Bernhard Eckstein wordt tachtig

09 ECKSTEIN Bernhard“Als bewijs van het ‘collectief socialistisch denken’ liet de grote Gustav Adolf Schur zijn vriend, tegenstrever en ploegmakker, het pluimgewicht Bernhard Eckstein, zijn gang gaan, terwijl hijzelf de sterke Belg Willy Vanden Berghen in zijn greep hield. Dit gebeurde op de memorabele dag van 13 augustus 1960, hoogtepunt voor de Oost-Duitse wielersport, op de Omloop van de Sachsenring (in eigen vaderland) en 200.000 uitgelaten wielerfanaten juichten de triomf toe. Rijk is de winnaar van die koers nooit geworden, amper een wielertrui met hoge symboliek won hij, maar hij schreef sportgeschiedenis. Wereldkampioen 1960, Bernhard Eckstein is een kleine man die ongelooflijk groot werd in zijn sport, en voor de rest van zijn leven mocht hij van zijn hobby een beroep maken: hij werd sportfotograaf.”
Lees verder “Bernhard Eckstein wordt tachtig”

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)

2014
1 Louis Meintjes M.T.N. Zuid-Afrika
2 Dion Smith Hincapie Nieuw-Zeeland
3 James Oram Bissell Nieuw-Zeeland
4 Rafael Ferreira Reis Banco Bic Portugal
5 Sven Erik Bystroem Oster-Hus Noorwegen
6 Caleb Ewan Jayco Australië
7 Kristoffer Skjerping Team Joker Noorwegen
8 Tiesj Benoot Lotto België
9 Sondre Holst Enger Sparebank Sor Noorwegen
10 Iuri Filosi Colpack Italië
11 Hernando Bohorquez Sanchez Boyaca Colombia
12 Scott Davies Madison GBr
13 Ilya Davidenok Astana Kazakstan
14 Silvio Herklotz Stolting Duitsland
15 Mathieu Van Der Poel B.K.C.P. Nederland
16 Miguel Angel Lopez Boyaca Colombia
17 Fabian Lienhard E.K.Z. Zwitserland
18 Tanner Putt Bissell VSA
19 Timo Roosen Rabobank Nederland
20 Luka Pibernik Radenska Slovenië

2013
1 Louis Meintjes Zuid-Afrika
2 Dylan Van Baarle Nederland
3 Stefan Kueng Zwitserland
4 Nathan Brown V.S.A.
5 Jasha Suetterlin B.R.D.
6 Daniil Fominykh Kazakstan
7 Damien Howson Australië
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Sondre Holst Enger Noorwegen
10 Caleb Ewan Australië
11 Toms Skujins Letland
12 Davide Villella Italië
13 Silvio Herklotz B.R.D.
14 Julian Alaphilippe Frankrijk
15 Patrick Konrad Oostenrijk
16 Felix Grossschartner Oostenrijk
17 Clement Chevrier Frankrijk
18 Jan Hirt Tsjechië
19 Federico Figueiredo Portugal
20 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
2012
1 Hugo Houle Spidertech Canada
2 Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
3 Patrick Konrad Vorarlberg Oostenrijk
4 Silvan Dillier E.K.Z. Zwitserland
5 Hernando Bohorquez Elegant Colombia
6 Lawrence Warbasse B.M.C. VSA
7 Bryan Coquard Vendee U Frankrijk
8 Sean Patrick Downey An Post Ierland
9 Tom Van Asbroeck Topsport België
10 Tobias Ludvigsson Cykelcity Zweden
11 Luka Pibernik Radenska Slovenië
12 JohanEsteban Chaves Rubio Coldeportes Colombia
13 Soufiane Haddi V.S.Aigle Marokko
14 Kenneth Van Bilsen An Post België
15 Wouter Wippert Bodysol Nederland
16 Sam Bennett An Post Ierland
17 Nathan Brown Bontrager VSA
18 Jan Polanc Radenska Slovenië
19 Moreno Hofland Rabobank Nederland
20 Havard Blikra Oster Hus Noorwegen
2011
1 Michael Hepburn Jayco-AIS Australië
2 Mathias Braendle Geox Oostenrijk
3 Andreas Hofer Janger Oostenrijk
4 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
5 Adrien Petit C.C.Nogent Frankrijk
6 Andy Fenn An Post GBr
7 Rudiger Selig Leopard BRD
8 Marco Haller Adria Mobil Oostenrijk
9 Filippo Fortin Androni Italië
10 Wouter Wippert Davo C.T. Nederland
11 Alexey Tsatevitch Itera Rusland
12 Daniil Fominykh Astana Kazakstan
13 Tosh Van Der Sande Davo C.T. België
14 Andris Smirnovs Rietumu Letland
15 Jetse Bol RabobankNederland
16 Jan Polanc Radenska Slovenië
17 Filip Eidsheim Vest Ridley Noorwegen
18 Jon Aberasturi Izaga Orbea Spanje
19 Michael Andersen Glud Denemarken
20 Raymond Kreder Chipotle Nederland
2010
1 Michael Matthews Jayco Australië
2 John Degenkolb Thuringer BRD
3 Taylor Phinney Livestrong VSA
4 Guillaume Boivin Spidertech Canada
5 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
6 Sonny Colbrelli Colnago Italië
7 Laurens De Vreese Beveren België
8 Sebastian Lander Glud Denemarken
9 Juan Jose Lobato Del Valle Andalucia Spanje
10 Vjatsjeslav Kuznetsov Itera Rusland
11 Luke Rowe Team Sky GBr
12 Siarhei Papok GS Caneva Witrusland
13 Blaz Jarc AdriaMobil Slovenië
14 Ramunas Navardauskas La Pomme Litouwen
15 Stefano Agostini G.S.Zalf Italië
16 David Boily Spidertech Canada
17 Sylwester Janiszewski Legia Warsawa Polen
18 Mikel Landa Meana Euskaltel Spanje
19 Jonathan Monsalve Mastromarino Venezuela
20 Egidijus Juodvalkis Palmans Litouwen
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Carlos Alb. Betancur Gomez Antioquia Colombia
3 Egor Silin Katusha Rusland
4 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
5 Jerome Baugnies Josan België
6 Marko Kump Adria Mobil Slovenië
7 Yevgeniy Nepomnyachshiy Astana Kazakstan
8 CayetanoJose Sarmiento Tunarrosa Telecom Une Colombia
9 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
10 Reinard Janse Van Rensburg M.T.N. ZAf
11 Damiano Caruso Grassi Italië
12 Alexandre Geniez Pyrenees Frankrijk
13 Christer Rake Bank Vest Noorwegen
14 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
15 Sander Maasing St.Etienne Estland
16 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Arnaud Courteille U.C.Nantes Frankrijk
18 Nicolas Edet Rideau 72 Frankrijk
19 Adrian Honkisz C.C.C. Polen
20 Peter Stetina Garmin VSA
2008
1 Cyril Gautier Armor Frankrijk
2 Rui Alberto Faria Da Costa Benfica Portugal
3 Damiano Caruso Grassi Italië
4 Daniele Oss G.S.Zalf Italië
5 Simon Clarke South-Australia Australië
6 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
7 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
8 Maciej Paterski U.C.Basso Polen
9 Elias Schmaeh Volksbank Zwitserland
10 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
11 Simon Geschke KED Bianchi BRD
12 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
13 Fabian Andres Duarte Arevalo Pasion Colombia
14 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
15 Andrei Amador Bikkazakova Lizarte Costa Rica
16 John Degenkolb Thuringer BRD
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Rasmus Guldhammer Designa Denemarken
19 Herberts Pudans Dynatek Letland
20 Egor Silin Katyusha Rusland
2007
1 Thomas Peterson Slipstream VSA
2 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
3 Juraj Sagan Dukla Trencin Slovakije
4 Jerome Coppel Roanne Frankrijk
5 Jonathan Bellis100% me GBr
6 Tom Leezer Rabobank Nederland
7 Mathias Belka L.K.T. BRD
8 Wesley Sulzberger South-Australia Australië
9 Peter Velits Wiesenhof Slovakije
10 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
11 Ignatas Konovalovas La Pomme Litouwen
12 Danilo Wyss B.M.C. Zwitserland
13 Dominik Klemme Lamonta BRD
14 Simone Ponzi G.S.Zalf Italië
15 Florian Vachon Montluçon Frankrijk
16 Vitaly Buts Pagnoncelli Oekraïne
17 Craig Lewis Slipstream VSA
18 Andrey Zeits Capec Kazakstan
19 Pawel Cieslik G.S.Legia Polen
20 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
2006
1 Thomas Peterson TIAA-CREF VSA
2 Rene Mandri Auberville Estland
3 Mark Cavendish Sparkasse GBr
4 Sergei Kolesnikov Omnibike Rusland
5 Danilo Wyss Atlas Zwitserland
6 Alexander Khatuntsev Omnibike Rusland
7 Gerald Ciolek Wiesenhof BRD
8 Francesco Gavazzi Unidelta Italië
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Romain Feillu CC Nogent Frankrijk
11 Dmytro Grabovskyy Finauto OekraÏne
12 Anders Lund G.L.S. Denemarken
13 Andrius Buividas Vilnius Litouwen
14 Gil Suray TeamStorez België
15 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
16 Grega Bole Sava Kranj Slovenië
17 John Devine TIAA-CREF V.S.A.
18 Simon Spilak AdriaMobil Slovenië
19 Jos Van Emden Rabobank Nederland
20 Jelle Van Endert Bodysol België
2005
1 Dumitru Creciun La Pomme Moldavia
2 Mark Cavendish Sparkasse Gr.Brit.
3 Dmytro Grabovskyy Zoccorinese Oekraïne
4 Rene Mandri Jogeva Estland
5 Gerald Ciolek Akud BRD
6 Pieter Jacobs Amuzzo België
7 Lars Boom Rabobank Nederland
8 Andrius Buividas MBK-Lotus Litouwen
9 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
10 Anton Reshetnikov Lokomotiv Rusland
11 William Walker Rabobank Australië
12 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
13 Chris Sutton Haribo Australië
14 Philip Deignan La Pomme Ierland
15 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje
16 Tiziano Dall’Antonia G.S.Zalf Italië
17 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
18 Rafaa Chtioui Chambery Tunesië
19 Stephane Poulhies Albi V.S. Frankrijk
20 Nic Ingels Bodysol België
2004
1 Olegs Melehs Rietumu Letland
2 Evgheni Gutalov Piazzamenti Moldavië
3 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
4 Honorio Machado Japonesa Venezuela
5 Thomas Dekker Rabobank Nederland
6 Jeremy Yates De Schacht NZl
7 Rene Mandri Jogeva Estland
8 Ivan Sever Sava Kroatië
9 Koen De Kort Rabobank Nederland
10 Giovanni Visconti De Nardi Italië
11 Lukaz Fus Team Nippo Tsjechië
12 Konstantin Sivtsov Lokomotiv Witrusland
13 Janez Brajkovic Krka Slovenië
14 Andreas Dietziker Mendrisio Zwitserland
15 Tomasz Nose Krka Slovenië
16 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
17 Matti Breschel Team P.H. Denemarken
18 Matic Strgar Radenska Slovenië
19 Nic Ingels Beveren 2000 België
20 Martin Pedersen Team P.H. Denemarken
2003
1.Matej Jurco Slovakije
2.Sergey Lagutin Oezbekistan
3.Thomas Fothen Duitsland
4.Thomas Dekker Nederland
5.Jussi Veikkanen Finland
6.Vladimir Gusev Rusland
7.Jens Renders Belgium
8.Petter Renang Zweden
9.Andres Cardenas Colombia
10.Michael Creed V.S.A.
11.Niels Scheunemann Nederland
12.Thomas Lovkvist Zweden
13.Brian Vandborg Denemarken
14.Alexander Bespalov Rusland
15.Johan Van Summeren Belgium
16.Rory Sutherland Australia
17.Matej Mugerli Slovenia
18.Maxime Monfort Belgium
19.Alexandre Bazhenov Rusland
20.Nicholas Roche Ierland
2002
1.Jean-François Laroche Canada
2.Francisco Gutierrez Spanje
3.Michael Demin Denemarken
4.Marc Scanlon Ierland
5.Alexander Bespalov Rusland
6.Piotr Mazur Polen
7.Ioannis Tamouridis Griekenland
8.Sergey Lagutin Oezbekistan
9.Francesco Chicchi Italia
10.David Loosli Zwitserland
11.Johan Van Summeren Belgium
12.Geoffroy Lequatre Frankrijk
13.Gregory Rast Zwitserland
14.Sebastien Chavanel Frankrijk
15.Jonas Olsson Zweden
16.Jorge Torre Portugal
17.Philippe Gilbert Belgium
18.Eric Berthou Frankrijk
19.Maxim Iglinsky Kazakstan
20.Alexander Arekeev Rusland
2001
1.Kristoffer Ingeby Zweden
2.Lorenzo Bernucci Italia
3.Fabian Wegmann Duitsland
4.Alexandre Kolobnev Rusland
5.Tom Boonen Belgium
6.Julien Girard Zwitserland
7.Yaroslav Popovych Ukraine
8.Giampaolo Caruso Italia
9.Ruslan Gryschenko Ukraine
10.Jonas Ljungblad Zweden
11.Alan Davis Australia
12.Jerome Pineau Frankrijk
13.Jurgen Van Goolen Belgium
14.Luca Solari Italia
15.Christian Pfannberger Oostenrijk
16.Daniele Bennati Italia
17.Yann Barker Gr.Brit.
18.Danny Pate V.S.A.
19.Christophe Le Mevel Frankrijk
20.Santo Anza Italia
2000
1.Russell Downing Gr.Brit.
2.Dimitri Gainetdinov Rusland
3.Stefan Adamsson Zweden
4.Kristoffer Ingeby Zweden
5.Kevin De Weert België
6.Torsten Hieckmann Duitsland
7.Jonas Ljungblad Zweden
8.Koen De Kort Nederland
9.Dimitri Siemov Rusland
10.Brad Davidson Australië
11.Nicola Gavazzi Italië
12.Scott Davis Australië
13.Alan Davis Australië
14.Evgeny Petrov Rusland
15.Andreas Dietziker Zwitserland
16.Antonio Bucciero Italië
17.Lorenzo Bernucci Italië
18.Alexander Arekeev Rusland
19.Mark Roland Australië
20.Tomasz Nose Slovenië
1999
1.Martin Cotar Kroatië
2.Alexandru Sabalin Moldavië
3.Michael Creed V.S.A.
4.Rouslan Kaioumov Rusland
5.Warren Clark Nieuw-Zeeland
6.Christian Knees Duitsland
7.Christophe Kern Frankrijk
8.Marius Sabaliauskas Litouwen
9.Fabian Cancellara Zwitserland
10.Alexandre Bajenov Rusland
11.Dimitri Dementiev Rusland
12.Stephan Schreck Duitsland
13.Nicolas Fritsch Frankrijk
14.Petter Rennang Zweden
15.Andrei Kashechkin Kazakstan
16.Giorgios Mathioulakis Griekenland
17.Bernhard Eisel Oostenrijk
18.Torsten Hieckmann Duitsland
19.Thor Hushovd Noorwegen
20.Ruslan Pidgorny Oekraïne
1998
1.Thor Hushovd Noorwegen
2.Frédéric Finot Frankrijk
3.Stephan Schreck Duitsland
4.Cadel Evans Australië
5.Matthew Hayman Australië
6.Sliver Stare Slovenië
7.Marius Sabaliauskas Litouwen
8.Benoît Joachim Luxemburg
9.Christian Poos Luxemburg
10.Sandro Güttinger Zwitserland
11.Jochen Summer Oostenrijk
12.Slobodan Slobodnik Slovenië
13.Lazslo Bodrogi Hongarije
14.Filippo Pozzato Italië
15.Florian Wiesinger Oostenrijk
16.Torsten Hieckmann Duitsland
17.Marc Scanlon Ierland
18.Csaba Szekeres Hongarije
19.Fabian Cancellara Zwitserland
20.Pedro Perez Aranjo Colombia
1997
1 Bjorn Vonk Giant Lowik Nederland
2 Francisco Mancebo Perez Banesto Spanje
3 Guillaume Auger V.C.Lyon Frankrijk
4 Matthias Kern Winterthur Zwitserland
5 Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
6 Salvatore Commesso MG-Boys Italië
7 Andrus Asavi Wilton Estland
8 Fabio Malberti San Pellegrino Italië
9 Laurent Lefevre Fourmies Frankrijk
10 Marcel Gono Giant Australië
11 Jean-Michel Tessier Joinville Frankrijk
12 Jay Sweet Giant Australië
13 Andreas Kloeden Telekom Duitsland
14 Johan Dekkers Saeco België
15 Danilo Di Luca Record Cucine San Marco Italië
16 Frank Luikens Groningen Nederland
17 Marcel Strauss Ericsson Zwitserland
18 Oleg Joukov Aubervilliers Rusland
19 Paolo Bossoni Sintofarm Italië
20 Marlon Alirio Perez Arango Medellin Colombia
1996
1 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
2 Marcel Gono Giant-AIS Australië
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Paolo Bettini Grassi Italië
5 Candido Barbosa Paredes Portugal
6 Erki Putsep W-Cup Estland
7 David Zucchero Etupes Frankrijk
8 Philip Vereecke Josan België
9 Frederic Mainguenaud Vendee U Frankrijk
10 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
11 Roberto Sgambelluri MG-Boys Italië
12 Giuliano Figueras Grassi Italië
13 Sergei Ivanov Lada Rusland
14 Roger Smeets American Eagle Nederland
15 Raivis Belohvosciks Merelbeke Letland
16 Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
17 David Pavlicek Husqvarna Tsjechië
18 Gianluca Sironi Lecco Italië
19 Vladislav Borissov Lokosphinx Rusland
20 Maris Kalvers W-Cup Letland
1995
1.Cadel Evans Australië
2.Patrik Pech Tsjechië
3.Petr Klasa Tsjechië
4.Josh Collingwood Australië
5.Danny Nelissen Nederland
6.Mirko Lauria Italië
7.Daniele Sgnaolin Italië
8.Juri Alvisi Italië
9.Luis Castaneda Colombia
10.Jean-Patrick Nazon Frankrijk
11.Victor Becerra Colombia
12.Wim Bos Nederland
13.Patrick Calcagni Zwitserland
14.Nicolas Vogondy Frankrijk
15.Leif Hoste België
16.Jurgen Van De Walle België
17.Csaba Szekeres Hongarije
18.Markus Lemm Duitsland
19.Pavel Tsarapkin Oekraïne
20.Tomasz Lisowicz Polen
1994
1.Lutz Lehmann Duitsland
2.Max Van Heeswijk Nederland
3.Hendrick Van Dijck België
4.Christian Andersen Denemarken
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Lubor Tesar Tsjechië
7.Alex Pedersen Denemarken
8.Milan Dvorscik Slovakije
9.Christophe Mengin Frankrijk
10.Gianluca Pianegonda Italië
11.Sebastien Medan Frankrijk
12.Kazimierz Stafiej Polen
13.Tobias Steinhauser Duitsland
14.Josef Christen Zwitserland
15.Eddy Mazzoleni Italië
16.Alvaro Lozano Colombia
17.Alexei Sivakov Rusland
18.Marco Bellini Italië
19.Robbie McEwen Australië
20.Urs Guller Zwitserland
1993
1.Jan Ullrich B.R.D.
2.Arvis Piziks Letland
3.Lubor Tesar Tsjechië
4.Roland Meier Zwitserland
5.Marek Lesniewski Polen
6.Axel Merckx België
7.Nico Mattan België
8.George Hincapie V.S.A.
9.Marco Vermey Nederland
10.Pavel Tsjerkassov Rusland
11.Kaspar Ozers Letland
12.Georg Totschnig Oostenrijk
13.Lutz Lehmann B.R.D.
14.Christophe Leroscouet Frankrijk
15.Christophe Curritt Frankrijk
16.Conor Henry Ierland
17.Rosario Fina Italië
18.Alessandro Bertolini Italië
19.Andreas Hubmann Zwitserland
20.Mauro Radaelli Italië
1992
1.Jacek Mickiewicz Polen
2.Fabio Casartelli Italië
3.Erik Dekker Nederland
4.Dainis Ozols Letland
5.Andrzej Sypytkowski Polen
6.Michel Lafis Zweden
7.Erik Zabel Duitsland
8.Lars Michaelsen Denemarken
9.Lauri Aus Estland
10.Lance Armstrong V.S.A.
11.Sylvain Bolay Frankrijk
12.Raido Kodanipork Estland
13.Arvis Piziks Letland
14.Christian Andersen Denemarken
15.Klaus Möller Denemarken
16.Richard Groenendaal Nederland
17.Davide Rebellin Italië
18.Steffen Wesemann Duitsland
19.Zbigniew Piatek Polen
20.Svjatoslav Riabuchenko Estland
1991
1.Koos Moerenhout Nederland
2.Vladislav Bobrik U.S.S.R.
3.Mirko Gualdi Italië
4.Beat Zberg Zwitserland
5.Nathan Sheafor V.S.A.
6.Giuseppe Di Grande Italië
7.Ruben Alveiro Marin Colombia
8.Biagio Conte Italië
9.Igor Gonzalez De Galdeano Spanje
10.Daniel Clavero Spanje
11.Wim Vervoort België
12.Stéphane Heulot Frankrijk
13.Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
14.Gerd Audehm Duitsland
15.Jeff Evanshine V.S.A.
16.Tony Morphett Australië
17.Eddy Mazzoleni Italië
18.Davide Rebellin Italië
19.Jacek Bodyk Polen
20.Thomas Bamford Nieuw-Zeeland
1990
1.Pavel Tonkov U.S.S.R.
2.Valery Sapronov U.S.S.R.
3.Andrzej Liwinski Polen
4.Roberto Caruso Italië
5.Jean-Cyril Robin Frankrijk
6.Mirko Gualdi Italië
7.Fabian Jeker Zwitserland
8.Marek Lesniewski Polen
9.Jean-Philippe Dojwa Frankrijk
10.Gerd Audehm D.D.R.
11.Vasyl Zaika U.S.S.R.
12.Fabio Baldato Italië
13.Jens Heppner D.D.R.
14.Slawomir Krawzyck Polen
15.Peter Meinert Denemarken
16.Falk Boden D.D.R.
17.Bob Mionske V.S.A.
18.Richard Virenque Frankrijk
19.Gianluca Tarocco Italië
20.Bjorn Stenersen Noorwegen
1989
1.Joachim Halupczok Polen
2.Christophe Manin Frankrijk
3.Eric Pichon Frankrijk
4.Nate Reiss Verenigde Staten
5.Dominik Krieger B.R.D.
6.Vjatsjeslav Ekimov U.S.S.R.
7.Gianluca Bortolami Italië
8.Robert Matwew B.R.D.
9.Allan Andersson Zweden
10.Daniel Castro Argentinië
11.Viktor Klimov U.S.S.R.
12.Oliverio Rincon Colombia
13.Claudio Brandini Italië
14.Björn Stenersen Noorwegen
15.Andy Lebsanft B.R.D.
16.Andrei Teteriuk U.S.S.R.
17.Cassio Freitas Brazilië
18.Mirko Gualdi Italië
19.Stefan Schütz Zwitserland
20.Gianluca Tarocco Italië
1988
1.Olaf Ludwig D.D.R.
2.Brian Walton Canada
3.Yvan Waddell Canada
4.Christian Henn B.R.D.
5.Uwe Raab D.D.R.
6.Graeme Miller Nieuw-Zeeland
7.Michel Zanoli Nederland
8.Bernd Gröne B.R.D.
9.Mario Traxl Oostenrijk
10.Erik Saebo Noorwegen
11.Bob Mionske V.S.A.
12.Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
13.Eddie Salas Australië
14.Atle Pedersen Noorwegen
15.Roberto Pelliconi Italië
16.Remig Stumpf B.R.D.
17.Emilio Perez Font Andorra
18.Neil Hoban Gr.Brit.
19.Paul Leitch Nieuw-Zeeland
20.Josef Regec Tsjechoslovakije
1987
1.Anton Novosad Tsjechoslovakije
2.Andrzej Mierzejewski Polen
3.Richard Vivien Frankrijk
4.Felice Puttini Zwitserland
5.Alex Pedersen Denemarken
6.Hartmut Bölts B.R.D.
7.Ludek Styks Tsjechoslovakije
8.Jure Pavlic Joegoslavië
9.Severin Kurmann Zwitserland
10.Walter Bonca Joegoslavië
11.Glenn Sanders V.S.A.
12.Jozef Regec Tsjechoslovakije
13.Mario Scirea Italië
14.Johan De Vos België
15.Zenon Jaskula Polen
16.Tommy Nielsen Denemarken
17.Roberto Fortunato Italië
18.Fabrizio Bontempi Italië
19.Remig Stumpf B.R.D.
20.Marco Diem Zwitserland
1986
1.Jonas Tegström Zweden
2.Stephen Hodge Australië
3.Evgeny Zagrebelny U.S.S.R.
4.Helmut Wechselberger Oostenrijk
5.Guido Eickelbeck B.R.D.
6.Chris Scharmin België
7.Patrick Steeno België
8.Janus Kuum Noorwegen
9.Pascal Lance Frankrijk
10.Glenn Sanders Verenigde Staten
11.Bernd Drogan Duitse Dem. Republiek
12.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
13.Alexander Averin U.S.S.R.
14.Johan Traxler Oostenrijk
15.Leigh Chapman Nieuw-Zeeland
16.Hans-Peter Odegaard Noorwegen
17.Kohzoh Fujita Japan
18.Thomas Barth Duitse Dem. Republiek
19.Dimitri Zhdanov U.S.S.R.
20.Akira Asada Japan
1985
1.Paul Kimmage Ierland
2.Kari Myyrylainen Finland
3.Maurizio Fondriest Italia
4.Geert Vandewalle Belgium
5.Lech Piasecki Polen
6.Johnny Weltz Denemarken
7.Frank Van De Vijver Belgium
8.Rolf Sorensen Denemarken
9.Norbert Huber Oostenrijk
10.Kjell Nilsson Zweden
11.Hartmut Bolts B.R.D.
12.Paul Watson Gr.Brit.
13.Mike Kluge B.R.D.
14.Per Pedersen Denemarken
15.Maurizio Vandelli Italia
16.Marek Szerzynski Polen
17.Federico Ghiotto Italia
18.Ken Frost Denemarken
19.Edwig Van Hooydonck Belgium
20.Jonas Tegstrom Zweden
1984
1.Rolf Sörensen Denemarken
2.Dag-Otto Lauritzen Noorwegen
3.Helmut Wechselberger Oostenrijk
4.Daniel Amardheil Frankrijk
5.Steve Bauer Canada
6.Stéphane Maurer Zwitserland
7.Davis Phinney V.S.A.
8.Per Christiansson Zweden
9.Nestor Mora Colombia
10.Alexi Grewal V.S.A.
11.Raul Alcala Mexico
12.Ron Kiefel V.S.A.
13.Primoz Cerin Joegoslavië
14.Martin Earley Ierland
15.Udo Bölts B.R.D.
16.Tadeusz Krawczyk Polen
17.Toni Rominger Zwitserland
18.Kari Myyrylainen Finland
19.Kjell Nilsson Zweden
20.Jörg Müller Zwitserland
1983
1 Andrzej Mierzejewski Polen
2 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
3 Niki Ruttimann Zwitserland
4 Thomas Barth D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Alexi Grewal V.S.A.
7 Sergei Krivosjev U.S.S.R.
8 Kjell Nilsson Zweden
9 Falk Boden D.D.R.
10 Andy Hampsten V.S.A.
11 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
12 Andrzej Serediuk Polen
13 Olaf Ludwig D.D.R.
14 Sergio Scremin Italia
15 Uwe Raab D.D.R.
16 Philippe Bouvatier Frankrijk
17 Lars Wahlqvist Zweden
18 Denis Roux Frankrijk
19 Ivan Ivanov U.S.S.R.
20 Ron Kiefel V.S.A.
1982
1 Dirk De Wolf Belgium
2 Francis Vermaelen Belgium
3 Patrizio Gambirasio Italia
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Bernd Drogan D.D.R.
6 Hans Petter Odegaard Noorwegen
7 Jiri Skoda C.S.S.R.
8 Andrzej Serediuk Polen
9 Jurg Brugmann Zwitserland
10 Vincent Barteau Frankrijk
11 Eric Caritoux Frankrijk
12 Pete Longbottom Gr.Brit.
13 Thomas Barth D.D.R.
14 Brian Holm Sorensen Denemarken
15 Falk Boden D.D.R.
16 Rudy Rogiers Belgium
17 Ron Snijders Nederland
18 Steen Petersen Denemarken
19 Johann Lienhart Oostenrijk
20 Richard Trinkler Zwitserland
1981
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Ennio Salvador Italië
3.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
4.Danny Schoonbaert België
5.Walter Lötzsch D.D.R.
6.Eric Vanderaerden België
7.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
8.Rudy Rogiers België
9.Philippe Chevalier Frankrijk
10.Mauro Angelucci Italië
11.Joeri Barinov Sovjet-Unie
12.Sakhid Zagretdinov Sovjet-Unie
13.Steven Rooks Nederland
14.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
15.Bojan Ropret Joegoslavië
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
18.Raimund Dietzen B.R.D.
19.Ralf Hofeditz B.R.D.
20.Libor Matejka Tsjechoslovakije
1980
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Czeslaw Lang Polen
3.Hans Peter Odegaard Noorwegen
4.Andreas Petermann D.D.R.
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Tadeusz Wojtas Polen
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Herbert Spindler Oostenrijk
10.Harry Hannus Finland
11.Anatoly Yarkin Sovjet-Unie
12.Jiri Skoda C.S.S.R.
13.Marco Cattaneo Italië
14.Jacques Hanegraaf Nederland
15.Olaf Ludwig D.D.R.
16.Joeri Kashirin Sovjet-Unie
17.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
18.Jan Jankiewicz Polen
19.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
20.Thomas Barth D.D.R.
1979
1.Kurt Ehrensperger Zwitserland
2.Julian Rubiano Colombia
3.Allan Peiper Australië
4.Joeri Barinov Sovjet-Unie
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Robert Millar Groot-Brittannië
7.Bernd Drogan D.D.R.
8.Stephen Roche Ierland
9.Antonio Agudelo Colombia
10.Joeri Zacharov Sovjet-Unie
11.Guido Bontempi Italië
12.Jacques Hanegraaf Nederland
13.Gilbert Glaus Zwitserland
14.Hans-Hendrik Oersted Denemarken
15.Ludek Kubias C.S.S.R.
16.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
17.Steven Rooks Nederland
18.Steve Fleetwood Groot-Brittannië
19.Erich Jagsch Oostenrijk
20.Pedro Delgado Spanje
1978
1.Gilbert Glaus Zwitserland
2.Kryzstof Sujka Polen
3.Jan Van Houwelingen Nederland
4.Aldo Arencibia Cuba
5.Kurt Ehrensperger Zwitserland
6.Joeri Barinov Sovjet-Unie
7.Lennard Fagerlund Zweden
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
9.Pierangelo Bincoletto Italië
10.Jacques Stablinski Frankrijk
11.Richard Trinkler Zwitserland
12.Guus Bierings Nederland
13.Mark Pringle Verenigde Staten
14.Uli Müller Zwitserland
15.Wim Jensen Nederland
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Mieceslaw Nowicki Polen
18.Fons De Wolf België
19.Wayne Stetina Verenigde Staten
20.Januusz Kowalski Polen
1977
1.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2.Fons De Wolf België
3.Janusz Kowalski Polen
4.Milos Fisera Tsjechoslovakije
5.Siegbert Schmeisser D.D.R.
6.Henri Regamey Zwitserland
7.Roger Young V.S.A.
8.Danny Schoonbaert België
9.Kees Van Est Nederland
10.Glenn Mitchell G.B.
11.Jacinto Paulinho Portugal
12.Jacques Stablinski Frankrijk
13.Uli Müller Zwitserland
14.Jos Bierings Nederland
15.Jorgen Marcussen Denemarken
16.Alberto Coelho Portugal
17.Gilbert Glaus Zwitserland
18.Paul Hardy Frankrijk
19.Lennard Fagerlund Zweden
20.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
1976
1 Bernt Johansson Zweden
2 Klaus Peter Thaler B.R.D.
3 Matt Czarnecki V.S.A.
4 Patrice Thevenard Frankrijk
5 Ned Overend V.S.A.
6 Faustino Ruperez Spanje
7 Ludwig Wijnants België
8 John Pritchard Gr.Brit.
9 Dag Otto Lauritzen Noorwegen
10 Jean-Rene Bernaudeau Frankrijk
11 Ian Small Gr.Brit.
12 George Mount V.S.A.
13 Peter Jonsson Zweden
14 Jaroslav Jiskra Tsjechoslovakije
15 Bernardo Alfonsel Spanje
16 Vittorio Algeri Italië
17 Jesus Suarez Cuevas Spanje
18 Giuseppe Martinelli Italië
19 Shay Giles Gr.Brit.
20 Mieczyslaw Nowicki Polen
1975
1.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
2.Jan Kowalski Polen
3.Alf Segersall Zweden
4.Paul Wellens België
5.Kevin Sefton Australië
6.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7.Phil Edwards Groot-Brittannië
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Jorgen Marcussen Denemarken
10.Roberto Ceruti Italië
11.Gary Clively Australië
12.Eric Lalouette Frankrijk
13.Hervé Inaudi Frankrijk
14.Vittorio Algeri Italië
15.Leif Hansson Zweden
16.Jean-Luc Vandenbroucke België
17.Karl-Dieter Diers D.D.R.
18.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
19.Werner Blaudzun Denemarken
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Claudio Corti Italië
2.Jean-René Bernaudeau Frankrijk
3.Roy Schuiten Nederland
4.Enrique Martinez-Heredia Spanje
5.Hans-Peter Jakst B.R.D.
6.Bernardo Alfonsel Spanje
7.Rolf Haller B.R.D.
8.Antonio Vallori Italië
9.Roberto Ceruti Italië
10.Bernard Hinault Frankrijk
11.Laurent Zucarelli Frankrijk
12.Renato Marchetti Italië
13.Joël Gallopin Frankrijk
14.Herman Snoeijnk Nederland
15.Thierry Hardy Frankrijk
16.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
17.Bill Nickson Groot-Brittannië
18.Jean-Luc Van den Broucke België
19.Salvatore Maccali Italië
20.Sean Kelly Ierland
1973
1.Kevin Sefton Australië
2.Cees Priem Nederland
3.Ryszard Szurkowski Polen
4.Bernard Bourreau Frankrijk
5.Jürgen Colombo B.R.D.
6.Roy Schuiten Nederland
7.Jan Aling Nederland
8.Paul Lannoo België
9.Stanislaw Szozda Polen
10.Kyrill Komnatov U.S.S.R.
11.Giambattista Baronchelli Italië
12.Roman Hermann Lichtenstein
13.Gerrie Van Gerwen Nederland
14.Jan Spijker Nederland
15.Roger De Beuckelaer België
16.André Corbeau Frankrijk
17.Lieven Malfait België
18.Tadeusz Mytnik Polen
19.Mathieu Dohmen Nederland
20.Ludovic Lis Polen
1972
1.Lennard Fagerlund Zweden
2.Bruce Biddle Nieuw-Zeeland
3.Hennie Kuiper Nederland
4.Phil Edwards G.B.
5.Marcel Duchemin Frankrijk
6.Fedor den Hertog Nederland
7.Cees Priem Nederland
8.Ivan Moravec C.S.S.R.
9.Bernard Bourreau Frankrijk
10.Jan Zwirko Polen
11.Dave Lloyd G.B.
12.Jan Marek C.S.S.R.
13.Piet Van Katwijk Nederland
14.Martyn Roach G.B.
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Ben Koken Nederland
17.Knud Knudsen Noorwegen
18.Sven Ake Nilsson Zweden
19.Lucien De Brauwer België
20.Louis Verreydt België
1971
1.Harry Hannus Finland
2.Dmitri Dmitruk U.S.S.R.
3.Karl Koslar B.R.D.
4.Fedor den Hertog Nederland
5.José Luis Viejo Spanje
6.Ludo Van der Linden België
7.Régis Ovion Frankrijk
8.Staf Van Cauter België
9.Francesco Moser Italië
10.San Gregorio Samaca Colombia
11.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
12.Magnus Uusivirta Finland
13.Cees Priem Nederland
14.Freddy Maertens België
15.Ryszard Szurkowski Polen
16.Urs Berger Zwitserland
17.Karsten Mickein D.D.R.
18.Zbigniew Hanusik Polen
19.Bruno Hubschmid Zwitserland
20.Gennadi Komnatov U.S.S.R.
1970
1.Martin Rodriguez Colombia
2.Jorgen Marcussen Denemarken
3.Eduardo Correia Portugal
4.Jacques Michaud Frankrijk
5.Todor Tsjoechov U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Frankrijk
7.Jan Smyrak Polen
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Eulalio Garcia Spanje
10.Ben Janbroers Nederland
11.Dave Lloyd Gr.Brit.
12.Johnny Back Luxemburg
13.Tony Gakens België
14.Danny Clark Australië
15.Aldo Parecchini Italië
16.Janovitsj Jardy U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev U.S.S.R.
18.Udo Hempel B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Polen
20.Jörgen Schmidt Denemarken
1969
1.Leif Mortensen Denemarken
2.Sture Pettersson Zweden
3.Staf Van Roosbroeck België
4.Jean-Pierre Monseré België
5.Popke Oosterhof Nederland
6.Marcello Bergamo Italië
7.Dmitri Dmitruk Sovjetunie
8.José Saez Spanje
9.Fabrizio Fabbri Italië
10.Régis Délépine Frankrijk
11.Peter Smit Gr.Brit.
12.Bruno Hubschmid Zwitserland
13.Daniel Ducreux Frankrijk
14.Miguel Sanchez Spanje
15.Gösta Pettersson Zweden
16.Rudolf Labus Tsjechoslovakije
17.Robert Treis Luxemburg
18.Zenon Czechowski Polen
19.William Bilsland Gr.Brit.
20.Jan Kegel Polen
1968
1.Franek Surminski Polen
2.Mogens Frey Denemarken
3.Daniel Rebillard Frankrijk
4.Karl Link B.R.D.
5.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
6.Petr Pavlic Yougoslavia
7.Werner Blaudzun Denemarken
8.Bart Solaro Nederland
9.Harry Jansen Nederland
10.Peter Kisner Nederland
11.Paul Crapez België
12.Reid Schwartz V.S.A.
13.Dimitri Dimitriev Sovjet-Unie
14.Bernard Thevenet Frankrijk
15.Erik Pettersson Zweden
16.Albertus Boom Nederland
17.Giancarlo Tartoni Italia
18.Vittorio Marcelli Italia
19.Jorgen Emil Hansen Denemarken
20.Jan Smolik Tsjechoslovakije
1967
1.Henri Heintz Frankrijk
2.Marcel Maes België
3.Erwin Thalmann Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Bulgarije
5.Gösta Pettersson Zweden
6.Jan Magiera Polen
7.Lucien Van Impe België
8.Sture Pettersson Zweden
9.Jan Smolik Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Zweden
11.Hermann Hoffmann D.D.R.
12.Michael Marks D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Polen
14.Kurt Rub Zwitserland
15.Erich Spahn Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck België
17.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Italië
20.Fabrizio Fabbri Italië
1966
1.Luciano Armani Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Spanje
3.Vincenzo Mantovani Italië
4.Evert Dolman Nederland
5.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez België
7.Tiemen Groen Nederland
8.Leslie West Gr.Brit.
9.André Fabry België
10.Rudy Serruys België
11.Paul Seye België
12.Jiri Daler Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen België
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Alexander Dochljakov Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren België
17.Jorgen Emil Hansen Denemarken
18.Werner Blaudzun Denemarken
19.Gerard Koel Nederland
20.Jozef Beker Polen
1965
1.Jacques Botherel Frankrijk
2.José Manuel Lasa Spanje
3.Battista Monti Italië
4.Eddy Beugels Nederland
5.Harry Steevens Nederland
6.Ole Ritter Denemarken
7.Roberto Breppe Argentinië
8.Winfried Peffgen B.R.D.
9.Thorleif Andresen Noorwegen
10.Burckhard Ebert B.R.D.
11.Marian Kegel Polen
12.Gunther Hoffmann D.D.R.
13.Daniel Biolley Zwitserland
14.Domingo Perurena Spanje
15.Robert Csenar Oostenrijk
16.Evert Dolman Nederland
17.Fernand Van Rijmenant België
18.Jean Monteyne België
19.Pavel Dolezal Tsjechoslovakije
20.Rini Wagtmans Nederland
1964
1.Jos Spruyt België
2.Adriano Passuello Italië
3.Eddy Merckx België
4.Jiri Hava Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Frankrijk
6.Nils Fredborg Denemarken
7.Jiri Daler Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng B.R.D.
9.Karl Link B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
11.Lothar Claesges B.R.D.
12.Tiemen Groen Nederland
13.Matej Laczo Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Italië
15.Giorgio Ursi Italië
16.Jos Boons België
17.Leopold Lemmens België
18.Kjell Rodian Denemarken
19.Preben Isaksson Denemarken
20.Willy Planckaert België
1963
1.Flaviano Vicentini Italië
2.Joeri Melikov Sovjetunie
3.Felice Gimondi Italië
4.Victor Kapitanov Sovjetunie
5.Stig Blom Zweden
6.Gainan Saidshunin Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Zweden
8.Noël De Pauw België
9.Henk Cornelissen Nederland
10.Jos Huysmans België
11.Winfried Bölke B.R.D.
12.Jean Dumont Frankrijk
13.Albert Herger Zwitserland
14.Julien Stevens België
15.Francis Bazire Frankrijk
16.Kjell Rodian Denemarken
17.Gerben Karstens Nederland
18.Gianni Motta Italië
19.Marcello Mugnaini Italië
20.Remo Stefanoni Italië
1962
1.Raymond Delisle Frankrijk
2.Rik Wouters Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.André Zimmermann Frankrijk
5.Rolf Maurer Zwitserland
6.Georges Chappe Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Italië
8.Eddy Merckx België
9.Jos Huysmans België
10.Kamiel Vyncke België
11.Domingo Perurena Spanje
12.Gines Garcia Spanje
13.Michel Seyve Frankrijk
14.Peter Crinnion Ierland
15.Marc Huiart Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Spanje
18.Paul Köchli Zwitserland
19.Victor Kapitanov U.S.S.R.
20.Joske Dries Nederland
1961
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Spanje
3.Vittorio Adorni Italië
4.Gustav Adolf Schur D.D.R.
5.Henri Belena Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Italië
7.Frans Melckenbeeck België
8.Guido De Rosso Italië
9.Stanislaw Gazda Polen
10.Robert Hintermüller Zwitserland
11.Robert Hentges Luxemburg
12.René Chtiej Polen
13.Bernhard Eckstein D.D.R.
14.Victor Kapitanov U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nederland
16.Bent Peters Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Italië
19.Jan Kudra Polen
20.Ove Adamsson Zweden
1960
1 Willy Vandenberghen België
2 Joeri Melikov U.S.S.R.
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Stanislaw Gazda Polen
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Livio Trape Italië
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Jacques Gestraud Frankrijk
9 Evgeny Klevtsov U.S.S.R.
10 Roland Lacombe Frankrijk
11 Jacques Simon Frankrijk
12 Kurt Postl Oostenrijk
13 Egon Adler D.D.R.
14 Enzo Cerbini Italië
15 Mohammed El Gourch Marokko
16 Raymond Reaux Frankrijk
17 Alexei Petrov U.S.S.R.
18 Gilbert Maes België
19 Ken Laidlaw Gr.Brit.
20 William Bradley Gr.Brit.
1959
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Erwin Lutz Zwitserland
3.Aristide Tarri Frankrijk
4.Huib Zilverberg Nederland
5.Ramon Mendiburu Spanje
6.Willy Vandenberghen België
7.Vittorio Adorni Italië
8.Cees Lute Nederland
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Piet Rentmeester Nederland
11.Gustav Adolf Schur D.D.R.
12.Bas Maliepaard Nederland
13.Lothar Höhne D.D.R.
14.André Cloarec Frankrijk
15.Raymond Poulidor Frankrijk
16.Mario Vallotto Italië
17.Jan Malten Tsjechoslovakije
18.Carlos Echevarria Spanje
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Ludevit Wiezner Tsjechoslovakije
1958
1.Joeri Melikov U.S.S.R.
2.Jan Vesely Tsjechoslovakije
3.Richard Durlacher Oostenrijk
4.Ken Laidlaw Groot-Brittannië
5.Istvan Zoric Joegoslavië
6.Edwin Simic Oostenrijk
7.Josip Aranyi Hongarije
8.Danilo Kolev Bulgarije
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Willi Trepp Zwitserland
11.Andreu Selaru Roemenië
12.Fons Hermans België
13.Miroslav Prosenik Joegoslavië
14.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
15.Pauli Emborg Denemarken
16.William Bradley Groot-Brittannië
17.Alexei Petrov U.S.S.R.
18.Josef Coser Oostenrijk
19.Fons Sweeck België
20.Bruno Kotsev Bulgarije
1957
1.Nentcho Kristov Bulgarije
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Mohammed Ben Mohammed Marokko
4.Louis Proost België
5.Horst Tüller D.D.R.
6.Jean Boudon Frankrijk
7.Bruno Kotsev Bulgarije
8.Roland Henning D.D.R.
9.Marc Sleeuwaert België
10.Johan De Roo Nederland
11.Piet Damen Nederland
12.Schalk Verhoef Nederland
13.Albertus Geldermans Nederland
14.Clément Roman België
15.Gustav Adolf Schur D.D.R.
16.Farouk Hassib Egypte
17.Julien Gekière België
18.Abdel El Quilani Tunesië
19.Damian Kolev Bulgarije
20.Raymond Plaza Frankrijk
1956
1 Johan De Roo Nederland
2 Michel Vermeulin Frankrijk
3 Arnaldo Pambianco Italië
4 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
5 Alan Jackson Gr.Brit.
6 Raymond Mastrotto Frankrijk
7 Ercole Baldini Italië
8 Tom Simpson Gr.Brit.
9 Arnaud Geyre Frankrijk
10 Marcel Queheille Frankrijk
11 Gerard Vergoossen Nederland
12 Horst Tuller Duitsland
13 Stan Brittain Gr.Brit.
14 Gustav Adolf Schur Duitsland
15 Marcel Rohrbach Frankrijk
16 Lars Nordvall Zweden
17 Andre Le Dissez Frankrijk
18 William Holmes Gr.Brit.
19 Hans Kappel Duitsland
20 Ramon Hoyos Vallejo Colombia
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1.Nicolas Barone Frankrijk
2.Orphée Ménéghini Frankrijk
3.Valère Van den Bossche België
4.Pierre Brun Frankrijk
5.Claude Cottalorda Frankrijk
6.Valère Vivensang Frankrijk
7.Frédéric Fallot Frankrijk
8.Bruno Bellemans België
9.Wim Rusman Nederland
10.Gentiel Saelens België
11.Louis Lebourg België
12.Mik Snijder Nederland
13.Giancarlo Zucchetti Italië
14.Jim Perks Gr.Brit.
15.Battista Monti Italië
16.Archie Bunker Gr.Brit.
17.Martin Van den Borgh Nederland
18.Daan De Groot Nederland
19.Brian Haskell Gr.Brit.
20.Gastone Nencini Italië
1953
1.Ricardo Filippi Italië
2.Gastone Nencini Italië
3.Martin Van den Borgh Nederland
4.Michel Van Aerde België
5.André Noyelle België
6.Eluf Dalgaard Denemarken
7.Frans Gelhausen Luxemburg
8.Emiel Van Cauter België
9.Piet Van den Brekel Nederland
10.Attilio Moresi Italië
11.Louis Bares Frankrijk
12.Gilbert Desmet België
13.Bernard Bertolotti Frankrijk
14.Herman Huyghe België
15.Louis Lowie België
16.Fernand Picot Frankrijk
17.Bernard Bultel Frankrijk
18.Pierre Picard Frankrijk
19.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
20.Ronny Holliday Gr.Brit.
1952
1.Luciano Ciancola Italië
2.André Noyelle België
3.Rik Van Looy België
4.Hein Gelissen Nederland
5.Piet Kooyman Nederland
6.Pierre Michel Frankrijk
7.K.A.Aanrad Nederland
8.Richard Van Genechten België
9.Hans Erik Andresen Denemarken
10.Jacques Anquetil Frankrijk
11.Robert Grondelaers België
12.Edi Ziegler B.R.D.
13.Lucien Victor België
14.Leon Scales G.B.
15.Ken Russell G.B.
16.Battista Monti Italië
17.Ian Greenfield G.B.
18.Ian Steel G.B.
19.Bob Maitland G.B.
20.George Thomas G.B.
1951
1.Gianni Ghidini Italië
2.Rino Benedetti Italië
3.Robert Ludwig Luxemburg
4.Remo Pianezzi Zwitserland
5.Omer Van der Voorden België
6.Piet Van Roon Nederland
7.Mathieu Joris Nederland
8.André Noyelle België
9.Jean Dacquay Frankrijk
10.Hubert Bastianelli Frankrijk
11.Ian Steel G.B.
12.Alan Taylor G.B.
13.Ian Greenfield G.B.
14.Bernie Wood G.B.
15.Jonathan Welch G.B.
16.Dave Bedwell G.B.
17.Ken Jowett G.B.
18.Georges Audemard Frankrijk
19.Etienne Pierre Frankrijk
20.Kay Allan Olsen Denemarken
1950
1 Robert Varnajo Frankrijk
2 Jack Hoobin Australië
3 Roger Batsle België
4 Gilbert De Smet België
5 Thijs Roks Nederland
6 Willy Hutmacher Zwitserland
7 Robert Bintz Luxemburg
8 Yngve Lund Zweden
9 Rinaldo Moresco Italië
10 Dick Bowes Gr.Brit.
11 Alfio Ferrari Italië
12 Johannes Dekkers Nederland
13 Donato Piazza Italië
14 Stig Martensson Zweden
15 Roger Bisetti Frankrijk
16 Georges Decaux Frankrijk
17 Bob Maitland Gr.Brit.
18 Walter Bucher Zwitserland
19 Jos Schils België
20 Martin Van Geneugden België
1949
1.Henk Faanhof Nederland
2.Henri Kass Luxemburg
3.Antonio Ferrari Italië
4.Serge Blusson Frankrijk
5.Robert Varnajo Frankrijk
6.Walter Bucher Zwitserland
7.Hans Bern Zwitserland
8.Jan Vesely Tsjechoslov.
9.Roger Hureaux Frankrijk
10.Sylvestre Zosi Frankrijk
11.Jack Hoobin Australië
12.Johan Plantaz Nederland
13.Robert Baitsle België
14.Gilbert Desmet België
15.Mathijs Roks Nederland
16.Willy Hutmacher Zwitserland
17.Robert Bintz Luxemburg
18.Yngve Lundh Zweden
19.Rinaldo Moresco Italië
20.Gianni Ghidini Italië
1948
1.Harry Snell Zweden
2.Lucien Lerno België
3.Harry Vinken Nederland
4.Wim Van Est Nederland
5.Silvio Pedroni Italië
6.Theo Lossie België
7.Ingve Lundh Zweden
8.José Beyaert Frankrijk
9.Marcel Ernzer Luxemburg
10.Franco Fanti Italië
11.Gerrit Voorting Nederland
12.Lode Wouters België
13.Lucien De Lathouwer België
14.Eugene Van Roosbroeck België
15.Henk Faanhof Nederland
16.Henri Kass Luxemburg
17.Antonio Ferrari Italië
18.Serge Blusson Frankrijk
19.Robert Varnajo Frankrijk
20.Walter Bucher Zwitserland
1947
1 Harry Snell Zweden
2 Alfio Ferrari Italië
3 Ole Wannlund Zweden
4 Silvio Pedroni Italië
5 Heinrich Schiebl Oostenrijk
8 Frans Gielen België
9 Sven Johansson Zweden
6 Jean Baldassari Frankrijk
7 Hans Sommer Zwitserland
10 Allan Carlsson Zweden
11 Gerrit Voorting Nederland
12 Nils Johansson Zweden
13 Yngve Lund Zweden
14 Sture Andersson Zweden
15 Lode Wouters België
16 Leon De Lathouwer België
17 Eugene Van Roosbroeck België
18 Karl Kuhn Oostenrijk
19 Lievin Lerno België
20 Hubert Huber Oostenrijk
1946
1 Henri Aubry Frankrijk
2 Ernst Stettler Zwitserland
3 Gerard Van Beek Nederland
4 Willi Emborg Denemarken
5 Willy Hutmacher Zwitserland
6 Umberto Drei Italië
7 Harry Snell Zweden
8 Nils Johansson Zweden
9 Oscar Plattner Zwitserland
10 Henri Kass Luxemburg
11 Luciano Maggini Italië
12 Alfons Stuyts Nederland
13 Jean Baldassari Frankrijk
14 Sigge Larsson Zweden
15 Alfio Ferrari Italië
16 Silvio Pedroni Italië
17 Ernst Ciganek Oostenrijk
18 Ole Wannlund Zweden
19 Harald Janemar Zweden
20 Fritz Schaer Zwitserland
1945
1.Henri Aubry Frankrijk
2.Ernst Stettler Zwitserland
3.Gerard Van Beek Nederland
4.Willi Emborg Denemarken
5.Willy Hutmacher Zwitserland
6.Umberto Drei Italië
7.Niels Johansson Zweden
8.Oscar Plattner Zwitserland
9.Luciano Maggini Italië
10.Jean Baldassari Frankrijk
11.Alfio Ferrari Italië
12.Silvio Pedroni Italië
13.Ole Wännlund Zweden
14.Fritz Schär Zwitserland
15.Harry Snell Zweden
16.Hans Sommer Zwitserland
17.Heinrich Schiebl Oostenrijk
18.Frans Gielen België
19.Gerrit Voorting Nederland
20.Jean Bogaerts België
1944
1 Gerard Van Beek Nederland
2 Nils Johansson Zweden
3 Oscar Plattner Zwitserland
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Umberto Drei Italië
10 Luciano Maggini Italië
11 Jean Baldassari Frankrijk
12 Alfio Ferrari Italië
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Karel De Baere België
15 Kees Pellenaars Nederland
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Gottfried Weilenmann Zwitserland
18 Robert Chapatte Frankrijk
19 Christian Pedersen Denemarken
20 Julio Alba Argentinië
1943
1 Oscar Plattner Zwitserland
2 Gerard Van Beek Nederland
3 Nils Johansson Zweden
4 Henri Aubry Frankrijk
5 Ernst Stettler Zwitserland
6 Willi Emborg Denemarken
7 Willy Hutmacher Zwitserland
8 Harry Snell Zweden
9 Aristides Paulo Portugal
10 Alfio Ferrari Italië
11 Jose Tavares Da Silva Portugal
12 Ernie Clements Gr.Brit.
13 Percy Stallard Gr.Brit.
14 Jose Baptista Alves Portugal
15 Silvio Costa Portugal
16 Rudi Mirke Duitsland
17 Jose Jacinto Portugal
18 Christian Pedersen Denemarken
19 Karl Kittsteiner Duitsland
20 Manuel Rocha Portugal
1942
1 Alfio Ferrari Italië
2 Roger Cottyn Frankrijk
3 Max Bircher Zwitserland
4 Roland Chapuis Frankrijk
5 Heinrich Schwarzer Duitsland
6 Desire Keteleer België
7 Knud Erik Andersen Denemarken
8 Jose Maria Ferreira Portugal
9 Joao Maria Ferreira Portugal
10 Manuel Abreu Pedreira Portugal
11 Oscar Plattner Zwitserland
12 Ernst Stettler Zwitserland
13 Gerard Van Beek Nederland
14 Nils Bagarn Johansson Zweden
15 Henri Aubry Frankrijk
16 Toni Merkens Duitsland
17 Willi Emborg Denemarken
18 Willy Hutmacher Zwitserland
19 Harry Snell Zweden
20 Aristides Paulo Portugal
1941
1 Karl Kittsteiner Duitsland
2 Aristides Paulo Portugal
3 Werner Mittelholzer Zwitserland
4 Jose Maria Ferreira Portugal
5 Gerard Wisard Zwitserland
6 Willy Scalvini Zwitserland
7 Hans Preiskeit Duitsland
8 Kurt Warnier België
9 Andreas Hiltl Duitsland
10 Johannes Loewen Denemarken
11 Luiz Santos Portugal
12 Antonio Soares Portugal
13 Joao Cordeiro Portugal
14 Antonio Jacinto Portugal
15 Jose Rato Portugal
16 Francisco Castro Portugal
17 Hernani Ribeiro Portugal
18 Raul Silva Portugal
19 Jose Tavares Da Silva Portugal
20 Ernie Clements Gr.Brit.
1940
1 Paul Chocque Frankrijk
2 Karl Kittsteiner Duitsland
3 Hans Preiskeit Duitsland
4 Anton Kappey Duitsland
5 Rene Cyr Canada
6 Aristides Paulo Portugal
7 Werner Mittelholzer Zwitserland
8 Jose Maria Ferreira Portugal
9 Gerard Wisard Zwitserland
10 Antonio Soares Portugal
11 Willy Scalvini Zwitserland
12 Kurt Warnier België
13 Luiz Santos Portugal
14 Andreas Hiltl Duitsland
15 Johannes Loewen Denemarken
16 Otokar Rozvoda Tsjechoslovakije
17 Rudolf Rasmussen Denemarken
18 Francisco Inacio Portugal
19 Kurt Zaugg Zwitserland
20 Chris Smits Nederland

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor beloften (voorheen amateurs)”

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1 Ondrej Sosenka C.C.C. Tsjechië
2 Aitor Garmendia Team Coast Spanje
3 Piotr Chmielewski Mroz Polen
4 Thomas Liese Team Nürnberger Duitsland
5 Bekim-Leif Christensen Team Coast Denemarken
6 Jakob Piil Tiscali Denemarken
7 Zbigniew Piatek Mroz Polen
8 Stefan Schumacher Telekom Duitsland
9 David Plaza Romero Team Coast Spanje
10 Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
11 Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
12 Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
13 Paul Van Hyfte Tiscali België
14 Saso Sviben Nürnberger Slovenië
15 Marcel Duijn Rabobank Nederland
16 Robert Radosz Servisco Polen
17 Robert Bartko Telekom Duitsland
18 Giuseppe Di Grande Alexia Italië
19 Radek Blahut Joko Tsjechië
20 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
2.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
3.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
4.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
5.Piotr Wadecki Mroz Polen
6.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
7.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
10.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
11.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
12.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
13.Denis Lunghi Colpack Italië
14.Leif Hoste Mapei Quickstep België
15.Steven Kleynen Farm Frites België
16.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
17.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
18.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
19.Ondrej Fadrny MG Aqua Tsjechië
20.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1 Bjarne Riis Telekom Denemarken
2 Dirk Muller Telekom BRD
3 Uwe Ampler Mroz BRD
4 Steffen Wesemann Telekom BRD
5 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
6 Thomas Liese Cottbus BRD
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Piotr Wadecki Mroz Polen
9 Andrea Dolci Cantina Italië
10 Petr Bencik Hyundai Tsjechië
11 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
12 Bert Dietz Telekom BRD
13 Radoslaw Romanik Sprandi Polen
14 Oscar Cavagnis Cantina Italië
15 Michael Blaudzun Telekom Denemarken
16 Robert Pitonak Hyundai Tsjechië
17 Stephan Schreck Kostritzer BRD
18 Jaromir Purmensky Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Jurgen Werner Agro-Adler BRD
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1 Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
2 Jens Voigt Oschelbronn BRD
3 Ralph Grabsch Oschelbronn BRD
4 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
5 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
6 Kelvin Martin Jayco Australië
7 Harm Jansen Foreldorado Nederland
8 Anatoli Tchoubar MG-Boys Oekraïne
9 Veceslav Orel MG-Boys Moldavië
10 Christian Meyer Oschelbronn BRD
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Olivier Van Coningsloo Saxon België
13 Jean-Jacques Henry Jean Floch Frankrijk
14 Allard Engels Giant Nederland
15 Giuseppe Palumbo MG-Boys Italië
16 Godert De Leeuw Giant Nederland
17 Gert Vanderaerden Saxon België
18 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
19 Max Van Heeswijk Giant Nederland
20 Pasquale Santoro MG-Boys Italië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Steffen Wesemann Duitsland
2 Pavel Tsjerkassov Rusland
3 Bert Dietz Duitsland
4 Tomasz Brozyna Polen
5 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
6 Erik Zabel Duitsland
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Alexei Nakazny GOS 
9 Andrea Peron Italië
10 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Henrik Djernis Denemarken
15 Alexander Chefer GOS
16 Martin Slanik Tsjechoslovakije
17 Bjorn Stenersen Noorwegen
18 Radoslaw Romanik Polen
19 Evgeni Moskalev GOS
20 Beat Wabel Zwitserland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Lees verder “Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)”