2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1.Gianluca Valoti Alexia Italië
2.Bekim Christensen Team Coast Denemarken
3.Giuseppe Di Grande Alexia Italië
4.Jakob Piil CSC Tiscali Denemarken
5.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
6.Ondrej Sosenka CCC Polsat Tsjechië
7.Piotr Chmielewski Mroz Polen
8.Thomas Liese Nurnberger Duitsland
9.Zbigniew Piatek Mroz Polen
10.Stefan Schumacher Telekom Duitsland
11.Paul Van Hyfte CSC Tiscali België
12.David Plaza Team Coast Spanje
13.Michael Blaudzun CSC Tiscali Denemarken
14.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
15.Robert Radosz Servisco Polen
16.Heiko Szonn Team Cologne Duitsland
17.Saso Sviben Nurnberger Slovenië
18.Marcel Duijn Rabobank Nederland
19.Robert Bartko Telekom Duitsland
20.Piotr Przydzial CCC Polsat Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
2.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
3.Piotr Wadecki Mroz Polen
4.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
5.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
6.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
7.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
8.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
9.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
10.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
11.Denis Lunghi Colpack Italië
12.Leif Hoste Mapei Quickstep België
13.Steven Kleynen Farm Frites België
14.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
15.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
16.Ondrej Fadrny Nat.selectie Tsjechië
17.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
18.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
19.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
20.Wim Van De Meulenhof Batavus Nederland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1.Dirk Müller Telekom Duitsland
2.Bjarne Riis Telekom Denemarken
3.Thomas Liese Nationale selectie Duitsland
4.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
5.Stefan Steinweg Nationale selectie Duitsland
6.Chann McCrae Saturn V.S.A.
7.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Uwe Ampler Mroz Duitsland
10.Andreas Klöden Telekom Duitsland
11.Christian Lademann Nationale selectie Duitsland
12.Jens Lehman Nationale selectie Duitsland
13.Marco Magnani Cantina Tollo Italië
14.Martin Lika Nationale selectie Tsjechië
15.Gorazd Stangelj Krka Slovenië
16.Gilberto Simoni Cantina Tollo Italië
17.Pjotr Wadecki Mroz Polen
18.Andrea Dolci Cantina Tollo Italië
19.Radim Korinek Nationale selectie Tsjechië
20.Uros Murn Krka Slovenië
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1.Hendrik Van Dijck België
2.Olivier Van Coningsloo België
3.Jean-Jacques Henry Frankrijk
4.Allard Engels Nederland
5.Giuseppe Palumbo Italië
6.Godert De Leeuw Nederland
7.Gert Vanderaerden België
8.Wim Van de Meulenhof Nederland
9.Max Van Heeswijk Nederland
10.Pasquale Santoro Italië
11.Bernd Dittert Duitsland
12.Dirk Baldinger Duitsland
13.Koos Moerenhout Nederland
14.Lubor Tesar Tsjechië
15.Carl Roes België
16.Rufin De Smet België
17.Lutz Lehmann Duitsland
18.Mike Weissmann Duitsland
19.Pascal Chavant Frankrijk
20.Ludovit Nazarej Tsjechië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Pavel Tsjerkassov Rusland
2 Erik Zabel Duitsland
3 Steffen Wesemann Duitsland
4 Bert Dietz Duitsland
5 Tomasz Brozyna Polen
6 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Andrea Peron Italië
9 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
10 Alexei Nakazny GOS 
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Alexander Chefer GOS
15 Martin Slanik Tsjechoslovakije
16 Bjorn Stenersen Noorwegen
17 Radoslaw Romanik Polen
18 Evgeni Moskalev GOS
19 Tomas Sedlacek Tsjechoslovakije
20 Lutz Lehmann Duitsland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s