Ronde van Polen

Ronde van Polen

De Ronde van Polen is een meerdaagse wielerwedstrijd in Polen. De ronde wordt sinds 1928 voor amateurs verreden. De eerste winnaar was de Pool Feliks Wiecek. Sinds de jaren negentig (na de val van het communisme) werd het een wedstrijd voor profs. Dariusz Baranowski won ze meteen driemaal op rij en is daarmee recordhouder samen met de amateurs Marian Wieckowski en Andrzej Mierzejewski. In 2005 werd de Ronde van Polen toegevoegd aan de UCI ProTour in het kader van de internationalisering van de wielersport. De ronde had nog niet de status van een grote wedstrijd. Veel fans hadden liever gezien dat in plaats van de Ronde van Polen de Vredeskoers, een Oost-Europese rittenkoers met een veel rijkere geschiedenis, in de ProTour werd opgenomen. Vanaf 2011 behoort de Ronde tot de UCI World Tour.

Lees verder “Ronde van Polen”

Ronde van Oostenrijk

Ronde van Oostenrijk

2016
1.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
2.Delio Fernandez Cruz Delko-Marseille Spanje
3.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
4.Brendan Canty Drapac Pro Cycling Australië
5.Markus Eibegger Felbermayr Simplon Wels Oostenrijk
6.Stephane Rosetto Cofidis Frankrijk
7.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Nederland
8.Patrick Schelling Parkhotel Valkenburg Zwitserland
9.Alexey Rybalkin Gazprom-RusVelo Rusland
10.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
11.David Belda Roth Gruppe Spanje
12.Hermann Pernsteiner Ampltaz-BMC Oostenrijk
13.Lachlan Norris Drapac Pro Cycling Australië
14.Radoslav Rogina Adria Mobil Croatië
15.Francesco Bongiorno Bardiani-CSF Italië
16.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
17.Antwan Tolhoek Roompot Nederland
18.Stefan Rabitsch Felbermayr Simplon Wels Oostenrijk
19.Sylvetser Szmyd CCC-Sprandi Polen
20.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië

2015
1.Ben Hermans BMC Racing België
2.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
3.Natnael Berhane MTN-Qhubeka Eritrea
4.Pawel Poljanski Tinkoff-Saxo Polen
5.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Egor Silin Katusha Rusland
7.Dylan Teuns BMC Racing België
8.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
9.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
10.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
11.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
12.Sylvetser Szmyd CCC-Sprandi Polen
13.Tom Jelte Slagter Cannondale-Garmin Nederland
14.Davide Villella Cannondale-Garmin Italië
15.Lawrence Warbasse IAM Cycling U.S.A.
16.Eduard Vorganov Katusha Rusland
17.Huub Duyn Roompot Nederland
18.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Branislau Samoilau CCC-Sprandi Wit-Rusland
2014
1.Damiano Caruso Cannondale Italië
2.Riccardo Zoidl Trek Factory Oostenrijk
3.Jerome Coppel Cofidis Frankrijk
4.Oliver Zaugg Tinkoff-Saxo Zwitserland
5.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
6.Javier Moreno Movistar Spanje
7.Thomas Degand Wanty-Groupe Gobert België
8.Dayer Quintana Movistar Colombië
9.Christophe Le Mevel Cofidis Frankrijk
10.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
11.Janez Brajkovic Astana Slovenië
12.Eros Capecchi Movistar Italië
13.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
14.Bob Jungels Trek Factory Luxemburg
15.Francis De Greef Wanty-Groupe Gobert België
16.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
17.Lawrence Warbasse BMC Racing U.S.A.
18.Evgeny Petrov Tinkoff-Saxo Rusland
19.Francesco Gavazzi Astana Italië
20.Jesper Hansen Tinkoff-Saxo Denemarken
2013
1 Sergey Chernetski Katusha Rusland
2 Petr Ignatenko Katusha Rusland
3 Alexandr Dyachenko Astana Kazakstan
4 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
5 Matthew Busche RadioShack VSA
6 Jure Golcer Tirol C.T. Slovenië
7 Riccardo Zoidl Simplon Oostenrijk
8 Kevin Seeldraeyers Astana België
9 Dries Devenyns Quickstep België
10 Fabio Aru Astana Italië
11 Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
12 Matija Kvasina Simplon Kroatië
13 Chris Anker Sorensen Tinkoff Denemarken
14 Mathias Frank B.M.C. Zwitserland
15 Ian Boswell Team Sky VSA
16 Patrick Facchini Androni Italië
17 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
18 Gianluca Brambilla Quickstep Italië
19 George Bennett RadioShack NZl
20 Thomas Rohregger RadioShack Oostenrijk
2012
1 Thomas Rohregger RadioShack Oostenrijk
2 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
3 Marcel Wyss TeamNetApp Zwitserland
4 Petr Ignatenko Katusha Rusland
5 Jakob Fuglsang Radioshack Denemarken
6 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
7 Robert Vrecer Vorarlberg Slovenië
8 Danilo Di Luca Aqua&Sapone Italië
9 Alexandr Dyachenko Astana Kazakstan
10 Marco Pinotti B.M.C. Italië
11 Sergio Pardilla Bellon Movistar Spanje
12 Angelo Pagani Colnago Italië
13 Laurent Didier RadioShack Luxemburg
14 Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
15 Peter Latham Subway NZl
16 Jure Golcer Tirol C.T. Slovenië
17 David Arroyo Duran Movistar Spanje
18 Matthew Busche RadioShack VSA
19 Rubens Bertogliati Type 1 Zwitserland
20 Carlos Alberto Betancur Gomez Aqua&Sapone Colombia
2011
1 Fredrik Kessiakoff Astana Zweden
2 Valery Kaikov Lokomotiv Rusland
3 Morris Possoni Team Sky Italië
4 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
5 Tiago Machado RadioShack Portugal
6 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
7 Carlos Sastre Geox Spanje
8 Alexandre Kolobnev Katusha Rusland
9 Thomas Rohregger Leopard Oostenrijk
10 Denis Menchov Geox Rusland
11 Mauro Santambrogio B.M.C. Italië
12 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
13 Geoffroy Lequatre RadioShack Frankrijk
14 Andrei Mizourov Astana Kazakstan
15 Alessandro Bisolti Farnese Italië
16 Petr Ignatenko Katusha Rusland
17 Marcel Wyss Geox Zwitserland
18 Mickael Bourgain Cofidis Frankrijk
19 Johannes Frohlinger Skil B.R.D.
20 Marc Schroder Skil B.R.D.
2010
1 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
2 Damiano Caruso De Rosa Italië
3 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
4 Stefan Denifl Cervelo Oostenrijk
5 Pieter Weening Rabobank Nederland
6 Vladimir Gusev Katusha Rusland
7 Mathias Braendle Footon Oostenrijk
8 Riccardo Ricco Flaminia Italië
9 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
10 Sergio Pardilla Bellon Carmio’oro Spanje
11 Emanuele Sella Carmio’oro Italië
12 Tiago Machado RadioShack Portugal
13 Artem Ovechkin Katusha Rusland
14 Morris Possoni Team Sky Italië
15 Ben Hermans RadioShack België
16 John-Lee Augustyn Team Sky Zuid-Afrika
17 Markus Fothen Milram BRD
18 Matthew Busche RadioShack VSA
19 Stijn De Volder Quickstep België
20 Egor Silin Katusha Rusland
2009
1 Michael Albasini Columbia Zwitserland
2 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
3 Branislau Samoilau Quickstep Witrusland
4 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
5 Francesco Reda Quickstep Italië
6 Pieter Weening Rabobank Nederland
7 Giampaolo Caruso Flaminia Italië
8 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
9 Jelle Van Endert Lotto België
10 Thomas Peterson Garmin VSA
11 Robert Kiserlovski Fuji Kroatië
12 Bram Tankink Rabobank Nederland
13 Dries Devenyns Quickstep België
14 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
15 Timothy Duggan Garmin VSA
16 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
17 Svein Tuft Garmin Canada
18 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
19 Sergei Klimov Katusha Rusland
20 Dario Cataldo Quickstep Italië
2008
1 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2 Paolo Bettini Quickstep Italië
3 Jure Golcer L.P.R. Slovenië
4 Michael Barry Columbia Canada
5 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
6 Gerrit Glomser Volksbank Oostenrijk
7 Vladimir Gusev Astana Rusland
8 Gustav Erik Larsson C.S.C. Zweden
9 Giampaolo Caruso Flaminia Italië
10 Gerhard Trampusch Elk Haus Oostenrijk
11 Janez Brajkovic Astana Slovenië
12 Alexander Gottfried Tinkoff BRD
13 Ruslan Pidgorny L.P.R. Oekraïne
14 Michael Schaer Astana Zwitserland
15 Paolo Bossoni Lampre Italië
16 Robert Gesink Rabobank Nederland
17 Pieter Jacobs Lotto België
18 Wim Van Huffel Lotto België
19 Harald Morscher Volksbank Oostenrijk
20 Tom Boonen Quickstep België
2007
1 Mirko Celestino Milram Italië
2 Jure Golcer Tenax Slovenië
3 Gerrit Glomser Volksbank Oostenrijk
4 Michael Barry T-Mobile Canada
5 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
6 Oscar Sevilla Ribera Relax Spanje
7 Fabio Sacchi Milram Italië
8 Ruslan Pidgorny Tenax Oekraïne
9 Tomas Konecny Elk Haus Tsjechië
10 Steffen Wesemann Wiesenhof Zwitserland
11 Johan Coenen Chocolade Jacques België
12 Jurgen Van Goolen Discovery Channel België
13 Stijn De Volder Discovery Channel België
14 Gustav Erik Larsson Unibet.com Zweden
15 Matthew Lloyd Lotto Australië
16 Gorazd Stangelj Lampre Slovenië
17 Steven Kleynen Landbouwkrediet België
18 Geert Verheyen Quickstep België
19 Jurgen Pauritsch Swiag Oostenrijk
20 Bjorn Leukemans Lotto België
2006
1 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2 Michael Weiss Krone Linz Oostenrijk
3 Marco Serpellini Unibet.com Italië
4 Gerrit Glomser Vorarlberg Oostenrijk
5 Roy Sentjens Rabobank België
6 Steffen Wesemann T-Mobile Zwitserland
7 Giuliano Figueras Lampre Italië
8 Geert Verheyen Quickstep België
9 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
10 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
11 Gerhard Trampusch Wiesenhof Oostenrijk
12 Lazslo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
13 Ruslan Pidgorny Tenax Oekraïne
14 Jurgen Van Goolen Discovery Channel België
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Massimo Codol Tenax Italië
17 Thomas Danielson Discovery Channel VSA
18 Roger Hammond Discovery Channel GBr
19 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
20 Fabio Baldato Tenax Italië
2005
1 Erik Zabel T-Mobile BRD
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Beat Zberg Gerolsteiner Zwitserland
4 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
5 Cadel Evans Lotto Australië
6 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
7 Paolo Bettini Quickstep Italië
8 Francesco Casagrande Naturino Italië
9 Sven Nys Rabobank België
10 Rolf Aldag T-Mobile BRD
11 Marco Serpellini Gerolsteiner Italië
12 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
13 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
14 Stuart O’Grady Cofidis Australië
15 Serge Baguet Lotto België
16 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
17 Daniele Nardello T-Mobile Italië
18 Peter Van Petegem Lotto België
19 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
20 Kurt Van De Wouwer Mr.Bookmaker België
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Cadel Evans T-Mobile Australië
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Christoph Soukup Bank Austria Oostenrijk
5 Francesco Casagrande Lampre Italië
6 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
7 Ryder Hesjedal US-Postal Canada
8 Paolo Bettini Quickstep Italië
9 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
10 Erik Zabel T-Mobile BRD
11 Sven Nys Rabobank België
12 Rolf Aldag T-Mobile BRD
13 Mario Aerts T-Mobile België
14 Bart Brentjens T-Mobile Nederland
15 Marco Bui Marin Italië
16 Jeremy Horgan-Kobelski Polo Sport VSA
17 Mario De Clercq Mr.Bookmaker België
18 Erwin Vervecken SpaarSelect België
19 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
20 Bruno Risi Möbel Märki Zwitserland
2003
1 Leonardo Bertagnolli Saeco Italië
2 Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
3 Jure Golcer Volksbank Slovenië
4 Hans Peter Obwaller Arboe Oostenrijk
5 Walter Bonca Perutnina Slovenië
6 Christophe Moreau Crédit Agricole Frankrijk
7 Steven Kleynen Vlaanderen 2002 België
8 Rinaldo Nocentini Pinzolo Italië
9 Igor Pugaci Saeco Moldavië
10 Matteo Carrara De Nardi Italië
11 Thomas Rohregger Hervis Oostenrijk
12 Adriano Baffi EC Bayer Italië
13 Pieter Weening Rabobank Nederland
14 Rudolf Wentzel Vlaanderen 2002 Zuid-Afrika
15 Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
16 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
17 Francisco Lara Bianchi Spanje
18 Nico Sijmens Vlaanderen 2002 België
19 Bert De Waele Landbouwkrediet België
20 Uros Silar Arboe Slovenië
2002
1.Gianluca Valoti Alexia Italia
2.Fabio Bulgarelli De Nardi Italia
3.Erwin Thijs Collstrop-Palmans Belgium
4.Filip Meirhaeghe Landbouwkrediet Belgium
5.Paolo Bossoni Tacconi Sport Italia
6.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italia
7.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italia
8.Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
9.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
10.Sebastian Denke Quattro Duitsland
11.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
12.Hannes Hempel Bike Drive Oostenrijk
13.Jorgen Bo Petersen Fakta Denemarken
14.Maurizio Vandelli Elk Haus Italia
15.Walter Bonca Perutnina Slovenia
16.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
17.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
18.Harald Morscher Nurnberger Oostenrijk
19.Andrei Mizourov Mercatone Uno Kazakstan
20.Fabian Cancellara Mapei Quickstep Zwitserland
2001
1.Michael Rasmussen Schwinn Denemarken
2.Dario Cioni Mapei Quickstep Italië
3.Siegfried Bauer Bank Austria Oostenrijk
4.Timo Scholz Wiesenhof Leipzig Duitsland
5.Jürgen Pauritsch Bank Austria Oostenrijk
6.Martin Moser Bank Austria Oostenrijk
7.Roland Müller Post Swiss Zwitserland
8.Maurizio Vandelli Stabil Steiermark Italië
9.Werner Riebenbauer Nürnberger Oostenrijk
10.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
11.Hans Peter Obwaller Stabil Steiermark Oostenrijk
12.Paolo Tiralongo Fassa Bortolo Italië
13.Pedro Horrillo Mapei Quickstep Spanje
14.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
15.Andrea Noe Mapei Quickstep Italië
16.Enrico Poitschke Wiesenhof Leipzig Duitsland
17.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Boris Premuzic Krka Slovenië
20.Gerrit Glomser Post Swiss Oostenrijk
2000
1.Antonio Rizzi Mapei Quickstep Italië
2.Dainis Ozols Mat Ceresit Letland
3.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
4.Hannes Hempel Bosch Oostenrijk
5.Fred Rodriguez Mapei Quickstep V.S.A.
6.René Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
7.Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
8.Walter Bonca Bosch Slovenië
9.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
10.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
11.Hans Peter Obwaller Schartner Oostenrijk
12.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
13.Marco Serpellini Lampre Italië
14.Alexander Chefer Alessio Kazakstan
15.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
16.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
17.Alessandro Bertolini Alessio Italië
18.Martin Derganc Krka Slovenië
19.Harald Morscher Nürnberger Oostenrijk
20.Max Van Heeswijk Mapei Quickstep Nederland
1999
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
3.Erik Zabel Telekom Duitsland
4.Maurizio Vandelli Stabil Graz Italië
5.Harald Morscher Saeco Oostenrijk
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Arnold Eisel Elk-Haus Oostenrijk
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Italië
10.Filip Branko Gerolsteiner Slovenië
11.Gerhard Trampusch Stabil Graz Oostenrijk
12.Thomas Mülbacher Gerolsteiner Oostenrijk
13.Holger Sievers Concorde Duitsland
14.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
15.Walter Bonca Mroz Slovenië
16.Matthias Buxhofer Bosch Oostenrijk
17.Hannes Hempel Bosch Oostenrijk
18.Giovanni Lombardi Telekom Italië
19.Josef Lontscharitsch Elk-Haus Oostenrijk
20.Guido Trentin Vini Caldirola Italië
1998
1.Markus Zberg Post-Swiss Zwitserland
2.Massimo Donati Saeco Italië
3.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
4.Franz Hotz Post-Swiss Zwitserland
5.Michele Laddomada Scrigno Italië
6.Paolo Lanfranchi Mapei-Bricobi Italië
7.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
8.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
9.Peter Luttenberger Rabobank Oostenrijk
10.Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
11.Adriano Baffi Ballan Italië
12.Massimo Codol Mapei-Bricobi Italië
13.Wim Van Sevenant Vlaanderen 2002 België
14.Philippe Buschor Saeco Zwitserland
15.Matteo Tosatto Ballan Italië
16.Petr Petek Nat.selectie Slovenië
17.Patrick Vetsch Post-Swiss Zwitserland
18.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
19.Thomas Mülbacher Nat.selectie Oostenrijk
20.Richard Chassot Post-Swiss Zwitserland
1997
1.Roberto Pistore MG-Technogym Italië
2.Ludo Dierckxens Saxon België
3.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
4.Steffen Kjaergaard T.V.M. Noorwegen
5.Marcel Buxhofer Nat.selectie Oostenrijk
6.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
7.Alex Kastenhuber Nürnberger Duitsland
8.Fausto Dotti Ideal Italië
9.Stefano Finesso Ideal Italië
10.Roland Meier Post-Swiss Zwitserland
11.Christian Van De Velde Nat.selectie V.S.A.
12.Gilberto Simoni MG-Technogym Italië
13.Vladimri Pulnikov Kross-Montana Oekraïne
14.Gerd Audehm Nürnberger Duitsland
15.Nicola Loda MG-Technogym Italië
16.Maurizio Frizzo Cantina Tollo Italië
17.Fabrizio Arzilli Cantina Tollo Italië
18.Andreas Klier Nürnberger Duitsland
19.Uwe Peschel Cantina Tollo Duitsland
20.Frank Schinck Nürnberger Duitsland
1996
1.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
2.Erwin Thijs Vlaanderen 2002 België
3.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
4.Angelo Citracca Ideal Italië
5.Danny Nelissen Rabobank Nederland
6.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
7.Peter Van Petegem T.V.M. België
8.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002 België
9.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
10.Casper Van Der Meer Palmans Nederland
11.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
12.José Angel Robles Nat.selectie Colombia
13.Jon Unzaga Mapei-GB Spanje
14.Adriano Baffi Mapei-GB Italië
15.Javier Mauleon Mapei-GB Spanje
16.Leon Van Bon Rabobank Nederland
17.Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
18.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
19.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
20.Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
1995
1.Dario Pieri Grassi Italië
2.Davide Rebellin Polti Italië
3.Benoit Salmon Collstrop Frankrijk
4.Peter Farazijn Lotto België
5.Sébastien Demarbaix Lotto België
6.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
7.Magnus Bäckstedt Collstrop Zweden
8.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
9.Johan Museeuw Mapei-GB België
10.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
11.Oscar Mason Grassi Italië
12.Mirko Gualdi Polti Italië
13.Johan Capiot Collstrop België
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Tom Steels Mapei-GB België
16.Tom De Smet Collstrop België
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Oleg Kozlitine Lotto Kazakstan
19.Nicola Loda MG-Technogym Italië
20.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
1994
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Zbigniew Spruch Lampre Polen
3.Lars Michaelsen Festina Denemarken
4.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
5.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
6.Marco Serpellini Lampre Italië
7.Marc Sergeant Lotto België
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
11.Stephen Hodge Festina Australië
12.Wim Feys Vlaanderen 2002 België
13.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
14.Edwig Van Hooydonck Novell België
15.Vjatsjeslav Ekimov Novell Rusland
16.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
17.Wilfried Nelissen Lotto België
18.Tom Steels Vlaanderen 2002 België
19.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
20.Herman Frison Lotto België
1993
1.Jan Ullrich Cottbus Duitsland
2.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
3.John den Braber Koga Miyata Nederland
4.John Tanner Neilson Gr.Brit.
5.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
6.Paul Konings Koga Miyata Nederland
7.Claude Céard Nat.selectie Frankrijk
8.Dominique Le Bon Nat.selectie Frankrijk
9.Rudy Mosole Bata Moser Italië
10.Georg Totschnig Nat.selectie Oostenrijk
11.Pascal Le Tannou Nat.selectie Frankrijk
12.Roberto Menegotto Bata Moser Italië
13.Jimmy Delbove Nat.selectie Frankrijk
14.Richard Vivien Nat.selectie Frankrijk
15.Dietmar Hauer Nat.selectie Oostenrijk
16.Jeroen Blijlevens Koga Miyata Nederland
17.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
18.Uwe Peschel Öschelbronn Duitsland
19.Gilberto Simoni Bata Moser Italië
20.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
1992
1 Georg Totschnig Tyrolia Oostenrijk
2 Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
3 Daniel Lanz Nat.selectie Zwitserland
4 Peter Luttenberger Desserta Oostenrijk
5 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
6 Pascal Herve Nat.selectie Frankrijk
7 Karel Vacek Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Grzegorz Piwowarski Nat.selectie Polen
9 Erik Dekker Nat.selectie Nederland
10 Boris Premuzic Nat.selectie Slovenië
11 Lars Kristian Johnsen Nat.selectie Noorwegen
12 Vegard Overaas Lied Nat.selectie Noorwegen
13 Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
14 Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
15 Srecko Glivar Nat.selectie Slovenië
16 Andre Wernli Nat.selectie Zwitserland
17 Christian Meyer Nat.selectie B.R.D.
18 Marc Janssens Nat.selectie België
19 Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
20 Thierry Arnould Nat.selectie Frankrijk
1991
1.Michel Lafis Nat.selectie Zweden
2.Steffen Rein Nürnberger Duitsland
3.Jesper Worre Amore & Vita Denemarken
4.Bruno Risi Amore & Vita Zwitserland
5.Harald Wisiak Keli Linz Oostenrijk
6.Kurt Betschart Bleiker Zwitserland
7.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
8.Karl Kälin Bleiker Zwitserland
9.Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
10.Josef Regec Keli Linz Tsjechië
11.Gordon Fraser Evian Canada
12.Klaus Meier Nürnberger Duitsland
13.Roland Königshofer Biovital Oostenrijk
14.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
15.Todd McNutt Evian Canada
16.Georg Totschnig Scott Oostenrijk
17.Richard Schmied Scott Oostenrijk
18.Horst Neumeister Scott Oostenrijk
19.Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
20.Josef Lontscharitsch Biovital Oostenrijk
1990
1.Erik Zabel Nat.selectie Duitsland
2.Alexander Chefer Nat.selectie Sovjetunie
3.Lars Kristian Johnsen Nat.selectie Noorwegen
4.Roland Meier Nat.selectie Zwitserland
5.Maarten den Bakker P.D.M. Nederland
6.John Van den Akker P.D.M. Nederland
7.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
8.Djamolidine Abdoesjaparov Carrera Sovjetunie
9.Vladimir Plotko Nat.selectie Sovjetunie
10.Roman Kreuziger Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Vassili Davidenko Nat.selectie Sovjetunie
12.Bert Dietz Nat.selectie Duitsland
13.Mario Traxl Nat.selectie Oostenrijk
14.Vegard Overaas Lied Nat.selectie Noorwegen
15.Johann Lienhart Varta Oostenrijk
16.Felice Puttini Carrera Zwitserland
17.Achmed Wolke Nat.selectie Duitsland
18.Oleg Kozlitine Nat.selectie Sovjetunie
19.Armin Meier Nat.selectie Zwitserland
20.Michaël Glöckner Nat.selectie Duitsland
1989
1 Ludek Styks Nat.selectie Tsjechoslovakije
2 Walter Bonca Nat.selectie Joegoslavië
3 Peter Lammer Kindberg Oostenrijk
4 Arne Aadnoy Nat.selectie Noorwegen
5 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
6 Yvon Ledanois Nat.selectie Frankrijk
7 Andreas Langl Bosch Oostenrijk
8 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
9 Boris Premuzic Nat.selectie Joegoslavië
10 Marian Goldyn Nat.selectie Polen
11 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
12 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
13 Danny Alaerts Nat.selectie België
14 Johan Van Den Dries Nat.selectie België
15 Birger Gauslaa Nat.selectie Noorwegen
16 Jacques Dufour Nat.selectie Zwitserland
17 Armin Purner Biovital Oostenrijk
18 Johann Lienhart Asko Puch Oostenrijk
19 Bruno Huger Nat.selectie Frankrijk
20 Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
1988
1 Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
2 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
3 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
4 Gerd Audehm Nat.selectie D.D.R.
5 Marek Szerzynski Nat.selectie Polen
6 Stephan Gottschling Nat.selectie D.D.R.
7 Allan Andersson Nat.selectie Zweden
8 Johann Lienhart Asko Puch Oostenrijk
9 Peter Lammer Bosch Oostenrijk
10 Libor Matejka Nat.selectie C.S.S.R.
11 Zdzislaw Krudysz Nat.selectie Polen
12 Atle Pedersen Nat.selectie Noorwegen
13 Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
14 Hans Kindberg Nat.selectie Zweden
15 Krzystov Wiatr Nat.selectie Polen
16 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
17 Maik Landsmann Nat.selectie D.D.R.
18 Andreas Langl Bosch Oostenrijk
19 Manfred Kornelson K.T.M. Oostenrijk
20 Walter Bonca Nat.selectie Joegoslavië


1987
1.Gerhard Zadrobilek Brianzoli Oostenrijk
2.Harald Maier Paini Oostenrijk
3.Roland Königshofer Biovital Oostenrijk
4.Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
5.Franz Spilauer Winterthur Oostenrijk
6.Helmut Wechselberger Paini Oostenrijk
7.Peter Lammer Bosch Oostenrijk
8.Mario Traxl Mineral Oostenrijk
9.Paul Popp Paini Oostenrijk
10.Christian Deinhammer Heavy Tools Oostenrijk
11.Uwe Ampler Nat.selectie D.D.R.
12.Aloïs Pfleger Kindberg Oostenrijk
13.Theo De Rooy Panasonic Nederland
14.Johann Lienhart Askö Puch Oostenrijk
15.Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
16.Johan Museeuw Nat.selectie België
17.Richard Vivien Nat.selectie Frankrijk
18.Robert Hutter Heavy Tools Oostenrijk
19.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
20.Vassili Zhdanov Nat.selectie Sovjetunie


1986
1.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
2.Uli Müller Winterthur Zwitserland
3.Francesco Moser Brianzoli Italië
4.Franz Spilauer Winterthur Oostenrijk
5.Gerrit De Vries Nat.selectie Nederland
6.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
7.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
8.Dimitri Konyshev Nat.selectie U.S.S.R.
9.Rudy Van Der Haeghen Nat.selectie België
10.Finn Larsen Nat.selectie Denemarken
11.Edwig Van Hooydonck Nat.selectie België
12.Victor Klimov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
14.Claudio Corti Brianzoli Oostenrijk
15.Sergei Uslamine Nat.selectie U.S.S.R.
16.Giovanni Zola Brianzoli Italië
17.Helmut Wechselberger Bosch Oostenrijk
18.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
19.Johan Bruyneel Nat.selectie België
20.Richard Trinkler Nat.selectie Zwitserland
1985
1.Jacques Decrion Skil Frankrijk
2.Jean-Marie Grezet Skil Zwitserland
3.Martin Durant Fangio België
4.Gody Schmutz Dromedario Zwitserland
5.Leo Schönenberger Dromedario Zwitserland
6.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
7.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
8.Hans Lienhart amateur Oostenrijk
9.Frank Hoste Del Tongo België
10.Heinz Imboden Cilo Zwitserland
11.Jörg Müller Skil Zwitserland
12.Harald Maier Gis Oostenrijk
13.Gerhard Zadrobilek Atala Oostenrijk
14.Marcel Russenberger Cilo Zwitserland
15.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
16.Mario Beccia Malvor Italië
17.Erwin Lienhard Santini Zwitserland
18.Mario Traxl amateur Oostenrijk
19.Rudy Pevenage Del Tongo België
20.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
1984
1.Jesper Worre Sammontana Denemarken
2.Walter Delle Case Murella Italië
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Maurizio Colombo Brianzoli Italië
5.Gregor Braun Ariostea B.R.D.
6.Fiorenzo Aliverti Atala Italië
7.Jens Veggerby Fanini Denemarken
8.Yavé Cahard Peugeot Frankrijk
9.Raniero Gradi Murella Italië
10.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
11.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
12.Vittorio Algeri Vini Ricordi Italië
13.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
14.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
15.Allan Peiper Peugeot Australië
16.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
17.Dante Morandi Atala Italië
18.Jeff Rutter Alfa Romeo V.S.A.
19.Gerhard Zadrobilek Atala Oostenrijk
20.Shane Sutton Falcon Australië
1983
1.Mieczyslaw Karlowicz Nationale ploeg Polen
2.Helmut Wechselberger Bosch Oostenrijk
3.Niki Ruttimann Nationale ploeg Zwitserland
4.Kurt Zellhofer Nationale ploeg Oostenrijk
5.Andrei Vamos Nationale ploeg Hongarije
6.Franz Spilauer Keli Linz Oostenrijk
7.Kilian Blum Nationale ploeg Zwitserland
8.Johann Lienhart Puch Oostenrijk
9.Harald Wisiak Puch Oostenrijk
10.Miklos Somogyi Nationale ploeg Hongarije
11.Roman Kreuziger Nationale ploeg Tsjechoslovakije
12.Primoz Cerin Nationale ploeg Joegoslavie
13.Karl Krenauer Nationale ploeg Oostenrijk
14.Johann Traxler Keli Linz Oostenrijk
15.Ludek Kubias Nationale ploeg Tsjechoslovakije
16.Lubomir Burda Nationale ploeg Tsjechoslovakije
17.Herbert Spindler Keli Linz Oostenrijk
18.Rudolf Lauscha Puch Oostenrijk
19.Norbert Huber Nationale ploeg Oostenrijk
20.Libor Matejka Nationale ploeg Tsjechoslovakije
1982
1.Marcel Tinazzi Individueel Frankrijk
2.Lucien Didier Renault Luxemburg
3.Christian Seznec Système U Frankrijk
4.Roger De Vlaeminck Gis België
5.Siegfried Hekimi Dromedario Zwitserland
6.Alberto Fernandez Zor Spanje
7.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
8.Daniël Willems Murella België
9.Jos Schipper Viditel Nederland
10.Maurice Le Guilloux La Vie Claire Frankrijk
11.Martin Havik Gis Nederland
12.Michel Laurent Coop Frankrijk
13.Gregor Braun Ariostea B.R.D.
14.Mike Gutmann Cilo Zwitserland
15.Claude Moreau Coop Frankrijk
16.Christian Levavaseur La Redoute Frankrijk
17.Rene Martens Teka België
18.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
19.Didier Vanoverschelde La Redoute Frankrijk
20.Wladimiro Panizza Atala Italië
1981
1.Dominique Sanders Sem Frankrijk
2.Etienne Van Der Helst Perlav België
3.Ferdi Van den Haute La Redoute België
4.Marcel Tinazzi Pelussin Frankrijk
5.Pierre-Raym.Villemiane Wolber Frankrijk
6.Mike Gutmann Eorotex Zwitserland
7.Paul Sherwen La Redoute G.B.
8.Bernard Vallet La Redoute Frankrijk
9.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
10.Jean Chassang Wolber Frankrijk
11.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Claude Moreau Coop Frankrijk
14.Alain Dithurbide La Redoute Frankrijk
15.Ismael Lejaretta Alfa Lum Spanje
16.Hennie Kuiper Arnoudt Nederland
17.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
18.Gregor Braun Benotto B.R.D.
19.Pierre Bazzo Coop Frankrijk
20.Kim Andersen Coop Denemarken
1980
1.Herman Van Springel Safir België
2.Yves Hézard Puch Frankrijk
3.Willy De Geest Eurosoap België
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
6.Etienne Van der Helst Safir België
7.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
8.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
9.Gary Sutton Falcon Australië
10.Jean-Marie Michel La Redoute Frankrijk
11.Dominique Celle amateur Frankrijk
12.Erich Jagsch amateur Oostenrijk
13.Miroslav Sykora amateur Tsjechoslovakije
14.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
15.Dave Lloyd Falcon Engeland
16.Hubert Mathis Miko Frankrijk
17.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
18.Patrick Clerc Sem Frankrijk
19.Henri Rinklin Puch B.R.D.
20.Dominique Sanders Sem Frankrijk
1979

1 Herbert Spindler Keli Linz Oostenrijk
2 Rudi Mitteregger Asko Puch Oostenrijk
3 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
4 Leo Karner Jessernich Oostenrijk
5 Leon Deshits Nat.selectie U.S.S.R.
6 Henryk Charucki Nat.selectie Polen
7 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
8 Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
9 Johann Hans Traxler R.C.Kneuer Oostenrijk
10 Vladimir Maschovski Nat.selectie U.S.S.R.
11 Steven Rooks Nat.selectie Nederland
12 Sean Yates Nat.selectie GBr
13 Marc Sergeant Nat.selectie België
14 Maarten Ducrot Nat.selectie Nederland
15 Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
16 Danny Schoonbaert Nat.selectie België
17 Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
18 Dag Erik Pedersen Nat.selectie Noorwegen
19 Andreas Petermann Nat.selectie DDR
20 Gerard Veldscholten Nat.selectie Nederland

1978
1 Erich Jagsch Keli Linz Oostenrijk
2 Jostein Wilman Nat.selectie Noorwegen
3 Hans Summer Heilquelle Oostenrijk
4 Stefan Mutter Nat.selectie Zwitserland
5 Ladislav Ferebauer Nat.selectie Tsjechoslovakije
6 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
7 Dieter Flogel Nat.selectie B.R.D.
8 Stein Langvik Nat.selectie Noorwegen
9 Holger Kickeritz Nat.selectie D.D.R.
10 Walter Eibegger K.T.M. Oostenrijk
11 Henryk Charucki Nat.selectie Polen
12 Uli Rottler Nat.selectie B.R.D.
13 Helmut Wechselberger Bosch Oostenrijk
14 Svatopluk Henke Nat.selectie Tsjechoslovakije
15 Herbert Spindler Salzburg Oostenrijk
16 Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
17 Robert Aasmundsen Nat.selectie Noorwegen
18 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
19 Gerhard Schonbacher Miniflat Oostenrijk
20 Sergei Tsjelpakov Nat.selectie U.S.S.R.
1977
1 Rudi Mitteregger Asko Puch Oostenrijk
2 Jiri Konecny Nat.selectie Tsjechoslovakije
3 Svatopluk Henke Nat.selectie Tsjechoslovakije
4 Leo Karner Jessernich Oostenrijk
5 Andris Jakobson Nat.selectie U.S.S.R.
6 Luca Olivetto Nat.selectie Italië
7 Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Erich Jagsch Keli Linz Oostenrijk
9 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
10 Siegfried Denk Alpi Oostenrijk
11 Evgeny Barienkov Nat.selectie U.S.S.R.
12 Hans Summer Heilquelle Oostenrijk
13 Herbert Flogel Nat.selectie BRD
14 Walter Eibegger K.T.M. Oostenrijk
15 Hans Langerijs Nat.selectie Nederland
16 Roman Humenberger Schartner Oostenrijk
17 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
18 Dieter Waibel Nat.selectie BRD
19 Roland Gloor Nat.selectie Zwitserland
20 Silvano Cervato Nat.selectie Italië
1976
1 Wolfgang Steinmayr Alpi-Union Oostenrijk
2 Roman Humenberger Schartner Oostenrijk
3 Herbert Spindler Salzburg Oostenrijk
4 Erich Jagsch Keli Linz Oostenrijk
5 Leo Karner Jessernich Oostenrijk
6 Siegfried Denk Alpi-Union Oostenrijk
7 Hans Summer Heilquelle Oostenrijk
8 Rudi Mitteregger Asko-Puch Oostenrijk
9 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
10 Luca Olivetto Nat.selectie Italië
11 Anton Schollberger Rapid Wien Oostenrijk
12 Rene Bittinger Nat.selectie Frankrijk
13 Antonin Bartonicek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14 Bernard Rey Nat.selectie Frankrijk
15 Silvano Cervato Nat.selectie Italië
16 Zdenek Janda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17 Jan Trybala Nat.selectie Polen Polen
18 Bernhard Brucic Tyrolia Oostenrijk
19 Gerhard Schonbacher Rapid Wien Oostenrijk
20 Sylvain Blandon Nat.selectie Frankrijk
1975
1 Wolfgang Steinmayr Alpi Union Oostenrijk
2 Rudi Mitteregger Kneissl Oostenrijk
3 Roman Humenberger Schartner Oostenrijk
4 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
5 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
6 Wil Van Helvoirt Nat.selectie Nederland
7 Petr Hladik Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Wladimir Leskov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gianantonio Da Re Nat.selectie Italië
10 Leo Lichatsjev Nat.selectie U.S.S.R.
11 Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
12 Luciano Loro Nat.selectie Italië
13 Hans Koot Nat.selectie Nederland
14 Pavel Soekhov Nat.selectie U.S.S.R.
15 Ad Tak Nat.selectie Nederland
16 Rolf Eberl Schartner Oostenrijk
17 Zbigniew Nowak Nat.selectie Polen
18 Walter Eibegger K.T.M. Oostenrijk
19 Fabio Rosanelli Nat.selectie Italië
20 Amuz Goebaidulin Nat.selectie U.S.S.R.

Lees verder “Ronde van Oostenrijk”

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

2014
1 Louis Meintjes M.T.N. Zuid-Afrika
2 Dion Smith Hincapie Nieuw-Zeeland
3 James Oram Bissell Nieuw-Zeeland
4 Rafael Ferreira Reis Banco Bic Portugal
5 Sven Erik Bystroem Oster-Hus Noorwegen
6 Caleb Ewan Jayco Australië
7 Kristoffer Skjerping Team Joker Noorwegen
8 Tiesj Benoot Lotto België
9 Sondre Holst Enger Sparebank Sor Noorwegen
10 Iuri Filosi Colpack Italië
11 Hernando Bohorquez Sanchez Boyaca Colombia
12 Scott Davies Madison GBr
13 Ilya Davidenok Astana Kazakstan
14 Silvio Herklotz Stolting Duitsland
15 Mathieu Van Der Poel B.K.C.P. Nederland
16 Miguel Angel Lopez Boyaca Colombia
17 Fabian Lienhard E.K.Z. Zwitserland
18 Tanner Putt Bissell VSA
19 Timo Roosen Rabobank Nederland
20 Luka Pibernik Radenska Slovenië

2013
1 Louis Meintjes Zuid-Afrika
2 Dylan Van Baarle Nederland
3 Stefan Kueng Zwitserland
4 Nathan Brown V.S.A.
5 Jasha Suetterlin B.R.D.
6 Daniil Fominykh Kazakstan
7 Damien Howson Australië
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Sondre Holst Enger Noorwegen
10 Caleb Ewan Australië
11 Toms Skujins Letland
12 Davide Villella Italië
13 Silvio Herklotz B.R.D.
14 Julian Alaphilippe Frankrijk
15 Patrick Konrad Oostenrijk
16 Felix Grossschartner Oostenrijk
17 Clement Chevrier Frankrijk
18 Jan Hirt Tsjechië
19 Federico Figueiredo Portugal
20 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
2012
1 Hugo Houle Spidertech Canada
2 Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
3 Patrick Konrad Vorarlberg Oostenrijk
4 Silvan Dillier E.K.Z. Zwitserland
5 Hernando Bohorquez Elegant Colombia
6 Lawrence Warbasse B.M.C. VSA
7 Bryan Coquard Vendee U Frankrijk
8 Sean Patrick Downey An Post Ierland
9 Tom Van Asbroeck Topsport België
10 Tobias Ludvigsson Cykelcity Zweden
11 Luka Pibernik Radenska Slovenië
12 JohanEsteban Chaves Rubio Coldeportes Colombia
13 Soufiane Haddi V.S.Aigle Marokko
14 Kenneth Van Bilsen An Post België
15 Wouter Wippert Bodysol Nederland
16 Sam Bennett An Post Ierland
17 Nathan Brown Bontrager VSA
18 Jan Polanc Radenska Slovenië
19 Moreno Hofland Rabobank Nederland
20 Havard Blikra Oster Hus Noorwegen
2011
1 Michael Hepburn Jayco-AIS Australië
2 Mathias Braendle Geox Oostenrijk
3 Andreas Hofer Janger Oostenrijk
4 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
5 Adrien Petit C.C.Nogent Frankrijk
6 Andy Fenn An Post GBr
7 Rudiger Selig Leopard BRD
8 Marco Haller Adria Mobil Oostenrijk
9 Filippo Fortin Androni Italië
10 Wouter Wippert Davo C.T. Nederland
11 Alexey Tsatevitch Itera Rusland
12 Daniil Fominykh Astana Kazakstan
13 Tosh Van Der Sande Davo C.T. België
14 Andris Smirnovs Rietumu Letland
15 Jetse Bol RabobankNederland
16 Jan Polanc Radenska Slovenië
17 Filip Eidsheim Vest Ridley Noorwegen
18 Jon Aberasturi Izaga Orbea Spanje
19 Michael Andersen Glud Denemarken
20 Raymond Kreder Chipotle Nederland
2010
1 Michael Matthews Jayco Australië
2 John Degenkolb Thuringer BRD
3 Taylor Phinney Livestrong VSA
4 Guillaume Boivin Spidertech Canada
5 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
6 Sonny Colbrelli Colnago Italië
7 Laurens De Vreese Beveren België
8 Sebastian Lander Glud Denemarken
9 Juan Jose Lobato Del Valle Andalucia Spanje
10 Vjatsjeslav Kuznetsov Itera Rusland
11 Luke Rowe Team Sky GBr
12 Siarhei Papok GS Caneva Witrusland
13 Blaz Jarc AdriaMobil Slovenië
14 Ramunas Navardauskas La Pomme Litouwen
15 Stefano Agostini G.S.Zalf Italië
16 David Boily Spidertech Canada
17 Sylwester Janiszewski Legia Warsawa Polen
18 Mikel Landa Meana Euskaltel Spanje
19 Jonathan Monsalve Mastromarino Venezuela
20 Egidijus Juodvalkis Palmans Litouwen
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Carlos Alb. Betancur Gomez Antioquia Colombia
3 Egor Silin Katusha Rusland
4 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
5 Jerome Baugnies Josan België
6 Marko Kump Adria Mobil Slovenië
7 Yevgeniy Nepomnyachshiy Astana Kazakstan
8 CayetanoJose Sarmiento Tunarrosa Telecom Une Colombia
9 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
10 Reinard Janse Van Rensburg M.T.N. ZAf
11 Damiano Caruso Grassi Italië
12 Alexandre Geniez Pyrenees Frankrijk
13 Christer Rake Bank Vest Noorwegen
14 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
15 Sander Maasing St.Etienne Estland
16 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Arnaud Courteille U.C.Nantes Frankrijk
18 Nicolas Edet Rideau 72 Frankrijk
19 Adrian Honkisz C.C.C. Polen
20 Peter Stetina Garmin VSA
2008
1 Cyril Gautier Armor Frankrijk
2 Rui Alberto Faria Da Costa Benfica Portugal
3 Damiano Caruso Grassi Italië
4 Daniele Oss G.S.Zalf Italië
5 Simon Clarke South-Australia Australië
6 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
7 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
8 Maciej Paterski U.C.Basso Polen
9 Elias Schmaeh Volksbank Zwitserland
10 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
11 Simon Geschke KED Bianchi BRD
12 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
13 Fabian Andres Duarte Arevalo Pasion Colombia
14 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
15 Andrei Amador Bikkazakova Lizarte Costa Rica
16 John Degenkolb Thuringer BRD
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Rasmus Guldhammer Designa Denemarken
19 Herberts Pudans Dynatek Letland
20 Egor Silin Katyusha Rusland
2007
1 Thomas Peterson Slipstream VSA
2 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
3 Juraj Sagan Dukla Trencin Slovakije
4 Jerome Coppel Roanne Frankrijk
5 Jonathan Bellis100% me GBr
6 Tom Leezer Rabobank Nederland
7 Mathias Belka L.K.T. BRD
8 Wesley Sulzberger South-Australia Australië
9 Peter Velits Wiesenhof Slovakije
10 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
11 Ignatas Konovalovas La Pomme Litouwen
12 Danilo Wyss B.M.C. Zwitserland
13 Dominik Klemme Lamonta BRD
14 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
15 Florian Vachon Montluçon Frankrijk
16 Vitaly Buts Pagnoncelli Oekraïne
17 Craig Lewis Slipstream VSA
18 Andrey Zeits Capec Kazakstan
19 Pawel Cieslik G.S.Legia Polen
20 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
2006
1 Thomas Peterson TIAA-CREF VSA
2 Rene Mandri Auberville Estland
3 Mark Cavendish Sparkasse GBr
4 Sergei Kolesnikov Omnibike Rusland
5 Danilo Wyss Atlas Zwitserland
6 Alexander Khatuntsev Omnibike Rusland
7 Gerald Ciolek Wiesenhof BRD
8 Francesco Gavazzi Unidelta Italië
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Romain Feillu CC Nogent Frankrijk
11 Dmytro Grabovskyy Finauto OekraÏne
12 Anders Lund G.L.S. Denemarken
13 Andrius Buividas Vilnius Litouwen
14 Gil Suray TeamStorez België
15 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
16 Grega Bole Sava Kranj Slovenië
17 John Devine TIAA-CREF V.S.A.
18 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
19 Jos Van Emden Rabobank Nederland
20 Jelle Van Endert Bodysol België
2005
1 Dumitru Creciun La Pomme Moldavia
2 Mark Cavendish Sparkasse Gr.Brit.
3 Dmytro Grabovskyy Zoccorinese Oekraïne
4 Rene Mandri Jogeva Estland
5 Gerald Ciolek Akud BRD
6 Pieter Jacobs Amuzzo België
7 Lars Boom Rabobank Nederland
8 Andrius Buividas MBK-Lotus Litouwen
9 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
10 Anton Reshetnikov Lokomotiv Rusland
11 William Walker Rabobank Australië
12 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
13 Chris Sutton Haribo Australië
14 Philip Deignan La Pomme Ierland
15 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje
16 Tiziano Dall’Antonia G.S.Zalf Italië
17 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
18 Rafaa Chtioui Chambery Tunesië
19 Stephane Poulhies Albi V.S. Frankrijk
20 Nic Ingels Bodysol België
2004
1 Olegs Melehs Rietumu Letland
2 Evgheni Gutalov Piazzamenti Moldavië
3 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
4 Honorio Machado Japonesa Venezuela
5 Thomas Dekker Rabobank Nederland
6 Jeremy Yates De Schacht NZl
7 Rene Mandri Jogeva Estland
8 Ivan Sever Sava Kroatië
9 Koen De Kort Rabobank Nederland
10 Giovanni Visconti De Nardi Italië
11 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
12 Konstantin Sivtsov Lokomotiv Witrusland
13 Janez Brajkovic Krka Slovenië
14 Andreas Dietziker Mendrisio Zwitserland
15 Tomasz Nose Krka Slovenië
16 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
17 Matti Breschel Team P.H. Denemarken
18 Matic Strgar Radenska Slovenië
19 Nic Ingels Beveren 2000 België
20 Martin Pedersen Team P.H. Denemarken
2003
1.Matej Jurco Slovakije
2.Sergey Lagutin Oezbekistan
3.Thomas Fothen Duitsland
4.Thomas Dekker Nederland
5.Jussi Veikkanen Finland
6.Vladimir Gusev Rusland
7.Jens Renders Belgium
8.Petter Renang Zweden
9.Andres Cardenas Colombia
10.Michael Creed V.S.A.
11.Niels Scheunemann Nederland
12.Thomas Lovkvist Zweden
13.Brian Vandborg Denemarken
14.Alexander Bespalov Rusland
15.Johan Van Summeren Belgium
16.Rory Sutherland Australia
17.Matej Mugerli Slovenia
18.Maxime Monfort Belgium
19.Alexandre Bazhenov Rusland
20.Nicholas Roche Ierland
2002
1.Jean-François Laroche Canada
2.Francisco Gutierrez Spanje
3.Michael Demin Denemarken
4.Marc Scanlon Ierland
5.Alexander Bespalov Rusland
6.Piotr Mazur Polen
7.Ioannis Tamouridis Griekenland
8.Sergey Lagutin Oezbekistan
9.Francesco Chicchi Italia
10.David Loosli Zwitserland
11.Johan Van Summeren Belgium
12.Geoffroy Lequatre Frankrijk
13.Gregory Rast Zwitserland
14.Sebastien Chavanel Frankrijk
15.Jonas Olsson Zweden
16.Jorge Torre Portugal
17.Philippe Gilbert Belgium
18.Eric Berthou Frankrijk
19.Maxim Iglinsky Kazakstan
20.Alexander Arekeev Rusland
2001
1.Kristoffer Ingeby Zweden
2.Lorenzo Bernucci Italia
3.Fabian Wegmann Duitsland
4.Alexandre Kolobnev Rusland
5.Tom Boonen Belgium
6.Julien Girard Zwitserland
7.Yaroslav Popovych Ukraine
8.Giampaolo Caruso Italia
9.Ruslan Gryschenko Ukraine
10.Jonas Ljungblad Zweden
11.Alan Davis Australia
12.Jerome Pineau Frankrijk
13.Jurgen Van Goolen Belgium
14.Luca Solari Italia
15.Christian Pfannberger Oostenrijk
16.Daniele Bennati Italia
17.Yann Barker Gr.Brit.
18.Danny Pate V.S.A.
19.Christophe Le Mevel Frankrijk
20.Santo Anza Italia
2000
1.Russell Downing Gr.Brit.
2.Dimitri Gainetdinov Rusland
3.Stefan Adamsson Zweden
4.Kristoffer Ingeby Zweden
5.Kevin De Weert België
6.Torsten Hieckmann Duitsland
7.Jonas Ljungblad Zweden
8.Koen De Kort Nederland
9.Dimitri Siemov Rusland
10.Brad Davidson Australië
11.Nicola Gavazzi Italië
12.Scott Davis Australië
13.Alan Davis Australië
14.Evgeny Petrov Rusland
15.Andreas Dietziker Zwitserland
16.Antonio Bucciero Italië
17.Lorenzo Bernucci Italië
18.Alexander Arekeev Rusland
19.Mark Roland Australië
20.Tomasz Nose Slovenië
1999
1.Martin Cotar Kroatië
2.Alexandru Sabalin Moldavië
3.Michael Creed V.S.A.
4.Rouslan Kaioumov Rusland
5.Warren Clark Nieuw-Zeeland
6.Christian Knees Duitsland
7.Christophe Kern Frankrijk
8.Marius Sabaliauskas Litouwen
9.Fabian Cancellara Zwitserland
10.Alexandre Bajenov Rusland
11.Dimitri Dementiev Rusland
12.Stephan Schreck Duitsland
13.Nicolas Fritsch Frankrijk
14.Petter Rennang Zweden
15.Andrei Kashechkin Kazakstan
16.Giorgios Mathioulakis Griekenland
17.Bernhard Eisel Oostenrijk
18.Torsten Hieckmann Duitsland
19.Thor Hushovd Noorwegen
20.Ruslan Pidgorny Oekraïne
1998
1.Thor Hushovd Noorwegen
2.Frédéric Finot Frankrijk
3.Stephan Schreck Duitsland
4.Cadel Evans Australië
5.Matthew Hayman Australië
6.Sliver Stare Slovenië
7.Marius Sabaliauskas Litouwen
8.Benoît Joachim Luxemburg
9.Christian Poos Luxemburg
10.Sandro Güttinger Zwitserland
11.Jochen Summer Oostenrijk
12.Slobodan Slobodnik Slovenië
13.Lazslo Bodrogi Hongarije
14.Filippo Pozzato Italië
15.Florian Wiesinger Oostenrijk
16.Torsten Hieckmann Duitsland
17.Marc Scanlon Ierland
18.Csaba Szekeres Hongarije
19.Fabian Cancellara Zwitserland
20.Pedro Perez Aranjo Colombia
1997
1 Bjorn Vonk Giant Lowik Nederland
2 Francisco Mancebo Perez Banesto Spanje
3 Guillaume Auger V.C.Lyon Frankrijk
4 Matthias Kern Winterthur Zwitserland
5 Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
6 Salvatore Commesso MG-Boys Italië
7 Andrus Asavi Wilton Estland
8 Fabio Malberti San Pellegrino Italië
9 Laurent Lefevre Fourmies Frankrijk
10 Marcel Gono Giant Australië
11 Jean-Michel Tessier Joinville Frankrijk
12 Jay Sweet Giant Australië
13 Andreas Kloeden Telekom Duitsland
14 Johan Dekkers Saeco België
15 Danilo Di Luca Record Cucine San Marco Italië
16 Frank Luikens Groningen Nederland
17 Marcel Strauss Ericsson Zwitserland
18 Oleg Joukov Aubervilliers Rusland
19 Paolo Bossoni Sintofarm Italië
20 Marlon Alirio Perez Arango Medellin Colombia
1996
1 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
2 Marcel Gono Giant-AIS Australië
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Paolo Bettini Grassi Italië
5 Candido Barbosa Paredes Portugal
6 Erki Putsep W-Cup Estland
7 David Zucchero Etupes Frankrijk
8 Philip Vereecke Josan België
9 Frederic Mainguenaud Vendee U Frankrijk
10 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
11 Roberto Sgambelluri MG-Boys Italië
12 Giuliano Figueras Grassi Italië
13 Sergei Ivanov Lada Rusland
14 Roger Smeets American Eagle Nederland
15 Raivis Belohvosciks Merelbeke Letland
16 Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
17 David Pavlicek Husqvarna Tsjechië
18 Gianluca Sironi Lecco Italië
19 Vladislav Borissov Lokosphinx Rusland
20 Maris Kalvers W-Cup Letland
1995
1.Cadel Evans Australië
2.Patrik Pech Tsjechië
3.Petr Klasa Tsjechië
4.Josh Collingwood Australië
5.Danny Nelissen Nederland
6.Mirko Lauria Italië
7.Daniele Sgnaolin Italië
8.Juri Alvisi Italië
9.Luis Castaneda Colombia
10.Jean-Patrick Nazon Frankrijk
11.Victor Becerra Colombia
12.Wim Bos Nederland
13.Patrick Calcagni Zwitserland
14.Nicolas Vogondy Frankrijk
15.Leif Hoste België
16.Jurgen Van De Walle België
17.Csaba Szekeres Hongarije
18.Markus Lemm Duitsland
19.Pavel Tsarapkin Oekraïne
20.Tomasz Lisowicz Polen
1994
1.Lutz Lehmann Duitsland
2.Max Van Heeswijk Nederland
3.Hendrick Van Dijck België
4.Christian Andersen Denemarken
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Lubor Tesar Tsjechië
7.Alex Pedersen Denemarken
8.Milan Dvorscik Slovakije
9.Christophe Mengin Frankrijk
10.Gianluca Pianegonda Italië
11.Sebastien Medan Frankrijk
12.Kazimierz Stafiej Polen
13.Tobias Steinhauser Duitsland
14.Josef Christen Zwitserland
15.Eddy Mazzoleni Italië
16.Alvaro Lozano Colombia
17.Alexei Sivakov Rusland
18.Marco Bellini Italië
19.Robbie McEwen Australië
20.Urs Guller Zwitserland
1993
1.Jan Ullrich B.R.D.
2.Arvis Piziks Letland
3.Lubor Tesar Tsjechië
4.Roland Meier Zwitserland
5.Marek Lesniewski Polen
6.Axel Merckx België
7.Nico Mattan België
8.George Hincapie V.S.A.
9.Marco Vermey Nederland
10.Pavel Tsjerkassov Rusland
11.Kaspar Ozers Letland
12.Georg Totschnig Oostenrijk
13.Lutz Lehmann B.R.D.
14.Christophe Leroscouet Frankrijk
15.Christophe Curritt Frankrijk
16.Conor Henry Ierland
17.Rosario Fina Italië
18.Alessandro Bertolini Italië
19.Andreas Hubmann Zwitserland
20.Mauro Radaelli Italië
1992
1.Jacek Mickiewicz Polen
2.Fabio Casartelli Italië
3.Erik Dekker Nederland
4.Dainis Ozols Letland
5.Andrzej Sypytkowski Polen
6.Michel Lafis Zweden
7.Erik Zabel Duitsland
8.Lars Michaelsen Denemarken
9.Lauri Aus Estland
10.Lance Armstrong V.S.A.
11.Sylvain Bolay Frankrijk
12.Raido Kodanipork Estland
13.Arvis Piziks Letland
14.Christian Andersen Denemarken
15.Klaus Möller Denemarken
16.Richard Groenendaal Nederland
17.Davide Rebellin Italië
18.Steffen Wesemann Duitsland
19.Zbigniew Piatek Polen
20.Svjatoslav Riabuchenko Estland
1991
1.Koos Moerenhout Nederland
2.Vladislav Bobrik U.S.S.R.
3.Mirko Gualdi Italië
4.Beat Zberg Zwitserland
5.Nathan Sheafor V.S.A.
6.Giuseppe Di Grande Italië
7.Ruben Alveiro Marin Colombia
8.Biagio Conte Italië
9.Igor Gonzalez De Galdeano Spanje
10.Daniel Clavero Spanje
11.Wim Vervoort België
12.Stéphane Heulot Frankrijk
13.Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
14.Gerd Audehm Duitsland
15.Jeff Evanshine V.S.A.
16.Tony Morphett Australië
17.Eddy Mazzoleni Italië
18.Davide Rebellin Italië
19.Jacek Bodyk Polen
20.Thomas Bamford Nieuw-Zeeland
1990
1.Pavel Tonkov U.S.S.R.
2.Valery Sapronov U.S.S.R.
3.Andrzej Liwinski Polen
4.Roberto Caruso Italië
5.Jean-Cyril Robin Frankrijk
6.Mirko Gualdi Italië
7.Fabian Jeker Zwitserland
8.Marek Lesniewski Polen
9.Jean-Philippe Dojwa Frankrijk
10.Gerd Audehm D.D.R.
11.Vasyl Zaika U.S.S.R.
12.Fabio Baldato Italië
13.Jens Heppner D.D.R.
14.Slawomir Krawzyck Polen
15.Peter Meinert Denemarken
16.Falk Boden D.D.R.
17.Bob Mionske V.S.A.
18.Richard Virenque Frankrijk
19.Gianluca Tarocco Italië
20.Bjorn Stenersen Noorwegen
1989
1.Joachim Halupczok Polen
2.Christophe Manin Frankrijk
3.Eric Pichon Frankrijk
4.Nate Reiss Verenigde Staten
5.Dominik Krieger B.R.D.
6.Vjatsjeslav Ekimov U.S.S.R.
7.Gianluca Bortolami Italië
8.Robert Matwew B.R.D.
9.Allan Andersson Zweden
10.Daniel Castro Argentinië
11.Viktor Klimov U.S.S.R.
12.Oliverio Rincon Colombia
13.Claudio Brandini Italië
14.Björn Stenersen Noorwegen
15.Andy Lebsanft B.R.D.
16.Andrei Teteriuk U.S.S.R.
17.Cassio Freitas Brazilië
18.Mirko Gualdi Italië
19.Stefan Schütz Zwitserland
20.Gianluca Tarocco Italië
1988
1.Olaf Ludwig D.D.R.
2.Brian Walton Canada
3.Yvan Waddell Canada
4.Christian Henn B.R.D.
5.Uwe Raab D.D.R.
6.Graeme Miller Nieuw-Zeeland
7.Michel Zanoli Nederland
8.Bernd Gröne B.R.D.
9.Mario Traxl Oostenrijk
10.Erik Saebo Noorwegen
11.Bob Mionske V.S.A.
12.Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
13.Eddie Salas Australië
14.Atle Pedersen Noorwegen
15.Roberto Pelliconi Italië
16.Remig Stumpf B.R.D.
17.Emilio Perez Font Andorra
18.Neil Hoban Gr.Brit.
19.Paul Leitch Nieuw-Zeeland
20.Josef Regec Tsjechoslovakije
1987
1.Anton Novosad Tsjechoslovakije
2.Andrzej Mierzejewski Polen
3.Richard Vivien Frankrijk
4.Felice Puttini Zwitserland
5.Alex Pedersen Denemarken
6.Hartmut Bölts B.R.D.
7.Ludek Styks Tsjechoslovakije
8.Jure Pavlic Joegoslavië
9.Severin Kurmann Zwitserland
10.Walter Bonca Joegoslavië
11.Glenn Sanders V.S.A.
12.Jozef Regec Tsjechoslovakije
13.Mario Scirea Italië
14.Johan De Vos België
15.Zenon Jaskula Polen
16.Tommy Nielsen Denemarken
17.Roberto Fortunato Italië
18.Fabrizio Bontempi Italië
19.Remig Stumpf B.R.D.
20.Marco Diem Zwitserland
1986
1.Jonas Tegström Zweden
2.Stephen Hodge Australië
3.Evgeny Zagrebelny U.S.S.R.
4.Helmut Wechselberger Oostenrijk
5.Guido Eickelbeck B.R.D.
6.Chris Scharmin België
7.Patrick Steeno België
8.Janus Kuum Noorwegen
9.Pascal Lance Frankrijk
10.Glenn Sanders Verenigde Staten
11.Bernd Drogan Duitse Dem. Republiek
12.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
13.Alexander Averin U.S.S.R.
14.Johan Traxler Oostenrijk
15.Leigh Chapman Nieuw-Zeeland
16.Hans-Peter Odegaard Noorwegen
17.Kohzoh Fujita Japan
18.Thomas Barth Duitse Dem. Republiek
19.Dimitri Zhdanov U.S.S.R.
20.Akira Asada Japan
1985
1.Paul Kimmage Ierland
2.Kari Myyrylainen Finland
3.Maurizio Fondriest Italia
4.Geert Vandewalle Belgium
5.Lech Piasecki Polen
6.Johnny Weltz Denemarken
7.Frank Van De Vijver Belgium
8.Rolf Sorensen Denemarken
9.Norbert Huber Oostenrijk
10.Kjell Nilsson Zweden
11.Hartmut Bolts B.R.D.
12.Paul Watson Gr.Brit.
13.Mike Kluge B.R.D.
14.Per Pedersen Denemarken
15.Maurizio Vandelli Italia
16.Marek Szerzynski Polen
17.Federico Ghiotto Italia
18.Ken Frost Denemarken
19.Edwig Van Hooydonck Belgium
20.Jonas Tegstrom Zweden
1984
1.Rolf Sörensen Denemarken
2.Dag-Otto Lauritzen Noorwegen
3.Helmut Wechselberger Oostenrijk
4.Daniel Amardheil Frankrijk
5.Steve Bauer Canada
6.Stéphane Maurer Zwitserland
7.Davis Phinney V.S.A.
8.Per Christiansson Zweden
9.Nestor Mora Colombia
10.Alexi Grewal V.S.A.
11.Raul Alcala Mexico
12.Ron Kiefel V.S.A.
13.Primoz Cerin Joegoslavië
14.Martin Earley Ierland
15.Udo Bölts B.R.D.
16.Tadeusz Krawczyk Polen
17.Toni Rominger Zwitserland
18.Kari Myyrylainen Finland
19.Kjell Nilsson Zweden
20.Jörg Müller Zwitserland
1983
1 Andrzej Mierzejewski Polen
2 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
3 Niki Ruttimann Zwitserland
4 Thomas Barth D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Alexi Grewal V.S.A.
7 Sergei Krivosjev U.S.S.R.
8 Kjell Nilsson Zweden
9 Falk Boden D.D.R.
10 Andy Hampsten V.S.A.
11 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
12 Andrzej Serediuk Polen
13 Olaf Ludwig D.D.R.
14 Sergio Scremin Italia
15 Uwe Raab D.D.R.
16 Philippe Bouvatier Frankrijk
17 Lars Wahlqvist Zweden
18 Denis Roux Frankrijk
19 Ivan Ivanov U.S.S.R.
20 Ron Kiefel V.S.A.
1982
1 Dirk De Wolf Belgium
2 Francis Vermaelen Belgium
3 Patrizio Gambirasio Italia
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Hans Petter Odegaard Noorwegen
7 Jiri Skoda C.S.S.R.
8 Andrzej Serediuk Polen
9 Jurg Brugmann Zwitserland
10 Vincent Barteau Frankrijk
11 Eric Caritoux Frankrijk
12 Pete Longbottom Gr.Brit.
13 Thomas Barth D.D.R.
14 Brian Holm Sorensen Denemarken
15 Falk Boden D.D.R.
16 Rudy Rogiers Belgium
17 Ron Snijders Nederland
18 Steen Petersen Denemarken
19 Johann Lienhart Oostenrijk
20 Richard Trinkler Zwitserland
1981
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Ennio Salvador Italië
3.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
4.Danny Schoonbaert België
5.Walter Lötzsch D.D.R.
6.Eric Vanderaerden België
7.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
8.Rudy Rogiers België
9.Philippe Chevalier Frankrijk
10.Mauro Angelucci Italië
11.Joeri Barinov Sovjet-Unie
12.Sakhid Zagretdinov Sovjet-Unie
13.Steven Rooks Nederland
14.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
15.Bojan Ropret Joegoslavië
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
18.Raimund Dietzen B.R.D.
19.Ralf Hofeditz B.R.D.
20.Libor Matejka Tsjechoslovakije
1980
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Czeslaw Lang Polen
3.Hans Peter Odegaard Noorwegen
4.Andreas Petermann D.D.R.
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Tadeusz Wojtas Polen
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Herbert Spindler Oostenrijk
10.Harry Hannus Finland
11.Anatoly Yarkin Sovjet-Unie
12.Jiri Skoda C.S.S.R.
13.Marco Cattaneo Italië
14.Jacques Hanegraaf Nederland
15.Olaf Ludwig D.D.R.
16.Joeri Kashirin Sovjet-Unie
17.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
18.Jan Jankiewicz Polen
19.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
20.Thomas Barth D.D.R.
1979
1.Kurt Ehrensperger Zwitserland
2.Julian Rubiano Colombia
3.Allan Peiper Australië
4.Joeri Barinov Sovjet-Unie
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Robert Millar Groot-Brittannië
7.Bernd Drogan D.D.R.
8.Stephen Roche Ierland
9.Antonio Agudelo Colombia
10.Joeri Zacharov Sovjet-Unie
11.Guido Bontempi Italië
12.Jacques Hanegraaf Nederland
13.Gilbert Glaus Zwitserland
14.Hans-Hendrik Oersted Denemarken
15.Ludek Kubias C.S.S.R.
16.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
17.Steven Rooks Nederland
18.Steve Fleetwood Groot-Brittannië
19.Erich Jagsch Oostenrijk
20.Pedro Delgado Spanje
1978
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Kryzstof Sujka Polen
3.Jan Van Houwelingen Nederland
4.Aldo Arencibia Cuba
5.Kurt Ehrensperger Zwitserland
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Lennard Fagerlund Zweden
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
9.Pierangelo Bincoletto Italië
10.Jacques Stablinski Frankrijk
11.Richard Trinkler Zwitserland
12.Guus Bierings Nederland
13.Mark Pringle Verenigde Staten
14.Uli Müller Zwitserland
15.Wim Jensen Nederland
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Mieceslaw Nowicki Polen
18.Fons De Wolf België
19.Wayne Stetina Verenigde Staten
20.Januusz Kowalski Polen
1977
1.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2.Fons De Wolf België
3.Janusz Kowalski Polen
4.Milos Fisera Tsjechoslovakije
5.Siegbert Schmeisser D.D.R.
6.Henri Regamey Zwitserland
7.Roger Young V.S.A.
8.Danny Schoonbaert België
9.Kees Van Est Nederland
10.Glenn Mitchell G.B.
11.Jacinto Paulinho Portugal
12.Jacques Stablinski Frankrijk
13.Uli Müller Zwitserland
14.Jos Bierings Nederland
15.Jorgen Marcussen Denemarken
16.Alberto Coelho Portugal
17.Gilbert Glaus Zwitserland
18.Paul Hardy Frankrijk
19.Lennard Fagerlund Zweden
20.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
1976
1 Bernt Johansson Zweden
2 Klaus Peter Thaler B.R.D.
3 Matt Czarnecki V.S.A.
4 Patrice Thevenard Frankrijk
5 Ned Overend V.S.A.
6 Faustino Ruperez Spanje
7 Ludwig Wijnants België
8 John Pritchard Gr.Brit.
9 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
10 Jean-Rene Bernaudeau Frankrijk
11 Ian Small Gr.Brit.
12 George Mount V.S.A.
13 Peter Jonsson Zweden
14 Jaroslav Jiskra Tsjechoslovakije
15 Bernardo Alfonsel Spanje
16 Vittorio Algeri Italië
17 Jesus Suarez Cuevas Spanje
18 Giuseppe Martinelli Italië
19 Shay Giles Gr.Brit.
20 Mieczyslaw Nowicki Polen
1975
1.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
2.Jan Kowalski Polen
3.Alf Segersall Zweden
4.Paul Wellens België
5.Kevin Sefton Australië
6.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7.Phil Edwards Groot-Brittannië
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Jorgen Marcussen Denemarken
10.Roberto Ceruti Italië
11.Gary Clively Australië
12.Eric Lalouette Frankrijk
13.Hervé Inaudi Frankrijk
14.Vittorio Algeri Italië
15.Leif Hansson Zweden
16.Jean-Luc Vandenbroucke België
17.Karl-Dieter Diers D.D.R.
18.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
19.Werner Blaudzun Denemarken
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Claudio Corti Italië
2.Jean-René Bernaudeau Frankrijk
3.Roy Schuiten Nederland
4.Enrique Martinez-Heredia Spanje
5.Hans-Peter Jakst B.R.D.
6.Bernardo Alfonsel Spanje
7.Rolf Haller B.R.D.
8.Antonio Vallori Italië
9.Roberto Ceruti Italië
10.Bernard Hinault Frankrijk
11.Laurent Zucarelli Frankrijk
12.Renato Marchetti Italië
13.Joël Gallopin Frankrijk
14.Herman Snoeijnk Nederland
15.Thierry Hardy Frankrijk
16.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
17.Bill Nickson Groot-Brittannië
18.Jean-Luc Van den Broucke België
19.Salvatore Maccali Italië
20.Sean Kelly Ierland
1973
1.Kevin Sefton Australië
2.Cees Priem Nederland
3.Ryszard Szurkowski Polen
4.Bernard Bourreau Frankrijk
5.Jürgen Colombo B.R.D.
6.Roy Schuiten Nederland
7.Jan Aling Nederland
8.Paul Lannoo België
9.Stanislaw Szozda Polen
10.Kyrill Komnatov U.S.S.R.
11.Giambattista Baronchelli Italië
12.Roman Hermann Lichtenstein
13.Gerrie Van Gerwen Nederland
14.Jan Spijker Nederland
15.Roger De Beuckelaer België
16.André Corbeau Frankrijk
17.Lieven Malfait België
18.Tadeusz Mytnik Polen
19.Mathieu Dohmen Nederland
20.Ludovic Lis Polen
1972
1.Lennard Fagerlund Zweden
2.Bruce Biddle Nieuw-Zeeland
3.Hennie Kuiper Nederland
4.Phil Edwards G.B.
5.Marcel Duchemin Frankrijk
6.Fedor den Hertog Nederland
7.Cees Priem Nederland
8.Ivan Moravec C.S.S.R.
9.Bernard Bourreau Frankrijk
10.Jan Zwirko Polen
11.Dave Lloyd G.B.
12.Jan Marek C.S.S.R.
13.Piet Van Katwijk Nederland
14.Martyn Roach G.B.
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Ben Koken Nederland
17.Knud Knudsen Noorwegen
18.Sven Ake Nilsson Zweden
19.Lucien De Brauwer België
20.Louis Verreydt België
1971
1.Harry Hannus Finland
2.Dmitri Dmitruk U.S.S.R.
3.Karl Koslar B.R.D.
4.Fedor den Hertog Nederland
5.José Luis Viejo Spanje
6.Ludo Van der Linden België
7.Régis Ovion Frankrijk
8.Staf Van Cauter België
9.Francesco Moser Italië
10.San Gregorio Samaca Colombia
11.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
12.Magnus Uusivirta Finland
13.Cees Priem Nederland
14.Freddy Maertens België
15.Ryszard Szurkowski Polen
16.Urs Berger Zwitserland
17.Karsten Mickein D.D.R.
18.Zbigniew Hanusik Polen
19.Bruno Hubschmid Zwitserland
20.Gennadi Komnatov U.S.S.R.
1970
1.Martin Rodriguez Colombia
2.Jorgen Marcussen Denemarken
3.Eduardo Correia Portugal
4.Jacques Michaud Frankrijk
5.Todor Tsjoechov U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Frankrijk
7.Jan Smyrak Polen
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Eulalio Garcia Spanje
10.Ben Janbroers Nederland
11.Dave Lloyd Gr.Brit.
12.Johnny Back Luxemburg
13.Tony Gakens België
14.Danny Clark Australië
15.Aldo Parecchini Italië
16.Janovitsj Jardy U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev U.S.S.R.
18.Udo Hempel B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Polen
20.Jörgen Schmidt Denemarken
1969
1.Leif Mortensen Denemarken
2.Sture Pettersson Zweden
3.Staf Van Roosbroeck België
4.Jean-Pierre Monseré België
5.Popke Oosterhof Nederland
6.Marcello Bergamo Italië
7.Dmitri Dmitruk Sovjetunie
8.José Saez Spanje
9.Fabrizio Fabbri Italië
10.Régis Délépine Frankrijk
11.Peter Smit Gr.Brit.
12.Bruno Hubschmid Zwitserland
13.Daniel Ducreux Frankrijk
14.Miguel Sanchez Spanje
15.Gösta Pettersson Zweden
16.Rudolf Labus Tsjechoslovakije
17.Robert Treis Luxemburg
18.Zenon Czechowski Polen
19.William Bilsland Gr.Brit.
20.Jan Kegel Polen
1968
1.Franek Surminski Polen
2.Mogens Frey Denemarken
3.Daniel Rebillard Frankrijk
4.Karl Link B.R.D.
5.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
6.Petr Pavlic Yougoslavia
7.Werner Blaudzun Denemarken
8.Bart Solaro Nederland
9.Harry Jansen Nederland
10.Peter Kisner Nederland
11.Paul Crapez België
12.Reid Schwartz V.S.A.
13.Dimitri Dimitriev Sovjet-Unie
14.Bernard Thevenet Frankrijk
15.Erik Pettersson Zweden
16.Albertus Boom Nederland
17.Giancarlo Tartoni Italia
18.Vittorio Marcelli Italia
19.Jorgen Emil Hansen Denemarken
20.Jan Smolik Tsjechoslovakije
1967
1.Henri Heintz Frankrijk
2.Marcel Maes België
3.Erwin Thalmann Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Bulgarije
5.Gösta Pettersson Zweden
6.Jan Magiera Polen
7.Lucien Van Impe België
8.Sture Pettersson Zweden
9.Jan Smolik Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Zweden
11.Hermann Hoffmann D.D.R.
12.Michael Marks D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Polen
14.Kurt Rub Zwitserland
15.Erich Spahn Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck België
17.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Italië
20.Fabrizio Fabbri Italië
1966
1.Luciano Armani Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Spanje
3.Vincenzo Mantovani Italië
4.Evert Dolman Nederland
5.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez België
7.Tiemen Groen Nederland
8.Leslie West Gr.Brit.
9.André Fabry België
10.Rudy Serruys België
11.Paul Seye België
12.Jiri Daler Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen België
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Alexander Dochljakov Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren België
17.Jorgen Emil Hansen Denemarken
18.Werner Blaudzun Denemarken
19.Gerard Koel Nederland
20.Jozef Beker Polen
1965
1.Jacques Botherel Frankrijk
2.José Manuel Lasa Spanje
3.Battista Monti Italië
4.Eddy Beugels Nederland
5.Harry Steevens Nederland
6.Ole Ritter Denemarken
7.Roberto Breppe Argentinië
8.Winfried Peffgen B.R.D.
9.Thorleif Andresen Noorwegen
10.Burckhard Ebert B.R.D.
11.Marian Kegel Polen
12.Gunther Hoffmann D.D.R.
13.Daniel Biolley Zwitserland
14.Domingo Perurena Spanje
15.Robert Csenar Oostenrijk
16.Evert Dolman Nederland
17.Fernand Van Rijmenant België
18.Jean Monteyne België
19.Pavel Dolezal Tsjechoslovakije
20.Rini Wagtmans Nederland
1964
1.Jos Spruyt België
2.Adriano Passuello Italië
3.Eddy Merckx België
4.Jiri Hava Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Frankrijk
6.Nils Fredborg Denemarken
7.Jiri Daler Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng B.R.D.
9.Karl Link B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
11.Lothar Claesges B.R.D.
12.Tiemen Groen Nederland
13.Matej Laczo Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Italië
15.Giorgio Ursi Italië
16.Jos Boons België
17.Leopold Lemmens België
18.Kjell Rodian Denemarken
19.Preben Isaksson Denemarken
20.Willy Planckaert België
1963
1.Flaviano Vicentini Italië
2.Joeri Melikov Sovjetunie
3.Felice Gimondi Italië
4.Victor Kapitanov Sovjetunie
5.Stig Blom Zweden
6.Gainan Saidshunin Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Zweden
8.Noël De Pauw België
9.Henk Cornelissen Nederland
10.Jos Huysmans België
11.Winfried Bölke B.R.D.
12.Jean Dumont Frankrijk
13.Albert Herger Zwitserland
14.Julien Stevens België
15.Francis Bazire Frankrijk
16.Kjell Rodian Denemarken
17.Gerben Karstens Nederland
18.Gianni Motta Italië
19.Marcello Mugnaini Italië
20.Remo Stefanoni Italië
1962
1.Raymond Delisle Frankrijk
2.Rik Wouters Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.André Zimmermann Frankrijk
5.Rolf Maurer Zwitserland
6.Georges Chappe Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Italië
8.Eddy Merckx België
9.Jos Huysmans België
10.Kamiel Vyncke België
11.Domingo Perurena Spanje
12.Gines Garcia Spanje
13.Michel Seyve Frankrijk
14.Peter Crinnion Ierland
15.Marc Huiart Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Spanje
18.Paul Köchli Zwitserland
19.Victor Kapitanov U.S.S.R.
20.Joske Dries Nederland
1961
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Spanje
3.Vittorio Adorni Italië
4.Gustav Adolf Schur D.D.R.
5.Henri Belena Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Italië
7.Frans Melckenbeeck België
8.Guido De Rosso Italië
9.Stanislaw Gazda Polen
10.Robert Hintermüller Zwitserland
11.Robert Hentges Luxemburg
12.René Chtiej Polen
13.Bernhard Eckstein D.D.R.
14.Victor Kapitanov U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nederland
16.Bent Peters Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Italië
19.Jan Kudra Polen
20.Ove Adamsson Zweden
1960
1 Willy Vandenberghen België
2 Joeri Melikov U.S.S.R.
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Stanislaw Gazda Polen
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Livio Trape Italië
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Jacques Gestraud Frankrijk
9 Evgeny Klevtsov U.S.S.R.
10 Roland Lacombe Frankrijk
11 Jacques Simon Frankrijk
12 Kurt Postl Oostenrijk
13 Egon Adler D.D.R.
14 Enzo Cerbini Italië
15 Mohammed El Gourch Marokko
16 Raymond Reaux Frankrijk
17 Alexei Petrov U.S.S.R.
18 Gilbert Maes België
19 Ken Laidlaw Gr.Brit.
20 William Bradley Gr.Brit.
1959
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Erwin Lutz Zwitserland
3.Aristide Tarri Frankrijk
4.Huib Zilverberg Nederland
5.Ramon Mendiburu Spanje
6.Willy Vandenberghen België
7.Vittorio Adorni Italië
8.Cees Lute Nederland
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Piet Rentmeester Nederland
11.Gustav Adolf Schur D.D.R.
12.Bas Maliepaard Nederland
13.Lothar Höhne D.D.R.
14.André Cloarec Frankrijk
15.Raymond Poulidor Frankrijk
16.Mario Vallotto Italië
17.Jan Malten Tsjechoslovakije
18.Carlos Echevarria Spanje
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Ludevit Wiezner Tsjechoslovakije
1958
1.Joeri Melikov U.S.S.R.
2.Jan Vesely Tsjechoslovakije
3.Richard Durlacher Oostenrijk
4.Ken Laidlaw Groot-Brittannië
5.Istvan Zoric Joegoslavië
6.Edwin Simic Oostenrijk
7.Josip Aranyi Hongarije
8.Danilo Kolev Bulgarije
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Willi Trepp Zwitserland
11.Andreu Selaru Roemenië
12.Fons Hermans België
13.Miroslav Prosenik Joegoslavië
14.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
15.Pauli Emborg Denemarken
16.William Bradley Groot-Brittannië
17.Alexei Petrov U.S.S.R.
18.Josef Coser Oostenrijk
19.Fons Sweeck België
20.Bruno Kotsev Bulgarije
1957
1.Nentcho Kristov Bulgarije
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Mohammed Ben Mohammed Marokko
4.Louis Proost België
5.Horst Tüller D.D.R.
6.Jean Boudon Frankrijk
7.Bruno Kotsev Bulgarije
8.Roland Henning D.D.R.
9.Marc Sleeuwaert België
10.Johan De Roo Nederland
11.Piet Damen Nederland
12.Schalk Verhoef Nederland
13.Albertus Geldermans Nederland
14.Clément Roman België
15.Gustav Adolf Schur D.D.R.
16.Farouk Hassib Egypte
17.Julien Gekière België
18.Abdel El Quilani Tunesië
19.Damian Kolev Bulgarije
20.Raymond Plaza Frankrijk
1956
1 Johan De Roo Nederland
2 Michel Vermeulin Frankrijk
3 Arnaldo Pambianco Italië
4 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
5 Alan Jackson Gr.Brit.
6 Raymond Mastrotto Frankrijk
7 Ercole Baldini Italië
8 Tom Simpson Gr.Brit.
9 Arnaud Geyre Frankrijk
10 Marcel Queheille Frankrijk
11 Gerard Vergoossen Nederland
12 Horst Tuller Duitsland
13 Stan Brittain Gr.Brit.
14 Gustav Adolf Schur Duitsland
15 Marcel Rohrbach Frankrijk
16 Lars Nordvall Zweden
17 Andre Le Dissez Frankrijk
18 William Holmes Gr.Brit.
19 Hans Kappel Duitsland
20 Ramon Hoyos Vallejo Colombia
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1.Nicolas Barone Frankrijk
2.Orphée Ménéghini Frankrijk
3.Valère Van den Bossche België
4.Pierre Brun Frankrijk
5.Claude Cottalorda Frankrijk
6.Valère Vivensang Frankrijk
7.Frédéric Fallot Frankrijk
8.Bruno Bellemans België
9.Wim Rusman Nederland
10.Gentiel Saelens België
11.Louis Lebourg België
12.Mik Snijder Nederland
13.Giancarlo Zucchetti Italië
14.Jim Perks Gr.Brit.
15.Battista Monti Italië
16.Archie Bunker Gr.Brit.
17.Martin Van den Borgh Nederland
18.Daan De Groot Nederland
19.Brian Haskell Gr.Brit.
20.Gastone Nencini Italië
1953
1.Ricardo Filippi Italië
2.Gastone Nencini Italië
3.Martin Van den Borgh Nederland
4.Michel Van Aerde België
5.André Noyelle België
6.Eluf Dalgaard Denemarken
7.Frans Gelhausen Luxemburg
8.Emiel Van Cauter België
9.Piet Van den Brekel Nederland
10.Attilio Moresi Italië
11.Louis Bares Frankrijk
12.Gilbert Desmet België
13.Bernard Bertolotti Frankrijk
14.Herman Huyghe België
15.Louis Lowie België
16.Fernand Picot Frankrijk
17.Bernard Bultel Frankrijk
18.Pierre Picard Frankrijk
19.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
20.Ronny Holliday Gr.Brit.
1952
1.Luciano Ciancola Italië
2.André Noyelle België
3.Rik Van Looy België
4.Hein Gelissen Nederland
5.Piet Kooyman Nederland
6.Pierre Michel Frankrijk
7.K.A.Aanrad Nederland
8.Richard Van Genechten België
9.Hans Erik Andresen Denemarken
10.Jacques Anquetil Frankrijk
11.Robert Grondelaers België
12.Edi Ziegler B.R.D.
13.Lucien Victor België
14.Leon Scales G.B.
15.Ken Russell G.B.
16.Battista Monti Italië
17.Ian Greenfield G.B.
18.Ian Steel G.B.
19.Bob Maitland G.B.
20.George Thomas G.B.
1951
1.Gianni Ghidini Italië
2.Rino Benedetti Italië
3.Robert Ludwig Luxemburg
4.Remo Pianezzi Zwitserland
5.Omer Van der Voorden België
6.Piet Van Roon Nederland
7.Mathieu Joris Nederland
8.André Noyelle België
9.Jean Dacquay Frankrijk
10.Hubert Bastianelli Frankrijk
11.Ian Steel G.B.
12.Alan Taylor G.B.
13.Ian Greenfield G.B.
14.Bernie Wood G.B.
15.Jonathan Welch G.B.
16.Dave Bedwell G.B.
17.Ken Jowett G.B.
18.Georges Audemard Frankrijk
19.Etienne Pierre Frankrijk
20.Kay Allan Olsen Denemarken
1950
1 Robert Varnajo Frankrijk
2 Jack Hoobin Australië
3 Roger Batsle België
4 Gilbert De Smet België
5 Thijs Roks Nederland
6 Willy Hutmacher Zwitserland
7 Robert Bintz Luxemburg
8 Yngve Lund Zweden
9 Rinaldo Moresco Italië
10 Dick Bowes Gr.Brit.
11 Alfio Ferrari Italië
12 Johannes Dekkers Nederland
13 Donato Piazza Italië
14 Stig Martensson Zweden
15 Roger Bisetti Frankrijk
16 Georges Decaux Frankrijk
17 Bob Maitland Gr.Brit.
18 Walter Bucher Zwitserland
19 Jos Schils België
20 Martin Van Geneugden België
1949
1.Henk Faanhof Nederland
2.Henri Kass Luxemburg
3.Antonio Ferrari Italië
4.Serge Blusson Frankrijk
5.Robert Varnajo Frankrijk
6.Walter Bucher Zwitserland
7.Hans Bern Zwitserland
8.Jan Vesely Tsjechoslov.
9.Roger Hureaux Frankrijk
10.Sylvestre Zosi Frankrijk
11.Jack Hoobin Australië
12.Johan Plantaz Nederland
13.Robert Baitsle België
14.Gilbert Desmet België
15.Mathijs Roks Nederland
16.Willy Hutmacher Zwitserland
17.Robert Bintz Luxemburg
18.Yngve Lundh Zweden
19.Rinaldo Moresco Italië
20.Gianni Ghidini Italië
1948
1.Harry Snell Zweden
2.Lucien Lerno België
3.Harry Vinken Nederland
4.Wim Van Est Nederland
5.Silvio Pedroni Italië
6.Theo Lossie België
7.Ingve Lundh Zweden
8.José Beyaert Frankrijk
9.Marcel Ernzer Luxemburg
10.Franco Fanti Italië
11.Gerrit Voorting Nederland
12.Lode Wouters België
13.Lucien De Lathouwer België
14.Eugene Van Roosbroeck België
15.Henk Faanhof Nederland
16.Henri Kass Luxemburg
17.Antonio Ferrari Italië
18.Serge Blusson Frankrijk
19.Robert Varnajo Frankrijk
20.Walter Bucher Zwitserland
1947
1 Harry Snell Zweden
2 Alfio Ferrari Italië
3 Ole Wannlund Zweden
4 Silvio Pedroni Italië
5 Heinrich Schiebl Oostenrijk
8 Frans Gielen België
9 Sven Johansson Zweden
6 Jean Baldassari Frankrijk
7 Hans Sommer Zwitserland
10 Allan Carlsson Zweden
11 Gerrit Voorting Nederland
12 Nils Johansson Zweden
13 Yngve Lund Zweden
14 Sture Andersson Zweden
15 Lode Wouters België
16 Leon De Lathouwer België
17 Eugene Van Roosbroeck België
18 Karl Kuhn Oostenrijk
19 Lievin Lerno België
20 Hubert Huber Oostenrijk
1946
1 Henri Aubry Frankrijk
2 Ernst Stettler Zwitserland
3 Gerard Van Beek Nederland
4 Willi Emborg Denemarken
5 Willy Hutmacher Zwitserland
6 Umberto Drei Italië
7 Harry Snell Zweden
8 Nils Johansson Zweden
9 Oscar Plattner Zwitserland
10 Henri Kass Luxemburg
11 Luciano Maggini Italië
12 Alfons Stuyts Nederland
13 Jean Baldassari Frankrijk
14 Sigge Larsson Zweden
15 Alfio Ferrari Italië
16 Silvio Pedroni Italië
17 Ernst Ciganek Oostenrijk
18 Ole Wannlund Zweden
19 Harald Janemar Zweden
20 Fritz Schaer Zwitserland
1945
1.Henri Aubry Frankrijk
2.Ernst Stettler Zwitserland
3.Gerard Van Beek Nederland
4.Willi Emborg Denemarken
5.Willy Hutmacher Zwitserland
6.Umberto Drei Italië
7.Niels Johansson Zweden
8.Oscar Plattner Zwitserland
9.Luciano Maggini Italië
10.Jean Baldassari Frankrijk
11.Alfio Ferrari Italië
12.Silvio Pedroni Italië
13.Ole Wännlund Zweden
14.Fritz Schär Zwitserland
15.Harry Snell Zweden
16.Hans Sommer Zwitserland
17.Heinrich Schiebl Oostenrijk
18.Frans Gielen België
19.Gerrit Voorting Nederland
20.Jean Bogaerts België
1944
1 Gerard Van Beek Nederland
2 Nils Johansson Zweden
3 Oscar Plattner Zwitserland
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Umberto Drei Italië
10 Luciano Maggini Italië
11 Jean Baldassari Frankrijk
12 Alfio Ferrari Italië
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Karel De Baere België
15 Kees Pellenaars Nederland
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Gottfried Weilenmann Zwitserland
18 Robert Chapatte Frankrijk
19 Christian Pedersen Denemarken
20 Julio Alba Argentinië
1943
1 Oscar Plattner Zwitserland
2 Gerard Van Beek Nederland
3 Nils Johansson Zweden
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Aristides Paulo Portugal
10 Alfio Ferrari Italië
11 Jose Tavares Da Silva Portugal
12 Ernie Clements Gr.Brit.
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Jose Baptista Alves Portugal
15 Silvio Costa Portugal
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Jose Jacinto Portugal
18 Christian Pedersen Denemarken
19 Karl Kittsteiner Duitsland
20 Manuel Rocha Portugal
1942
1 Alfio Ferrari Italië
2 Roger Cottyn Frankrijk
3 Max Bircher Zwitserland
4 Roland Chapuis Frankrijk
5 Heinrich Schwarzer Duitsland
6 Desire Keteleer België
7 Knud Erik Andersen Denemarken
8 Jose Maria Ferreira Portugal
9 Joao Maria Ferreira Portugal
10 Manuel Abreu Pedreira Portugal
11 Oscar Plattner Zwitserland
12 Ernst Stettler Zwitserland
13 Gerard Van Beek Nederland
14 Nils Bagarn Johansson Zweden
15 Henri Aubry Frankrijk
16 Toni Merkens Duitsland
17 Willi Emborg Denemarken
18 Willy Hutmacher Zwitserland
19 Harry Snell Zweden
20 Aristides Paulo Portugal
1941
1 Karl Kittsteiner Duitsland
2 Aristides Paulo Portugal
3 Werner Mittelholzer Zwitserland
4 Jose Maria Ferreira Portugal
5 Gerard Wisard Zwitserland
6 Willy Scalvini Zwitserland
7 Hans Preiskeit Duitsland
8 Kurt Warnier België
9 Andreas Hiltl Duitsland
10 Johannes Loewen Denemarken
11 Luiz Santos Portugal
12 Antonio Soares Portugal
13 Joao Cordeiro Portugal
14 Antonio Jacinto Portugal
15 Jose Rato Portugal
16 Francisco Castro Portugal
17 Hernani Ribeiro Portugal
18 Raul Silva Portugal
19 Jose Tavares Da Silva Portugal
20 Ernie Clements Gr.Brit.

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)”