Kampioenschap van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)

Kampioenschap van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)

2003
1.Mitja Mahoric Perutnina
2.Walter Bonca Perutnina
3.Jure Golcer Volksbank
4.Miran Kelner Perutnina
5.Matej Marin Perutnina
6.Gregor Gazvoda Perutnina
7.Matic Strgar Radenska
8.Bostjan Mervar Perutnina
9.Tomasz Nose Krka
10.Andrej Omulec Perutnina
11.Miha Svab Sava
12.Kristjan Fajt Sava
13.Gregor Kodric Perutnina
14.Boris Premuzic Krka
15.Rok Jerse Sava
16.Igor Kranjec Kavaimpex
17.Dean Podgornik Perutnina
18.Borut Bozic z/c
19.Branko Filip Perutnina
20.Leon Makarovic Radenska
Lees verder “Kampioenschap van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)”

Veldrit in Bogense

Veldrit in Bogense

2017
1.Mathieu Van Der Poel Nederland
2.Wout Van Aert België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Toon Aerts België
5.Laurens Sweeck België
6.Quinten Hermans België
7.Kevin Pauwels België
8.Michael Vanthourenhout België
9.Corne Van Kessel Nederland
10.Tim Merlier België
11.Vincent Baestaens België
12.Michael Boros Tsjechië
13.Daan Soete België
14.Jens Adams België
15.Gianni Vermeersch België
16.Dieter Vanthourenhout België
17.Tom Meeusen België
18.Jim Aernouts België
19.Marcel Meisen Duitsland
20.Mathieu Boulo Frankrijk

Veldrit in Iowa

Veldrit in Iowa

2017
1.Laurens Sweeck België
2.Mathieu Van Der Poel Nederland
3.Quinten Hermans België
4.Lars Van Der Haar Nederland
5.Kevin Pauwels België
6.Michael Vanthourenhout België
7.Gianni Vermeersch België
8.Toon Aerts België
9.Michael Boros Tsjechië
10.Jens Adams België
11.Daan Soete België
12.Corne Van Kessel Nederland
13.Wout Van Aert België
14.Jim Aernouts België
15.Marcel Meisen Duitsland
16.Rob Peeters België
17.Kerry Werner U.S.A.
18.Dieter Vanthourenhout België
19.Stephen Hyde U.S.A.
20.Tim Merlier België

Kampioenschap van Zuid-Afrika

Kampioenschap van Zuid-Afrika

2003
1.Ruohan Cronje HAV-Carpets
2.Greg Minnaar Global
3.Julius Cobbet Queen’s
4.Pieter De Vos Wadeville
5.Izak Mare Queen’s
6.Henry Phillips Queen’s
7.David George Barloworld
8.Aldon Baker z/c
9.Tiaan Kannemeyer Barloworld
10.Jorge Faria Panda
11.Willie Van Zijl City Cycles
12.Luke Vreyenhoek Wadeville
13.Billy Haasbroek Wadeville
14.Christo Botma Development
15.Jeremy Maartens H.S.B.C.
16.Joe Visser HAV-Carpets
17.Robbie Dale z/c
18.Malcolm Lange H.S.B.C.
19.Jacques Le Roux Barloworld
20.Rodney Green H.S.B.C.
Lees verder “Kampioenschap van Zuid-Afrika”

Ronde van Uruguay

Ronde van Uruguay

2003
1.Hernan Cline Alas Rojas Argentina
2.Miguel Direna Villa Teresa Uruguay
3.Hector Morales Fenix Uruguay
4.Juan Sosa Penarol Uruguay
5.Luis Alberto Martinez San Antonio Uruguay
6.Walter Perez Nat.selectie Uruguay
7.Carlos Silva Cruz del Sur Uruguay
8.Gregorio Bare Nat.selectie Uruguay
9.Alen Reyes Alas Rojas Uruguay
10.Alejandro Acton Alas Rojas Argentina
11.Matias Medici Fenix Argentina
12.Jorge Libonatti Fenix Uruguay
13.Javier Gomez Nacional Argentina
14.Daniel Fuentes Cruz del Sur Cuba
15.Richard Mascaranas Alas Rojas Uruguay
16.Mario Sasso Cruz del Sur Uruguay
17.Nestor Pia Alas Rojas Uruguay
18.Leonardo Marquez Nat.selectie Uruguay
19.Gustavo Figueredo Penarol Uruguay
20.Richard Cabral Nat.selectie Uruguay
Lees verder “Ronde van Uruguay”

Ronde van Slovakije

Ronde van Slovakije

2005
1.Milan Kruzic z/c
2.Martin Kostka z/c
3.Marian Zovcak z/c
4.Martin Riska Podbrezova
5.Peter Simora z/c
6.Branislav Stejskal Trencin
7.Robert Nagy Mapei
8.Ladislav Berger Schwalbe
9.Lubomir Glovinjak Podbrezova
10.Roman Bronis Podbrezova
11.Jan Valach Podbrezova
12.Marian Hecl Montegrappa
13.Tomas Cernicka z/c
14.Radovan Husar Podbrezova
15.Miroslav Kovacik z/c
16.Ondrej Slobodnik Podbrezova
17.Peter Polakovic z/c
18.Martin Cerepan Podbrezova
19.Pavol Medved Podbrezova
20.Miroslav Keliar Podbrezova

Lees verder “Ronde van Slovakije”

Ronde van Moldavië

Ronde van Moldavië

2002
1.Alexandru Sabalin Elite z/c
2.Igor Pugaci Saeco
3.Leonid Baciu Elite z/c
4.Alexandru Pugaci Insubrico
5.Dimitri Bondari Elite z/c
6.Alexei Nazarenko Elite z/c
7.Dimitri Chudakov Elite z/c
8.Andrei Onisim Elite z/c
9.Valery Zayts Elite z/c
10.Igor Moscalev Elite z/c
11.Rouslan Ivanov Amica Chips
12.Igor Bogatyrev Lada
13.Victor Beiu Elite z/c
14.Igor Bonciukov Elite z/c
15.Ion Cretu Elite z/c
16.Georghe Grajdieru Elite z/c
17.Serge Morosov Lada
18.Artiom Sarajev Elite z/c
19.Alexander Sartassov Lada
20.Alexandru Trifan Elite z/c
Lees verder “Ronde van Moldavië”