25 jaar geleden: nog een oudje dat zich in de kijker fietst

25 jaar geleden: nog een oudje dat zich in de kijker fietst

Precies op dezelfde dag dat Danny Clark zich in Bremen legendarisch maakte, was er nog een 42-jarige die zich in de kijker fietste: de 42-jarige Francesco Moser strandde in Mexico op 430 meter om het werelduurrecord van de 17 jaar jongere Chris Boardman te verbeteren! (Tussen haakjes: ik ben er niet zeker van dat bijgevoegde foto van dat exploot dateert. Kan iemand dat bevestigen of mij de juiste foto bezorgen?)

25 jaar geleden: Danny Clark wordt de “eeuwige” nummer twee

25 jaar geleden: Danny Clark wordt de “eeuwige” nummer twee

Morgen zal het 25 jaar geleden zijn dat de 42-jarige Danny Clark samen met Andreas Kappes de zesdaagse van Bremen heeft gewonnen en daarmee naast René Pijnen als tweede op de “eeuwige lijst” (70 overwinningen) komt te staan. Patrick Sercu blijft onaantastbaar aan de leiding met 88 overwinningen.

Dino Zandegu wordt 75…

20 Dino ZandeguVandaag wordt de Italiaanse wielrenner en ploegleider Dino Zandegu zeventig jaar. Hij kreeg de bijnaam Il cantante, de zingende sprinter, omdat hij na elke overwinning het publiek trakteerde op een lied. Zo zong hij na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen in 1967 O Sole Mio, ook al had het die dag pijpenstelen geregend. Hij was prof van 1964 tot 1972. Na zijn carrière was Zandegù ploegleider bij achtereenvolgens G.B.C., Mecap, Hoonved-Bottecchia, Malvor, ZG Mobili en Brescialat. (Wikipedia)
Lees verder “Dino Zandegu wordt 75…”

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

2013
1 Patrick Konrad Oostenrijk
2 Toms Skujins Letland
3 Adam Yates Gr.Brit.
4 Dylan Van Baarle Nederland
5 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
6 Simon Yates Gr.Brit.
7 Julian Alaphilippe Frankrijk
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Clement Chevrier Frankrijk
10 Bakhtiyar Kozhatayev Kazakstan
11 Ruben Fernandez Spanje
12 Jasha Suetterlin Duitsland
13 Daniil Fominykh Kazakstan
14 Oskar Svendsen Noorwegen
15 Davide Formolo Italië
16 Heiner Rodrigo Parra Bustamante Colombia
17 Gavin Mannion V.S.A.
18 Tilegen Maidos Kazakstan
19 Adam Phelan Australië
20 Pierre Gouault Frankrijk

2012
1 Alexey Lutsenko Kazakstan
2 Patrick Konrad Oostenrijk
3 Sergei Pomoshnikov Rusland
4 Jan Polanc Slovenië
5 Juan Ernesto Chamorro Chitan Colombia
6 Lawrence Warbasse V.S.A.
7 Tobias Ludvigsson Zweden
8 Jay McCarthy Australië
9 Silvan Dillier Zwitserland
10 Havard Blikra Noorwegen
11 Warren Barguil Frankrijk
12 Natnael Berhane Eritrea
13 Mattia Cattaneo Italië
14 Sergey Chernetski Rusland
15 Ian Boswell V.S.A.
16 Gennady Tatarinov Rusland
17 Daan Olivier Nederland
18 Tim Wellens België
19 Evert Alexander Rivera Colombia 
20 Eduardo Sepulveda Argentinië
2011
1 Matthias Allegaert Ovyta België
2 Tim De Clercq Soenens België
3 Johan Chaves Café de Colombia Colombia
4 Cristiano Monguzzi Casati Italië
5 Ramon Sinkeldam Rabobank Nederland
6 David Boily Spidertech Canada
7 Axel Domont Chambéry Frankrijk
8 Jasper Stuyven Bontrager België
9 Mattia Cattaneo Trevigiani Italië
10 Kanstantsin Klimiankou Astana Witrusland
11 Jacob Rathe Chipotle VSA
12 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
13 Vegard Stake Laengen Team Joker Noorwegen
14 Stefano Locatelli Colpack Italië
15 Warren Barguil Lanester 56 Frankrijk
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Vincenzo Ianniello Caparrini Italië
18 Michael Rodriguez Café de Colombia Colombia
19 Louis Verhelst WSC Menen België
20 Jetse Bol Rabobank Nederland
2010
1 Nairo Quintana Rojas Coldeportes Colombia
2 Andrew Talansky Chipotle VSA
3 Jarlinson Pantano Coldeportes Colombia
4 Tom-Jelte Slagter Rabobank Nederland
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 Romain Bardet Chambery Frankrijk
7 Thomas Bonnin Albi V.S. Frankrijk
8 Michael Matthews Jayco Australië
9 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
10 Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11 David Roesch Atlas BRD
12 Gregory Brenes Obando Burgos Costa Rica
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Yannick Eijssen Eijssen België
15 Higinio Fernandez Suarez Orbea Spanje
16 Nelson Oliveira Livestrong Portugal
17 Marek Canecky Podbrezova Slovakije
18 Chris Butler B.M.C. VSA
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Sergej Fuchs Rabobank BRD
4 Jaco Venter Marco Polo ZAf
5 Michel Kreder Rabobank Nederland
6 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
7 Peter Stetina Garmin VSA
8 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
9 Andrei Krasilnikau A.S.Aigle Witrusland
10 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
11 Romain Beney Atlas Zwitserland
12 Tony Gallopin Auber Frankrijk
13 Alexander Prishpetny Itera Rusland
14 John Darwin Atapuma Aguardientes Colombia
15 Julien Berard Chambery Frankrijk
16 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
17 Arthur Vichot Roanne Frankrijk
18 Jan Tratnik Radenska Slovenië
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Kirk Carlsen Garmin VSA
2008
1 Jan Bakelants Beveren 2000 België
2 Rui Costa Benfica Portugal
3 Arnold Jeannesson Aubervilliers Frankrijk
4 Jerome Coppel Francaise Frankrijk
5 Andrei Amador Lizarte Costa Rica
6 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
7 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
8 Jarlinson Pantano Pasion Colombia
9 Damiano Caruso Grassi Italië
10 Peter Stetina Garmin VSA
11 Kristjan Koren Perutnina Slovenië
12 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
13 Sergei Fuchs 3C-Gruppe BRD
14 Anthony Roux Francaise Frankrijk
15 Thomas Peterson Garmin VSA
16 Simon Geschke KEDBianchi BRD
17 Rein Taaramae Cofidis Estland
18 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
19 Cyril Gautier Armor Frankrijk
20 Herberts Pudans Dynatek Letland
2007
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Patrice Halgand Agricole Frankrijk
3 Guillaume Levarlet Aubervilliers Frankrijk
4 Nicholas Roche Agricole Ierland
5 Andreas Muller RSV Berlin BRD
6 Marcel Beima T-Mobile Nederland
7 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
8 Bauke Mollema Rabobank Nederland
9 Beat Zberg Gerolstein Zwitserland
10 Johann Tschopp Bouygues Zwitserland
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Hubert Schwab Quickstep Zwitserland
13 Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
14 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
15 Giovanni Visconti Quickstep Italië
16 Stijn De Volder Discovery België
17 Cyrille Gautier Armor Frankrijk
18 David Lelay Armor Frankrijk
19 Andreas Kappes RSV Berlin BRD
20 Leonardo Duque Cofidis Colombia
2006
1 Dominique Rollin VC Roubaix Canada
2 Christophe Diguet VC Nantes Frankrijk
3 Jerome Bonnace Fenioux Frankrijk
4 Jonathan Dayus VC Nantes GBr
5 Nicolas Reynaud V.C.Aix Frankrijk
6 Mickael Szkolnik Albi V.S. Frankrijk
7 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan
8 Brad Huff TIAA-CREF VSA
9 Gil Suray Team Storez België
10 Yannick Marie Gascogne Frankrijk
11 Michael Lange TIAA-CREF VSA
12 Tomasz Kaszuba UC Artix Polen
13 Ger Soepenberg Fondas P3 Nederland
14 Mederic Clain VC Roubaix Frankrijk
15 Steven De Decker Soenens België
16 Marcin Slezak Montauban Polen
17 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
18 Nicolas Rousseau Equipe de Poursuite Frankrijk
19 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
20 Gilles Tanguy Marmande Frankrijk
2005
1 John Gadret Jartazi Frankrijk
2 Simon Collard Nat.selectie België
3 Anthony Van Den Berghe Nat.selectie België
4 Jose Antonio Pecharroman Quickstep Spanje
5 Carl Naibo Jean Floch Frankrijk
6 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
7 Samuel Plouhinec Jean Floch Frankrijk
8 Luis Perez Rodriguez Cofidis Spanje
9 Remy Di Gregorio Francaise Frankrijk
10 Benoit Salmon Agritubel Frankrijk
11 Francesco Bellotti Agricole Italië
12 Preben Van Hecke Lotto België
13 Julien Mazet Auberville Frankrijk
14 Kevin Maene Nat.selectie België
15 Cristian Moreni Quickstep Italië
16 Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
17 Preben Duchateau Nat.selectie België
18 Jonathan McCarty Discovery VSA
19 Michael Lange TIAA-CREF VSA
20 Leonardo Duque Jartazi Colombia
2004
1 Ben Cramers België
2 Norman Meerkerke Nederland
3 Joos Groen Nederland
4 Mike Alloo Nederland
5 Serge Joos België
6 Tom Maes België
7 Piet Jochems België
8 Gideon De Jong Nederland
9 Markus Runggaldier Italië
10 Gerald Lavalard Frankrijk
11 Wouter Van Mechelen België
12 Gregor Zajc Slovenië
13 Jean-Claude Lebeau België
14 Nicolai Baiolet België
15 Thomas Dekker Nederland
16 Francesco Secchiari Italië
17 Giuseppe Clara Italië
18 Vincent Rouchon Frankrijk
19 Wannes Maertens Canada
20 Tim Van De Zande Nederland
2003
1 Rodrigo Gonzalez Mexico
2 Ivan Zamorano Mexico
3 Michal Prusa Tsjechië
4 Alexey Esin Rusland
5 Magnus Backstedt Zweden
6 Mathijs Loohuis Nederland
7 Franco Marvulli Zwitserland
8 Jiri Novak Tsjechië
9 Tino Haakman Nederland
10 Sergio Marinangeli Italië
11 Jaaron Poad Nieuw-Zeeland
12 Viktor Panaev Rusland
13 Andy Jacques-Mayne VSA
14 Oscar Mason Italië
15 Frank Van Dulmen Nederland
16 Tomas Vokrouhlik Tsjechië
17 Fabio Montenegro Colombia
18 Michael Randin Zwitserland
19 Simone Mori Italië
20 Arne Hassink Nederland
2002
1.Aitor Silloniz Euskaltel Spanje
2.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
3.Samuel Dumoulin Jean Delatour Frankrijk
4.Pierrick Fedrigo Credit Agricole Frankrijk
5.David Munoz Kelme Spanje
6.Kevin De Weert Rabobank Belgium
7.Pieter Weening Rabobank Nederland
8.Jimmy Engoulvent Bonjour Frankrijk
9.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
10.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
11.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet Oekraïne
12.Egoi Martinez Euskaltel Spanje
13.Inaki Isasi Euskaltel Spanje
14.Jure Golcer Perutnina Slovenia
15.Vladislav Borisov Nat.selectie Rusland
16.Anthony Charteau Bonjour Frankrijk
17.Mauricio Ardila Marlux Colombia
18.Filippo Pozzato Mapei Quickstep Italia
19.Christophe Laurent Jean Delatour Frankrijk
20.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep Duitsland
2001
1.Kevin Hulsmans Mapei-Quickstep Belgium
2.Inaki Isasi Euskaltel Orbea Spanje
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Sven Teutenberg Festina Specialized Duitsland
5.Pablo Lastras Banesto Pinarello Spanje
6.Gorka Gonzalez Euskaltel Orbea Spanje
7.Juan Miguel Cuenca Kelme Spanje
8.Sébastien Talabardon Big Mat Frankrijk
9.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
10.Marlon Perez Orbitel Colombia
11.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italia
12.Carlos Garcia Kelme Spanje
13.Florent Brard Festina Frankrijk
14.Denis Menchov Banesto Pinarello Rusland
15.Evgeny Petrov Mapei-Quickstep Rusland
16.Stéphane Heulot Big Mat Frankrijk
17.Jesus Manzano Kelme Spanje
18.Angel Luis Casero Festina Spanje
19.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
20.Benoît Poilvet Crédit Agricole Frankrijk
2000
1 Kim Kirchen Montegrappa Luxemburg
2 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
3 Bjorn Hoeben Tegeltoko Nederland
4 Andreas Muller Frankfurt BRD
5 Tom Boonen Groeninge België
6 Stefan Adamsson Crescent Zweden
7 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
8 Samuel Dumoulin V.C.Lyon Frankrijk
9 Michele Scarponi G.S.Zalf Italië
10 Thomas Voeckler Vendee U Frankrijk
11 Lionel Georget Mantes Frankrijk
12 Raphael Bastin Pesant België
13 Samuel Rouyer Nat.selectie Frankrijk
14 Bram Tankink Tegeltoko Nederland
15 Camille Bouquet Mantes Frankrijk
16 Jurgen Van Loocke Groeninge België
17 Andy Cappelle Lombarden België
18 Lars Breiseth Ringerike Noorwegen
19 Charles Dionne Volkswagen Canada
20 Jonas Ljungblad Crescent Zweden
1999
1.Sandro Güttinger Nat.selectie Zwitserland
2.Sergei Iakovlev Besson Kazakstan
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker V.C.Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
2.Vincent Cali Agrigel Frankrijk
3.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
4.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
5.Brice Bouniot Casino Frankrijk
6.Ivan Basso Nat.selectie Italië
7.Christian Vandevelde Nat.selectie V.S.A.
8.Lizuarte Martins Nat.selectie Portugal
9.Roland Maurer Nat.selectie Oostenrijk
10.Pierrick Gillereau Jean Floch Frankrijk
11.Matthias Kern Nat.selectie Zwitserl.
12.Christophe Morel Nat.selectie Frankrijk
13.Salvador Barriga Nat.selectie Mexico
14.Christian Trafelet Nat.selectie Zwitserland
15.David Sipocz Nat.selectie Hongarije
16.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Matthew Meaney Nat.selectie Australië
19.Lauri Aus Mutuelle Estland
20.Toni Tauler Nat.selectie Spanje
1995
1.Philippe Bordenave Blagnac
2.Thierry Bricaud Vendée U
3.Jean-Yves Duzellier ASPTT Mulhouse
4.Damien Nazon Vendée U
5.Laurent Lefèvre Wasquehal
6.Xavier Vadrot ASPTT Paris
7.Christophe Agnolutto ASPTT Paris
8.Anthony Morin Aubervilliers
9.Stéphane Conan Bernard Sport
10.Grégoire Balland ASPTT Metz
11.Grégory Barbier Wasquehal
12.Eric Frutoso Mantes
13.Christophe Faudot Vendée U
14.Jean-François Laffilée VCL Aisne
15.Xavier Jan Côte Armor
16.Erwan Jan ASPTT Paris
17.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63
18.Denis Leproux VCL Aisne
19.Eric Beaune V.C.Rouen
20.Michel Lallouët Bernard Sport
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
3.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
4.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
5.Alain Van der Borght Nat.selectie België
6.Steve De Wolf Nat.selectie België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
9.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
10.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
11.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Michel Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Fabrice Naessens Nat.selectie België
2.Slawomir Krawzyck Corbeil Polen
3.Francis Roger Bic Frankrijk
4.Thierry Gouvenou La Poste Frankrijk
5.Olaf Lurvik Bic Noorwegen
6.Pascal Chanteur Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Chavant V.C.Vaulx Frankrijk
8.Nigel Perry Nat.selectie Australië
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Jean-Pierre Delphis V.C.Vaulx Frankrijk
11.Loic Le Flohic Wasquehal Frankrijk
12.Gunther Nauwelaerts Nat.selectie België
13.Pierre Dewailly Wasquehal België
14.Daniel Devry Nat.selectie België
15.William Pérard V.C.Roubaix Frankrijk
16.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
17.Mario De Clercq Nat.selectie België
18.Daniel Dubreuil Corbeil Frankrijk
19.Christophe Faudot La Poste Frankrijk
20.Pierre-Henri Menthéour Nat.selectie Frankrijk
1989
1 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
2 Marc Meilleur CSM Persan Frankrijk
3 Ivan Cerioli Nat.selectie Italië
4 Steven De Neef Nat.selectie België
5 Mark James Nat.selectie Gr.Brit.
6 Roger Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
7 Erik Bos Nat.selectie Nederland
8 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
9 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Laurent Dufaux Nat.selectie Zwitserland
11 Gino Bos Nat.selectie België
12 Laurent Pillon A.C.B.B. Frankrijk
13 Eric Pichon V.C.Lyon Frankrijk
14 Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
15 Camillo Passera Nat.selectie Italië
16 Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
17 Daniel Wyder Nat.selectie Zwitserland
18 Djamolidin Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
1988
1 Volker Diehl Schwinn BRD
2 Stan Tourne Sigma België
3 Hansruedi Marki Panasonic Zwitserland
4 Bruno Holenweger Isotonic Zwitserland
5 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
6 Roland Gunther Schwinn BRD
7 Anthony Doyle Ever Ready GBr
8 Luc Colijn A.D.R. België
9 Charly Mottet Systeme U Frankrijk
10 Rolf Golz Superconfex BRD
11 Andreas Walzer Nat.selectie B.R.D.
12 Rudy Dhaenens P.D.M. België
13 Gino Primo Nat.selectie België
14 Arnolds Udris Nat.selectie U.S.S.R.
15 Michael Marcussen Nat.selectie Denemarken
16 Marc Macharis Nat.selectie België
17 Adriano Baffi Gis Italië
18 Peter Van Petegem Nat.selectie België
19 Johan Lammerts Toshiba Nederland
20 Kim Eriksen Pepsi Cola Denemarken
1987
1 Uwe Bolten Nat.selectie B.R.D.
2 Stefan Steinweg Nat.selectie B.R.D.
3 Werner Stutz Nat.selectie Zwitserland
4 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
5 Didi Ruegg Nat.selectie Zwitserland
6 Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
7 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
8 Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
9 Michel Legrand Nat.selectie Nederland
10 Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
11 Dainis Grantisch Nat.selectie U.S.S.R.
12 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
13 Philippe Louviot Z-Peugeot Frankrijk
14 Pascal Poisson Systeme U Frankrijk
15 Giovanni Lombardi Nat.selectie Italia
16 Frederic Magné Nat.selectie Frankrijk
17 Othmar Hafliger Toshiba Zwitserland
18 Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
19 Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
20 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
1986
1.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
2.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
3.Claude Carlin La Poste Frankrijk
4.Dante Rezze V.C.V.V. Frankrijk
5.Benjamin Van Itterbeeck Nat.selectie België
6.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
7.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
8.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
9.Hervé Desriac La Poste Frankrijk
10.Stephen Swart Bic Nieuw-Zeeland
11.Bruno Bruyère Nat.selectie België
12.Alejandro Munoz Nat.selectie Spanje
13.Jean-Marie Angelotti La Poste Frankrijk
14.Vincent Thorey Wasquehal Frankrijk
15.Johan Museeuw Nat.selectie België
16.Xavier Cordayeda Nat.selectie Spanje
17.Philippe Galvez V.C.V.V. Frankrijk
18.Laurent Masson A.C.B.B. Frankrijk
19.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Marino Verardo A.C.B.B. Frankrijk
1985
1.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver Nat.selectie België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard Nat.selectie Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay Nat.selectie Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado Nat.selectie Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
1984
1 Volker Diehl Nat.selectie B.R.D.
2 Dieter Thurau Nat.selectie B.R.D.
3 Anthony Doyle Nat.selectie Groot-Brittannië
4 Hans Hendrik Oersted Nat.selectie Denemarken
5 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
6 Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
7 Tommy Post Nat.selectie Nederland
8 Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
9 Dan Frost Nat.selectie Denemarken
10 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
12 Stephan Joho Nat.selectie Zwitserland
13 Jorgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
14 Johan Bruyneel Nat.selectie België
15 Patrice Esnault Nat.selectie Frankrijk
16 Dominique Gaigne Renault Frankrijk
17 Kurt Onclin Nat.selectie België
18 Rudy Ceyssens Nat.selectie België
19 Fredy Schmidtke Nat.selectie B.R.D.
20 Dean Woods Nat.selectie Australië
1983
1 Danny Clark Fangio Australië
2 Roman Hermann Maredo Lichtenstein
3 Etienne De Wilde La Redoute België
4 Stan Tourne Nat.selectie België
5 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6 Urs Freuler Atala Zwitserland
7 Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
8 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gerd Frank Nat.selectie Denemarken
10 Soren Lilholt Nat.selectie Denemarken
11 Werner Betz Maredo BRD
12 Lars Otto Olsen Nat.selectie Denemarken
13 Tullio Cortinovis Nat.selectie Italië
14 Gary Wiggins Aernoudt Australië
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
16 Peter Hermann Maredo Lichtenstein
17 Claude Moreau Coop Frankrijk
18 Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
19 Alexander Romanov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Dieter Thurau Del Tongo BRD
1982
1.Bruno Cornillet Nat.selectie Frankrijk
2.Kim Andersen Coop Denemarken
3.Greg Lemond Renault V.S.A.
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Tom Broznowski Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
9.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
10.Philippe Louviot Nat.selectie Frankrijk
11.Davis Phinney Nat.selectie V.S.A.
12.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten Nat.selectie V.S.A.
14.Siegfried Hekimi Eorotex Zwitserland
15.Thurlow Rogers Nat.selectie V.S.A.
16.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Chris Carmichael Nat.selectie V.S.A.
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Yvon Bertin Coop Frankrijk
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Vanderaerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Pascal Jules Seat Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
14.Jaime Villamajo Seat Spanje
15.Antonio Esparza Seat Spanje
16.Pascal Campion La Redoute Frankrijk
17.René Bittinger Skil Frankrijk
18.Thierry Barrault La Redoute Frankrijk
19.Juan Carlos Alonso Seat Spanje
20.Dominique Le Bon La Redoute Frankrijk
1978
1.Rafael Tolosa Nat.selectie Colombia
2.Stephen Roche Michelin Ierland
3.Régis Clère Mavic Frankrijk
4.Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
5.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic Frankrijk
7.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
10.Acacio da Silva Nat.selectie Portugal
11.Jean-Paul Lebris Nat.selectie Frankrijk
12.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
13.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
14.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
15.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
16.Alberto Coelho Nat.selectie Portugal
17.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
18.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag Zwitserland
20.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
1977
1.Joël Gallopin Frankrijk
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Romanu Vasile Roemenië
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Michal Klasa Tsjechoslovakije
6.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Vladimir Osokin Sovjet-Unie
10.Jan Brzezny Polen
11.Czeslaw Lang Polen
12.Siegbert Schmeisser D.D.R.
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Mircea Romascanu Roemenië
15.Bernd Drogan D.D.R.
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Gerhard Lauke D.D.R.
18.Zenon Zajac Sovjet-Unie
19.Jean-Pierre Bouteille Frankrijk
20.Karl-Dieter Diers D.D.R.
1976
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton Nat.selectie Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière Nat.selectie Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1975
1.Herman Ponsteen Nat.selectie Nederland
2 Jacques Stablinski Flandres-Artois Frankrijk
3 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4 Bernard Osmont Normandie Frankrijk
5 Sylvain Blandon Dauphiné Frankrijk
6 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
7 Herve Inaudi Dauphiné Frankrijk
8 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
9 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit.
10 Raoul Rauline Normandie Frankrijk
11 Michel Le Denmat Bretagne Frankrijk
12 Christian Jourdan Aquitaine Frankrijk
13 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14 Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15 Thierry Grandsire Picardie Frankrijk
16 Daniel Yves Bottazzi Lyonnais Frankrijk
17 Louis Le Bon Bretagne Frankrijk
18 Pierre Bazzo Aquitaine Frankrijk
19 Rene Bittinger Alsace Frankrijk
20 Bernard Badin Normandie Frankrijk
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Jozef Gijsemans België
3.José-Enrique Martinez-Heredia Spanje
4.Stanislaw Szozda Polen
5.Marc Renier België
6.Janusz Kowalski Polen
7.Bernt Johansson Zweden
8.Tord Filipsson Zweden
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.Bill Nickson Groot-Brittannië
15.Willi Matusiak Polen
16.Wim Kelleneers Nederland
17.Joe Waugh Groot-Brittannië
18.Jan Dvorak Tsjechoslovakije
19.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
20.Rudi Schiffner D.D.R.
1973
1.Bernard Bourreau Frankrijk
2.Gianbattista Baronchelli Italië
3.André Corbeau Frankrijk
4.Patrick Béon Frankrijk
5.Georges Talbourdet Frankrijk
6.Michel Demore Frankrijk
7.Wolfgang Steinmayr Oostenrijk
8.Iwan Schmidt Zwitserland
9.Philippe Bodier Frankrijk
10.Joël Hauvieux Frankrijk
11.Jurgen Kraft Duitsland
12.Johann Ruch Duitsland
13.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
14.José Enrique Martinez Heredia Spanje
15.Abelardo Rios Osorio Colombia
16.Jean-Pierre Hannotin Frankrijk
17.Jean-Paul Richard Frankrijk
18.Luis Hernan Diaz Villegas Colombia
19.Roland Salm Zwitserland
20.Alain Meunier Frankrijk


1972
1 Andre Corbeau Poitou Frankrijk
2 Alain Meslet Longjumeau Frankrijk
3 Raymond Martin Ant.Berny Frankrijk
4 Patrick Beon A.C.B.B. Frankrijk
5 Thorleif Andresen Nat.selectie Noorwegen
6 Jean-Pierre Guitard A.C.B.B. Frankrijk
7 Wolfgang Steinmayr Nat.selectie Oostenrijk
8 Francesco Moser Nat.selectie Italië
9 Claude Aiguesparses A.C.B.B. Frankrijk
10 Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
11 Luciano Borgognoni Nat.selectie Italië
12 Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
13 Daniel Leveau Ant.Berny Frankrijk
14 Gaetano Baronchelli Nat.selectie Italië
15 Alain Cigana Bouscat Frankrijk
16 Jean-Paul Richard Longjumeau Frankrijk
17 Roland Smet Pays Loire Frankrijk
18 Freddy Maertens Nat.selectie België
19 Magne Orre Nat.selectie Noorwegen
20 Hans Lutz Nat.selectie West-Duitsland


1971
1.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
2.Francesco Moser Nat.selectie Italië
3.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.Karl Koslar Nat.selectie B.R.D.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
8.Jürgen Kraft Nat.selectie B.R.D.
9.Michel Le Denmat Nat.selectie Frankrijk
10.Staf Hermans Nat.selectie België
11.Alain Bernard Nat.selectie Frankrijk
12.Ottokar Ocinsev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jacques Esclassan Nat.selectie Frankrijk
14.Jos Helsen Nat.selectie België
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
17.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
18.André Corbeau Puteaux Frankrijk
19.Martin Martigniène Créteil Frankrijk
20.Maurice Morvan Nat.selectie Frankrijk
1970
1.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
2.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
3.Francesco Moser Nat.selectie Italië
4.Joël Millard Puteaux Frankrijk
5.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
6.Charles Kindelberger Nat.selectie Frankrijk
7.Yves Hézard Puteaux Frankrijk
8.Enzo Mattioda A.C.B.B. Frankrijk
9.Giuseppe Perletto Nat.selectie Italië
10.Désiré Desesquelles Puteaux
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Paul Ravel Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-Marie Médaille Bleus Frankrijk
14.Daniel Sanquer Créteil Frankrijk
15.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
16.Peter Vonhof Nat.selectie B.R.D.
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Robert Chardon Nat.selectie Frankrijk
19.Cees Stam Nat.selectie Nederland
20.Alain Bellouis Nat.selectie Frankrijk
1969
1 Jean-Pierre Parenteau Poitou Frankrijk
2 Gerard Swertvaeger Audemer Frankrijk
3 Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
4 Gerard Briend A.C.B.B. Frankrijk
5 Pierre Quentin A.C.B.B. Frankrijk
6 Marcel Duchemin Gitane Frankrijk
7 Guy Maingon U.S.F.B. Frankrijk
8 Jean-Pierre Danguillaume S.C.Nice Frankrijk
9 Jean-Jacques Cornet A.C.B.B. Frankrijk
10 Jean-Pierre Livet A.C.B.B. Frankrijk
11 Alain Bellouis U.S.F.B. Frankrijk
12 Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
13 Patrick Charron Terrot Frankrijk
14 Hugo Schaer Nat.selectie Zwitserland
15 Roland Schaer Nat.selectie Zwitserland
16 Adri Duijker Nat.selectie Nederland
17 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
18 Bernard Dupuch Gitane Frankrijk
19 Christian Plancon U.S.F.B. Frankrijk
20 Jean-Pierre Monsere Nat.selectie Belgium
1968
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Bernard Thevenet Frankrijk
3.Roger De Vlaeminck België
4.Fabrizio Fabbri Italië
5.Lucien Van Impe België
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1 Christian Robini Frankrijk 
2 Robert Bouloux Frankrijk 
3 Derek Harrison Gr.Brit.
4 Constantino Conti Italië
5 Cyrille Guimard Frankrijk 
6 Jose Gomez Lucas Spanje 
7 Fedor Den Hertog Nederland
8 Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
9 Arturo Pecchielan Italië
10 Rini Wagtmans Nederland 
11 Georges Pintens België
12 Walter Ricci Frankrijk 
13 Claude Guyot Frankrijk 
14 Mario Giaccone Italië
15 Vittorio Marcelli Italië
16 Jiri Hava Tsjechoslovakije
17 Jose Alba Spanje
18 John Schepers Nederland 
19 Piet Tesselaar Nederland
20 Pavel Konecny Tsjechoslovakije
1966
1.José Samyn Flandres Artois Frankrijk
2.Paul Maes S.C.Nice Frankrijk
3.Walter Ricci U.S.Créteil Frankrijk
4.Robert Bouloux A.C.B.B. Frankrijk
5.Jos De Schoenmaecker Nat.selectie België
6.Jean-Pierre Ducasse U.S.Créteil Frankrijk
7.Derek Harrison Nat.selectie Gr.Brit.
8.Willy Vanneste Nat.selectie België
9.Bernard Guyot U.S.Créteil Frankrijk
10.Frans Van De Ruit Amstel Nederland
11.Peter Chisman Nat.selectie Gr.Brit.
12.Roland Berland A.C.B.B. Frankrijk
13.Mino Denti Nat.selectie Italië
14.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
15.Harry Steevens Amstel Nederland
16.José Gomez Lucas Nat.selectie Spanje
17.René Maertens Nat.selectie België
18.André Anselme Peugeot Frankrijk
19.Pierre Puccianti A.C.B.B. Frankrijk
20.Jean Vidament U.S.Créteil Frankrijk
1965
1.José Manuel Lopez Rodriguez Spanje
2.Jean Dumont Frankrijk
3.Mariano Diaz Spanje
4.Charly Grosskost Frankrijk
5.Albert Herger Zwitserl.
6.Maurice Iziers Frankrijk
7.Théophile Tona Frankrijk
8.Leslie West Gr.Brit.
9.Roland Zollinger Zwitserl.
10.Winfried Peffgen B.R.D.
11.André Bayssière Frankrijk
12.Julien De Locht België
13.Georges Pintens België
14.Harry Steevens Nederland
15.André Abry Frankrijk
16.Jorge Marine Spanje
17.Evert Dolman Nederland
18.Giovanni Corradini Italië
19.Frank Ouwerkerk Nederland
20.Gerard Koel Nederland
1964
1.Felice Gimondi Nat.selectie Italia
2.Gines Garcia Licor 43 Spanje
3.Désiré Letort A.C.B.B. Frankrijk
4.Antonio Tous Licor 43 Spanje
5.Christian Raymond A.C.B.B. Frankrijk
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Jozef Beker Nat.selectie Polen
8.Jan Kudra Nat.selectie Polen
9.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
10.Ryszard Zapala Nat.selectie Polen
11.Mariano Diaz Licor 43 Spanje
12.Mario Martinozzo Nat.selectie Italia
13.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Georges Chappe Mercier Frankrijk
15.Jozef Valencic Nat.selectie Yougoslavia
16.Mario Massi Nat.selectie Italia
17.Bob Addy Nat.selectie Gr.Brit.
18.Antonio Albonetti Nat.selectie Italia
19.Antonio Blanco Licor 43 Spanje
20.José Quesada Licor 43 Spanje
1963
1 Lucien Aimar Frankrijk
2 Raymond Delisle Frankrijk
3 Marcello Mugnaini Italië
4 Kamiel Vyncke België
5 Andre Zimmermann Frankrijk
6 Rolf Maurer Zwitserland
7 Gines Garcia Peran Spanje
8 Remo Stefanoni Italië
9 Joao Alves Peixoto Portugal
10 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
11 Mario Paolo Da Silva Portugal
12 Jose Antonio Momene Spanje
13 Antonio Tous Spanje
14 Mario Maino Italië
15 Adriano Massi Italië
16 Gerard Vastiau België
17 Barry Hoban GBr
18 Juan Jose Sagarduy Spanje
19 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
20 Laurentino Mendes Portugal
1962
1.Antonio Gomez del Moral Spanje
2.Henk Cornelissen Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.Mario Maino Italië
5.Jan Janssen Nederland
6.Michel Grain Frankrijk
7.Gilbert Gallo Frankrijk
8.Kamiel Vyncke België
9.Giancarlo Ferretti Italië
10.Claude Cote Frankrijk
11.Norbert Nicolas Frankrijk
12.Pietro Partesotti Italië
13.Marc Huiart Frankrijk
14.Georges Goodman Gr.Brit.
15.Jan Hugens Nederland
16.Ward Sels België
17.Henk Nijdam Nederland
18.Eusebio Velez Spanje
19.Winfried Bölke B.R.D.
20.John Clarey Gr.Brit.
1961
1.Charles Cauvet Frankrijk
2.Arie Den Hartog Nederland
3.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
4.Roberto Poggiali Italië
5.Guido De Rosso Italië
6.Francesco Gabica Spanje
7.Jean Jourden Frankrijk
8.Albert Van D’Huynslager België
9.Jan Janssen Nederland
10.Ferdinand Flochlay Frankrijk
11.Barry Hoban Gr.Brit.
12.Willy Monty België
13.Carlos Cruz Spanje
14.Jean-Pierre Genet Frankrijk
15.Hans Luthi Zwitserl.
16.Claude Courtet Frankrijk
17.Erwin Jaisli Zwitserl.
18.Pierre Piszczek Frankrijk
19.José Lopez Spanje
20.Winfried Bölke B.R.D.
1960
1.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
2.Stanny Goossens België
3.Marc Huiart Frankrijk
4.Jacques Simon Frankrijk
5.Vic Van Schil België
6.Jean-Claude Morio Frankrijk
7.Yves Trolez Frankrijk
8.William Perkins Gr.Brit.
9.François Goasduff Frankrijk
10.Kenneth Hill Gr.Brit.
11.Alan Ramsbottom Gr.Brit.
12.Al Jacob Gr.Brit.
13.Vic Denson Gr.Brit.
14.Hans Luthi Zwitserland
15.Jos Geurts België
16.Francis Blanc Zwitserland
17.Roger Thull Luxemburg
18.Emile Walravens Nederland
19.Kees De Jongh Nederland
20.Nick Prinsloo Zuid-Afrika
1959
1 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2 Henri Duez Peugeot Frankrijk
3 Stanny Goossens Nat.selectie België
4 Jean Bonifassi Margnat Frankrijk
5 Jacques Gestraud Mercier Frankrijk
6 Romain De Loof Nat.selectie België
7 Rene Baumann Nat.selectie Zwitserland
8 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
9 Guido De Rosso Nat.selectie Italië
10 Leo Sterckx Nat.selectie België
11 Francois Hamon Peugeot Frankrijk
12 Jim Hinds Nat.selectie Gr.Brit.
13 John Ryan Nat.selectie Gr.Brit.
14 Ian Moore Nat.selectie Ierland
15 Barthelemy Gillard Nat.selectie België
16 Georges Van Maekelberghe Nat.selectie België
17 Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
18 Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
19 Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
20 Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
1958
1.Guy Ignolin Frankrijk
2.René Jousset Frankrijk
3.Gérard Thiélin Frankrijk
4.André Foucher Frankrijk
5.Jean Bonifassi Frankrijk
6.Joseph Boudon Frankrijk
7.Ernst Fuchs Zwitserl.
8.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
9.Klaus Nadler B.R.D.
10.William Bradley Gr.Brit.
11.David Dossogne België
12.Henri De Wolf België
13.Lucien Flohimont België
14.Victor Torbeyns België
15.Ben Teunisse Nederland
16.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17.Joeri Melikov U.S.S.R.
18.Nikolai Evtsjenko U.S.S.R.
19.Klaus Klink D.D.R.
20.Dieter Kemper B.R.D.
1957
1.Michel Vermeulin Frankrijk
2.Otto Altweck B.R.D.
3.Raymond Mastrotto Frankrijk
4.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
5.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
6.Roger Roudaud Frankrijk
7.Desiré Demaré Frankrijk
8.Gilbert Gratton Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Spanje
10.José Perez-Frances Spanje
11.Maurice Boeckx België
12.Willy Gramser Nederland
13.Gregorio Sagarminaga Spanje
14.Nicola Traikov Bulgarije
15.Rudi Altig B.R.D.
16.Franco Simonigh Italië
17.José Denoyette België
18.Piet Damen Nederland
19.Abe Geldermans Nederland
20.Clement Roman België
1956
1 Roger Riviere Frankrijk
2 Marcel Rohrbach Frankrijk
3 Gianni Ferlenghi Italië
4 Adolf Christian Oostenrijk
5 Claude Leclercq Frankrijk
6 Roberto Falaschi Italië
7 Giuseppe Fallarini Italië
8 Aldo Zuliani Italië
9 Klaus Bugdahl B.R.D.
10 Stefan Mascha Oostenrijk
11 Georges Volckaert België
12 Adrie Van Steenselen Nederland
13 Veselin Petrovic Joegoslavië
14 Leo Steevens Nederland
15 Mario Gervasoni Italië
16 Joseph Wasko Frankrijk
17 Richard Durlacher Oostenrijk
18 Antonio Uliana Italië
19 Piet Van Est Nederland
20 Ivan Levacic Joegoslavië
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1 Primo Volpi Italië
2 Hilaire Couvreur België
3 Luciano Pezzi Italië
4 Marcel Huber Zwitserland
5 Fred Krebs Gr.Brit.
6 Francis Mel Frankrijk
7 Mauro Gianneschi Italië
8 Maurice Diot Frankrijk
9 Edgard Sorgeloos België
10 Karel Van Dormael België
11 Giuseppe Cerami Italië
12 Giacomo Zampieri Italië
13 Max Schellenberg Zwitserland
14 Alex Close België
15 Yvon Marrec Frankrijk
16 Henri Jochums België
17 Armando Para Italië
18 Ugo Massocco Italië
19 Francis Siguenza Frankrijk
20 Rolando Verdini Italië
1953
1.Louis Bares Frankrijk
2.Gilbert Desmet België
3.Bernard Bertolotti Frankrijk
4.Herman Huyghe België
5.Louis Lowie België
6.Fernand Picot Frankrijk
7.Bernard Bultel Frankrijk
8.Pierre Picard Frankrijk
9.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
10.Ronny Holliday Gr.Brit.
11.Luigi Chiti Italië
12.Adhemar De Blaere België
13.Martin Malfait België
14.Piet Van Heusden Nederland
15.Frans Mahn Nederland
16.Battista Monti Italië
17.Mies Stolker Nederland
18.Anthony Newton Gr.Brit.
19.Bernard Burgess Gr.Brit.
20.Ricardo Filippi Italië
1952
1.Jan Adriaenssens België
2.Henri Anglade Auvergne
3.Francis Pipelin Normandië
4.André Foucher Parijs
5.Jean Graczyk Centre
6.Francis Siguenza Dauphiné
7.Rik Luyten België
8.Pierre Polo Centre
9.Valentin Huot Centre
10.Jan Nolten Nederland
11.Gastone Nencini Italië
12.Marcel Rohrbach Frankrijk
13.Henryk Czyz Polen
14.Jean Stablewski Polen
15.Joseph Thomin Normandië
16.Yves Cohen Auvergne
17.Graiani Pertusi Italië
18.Guy Buchaille Parijs
19.Edgard Sorgeloos België
20.Michael Wiechowski Polen
1951
1.François Mahé Ouest
2.Jean Forestier Centre
3.Leon De Lathouwer België
4.Jacques Lerda Sud
5.Arie Geluk Nederland
6.Claude Le Ber Ouest
7.René Rotta Sud
8.Bernard Quennehen Centre
9.Roger Hassenforder Nord
10.Etienne Garnier Fr.Nat.ploeg
11.Claude Rouer Centre
12.Marcel Rohrbach Nord
13.Henryk Czyz Polen
14.Norbert Esnault Ouest
15.Lucjan Pietraszewski Polen
16.Charles Vaast Nord
17.Georges Decaux Centre
18.Guy Buchaille Parijs
19.Vito Favero Italië
20.Joseph Thomin Ouest

Lees verder “Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)”

Ronde van Ierland

Ronde van Ierland

2010
1 Simon Richardson SigmaSport GBr
2 Bauke Mollema Rabobank Nederland
3 Alexander Wetterhall Sprocket Zweden
4 Peter Williams Motorpoint GBr
5 Dan Craven Condor Namibië
6 Connor McConvey Sean Kelly Ierland
7 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
8 Robert Partridge Endura GBr
9 Pieter Ghyllebert Sean Kelly België
10 Joseph Lewis Drapac Australië
11 John Degenkolb Thuringer BRD
12 Maximilian May Thuringer BRD
13 Jakob Steigmiller Thuringer BRD
14 Josef Kugler Arboe-KTM Oostenrijk
15 John Jack Anderson Sprocket Australië
16 Tomislav Danculovic Loborika Kroatië
17 David Pell Drapac Australië
18 Rhys Lloyd Endura GBr
19 Ryan Sherlock Polygon Ierland
20 Stuart Shaw Drapac Australië

2009
1 Russell Downing Candi TV GBr
2 Simon Richardson Condor GBr
3 Mads Christensen Designa Denemarken
4 Florian Stalder B.M.C. Zwitserland
5 Jan Barta Arboe-KTM Tsjechië
6 Darren Lapthorne Condor Australië
7 Dennis Van Winden Rabobank Nederland
8 David O’Loughlin An Post Ierland
9 Martijn Maaskant Garmin Nederland
10 Ian Wilkinson Halfords GBr
11 Chris Newton Condor GBr
12 David McCann Giant Asia Ierland
13 Alexander Gottfried Team Kuota BRD
14 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
15 Sean Patrick Downey Banbridge Ierland
16 Marco Pinotti Columbia Italië
17 Rune Jogert Giant Noorwegen
18 Lars Petter Nordhaug Team Joker Noorwegen
19 Paidy O’Brien An Post Ierland
20 Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
2008 

1 Lucas Persson Collstrop Zweden
2 Roger Aiken Thornton Ierland
3 Daniel Martin Garmin Ierland
4 Manuele Spadi Cinelli Italië
5 Paidy O’Brien An Post Ierland
6 Tim Klinger Gerolsteiner Duitsland
7 Nicholas Roche Crédit Agricole Ierland
8 Paul Griffin Giant Asia Ierland
9 Robin Seymour Team Worc Ierland
10 Marco Pinotti Columbia Italië
11 Sean Lacey Eurocycles Ierland
12 Neill Delahaye Usher IRC Ierland
13 Russell Downing Pinarello GBr
14 Julian Dean Garmin NZl
15 Paul Healion Pezula Ierland
16 Cameron Jennings Pezula Australië
17 Brian Kenneally My Home Ierland
18 Matthew Wilson Type 1 Australië
19 John Heverin Carn Wh. Ierland
20 Denis Dunworth An Post Ierland

2007
1 David O’Loughlin Navigators
2 Paidy O’Brien Sean Kelly
3 Nicholas Roche Crédit Agricole
4 Mark Cassidy Sean Kelly
5 Rory Wyley Morrissey
6 Eugene Moriarty My Home
7 Glenn Kinning Castlereagh
8 Sean Lacey Murphy & Gunn
9 Neil Delahaye Usher IRC
10 Paul Griffin Giant Asia
11 Paul Healion Sean Kelly
12 Ciaran Power Navigators
13 Martyn Irvine Ards C.C.
14 David McCann Colavita
15 Michael Hennessy Fermoy CC
16 Damien McCabe Team Pointe
17 Simon Coughlan Donamon
18 John Dempsey Sean Kelly
19 Timothy Cassidy Sean Kelly
20 Daniel Martin La Pomme
2006
1 David McCann Giant Asia
2 Ciaran Power Navigators
3 Paidy O’Brien Sean Kelly
4 Nicholas Roche Cofidis
5 Timothy Cassidy Sean Kelly
6 David O’Loughlin Navigators
7 Paul Griffin Giant Asia
8 Daniel Martin La Pomme
9 Mark Cassidy Sean Kelly
10 Andrew McQuaid Sean Kelly
11 Adam Armstrong Dave Kane
12 Philip Finegan Murphy & Gunn
13 Sean Rock McNally
14 Mick Steed Murphy Surveyors
15 Greg Swinand Usher IRC
16 Rory Wyley Morrissey
17 Craig Sweetman Stamullen
18 Martin O’Loughlin Morrissey
19 Tom Shanahan Limerick
20 Ryan Connor Ballymena
2005
1 Marc Scanlon AG2R
2 Paul Griffin Giant Asia
3 David O’Loughlin Navigators
4 Tommy Evans Planet X
5 Robin Seymour Marin
6 Eugene Moriarty Listowel
7 Ciaran Power Navigators
8 Brian Kenneally Meath
9 David McCann Giant Asia
10 Brian Keane Dublin Wheelers
11 Philip Deignan La Pomme
12 Paidy O’Brien Lochness
13 Nicholas Roche Cofidis
14 Mark Cassidy Navan R.C.
15 Philip Finnegan Murphy Gunn
16 Ryan Connor D.F.L.
17 Paul Healion BioAgrico
18 Morgan Fox Shannon
19 Stephen Gallagher Flanders
20 Greg Swinand Usher
2004
1.Derek Finnegan Avonmore
2.Scott McDonald Orwell
3.Simon Kelly Mayo
4.Vincent Gleeson Stena Line
5.Tony Brady Avonmore
6.Craig Sweetman Avonmore
7.Feargal Kelly Wicklow
8.Michael McNena Galway
9.Padraig Marrey Mayo
10.Michael Devins Mayo
11.Morgan Fox Shannon
12.Fintan McCormack Newbridge
13.Marc Scanlon AG2R
14.Daniel Lynch La Pomme
15.Brian Lynch Orwell
16.David O’Loughlin Lombardi
17.Brian Harris Wicklow
18.Brian Kenneally Morrissey
19.David Tansey Orwell
20.Paul Griffin Dublin
2003
1.Tommy Evans La Pomme
2.Robin Seymour Down
3.David McCann Volksbank
4.Keith Gallagher Antrim
5.Ciaran Power Navigators
6.David O’Loughlin Lombardi
7.Paddy Moriarty Skip Hire
8.Eugene Moriarty Meath
9.Brendan Doherty Total Cycling
10.Don Travers Banbridge
11.Roger Lamont Newry
12.Philip Cassidy Cycleways
13.Rodger Aiken Banbridge
14.Aidan McDonald Down
15.Aaron Layhe Elite z/c
16.Paul Griffin Desmond
17.Chad Campbell Elite z/c
18.Myles McCorry Apollo
19.Stephen O’Sullivan Morrissey
20.Oscar Jeffries Elite z/c
2002
1.David McCann Volksbank
2.Sean Lacey Earl of Desmond
3.Stephen Gallagher Earl of Desmond
4.Paddy Moriarty Skip Hire
5.Kieran McMahon Earl of Desmond
6.Marc Scanlon La Pomme
7.Ciaran Power Navigators
8.Tommy Evans La Pomme
9.Aidan Crowley Meath
10.Kealan O’Connor Earl of Desmond
11.Andrew Donnellan Dublin Wheelers
12.Denis Lynch La Pomme
13.Richard Cahill Banteer
14.Martin O’Loughlin Cidona Carrick
15.Philip Finnegan Cycleways Lee Strand
16.Danny Gardiner Apollo C.C.
17.Philip Cassidy Cycleways Lee Strand
18.Rory Wiley Sdeals.com
19.Brendan Doherty Totalcycling.com
20.Michael O’Donnell V.C.Quimper
2001
1.Keith Gallagher Antrim
2.Paul Griffin Dublin Wheelers
3.David O’Loughlin Mayo
4.Michael McNena Galway
5.Eugene Moriarty Cycleways
6.Raymond Clarke Derry
7.Andrew Roche Carlow
8.Matthew Slattery Kerry
9.Richard Cahill Cork
10.Martin O’Loughlin Carlow
11.Colm McGuinness Kildare
12.Eddie O’Donoghue Carlow
13.Kieran McMahon Dublin Wheelers
14.Brian Lennon Kildare
15.Brendan Doherty Antrim
16.Robin Seymour Marin
17.Michael Mulcahy Carlow
18.Joseph Fenlon Carlow
19.Andrew Donnellan Skip Hire
20.Stephen O’Sullivan Derry
2000
1 David O’Loughlin Polo Sport
2 David McCann Clarke’s
3 Robin Seymour Marin
4 Brian Kenneally Qantas
5 Alastair Martin Avonmore
6 Michael McNena Sintofarm
7 Robert Lamont Phoenix CC
8 Eugene Moriarty Latrobe
9 Keith Gallagher Antrim
10 Matthew Slattery Clarke’s
11 Philip McNamara Oregon
12 David McQuaid Avonmore
13 Morgan Fox Tönissteiner
14 Don Travers Clarke’s
15 Myles McCrory Down
16 Stephen O’Sullivan Clarke’s
17 Richard McCauley Dublin Wheelers
18 Ciaran Power Linda McCartney
19 Philip Cassidy Avonmore
20 Marc Scanlon Etupes
1999
1 Eugene Moriarty Baltic
2 Philip Cassidy Avonmore
3 David Peelo I.R.C.
4 Ciaran Power Latrobe
5 Tommy Evans Nissan
6 Morgan Fox D.C.M.
7 Bill Moore Stamullen
8 Derek Finnegan D.C.M.
9 Paddy Moriarty Baltic
10 David O’Loughlin Mayo
11 Karl Donnelly Morrissey
12 Simon Whelan McNally
13 Mark Kiernan Kildare
14 John Grant Ulster
15 Shane Connaughton Westmeath
16 Nigel Forde Galway
17 John Carroll Kildare
18 Brian Kenneally Wicklow
19 Dan Cutting Baltic
20 Justin McGee Ravens
1998
1.Ciaran Power Latrobe
2.Derek Finnegan Latrobe
3.David O’Loughlin Latrobe
4.Marc Scanlon Sligo
5.Karl Donnelly Morrissey
6.Eugene Moriarty Latrobe
7.Robin Seymour Raleigh
8.Michael Smith Mayo
9.Neil Teggart Sligo
10.Dan Cutting Sorrento
11.Christopher Greene Antrim
12.David Peelo I.R.C.
13.Noel Lanigan Limerick
14.Paddy Moriarty Dublin Wheelers
15.Keith O’Sullivan Sorrento
16.Simon Devlin Southend
17.Tommy Evans Nissan
18.Bill Moore Stamullen
19.Adrian Hedderman Morrissey
20.Paul Griffin Morrissey
1997
1.Ciaran Power Latrobe
2.Dermot Healy Hillebrand
3.Robin Seymour Raleigh
4.David O’Loughlin Latrobe
5.Paul Griffin Morrissey
6.Michael Butler Limerick
7.Michael Wall Premier
8.Tony Doyle Limerick
9.Derek Finnegan Latrobe
10.Bill Moore Stamullen
11.Adrian Hedderman Morrissey
12.David Peelo I.R.C.
13.Tommy Evans Nissan
14.Peter Daley St.Quentin
15.Liam Murphy Mayo
16.Declan Hanrahan Premier
17.Martin Maguire Morrissey
18.Conor Henry Antrim
19.Keith O’Sullivan Hillebrand
20.William Byrne Hillebrand
1996
1 Tommy Evans Giant
2 Peter Daley St.Quentin
3 Robin Seymour Raleigh
4 Bill Moore Donnelly
5 Aidan Duff Vendée U
6 David McCann Phoenix CC
7 Ciaran Power Comeragh
8 Derek Finnegan Latrobe
9 Martin Earley Raleigh
10 Alan McCormack Higher Gear
11 Conor Henry Antrim
12 Paul Giles Maestro
13 Michael Smith Antrim
14 Declan Lonergan Giant
15 Dennis Easton Maryland
16 Robert Power Avonmore
17 Ian Chivers Antrim
18 Christopher Kimmage Carlow
19 Cian Lynch Hillebrand
20 Scott McDonald Dublin Wheelers
1995
1.Martin Earley Raleigh
2.Derek Finnegan Latrobe
3.Conor Henry Antrim
4.Tommy Evans Nissan
5.Alan McCormack Guiltless
6.John Brady Lombardi
7.Declan Lonergan Saab
8.Robin Seymour Kona
9.Leslie McKay Individueel
10.Peter Daley St.Quentin
11.Bill Moore Stamullen
12.Paul Giles Bann Valley
13.Dave McQuaid Diamond Back
14.Michael Smith Antrim
15.Robert Power Cork
16.Ian Chivers Antrim
17.Aidan Duff Nantes
18.Cian Lynch Hillebrand
19.Paul McCormack Saab
20.Christopher Kimmage Antrim
1994
1 Martin Earley Raleigh 
2 Sean Kelly Catavana 
3 Conor Henry Team Cologne
4 Robin Seymour Kona 
5 Joey Barr Clarke’s 
6 Declan Lonergan Townsend 
7 Mark Kane Northern 
8 Paddy Callaly Navan R.C.
9 Derek Finnegan Latrobe 
10 Paul Slane Team Devlin 
11 Tommy Evans Banbridge 
12 John Brady Guiltless 
13 Leslie McKay Dublin Wheelers
14 Alan McCormack Klein 
15 Darragh McQuaid Dublin Wheelers
16 Peter Daley St.Quentin 
17 Richard McCauley Wexford 
18 Michael Smith Antrim 
19 Stephen Maher Carrick Wheelers
20 Norman Campbell Sunlight
1993
1.David Hourigan Limerick
2.Kevin Kimmage Navan R.C.
3.Rory Walsh Dublin Wheelers
4.Paul Doyle Lee Strand
5.Nigel Somers Northern Ireland
6.Ray Brownfield Toyota
7.Stephen Healy Meath
8.Raymond Clarke Tipperary
9.Alan Cranston Madigan Wheelers
10.Mark Lyttle Trainor
11.Kieran Downey Clann
12.Brendan Graham O’Rourke
13.Barry Monaghan Newry C.C.
14.Michael Fitzgerald Clonmel C.C.
15.Joey Barr Clarke Brothers
16.Joseph McCall Stephens
17.Declan McMacken V.C.Bangor
18.Barry Fullerton Ballymena
19.Scott McDonald Orwell
20.Gary Scott Newry C.C.
1992
1.Sean Kelly Festina
2.Stephen Roche Carrera
3.Martin Earley P.D.M.
4.Conor Henry Bonnat
5.Robin Seymour Dublin
6.John Brady Spago
7.Alan McCormack Ritchey
8.Paul Slane CSM Persan
9.Alastair Martin Scott
10.Paul McCormack IME-Bolla
11.Mark Kane C.M.Aubervilliers
12.David Peelo Sorrento
13.Stephen Spratt Dublin
14.Declan Lonergan Waterford
15.Ian Chivers Cyprus C.C.
16.Mick Walsh z/c
17.Brendan Doherty Northern
18.Vincent Gleeson Limerick
19.Paul McQuaid z/c
20.Shaun Macken Invicta R.C.
1991
1 Massimo Podenzana Navigare Italië
2 Davide Cassani Ariostea Italië
3 Kevin Kimmage Navan R.C. Ierland
4 Declan Lonergan Waterford Ierland
5 Gethin Butler Nat.selectie GBr
6 Milan Soula Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Patrick Jonker Nat.selectie Australië
8 Barney McLoughlin Cork Ierland
9 Cormac McCann Phoenix CC Ierland
10 Paul Barrett Nat.selectie GBr
11 Stephen Spratt Waterford Ierland
12 Ian Chivers Cyprus CC Ierland
13 Mike Bell Nat.selectie GBr
14 Brendan Graham Newry C.C. Ierland
15 Paddy Callaly Les Jeunes Ierland
16 Martin Lema Nat.selectie Australië
17 Anthony O’Gorman Les Jeunes Ierland
18 Dennis Easton Newry C.C. Ierland
19 Jason Phillips Nat.selectie Australië
20 Bryan Long Nat.selectie GBr
1990
1 Erik Breukink P.D.M. Nederland
2 Johan Museeuw Lotto België
3 Bobby Power Tipperary Ierland
4 Sean Yates 7-Eleven GBr
5 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic Sovjetunie
6 Raul Alcala P.D.M. Mexico
7 Frans Maassen Buckler Nederland
8 Paul McCormack Bolla Wine Ierland
9 Herman Frison Histor België
10 Steve Bauer 7-Eleven Canada
11 Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
12 Sean Kelly P.D.M. Ierland
13 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
14 Martin Earley P.D.M. Ierland
15 Olaf Ludwig Panasonic DDR
16 Brian Holm Sorensen Histor Denemarken
17 Edwig Van Hooydonck Buckler België
18 Michael Wilson Helvetia Australië
19 Keith Reynolds Banana GBr
20 Udo Bolts Stuttgart BRD
1989
1 Eric Vanderaerden Panasonic België
2 Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
3 Thomas Wegmuller Domex Zwitserland
4 Sean Kelly P.D.M. Ierland
5 Johan Museeuw A.D.R. België
6 Brian Walton 7-Eleven Canada
7 Erik Breukink Panasonic Nederland
8 Ron Kiefel 7-Eleven VSA
9 Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
10 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
11 Raul Alcala P.D.M. Mexico
12 Martin Earley P.D.M. Ierland
13 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
14 Marcel Arntz Paternina Nederland
15 Peter Stevenhaagen Helvetia Nederland
16 Martial Gayant Toshiba Frankrijk
17 Frans Maassen Superconfex Nederland
18 Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
19 Phil Anderson T.V.M. Australië
20 Stephen Hodge Kas Australië
1988
1.Paul McCormack Nat.selectie Ierland
2.Ian Chivers Nat.selectie Ierland
3.Graeme Miller Nat.selectie Nieuw-Zeeland
4.Andy Hurford Nat.selectie Gr.Brit.
5.Stephen Spratt Nat.selectie Ierland
6.Cormac McCann Phoenix Ierland
7.Malcolm Elliott Fagor Gr.Brit.
8.Vladimir Berka Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Paul Leitch Nat.selectie Nieuw-Zeeland
10.Thomas Bamford Nat.selectie Nieuw-Zeeland
11.Russell Harrington Nat.selectie Gr.Brit.
12.Jeff Wright Nat.selectie Gr.Brit.
13.Mick Walsh Nat.selectie Ierland
14.Gareth Talbot Nat.selectie Ierland
15.Sean Yates Fagor Gr.Brit.
16.John McQuaid Nat.selectie Ierland
17.Chris McCann Phoenix Ierland
18.François Lemarchand Fagor Frankrijk
19.Stephen Roche Fagor Ierland
20.Santos Hernandez Kas Spanje
1987
1 Sean Kelly Kas Ierland
2 Stephen Roche Carrera Ierland
3 Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4 Johannes Draaijer P.D.M. Nederland
5 Joel Pelier Système U Frankrijk
6 Eric Boyer Système U Frankrijk
7 Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
8 Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
9 Martin Earley Fagor Ierland
10 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
11 Johnny Weltz Fagor Denemarken
12 Sean Yates Fagor GBr
13 Chris Lillywhite Lycra GBr
14 Johan Lammerts Toshiba Nederland
15 Maarten Ducrot Superconfex Nederland
16 Frans Maassen Superconfex Nederland
17 Shane Sutton Lycra Australië
18 Malcolm Elliott Lycra GBr
19 Edwig Van Hooydonck Superconfex België
20 Per Pedersen R.M.O. Denemarken
1986
1 Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
2 Sean Kelly Kas Ierland
3 Phil Anderson Panasonic Australië
4 Martin Earley Fagor Ierland
5 Alan McCormack Red Killian’s Ierland
6 Steve Bauer La Vie Claire Canada
7 Teun Van Vliet Panasonic Nederland
8 Adrian Timmis A.N.C. GBr
9 Adri Van Der Poel Kwantumhallen Nederland
10 Ron Kiefel 7-Eleven VSA
11 Joey McLoughlin A.N.C. GBr
12 Doug Shapiro 7-Eleven VSA
13 Michael Lynch Repco Australië
14 Eric Heiden 7-Eleven VSA
15 Alex Stieda 7-Eleven Canada
16 Tom Broznowski Schwinn VSA
17 Philippe Louviot Peugeot Frankrijk
18 Eddy Planckaert Panasonic België
19 Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
20 Davis Phinney 7-Eleven VSA
1985
1.Nikolai Kociakov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Stephen Roche La Redoute Ierland
3.Vladimir Zveriuk Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Chris Lillywhite Nat.selectie G.B.
6.Stephen Spratt Raleigh Dublin Ierland
7.Tim Harris A.V.P. G.B.
8.Mike Fagg Nat.selectie G.B.
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
10.Simon Cope Nat.selectie G.B.
11.Paul Curran Nat.selectie G.B.
12.Vladimir Malakov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Tonu Roosmae Nat.selectie U.S.S.R.
15.Jean-Claude Leclercq Skil Frankrijk
16.Vladimir Chubikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Jerome Simon La Redoute Frankrijk
18.John McQuaid Emerald Wheelers Ierland
19.Dominique Garde Skil Frankrijk
20.Sean Kelly Skil Ierland
1984
1 Raphael Kimmage Raleigh Ierland
2 John Shortt Galway Ierland
3 Stephen Roche La Redoute Ierland
4 Stephen Delaney Leyland Ierland
5 Marc Gomez La Vie Claire Frankrijk
6 Freddy De Schacht Nat.selectie België
7 Anthony O’Gorman Tipperary Ierland
8 Luc Naudts Nat.selectie België
9 Plinio Casas Buitrago Gran Via Colombia
10 Gerald Irvine Armagh Ierland
11 Rein Valkenburg Realtime Nederland
12 Dave McCall Down Ierland
13 Terry McManus Dublin Wheelers Ierland
14 Emanuele Bombini Del Tongo Italië
15 John McQuaid Skil Ierland
16 Miguel Indurain Reynolds Spanje
17 Eduardo Chozas Zor Spanje
18 Paul McCormack Obelisk Ierland
19 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
20 Phil Anderson Panasonic Australië
1983
1 Paul Kimmage Raleigh Ierland
2 Philip Cassidy Raleigh Ierland
3 Glenn Thompson Raleigh Ierland
4 Jamie McGahan Scotland GBr
5 Raphael Kimmage Dublin Wh. Ierland
6 John McQuaid Dublin Wh. Ierland
7 Aidan Harrison Dublin Wh. Ierland
8 Robert Melrose Scotland GBr
9 Bernard McCormack Dublin Wh. Ierland
10 Tom Murphy Dublin Wh. Ierland
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Tommi Prim Bianchi Zweden
13 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
14 Phil Anderson Peugeot Australië
15 Kim Andersen Coop Denemarken
16 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
17 Jan Raas Raleigh Nederland
18 Greg Lemond Renault VSA
19 Sean Kelly Sem Ierland
20 Joey McLoughlin Scotland GBr
1982
1 Jose Martins Ramalho Coelima Portugal
2 Dermot Gilleran Emerald Wheelers Ierland
3 Jamie McGahan Glasgow Wheelers GBr
4 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
5 Will Kerr Ballymena Ierland
6 Philip Cassidy Navan R.C. Ierland
7 Paul Kimmage Balbriggan Ierland
8 Glenn Thompson Antrim Ierland
9 John McQuaid Dublin Wheelers Ierland
10 Bill Nickson Fibrax GBr
11 Keith Lambert Falcon GBr
12 Sid Barras Falcon GBr
13 Hans Petter Odegaard Nat.selectie  Noorwegen
14 Dave Lloyd Manchester Wheelers GBr
15 Malcolm Elliott Manchester Wheelers GBr
16 Sean Kelly Sem Ierland
17 Alan Matthews Wrexham GBr
18 Joeri Barinov Nat.selectie  U.S.S.R.
19 Robert Crossley Nat.selectie  Australië
20 Clyde Sefton Nat.selectie  Australië