Grote Prijs van Québec

Grote Prijs van Québec

2003
1.Roland Green U.S.Postal-Trek
2.Ryder Hesjedal Rabobank
3.Seamus McGrath Haro
4.Andreas Hestler Rocky Mountains
5.Jacob Erker Schroeder Iron
6.Mathieu Toulouse Haro
7.Chris Sheppard Haro
8.Geoff Kabush Kona Clarks
9.Jean-François Racine Laval
10.Chris Isaac Gears
11.Cory Lange Marco Polo
12.Dominique Rollin Quebec
13.Peter Wedge Kona Clarks
14.Eric Wohlberg Saturn
15.Julian Hine Gears
16.Ariel De Cardenas Quebec
17.Michael Barry U.S.Postal-Trek
18.Svein Tuft Prime Alliance
19.Mark Walters Navigators
20.Gordon Fraser Health Net
Lees verder “Grote Prijs van Québec”

Ronde van Griekenland

Ronde van Griekenland

2003
1 Bram Schmitz Bankgiro Nederland
2 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
3 Sergei Gontsjar De Nardi Oekraïne
4 George Mathioulakis Talos-Anek Griekenland
5 Minas Malatos A.I.V. Griekenland
6 Bert Roesems Palmans België
7 Michal Prusa Z.V.V.Z. Tsjechië
8 Thomas Bruun Eriksen C.S.C. Denemarken
9 Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
10 Sebastian Lang Gerolsteiner BRD
11 Vasilis Anastopoulos Volksbank Griekenland
12 George Ninos Gatsoulis Griekenland
13 Vassileios Kourbetis Talos-Anek Griekenland
14 Magnus Backstedt Fakta Zweden
15 Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
16 Fred Rodriguez Sidermec VSA
17 Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
18 Rudy Kemna Bankgiroloterij Nederland
19 Kostas Simelidis A.I.V. Griekenland
20 Brett Lancaster Panaria Australië
Lees verder “Ronde van Griekenland”

Ronde van Kroatië

Ronde van Kroatië

2003
1.Pieter Weening Rabobank Nederland
2.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
3.Radoslav Rogina Perutnina Croatia
4.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
5.Sergei Tretyakov Brisaspor Kazakstan
6.Theo Eltink Rabobank Nederland
7.Matija Kvasina Radenska Croatia
8.Massimo Demarin Perutnina Croatia
9.Jure Golcer Volksbank Slovenia
10.Tomasz Nose Krka Slovenia
11.Christian Pfannberger Austria Oostenrijk
12.Janez Brajkovic Krka Slovenia
13.Radek Blahut Joko Tsj.Rep.
14.Rory Sutherland Rabobank Australia
15.Tomas Buchacek Joko Tsj.Rep.
16.Bostjan Rezman Krka Slovenia
17.Linus Gerdemann Winfix Duitsland
18.Kristjan Fajt Sava Slovenia
19.Andrej Omulec Perutnina Slovenia
20.Evgheni Gutalov Nat.selectie Moldavia
Lees verder “Ronde van Kroatië”

Ronde van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)

Ronde van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)

2003
1.Stef Clement Van Hemert Groep Nederland
2.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
3.Jure Golcer Volksbank Slovenia
4.Roel Egelmeers Van Hemert Groep Nederland
5.Andreas Matzbacher Bank Austria Oostenrijk
6.Massimo Demarin Perutnina Croatia
7.Timothy Jones Amore & Vita Zimbabwe
8.Johan Van Summeren Quickstep Davitamon Belgium
9.Renzo Mazzoleni Macandina Italia
10.Harald Totschnig Bank Austria Oostenrijk
11.Radoslav Rogina Perutnina Croatia
12.Boris Premuzic Krka Slovenia
13.Jorg Strauss Macandina Zwitserland
14.Matic Strgar Radenska Slovenia
15.Yves Portmann Macandina Zwitserland
16.Tomasz Nose Krka Slovenia
17.Giacomo Battistel Amore & Vita Italia
18.Harald Morscher Elk Haus Oostenrijk
19.Jurgen Pauritsch Bank Austria Oostenrijk
20.Vincent Van Rijn Van Hemert Groep Nederland
Lees verder “Ronde van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)”

Strade Bianche

Strade Bianche

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
3.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
4.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
5.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
6.Tim Wellens Lotto-Soudal België
7.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
8.Jose Gonçalves Katusha-Alpecin Portugal
9.Luke Durbridge Orica-Scott Australië
10.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
11.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
12.Chris Juul Jensen Orica-Scott Denemarken
13.Ondrej Cink Bahrein-Merida Tsjechië
14.Stefan Kueng BMC-Tag Heuer Zwitserland
15.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
16.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië
17.Oscar Gatto Astana Italië
18.Giovanni Visconti Bahrein-Merida Italië
19.Petr Vakoc Quick Step Floors Tsjechië
20.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België

F.I.C.P.-klassement in het veld

F.I.C.P.-klassement in het veld

2017
1.Wout Van Aert België 405p.
2.Kevin Pauwels België 328p.
3.Mathieu Van Der Poel Nederland 295p.
4.Laurens Sweeck België 284p.
5.Tom Meeusen België 248p.
6.Corne Van Kessel Nederland 243p.
7.Michael Vanthourenhout België 227p.
8.Tim Merlier België 214p.
9.Toon Aerts België 199p.
10.Gianni Vermeersch België 186p.
11.Marcel Meisen Duitsland 158p.
12.Michael Boros Tsjechië 157p.
13.Lars Van Der Haar Nederland 154p.
14.Philipp Walsleben Duitsland 152p.
15.Jens Adams België 147p.
16.Clement Venturini Frankrijk 139p.
17.Jim Aernouts België 132p.
18.Stephen Hyde U.S.A. 119p.
19.Marcel Wildhaber Zwitserland 114p.
20.Simon Zahner Zwitserland 110p.
Lees verder “F.I.C.P.-klassement in het veld”