Schouderklopjes en berispingen

80 els witteHet heeft heel wat voeten in de aarde gehad, werd diverse keren uitgesteld, van de agenda afgevoerd enz…, maar sinds maandag jl. is het zo ver: de Raad van Bestuur van de BRT heeft een nieuwe voorzitter. De door de SP voorgedragen Els Witte, prof. aan de VUB, werd als kersvers lid van die Raad maar meteen ook tot voorzitter gepromoveerd.
Lees verder “Schouderklopjes en berispingen”

Veldrit te Tabor (voorheen: Pilzen)

Veldrit te Tabor (voorheen: Pilzen)

2014
1.Milan Kadlec Dukla Praha
2.Michael Boros C.T.Tabor
3.Tomas Okrouhlicky Sparta Praha
4.Zdenek Mlynar Bohemia C.T.
5.Tomas Medek Sparta Praha
6.Roman Fürst Dukla Praha
7.Tomas Holub Sparta Praha
8.Denis Rugovac Dukla Praha
9.Sergio Pardilla Spanje
10.Oldrich Novotny C.T.Weber
11.Jan Wolf Bohemia C.T.
12.Lars Van Der Haar Nederland
13.Philipp Walsleben Duitsland
14.Klaas Vantornout België
15.Niels Albert België
16.Kevin Pauwels België
17.Bart Aernouts België
18.Thijs Van Amerongen Nederland
19.Enrico Franzoi Italië
20.Corne Van Kessel Nederland
Lees verder “Veldrit te Tabor (voorheen: Pilzen)”

FICP-klassement

FICP-klassement

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België 1338p.
2.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië 1301p.
3.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië 1107p.
4.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland 1091p.
5.Christopher Froome Sky-21st Century Fox Gr-Brittannië 1029p.
Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen 1029p.
7.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakijë 1007p.
8.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland 1006p.
9.Vincenzo Nibali Bahrain-Merida Italië 979p.
10.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen 952p.
11.Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Colombië 948p.
12.Philippe Gilbert Quick Step Floors België 940p.
13.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië 939p.
14.Rui Alb. Faria Da Costa UAE-Fly Emirates Portugal 923p.
15.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen 909p.
16.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië 886p.
17.Warren Barguil Sunweb-Giant Frankrijk 884p.
18.Oliver Naesen Ag2R-La Mondiale België 881p.
19.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland 880p.
20.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië 871p.

2016
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1513p.
2.Peter Sagan Tinkoff Slovakijë 1393p.
3.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië 1192p.
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1162p.
5.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen 1144p.
6.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen 1097p.
7.Rui Alb. Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal 1041p.
8.Michael Matthews Orica-Bike Exchange Australië 990p.
9.Christopher Froome Sky-21st Century Fox Gr-Brittannië 943p.
10.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk 934p.
11.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland 906p.
12.Giacomo Nizzolo Trek Factory Racing Italië 856p.
13.Oliver Naesen IAM Cycling België 826p.
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië 808p.
15.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland 806p.
16.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk 792p.
17.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië 765p.
18.Johan Esteban Chaves Orica-Bike Exchange Colombië 763p.
19.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland 762p.
20.Tom Boonen Etixx-Quick Step België 759p.
2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1539p.
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije 1250p.
3.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen 1169p.
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1145p.
5.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland 1065p.
6.Philippe Gilbert BMC Racing België 1041p.
7.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk 1030p.
8.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland 953p.
9.Daniel Moreno Katusha Spanje 940p.
10.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 913p.
11.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië 876p.
12.Vincenzo Nibali Astana Italië 869p.
13.Fabio Aru Astana Italië 832p.
14.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal 831p.
15.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen 805p.
16.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië 797p.
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië 796p.
18.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België 783p.
19.Nairo Quintana Movistar Colombië 769p.
20.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen 765p.
2014
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1239p.
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1197p.
3.Philippe Gilbert BMC Racing België 1052p.
4.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk 993p.
5.Bauke Mollema Belkin Nederland 985p.
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen 975p.
7.Peter Sagan Cannondale Slovakije 966p.
8.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk 925p.
9.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 871p.
10.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland 866p.
11.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen 853p.
12.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen 849p.
13.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië 820p.
14.Daniel Moreno Katusha Spanje 788p.
15.Tom Dumoulin Giant-Shimano Nederland 787p.
16.Fabio Aru Astana Italië 786p.
17.Rui Alb. Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal 786p.
18.Vincenzo Nibali Astana Italië 763p.
19.Cyril Gautier Europcar Frankrijk 759p.
20.Sep Vanmarcke Belkin België 754p.
2013
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1337p.
2.Peter Sagan Cannondale Slovakije 1145p.
3.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1097p.
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1081p.
5.Vincenzo Nibali Astana Italië 950p.
6.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal 937p.
7.Bauke Mollema Belkin Nederland 928p.
8.Daniel Moreno Katusha Spanje 915p.
9.Philippe Gilbert BMC Racing België 912p.
10.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk 902p.
11.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk 893p.
12.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland 790p.
13.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië 787p.
14.Jakob Fuglsang Astana Denemarken 784p.
15.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië 767p.
16.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland 764p.
17.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië 742p.
18.Christopher Froome Sky-Rapha Gr-Brittannië 732p.
19.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië 726p.
20.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen 724p.
2012
1.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1417p.
2.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal 1243p.
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1243p.
4.Sergio Henao Sky-IG Markets Colombië 1234p.
5.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë 1217p.
6.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen 1162p.
7.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1118p.
8.Daniel Moreno Katusha Spanje 1098p.
9.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië 983p.
10.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk 971p.
11.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België 968p.
12.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië 946p.
13.Rigoberto Uran Sky-IG Markets Colombië 914p.
14.Robert Gesink Rabobank Nederland 879p.
15.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada 877p.
16.Philippe Gilbert BMC Racing België 870p.
17.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland 860p.
18.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië 852p.
19.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland 850p.
20.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk 845p.
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België 1414p.
2.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1216p.
3.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje 1101p.
4.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië 999p.
5.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië 977p.
6.Greg Van Avermaet BMC Racing België 955p.
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 935p.
8.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België 919p.
9.Jakob Fuglsang Leopard-Trek Denemarken 858p.
10.Daniel Moreno Katusha Spanje 839p.
11.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen 833p.
12.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje 816p.
13.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland 809p.
14.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië 796p.
15.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk 786p.
16.Bauke Mollema Rabobank Nederland 759p.
17.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland 738p.
18.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België 738p.
19.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg 730p.
20.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië 716p.
2010
1.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië 1349p.
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België 1245p.
3.Cadel Evans BMC Racing Australië 1039p.
4.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1018p.
5.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië 974p.
6.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België 944p.
7.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland 933p.
8.Luis Leon Sanchez Gil Caisse D`Epargne Spanje 900p.
9.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada 889p.
10.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A. 856p.
11.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 832p.
12.Robert Gesink Rabobank Nederland 817p.
13.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg 796p.
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk 781p.
15.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan 765p.
16.Filippo Pozzato Katusha Italië 763p.
17.Fabian Wegmann Milram Duitsland 749p.
18.Chris Horner Radioshack U.S.A. 743p.
19.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen 725p.
20.Oscar Freire Rabobank Spanje 706p.
2009
1.Cadel Evans Silence-Lotto Australië 1235p.
2.Philippe Gilbert Silence-Lotto België 1181p.
3.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië 1172p.
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje 1140p.
5.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 1130p.
6.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië 1084p.
7.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk 1059p.
8.Franco Pellizotti Liquigas-Doimo Italië 865p.
9.Filippo Pozzato Katusha Italië 856p.
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland 854p.
11.Robert Gesink Rabobank Nederland 847p.
12.Tom Boonen Quick Step België 829p.
13.Sergei Ivanov Katusha Rusland 829p.
14.Joaquin Rodriguez Oliver Caisse D`Epargne Spanje 810p.
15.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland 785p.
16.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië 769p.
17.Edvald Boasson Hagen Columbia-HTC Noorwegen 762p.
18.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië 722p.
19.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië 720p.
20.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken 710p.
2008
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje 1324p.
2.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië 1223p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië 1190p.
4.Joaquin Rodriguez Oliver Caisse D`Epargne Spanje 1154p.
5.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië 1131p.
6.Robert Gesink Rabobank Nederland 1047p.
7.Oscar Freire Rabobank Spanje 942p.
8.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Frankrijk 906p.
9.Erik Zabel Milram Duitsland 899p.
10.Alberto Contador Astana Spanje 882p.
11.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België 858p.
12.Cadel Evans Silence-Lotto Australië 847p.
13.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland 840p.
14.Gustav Erik Larsson CSC-Saxo Bank Zweden 828p.
15.Frank Schleck CSC-Saxo Bank Luxemburg 827p.
16.Levi Leipheimer Astana U.S.A. 819p.
17.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk 797p.
18.Matti Breschel CSC-Saxo Bank Denemarken 779p.
19.Kim Kirchen Columbia-High Road Luxemburg 778p.
20.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 776p.
2007
1.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië 1291p.
2.Frank Schleck Team CSC Luxemburg 1168p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië 1082p.
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje 1027p.
5.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland 1023p.
6.Oscar Freire Rabobank Spanje 1011p.
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 998p.
8.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië 976p.
9.Vladimir Gusev Discovery Channel Rusland 966p.
10.Erik Zabel Team Milram Duitsland 921p.
11.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië 898p.
12.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen 878p.
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Frankrijk 874p.
14.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg 872p.
15.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië 862p.
16.Filippo Pozzato Liquigas Italië 816p.
17.Danilo Di Luca Liquigas Italië 788p.
18.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland 768p.
19.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië 761p.
20.Thomas Dekker Rabobank Nederland 749p.
2006
1.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland 1285p.
2.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje 1270p.
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg 1159p.
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 1153p.
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland 1131p.
6.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië 1117p.
7.Andrey Kashechkin Astana Team Kazakstan 1035p.
8.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië 1034p.
9.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België 1012p.
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië 1003p.
11.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië 940p.
12.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen 926p.
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland 899p.
14.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italië 899p.
15.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italië 894p.
16.Karsten Kroon Team CSC Nederland 894p.
17.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland 886p.
18.Cristian Moreni Cofidis Italië 873p.
19.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen 868p.
20.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië 854p.
2005
1.Oscar Pereiro Phonak Spanje 1159p.
2.Danilo Di Luca Liquigas Italia 1053p.
3.Alexander Vinokourov T-Mobile Kazakstan 1029p.
4.Laurent Brochard Bouygues Frankrijk 1006p.
5.Alejandro Valverde Illes Balears Spanje 1006p.
6.Erik Zabel T-Mobile Duitsland 992p.
7.Francisco Mancebo Illes Balears Spanje 956p.
8.Paolo Bettini Quick Step Italia 948p.
9.Miguel A. M.Perdiguero Phonak Spanje 938p.
10.Vladimir Goussev Team CSC Rusland 894p.
11.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 893p.
12.Constantino Zaballa Saunier Duval Spanje 876p.
13.Denis Menchov Rabobank Rusland 870p.
14.Tom Boonen Quick Step Belgium 860p.
15.Damiano Cunego Lampre-Caffita Italia 847p.
16.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen 813p.
17.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia 798p.
18.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia 760p.
19.Carlos Sastre Team CSC Spanje 760p.
20.Stuart O`Grady Cofidis Australia 752p.
2004
1.Oscar Freire Rabobank Spanje 1250p.
2.Erik Zabel T‑Mobile Duitsland 1248p.
3.Paolo Bettini Quick Step Italia 1215p.
4. Stuart O`Grady Cofidis Australia 1138p.
5.Damiano Cunego Saeco Italia 1095p.
6.Ivan Basso Team CSC Italia 1091p.
7.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland 1028p.
8.Erik Dekker Rabobank Nederland 1019p.
9.Francisco Mancebo Illes Balears Spanje 1010p.
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 993p.
11.Alejandro Valverde Com. Valenciana Spanje 988p.
12.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje 886p.
13.Alexander Vinokourov T‑Mobile Kazakstan 860p.
14.Laurent Brochard Ag2r‑Prevoyance Frankrijk 843p.
15.Martin Elmiger Phonak Zwitserland 835p.
16.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland 832p.
17.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje 826p.
18.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium 813p.
19.Cristian Moreni Alessio‑Bianchi Italia 811p.
20.Serhiy Honchar De Nardi Oekraine 800p.
2003
1.Erik Zabel Telekom Duitsland 1274p.
2.Paolo Bettini Quick Step Italia 1176p.
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1099p.
4.Luca Paolini Quick Step Italia 1076p.
5.Francesco Casagrande Lampre Italia 1033p.
6.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 1003p.
7.Danilo Di Luca Saeco Italia 995p.
8.Alejandro Valverde Kelme Spanje 971p.
9.Oscar Freire Rabobank Spanje 946p.
10.Igor Astarloa Saeco Spanje 914p.
11.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland 859p.
12.Mirko Celestino Saeco Italia 850p.
13.Jan Ullrich Team Bianchi Duitsland 846p.
14.Richard Virenque Quick Step Frankrijk 818p.
15.Andrea Noe Alessio Italia 798p.
16.Beat Zberg Rabobank Zwitserland 790p.
17.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg 789p.
18.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia 788p.
19.Tyler Hamilton Team CSC U.S.A. 783p.
20.Patrick Sinkewitz Quick Step Duitsland 780p.
2002
1.Erik Zabel Telekom Duitsland 1375p.
2.Paolo Bettini Mapei-QuickStep Italia 1320p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 1119p.
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1103p.
5.Dario Frigo Tacconi Sport Italia 1046p.
6.Oscar Freire Mapei-QuickStep Spanje 1043p.
7.Franc.Casagrande Fassa Bortolo Italia 1034p.
8.Danilo Di Luca Saeco‑Longoni Italia 983p.
9.Lance Armstrong US‑Postal U.S.A. 977p.
10.Joseba Beloki ONCE‑Eroski Spanje 900p.
11.Peter Van Petegem Lotto‑Adecco Belgium 888p.
12.Robbie McEwen Lotto‑Adecco Australia 884p.
13.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk 844p.
14.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje 841p.
15.Aitor Gonzalez Kelme Spanje 838p.
16.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italia 825p.
17.Laurent Jalabert CSC‑Tiscali Frankrijk 822p.
18.Fabio Sacchi Saeco‑Longoni Italia 811p.
19.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia 808p.
20.Jo Planckaert Cofidis Belgium 786p.
2001
1.Davide Rebellin Liquigas‑Pata Italia 1233p.
2.Erik Dekker Rabobank Nederland 1230p.
3.Paolo Bettini Mapei‑QuickStep Italia 1203p.
4.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia 1099p.
5.Jan Ullrich Telekom Duitsland 1060p.
6.Oscar Sevilla Kelme Spanje 1027p.
7.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia 1018p.
8.Nico Mattan Cofidis Belgium 1016p.
9.Erik Zabel Telekom Duitsland 1009p.
10.Andrei Tchmil Lotto‑Adecco Belgium 995p.
11.Beat Zberg Rabobank Zwitserland 956p.
12.Michael Boogerd Rabobank Nederland 953p.
13.Romans Vainsteins Domo‑FarmFrites Letland 882p.
14.Joseba Beloki Once‑Eroski Spanje 842p.
15.Oscar Camenzind Lampre‑Daikin Zwitserland 798p.
16.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italia 797p.
17.Eddy Mazzoleni Tacconi Sport Italia 792p.
18.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia 788p.
19.Mario Aerts Lotto‑Adecco Belgium 786p.
20.Santiago Botero Kelme Colombia 778p.
2000
1.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië 1409p.
2.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland 1375p.
3.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië 1269p.
4.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland 1231p.
5.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België 1227p.
6.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië 1216p.
7.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje 1187p.
8.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland 1126p.
9.Richard Virenque Team Polti Frankrijk 1114p.
10.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen 1025p.
11.Nico Mattan Cofidis België 1010p.
12.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië 988p.
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland 959p.
14.Peter Van Petegem Farm Frites België 932p.
15.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A. 903p.
16.Michele Bartoli Mapei-Quickstep Italië 890p.
17.Michael Boogerd Rabobank Nederland 890p.
18.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland 888p.
19.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen 847p.
20.Peter Farazijn Cofidis België 845p.
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België 1329p.
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België 1298p.
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1219p.
4.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland 1166p.
5.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland 1147p.
6.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië 1121p.
7.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië 1076p.
8.Pavel Tonkov Mapei-Quick Step Rusland 1066p.
9.Davide Rebellin Team Polti Italië 1012p.
10.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België 934p.
11.Richard Virenque Team Polti Frankrijk 930p.
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken 926p.
13.Beat Zberg Rabobank Zwitserland 920p.
14.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje 907p.
15.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië 893p.
16.Laurent Jalabert ONCE-Deustche Bank Frankrijk 854p.
17.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland 853p.
18.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland 844p.
19.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland 836p.
20.Peter Farazijn Cofidis België 833p.
1998
1.Michele Bartoli Asics-CGA Italië 1460p.
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1230p.
3.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België 1229p.
4.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk 1153p.
5.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk 1087p.
6.Davide Rebellin Polti Italië 1064p.
7.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië 987p.
8.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België 951p.
9.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland 947p.
10.Alberto Elli Casino Italië 934p.
11.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje 880p.
12.Rodolfo Massi Casino Italië 870p.
13.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland 867p.
14.Alex Zulle Festina-Lotus Zwitserland 858p.
15.Leon Van Bon Rabobank Nederland 851p.
16.Abraham Olano ONCE Spanje 813p.
17.Udo Bolts Telekom-ARD Duitsland 812p.
18.Martin Hvastija Cantina Tollo-Alexia Slovenië 781p.
19.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken 763p.
20.Mirko Celestino Polti Italië 753p.
1997
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk 1812p.
2.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk 1476p.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië 1335p.
4.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië 1320p.
5.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraïne 1316p.
6.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland 1314p.
7.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland 1271p.
8.Andrea Tafi Mapei-GB Italië 1265p.
9.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië 1164p.
10.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland 1106p.
11.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Gr.Brittannië 1086p.
12.Udo Bölts Deutsche Telekom Duitsland 1041p.
13.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje 1015p.
14.Johan Museeuw Mapei-GB België 1011p.
15.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland 992p.
16.Cedric Vasseur Gan Frankrijk 981p.
17.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken 968p.
18.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk 964p.
19.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk 958p.
20.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België 947p.
1996
1.Miguel Indurain Banesto Spanje 2044p.
2.Toni Rominger Mapei-GB Zwitserland 2029p.
3.Johan Museeuw Mapei-GB België 1950p.
4.Claudio Chiappucci Carrera Italië 1905p.
5.Erik Breukink Rabobank Nederland 1889p.
6.Vjatsjeslav Ekimov Rabobank Rusland 1830p.
7.Maurizio Fondriest ZG-Roslotto Italië 1762p.
8.Gianni Bugno MG-Technogym Italië 1743p.
9.Adri Van Der Poel Rabobank Nederland 1615p.
10.Steve Bauer Saturn Canada 1609p.
11.Andy Hampsten US-Postal V.S.A. 1514p.
12.Pjotr Ugrumov ZG-Roslotto Letland 1485p.
13.Sean Yates Motorola G.B. 1444p.
14.Lance Armstrong Motorola V.S.A. 1410p.
15.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken 1398p.
16.Bjarne Riis Telekom Denemarken 1373p.
17.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken 1349p.
18.Johan Bruyneel Rabobank België 1331p.
19.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk 1317p.
20.Olaf Ludwig Telekom Duitsland 1272p.
1995
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk 1731p.
2.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië 1513p.
3.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië 1331p.
4.Johan Museeuw Mapei-GB België 1264p.
5.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië 1228p.
6.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland 1161p.
7.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland 1158p.
8.Miguel Indurain Banesto Spanje 1116p.
9.Mauro Gianetti Polti Zwitserland 1073p.
10.Richard Virenque Festina Frankrijk 1068p.
11.Rolf Sörensen MG-Technogym Denemarken 1066p.
12.Alex Zülle ONCE Zwitserland 1020p.
13.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië 1013p.
14.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland 1007p.
15.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco Italië 962p.
16.Abraham Olano Mapei-GB Spanje 937p.
17.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland 911p.
18.Maximilian Sciandri MG-Technogym Gr.Brittannië 879p.
19.Gianni Bugno MG-Technogym Italië 872p.
20.Oscar Pellicioli Polti Italië 833p.
1994
1 Maurizio Fondriest Lampre Italië 579p.
2 Adri Van Der Poel Collstrop Nederland 565p.
3 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk 517p.
4 Andrei Tchmil Lotto Oekraïne 499p.
5 Etienne De Wilde Collstrop België 478p.
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland 460p.
7 Rolf Sorensen GB-MG Denemarken 440p.
8 Gianni Bugno Polti Italië 430p.
9 Johan Museeuw GB-MG België 415p.
10 Richard Groenendaal Concorde Nederland 410p.
11 Mauro Gianetti Mapei-Clas Zwitserland 407p.
12 Phil Anderson Motorola Australië 406p.
13 Urs Freuler Wheeler Zwitserland 400p.
14 Olaf Ludwig Telekom BRD 394p.
15 Lance Armstrong Motorola VSA 392p.
16 Miguel Indurain Banesto Spanje 392p.
17 Vjatsjeslav Ekimov W.P. Rusland 364p.
18 Richard Virenque Festina Frankrijk 362p.
19 Erik Zabel Telekom BRD 353p.
20 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië 350p.
1993
1 Adri Van Der Poel Mercatone Uno Nederland 565
2 Etienne De Wilde Telekom België 479
3 Andrei Tchmil GB-MG Moldavië 473
4 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland 465
5 Phil Anderson Motorola Australië 454
6 Rolf Sorensen Carrera Denemarken 447
7 Gianni Bugno Gatorade Italië 438
8 Johan Museeuw GB-MG België 428
9 Richard Groenendaal Willemsen Nederland 413
10 Maurizio Fondriest Lampre Italië 410
11 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk 408
12 Urs Freuler Wheeler Zwitserland 400
13 Toni Rominger Clas Zwitserland 398
14 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland 370
15 Erik Zabel Telekom BRD 357
16 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië 356
17 Beat Zberg Carrera Zwitserland 346
18 Andreas Kappes Mecair BRD 345
19 Claudio Chiappucci Carrera Italië 339
20 Pierangelo Bincoletto Lampre Italië 330
1992
1 Adri Van Der Poel Tulip Nederland
2 Richard Groenendaal Teleflex Nederland
3 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4 Etienne De Wilde Telekom België
5 Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
6 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
7 Johan Museeuw Lotto België
8 Phil Anderson Motorola Australië
9 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
10 Sean Kelly Festina Ierland
11 Gianni Bugno Gatorade Italië
12 Erik Zabel Union BRD
13 Maurizio Fondriest Panasonic Italië
14 Urs Freuler Bleiker Zwitserland
15 Daniele Pontoni G.S.Zalf Italië
16 Beat Wabel Bleiker Zwitserland
17 Beat Zberg Helvetia Zwitserland
18 Marc Janssens Espace Card België
19 Toni Rominger Clas Zwitserland
20 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
1991
1 Adri Van Der Poel Tulip Nederland 678
2 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland 597
3 Maurizio Fondriest Panasonic Italië 531
4 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken 524
5 Sean Kelly P.D.M. Ierland 520
6 Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk 512
7 Johan Museeuw Lotto België 510
8 Etienne De Wilde Histor België 496
9 Phil Anderson Motorola Australië 491
10 Richard Groenendaal Teleflex Nederland 472
11 Gianni Bugno Gatorade Italië 458
12 Andrei Tchmil S.E.F.B. GOS 447
13 Toni Rominger Toshiba Zwitserland 427
14 Urs Freuler Telekom Zwitserland 409
15 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic GOS 402
16 Erik Breukink P.D.M. Nederland 401
17 Claudio Chiappucci Carrera Italië 400
18 Claude Criquielion Lotto België 400
19 Steven Rooks Buckler Nederland 399
20 Beat Wabel Titan Zwitserland 399
1990
1 Adri Van Der Poel Weinmann Nederland 652
2 Johan Museeuw Lotto België 649
3 Sean Kelly P.D.M. Ierland 616
4 Etienne De Wilde Histor België 603
5 Thomas Frischknecht Mondia Zwitserland 595
6 Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk 579
7 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken 535
8 Phil Anderson T.V.M. Australië 517
9 Andrei Tchmil Alfa Lum Sovjetunie 493
10 Frans Maassen Buckler Nederland 485
11 Erik Breukink P.D.M. Nederland 478
12 Gianni Bugno Chateau Italië 475
13 Steve Bauer 7-Eleven Canada 459
14 Olaf Ludwig Panasonic DDR 449
15 Claude Criquielion Lotto België 436
16 Richard Groenendaal Teleflex Nederland 432
17 Edwig Van Hooydonck Buckler België 423
18 Maurizio Fondriest Del Tongo Italië 418
19 Andreas Kappes Toshiba BRD 413
20 Steven Rooks Panasonic Nederland 404
1990
1 Adri Van Der Poel Domex Nederland 696
2 Sean Kelly P.D.M. Ierland 657
3 Johan Museeuw A.D.R. België 589
4 Etienne De Wilde Histor België 574
5 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken 499
6 Thomas Frischknecht Wetzikon Zwitserland 498
7 Richard Groenendaal Teleflex Nederland 493
8 Greg Lemond A.D.R. VSA 488
9 Phil Anderson T.V.M. Australië 483
10 Gianni Bugno Château d’Ax Italië 453
11 Erik Breukink Panasonic Nederland 450
12 Andrei Tchmil Alfa Lum Sovjetunie 450
13 Claude Criquielion Hitachi België 444
14 Maurizio Fondriest Del Tongo Italië 427
15 Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk 403
16 Urs Freuler Panasonic Zwitserland 400
17 Olaf Ludwig Wismut Gera DDR 389
18 Udo Bolts Stuttgart BRD 386
19 Stephen Roche Fagor Ierland 386
20 Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland 386
1989
1 Adri Van Der Poel Domex Nederland 696p.
2 Sean Kelly P.D.M. Ierland 657p.
3 Johan Museeuw A.D.R. België 589p.
4 Etienne De Wilde Histor België 574p.
5 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken 499p.
6 Thomas Frischknecht Wetzikon Zwitserland 498p.
7 Richard Groenendaal Teleflex Nederland 493p.
8 Greg Lemond A.D.R. VSA 488p.
9 Phil Anderson T.V.M. Australië 483p.
10 Gianni Bugno Château d’Ax Italië 453p.
11 Erik Breukink Panasonic Nederland 450p.
12 Andrei Tchmil Alfa Lum Sovjetunie 450p.
13 Claude Criquielion Hitachi België 444p.
14 Maurizio Fondriest Del Tongo Italië 427p.
15 Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk 403p.
16 Urs Freuler Panasonic Zwitserland 400p.
17 Olaf Ludwig Wismut Gera DDR 389p.
18 Udo Bolts Stuttgart BRD 386p.
19 Stephen Roche Fagor Ierland 386p.
20 Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland 386p.
1988
1 Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland 661p.
2 Sean Kelly Kas Ierland 582p.
3 Etienne De Wilde Sigma België 553p.
4 Thomas Frischknecht Mondia Zwitserland 510p.
5 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken 494p.
6 Maurizio Fondriest Alfa Lum Italië 463p.
7 Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk 456p.
8 Phil Anderson T.V.M. Australië 442p.
9 Greg Lemond P.D.M. VSA 439p.
10 Gianni Bugno Château d’Ax Italië 434p.
11 Claude Criquielion Hitachi België 433p.
12 Johan Museeuw Intral België 433p.
13 Urs Freuler Atala Zwitserland 400p.
14 Fons De Wolf A.D.R. België 394p.
15 Andreas Kappes Toshiba BRD 381p.
16 Frans Maassen Superconfex Nederland 380p.
17 Erik Breukink Panasonic Nederland 374p.
18 Anthony Doyle Ever Ready GBr 370p.
19 Robert Millar Fagor GBr 367p.
20 Hennie Stamsnijder P.D.M. Nederland 366p.

Lees verder “FICP-klassement”

Kampioenschap van Nederland

Kampioenschap van Nederland

2017
1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo
2.Ramon Sinkeldam Sunweb-Giant
3.Coen Vermeltfoort Roompot-Nederlandse Loterij
4.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac
5.Huub Duyn Verandas Willems-Crelan
6.Wouter Wippert Cannondale-Drapac
7.Tom Jelte Slagter Cannondale-Drapac
8.Jeroen Meijers Roompot-Nederlandse Loterij
9.Moreno Hofland Lotto-Soudal
10.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac
11.Koen De Kort Trek-Segafredo
12.Elmar Reinders Roompot-Nederlandse Loterij
13.Pim Ligthart Roompot-Nederlandse Loterij
14.Jasper De Laat Metec-TKH-Mantel
15.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert
16.Mike Teunissen Sunweb-Giant
17.Michel Kreder Aqua Blue Sport
18.Jasper Asselman Roompot-Nederlandse Loterij
19.Maurits Lammertink Katusha-Alpecin
20.Taco Van Der Hoorn Roompot-Nederlandse Loterij

2016
1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo
2.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox
3.Raymond Kreder Roompot
4.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin
5.Wouter Wippert Cannondale
6.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo
7.Dylan Van Baarle Cannondale
8.Johim Ariesen Metec-TKH
9.Willem Stroetinga Parkhotel Valkenburg
10.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo
11.Jeroen Meijers Rabobank development
12.Maarten Van Trijp Metec-TKH
13.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke
14.Elmar Reinders Jo Piels
15.Taco Van Der Hoorn Join`s-De Rijke
16.Huub Duyn Roompot
17.Michel Kreder Roompot
18.Jetse Bol Join`s-De Rijke
19.Pim Ligthart Lotto-Soudal
20.Sebastiaan Langeveld Cannondale

2015
1.Niki Terpstra Etixx-Quick Step
2.Maurits Lammertink Roompot
3.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumbo
4.Lars Boom Astana
5.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin
6.Danny Van Poppel Trek Factory Racing
7.Andre Van Looij Roompot
8.Pim Ligthart Lotto-Soudal
9.Mike Terpstra Roompot
10.Dylan Groenewegen Roompot
11.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo
12.Johim Ariesen Metec-TKH
13.Floris Gerts BMC development
14.Wouter Wippert Drapac
15.Sjoerd Van Ginneken Roompot
16.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo
17.Wesley Kreder Roompot
18.Marco Minnaard Roompot
19.Sjoerd Kouwenhoven Metec-TKH
20.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke
2014
1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
2.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp
3.Bram Tankink Belkin
4.Theo Bos Belkin
5.Tom Veelers Giant-Shimano
6.Wesley Kreder Wanty-Groupe Gobert
7.Martijn Keizer Belkin
8.Koen De Kort Giant-Shimano
9.Danny Van Poppel Trek Factory Racing
10.Kenny Robert Van Hummel Androni Giocattoli
11.Bert Jan Lindeman Rabobank development
12.Brian Van Goethem Metec-TKH
13.Jesper Asselman Metec-TKH
14.Pim Ligthart Lotto-Belisol
15.Rob Ruigh Vastgoedservice-Golden Palace
16.Johnny Hoogerland Androni Giocattoli
17.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp
18.Lars Boom Belkin
19.Stef Clement Belkin
20.Dylan Van Baarle Garmin-Sharp
2013
1.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge
2.Tom Jelte Slagter Blanco-Giant
3.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
4.Wilco Kelderman Blanco-Giant
5.Tom Dumoulin Argos-Shimano
6.Lars Boom Blanco-Giant
7.Michel Kreder Garmin-Sharp
8.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM
9.Maarten Tjalingii Blanco-Giant
10.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
11.Bram Tankink Blanco-Giant
12.Laurens Ten Dam Blanco-Giant
13.Ramon Sinkeldam Argos-Shimano
14.Boy Van Poppel Vacansoleil-DCM
15.Karsten Kroon Saxo-Tinkoff
16.Raymond Kreder Garmin-Sharp
17.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM
18.Mike Terpstra 3M-Riposte
19.Tom Leezer Blanco-Giant
20.Marc Goos Blanco-Giant
2012
1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
2.Robert Gesink Rabobank
3.Lars Boom Rabobank
4.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge
5.Tom Dumoulin Argos-Shimano
6.Wilco Kelderman Rabobank
7.Koen De Kort Argos-Shimano
8.Maarten Tjallingii Rabobank
9.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
10.Michel Kreder Garmin-Barracuda
11.Bert Jan Lindeman Vacansoleil-DCM
12.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
13.Tom Vermeer Nutrixxion-Abus
14.Roy Curvers Argos-Shimano
15.Bart Van Haaren Koga
16.Ronan Van Zandbeek Argos-Shimano
17.Lars Van Der Haar Rabo-Giant
18.Kenny Van Hummel Vacansoleil-DCM
19.Moreno Hofland Rabobank Continentaal Team
20.Theo Bos Rabobank
2011
1.Bram Tankink Rabobank
2.Bauke Mollema Rabobank
3.Rob Ruigh Vacansoleil-DCM
4.Tom Veelers Skil-Shimano
5.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
6.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM
7.Theo Bos Rabobank
8.Stefan Van Dijk Verandas Willems-Accent
9.Karsten Kroon BMC Racing
10.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM
11.Lars Boom Rabobank
12.Dennis Van Winden Rabobank
13.Michel Kreder Garmin-Cervelo
14.Wouter Poels Vacansoleil-DCM
15.Maarten Tjallingii Rabobank
16.Joost Posthuma Leopard-Trek
17.Sebastiaan Langeveld Rabobank
18.Addy Engels Quick Step
19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
20.Koen De Kort Skil-Shimano
2010
1.Niki Terpstra Milram
2.Tom Veelers Skil-Shimano
3.Pieter Weening Rabobank
4.Martijn Maaskant Garmin-Transitions
5.Koen De Kort Skil-Shimano
6.Lars Boom Rabobank
7.Stefan Van Dijk Verandas Willems
8.Arnoud Van Groen Vacansoleil
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Michiel Elijzen Omega Pharma-Lotto
11.Bauke Mollema Rabobank
12.Karsten Kroon BMC Racing
13.Maarten Tjalingii Rabobank
14.Robert Gesink Rabobank
15.Tom Stamsnijder Rabobank
16.Joost Van Leijen Vacansoleil
17.Theo Bos Cervelo
18.Wouter Poels Vacansoleil
19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
20.Joost Posthuma Rabobank
2009
1.Koos Moerenhout Rabobank
2.Sebastian Langeveld Rabobank
3.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
4.Maarten Tjalingii Rabobank
5.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream
6.Theo Eltink Skil-Shimano
7.Bobbie Traksel Vacansoleil
8.Aart Vierhouten Vacansoleil
9.Reinier Honig Vacansoleil
10.Addy Engels Quick Step
11.Koen De Kort Skil-Shimano
12.Steven De Jongh Quick Step
13.Floris Goesinnen Skil-Shimano
14.Johnny Hoogerland Vacansoleil
15.Robert Gesink Rabobank
16.Karsten Kroon Saxo Bank
17.Niki Terpstra Milram
18.Pieter Weening Rabobank
19.Servais Knaven Milram
20.Stefan Van Dijk Verandas Willems
2008
1.Steven De Jongh Quick Step
2.Karsten Kroon CSC-Saxo Bank
3.Stefan Van Dijk Mitsubishi-Jartazi
4.Sebastiaan Langeveld Rabobank
5.Mathe Pronk Cycle Collstrop
6.Niki Terpstra Milram
7.Mark De Maar Rabobank
8.Koen De Kort Astana
9.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Tom Veelers Skil-Shimano
12.Bastiaan Giling Cycle Collstrop
13.Reinier Honig P3 Transfers-Batavus
14.Robert Gesink Rabobank
15.Bram Tankink Rabobank
16.Maarten Tjalingii Silence-Lotto
17.Lars Boom Rabobank continental
18.Thomas Dekker Rabobank
19.Johnny Hoogerland Van Vliet-EBH
20.Jos Van Emden Rabobank continental
2007
1.Sebastiaan Langeveld Rabobank
2.Michael Boogerd Rabobank
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com
4.Maarten Tjalingii Skil-Shimano
5.Maarten Den Bakker Skil-Shimano
6.Thomas Dekker Rabobank
7.Koos Moerenhout Rabobank
8.Karsten Kroon CSC
9.Koen De Kort Astana
10.Aart Vierhouten Skil-Shimano
11.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic
12.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
13.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
14.Robert Gesink Rabobank
15.Pieter Weening Rabobank
16.Niki Terpstra Milram
17.Roy Curvers Time-Van Hemert
18.Bram De Groot Rabobank
19.Martijn Maaskant Rabobank continental
20.Servais Knaven T-Mobile
2006
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Karsten Kroon CSC
3.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
4.Erik Dekker Rabobank
5.Koos Moerenhout Phonak
6.Aart Vierhouten Skil-Shimano
7.Max Van Heeswijk Discovery Channel
8.Pieter Weening Rabobank
9.Jan Boven Rabobank
10.Piet Rooijakkers Skil-Shimano
11.Thomas Dekker Rabobank
12.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic
13.Maarten Den Bakker Milram
14.Gerben Lowik Rabobank
15.Maarten Tjalingii Skil-Shimano
16.Laurens Ten Dam Unibet.Com
17.Mark De Maar Rabobank
18.Sebastiaan Langeveld Rabobank
19.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
20.Mathe Pronk Unibet.Com
2005
1.Steven De Jongh Rabobank
2.Leon Van Bon Davitamon-Lotto
3.Max Van Heeswijk Discovery Channel
4.Stefan Van Dijk Mr.Bookmaker-SportsTech
5.Aart Vierhouten Davitamon-Lotto
6.Rudi Kemna Shimano-Memory Card
7.Kenny Robert Van Hummel Eurogifts.Com
8.Marvin Van Der Pluijm Eurogifts.Com
9.Hans Dekkers Rabobank continental
10.Arno Wallaard Bert Story-Piels
11.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
12.Jans Koerts Cofidis
13.Jorrit Walgien Fondas Imabo-Doorisol
14.Jos Lucassen Axa
15.Bart Boom amateur
16.Remko Kramer Marco Polo
17.Pieter Weening Rabobank
18.Thorwald Veneberg Rabobank
19.Piet Rooijakkers Axa
20.Maarten Lenferink Bert Story-Piels
2004
1.Erik Dekker Rabobank
2.Gerben Lowik Jacques-Wincor Nixdorf
3.Roy Sentjens Rabobank
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Stefan Van Dijk Lotto-Domo
6.Koos Moerenhout Lotto-Domo
7.Bram De Groot Rabobank
8.Arthur Farenhout Axa Pro Cycling
9.Aart Vierhouten Lotto-Domo
10.Bert Hiemstra Jacques-Wincor Nixdorf
11.Rudi Kemna Bankgiroloterij
12.Tristan Hoffman Team CSC
13.Rik Reinerink Jacques-Wincor Nixdorf
14.Bobbie Traksel Rabobank
15.Hans Dekkers Rabobank
16.Fulco Van Gulik Bert Story-Piels
17.Ronald Schur APAC Cycling
18.Arno Wallaard Axa Pro Cycling
19.Piet Rooyakkers Lowik-Tegeltoko
20.Marvin Van Der Pluijm Van Hemert-Eurogifts
2003
1.Max Van Heeswijk US Postal-Berry Floor
2.Bram De Groot Rabobank
3.Stefan Van Dijk Lotto-Domo
4.Rudi Kemna Bankgiroloterij
5.Roy Sentjens Rabobank
6.Steven De Jongh Rabobank
7.Julien Smink Van Hemert Groep
8.Aart Vierhouten Lotto-Domo
9.Bram Tankink Quick Step-Davitamon
10.Jeroen Blijlevens Bankgiroloterij
11.Paul Van Schalen Axa pro-cycling
12.Jos Lucassen Axa pro-cycling
13.Bjorn Cornelissen Flanders-iTeamNova.com
14.Tristan Hoffman Team CSC
15.Marco Bos Lowik meubelen-Tegeltoko
16.Thijs Zonneveld Lowik meubelen-Tegeltoko
17.Servais Knaven Quick Step-Davitamon
18.Thorwald Veneberg Rabobank
19.Marvin Van Der Pluijm Bert Story-Piels
20.Martin Van Steen Van Hemert Groep
2002
1.Stefan Van Dijk Lotto-Adecco
2.Tristan Hoffman CSC-Tiscali
3.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus
6.Jans Koerts Domo-Farm Frites
7.Bram Schmitz Bankgiroloterij-Batavus
8.Marc Lotz Rabobank
9.Rik Reinerink Bankgiroloterij-Batavus
10.Martin Van Steen Van Hemert Groep
11.Mathe Pronk Rabobank
12.Leon Van Bon Domo-Farm Frites
13.Roy Sentjens Rabobank
14.Aart Vierhouten Lotto-Adecco
15.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites
16.Marcel Luppes Axa-VVZ
17.Michael Boogerd Rabobank
18.Servais Knaven Domo-Farm Frites
19.Remmert Wielinga De Nardi-Pasta Montegrappa
20.Marco Engels RDM-Flanders
2001
1.Jans Koerts Mercury-Viatel
2.Michael Boogerd Rabobank
3.Remco Van Der Ven Bankgiroloterij-Batavus
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Raymond Meijs Team Cologne
6.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus
7.Stefan Van Dijk Bankgiroloterij-Batavus
8.Bert Hiemstra Bankgiroloterij-Batavus
9.Paul Van Schalen Team Cologne
10.Berry Hoedemakers Team Cologne
11.Aart Vierhouten Rabobank
12.Jos Lucassen Team Cologne
13.Louis De Koning amateur
14.Mathe Pronk Rabobank
15.Jeroen Blijlevens Lotto-Adecco
16.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites
17.Servais Knaven Domo-Farm Frites
18.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites
19.Martin Van Steen Bankgiroloterij-Batavus
20.Tom Cordes Bert Story-Piels
2000
1.Leon Van Bon Rabobank
2.Maarten Den Bakker Rabobank
3.Erik Dekker Rabobank
4.Servais Knaven Farm Frites
5.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step
6.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones
7.Steven De Jongh Rabobank
8.Karsten Kroon Rabobank
9.Raymond Meijs Team Cologne
10.Gerben Lowik Farm Frites
11.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij
12.Koos Moerenhout Farm Frites
13.Berry Hoedemakers Spar-Oki
14.Jan Boven Rabobank
15.Mathe Pronk Rabobank
16.Martin Van Steen Farm Frites
17.Marc Lotz Rabobank
18.Jeroen Blijlevens Polti
19.Remco Van Der Ven Farm Frites
20.Bart Brentjens Ville De Charleroi-Newsystems
1999
1.Maarten Den Bakker Rabobank
2.Servais Knaven TVM-Farm Frites
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Marc Lotz Rabobank
5.Koos Moerenhout Rabobank
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Jan Boven Rabobank
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Jans Koerts Team Cologne
10.Patrick Jonker Rabobank
11.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step
12.Remco Van Der Ven TVM-Farm Frites
13.Raymond Meijs Team Cologne
14.Berry Hoedemakers Spar-RDM
15.Harm Jansen Smart Talk
16.Miguel Van Kessel TVM-Farm Frites
17.Bram De Groot Rabobank amateur
18.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij
19.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
20.Christian Van Dartel Nurnberger
1998
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Leon Van Bon Rabobank
3.Max Van Heeswijk Rabobank
4.Servais Knaven TVM-Farm Frites
5.Aart Vierhouten Rabobank
6.Maarten Den Bakker Rabobank
7.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
8.Patrick Jonker Rabobank
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Bart Vokskamp TVM-Farm Frites
11.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
12.Raymond Meijs Gerolsteiner
13.Jans Koerts Rabobank
14.Marc Lotz Rabobank
15.Pieter Vries TVM-Farm Frites
16.Bram De Groot Rabobank amateur
17.Berry Hoedemakers amateur
18.Mathe Pronk Rabobank amateur
19.Adrie Van Der Poel Rabobank
20.Paul Van Schalen P&O-Lowik
1997
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Aart Vierhouten Rabobank
3.Erik Breukink Rabobank
4.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
5.Servais Knaven TVM-Farm Frites
6.Max Van Heeswijk Rabobank
7.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Danny Nelissen Rabobank
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Wim Van De Meulenhof Foreldorado-Golff
12.Michael Van Der Wolf Foreldorado-Golff
13.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
14.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
15.Marc Lotz Rabobank
16.Michel Zanoli Jonge Renner
17.Martin Van Steen Jonge Renner
18.Marcel Gerritsen Dextro
19.Danny Stam Rabobank
20.Richard Groenendaal Rabobank
1996
1.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites
2.Erik Dekker Rabobank
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Niels Van Der Steen TVM-Farm Frites
5.Davy Dubbeldam Foreldorado-Golff
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
8.Michael Boogerd Rabobank
9.Servais Knaven TVM-Farm Frites
10.Casper Van Der Meer Palmans-Boghemans
11.Max Van Heeswijk Motorola
12.Danny Nelissen Rabobank
13.Aart Vierhouten Rabobank
14.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
15.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
16.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
17.Jelle Nijdam TVM-Farm Frites
18.Patrick Tolhoek elite
19.Tom Cordes MX-Onda
20.Richard Groenendaal Rabobank
1995
1.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle
2.Leon Van Bon Novell
3.Servais Knaven TVM-Gazelle
4.Eddy Bouwmans Novell
5.Bart Voskamp TVM-Gazelle
6.Tristan Hoffman TVM-Gazelle
7.Erik Dekker Novell
8.Frans Maassen Novell
9.Max Van Heeswijk Motorola
10.Raymond Meijs Asfra-Orlans
11.Jelle Nijdam TVM-Gazelle
12.Danny Nelissen Dextro
13.Niels Van Der Steen TVM-Gazelle
14.Wim Van De Meulenhof Zetelhallen-Ysco
15.Dick Dekker Peddelaars
16.John Van Den Akker Gouden Leeuw
17.Michael Boogerd Novell
18.Martin Van Steen TVM-Gazelle
19.Louis De Koning Erotic
20.Hans Pijpers Prisma
1994
1.Marco Vermey Chazal
2.Frans Maassen Wordperfect
3.Peter Pieters Big Boss
4.Michel Cornelisse T.V.M.
5.Steven Rooks T.V.M.
6.Gert Jan Theunisse T.V.M.
7.Erwin Nijboer Banesto
8.Patrick Jonker Histor
9.Adri Van der Poel Collstrop
10.Theo Akkermans Trident
11.Erik Breukink O.N.C.E.
12.Maarten den Bakker T.V.M.
13.Marc Van Orsouw Telekom
14.Erik Dekker WordPerfect
15.Rob Mulders WordPerfect
16.Raymond Meys Trident
17.Gerrit De Vries Histor
18.Wiebren Veenstra Collstrop
19.Tom Cordes WordPerfect
20.Wim De Vos V.K.S.
1993
1.Michel Cornelisse La William
2.Steven Rooks Festina
3.Erwin Nijboer Artiach
4.Peter Pieters Jolly Club
5.Danny Nelissen T.V.M.
6.Marc Siemons La William
7.Dick Dekker Van Griensven
8.Raymond Meijs La William
9.Maarten Den Bakker T.V.M.
10.Martien Kokkelkoren Word Perfect
11.Frans Maassen Word Perfect
12.Theo Akkermans Van Griensven
13.Rob Mulders Word Perfect
14.Tristian Hoffman T.V.M.
15.Niels Boogaard Van Griensven
16.Adri Van Der Poel Mercatone Uno
17.Michel Zanoli Van Griensven
18.John Talen T.V.M.
19.Menno Vink Naessens
20.Erik Breukink ONCE
1992
1.Maarten den Bakker P.D.M.
2.Nico Verhoeven P.D.M.
3.Gert Jakobs P.D.M.
4.Eddy Schurer T.V.M.
5.Michel Cornelisse La William
6.Rob Harmeling T.V.M.
7.Erwin Nijboer Artiach
8.Erik Breukink P.D.M.
9.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
10.Louis de Koning Panasonic
11.Menno Vink Panasonic
12.Danny Nelissen P.D.M.
13.Peter Pieters Tulip
14.Jan Koerts P.D.M.
15.Marc van Orsouw Panasonic
16.Martin Kokkelkoren Buckler
17.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
18.Luc Suyckerbuyck Festina
19.John van den Akker P.D.M.
20.Robert van der Vin Panasonic
1991
1.Adri van der Poel Tulip
2.Erik Breukink P.D.M.
3.Piet Burgers Pijnenburg
4.Steven Rooks Buckler
5.Gerard Veldscholten Telekom
6.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
7.Rob Harmeling T.V.M.
8.Frans Maassen Buckler
9.Wiebren Veenstra Buckler
10.Jelle Nijdam Buckler
11.Michel Zanoli Tulip
12.Henri Manders Helvetia
13.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
14.Gert Jacobs P.D.M.
15.Mathieu Hermans Festina
16.Johan Lammerts “Z”
17.Ad Wijnands Telekom
18.Peter Pieters Tulip
19.Peter Stevenhaagen Helvetia
20.Willem-Jan Van Loenhout T.V.M.
1990
1.Marcel Arntz Stuttgart
2.Adri Van der Poel Weinmann
3.John Talen Panasonic
4.Steven Rooks Panasonic
5.Michel Zanoli Coors
6.Jean-Paul Van Poppel Panasonic
7.Erik Breukink P.D.M.
8.Jacques Hanegraaf T.V.M.
9.Jan Siemons T.V.M.
10.Erwin Nijboer Stuttgart
11.Peter Pieters T.V.M.
12.Martin Hendriks Unigarant
13.Johan Lammerts “Z”
14.Jelle Nijdam Buckler
15.Rob Harmeling T.V.M.
16.Johannes Draaijer P.D.M.
17.Ad Wijnands Stuttgart
18.Stefan Räkers Isoglass
19.Eddy Schurer T.V.M.
20.Gerrit Solleveld Buckler
1989
1.Peter Pieters T.V.M.
2.Nico Verhoeven Superconfex
3.Maarten Ducrot Domex
4.Erik Breukink Panasonic
5.Theo De Rooy Panasonic
6.Johan van der Velde T.V.M.
7.Toine Poels Superconfex
8.Luc Suykerbuyck Zahor
9.Johan Lammerts A.D.R.
10.Adri van der Poel Domex
11.Dick Dekker Caja Rural
12.Frans Maassen Superconfex
13.Michel Zanoli Coors
14.Hans Daams P.D.M.
15.Peter Winnen Panasonic
16.Gerrit Solleveld Superconfex
17.John Talen Panasonic
18.Patrick Tolhoek Superconfex
19.Steven Rooks P.D.M.
20.Henri Manders Helvetia
1988
1.Jean-Paul Van Poppel Superconfex
2.Patrick Van Passel Superconfex
3.Henry Dorgelo A.D.R.
4.Bert Oosterbosch T.V.M.
5.Johan van der Velde Gis
6.Gerd Jakobs Superconfex
7.Erik Breukink Panasonic
8.Toine Poels Superconfex
9.Jan Siemoens P.D.M.
10.Hennie Kuiper Sigma
11.John Bogers Roland
12.Theo De Rooy Panasonic
13.Mathieu Hermans Caja Rural
14.Jaak Hanegraaf Superconfex
15.Rob Rasenberg S.E.F.B.
16.Peter Winnen Panasonic
17.Gerrie Kneteman P.D.M.
18.Teun Van Vliet Panasonic
19.Erwin Nijboer Caja Rural
20.Nico Verhoeven Superconfex
1987
1 Adri Van Der Poel P.D.M.
2 Gertjan Theunisse P.D.M.
3 Frans Maassen Superconfex
4 Hennie Kuiper Roland
5 Twan Poels Superconfex
6 Gerrit Solleveld Superconfex
7 Erik Breukink Panasonic
8 John Bogers Roland
9 Gert Jakobs Superconfex
10 Frits Pirard Sigma
11 Theo De Rooy Panasonic
12 Johan Van Der Velde Gis
13 Peter Harings Panasonic
14 Martin Schalkers Transvemij
15 Marcel Arntz Caja Rural
16 Ad Wijnands Superconfex
17 Jacques Hanegraaf Superconfex
18 Nico Verhoeven Superconfex
19 Jelle Nijdam Superconfex
20 Theo Muis Lucas
1986
1.Ad Wijnands Kwantum
2.Erik Breukink Panasonic
3.Johan Van der Velde Panasonic
4.Heddie Nieuwdorp Transvemij
5.Jean-Paul Van Poppel Skala
6.Peter Winnen Panasonic
7.Gert Jakobs Skala
8.Jacques Hanegraaf Kwantum
9.Bert Oosterbosch Panasonic
10.Emiel Kerstens Kwantum
11.Jos Lammertinck Panasonic
12.Nico Verhoeven Skala
13.Peter Stevenhaagen P.D.M.
14.Joop Zoetemelk Kwantum
15.Adri Van Houwelingen Skala
16.Jan Siemons P.D.M.
17.Toine Poels Kwantum
18.Teun Van Vliet Panasonic
19.Adri van der Poel Kwantum
20.Gerrie Kneteman P.D.M.
1985
1.Gerard Veldscholten Panasonic
2.Steven Rooks Panasonic
3.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen
4.Adri van der Poel Kwantumhallen
5.Henk Lubberding Panasonic
6.Hennie Kuiper Verandalux
7.Gerrie Kneteman Skil
8.Theo De Rooy Panasonic
9.Adri van Houwelingen Verandalux
10.Leo Van Vliet Kwantumhallen
11.Mathieu Hermans Orbea
12.Teun Van Vliet Verandalux
13.Jacques Van Meer Viditel
14.Johan Vandervelde Vini Ricordi
15.Joop Zoetemelk Kwantumhallen
16.Toine Poels Kwantumhallen
17.Peter Pieters Zor
18.Wies Van Dongen Vini Ricordi
19.Peter Winnen Panasonic
20.Jan Van Houwelingen Verandalux
1984
1.Gerard Veldscholten Panasonic
2.Steven Rooks Panasonic
3.Johan Vandervelde Metauro
4.Adri Van der Poel Kwantum
5.Jacques Hanegraaf Kwantum
6.Joop Zoetemelk Kwantum
7.Hennie Kuiper Kwantum
8.Frits Pirard Metauro
9.Jan Raas Kwantum
10.Henk Lubberding Panasonic

Gent-Wevelgem

Gent-Wevelgem

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
4.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
5.Jens Keukeleire Orica-Scott België
6.Fernando Gaviria Quick Step Floors Colombië
7.Tom Boonen Quick Step Floors België
8.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
9.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
10.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
11.Christophe Laporte Cofidis Frankrijk
12.Maxime Vantomme WB-Veranclassic België
13.Jos Van Emden Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Sam Bennet Bora-Hansgrohe Ierland
15.Guillaume Van Keirsbulck Wanty-Groupe Gobert België
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Daniele Bennati Movistar Italië
18.Soren Kragh Andersen Sunweb-Giant Denemarken
19.Luka Mezgec Orica-Scott Slovenië
20.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië

2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Fabian Cancellara Trek-Segafredo Zwitserland
3.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
6.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
7.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
8.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
9.Jacopo Guarnieri Astana Italië
10.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
11.Michael Morkov Katusha Denemarken
12.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
13.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
14.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
15.Andrey Grivko Astana Ukraine
16.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
17.Daniel Oss BMC Racing Italië
18.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
19.Aleksejs Saramotins IAM Cycling Letland
20.Koen De Kort Giant-Alpecin Nederland
2015
1.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Niki Terpstra Etixx-Quick Step België
3.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
4.Luca Paolini Katusha Italië
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.Daniel Oss BMC Racing Italië
7.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
8.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
9.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
10.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
11.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
12.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
13.Edward Theuns Topsport Vlaanderen België
14.Alexey Tsatevich Katusha Rusland
15.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
16.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
17.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Andrey Grivko Astana Ukraine
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
2014
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
3.Sep Vanmarcke Belkin België
4.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
5.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
7.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen België
8.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
9.Bryan Coquard Europcar Frankrijk
10.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
12.Yauheni Hutarovich Ag2r-La Mondiale Witrusland
13.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Jean Pierre Drucker Wanty-Groupe Gobert Luxemburg
18.Bernhard Eisel Sky-21st Century Fox Oostenrijk
19.Sacha Modolo Lampre-Merida Italië
20.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
4.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
5.Borut Bozic Astana Slovenië
6.Andre Greipel Lotto-Belisol Duitsland
7.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
8.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
9.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
10.Elia Viviani Cannondale Italië
11.Mark Cavendish Omega Pharma-Quick Step Groot-Brittannië
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
14.Lars Boom Blanco-Giant Nederland
15.Andrey Amador Movistar Costa Rica
16.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
17.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
18.Andry Grivko Astana Ukraine
19.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
20.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakije
2.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen
3.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
4.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
5.Oscar Freire Katusha Spanje
6.Giovanni Visconti Movistar Italië
7.Matthew Goss Orica-GreenEdge Australië
8.Daniele Bennati Radioshack-Nissan Italië
9.Fabian Cancellara Radioshack-Nissan Zwitserland
10.Matti Breschel Rabobank Denemarken
11.Oscar Gatto Farnese Vini Italië
12.Christian Knees Sky-IG Markets Duitsland
13.Filippo Pozzato Farnese Vini Italië
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
16.Johan Vansummeren Garmin-Sharp België
17.Greg Van Avermaet BMC Racing België
18.Matteo Tosatto Saxo Bank-Tinkoff Italië
19.Gerald Ciolek Omega Pharma-Quick Step Duitsland
20.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
2011
1.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
2.Andre Greipel Omega Pharma-Lotto Duitsland
3.Daniele Bennati Leopard-Trek Italië
4.Tom Boonen Quick Step België
5.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
7.Leonardo Duque Cofidis Colombië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Baden Cooke Saxo Bank-Sungard Australië
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Lars Boom Rabobank Nederland
12.Tiziano Dall`Antonia Liquigas-Cannondale Italië
13.Robert Hunter Radioshack Zuid-Afrika
14.Pablo Lastras Movistar Spanje
15.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
16.Daniel Oss Liquigas-Cannondale Italië
17.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
18.Simon Spilak Lampre-ISD Slovenië
19.Mirko Selvaggi Vacansoleil-DCM Italië
20.Sebastien Chavanel Europcar Frankrijk
2010
1.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
6.Luca Paolini Acqua&Sapone Italië
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
9.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
10.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
11.Greg Henderson Team Sky Nieuw-Zeeland
12.Christian Knees Milram Duitsland
13.Baden Cooke Saxo Bank Australië
14.Enrico Gasparotto Astana Italië
15.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
16.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
17.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
18.Mirco Lorenzetto Lampre-Farnese Vini Italië
19.Marco Marcato Vacansoleil Italië
20.Aleksander Kuchynski Liquigas-Doimo Wit-Rusland
2009
1.Edvald Boasson Hagen Columbia-High Road Noorwegen
2.Andreas Klier Cervelo Duitsland
3.Aleksander Kuchynski Liquigas Witrusland
4.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
5.Matthew Hayman Rabobank Australië
6.Manuel Quinziato Liquigas Italië
7.Tom Leezer Rabobank Nederland
8.Robbie McEwen Katusha Australië
9.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
10.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Georg Hincapie Columbia-High Road U.S.A.
12.Assan Bazayev Astana Kazakstan
13.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
14.Cyril Lemoine Skil-Shimano Frankrijk
15.Bram Tankink Rabobank Nederland
16.Matthew Goss Saxo Bank Australië
17.Gabriel Rasch Cervelo Noorwegen
18.Daniel Lloyd Cervelo Groot-Brittannië
19.Jeremy Hunt Cervelo Groot-Brittannië
20.Yauheni Hutarovich Francaise des Jeux Witrusland
2008
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Erik Zabel Team Milram Duitsland
3.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
4.Stuart O`Grady Team CSC Australië
5.Roger Hammond High Road Groot-Brittannië
6.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
9.Aurelien Clerc Bouygues Telecom Zwitserland
10.Matti Breschel Team CSC Denemarken
11.Luca Paolini Aqua&Sapone-Mokambo Italië
12.Guennadi Mikhailov Mitsubishi-Jartazi Rusland
13.Baden Cooke Barloworld Australië
14.Dimitryi Muravyev Astana Kazakstan
15.Wouter Weylandt Quickstep België
16.Rony Martias Bouygues Telecom Frankrijk
17.Fabio Sabatini Team Milram Italië
18.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
19.Herve Duclos Lassalle Cofidis Frankrijk
20.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
3.Robbie McEwen Predictor-Lotto Australië
4.Jose Ventoso Saunier Duval-Prodir Spanje
5.Roger Hammond T-Mobile Gr.-Brit.
6.Baden Cooke Unibet.Com Australië
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
9.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
10.Luca Paolini Liquigas Italië
11.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
12.Juan Antonio Flecha Rabobank Nederland
13.Stuart O`Grady Team CSC Australië
14.Nick Nuyens Cofidis België
15.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
16.Imanol Erviti Caisse D`Epargne Spanje
17.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
18.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
19.Dimitriy Muravyev Astana Kazakstan
20.Koen De Kort Astana Nederland
2006
1.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
2.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
3.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
4.Alessandro Petacchi Team Milram Italia
5.Georg Hincapie Discovery Channel V.S.A.
6.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
7.Fabian Cancellara Team CSC 2witserland
8.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
9.Allan Davis Liberty Seguros-Wurth Australia
10.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
11.Baden Cooke Unibet.Com Australia
12.Vicente Reynes Caisse D`Epargne-Balears Spanje
13.Nick Nuyens Quickstep-Innergetic Belgium
14.Gregory Rast Phonak Zwitserland
15.Satf Scheirlinckx Cofidis Belgium
16.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Belgium
18.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
19.Frederik Willems Jacques-Vlaanderen Belgium
20.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
2005
1.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
2.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Daniele Bennati Lampre-Caffita Italia
5.Stuart O`Grady Cofidis Australia
6.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
7.Steven De Jongh Rabobank Nederland
8.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Italia
9.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
10.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
11.Gregory Rast Phonak Zwitserland
12.Jaan Kirsipuu Credit Agricole Estland
13.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
14.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
15.Matthew Hayman Rabobank Australia
16.Magnus Backsted Liquigas-Bianchi Zweden
17.Tom Boonen Quickstep Belgium
18.Inigo Landaluze Euskatel-Euskadi Spanje
19.Wilfried Cretskens Quickstep Belgium
20.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
2004
1.Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
2.Tom Boonen Quickstep Belgium
3.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
4.Gert Steegmans Lotto-Domo Belgium
5.Jimmy Casper Cofidis Frankrijk
6.Roger Hammond Mr.Bookmaker Gr.Brit.
7.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
8.Vladimir Goussev C.S.C. Rusland
9.Sebastien Rosseler Bodysol Belgium
10.Pedro Horrillo Quickstep Spanje
11.Nico Mattan Bodysol Belgium
12.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
13.Frank Hoj C.S.C. Denemarken
14.Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
15.Pjotr Wadecki Lotto-Domo Polen
16.Peter Farazijn Cofidis Belgium
17.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
18.Lorenzo Bernucci Landbouwkrediet Italia
19.Johan Museeuw Quickstep Belgium
20.Nick Nuyens Quickstep Belgium
2003
1.José Ivan Gutierrez Banesto Spanje
2.Andrei Kashechkin Quickstep Kazakstan
3.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
4.Nicolas Portal AG2R Frankrijk
5.Cadel Evans Telekom Australia
6.Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
7.Massimo Giunti Domina Vacanze Italia
8.Andreas Klier Telekom Duitsland
9.Henk Vogels Navigators Australia
10.Stefan Schumacher Telekom Duitsland
11.Tom Boonen Quickstep Belgium
12.Alberto Ongarato Domina Vacanze Italia
13.Servais Knaven Quickstep Nederland
14.Johan Museeuw Quickstep Belgium
15.Matthew Hayman Rabobank Australia
16.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
17.Giovanni Lombardi Domina Vacanze Italia
18.Oleg Grichkine Navigators Rusland
19.Richard Virenque Quickstep Frankrijk
20.Danilo Hondo Telekom Duitsland
2002
1.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
2.Erik Zabel Telekom Duitsland
3.Johan Museeuw Domo-Farm Frites Belgium
4.Pedro Horrillo Mapei-Quickstep Spanje
5.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
6.Daniele De Paoli Alessio Italia
7.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
8.Martin Hvastija Alessio Slovenia
9.Andreas Klier Telekom Duitsland
10.Paul Van Hyfte CSC-Tiscali Belgium
11.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
12.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
13.Laszlo Bodrogi Mapei-Quickstep Hongarije
14.Christophe Mengin La Française Frankrijk
15.Tom Boonen US-Postal Belgium
16.Danilo Hondo Telekom Duitsland
17.Ralph Grabsch Telekom Duitsland
18.Pavel Padrnos US-Postal Tsj.Republ.
19.George Hincapie US-Postal V.S.A.
20.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
2001
1.Peter Van Petegem Mercury-Viatel België
2.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
3.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
4.Leon Van Bon Mercury-Viatel Nederland
5.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
6.Erik Zabel Telekom Duitsland
7.Biagio Conte Saeco Italië
8.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
9.Andrei Tchmil Lotto België
10.Fabrizio Guidi Mercury-Viatel Italië
11.Oscar Cavagnis Saeco Italië
12.Geert Van Bondt Mercury-Viatel België
13.Chris Peers Cofidis België
14.Dario Pieri Saeco Italië
15.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
16.Gianmatteo Fagnini Telekom Italië
17.George Hincapie US-Postal V.S.A.
18.Daniele Nardello Mapei-Quickstep Italië
19.Nico Mattan Cofidis België
20.Floyd Landis Mercury-Viatel V.S.A.
2000
1.Tristan Hoffman Jack & Jones Nederland
2.Chris Peers Cofidis België
3.Fabio Sacchi Polti Italië
4.Roger Hammond Collstrop Gr.Brit.
5.Enrico Cassani Polti Italië
6.Oleg Pankov Collstrop Oekraïne
7.Peter Farazijn Cofidis België
8.Rossano Brasi Polti Italië
9.Christophe Mengin La Française Frankrijk
10.Geert Omloop Collstrop België
11.Peter Van Petegem Farm Frites België
12.Geert Van Bondt Farm Frites België
13.Jo Planckaert Cofidis België
14.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
17.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
18.Lars Michaelsen La Française Denemarken
19.Wilfried Peeters Mapei Quickstep België
20.Nico Eeckhout Palmans België
1999
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
3.Stéphane Barthe Casino Frankrijk
4.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
5.Erik Zabel Telekom Duitsland
6.Henk Vogels Crédit Agricole Australië
7.Lauri Aus Casino Estland
8.Tom Steels Mapei Quickstep België
9.Zbigniew Spruch Lampre Polen
10.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
11.Marc Wauters Rabobank België
12.Andrei Tchmile Lotto België
13.Ludo Dierckxsens Lampre België
14.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
15.Leon Van Bon Rabobank Nederland
16.Jaan Kirsipuu Casino Estland
17.Erik Dekker Rabobank Nederland
18.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
19.Wilfried Peeters Mapei Quickstep België
20.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
1998
1.Gabriele Balducci Scrigno Italië
2.Fabio Baldato Riso Scotti Italië
3.Eddy Mazzoleni Saeco Italië
4.Erik Zabel Telekom Duitsland
5.Dario Pieri Scrigno Italië
6.Andrei Tchmil Lotto België
7.Marco Serpellini Brescia Lat Italië
8.Davide Casarotto Scrigno Italië
9.Johan Capiot T.V.M. België
10.Frank Vandenbroucke Mapei Bricobi België
11.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
12.Lars Michaelsen T.V.M. Denemarken
13.Andrea Brognara Riso Scotti Italië
14.Nico Mattan Mapei Bricobi België
15.Massimiliano Mori Saeco Italië
16.Chris Peers Lotto België
17.Marco Milesi Brescia Lat Italië
18.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
19.Henk Vogels Gan Australië
20.Johan Museeuw Mapei Bricobi België
1997
1.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
2.Andrea Ferrigato Roslotto Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
5.Peter Van Petegem T.V.M. België
6.Henk Vogels Gan Australië
7.Dimitri Konyshev Roslotto Rusland
8.Johan Capiot T.V.M. België
9.Jo Planckaert Lotto België
10.Sergei Oetsjakov Polti Rusland
11.Felice Puttini Refin Zwitserland
12.Axel Merckx Polti België
13.Fabrizio Guidi Scrigno Italië
14.Frédéric Moncassin Gan Frankrijk
15.Carlo Bomans Mapei-GB België
16.Marc Wauters Lotto België
17.Philippe Gaumont Cofidis Frankrijk
18.Stuart O’Grady Gan Australië
19.Nico Eeckhout Lotto België
20.Davide Casarotto Scrigno Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Leon Van Bon Rabo Bank Nederland
3.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
4.Rolf Aldag Telekom Duitsland
5.Nico Mattan Lotto België
6.Tom Steels Mapei-GB België
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Lars Michaelsen Festina Denemarken
9.Johan Capiot Collstrop België
10.Bruno Boscardin Festina Italië
11.Giovanni Lombardi Polti Italië
12.Massimo Strazzer Brescia Lat Italië
13.Edwig Van Hooydonck Rabo Bank België
14.Marco Milesi Brescia Lat Italië
15.Viatcheslav Ekimov Rabo Bank Rusland
16.Peter Farazijn Lotto België
17.Erik Zabel Telekom Duitsland
18.Arvis Piziks Rabo Bank Letland
19.Silvio Martinello Saeco Italië
20.Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
1995
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Lars Michaelsen Festina Denemarken
3.Zbigniew Spruch Lampre Polen
4.Mario Cipolini Mercatone Uno Italië
5.Maurizio Fondriest Lampre Italië
6.Marco Serpellini Lampre Italië
7.Wilfried Nelissen Lotto België
8.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
9.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
10.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
11.Andrei Tchmile Lotto Oekraïne
12.Marc Sergeant Lotto België
13.Johan Museeuw Mapei-GB België
14.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
15.Stephen Hodge Festina Australië
16.Wim Feys Vlaanderen 2002 België
17.Edwig Van Hooydonck Novell België
18.Gert Van Brabant Vlaanderen 2002 België
19.Tom Steels Vlaanderen 2002 België
20.Herman Frison Lotto België
1994
1.Andrei Tchmil Lotto Moldavië
2.Djamol.Abdoujaparov Polti Oezbekistan
3.Franco Ballerini Mapei Italië
4.Wilfried Peeters GB-MG boys België
5.Johan Museeuw GB-MG boys België
6.Zbigniew Spruch Lampre Polen
7.Carlo Bomans GB-MG boys België
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Giovanni Fidanza Polti Italië
10.Maximilian Sciandri GB-MG boys Italië
11.Roberto Caruso ZG-Mobili Italië
12.Dimitri Konyshev Jolly-Club Rusland
13.Fabiano Fontanelli ZG-Mobili Italië
14.Fabio Roscioli Brescia Lat Italië
15.Guy Nulens Histor België
16.Henrik Redant ZG-Mobili België
17.Frank Van Den Broucke Lotto België
18.Jo Planckaert Histor België
19.Rolf Järmann GB-MG boys Zwitserland
20.Bert Dietz Telekom Duitsland
1993
1.Adri Van der Poel Mercatone-Uno Nederland
2.Adriano Baffi Mercatone-Uno Italië
3.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
4.Mario Cipollini GB-MG Italië
5.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
6.Nico Verhoeven Histor Nederland
7.Johan Capiot T.V.M. België
8.Henrik Redant Collstrop België
9.Frederic Moncassin Word-Perfect Frankrijk
10.Djam.Abdoujaparov Lampre Oezbekistan
11.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
12.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
13.Brian Holm Telekom Denemarken
14.Wilfried Nelissen Histor België
15.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
16.Michele Bartoli Mercatone-Uno Italië
17.Etienne De Wilde Telekom België
18.Zbigniew Spruch Lampre Polen
19.Johan Museeuw GB-MG België
20.Wilfried Peeters GB-MG België
1992
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
2.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
3.Uwe Raab P.D.M. B.R.D.
4.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
5.Jacky Durand Castorama Frankrijk
6.Gert Jakobs P.D.M. Nederland
7.Dirk De Wolf Gatorade België
8.Sean Yates Motorola G.B.
9.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
10.Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
11.Mario Cipollini G.B./M.G. Italië
12.Franco Ballerini G.B./M.G. Italië
13.Andrei Tchmile G.B./M.G. G.O.S.
14.Giovanni Fidanza Gatorade Italië
15.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
16.Adriano Baffi Ariostea Italië
17.Theo Akkermans Festina Nederland
18.Eric Vanderaerden Buckler België
19.Jean-Pierre Heynderickx Collstrop België
20.Johan Museeuw Lotto België
1991
1.Andrei Tchmil S.E.F.B. Sovjet-Unie
2.Djam. Abdoujaparov Carrera Sovjet-Unie
3.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
4.Marnix Lameire S.E.F.B. België
5.Christophe Faudot Toshiba Frankrijk
6.Yvon Ledanois Castorama Frankrijk
7.Kurt Onclin Tulip België
8.Marc Sergeant Panasonic België
9.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis Frankrijk
10.Johan Museeuw Lotto België
11.Willy Willems Collstrop België
12.Rik Van Slijcke Lotto België
13.Didier Priem Tonton Tapis België
14.Allan Peiper Tulip Australië
15.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
16.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
17.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
18.Edwin Bafcop Collstrop België
19.Jan Bogaert Collstrop België
20.Johan Capiot T.V.M. België
1990
1.Johan Museeuw Lotto België
2.Herman Frison Histor België
3.Jean-Marie Wampers Panasonic België
4.Brian Holm Histor Denemarken
5.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
6.Dimitri Konyshev Alfa Lum Sovjet-Unie
7.Steve Bauer 7-Eleven Canada
8.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
9.Ronny Van Holen IOC-Tulip België
10.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
11.Franco Ballerini Del Tongo Italië
12.Frans Maassen Buckler Nederland
13.Rudy Dhaenens P.D.M. België
14.Andrei Tchmile Alfa Lum Sovjet-Unie
15.Etienne De Wilde Histor België
16.Marc Sergeant Panasonic België
17.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
18.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
19.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
20.Guy Nulens Panasonic België
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Brian Walton 7-Eleven Canada
4.Jens Veggerby 7-Eleven Denemarken
5.Eric Vanderaerden Panasonic België
6.Adriano Baffi Ariostea Italië
7.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
8.Ludo Peeters Caja Rural België
9.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
10.Jan Van Camp Isoglass België
11.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
12.Fons De Wolf A.D.R. België
13.Hendrik Redant Lotto België
14.Frank Pirard Histor Nederland
15.Alan Peiper Panasonic Australië
16.Peter Van Impe Isoglass België
17.Paul Popp Caja Rural Oostenrijk
18.Peter Stevenson 7-Eleven Gr.Brit.
19.Etienne De Wilde Histor België
20.Johan Museeuw A.D.R. België
1988
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Fons De Wolf A.D.R. Belgium
3.Gianni Bugno Château d’Ax Italia
4.Patrick Cocquyt Eurotop Belgium
5.Phil Anderson T.V.M. Australia
6.Ron Kiefel 7 Eleven V.S.A.
7.Michel Dernies Lotto Belgium
8.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
9.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
10.Eddy Planckaert A.D.R. Belgium
11.Jan Goessens Lotto Belgium
12.Etienne De Wilde Sigma Belgium
13.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
14.Frank Pirard Sigma Nederland
15.Claude Criqueilion Hitachi Belgium
16.Jan Nevens Sigma Belgium
17.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
18.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
19.Ludo Peeters Superconfex Belgium
20.Roger Ilegems Sigma Belgium
1987
1.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
2.Javier Lukin Kas Spanje
3.Johan Capiot Roland België
4.Etienne De Wilde Sigma België
5.Javier Murguialday Kas Spanje
6.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
7.Romain Costermans P.D.M. België
8.Mathieu Hermans Seat Nederland
9.Joël Pelier Système U Frankrijk
10.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
11.Janus Kuum Toshiba Noorwegen
12.Gérard Rué Système U Frankrijk
13.Eric Vanderaerden Panasonic België
14.Herman Frison Roland België
15.Sean Kelly Kas Ierland
16.Roberto Pagnin Gewiss Italië
17.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
18.Allan Peiper Panasonic België
19.Eddy Planckaert Panasonic België
20.Rudy Dhaenens Hitachi België
1986
1.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
2.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
3.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
4.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
5.Michel Vermote R.M.O. België
6.Jan Nevens Lotto België
7.Guido Bontempi Carrera Italië
8.Ludo Peeters Kwantum België
9.Willem Wijnant Teveblad België
10.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
11.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
12.Phil Anderson Panasonic Australië
13.Etienne De Wilde Hitachi België
14.Davide Cassani Carrera Italië
15.Jos Haex Hitachi België
16.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Gerrit Solleveld Kwantum Nederland
19.Stéphane Van Leeuwe Hitachi België
20.Twan Poels Kwantum Nederland
1985
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Roger Ilegems Lotto België
3.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
4.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
5.Paul Haghedoorn Lotto België
6.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
7.Phil Anderson Panasonic Australië
8.Jef Lieckens Lotto België
9.Rudy Dhaenens Hitachi België
10.Kim Eriksen La Vie Claire Denemarken
11.Sean Kelly Skil Ierland
12.Gerrit Solleveld Kwantumhallen Nederland
13.Willem Wijnant Tönissteiner België
14.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
15.Dirk Clarysse Teveblad België
16.William Tackaert Fangio België
17.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Jean-François Rault La Vie Claire Frankrijk
20.Philippe Vandenbranden Hitachi België
1984
1.Paul Haghedoorn Europdecor België
2.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
3.Claude Criquielion Splendor België
4.Tommi Prim Bianchi Zweden
5.Jan Wijnants Lotto België
6.Marc Madiot Renault Frankrijk
7.Filip Vandenbrande Splendor België
8.Bruno Leali Carrera Italië
9.Kim Andersen Coop Denemarken
10.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
11.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
12.Valerio Lualdi Carrera Italië
13.Theo Smit Elro Nederland
14.Greg Lemond Renault V.S.A.
15.Daniël Willems Murella België
16.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
17.William Tackaert Fangio België
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
19.Paul Sherwen La Redoute G.B.
20.Sean Kelly Skil Ierland
1983
1.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
4.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
5.Gregor Braun Benotto B.R.D.
6.Frank Hoste Europ Decor België
7.Pierino Gavazzi Atala Italië
8.Etienne De Wilde La Redoute België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Ludo Peeters Raleigh België
11.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
12.Ad Wijnands Raleigh Nederland
13.Greg Lemond Renault V.S.A.
14.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Marc Madiot Renault Frankrijk
17.Eric Van Der Aerden Aernoudt België
18.Jan Bogaert Europ Decor België
19.Wladimiro Panizza Atala Italië
20.Uwe Bolten Benotto B.R.D.
1982
1.Jos Schipper Splendor Nederland
2.Ludo Schurgers Masta België
3.Gerry Verlinden Boule d’Or België
4.René Martens Daf Trucks België
5.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
6.Willem Peeters Safir België
7.Michel Pollentier Safir België
8.Eddy Planckaert Splendor België
9.Bert Janbroers Beckers Nederland
10.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
11.Alain De Roo Boule d’Or België
12.Jan Bogaert Europdecor België
13.Werner De Vos Boule d’Or België
14.Frank Hoste Raleigh België
15.Jan Nevens Europdecor België
16.Rudy Pevenage Capri Sonne België
17.Marc Sergeant Europdecor België
18.Frans Van Looy Vermeer-Thijs België
19.Alain De Saever Safir België
20.Patrick Versluys Splendor België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Marc De Meyer Capri Sonne België
3.Francesco Moser Famcucine Italië
4.Fréderic Vichot Miko Frankrijk
5.Jos Jacobs Capri Sonne België
6.Dietrich Thurau Kotter B.R.D.
7.Michel Pollentier Vermeer Thijs België
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
10.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
11.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
12.Ludo Peeters Raleigh België
13.Eddy Van Haerens Boule D’Or België
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Sean Kelly Splendor Ierland
16.Eddy Planckaert Splendor België
17.Jan Bogaert Vermeer Thijs België
18.Etienne De Wilde Splendor België
19.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
1980
1.Etienne De Wilde Splendor België
2.Charly Bérard Puch Frankrijk
3.Yvon Bertin Renault Frankrijk
4.Willy De Geest IJsboerke België
5.Ludo Delcroix IJsboerke België
6.Jo Maas Daf Trucks Nederland
7.Roger Legeay Peugeot Frankrijk
8.Walter Schoonjans Miniflat België
9.Flup Vandenbranden Safir België
10.Bernard Hinault Renault Frankrijk
11.Dirk Wayenberg IJsboerke België
12.Fons De Wolf Boule d’Or België
13.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
14.Henk Lubberding Raleigh Nederland
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Francesco Moser Sanson Italië
17.Jan Raas Raleigh Nederland
18.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
19.Raymond Martin Miko Frankrijk
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Ludo Peeters IJsboerke België
3.André Dierickx IJsboerke België
4.Bernt Johansson Fiorella Zweden
5.Martin Havik Raleigh Nederland
6.Franky De Gendt Raleigh België
7.Eric Van de Wiele IJsboerke België
8.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
9.Willy Teirlinck Renault België
10.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
11.René Martens Flandria België
12.Eddy Verstraeten Miniflat België
13.Joop Zoetemelk Miko Nederland
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Fons Van Katwijk Marc Nederland
17.Sean Kelly Flandria Ierland
18.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
19.Guido Van Calster Kas België
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1978
1 Michel Pollentier Flandria België
2 Francesco Moser Sanson Italië
3 Roger De Vlaeminck Sanson België
4 Walter Planckaert C & A België
5 Ferdi Van Den Haute Marc België
6 Freddy Maertens Flandria België
7 Herman Van Der Slagmolen Sanson België
8 Dieter Thurau IJsboerke BRD
9 Jan Raas Raleigh Nederland
10 Marc De Meyer Flandria België
11 Henri Van Den Branden Safir België
12 Rik Van Linden Bianchi België
13 Ludo Peeters IJsboerke België
14 Ronald De Witte Sanson België
15 Etienne Van Der Helst C & A België
16 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
17 Henk Lubberding Raleigh Nederland
18 Wilfried Wesemael Frisol België
19 Paul Verschuere Flandria België
20 Ronny Bossant Sanson België
1977
1 Willy Teirlinck Gitane België
2 Walter Godefroot IJsboerke België
3 Jan Raas Frisol Nederland
4 Bernard Hinault Gitane Frankrijk
5 Vittorio Algeri G.B.C. Italië
6 Michel Pollentier Flandria België
7 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
8 Dieter Thurau Raleigh BRD
9 Frans Verbeeck IJsboerke België
10 Andre Dierickx Maes Pils België
11 Patrick Beon Peugeot Frankrijk
12 Ludo Peeters IJsboerke België
13 Pierino Gavazzi Jollyceramica Italië
14 Francesco Moser Sanson Italië
15 Jos Jacobs IJsboerke België
16 Bernard Quilfen Gitane Frankrijk
17 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
18 Alfredo Chinetti Jollyceramica Italië
19 Eric Jacques Maes Pils België
20 Dorino Vanzo G.B.C. Italië
1976
1.Rik Van Linden Bianchi België
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Yvon Bertin Gan Frankrijk
4.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Robert Alban Gan Frankrijk
7.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
8.Walter Planckaert Maes Pils België
9.Joop Zoetemelk Gan Nederland
10.Eddy Merckx Molteni België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Brooklyn Italië
13.André Dierickx Maes Pils België
14.Willy Teirlinck Gitane België
15.Serge Aubey Gan Frankrijk
16.André Mollet Maes Pils Frankrijk
17.Roger Swerts Molteni België
18.Bernard Vallet Gan Frankrijk
19.Ludo Peeters IJsboerke België
20.Willem Peeters IJsboerke België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1 Eric De Vlaeminck Brooklyn België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
5 Eric Leman Peugeot België
6 Walter Godefroot Flandria België
7 Walter Planckaert Watney België
8 Rik Van Linden Rokado België
9 Freddy Maertens Flandria België
10 Frans Mintjens Molteni België
11 Roger Rosiers Bic België
12 Jos Abelshausen IJsboerke België
13 Eddy Peelman Gan België
14 Regis Delepine Gan Frankrijk
15 Ronald De Witte Peugeot België
16 Engelbert Opdebeeck Watney België
17 Leif Mortensen Bic Denemarken
18 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
19 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
20 Joseph Bruyere Molteni België
1972
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Frans Verbeeck Watney België
3 Roger Swerts Molteni België
4 Roger De Vlaeminck Flandria België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Tony Houbrechts Salvarani België
7 Herman Van Springel Molteni België
8 Albert Van Vlierberghe Ferretti België
9 Walter Planckaert Watney België
10 Michel Perin Gan Frankrijk
11 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
12 Wim Schepers Rokado Nederland
13 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
14 Staf Van Roosbroeck Watney België
15 Willy Planckaert Goldor België
16 Alain Santy Bic Frankrijk
17 Gianni Motta Salvarani Italië
18 Gerben Karstens Rokado Nederland
19 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
20 Georges Pintens Magniflex België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Willy Bocklant Pull Novy België
15.Michel Périn Mercier Frankrijk
16.Willy In’t Ven Mann België
17.Eddy Beugels Mercier Nederland
18.Walter Godefroot Flandria België
19.Ludo Van Dromme Flandria België
20.Denis Lisarelli Mercier Frankrijk
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Walter Godefroot Flandria België
2.Willy Vanneste Mann België
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.André Planckaert Goldor België
5.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
6.Roger Cooreman Mann België
7.Herman Van Springel Mann België
8.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
9.Rik Van Looy Willem II België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Gerben Karstens Peugeot Nederland
12.Francis Campaner Mercier Frankrijk
13.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
14.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
15.Willy Bocklant Pull Novy België
16.Tony Houbrechts Flandria België
17.Eddy Merckx Faema België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Jan Janssen Pelforth Nederland
3.Ward Sels Bic België
4.Jos Huysmans Mann België
5.Herman Van Springel Mann België
6.Noël Foré Flandria België
7.Willy Planckaert Romeo België
8.Jaak De Boever Romeo België
9.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Tuur De Cabooter Pull Novy België
12.Gerben Karstens Peugeot Nederland
13.Francis Campaner Mercier Frankrijk
14.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
15.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
16.Willy Bocklant Pull Novy België
17.Tony Houbrechts Flandria België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland 1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1.Jo De Roo St.Raphael-Helyett Nederland
2.Jean Graczyk St.Raphael-Helyett Frankrijk
3.Frans Melckenbeeck Mercier-BP België
4.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
5.Piet Damen Libertas Nederland
6.Gustaaf Desmet Wiel’s-Groene Leeuw België
7.Willy Bocklant Faema-Flandria België
8.Fernand Delort Mercier-BP Frankrijk
9.Jean Stablinski St.Raphael-Helyett Frankrijk
10.Bernard Viot Peugeot-BP Frankrijk
11.Etienne Vercauteren Libertas België
12.Piet Rentmeester Gitane-Leroux Nederland
13.Laurent Christiaens Libertas België
14.Jef Planckaert Faema-Flandria België
15.Jo Groussard Gitane-Leroux Frankrijk
16.André Noyelle Mann België
17.Emiel Daems Philco België
18.Norbert Kerkhove Faema-Flandria België
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1962
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1961
1.Jo De Roo St.Raphael Nederland
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Gilbert Desmet Carpano België
4.Marcel Janssens Mann België
5.Angelo Conterno Carpano Italië
6.Lode Troonbeeckx Mann België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Wiel’s België
9.Pino Cerami Peugeot België
10.Frans Schoubben Peugeot België
11.Rik Van Looy Faema België
12.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
13.Armand Desmet Faema België
14.Jean-Claude Annaert Helyett Frankrijk
15.Mies Stolker Helyett Nederland
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jos Bosmans Wiel’s België
18.Michel Van Aerde Carpano België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Jef Planckaert Carpano België
5.Briek Schotte Libertas België
6.Jos Hoevenaers Faema België
7.Seamus Elliott Helyett Ierland
8.Rik Van Steenbergen Elvé België
9.Wim Van Est Lokomotief Nederland
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Leopold Rosseel Elvé België
14.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
15.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
16.Peet Oelibrandt Libertas België
17.Karel Clerckx Libertas België
18.Piet Haan Eroba Nederland
19.Willy Schroeders Faema België
20.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1 Rik Van Looy Faema België
2 Rik Van Steenbergen Peugeot België
3 Stan Ockers Elvé België
4 Raymond Impanis Peugeot België
5 Nest Sterckx L’Avenir België
6 Richard Van Genechten Elvé België
7 Jos Schils Faema België
8 Andre Rosseel Elvé België
9 Giuseppe Cerami Peugeot België
10 Roger Verplaetse Faema België
11 Karel De Baere Mercier België
12 Jan Zagers Libertas België
13 Emiel Severeyns Peugeot België
14 Desire Keteleer Faema België
15 Marcel Janssens Elvé België
16 Alfons Van Den Branden Libertas België
17 Jan Storms L’Avenir België
18 Edward Peeters Vedette België
19 Roger De Corte Gr.Leeuw België
20 Jean Vliegen Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België op 3″
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Roger De Corte Groene Leeuw België
2.Marcel Dussault Alcyon Frankrijk
3.Aloïs De Hertog Alcyon België
4.Briek Schotte Alcyon België
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Karel De Baere Mercier België
7.Marcel De Mulder Alcyon België
8.Jean Schorn Rochet Luxemburg
9.Fausto Coppi Bianchi Italië
10.Ettore Milano Bianchi Italië
11.Vital Sneyers Libertas België
12.Raymond Impanis Alcyon België
13.Boudewijn De Vos Libertas België
14.Serge Blusson Le Grevès Frankrijk
15.Jacques Geus Rochet België
16.Roger Ghyselinck Groene Leeuw België
17.Loretto Petrucci Bianchi Italië
18.Robert Bonnaventure La Française Frankrijk
19.Raphael Geminiani Le Grevès Frankrijk
20.Giuseppe Minardi Legnano Italië
1951
1 Andre Rosseel Terrot België
2 Raphael Jonckheere Alcyon België
3 Lionel Van Brabant Mercier België
4 Alois Van Steenkiste Mercier België
5 Roger De Cock Bertin België
6 Marcel Huber La Perle Zwitserland
7 Norbert Callens Terrot België
8 Jules De Poorter Dardenne België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Florent Mathieu Peugeot België
11 Andre Maelbrancke Garin België
12 Maurice Blomme Bertin België
13 Maurice Mollin Mercier België
14 Arthur Mommerency Starnord België
15 Lode Anthonis Terrot België
16 Lievin Lerno Garin België
17 Juul De Praetere Marcel Kint België
18 Jos Verhaert Mercier België
19 Michel Mahieu Thompson België
20 Albert Decin L’Express België
1950
1 Roger De Cock Alcyon België
2 Albert Decin Alcyon België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Andre De Clerck Bertin België
5 Marcel Rijckaert Mercier België
6 Emmanuel Thoma Ruche België
7 Edouard Klabinski Mercier Polen
8 Jos Van Staeyen Bury België
9 Andre Pieters Ryssel België
10 Jules De Poorter Dardenne België
11 Roger De Smet Ryssel België
12 Lionel Van Brabant Mercier België
13 Henk De Hoog Carrara Nederland
14 Roger Lambrecht Terrot België
15 Jan Storms Terrot België
16 Omer Huwel Dossche België
17 Camille Beeckman Rochet België
18 Raymond Impanis Alcyon België
19 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
20 Maurice Meersman Arliguie België
1949
1 Albert Decin Alcyon België
2 Andre De Clerck Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Jos Van Staeyen Bury België
5 Emmanuel Thoma Ruche België
6 Marcel Kint Mercier België
7 Andre Pieters Arliguie België
8 Valere Ollivier Bertin België
9 Maurice Mollin Mercier België
10 Roger Lambrecht Stella België
11 Roger Gyselinck Rochet België
12 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
13 Arthur Mommerency Mercier België
14 Andre Rosseel Alcyon België
15 Roger De Smet La Française België
16 Jean Breuer Rochet België
17 Julien Janssens Alcyon België
18 Juul De Praetere Terrot België
19 Lucien Matthijs Gr.Leeuw België
20 Elias Walckiers Dilecta België
1948
1 Valere Ollivier Bertin België
2 Emmanuel Thoma Arliguie België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Albert Ramon B.Faure België
5 Hilaire Couvreur Arliguie België
6 Raymond Impanis Alcyon België
7 Gerard Buyl Carrara België
8 Jean Bogaerts Garin België
9 Achiel Buysse Thompson België
10 Constant Lauwers Erka België
11 Jean-Baptiste Verpoorten Peugeot België
12 Stan Ockers Garin België
13 André Pieters Rochet België
14 Désiré Stadsbader Arliguie België
15 Frans Gielen Peugeot België
16 Jos Somers Rochet België
17 René Walschot Dilecta België
18 Gustave Dillis Dilecta België
19 Gaston Van Den Dooren Metropole België
20 Albert Hendrickx Metropole België

Lees verder “Gent-Wevelgem”

Wereldkampioenschap veldrijden

Wereldkampioenschap veldrijden

2018
1.Mathieu Van Der Poel Nederland
2.Wout Van Aert België
3.Toon Aerts België
4.Laurens Sweeck België
5.Michael Vanthourenhout België
6.Lars Van Der Haar Nederland
7.Tim Merlier België
8.Quinten Hermans België
9.Daan Soete België
10.Marcel Meisen Duitsland
11.Michael Boros Tsjechië
12.Steve Chainel Frankrijk
13.David Van Der Poel Nederland
14.Stephen Hyde U.S.A.
15.Gioele Bertolini Italië
16.Eli Iserbyt België
17.Felipe Orts Spanje
18.Marcel Wildhaber Zwitserland
19.Matthieu Boulo Frankrijk
20.Thijs Aerts België
Lees verder “Wereldkampioenschap veldrijden”

Veldrit te Overijse

Veldrit te Overijse

2012
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Klaas Van Tornout Sunweb België
3 Davy Commeyne Landbouwkrediet België
4 Thijs Van Amerongen A.A.Drink Nederland
5 Kevin Pauwels Sunweb België
6 Niels Albert B.K.C.P. België
7 Marcel Meisen B.K.C.P. BRD
8 Bart Aernouts A.A.Drink België
9 Rob Peeters Fidea België
10 Aurelien Duval U.V.Aube Frankrijk
11 Sven Van Thourenhout Landbouwkrediet België
12 Jan De Nuwelaere Style&Concept België
13 Philipp Walsleben B.K.C.P. BRD
14 Martin Zlamalik Landbouwkrediet Tsjechië
15 Mariusz Gil Baboco Polen
16 Michael Van Thourenhout B.K.C.P. België
17 Tim Merlier Sunweb België
18 Micki Van Empel Landbouwkrediet Nederland
19 Jim Aernouts Sunweb België
20 Lubomir Petrus B.K.C.P. Tsjechië
Lees verder “Veldrit te Overijse”