Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

2012
1 Hugo Houle Spidertech Canada
2 Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
3 Patrick Konrad Vorarlberg Oostenrijk
4 Silvan Dillier E.K.Z. Zwitserland
5 Hernando Bohorquez Elegant Colombia
6 Lawrence Warbasse B.M.C. VSA
7 Bryan Coquard Vendee U Frankrijk
8 Sean Patrick Downey An Post Ierland
9 Tom Van Asbroeck Topsport België
10 Tobias Ludvigsson Cykelcity Zweden
11 Luka Pibernik Radenska Slovenië
12 JohanEsteban Chaves Rubio Coldeportes Colombia
13 Soufiane Haddi V.S.Aigle Marokko
14 Kenneth Van Bilsen An Post België
15 Wouter Wippert Bodysol Nederland
16 Sam Bennett An Post Ierland
17 Nathan Brown Bontrager VSA
18 Jan Polanc Radenska Slovenië
19 Moreno Hofland Rabobank Nederland
20 Havard Blikra Oster Hus Noorwegen

2011
1 Michael Hepburn Jayco-AIS Australië
2 Mathias Braendle Geox Oostenrijk
3 Andreas Hofer Janger Oostenrijk
4 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
5 Adrien Petit C.C.Nogent Frankrijk
6 Andy Fenn An Post GBr
7 Rudiger Selig Leopard BRD
8 Marco Haller Adria Mobil Oostenrijk
9 Filippo Fortin Androni Italië
10 Wouter Wippert Davo C.T. Nederland
11 Alexey Tsatevitch Itera Rusland
12 Daniil Fominykh Astana Kazakstan
13 Tosh Van Der Sande Davo C.T. België
14 Andris Smirnovs Rietumu Letland
15 Jetse Bol RabobankNederland
16 Jan Polanc Radenska Slovenië
17 Filip Eidsheim Vest Ridley Noorwegen
18 Jon Aberasturi Izaga Orbea Spanje
19 Michael Andersen Glud Denemarken
20 Raymond Kreder Chipotle Nederland
2010
1 Michael Matthews Jayco Australië
2 John Degenkolb Thuringer BRD
3 Taylor Phinney Livestrong VSA
4 Guillaume Boivin Spidertech Canada
5 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
6 Sonny Colbrelli Colnago Italië
7 Laurens De Vreese Beveren België
8 Sebastian Lander Glud Denemarken
9 Juan Jose Lobato Del Valle Andalucia Spanje
10 Vjatsjeslav Kuznetsov Itera Rusland
11 Luke Rowe Team Sky GBr
12 Siarhei Papok GS Caneva Witrusland
13 Blaz Jarc AdriaMobil Slovenië
14 Ramunas Navardauskas La Pomme Litouwen
15 Stefano Agostini G.S.Zalf Italië
16 David Boily Spidertech Canada
17 Sylwester Janiszewski Legia Warsawa Polen
18 Mikel Landa Meana Euskaltel Spanje
19 Jonathan Monsalve Mastromarino Venezuela
20 Egidijus Juodvalkis Palmans Litouwen
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Carlos Alb. Betancur Gomez Antioquia Colombia
3 Egor Silin Katusha Rusland
4 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
5 Jerome Baugnies Josan België
6 Marko Kump Adria Mobil Slovenië
7 Yevgeniy Nepomnyachshiy Astana Kazakstan
8 CayetanoJose Sarmiento Tunarrosa Telecom Une Colombia
9 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
10 Reinard Janse Van Rensburg M.T.N. ZAf
11 Damiano Caruso Grassi Italië
12 Alexandre Geniez Pyrenees Frankrijk
13 Christer Rake Bank Vest Noorwegen
14 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
15 Sander Maasing St.Etienne Estland
16 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Arnaud Courteille U.C.Nantes Frankrijk
18 Nicolas Edet Rideau 72 Frankrijk
19 Adrian Honkisz C.C.C. Polen
20 Peter Stetina Garmin VSA
2008
1 Cyril Gautier Armor Frankrijk
2 Rui Alberto Faria Da Costa Benfica Portugal
3 Damiano Caruso Grassi Italië
4 Daniele Oss G.S.Zalf Italië
5 Simon Clarke South-Australia Australië
6 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
7 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
8 Maciej Paterski U.C.Basso Polen
9 Elias Schmaeh Volksbank Zwitserland
10 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
11 Simon Geschke KED Bianchi BRD
12 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
13 Fabian Andres Duarte Arevalo Pasion Colombia
14 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
15 Andrei Amador Bikkazakova Lizarte Costa Rica
16 John Degenkolb Thuringer BRD
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Rasmus Guldhammer Designa Denemarken
19 Herberts Pudans Dynatek Letland
20 Egor Silin Katyusha Rusland
2007
1 Thomas Peterson Slipstream VSA
2 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
3 Juraj Sagan Dukla Trencin Slovakije
4 Jerome Coppel Roanne Frankrijk
5 Jonathan Bellis100% me GBr
6 Tom Leezer Rabobank Nederland
7 Mathias Belka L.K.T. BRD
8 Wesley Sulzberger South-Australia Australië
9 Peter Velits Wiesenhof Slovakije
10 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
11 Ignatas Konovalovas La Pomme Litouwen
12 Danilo Wyss B.M.C. Zwitserland
13 Dominik Klemme Lamonta BRD
14 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
15 Florian Vachon Montluçon Frankrijk
16 Vitaly Buts Pagnoncelli Oekraïne
17 Craig Lewis Slipstream VSA
18 Andrey Zeits Capec Kazakstan
19 Pawel Cieslik G.S.Legia Polen
20 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
2006
1 Thomas Peterson TIAA-CREF VSA
2 Rene Mandri Auberville Estland
3 Mark Cavendish Sparkasse GBr
4 Sergei Kolesnikov Omnibike Rusland
5 Danilo Wyss Atlas Zwitserland
6 Alexander Khatuntsev Omnibike Rusland
7 Gerald Ciolek Wiesenhof BRD
8 Francesco Gavazzi Unidelta Italië
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Romain Feillu CC Nogent Frankrijk
11 Dmytro Grabovskyy Finauto OekraÏne
12 Anders Lund G.L.S. Denemarken
13 Andrius Buividas Vilnius Litouwen
14 Gil Suray TeamStorez België
15 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
16 Grega Bole Sava Kranj Slovenië
17 John Devine TIAA-CREF V.S.A.
18 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
19 Jos Van Emden Rabobank Nederland
20 Jelle Van Endert Bodysol België
2005
1 Dumitru Creciun La Pomme Moldavia
2 Mark Cavendish Sparkasse Gr.Brit.
3 Dmytro Grabovskyy Zoccorinese Oekraïne
4 Rene Mandri Jogeva Estland
5 Gerald Ciolek Akud BRD
6 Pieter Jacobs Amuzzo België
7 Lars Boom Rabobank Nederland
8 Andrius Buividas MBK-Lotus Litouwen
9 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
10 Anton Reshetnikov Lokomotiv Rusland
11 William Walker Rabobank Australië
12 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
13 Chris Sutton Haribo Australië
14 Philip Deignan La Pomme Ierland
15 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje
16 Tiziano Dall’Antonia G.S.Zalf Italië
17 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
18 Rafaa Chtioui Chambery Tunesië
19 Stephane Poulhies Albi V.S. Frankrijk
20 Nic Ingels Bodysol België
2004
1 Olegs Melehs Rietumu Letland
2 Evgheni Gutalov Piazzamenti Moldavië
3 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
4 Honorio Machado Japonesa Venezuela
5 Thomas Dekker Rabobank Nederland
6 Jeremy Yates De Schacht NZl
7 Rene Mandri Jogeva Estland
8 Ivan Sever Sava Kroatië
9 Koen De Kort Rabobank Nederland
10 Giovanni Visconti De Nardi Italië
11 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
12 Konstantin Sivtsov Lokomotiv Witrusland
13 Janez Brajkovic Krka Slovenië
14 Andreas Dietziker Mendrisio Zwitserland
15 Tomasz Nose Krka Slovenië
16 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
17 Matti Breschel Team P.H. Denemarken
18 Matic Strgar Radenska Slovenië
19 Nic Ingels Beveren 2000 België
20 Martin Pedersen Team P.H. Denemarken
2003
1.Matej Jurco Slovakije
2.Sergey Lagutin Oezbekistan
3.Thomas Fothen Duitsland
4.Thomas Dekker Nederland
5.Jussi Veikkanen Finland
6.Vladimir Gusev Rusland
7.Jens Renders Belgium
8.Petter Renang Zweden
9.Andres Cardenas Colombia
10.Michael Creed V.S.A.
11.Niels Scheunemann Nederland
12.Thomas Lovkvist Zweden
13.Brian Vandborg Denemarken
14.Alexander Bespalov Rusland
15.Johan Van Summeren Belgium
16.Rory Sutherland Australia
17.Matej Mugerli Slovenia
18.Maxime Monfort Belgium
19.Alexandre Bazhenov Rusland
20.Nicholas Roche Ierland
2002
1.Jean-François Laroche Canada
2.Francisco Gutierrez Spanje
3.Michael Demin Denemarken
4.Marc Scanlon Ierland
5.Alexander Bespalov Rusland
6.Piotr Mazur Polen
7.Ioannis Tamouridis Griekenland
8.Sergey Lagutin Oezbekistan
9.Francesco Chicchi Italia
10.David Loosli Zwitserland
11.Johan Van Summeren Belgium
12.Geoffroy Lequatre Frankrijk
13.Gregory Rast Zwitserland
14.Sebastien Chavanel Frankrijk
15.Jonas Olsson Zweden
16.Jorge Torre Portugal
17.Philippe Gilbert Belgium
18.Eric Berthou Frankrijk
19.Maxim Iglinsky Kazakstan
20.Alexander Arekeev Rusland
2001
1.Kristoffer Ingeby Zweden
2.Lorenzo Bernucci Italia
3.Fabian Wegmann Duitsland
4.Alexandre Kolobnev Rusland
5.Tom Boonen Belgium
6.Julien Girard Zwitserland
7.Yaroslav Popovych Ukraine
8.Giampaolo Caruso Italia
9.Ruslan Gryschenko Ukraine
10.Jonas Ljungblad Zweden
11.Alan Davis Australia
12.Jerome Pineau Frankrijk
13.Jurgen Van Goolen Belgium
14.Luca Solari Italia
15.Christian Pfannberger Oostenrijk
16.Daniele Bennati Italia
17.Yann Barker Gr.Brit.
18.Danny Pate V.S.A.
19.Christophe Le Mevel Frankrijk
20.Santo Anza Italia
2000
1.Russell Downing Gr.Brit.
2.Dimitri Gainetdinov Rusland
3.Stefan Adamsson Zweden
4.Kristoffer Ingeby Zweden
5.Kevin De Weert België
6.Torsten Hieckmann Duitsland
7.Jonas Ljungblad Zweden
8.Koen De Kort Nederland
9.Dimitri Siemov Rusland
10.Brad Davidson Australië
11.Nicola Gavazzi Italië
12.Scott Davis Australië
13.Alan Davis Australië
14.Evgeny Petrov Rusland
15.Andreas Dietziker Zwitserland
16.Antonio Bucciero Italië
17.Lorenzo Bernucci Italië
18.Alexander Arekeev Rusland
19.Mark Roland Australië
20.Tomasz Nose Slovenië
1999
1.Martin Cotar Kroatië
2.Alexandru Sabalin Moldavië
3.Michael Creed V.S.A.
4.Rouslan Kaioumov Rusland
5.Warren Clark Nieuw-Zeeland
6.Christian Knees Duitsland
7.Christophe Kern Frankrijk
8.Marius Sabaliauskas Litouwen
9.Fabian Cancellara Zwitserland
10.Alexandre Bajenov Rusland
11.Dimitri Dementiev Rusland
12.Stephan Schreck Duitsland
13.Nicolas Fritsch Frankrijk
14.Petter Rennang Zweden
15.Andrei Kashechkin Kazakstan
16.Giorgios Mathioulakis Griekenland
17.Bernhard Eisel Oostenrijk
18.Torsten Hieckmann Duitsland
19.Thor Hushovd Noorwegen
20.Ruslan Pidgorny Oekraïne
1998
1.Thor Hushovd Noorwegen
2.Frédéric Finot Frankrijk
3.Stephan Schreck Duitsland
4.Cadel Evans Australië
5.Matthew Hayman Australië
6.Sliver Stare Slovenië
7.Marius Sabaliauskas Litouwen
8.Benoît Joachim Luxemburg
9.Christian Poos Luxemburg
10.Sandro Güttinger Zwitserland
11.Jochen Summer Oostenrijk
12.Slobodan Slobodnik Slovenië
13.Lazslo Bodrogi Hongarije
14.Filippo Pozzato Italië
15.Florian Wiesinger Oostenrijk
16.Torsten Hieckmann Duitsland
17.Marc Scanlon Ierland
18.Csaba Szekeres Hongarije
19.Fabian Cancellara Zwitserland
20.Pedro Perez Aranjo Colombia
1997
1 Bjorn Vonk Giant Lowik Nederland
2 Francisco Mancebo Perez Banesto Spanje
3 Guillaume Auger V.C.Lyon Frankrijk
4 Matthias Kern Winterthur Zwitserland
5 Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
6 Salvatore Commesso MG-Boys Italië
7 Andrus Asavi Wilton Estland
8 Fabio Malberti San Pellegrino Italië
9 Laurent Lefevre Fourmies Frankrijk
10 Marcel Gono Giant Australië
11 Jean-Michel Tessier Joinville Frankrijk
12 Jay Sweet Giant Australië
13 Andreas Kloeden Telekom Duitsland
14 Johan Dekkers Saeco België
15 Danilo Di Luca Record Cucine San Marco Italië
16 Frank Luikens Groningen Nederland
17 Marcel Strauss Ericsson Zwitserland
18 Oleg Joukov Aubervilliers Rusland
19 Paolo Bossoni Sintofarm Italië
20 Marlon Alirio Perez Arango Medellin Colombia
1996
1 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
2 Marcel Gono Giant-AIS Australië
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Paolo Bettini Grassi Italië
5 Candido Barbosa Paredes Portugal
6 Erki Putsep W-Cup Estland
7 David Zucchero Etupes Frankrijk
8 Philip Vereecke Josan België
9 Frederic Mainguenaud Vendee U Frankrijk
10 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
11 Roberto Sgambelluri MG-Boys Italië
12 Giuliano Figueras Grassi Italië
13 Sergei Ivanov Lada Rusland
14 Roger Smeets American Eagle Nederland
15 Raivis Belohvosciks Merelbeke Letland
16 Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
17 David Pavlicek Husqvarna Tsjechië
18 Gianluca Sironi Lecco Italië
19 Vladislav Borissov Lokosphinx Rusland
20 Maris Kalvers W-Cup Letland
1995
1.Cadel Evans Australië
2.Patrik Pech Tsjechië
3.Petr Klasa Tsjechië
4.Josh Collingwood Australië
5.Danny Nelissen Nederland
6.Mirko Lauria Italië
7.Daniele Sgnaolin Italië
8.Juri Alvisi Italië
9.Luis Castaneda Colombia
10.Jean-Patrick Nazon Frankrijk
11.Victor Becerra Colombia
12.Wim Bos Nederland
13.Patrick Calcagni Zwitserland
14.Nicolas Vogondy Frankrijk
15.Leif Hoste België
16.Jurgen Van De Walle België
17.Csaba Szekeres Hongarije
18.Markus Lemm Duitsland
19.Pavel Tsarapkin Oekraïne
20.Tomasz Lisowicz Polen
1994
1.Lutz Lehmann Duitsland
2.Max Van Heeswijk Nederland
3.Hendrick Van Dijck België
4.Christian Andersen Denemarken
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Lubor Tesar Tsjechië
7.Alex Pedersen Denemarken
8.Milan Dvorscik Slovakije
9.Christophe Mengin Frankrijk
10.Gianluca Pianegonda Italië
11.Sebastien Medan Frankrijk
12.Kazimierz Stafiej Polen
13.Tobias Steinhauser Duitsland
14.Josef Christen Zwitserland
15.Eddy Mazzoleni Italië
16.Alvaro Lozano Colombia
17.Alexei Sivakov Rusland
18.Marco Bellini Italië
19.Robbie McEwen Australië
20.Urs Guller Zwitserland
1993
1.Jan Ullrich B.R.D.
2.Arvis Piziks Letland
3.Lubor Tesar Tsjechië
4.Roland Meier Zwitserland
5.Marek Lesniewski Polen
6.Axel Merckx België
7.Nico Mattan België
8.George Hincapie V.S.A.
9.Marco Vermey Nederland
10.Pavel Tsjerkassov Rusland
11.Kaspar Ozers Letland
12.Georg Totschnig Oostenrijk
13.Lutz Lehmann B.R.D.
14.Christophe Leroscouet Frankrijk
15.Christophe Curritt Frankrijk
16.Conor Henry Ierland
17.Rosario Fina Italië
18.Alessandro Bertolini Italië
19.Andreas Hubmann Zwitserland
20.Mauro Radaelli Italië
1992
1.Jacek Mickiewicz Polen
2.Fabio Casartelli Italië
3.Erik Dekker Nederland
4.Dainis Ozols Letland
5.Andrzej Sypytkowski Polen
6.Michel Lafis Zweden
7.Erik Zabel Duitsland
8.Lars Michaelsen Denemarken
9.Lauri Aus Estland
10.Lance Armstrong V.S.A.
11.Sylvain Bolay Frankrijk
12.Raido Kodanipork Estland
13.Arvis Piziks Letland
14.Christian Andersen Denemarken
15.Klaus Möller Denemarken
16.Richard Groenendaal Nederland
17.Davide Rebellin Italië
18.Steffen Wesemann Duitsland
19.Zbigniew Piatek Polen
20.Svjatoslav Riabuchenko Estland
1991
1.Koos Moerenhout Nederland
2.Vladislav Bobrik U.S.S.R.
3.Mirko Gualdi Italië
4.Beat Zberg Zwitserland
5.Nathan Sheafor V.S.A.
6.Giuseppe Di Grande Italië
7.Ruben Alveiro Marin Colombia
8.Biagio Conte Italië
9.Igor Gonzalez De Galdeano Spanje
10.Daniel Clavero Spanje
11.Wim Vervoort België
12.Stéphane Heulot Frankrijk
13.Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
14.Gerd Audehm Duitsland
15.Jeff Evanshine V.S.A.
16.Tony Morphett Australië
17.Eddy Mazzoleni Italië
18.Davide Rebellin Italië
19.Jacek Bodyk Polen
20.Thomas Bamford Nieuw-Zeeland
1990
1.Pavel Tonkov U.S.S.R.
2.Valery Sapronov U.S.S.R.
3.Andrzej Liwinski Polen
4.Roberto Caruso Italië
5.Jean-Cyril Robin Frankrijk
6.Mirko Gualdi Italië
7.Fabian Jeker Zwitserland
8.Marek Lesniewski Polen
9.Jean-Philippe Dojwa Frankrijk
10.Gerd Audehm D.D.R.
11.Vasyl Zaika U.S.S.R.
12.Fabio Baldato Italië
13.Jens Heppner D.D.R.
14.Slawomir Krawzyck Polen
15.Peter Meinert Denemarken
16.Falk Boden D.D.R.
17.Bob Mionske V.S.A.
18.Richard Virenque Frankrijk
19.Gianluca Tarocco Italië
20.Bjorn Stenersen Noorwegen
1989
1.Joachim Halupczok Polen
2.Christophe Manin Frankrijk
3.Eric Pichon Frankrijk
4.Nate Reiss Verenigde Staten
5.Dominik Krieger B.R.D.
6.Vjatsjeslav Ekimov U.S.S.R.
7.Gianluca Bortolami Italië
8.Robert Matwew B.R.D.
9.Allan Andersson Zweden
10.Daniel Castro Argentinië
11.Viktor Klimov U.S.S.R.
12.Oliverio Rincon Colombia
13.Claudio Brandini Italië
14.Björn Stenersen Noorwegen
15.Andy Lebsanft B.R.D.
16.Andrei Teteriuk U.S.S.R.
17.Cassio Freitas Brazilië
18.Mirko Gualdi Italië
19.Stefan Schütz Zwitserland
20.Gianluca Tarocco Italië
1988
1.Olaf Ludwig D.D.R.
2.Brian Walton Canada
3.Yvan Waddell Canada
4.Christian Henn B.R.D.
5.Uwe Raab D.D.R.
6.Graeme Miller Nieuw-Zeeland
7.Michel Zanoli Nederland
8.Bernd Gröne B.R.D.
9.Mario Traxl Oostenrijk
10.Erik Saebo Noorwegen
11.Bob Mionske V.S.A.
12.Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
13.Eddie Salas Australië
14.Atle Pedersen Noorwegen
15.Roberto Pelliconi Italië
16.Remig Stumpf B.R.D.
17.Emilio Perez Font Andorra
18.Neil Hoban Gr.Brit.
19.Paul Leitch Nieuw-Zeeland
20.Josef Regec Tsjechoslovakije
1987
1.Anton Novosad Tsjechoslovakije
2.Andrzej Mierzejewski Polen
3.Richard Vivien Frankrijk
4.Felice Puttini Zwitserland
5.Alex Pedersen Denemarken
6.Hartmut Bölts B.R.D.
7.Ludek Styks Tsjechoslovakije
8.Jure Pavlic Joegoslavië
9.Severin Kurmann Zwitserland
10.Walter Bonca Joegoslavië
11.Glenn Sanders V.S.A.
12.Jozef Regec Tsjechoslovakije
13.Mario Scirea Italië
14.Johan De Vos België
15.Zenon Jaskula Polen
16.Tommy Nielsen Denemarken
17.Roberto Fortunato Italië
18.Fabrizio Bontempi Italië
19.Remig Stumpf B.R.D.
20.Marco Diem Zwitserland
1986
1.Jonas Tegström Zweden
2.Stephen Hodge Australië
3.Evgeny Zagrebelny U.S.S.R.
4.Helmut Wechselberger Oostenrijk
5.Guido Eickelbeck B.R.D.
6.Chris Scharmin België
7.Patrick Steeno België
8.Janus Kuum Noorwegen
9.Pascal Lance Frankrijk
10.Glenn Sanders Verenigde Staten
11.Bernd Drogan Duitse Dem. Republiek
12.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
13.Alexander Averin U.S.S.R.
14.Johan Traxler Oostenrijk
15.Leigh Chapman Nieuw-Zeeland
16.Hans-Peter Odegaard Noorwegen
17.Kohzoh Fujita Japan
18.Thomas Barth Duitse Dem. Republiek
19.Dimitri Zhdanov U.S.S.R.
20.Akira Asada Japan
1985
1.Paul Kimmage Ierland
2.Kari Myyrylainen Finland
3.Maurizio Fondriest Italia
4.Geert Vandewalle Belgium
5.Lech Piasecki Polen
6.Johnny Weltz Denemarken
7.Frank Van De Vijver Belgium
8.Rolf Sorensen Denemarken
9.Norbert Huber Oostenrijk
10.Kjell Nilsson Zweden
11.Hartmut Bolts B.R.D.
12.Paul Watson Gr.Brit.
13.Mike Kluge B.R.D.
14.Per Pedersen Denemarken
15.Maurizio Vandelli Italia
16.Marek Szerzynski Polen
17.Federico Ghiotto Italia
18.Ken Frost Denemarken
19.Edwig Van Hooydonck Belgium
20.Jonas Tegstrom Zweden
1984
1.Rolf Sörensen Denemarken
2.Dag-Otto Lauritzen Noorwegen
3.Helmut Wechselberger Oostenrijk
4.Daniel Amardheil Frankrijk
5.Steve Bauer Canada
6.Stéphane Maurer Zwitserland
7.Davis Phinney V.S.A.
8.Per Christiansson Zweden
9.Nestor Mora Colombia
10.Alexi Grewal V.S.A.
11.Raul Alcala Mexico
12.Ron Kiefel V.S.A.
13.Primoz Cerin Joegoslavië
14.Martin Earley Ierland
15.Udo Bölts B.R.D.
16.Tadeusz Krawczyk Polen
17.Toni Rominger Zwitserland
18.Kari Myyrylainen Finland
19.Kjell Nilsson Zweden
20.Jörg Müller Zwitserland
1983
1 Andrzej Mierzejewski Polen
2 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
3 Niki Ruttimann Zwitserland
4 Thomas Barth D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Alexi Grewal V.S.A.
7 Sergei Krivosjev U.S.S.R.
8 Kjell Nilsson Zweden
9 Falk Boden D.D.R.
10 Andy Hampsten V.S.A.
11 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
12 Andrzej Serediuk Polen
13 Olaf Ludwig D.D.R.
14 Sergio Scremin Italia
15 Uwe Raab D.D.R.
16 Philippe Bouvatier Frankrijk
17 Lars Wahlqvist Zweden
18 Denis Roux Frankrijk
19 Ivan Ivanov U.S.S.R.
20 Ron Kiefel V.S.A.
1982
1 Dirk De Wolf Belgium
2 Francis Vermaelen Belgium
3 Patrizio Gambirasio Italia
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Hans Petter Odegaard Noorwegen
7 Jiri Skoda C.S.S.R.
8 Andrzej Serediuk Polen
9 Jurg Brugmann Zwitserland
10 Vincent Barteau Frankrijk
11 Eric Caritoux Frankrijk
12 Pete Longbottom Gr.Brit.
13 Thomas Barth D.D.R.
14 Brian Holm Sorensen Denemarken
15 Falk Boden D.D.R.
16 Rudy Rogiers Belgium
17 Ron Snijders Nederland
18 Steen Petersen Denemarken
19 Johann Lienhart Oostenrijk
20 Richard Trinkler Zwitserland
1981
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Ennio Salvador Italië
3.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
4.Danny Schoonbaert België
5.Walter Lötzsch D.D.R.
6.Eric Vanderaerden België
7.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
8.Rudy Rogiers België
9.Philippe Chevalier Frankrijk
10.Mauro Angelucci Italië
11.Joeri Barinov Sovjet-Unie
12.Sakhid Zagretdinov Sovjet-Unie
13.Steven Rooks Nederland
14.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
15.Bojan Ropret Joegoslavië
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
18.Raimund Dietzen B.R.D.
19.Ralf Hofeditz B.R.D.
20.Libor Matejka Tsjechoslovakije
1980
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Czeslaw Lang Polen
3.Hans Peter Odegaard Noorwegen
4.Andreas Petermann D.D.R.
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Tadeusz Wojtas Polen
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Herbert Spindler Oostenrijk
10.Harry Hannus Finland
11.Anatoly Yarkin Sovjet-Unie
12.Jiri Skoda C.S.S.R.
13.Marco Cattaneo Italië
14.Jacques Hanegraaf Nederland
15.Olaf Ludwig D.D.R.
16.Joeri Kashirin Sovjet-Unie
17.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
18.Jan Jankiewicz Polen
19.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
20.Thomas Barth D.D.R.
1979
1.Kurt Ehrensperger Zwitserland
2.Julian Rubiano Colombia
3.Allan Peiper Australië
4.Joeri Barinov Sovjet-Unie
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Robert Millar Groot-Brittannië
7.Bernd Drogan D.D.R.
8.Stephen Roche Ierland
9.Antonio Agudelo Colombia
10.Joeri Zacharov Sovjet-Unie
11.Guido Bontempi Italië
12.Jacques Hanegraaf Nederland
13.Gilbert Glaus Zwitserland
14.Hans-Hendrik Oersted Denemarken
15.Ludek Kubias C.S.S.R.
16.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
17.Steven Rooks Nederland
18.Steve Fleetwood Groot-Brittannië
19.Erich Jagsch Oostenrijk
20.Pedro Delgado Spanje
1978
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Kryzstof Sujka Polen
3.Jan Van Houwelingen Nederland
4.Aldo Arencibia Cuba
5.Kurt Ehrensperger Zwitserland
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Lennard Fagerlund Zweden
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
9.Pierangelo Bincoletto Italië
10.Jacques Stablinski Frankrijk
11.Richard Trinkler Zwitserland
12.Guus Bierings Nederland
13.Mark Pringle Verenigde Staten
14.Uli Müller Zwitserland
15.Wim Jensen Nederland
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Mieceslaw Nowicki Polen
18.Fons De Wolf België
19.Wayne Stetina Verenigde Staten
20.Januusz Kowalski Polen
1977
1.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2.Fons De Wolf België
3.Janusz Kowalski Polen
4.Milos Fisera Tsjechoslovakije
5.Siegbert Schmeisser D.D.R.
6.Henri Regamey Zwitserland
7.Roger Young V.S.A.
8.Danny Schoonbaert België
9.Kees Van Est Nederland
10.Glenn Mitchell G.B.
11.Jacinto Paulinho Portugal
12.Jacques Stablinski Frankrijk
13.Uli Müller Zwitserland
14.Jos Bierings Nederland
15.Jorgen Marcussen Denemarken
16.Alberto Coelho Portugal
17.Gilbert Glaus Zwitserland
18.Paul Hardy Frankrijk
19.Lennard Fagerlund Zweden
20.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
1976
1 Bernt Johansson Zweden
2 Klaus Peter Thaler B.R.D.
3 Matt Czarnecki V.S.A.
4 Patrice Thevenard Frankrijk
5 Ned Overend V.S.A.
6 Faustino Ruperez Spanje
7 Ludwig Wijnants België
8 John Pritchard Gr.Brit.
9 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
10 Jean-Rene Bernaudeau Frankrijk
11 Ian Small Gr.Brit.
12 George Mount V.S.A.
13 Peter Jonsson Zweden
14 Jaroslav Jiskra Tsjechoslovakije
15 Bernardo Alfonsel Spanje
16 Vittorio Algeri Italië
17 Jesus Suarez Cuevas Spanje
18 Giuseppe Martinelli Italië
19 Shay Giles Gr.Brit.
20 Mieczyslaw Nowicki Polen
1975
1.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
2.Jan Kowalski Polen
3.Alf Segersall Zweden
4.Paul Wellens België
5.Kevin Sefton Australië
6.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7.Phil Edwards Groot-Brittannië
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Jorgen Marcussen Denemarken
10.Roberto Ceruti Italië
11.Gary Clively Australië
12.Eric Lalouette Frankrijk
13.Hervé Inaudi Frankrijk
14.Vittorio Algeri Italië
15.Leif Hansson Zweden
16.Jean-Luc Vandenbroucke België
17.Karl-Dieter Diers D.D.R.
18.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
19.Werner Blaudzun Denemarken
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Claudio Corti Italië
2.Jean-René Bernaudeau Frankrijk
3.Roy Schuiten Nederland
4.Enrique Martinez-Heredia Spanje
5.Hans-Peter Jakst B.R.D.
6.Bernardo Alfonsel Spanje
7.Rolf Haller B.R.D.
8.Antonio Vallori Italië
9.Roberto Ceruti Italië
10.Bernard Hinault Frankrijk
11.Laurent Zucarelli Frankrijk
12.Renato Marchetti Italië
13.Joël Gallopin Frankrijk
14.Herman Snoeijnk Nederland
15.Thierry Hardy Frankrijk
16.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
17.Bill Nickson Groot-Brittannië
18.Jean-Luc Van den Broucke België
19.Salvatore Maccali Italië
20.Sean Kelly Ierland
1973
1.Kevin Sefton Australië
2.Cees Priem Nederland
3.Ryszard Szurkowski Polen
4.Bernard Bourreau Frankrijk
5.Jürgen Colombo B.R.D.
6.Roy Schuiten Nederland
7.Jan Aling Nederland
8.Paul Lannoo België
9.Stanislaw Szozda Polen
10.Kyrill Komnatov U.S.S.R.
11.Giambattista Baronchelli Italië
12.Roman Hermann Lichtenstein
13.Gerrie Van Gerwen Nederland
14.Jan Spijker Nederland
15.Roger De Beuckelaer België
16.André Corbeau Frankrijk
17.Lieven Malfait België
18.Tadeusz Mytnik Polen
19.Mathieu Dohmen Nederland
20.Ludovic Lis Polen
1972
1.Lennard Fagerlund Zweden
2.Bruce Biddle Nieuw-Zeeland
3.Hennie Kuiper Nederland
4.Phil Edwards G.B.
5.Marcel Duchemin Frankrijk
6.Fedor den Hertog Nederland
7.Cees Priem Nederland
8.Ivan Moravec C.S.S.R.
9.Bernard Bourreau Frankrijk
10.Jan Zwirko Polen
11.Dave Lloyd G.B.
12.Jan Marek C.S.S.R.
13.Piet Van Katwijk Nederland
14.Martyn Roach G.B.
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Ben Koken Nederland
17.Knud Knudsen Noorwegen
18.Sven Ake Nilsson Zweden
19.Lucien De Brauwer België
20.Louis Verreydt België
1971
1.Harry Hannus Finland
2.Dmitri Dmitruk U.S.S.R.
3.Karl Koslar B.R.D.
4.Fedor den Hertog Nederland
5.José Luis Viejo Spanje
6.Ludo Van der Linden België
7.Régis Ovion Frankrijk
8.Staf Van Cauter België
9.Francesco Moser Italië
10.San Gregorio Samaca Colombia
11.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
12.Magnus Uusivirta Finland
13.Cees Priem Nederland
14.Freddy Maertens België
15.Ryszard Szurkowski Polen
16.Urs Berger Zwitserland
17.Karsten Mickein D.D.R.
18.Zbigniew Hanusik Polen
19.Bruno Hubschmid Zwitserland
20.Gennadi Komnatov U.S.S.R.
1970
1.Martin Rodriguez Colombia
2.Jorgen Marcussen Denemarken
3.Eduardo Correia Portugal
4.Jacques Michaud Frankrijk
5.Todor Tsjoechov U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Frankrijk
7.Jan Smyrak Polen
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Eulalio Garcia Spanje
10.Ben Janbroers Nederland
11.Dave Lloyd Gr.Brit.
12.Johnny Back Luxemburg
13.Tony Gakens België
14.Danny Clark Australië
15.Aldo Parecchini Italië
16.Janovitsj Jardy U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev U.S.S.R.
18.Udo Hempel B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Polen
20.Jörgen Schmidt Denemarken
1969
1.Leif Mortensen Denemarken
2.Sture Pettersson Zweden
3.Staf Van Roosbroeck België
4.Jean-Pierre Monseré België
5.Popke Oosterhof Nederland
6.Marcello Bergamo Italië
7.Dmitri Dmitruk Sovjetunie
8.José Saez Spanje
9.Fabrizio Fabbri Italië
10.Régis Délépine Frankrijk
11.Peter Smit Gr.Brit.
12.Bruno Hubschmid Zwitserland
13.Daniel Ducreux Frankrijk
14.Miguel Sanchez Spanje
15.Gösta Pettersson Zweden
16.Rudolf Labus Tsjechoslovakije
17.Robert Treis Luxemburg
18.Zenon Czechowski Polen
19.William Bilsland Gr.Brit.
20.Jan Kegel Polen
1968
1.Franek Surminski Polen
2.Mogens Frey Denemarken
3.Daniel Rebillard Frankrijk
4.Karl Link B.R.D.
5.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
6.Petr Pavlic Yougoslavia
7.Werner Blaudzun Denemarken
8.Bart Solaro Nederland
9.Harry Jansen Nederland
10.Peter Kisner Nederland
11.Paul Crapez België
12.Reid Schwartz V.S.A.
13.Dimitri Dimitriev Sovjet-Unie
14.Bernard Thevenet Frankrijk
15.Erik Pettersson Zweden
16.Albertus Boom Nederland
17.Giancarlo Tartoni Italia
18.Vittorio Marcelli Italia
19.Jorgen Emil Hansen Denemarken
20.Jan Smolik Tsjechoslovakije
1967
1.Henri Heintz Frankrijk
2.Marcel Maes België
3.Erwin Thalmann Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Bulgarije
5.Gösta Pettersson Zweden
6.Jan Magiera Polen
7.Lucien Van Impe België
8.Sture Pettersson Zweden
9.Jan Smolik Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Zweden
11.Hermann Hoffmann D.D.R.
12.Michael Marks D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Polen
14.Kurt Rub Zwitserland
15.Erich Spahn Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck België
17.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Italië
20.Fabrizio Fabbri Italië
1966
1.Luciano Armani Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Spanje
3.Vincenzo Mantovani Italië
4.Evert Dolman Nederland
5.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez België
7.Tiemen Groen Nederland
8.Leslie West Gr.Brit.
9.André Fabry België
10.Rudy Serruys België
11.Paul Seye België
12.Jiri Daler Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen België
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Alexander Dochljakov Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren België
17.Jorgen Emil Hansen Denemarken
18.Werner Blaudzun Denemarken
19.Gerard Koel Nederland
20.Jozef Beker Polen
1965
1.Jacques Botherel Frankrijk
2.José Manuel Lasa Spanje
3.Battista Monti Italië
4.Eddy Beugels Nederland
5.Harry Steevens Nederland
6.Ole Ritter Denemarken
7.Roberto Breppe Argentinië
8.Winfried Peffgen B.R.D.
9.Thorleif Andresen Noorwegen
10.Burckhard Ebert B.R.D.
11.Marian Kegel Polen
12.Gunther Hoffmann D.D.R.
13.Daniel Biolley Zwitserland
14.Domingo Perurena Spanje
15.Robert Csenar Oostenrijk
16.Evert Dolman Nederland
17.Fernand Van Rijmenant België
18.Jean Monteyne België
19.Pavel Dolezal Tsjechoslovakije
20.Rini Wagtmans Nederland
1964
1.Jos Spruyt België
2.Adriano Passuello Italië
3.Eddy Merckx België
4.Jiri Hava Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Frankrijk
6.Nils Fredborg Denemarken
7.Jiri Daler Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng B.R.D.
9.Karl Link B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
11.Lothar Claesges B.R.D.
12.Tiemen Groen Nederland
13.Matej Laczo Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Italië
15.Giorgio Ursi Italië
16.Jos Boons België
17.Leopold Lemmens België
18.Kjell Rodian Denemarken
19.Preben Isaksson Denemarken
20.Willy Planckaert België
1963
1.Flaviano Vicentini Italië
2.Joeri Melikov Sovjetunie
3.Felice Gimondi Italië
4.Victor Kapitanov Sovjetunie
5.Stig Blom Zweden
6.Gainan Saidshunin Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Zweden
8.Noël De Pauw België
9.Henk Cornelissen Nederland
10.Jos Huysmans België
11.Winfried Bölke B.R.D.
12.Jean Dumont Frankrijk
13.Albert Herger Zwitserland
14.Julien Stevens België
15.Francis Bazire Frankrijk
16.Kjell Rodian Denemarken
17.Gerben Karstens Nederland
18.Gianni Motta Italië
19.Marcello Mugnaini Italië
20.Remo Stefanoni Italië
1962
1.Raymond Delisle Frankrijk
2.Rik Wouters Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.André Zimmermann Frankrijk
5.Rolf Maurer Zwitserland
6.Georges Chappe Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Italië
8.Eddy Merckx België
9.Jos Huysmans België
10.Kamiel Vyncke België
11.Domingo Perurena Spanje
12.Gines Garcia Spanje
13.Michel Seyve Frankrijk
14.Peter Crinnion Ierland
15.Marc Huiart Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Spanje
18.Paul Köchli Zwitserland
19.Victor Kapitanov U.S.S.R.
20.Joske Dries Nederland
1961
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Spanje
3.Vittorio Adorni Italië
4.Gustav Adolf Schur D.D.R.
5.Henri Belena Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Italië
7.Frans Melckenbeeck België
8.Guido De Rosso Italië
9.Stanislaw Gazda Polen
10.Robert Hintermüller Zwitserland
11.Robert Hentges Luxemburg
12.René Chtiej Polen
13.Bernhard Eckstein D.D.R.
14.Victor Kapitanov U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nederland
16.Bent Peters Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Italië
19.Jan Kudra Polen
20.Ove Adamsson Zweden
1960
1 Willy Vandenberghen België
2 Joeri Melikov U.S.S.R.
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Stanislaw Gazda Polen
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Livio Trape Italië
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Jacques Gestraud Frankrijk
9 Evgeny Klevtsov U.S.S.R.
10 Roland Lacombe Frankrijk
11 Jacques Simon Frankrijk
12 Kurt Postl Oostenrijk
13 Egon Adler D.D.R.
14 Enzo Cerbini Italië
15 Mohammed El Gourch Marokko
16 Raymond Reaux Frankrijk
17 Alexei Petrov U.S.S.R.
18 Gilbert Maes België
19 Ken Laidlaw Gr.Brit.
20 William Bradley Gr.Brit.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s