Kampioenschap van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)

Kampioenschap van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)

2003
1.Mitja Mahoric Perutnina
2.Walter Bonca Perutnina
3.Jure Golcer Volksbank
4.Miran Kelner Perutnina
5.Matej Marin Perutnina
6.Gregor Gazvoda Perutnina
7.Matic Strgar Radenska
8.Bostjan Mervar Perutnina
9.Tomasz Nose Krka
10.Andrej Omulec Perutnina
11.Miha Svab Sava
12.Kristjan Fajt Sava
13.Gregor Kodric Perutnina
14.Boris Premuzic Krka
15.Rok Jerse Sava
16.Igor Kranjec Kavaimpex
17.Dean Podgornik Perutnina
18.Borut Bozic z/c
19.Branko Filip Perutnina
20.Leon Makarovic Radenska
Lees verder “Kampioenschap van Slovenië (voorheen: Joegoslavië)”

Veldrit in Bogense

Veldrit in Bogense

2017
1.Mathieu Van Der Poel Nederland
2.Wout Van Aert België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Toon Aerts België
5.Laurens Sweeck België
6.Quinten Hermans België
7.Kevin Pauwels België
8.Michael Vanthourenhout België
9.Corne Van Kessel Nederland
10.Tim Merlier België
11.Vincent Baestaens België
12.Michael Boros Tsjechië
13.Daan Soete België
14.Jens Adams België
15.Gianni Vermeersch België
16.Dieter Vanthourenhout België
17.Tom Meeusen België
18.Jim Aernouts België
19.Marcel Meisen Duitsland
20.Mathieu Boulo Frankrijk

Veldrit in Iowa

Veldrit in Iowa

2017
1.Laurens Sweeck België
2.Mathieu Van Der Poel Nederland
3.Quinten Hermans België
4.Lars Van Der Haar Nederland
5.Kevin Pauwels België
6.Michael Vanthourenhout België
7.Gianni Vermeersch België
8.Toon Aerts België
9.Michael Boros Tsjechië
10.Jens Adams België
11.Daan Soete België
12.Corne Van Kessel Nederland
13.Wout Van Aert België
14.Jim Aernouts België
15.Marcel Meisen Duitsland
16.Rob Peeters België
17.Kerry Werner U.S.A.
18.Dieter Vanthourenhout België
19.Stephen Hyde U.S.A.
20.Tim Merlier België

Kampioenschap van Zuid-Afrika

Kampioenschap van Zuid-Afrika

2003
1.Ruohan Cronje HAV-Carpets
2.Greg Minnaar Global
3.Julius Cobbet Queen’s
4.Pieter De Vos Wadeville
5.Izak Mare Queen’s
6.Henry Phillips Queen’s
7.David George Barloworld
8.Aldon Baker z/c
9.Tiaan Kannemeyer Barloworld
10.Jorge Faria Panda
11.Willie Van Zijl City Cycles
12.Luke Vreyenhoek Wadeville
13.Billy Haasbroek Wadeville
14.Christo Botma Development
15.Jeremy Maartens H.S.B.C.
16.Joe Visser HAV-Carpets
17.Robbie Dale z/c
18.Malcolm Lange H.S.B.C.
19.Jacques Le Roux Barloworld
20.Rodney Green H.S.B.C.
Lees verder “Kampioenschap van Zuid-Afrika”

Ronde van Uruguay

Ronde van Uruguay

2003
1.Hernan Cline Alas Rojas Argentina
2.Miguel Direna Villa Teresa Uruguay
3.Hector Morales Fenix Uruguay
4.Juan Sosa Penarol Uruguay
5.Luis Alberto Martinez San Antonio Uruguay
6.Walter Perez Nat.selectie Uruguay
7.Carlos Silva Cruz del Sur Uruguay
8.Gregorio Bare Nat.selectie Uruguay
9.Alen Reyes Alas Rojas Uruguay
10.Alejandro Acton Alas Rojas Argentina
11.Matias Medici Fenix Argentina
12.Jorge Libonatti Fenix Uruguay
13.Javier Gomez Nacional Argentina
14.Daniel Fuentes Cruz del Sur Cuba
15.Richard Mascaranas Alas Rojas Uruguay
16.Mario Sasso Cruz del Sur Uruguay
17.Nestor Pia Alas Rojas Uruguay
18.Leonardo Marquez Nat.selectie Uruguay
19.Gustavo Figueredo Penarol Uruguay
20.Richard Cabral Nat.selectie Uruguay
Lees verder “Ronde van Uruguay”

Ronde van Slovakije

Ronde van Slovakije

2005
1.Milan Kruzic z/c
2.Martin Kostka z/c
3.Marian Zovcak z/c
4.Martin Riska Podbrezova
5.Peter Simora z/c
6.Branislav Stejskal Trencin
7.Robert Nagy Mapei
8.Ladislav Berger Schwalbe
9.Lubomir Glovinjak Podbrezova
10.Roman Bronis Podbrezova
11.Jan Valach Podbrezova
12.Marian Hecl Montegrappa
13.Tomas Cernicka z/c
14.Radovan Husar Podbrezova
15.Miroslav Kovacik z/c
16.Ondrej Slobodnik Podbrezova
17.Peter Polakovic z/c
18.Martin Cerepan Podbrezova
19.Pavol Medved Podbrezova
20.Miroslav Keliar Podbrezova

2004
1.Radovan Husar Trencin
2.Maros Kovac De Nardi
3.Martin Prazdnovsky De Nardi
4.Robert Glajza z/c
5.Ondrej Slobodnik Wustenrot
6.Miroslav Keliar z/c
7.Jakub Kolinek z/c
8.Pavol Medved Podbrezova
9.Jan Valach De Nardi
10.Jozef Zabka Podbrezova
11.Branislav Stejskal Trencin
12.Stefan Gajdosik z/c
13.Milan Stanik z/c
14.Vaclav Metlicka z/c
15.Radoslav Vanko z/c
16.Jaroslav Jerabek z/c
17.Martin Liska Podbrezova
18.Peter Bazalik z/c
19.Tomas Cervenan z/c
20.Jan Lepka z/c
2003
1.Robert Glajza z/c
2.Vaclav Metlicka z/c
3.Milan Gago z/c
4.Marian Zovcak z/c
5.Pavel Juras Dubnica
6.Lubos Kondis Ceska MTB
7.Martin Pradznovsky Atlas
8.Milan Barenyi Rubena
9.Ivan Patoprsty z/c
10.Maros Kovac Montegrappa
11.Marian Hecl Montegrappa
12.Martin Liska z/c
13.Jozef Zabka z/c
14.Pavol Medved Podbrezova
15.Jan Valach De Nardi
16.Branislav Stejskal z/c
17.Michal Laris Montegrappa
18.Ondrej Slobodnik Wüstenrot
19.Jaroslav Jerabek z/c
20.Jan Lepka z/c
2002
1.Lubos Kondis elite z/c
2.Robert Glajza elite z/c
3.Radovan Husar elite z/c
4.Milan Barenyi elite z/c
5.Viliam Liptak elite z/c
6.Matus Uher elite z/c
7.Jan Spak elite z/c
8.Jan Valach elite z/c
9.Pavel Medved elite z/c
10.Jan Sipeky elite z/c
11.Martin Liska elite z/c
12.Jozef Zabka elite z/c
13.Maros Kovac elite z/c
14.Jaroslav Jerabek elite z/c
15.Jan Lepka elite z/c
16.Dusan Orgonik elite z/c
17.Milan Dvorscik elite z/c
18.Ondrej Slobodnik Wüstenrot
19.Robert Nagy elite z/c
20.Roman Bronis elite z/c
2001
1.Jan Bratkowski De Nardi Duitsland
2.José Ivan Gutierrez O.N.C.E. Spanje
3.Jan Valach De Nardi Slovakije
4.Vitali Kokorine De Nardi Rusland
5.Igor Kranjec De Nardi Slovenië
6.Dimitri Sedun De Nardi Rusland
7.Radoslaw Romanik Mat Ceresit Polen
8.Marian Hecl De Nardi Slovakije
9.Sergei Gontsjar Liquigas Oekraïne
10.Pavel Tonkov Mercury Rusland
11.Frantisek Trkal P.S.K. Tsjechië
12.Jaromir Purmensky Joko Tsjechië
13.Andrei Hauptman Tacconi Slovenië
14.Lubor Tesar Wüstenrot Tsjechië
15.Ondrej Sosenka Mat Ceresit Tsjechië
16.René Andrle O.N.C.E. Tsjechië
17.Roman Bronis Podbrezova Slovakije
18.Milan Dvorscik Podbrezova Slovakije
19.Jaromir Friede Wüstenrot Tsjechië
20.Isidro Nozal O.N.C.E. Spanje
2000
1.Gordon Fraser Mercury Canada
2.Floyd Landis Mercury V.S.A.
3.Michael Andersson De Nardi Zweden
4.Derek Bouchard-Hall Mercury V.S.A.
5.Stig Kristiansen Nat.selectie Noorwegen
6.Frank Schleck De Nardi Luxemburg
7.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
8.Czeslaw Lukascewicz Wüstenrot Canada
9.Henk Vogels Mercury Australië
10.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
11.Gabriel Rasch Nat.selectie Noorwegen
12.Peter Dlask Benzina Tsjechië
13.Roy Sonsterud Nat.selectie Noorwegen
14.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
15.Mads Kaggestad Nat.selectie Noorwegen
16.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
17.Jan Bratkowski Mercury Duitsland
18.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
19.Petr Herman P.S.K. Tsjechië
20.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
1999
1.Ondrej Slobodnik Nat.selectie Slovakije
2.Robert Glajza Nat.selectie Slovakije
3.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
4.Vaclav Jezek Ceska MTB Tsjechië
5.Jaromir Friede Hyundai Tsjechië
6.Pavel Sticha Ceska MTB Tsjechië
7.Stanislav Hejduk Ceska MTB Tsjechië
8.Pavel Juras Dubnica Slovakije
9.Tomas Dolezal Ceska MTB Tsjechië
10.Andrej Kruzic Dubnica Slovakije
11.Kim Kirchen De Nardi Luxemburg
12.Viliam Liptak Trencin Slovakije
13.Lubos Kondis Ceska MTB Tsjechië
14.Pjotr Wadecki Mroz Polen
15.Radek Tichy Hyundai Tsjechië
16.Petr Klasa Z.V.V.Z. Tsjechië
17.Radim Korinek Ceska MTB Tsjechië
18.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
19.Jan Valach Trencin Slovakije
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1.Jaromir Friede Hyundai Tsjechië
2.Mohammed Kholafi Nat.selectie Egypte
3.Khaled Awaad Nat.selectie Egypte
4.Peter Wrolich Nat.selectie Oostenrijk
5.Sultan Sosik Nat.selectie Polen
6.Mattheus Mroz Nat.selectie Polen
7.Oleg Olejnik Nat.selectie Polen
8.Andrej Kruzic Nat.selectie Slovakije
9.Jörg Arenz Nat.selectie Duitsland
10.Dawid Krupa Nat.selectie Polen
11.Marcel Strauss Nat.selectie Zwitserland
12.Boris Premuzic Radenska Slovenië
13.Matthias Kahl Berlin Duitsland
14.Adrian Strüby Nat.selectie Zwitserland
15.Jan Valach De Nardi Slovakije
16.Pascal Triebel Nat.selectie Luxemburg
17.Vasyl Zaika Nat.selectie Oekraïne
18.Jan Sipeky Nat.selectie Slovakije
19.Tom Flammang Nat.selectie Luxemburg
20.Tomas Liska Nat.selectie Slovakije
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Tomas Sedlacek ZVVZ-Giant Tsjechië
17.Jan Hruska ZVVZ-Giant Tsjechië
18.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
19.Tomas Konecny ZVVZ-Giant Tsjechië
20.Slavomir Heger ZVVZ-Giant Tsjechië
1996
1 Jan Valach Trencin Slovakije
2 Roman Bronis Podbrezova Slovakije
3 Boris Premuzic Ljubljana Slovenië
4 Pavol Zaduban Dubnica Slovakije
5 Miroslav Liptak Trencin Slovakije
6 Vaclav Metlicka Team Kral Slovakije
7 Martin Liska Podbrezova Slovakije
8 Ondrej Slobodnik Podbrezova Slovakije
9 Pavol Medved Podbrezova Slovakije
10 Maros Kovac Trencin Slovakije
11 Milan Barenyi Rubena Slovakije
12 Milan Dvorscik Arboleja Slovakije
13 Robert Glajza Marin Slovakije
14 Dalibor Grebeci Podbrezova Slovakije
15 Jozef Zabka Podbrezova Slovakije
16 Jan Sipeky Trencin Slovakije
17 Jozef Nazarej Dukla Brno Slovakije
18 Jan Spak Podbrezova Slovakije
19 Martin Riska Trencin Slovakije
20 Roland Krajci Rubena Slovakije

Lees verder “Ronde van Slovakije”

Ronde van Moldavië

Ronde van Moldavië

2002
1.Alexandru Sabalin Elite z/c
2.Igor Pugaci Saeco
3.Leonid Baciu Elite z/c
4.Alexandru Pugaci Insubrico
5.Dimitri Bondari Elite z/c
6.Alexei Nazarenko Elite z/c
7.Dimitri Chudakov Elite z/c
8.Andrei Onisim Elite z/c
9.Valery Zayts Elite z/c
10.Igor Moscalev Elite z/c
11.Rouslan Ivanov Amica Chips
12.Igor Bogatyrev Lada
13.Victor Beiu Elite z/c
14.Igor Bonciukov Elite z/c
15.Ion Cretu Elite z/c
16.Georghe Grajdieru Elite z/c
17.Serge Morosov Lada
18.Artiom Sarajev Elite z/c
19.Alexander Sartassov Lada
20.Alexandru Trifan Elite z/c
Lees verder “Ronde van Moldavië”