Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

2014
1 Louis Meintjes M.T.N. Zuid-Afrika
2 Dion Smith Hincapie Nieuw-Zeeland
3 James Oram Bissell Nieuw-Zeeland
4 Rafael Ferreira Reis Banco Bic Portugal
5 Sven Erik Bystroem Oster-Hus Noorwegen
6 Caleb Ewan Jayco Australië
7 Kristoffer Skjerping Team Joker Noorwegen
8 Tiesj Benoot Lotto België
9 Sondre Holst Enger Sparebank Sor Noorwegen
10 Iuri Filosi Colpack Italië
11 Hernando Bohorquez Sanchez Boyaca Colombia
12 Scott Davies Madison GBr
13 Ilya Davidenok Astana Kazakstan
14 Silvio Herklotz Stolting Duitsland
15 Mathieu Van Der Poel B.K.C.P. Nederland
16 Miguel Angel Lopez Boyaca Colombia
17 Fabian Lienhard E.K.Z. Zwitserland
18 Tanner Putt Bissell VSA
19 Timo Roosen Rabobank Nederland
20 Luka Pibernik Radenska Slovenië

2013
1 Louis Meintjes Zuid-Afrika
2 Dylan Van Baarle Nederland
3 Stefan Kueng Zwitserland
4 Nathan Brown V.S.A.
5 Jasha Suetterlin B.R.D.
6 Daniil Fominykh Kazakstan
7 Damien Howson Australië
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Sondre Holst Enger Noorwegen
10 Caleb Ewan Australië
11 Toms Skujins Letland
12 Davide Villella Italië
13 Silvio Herklotz B.R.D.
14 Julian Alaphilippe Frankrijk
15 Patrick Konrad Oostenrijk
16 Felix Grossschartner Oostenrijk
17 Clement Chevrier Frankrijk
18 Jan Hirt Tsjechië
19 Federico Figueiredo Portugal
20 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
2012
1 Hugo Houle Spidertech Canada
2 Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
3 Patrick Konrad Vorarlberg Oostenrijk
4 Silvan Dillier E.K.Z. Zwitserland
5 Hernando Bohorquez Elegant Colombia
6 Lawrence Warbasse B.M.C. VSA
7 Bryan Coquard Vendee U Frankrijk
8 Sean Patrick Downey An Post Ierland
9 Tom Van Asbroeck Topsport België
10 Tobias Ludvigsson Cykelcity Zweden
11 Luka Pibernik Radenska Slovenië
12 JohanEsteban Chaves Rubio Coldeportes Colombia
13 Soufiane Haddi V.S.Aigle Marokko
14 Kenneth Van Bilsen An Post België
15 Wouter Wippert Bodysol Nederland
16 Sam Bennett An Post Ierland
17 Nathan Brown Bontrager VSA
18 Jan Polanc Radenska Slovenië
19 Moreno Hofland Rabobank Nederland
20 Havard Blikra Oster Hus Noorwegen
2011
1 Michael Hepburn Jayco-AIS Australië
2 Mathias Braendle Geox Oostenrijk
3 Andreas Hofer Janger Oostenrijk
4 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
5 Adrien Petit C.C.Nogent Frankrijk
6 Andy Fenn An Post GBr
7 Rudiger Selig Leopard BRD
8 Marco Haller Adria Mobil Oostenrijk
9 Filippo Fortin Androni Italië
10 Wouter Wippert Davo C.T. Nederland
11 Alexey Tsatevitch Itera Rusland
12 Daniil Fominykh Astana Kazakstan
13 Tosh Van Der Sande Davo C.T. België
14 Andris Smirnovs Rietumu Letland
15 Jetse Bol RabobankNederland
16 Jan Polanc Radenska Slovenië
17 Filip Eidsheim Vest Ridley Noorwegen
18 Jon Aberasturi Izaga Orbea Spanje
19 Michael Andersen Glud Denemarken
20 Raymond Kreder Chipotle Nederland
2010
1 Michael Matthews Jayco Australië
2 John Degenkolb Thuringer BRD
3 Taylor Phinney Livestrong VSA
4 Guillaume Boivin Spidertech Canada
5 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
6 Sonny Colbrelli Colnago Italië
7 Laurens De Vreese Beveren België
8 Sebastian Lander Glud Denemarken
9 Juan Jose Lobato Del Valle Andalucia Spanje
10 Vjatsjeslav Kuznetsov Itera Rusland
11 Luke Rowe Team Sky GBr
12 Siarhei Papok GS Caneva Witrusland
13 Blaz Jarc AdriaMobil Slovenië
14 Ramunas Navardauskas La Pomme Litouwen
15 Stefano Agostini G.S.Zalf Italië
16 David Boily Spidertech Canada
17 Sylwester Janiszewski Legia Warsawa Polen
18 Mikel Landa Meana Euskaltel Spanje
19 Jonathan Monsalve Mastromarino Venezuela
20 Egidijus Juodvalkis Palmans Litouwen
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Carlos Alb. Betancur Gomez Antioquia Colombia
3 Egor Silin Katusha Rusland
4 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
5 Jerome Baugnies Josan België
6 Marko Kump Adria Mobil Slovenië
7 Yevgeniy Nepomnyachshiy Astana Kazakstan
8 CayetanoJose Sarmiento Tunarrosa Telecom Une Colombia
9 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
10 Reinard Janse Van Rensburg M.T.N. ZAf
11 Damiano Caruso Grassi Italië
12 Alexandre Geniez Pyrenees Frankrijk
13 Christer Rake Bank Vest Noorwegen
14 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
15 Sander Maasing St.Etienne Estland
16 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Arnaud Courteille U.C.Nantes Frankrijk
18 Nicolas Edet Rideau 72 Frankrijk
19 Adrian Honkisz C.C.C. Polen
20 Peter Stetina Garmin VSA
2008
1 Cyril Gautier Armor Frankrijk
2 Rui Alberto Faria Da Costa Benfica Portugal
3 Damiano Caruso Grassi Italië
4 Daniele Oss G.S.Zalf Italië
5 Simon Clarke South-Australia Australië
6 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
7 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
8 Maciej Paterski U.C.Basso Polen
9 Elias Schmaeh Volksbank Zwitserland
10 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
11 Simon Geschke KED Bianchi BRD
12 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
13 Fabian Andres Duarte Arevalo Pasion Colombia
14 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
15 Andrei Amador Bikkazakova Lizarte Costa Rica
16 John Degenkolb Thuringer BRD
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Rasmus Guldhammer Designa Denemarken
19 Herberts Pudans Dynatek Letland
20 Egor Silin Katyusha Rusland
2007
1 Thomas Peterson Slipstream VSA
2 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
3 Juraj Sagan Dukla Trencin Slovakije
4 Jerome Coppel Roanne Frankrijk
5 Jonathan Bellis100% me GBr
6 Tom Leezer Rabobank Nederland
7 Mathias Belka L.K.T. BRD
8 Wesley Sulzberger South-Australia Australië
9 Peter Velits Wiesenhof Slovakije
10 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
11 Ignatas Konovalovas La Pomme Litouwen
12 Danilo Wyss B.M.C. Zwitserland
13 Dominik Klemme Lamonta BRD
14 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
15 Florian Vachon Montluçon Frankrijk
16 Vitaly Buts Pagnoncelli Oekraïne
17 Craig Lewis Slipstream VSA
18 Andrey Zeits Capec Kazakstan
19 Pawel Cieslik G.S.Legia Polen
20 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
2006
1 Thomas Peterson TIAA-CREF VSA
2 Rene Mandri Auberville Estland
3 Mark Cavendish Sparkasse GBr
4 Sergei Kolesnikov Omnibike Rusland
5 Danilo Wyss Atlas Zwitserland
6 Alexander Khatuntsev Omnibike Rusland
7 Gerald Ciolek Wiesenhof BRD
8 Francesco Gavazzi Unidelta Italië
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Romain Feillu CC Nogent Frankrijk
11 Dmytro Grabovskyy Finauto OekraÏne
12 Anders Lund G.L.S. Denemarken
13 Andrius Buividas Vilnius Litouwen
14 Gil Suray TeamStorez België
15 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
16 Grega Bole Sava Kranj Slovenië
17 John Devine TIAA-CREF V.S.A.
18 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
19 Jos Van Emden Rabobank Nederland
20 Jelle Van Endert Bodysol België
2005
1 Dumitru Creciun La Pomme Moldavia
2 Mark Cavendish Sparkasse Gr.Brit.
3 Dmytro Grabovskyy Zoccorinese Oekraïne
4 Rene Mandri Jogeva Estland
5 Gerald Ciolek Akud BRD
6 Pieter Jacobs Amuzzo België
7 Lars Boom Rabobank Nederland
8 Andrius Buividas MBK-Lotus Litouwen
9 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
10 Anton Reshetnikov Lokomotiv Rusland
11 William Walker Rabobank Australië
12 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
13 Chris Sutton Haribo Australië
14 Philip Deignan La Pomme Ierland
15 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje
16 Tiziano Dall’Antonia G.S.Zalf Italië
17 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
18 Rafaa Chtioui Chambery Tunesië
19 Stephane Poulhies Albi V.S. Frankrijk
20 Nic Ingels Bodysol België
2004
1 Olegs Melehs Rietumu Letland
2 Evgheni Gutalov Piazzamenti Moldavië
3 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
4 Honorio Machado Japonesa Venezuela
5 Thomas Dekker Rabobank Nederland
6 Jeremy Yates De Schacht NZl
7 Rene Mandri Jogeva Estland
8 Ivan Sever Sava Kroatië
9 Koen De Kort Rabobank Nederland
10 Giovanni Visconti De Nardi Italië
11 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
12 Konstantin Sivtsov Lokomotiv Witrusland
13 Janez Brajkovic Krka Slovenië
14 Andreas Dietziker Mendrisio Zwitserland
15 Tomasz Nose Krka Slovenië
16 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
17 Matti Breschel Team P.H. Denemarken
18 Matic Strgar Radenska Slovenië
19 Nic Ingels Beveren 2000 België
20 Martin Pedersen Team P.H. Denemarken
2003
1.Matej Jurco Slovakije
2.Sergey Lagutin Oezbekistan
3.Thomas Fothen Duitsland
4.Thomas Dekker Nederland
5.Jussi Veikkanen Finland
6.Vladimir Gusev Rusland
7.Jens Renders Belgium
8.Petter Renang Zweden
9.Andres Cardenas Colombia
10.Michael Creed V.S.A.
11.Niels Scheunemann Nederland
12.Thomas Lovkvist Zweden
13.Brian Vandborg Denemarken
14.Alexander Bespalov Rusland
15.Johan Van Summeren Belgium
16.Rory Sutherland Australia
17.Matej Mugerli Slovenia
18.Maxime Monfort Belgium
19.Alexandre Bazhenov Rusland
20.Nicholas Roche Ierland
2002
1.Jean-François Laroche Canada
2.Francisco Gutierrez Spanje
3.Michael Demin Denemarken
4.Marc Scanlon Ierland
5.Alexander Bespalov Rusland
6.Piotr Mazur Polen
7.Ioannis Tamouridis Griekenland
8.Sergey Lagutin Oezbekistan
9.Francesco Chicchi Italia
10.David Loosli Zwitserland
11.Johan Van Summeren Belgium
12.Geoffroy Lequatre Frankrijk
13.Gregory Rast Zwitserland
14.Sebastien Chavanel Frankrijk
15.Jonas Olsson Zweden
16.Jorge Torre Portugal
17.Philippe Gilbert Belgium
18.Eric Berthou Frankrijk
19.Maxim Iglinsky Kazakstan
20.Alexander Arekeev Rusland
2001
1.Kristoffer Ingeby Zweden
2.Lorenzo Bernucci Italia
3.Fabian Wegmann Duitsland
4.Alexandre Kolobnev Rusland
5.Tom Boonen Belgium
6.Julien Girard Zwitserland
7.Yaroslav Popovych Ukraine
8.Giampaolo Caruso Italia
9.Ruslan Gryschenko Ukraine
10.Jonas Ljungblad Zweden
11.Alan Davis Australia
12.Jerome Pineau Frankrijk
13.Jurgen Van Goolen Belgium
14.Luca Solari Italia
15.Christian Pfannberger Oostenrijk
16.Daniele Bennati Italia
17.Yann Barker Gr.Brit.
18.Danny Pate V.S.A.
19.Christophe Le Mevel Frankrijk
20.Santo Anza Italia
2000
1.Russell Downing Gr.Brit.
2.Dimitri Gainetdinov Rusland
3.Stefan Adamsson Zweden
4.Kristoffer Ingeby Zweden
5.Kevin De Weert België
6.Torsten Hieckmann Duitsland
7.Jonas Ljungblad Zweden
8.Koen De Kort Nederland
9.Dimitri Siemov Rusland
10.Brad Davidson Australië
11.Nicola Gavazzi Italië
12.Scott Davis Australië
13.Alan Davis Australië
14.Evgeny Petrov Rusland
15.Andreas Dietziker Zwitserland
16.Antonio Bucciero Italië
17.Lorenzo Bernucci Italië
18.Alexander Arekeev Rusland
19.Mark Roland Australië
20.Tomasz Nose Slovenië
1999
1.Martin Cotar Kroatië
2.Alexandru Sabalin Moldavië
3.Michael Creed V.S.A.
4.Rouslan Kaioumov Rusland
5.Warren Clark Nieuw-Zeeland
6.Christian Knees Duitsland
7.Christophe Kern Frankrijk
8.Marius Sabaliauskas Litouwen
9.Fabian Cancellara Zwitserland
10.Alexandre Bajenov Rusland
11.Dimitri Dementiev Rusland
12.Stephan Schreck Duitsland
13.Nicolas Fritsch Frankrijk
14.Petter Rennang Zweden
15.Andrei Kashechkin Kazakstan
16.Giorgios Mathioulakis Griekenland
17.Bernhard Eisel Oostenrijk
18.Torsten Hieckmann Duitsland
19.Thor Hushovd Noorwegen
20.Ruslan Pidgorny Oekraïne
1998
1.Thor Hushovd Noorwegen
2.Frédéric Finot Frankrijk
3.Stephan Schreck Duitsland
4.Cadel Evans Australië
5.Matthew Hayman Australië
6.Sliver Stare Slovenië
7.Marius Sabaliauskas Litouwen
8.Benoît Joachim Luxemburg
9.Christian Poos Luxemburg
10.Sandro Güttinger Zwitserland
11.Jochen Summer Oostenrijk
12.Slobodan Slobodnik Slovenië
13.Lazslo Bodrogi Hongarije
14.Filippo Pozzato Italië
15.Florian Wiesinger Oostenrijk
16.Torsten Hieckmann Duitsland
17.Marc Scanlon Ierland
18.Csaba Szekeres Hongarije
19.Fabian Cancellara Zwitserland
20.Pedro Perez Aranjo Colombia
1997
1 Bjorn Vonk Giant Lowik Nederland
2 Francisco Mancebo Perez Banesto Spanje
3 Guillaume Auger V.C.Lyon Frankrijk
4 Matthias Kern Winterthur Zwitserland
5 Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
6 Salvatore Commesso MG-Boys Italië
7 Andrus Asavi Wilton Estland
8 Fabio Malberti San Pellegrino Italië
9 Laurent Lefevre Fourmies Frankrijk
10 Marcel Gono Giant Australië
11 Jean-Michel Tessier Joinville Frankrijk
12 Jay Sweet Giant Australië
13 Andreas Kloeden Telekom Duitsland
14 Johan Dekkers Saeco België
15 Danilo Di Luca Record Cucine San Marco Italië
16 Frank Luikens Groningen Nederland
17 Marcel Strauss Ericsson Zwitserland
18 Oleg Joukov Aubervilliers Rusland
19 Paolo Bossoni Sintofarm Italië
20 Marlon Alirio Perez Arango Medellin Colombia
1996
1 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
2 Marcel Gono Giant-AIS Australië
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Paolo Bettini Grassi Italië
5 Candido Barbosa Paredes Portugal
6 Erki Putsep W-Cup Estland
7 David Zucchero Etupes Frankrijk
8 Philip Vereecke Josan België
9 Frederic Mainguenaud Vendee U Frankrijk
10 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
11 Roberto Sgambelluri MG-Boys Italië
12 Giuliano Figueras Grassi Italië
13 Sergei Ivanov Lada Rusland
14 Roger Smeets American Eagle Nederland
15 Raivis Belohvosciks Merelbeke Letland
16 Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
17 David Pavlicek Husqvarna Tsjechië
18 Gianluca Sironi Lecco Italië
19 Vladislav Borissov Lokosphinx Rusland
20 Maris Kalvers W-Cup Letland
1995
1.Cadel Evans Australië
2.Patrik Pech Tsjechië
3.Petr Klasa Tsjechië
4.Josh Collingwood Australië
5.Danny Nelissen Nederland
6.Mirko Lauria Italië
7.Daniele Sgnaolin Italië
8.Juri Alvisi Italië
9.Luis Castaneda Colombia
10.Jean-Patrick Nazon Frankrijk
11.Victor Becerra Colombia
12.Wim Bos Nederland
13.Patrick Calcagni Zwitserland
14.Nicolas Vogondy Frankrijk
15.Leif Hoste België
16.Jurgen Van De Walle België
17.Csaba Szekeres Hongarije
18.Markus Lemm Duitsland
19.Pavel Tsarapkin Oekraïne
20.Tomasz Lisowicz Polen
1994
1.Lutz Lehmann Duitsland
2.Max Van Heeswijk Nederland
3.Hendrick Van Dijck België
4.Christian Andersen Denemarken
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Lubor Tesar Tsjechië
7.Alex Pedersen Denemarken
8.Milan Dvorscik Slovakije
9.Christophe Mengin Frankrijk
10.Gianluca Pianegonda Italië
11.Sebastien Medan Frankrijk
12.Kazimierz Stafiej Polen
13.Tobias Steinhauser Duitsland
14.Josef Christen Zwitserland
15.Eddy Mazzoleni Italië
16.Alvaro Lozano Colombia
17.Alexei Sivakov Rusland
18.Marco Bellini Italië
19.Robbie McEwen Australië
20.Urs Guller Zwitserland
1993
1.Jan Ullrich B.R.D.
2.Arvis Piziks Letland
3.Lubor Tesar Tsjechië
4.Roland Meier Zwitserland
5.Marek Lesniewski Polen
6.Axel Merckx België
7.Nico Mattan België
8.George Hincapie V.S.A.
9.Marco Vermey Nederland
10.Pavel Tsjerkassov Rusland
11.Kaspar Ozers Letland
12.Georg Totschnig Oostenrijk
13.Lutz Lehmann B.R.D.
14.Christophe Leroscouet Frankrijk
15.Christophe Curritt Frankrijk
16.Conor Henry Ierland
17.Rosario Fina Italië
18.Alessandro Bertolini Italië
19.Andreas Hubmann Zwitserland
20.Mauro Radaelli Italië
1992
1.Jacek Mickiewicz Polen
2.Fabio Casartelli Italië
3.Erik Dekker Nederland
4.Dainis Ozols Letland
5.Andrzej Sypytkowski Polen
6.Michel Lafis Zweden
7.Erik Zabel Duitsland
8.Lars Michaelsen Denemarken
9.Lauri Aus Estland
10.Lance Armstrong V.S.A.
11.Sylvain Bolay Frankrijk
12.Raido Kodanipork Estland
13.Arvis Piziks Letland
14.Christian Andersen Denemarken
15.Klaus Möller Denemarken
16.Richard Groenendaal Nederland
17.Davide Rebellin Italië
18.Steffen Wesemann Duitsland
19.Zbigniew Piatek Polen
20.Svjatoslav Riabuchenko Estland
1991
1.Koos Moerenhout Nederland
2.Vladislav Bobrik U.S.S.R.
3.Mirko Gualdi Italië
4.Beat Zberg Zwitserland
5.Nathan Sheafor V.S.A.
6.Giuseppe Di Grande Italië
7.Ruben Alveiro Marin Colombia
8.Biagio Conte Italië
9.Igor Gonzalez De Galdeano Spanje
10.Daniel Clavero Spanje
11.Wim Vervoort België
12.Stéphane Heulot Frankrijk
13.Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
14.Gerd Audehm Duitsland
15.Jeff Evanshine V.S.A.
16.Tony Morphett Australië
17.Eddy Mazzoleni Italië
18.Davide Rebellin Italië
19.Jacek Bodyk Polen
20.Thomas Bamford Nieuw-Zeeland
1990
1.Pavel Tonkov U.S.S.R.
2.Valery Sapronov U.S.S.R.
3.Andrzej Liwinski Polen
4.Roberto Caruso Italië
5.Jean-Cyril Robin Frankrijk
6.Mirko Gualdi Italië
7.Fabian Jeker Zwitserland
8.Marek Lesniewski Polen
9.Jean-Philippe Dojwa Frankrijk
10.Gerd Audehm D.D.R.
11.Vasyl Zaika U.S.S.R.
12.Fabio Baldato Italië
13.Jens Heppner D.D.R.
14.Slawomir Krawzyck Polen
15.Peter Meinert Denemarken
16.Falk Boden D.D.R.
17.Bob Mionske V.S.A.
18.Richard Virenque Frankrijk
19.Gianluca Tarocco Italië
20.Bjorn Stenersen Noorwegen
1989
1.Joachim Halupczok Polen
2.Christophe Manin Frankrijk
3.Eric Pichon Frankrijk
4.Nate Reiss Verenigde Staten
5.Dominik Krieger B.R.D.
6.Vjatsjeslav Ekimov U.S.S.R.
7.Gianluca Bortolami Italië
8.Robert Matwew B.R.D.
9.Allan Andersson Zweden
10.Daniel Castro Argentinië
11.Viktor Klimov U.S.S.R.
12.Oliverio Rincon Colombia
13.Claudio Brandini Italië
14.Björn Stenersen Noorwegen
15.Andy Lebsanft B.R.D.
16.Andrei Teteriuk U.S.S.R.
17.Cassio Freitas Brazilië
18.Mirko Gualdi Italië
19.Stefan Schütz Zwitserland
20.Gianluca Tarocco Italië
1988
1.Olaf Ludwig D.D.R.
2.Brian Walton Canada
3.Yvan Waddell Canada
4.Christian Henn B.R.D.
5.Uwe Raab D.D.R.
6.Graeme Miller Nieuw-Zeeland
7.Michel Zanoli Nederland
8.Bernd Gröne B.R.D.
9.Mario Traxl Oostenrijk
10.Erik Saebo Noorwegen
11.Bob Mionske V.S.A.
12.Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
13.Eddie Salas Australië
14.Atle Pedersen Noorwegen
15.Roberto Pelliconi Italië
16.Remig Stumpf B.R.D.
17.Emilio Perez Font Andorra
18.Neil Hoban Gr.Brit.
19.Paul Leitch Nieuw-Zeeland
20.Josef Regec Tsjechoslovakije
1987
1.Anton Novosad Tsjechoslovakije
2.Andrzej Mierzejewski Polen
3.Richard Vivien Frankrijk
4.Felice Puttini Zwitserland
5.Alex Pedersen Denemarken
6.Hartmut Bölts B.R.D.
7.Ludek Styks Tsjechoslovakije
8.Jure Pavlic Joegoslavië
9.Severin Kurmann Zwitserland
10.Walter Bonca Joegoslavië
11.Glenn Sanders V.S.A.
12.Jozef Regec Tsjechoslovakije
13.Mario Scirea Italië
14.Johan De Vos België
15.Zenon Jaskula Polen
16.Tommy Nielsen Denemarken
17.Roberto Fortunato Italië
18.Fabrizio Bontempi Italië
19.Remig Stumpf B.R.D.
20.Marco Diem Zwitserland
1986
1.Jonas Tegström Zweden
2.Stephen Hodge Australië
3.Evgeny Zagrebelny U.S.S.R.
4.Helmut Wechselberger Oostenrijk
5.Guido Eickelbeck B.R.D.
6.Chris Scharmin België
7.Patrick Steeno België
8.Janus Kuum Noorwegen
9.Pascal Lance Frankrijk
10.Glenn Sanders Verenigde Staten
11.Bernd Drogan Duitse Dem. Republiek
12.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
13.Alexander Averin U.S.S.R.
14.Johan Traxler Oostenrijk
15.Leigh Chapman Nieuw-Zeeland
16.Hans-Peter Odegaard Noorwegen
17.Kohzoh Fujita Japan
18.Thomas Barth Duitse Dem. Republiek
19.Dimitri Zhdanov U.S.S.R.
20.Akira Asada Japan
1985
1.Paul Kimmage Ierland
2.Kari Myyrylainen Finland
3.Maurizio Fondriest Italia
4.Geert Vandewalle Belgium
5.Lech Piasecki Polen
6.Johnny Weltz Denemarken
7.Frank Van De Vijver Belgium
8.Rolf Sorensen Denemarken
9.Norbert Huber Oostenrijk
10.Kjell Nilsson Zweden
11.Hartmut Bolts B.R.D.
12.Paul Watson Gr.Brit.
13.Mike Kluge B.R.D.
14.Per Pedersen Denemarken
15.Maurizio Vandelli Italia
16.Marek Szerzynski Polen
17.Federico Ghiotto Italia
18.Ken Frost Denemarken
19.Edwig Van Hooydonck Belgium
20.Jonas Tegstrom Zweden
1984
1.Rolf Sörensen Denemarken
2.Dag-Otto Lauritzen Noorwegen
3.Helmut Wechselberger Oostenrijk
4.Daniel Amardheil Frankrijk
5.Steve Bauer Canada
6.Stéphane Maurer Zwitserland
7.Davis Phinney V.S.A.
8.Per Christiansson Zweden
9.Nestor Mora Colombia
10.Alexi Grewal V.S.A.
11.Raul Alcala Mexico
12.Ron Kiefel V.S.A.
13.Primoz Cerin Joegoslavië
14.Martin Earley Ierland
15.Udo Bölts B.R.D.
16.Tadeusz Krawczyk Polen
17.Toni Rominger Zwitserland
18.Kari Myyrylainen Finland
19.Kjell Nilsson Zweden
20.Jörg Müller Zwitserland
1983
1 Andrzej Mierzejewski Polen
2 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
3 Niki Ruttimann Zwitserland
4 Thomas Barth D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Alexi Grewal V.S.A.
7 Sergei Krivosjev U.S.S.R.
8 Kjell Nilsson Zweden
9 Falk Boden D.D.R.
10 Andy Hampsten V.S.A.
11 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
12 Andrzej Serediuk Polen
13 Olaf Ludwig D.D.R.
14 Sergio Scremin Italia
15 Uwe Raab D.D.R.
16 Philippe Bouvatier Frankrijk
17 Lars Wahlqvist Zweden
18 Denis Roux Frankrijk
19 Ivan Ivanov U.S.S.R.
20 Ron Kiefel V.S.A.
1982
1 Dirk De Wolf Belgium
2 Francis Vermaelen Belgium
3 Patrizio Gambirasio Italia
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Hans Petter Odegaard Noorwegen
7 Jiri Skoda C.S.S.R.
8 Andrzej Serediuk Polen
9 Jurg Brugmann Zwitserland
10 Vincent Barteau Frankrijk
11 Eric Caritoux Frankrijk
12 Pete Longbottom Gr.Brit.
13 Thomas Barth D.D.R.
14 Brian Holm Sorensen Denemarken
15 Falk Boden D.D.R.
16 Rudy Rogiers Belgium
17 Ron Snijders Nederland
18 Steen Petersen Denemarken
19 Johann Lienhart Oostenrijk
20 Richard Trinkler Zwitserland
1981
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Ennio Salvador Italië
3.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
4.Danny Schoonbaert België
5.Walter Lötzsch D.D.R.
6.Eric Vanderaerden België
7.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
8.Rudy Rogiers België
9.Philippe Chevalier Frankrijk
10.Mauro Angelucci Italië
11.Joeri Barinov Sovjet-Unie
12.Sakhid Zagretdinov Sovjet-Unie
13.Steven Rooks Nederland
14.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
15.Bojan Ropret Joegoslavië
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
18.Raimund Dietzen B.R.D.
19.Ralf Hofeditz B.R.D.
20.Libor Matejka Tsjechoslovakije
1980
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Czeslaw Lang Polen
3.Hans Peter Odegaard Noorwegen
4.Andreas Petermann D.D.R.
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Tadeusz Wojtas Polen
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Herbert Spindler Oostenrijk
10.Harry Hannus Finland
11.Anatoly Yarkin Sovjet-Unie
12.Jiri Skoda C.S.S.R.
13.Marco Cattaneo Italië
14.Jacques Hanegraaf Nederland
15.Olaf Ludwig D.D.R.
16.Joeri Kashirin Sovjet-Unie
17.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
18.Jan Jankiewicz Polen
19.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
20.Thomas Barth D.D.R.
1979
1.Kurt Ehrensperger Zwitserland
2.Julian Rubiano Colombia
3.Allan Peiper Australië
4.Joeri Barinov Sovjet-Unie
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Robert Millar Groot-Brittannië
7.Bernd Drogan D.D.R.
8.Stephen Roche Ierland
9.Antonio Agudelo Colombia
10.Joeri Zacharov Sovjet-Unie
11.Guido Bontempi Italië
12.Jacques Hanegraaf Nederland
13.Gilbert Glaus Zwitserland
14.Hans-Hendrik Oersted Denemarken
15.Ludek Kubias C.S.S.R.
16.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
17.Steven Rooks Nederland
18.Steve Fleetwood Groot-Brittannië
19.Erich Jagsch Oostenrijk
20.Pedro Delgado Spanje
1978
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Kryzstof Sujka Polen
3.Jan Van Houwelingen Nederland
4.Aldo Arencibia Cuba
5.Kurt Ehrensperger Zwitserland
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Lennard Fagerlund Zweden
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
9.Pierangelo Bincoletto Italië
10.Jacques Stablinski Frankrijk
11.Richard Trinkler Zwitserland
12.Guus Bierings Nederland
13.Mark Pringle Verenigde Staten
14.Uli Müller Zwitserland
15.Wim Jensen Nederland
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Mieceslaw Nowicki Polen
18.Fons De Wolf België
19.Wayne Stetina Verenigde Staten
20.Januusz Kowalski Polen
1977
1.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2.Fons De Wolf België
3.Janusz Kowalski Polen
4.Milos Fisera Tsjechoslovakije
5.Siegbert Schmeisser D.D.R.
6.Henri Regamey Zwitserland
7.Roger Young V.S.A.
8.Danny Schoonbaert België
9.Kees Van Est Nederland
10.Glenn Mitchell G.B.
11.Jacinto Paulinho Portugal
12.Jacques Stablinski Frankrijk
13.Uli Müller Zwitserland
14.Jos Bierings Nederland
15.Jorgen Marcussen Denemarken
16.Alberto Coelho Portugal
17.Gilbert Glaus Zwitserland
18.Paul Hardy Frankrijk
19.Lennard Fagerlund Zweden
20.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
1976
1 Bernt Johansson Zweden
2 Klaus Peter Thaler B.R.D.
3 Matt Czarnecki V.S.A.
4 Patrice Thevenard Frankrijk
5 Ned Overend V.S.A.
6 Faustino Ruperez Spanje
7 Ludwig Wijnants België
8 John Pritchard Gr.Brit.
9 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
10 Jean-Rene Bernaudeau Frankrijk
11 Ian Small Gr.Brit.
12 George Mount V.S.A.
13 Peter Jonsson Zweden
14 Jaroslav Jiskra Tsjechoslovakije
15 Bernardo Alfonsel Spanje
16 Vittorio Algeri Italië
17 Jesus Suarez Cuevas Spanje
18 Giuseppe Martinelli Italië
19 Shay Giles Gr.Brit.
20 Mieczyslaw Nowicki Polen
1975
1.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
2.Jan Kowalski Polen
3.Alf Segersall Zweden
4.Paul Wellens België
5.Kevin Sefton Australië
6.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7.Phil Edwards Groot-Brittannië
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Jorgen Marcussen Denemarken
10.Roberto Ceruti Italië
11.Gary Clively Australië
12.Eric Lalouette Frankrijk
13.Hervé Inaudi Frankrijk
14.Vittorio Algeri Italië
15.Leif Hansson Zweden
16.Jean-Luc Vandenbroucke België
17.Karl-Dieter Diers D.D.R.
18.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
19.Werner Blaudzun Denemarken
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Claudio Corti Italië
2.Jean-René Bernaudeau Frankrijk
3.Roy Schuiten Nederland
4.Enrique Martinez-Heredia Spanje
5.Hans-Peter Jakst B.R.D.
6.Bernardo Alfonsel Spanje
7.Rolf Haller B.R.D.
8.Antonio Vallori Italië
9.Roberto Ceruti Italië
10.Bernard Hinault Frankrijk
11.Laurent Zucarelli Frankrijk
12.Renato Marchetti Italië
13.Joël Gallopin Frankrijk
14.Herman Snoeijnk Nederland
15.Thierry Hardy Frankrijk
16.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
17.Bill Nickson Groot-Brittannië
18.Jean-Luc Van den Broucke België
19.Salvatore Maccali Italië
20.Sean Kelly Ierland
1973
1.Kevin Sefton Australië
2.Cees Priem Nederland
3.Ryszard Szurkowski Polen
4.Bernard Bourreau Frankrijk
5.Jürgen Colombo B.R.D.
6.Roy Schuiten Nederland
7.Jan Aling Nederland
8.Paul Lannoo België
9.Stanislaw Szozda Polen
10.Kyrill Komnatov U.S.S.R.
11.Giambattista Baronchelli Italië
12.Roman Hermann Lichtenstein
13.Gerrie Van Gerwen Nederland
14.Jan Spijker Nederland
15.Roger De Beuckelaer België
16.André Corbeau Frankrijk
17.Lieven Malfait België
18.Tadeusz Mytnik Polen
19.Mathieu Dohmen Nederland
20.Ludovic Lis Polen
1972
1.Lennard Fagerlund Zweden
2.Bruce Biddle Nieuw-Zeeland
3.Hennie Kuiper Nederland
4.Phil Edwards G.B.
5.Marcel Duchemin Frankrijk
6.Fedor den Hertog Nederland
7.Cees Priem Nederland
8.Ivan Moravec C.S.S.R.
9.Bernard Bourreau Frankrijk
10.Jan Zwirko Polen
11.Dave Lloyd G.B.
12.Jan Marek C.S.S.R.
13.Piet Van Katwijk Nederland
14.Martyn Roach G.B.
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Ben Koken Nederland
17.Knud Knudsen Noorwegen
18.Sven Ake Nilsson Zweden
19.Lucien De Brauwer België
20.Louis Verreydt België
1971
1.Harry Hannus Finland
2.Dmitri Dmitruk U.S.S.R.
3.Karl Koslar B.R.D.
4.Fedor den Hertog Nederland
5.José Luis Viejo Spanje
6.Ludo Van der Linden België
7.Régis Ovion Frankrijk
8.Staf Van Cauter België
9.Francesco Moser Italië
10.San Gregorio Samaca Colombia
11.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
12.Magnus Uusivirta Finland
13.Cees Priem Nederland
14.Freddy Maertens België
15.Ryszard Szurkowski Polen
16.Urs Berger Zwitserland
17.Karsten Mickein D.D.R.
18.Zbigniew Hanusik Polen
19.Bruno Hubschmid Zwitserland
20.Gennadi Komnatov U.S.S.R.
1970
1.Martin Rodriguez Colombia
2.Jorgen Marcussen Denemarken
3.Eduardo Correia Portugal
4.Jacques Michaud Frankrijk
5.Todor Tsjoechov U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Frankrijk
7.Jan Smyrak Polen
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Eulalio Garcia Spanje
10.Ben Janbroers Nederland
11.Dave Lloyd Gr.Brit.
12.Johnny Back Luxemburg
13.Tony Gakens België
14.Danny Clark Australië
15.Aldo Parecchini Italië
16.Janovitsj Jardy U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev U.S.S.R.
18.Udo Hempel B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Polen
20.Jörgen Schmidt Denemarken
1969
1.Leif Mortensen Denemarken
2.Sture Pettersson Zweden
3.Staf Van Roosbroeck België
4.Jean-Pierre Monseré België
5.Popke Oosterhof Nederland
6.Marcello Bergamo Italië
7.Dmitri Dmitruk Sovjetunie
8.José Saez Spanje
9.Fabrizio Fabbri Italië
10.Régis Délépine Frankrijk
11.Peter Smit Gr.Brit.
12.Bruno Hubschmid Zwitserland
13.Daniel Ducreux Frankrijk
14.Miguel Sanchez Spanje
15.Gösta Pettersson Zweden
16.Rudolf Labus Tsjechoslovakije
17.Robert Treis Luxemburg
18.Zenon Czechowski Polen
19.William Bilsland Gr.Brit.
20.Jan Kegel Polen
1968
1.Franek Surminski Polen
2.Mogens Frey Denemarken
3.Daniel Rebillard Frankrijk
4.Karl Link B.R.D.
5.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
6.Petr Pavlic Yougoslavia
7.Werner Blaudzun Denemarken
8.Bart Solaro Nederland
9.Harry Jansen Nederland
10.Peter Kisner Nederland
11.Paul Crapez België
12.Reid Schwartz V.S.A.
13.Dimitri Dimitriev Sovjet-Unie
14.Bernard Thevenet Frankrijk
15.Erik Pettersson Zweden
16.Albertus Boom Nederland
17.Giancarlo Tartoni Italia
18.Vittorio Marcelli Italia
19.Jorgen Emil Hansen Denemarken
20.Jan Smolik Tsjechoslovakije
1967
1.Henri Heintz Frankrijk
2.Marcel Maes België
3.Erwin Thalmann Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Bulgarije
5.Gösta Pettersson Zweden
6.Jan Magiera Polen
7.Lucien Van Impe België
8.Sture Pettersson Zweden
9.Jan Smolik Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Zweden
11.Hermann Hoffmann D.D.R.
12.Michael Marks D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Polen
14.Kurt Rub Zwitserland
15.Erich Spahn Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck België
17.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Italië
20.Fabrizio Fabbri Italië
1966
1.Luciano Armani Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Spanje
3.Vincenzo Mantovani Italië
4.Evert Dolman Nederland
5.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez België
7.Tiemen Groen Nederland
8.Leslie West Gr.Brit.
9.André Fabry België
10.Rudy Serruys België
11.Paul Seye België
12.Jiri Daler Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen België
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Alexander Dochljakov Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren België
17.Jorgen Emil Hansen Denemarken
18.Werner Blaudzun Denemarken
19.Gerard Koel Nederland
20.Jozef Beker Polen
1965
1.Jacques Botherel Frankrijk
2.José Manuel Lasa Spanje
3.Battista Monti Italië
4.Eddy Beugels Nederland
5.Harry Steevens Nederland
6.Ole Ritter Denemarken
7.Roberto Breppe Argentinië
8.Winfried Peffgen B.R.D.
9.Thorleif Andresen Noorwegen
10.Burckhard Ebert B.R.D.
11.Marian Kegel Polen
12.Gunther Hoffmann D.D.R.
13.Daniel Biolley Zwitserland
14.Domingo Perurena Spanje
15.Robert Csenar Oostenrijk
16.Evert Dolman Nederland
17.Fernand Van Rijmenant België
18.Jean Monteyne België
19.Pavel Dolezal Tsjechoslovakije
20.Rini Wagtmans Nederland
1964
1.Jos Spruyt België
2.Adriano Passuello Italië
3.Eddy Merckx België
4.Jiri Hava Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Frankrijk
6.Nils Fredborg Denemarken
7.Jiri Daler Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng B.R.D.
9.Karl Link B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
11.Lothar Claesges B.R.D.
12.Tiemen Groen Nederland
13.Matej Laczo Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Italië
15.Giorgio Ursi Italië
16.Jos Boons België
17.Leopold Lemmens België
18.Kjell Rodian Denemarken
19.Preben Isaksson Denemarken
20.Willy Planckaert België
1963
1.Flaviano Vicentini Italië
2.Joeri Melikov Sovjetunie
3.Felice Gimondi Italië
4.Victor Kapitanov Sovjetunie
5.Stig Blom Zweden
6.Gainan Saidshunin Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Zweden
8.Noël De Pauw België
9.Henk Cornelissen Nederland
10.Jos Huysmans België
11.Winfried Bölke B.R.D.
12.Jean Dumont Frankrijk
13.Albert Herger Zwitserland
14.Julien Stevens België
15.Francis Bazire Frankrijk
16.Kjell Rodian Denemarken
17.Gerben Karstens Nederland
18.Gianni Motta Italië
19.Marcello Mugnaini Italië
20.Remo Stefanoni Italië
1962
1.Raymond Delisle Frankrijk
2.Rik Wouters Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.André Zimmermann Frankrijk
5.Rolf Maurer Zwitserland
6.Georges Chappe Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Italië
8.Eddy Merckx België
9.Jos Huysmans België
10.Kamiel Vyncke België
11.Domingo Perurena Spanje
12.Gines Garcia Spanje
13.Michel Seyve Frankrijk
14.Peter Crinnion Ierland
15.Marc Huiart Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Spanje
18.Paul Köchli Zwitserland
19.Victor Kapitanov U.S.S.R.
20.Joske Dries Nederland
1961
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Spanje
3.Vittorio Adorni Italië
4.Gustav Adolf Schur D.D.R.
5.Henri Belena Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Italië
7.Frans Melckenbeeck België
8.Guido De Rosso Italië
9.Stanislaw Gazda Polen
10.Robert Hintermüller Zwitserland
11.Robert Hentges Luxemburg
12.René Chtiej Polen
13.Bernhard Eckstein D.D.R.
14.Victor Kapitanov U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nederland
16.Bent Peters Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Italië
19.Jan Kudra Polen
20.Ove Adamsson Zweden
1960
1 Willy Vandenberghen België
2 Joeri Melikov U.S.S.R.
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Stanislaw Gazda Polen
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Livio Trape Italië
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Jacques Gestraud Frankrijk
9 Evgeny Klevtsov U.S.S.R.
10 Roland Lacombe Frankrijk
11 Jacques Simon Frankrijk
12 Kurt Postl Oostenrijk
13 Egon Adler D.D.R.
14 Enzo Cerbini Italië
15 Mohammed El Gourch Marokko
16 Raymond Reaux Frankrijk
17 Alexei Petrov U.S.S.R.
18 Gilbert Maes België
19 Ken Laidlaw Gr.Brit.
20 William Bradley Gr.Brit.
1959
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Erwin Lutz Zwitserland
3.Aristide Tarri Frankrijk
4.Huib Zilverberg Nederland
5.Ramon Mendiburu Spanje
6.Willy Vandenberghen België
7.Vittorio Adorni Italië
8.Cees Lute Nederland
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Piet Rentmeester Nederland
11.Gustav Adolf Schur D.D.R.
12.Bas Maliepaard Nederland
13.Lothar Höhne D.D.R.
14.André Cloarec Frankrijk
15.Raymond Poulidor Frankrijk
16.Mario Vallotto Italië
17.Jan Malten Tsjechoslovakije
18.Carlos Echevarria Spanje
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Ludevit Wiezner Tsjechoslovakije
1958
1.Joeri Melikov U.S.S.R.
2.Jan Vesely Tsjechoslovakije
3.Richard Durlacher Oostenrijk
4.Ken Laidlaw Groot-Brittannië
5.Istvan Zoric Joegoslavië
6.Edwin Simic Oostenrijk
7.Josip Aranyi Hongarije
8.Danilo Kolev Bulgarije
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Willi Trepp Zwitserland
11.Andreu Selaru Roemenië
12.Fons Hermans België
13.Miroslav Prosenik Joegoslavië
14.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
15.Pauli Emborg Denemarken
16.William Bradley Groot-Brittannië
17.Alexei Petrov U.S.S.R.
18.Josef Coser Oostenrijk
19.Fons Sweeck België
20.Bruno Kotsev Bulgarije
1957
1.Nentcho Kristov Bulgarije
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Mohammed Ben Mohammed Marokko
4.Louis Proost België
5.Horst Tüller D.D.R.
6.Jean Boudon Frankrijk
7.Bruno Kotsev Bulgarije
8.Roland Henning D.D.R.
9.Marc Sleeuwaert België
10.Johan De Roo Nederland
11.Piet Damen Nederland
12.Schalk Verhoef Nederland
13.Albertus Geldermans Nederland
14.Clément Roman België
15.Gustav Adolf Schur D.D.R.
16.Farouk Hassib Egypte
17.Julien Gekière België
18.Abdel El Quilani Tunesië
19.Damian Kolev Bulgarije
20.Raymond Plaza Frankrijk
1956
1 Johan De Roo Nederland
2 Michel Vermeulin Frankrijk
3 Arnaldo Pambianco Italië
4 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
5 Alan Jackson Gr.Brit.
6 Raymond Mastrotto Frankrijk
7 Ercole Baldini Italië
8 Tom Simpson Gr.Brit.
9 Arnaud Geyre Frankrijk
10 Marcel Queheille Frankrijk
11 Gerard Vergoossen Nederland
12 Horst Tuller Duitsland
13 Stan Brittain Gr.Brit.
14 Gustav Adolf Schur Duitsland
15 Marcel Rohrbach Frankrijk
16 Lars Nordvall Zweden
17 Andre Le Dissez Frankrijk
18 William Holmes Gr.Brit.
19 Hans Kappel Duitsland
20 Ramon Hoyos Vallejo Colombia
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1.Nicolas Barone Frankrijk
2.Orphée Ménéghini Frankrijk
3.Valère Van den Bossche België
4.Pierre Brun Frankrijk
5.Claude Cottalorda Frankrijk
6.Valère Vivensang Frankrijk
7.Frédéric Fallot Frankrijk
8.Bruno Bellemans België
9.Wim Rusman Nederland
10.Gentiel Saelens België
11.Louis Lebourg België
12.Mik Snijder Nederland
13.Giancarlo Zucchetti Italië
14.Jim Perks Gr.Brit.
15.Battista Monti Italië
16.Archie Bunker Gr.Brit.
17.Martin Van den Borgh Nederland
18.Daan De Groot Nederland
19.Brian Haskell Gr.Brit.
20.Gastone Nencini Italië
1953
1.Ricardo Filippi Italië
2.Gastone Nencini Italië
3.Martin Van den Borgh Nederland
4.Michel Van Aerde België
5.André Noyelle België
6.Eluf Dalgaard Denemarken
7.Frans Gelhausen Luxemburg
8.Emiel Van Cauter België
9.Piet Van den Brekel Nederland
10.Attilio Moresi Italië
11.Louis Bares Frankrijk
12.Gilbert Desmet België
13.Bernard Bertolotti Frankrijk
14.Herman Huyghe België
15.Louis Lowie België
16.Fernand Picot Frankrijk
17.Bernard Bultel Frankrijk
18.Pierre Picard Frankrijk
19.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
20.Ronny Holliday Gr.Brit.
1952
1.Luciano Ciancola Italië
2.André Noyelle België
3.Rik Van Looy België
4.Hein Gelissen Nederland
5.Piet Kooyman Nederland
6.Pierre Michel Frankrijk
7.K.A.Aanrad Nederland
8.Richard Van Genechten België
9.Hans Erik Andresen Denemarken
10.Jacques Anquetil Frankrijk
11.Robert Grondelaers België
12.Edi Ziegler B.R.D.
13.Lucien Victor België
14.Leon Scales G.B.
15.Ken Russell G.B.
16.Battista Monti Italië
17.Ian Greenfield G.B.
18.Ian Steel G.B.
19.Bob Maitland G.B.
20.George Thomas G.B.
1951
1.Gianni Ghidini Italië
2.Rino Benedetti Italië
3.Robert Ludwig Luxemburg
4.Remo Pianezzi Zwitserland
5.Omer Van der Voorden België
6.Piet Van Roon Nederland
7.Mathieu Joris Nederland
8.André Noyelle België
9.Jean Dacquay Frankrijk
10.Hubert Bastianelli Frankrijk
11.Ian Steel G.B.
12.Alan Taylor G.B.
13.Ian Greenfield G.B.
14.Bernie Wood G.B.
15.Jonathan Welch G.B.
16.Dave Bedwell G.B.
17.Ken Jowett G.B.
18.Georges Audemard Frankrijk
19.Etienne Pierre Frankrijk
20.Kay Allan Olsen Denemarken
1950
1 Robert Varnajo Frankrijk
2 Jack Hoobin Australië
3 Roger Batsle België
4 Gilbert De Smet België
5 Thijs Roks Nederland
6 Willy Hutmacher Zwitserland
7 Robert Bintz Luxemburg
8 Yngve Lund Zweden
9 Rinaldo Moresco Italië
10 Dick Bowes Gr.Brit.
11 Alfio Ferrari Italië
12 Johannes Dekkers Nederland
13 Donato Piazza Italië
14 Stig Martensson Zweden
15 Roger Bisetti Frankrijk
16 Georges Decaux Frankrijk
17 Bob Maitland Gr.Brit.
18 Walter Bucher Zwitserland
19 Jos Schils België
20 Martin Van Geneugden België
1949
1.Henk Faanhof Nederland
2.Henri Kass Luxemburg
3.Antonio Ferrari Italië
4.Serge Blusson Frankrijk
5.Robert Varnajo Frankrijk
6.Walter Bucher Zwitserland
7.Hans Bern Zwitserland
8.Jan Vesely Tsjechoslov.
9.Roger Hureaux Frankrijk
10.Sylvestre Zosi Frankrijk
11.Jack Hoobin Australië
12.Johan Plantaz Nederland
13.Robert Baitsle België
14.Gilbert Desmet België
15.Mathijs Roks Nederland
16.Willy Hutmacher Zwitserland
17.Robert Bintz Luxemburg
18.Yngve Lundh Zweden
19.Rinaldo Moresco Italië
20.Gianni Ghidini Italië
1948
1.Harry Snell Zweden
2.Lucien Lerno België
3.Harry Vinken Nederland
4.Wim Van Est Nederland
5.Silvio Pedroni Italië
6.Theo Lossie België
7.Ingve Lundh Zweden
8.José Beyaert Frankrijk
9.Marcel Ernzer Luxemburg
10.Franco Fanti Italië
11.Gerrit Voorting Nederland
12.Lode Wouters België
13.Lucien De Lathouwer België
14.Eugene Van Roosbroeck België
15.Henk Faanhof Nederland
16.Henri Kass Luxemburg
17.Antonio Ferrari Italië
18.Serge Blusson Frankrijk
19.Robert Varnajo Frankrijk
20.Walter Bucher Zwitserland
1947
1 Harry Snell Zweden
2 Alfio Ferrari Italië
3 Ole Wannlund Zweden
4 Silvio Pedroni Italië
5 Heinrich Schiebl Oostenrijk
8 Frans Gielen België
9 Sven Johansson Zweden
6 Jean Baldassari Frankrijk
7 Hans Sommer Zwitserland
10 Allan Carlsson Zweden
11 Gerrit Voorting Nederland
12 Nils Johansson Zweden
13 Yngve Lund Zweden
14 Sture Andersson Zweden
15 Lode Wouters België
16 Leon De Lathouwer België
17 Eugene Van Roosbroeck België
18 Karl Kuhn Oostenrijk
19 Lievin Lerno België
20 Hubert Huber Oostenrijk
1946
1 Henri Aubry Frankrijk
2 Ernst Stettler Zwitserland
3 Gerard Van Beek Nederland
4 Willi Emborg Denemarken
5 Willy Hutmacher Zwitserland
6 Umberto Drei Italië
7 Harry Snell Zweden
8 Nils Johansson Zweden
9 Oscar Plattner Zwitserland
10 Henri Kass Luxemburg
11 Luciano Maggini Italië
12 Alfons Stuyts Nederland
13 Jean Baldassari Frankrijk
14 Sigge Larsson Zweden
15 Alfio Ferrari Italië
16 Silvio Pedroni Italië
17 Ernst Ciganek Oostenrijk
18 Ole Wannlund Zweden
19 Harald Janemar Zweden
20 Fritz Schaer Zwitserland
1945
1.Henri Aubry Frankrijk
2.Ernst Stettler Zwitserland
3.Gerard Van Beek Nederland
4.Willi Emborg Denemarken
5.Willy Hutmacher Zwitserland
6.Umberto Drei Italië
7.Niels Johansson Zweden
8.Oscar Plattner Zwitserland
9.Luciano Maggini Italië
10.Jean Baldassari Frankrijk
11.Alfio Ferrari Italië
12.Silvio Pedroni Italië
13.Ole Wännlund Zweden
14.Fritz Schär Zwitserland
15.Harry Snell Zweden
16.Hans Sommer Zwitserland
17.Heinrich Schiebl Oostenrijk
18.Frans Gielen België
19.Gerrit Voorting Nederland
20.Jean Bogaerts België
1944
1 Gerard Van Beek Nederland
2 Nils Johansson Zweden
3 Oscar Plattner Zwitserland
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Umberto Drei Italië
10 Luciano Maggini Italië
11 Jean Baldassari Frankrijk
12 Alfio Ferrari Italië
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Karel De Baere België
15 Kees Pellenaars Nederland
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Gottfried Weilenmann Zwitserland
18 Robert Chapatte Frankrijk
19 Christian Pedersen Denemarken
20 Julio Alba Argentinië
1943
1 Oscar Plattner Zwitserland
2 Gerard Van Beek Nederland
3 Nils Johansson Zweden
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Aristides Paulo Portugal
10 Alfio Ferrari Italië
11 Jose Tavares Da Silva Portugal
12 Ernie Clements Gr.Brit.
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Jose Baptista Alves Portugal
15 Silvio Costa Portugal
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Jose Jacinto Portugal
18 Christian Pedersen Denemarken
19 Karl Kittsteiner Duitsland
20 Manuel Rocha Portugal
1942
1 Alfio Ferrari Italië
2 Roger Cottyn Frankrijk
3 Max Bircher Zwitserland
4 Roland Chapuis Frankrijk
5 Heinrich Schwarzer Duitsland
6 Desire Keteleer België
7 Knud Erik Andersen Denemarken
8 Jose Maria Ferreira Portugal
9 Joao Maria Ferreira Portugal
10 Manuel Abreu Pedreira Portugal
11 Oscar Plattner Zwitserland
12 Ernst Stettler Zwitserland
13 Gerard Van Beek Nederland
14 Nils Bagarn Johansson Zweden
15 Henri Aubry Frankrijk
16 Toni Merkens Duitsland
17 Willi Emborg Denemarken
18 Willy Hutmacher Zwitserland
19 Harry Snell Zweden
20 Aristides Paulo Portugal
1941
1 Karl Kittsteiner Duitsland
2 Aristides Paulo Portugal
3 Werner Mittelholzer Zwitserland
4 Jose Maria Ferreira Portugal
5 Gerard Wisard Zwitserland
6 Willy Scalvini Zwitserland
7 Hans Preiskeit Duitsland
8 Kurt Warnier België
9 Andreas Hiltl Duitsland
10 Johannes Loewen Denemarken
11 Luiz Santos Portugal
12 Antonio Soares Portugal
13 Joao Cordeiro Portugal
14 Antonio Jacinto Portugal
15 Jose Rato Portugal
16 Francisco Castro Portugal
17 Hernani Ribeiro Portugal
18 Raul Silva Portugal
19 Jose Tavares Da Silva Portugal
20 Ernie Clements Gr.Brit.

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)”

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

2013
1 Patrick Konrad Oostenrijk
2 Toms Skujins Letland
3 Adam Yates Gr.Brit.
4 Dylan Van Baarle Nederland
5 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
6 Simon Yates Gr.Brit.
7 Julian Alaphilippe Frankrijk
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Clement Chevrier Frankrijk
10 Bakhtiyar Kozhatayev Kazakstan
11 Ruben Fernandez Spanje
12 Jasha Suetterlin Duitsland
13 Daniil Fominykh Kazakstan
14 Oskar Svendsen Noorwegen
15 Davide Formolo Italië
16 Heiner Rodrigo Parra Bustamante Colombia
17 Gavin Mannion V.S.A.
18 Tilegen Maidos Kazakstan
19 Adam Phelan Australië
20 Pierre Gouault Frankrijk

2012
1 Alexey Lutsenko Kazakstan
2 Patrick Konrad Oostenrijk
3 Sergei Pomoshnikov Rusland
4 Jan Polanc Slovenië
5 Juan Ernesto Chamorro Chitan Colombia
6 Lawrence Warbasse V.S.A.
7 Tobias Ludvigsson Zweden
8 Jay McCarthy Australië
9 Silvan Dillier Zwitserland
10 Havard Blikra Noorwegen
11 Warren Barguil Frankrijk
12 Natnael Berhane Eritrea
13 Mattia Cattaneo Italië
14 Sergey Chernetski Rusland
15 Ian Boswell V.S.A.
16 Gennady Tatarinov Rusland
17 Daan Olivier Nederland
18 Tim Wellens België
19 Evert Alexander Rivera Colombia 
20 Eduardo Sepulveda Argentinië
2011
1 Matthias Allegaert Ovyta België
2 Tim De Clercq Soenens België
3 Johan Chaves Café de Colombia Colombia
4 Cristiano Monguzzi Casati Italië
5 Ramon Sinkeldam Rabobank Nederland
6 David Boily Spidertech Canada
7 Axel Domont Chambéry Frankrijk
8 Jasper Stuyven Bontrager België
9 Mattia Cattaneo Trevigiani Italië
10 Kanstantsin Klimiankou Astana Witrusland
11 Jacob Rathe Chipotle VSA
12 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
13 Vegard Stake Laengen Team Joker Noorwegen
14 Stefano Locatelli Colpack Italië
15 Warren Barguil Lanester 56 Frankrijk
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Vincenzo Ianniello Caparrini Italië
18 Michael Rodriguez Café de Colombia Colombia
19 Louis Verhelst WSC Menen België
20 Jetse Bol Rabobank Nederland
2010
1 Nairo Quintana Rojas Coldeportes Colombia
2 Andrew Talansky Chipotle VSA
3 Jarlinson Pantano Coldeportes Colombia
4 Tom-Jelte Slagter Rabobank Nederland
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 Romain Bardet Chambery Frankrijk
7 Thomas Bonnin Albi V.S. Frankrijk
8 Michael Matthews Jayco Australië
9 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
10 Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11 David Roesch Atlas BRD
12 Gregory Brenes Obando Burgos Costa Rica
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Yannick Eijssen Eijssen België
15 Higinio Fernandez Suarez Orbea Spanje
16 Nelson Oliveira Livestrong Portugal
17 Marek Canecky Podbrezova Slovakije
18 Chris Butler B.M.C. VSA
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Sergej Fuchs Rabobank BRD
4 Jaco Venter Marco Polo ZAf
5 Michel Kreder Rabobank Nederland
6 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
7 Peter Stetina Garmin VSA
8 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
9 Andrei Krasilnikau A.S.Aigle Witrusland
10 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
11 Romain Beney Atlas Zwitserland
12 Tony Gallopin Auber Frankrijk
13 Alexander Prishpetny Itera Rusland
14 John Darwin Atapuma Aguardientes Colombia
15 Julien Berard Chambery Frankrijk
16 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
17 Arthur Vichot Roanne Frankrijk
18 Jan Tratnik Radenska Slovenië
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Kirk Carlsen Garmin VSA
2008
1 Jan Bakelants Beveren 2000 België
2 Rui Costa Benfica Portugal
3 Arnold Jeannesson Aubervilliers Frankrijk
4 Jerome Coppel Francaise Frankrijk
5 Andrei Amador Lizarte Costa Rica
6 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
7 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
8 Jarlinson Pantano Pasion Colombia
9 Damiano Caruso Grassi Italië
10 Peter Stetina Garmin VSA
11 Kristjan Koren Perutnina Slovenië
12 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
13 Sergei Fuchs 3C-Gruppe BRD
14 Anthony Roux Francaise Frankrijk
15 Thomas Peterson Garmin VSA
16 Simon Geschke KEDBianchi BRD
17 Rein Taaramae Cofidis Estland
18 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
19 Cyril Gautier Armor Frankrijk
20 Herberts Pudans Dynatek Letland
2007
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Patrice Halgand Agricole Frankrijk
3 Guillaume Levarlet Aubervilliers Frankrijk
4 Nicholas Roche Agricole Ierland
5 Andreas Muller RSV Berlin BRD
6 Marcel Beima T-Mobile Nederland
7 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
8 Bauke Mollema Rabobank Nederland
9 Beat Zberg Gerolstein Zwitserland
10 Johann Tschopp Bouygues Zwitserland
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Hubert Schwab Quickstep Zwitserland
13 Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
14 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
15 Giovanni Visconti Quickstep Italië
16 Stijn De Volder Discovery België
17 Cyrille Gautier Armor Frankrijk
18 David Lelay Armor Frankrijk
19 Andreas Kappes RSV Berlin BRD
20 Leonardo Duque Cofidis Colombia
2006
1 Dominique Rollin VC Roubaix Canada
2 Christophe Diguet VC Nantes Frankrijk
3 Jerome Bonnace Fenioux Frankrijk
4 Jonathan Dayus VC Nantes GBr
5 Nicolas Reynaud V.C.Aix Frankrijk
6 Mickael Szkolnik Albi V.S. Frankrijk
7 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan
8 Brad Huff TIAA-CREF VSA
9 Gil Suray Team Storez België
10 Yannick Marie Gascogne Frankrijk
11 Michael Lange TIAA-CREF VSA
12 Tomasz Kaszuba UC Artix Polen
13 Ger Soepenberg Fondas P3 Nederland
14 Mederic Clain VC Roubaix Frankrijk
15 Steven De Decker Soenens België
16 Marcin Slezak Montauban Polen
17 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
18 Nicolas Rousseau Equipe de Poursuite Frankrijk
19 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
20 Gilles Tanguy Marmande Frankrijk
2005
1 John Gadret Jartazi Frankrijk
2 Simon Collard Nat.selectie België
3 Anthony Van Den Berghe Nat.selectie België
4 Jose Antonio Pecharroman Quickstep Spanje
5 Carl Naibo Jean Floch Frankrijk
6 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
7 Samuel Plouhinec Jean Floch Frankrijk
8 Luis Perez Rodriguez Cofidis Spanje
9 Remy Di Gregorio Francaise Frankrijk
10 Benoit Salmon Agritubel Frankrijk
11 Francesco Bellotti Agricole Italië
12 Preben Van Hecke Lotto België
13 Julien Mazet Auberville Frankrijk
14 Kevin Maene Nat.selectie België
15 Cristian Moreni Quickstep Italië
16 Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
17 Preben Duchateau Nat.selectie België
18 Jonathan McCarty Discovery VSA
19 Michael Lange TIAA-CREF VSA
20 Leonardo Duque Jartazi Colombia
2004
1 Ben Cramers België
2 Norman Meerkerke Nederland
3 Joos Groen Nederland
4 Mike Alloo Nederland
5 Serge Joos België
6 Tom Maes België
7 Piet Jochems België
8 Gideon De Jong Nederland
9 Markus Runggaldier Italië
10 Gerald Lavalard Frankrijk
11 Wouter Van Mechelen België
12 Gregor Zajc Slovenië
13 Jean-Claude Lebeau België
14 Nicolai Baiolet België
15 Thomas Dekker Nederland
16 Francesco Secchiari Italië
17 Giuseppe Clara Italië
18 Vincent Rouchon Frankrijk
19 Wannes Maertens Canada
20 Tim Van De Zande Nederland
2003
1 Rodrigo Gonzalez Mexico
2 Ivan Zamorano Mexico
3 Michal Prusa Tsjechië
4 Alexey Esin Rusland
5 Magnus Backstedt Zweden
6 Mathijs Loohuis Nederland
7 Franco Marvulli Zwitserland
8 Jiri Novak Tsjechië
9 Tino Haakman Nederland
10 Sergio Marinangeli Italië
11 Jaaron Poad Nieuw-Zeeland
12 Viktor Panaev Rusland
13 Andy Jacques-Mayne VSA
14 Oscar Mason Italië
15 Frank Van Dulmen Nederland
16 Tomas Vokrouhlik Tsjechië
17 Fabio Montenegro Colombia
18 Michael Randin Zwitserland
19 Simone Mori Italië
20 Arne Hassink Nederland
2002
1.Aitor Silloniz Euskaltel Spanje
2.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
3.Samuel Dumoulin Jean Delatour Frankrijk
4.Pierrick Fedrigo Credit Agricole Frankrijk
5.David Munoz Kelme Spanje
6.Kevin De Weert Rabobank Belgium
7.Pieter Weening Rabobank Nederland
8.Jimmy Engoulvent Bonjour Frankrijk
9.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
10.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
11.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet Oekraïne
12.Egoi Martinez Euskaltel Spanje
13.Inaki Isasi Euskaltel Spanje
14.Jure Golcer Perutnina Slovenia
15.Vladislav Borisov Nat.selectie Rusland
16.Anthony Charteau Bonjour Frankrijk
17.Mauricio Ardila Marlux Colombia
18.Filippo Pozzato Mapei Quickstep Italia
19.Christophe Laurent Jean Delatour Frankrijk
20.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep Duitsland
2001
1.Kevin Hulsmans Mapei-Quickstep Belgium
2.Inaki Isasi Euskaltel Orbea Spanje
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Sven Teutenberg Festina Specialized Duitsland
5.Pablo Lastras Banesto Pinarello Spanje
6.Gorka Gonzalez Euskaltel Orbea Spanje
7.Juan Miguel Cuenca Kelme Spanje
8.Sébastien Talabardon Big Mat Frankrijk
9.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
10.Marlon Perez Orbitel Colombia
11.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italia
12.Carlos Garcia Kelme Spanje
13.Florent Brard Festina Frankrijk
14.Denis Menchov Banesto Pinarello Rusland
15.Evgeny Petrov Mapei-Quickstep Rusland
16.Stéphane Heulot Big Mat Frankrijk
17.Jesus Manzano Kelme Spanje
18.Angel Luis Casero Festina Spanje
19.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
20.Benoît Poilvet Crédit Agricole Frankrijk
2000
1 Kim Kirchen Montegrappa Luxemburg
2 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
3 Bjorn Hoeben Tegeltoko Nederland
4 Andreas Muller Frankfurt BRD
5 Tom Boonen Groeninge België
6 Stefan Adamsson Crescent Zweden
7 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
8 Samuel Dumoulin V.C.Lyon Frankrijk
9 Michele Scarponi G.S.Zalf Italië
10 Thomas Voeckler Vendee U Frankrijk
11 Lionel Georget Mantes Frankrijk
12 Raphael Bastin Pesant België
13 Samuel Rouyer Nat.selectie Frankrijk
14 Bram Tankink Tegeltoko Nederland
15 Camille Bouquet Mantes Frankrijk
16 Jurgen Van Loocke Groeninge België
17 Andy Cappelle Lombarden België
18 Lars Breiseth Ringerike Noorwegen
19 Charles Dionne Volkswagen Canada
20 Jonas Ljungblad Crescent Zweden
1999
1.Sandro Güttinger Nat.selectie Zwitserland
2.Sergei Iakovlev Besson Kazakstan
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker V.C.Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
2.Vincent Cali Agrigel Frankrijk
3.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
4.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
5.Brice Bouniot Casino Frankrijk
6.Ivan Basso Nat.selectie Italië
7.Christian Vandevelde Nat.selectie V.S.A.
8.Lizuarte Martins Nat.selectie Portugal
9.Roland Maurer Nat.selectie Oostenrijk
10.Pierrick Gillereau Jean Floch Frankrijk
11.Matthias Kern Nat.selectie Zwitserl.
12.Christophe Morel Nat.selectie Frankrijk
13.Salvador Barriga Nat.selectie Mexico
14.Christian Trafelet Nat.selectie Zwitserland
15.David Sipocz Nat.selectie Hongarije
16.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Matthew Meaney Nat.selectie Australië
19.Lauri Aus Mutuelle Estland
20.Toni Tauler Nat.selectie Spanje
1995
1.Philippe Bordenave Blagnac
2.Thierry Bricaud Vendée U
3.Jean-Yves Duzellier ASPTT Mulhouse
4.Damien Nazon Vendée U
5.Laurent Lefèvre Wasquehal
6.Xavier Vadrot ASPTT Paris
7.Christophe Agnolutto ASPTT Paris
8.Anthony Morin Aubervilliers
9.Stéphane Conan Bernard Sport
10.Grégoire Balland ASPTT Metz
11.Grégory Barbier Wasquehal
12.Eric Frutoso Mantes
13.Christophe Faudot Vendée U
14.Jean-François Laffilée VCL Aisne
15.Xavier Jan Côte Armor
16.Erwan Jan ASPTT Paris
17.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63
18.Denis Leproux VCL Aisne
19.Eric Beaune V.C.Rouen
20.Michel Lallouët Bernard Sport
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
3.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
4.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
5.Alain Van der Borght Nat.selectie België
6.Steve De Wolf Nat.selectie België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
9.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
10.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
11.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Michel Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Fabrice Naessens Nat.selectie België
2.Slawomir Krawzyck Corbeil Polen
3.Francis Roger Bic Frankrijk
4.Thierry Gouvenou La Poste Frankrijk
5.Olaf Lurvik Bic Noorwegen
6.Pascal Chanteur Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Chavant V.C.Vaulx Frankrijk
8.Nigel Perry Nat.selectie Australië
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Jean-Pierre Delphis V.C.Vaulx Frankrijk
11.Loic Le Flohic Wasquehal Frankrijk
12.Gunther Nauwelaerts Nat.selectie België
13.Pierre Dewailly Wasquehal België
14.Daniel Devry Nat.selectie België
15.William Pérard V.C.Roubaix Frankrijk
16.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
17.Mario De Clercq Nat.selectie België
18.Daniel Dubreuil Corbeil Frankrijk
19.Christophe Faudot La Poste Frankrijk
20.Pierre-Henri Menthéour Nat.selectie Frankrijk
1989
1 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
2 Marc Meilleur CSM Persan Frankrijk
3 Ivan Cerioli Nat.selectie Italië
4 Steven De Neef Nat.selectie België
5 Mark James Nat.selectie Gr.Brit.
6 Roger Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
7 Erik Bos Nat.selectie Nederland
8 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
9 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Laurent Dufaux Nat.selectie Zwitserland
11 Gino Bos Nat.selectie België
12 Laurent Pillon A.C.B.B. Frankrijk
13 Eric Pichon V.C.Lyon Frankrijk
14 Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
15 Camillo Passera Nat.selectie Italië
16 Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
17 Daniel Wyder Nat.selectie Zwitserland
18 Djamolidin Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
1988
1 Volker Diehl Schwinn BRD
2 Stan Tourne Sigma België
3 Hansruedi Marki Panasonic Zwitserland
4 Bruno Holenweger Isotonic Zwitserland
5 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
6 Roland Gunther Schwinn BRD
7 Anthony Doyle Ever Ready GBr
8 Luc Colijn A.D.R. België
9 Charly Mottet Systeme U Frankrijk
10 Rolf Golz Superconfex BRD
11 Andreas Walzer Nat.selectie B.R.D.
12 Rudy Dhaenens P.D.M. België
13 Gino Primo Nat.selectie België
14 Arnolds Udris Nat.selectie U.S.S.R.
15 Michael Marcussen Nat.selectie Denemarken
16 Marc Macharis Nat.selectie België
17 Adriano Baffi Gis Italië
18 Peter Van Petegem Nat.selectie België
19 Johan Lammerts Toshiba Nederland
20 Kim Eriksen Pepsi Cola Denemarken
1987
1 Uwe Bolten Nat.selectie B.R.D.
2 Stefan Steinweg Nat.selectie B.R.D.
3 Werner Stutz Nat.selectie Zwitserland
4 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
5 Didi Ruegg Nat.selectie Zwitserland
6 Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
7 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
8 Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
9 Michel Legrand Nat.selectie Nederland
10 Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
11 Dainis Grantisch Nat.selectie U.S.S.R.
12 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
13 Philippe Louviot Z-Peugeot Frankrijk
14 Pascal Poisson Systeme U Frankrijk
15 Giovanni Lombardi Nat.selectie Italia
16 Frederic Magné Nat.selectie Frankrijk
17 Othmar Hafliger Toshiba Zwitserland
18 Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
19 Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
20 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
1986
1.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
2.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
3.Claude Carlin La Poste Frankrijk
4.Dante Rezze V.C.V.V. Frankrijk
5.Benjamin Van Itterbeeck Nat.selectie België
6.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
7.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
8.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
9.Hervé Desriac La Poste Frankrijk
10.Stephen Swart Bic Nieuw-Zeeland
11.Bruno Bruyère Nat.selectie België
12.Alejandro Munoz Nat.selectie Spanje
13.Jean-Marie Angelotti La Poste Frankrijk
14.Vincent Thorey Wasquehal Frankrijk
15.Johan Museeuw Nat.selectie België
16.Xavier Cordayeda Nat.selectie Spanje
17.Philippe Galvez V.C.V.V. Frankrijk
18.Laurent Masson A.C.B.B. Frankrijk
19.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Marino Verardo A.C.B.B. Frankrijk
1985
1.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver Nat.selectie België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard Nat.selectie Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay Nat.selectie Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado Nat.selectie Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
1984
1 Volker Diehl Nat.selectie B.R.D.
2 Dieter Thurau Nat.selectie B.R.D.
3 Anthony Doyle Nat.selectie Groot-Brittannië
4 Hans Hendrik Oersted Nat.selectie Denemarken
5 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
6 Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
7 Tommy Post Nat.selectie Nederland
8 Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
9 Dan Frost Nat.selectie Denemarken
10 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
12 Stephan Joho Nat.selectie Zwitserland
13 Jorgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
14 Johan Bruyneel Nat.selectie België
15 Patrice Esnault Nat.selectie Frankrijk
16 Dominique Gaigne Renault Frankrijk
17 Kurt Onclin Nat.selectie België
18 Rudy Ceyssens Nat.selectie België
19 Fredy Schmidtke Nat.selectie B.R.D.
20 Dean Woods Nat.selectie Australië
1983
1 Danny Clark Fangio Australië
2 Roman Hermann Maredo Lichtenstein
3 Etienne De Wilde La Redoute België
4 Stan Tourne Nat.selectie België
5 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6 Urs Freuler Atala Zwitserland
7 Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
8 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gerd Frank Nat.selectie Denemarken
10 Soren Lilholt Nat.selectie Denemarken
11 Werner Betz Maredo BRD
12 Lars Otto Olsen Nat.selectie Denemarken
13 Tullio Cortinovis Nat.selectie Italië
14 Gary Wiggins Aernoudt Australië
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
16 Peter Hermann Maredo Lichtenstein
17 Claude Moreau Coop Frankrijk
18 Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
19 Alexander Romanov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Dieter Thurau Del Tongo BRD
1982
1.Bruno Cornillet Nat.selectie Frankrijk
2.Kim Andersen Coop Denemarken
3.Greg Lemond Renault V.S.A.
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Tom Broznowski Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
9.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
10.Philippe Louviot Nat.selectie Frankrijk
11.Davis Phinney Nat.selectie V.S.A.
12.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten Nat.selectie V.S.A.
14.Siegfried Hekimi Eorotex Zwitserland
15.Thurlow Rogers Nat.selectie V.S.A.
16.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Chris Carmichael Nat.selectie V.S.A.
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Yvon Bertin Coop Frankrijk
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Vanderaerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Pascal Jules Seat Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
14.Jaime Villamajo Seat Spanje
15.Antonio Esparza Seat Spanje
16.Pascal Campion La Redoute Frankrijk
17.René Bittinger Skil Frankrijk
18.Thierry Barrault La Redoute Frankrijk
19.Juan Carlos Alonso Seat Spanje
20.Dominique Le Bon La Redoute Frankrijk
1978
1.Rafael Tolosa Nat.selectie Colombia
2.Stephen Roche Michelin Ierland
3.Régis Clère Mavic Frankrijk
4.Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
5.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic Frankrijk
7.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
10.Acacio da Silva Nat.selectie Portugal
11.Jean-Paul Lebris Nat.selectie Frankrijk
12.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
13.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
14.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
15.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
16.Alberto Coelho Nat.selectie Portugal
17.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
18.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag Zwitserland
20.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
1977
1.Joël Gallopin Frankrijk
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Romanu Vasile Roemenië
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Michal Klasa Tsjechoslovakije
6.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Vladimir Osokin Sovjet-Unie
10.Jan Brzezny Polen
11.Czeslaw Lang Polen
12.Siegbert Schmeisser D.D.R.
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Mircea Romascanu Roemenië
15.Bernd Drogan D.D.R.
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Gerhard Lauke D.D.R.
18.Zenon Zajac Sovjet-Unie
19.Jean-Pierre Bouteille Frankrijk
20.Karl-Dieter Diers D.D.R.
1976
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton Nat.selectie Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière Nat.selectie Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1975
1.Herman Ponsteen Nat.selectie Nederland
2 Jacques Stablinski Flandres-Artois Frankrijk
3 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4 Bernard Osmont Normandie Frankrijk
5 Sylvain Blandon Dauphiné Frankrijk
6 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
7 Herve Inaudi Dauphiné Frankrijk
8 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
9 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit.
10 Raoul Rauline Normandie Frankrijk
11 Michel Le Denmat Bretagne Frankrijk
12 Christian Jourdan Aquitaine Frankrijk
13 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14 Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15 Thierry Grandsire Picardie Frankrijk
16 Daniel Yves Bottazzi Lyonnais Frankrijk
17 Louis Le Bon Bretagne Frankrijk
18 Pierre Bazzo Aquitaine Frankrijk
19 Rene Bittinger Alsace Frankrijk
20 Bernard Badin Normandie Frankrijk


1974
1.Bernard Hinault Bretagne Frankrijk
2.Pierre-Raymond Villemiane Puteaux Frankrijk
3.Olaf Pedersen Nat.selectie Denemarken
4.André Chalmel Bretagne Frankrijk
5.Jean-René Bernaudeau Nat.selectie Frankrijk
6.Daniël Van Rijckeghem Nat.selectie België
7.Jean Chassang Nat.selectie Frankrijk
8.Gilbert Chaumaz Savoie Frankrijk
9.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
10.Jozef Gijsemans Nat.selectie België
11.José-Enrique Martinez-Heredia Nat.selectie Spanje
12.René Bittinger Alsace Frankrijk
13.Stanislaw Szozda Nat.selectie Polen
14.Jacques Bossis Poitou Frankrijk
15.Antoine Gutierrez Nat.selectie Frankrijk
16.Marc Renier Nat.selectie België
17.Christian Seznec Nat.selectie Frankrijk
18.Bernard Becaas Aquitaine Frankrijk
19.Janusz Kowalski Nat.selectie Polen
20.Eric Lalouette Puteaux Frankrijk


1973
1.Pierre-Raymond Villemiane Puteaux Frankrijk
2.Bernard Bourreau Poitou Frankrijk
3.Gianbattista Baronchelli Nat.selectie Italië
4.André Corbeau A.C.B.B. Frankrijk
5.Patrick Béon A.C.B.B. Frankrijk
6.Georges Talbourdet La Hutte Frankrijk
7.Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
8.Wolfgang Steinmayr Nat.selectie Oostenrijk
9.Iwan Schmidt Nat.selectie Zwitserland
10.Philippe Bodier Orléans Frankrijk
11.Joël Hauvieux La Hutte Frankrijk
12.Jurgen Kraft Nat.selectie Duitsland
13.Johann Ruch Nat.selectie Duitsland
14.Raymond Martin Normandie Frankrijk
15.José Enrique Martinez Heredia Nat.selectie Spanje
16.Abelardo Rios Osorio Nat.selectie Colombia
17.Jean-Paul Richard Nat.selectie Frankrijk
18.Jean-Pierre Hannotin Châtillon Frankrijk
19 Bernard Vallet S.C.Nice Frankrijk
20.Luis Hernan Diaz Villegas Nat.selectie Colombia


1972
1 Andre Corbeau Poitou Frankrijk
2 Alain Meslet Longjumeau Frankrijk
3 Raymond Martin Ant.Berny Frankrijk
4 Patrick Beon A.C.B.B. Frankrijk
5 Thorleif Andresen Nat.selectie Noorwegen
6 Jean-Pierre Guitard A.C.B.B. Frankrijk
7 Wolfgang Steinmayr Nat.selectie Oostenrijk
8 Francesco Moser Nat.selectie Italië
9 Claude Aiguesparses A.C.B.B. Frankrijk
10 Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
11 Luciano Borgognoni Nat.selectie Italië
12 Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
13 Daniel Leveau Ant.Berny Frankrijk
14 Gaetano Baronchelli Nat.selectie Italië
15 Alain Cigana Bouscat Frankrijk
16 Jean-Paul Richard Longjumeau Frankrijk
17 Roland Smet Pays Loire Frankrijk
18 Freddy Maertens Nat.selectie België
19 Magne Orre Nat.selectie Noorwegen
20 Hans Lutz Nat.selectie West-Duitsland


1971
1.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
2.Francesco Moser Nat.selectie Italië
3.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.Karl Koslar Nat.selectie B.R.D.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
8.Jürgen Kraft Nat.selectie B.R.D.
9.Michel Le Denmat Nat.selectie Frankrijk
10.Staf Hermans Nat.selectie België
11.Alain Bernard Nat.selectie Frankrijk
12.Ottokar Ocinsev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jacques Esclassan Nat.selectie Frankrijk
14.Jos Helsen Nat.selectie België
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
17.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
18.André Corbeau Puteaux Frankrijk
19.Martin Martigniène Créteil Frankrijk
20.Maurice Morvan Nat.selectie Frankrijk
1970
1.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
2.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
3.Francesco Moser Nat.selectie Italië
4.Joël Millard Puteaux Frankrijk
5.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
6.Charles Kindelberger Nat.selectie Frankrijk
7.Yves Hézard Puteaux Frankrijk
8.Enzo Mattioda A.C.B.B. Frankrijk
9.Giuseppe Perletto Nat.selectie Italië
10.Désiré Desesquelles Puteaux
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Paul Ravel Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-Marie Médaille Bleus Frankrijk
14.Daniel Sanquer Créteil Frankrijk
15.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
16.Peter Vonhof Nat.selectie B.R.D.
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Robert Chardon Nat.selectie Frankrijk
19.Cees Stam Nat.selectie Nederland
20.Alain Bellouis Nat.selectie Frankrijk
1969
1 Jean-Pierre Parenteau Poitou Frankrijk
2 Gerard Swertvaeger Audemer Frankrijk
3 Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
4 Gerard Briend A.C.B.B. Frankrijk
5 Pierre Quentin A.C.B.B. Frankrijk
6 Marcel Duchemin Gitane Frankrijk
7 Guy Maingon U.S.F.B. Frankrijk
8 Jean-Pierre Danguillaume S.C.Nice Frankrijk
9 Jean-Jacques Cornet A.C.B.B. Frankrijk
10 Jean-Pierre Livet A.C.B.B. Frankrijk
11 Alain Bellouis U.S.F.B. Frankrijk
12 Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
13 Patrick Charron Terrot Frankrijk
14 Hugo Schaer Nat.selectie Zwitserland
15 Roland Schaer Nat.selectie Zwitserland
16 Adri Duijker Nat.selectie Nederland
17 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
18 Bernard Dupuch Gitane Frankrijk
19 Christian Plancon U.S.F.B. Frankrijk
20 Jean-Pierre Monsere Nat.selectie Belgium
1968
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Bernard Thevenet Frankrijk
3.Roger De Vlaeminck België
4.Fabrizio Fabbri Italië
5.Lucien Van Impe België
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1 Christian Robini Frankrijk 
2 Robert Bouloux Frankrijk 
3 Derek Harrison Gr.Brit.
4 Constantino Conti Italië
5 Cyrille Guimard Frankrijk 
6 Jose Gomez Lucas Spanje 
7 Fedor Den Hertog Nederland
8 Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
9 Arturo Pecchielan Italië
10 Rini Wagtmans Nederland 
11 Georges Pintens België
12 Walter Ricci Frankrijk 
13 Claude Guyot Frankrijk 
14 Mario Giaccone Italië
15 Vittorio Marcelli Italië
16 Jiri Hava Tsjechoslovakije
17 Jose Alba Spanje
18 John Schepers Nederland 
19 Piet Tesselaar Nederland
20 Pavel Konecny Tsjechoslovakije
1966
1.José Samyn Flandres Artois Frankrijk
2.Paul Maes S.C.Nice Frankrijk
3.Walter Ricci U.S.Créteil Frankrijk
4.Robert Bouloux A.C.B.B. Frankrijk
5.Jos De Schoenmaecker Nat.selectie België
6.Jean-Pierre Ducasse U.S.Créteil Frankrijk
7.Derek Harrison Nat.selectie Gr.Brit.
8.Willy Vanneste Nat.selectie België
9.Bernard Guyot U.S.Créteil Frankrijk
10.Frans Van De Ruit Amstel Nederland
11.Peter Chisman Nat.selectie Gr.Brit.
12.Roland Berland A.C.B.B. Frankrijk
13.Mino Denti Nat.selectie Italië
14.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
15.Harry Steevens Amstel Nederland
16.José Gomez Lucas Nat.selectie Spanje
17.René Maertens Nat.selectie België
18.André Anselme Peugeot Frankrijk
19.Pierre Puccianti A.C.B.B. Frankrijk
20.Jean Vidament U.S.Créteil Frankrijk
1965
1.José Manuel Lopez Rodriguez Spanje
2.Jean Dumont Frankrijk
3.Mariano Diaz Spanje
4.Charly Grosskost Frankrijk
5.Albert Herger Zwitserl.
6.Maurice Iziers Frankrijk
7.Théophile Tona Frankrijk
8.Leslie West Gr.Brit.
9.Roland Zollinger Zwitserl.
10.Winfried Peffgen B.R.D.
11.André Bayssière Frankrijk
12.Julien De Locht België
13.Georges Pintens België
14.Harry Steevens Nederland
15.André Abry Frankrijk
16.Jorge Marine Spanje
17.Evert Dolman Nederland
18.Giovanni Corradini Italië
19.Frank Ouwerkerk Nederland
20.Gerard Koel Nederland
1964
1.Felice Gimondi Nat.selectie Italia
2.Gines Garcia Licor 43 Spanje
3.Désiré Letort A.C.B.B. Frankrijk
4.Antonio Tous Licor 43 Spanje
5.Christian Raymond A.C.B.B. Frankrijk
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Jozef Beker Nat.selectie Polen
8.Jan Kudra Nat.selectie Polen
9.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
10.Ryszard Zapala Nat.selectie Polen
11.Mariano Diaz Licor 43 Spanje
12.Mario Martinozzo Nat.selectie Italia
13.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Georges Chappe Mercier Frankrijk
15.Jozef Valencic Nat.selectie Yougoslavia
16.Mario Massi Nat.selectie Italia
17.Bob Addy Nat.selectie Gr.Brit.
18.Antonio Albonetti Nat.selectie Italia
19.Antonio Blanco Licor 43 Spanje
20.José Quesada Licor 43 Spanje
1963
1 Lucien Aimar Frankrijk
2 Raymond Delisle Frankrijk
3 Marcello Mugnaini Italië
4 Kamiel Vyncke België
5 Andre Zimmermann Frankrijk
6 Rolf Maurer Zwitserland
7 Gines Garcia Peran Spanje
8 Remo Stefanoni Italië
9 Joao Alves Peixoto Portugal
10 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
11 Mario Paolo Da Silva Portugal
12 Jose Antonio Momene Spanje
13 Antonio Tous Spanje
14 Mario Maino Italië
15 Adriano Massi Italië
16 Gerard Vastiau België
17 Barry Hoban GBr
18 Juan Jose Sagarduy Spanje
19 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
20 Laurentino Mendes Portugal
1962
1.Antonio Gomez del Moral Spanje
2.Henk Cornelissen Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.Mario Maino Italië
5.Jan Janssen Nederland
6.Michel Grain Frankrijk
7.Gilbert Gallo Frankrijk
8.Kamiel Vyncke België
9.Giancarlo Ferretti Italië
10.Claude Cote Frankrijk
11.Norbert Nicolas Frankrijk
12.Pietro Partesotti Italië
13.Marc Huiart Frankrijk
14.Georges Goodman Gr.Brit.
15.Jan Hugens Nederland
16.Ward Sels België
17.Henk Nijdam Nederland
18.Eusebio Velez Spanje
19.Winfried Bölke B.R.D.
20.John Clarey Gr.Brit.
1961
1.Charles Cauvet Frankrijk
2.Arie Den Hartog Nederland
3.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
4.Roberto Poggiali Italië
5.Guido De Rosso Italië
6.Francesco Gabica Spanje
7.Jean Jourden Frankrijk
8.Albert Van D’Huynslager België
9.Jan Janssen Nederland
10.Ferdinand Flochlay Frankrijk
11.Barry Hoban Gr.Brit.
12.Willy Monty België
13.Carlos Cruz Spanje
14.Jean-Pierre Genet Frankrijk
15.Hans Luthi Zwitserl.
16.Claude Courtet Frankrijk
17.Erwin Jaisli Zwitserl.
18.Pierre Piszczek Frankrijk
19.José Lopez Spanje
20.Winfried Bölke B.R.D.
1960
1.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
2.Stanny Goossens België
3.Marc Huiart Frankrijk
4.Jacques Simon Frankrijk
5.Vic Van Schil België
6.Jean-Claude Morio Frankrijk
7.Yves Trolez Frankrijk
8.William Perkins Gr.Brit.
9.François Goasduff Frankrijk
10.Kenneth Hill Gr.Brit.
11.Alan Ramsbottom Gr.Brit.
12.Al Jacob Gr.Brit.
13.Vic Denson Gr.Brit.
14.Hans Luthi Zwitserland
15.Jos Geurts België
16.Francis Blanc Zwitserland
17.Roger Thull Luxemburg
18.Emile Walravens Nederland
19.Kees De Jongh Nederland
20.Nick Prinsloo Zuid-Afrika
1959
1 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2 Henri Duez Peugeot Frankrijk
3 Stanny Goossens Nat.selectie België
4 Jean Bonifassi Margnat Frankrijk
5 Jacques Gestraud Mercier Frankrijk
6 Romain De Loof Nat.selectie België
7 Rene Baumann Nat.selectie Zwitserland
8 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
9 Guido De Rosso Nat.selectie Italië
10 Leo Sterckx Nat.selectie België
11 Francois Hamon Peugeot Frankrijk
12 Jim Hinds Nat.selectie Gr.Brit.
13 John Ryan Nat.selectie Gr.Brit.
14 Ian Moore Nat.selectie Ierland
15 Barthelemy Gillard Nat.selectie België
16 Georges Van Maekelberghe Nat.selectie België
17 Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
18 Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
19 Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
20 Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
1958
1.Guy Ignolin Frankrijk
2.René Jousset Frankrijk
3.Gérard Thiélin Frankrijk
4.André Foucher Frankrijk
5.Jean Bonifassi Frankrijk
6.Joseph Boudon Frankrijk
7.Ernst Fuchs Zwitserl.
8.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
9.Klaus Nadler B.R.D.
10.William Bradley Gr.Brit.
11.David Dossogne België
12.Henri De Wolf België
13.Lucien Flohimont België
14.Victor Torbeyns België
15.Ben Teunisse Nederland
16.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17.Joeri Melikov U.S.S.R.
18.Nikolai Evtsjenko U.S.S.R.
19.Klaus Klink D.D.R.
20.Dieter Kemper B.R.D.
1957
1.Michel Vermeulin Frankrijk
2.Otto Altweck B.R.D.
3.Raymond Mastrotto Frankrijk
4.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
5.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
6.Roger Roudaud Frankrijk
7.Desiré Demaré Frankrijk
8.Gilbert Gratton Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Spanje
10.José Perez-Frances Spanje
11.Maurice Boeckx België
12.Willy Gramser Nederland
13.Gregorio Sagarminaga Spanje
14.Nicola Traikov Bulgarije
15.Rudi Altig B.R.D.
16.Franco Simonigh Italië
17.José Denoyette België
18.Piet Damen Nederland
19.Abe Geldermans Nederland
20.Clement Roman België
1956
1 Roger Riviere Frankrijk
2 Marcel Rohrbach Frankrijk
3 Gianni Ferlenghi Italië
4 Adolf Christian Oostenrijk
5 Claude Leclercq Frankrijk
6 Roberto Falaschi Italië
7 Giuseppe Fallarini Italië
8 Aldo Zuliani Italië
9 Klaus Bugdahl B.R.D.
10 Stefan Mascha Oostenrijk
11 Georges Volckaert België
12 Adrie Van Steenselen Nederland
13 Veselin Petrovic Joegoslavië
14 Leo Steevens Nederland
15 Mario Gervasoni Italië
16 Joseph Wasko Frankrijk
17 Richard Durlacher Oostenrijk
18 Antonio Uliana Italië
19 Piet Van Est Nederland
20 Ivan Levacic Joegoslavië
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1 Primo Volpi Italië
2 Hilaire Couvreur België
3 Luciano Pezzi Italië
4 Marcel Huber Zwitserland
5 Fred Krebs Gr.Brit.
6 Francis Mel Frankrijk
7 Mauro Gianneschi Italië
8 Maurice Diot Frankrijk
9 Edgard Sorgeloos België
10 Karel Van Dormael België
11 Giuseppe Cerami Italië
12 Giacomo Zampieri Italië
13 Max Schellenberg Zwitserland
14 Alex Close België
15 Yvon Marrec Frankrijk
16 Henri Jochums België
17 Armando Para Italië
18 Ugo Massocco Italië
19 Francis Siguenza Frankrijk
20 Rolando Verdini Italië
1953
1.Louis Bares Frankrijk
2.Gilbert Desmet België
3.Bernard Bertolotti Frankrijk
4.Herman Huyghe België
5.Louis Lowie België
6.Fernand Picot Frankrijk
7.Bernard Bultel Frankrijk
8.Pierre Picard Frankrijk
9.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
10.Ronny Holliday Gr.Brit.
11.Luigi Chiti Italië
12.Adhemar De Blaere België
13.Martin Malfait België
14.Piet Van Heusden Nederland
15.Frans Mahn Nederland
16.Battista Monti Italië
17.Mies Stolker Nederland
18.Anthony Newton Gr.Brit.
19.Bernard Burgess Gr.Brit.
20.Ricardo Filippi Italië
1952
1.Jan Adriaenssens België
2.Henri Anglade Auvergne
3.Francis Pipelin Normandië
4.André Foucher Parijs
5.Jean Graczyk Centre
6.Francis Siguenza Dauphiné
7.Rik Luyten België
8.Pierre Polo Centre
9.Valentin Huot Centre
10.Jan Nolten Nederland
11.Gastone Nencini Italië
12.Marcel Rohrbach Frankrijk
13.Henryk Czyz Polen
14.Jean Stablewski Polen
15.Joseph Thomin Normandië
16.Yves Cohen Auvergne
17.Graiani Pertusi Italië
18.Guy Buchaille Parijs
19.Edgard Sorgeloos België
20.Michael Wiechowski Polen
1951
1.François Mahé Ouest
2.Jean Forestier Centre
3.Leon De Lathouwer België
4.Jacques Lerda Sud
5.Arie Geluk Nederland
6.Claude Le Ber Ouest
7.René Rotta Sud
8.Bernard Quennehen Centre
9.Roger Hassenforder Nord
10.Etienne Garnier Fr.Nat.ploeg
11.Claude Rouer Centre
12.Marcel Rohrbach Nord
13.Henryk Czyz Polen
14.Norbert Esnault Ouest
15.Lucjan Pietraszewski Polen
16.Charles Vaast Nord
17.Georges Decaux Centre
18.Guy Buchaille Parijs
19.Vito Favero Italië
20.Joseph Thomin Ouest

Lees verder “Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)”