Dertig jaar geleden: Olaf Ludwig wordt de enige DDR-profkampioen

Dertig jaar geleden: Olaf Ludwig wordt de enige DDR-profkampioen

In mijn jeugd, in wat men nu bijna ook al de oertijden van het wielrennen mag noemen, werden de nationale profkampioenschappen van Duitsland, Zwitserland en Luxemburg gezamenlijk betwist, omdat ze elk apart te weinig deelnemers zouden hebben. In 1990, een jaar na de val van de muur, zag het drielandenkampioenschap in Altenkirchen er wel enigszins anders uit. Luxemburg deed niet mee, maar dat was niet zo erg, wat wel opviel: de DDR was wél van de partij.

Lees verder “Dertig jaar geleden: Olaf Ludwig wordt de enige DDR-profkampioen”

Ronde van Japan

Ronde van Japan

2017
1.Nathan Earle UKYO Australië
2.Oscar Pujol UKYO Spanje
3.Thimothy Roe Isowey Sports Australië
4.Marco Canola Nippo-Vini Fantini Italië
5.Lachlan Norris United Healthcare Australië
6.Hamid Pourhashemi Tabriz-Shahrdari Iran
7.Ivan Santaromita Nippo-Vini Fantini Italië
8.Jose Vicente Toribio Matrix Powertag Spanje
9.Domen Novak Bahrein-Merida Slovenië
10.Robbie Hucker Isowey Sports Australië
11.Marcos Garcia Kinan Spanje
12.Mirsamad Pourseyedi Tabriz-Shahrdari Iran
13.Ivan Cortina Bahrein-Merida Spanje
14.Hideto Nakane Nippo-Vini Fantini Japan
15.Thomas Lebas Kinan Frankrijk
16.Shotaro Iribe Shimano Racing Japan
17.Takeaki Amezawa Utsonomiya Blitzen Japan
18.Ryota Nishizono Bridgestone Anchor Japan
19.Cameron Bayly Isowey Sports Australië
20.Lucas Sebastian Haedo United Healthcare Argentinië

Lees verder “Ronde van Japan”

Parijs-Tours

Parijs-Tours

2016
1.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
2.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
3.Bryan Coquard Direct Energie Frankrijk
4.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
5.Mark Cavendish Dimension Data Groot-Brittannië
6.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
7.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
8.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
9.Jonas Vangenechten IAM Cycling België
10.Sam Bennett Bora-Argon 18 Ierland
11.Luka Mezgec Orica-Bike Exchange Slovenië
12.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
13.Kristian Sbaragli Dimension Data Italië
14.Jacopo Guarnieri Katusha Italië
15.Alexander Porsev Katusha Rusland
16.Oliver Naesen IAM Cycling België
17.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
18.Mike Teunissen Lotto.nl-Jumbo Nederland
19.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumbo Nederland
20.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland

2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
4.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
5.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
6.Edward Theuns Vlaanderen-Baloise België
7.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
8.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
9.Roy Jans Wanty-Groupe Gobert België
10.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
11.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland
12.Mike Teunissen Lotto.nl-Jumbo Nederland
13.Pavel Brutt Tinkoff-Saxo Rusland
14.Alexis Gougeard Ag2r- La Mondiale Frankrijk
15.Benoit Jarrier Bretagne-Seche Env. Frankrijk
16.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
17.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo België
18.Pim Ligthart Lotto-Soudal Nederland
19.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
20.Oliver Naesen Vlaanderen-Baloise België
2014
1.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
2.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
3.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
4.Kristian Sbaragli MTN-Qhubeka Italië
5.Jens Debusschere Lotto-Belisol België
6.Jelle Wallays Vlaanderen-Baloise België
7.Jos Van Emden Belkin Nederland
8.Guillaume Levarlet Cofidis Frankrijk
9.Baptiste Planckaert Roubaix-Lille Metropole België
10.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
11.Tom Van Asbroeck Vlaanderen-Baloise België
12.Raymond Kreder Garmin-Sharp Nederland
13.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
14.Jonas Vangenechten Lotto-Belisol België
15.Dennis Vanendert Lotto-Belisol België
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Yauheni Hutarovich Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Laurens De Vreese Wanty-Groupe Gobert België
19.Pim Ligthart Lotto-Belisol Nederland
20.Roy Jans Wanty-Groupe Gobert België
2013
1.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
2.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
3.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
4.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale Frankrijk
5.Tyler Farrar Garmin-Sharp U.S.A.
6.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
7.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
8.Michael Van Stayen Vlaanderen-Baloise België
9.Ioannis Tamouridis Euskaltel-Euskadi Griekenland
10.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
12.Bram Tankink Belkin Nederland
13.Romain Hardy Cofidis Frankrijk
14.Enrico Gasparotto Astana Italië
15.Julien Simon Sojasun Frankrijk
16.Laurens De Vreese Vlaanderen-Baloise België
17.Tanel Kangert Astana Estland
18.Lars Ytting Bak Lotto-Belisol Denemarken
19.Michael Morkov Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Peio Bilbao Euskaltel-Euskadi Spanje
2012
1.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
4.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
7.Jakob Fuglsang Radioshack-Nissan Denemarken
8.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
9.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
10.Jonathan Hivert Saur-Sojasun Frankrijk
11.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
12.Nacer Bouhanni FDJ-Big Mat Frankrijk
13.Tom Veelers Argos-Shimano Nederland
14.Laurens De Vreese Vlaanderen-Mercator België
15.Dennis Van Winden Rabobank Nederland
16.Laurent Pichon Bretagne-Schuller Frankrijk
17.Fumiyuki Beppu Orica-GreenEdge Japan
18.Jens Debusschere Lotto-Belisol België
19.Adam Blythe BMC Racing Groot-Brittannië
20.Alessandro Bazzana Type 1-Sanofi Italië
2011
1.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2.Greg Van Avermaet BMC-Racing België
3.Ian Stannard Team Sky Groot-Brittannië
4.Stuart O`Grady Leopard-Trek Australië
5.Geoffrey Lequatre Radioshack Frankrijk
6.John Degenkolb HTC-Highroad Duitsland
7.Matthew Hayman Team Sky Australië
8.Maarten Tjalingii Rabobank Nederland
9.Mickael Delage Francaise des Jeux Frankrijk
10.Damien Gaudin Europcar Frankrijk
11.Oscar Freire Rabobank Spanje
12.Robbie McEwen Radioshack Australië
13.Arnaud Gerard Francaise des Jeux Frankrijk
14.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
15.Aleksejs Saramotins Cofidis Letland
16.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
17.Alessandro Petacchi Lampre-ISD Italië
18.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM Nederland
19.Sep Vanmarcke Garmin-Cervelo België
20.Kasper Klostergaard Saxo Bank-Sungard Denemarken
2010
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Romain Feillu Vacansoleil Frankrijk
3.Yukiya Arashiro Bbox-Bouygues Telecom Japan
4.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
5.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
6.Robbie McEwen Katusha Australië
7.Wouter Weylandt Quick Step België
8.Danilo Hondo Lampre-Farnese Vini Duitsland
9.Gert Steegmans Radioshack België
10.Sep Vanmarcke Vlaanderen- Mercator België
11.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
12.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
13.Roy Curvers Skil-Shimano Nederland
14.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
15.Samuel Dumoulin Cofidis Frankrijk
16.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
17.Leonardo Duque Cofidis Colombië
18.Lars Ytting Bak HTC-Columbia Denemarken
19.Paul Voss Milram Duitsland
20.Anthony Ravard Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2009
1.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Tom Boonen Quick Step België
4.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Yauheni Hutarovich Francaise des Jeux Wit-Rusland
7.Gerben Lowik Vacansoleil Nederland
8.Sergei Ivanov Katusha Rusland
9.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
10.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
11.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Nick Nuyens Rabobank België
13.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
14.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
15.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
16.Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
17.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
18.Kurt Asle Arvesen Saxo Bank Noorwegen
19.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
20.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
2008
1.Philippe Gilbert Française des Jeux België
2.Robbie McEwen Silence-Lotto Australië
3.Tyler Farrar Garmin-Chipotle-H30 V.S.A.
4.Erik Zabel Team Milram Duitsland
5.Daniele Bennati Liquigas Italië
6.Tom Boonen Quick Step België
7.Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
8.Borut Bozic Cycle Collstrop Slovenië
9.Mark Renshaw Credit Agricole Australië
10.Oscar Freire Rabobank Spanje
11.Matti Breschel CSC-Saxo Bank Denemarken
12.Jan Kuyckx Landbouwkrediet België
13.Nick Nuyens Cofidis België
14.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
15.Geoffrey Lequatre Agritubel Frankrijk
16.Imanol Erviti Caisse D`Epargne Spanje
17.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
19.Frederic Guesdon Française des Jeux Frankrijk
20.Pedro Horillo Rabobank Spanje
2007
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Alessandro Petacchi Team Milram Italië
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Alexander Usov Ag2r-Prevoyance Wit-Rusland
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland
6.Robbie McEwen Predictor-Lotto Australië
7.Allan Davis Discovery Channel Australië
8.Leonardo Duque Cofidis Colombië
9.Steven De Jongh Quickstep-Innergetic Nederland
10.Enrico Gasparotto Liquigas Italië
11.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
12.Gert Steegmans Quickstep-Innergetic België
13.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
14.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
15.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
16.Said Haddou Bouygues Telecom Frankrijk
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
18.Sven Krauss Gerolsteiner Duitsland
19.Auerelien Clerc Bouygues Telecom Zwitserland
20.Francesco Chicci Liquigas Italië
2006
1.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
2.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
3.Stuart O`Grady Team CSC Australië
4.Baden Cooke Unibet.com Australië
5.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
6.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië
7.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
8.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
9.Danilo Napolitano Lampre-Fondital Italië
10.Cristian Moreni Cofidis Italië
11.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
12.Alexander Usov Ag2r-Prevoyance Wit-Rusland
13.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
14.Olaf Pollack T-Mobile Duitsland
15.Matthew Hayman Rabobank Australië
16.Frank Hoj Gerolsteiner Denemarken
17.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italië
18.Stijn Devolder Discovery Channel België
19.Nick Nuyens Quickstep-Innergetic België
20.Frederic Amorisson Landbouwkrediet-Colnago België
2005
1.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
2.Allan Davis Liberty Seguros Australia
3.Robbie McEwen Davitamon-Lotto Australia
4.Uros Murn Phonak Slovenia
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Aurelien Clerc Phonak Zwitserl.
7.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic Italia
8.Daniele Bennati Lampre-Caffita Italia
9.Stijn Devolder Discovery Channel Belgium
10.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne Spanje
11.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
12.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
13.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
14.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Belgium
15.Steven De Jongh Rabobank Nederland
16.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
17.Constantino Zaballa Saunier Duval Spanje
18.Alexander Usov Phonak Witrusland
19.Jimmy Casper Cofidis Frankrijk
20.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
2004
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
3.Stuart O`Grady Cofidis Australia
4.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
5.Erik Dekker Rabobank Nederland
6.Philippe Gilbert Fdjeux.Com Belgium
7.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
8.Cristian Moreni Alessio Bianchi Italia
9.Allan Davis Liberty Seguros Australia
10.Peter Van Petegem Lotto Adecco Belgium
11.Matthias Kessler T Mobile Duitsland
12.Eddy Mazzoleni Saeco Italia
13.Mirko Celestino Saeco Italia
14.Karsten Kroon Rabobank Nederland
15.Jaan Kirsipuu Ag2r Prevoyance Estland
16.Uros Murn Phonak Slovenia
17.Samuel Sanchez Euskatel Euskadi Spanje
18.Pablo Lastras Illes Balears Santander Spanje
19.Andrej Hauptmann Lampre Slovenia
20.Alexander Usov Phonak Witrusland
2003
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
3.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
4.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
5.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
6.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
7.Baden Cooke Fdjeux.Com Australia
8.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
9.Giovanni Lombardi Domina Vacanze Elitron Italia
10.Robbie McEwen Lotto Domo Australia
11.Stefano Zanini Saeco Italia
12.Frank Renier Brioches La Boulangere Frankrijk
13.Danilo Di Luca Saeco Italia
14.Fabio Baldato Alessio Italia
15.Andy Flickinger Ag2r Prevoyance Frankrijk
16.Julian Dean Team CSC N Zealand
17.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
18.Johan Museeuw Quick Step Davitamon Belgium
19.Fred Rodriguez Vini Caldirola So.Di. U.S.A.
20.Gabriele Missaglia Lampre Italia
2002
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Jose Enrique Gutierrez Kelme-Costa Blanca Spanje
3.Jakob Piil CSC-Tiscali Denemarken
4.Fabio Sacchi Saeco-Longoni Italië
5.Jo Planckaert Cofidis België
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
8.Richard Virenque Domo-Farm Frites Frankrijk
9.Stuart O`Grady Credit Agricole Australië
10.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
11.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
12.Gerrit Glomser Saeco-Longoni Oostenrijk
13.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
14.Tom Boonen US Postal Service België
15.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
16.Jacky Durand FDJeux.Com Frankrijk
17.Robbie McEwen Lotto-Adecco Australië
18.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
19.Andrej Hauptman Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
20.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
2001
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Romans Vainsteins Domo‑Farm Frites Letland
3.Andrej Hauptman Tacconi‑Vini Caldirola Slovenia
4.Jaan Kirsipuu Ag2r‑Prevoyance Estland
5.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
6.Guennadi Mikhailov Lotto‑Adecco Rusland
7.Erik Dekker Rabobank Nederland
8.Andrei Tchmil Lotto‑Adecco Belgium
9.Jo Planckaert Cofidis Belgium
10.Arvis Piziks CSC‑Tiscali Letland
11.Marc Lotz Rabobank Nederland
12.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
13.Eddy Mazzoleni Tacconi‑Vini Caldirola Italia
14.Nicola Loda Fassa Bortolo Italia
15.Nico Eeckhout Lotto‑Adecco Belgium
16.Luca Paolini Mapei‑Quick Step Italia
17.Fabio Sacchi Saeco Italia
18.Richard Virenque Domo‑Farm Frites Frankrijk
19.Oscar Freire Mapei‑Quick Step Spanje
20.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
2000
1.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
2.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
3.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
4.Daniele Nardello Mapei-Quickstep Italië
5.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
6.Nico Mattan Cofidis België
7.Peter Van Petegem Farm Frites België
8.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
9.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
10.Leon Van Bon Rabobank Nederland
11.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco België
12.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italië
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
14.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
15.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
16.Frank Hoj La Francaise des Jeux Denemarken
17.Bo Hamburger Memory Card-Jack&Jones Denemarken
18.Jaan Kirsipuu Ag2r-Prevoyance Estland
19.Marco Zanotti Liquigas-Pata Italië
20.Chris Peers Cofidis België
1999
1.Gianni Faresin Mapei-Quick Step Italië
2.Fabrizio Guidi Polti Italië
3.Marc Wauters Rabobank België
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
5.Leon Van Bon Rabobank Nederland
6.Frank Vandenbroucke Cofidis België
7.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
8.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
9.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
10.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
11.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
12.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
16.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
17.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
18.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
19.Andrei Kivilev Festina-Lotus Kazakstan
20.Chris Peers Lotto-Mobistar België
1998
1.Jaan Kirsipuu Casino Estland
2.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
3.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
4.Jacky Durand Casino Frankrijk
5.Alessandro Bertolini Cofidis Italië
6.Francois Simon Credit Agricole Frankrijk
7.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
8.Fabio Baldato Riso Scotti-MG Italië
9.Nicola Minali Riso Scotti-MG Italië
10.Mirko Gualdi Polti Italië
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
13.Arvis Piziks Home-Jack&Jones Letland
14.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
15.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
16.Tom Steels Mapei-Bricobi België
17.Marco Serpellini Brescialat-Liquigas Italië
18.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar België
19.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
20.Giovanni Lombardi Telekom-ARD Italië
1997
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Henk Vogels Gan Australië
4.Leon Van Bon Rabobank Nederland
5.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
6.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
7.Biagio Conte Scrigno-Gaerne Italië
8.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
9.Lars Michaelsen TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
13.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
14.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
15.Jaan Kirsipuu Casino Estland
16.Gilles Bouvard Festina-Lotus Frankrijk
17.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
18.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
19.Scott Sunderland Gan Australië
20.Claudio Camin Brescialat-Oyster Italië
1996
1.Giovanni Lombardi Polti Italië
2.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
5.Pascal Chanteur Petit Casino Frankrijk
6.Lars Michaelsen Festina-Lotus Denemarken
7.Tom Steels Mapei-GB België
8.Nicola Minali Gewiss-Playbus Italië
9.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
10.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
11.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
12.Johan Museeuw Mapei-GB België
13.Maximilian Sciandri Motorola Groot-Brittannië
14.Mariano Piccoli Brescialat-Verynet Italië
15.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
16.Fabio Roscioli Refin-Mobilvetta Italië
17.Kaspars Ozers Motorola Letland
18.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
19.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
20.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Johan Capiot Refin-Cantina Tollo België
3.Nicola Minali Gewiss-Ballan Italië
4.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco Italië
5.Adriano Baffi Mapei-GB Italië
6.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
7.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
10.Gabriele Missaglia Brescialat-Fago Italië
11.Lars Michaelsen Festina-Lotus Denemarken
12.Hendrik Redant TVM-Gazelle België
13.Frank Corvers Lotto-Isoglass België
14.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
15.Wilfried Peeters Mapei-GB België
16.Bart Leysen Mapei-GB België
17.Mauro Bettin Aki-Gipiemme Italië
18.Arvis Piziks Novell Letland
19.Jo Planckaert Collstrop-Lystex België
20.Sven Teutenberg Novell Duitsland
1994
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Giovanni Fidanza Polti Italië
3.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
4.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
5.Steve Bauer Motorola Canada
6.Gianluca Bortolami Mapei/Clas Italië
7.Maurizio Fondriest Lampre Italië
8.Zbigniew Spruch Lampre Polen
9.Servais Knaven T.V.M. Nederland
10.Adri Van Der Poel Collstrop Nederland
11.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
12.Wilfried Nelissen Histor België
13.Jo Planckaert Histor België
14.Silvio Martinello Mercatone Uno Italië
15.Eddy Bouwmans Histor Nederland
16.Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
17.Wladimir Belli Lampre Italië
18.Brian Holm Telekom Denemarken
19.Gerrit De Vries Histor Nederland
20.Valerio Tebaldi Mapei/Clas Italië
1993
1.Johan Museeuw GB-MG boys België
2.Andrea Ferrigato Ariostea Italië
3.Jan Koerts Festina Nederland
4.Adri Van Der Poel Mercatone Nederland
5.Maurizio Fondriest Lampre Italië
6.Laurent Pillon GB-MG boys Frankrijk
7.Franco Ballerini GB-MG boys Italië
8.Giorgio Furlan Ariostea Italië
9.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
10.Alberto Elli Ariostea Italië
11.Thierry Marie Festina Frankrijk
12.Marco Arthungi Carrera Italië
13.Pascal Lino Festina Frankrijk
14.Sean Kelly Festina Ierland
15.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
16.Tristian Hoffman T.V.M. Nederland
17.Jo Planckaert Histor België
18.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
19.Jaan Kirsipuu Chazal Estland
20.Eros Poli GB-MG boys Italië
1992
1.Andrei Tchmile GB-MG boys Moldavië
2.Christian Henn Telekom Duitsland
3.Johan Verstrepen GB-MG boys België
4.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
5.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
6.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
7.Etienne De Wilde Telekom België
8.Andy Bishop Motorola V.S.A.
9.Laurent Brochard Castorama Frankrijk
10.Erik Dekker Buckler Nederland
11.Laurent Pillon GB-MG boys Frankrijk
12.Phil Anderson Motorola Australië
13.Herman Frison Tulip België
14.Norman Alvis Motorola V.S.A.
15.Bruno Cornillet “Z” Frankrijk
16.Hendrik Redant Lotto België
17.Peter Pieters Tulip Nederland
18.Alan Peiper Tulip Australië
19.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
20.Jan Schur Motorola Duitsland
1991
1.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
2.Johan Museeuw Lotto België
3.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
4.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
5.Peter Pieters Tulip Nederland
6.Johan Capiot T.V.M. België
7.Peter Roes Lotto België
8.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
9.Rudy Verdonck Weinmann België
10.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
11.Mario Chiesa Carrera Italië
12.Adri Van der Poel Tulip Nederland
13.Andrei Tchmil S.E.F.B. U.S.S.R.
14.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
15.Djamolidin Abdoesjaparov Carrera U.S.S.R.
16.Erik Breukink P.D.M. Nederland
17.Christian Chaubet Toshiba Frankrijk
18.Maximilian Sciandri Carrera Italië
19.Michel Zanoli Tulip Nederland
20.Felice Puttini Carrera Zwitserland
1990
1 Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
2 Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
3 Felice Puttini Carrera Zwitserland
4 Gerard Rue Castorama Frankrijk
5 Andreas Kappes Toshiba BRD
6 Franck Pineau R.M.O. Frankrijk
7 Franco Ballerini Del Tongo Italië
8 Giuseppe Calcaterra Château d’Ax Italië
9 Jos Lieckens Panasonic België
10 Eric Pichon Castorama Frankrijk
11 Dominique Garde Castorama Frankrijk
12 Olaf Ludwig Panasonic DDR
13 Frederic Moncassin Castorama Frankrijk
14 Jeff Pierce 7-Eleven VSA
15 Luc Colijn Histor België
16 Pascal Dubois Castorama Frankrijk
17 Thierry Marie Castorama Frankrijk
18 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic Sovjetunie
19 Gilles Sanders R.M.O. Frankrijk
20 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
1989
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
3.Henk Lubberding Panasonic Nederland
4.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
5.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
6.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
7.Pascal Poisson Toshiba Frankrijk
8.Eddy Planckaert A.D.R. België
9.Primoz Cerin Carrera Joegoslavië
10.Peter Roes Lotto België
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
13.Giancarlo Perini Carrera Italië
14.Johan Museeuw A.D.R. België
15.Rudy Verdonck Lotto België
16.Adriano Baffi Ariostea Italië
17.Sammie Moreels Lotto België
18.René Martens A.D.R. België
19.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
20.Ettore Pastorelli Carrera Italië
1988
1.Walter Magnago Carrera Italië
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Peter Pieters T.V.M. Nederland
4.Wilfried Peeters Sigma België
5.Marnix Lameire A.D.R. België
6.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
7.Jan Goessens Lotto België
8.Ettore Pastorelli Carrera Italië
9.Erik Vanderaerden Panasonic België
10.Niki Ruttiman Weinmann Zwitserland
11.Steve Bauer Weinmann Canada
12.Gino De Backer A.D.R. België
13.Stephen Swart S.E.F.B. Nieuw-Zeeland
14.Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
15.Corneille Daems S.E.F.B. België
16.Jean-Pierre Heynderickx Sigma België
17.Erik Van Lancker Panasonic België
18.Stefaan Van Leeuwe S.E.F.B. België
19.Peter De Clercq Lotto België
20.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
1987
1.Lars Wahlqvist Gewiss Zweden
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Bruno Leali Carrera Italië
4.Yogi Müller P.D.M. Zwitserland
5.Erich Maechler Carrera Zwitserland
6.Massimo Ghirotto Carrera Italië
7.Roberto Pagnin Gewiss Italië
8.Pierre Le Bigaut “Z” Frankrijk
9.Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
10.Stephen Roche Carrera Ierland
11.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
12.Gilbert Glaus “Z” Zwitserland
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Charly Mottet Système U Frankrijk
15.Jos Lieckens Lotto België
16.Ferdi Vandenhaute A.D.R. België
17.Jean Guérin “Z” Frankrijk
18.Matthew Eaton A.D.R. V.S.A.
19.Patrick Versluys A.D.R. België
20.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
1986
1.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
2.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
3.Jan Goessens Lotto België
4.Phil Anderson Panasonic Australië
5.Stephen Roche Carrera Ierland
6.Erich Maechler Carrera Zwitserland
7.Etienne De Wilde Hitachi België
8.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
9.Roberto Calovi Gis Italië
10.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
11.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
12.Laurent Fignon Système U Frankrijk
13.Bernard Richard Fagor Frankrijk
14.Dag-Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
15.Bernard Chesneau Kas Frankrijk
16.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
17.Philippe Bouvatier Zor Frankrijk
18.Sean Kelly Kas Ierland
19.Rudy Rogiers Hitachi België
20.Gerard Veldscholten P.D.M. Nederland
1985
1.Etienne De Wilde Safir België
2.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
3.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
4.Pierre-Henri Menthéour La Redoute Frankrijk
5.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
6.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
7.Dag Erik Pedersen Murella Noorwegen
8.Paolo Rosola Bianchi Italië
9.Fiorenzo Favero Bianchi Italië
10.Daniel Gisiger Atala Zwitserland
11.Felipe Yanez Orbea Spanje
12.Palmiro Masciarelli Gis Italië
13.Marino Lejaretta Alpilatte Spanje
14.Filip Vandenbrande Hitachi België
15.Charly Mottet Renault Frankrijk
16.Moreno Argentin Bianchi Italië
17.Gerrie Kneteman Skil Nederland
18.Charly Bérard La Vie Claire Frankrijk
19.Frank Hoste Del Tongo België
20.Patrocinio Jimenez Café de Colombia Colombia
1984
1.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
2.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
3.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
4.Stephen Roche La Redoute Ierland
5.Eric Caritoux Skil Frankrijk
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Claude Vincendeau Système U Frankrijk
8.Christian Corre Renault Frankrijk
9.Ludo Schurgers Teveblad België
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
12.Sean Kelly Skil Ierland
13.Nico Emonds Teka België
14.Jean-René Bernaudeau Système U Frankrijk
15.René Bittinger Skil Frankrijk
16.Eric Caritoux Skil Frankrijk
17.Régis Simon La Redoute Frankrijk
18.Eddy Planckaert Panasonic België
19.Sean Yates Peugeot G.B.
20.Jean-Louis Gauthier Coop Frankrijk
1983
1.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Silvano Contini Bianchi Italië
4.Sean Kelly Sem Ierland
5.Luc Colijn Fangio België
6.Ludo Peeters Raleigh België
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Stephen Roche Peugeot Ierland
9.Yvon Bertin Coop Frankrijk
10.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
11.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
12.Eric Vanderaerden Aernoudt België
13.Jean-Marie Wampers Splendor België
14.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
15.Sean Yates Peugeot Groot-Brittannië
16.Pierre Bazzo Coop Frankrijk
17.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
18.Eric McKenzie Splendor Nieuw-Zeeland
19.Dag Erik Pedersen Bianchi Noorwegen
20.Charly Mottet Renault Frankrijk
1982
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Stephen Roche Peugeot Ierland
3.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
4.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
5.J.L. Van Den Broucke La Redoute België
6.Gilb. Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Jaak Hanegraaf Raleigh Nederland
10.Ludo Peeters Raleigh België
11.Pierino Gavazzi Atala Italië
12.Greg Lemond Renault V.S.A.
13.Eric Dall’Armelina Sem Frankrijk
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Silvano Contini Bianchi Italië
16.Phil Anderson Peugeot Australië
17.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
18.Luc Colijn Safir België
19.Jef Lieckens Capri Sonne België
20.Sean Yates Peugeot G.B.
1981
1.Ronnie Claes Capri Sonne België
2.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
5.Luc Colijn Daf Trucks België
6.Battista Barochelli Bianchi Italië
7.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
8.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
9.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
10.Eddy Van De Ginste Eurosoap België
11.Rudi Pevenage Capri Sonne België
12.Jean Chassang Puch Frankrijk
13.Adri Van Der Poel Daf Trucks Nederland
14.Frédéric Brun Peugeot Frankrijk
15.Serge Demierre Cilo Zwitserland
16.Ad Wijnands Raleigh Nederland
17.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
18.Sean Kelly Splendor Ierland
19.William Tackaert Daf Trucks België
20.Jean-François Rault Puch Frankrijk
1980
1.Etienne De Wilde Splendor België
2.Charly Bérard Puch Frankrijk
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Bernard Hinault Renault Frankrijk
5.Eric Bonnet Puch Frankrijk
6.Fons De Wolf Boule d’Or België
7.Daniël Willems IJsboerke België
8.Joaquim Agostinho Puch Portugal
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Jan Raas Raleigh Nederland
13.Alain Vigneron Amis du Tour Frankrijk
14.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
15.Eddy Vanhaerens Boule d’Or België
16.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
17.Henk Lubberding Raleigh Nederland
18.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
19.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
20.Hubert Mathis Miko Frankrijk
1979
1.Joop Zoetemelk Miko Nederland
2.Giuseppe Saronni Scic Italië
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Daniël Willems IJsboerke België
5.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
6.Bernard Hinault Renault Frankrijk
7.Marc Renier IJsboerke België
8.Claude Criquielion Kas België
9.Cees Priem Raleigh Nederland
10.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
11.René Bittinger Miko Frankrijk
12.Tony Houbrechts Marc België
13.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
14.Henk Lubberding Raleigh Nederland
15.Eric Bonnet Renault Frankrijk
16.Pierre Toso Peugeot Frankrijk
17.Roger De Cnijf Boule d’Or België
18.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
19.Uwe Bolten IJsboerke B.R.D.
20.Michel Pollentier Splendor België
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.André Chalmel Gitane Frankrijk
2.Herman Van Springel Flandria België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Enzo Mattioda Jobo Frankrijk
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
7.Jean-Pierre Genet Gan Frankrijk
8.Charly Rouxel Peugeot Frankrijk
9.Claude Magni Jobo Frankrijk
10.André Corbeau Jobo Frankrijk
11.Serge Aubey Gan Frankrijk
12.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
13.Roger Legeay Lejeune Frankrijk
14.Sylvain Vasseur Gitane Frankrijk
15.Arthur Van De Vijver Flandria België
16.Jan Breur De Onderneming Nederland
17.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
18.Bernard Quilfen Gitane Frankrijk
19.Hubert Arbes Gitane Frankrijk
20.Etienne Van Der Helst Raleigh België


1976
1.Joop Zoetemelk Gan Nederland
2.Cees Priem Frisol Nederland
3.Francis Campaner Peugeot Frankrijk
4.Enzo Mattioda Carlos Frankrijk
5.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
6.Bernard Hinault Gitane Frankrijk
7.Alain Santy Gitane Frankrijk
8.Régis Délepine Gan Frankrijk
9.Jan Van Katwijk Raleigh Nederland
10.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
11.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
12.Mariano Martinez Lejeune Frankrijk
13.José Catieau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Claude Largeau Merlin Frankrijk
15.Fedor den Hertog Frisol Nederland
16.Serge Lapébie Merlin Frankrijk
17.Claude Magni Jobo Frankrijk
18.Jan Raas Raleigh Nederland
19.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
20.Tino Tabak Flandria Nederland


1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Jean-Claude Meunier Peugeot Frankrijk
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.J.-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
9.Rik Van Linden Rokado België
10.Jean-Jacques Fussien Bic Frankrijk
11.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
12.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
13.Frans Verbeeck Watney België
14.Eric Leman Peugeot België
15.Jacky Mourioux Gan Frankrijk
16.Louis Verreydt IJsboerke België
17.Bernard Croyet Gan Frankrijk
18.Joseph Bruyère Molteni België
19.Walter Godefroot Flandria België
20.Dirk Baert Pull Novy België
1972
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Julien Van Lint Dreher België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Noel Van Tyghem Novy België
5 Jos Huysmans Molteni België
6 Willy De Geest Magniflex België
7 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
8 Cees Koeken Goudsmit Nederland
9 Guido Reybroeck Salvarani België
10 Patrick Sercu Dreher België
11 Rik Van Linden Magniflex België
12 Barry Hoban Gan GBr
13 Walter Planckaert Watney België
14 Domingo Perurena Kas Spanje
15 Marino Basso Salvarani Italië
16 Lucien Aimar Rokado Frankrijk
17 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
18 Roger Jochmans Magniflex België
19 Pietro Guerra Salvarani Italië
20 Robert Van Lancker Goldor België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
2 Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
3 Lucien Aimar Sonolor Frankrijk
4 Jose Catieau Sonolor Frankrijk
5 Jacky Mourioux Gitane Frankrijk
6 Roger De Vlaeminck Flandria België
7 Rene Pijnen Willem II Nederland
8 Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
9 Jurgen Tschan Peugeot BRD
10 Guido Reybroeck Germanvox België
11 Marino Basso Molteni Italië
12 Frans Verbeeck Watney België
13 Roger Rosiers Mann België
14 Frans Staes Flandria België
15 Leif Mortensen Bic Denemarken
16 William Bilsland Peugeot GBr
17 Christian Callens Pull Novy België
18 Willy De Geest Hertekamp België
19 Daan Holst Caballero Nederland
20 Raymond Riotte Sonolor Frankrijk
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Leo Duyndam Smiths Nederland
2.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
3.Tony Gowland Falcon G.B.
4.Gianpaolo Cuchietti Max Meyer Italië
5.Remo Stefanoni Max Meyer Italië
6.Guido Reybroeck Faema België
7.Walter Godefroot Flandria België
8.Erik Leman Flandria België
9.Rik Van Looy Willem II België
10.Harry Steevens Willem II Nederland
11.Daniël Van Rijckeghem Mann België
12.Marcel Maes Willem II België
13.Giacomo Fornoni Molteni Italië
14.Noël Foré Flandria België
15.Piet Braspenninckx Caballero Nederland
16.Paul Mahieu Flandria België
17.Eraldo Bocci Germanvox Italië
18.Joaquim Galera Fagor Spanje
19.Mario Minieri Salvarani Italië
20.Philippe Crepel Pelforth Frankrijk
1967
1.Herman Van Springel Mann België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Vittorio Adorni Faema Italië
4.Vito Taccone Germanvox Italië
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Jean Stablinski Mercier Frankrijk
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Bic Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Ugo Colombo Filotex Italië
17.Roger Swerts Faema België
18.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
19.Michel Grain Bic Frankrijk
20.Alfio Poli Filotex Italië
1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Jo De Roo Televizier Nederland
7.René Van Meenen Wiel’s België
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Willy Bocklandt Romeo België
10.Carmine Preziosi Pelforth Italië
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1 Leon Van Daele Mann België
2 Johan De Roo St.Raphael Nederland
3 Willy Vannitsen Peugeot België
4 Willy Bocklant Faema België
5 Frans Melckenbeeck Mercier België
6 Benoni Beheyt Wiel’s België
7 Tom Simpson Peugeot GBr
8 Fernand Delort St.Raphael Frankrijk
9 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
10 Norbert Kerkhove Mann België
11 Carmine Preziosi Pelforth Italië
12 Rolf Wolfshol Peugeot BRD
13 Emiel Daems Peugeot België
14 Luis Otano Margnat Spanje
15 Ferdinand Bracke Peugeot België
16 Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
17 Jos Verachtert Mann België
18 Etienne Vercauteren G.B.C. België
19 Gilbert De Smet Wiel’s België
20 Andre Foucher Pelforth Frankrijk
1962
1 Jean Graczyk St.Raphael Frankrijk
2 Jo Groussard Pelforth Frankrijk
3 Fernand Delort Gitane Frankrijk
4 Johan De Roo St.Raphael Nederland
5 Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
6 Frans Melckenbeeck Mercier België
7 Benoni Beheyt Wiel’s België
8 Laurent Christiaens Pelforth België
9 Piet Damen Libertas Nederland
10 Gustaaf De Smet Wiel’s België
11 Willy Bocklant Faema België
12 Piet Rentmeester Gitane Nederland
13 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
14 Etienne Vercauteren Libertas België
15 Jef Planckaert Faema België
16 Andre Noyelle Mann België
17 Jan Janssen Pelforth Nederland
18 Emiel Daems Philco België
19 Norbert Kerkhove Mann België
20 Charles De Laet Mann België
1961
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Luis Otano St.Raphael Spanje
4.Willy Vannitsen Carpano België
5.André Darrigade Heylett Frankrijk
6.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
7.Ercole Baldini Ignis Italië
8.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
9.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
10.Nino De Filippis Carpano Italië
11.Jef Planckaert Wiel’s België
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1 Briek Schotte Mann België
2 Rik Van Looy Faema België
3 Rik Van Steenbergen Peugeot België
4 Louison Bobet Mercier Frankrijk
5 Andre Vlayen Peugeot België
6 Andre Darrigade Helyett Frankrijk
7 Coen Niesten Locomotief Nederland
8 Marcel Rijckaert Ghigi België
9 Andre Noyelle Bertin België
10 Miguel Poblet Ignis Spanje
11 Tino Sabbadini Mercier Frankrijk
12 Frans Aerenhouts Mercier België
13 Michel Dejouhannet St.Raphael Frankrijk
14 Jean Gainche Mercier Frankrijk
15 Jan Zagers Libertas België
16 Claude Colette Peugeot Frankrijk
17 Alfons Sweeck Gr.Leeuw België
18 Piet Damen Locomotief Nederland
19 Frans Van Looveren Faema België
20 Leopold Rosseel Bertin België
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Raphael Geminiani Rochet Frankrijk
2.Fritz Schär La Perle Zwitserland
3.Albert Dubuisson Rochet België
4.Jean Baldassari Mercier Frankrijk
5.Pierre Brambilla Mercier Frankrijk
6.Alain Moineau Mercier Frankrijk
7.Vincenzo Rossello Allegro Italië
8.Jacques Renaud Stella Frankrijk
9.Vittorio Rossello Allegro Italië
10.André Dufraisse Rochet Frankrijk
11.Jean-Marie Cieleska Gitane Frankrijk
12.Marcel Huber Peugeot Zwitserland
13.Ettore Milano Bianchi Italië
14.Pasquale Fornara Allegro Italië
15.Dino Alessio Allegro Italië
16.Pino Cerami Peugeot België
17.Henk Faanhof Peugeot Nederland
18.Robert Bonnaventure Terrot Frankrijk
19.Gino Sciardis Mercier Frankrijk
20.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
1951
1 Lucien Matthijs Gr.Leeuw België
2 Dominique Forlini Gitane Frankrijk
3 Roger De Cock Bertin België
4 Maurice Quentin La Française Frankrijk
5 Jacques Renaud Pélissier Frankrijk
6 Attilio Redolfi Mercier Frankrijk
7 Maurice Blomme Bertin België
8 Jacques Dupont Peugeot Frankrijk
9 Andre Maelbrancke Garin België
10 Alfredo Martini Ganna Italië
11 Roger Chupin A.Magne Frankrijk
12 Rene Walschot Bertin België
13 Guy Lintilhac Automoto Frankrijk
14 Dominique Canavese Gitane Frankrijk
15 Rene Berton Automoto Frankrijk
16 Julien Bertho Stella Frankrijk
17 Oscar Plattner Tebag Zwitserland
18 Hans Dekkers Garin Nederland
19 Wim Van Est Garin Nederland
20 Jos Schils Garin België
1950
1 Maurice De Pauw Colomb België
2 Karel De Baere Mercier België
3 Emile Idee Peugeot Frankrijk
4 Andre Mahe Terrot Frankrijk
5 Urbain Caffi Terrot Frankrijk
6 Guy Lapebie Lapebie Frankrijk
7 Jean Bogaerts Ruche België
8 Roger Queugnet La Perle Frankrijk
9 Galliano Pividori Automoto Frankrijk
10 Robert Desbats Mercier Frankrijk
11 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
12 Jean Lauk Rochet Frankrijk
13 Robert Dorgebray Peugeot Frankrijk
14 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
15 Raymond Goussot Carrara Frankrijk
16 Jean Baldassari Mercier Frankrijk
17 Attilio Redolfi Mercier Frankrijk
18 Maurice Blomme Bertin België
19 Emile Masson Alcyon België
20 Roger Chupin Magne Frankrijk
1949
1 Urbain Caffi Alcyon Frankrijk
2 Jean Lauk Metropole Frankrijk
3 Albert Ramon Bertin België
4 Paul Neri La Perle Italië
5 Jacques Geus Rochet België
6 Roger Leveque Dilecta Frankrijk
7 Raymond Guegan Metropole Frankrijk
8 George Claes Garin België
9 Marcel Rijckaert Mercier België
10 Attilio Redolfi Mercier Frankrijk
11 Maurice Mollin Mercier België
12 Louis Caput Olympia Frankrijk
13 Pierre Baratin Rhonson Frankrijk
14 Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
15 Dominique Forlini Mercier Frankrijk
16 Robert Desbats Mercier Frankrijk
17 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
18 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
19 Dominique Torelli Liberia Frankrijk
20 Georges Guillier Genial Frankrijk
1948
1 Jean Lauk Metropole Frankrijk
2 Albert Ramon B.Faure België
3 Louis Caput Olympia Frankrijk
4 Robert Mignat Dilecta Frankrijk
5 Emile Idee Peugeot Frankrijk
6 Fermo Camellini Riva Sport Italië
7 Andre Mahe Stella Frankrijk
8 Briek Schotte Alcyon België
9 Raymond Guegan Metropole Frankrijk
10 Adolfo Leoni Legnano Italië
11 Lucien Lauk Metropole Frankrijk
12 Robert Desbats R.Lapebie Frankrijk
13 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
14 Lucien Vlaemynck Alcyon België
15 Andre Rosseel Alcyon België
16 Dolf Verschueren Mercier België
17 Francis Chretien Gitane Frankrijk
18 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
19 Maurice De Muer Peugeot Frankrijk
20 Antoine Latorre Elvish Frankrijk
1947
1 Emile Idee La Perle Frankrijk
2 Briek Schotte Alcyon België
3 Lucien Lauk Metropole Frankrijk
4 Albert Sercu Bertin België
5 Henri Massal Fr.Sport Frankrijk
6 Lucien Vlaemynck Alcyon België
7 Antonin Rolland Rhonson Frankrijk
8 Maurice De Muer Peugeot Frankrijk
9 Robert Dorgebray Peugeot Frankrijk
10 Edouard Fachleitner Fr.Sport Frankrijk
11 Maurice Kallert B.Faure Frankrijk
12 Roger De Corte Metropole België
13 Albert Dubuisson Rochet België
14 Maurice De Simpelaere Alcyon België
15 Giuseppe Tacca Mercier Italië
16 Gaston Rousseau La Perle Frankrijk
17 Rene Le Boulanger Alcyon Frankrijk
18 Jean-Marie Goasmat La Perle Frankrijk
19 Marcel Rijckaert Lapebie Frankrijk
20 Raymond Goussot Mercier Frankrijk

Lees verder “Parijs-Tours”

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

2018
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Arnaud Demare FDJ-Groupama Frankrijk
3.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Sasha Modolo Education First Italië
6.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
7.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
8.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België
9.Nikias Arndt Sunweb-Giant Duitsland
10.José Joaquin Rojas Movistar Spanje
11.Jasper De Buyst Lotto-Soudal België
12.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
13.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
14.Jacopo Guarnieri Groupama-FDJ Italië
15.Niccolo Bonifacio Bahrein-Merida Italië
16.André Greipel Lotto-Soudal Duitsland
17.Simone Consonni UAE-Fly Emirates Italië
18.Michal Golas Team Sky Polen
19.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
20.Nils Pollitt Katusha-Alpecin Duitsland

Lees verder “Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)”

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

2014
1 Louis Meintjes M.T.N. Zuid-Afrika
2 Dion Smith Hincapie Nieuw-Zeeland
3 James Oram Bissell Nieuw-Zeeland
4 Rafael Ferreira Reis Banco Bic Portugal
5 Sven Erik Bystroem Oster-Hus Noorwegen
6 Caleb Ewan Jayco Australië
7 Kristoffer Skjerping Team Joker Noorwegen
8 Tiesj Benoot Lotto België
9 Sondre Holst Enger Sparebank Sor Noorwegen
10 Iuri Filosi Colpack Italië
11 Hernando Bohorquez Sanchez Boyaca Colombia
12 Scott Davies Madison GBr
13 Ilya Davidenok Astana Kazakstan
14 Silvio Herklotz Stolting Duitsland
15 Mathieu Van Der Poel B.K.C.P. Nederland
16 Miguel Angel Lopez Boyaca Colombia
17 Fabian Lienhard E.K.Z. Zwitserland
18 Tanner Putt Bissell VSA
19 Timo Roosen Rabobank Nederland
20 Luka Pibernik Radenska Slovenië

2013
1 Louis Meintjes Zuid-Afrika
2 Dylan Van Baarle Nederland
3 Stefan Kueng Zwitserland
4 Nathan Brown V.S.A.
5 Jasha Suetterlin B.R.D.
6 Daniil Fominykh Kazakstan
7 Damien Howson Australië
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Sondre Holst Enger Noorwegen
10 Caleb Ewan Australië
11 Toms Skujins Letland
12 Davide Villella Italië
13 Silvio Herklotz B.R.D.
14 Julian Alaphilippe Frankrijk
15 Patrick Konrad Oostenrijk
16 Felix Grossschartner Oostenrijk
17 Clement Chevrier Frankrijk
18 Jan Hirt Tsjechië
19 Federico Figueiredo Portugal
20 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
2012
1 Hugo Houle Spidertech Canada
2 Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
3 Patrick Konrad Vorarlberg Oostenrijk
4 Silvan Dillier E.K.Z. Zwitserland
5 Hernando Bohorquez Elegant Colombia
6 Lawrence Warbasse B.M.C. VSA
7 Bryan Coquard Vendee U Frankrijk
8 Sean Patrick Downey An Post Ierland
9 Tom Van Asbroeck Topsport België
10 Tobias Ludvigsson Cykelcity Zweden
11 Luka Pibernik Radenska Slovenië
12 JohanEsteban Chaves Rubio Coldeportes Colombia
13 Soufiane Haddi V.S.Aigle Marokko
14 Kenneth Van Bilsen An Post België
15 Wouter Wippert Bodysol Nederland
16 Sam Bennett An Post Ierland
17 Nathan Brown Bontrager VSA
18 Jan Polanc Radenska Slovenië
19 Moreno Hofland Rabobank Nederland
20 Havard Blikra Oster Hus Noorwegen
2011
1 Michael Hepburn Jayco-AIS Australië
2 Mathias Braendle Geox Oostenrijk
3 Andreas Hofer Janger Oostenrijk
4 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
5 Adrien Petit C.C.Nogent Frankrijk
6 Andy Fenn An Post GBr
7 Rudiger Selig Leopard BRD
8 Marco Haller Adria Mobil Oostenrijk
9 Filippo Fortin Androni Italië
10 Wouter Wippert Davo C.T. Nederland
11 Alexey Tsatevitch Itera Rusland
12 Daniil Fominykh Astana Kazakstan
13 Tosh Van Der Sande Davo C.T. België
14 Andris Smirnovs Rietumu Letland
15 Jetse Bol RabobankNederland
16 Jan Polanc Radenska Slovenië
17 Filip Eidsheim Vest Ridley Noorwegen
18 Jon Aberasturi Izaga Orbea Spanje
19 Michael Andersen Glud Denemarken
20 Raymond Kreder Chipotle Nederland
2010
1 Michael Matthews Jayco Australië
2 John Degenkolb Thuringer BRD
3 Taylor Phinney Livestrong VSA
4 Guillaume Boivin Spidertech Canada
5 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
6 Sonny Colbrelli Colnago Italië
7 Laurens De Vreese Beveren België
8 Sebastian Lander Glud Denemarken
9 Juan Jose Lobato Del Valle Andalucia Spanje
10 Vjatsjeslav Kuznetsov Itera Rusland
11 Luke Rowe Team Sky GBr
12 Siarhei Papok GS Caneva Witrusland
13 Blaz Jarc AdriaMobil Slovenië
14 Ramunas Navardauskas La Pomme Litouwen
15 Stefano Agostini G.S.Zalf Italië
16 David Boily Spidertech Canada
17 Sylwester Janiszewski Legia Warsawa Polen
18 Mikel Landa Meana Euskaltel Spanje
19 Jonathan Monsalve Mastromarino Venezuela
20 Egidijus Juodvalkis Palmans Litouwen
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Carlos Alb. Betancur Gomez Antioquia Colombia
3 Egor Silin Katusha Rusland
4 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
5 Jerome Baugnies Josan België
6 Marko Kump Adria Mobil Slovenië
7 Yevgeniy Nepomnyachshiy Astana Kazakstan
8 CayetanoJose Sarmiento Tunarrosa Telecom Une Colombia
9 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
10 Reinard Janse Van Rensburg M.T.N. ZAf
11 Damiano Caruso Grassi Italië
12 Alexandre Geniez Pyrenees Frankrijk
13 Christer Rake Bank Vest Noorwegen
14 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
15 Sander Maasing St.Etienne Estland
16 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Arnaud Courteille U.C.Nantes Frankrijk
18 Nicolas Edet Rideau 72 Frankrijk
19 Adrian Honkisz C.C.C. Polen
20 Peter Stetina Garmin VSA
2008
1 Cyril Gautier Armor Frankrijk
2 Rui Alberto Faria Da Costa Benfica Portugal
3 Damiano Caruso Grassi Italië
4 Daniele Oss G.S.Zalf Italië
5 Simon Clarke South-Australia Australië
6 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
7 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
8 Maciej Paterski U.C.Basso Polen
9 Elias Schmaeh Volksbank Zwitserland
10 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
11 Simon Geschke KED Bianchi BRD
12 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
13 Fabian Andres Duarte Arevalo Pasion Colombia
14 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
15 Andrei Amador Bikkazakova Lizarte Costa Rica
16 John Degenkolb Thuringer BRD
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Rasmus Guldhammer Designa Denemarken
19 Herberts Pudans Dynatek Letland
20 Egor Silin Katyusha Rusland
2007
1 Thomas Peterson Slipstream VSA
2 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
3 Juraj Sagan Dukla Trencin Slovakije
4 Jerome Coppel Roanne Frankrijk
5 Jonathan Bellis100% me GBr
6 Tom Leezer Rabobank Nederland
7 Mathias Belka L.K.T. BRD
8 Wesley Sulzberger South-Australia Australië
9 Peter Velits Wiesenhof Slovakije
10 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
11 Ignatas Konovalovas La Pomme Litouwen
12 Danilo Wyss B.M.C. Zwitserland
13 Dominik Klemme Lamonta BRD
14 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
15 Florian Vachon Montluçon Frankrijk
16 Vitaly Buts Pagnoncelli Oekraïne
17 Craig Lewis Slipstream VSA
18 Andrey Zeits Capec Kazakstan
19 Pawel Cieslik G.S.Legia Polen
20 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
2006
1 Thomas Peterson TIAA-CREF VSA
2 Rene Mandri Auberville Estland
3 Mark Cavendish Sparkasse GBr
4 Sergei Kolesnikov Omnibike Rusland
5 Danilo Wyss Atlas Zwitserland
6 Alexander Khatuntsev Omnibike Rusland
7 Gerald Ciolek Wiesenhof BRD
8 Francesco Gavazzi Unidelta Italië
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Romain Feillu CC Nogent Frankrijk
11 Dmytro Grabovskyy Finauto OekraÏne
12 Anders Lund G.L.S. Denemarken
13 Andrius Buividas Vilnius Litouwen
14 Gil Suray TeamStorez België
15 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
16 Grega Bole Sava Kranj Slovenië
17 John Devine TIAA-CREF V.S.A.
18 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
19 Jos Van Emden Rabobank Nederland
20 Jelle Van Endert Bodysol België
2005
1 Dumitru Creciun La Pomme Moldavia
2 Mark Cavendish Sparkasse Gr.Brit.
3 Dmytro Grabovskyy Zoccorinese Oekraïne
4 Rene Mandri Jogeva Estland
5 Gerald Ciolek Akud BRD
6 Pieter Jacobs Amuzzo België
7 Lars Boom Rabobank Nederland
8 Andrius Buividas MBK-Lotus Litouwen
9 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
10 Anton Reshetnikov Lokomotiv Rusland
11 William Walker Rabobank Australië
12 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
13 Chris Sutton Haribo Australië
14 Philip Deignan La Pomme Ierland
15 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje
16 Tiziano Dall’Antonia G.S.Zalf Italië
17 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
18 Rafaa Chtioui Chambery Tunesië
19 Stephane Poulhies Albi V.S. Frankrijk
20 Nic Ingels Bodysol België
2004
1 Olegs Melehs Rietumu Letland
2 Evgheni Gutalov Piazzamenti Moldavië
3 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
4 Honorio Machado Japonesa Venezuela
5 Thomas Dekker Rabobank Nederland
6 Jeremy Yates De Schacht NZl
7 Rene Mandri Jogeva Estland
8 Ivan Sever Sava Kroatië
9 Koen De Kort Rabobank Nederland
10 Giovanni Visconti De Nardi Italië
11 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
12 Konstantin Sivtsov Lokomotiv Witrusland
13 Janez Brajkovic Krka Slovenië
14 Andreas Dietziker Mendrisio Zwitserland
15 Tomasz Nose Krka Slovenië
16 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
17 Matti Breschel Team P.H. Denemarken
18 Matic Strgar Radenska Slovenië
19 Nic Ingels Beveren 2000 België
20 Martin Pedersen Team P.H. Denemarken
2003
1.Matej Jurco Slovakije
2.Sergey Lagutin Oezbekistan
3.Thomas Fothen Duitsland
4.Thomas Dekker Nederland
5.Jussi Veikkanen Finland
6.Vladimir Gusev Rusland
7.Jens Renders Belgium
8.Petter Renang Zweden
9.Andres Cardenas Colombia
10.Michael Creed V.S.A.
11.Niels Scheunemann Nederland
12.Thomas Lovkvist Zweden
13.Brian Vandborg Denemarken
14.Alexander Bespalov Rusland
15.Johan Van Summeren Belgium
16.Rory Sutherland Australia
17.Matej Mugerli Slovenia
18.Maxime Monfort Belgium
19.Alexandre Bazhenov Rusland
20.Nicholas Roche Ierland
2002
1.Jean-François Laroche Canada
2.Francisco Gutierrez Spanje
3.Michael Demin Denemarken
4.Marc Scanlon Ierland
5.Alexander Bespalov Rusland
6.Piotr Mazur Polen
7.Ioannis Tamouridis Griekenland
8.Sergey Lagutin Oezbekistan
9.Francesco Chicchi Italia
10.David Loosli Zwitserland
11.Johan Van Summeren Belgium
12.Geoffroy Lequatre Frankrijk
13.Gregory Rast Zwitserland
14.Sebastien Chavanel Frankrijk
15.Jonas Olsson Zweden
16.Jorge Torre Portugal
17.Philippe Gilbert Belgium
18.Eric Berthou Frankrijk
19.Maxim Iglinsky Kazakstan
20.Alexander Arekeev Rusland
2001
1.Kristoffer Ingeby Zweden
2.Lorenzo Bernucci Italia
3.Fabian Wegmann Duitsland
4.Alexandre Kolobnev Rusland
5.Tom Boonen Belgium
6.Julien Girard Zwitserland
7.Yaroslav Popovych Ukraine
8.Giampaolo Caruso Italia
9.Ruslan Gryschenko Ukraine
10.Jonas Ljungblad Zweden
11.Alan Davis Australia
12.Jerome Pineau Frankrijk
13.Jurgen Van Goolen Belgium
14.Luca Solari Italia
15.Christian Pfannberger Oostenrijk
16.Daniele Bennati Italia
17.Yann Barker Gr.Brit.
18.Danny Pate V.S.A.
19.Christophe Le Mevel Frankrijk
20.Santo Anza Italia
2000
1.Russell Downing Gr.Brit.
2.Dimitri Gainetdinov Rusland
3.Stefan Adamsson Zweden
4.Kristoffer Ingeby Zweden
5.Kevin De Weert België
6.Torsten Hieckmann Duitsland
7.Jonas Ljungblad Zweden
8.Koen De Kort Nederland
9.Dimitri Siemov Rusland
10.Brad Davidson Australië
11.Nicola Gavazzi Italië
12.Scott Davis Australië
13.Alan Davis Australië
14.Evgeny Petrov Rusland
15.Andreas Dietziker Zwitserland
16.Antonio Bucciero Italië
17.Lorenzo Bernucci Italië
18.Alexander Arekeev Rusland
19.Mark Roland Australië
20.Tomasz Nose Slovenië
1999
1.Martin Cotar Kroatië
2.Alexandru Sabalin Moldavië
3.Michael Creed V.S.A.
4.Rouslan Kaioumov Rusland
5.Warren Clark Nieuw-Zeeland
6.Christian Knees Duitsland
7.Christophe Kern Frankrijk
8.Marius Sabaliauskas Litouwen
9.Fabian Cancellara Zwitserland
10.Alexandre Bajenov Rusland
11.Dimitri Dementiev Rusland
12.Stephan Schreck Duitsland
13.Nicolas Fritsch Frankrijk
14.Petter Rennang Zweden
15.Andrei Kashechkin Kazakstan
16.Giorgios Mathioulakis Griekenland
17.Bernhard Eisel Oostenrijk
18.Torsten Hieckmann Duitsland
19.Thor Hushovd Noorwegen
20.Ruslan Pidgorny Oekraïne
1998
1.Thor Hushovd Noorwegen
2.Frédéric Finot Frankrijk
3.Stephan Schreck Duitsland
4.Cadel Evans Australië
5.Matthew Hayman Australië
6.Sliver Stare Slovenië
7.Marius Sabaliauskas Litouwen
8.Benoît Joachim Luxemburg
9.Christian Poos Luxemburg
10.Sandro Güttinger Zwitserland
11.Jochen Summer Oostenrijk
12.Slobodan Slobodnik Slovenië
13.Lazslo Bodrogi Hongarije
14.Filippo Pozzato Italië
15.Florian Wiesinger Oostenrijk
16.Torsten Hieckmann Duitsland
17.Marc Scanlon Ierland
18.Csaba Szekeres Hongarije
19.Fabian Cancellara Zwitserland
20.Pedro Perez Aranjo Colombia
1997
1 Bjorn Vonk Giant Lowik Nederland
2 Francisco Mancebo Perez Banesto Spanje
3 Guillaume Auger V.C.Lyon Frankrijk
4 Matthias Kern Winterthur Zwitserland
5 Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
6 Salvatore Commesso MG-Boys Italië
7 Andrus Asavi Wilton Estland
8 Fabio Malberti San Pellegrino Italië
9 Laurent Lefevre Fourmies Frankrijk
10 Marcel Gono Giant Australië
11 Jean-Michel Tessier Joinville Frankrijk
12 Jay Sweet Giant Australië
13 Andreas Kloeden Telekom Duitsland
14 Johan Dekkers Saeco België
15 Danilo Di Luca Record Cucine San Marco Italië
16 Frank Luikens Groningen Nederland
17 Marcel Strauss Ericsson Zwitserland
18 Oleg Joukov Aubervilliers Rusland
19 Paolo Bossoni Sintofarm Italië
20 Marlon Alirio Perez Arango Medellin Colombia
1996
1 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
2 Marcel Gono Giant-AIS Australië
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Paolo Bettini Grassi Italië
5 Candido Barbosa Paredes Portugal
6 Erki Putsep W-Cup Estland
7 David Zucchero Etupes Frankrijk
8 Philip Vereecke Josan België
9 Frederic Mainguenaud Vendee U Frankrijk
10 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
11 Roberto Sgambelluri MG-Boys Italië
12 Giuliano Figueras Grassi Italië
13 Sergei Ivanov Lada Rusland
14 Roger Smeets American Eagle Nederland
15 Raivis Belohvosciks Merelbeke Letland
16 Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
17 David Pavlicek Husqvarna Tsjechië
18 Gianluca Sironi Lecco Italië
19 Vladislav Borissov Lokosphinx Rusland
20 Maris Kalvers W-Cup Letland
1995
1.Cadel Evans Australië
2.Patrik Pech Tsjechië
3.Petr Klasa Tsjechië
4.Josh Collingwood Australië
5.Danny Nelissen Nederland
6.Mirko Lauria Italië
7.Daniele Sgnaolin Italië
8.Juri Alvisi Italië
9.Luis Castaneda Colombia
10.Jean-Patrick Nazon Frankrijk
11.Victor Becerra Colombia
12.Wim Bos Nederland
13.Patrick Calcagni Zwitserland
14.Nicolas Vogondy Frankrijk
15.Leif Hoste België
16.Jurgen Van De Walle België
17.Csaba Szekeres Hongarije
18.Markus Lemm Duitsland
19.Pavel Tsarapkin Oekraïne
20.Tomasz Lisowicz Polen
1994
1.Lutz Lehmann Duitsland
2.Max Van Heeswijk Nederland
3.Hendrick Van Dijck België
4.Christian Andersen Denemarken
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Lubor Tesar Tsjechië
7.Alex Pedersen Denemarken
8.Milan Dvorscik Slovakije
9.Christophe Mengin Frankrijk
10.Gianluca Pianegonda Italië
11.Sebastien Medan Frankrijk
12.Kazimierz Stafiej Polen
13.Tobias Steinhauser Duitsland
14.Josef Christen Zwitserland
15.Eddy Mazzoleni Italië
16.Alvaro Lozano Colombia
17.Alexei Sivakov Rusland
18.Marco Bellini Italië
19.Robbie McEwen Australië
20.Urs Guller Zwitserland
1993
1.Jan Ullrich B.R.D.
2.Arvis Piziks Letland
3.Lubor Tesar Tsjechië
4.Roland Meier Zwitserland
5.Marek Lesniewski Polen
6.Axel Merckx België
7.Nico Mattan België
8.George Hincapie V.S.A.
9.Marco Vermey Nederland
10.Pavel Tsjerkassov Rusland
11.Kaspar Ozers Letland
12.Georg Totschnig Oostenrijk
13.Lutz Lehmann B.R.D.
14.Christophe Leroscouet Frankrijk
15.Christophe Curritt Frankrijk
16.Conor Henry Ierland
17.Rosario Fina Italië
18.Alessandro Bertolini Italië
19.Andreas Hubmann Zwitserland
20.Mauro Radaelli Italië
1992
1.Jacek Mickiewicz Polen
2.Fabio Casartelli Italië
3.Erik Dekker Nederland
4.Dainis Ozols Letland
5.Andrzej Sypytkowski Polen
6.Michel Lafis Zweden
7.Erik Zabel Duitsland
8.Lars Michaelsen Denemarken
9.Lauri Aus Estland
10.Lance Armstrong V.S.A.
11.Sylvain Bolay Frankrijk
12.Raido Kodanipork Estland
13.Arvis Piziks Letland
14.Christian Andersen Denemarken
15.Klaus Möller Denemarken
16.Richard Groenendaal Nederland
17.Davide Rebellin Italië
18.Steffen Wesemann Duitsland
19.Zbigniew Piatek Polen
20.Svjatoslav Riabuchenko Estland
1991
1.Koos Moerenhout Nederland
2.Vladislav Bobrik U.S.S.R.
3.Mirko Gualdi Italië
4.Beat Zberg Zwitserland
5.Nathan Sheafor V.S.A.
6.Giuseppe Di Grande Italië
7.Ruben Alveiro Marin Colombia
8.Biagio Conte Italië
9.Igor Gonzalez De Galdeano Spanje
10.Daniel Clavero Spanje
11.Wim Vervoort België
12.Stéphane Heulot Frankrijk
13.Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
14.Gerd Audehm Duitsland
15.Jeff Evanshine V.S.A.
16.Tony Morphett Australië
17.Eddy Mazzoleni Italië
18.Davide Rebellin Italië
19.Jacek Bodyk Polen
20.Thomas Bamford Nieuw-Zeeland
1990
1.Pavel Tonkov U.S.S.R.
2.Valery Sapronov U.S.S.R.
3.Andrzej Liwinski Polen
4.Roberto Caruso Italië
5.Jean-Cyril Robin Frankrijk
6.Mirko Gualdi Italië
7.Fabian Jeker Zwitserland
8.Marek Lesniewski Polen
9.Jean-Philippe Dojwa Frankrijk
10.Gerd Audehm D.D.R.
11.Vasyl Zaika U.S.S.R.
12.Fabio Baldato Italië
13.Jens Heppner D.D.R.
14.Slawomir Krawzyck Polen
15.Peter Meinert Denemarken
16.Falk Boden D.D.R.
17.Bob Mionske V.S.A.
18.Richard Virenque Frankrijk
19.Gianluca Tarocco Italië
20.Bjorn Stenersen Noorwegen
1989
1.Joachim Halupczok Polen
2.Christophe Manin Frankrijk
3.Eric Pichon Frankrijk
4.Nate Reiss Verenigde Staten
5.Dominik Krieger B.R.D.
6.Vjatsjeslav Ekimov U.S.S.R.
7.Gianluca Bortolami Italië
8.Robert Matwew B.R.D.
9.Allan Andersson Zweden
10.Daniel Castro Argentinië
11.Viktor Klimov U.S.S.R.
12.Oliverio Rincon Colombia
13.Claudio Brandini Italië
14.Björn Stenersen Noorwegen
15.Andy Lebsanft B.R.D.
16.Andrei Teteriuk U.S.S.R.
17.Cassio Freitas Brazilië
18.Mirko Gualdi Italië
19.Stefan Schütz Zwitserland
20.Gianluca Tarocco Italië
1988
1.Olaf Ludwig D.D.R.
2.Brian Walton Canada
3.Yvan Waddell Canada
4.Christian Henn B.R.D.
5.Uwe Raab D.D.R.
6.Graeme Miller Nieuw-Zeeland
7.Michel Zanoli Nederland
8.Bernd Gröne B.R.D.
9.Mario Traxl Oostenrijk
10.Erik Saebo Noorwegen
11.Bob Mionske V.S.A.
12.Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
13.Eddie Salas Australië
14.Atle Pedersen Noorwegen
15.Roberto Pelliconi Italië
16.Remig Stumpf B.R.D.
17.Emilio Perez Font Andorra
18.Neil Hoban Gr.Brit.
19.Paul Leitch Nieuw-Zeeland
20.Josef Regec Tsjechoslovakije
1987
1.Anton Novosad Tsjechoslovakije
2.Andrzej Mierzejewski Polen
3.Richard Vivien Frankrijk
4.Felice Puttini Zwitserland
5.Alex Pedersen Denemarken
6.Hartmut Bölts B.R.D.
7.Ludek Styks Tsjechoslovakije
8.Jure Pavlic Joegoslavië
9.Severin Kurmann Zwitserland
10.Walter Bonca Joegoslavië
11.Glenn Sanders V.S.A.
12.Jozef Regec Tsjechoslovakije
13.Mario Scirea Italië
14.Johan De Vos België
15.Zenon Jaskula Polen
16.Tommy Nielsen Denemarken
17.Roberto Fortunato Italië
18.Fabrizio Bontempi Italië
19.Remig Stumpf B.R.D.
20.Marco Diem Zwitserland
1986
1.Jonas Tegström Zweden
2.Stephen Hodge Australië
3.Evgeny Zagrebelny U.S.S.R.
4.Helmut Wechselberger Oostenrijk
5.Guido Eickelbeck B.R.D.
6.Chris Scharmin België
7.Patrick Steeno België
8.Janus Kuum Noorwegen
9.Pascal Lance Frankrijk
10.Glenn Sanders Verenigde Staten
11.Bernd Drogan Duitse Dem. Republiek
12.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
13.Alexander Averin U.S.S.R.
14.Johan Traxler Oostenrijk
15.Leigh Chapman Nieuw-Zeeland
16.Hans-Peter Odegaard Noorwegen
17.Kohzoh Fujita Japan
18.Thomas Barth Duitse Dem. Republiek
19.Dimitri Zhdanov U.S.S.R.
20.Akira Asada Japan
1985
1.Paul Kimmage Ierland
2.Kari Myyrylainen Finland
3.Maurizio Fondriest Italia
4.Geert Vandewalle Belgium
5.Lech Piasecki Polen
6.Johnny Weltz Denemarken
7.Frank Van De Vijver Belgium
8.Rolf Sorensen Denemarken
9.Norbert Huber Oostenrijk
10.Kjell Nilsson Zweden
11.Hartmut Bolts B.R.D.
12.Paul Watson Gr.Brit.
13.Mike Kluge B.R.D.
14.Per Pedersen Denemarken
15.Maurizio Vandelli Italia
16.Marek Szerzynski Polen
17.Federico Ghiotto Italia
18.Ken Frost Denemarken
19.Edwig Van Hooydonck Belgium
20.Jonas Tegstrom Zweden
1984
1.Rolf Sörensen Denemarken
2.Dag-Otto Lauritzen Noorwegen
3.Helmut Wechselberger Oostenrijk
4.Daniel Amardheil Frankrijk
5.Steve Bauer Canada
6.Stéphane Maurer Zwitserland
7.Davis Phinney V.S.A.
8.Per Christiansson Zweden
9.Nestor Mora Colombia
10.Alexi Grewal V.S.A.
11.Raul Alcala Mexico
12.Ron Kiefel V.S.A.
13.Primoz Cerin Joegoslavië
14.Martin Earley Ierland
15.Udo Bölts B.R.D.
16.Tadeusz Krawczyk Polen
17.Toni Rominger Zwitserland
18.Kari Myyrylainen Finland
19.Kjell Nilsson Zweden
20.Jörg Müller Zwitserland
1983
1 Andrzej Mierzejewski Polen
2 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
3 Niki Ruttimann Zwitserland
4 Thomas Barth D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Alexi Grewal V.S.A.
7 Sergei Krivosjev U.S.S.R.
8 Kjell Nilsson Zweden
9 Falk Boden D.D.R.
10 Andy Hampsten V.S.A.
11 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
12 Andrzej Serediuk Polen
13 Olaf Ludwig D.D.R.
14 Sergio Scremin Italia
15 Uwe Raab D.D.R.
16 Philippe Bouvatier Frankrijk
17 Lars Wahlqvist Zweden
18 Denis Roux Frankrijk
19 Ivan Ivanov U.S.S.R.
20 Ron Kiefel V.S.A.
1982
1 Dirk De Wolf Belgium
2 Francis Vermaelen Belgium
3 Patrizio Gambirasio Italia
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Hans Petter Odegaard Noorwegen
7 Jiri Skoda C.S.S.R.
8 Andrzej Serediuk Polen
9 Jurg Brugmann Zwitserland
10 Vincent Barteau Frankrijk
11 Eric Caritoux Frankrijk
12 Pete Longbottom Gr.Brit.
13 Thomas Barth D.D.R.
14 Brian Holm Sorensen Denemarken
15 Falk Boden D.D.R.
16 Rudy Rogiers Belgium
17 Ron Snijders Nederland
18 Steen Petersen Denemarken
19 Johann Lienhart Oostenrijk
20 Richard Trinkler Zwitserland
1981
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Ennio Salvador Italië
3.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
4.Danny Schoonbaert België
5.Walter Lötzsch D.D.R.
6.Eric Vanderaerden België
7.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
8.Rudy Rogiers België
9.Philippe Chevalier Frankrijk
10.Mauro Angelucci Italië
11.Joeri Barinov Sovjet-Unie
12.Sakhid Zagretdinov Sovjet-Unie
13.Steven Rooks Nederland
14.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
15.Bojan Ropret Joegoslavië
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
18.Raimund Dietzen B.R.D.
19.Ralf Hofeditz B.R.D.
20.Libor Matejka Tsjechoslovakije
1980
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Czeslaw Lang Polen
3.Hans Peter Odegaard Noorwegen
4.Andreas Petermann D.D.R.
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Tadeusz Wojtas Polen
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Herbert Spindler Oostenrijk
10.Harry Hannus Finland
11.Anatoly Yarkin Sovjet-Unie
12.Jiri Skoda C.S.S.R.
13.Marco Cattaneo Italië
14.Jacques Hanegraaf Nederland
15.Olaf Ludwig D.D.R.
16.Joeri Kashirin Sovjet-Unie
17.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
18.Jan Jankiewicz Polen
19.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
20.Thomas Barth D.D.R.
1979
1.Kurt Ehrensperger Zwitserland
2.Julian Rubiano Colombia
3.Allan Peiper Australië
4.Joeri Barinov Sovjet-Unie
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Robert Millar Groot-Brittannië
7.Bernd Drogan D.D.R.
8.Stephen Roche Ierland
9.Antonio Agudelo Colombia
10.Joeri Zacharov Sovjet-Unie
11.Guido Bontempi Italië
12.Jacques Hanegraaf Nederland
13.Gilbert Glaus Zwitserland
14.Hans-Hendrik Oersted Denemarken
15.Ludek Kubias C.S.S.R.
16.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
17.Steven Rooks Nederland
18.Steve Fleetwood Groot-Brittannië
19.Erich Jagsch Oostenrijk
20.Pedro Delgado Spanje
1978
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Kryzstof Sujka Polen
3.Jan Van Houwelingen Nederland
4.Aldo Arencibia Cuba
5.Kurt Ehrensperger Zwitserland
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Lennard Fagerlund Zweden
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
9.Pierangelo Bincoletto Italië
10.Jacques Stablinski Frankrijk
11.Richard Trinkler Zwitserland
12.Guus Bierings Nederland
13.Mark Pringle Verenigde Staten
14.Uli Müller Zwitserland
15.Wim Jensen Nederland
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Mieceslaw Nowicki Polen
18.Fons De Wolf België
19.Wayne Stetina Verenigde Staten
20.Januusz Kowalski Polen
1977
1.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2.Fons De Wolf België
3.Janusz Kowalski Polen
4.Milos Fisera Tsjechoslovakije
5.Siegbert Schmeisser D.D.R.
6.Henri Regamey Zwitserland
7.Roger Young V.S.A.
8.Danny Schoonbaert België
9.Kees Van Est Nederland
10.Glenn Mitchell G.B.
11.Jacinto Paulinho Portugal
12.Jacques Stablinski Frankrijk
13.Uli Müller Zwitserland
14.Jos Bierings Nederland
15.Jorgen Marcussen Denemarken
16.Alberto Coelho Portugal
17.Gilbert Glaus Zwitserland
18.Paul Hardy Frankrijk
19.Lennard Fagerlund Zweden
20.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
1976
1 Bernt Johansson Zweden
2 Klaus Peter Thaler B.R.D.
3 Matt Czarnecki V.S.A.
4 Patrice Thevenard Frankrijk
5 Ned Overend V.S.A.
6 Faustino Ruperez Spanje
7 Ludwig Wijnants België
8 John Pritchard Gr.Brit.
9 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
10 Jean-Rene Bernaudeau Frankrijk
11 Ian Small Gr.Brit.
12 George Mount V.S.A.
13 Peter Jonsson Zweden
14 Jaroslav Jiskra Tsjechoslovakije
15 Bernardo Alfonsel Spanje
16 Vittorio Algeri Italië
17 Jesus Suarez Cuevas Spanje
18 Giuseppe Martinelli Italië
19 Shay Giles Gr.Brit.
20 Mieczyslaw Nowicki Polen
1975
1.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
2.Jan Kowalski Polen
3.Alf Segersall Zweden
4.Paul Wellens België
5.Kevin Sefton Australië
6.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7.Phil Edwards Groot-Brittannië
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Jorgen Marcussen Denemarken
10.Roberto Ceruti Italië
11.Gary Clively Australië
12.Eric Lalouette Frankrijk
13.Hervé Inaudi Frankrijk
14.Vittorio Algeri Italië
15.Leif Hansson Zweden
16.Jean-Luc Vandenbroucke België
17.Karl-Dieter Diers D.D.R.
18.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
19.Werner Blaudzun Denemarken
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Claudio Corti Italië
2.Jean-René Bernaudeau Frankrijk
3.Roy Schuiten Nederland
4.Enrique Martinez-Heredia Spanje
5.Hans-Peter Jakst B.R.D.
6.Bernardo Alfonsel Spanje
7.Rolf Haller B.R.D.
8.Antonio Vallori Italië
9.Roberto Ceruti Italië
10.Bernard Hinault Frankrijk
11.Laurent Zucarelli Frankrijk
12.Renato Marchetti Italië
13.Joël Gallopin Frankrijk
14.Herman Snoeijnk Nederland
15.Thierry Hardy Frankrijk
16.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
17.Bill Nickson Groot-Brittannië
18.Jean-Luc Van den Broucke België
19.Salvatore Maccali Italië
20.Sean Kelly Ierland
1973
1.Kevin Sefton Australië
2.Cees Priem Nederland
3.Ryszard Szurkowski Polen
4.Bernard Bourreau Frankrijk
5.Jürgen Colombo B.R.D.
6.Roy Schuiten Nederland
7.Jan Aling Nederland
8.Paul Lannoo België
9.Stanislaw Szozda Polen
10.Kyrill Komnatov U.S.S.R.
11.Giambattista Baronchelli Italië
12.Roman Hermann Lichtenstein
13.Gerrie Van Gerwen Nederland
14.Jan Spijker Nederland
15.Roger De Beuckelaer België
16.André Corbeau Frankrijk
17.Lieven Malfait België
18.Tadeusz Mytnik Polen
19.Mathieu Dohmen Nederland
20.Ludovic Lis Polen
1972
1.Lennard Fagerlund Zweden
2.Bruce Biddle Nieuw-Zeeland
3.Hennie Kuiper Nederland
4.Phil Edwards G.B.
5.Marcel Duchemin Frankrijk
6.Fedor den Hertog Nederland
7.Cees Priem Nederland
8.Ivan Moravec C.S.S.R.
9.Bernard Bourreau Frankrijk
10.Jan Zwirko Polen
11.Dave Lloyd G.B.
12.Jan Marek C.S.S.R.
13.Piet Van Katwijk Nederland
14.Martyn Roach G.B.
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Ben Koken Nederland
17.Knud Knudsen Noorwegen
18.Sven Ake Nilsson Zweden
19.Lucien De Brauwer België
20.Louis Verreydt België
1971
1.Harry Hannus Finland
2.Dmitri Dmitruk U.S.S.R.
3.Karl Koslar B.R.D.
4.Fedor den Hertog Nederland
5.José Luis Viejo Spanje
6.Ludo Van der Linden België
7.Régis Ovion Frankrijk
8.Staf Van Cauter België
9.Francesco Moser Italië
10.San Gregorio Samaca Colombia
11.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
12.Magnus Uusivirta Finland
13.Cees Priem Nederland
14.Freddy Maertens België
15.Ryszard Szurkowski Polen
16.Urs Berger Zwitserland
17.Karsten Mickein D.D.R.
18.Zbigniew Hanusik Polen
19.Bruno Hubschmid Zwitserland
20.Gennadi Komnatov U.S.S.R.
1970
1.Martin Rodriguez Colombia
2.Jorgen Marcussen Denemarken
3.Eduardo Correia Portugal
4.Jacques Michaud Frankrijk
5.Todor Tsjoechov U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Frankrijk
7.Jan Smyrak Polen
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Eulalio Garcia Spanje
10.Ben Janbroers Nederland
11.Dave Lloyd Gr.Brit.
12.Johnny Back Luxemburg
13.Tony Gakens België
14.Danny Clark Australië
15.Aldo Parecchini Italië
16.Janovitsj Jardy U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev U.S.S.R.
18.Udo Hempel B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Polen
20.Jörgen Schmidt Denemarken
1969
1.Leif Mortensen Denemarken
2.Sture Pettersson Zweden
3.Staf Van Roosbroeck België
4.Jean-Pierre Monseré België
5.Popke Oosterhof Nederland
6.Marcello Bergamo Italië
7.Dmitri Dmitruk Sovjetunie
8.José Saez Spanje
9.Fabrizio Fabbri Italië
10.Régis Délépine Frankrijk
11.Peter Smit Gr.Brit.
12.Bruno Hubschmid Zwitserland
13.Daniel Ducreux Frankrijk
14.Miguel Sanchez Spanje
15.Gösta Pettersson Zweden
16.Rudolf Labus Tsjechoslovakije
17.Robert Treis Luxemburg
18.Zenon Czechowski Polen
19.William Bilsland Gr.Brit.
20.Jan Kegel Polen
1968
1.Franek Surminski Polen
2.Mogens Frey Denemarken
3.Daniel Rebillard Frankrijk
4.Karl Link B.R.D.
5.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
6.Petr Pavlic Yougoslavia
7.Werner Blaudzun Denemarken
8.Bart Solaro Nederland
9.Harry Jansen Nederland
10.Peter Kisner Nederland
11.Paul Crapez België
12.Reid Schwartz V.S.A.
13.Dimitri Dimitriev Sovjet-Unie
14.Bernard Thevenet Frankrijk
15.Erik Pettersson Zweden
16.Albertus Boom Nederland
17.Giancarlo Tartoni Italia
18.Vittorio Marcelli Italia
19.Jorgen Emil Hansen Denemarken
20.Jan Smolik Tsjechoslovakije
1967
1.Henri Heintz Frankrijk
2.Marcel Maes België
3.Erwin Thalmann Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Bulgarije
5.Gösta Pettersson Zweden
6.Jan Magiera Polen
7.Lucien Van Impe België
8.Sture Pettersson Zweden
9.Jan Smolik Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Zweden
11.Hermann Hoffmann D.D.R.
12.Michael Marks D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Polen
14.Kurt Rub Zwitserland
15.Erich Spahn Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck België
17.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Italië
20.Fabrizio Fabbri Italië
1966
1.Luciano Armani Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Spanje
3.Vincenzo Mantovani Italië
4.Evert Dolman Nederland
5.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez België
7.Tiemen Groen Nederland
8.Leslie West Gr.Brit.
9.André Fabry België
10.Rudy Serruys België
11.Paul Seye België
12.Jiri Daler Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen België
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Alexander Dochljakov Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren België
17.Jorgen Emil Hansen Denemarken
18.Werner Blaudzun Denemarken
19.Gerard Koel Nederland
20.Jozef Beker Polen
1965
1.Jacques Botherel Frankrijk
2.José Manuel Lasa Spanje
3.Battista Monti Italië
4.Eddy Beugels Nederland
5.Harry Steevens Nederland
6.Ole Ritter Denemarken
7.Roberto Breppe Argentinië
8.Winfried Peffgen B.R.D.
9.Thorleif Andresen Noorwegen
10.Burckhard Ebert B.R.D.
11.Marian Kegel Polen
12.Gunther Hoffmann D.D.R.
13.Daniel Biolley Zwitserland
14.Domingo Perurena Spanje
15.Robert Csenar Oostenrijk
16.Evert Dolman Nederland
17.Fernand Van Rijmenant België
18.Jean Monteyne België
19.Pavel Dolezal Tsjechoslovakije
20.Rini Wagtmans Nederland
1964
1.Jos Spruyt België
2.Adriano Passuello Italië
3.Eddy Merckx België
4.Jiri Hava Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Frankrijk
6.Nils Fredborg Denemarken
7.Jiri Daler Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng B.R.D.
9.Karl Link B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
11.Lothar Claesges B.R.D.
12.Tiemen Groen Nederland
13.Matej Laczo Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Italië
15.Giorgio Ursi Italië
16.Jos Boons België
17.Leopold Lemmens België
18.Kjell Rodian Denemarken
19.Preben Isaksson Denemarken
20.Willy Planckaert België
1963
1.Flaviano Vicentini Italië
2.Joeri Melikov Sovjetunie
3.Felice Gimondi Italië
4.Victor Kapitanov Sovjetunie
5.Stig Blom Zweden
6.Gainan Saidshunin Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Zweden
8.Noël De Pauw België
9.Henk Cornelissen Nederland
10.Jos Huysmans België
11.Winfried Bölke B.R.D.
12.Jean Dumont Frankrijk
13.Albert Herger Zwitserland
14.Julien Stevens België
15.Francis Bazire Frankrijk
16.Kjell Rodian Denemarken
17.Gerben Karstens Nederland
18.Gianni Motta Italië
19.Marcello Mugnaini Italië
20.Remo Stefanoni Italië
1962
1.Raymond Delisle Frankrijk
2.Rik Wouters Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.André Zimmermann Frankrijk
5.Rolf Maurer Zwitserland
6.Georges Chappe Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Italië
8.Eddy Merckx België
9.Jos Huysmans België
10.Kamiel Vyncke België
11.Domingo Perurena Spanje
12.Gines Garcia Spanje
13.Michel Seyve Frankrijk
14.Peter Crinnion Ierland
15.Marc Huiart Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Spanje
18.Paul Köchli Zwitserland
19.Victor Kapitanov U.S.S.R.
20.Joske Dries Nederland
1961
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Spanje
3.Vittorio Adorni Italië
4.Gustav Adolf Schur D.D.R.
5.Henri Belena Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Italië
7.Frans Melckenbeeck België
8.Guido De Rosso Italië
9.Stanislaw Gazda Polen
10.Robert Hintermüller Zwitserland
11.Robert Hentges Luxemburg
12.René Chtiej Polen
13.Bernhard Eckstein D.D.R.
14.Victor Kapitanov U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nederland
16.Bent Peters Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Italië
19.Jan Kudra Polen
20.Ove Adamsson Zweden
1960
1 Willy Vandenberghen België
2 Joeri Melikov U.S.S.R.
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Stanislaw Gazda Polen
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Livio Trape Italië
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Jacques Gestraud Frankrijk
9 Evgeny Klevtsov U.S.S.R.
10 Roland Lacombe Frankrijk
11 Jacques Simon Frankrijk
12 Kurt Postl Oostenrijk
13 Egon Adler D.D.R.
14 Enzo Cerbini Italië
15 Mohammed El Gourch Marokko
16 Raymond Reaux Frankrijk
17 Alexei Petrov U.S.S.R.
18 Gilbert Maes België
19 Ken Laidlaw Gr.Brit.
20 William Bradley Gr.Brit.
1959
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Erwin Lutz Zwitserland
3.Aristide Tarri Frankrijk
4.Huib Zilverberg Nederland
5.Ramon Mendiburu Spanje
6.Willy Vandenberghen België
7.Vittorio Adorni Italië
8.Cees Lute Nederland
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Piet Rentmeester Nederland
11.Gustav Adolf Schur D.D.R.
12.Bas Maliepaard Nederland
13.Lothar Höhne D.D.R.
14.André Cloarec Frankrijk
15.Raymond Poulidor Frankrijk
16.Mario Vallotto Italië
17.Jan Malten Tsjechoslovakije
18.Carlos Echevarria Spanje
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Ludevit Wiezner Tsjechoslovakije
1958
1.Joeri Melikov U.S.S.R.
2.Jan Vesely Tsjechoslovakije
3.Richard Durlacher Oostenrijk
4.Ken Laidlaw Groot-Brittannië
5.Istvan Zoric Joegoslavië
6.Edwin Simic Oostenrijk
7.Josip Aranyi Hongarije
8.Danilo Kolev Bulgarije
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Willi Trepp Zwitserland
11.Andreu Selaru Roemenië
12.Fons Hermans België
13.Miroslav Prosenik Joegoslavië
14.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
15.Pauli Emborg Denemarken
16.William Bradley Groot-Brittannië
17.Alexei Petrov U.S.S.R.
18.Josef Coser Oostenrijk
19.Fons Sweeck België
20.Bruno Kotsev Bulgarije
1957
1.Nentcho Kristov Bulgarije
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Mohammed Ben Mohammed Marokko
4.Louis Proost België
5.Horst Tüller D.D.R.
6.Jean Boudon Frankrijk
7.Bruno Kotsev Bulgarije
8.Roland Henning D.D.R.
9.Marc Sleeuwaert België
10.Johan De Roo Nederland
11.Piet Damen Nederland
12.Schalk Verhoef Nederland
13.Albertus Geldermans Nederland
14.Clément Roman België
15.Gustav Adolf Schur D.D.R.
16.Farouk Hassib Egypte
17.Julien Gekière België
18.Abdel El Quilani Tunesië
19.Damian Kolev Bulgarije
20.Raymond Plaza Frankrijk
1956
1 Johan De Roo Nederland
2 Michel Vermeulin Frankrijk
3 Arnaldo Pambianco Italië
4 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
5 Alan Jackson Gr.Brit.
6 Raymond Mastrotto Frankrijk
7 Ercole Baldini Italië
8 Tom Simpson Gr.Brit.
9 Arnaud Geyre Frankrijk
10 Marcel Queheille Frankrijk
11 Gerard Vergoossen Nederland
12 Horst Tuller Duitsland
13 Stan Brittain Gr.Brit.
14 Gustav Adolf Schur Duitsland
15 Marcel Rohrbach Frankrijk
16 Lars Nordvall Zweden
17 Andre Le Dissez Frankrijk
18 William Holmes Gr.Brit.
19 Hans Kappel Duitsland
20 Ramon Hoyos Vallejo Colombia
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1.Nicolas Barone Frankrijk
2.Orphée Ménéghini Frankrijk
3.Valère Van den Bossche België
4.Pierre Brun Frankrijk
5.Claude Cottalorda Frankrijk
6.Valère Vivensang Frankrijk
7.Frédéric Fallot Frankrijk
8.Bruno Bellemans België
9.Wim Rusman Nederland
10.Gentiel Saelens België
11.Louis Lebourg België
12.Mik Snijder Nederland
13.Giancarlo Zucchetti Italië
14.Jim Perks Gr.Brit.
15.Battista Monti Italië
16.Archie Bunker Gr.Brit.
17.Martin Van den Borgh Nederland
18.Daan De Groot Nederland
19.Brian Haskell Gr.Brit.
20.Gastone Nencini Italië
1953
1.Ricardo Filippi Italië
2.Gastone Nencini Italië
3.Martin Van den Borgh Nederland
4.Michel Van Aerde België
5.André Noyelle België
6.Eluf Dalgaard Denemarken
7.Frans Gelhausen Luxemburg
8.Emiel Van Cauter België
9.Piet Van den Brekel Nederland
10.Attilio Moresi Italië
11.Louis Bares Frankrijk
12.Gilbert Desmet België
13.Bernard Bertolotti Frankrijk
14.Herman Huyghe België
15.Louis Lowie België
16.Fernand Picot Frankrijk
17.Bernard Bultel Frankrijk
18.Pierre Picard Frankrijk
19.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
20.Ronny Holliday Gr.Brit.
1952
1.Luciano Ciancola Italië
2.André Noyelle België
3.Rik Van Looy België
4.Hein Gelissen Nederland
5.Piet Kooyman Nederland
6.Pierre Michel Frankrijk
7.K.A.Aanrad Nederland
8.Richard Van Genechten België
9.Hans Erik Andresen Denemarken
10.Jacques Anquetil Frankrijk
11.Robert Grondelaers België
12.Edi Ziegler B.R.D.
13.Lucien Victor België
14.Leon Scales G.B.
15.Ken Russell G.B.
16.Battista Monti Italië
17.Ian Greenfield G.B.
18.Ian Steel G.B.
19.Bob Maitland G.B.
20.George Thomas G.B.
1951
1.Gianni Ghidini Italië
2.Rino Benedetti Italië
3.Robert Ludwig Luxemburg
4.Remo Pianezzi Zwitserland
5.Omer Van der Voorden België
6.Piet Van Roon Nederland
7.Mathieu Joris Nederland
8.André Noyelle België
9.Jean Dacquay Frankrijk
10.Hubert Bastianelli Frankrijk
11.Ian Steel G.B.
12.Alan Taylor G.B.
13.Ian Greenfield G.B.
14.Bernie Wood G.B.
15.Jonathan Welch G.B.
16.Dave Bedwell G.B.
17.Ken Jowett G.B.
18.Georges Audemard Frankrijk
19.Etienne Pierre Frankrijk
20.Kay Allan Olsen Denemarken
1950
1 Robert Varnajo Frankrijk
2 Jack Hoobin Australië
3 Roger Batsle België
4 Gilbert De Smet België
5 Thijs Roks Nederland
6 Willy Hutmacher Zwitserland
7 Robert Bintz Luxemburg
8 Yngve Lund Zweden
9 Rinaldo Moresco Italië
10 Dick Bowes Gr.Brit.
11 Alfio Ferrari Italië
12 Johannes Dekkers Nederland
13 Donato Piazza Italië
14 Stig Martensson Zweden
15 Roger Bisetti Frankrijk
16 Georges Decaux Frankrijk
17 Bob Maitland Gr.Brit.
18 Walter Bucher Zwitserland
19 Jos Schils België
20 Martin Van Geneugden België
1949
1.Henk Faanhof Nederland
2.Henri Kass Luxemburg
3.Antonio Ferrari Italië
4.Serge Blusson Frankrijk
5.Robert Varnajo Frankrijk
6.Walter Bucher Zwitserland
7.Hans Bern Zwitserland
8.Jan Vesely Tsjechoslov.
9.Roger Hureaux Frankrijk
10.Sylvestre Zosi Frankrijk
11.Jack Hoobin Australië
12.Johan Plantaz Nederland
13.Robert Baitsle België
14.Gilbert Desmet België
15.Mathijs Roks Nederland
16.Willy Hutmacher Zwitserland
17.Robert Bintz Luxemburg
18.Yngve Lundh Zweden
19.Rinaldo Moresco Italië
20.Gianni Ghidini Italië
1948
1.Harry Snell Zweden
2.Lucien Lerno België
3.Harry Vinken Nederland
4.Wim Van Est Nederland
5.Silvio Pedroni Italië
6.Theo Lossie België
7.Ingve Lundh Zweden
8.José Beyaert Frankrijk
9.Marcel Ernzer Luxemburg
10.Franco Fanti Italië
11.Gerrit Voorting Nederland
12.Lode Wouters België
13.Lucien De Lathouwer België
14.Eugene Van Roosbroeck België
15.Henk Faanhof Nederland
16.Henri Kass Luxemburg
17.Antonio Ferrari Italië
18.Serge Blusson Frankrijk
19.Robert Varnajo Frankrijk
20.Walter Bucher Zwitserland
1947
1 Harry Snell Zweden
2 Alfio Ferrari Italië
3 Ole Wannlund Zweden
4 Silvio Pedroni Italië
5 Heinrich Schiebl Oostenrijk
8 Frans Gielen België
9 Sven Johansson Zweden
6 Jean Baldassari Frankrijk
7 Hans Sommer Zwitserland
10 Allan Carlsson Zweden
11 Gerrit Voorting Nederland
12 Nils Johansson Zweden
13 Yngve Lund Zweden
14 Sture Andersson Zweden
15 Lode Wouters België
16 Leon De Lathouwer België
17 Eugene Van Roosbroeck België
18 Karl Kuhn Oostenrijk
19 Lievin Lerno België
20 Hubert Huber Oostenrijk
1946
1 Henri Aubry Frankrijk
2 Ernst Stettler Zwitserland
3 Gerard Van Beek Nederland
4 Willi Emborg Denemarken
5 Willy Hutmacher Zwitserland
6 Umberto Drei Italië
7 Harry Snell Zweden
8 Nils Johansson Zweden
9 Oscar Plattner Zwitserland
10 Henri Kass Luxemburg
11 Luciano Maggini Italië
12 Alfons Stuyts Nederland
13 Jean Baldassari Frankrijk
14 Sigge Larsson Zweden
15 Alfio Ferrari Italië
16 Silvio Pedroni Italië
17 Ernst Ciganek Oostenrijk
18 Ole Wannlund Zweden
19 Harald Janemar Zweden
20 Fritz Schaer Zwitserland
1945
1.Henri Aubry Frankrijk
2.Ernst Stettler Zwitserland
3.Gerard Van Beek Nederland
4.Willi Emborg Denemarken
5.Willy Hutmacher Zwitserland
6.Umberto Drei Italië
7.Niels Johansson Zweden
8.Oscar Plattner Zwitserland
9.Luciano Maggini Italië
10.Jean Baldassari Frankrijk
11.Alfio Ferrari Italië
12.Silvio Pedroni Italië
13.Ole Wännlund Zweden
14.Fritz Schär Zwitserland
15.Harry Snell Zweden
16.Hans Sommer Zwitserland
17.Heinrich Schiebl Oostenrijk
18.Frans Gielen België
19.Gerrit Voorting Nederland
20.Jean Bogaerts België
1944
1 Gerard Van Beek Nederland
2 Nils Johansson Zweden
3 Oscar Plattner Zwitserland
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Umberto Drei Italië
10 Luciano Maggini Italië
11 Jean Baldassari Frankrijk
12 Alfio Ferrari Italië
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Karel De Baere België
15 Kees Pellenaars Nederland
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Gottfried Weilenmann Zwitserland
18 Robert Chapatte Frankrijk
19 Christian Pedersen Denemarken
20 Julio Alba Argentinië
1943
1 Oscar Plattner Zwitserland
2 Gerard Van Beek Nederland
3 Nils Johansson Zweden
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Aristides Paulo Portugal
10 Alfio Ferrari Italië
11 Jose Tavares Da Silva Portugal
12 Ernie Clements Gr.Brit.
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Jose Baptista Alves Portugal
15 Silvio Costa Portugal
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Jose Jacinto Portugal
18 Christian Pedersen Denemarken
19 Karl Kittsteiner Duitsland
20 Manuel Rocha Portugal
1942
1 Alfio Ferrari Italië
2 Roger Cottyn Frankrijk
3 Max Bircher Zwitserland
4 Roland Chapuis Frankrijk
5 Heinrich Schwarzer Duitsland
6 Desire Keteleer België
7 Knud Erik Andersen Denemarken
8 Jose Maria Ferreira Portugal
9 Joao Maria Ferreira Portugal
10 Manuel Abreu Pedreira Portugal
11 Oscar Plattner Zwitserland
12 Ernst Stettler Zwitserland
13 Gerard Van Beek Nederland
14 Nils Bagarn Johansson Zweden
15 Henri Aubry Frankrijk
16 Toni Merkens Duitsland
17 Willi Emborg Denemarken
18 Willy Hutmacher Zwitserland
19 Harry Snell Zweden
20 Aristides Paulo Portugal
1941
1 Karl Kittsteiner Duitsland
2 Aristides Paulo Portugal
3 Werner Mittelholzer Zwitserland
4 Jose Maria Ferreira Portugal
5 Gerard Wisard Zwitserland
6 Willy Scalvini Zwitserland
7 Hans Preiskeit Duitsland
8 Kurt Warnier België
9 Andreas Hiltl Duitsland
10 Johannes Loewen Denemarken
11 Luiz Santos Portugal
12 Antonio Soares Portugal
13 Joao Cordeiro Portugal
14 Antonio Jacinto Portugal
15 Jose Rato Portugal
16 Francisco Castro Portugal
17 Hernani Ribeiro Portugal
18 Raul Silva Portugal
19 Jose Tavares Da Silva Portugal
20 Ernie Clements Gr.Brit.

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)”