Morgen is het 120 jaar geleden dat het eerste kampioenschap veldrijden werd betwist. Zoals gewoonlijk als het wielrennen betreft gebeurde dit uiteraard weer in Frankrijk en het werd georganiseerd door Daniel Gousseau, die twee jaar eerder tijdens zijn legerdienst had ondervonden dat hij op zijn fiets makkelijk het paard van Generaal Bonal door de velden kon volgen. Toch is het niet Gousseau die wint, maar ene Ferdinand de Baeder (1876-1926), die later vooral naam zou maken als vliegenier.

De eerste kampioenen zijn in de vergetelheid geraakt, maar als de latere Tourwinnaar Octave Lapize als amateur in 1907 op het idee komt om de fiets op de schouder te nemen, als er echt niet meer kan gereden worden, en op die manier ook het kampioenschap wint, wordt de discipline al wat meer gewaardeerd. Lapize zelf zal echter in 1917 omkomen als vrijwilliger aan het front. In 1924 wint Gaston Degy (1890-1964) bij de Parijse Tuilerieën de eerste internationale veldrit, die jarenlang ook als “wereldkampioenschap” wordt betiteld. Pas sinds 1950 (met Tour de France-winnaar Jean Robic, daarvoor ook al twee keer “officieus” kampioen) wordt de titel officieel toegekend.

De tweede “internationale” Franse veldrit die ik kan terugvinden werd pas verreden op 10 januari 1937. Bovendien was er geen winnaar, want deze race draaide uit op een ramp. Tijdens deze cyclo-cross wedstrijd voor jongeren tekende de organisatie immers een parcours uit dat langs de voet van de plaatselijke vuurtoren liep. De zee stond die dag ontzettend hoog en alhoewel een eerste groepje van vier de passage aan de voet van de vuurtoren zonder problemen kon nemen, werd de achtervolgende groep van zeven meegespoeld door een zeer hoge golf. De lichamen van drie jonge wielrenners spoelen uren later aan op het strand: Henri Autaa (Pau, 07/06/1920), Paul Blavec (Bayonne, 30/11/1917) en Henri Rouet (Bayonne, 06/01/1920). 

2019
1.Toon Aerts België
2.Wout Van Aert België
3.Lars Van der Haar Nederland
4.Michael Vanthourenhout België
5.Laurens Sweeck België
6.Corne Van Kessel Nederland
7.Kevin Pauwels België
8.David Van Der Poel Nederland
9.Gianni Vermeersch België
10.Quinten Hermans België
11.Tim Merlier België
12.Jens Adams België
13.Daan Soete België
14.Thijs Aerts België
15.Mathieu Boulo Frankrijk
16.Tom Meeusen België
17.Marcel Meisen Duitsland
18.Michael Boros Tsjechië
19.Nicolas Cleppe België
20.Steve Chainel Frankrijk

2018
1.Mathieu Van Der Poel Nederland
2.Wout Van Aert België
3.Toon Aerts België
4.Laurens Sweeck België
5.Michael Vanthourenhout België
6.Tim Merlier België
7.Kevin Pauwels België
8.Tom Meeusen België
9.Michael Boros Tsjechië
10.Quinten Hermans België
11.Daan Soete België
12.David Van Der Poel Nederland
13.Corne Van Kessel Nederland
14.Marcel Meisen Duitsland
15.Steve Chainel Frankrijk
16.Gianni Vermeersch België
17.Jim Aernouts België
18.Vincent Baestaens België
19.Nicolas Cleppe België
20.Diether Sweeck België

2017
1.Wout Van Aert België
2.Kevin Pauwels België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Sven Nys België
5.Laurens Sweeck België
6.Tom Meeusen België
7.Mathieu Van Der Poel Nederland
8.Clement Venturini Frankrijk
9.Toon Aerts België
10.Corne Van Kessel Nederland
11.Tim Merlier België
12.Michael Vanthourenhout België
13.Klaas Vantornout België
14.Gianni Vermeersch België
15.Marcel Meisen Duitsland
16.Jeremy Powers U.S.A.
17.Thijs Van Amerongen Nederland
18.Diether Sweeck België
19.Rob Peeters België
20.Vincent Baestaens België


2016
1 Francis Mourey Fdj Frankrijk
2 Fabien Doubey Peltrax Frankrijk
3 Jens Vandekinderen Fidea België
4 Alois Falenta Peltrax Frankrijk
5 Diether Sweeck Kwadro België
6 Julien Taramarcaz Kwadro Zwitserland
7 Radomir Simunek Kwadro Tsjechië
8 Marcel Meisen Kwadro BRD
9 Clement Lhotellerie Peltrax Frankrijk
10 Clement Russo Peltrax Frankrijk
11 Fabien Canal Armée de la Terre Frankrijk
12 David Menut Auber 93 Frankrijk
13 Laurent Colombatto Cannes Frankrijk
14 Antonin Marecaille V.C.Aix Frankrijk
15 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
16 Gioele Bertolini Guerciotti Italië
17 Michael Boros Kwadro Tsjechië
18 Felix Drumm Team Kuota BRD
19 Lucas Dubau Peltrax Frankrijk
20 Aaron Schooler H & R Canada


2015
1.Philipp Walsleben Duitsland
2.Tom Meeusen België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Kevin Pauwels België
5.Francis Mourey Frankrijk
6.Rob Peeters België
7.Niels Albert België
8.Klaas Vantornout België
9.Bart Aernouts België
10.Corne Van Kessel Nederland
11.Marcel Meisen Duitsland
12.Enrico Franzoi Italië
13.Wietse Bosmans België
14.Jeremy Powers U.S.A.
15.Martin Bina Tsjechië
16.Niels Wubben Nederland
17.Marcel Wildhaber Zwitserland
18.Bart Wellens België
19.Simon Zahner Zwitserland
20.Fabien Canal Frankrijk


2014
1.Sven Nys België
2.Niels Albert België
3.Kevin Pauwels België
4.Lars Van Der Haar Nederland
5.Dieter Vanthourenhout België
6.Radomir Simunek Tsjechië
7.Tom Meeusen België
8.Thijs Van Amerongen Nederland
9.Bart Aernouts België
10.Julien Taramarcaz Zwitserland
11.Bart Wellens België
12.Twan Van Den Brand Nederland
13.Francis Mourey Frankrijk
14.Rob Peeters België
15.Jeremy Powers U.S.A.
16.Martin Bina Tsjechië
17.Klaas Vantornout België
18.Simon Zahner Zwitserland
19.Enrico Franzoi Italië
20.Marcel Meisen Duitsland


2013
1.Kevin Pauwels België
2.Zdenek Stybar Tsjechië
3.Sven Nys België
4.Klaas Vantornout België
5.Francis Mourey Frankrijk
6.Steve Chainel Frankrijk
7.Niels Albert België
8.Radomir Simunek Tsjechië
9.Thijs Van Amerongen Nederland
10.Jeremy Powers Verenigde Staten
11.Dieter Vanthourenhout België
12.Bart Aernouts België
13.Mariusz Gil Polen
14.Simon Zahner Zwitserland
15.Enrico Franzoi Italië
16.Matthieu Boulo Frankrijk
17.Aurelien Duval Frankrijk
18.Egoitz Murgoitio Spanje
19.Ryan Trebon Verenigde Staten
20.Rob Peeters België


2012
1.Sven Nys België
2.Niels Albert België
3.Kevin Pauwels België
4.Bart Aernouts België
5.Philipp Walsleben Duitsland
6.Dieter Vanthourenhout België
7.Rob Peeters België
8.Francis Mourey Frankrijk
9.Klaas Vantornout België
10.Enrico Franzoi Italië
11.Gerben De Knegt Nederland
12.Steve Chainel Frankrijk
13.Nicolas Bazin Frankrijk
14.Marcel Wildhaber Zwitserland
15.Mariusz Gil Polen
16.Tim Johnson U.S.A.
17.Thijs Van Amerongen Nederland
18.Jeremy Powers U.S.A.
19.Egoitz Murgoitio Spanje
20.Christophe Pfingsten Duitsland


2011
1.Zdenek Stybar Tsjechië
2.Sven Nys België
3.Klaas Vantornout België
4.Niels Albert België
5.Gerben De Knegt Nederland
6.Bart Aernouts België
7.Kevin Pauwels België
8.Erwin Vervecken België
9.Enrico Franzoi Italië
10.Radomir Simunek Tsjechië
11.Christian Heule Zwitserland
12.Steve Chainel Frankrijk
13.Sven Vanthourenhout België
14.Francis Mourey Frankrijk
15.Dieter Vanthourenhout België
16.Bart Wellens België
17.Jonathan Page U.S.A.
18.Martin Bina Tsjechië
19.Peter Dlask Tsjechië
20.Thijs Al Nederland


2010
1.Niels Albert België
2.Zdenek Stybar Tsjechië
3.Sven Nys België
4.Francis Mourey Frankrijk
5.Kevin Pauwels België
6.Klaas Vantornout België
7.Christian Heule Zwitserland
8.Gerben De Knegt Nederland
9.Enrico Franzoi Italië
10.Bart Aernouts België
11.Martin Zlamalik Tsjechië
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Erwin Vervecken België
14.Peter Dlask Tsjechië
15.Thijs Al Nederland
16.Steve Chainel Frankrijk
17.Jan Verstraeten België
18.Mariusz Gil Polen
19.Dieter Vanthourenhout België
20.Laurent Colombatto Frankrijk


2009
1.Sven Nijs België
2.Bart Wellens België
3.Kevin Pauwels België
4.Lars Boom Nederland
5.Erwin Vervecken België
6.Klaas Vantornout België
7.Francis Mourey Frankrijk
8.Thijs Al Nederland
9.Bart Aernouts België
10.Radomir Simunek Tsjechië
11.Zdenek Stybar Tsjechië
12.Gerben De Knegt Nederland
13.Sven Vanthourenhout België
14.Peter Dlask Tsjechië
15.Richard Groenendaal Nederland
16.Christian Heule Zwitserland
17.Rob Peeters België
18.Nicolas Bazin Frankrijk
19.Simon Zahner Zwitserland
20.Dieter Vanthourenhout België


2008
1.Sven Nijs België
2.Bart Wellens België
3.Gerben De Knegt Nederland
4.John Gadret Frankrijk
5.Erwin Vervecken België
6.Christian Heule Zwitserland
7.Sven Vanthourenhout België
8.Kevin Pauwels België
9.Francis Mourey Frankrijk
10.Thijs Al Nederland
11.Richard Groenendaal Nederland
12.Peter Dlask Tsjechië
13.David Commeyne België
14.Maarten Nijland Nederland
15.Bart Aernouts België
16.Steve Chainel Frankrijk
17.Tim Van Nuffel België
18.Marco Aurelio Fontana Italië
19.Wilant Van Gils Nederland
20.David Willemsens België


2007
1.Sven Nys België
2.John Gadret Frankrijk
3.Gerben De Knegt Nederland
4.Erwin Vervecken België
5.Bart Wellens België
6.Peter Dlask Tsjechië
7.Enrico Franzoi Italië
8.Wilant Van Gils Nederland
9.Zdenek Stybar Tsjechië
10.Michael Baumgartner Zwitserland
11.Radomir Simunek Tsjechië
12.Bart Aernouts België
13.Christian Heule Zwitserland
14.Tom Vannoppen België
15.Sven Vanthourenhout België
16.Wim Jacobs België
17.Simon Zahner Zwitserland
18.Francis Mourey Frankrijk
19.Martin Bina Tsjechië
20.Arnaud Labbe Frankrijk


2006
1.Sven Nys België
2.Sven Vanthourenhout België
3.Erwin Vervecken België
4.Tom Vannoppen België
5.Enrico Franzoi Italië
6.Davy Commeyne België
7.John Gadret Frankrijk
8.Christian Heule Zwitserland
9.Jiri Pospisil Tsjechië
10.Wilant Van Gils Nederland
11.Maarten Nijland Nederland
12.Bart Aernouts België
13.Wim Jacobs België
14.Francis Mourey Frankrijk
15.Kamil Ausbuher Tsjechië
16.Michael Baumgartner Zwitserland
17.Vaclav Jezek Tsjechië
18.Jonathan Page U.S.A.
19.Arnaud Labbe Frankrijk
20.Ryan Trebon U.S.A.


2005
1.Bart Wellens België
2.Erwin Vervecken België
3.Tom Vannoppen België
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Sven Nys België
6.Ben Berden België
7.Sven Vanthourenhout België
8.Jiri Pospisil Tsjechië
9.Francis Mourey Frankrijk
10.John Gadret Frankrijk
11.Michael Baumgartner Zwitserland
12.Christian Heule Zwitserland
13.Vaclav Jezek Tsjechië
14.Dariusz Gil Polen
15.Arnaud Labbe Frankrijk
16.Wilant Van Gils Nederland
17.Enrico Franzoi Italië
18.Petr Dlask Tsjechië
19.Martin Zlamalik Tsjechië
20.David Derepas Frankrijk


2004
1.Sven Nys België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Mario De Clercq België
4.Bart Wellens België
5.Tom Vannoppen België
6.Sven Vanthourenhout België
7.Ben Berden België
8.Jiri Pospisil Tsjechië
9.Gerben De Knegt Nederland
10.Vaclav Jezek Tsjechië
11.John Gadret Frankrijk
12.Christian Heule Zwitserland
13.Petr Dlask Tsjechië
14.Enrico Franzoi Italië
15.Tadeusz Korzeniewski Polen
16.Arnaud Labbe Frankrijk
17.Michael Baumgartner Zwitserland
18.Daniele Pontoni Italië
19.Maarten Nijland Nederland
20.Matthew Ellis Groot-Brittannië


2003
1.Erwin Vervecken België
2.Mario De Clercq België
3.Bart Wellens België
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Gerben De Knegt Nederland
6.Jiri Pospisil Tsjechië
7.Sven Nys België
8.Wim De Vos Nederland
9.Maarten Nijland Nederland
10.Beat Wabel Zwitserland
11.Jan Ramsauer Zwitserland
12.Vaclav Jezek Tsjechië
13.Arnaud Labbe Frankrijk
14.Dominique Arnould Frankrijk
15.David Derepas Frankrijk
16.Enrico Franzoi Italië
17.Marc Gullikson U.S.A.
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Radec Tichy Tsjechië
20.Geoffrey Clochez Frankrijk


2002
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Petr Dlask Tsjechië
3.Mario De Clercq België
4.Tom Vannoppen België
5.Bart Wellens België
6.Peter Van Santvliet België
7.Jiri Pospisil Tsjechië
8.Gerben De Knegt Nederland
9.Vaclav Jezek Tsjechië
10.Daniele Pontoni Italië
11.Dominique Arnould Frankrijk
12.Sven Nys België
13.Beat Wabel Zwitserland
14.Wim De Vos Nederland
15.Luca Bramati Italië
16.David Pagnier Frankrijk
17.Tadeusz Korzeniewski Polen
18.Roland Schaetti Zwitserland
19.Ondrej Lukes Tsjechië
20.David Derepas Frankrijk


2001
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Mario De Clercq België
3.Sven Nys België
4.Adrie Van Der Poel Nederland
5.Erwin Vervecken België
6.Daniele Pontoni Italië
7.Wim De Vos Nederland
8.Ben Berden België
9.Petr Dlask Tsjechië
10.Gerben De Knegt Nederland
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Peter Van Santvliet België
13.Marc Janssens België
14.Massimo Sargenti Italië
15.Kamil Ausbuher Tsjechië
16.Roland Schaetti Zwitserland
17.Christoph Morel Frankrijk
18.Dominique Arnould Frankrijk
19.Dieter Runkel Zwitserland
20.Steffen Weigold Duitsland


2000
1.Mario De Clercq België
2.Adrie Van Der Poel Nederland
3.Sven Nys België
4.Daniele Pontoni Italië
5.Erwin Vervecken België
6.Radomir Simunek Tsjechië
7.Wim De Vos Nederland
8.Peter Van Santvliet België
9.Richard Groenendaal Nederland
10.Jiri Pospisil Tsjechië
11.Petr Dlask Tsjechië
12.Maarten Nijland Nederland
13.Thomas Frischknecht Zwitserland
14.Roland Schaetti Zwitserland
15.Beat Wabel Zwitserland
16.Luca Bramati Italië
17.Gerben De Knegt Nederland
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Dieter Runkel Zwitserland
20.Tadeusz Korzeniewski Polen


1999
1.Paul Herijgers België
2.Radomir Simunek Tsjechië
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Luca Bramati Italië
5.Marc Janssens België
6.Adri Van Der Poel Nederland
7.Jérome Chiotti Frankrijk
8.Dieter Runkel Zwitserland
9.Erwin Vervecken België
10.Wim De Vos Nederland
11.Miguel Martinez Frankrijk
12.Patrice Halgand Frankrijk
13.Thomas Frischknecht Zwitserland
14.Laurent Cailleau Frankrijk
15.David Pagnier Frankrijk
16.Pascal Reverdy Frankrijk
17.Thierry Casas Frankrijk
18.Dominique Arnould Frankrijk
19.Peter Van Santvliet België
20.Beat Wabel Zwitserland


1998
1 Radoslaw Romanik Pekaes Polen
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
4 Radko Simunek Olpran Tsjechië
5 Jerome Chiotti Festina Frankrijk
6 Luca Bramati Yeti Italië
7 Wim De Vos V.K.S. Nederland
8 Dominique Arnould CSM Persan Frankrijk
9 Patrice Halgand Festina Frankrijk
10 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
11 Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
12 Daniele Pontoni Selle Italia Italië
13 David Pagnier CSM Persan Frankrijk
14 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
15 Urs Markwalder Gerber Zwitserland
16 Laurent Przybyl Lorraine Frankrijk
17 Roger Honegger Schumacher Zwitserland
18 Peter Van Den Abeele Pro Flex België
19 Pavel Elsnic Olpran Tsjechië
20 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië


1997
1 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2 Peter Van Santvliet B.B.S. België
3 Daniele Pontoni Antera Italië
4 Jerome Chiotti Festina Frankrijk
5 Erwin Vervecken Espace Card België
6 Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
7 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
8 Cyrille Bonnand Univega Frankrijk
9 Luca Bramati Selle Italia Italië
10 Christophe Morel CSM Persan Frankrijk
11 Frank Van Bakel Wilvo Nederland
12 Dominique Arnould Agrigel Frankrijk
13 Miguel Martinez CSM Persan Frankrijk
14 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
15 Patrice Halgand Festina Frankrijk
16 Paul Herijgers Saxon België
17 Sven Nys Verhaegen België
18 Christian Deinhammer Heavy Tools Oostenrijk
19 Vincent Renault Ile de France Frankrijk
20 David Pagnier CSM Persan Frankrijk


1996
1 Adri Van Der Poel American Eagle Nederland
2 Danny De Bie Rolupo België
3 Daniele Pontoni Diamond Back Italië
4 Peter Van Den Abeele EspaceCard België
5 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
6 Emmanuel Magnien Castorama Frankrijk
7 Richard Groenendaal American Eagle Nederland
8 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
9 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
10 Marc Janssens EspaceCard België
11 Alessandro Fontana Diamond Back Italië
12 Paul Herijgers Saxon België
13 Paul De Brauwer Kärcher België
14 Erwin Vervecken EspaceCard België
15 Dominique Arnould Le Groupement Frankrijk
16 Wim De Vos Jacobs Nederland
17 David Pagnier CSM Persan Frankrijk
18 Geert Van Daele Vorm België
19 Pascal Van Riet Scott België
20 Henk Baars H.E.K. Nederland


1995
1 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
2 Daniele Pontoni Guerciotti Italië
3 Peter Van Den Abeele EspaceCard België
4 Danny De Bie Bankunie België
5 Adri Van Der Poel Collstrop Nederland
6 Dominique Arnould Castorama Frankrijk
7 Paul Herijgers Saxon België
8 Emmanuel Magnien Castorama Frankrijk
9 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
10 Henk Baars H.E.K. Nederland
11 Richard Groenendaal Concorde Nederland
12 Wim De Vos Jacobs Nederland
13 Marc Janssens EspaceCard België
14 Alessandro Fontana Diamond Back Italië
15 Paul De Brauwer Kärcher België
16 Frank Van Bakel Wilvo Nederland
17 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
18 Geert Van Daele Vorm België
19 Martin Hendriks Giant Nederland
20 Ronny Poelvoorde Scott België


1994
1 Daniele Pontoni BresciaLat Italië
2 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
3 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4 Wim De Vos Schwalbe Nederland
5 Peter Van Den Abeele Guerciotti België
6 Paul De Brauwer Kärcher België
7 Adri Van Der Poel Mercatone Uno Nederland
8 Danny De Bie Bankunie België
9 Karl Kälin Naessens Zwitserland
10 Filip Van Luchem Saxon België
11 Laurent Cailleau Wasquehal Frankrijk
12 Martin Hendriks Moonen Nederland
13 Rudy Thielemans J & A België
14 Paul Herijgers Saxon België
15 Henk Baars H.E.K. Nederland
16 Richard Groenendaal Willemsen Nederland
17 Ronny Poelvoorde Vorm België
18 Dominique Arnould Castorama Frankrijk
19 Emmanuel Magnien Castorama Frankrijk
20 Pascal Van Riet Sofinvest België


1993
1 Geert De Vlaeminck V.S.Eeklo België
2 Torsten Rellensmann Union BRD
3 Daniele Pontoni G.S.Zalf Italië
4 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
5 Paul De Brauwer Kärcher België
6 Peter Stevenhaagen Helvetia Nederland
7 Emmanuel Magnien Martigues Frankrijk
8 Beat Wabel Bleiker Zwitserland
9 Denis Noël S-Bike Frankrijk
10 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
11 Adri Van Der Poel Tulip Nederland
12 Wim De Vos Schwalbe Nederland
13 Laurent Cailleau Wasquehal Frankrijk
14 Peter Van Den Abeele Guerciotti België
15 Jon Unzaga Clas Spanje
16 Ludovic Dubau Giant Frankrijk
17 Uwe Raab P.D.M. BRD
18 Paul Herijgers Saxon België
19 Danny De Bie Bankunie België
20 Johnny Blomme Placora België


1992
1.Denis Noël Frankrijk
2.Paul De Brauwer België
3.Thomas Frischknecht Zwitserland
4.Daniele Pontoni Italië
5.Ludovic Dubau Frankrijk
6.Danny De Bie België
7.Johnny Blomme België
8.Beat Wabel Zwitserland
9.Staf Van Bouwel België
10.Henk Baars Nederland
11.Adri van der Poel Nederland
12.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
13.Emmanuel Magnien Frankrijk
14.David Pagnier Frankrijk
15.Laurent Cailleau Frankrijk
16.Christophe Lavainne Frankrijk
17.Frank Van Bakel Nederland
18.Dominique Arnould Frankrijk
19.Bruno Lebras Frankrijk
20.Martin Hendriks Nederland


1991
1.Denis Noël Frankrijk
2.Henrik Djernis Denemarken
3.Danny De Bie België
4.Adri Van Der Poel Nederland
5.Thomas Frischknecht Zwitserland
6.Patrick Robin Frankrijk
7.Claudio Vandelli Italië
8.Pascal Van Riet België
9.Geert De Vlaeminck België
10.Roger Honegger Zwitserland
11.Ludo De Rey België
12.Bruno Lebras Frankrijk
13.Pascal Reverdy Frankrijk
14.Daniele Bruschi Italië
15.Christophe Mengin Frankrijk
16.Petr Hric Tsjechoslovakije
17.Henk Baars Nederland
18.Jan Ostergaard Denemarken
19.Laurent Cailleau Frankrijk
20.Patrice Thevenard Frankrijk


1990
1.Alain Daniel C.S.M.Persan Frankrijk
2.Didier Arbault C.S.M.Persan Frankrijk
3.Frantisek Kloucek Guerciotti Tsjechosl.
4.Daniel Maquet C.S.M.Persan Frankrijk
5.David Baker Peugeot Gr.Brit.
6.Christophe Mengin V.S.Anould Frankrijk
7.Edward Kuyper Pijnenburg Nederland
8.Tim Gould Ace R.T. Gr.Brit.
9.Fred Salmon Ace R.T. Gr.Brit.
10.Karel Camrda Guerciotti Tsjechosl.
11.Milos Fisera Crédit Agricole Tsjechosl.
12.Chris Young Ever Ready Gr.Brit.
13.Mark Bolt Manchester Wheelers Gr.Brit.
14.Inigo Igartua Lotus Spanje
15.Martin Kriger Pijnenburg Nederland
16.Steve Knight Halesowen Gr.Brit.
17.Barrie Clarke Wembley R.C. Gr.Brit.
18.David Brulan C.S.M.Persan Frankrijk
19.Andrew Layhe Kenilworth Gr.Brit.
20.Dave Brooker Festival R.C. Gr.Brit.


1989
1.Steve Douce Raleigh Gr.Brit.
2.Chris Young Paragon Gr.Brit.
3.Barrie Clarke Wembley R.C. Gr.Brit.
4.Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
5.David Baker Peugeot Gr.Brit.
6.Miloslav Kvasnicka Nat.selectie C.S.S.R.
7.Steve Barnes Peugeot Gr.Brit.
8.Timo Berner Frankfurt B.R.D.
9.Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
10.Petr Hric Nat.selectie C.S.S.R.
11.Stuart Marshall V.C.Lincoln Gr.Brit.
12.Tim Gould Peugeot Gr.Brit.
13.Laurent Cailleau Nat.selectie Frankrijk
14.Rini Pley Nat.selectie Nederland
15.Frantisek Kloucek Nat.selectie C.S.S.R.
16.Karel Camrda Nat.selectie C.S.S.R.
17.Georg Bickel Frankfurt B.R.D.
18.Christophe Mengin V.S.Anould Frankrijk
19.Rudy Nagengast Nat.selectie Nederland
20.Tim Davies Abergavenny Gr.Brit.


1988
1.Bruno Lebras
2.Daniele Bruschi
3.Denis Noël
4.Henrik Djernis
5.Danny De Bie
6.Gérard Rué
7.Adri Van der Poel
8.Thomas Frischknecht
9.Patrick Robin
10.Claudio Vandelli
11.Pascal Van Riet
12.Geert De Vlaeminck
13.Roger Honegger
14.Christophe Lavainne
15.Ludo De Rey
16.Dominique Arnould
17.Pascal Reverdy
18.Frédéric Moncassin
19.Patrice Thevenard
20.Christophe Mengin


1987
1.Adri van der Poel Nederland
2.Yvon Madiot Frankrijk
3.Dominique Arnould Frankrijk
4.Paul De Brauwer België
5.David Baker Gr.Brit.
6.Alessandro Fontana Italië
7.Danny De Bie België
8.Marc Janssens België
9.Albert Zweifel Zwitserland
10.Daniel Perret Frankrijk
11.André Wilhelm Frankrijk
12.Laurent Cailleau Frankrijk
13.Geert De Vlaeminck België
14.Patrice Thevenard Frankrijk
15.Claudio Chiappucci Italië
16.Patrice Blanchardon Frankrijk
17.Gregor Jaroszewski Polen
18.Hilaire Desclos Frankrijk
19.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
20.Marc Madiot Frankrijk


1986
1.Adri Van Der Poel Nederland
2.Alessandro Fontana Italië
3.Danny De Bie België
4.Marc Janssens België
5.Laurent Cailleau Frankrijk
6.Geert De Vlaeminck België
7.Patrice Thevenard Frankrijk
8.Claudio Chiappucci Italië
9.Gregor Jaroszewski Polen
10.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
11.Marc Madiot Frankrijk
12.Christophe Lavainne Frankrijk
13.Martial Gayant Frankrijk
14.Thomas Frischknecht Zwitserland
15.Dominique Arnould Frankrijk
16.Daniel Maquet Frankrijk
17.Gérard Rué Frankrijk
18.Henrik Djernis Denemarken
19.Laurent Dufaux Zwitserland
20.Bruno Lebras Frankrijk


1985
1.Alain Daniel
2.Bruno Lebras
3.Jean-Jacques Philipp
4.Thierry Casas
5.Edward Piech
6.Didier Martinez
7.Geert De Vlaeminck
8.Stéphane Piriac
9.Martial Gayant
10.Gregor Jaroszewski
11.Laurent Cailleau
12.Marc Madiot
13.Rémy Hello
14.Régis Duros
15.Cyrille Bonnand
16.Adri Van der Poel
17.Didier Arbault
18.Patrice Thevenard
19.Daniel Perret
20.Miroslav Kvasnicka


1984
1.Danny De Bie België
2.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
3.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
4.Thierry Casas Frankrijk
5.Albert Zweifel Zwitserland
6.Huub Kools Nederland
7.Adri Van Der Poel Nederland
8.Christophe Lavainne Frankrijk
9.Robert Dane G.B.
10.Hennie Stamsnijder Nederland
11.Roland Liboton België
12.Martin Hendriks Nederland
13.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
14.Pascal Richard Zwitserland
15.Patrice Thevenard Frankrijk
16.Laurent Cailleau Frankrijk
17.Chris David België
18.Martial Gayant Frankrijk
19.Yvon Madiot Frankrijk
20.Alex Gérardin Frankrijk


1983
1 Kurt Steinmann Roggliswil Zwitserland
2 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
3 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
4 Laurent Cailleau Wasquehal Frankrijk
5 Robert Vermeire Marc België
6 Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
7 Patrice Thevenard Velo Cinq Frankrijk
8 Rudy Thielemans B.B.S. België
9 Adri Van Der Poel Kwantum Nederland
10 Paul De Brauwer Hertekamp België
11 Radko Simunek Ruda Plzen Tsjechoslovakije
12 Danny De Bie S.E.F.B. België
13 Gotz Heine Kotter BRD
14 Philippe Mertens Flandres Frankrijk
15 Helmut Gebauer Prodimex BRD
16 Martial Gayant Renault Frankrijk
17 Andrzej Mackowski Nat.selectie Polen
18 Henk Baars Panasonic Nederland
19 Yvon Madiot Renault Frankrijk
20 Gilles Mas Skil Frankrijk


1982
1.Yvon Madiot
2.Patrice Blanchardon
3.Didier Martinez
4.Alex Gérardin
5.Patrick Robin
6.Christophe Lavainne
7.Jacky Portejoie
8.Bernard Bourreau
9.Daniel Perret
10.Sylvain Abadie
11.Patrice Thevenard
12.Stéphane Mannheim
13.Roger Rouquette
14.Martial Gayant
15.Marc Madiot
16.Christian Bachelot
17.Alain Daniel
18.René Bleuze
19.Samuel Gicquel
20.Alain Vigneron


1981
1.Ronan Pensec Frankrijk
2.Christophe Lavainne Frankrijk
3.Tim Gould G.B.
4.Milos Fisera Tsjechoslovakije
5.Johan Ghyllebert België
6.Hilaire Desclos Frankrijk
7.Adri Van Der Poel Nederland
8.Roger De Vlaeminck België
9.Robert Dane G.B.
10.Hennie Stamsnijder Nederland
11.Roland Liboton België
12.Martin Hendriks Nederland
13.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
14.Pascal Richard Zwitserland
15.Patrice Thevenard Frankrijk
16.Laurent Cailleau Frankrijk
17.Chris David België
18.Martial Gayant Frankrijk
19.Yvon Madiot Frankrijk
20.Alex Gérardin Frankrijk


1980
1.Patrice Blanchardon Frankrijk
2.Thierry Casas Frankrijk
3.Patrick Guesnon Frankrijk
4.Jean-Yves Plaisance Frankrijk
5.Bruno Lebras Frankrijk
6.Louis Leliard Frankrijk
7.Alain Daniel Frankrijk
8.Patrice Thevenard Frankrijk
9.Wil Brouwers Nederland
10.Jean-Jacques Philipp Frankrijk
11.Serge D’Hondt Frankrijk
12.Joop Zoetemelk Nederland
13.Désiré Dickel Frankrijk
14.Régis Ovion Frankrijk
15.Yves Auvrouin Frankrijk
16.Paul Watson G.B.
17.Régis Gaudin Frankrijk
18.Ferdinand Julien Frankrijk
19.Raymond Martin Frankrijk
20.Laurent Cailleau Frankrijk


1979
1.Willi Lienhard Möbel Märki Zwitserland
2.Walter Ricci C.S.M.Persan Frankrijk
3.Alex Gerardin Messina Frankrijk
4.Patrice Thevenard A.C.B.B. Frankrijk
5.Serge Gasparollo Joinville Frankrijk
6.Robert Alban Miko Frankrijk
7.René Bleuze Fourmies Frankrijk
8.Jean-Yves Plaisance Gitane Frankrijk
9.Henri Bonnand Peugeot Frankrijk
10.Pierre-Yves Duzellier Alsace Frankrijk
11.Albert Zweifel Sempione Zwitserland
12.Louis Lahalle Normandie Frankrijk
13.Hilaire Desclos Bretagne Frankrijk
14.Erwin Lienhard Möbel Märki Zwitserland
15.Rodolphe Moussus Autun Frankrijk
16.Mariano Martinez Flandria Frankrijk
17.Jacques Orenga Corbeil Frankrijk
18.Serge Schaffler Lorraine Frankrijk
19.Gérard Goutelle V.C.Lyon Frankrijk
20.Gilles Blanchardon C.S.M.Persan Frankrijk


1978
1 Jean-Jacques Philipp A.C.B.B. Frankrijk
2 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
3 Patrice Blanchardon CSM Persan Frankrijk
4 Jean-Yves Plaisance Pontchateau Frankrijk
5 Yves Cardinal Poitou Frankrijk
6 Jacques Orenga Corbeil Frankrijk
7 Pierre-Yves Duzellier Mulhouse Frankrijk
8 Claude Bonsergent Segre Frankrijk
9 Daniel Perret A.C.Bourg Frankrijk
10 Regis Clere Miko Frankrijk
11 Yves Auvroin Aubervilliers Frankrijk
12 Serge D’Hondt Crespin Frankrijk
13 Michel Perret V.C.Lyon Frankrijk
14 Bruno Aeck AC Agnetz Frankrijk
15 Patrice Thevenard Miko Frankrijk
16 Pierre Raym. Villemiane Renault Frankrijk
17 Andre Dubois Bourges Frankrijk
18 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
19 Danny De Bie B.B.S. België
20 Hilaire Desclos Vannes Frankrijk


1977
1 Daniel Perret A.C.Bourg Frankrijk
2 Alex Gerardin Messina Frankrijk
3 Robert Alban La Redoute Frankrijk
4 Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
5 Yves Cardinal Poitou Frankrijk
6 Danny De Bie B.B.S. België
7 Roland Liboton Marc België
8 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
9 Jacques Osmont Boston Frankrijk
10 Eric Desruelle Mauri België
11 Patrick Busolini Puch Frankrijk
12 Albert Zweifel A.P.G. Zwitserland
13 Eric De Bruyne Neon Volca België
14 Patrice Blanchardon CSM Persan Frankrijk
15 Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
16 Josef Kuriger A.P.G. Zwitserland
17 Jacques Orenga Corbeil Frankrijk
18 Christian Muselet La Redoute Frankrijk
19 Jean-Yves Plaisance Ponchateau Frankrijk
20 Patrice Thevenard Amis Tour Frankrijk


1976
1 Marc Madiot Bretagne Frankrijk
2 Daniel Duros Pyrenees Frankrijk
3 Daniel Dubois Atlantique Frankrijk
4 Daniel Perret A.C.Bourg Frankrijk
5 James Herbain Picardie Frankrijk
6 Pierre-Yves Duzellier Mulhouse Frankrijk
7 Hilaire Desclos Vannes Frankrijk
8 Pierre Olivier Mareze Frankrijk
9 Patrick Philipp CSM Persan Frankrijk
10 Yves Cardinal Poitou Frankrijk
11 Regis Clere Champagne Frankrijk
12 Jean-Yves Plaisance Gitane Frankrijk
13 Alex Gerardin Charleville Frankrijk
14 Georges Semence Bourgogne Frankrijk
15 Gilbert Lahalle Normandie Frankrijk
16 Patrice Blanchardon CSM Persan Frankrijk
17 Rene Bleuze Flandres Frankrijk
18 Louis Lesse Bretagne Frankrijk
19 Charles Chassang Auvergne Frankrijk
20 Jacques Marquette Villeurbanne Frankrijk


1975
1 Jean-Yves Plaisance Gitane Frankrijk
2 Jean Chassang Renault Frankrijk
3 Pierre Raym. Villemiane Renault Frankrijk
4 Hilaire Desclos Vannes Frankrijk
5 Andre Wilhelm Miko Frankrijk
6 Jean-Rene Bernaudeau Renault Frankrijk
7 Mariano Martinez Jobo Frankrijk
8 Patrice Blanchardon CSM Persan Frankrijk
9 Yvon Bertin Renault Frankrijk
10 Gunther Haritz IJsboerke BRD
11 Rene Bleuze Fourmies Frankrijk
12 Robert Alban Miko Frankrijk
13 Michel Jacobs Renault Nederland
14 Bruce Biddle Gis NZl
15 Bernard Rolland Lyonnais Frankrijk
16 Alain Marget Lyonnais Frankrijk
17 Giovanni Fedrigo Banca Pop. Italië
18 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
19 John Nicholson Shimano Australië
20 Daniel Perret A.C.Bourg Frankrijk


1974
1 Alex Gerardin Aiglemont Frankrijk
2 Robert Alban Miko Frankrijk
3 Jean-Yves Plaisance U.C.Reze Frankrijk
4 Patrice Blanchardon CSM Persan Frankrijk
5 Henri Bonnand St.Juery Frankrijk
6 Yves Hezard Peugeot Frankrijk
7 Sandro Callari Vibor Italië
8 Pierre-Yves Duzellier Mulhouse Frankrijk
9 Gilbert Lahalle Quevilly Frankrijk
10 Rene Bleuze Fourmies Frankrijk
11 Hilaire Desclos Vannes Frankrijk
12 Philippe Van Den Branden Wynendaele België
13 Walter Ricci CSM Persan Frankrijk
14 Mariano Martinez Flandria Frankrijk
15 Fernand Schaffer Lorraine Frankrijk
16 Davide Boifava Vibor Italië
17 Pierre Bonsergent Atlantique Frankrijk
18 Udo Hempel Quelle BRD
19 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
20 Hans Kanel Olymp.Biel Zwitserland


1973
1 Jean-Yves Plaisance U.C.Reze Frankrijk
2 Patrice Blanchardon CSM Persan Frankrijk
3 Alex Gerardin Charleville Frankrijk
4 Daniel Perret A.C.Bourg Frankrijk
5 Andre Wilhelm Jobo Frankrijk
6 Cyrille Guimard Gitane Frankrijk
7 Albert Zweifel Kanel Zwitserland
8 Henri Bonnand Pyrenees Frankrijk
9 Jacques Orenga Corbeil Frankrijk
10 Fernand Schaeffer Lorraine Frankrijk
11 Mariano Martinez Lejeune Frankrijk
12 Pierre-Yves Duzellier Mulhouse Frankrijk
13 Yves Hezard Gan Frankrijk
14 Gilbert Lahalle Normandie Frankrijk
15 Robert Alban Gan Frankrijk
16 Serge Simonin Orleanais Frankrijk
17 Roland Liboton WIK Tielen België
18 Georges Semence Bourgogne Frankrijk
19 Charles Rigon Lyonnais Frankrijk
20 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD


1972
1 Peter Frischknecht Kas Zwitserland
2 Jeffrey Morris Dinnington GBr
3 Andrzej Makowski Nat.selectie Polen
4 Robert Vermeire Romy Pils België
5 Barry Davies Ron Kitching GBr
6 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
7 Krzysztof Sujka Nat.selectie Polen
8 Rolf Wolfshol Rokado BRD
9 Gregor Jaroszewski Nat.selectie Polen
10 Rene Bleuze Fourmies Frankrijk
11 Ryszard Konkolewski Nat.selectie Polen
12 Louis Letellier Blagnac Frankrijk
13 John Atkins Shimano GBr
14 Christopher Dodd Coventry GBr
15 William Horne Barnet GBr
16 Keith Mernickle Ryall GBr
17 Fernand Schaeffer Lorraine Frankrijk
18 Jacques Munch Alsace Frankrijk
19 Zbigniew Szczepkowski Nat.selectie Polen
20 Eric De Vlaeminck Gios België


1971
1 James Herbain Senlis Frankrijk
2 Pierre Bernet CSM Persan Frankrijk
3 Pierre Croquison U.S.F.B. Frankrijk
4 Michel Pelchat Frimatic Frankrijk
5 Alfred Richeux Puteaux Frankrijk
6 Gerard Legaigneur C.C.V.P. Frankrijk
7 Jean Croquison U.S.F.B. Frankrijk
8 Serge Dubois Cap Breton Frankrijk
9 Miguel Tanguy Marmande Frankrijk
10 Pierre Kumps De Zwaluw België
11 Jose Saez E.S.Chatou Spanje
12 Georges Lahalle Quevilly Frankrijk
13 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
14 Pierre Olivier Mareze Frankrijk
15 Guy Thomas Dauphine Frankrijk
16 Fernand Lamy Meaux Frankrijk
17 Walter Ricci Mercier Frankrijk
18 Bernard Vattier E.S.Chatou Frankrijk
19 Andre Foucher Pampryl Frankrijk
20 Jean Jubert Brionne Frankrijk

1970
1 Albert Van Damme Watney België
2 Rolf Wolfshol Fagor B.R.D.
3 Eric De Vlaeminck Flandria België
4 Robert Vermeire Flandria België
5 Jose Maria Basualdo Elejalde Guipuzkoa Spanje
6 Roger De Vlaeminck Flandria België
7 Norbert De Deckere Flandria België
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Wolfgang Renner Stuttgart B.R.D.
10 Jose Maria Gonzalez Perez Karpy Spanje
11 John Atkins Falcon GBr
12 Pierre Bernet Bic Frankrijk
13 Rene De Clercq Hertekamp België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Roger Bijn Watney België
16 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
17 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
18 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
19 Luigi Torresani Guerciotti Italië
20 Karl Stahle Schauff B.R.D.
1969
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Rolf Wolfshol Bic BRD
3 Domenico Garbelli Guerciotti Italië
4 Renato Longo Salvarani Italië
5 Luciano Luciani G.B.C. Italië
6 Robert Vermeire Flandria België
7 Rene De Clercq Pull Novy België
8 Giovanni Bettinelli Sagit Italië
9 Freddy Nys Okay België
10 Ernst Boller Huser Zwitserland
11 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
12 Roger De Vlaeminck Flandria België
13 Jakob Kuster Wetzikon Zwitserland
14 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
15 Franco Livian Guerciotti Italië
16 Huib Harings Caballero Nederland
17 Pierre Bernet CSM Persan Frankrijk
18 Bretislav Soucek Bratislava Tsjechoslovakije
19 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
20 John Howard Illinois V.S.A.
1968
1 Michel Pelchat Frimatic Frankrijk
2 Huib Harings Caballero Nederland
3 Albert Van Damme Goldor België
4 Eric De Vlaeminck Goldor België
5 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
6 Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
7 Karl Stahle Schauff B.R.D.
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Leon Scheirs Goldor België
10 Cock Van Der Hulst Caballero Nederland
11 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
12 Jose Martinez Hernandez Fagor Spanje
13 Luciano Luciani Kelvinator Italië
14 Roger De Vlaeminck Goldor België
15 Joseph Mahe Puteaux Frankrijk
16 Pierre Bernet Bic Frankrijk
17 John Atkins Bantel GBr
18 Mick Ives Bantel GBr
19 Alfredo Irusta Irusta Karpy Spanje
20 Mike Carnahan Illinois V.S.A.
1967
1 Renato Longo Salvarani Italia
2 Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
3 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
4 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
5 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
6 Emmanuel Plattner Zimba Zwitserland
7 Eric De Vlaeminck Goldor België
8 Huib Harings Televizier Nederland
9 Jaroslav Kvapil Dukla Louny Tsjechoslovakije
10 Jose Martinez Hernandez Ibarra-Pol Spanje
11 Enrico Sfolcini Guerciotti Italia
12 Jean-Pierre Ducasse Pelforth Frankrijk
13 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
14 Pierre Bernet Bic Frankrijk
15 Jean Gerardin Messina Frankrijk
16 Franco Livian Guerciotti Italia
17 Keith Mernickle Ken Ryall GBr
18 Giovanni Bettinelli G.B.C. Italia
19 Luciano Luciani Germanvox Italia
20 Leroy Johnson Illinois V.S.A.
1966
1 Hermann Gretener Savro Zwitserland
2 Rolf Wolfshol Mercier B.R.D.
3 Karl Stahle Schauff B.R.D.
4 Renato Longo Salvarani Italië
5 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
6 Czeslaw Polewiak Flota Gdynia Polen
7 John Atkins Coventry Gr.Brit.
8 Albert Van Damme Goldor België
9 Jan Hanzl Kralove Tsjechoslovakije
10 Alfredo Irusta Irusta Coral Spanje
11 Graham Moore Coventry Gr.Brit.
12 Huib Harings Televizier Nederland
13 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
14 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
15 Jan Van Geest Apeldoorn Nederland
16 Angelo Bugini Legnano Italië
17 Luciano Armani Salvarani Italië
18 Leroy Johnson Illinois V.S.A.
19 Herman Kron Illinois V.S.A.
20 Johnny Hood Illinois V.S.A.
1965
1 Renato Longo Salvarani Italië
2 Eric De Vlaeminck Wiel’s België
3 Rolf Wolfshol Mercier BRD
4 Jean Schmit Gios Luxemburg
5 Amerigo Severini G.B.C. Italië
6 Czeslaw Polewiak Flota Gdynia Polen
7 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
8 Jose Luis Talamillo Olsa Spanje
9 Danilo Polaneczky Budapest Hongarije
10 Mick Stallard Falcon GBr
11 Franz Allgaier Schauff BRD
12 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
13 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
14 Wolfgang Stamm Vorwärts Leipzig DDR
15 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
16 Pete Gordon Viking GBr
17 Albert Van Damme Reno België
18 Herman Kron Illinois V.S.A.
19 Bert Kron Illinois V.S.A.
20 John Hood Illinois V.S.A.
1964
1 Renato Longo Salvarani Italië
2 Roger De Clercq Wiel’s België
3 Michel Pelchat Pelforth Frankrijk
4 Joseph Mahe Peugeot Frankrijk
5 Amerigo Severini G.B.C. Italië
6 Albert Van Damme Mann België
7 Rene De Rey Lamot België
8 Jean Gerardin Messina Frankrijk
9 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
10 Amelio Mendijur Guipuzcoa Spanje
11 Eric De Vlaeminck Gentse VS België
12 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
13 Walter Hauser Tigra Zwitserland
14 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
15 Hermann Gretener Gritzner Zwitserland
16 Jose Luis Talamillo Ferrys Spanje
17 Klaus Gyger Tigra Zwitserland
18 Santos Ruiz Bermudez Inuri Spanje
19 Michael Stallard Wolverhampton GBr
20 Herman Kron Illinois V.S.A.
1963
1 Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
2 Renato Longo Europhon Italië
3 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
4 Amerigo Severini G.B.C. Italië
5 Albert Van Damme Mann België
6 Huib Harings Eroba Nederland
7 Jos Mattheussen Reno België
8 Jose Luis Talamillo Ferrys Spanje
9 Michael Stallard Wolverhampton GBr
10 Jean Schmit Gios Luxemburg
11 Roger De Clercq Wiel’s België
12 Louis Aranyi Poitou Hongarije
13 Otto Furrer Tigra Zwitserland
14 Rik Wouters Televizier Nederland
15 Charly Gaul Peugeot Luxemburg
16 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
17 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
18 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
19 Andre Foucher Pelforth Frankrijk
20 Leroy Johnson Illinois V.S.A.
1962
1 Renato Longo San Pellegrino Italië
2 Roger De Clercq Wiel’s België
3 Andre Dufraisse Limousin Frankrijk
4 Maurice Gandolfo Mercier Frankrijk
5 Charly Gaul Gazzola Luxemburg
6 Michel Pelchat Normandie Frankrijk
7 Jose Luis Talamillo Gorbea Spanje
8 Pierre Kumps Reno België
9 Albert Van Damme Mann België
10 Rolf Wolfshol Gitane BRD
11 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
12 Andre Foucher Liberia Frankrijk
13 Walter Hauser Tigra Zwitserland
14 Jean Schmit Gios Luxemburg
15 Franz Allgaier Schauff BRD
16 Romano Ferri Europhon Italië
17 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
18 Stanislaw Wawrzko Budowlani Lodz Polen
19 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
20 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
1961
1 Franz Allgaier Niedersachsen BRD
2 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
3 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
4 Renato Longo Ignis Italië
5 Roger De Clercq Gr.Leeuw België
6 Amerigo Severini Gramaglia Italië
7 Pierre Kumps Reno België
8 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
9 Roger Vindevogel Mann België
10 Albert Van Damme Mann België
11 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
12 Jose Luis Talamillo Catigene Spanje
13 Maurice Gandolfo Mercier Frankrijk
14 Jean Gerardin Messina Frankrijk
15 Wolfgang Stamm Vorwärts Leipzig DDR
16 Gunther Weiss RSV Berlin BRD
17 Otto Furrer Tigra Zwitserland
18 Gustav Peuker Vorwärts Leipzig DDR
19 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
20 Jean Schmit Gios Luxemburg
1960
1 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
2 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
3 Renato Longo Ignis Italië
4 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
5 Amerigo Severini Curti Italië
6 Antonio Barrutia Majestad Spanje
7 Jose Luis Talamillo Majestad Spanje
8 Pierre Kumps Reno België
9 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
10 Robert Aubry Ile de France Frankrijk
11 Roger De Clercq Gr.Leeuw België
12 Georges Meunier Peugeot Frankrijk
13 Roland Boschetti Mondia Zwitserland
14 Manfred Bruning Dyn.Berlin DDR
15 Gunther Debusmann Torpedo BRD
16 Otto Furrer Tigra Zwitserland
17 Miguel Chacon Ignis Spanje
18 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
19 Marcel Erdin Aargau Zwitserland
20 Wilhelm Klink Vorwärts Leipzig DDR
1959
1 Georges Furniere Alcyon België
2 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
3 Renato Longo Ignis Italië
4 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
5 Amerigo Severini Giambellino Italië
6 Firmin Van Kerrebroeck Coppi België
7 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
8 Andre Brule Liberia Frankrijk
9 Deszo Polaneczky Pecs Hongarije
10 Jose Luis Talamillo Kas Spanje
11 Antonio Barrutia Boxing Spanje
12 Rene De Rey Libertas België
13 Romano Ferri Europhon Italië
14 Pierre Kumps Reno België
15 Marco Thewes AC Contern Luxemburg
16 Graziano Pertusi Ignis Italië
17 Lothar Friedrich Torpedo BRD
18 Georges Meunier Peugeot Frankrijk
19 Emmanuel Plattner Feru Zwitserland
20 Barry Spence Wolverhampton GBr
1958
1 Andre Dufraisse Frankrijk
2 Antonio Domenicali Italië
3 Roger De Clercq België
4 Horst Holzmann B.R.D. 
5 Heinz Scholl B.R.D. 
6 Rolf Wolfshol B.R.D.
7 Emmanuel Plattner Zwitserland
8 Jean Schmit Luxemburg
9 Bendy Petersen Denemarken
10 Firmin Van Kerrebroeck België
11 Amerigo Severini Italië
12 Renato Longo Italië
13 Andre Brule Frankrijk
14 Manfred Donike B.R.D. 
15 Graziano Pertusi Italië
16 Georges Meunier Frankrijk
17 Hans Strasser Zwitserland
18 Jose Luis Talamillo Spanje
19 Romano Ferri Italië
20 Albert Meier Zwitserland
1957
1 Georges Meunier Rochet Frankrijk
2 Rolf Wolfshol Cologne BRD
3 Rene De Rey Safe België
4 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
5 Pablo Aguirreche Real Union Spanje
6 Albert Meier Cilo Zwitserland
7 Jean Schmit Terrot Luxemburg
8 Andre Dufraisse Geminiani Frankrijk
9 Romano Ferri Ignis Italië
10 Graziano Pertusi Ignis Italië
11 Pierre Jodet Rochet Frankrijk
12 Marco Thewes AC Contern Luxemburg
13 Jose Michelena Real Union Spanje
14 Gunther Debusmann Fichtel BRD
15 Roger De Clercq Peugeot België
16 Don Stone Kirkby CC GBr
17 Stanislaw Kaminski Warsawa Polen
18 Marcel Erdin Aargau Zwitserland
19 Frantisek Jursa Dukla Brno Tsjechoslovakije
20 Facundo Zabaleta Real Union Spanje
1956
1 Georges Meunier Frankrijk
2 Emmanuel Plattner Zwitserland
3 Andre Dufraisse Frankrijk
4 Jean Schmit Luxemburg
5 Hans Bieri Zwitserland
6 Charly Gaul Luxemburg
7 Firmin Van Kerrebroeck België
8 Heinrich Ruffenach Saarland
9 Amerigo Severini Italië
10 Hansueli Dubach Zwitserland
11 Jose Michelena Spanje
12 Alan Jackson GBr
13 Pierre Jodet Frankrijk
14 Gunther Debusmann Saarland
15 Aldo Kazianka Italië
16 Frans Feremans België
17 Johnny Goedert Luxemburg
18 Luis Otano Spanje
19 Janusz Paradowski Polen
20 Ignacio Moraru Roemenië
1955
1 Andre Dufraisse Frankrijk
2 Hans Bieri Zwitserland
3 Mario Rossi Italië
4 Pierre Jodet Frankrijk
5 Lothar Friedrich Saarland
6 Amerigo Severini Italië
7 Albert Meier Zwitserland
8 Firmin Van Kerrebroeck België
9 Georges Meunier Frankrijk
10 Antonio Barrutia Spanje
11 Herbert Ebbers BRD
12 Dante Benvenuti Italië
13 Rolf Topfer DDR
14 Roger Rondeaux Frankrijk
15 Jose Michelena Spanje
16 Gerard Durand Frankrijk
17 Roger De Clercq België
18 Romano Ferri Monaco
19 Italo Guerciotti Italië
20 Henri Aubry Frankrijk
1954
1 Andre Dufraisse Frankrijk
2 Jose Michelena Spanje
3 Hans Bieri Zwitserland
4 Mario Rossi Italië
5 Pierre Jodet Frankrijk
6 Jean Schmit Luxemburg
7 Jean Robic Frankrijk
8 Firmin Van Kerrebroeck België
9 Georges Furniere België
10 Johnny Goedert Luxemburg
11 Luis Otano Spanje
12 Lothar Friedrich Saarland
13 Luigi Malabrocca Italië
14 Antonio Barrutia Spanje
15 Roger De Clercq België
16 Frans Feremans België
17 Romano Ferri Monaco
18 Calixte Van Steenbrugge België
19 Andre Brule Frankrijk
20 Gerard Durand Frankrijk
1953
1 Roger Rondeaux Frankrijk
2 Gilbert Bauvin Frankrijk
3 Andre Dufraisse Frankrijk
4 Pierre Jodet Frankrijk
5 Hans Bieri Zwitserland
6 Albert Meier Zwitserland
7 Johnny Goedert Luxemburg
8 Luigi Malabrocca Italië
9 Roger De Clercq België
10 Cosme Barrutia Spanje
11 Juan Aguirrezabal Spanje
12 Firmin Van Kerrebroeck België
13 Jean Robic Frankrijk
14 Graziano Pertusi Italië
15 Jose Michelena Spanje
16 Joaquin Filba Spanje
17 Alex Close België
18 Sergio Toigo Italië
19 Paul Nyman Finland
20 Georges Furniere België
1952
1 Roger Rondeaux Frankrijk
2 Pierre Jodet Frankrijk
3 Andre Dufraisse Frankrijk
4 Albert Meier Zwitserland
5 Firmin Van Kerrebroeck België
6 Pierre Champion Zwitserland
7 Jean Robic Frankrijk
8 Julian Aguirrezabal Spanje
9 Jean-Pierre Bolay Zwitserland
10 Graziano Pertusi Italië
11 Sergio Toigo Italië
12 Roland Fantini Zwitserland
13 Luigi Malabrocca Italië
14 Antonin Canavese Frankrijk
15 Henryk Hadasik Polen
16 Jean Kirchen Luxemburg
17 Marco Thewes Luxemburg
18 Francesco Exposito Spanje
19 Frans Feremans België
20 Giovanni Romana Italië
1951
1 Roger Rondeaux Frankrijk
2 Pierre Jodet Frankrijk
3 Andre Dufraisse Frankrijk
4 Roger Jacobs Luxemburg
5 Luigi Malabrocca Italië
6 Georges Van Der Meirsch België
7 Jean Kirchen Luxemburg
8 Jean Robic Frankrijk
9 Georges Meunier Frankrijk
10 Max Breu Zwitserland
11 Roland Fantini Zwitserland
12 Sergio Toigo Italië
13 Francisco Esposito Spanje
14 Pierre Champion Zwitserland
15 Albert Meier Zwitserland
16 Henryk Hadasik Polen
17 Graziano Pertusi Italië
18 Michel Decroix België
19 Miguel Chacon Spanje
20 Pitty Scheer Luxemburg
1950
1 Roger Rondeaux Frankrijk
2 Jean Robic Frankrijk
3 Pierre Jodet Frankrijk
4 Martin Metzger Zwitserland
5 Sergio Toigo Italië
6 Firmin Van Kerrebroeck België
7 Roger Jacobs Luxemburg
8 Georges Van Der Meirsch België
9 Georges Meunier Frankrijk
10 Robert Oubron Frankrijk
11 Nello Sforacchi Frankrijk
12 Ignacio Esnaola Spanje
13 Henryk Hadasik Polen
14 Roland Fantini Zwitserland
15 Eugene Jacobs België
16 Frans De Coster België
17 Pierre Champion Zwitserland
18 Louis Michiels België
19 Albert Meier Zwitserland
20 Miguel Chacon Spanje
1949
1 Robert Oubron Garin Frankrijk
2 Roger Rondeaux Thomann Frankrijk
3 Georges Vandermeirsch Thompson België
4 Roger Jacobs Helyett Luxemburg
5 Jean Robic Thomann Frankrijk
6 Pierre Champion Paloma Zwitserland
7 Frans Decoster Thompson België
8 Sergio Toigo Viscontea Italië
9 Martin Metzger Condor Zwitserland
10 Eugène Jacobs Mertens België
11 Roland Fantini Cilo Zwitserland
12 Antonio Covolo Fréjus Italië
13 Marco Thewes A.C.Contern Luxemburg
14 Firmin Van Kerrebroeck La Gantoise België
15 Willy Kemp Garin Luxemburg
16 Pierre Jodet Garin Frankrijk
17 Francisco Exposito Michelin Spanje
18 Ignacio Esnaola Real Sociedad Spanje
19 Henryk Hadasik Pekaes Polen
20 Henryk Czyz Pekaes Polen
1948
1 Roger Rondeaux Garin Frankrijk
2 Sergio Toigo Viscontea Italië
3 Robert Oubron Garin Frankrijk
4 Frans De Coster Starnord België
5 Max Breu Cilo Zwitserland
6 Roland Fantini Cilo Zwitserland
7 Erminio Cova Viscontea Italië
8 Loris Zanotti Edelweiss Italië
9 Pitty Scheer Garin Luxemburg
10 Hans Schütz Cilo Zwitserland
11 Frans Loyaerts Starnord België
12 Bim Diederich Garin Luxemburg
13 Henryk Hadasik Pekaes Polen
14 André Fauvel Rochet Frankrijk
15 Roger Jacobs Helyett Luxemburg
16 Miguel Chacon Sabadell Spanje
17 Pierre Jodet Garin Frankrijk
18 Julian Berrendero Candela Spanje
19 Pierre Champion Paloma Zwitserland
20 Ignacio Esnaola Real Sociedad Spanje
1947
1 Roger Rondeaux Garin Frankrijk
2 Odiel Vandenmeerschaut Garin België
3 Francesco Prina U.C.Crennese Italië
4 Mathias Clemens Garin Luxemburg
5 Jean Robic Génial Frankrijk
6 Antonio Covolo Benotto Italië
7 Robert Oubron Garin Frankrijk
8 Pierre Champion Paloma Zwitserland
9 Lode Michiels Rochet België
10 Roland Fantini Cilo Zwitserland
11 Valeriano Zanazzi Legnano Italië
12 Jean Goldschmit Paloma Luxemburg
13 Bim Diederich Garin Luxemburg
14 Abramo Dall’Agnol Ruche Luxemburg
15 Ernest Kuhn Allegro Zwitserland
16 Kamiel Vermassen La Perle België
17 Vincent Ceci Rochet Frankrijk
18 Oscar Goethals Starnord België
19 Georges Ramoulux Rochet Frankrijk
20 Juan Aguirrezabal Agris Radio Spanje
1946
1 Jean Robic Génial Frankrijk
2 Roger Rondeaux Garin Frankrijk
3 Pierre Jodet Garin Frankrijk
4 Kleber Piot De Dion Frankrijk
5 Georges Peuziat Garin Frankrijk
6 Georges Ramoulux Rochet Frankrijk
7 Albert Carapezzi Helyett Frankrijk
8 Theo Rawlik Liberia Frankrijk
9 Marcel Miallot Génial Frankrijk
10 André Aubert De Dion Frankrijk
11 Marcel Duc Rochet Frankrijk
12 Hilaire Bertellin La Perle Frankrijk
13 Omer Thys France Sport België
14 Giacomo Bardelli Erka Italië
15 Georges Chocque La Perle Frankrijk
16 René Raspillair Helyett Frankrijk
17 Pierre Parigot Liberia Frankrijk
18 Ernst Kuhn Allegro Zwitserland

19 Telmino Casellato Rochet Italië
20 Jaun Aguirrezabal Agris Radio Spanje

1945
1 Jean Robic Génial Frankrijk
2 Georges Van Der Meirsch Garin België
3 Fritz Schär Mondia Zwitserland
4 Ferdi Kübler Cilo Zwitserland
5 Miguel Lizarazu Sociedad Spanje
6 Ernst Kuhn Allegro Zwitserland
7 Kléber Piot Dilecta Frankrijk
8 Roger Rondeaux Garin Frankrijk
9 Louis Michiels Rochet België
10 Eugene Jacobs Mertens België
11 Hans Maag Rico Zwitserland
12 Ignacio Orbaiceta Hospitalet Spanje
13 Sotero Lizarazu Sociedad Spanje
14 Gottfried Weilenmann Rico Zwitserland
15 Kurt Zaugg Allegro Zwitserland
16 Joseph Imbach Mondia Zwitserland
17 Willy Hutmacher Mondia Zwitserland
18 Roland Fantini Cilo Zwitserland
19 Natale Cattaneo Allegro Zwitserland
20 Frédéric Burtin Rico Zwitserland
1944
1.Robert Oubron Garin Frankrijk
2.Ernst Kuhn Allegro Zwitserland
3.Frans Van Hellemont Dilecta België
4.Kleber Piot De Dion Frankrijk
5.Victor Cosson Europe Frankrijk
6.Valerio Berteotti Olmo Italië
7.Lode Poels L.Michard België
8.Georges Claes A.Trialoux België
9.Miguel Lizarazu Sociedad Spanje
10.Raffaele Abate Olmo Italië
11.Icilio Egidio Chinetti Olmo Italië
12.Julian Berrendero Galindo Spanje
13.Robert Lang Allegro Zwitserland
14.Kurt Zaugg Allegro Zwitserland
15.Joaquim Olmos Galindo Spanje
16.Richard Blendeman Alcyon België
17.Achiel Michiels Van Hauwaert België
18.Jules Hoefkens Mertens België
19.Jules Geens Wim Sport België
20.Maurice Devos Van Hauwaert België

1943
1 Pierino Favalli Wilier Italië
2 Fritz Scheller Express Duitsland
3 Antonio Bertola Elvish Italië
4 Francisco Rousa Barcelona Spanje
5 Fermin Trueba Barcelona Spanje
6 André Deforge Métropole Frankrijk
7 Juan Petris Barcelona Argentinië
8 Renzo Zanazzi Legnano Italië
9 Carlo Carini Emilia Italië
10 Valeriano Zanazzi Legnano Italië
11 Enzo Beretta G.S.Lazio Italië
12 Bruno Leveratto Senior Italië
13 Icilio Egidio Chinetti Gerbi Italië
14 Antonio Ramberti Liguria Italië
15 Luigi Mutti Milano C.S. Italië
16 Mirko Tiepolo Lygie Italië
17 Giovanni Ciusani Bianchi Italië
18 Mario Rosi Toscana Italië
19 Valerio Berteotti Olmo Italië
20 Sergio Pagliazzi Toscana Italië
1942
1 Robert Oubron Garin Frankrijk
2 Eugene Jacobs Mertens België
3 Guerrino Spinelli Prolera Italië
4 Miguel Lizarazu Real Sociedad Spanje
5 Jos Somers Helyett België
6 Richard Blendeman Alcyon België
7 Sotero Lizarazu Real Sociedad Spanje
8 Robert Dorgebray Mercier Frankrijk
9 Marcel Duc Lorraine Frankrijk
10 Raffaele Abate Campania Italië
11 Ignacio Orbaiceta Notario Spanje
12 Giovanni Fulcheri Edelweiss Italië
13 Robert Lang Allegro Zwitserland
14 Roger Pierredon Helyett Frankrijk
15 Julian Berrendero Galindo Spanje
16 Pietro Fulcheri Edelweiss Italië
17 Gino Proietti Helyett Frankrijk
18 Georges Peuziat Génial Frankrijk
19 Kees Pellenaars Magneet Nederland
20 Lode Poels Helyett België

1941
1.Robert Oubron Garin Frankrijk
2.Eugène Jacobs Mertens België
3.Kleber Piot De Dion Frankrijk
4.Georges Peuziat Génial Frankrijk
5.André Aubert La Perle Frankrijk

6.Henri Faucheux Garin Frankrijk
7.Jean Vincent Alsace Frankrijk
8.Jean Faure Dardenne Frankrijk
9.Joseph Mimiaque Aquitaine Frankrijk
10.Kamiel Vermassen La Perle België
11.Charles Vaast Terrot Frankrijk
12.Pierre Guillier Dilecta Frankrijk
13.Edmond Sikorski Orléans Frankrijk
14.Germain Igau Ile de France Frankrijk
15.Roger Rivoal Ile de France Frankrijk
16.Jules Lowie Mercier België
17.André Brulé Génial Frankrijk
18.Roland Lemoine La Perle Frankrijk
19.Omer Thys France Sport België
20.Georges Ramoulux Rochet Frankrijk
1940
1 Yvan Marie La Perle Frankrijk
2 André Desmoulins Peugeot Frankrijk
3 Albert Goutal Dilecta Frankrijk
4 Louis Thiétard Génial Frankrijk
5 Pierre Jaminet Alcyon Frankrijk
6 Sauveur Ducazeaux Génial Frankrijk
7 Paul Couderc Génial Frankrijk
8 Paul Rossier Dilecta Frankrijk
9 Armand Mercier Le Grevès Frankrijk
10 Pierre Cloarec Mercier Frankrijk
11 Andre Brulé Génial Frankrijk
12 Robert Oubron Garin Frankrijk
13 Kleber Piot De Dion Frankrijk
14 Georges Peuziat Génial Frankrijk
15 Marcel Duc Lorraine Frankrijk
16 Jean Robic Génial Frankrijk
17 Charles Kaisserian Alcyon Frankrijk
18 Andre Aubert La Perle Frankrijk
19 Emile Ignat Arliguie Frankrijk
20 Georges Ramoulux Rochet Frankrijk
1939
1.Fritz Hartmann Zwitserland
2.Mathias Clemens Luxemburg
3.Francisco Goenaga Spanje
4.Percy Stallard Gr.Brit.
5.J.Postlethwaite Gr.Brit.
6.E.A.Clements Gr.Brit.
7.K.Edwards Gr.Brit.
8.A.E.Price Gr.Brit.
9.R.D.Moore Gr.Brit.
10.Robert Oubron Frankrijk
11.Gino Proietti Frankrijk
12.Richard Blendeman België
13.Alfred Vock Zwitserland
14.Santiago Mostajo Spanje
15.Sergio Lampitelli Italië
16.Eugène Jacobs België
17.Robert Lang Zwitserland
18.Julian Berrendero Spanje
19.Mario Gentili Italië
20.Miguel Lizarazu Spanje
1938
1.Charles Vaast Frankrijk
2.Julien Knaepkens België
3.Robert Laforgue Frankrijk
4.Omer Thys België
5.Ernst Kuhn Zwitserland
6.Arsène Mersch Luxemburg
7.Boleslaw Napierala Polen
8.Luigi Ferrando Italië
9.Fritz Hartmann Zwitserland
10.Mathias Clemens Luxemburg
11.Francisco Goenaga Spanje
12.Percy Stallard Gr.Brit.
13.J.Postlethwaite Gr.Brit.
14.E.A.Clements Gr.Brit.
15.K.Edwards Gr.Brit.
16.A.E.Price Gr.Brit.
17.R.D.Moore Gr.Brit.
18.Robert Oubron Frankrijk
19.Gino Proietti Frankrijk
20.Richard Blendeman België
1937
1 Robert Oubron Frankrijk
2 Luigi Ferrando Italië
3 Omer Thys België
4 Kurt Ott Zwitserland
5 Georges Peuziat Frankrijk
6 Paul Chocque Frankrijk
7 Karl Litschi Zwitserland
8 Maurice Seynaeve België
9 Bernardo Rogora Italië
10 Camiel Vermassen België
11 Carlo Ferrando Italië
12 Pierre Vermeiren België
13 Fritz Hartmann Zwitserland
14 Maurice Cacheux Frankrijk
15 Achiel Michiels België
16 Dante Franzil Frankrijk
17 Bernardo Bazzo Italië
18 Charles Vaast Frankrijk
19 Jules Kneepkens België
20 Carlo Bobola Italië
1936
1.Robert Oubron Frankrijk
2.Vermassen België
3.Georges Peuziat Frankrijk
4.Maurice Seynaeve België
5.Karl Litschi Zwitserland
6.A.Mersch Luxemburg
7.Boleslaw Napierala Polen
8.Bernando Rogora Italië
9.Fritz Hartmann Zwitserland
10.Paul Chocque Frankrijk
11.Omer Thys België
12.Kurt Ott Zwitserland
13.Luigi Ferrando Italië
14.Charles Vaast Frankrijk
15.Knaepkens België
16.Robert Laforgue Frankrijk
17.Ernst Kuhn Zwitserland
18.Mathias Clemens Luxemburg
19.Francisco Goenaga Spanje
20.Percy Stallard Gr.Brit.
1935 (zie Mémoire du Cyclisme)
1 Maurice Seynaeve België
2 Fritz Hartmann Zwitserland
3 Luigi Ferrando Italië
4 Jules Kneepkens België
5 Robert Oubron Frankrijk
6 Charles Vaast Frankrijk
7 Paul Chocque Frankrijk
8 Josy Mersch Luxemburg
9 Robert Laforgue Frankrijk
10 Juan Salarich Spanje
11 Fermin Apalategui Spanje
12 Francois Guilhaire Frankrijk
13 Jules Geens België
14 Georges Peuziat Frankrijk
15 Francisco Goenaga Spanje
16 Cesare Di Cesare Italië
17 Romano Ramberti Italië
18 Onorato Lolli Italië
19 Jean Colotte Frankrijk
20 Bonifacio Murillo Spanje
1934
1.Josy Mersch Luxemburg
2.Charles Vaast Frankrijk
3.Robert Laforgue Frankrijk
4.Maurice Seynaeve België
5.Fritz Hartmann Zwitserland
6.Jerzy Lipinski Polen
7.Juan Salarich Spanje
8.Luigi Ferrando Italië
9.Robert Oubron Frankrijk
10.Paul Chocque Frankrijk
11.Arsène Mersch Luxemburg
12.Waclaw Starzynski Polen
13.Vermassen België
14.Georges Peuziat Frankrijk
15.Karl Litschi Zwitserland
16.Boleslaw Napierala Polen
17.Bernando Rogora Italië
18.Omer Thys België
19.Kurt Ott Zwitserland
20.Julien Kneepkens België
1933
1 Maurice Seynaeve België
2 Sylveer Maes België
3 Albert Blattmann Zwitserland
4 Andre Van Der Donckt Frankrijk
5 Armando Zucchini Italië
6 Luigi Macchi Italië
7 Marco Cimatti Italië
8 Fermin Apalategui Spanje
9 Severino Canavesi Italië
10 Charles Vaast Frankrijk
11 Richard Helmberg Zwitserland
12 Karl Bossard Zwitserland
13 Jules Geens België
14 Theodore Ladron Frankrijk
15 Leon Maillard Frankrijk
16 Pol Roosemont België
17 Jules Goedhuys België
18 Auguste Segaud Frankrijk
19 Onorato Lolli Italië
20 Camiel Vermassen België
1932
1.Sylveer Maes België
2.Karl Bossard Zwitserland
3.André Vanderdonckt Frankrijk
4.Maurice Seynaeve België
5.Walter Blattmann Zwitserland
6.Josy Mersch Luxemburg
7.Eugeniusz Michalak Polen
8.Armando Zucchini Italië
9.Charles Vaast Frankrijk
10.René Heimberg Zwitserland
11.Franciszek Kielbasa Polen
12.Fermin Apalategui Spanje
13.Severino Canavesi Italië
14.Robert Laforgue Frankrijk
15.Fritz Hartmann Zwitserland
16.Jerzy Lipinski Polen
17.Juan Salarich Spanje
18.Marco Cimatti Italië
19.Robert Oubron Frankrijk
20.Paul Chocque Frankrijk
1931
1 Camille Foucaux Frankrijk
2 Paul Egli Zwitserland
3 Henri Deconninck Frankrijk
4 Aubert Winsingues Frankrijk
5 Luigi Ferrando Italië
6 Jules Goedhuys België
7 Antonio Castellari Italië
8 Karl Bossard Zwitserland
9 Eusebio Bastida Spanje
10 Jef Demuysere België
11 Hilaire Bertelin Frankrijk
12 Fiorenzo Fiorini Italië
13 Fons Schepers België
14 Joaquin Iturri Spanje
15 Zenobio Zanasi Italië
16 Georges Ronsse België
17 Andre Van Der Donckt Frankrijk
18 Marcel Duc Frankrijk
19 Lode Hardiquest België
20 Godfried De Voght België
1930
1.Henri Deconninck Frankrijk
2.Camille Foucaux Frankrijk
3.Julien Goedhuys België
4.Karl Bossard Zwitserland
5.J.Kraus Luxemburg
6.Wladyslaw Motyka Polen
7.Eusebio Bastida Spanje
8.Antonio Castellari Italië
9.Aubert Wissingues Frankrijk
10.Hilaire Berthelin Frankrijk
11.Joseph Demuysere België
12.Paul Egli Zwitserland
13.J.P.Muller Luxemburg
14.Jan Glowacki Polen
15.Luigi Ferrando Italië
16.Sylveer Maes België
17.André Vanderdonckt Frankrijk
18.Maurice Seynaeve België
19.Walter Blattmann Zwitserland
20.Josy Mersch Luxemburg
1929
1 Camille Foucaux Frankrijk
2 Georges Ronsse België
3 Jules Goedhuys België
4 Karl Bossard Zwitserland
5 Hilaire Berthelin Frankrijk
6 Auguste Segaud Frankrijk
7 Roger Pipoz Zwitserland
8 Nicolas Frantz Luxemburg
9 Louis Delannoy België
10 Joaquin Iturri Spanje
11 Charles Krier Luxemburg
12 Fernand Cornez Frankrijk
13 Armando Zucchini Italië
14 Jos Dervaes België
15 Henri Deconninck Frankrijk
16 Jacob Caironi Zwitserland
17 Mario Bianchi Italië
18 Antonio Castellari Italië
19 Jean-Pierre Muller Luxemburg
20 Amadeo Salvini Italië


1928 (zie de Wielersite)
1.Camille Foucaux Frankrijk
2.Charles Pélissier Frankrijk
3.Georges Ronsse België
4.Karl Bossard Zwitserland
5.Charly Krier Luxemburg
6.Eugeniusz Michalak Polen
7.Joaquin Iturri Spanje
8.Hilaire Bertellin Frankrijk
9.J.Kraus Luxemburg
10.Armando Zucchini Italië
11.Henri Deconinck Frankrijk
12.Julien Goedhuys België
13.Wladyslaw Motyka Polen
14.Eusebio Bastida Spanje
15.Antonio Castellari Italië
16.Aubert Wissingues Frankrijk
17.Joseph Demuysere België
18.Paul Egli Zwitserland
19.J.P.Mueller Luxemburg
20.Jan Glowacki Polen


1927
1.Charles Pélissier Dilecta Frankrijk
2.Camille Foucaux Roold Frankrijk
3.Paul Le Drogo Dilecta Frankrijk
4.Gilbert Guibert Gironde Frankrijk
5.Auguste Ségaud Isère Frankrijk
6.Alexandre Piveteau Seine Frankrijk
7.Charles Coplo Nord Frankrijk
8.Charles Chauvet Loire Frankrijk
9.Georges Ronsse Automoto België
10.Leopold Haegelsteen Securitas België
11.Otto Lehner Mifa Zwitserland
12.Louis Lelaizant Calvados Frankrijk
13.Roger Pipoz Royal Fabric Zwitserland
14.Georges Guignandeau Loire Frankrijk
15.Erik Bohlin Crescent Zweden
16.Julien Goedhuys Securitas België
17.Claude Copin Rhône Frankrijk
18.Bernard Beaujard Rhône Frankrijk
19.Maurice Monge Rhône Frankrijk
20.Josy Kraus Peugeot Luxemburg


1926
1 Henri Moerenhout Automoto België
2 Francis Pelissier Dilecta Frankrijk
3 Ernest Strobino Cilo Zwitserland
4 Jean-Pierre Engel Alcyon Luxemburg
5 Roger Pipoz Cilo Zwitserland
6 Petrus Verhaegen Safe België
7 Charles Martinet Cilo Zwitserland
8 Charles Pelissier Dilecta Frankrijk
9 Eugène Christophe Peugeot Frankrijk
10 Alexandre Piveteau Peugeot Frankrijk
11 Jan Meeuwis Labor België
12 Jozef Van Dam Automoto België
13 Louis Del Perugia Cilo Zwitserland
14 Charles Krier Alcyon Luxemburg
15 Dieudonne Smets Labor België
16 Theo Van Eetvelde De Backer België
17 Jean Martinet Cilo Zwitserland
18 Georges Ronsse Automoto België
19 Nicolas Frantz Alcyon Luxemburg
20 Gaston Degy Opel Frankrijk

1925
1.Camille Foucaux Seine Frankrijk
2.Alexandre Piveteau Loire Frankrijk
3.Antoine Peyrard Loire Frankrijk
4.Clément Vottier Seine Frankrijk
5.Maurice Monge Rhône Frankrijk
6.Eugène Christophe J.B.Louvet Frankrijk
7.Georges Petit Saône Frankrijk
8.Charles Cadenne Rhône Frankrijk
9.Pierre Prouteau Charente Frankrijk
10.Roger Richard Sarthe Frankrijk
11.David Delbard Aisne Frankrijk
12.Francis Pélissier Automoto Frankrijk
13.Charles Krier U.S.Esch Luxemburg
14.Jean-Pierre Engel U.S.Esch Luxemburg
15.Louis Laloue Sarthe Frankrijk
16.Charles Pélissier Automoto Frankrijk
17.André Arnoult Côte d’Or Frankrijk
18.Pierre Perrain Nord Frankrijk
19.Henri Moerenhout Automoto België
20.Ernst Strobino G.S.Genève Zwitserland

1924
1.Arnold Grandjean Allegro Zwitserland
2.Henri Moerenhout Automoto België
3.Harold Horan Russell Verenigde Staten
4.Theo Van Eetvelde De Backer België
5.Gaston Degy Aiglon Frankrijk
6.Aloïs Persijn M.Buysse België
7.Alfred Goullet Russell Australië
8.William Hanley Russell Verenigde Staten
9.Carl Stockholm Schwinn Verenigde Staten
10.Sammy Gastman Russell Verenigde Staten
11.Willy Coburn Russell Verenigde Staten
12.Alfons Goossens Demeyer België
13.Eugene Christophe J.B.Louvet Frankrijk
14.Gerard De Baets M.Buysse België
15.Percy Lawrence Mengoni Verenigde Staten
16.Charles Martinet Allegro Zwitserland
17.Victor Standaert M.Buysse België
18.Joseph Van Dam Automoto België
19.Maurice De Waele Wonder België
20.Norm Hill Mengoni Verenigde Staten

1923
1.Pierre Van De Velde La Française België
2.Jules Van Hevel M.Buysse Cycles-Colonial België
3.Lucien Buysse M.Buysse Cycles-Colonial België
4.Gaston Dégy Peugeot Frankrijk
5.Fernand Lemay Thomann Frankrijk
6.André Narcy Centre Frankrijk
7.Camille Narcy Centre Frankrijk
8.Roger Lacolle Alcyon Frankrijk
9.Jake Magin Mengoni Verenigde Staten
10.John Van Ruysseveldt Antwerp B.C. België
11.René Papin Griffon Frankrijk
12.Théodore Wynsdau J.B.Louvet België
13.Hubert Pagnoul Seraing België
14.Marcel Godivier Bianchi Frankrijk
15.Marcel Dupuy Brive-la-Gaillarde Frankrijk
16.Jean Chardon Piste Frankrijk
17.Theodoor Van Eetvelde Brugse V.S. België
18.Charles Martinet G.S.Genève Zwitserland
19.Fernand Dubourg Gironde Frankrijk
20.Marcel Berthet Labor Frankrijk


1922
1 Roger Lacolle Alcyon Frankrijk
2 Albert Blattmann R.S.C.Bern Zwitserland
3 Piero Polano Piemonte Italië
4 Ernest Strobino G.S.Genève Zwitserland
5 Maurice De Waele Gentse V.S. België
6 Charles Martinet G.S.Genève Zwitserland
7 Gaston Degy Peugeot Frankrijk
8 Jean-Pierre Engel U.C.Esch Luxemburg
9 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
10 Theo Van Eetvelde Brugse V.S. België
11 Nicolas Frantz Thomann Luxemburg
12 Henri Moerenhout Automoto België
13 Fernand Lemay Artois Frankrijk
14 Jos Van Dam Automoto België
15 Ferdinand Saive Cureghem Sportif België
16 Hector Ghyselinck Cureghem Sportif België
17 Alexandre Piveteau Ile de France Frankrijk
18 Petrus Verhaegen Stoempers België
19 Eugène Christophe Automoto Frankrijk
20 René Vermandel Alcyon België


1921
1 Eugene Christophe La Sportive Frankrijk
2 Rene Vermandel Alcyon België
3 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
4 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg
5 Roger Lacolle Ile de France Frankrijk
6 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
7 Domenico Piemontesi Gloria Italië
8 Charles Lacquehay J.B.Louvet Frankrijk
9 Nicolas Marso U.C.Esch Luxemburg
10 Jean Martinet G.S.Geneve Zwitserland
11 Gaston Carels Gentse VS België
12 Nicolas Neu U.C.Esch Luxemburg
13 Louis Krauss G.S.Geneve Zwitserland
14 Francis Pelissier J.B.Louvet Frankrijk
15 Maurice De Waele Gentse VS België
16 Henri Aerts Pesant Liège België
17 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
18 Nicolas Frantz Thomann Luxemburg
19 Gaston Degy Automoto Frankrijk
20 Henri Moerenhout Automoto België


1920
1 Petrus Verhaegen Safe België
2 Roger Lacolle Ile de France Frankrijk
3 Maurice De Waele Gentse VS België
4 Ferdinand Saive Cureghem Sportif België
5 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
6 Fernand Lemay Artois Frankrijk
7 Felix Neyen U.C.Esch Luxemburg
8 Eugene Christophe La Sportive Frankrijk
9 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg
10 Anton Reitberger A.C.Wien Oostenrijk
11 Gaston Degy Automoto Frankrijk
12 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
13 Louis Krauss G.S.Geneve Zwitserland
14 Rene Vermandel Alcyon België
15 Nicolas Marso U.C.Esch Luxemburg
16 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
17 Honore Barthelemy La Sportive Frankrijk
18 Henri Moerenhout Automoto België
19 Jean Martinet G.S.Geneve Zwitserland
20 Nicolas Frantz Thomann Luxemburg


1919
1 Hector Ghyselinck Cureghem Sportif België
2 Jos Van Dam Automoto België
3 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
4 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
5 Nicolas Frantz Thomann Luxemburg
6 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
7 Alexandre Piveteau Ile de France Frankrijk
8 Eugene Christophe La Sportive Frankrijk
9 Gaston Degy Automoto Frankrijk
10 Henri Moerenhout Automoto België
11 Felix Neyen U.C.Esch Luxemburg
12 Ali Grandjean G.S.Geneve Zwitserland
13 Rene Vermandel Alcyon België
14 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg
15 Roger Lacolle Ile de France Frankrijk
16 Maurice De Waele Gentse VS België
17 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
18 Fernand Lemay Artois Frankrijk
19 Ferdinand Saive Cureghem Sportif België
20 Charles Dumont Panneton Zwitserland


1918
1 Ferdinand Saive Cureghem Sportif België
2 Felix Neyen U.C.Esch Luxemburg
3 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg
4 Roger Lacolle Ile de France Frankrijk
5 Eugene Christophe Peugeot Frankrijk
6 Rene Vermandel Alcyon België
7 Fernand Lemay Artois Frankrijk
8 Maurice De Waele Gentse VS België
9 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
10 Paul Hunziker Lausanne Zwitserland
11 Franz Spalinger Luzern Zwitserland
12 Kilian Lack Luzern Zwitserland
13 Henri Moerenhout Automoto België
14 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
15 Gaston Degy Automoto Frankrijk
16 Nicolas Frantz Thomann Luxemburg
17 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
18 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
19 Alexandre Piveteau Ile de France Frankrijk
20 Charles Dumont Panneton Zwitserland


1917
1 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
2 Conrad Werfeli Binningen Zwitserland
3 Nicolas Frantz Thomann Luxemburg
4 Otto Wiedmer G.S.Geneve Zwitserland
5 Henri Moerenhout Automoto België
6 Georges Gatier Dilecta Frankrijk
7 Alexandre Piveteau Ile de France Frankrijk
8 Max Suter Gurtner Zwitserland
9 Henri Rheinwald G.S.Geneve Zwitserland
10 Eugene Christophe Peugeot Frankrijk
11 Julien Loisel Ile de France Frankrijk
12 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
13 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
14 Pierre Everaerts Depas België
15 Jean Van Ingelghem Roold België
16 Charles Dumont Panneton Zwitserland
17 Pietro Linari Legnano Italië
18 Klaas Van Nek Amstel Nederland
19 Felix Neyen U.C.Esch Luxemburg
20 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg


1916
1 Roger Lacolle J.B.Louvet Frankrijk
2 Arnold Grandjean G.S.Geneve Zwitserland
3 Fernand Lemay Artois Frankrijk
4 Henri Rheinwald G.S.Geneve Zwitserland
5 Eugene Christophe Peugeot Frankrijk
6 Rene Vermandel Alcyon België
7 Gaston Degy Automoto Frankrijk
8 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
9 Maurice De Waele Gentse VS België
10 Ernst Suter Ticino Zwitserland
11 Felix Neyen U.C.Esch Luxemburg
12 Henri Moerenhout Automoto België
13 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg
14 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
15 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
16 Otto Wiedmer G.S.Geneve Zwitserland
17 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
18 Georges Gatier Dilecta Frankrijk
19 Charles Dumont Panneton Zwitserland
20 Pietro Linari Legnano Italië


1915
1 Felix Neyen U.C.Esch Luxemburg
2 Michel Wolff U.C.Esch Luxemburg
3 Henri Moerenhout Automoto Belgium
4 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
5 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
6 Eugene Christophe Peugeot Frankrijk
7 Arnold Grandjean G.S.Geneve Zwitserland
8 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
9 Gaston Degy Automoto Frankrijk
10 Nicolas Joye Lausanne Zwitserland
11 Rene Vermandel Alcyon België
12 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
13 Maurice De Waele Gentse VS België
14 Fernand Lemay Artois Frankrijk
15 Georges Gatier Dilecta Frankrijk
16 Charles Dumont Panneton Zwitserland
17 Pietro Linari Legnano Italië
18 Denis Verschueren Lierse B.C. België
19 Otto Wiedmer G.S.Geneve Zwitserland
20 Henri Rheinwald G.S.Geneve Zwitserland


1914
1 Rene Vermandel Alcyon België
2 Eugene Christophe Peugeot Frankrijk
3 Otto Wiedmer G.S.Geneve Zwitserland
4 Jean Van Ingelghem Roold België
5 Theo Van Eetvelde Brugse VS België
6 Arnold Grandjean G.S.Geneve Zwitserland
7 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
8 Maurice De Waele Gentse VS België
9 Gaston Degy Automoto Frankrijk
10 Fernand Lemay Artois Frankrijk
11 Henri Pelissier Peugeot Frankrijk
12 Guillaume Perwez Automoto België
13 Henri Moerenhout Automoto België
14 Pierre Colla Panneton Zwitserland
15 Georges Gatier Dilecta Frankrijk
16 Victor Doms Automoto België
17 Charles Dumont Panneton Zwitserland
18 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
19 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
20 Pietro Linari Legnano Italië


1913
1 Eugene Christophe Peugeot Frankrijk
2 Otto Wiedmer G.S.Geneve Zwitserland
3 Henri Moerenhout Automoto België
4 Henri Rheinwald G.S.Geneve Zwitserland
5.René Vermandel Alcyon België
6 Gommaire Jobin Peugeot Frankrijk
7 Modeste Lambert V.C.Uccle België
8 Julien Loisel Peugeot Frankrijk
9 Jean-Baptist Delafaille V.C.Uccle België
10 Othomar Schoepf G.S.Geneve Zwitserland
11 Jean Van Ingelghem Peugeot België
12 Arnold Grandjean G.S.Geneve Zwitserland
13 Charles Martinet G.S.Geneve Zwitserland
14 Paul Wuillemin Lausanne Zwitserland
15 Joseph Rasqui U.C.Esch Luxemburg
16 Gaston Degy Automoto Frankrijk
17.Henri Pélissier Alcyon Frankrijk
18 Theo Van Eetvelde Brugse V.S. België
19 Fernand Lemay Artois Frankrijk
20 Henri Van Lerberghe Liberator België


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.