Ronde van Vlaanderen

Ronde van Vlaanderen

2018
1.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
4.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
5.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
6.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
7.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
8.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
9.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
10.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
11.Sep Vanmarcke Education First-Drapac België
12.Wout Van Aert Verandas Willems-Crelan België
13.Magnus Cort Nielsen Astana Denemarken
14.Aleksander Kristoff UAE-Emirates Noorwegen
15.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
16.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
17.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
18.Mads Pedersen Trek-Segafredo Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
20.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
6.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
7.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
8.Luke Durbridge Orica-Scott Australië
9.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
10.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië
11.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
12.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
13.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
14.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
15.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
18.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
19.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
20.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
4.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
5.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
6.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Lars Boom Astana Nederland
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
10.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
11.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
12.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
13.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
14.Daniel Oss BMC Racing Italië
15.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
16.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
17.Laurens De Vreese Astana België
18.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
20.Michael Morkov Katusha Denemarken
2015
1.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
7.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Daniel Oss BMC Racing Italië
10.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
11.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
12.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
13.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
14.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
15.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
16.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
17.Yoann Offredo FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Lars Boom Astana Nederland
19.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
20.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
2014
1.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Sep Vanmarcke Belkin België
7.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
8.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
9.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
10.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Peter Sagan Cannondale Slovakije
12.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
13.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Dries Devenyns Giant-Shimano België
18.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Oscar Gatto Cannondale Italië
20.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
6.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
7.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
8.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
9.Oscar Gatto Vini Fantini-Selle Italia Italië
10.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
11.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
16.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
17.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
18.Jerome Vincent Europcar Frankrijk
19.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Daniel Oss BMC Racing Italië
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë
3.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
4.Filippo Pozzato Farnese Vini-Selle Italia Italië
5.Matti Breschel Rabobank Denemarken
6.Oscar Freire Katusha Spanje
7.Luca Paolini Katusha Italië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
10.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
11.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
12.Xavier Florencio Katusha Spanje
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
14.Mathieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
15.Tony Gallopin Radioshack-Nissan Frankrijk
16.Elia Favilli Farnese Vini-Selle Italia Italië
17.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
18.Heinrich Haussler Garmin-Barracuda Australië
19.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
20.Maarten Wijnants Rabobank België
2011
1.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
2.Tom Boonen Quick Step België
3.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
4.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
5.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
6.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
7.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
9.Dominique Rollin Francaise des Jeux Canada
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
12.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Leonardo Duque Cofidis Colombië
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
16.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
17.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard Italië
18.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
19.Geraint Thomas Team Sky Groot-Brittannië
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
2010
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
6.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
7.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
8.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
9.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
11.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
12.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
15.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
16.Marcel Sieberg HTC-Columbia Duitsland
17.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
18.Stijn Vandenbergh Katusha België
19.Danilo Hondo Lampre-Farnese Vini Duitsland
20.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2009
1.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
4.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
5.Stijn Devolder Quick Step België
6.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
7.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
8.Nick Nuyens Rabobank België
9.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
10.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
11.Tom Boonen Quick Step België
12.Frederik Willems Liquigas België
13.Roy Sentjens Silence-Lotto België
14.Andreas Klier Cervelo Duitsland
15.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream Nederland
16.Sergei Ivanov Katusha Rusland
17.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
18.Assan Bazayev Astana Kazakstan
19.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
20.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
2008
1.Nick Nuyens Cofidis België
2.Filippo Pozzato Liquigas Italië
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
4.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
5.Georg Hincapie High Road U.S.A.
6.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
7.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
8.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
9.Simon Spilak Lampre Slovenië
10.Tom Boonen Quickstep België
11.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
12.Stijn Devolder Quickstep België
13.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
14.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Leif Hoste Silence-Lotto België
16.Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
17.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
18.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
19.Allan Johansen Team CSC Denemarken
20.Niki Terpstra Team Milram Nederland
2007
1.Luca Paolini Liquigas Italië
2.Thomas Vaitkus Discovery Channel Litouwen
3.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
4.Nick Nuyens Cofidis België
5.Stuart O`Grady Team CSC Australië
6.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
9.Gregory Rast Astana Zwitserland
10.Daniele Bennati Lampre-Fondital Italië
11.Cristian Moreni Cofidis Italië
12.Jesus Del Nero Saunier Duval-Prodir Spanje
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Staf Scheirlinckx Cofidis België
17.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
18.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
19.Karsten Kroon Team CSC Nederland
20.Gorik Gardeyn Unibet.Com België
2006
1.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
3.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
4.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland
6.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
9.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
10.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
11.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
12.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italia
15.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
16.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
17.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
18.Karsten Kroon Team CSC Nederland
19.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
20.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
2005
1.Tom Boonen Quick Step Belgium
2.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Alessandro Ballan Lampre-Caffita Italia
7.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
8.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
9.Bernhard Eisel Francaise Des Jeux Oostenrijk
10.Stuart O`Grady Cofidis Australia
11.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
12.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Nick Nuyens Quick Step Belgium
15.Frederic Guesdon Francaise Des Jeux Frankrijk
16.Karsten Kroon Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag T-Mobile Duitsland
18.Constantin Zaballa Saunier Duval Spanje
19.Peter Van Petegem Davitamon-Lotto Belgium
20.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago Belgium
2004
1.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
2.Andreas Klier T Mobile Duitsland
3.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
4.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
5.George Hincapie US Postal Berry Floor U.S.A.
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
8.Dave Bruylandts Jacques Wincor Nixdorf Belgium
9.Leon Van Bon Lotto Domo Nederland
10.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
13.Oscar Freire Rabobank Spanje
14.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
15.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
16.Jaan Kirsipuu Ag2r Prevoyance Estland
17.Mirko Celestino Saeco Italia
18.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
19.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
20.Roger Hammond Mr.Bookmaker Palmans Gr. Brit.
2003
1.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
2.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
3.Fabio Baldato Alessio Italia
4.Dario Pieri Saeco Italia
5.Bernhard Eisel Fdjeux.Com Oostenrijk
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Luca Paolini Quick Step‑Davitamon Italia
8.Fabio Sacchi Saeco Italia
9.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Guido Trenti Fassa Bortolo U.S.A.
12.Viatcheslav Ekimov US‑Postal‑Berry Floor Rusland
13.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
14.Nico Mattan Cofidis Belgium
15.Romans Vainsteins Vini Caldirola‑Sidermec Letland
16.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
17.Baden Cooke Fdjeux.Com Australia
18.Frank Vandenbroucke Quick Step‑Davitamon Belgium
19.Enrico Cassani Alessio Italia
20.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium
2002
1.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
4.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italië
5.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
6.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
7.Jo Planckaert Cofidis België
8.Andrej Hauptmann Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
9.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
10.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
11.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
12.Fred Rodriguez Domo-Fram Frites U.S.A.
13.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
14.Nico Mattan Cofidis België
15.Tom Boonen US Postal Service België
16.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
17.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
18.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
19.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
20.Robert Hunter Mapei-Quick Step Zuid-Afrika
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Rolf Sorensen CSC World Online Denemarken
3.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
4.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Italia
5.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
6.Nico Mattan Cofidis Belgium
7.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
8.Gabriele Balducci Tacconi Vini Caldirola Italia
9.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
10.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
11.Guido Trenti Cantina Tollo U.S.A.
12.Daniele Nardello Mapei Quick Step Italia
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
14.Paolo Bettini Mapei Quick Step Italia
15.Denis Zanette Liquigas Pata Italia
16.Maximilaan Sciandri Lampre Daikin Gr.Brit.
17.Jo Planckaert Cofidis Belgium
18.Marco Serpellini Lampre Daikin Italia
19.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
20.Chris Peers Cofidis Belgium
2000
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
3.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
4.Peter Van Petegem Farm Frites België
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Rusland
11.Dimitri Konychev Fassa Bortolo Rusland
12.Fabio Sacchi Polti Italië
13.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
14.Chris Peers Cofidis België
15.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
16.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
17.Marc Wauters Rabobank België
18.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
20.Wilfried Peeters Mapei-Quickstep België
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België
2.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
3.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
4.Andrei Tchmile Lotto-Mobistar België
5.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Frankrijk
8.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
9.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
10.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
11.Chris Peers Lotto-Mobistar België
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
14.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
15.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
16.Marc Wauters Rabobank België
17.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
18.Leon Van Bon Rabobank Nederland
19.Peter Farazijn Cofidis België
20.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin België
1998
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
2.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
3.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
4.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
5.Johan Museeuw Mapei-Bricobi België
6.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
7.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
8.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
9.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
10.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
11.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
12.Gabriele Colombo Ballan Italië
13.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
14.Mirko Celestino Polti Italië
15.Germano Pierdomenico Cantina Tollo-Alexia Italië
16.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
17.Fabrizio Guidi Polti Italië
18.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
19.Stuart O`Grady Gan Australië
20.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
1997
1.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
3.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
4.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
5.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
6.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Italië
7.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
13.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Henk Vogels Gan Australië
17.Dimitri Konyshev Roslotto-ZG Mobili Rusland
18.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
19.Marc Wauters Lotto-Mobistar België
20.Johan Capiot TVM-Farm Frites België
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
5.Alexnader Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
6.Gianluca Pianegonda Polti Italië
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
9.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
10.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
11.Maximilian Sciandri Motorola Italië
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
14.Marco Serpellini Panaria-Vinavil Italië
15.Rolf Jaermann MG-Technogym Zwitserland
16.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
17.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
18.Carlo Bomans Mapei-GB België
19.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
20.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
5.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
6.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
7.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
8.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
9.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
10.Jesper Skibby TVM-Gazelle Nederland
11.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
12.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
13.Giovanni Lombardi Polti Italië
14.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
15.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
16.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
17.Fabrizio Bontempi Brescialat-Fago Italië
18.Gianluca Pianegonda Polti Italië
19.Hendrik Redant TVM-Gazelle België
20.Giovanni Fidanza Polti Italië
1994
1.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
2.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
5.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
6.Dimitri Konyshev Jolly-Cage Rusland
7.Jesper Skibby TVM-Bison Kit Denemarken
8.Zbigniew Spruch Lampre-Panaria Polen
9.Djamolidine Abdoujaparov Polti Oezbekistan
10.Johan Capiot TVM-Bison Kit België
11.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
12.Guido Bontempi Gewiss-Ballan Italië
13.Edwig Van Hooydonck Wordperfect België
14.Erik Zabel Telekom Duitsland
15.Andrea Peron Polti Italië
16.François Simon Castorama Frankrijk
17.Angelo Citracca Navigare-Blue Storm Italië
18.Marc Sergeant Novemail-Histor België
19.Andrea Kappes Trident-Schick Duitsland
20.Mario De Clercq Lotto-Caloi België
1993
1.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
2.Marco Artunghi Carrera Italië
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Dario Bottaro Mecair Italië
5.Edwig Van Hooydonck Word-Perfect België
6.Maurizio Fondriest Lampre Italië
7.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Jacky Durand Castorama Frankrijk
10.Johan Museeuw GB-MG België
11.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
12.Maximilian Sciandri Motorola Italië
13.Marc Sergeant Histor België
14.Jelle Nijdam Word-Perfect Nederland
15.Franco Ballerini GB-MG Italië
16.Gilles Delion Castorama Frankrijk
17.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
18.Jan Schur Motorola Duitsland
19.Johan Capiot T.V.M. België
20.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
1992
1.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
2.Frans Maassen Buckler Nederland
3.Marc Madiot Telekom Frankrijk
4.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
5.Dirk De Wolf Gatorade België
6.Jacky Durand Castorama Frankrijk
7.Giuseppe Petito Mercatone Uno Italië
8.Franco Ballerini GB-MG Italië
9.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.François Simon Castorama Franrkijk
12.Jelle Nijdam Buckler Nederland
13.Phil Anderson Motorola Australië
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Adriano Baffi Ariostea Italië
16.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
17.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
18.Rudy Dhaenens Panasonic België
19.Johan Museeuw Lotto België
20.Marc Sergeant Panasonic België
1991
1.Peter De Clercq Lotto België
2.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
3.Edwig Van Hooydonck Buckler België
4.Erik Vanderaerden Buckler België
5.Marc Sergeant Panasonic België
6.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
7.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
8.Johan Museeuw Lotto België
9.François Lemarchand Z-Peugeot Frankrijk
10.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
11.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
12.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
13.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
19.Sammie Moreels Lotto België
20.John Talen P.D.M. Nederland
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Moreno Argentin Ariostea Italië
3.Rudy Dhaenens P.D.M. België
4.Carlo Bomans Weinmann België
5.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
6.John Talen P.D.M. Nederland
7.Jan Schur Château D’Ax D.D.R.
8.Niki Rüttimann Helvetia Zwitserland
9.Claude Criquielion Lotto België
10.Marc Sergeant Panasonic België
11.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
12.Phil Anderson T.V.M. Australië
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
15.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
16.Jelle Nijdam Buckler Nederland
17.Guido Bontempi Carrera Italië
18.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
19.Marc Van Orsouw Panasonic Nederland
20.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Claude Criquielion Hitachi België
3.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
4.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
5.Wilfried Peeters Histor België
6.Paul Haghedoorn Histor België
7.Valerio Piva Ariostea Italië
8.Etienne De Wilde Histor België
9.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
10.Moreno Argentin Bianchi Italië
11.Benny Van Brabant Zahor België
12.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
13.Roque De La Cruz Caja Rural Spanje
14.Enrique Alonso Zahor Spanje
15.Frank Pirard Histor Nederland
16.Javier Garciandi Caja Rural Spanje
17.Luc De Smet Boccaccio België
18.Ennio Salvador Bianchi Italië
19.Willem Wijnant Histor België
20.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
1988
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Marc Sergeant Hitachi België
3.Fons De Wolf A.D.R. België
4.Philippe Vandenbranden Hitachi België
5.Eddy Planckaert A.D.R. België
6.Guido Van Calster Kas België
7.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
8.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
9.Claude Criquielion Hitachi België
10.Jos Lieckens Hitachi België
11.Etienne De Wilde Sigma België
12.Laurent Fignon Système U Frankrijk
13.Ronny Van Holen A.D.R. België
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
16.Charly Mottet Système U Frankrijk
17.Rudy Dhaenens P.D.M. België
18.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
19.Michel Dernies Lotto België
20.Paul Haghedoorn Sigma België
1987
1.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
6.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
7.Peter Stevenhaagen P.D.M. Nederland
8.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
9.Phil Anderson Panasonic Australië
10.Sean Kelly Kas Ierland
11.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Steve Bauer Toshiba Canada
14.Marc Sergeant Lotto België
15.Roland Leclerc Seat Frankrijk
16.Gregor Braun A.D.R. Duitsland
17.Steven Rooks P.D.M. Nederland
18.Philippe Louviot “Z” Frankrijk
19.Ludo Peeters Superconfex België
20.Frans Maassen Superconfex Nederland
1986
1.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
2.Steven Rooks P.D.M. Nederland
3.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
6.Charly Mottet Système U Frankrijk
7.Gerrie Kneteman P.D.M. Nederland
8.Guy Gallopin Kas Frankrijk
9.Jos Haex Hitachi België
10.Adri van der Poel Kwantum Italië
11.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
12.Paul Verschuere Fagor België
13.Stephen Roche Carrera Ierland
14.Michel Dernies Lotto België
15.Jörgen Pedersen Carrera Denemarken
16.Marc Madiot Système U Frankrijk
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Steve Bauer La Vie Claire Canada
19.Roger Ilegems Lotto België
20.Ronny Van Holen Lotto België
1985
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Claude Criquielion Hitachi België
4.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Eric Vanderaerden Panasonic België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Walter Planckaert Panasonic België
9.Noël Segers Tönissteiner België
10.Allan Peiper Peugeot Australië
11.Nico Verhoeven Skala Nederland
12.Jef Lieckens Lotto België
13.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
14.Willem Wijnant Tönissteiner België
15.Jean-Marie Wampers Hitachi België
16.Eddy Planckaert Panasonic België
17.Rudy Rogiers Hitachi België
18.Rudy Dhaenens Hitachi België
19.Luc Colijn Safir België
20.Ludo De Keulenaer Panasonic België
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Eddy Schepers Dromedario België
3.René Martens Teka België
4.Greg Lemond Renault V.S.A.
5.Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Marc Sergeant Europdecor België
9.Yvon Bertin Dormilon Frankrijk
10.Alfonso Guttierez Teka Spanje
11.Lucien Van Impe Metauromobili België
12.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
13.Erik Vanderaerden Panasonic België
14.Guido Van Calster Del Tongo België
15.Sergio Santimaria Del Tongo Italië
16.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
17.Jacques Michaud Coop Frankrijk
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Charly Mottet Renault Frankrijk
20.Jean-Marie Wampers Splendor België
1983
1 Roman Hermann Bianchi Liechtenstein
2 Jan Raas Raleigh Nederland
3 Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
4 Marc Sergeant Europdecor België
5 Phil Anderson Peugeot Australië
6 Ludo Peeters Raleigh België
7 Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8 Luc Colijn Fangio België
9 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
10 Jan Bogaert Europdecor België
11 Guy Nulens Aernoudt België
12 Paul Haghedoorn Splendor België
13 Michel Pollentier Safir België
14 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
15 Adri Van Houwelingen Raleigh Nederland
16 Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
17 Tommi Prim Bianchi Zweden
18 Johan Lammerts Raleigh Nederland
19 Rudy Pevenage Del Tongo België
20 Etienne De Wilde La Redoute België
1982
1.Philippe Van Den Brande Splendor België
2.Gerry Verlinden Boule D’Or België
3.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
4.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
5.Rudy Pevenage Capri-Sonne België
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Marc Sergeant Europ Decor België
8.René Martens Daf Trucks België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Michel Pollentier Safir België
11.Jan Bogaert Europ Decor België
12.Jos Lammertinck Alarmsystemen Nederland
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.Paul Haghedoorn Capri-Sonne België
15.Gody Schmutz Cilo Zwitserland
16.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
17.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
18.Stefan Mutter Puch Zwitserland
19.Klaus-Peter Thaler Puch B.R.D.
20.Sean Kelly Sem Ierland
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Herman Van Springel Safir België
3.Jos Jacobs Capri Sonne België
4.Willy Teirlinck Boston België
5.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Benny Schepmans Safir België
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
11.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
12.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
13.Daniel Willems Capri Sonne België
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
16.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
17.Rudy Mathijs Boule D’Or België
18.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
19.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
20.Philippe Van Den Brande Boston België
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Marc De Meyer IJsboerke België
3.Gery Verlinden IJsboerke België
4.Roger De Vlaeminck Boule D’or België
5.José De Cauwer Peugeot België
6.Jan Raas Raleigh Nederland
7.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
8.Régis Ovion Puch Frankrijk
9.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
10.Alan Van Heerden Peugeot Zuid-Afrika
11.Ludo Peeters IJsboerke België
12.Cees Priem Raleigh Nederland
13.Gilbert Duclos-Lasale Peugeot Frankrijk
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Michel Pollentier Splendor België
16.Willem Peeters Safir België
17.Francesco Moser Sanson Italië
18.Giuseppe Saronni Gis Italië
19.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
20.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Carmelo Barone Sanson Italië
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Daniël Willems IJsboerke België
5.Marc Renier Kas België
6.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
7.Jos Schipper Marc Nederland
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Philippe Vandenbrande Safir België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
13.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
14.Willem Peeters Safir België
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Benny Schepmans Safir België
17.Fons Van Katwijk Marc Nederland
18.Jan Aling Marc Nederland
19.Walter Dalgal Splendor Italië
20.Frans Van Looy Kas België
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Roberto Poggiali Sanson Italië
4.Walter Planckaert Maes Pils België
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Freddy Maertens Flandria België
7.Dirk Baert Carlos België
8.Willy Teirlinck Gitane België
9.Eric Leman Splendor België
10.Walter Godefroot IJsboerke België
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.André Dierickx Maes Pils België
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.René Pijnen Raleigh Nederland
15.Lucien Van Impe Gitane België
16.Eddy Merckx Molteni België
17.Patrick Sercu Brooklyn België
18.Johan De Muynck Brooklyn België
19.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.André Dierickx Rokado België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Francesco Moser Filotex Italië
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Johan De Muynck Flandria België
8.Walter Godefroot Peugeot België
9.Eric Leman Flandria België
10.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
11.Roger Rosiers Bic België
12.Richard Buckaki Hertekamp Nederland
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1.Ward Sels Goldor België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Roger Swerts Molteni België
4.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
5.Herman Van Springel Molteni België
6.André Dierickx Flandria België
7.Eric Leman Bic België
8.Willy De Geest Magniflex België
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Roger Rosiers Bic België
11.Alain Santy Bic Frankrijk
12.Willy Planckaert Goldor België
13.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jan Janssen Flandria Nederland
16.Cyrille Guimard Gan Frankrijk
17.Ronald De Witte Peugeot België
18.Evert Dolman Flandria Nederland
19.Jean-Pierre Genet Gan Frankrijk
20.Ward Janssens Magniflex België
1971
1 Evert Dolman Flandria Nederland
2 Frans Kerremans Hertekamp België
3 Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4 Georges Van Coningsloo Molteni België
5 Roger De Vlaeminck Flandria België
6 Frans Mintjens Molteni België
7 Jan Janssen Bic Nederland
8 Jan Krekels Goudsmit Nederland
9 Jean Jourden Peugeot Frankrijk
10 Johan De Muynck Flandria België
11 Jos Spruyt Molteni België
12 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
13 Tony Houbrechts Salvarani België
14 Ole Ritter Germanvox Denemarken
15 Frans Maes Goldor België
16 Jean-Pierre Berckmans Magniflex België
17 Frans Verbeeck Watney België
18 Noel Van Clooster Hertekamp België
19 Walter Godefroot Peugeot België
20 Jos Schoeters Goldor België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
2.Vittorio Adorni Faema Italië
3.Walter Godefroot Flandria België
4.Rudi Altig Molteni B.R.D.
5.Jan Janssen Pelforth Nederland
6.Eddy Merckx Faema België
7.Giancarlo Polidori Pepsi Cola Italië
8.Daniël Van Rijckeghem Mann België
9.Roger Rosiers Mann België
10.Gianni Motta Molteni Italië
11.Roberto Ballini Max Meyer Italië
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1967
1 Noel Foré Goldor België
2 Johan De Roo Willem II Nederland
3 Dino Zandegu Salvarani Italië
4 Eddy Merckx Peugeot België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Barry Hoban Mercier GBr
7 Willy Monty Pelforth België
8 Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
9 Guido Reybroeck Smiths België
10 Herman Van Springel Mann België
11 Jan Janssen Pelforth Nederland
12 Gerben Karstens Televizier Nederland
13 Willy Planckaert Smiths België
14 Georges Van Den Berghe Smiths België
15 Martin Van Den Bossche Smiths België
16 Adriano Durante Salvarani Italië
17 Roger Swerts Mercier België
18 Walter Godefroot Flandria België
19 Gustaaf De Smet Groene Leeuw België
20 Jos Spruyt Mercier België
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Vittorio Adorni Salvarani Italië
2.Georges Van Coningsloo Peugeot België
3.Willy Bocklandt Romeo België
4.Martin Van Den Bossche Wiel’s België
5.Jef Planckaert Romeo België
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Michael Wright Wiel’s Gr.Brit.
8.Fons Hermans Mann België
9.Rik Van Steenbergen Solo België
10.Willy Monty Pelforth België
11.Gustaaf Desmet Wiel’s België
12.Bernard Vandekerkhove Solo België
13.Romain Vanwijnsberghe Romeo België
14.Jean Forestier Peugeot Frankrijk
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Pietro Partesotti Lygie Italië
17.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Ward Sels Solo België
20.Gilbert Desmet Wiel’s België
1963
1.Rik Van Looy G.B.C. België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Jan Janssen Pelforth België
4.Miel Daems Peugeot België
5.Marcel Janssens Solo België
6.Armand Desmet Faema België
7.Peter Post Mann Nederland
8.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
9.Tuur De Cabooter Solo België
10.Jef Planckaert Faema België
11.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
12.Noël Foré Faema België
13.Benoni Beheyt Wiel’s België
14.Robert Cazala Mercier Frankrijk
15.Gustaaf Desmet Wiel’s België
16.Michel Van Aerde Solo België
17.Martin Van Geneugden G.B.C. België
18.Theo Nijs Mann België
19.André Delort Mercier Frankrijk
20.Henri De Wolf Solo België
1962
1 Raymond Impanis Faema België
2 Rik Van Looy Faema België
3 Michel Van Aerde Carpano België
4 Norbert Kerkhove Mann België
5 Noel Fore Faema België
6 Tom Simpson Gitane GBr
7 Mies Stolker St.Raphael Nederland
8 Jo De Haan Gitane Nederland
9 Jef Planckaert Faema België
10 Willy Vannitsen Wiel’s België
11 Edgard Sorgeloos Faema België
12 Jos Wouters Solo België
13 Jean-Baptist Claes Wiel’s België
14 Henri De Wolf Gitane België
15 Marcel Janssens St.Raphael België
16 Jos Hoevenaers Philco België
17 Robert De Middeleir Wiel’s België
18 Ludo Janssens Solo België
19 Marcel Seynaeve Wiel’s België
20 Armand De Smet Faema België
1961
1 Tom Simpson St.Raphael GBr
2 Emiel Daems Philco België
3 Nino Defilippis Carpano Italië
4 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
5 Jo De Haan St.Raphael Nederland
6 Mies Stolker Helyett Nederland
7 Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
8 Jean Graczyk Helyett Frankrijk
9 Martin Van Geneugden Carpano België
10 Frans Schoubben Peugeot België
11 Henri De Wolf Alcyon België
12 Johan De Roo Helyett Nederland
13 Noel Fore Gr.Leeuw België
14 Gilbert De Smet Carpano België
15 Lode Troonbeeckx Mann België
16 Coen Niesten Alcyon Nederland
17 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
18 Ivo Molenaers Carpano België
19 Frans Aerenhouts Mercier België
20 Gustaaf Van Vaerenbergh Alcyon België
1960
1.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Rik Van Looy Faema België
4.Ritten De Wolf Leroux België
5.Frans De Mulder Groene Leeuw België
6.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
7.Raymond Impanis Faema België
8.Frans Schoubben Peugeot België
9.Fons Hermans Mann België
10.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
11.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
12.Nino Defilippis Carpano Italië
13.Jo De Haan St.Raphael Nederland
14.Mies Stolker St.Raphael Nederland
15.Silvano Ciampi Philco Italië
16.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
17.Nello Velucchi Philco Italië
18.Rolf Graf Philco Zwitserland
19.Heinz Graf Philco Zwitserland
20.Norbert Kerkhove Wiel’s België
1959
1 Rik Van Looy Faema België
2 Fred De Bruyne Carpano België
3 Frans Schoubben Peugeot België
4 Jos Hoevenaers Faema België
5 Gilbert De Smet Faema België
6 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
7 Jaap Kersten Magneet Nederland
8 Seamus Elliott Helyett Ierland
9 Edgard Sorgeloos Faema België
10 Jean-Claude Annaert St.Raphael Frankrijk
11 Norbert Van Tieghem Flandria België
12 Henri De Nijs Gr.Leeuw België
13 Jos Bosmans Gr.Leeuw België
14 Petrus Oellibrandt Flandria België
15 Piet De Jongh Magneet Nederland
16 Gustaaf Van Vaerenbergh Libertas België
17 Willy Vannitsen Ghigi België
18 Eddy Pauwels Flandria België
19 Raymond Impanis Faema België
20 Oswald De Clercq Gr.Leeuw België
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1 Raymond Impanis Garin België
2 Germain De Rijcke Alcyon België
3 Marcel Rijckaert Mercier België
4 Alex Close Peugeot België
5 Roger De Cock Bertin België
6 Louison Bobet Stella Frankrijk
7 Marcel De Mulder Terrot België
8 Jos Schils Touring België
9 André Rosseel Elvé België
10 Boudewijn De Vos Gr.Leeuw België
11 Briek Schotte Alcyon België
12 Stan Ockers Peugeot België
13 Rik Van Steenbergen Mercier België
14 Fred De Bruyne Mercier België
15 François Mahé Dilecta Frankrijk
16 Alfons Van Den Branden Libertas België
17 Marcel Hendrickx Peugeot België
18 Valere Ollivier Bertin België
19 Alfredo Martini Atala Italië
20 Jan Storms Dilecta België
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Ferdi Kübler Urago Zwitserland
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Désiré Keteleer Garin België
5.Louison Bobet Stella Frankrijk
6.André Mahé Le Grevès Frankrijk
7.Jacques Dupont Ant.Magne Frankrijk
8.Maurice Blomme Bertin België
9.Briek Schotte Alcyon België
10.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
11.Antonin Rolland Stella Frankrijk
12.Roger De Cock Bertin België
13.Raymond Impanis Alcyon België
14.Loretto Petrucci Bianchi Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Valère De Vos Splendor België
17.Stan Ockers Elvé België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1951
1.Fiorenzo Magni Ganna Italië
2.Attilio Redolfi Leducq Frankrijk
3.Karel De Baere Mercier België
4.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
5.Rik Van Steenbergen Mercier België
6.Loretto Petrucci Bianchi Italië
7.Jean Bogaerts Dossche België
8.André Pieters Dossche België
9.Jean Baldassari Le Grevès Frankrijk
10.Valère Ollivier Bertin België
11.Raymond Impanis Alcyon België
12.Serse Coppi Bianchi Italië
13.Prosper Depredomme Garin België
14.André De Clerck Bertin België
15.Germain De Rijcke Alcyon België
16.Gerard Buyl Dossche België
17.Lionel Van Brabant Bertin België
18.Marcel Kint Mercier België
19.Albert Ramon Garin België
20.Pierre Scalbi Leducq Frankrijk
1950
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Andre Maelbrancke Starnord België
7 Eugene Van Roosbroeck Alcyon België
8 Roger Gyselinck Rochet België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Cesar Marcelak Archambaud Frankrijk
11 Julien Van Dijcke Arliguie België
12 Arseen Rijckaert Dossche België
13 Jos Van Staeyen Bury België
14 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
15 Maurice Blomme Bertin België
16 Marcel De Neve Garin België
17 Wim Van Est Garin Nederland
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Georges Vermeersch Terrot België
20 Georges Jobé Automoto België
1949
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Nest Sterckx Alcyon België
7 Jos Van Staeyen Bury België
8 Raymond Impanis Alcyon België
9 Basile Wambeke Arliguie België
10 Andre De Clerck Bertin België
11 Lode Anthonis Erka België
12 Maurice De Simpelaere Alcyon België
13 Martin Van Den Broek Rochet België
14 Achiel Buysse Thompson België
15 Andre Pieters Arliguie België
16 Albert Ramon Bertin België
17 Maurice Mollin Mercier België
18 Desire Stadsbader Arliguie België
19 Frans Gielen Peugeot België
20 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
1948
1 Briek Schotte Alcyon België
2 Raymond Impanis Alcyon België
3 Albert Ramon B.Faure België
4 Marcel Rijckaert Mercier België
5 Gerard Buyl Carrara België
6 Cor Bakker L’Express Nederland
7 Maurice De Wannemaecker Gr.Leeuw België
8 Camille Beeckman Thompson België
9 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
10 Arie Vooren L’Express Nederland
11 Rik Renders Garin België
12 George Claes Thompson België
13 Michel Remue Alcyon België
14 Julien Janssens Alcyon België
15 Emiel Faignaert Dilecta België
16 Gaston De Wachter Bertin België
17 Louis Brusselmans Mercier België
18 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
19 Achiel Buysse Thompson België
20 Robert Minnaert Plume Sport België
1947
1 Camille Beeckman Thompson België
2 Marcel Rijckaert Lapebie België
3 Rik Renders Garin België
4 Raymond Impanis Alcyon België
5 Emiel Faignaert Gr.Leeuw België
6 George Claes Rochet België
7 Roger De Smet Alcyon België
8 Louis Thietard Metropole Frankrijk
9 Raymond De Smet Alcyon België
10 Kleber Piot Metropole Frankrijk
11 Odiel Van Den Meerschaut Garin België
12 Julien Van Dijcke Arliguie België
13 Frans Rijckers L’Express België
14 Sylveer Maes Mercier België
15 Desire Stadsbader Arbos België
16 Arthur Mommerency Pelissier België
17 Jan Engels Alcyon België
18 Julien Janssens L’Express België
19 Jean-Baptiste Delille Rochet Frankrijk
20 Albert Bruylandt Plume Sport België
1946
1 Camille Beeckman Thompson België
2 Louis Thiétard Métropole Frankrijk
3 Georges Claes Rochet België
4 Rik Van Steenbergen Mercier België
5 Briek Schotte Alcyon België
6 Albert Sercu Dilecta België
7 Sylvain Grysolle Rochet België
8 Michel Remue Gr.Leeuw België
9 Marcel Kint Mercier België
10 Maurice Clautier Thompson België
11 Lucien Vlaemynck Alcyon België
12 Achiel Buysse Dilecta België
13 Eugene Kiewit O.K. België
14 Urbain Caffi Alcyon Frankrijk
15 Huub Sijen Centauro Nederland
16 Roger De Smet Thompson België
17 Victor Jacobs Starnord België
18 Rene Oreel Bertin België
19 Marcel Boumon Rochet België
20 Albert Dubuisson Rochet België

Lees verder “Ronde van Vlaanderen”

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

2016
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
3.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
6.Stephen Cummings Dimension Data Groot-Brittannië
7.Rohan Dennis BMC Racing Australië
8.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
11.Tao Geoghegan Hart nationale selectie Groot-Brittannië
12.Julien Vermote Etixx-Quick Step België
13.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Ruben Zepuntke Cannondale-Drapac Duitsland
15.Edoardo Zardini Bardiani-CSF Italië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Jack Bauer Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
18.Steven Lampier JLT-Condor Groot-Brittannië
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië

2015
1.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
2.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
3.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
4.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
7.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
10.Bram Tankink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Garmin Nederland
12.Stef Clement IAM Cycling Nederland
13.Ruben Fernandez Movistar Spanje
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
15.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Stefan Kueng BMC Racing Zwitserland
17.Owain Doull Wiggins Groot-Brittannië
18.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
20.Alberto Bettiol Cannondale-Garmin Italië
2014
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
3 Sebastien Reichenbach IAMCycling Zwitserland
4 Dylan Van Baarle Garmin Nederland
5 Michal Kwiatkowski Quickstep Polen
6 Jack Bauer Garmin NZl
7 Edoardo Zardini Bardiani Italië
8 Nicholas Roche Tinkoff Ierland
9 Jon Izaguirre Insausti Movistar Spanje
10 Sylvain Chavanel IAMCycling Frankrijk
11 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
12 Alex Dowsett Movistar GBr
13 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
14 Dylan Teuns B.M.C. België
15 Michal Golas Quickstep Polen
16 Ignatas Konovalovas M.T.N. Litouwen
17 Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
18 Steve Lampier Giordana GBr
19 Tao Geoghegan Hart Bissell GBr
20 Rory Sutherland Tinkoff Australië
2013
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 Martin Elmiger I AM Cycling Zwitserland
3 Simon Yates Nat.selectie GBr
4 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
5 Jack Bauer Garmin NZl
6 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
7 Ian Stannard Team Sky GBr
8 Sebastien Reichenbach I AM Cycling Zwitserland
9 Michal Golas Quickstep Polen
10 Marcel Wyss I AM Cycling Zwitserland
11 Evaldas Siskevicius Sojasun Litouwen
12 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
13 Daniel Martin Garmin Ierland
14 Nairo Alex. Quintana Rojas Movistar Colombia
15 Cesare Benedetti Team NetApp Italië
16 Richard Handley Condor GBr
17 Steve Lampier Giordana GBr
18 Marcin Bialoblocki UK-Youth Polen
19 David Lelay Sojasun Frankrijk
20 Alexander Wetterhall Team Netapp Zweden
2012
1 Jonathan Tiernan-Lock Endura GBr
2 Nathan Haas Garmin Australië
3 Damiano Caruso Liquigas Italië
4 Leigh Howard Greenedge Australië
5 Christopher Jones Healthcare VSA
6 Bartosz Huzarski Team NetApp Polen
7 David Lelay Saur Frankrijk
8 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
9 Christian Knees Team Sky BRD
10 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
11 Jerome Coppel Saur Frankrijk
12 David Clarke Giordana GBr
13 Paul Voss Endura BRD
14 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
15 Pierre Cazaux Euskaltel Frankrijk
16 Joshua Edmondson Nat.selectie GBr
17 Jacek Morajko Vacansoleil Polen
18 Luke Rowe Team Sky GBr
19 Ivan Basso Liquigas Italië
20 Yannick Talabardon Saur Frankrijk
2011
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Steven Cummings Team Sky GBr
3 Jan Barta Team NetApp BRD
4 Linus Gerdemann Leopard BRD
5 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
6 Iker Camano Ortuzar Endura Spanje
7 Jelle Wallays Topsport België
8 Joost Posthuma Leopard Nederland
9 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
10 Daniel Lloyd Garmin GBr
11 Michael Rogers Team Sky Australië
12 Geraint Thomas Team Sky GBr
13 Mark Cavendish High Road GBr
14 Gediminas Bagdonas An Post Litouwen
15 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Dominik Klemme Leopard BRD
18 Bert-Jan Lindeman Vacansoleil Nederland
19 Dan Craven Condor Namibië
20 Bram Tankink Rabobank Nederland
2010
1 Andre Greipel Columbia BRD
2 Michael Albasini Columbia Zwitserland
3 Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
4 Greg Henderson Team Sky NZl
5 Richie Porte Saxo Bank Australië
6 Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
8 Christian Meier Garmin Canada
9 Robert Partridge Endura GBr
10 Koen De Kort Skil Nederland
11 Marco Frapporti Colnago Italië
12 Lucas Haedo Saxo Bank Argentinië
13 Geraint Thomas Team Sky GBr
14 Ian Bibby Motorpoint GBr
15 Simon Richardson Sigma Sport GBr
16 Jack Bauer Endura NZl
17 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
18 Russell Downing Team Sky GBr
19 Pieter Jacobs Topsport België
20 Domenico Pozzovivo Colnago Italië
2009
1 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
2 Chris Sutton Garmin Australië
3 Russell Downing Pinarello GBr
4 Martin Reimer Cervelo BRD
5 Kai Reus Rabobank Nederland
6 Geraint Thomas Barloworld GBr
7 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
8 Simon Clarke I.S.D. Australië
9 Reinier Honig Vacansoleil Nederland
10 Kristian House Condor GBr
11 Rob Ruygh Vacansoleil Nederland
12 Serge Pauwels Cervelo België
13 Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
14 Federico Canuti Navigare Italië
15 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
16 Malcolm Elliott Pinarello GBr
17 Daniel Lloyd Cervelo GBr
18 Renaud Dion AG2R Frankrijk
19 Franc.Javier Aramendia Llorente Euskaltel Spanje
20 Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland
2008
1 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2 Roger Hammond Columbia GBr
3 Daryl Impey M.T.N. ZAf
4 Malcolm Elliott Pinarello GBr
5 Fred Rodriguez Rock Racing VSA
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 David George M.T.N. ZAf
9 Jonathan Bellis C.S.C. GBr
10 Steven Cummings Barloworld GBr
11 Alessandro Petacchi L.P.R. Italië
12 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
13 Tyler Hamilton Rock Racing VSA
14 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
15 Chris Sutton Garmin Australië
16 Magnus Backstedt Garmin Zweden
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Benny De Schrooder Sean Kelly België
19 Kristian House Recycling GBr
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
2007
1 Servais Knaven T-Mobile Nederland
2 Roger Hammond T-Mobile GBr
3 Aart Vierhouten Skil Nederland
4 Gene Bates A.I.S. Australië
5 Jonathan Bellis 100% me GBr
6 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Simon Clarke A.I.S. Australië
9 Evan Oliphant D.F.L. GBr
10 Maarten Tjallingii Skil Nederland
11 Luke Roberts C.S.C. Australië
12 Wesley Sulzberger A.I.S. Australië
13 Piet Rooijakkers Skil Nederland
14 Ben Swift Barloworld GBr
15 Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
16 Paul Manning Landbouwkrediet GBr
17 Nikolai Trussov Tinkoff Rusland
18 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
19 Salvatore Commesso Tinkoff Italië
20 Serge Pauwels Jacques België
2006
1 Leon Van Bon Lotto Nederland
2 Axel Merckx Phonak België
3 Nico Mattan Lotto België
4 Roger Hammond Discovery GBr
5 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
6 Aart Vierhouten Skil Nederland
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Michael Rogers T-Mobile Australië
9 Filippo Pozzato Quickstep Italië
10 Tom Boonen Quickstep België
11 Karsten Kroon C.S.C. Nederland
12 Russell Downing D.F.L. GBr
13 Iljo Keisse Jacques België
14 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
15 Maarten Tjallingii Skil Nederland
16 Andy Cappelle Landbouwkrediet België
17 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
18 Nick Nuyens Quickstep België
19 Luke Roberts C.S.C. Australië
20 Johan Van Summeren Lotto België
2005
1 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
4 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
5 Roger Hammond Discovery GBr
6 Michael Rogers Quickstep Australië
7 Kieran Page V.C.Aix GBr
8 Iljo Keisse Jacques België
9 Matthew Gilmore Jacques België
10 Nick Nuyens Quickstep België
11 Phil Zajicek Navigators VSA
12 Tom Van Noppen Bookmaker België
13 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
14 Piotr Mazur Navigators Polen
15 David George Barloworld ZAf
16 Tobias Steinhauser T-Mobile BRD
17 Wilfried Cretskens Quickstep België
18 Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
19 Mark Cavendish Sparkasse GBr
20 Paul Manning Recycling GBr
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Rolf Aldag T-Mobile BRD
3 Mario De Clercq Bookmaker België
4 Roger Hammond Bookmaker GBr
5 Nico Mattan Bodysol België
6 Mario Aerts T-Mobile België
7 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
8 John Gadret Jacques Frankrijk
9 Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
10 Andrea Peron C.S.C. Italië
11 Andrei Kashechkin Agricole Kazakstan
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Julian Dean Agricole NZl
14 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
15 Nick Nuyens Quickstep België
16 Geert Verheyen Jacques België
17 Kieran Page Wightlink GBr
18 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
19 Russell Downing MG-XPower GBr
20 Paolo Savoldelli T-Mobile Italië
2003
1.Mark Lovatt Life Repair Gr.Brit.
2.John Tanner Life Repair Gr.Brit.
3.Bryan Taylor V.C.Londres Gr.Brit.
4.Roy Chamberlain Milton Keynes Gr.Brit.
5.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
6.Kevin Dawson Life Repair Gr.Brit.
7.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
8.Chris Newton Science in Sport Gr.Brit.
9.Malcolm Elliot Pinarello Gr.Brit.
10.Paul Crook Anglia Sport Gr.Brit.
11.James Flanagan Milton Keynes Gr.Brit.
12.Kieran Page Nationale selectie Gr.Brit.
13.Justin Hoy Evans Cycles Gr.Brit.
14.Abbas Saeidi Tanha Nationale selectie Iran
15.Rory Wyley V.C.Londres Ierland
16.Alessandro Del Sarto Pinarello Italia
17.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
18.Andreas Kugler Nationale selectie Zwitserland
19.John Charlesworth V.C.York Gr.Brit.
20.Lukas Flückiger Nationale selectie Zwitserland
2002
1.Mark Lovatt Lancaster Gr.Brit.
2.John Tanner Lancaster Gr.Brit.
3.Kevin Dawson Lancaster Gr.Brit.
4.Roger Morgan Parrot Print Gr.Brit.
5.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
6.Chris Newton Pinarello Gr.Brit.
7.James Taylor Schotse selectie Gr.Brit.
8.Roy Chamberlain Sigma Gr.Brit.
9.James Norfolk Nationale selectie Gr.Brit.
10.Martin Ford Nationale selectie Gr.Brit.
11.Bryan Taylor Milton Keynes Gr.Brit.
12.Julian Winn Pinarello Gr.Brit.
13.Paul Crook Sigma Gr.Brit.
14.Colin Roshier Surrey Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Anglia Sport Gr.Brit.
16.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
17.Anthony Malarczyk Atom Elite Gr.Brit.
18.Jason Streather St.Raphael Gr.Brit.
19.Justin Hoy Surrey Gr.Brit.
20.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
2001
1.Martin Ford Grinsell Gr.Brit.
2.Barry Kipling Grinsell Gr.Brit.
3.Tim Bartholomew Team Down Under Australia
4.Ryan Russell Marco Polo Nieuw-Zeeland
5.Vincent Flanagan Team Down Under Australia
6.Steve Jolley Red Kite Gr.Brit.
7.Michael Jones Grinsell Gr.Brit.
8.Rob Eva Team Down Under Australia
9.Kevin Dawson Peter Read Gr.Brit.
10.Alan Perry Terry Wright Gr.Brit.
11.Adrian Bird Grinsell Gr.Brit.
12.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
13.Julian Winn Wales Gr.Brit.
14.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Wales Gr.Brit.
16.Ross Adams Red Kite Gr.Brit.
17.Alistair Kay Schotland Gr.Brit.
18.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
19.Cameron Hughes Team Down Under Australia
20.Ian Holt Grinsell Gr.Brit.
2000
1.Maximilian Sciandri Linda McCartney Gr.Brit.
2.Mark Lovatt Pro Vision Gr.Brit.
3.Maurice Wordsworth Sigma Gr.Brit.
4.Steve Joseph Raleigh Gr.Brit.
5.Gavin Poupart G.S.Strada Gr.Brit.
6.Gethin Butler Middridge Gr.Brit.
7.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
8.James Shaw Stourbridge Gr.Brit.
9.Dave Berkeley Sigma Gr.Brit.
10.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
11.Matthew Larner Atom Elite Gr.Brit.
12.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
13.Rod Ellingworth Raleigh Gr.Brit.
14.Andy Lyons Terry Wright Gr.Brit.
15.Rory Wiley Sigma Gr.Brit.
16.Julian Winn G.S.Strada Gr.Brit.
17.Huw Pritchard Linda McCartney Gr.Brit.
18.Paul Sheppard Linda McCartney Gr.Brit.
19.John Lindsay Atom Elite Gr.Brit.
20.Richard Bowater Stourbridge Gr.Brit.
1999
1.Ian McLeod Nat.selectie Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
4.Jacob Rasmussen Accept Card Denemarken
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
7.Björnar Vestöl Accept Card Noorwegen
8.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
9.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Juris Silovs Jack & Jones Letland
12.Jonathan Vaughters US-Postal V.S.A.
13.Simon Kessler Nat.selectie Zuid-Afrika
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Allan Iacuone Linda McCartney Australië
16.Lylian Lebreton Big Mat Frankrijk
17.David Latasa Banesto Spanje
18.Massimo Gimondi Amore & Vita Italië
19.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
1998
1.Chris Newton Brite Gr.Brit.
2.David Derepas La Pierre Frankrijk
3.Huw Pritchard P.D.M. Gr.Brit.
4.Kevin Dawson Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Matt Stephens Harrods Gr.Brit.
6.Lincoln Headford R.A.F. Gr.Brit.
7.Julian Winn P.D.M. Gr.Brit.
8.David Millar Cofidis Gr.Brit.
9.Russell Downing Brite Gr.Brit.
10.Charly Wegelius Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Paul Esposti P.D.M. Gr.Brit.
13.Anthony Malarczyk P.D.M. Gr.Brit.
14.Guy Lawton R.A.F. Gr.Brit.
15.Andrew McLean R.A.F. Zuid-Afrika
16.Gerben Nijmeijer Batavus Nederland
17.Mark Ter Schure Giant Nederland
18.Robin Everson R.A.F. Gr.Brit.
19.Rich Hobby Lincoln Gr.Brit.
20.James Taylor Giant Gr.Brit.
1997
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
5.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Alberto Elli Casino Italië
7.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
12.Henk Vogels Gan Australië
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Erik Dekker Rabobank Nederland
16.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
17.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
20.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Maximiliaan Sciandri Motorola Groot-Brittannië
6.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
11.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
12.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
19.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
20.Cristiano Frattini Brescialat-Verynet Italië
1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym G.B.
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobile Italië
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
7.Arvis Piziks Novell Letland
8.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Roberto Caruso ZG-Mobile Italië
11.Alberto Elli MG-Technogym Italië
12.Marco Milesi Brescia Lat Italië
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jens Heppner Telekom Duitsland
15.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
16.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
17.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
18.Sean Yates Motorola G.B.
19.Stefano Colage ZG-Mobile Italië
20.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
1994
1.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
2.Richard Prebble Wembley R.C. Gr.Brit.
3.Nick Gardiner Optimum Gr.Brit.
4.Robert Montgomery Letchworth Gr.Brit.
5.Bryan Steel Taylor’s Gr.Brit.
6.Graham Waddington Pendle Gr.Brit.
7.Paul Main 34 Nomads Gr.Brit.
8.Richard Bradley Team Sabre Gr.Brit.
9.John Pritchard Olympia Gr.Brit.
10.Paul Manning Wrekinsport Gr.Brit.
11.John Stollery Wrekinsport Gr.Brit.
12.William Elliot Team Sabre Gr.Brit.
13.Gavin Pardoe Team Sabre Gr.Brit.
14.Rob Hayles Taylor’s Gr.Brit.
15.Sam Phillips Pendle Gr.Brit.
16.Wayne Randle Optimum Gr.Brit.
17.Kevin Dawson Optimum Gr.Brit.
18.Paul Curran Optimum Gr.Brit.
19.Mark Lovatt Optimum Gr.Brit.
20.Vic Haines Olympia Gr.Brit.
1993
1.Chris Boardman Reebok Gr.Brit.
2.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
3.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
4.Mark Walsham Ideal Gr.Brit.
5.Petr Konecny Nat.selectie Tsjechië
6.Pete Longbottom Manchester Gr.Brit.
7.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
8.Stuart Dangerfield Reebok Gr.Brit.
9.Brian Smith Banana Gr.Brit.
10.John Den Braber Koga Miyata Nederland
11.Conor Henry Nat.selectie Ierland
12.Ole Simensen Nat.selectie Noorwegen
13.Danilo Kovar Nat.selectie Tsjechië
14.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
15.Wayne Randle Ideal Gr.Brit.
16.Ben Luckwell F.S.M. Gr.Brit.
17.Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
18.Paul Jennings Nat.selectie Gr.Brit.
19.Rob Holden Subaru Gr.Brit.
20.Dave Williams Birmingham Gr.Brit.
1992
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Stephen Roche Carrera Ierland
3.Eric Vanderaerden Buckler België
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
7.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
8.Jelle Nijdam Buckler Nederland
9.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
10.Luc Roosen Tulip België
11.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
12.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
13.Marc Sergeant Panasonic België
14.Dirk De Mol Lotto België
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Janus Kuum Subaru Noorwegen
17.Dave Rayner Buckler Gr.Brit.
18.Sören Lilholt Tulip Denemarken
19.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
20.Jan Schur Motorola Duitsland
1991
1.Hilton McMurdo Townsend Gr.Brit.
2.Jesper Worre Scott Denemarken
3.Chris Walker Banana Gr.Brit.
4.Jan Bogaert Collstrop België
5.José Rodriguez Garcia Seur Spanje
6.Sean Wilson Scott V.S.A.
7.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
8.Ben Luckwell Townsend Gr.Brit.
9.Thomas Jörgensen Scott Denemarken
10.Jonathan Clay Banana Gr.Brit.
11.Rob Holden Banana Gr.Brit.
12.Mark Walsham K.J.C. Gr.Brit.
13.Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
14.Shane Sutton Banana Australië
15.Malcolm Elliot Seur Gr.Brit.
16.Chris Boardman Nat.selectie Gr.Brit.
17.Steve Douce Dawes Gr.Brit.
18.Russell Williams A.M.S. Gr.Brit.
19.Simeon Hempshall Nat.selectie Gr.Brit.
20.Neil Hoban Townsend Gr.Brit.
1990
1.Johan Museeuw Lotto Belgium
2.Steve Bauer 7-Eleven Canada
3.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
4.John Brady 7-Eleven Ierland
5.Frans Maassen Buckler Nederland
6.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
7.Johan Lammerts “Z” Nederland
8.Raul Alcala P.D.M. Mexico
9.Sean Kelly P.D.M. Ierland
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Herman Frison Histor Belgium
12.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
13.Uwe Ampler P.D.M. D.D.R.
14.Etienne De Wilde Histor Belgium
15.Louis De Koning Panasonic Nederland
16.Peter De Clercq Lotto Belgium
17.Shane Sutton Banana Australia
18.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
19.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
20.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
1989
1.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
2.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Raleigh-Banana Gr.Brit.
4.Gary Baker Ever Ready Gr.Brit.
5.Malcolm Elliott Teka Gr.Brit.
6.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
7.Dave Mann Raleigh-Banana Gr.Brit.
8.Paul Curran Percy Bilton Gr.Brit.
9.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
10.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
11.Benjamin Van Itterbeek Lotto België
12.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
13.Tim Harris Raleigh-Banana Gr.Brit.
14.Martin Earley P.D.M. Ierland
15.Mariano Sanchez Teka Spanje
16.Alberto Leanizbarrutia Teka Spanje
17.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
18.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
19.Sean Kelly P.D.M. Ierland
20.Gary Coltman Ever Ready Gr.Brit.
1988
1.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Andy Naylor San Fairy Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Petr Prikryl Nat.selectie Tsjechoslovakije
5.Steve Jones P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
6.Slawomir Krawzyck Nat.selectie Polen
7.Nick Barnes P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
8.Ivan Ivanov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Mike Twelves Tunstall Wheelers Gr.Brit.
10.Jonathan Clay P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
11.Dave Rayner Raleigh-Banana Gr.Brit.
12.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
13.Shane Sutton P.M.S.-Dawes Australië
14.Vladimir Kozarek Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Nate Reiss Nat.selectie V.S.A.
17.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
18.Norman Alvis Nat.selectie V.S.A.
19.Philippe Casado Z-Peugeot Frankrijk
20.Andrei Teteriuk Nat.selectie U.S.S.R.
1987
1.Gethin Butler Nat.selectie Gr.Brit.
2.Malcolm Elliott A.N.C. Gr.Brit.
3.Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4.Graham Jones A.N.C. Gr.Brit.
5.Paul Watson Lycra Gr.Brit.
6.Dave Rayner Bradford Gr.Brit.
7.Neil Martin Percy Bilton Gr.Brit.
8.Martin Kankovsky Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Stephen Swart A.N.C. Nieuw-Zeeland
10.Stuart Coles Coldra R.C. Gr.Brit.
11.John Mullan A.D.R.Nieuw-Zeeland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie Sovjetunie
13.Shane Sutton Lycra Australia
14.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Pavel Camrda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Henri Dorgelo A.D.R. Nederland
18.Ivan Ivanov Nat.selectie Sovjetunie
19.John Herety Percy Bilton Gr.Brit.
20.Valery Sapronov Nat.selectie Sovjetunie
1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.
1985
1.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
2.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
3.Tomas Kirsipuu Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Roy Knickman Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Van Lancker Fangio Belgium
7.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
9.Paul Watson Alpha Racing Club Gr.Brit.
10.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
11.Adrian Timmis Paragon Gazelle Gr.Brit.
12.Milan Jonak Nat.selectie C.S.S.R.
13.Kvetoslav Palov Nat.selectie C.S.S.R.
14.Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
15.Pete Sanders Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
17.Zbigniew Ludwiniak Nat.selectie Polen
18.Bjarne Riis Nat.selectie Denemarken
19.Sergei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
20.Chris Walker Paragon Gazelle Gr.Brit.
1984
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers G.B.
2.Geoff Platts Coalville Wheelers G.B.
3.Eddie Adkins Manchester Wheelers G.B.
4.John French Nationale selectie G.B.
5.Alan Morley Nationale selectie G.B.
6.Sid Barras Falcon G.B.
7.Mike McLaughlin Nationale selectie Ierland
8.Chris Walker Nationale selectie G.B.
9.Henry Walker Nationale selectie G.B.
10.Bruno Holenweger Nationale selectie Zwitserland
11.Paul Rogers Nationale selectie G.B.
12.Richard Bradley Nationale selectie G.B.
13.Francisco Antequera Orbea Spanje
14.Gines Garcia Orbea Spanje
15.Michael McNamara Rockingham Wheelers G.B.
16.Carlos Alba Nationale selectie Venezuela
17.Norbert Begin Nationale selectie B.R.D.
18.Miguel Ugartemendia Orbea Spanje
19.Ian Chivers Nationale selectie Ierland
20.Felipe Yanez Orbea Spanje
1983
1.Krzystof Sujka Nat.selectie Polen
2.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
3.Malcolm Elliot Manchester Wheelers G.B.
4.Alan Peiper Peugeot Australië
5.Phil Anderson Peugeot Australië
6.Doug Shapiro Nat.selectie V.S.A.
7.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
8.Janus Kuum Nat.selectie Noorwegen
9.Joey McLoughlin Nat.selectie G.B.
10.Rigobert Matt Nat.selectie B.R.D.
11.Dariusz Kaizer Nat.selectie Polen
12.Paul Curran Manchester Wheelers G.B.
13.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
14.David Akam Nat.selectie G.B.
15.Matthew Eaton Nat.selectie V.S.A.
16.Michal Klasa Nat.selectie Tsj.Rep.
17.Jörgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
18.Sean Yates Peugeot G.B.
19.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
20.Stefan Brykt Nat.selectie Zweden
1982
1.Bill Nickson Falcon G.B.
2.Keith Lambert Falcon G.B.
3.Sid Barras Falcon G.B.
4.Hans-Peter Odegaard Nat.selectie Noorwegen
5.Dave Lloyd Manchester G.B.
6.Malcolm Elliot Halfords G.B.
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Dan Matthews Falcon G.B.
9.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Joey McLoughlin Halfords G.B.
11.Robert Crossley Nat.selectie Australië
12.Kevin Sefton Nat.selectie Australië
13.Graham Harrison Viking G.B.
14.Graham Bufton Falcon G.B.
15.Dave Cumming Viking G.B.
16.Pat McQuaid Viking Ierland
17.Pierre-Henri Menthéour Coop Frankrijk
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Tim Jamieson Nat.selectie Australië
20.Aleksandr Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
1981
1 Myron Lind Nat.selectie V.S.A.
2 Tadeusz Krzeslak Nat.selectie Polen
3 Sean Yates Peugeot GBr
4 Hans Van Staten Nat.selectie Nederland
5 Danny Clark Nat.selectieAustralië
6 Eric Vanderaerden Nat.selectie België
7 Jiri Miksik Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Ronny Van Holen Safir België
9 Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
10 Keith Lambert Falcon GBr
11 Allan Peiper Nat.selectie Australië
12 Rudy Rogiers Nat.selectie België
13 Herman Van Springel Safir België
14 Massimo Ghirotto Nat.selectie Italië
15 Bill Nickson Graham Raws GBr
16 Wies Van Dongen Alarmsystemen Nederland
17 Jos Lammertink Alarmsystemen Nederland
18 Jiri Pokorny Nat.selectie Tsjechoslovakije
19 Francois Caethoven Nat.selectie België
20 Marc Van Geel Safir België
1980
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Sid Barras Weinmann GBr
3 Paul Carbutt Viking GBr
4 Dudley Hayton Viking GBr
5 Phil Bayton KP Crisps GBr
6 Keith Lambert Weinmann GBr
7 Dave Cuming Fangio GBr
8 Hansjorg Winkler Nat.selectie Zwitserland
9 Rudi Flierl Nat.selectie B.R.D.
10 Hansueli Russenberger Nat.selectie Zwitserlan
11 Andreas Wolter Nat.selectie B.R.D.
12 Graham Harrison Wightman GBr
13 Luc De Vuyst Nat.selectie België
14 Roy Schuiten Scic Nederland
15 Dirk Coolens Nat.selectie België
16 Krzysztof Sadura Nat.selectie Polen
17 Andoni Garay Nat.selectie Spanje
18 JulioAlberto Rubiano Pachon Nat.selectie Colombia
19 Greg Lemond Nat.selectie VSA
20 Tom Broznowski Nat.selectie VSA
1979
1.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
2.Robert Millar Nat.selectie G.B.
3.Stephen Jones Nat.selectie G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
18.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel Nat.selectie Nederland
1978
1 Bob Downs Gr.Brit.
2 Jan Rasmussen Denemarken
3 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
4 Jan Brzezny Polen
5 Lechoslaw Michalak Polen
6 Bernt Scheler Zweden
7 Joeri Kashirin U.S.S.R.
8 Lennard Fagerlund Zweden
9 George Mount V.S.A.
10 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
11 Zbigniew Szczepkowski Polen
12 Hans Boom Nederland
13 Mats Ericsson Zweden
14 Will Kerr Ierland
15 Eigil Sorensen Denemarken
16 Alexandr Kisliak U.S.S.R.
17 Anatoli Miklasjevitsj U.S.S.R.
18 Sandy Gilchrist Gr.Brit.
19 Janusz Kowalski Polen
20 Tadeusz Wojtas Polen
1977
1 Jacky Mourioux Gan Frankrijk
2 Alain Van Lancker Gan Frankrijk
3 Andre Chalmel Gitane Frankrijk
4 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
5 Alf Segersall Nat.selectie Zweden
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Paul Carbutt G.S.Strada GBr
8 Bob Downs G.S.Strada GBr
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Enzo Mattioda Miko Frankrijk
12 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
13 Frans Verbeeck IJsboerke België
14 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
15 Tommi Prim Nat.selectie Zweden
16 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Ian Chandler Nat.selectie Australië
19 Charly Rouxel Miko Frankrijk
20 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
1976
1 Fernando Mendes Nat.selectie Portugal
2 Bill Nickson Nat.selectie GBr
3 Sid Barras Bantel GBr
4 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
5 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
6 Keith Lambert Holdsworth GBr
7 Fernando Vieira Nat.selectie Portugl
8 Phil Corley Holdsworth GBr
9 Phil Bayton Dawes GBr
10 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Geoff Wiles Holdsworth GBr
12 Danny Horton Bantel GBr
13 Leslie West Holdsworth GBr
14 Joe Waugh Colindale GBr
15 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
16 Freddy Maertens Flandria België
17 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18 Trevor Bull Dawes GBr
19 Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
20 Antonio Marcalo Nat.selectie Portugal
1975
1 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
3 Roine Gronlund Nat.selectie Zweden
4 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5 Attilio Rota Nat.selectie Italië
6 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
7 Bill Nickson Liverpool GBr
8 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
9 Jan Trybala Nat.selectie Polen
10 Joe Waugh G.S.Strada GBr
11 Josef Dvorak Nat.selectie C.S.S.R.
12 Junker Jorgensen Nat.selectie Denemarken
13 Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
14 Jaroslav Poslusny Nat.selectie C.S.S.R.
15 Tadeusz Zawada Nat.selectie Polen
16 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17 Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
18 Milos Hrazdira Nat.selectie C.S.S.R.
19 John Allis Nat.selectie V.S.A.
20 Richard Foster Bradford GBr
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Roy Schuiten Nederland
3.Tord Filipsson Zweden
4.Stanislas Boniecki Polen
5.Frantisek Kondr Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nederland
7.Bernt Johansson Zweden
8.Anthony Gornall Groot-Brittannië
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Jostein Wilmann Noorwegen
11.Jan Raas Nederland
12.Willi Singer B.R.D.
13.Ad Dekkers Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Polen
15.Ronald Gronlund Zweden
16.Steve Heffernan Groot-Brittannië
17.Herman Snoeyink Nederland
18.Anton Kaczmarek Polen
19.Jan Aling Nederland
20.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Bent Pedersen Denemarken
4.Svend Jacobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Jerzy Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland
1971
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Jiri Prchal Tsjechoslovakije
3.Staf Van Cauter België
4.Jack Disney V.S.A.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Jan Smolik Tsjechoslovakije
7.Ryszard Szurkowski Polen
8.Ludo Van der Linden België
9.Bruno Hubschmid Zwitserland
10.Cees Priem Nederland
11.Harry Cutting V.S.A.
12.Freddy Maertens België
13.Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Fritz Wehrli Zwitserland
16.Popke Oosterhof Nederland
17.Markus Berger Zwitserland
18.Zygmunt Hanusik Polen
19.Peter Doyle Ierland
20.Henk Poppe Nederland
1970
1.Popke Oosterhof Nederland
2.Janusz Mikolajczyk Polen
3.Jan Mainus Tsjechoslovakije
4.Andreas Troche B.R.D.
5.Matthijs De Koning Nederland
6.Vladimir Sokolov U.S.S.R.
7.George Crewe Groot-Brittannië
8.Pavel Konecny Tsjechoslovakije
9.Phil Edwards Groot-Brittannië
10.Dusan Zeman Tsjechoslovakije
11.Tino Tabak Nederland
12.Georges Barras België
13.Tony Gakens België
14.Eddie McGourley Groot-Brittannië
15.Daniel Morelon Frankrijk
16.Henryk Wozniak Polen
17.Victor Peeters België
18.Jörgen Schmidt Denemarken
19.Egon Laursen Denemarken
20.Wolfgang Renner B.R.D.
1969
1 Popke Oosterhof Nederland 
2 Andreas Troche B.R.D. 
3 Jozef Mikolajczyk Polen
4 Fedor Den Hertog Nederland 
5 Peter Doyle Ierland 
6 Peter Buckley Gr.Brit.
7 Jiri Mainus C.S.S.R. 
8 Joseph Fuchs Zwitserland
9 Doug Dailey Gr.Brit.
10 Mathijs De Koning Nederland 
11 Phil Edwards Gr.Brit. 
12 Vladimir Sokolov U.S.S.R. 
13 Czeslaw Polewiak Polen 
14 Gary Crewe Gr.Brit. 
15 Pavel Konecny C.S.S.R. 
16 Kazimierz Jasinski Polen 
17 Dusan Zeman C.S.S.R.
18 Wojciech Matusiak Polen 
19 Tino Tabak NewZealand 
20 Brian Jolly Gr.Brit.
1968
1 Peter Doyle Ierland
2 Vladimir Sokolov U.S.S.R.
3 Gosta Pettersson Zweden
4 Dave Rollinson Gr.Brit.
5 Sid Barras Gr.Brit.
6 Dave Paling Gr.Brit.
7 Liam Horner Ierland
8 Leslie West Gr.Brit.
9 Noel Teggart Ierland
10 Novel Fadeev U.S.S.R.
11 Howard Walmsley Gr.Brit.
12 Jaan Klaassepp U.S.S.R.
13 John Bettinson Gr.Brit.
14 Stanislaw Pawlowski Polen
15 Mick Hesson Gr.Brit.
16 Dave Vose Gr.Brit.
17 Erik Pettersson Zweden
18 Grzegorz Szumlakowski Polen
19 Tadeusz Zadrozny Polen
20 William Bilsland Gr.Brit.
1967
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Dave Rollinson Groot-Brittannië
3.Leslie West Groot-Brittannië
4.Stéphane Abrahamian Frankrijk
5.Peter Buckley Groot-Brittannië
6.Stanislas Demel Polen
7.Viktor Petrov Sovjet-Unie
8.Taddeo Giroli Italië
9.Zbigniew Hanusik Polen
10.Giovanni Corradini Italië
11.Stanislas Pawlowski Polen
12.Anatoli Starkov Sovjet-Unie
13.Vladimir Neliubine Sovjet-Unie
14.Rini Wagtmans Nederland
15.Michal Forma Polen
16.Alain Vasseur Frankrijk
17.Lucien Van Impe België
18.Jan Kudra Polen
19.Leen De Groot Nederland
20.Vladimir Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
1966
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Werner Blaudzun Denemarken
3.Frédéric Lancien Frankrijk
4.Jan Gawliczek Polen
5.Sergei Shepel Sovjet-Unie
6.Joeri Pominov Sovjet-Unie
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Peter Abt Zwitserland
9.Mike Cowley Groot-Brittannië
10.Joeri Tkatsjenko Sovjet-Unie
11.Hugh Porter Groot-Brittannië
12.Dave Paling Groot-Brittannië
13.Franek Surminski Polen
14.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
15.Paul Seye België
16.Jan Van Der Horst Nederland
17.Luigi Roncaglia Italië
18.Evert Dolman Nederland
19.Tiemen Groen Nederland
20.TOmas Zadrozny Polen
1965
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Battista Monti Italië
3.Eddy Merckx België
4.Leslie West Groot-Brittannië
5.John Bettinson Groot-Brittannië
6.Werner Blaudzun Denemarken
7.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
8.Janusz Janiak Polen
9.Wladimir Kowlowski Polen
10.Nick Baty Groot-Brittannië
11.Tomas Zadrozny Polen
12.Harry Steevens Nederland
13.Frédéric Lancien Frankrijk
14.Dave Hepple Groot-Brittannië
15.Patrick Sercu België
16.Jonas Anton Ek Zweden
17.Eddy De Sitter België
18.Jacques Botherel Frankrijk
19.Herman Vrijders België
20.Tiemen Groen Nederland
1964
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Vicente Lopez-Carril Spanje
3.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
4.Mike Cowley Groot-Brittannië
5.Jaap Oudkerk Nederland
6.Gabino Erenozaga Spanje
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Colin Lewis Groot-Brittannië
9.Eddy Merckx België
10.Jiri Daler Tsjechoslovakije
11.Peter Chisman Groot-Brittannië
12.Ernst Streng B.R.D.
13.Pete Gordon Groot-Brittannië
14.Lothar Claesges B.R.D.
15.Herman Van Loo België
16.Karl Link B.R.D.
17.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
18.Tiemen Groen Nederland
19.Cor Schuuring Nederland
20.Mario Zanin Italië
1963
1.Lucien Aimar Frankrijk
2.Gösta Pettersson Zweden
3.Julien Stevens België
4.Marcello Mugnaini Italië
5.Winfried Bölke B.R.D.
6.Flaviano Vicentini Italië
7.Joeri Melikov U.S.S.R.
8.Jos Huysmans België
9.Gerben Karstens Nederland
10.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11.Victor Kapitanov U.S.S.R.
12.Paul Lemeteyer Frankrijk
13.Roger Swerts België
14.Arie Den Hartog Nederland
15.Felice Gimondi Italië
16.Stig Blom Zweden
17.Raymond Delisle Frankrijk
18.Noël De Pauw België
19.Sture Pettersson Zweden
20.Kjell Rodian Denemarken
1962
1.Erik Pokorny Polen
2.Norman Baty G.B.
3.William Holmes G.B.
4.John Hinds G.B.
5.Kenneth Hill G.B.
6.Ken Nutall G.B.
7.Miklos Laczo Tsjechoslovakije
8.Wes Mason G.B.
9.Franek Surminski Polen
10.Romain De Loof België
11.Arie den Hartog Nederland
12.Jorgen Emil Hansen Denemarken
13.Jan Gawliczek Polen
14.Herman Van Loo België
15.Henk Nijdam Nederland
16.Renato Bongioni Italië
17.Julien Stevens België
18.Cees Lute Nederland
19.Kay Erik Jensen Denemarken
20.Bernhard Rohr B.R.D.
1961
1.William Dalton G.B.
2.William Holmes G.B.
3.José Luis Uribezubia Spanje
4.Peter Chisman G.B.
5.Lothar Appler D.D.R.
6.Geoff Coles G.B.
7.Henry McGuire G.B.
8.Andrzej Piechaczek Polen
9.Alexander Kulibin U.S.S.R.
10.Fedor Tarakanov U.S.S.R.
11.Dan Hill G.B.
12.Henk Nijdam Nederland
13.Bernd Barleben D.D.R.
14.José Echevarria Spanje
15.Frans Melckenbeeck België
16.Romain De Loof België
17.Jean Jourden Frankrijk
18.Karol Bednarczyk Polen
19.Mik Snijder Nederland
20.Jaap Oudkerk Nederland
1960
1.William Bradley G.B.
2.William Holmes G.B.
3.Willy Vandenberghe België
4.Ove Adamsson Zweden
5.Livio Trape Italië
6.Gustav Adolf Schur D.D.R.
7.Bernhard Eckstein D.D.R.
8.Henry McGuire G.B.
9.Vic Denson G.B.
10.Sture Hansson Zweden
11.Ken Laidlaw G.B.
12.John Hinds G.B.
13.Roger Thull Luxemburg
14.Dirk Groeneweg Nederland
15.Peter Crinnion Ierland
16.Ramon Mendiburu Spanje
17.Victor Kapitanov U.S.S.R.
18.Ernst Fuchs Zwitserland
19.Roland Lacombe Frankrijk
20.Jos Geurts België
1959
1.Stanny Goossens België
2.William Bradley G.B.
3.Jack Geddes G.B.
4.Constant De Keyser België
5.Wolfgang Braune D.D.R.
6.Karl Müller D.D.R.
7.Ben Pusey G.B.
8.Jean-Baptist Claes België
9.Mathias Brüning D.D.R.
10.Rudi Altig B.R.D.
11.Oliver Blower G.B.
12.Klaus Oldenburg D.D.R.
13.James Perks G.B.
14.Vic Denson G.B.
15.Renko Revay C.S.S.R.
16.Bas Maliepaard Nederland
17.Gerhard Löffler D.D.R.
18.Mario Valotto Italië
19.Alexei Petrov U.S.S.R.
20.Danilo Kotev Bulgarije
1958
1.William Bradley G.B.
2.Richard Durlacher Oostenrijk
3.Alfons Sweeck België
4.Ronald Coe G.B.
5.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
6.Alexei Petrov U.S.S.R.
7.Frans De Speghel België
8.Joeri Melikov U.S.S.R.
9.Dave Collins G.B.
10.Steve Brittain G.B.
11.Bogdan Kotsev Bulgarije
12.Danilo Kolev Bulgarije
13.Ab Van Egmond Nederland
14.Henry Reynolds G.B.
15.Gyorgy Georgiev Bulgarije
16.Dave Bedwell G.B.
17.Norbert Coreelman België
18.Valeer Paulissen België
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Gustav Adolf Schur D.D.R.
1957
1.William Bradley G.B.
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Horst Tüller D.D.R.
4.Carlo Simonigh Italië
5.Ian Sandbach G.B.
6.Nentscho Christov Bulgarije
7.Norman Sheil G.B.
8.Clement Roman België
9.Louis Proost België
10.José Denoyette België
11.Adri Roks Nederland
12.Francesco Gandini Italië
13.Bogdan Kotsev Bulgarije
14.Abe Geldermans Nederland
15.Schalk Verhoef Nederland
16.Jaap Huissoon Nederland
17.Ken Laidlaw G.B.
18.Jim Perks G.B.
19.Tim Oldfield G.B.
20.Marc Sleeuwaert België
1956
1.Nentscho Christov Bulgarije
2.Bogdan Kotsev Bulgarije
3.Michael Wiechowski Polen
4.Sandor Bugalski Polen
5.Jan Vesely Tsjechoslovakije
6.Frans Mahn Nederland
7.Ercole Baldini Italië
8.Camil Sandru Roemenië
9.Arnaud Geyre Frankrijk
10.Hans Brinkmann B.R.D.
11.Horst Tüller D.D.R.
12.Leonardo Faggin Italië
13.Frank Ravn Denemarken
14.Jean Graczyk Frankrijk
15.Marcel Vermeulin Frankrijk
16.Norbert Verhougstraete België
17.Valentin Petrovic Joegoslavië
18.Henryk Komuniewski Polen
19.Alfons Hermans België
20.Stanislaw Krolak Polen
1955
1.Keith Mitchell Wearwell G.B.
2.Anthony Hewson Nat.selectie G.B.
3.Henryk Andresen Nat.selectie Noorwegen
4.Ron Bartrop Viking G.B.
5.Henri Guldemont Nat.selectie België
6.John Christison Viking G.B.
7.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Brian Haskell Viking G.B.
9.John Andrews Nat.selectie G.B.
10.René Rasmussen Nat.selectie Denemarken
11.Ian Steel Viking G.B.
12.Teodor Todorov Nat.selectie Bulgarije
13.Ragnar Roussiev Nat.selectie Bulgarije
14.Sante Ranucci Nat.selectie Italië
15.Ken Russell Wilson G.B.
16.Constantin Dumitrescu Nat.selectie Roemenië
17.Dave Booker Viking G.B.
18.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Jean Fourneau Nat.selectie Frankrijk
20.Lino Grassi Nat.selectie Italië
1954
1 Brian Robinson Ellis-Briggs GBr
2 Eugene Tamburlini Nat.selectie Frankrijk
3 Dave Bedwell Hercules GBr
4 Germain Mercier Nat.selectie Frankrijk
5 Joe Christison Viking GBr
6 Ian Greenfield Wearwell GBr
7 Clive Parker Hercules GBr
8 Dennis Talbot Hercules GBr
9 Ian Steel Viking GBr
10 Bob Maitland B.S.A. GBr
11 Fred Krebs Hercules GBr
12 Alphonse Allanic Nat.selectie Frankrijk
13 John Pottier Wearwell GBr
14 Ken Mitchell Wearwell GBr
15 Roland Bezamat Nat.selectie Frankrijk
16 Stan Jones B.S.A. GBr
17 Kenneth Joy Hercules GBr
18 Alfred Newman B.S.A. GBr
19 Willy Jacob Nat.selectie België
20 Douglas Booker Viking GBr
1953
1.Battista Monti Nat.selectie Italië
2.Reginald Harris B.S.A. G.B.
3.George Thomas B.S.A. G.B.
4.Leon Scales Wearwell G.B.
5.Rik Van Looy Nat.selectie België
6.Charly Parker Hercules G.B.
7.John Pottier Wearwell G.B.
8.Miel Van Cauter Nat.selectie België
9.Michel Baele Nat.selectie België
10.Brian Robinson Ellis Briggs G.B.
11.Dave Bedwell Hercules G.B.
12.Bob Maitland B.S.A. G.B.
13.Henri Guldemont Nat.selectie België
14.René Van Meenen Nat.selectie België
15.Ted Gerrard B.S.A. G.B.
16.Jan Pedersen Nat.selectie Denemarken
17.Giuseppe Messina Nat.selectie Italië
18.Louis Wilson Pennine G.B.
19.Ricardo Filippi Nat.selectie Italië
20.Albert Ilsley Ellis Briggs G.B.
1952
1.Leon Scales Sun G.B.
2.Ken Russell Ellis Briggs G.B.
3.Battista Monti Nat.selectie Italië
4.Ian Greenfield Sun G.B.
5.Ian Steel Viking G.B.
6.Bob Maitland B.S.A. G.B.
7.George Thomas B.S.A. G.B.
8.André Noyelle Nat.selectie België
9.Reginald Harris B.S.A. G.B.
10.Bernie Wood Pennine G.B.
11.Jacques Anquetil Nat.selectie Frankrijk
12.Paul Proctor B.S.A. G.B.
13.Marcel Michaux Nat.selectie België
14.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
15.Luigi Giancola Nat.selectie Italië
16.Loris Campana Nat.selectie Italië
17.Dave Robinson Romford G.B.
18.Piet Van Heusden Nat.selectie Nederland
19.Georges Van Den Dooren Nat.selectie België
20.William Cook Romford G.B.
1951
1.Ian Steel Viking G.B.
2.Alec Taylor Gnutti G.B.
3.Ian Greenfield Nat.selectie G.B.
4.Bevis Wood Pennine G.B.
5.John Welch Viking G.B.
6.Dave Bedwell I.T.P. G.B.
7.Ken Jowett I.T.P. G.B.
8.Georges Audemard Nat.selectie Frankrijk
9.Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
10.Kay Allan Olsen Nat.selectie Denemarken
11.Willi Emborg Nat.selectie Denemarken
12.Etienne Garnier Nat.selectie Frankrijk
13.Ken Russell Gnutti G.B.
14.André Laurent Nat.selectie Frankrijk
15.Wim Snijders Nat.selectie Nederland
16.Gianni Ghidini Nat.selectie Italië
17.Fons Jacobs Nat.selectie België
18.Marcel Janssens Nat.selectie België
19.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
20.Jan Vesely Nat.selectie C.S.S.R.
1950
1 Dave Bedwell Frejus GBr
2 Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
3 John Welch Viking GBr
4 Ken Russell I.T.P. GBr
5 George Lander Frejus GBr
6 Marcel Mouchette Nat.selectie Frankrijk
7 Clive Parker Dayton GBr
8 David Maxwell Glasgow United GBr
9 Les Wade Frejus GBr
10 Leslie Scales Dayton GBr
11 Louison Bobet Nat.selectie Frankrijk
12 Ian Steel Glasgow United GBr
13 Fausto Coppi Nat.selectie Italië
14 Alec Taylor Polhill CC GBr
15 Bernard Belaubre Nat.selectie Frankrijk
16 Gino Bartali Nat.selectie Italië
17 Ian Greenfield Edinburgh GBr
18 Stan Ockers Nat.selectie België
19 Gerrit Voorting Nat.selectie Nederland
20 Bevis Wood Preston Wheelers GBr
1949
1 Gino Bartali Bartali Italië
2 Louison Bobet Stella Frankrijk
3 Stan Ockers Garin België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Wim Van Est Garin Nederland
6 Fiorenzo Magni Wilier Italië
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Jean Robic Thomann Frankrijk
9 Rik Van Steenbergen Mercier België
10 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
11 Antonin Rolland Rhonson Frankrijk
12 Pasquale Fornara Legnano Italië
13 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
14 Lucien Teissiere Metropole Frankrijk
15 Ludwig Hormann Bauer BRD
16 Raymond Impanis Alcyon België
17 Bernardo Ruiz Peugeot Spanje
18 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
19 Knud Pedersen Carrara Denemarken
20 Siegfried Sternberg Derby Berlin DDR
1948
1 Louison Bobet Stella Frankrijk
2 Stan Ockers Garin België
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Lucien Teissiere Métropole Frankrijk
5 Jean Robic Genial Frankrijk
6 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
10 Wim Van Est Willebrord Nederland
11 Rik Van Steenbergen Mercier België
12 Gino Bartali Legnano Italië
13 Bernardo Ruiz AgrisRadio Spanje
14 Raymond Impanis Alcyon België
15 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
16 Luciano Pezzi Arbos Italië
17 Vittorio Seghezzi Lygie Italië
18 Vincenzo Rossello Legnano Italië
19 Antonio Bevilacqua Atala Italië
20 Alex Close Libellula België 1947
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Jean Robic Nat.selectie Frankrijk
3 Rik Van Steenbergen Mercier België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
6 Fiorenzo Magni Viscontea Italië
7 Stan Ockers Gr.Leeuw België
8 Gottfried Weilenmann Rico Zwitserland
9 Raymond Impanis Alcyon België
10 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
11 Ferdi Kubler Cilo Zwitserland
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Vincenzo Rossello Wilier Italië
14 Giovanni Epino Nat.selectie Italië
15 Gino Bartali Legnano Italië
16 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
17 Adolfo Deledda Rhonson Italië
18 Ernest Allemeersch Celta België
19 Antonio Bevilacqua Lygie Italië
20 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
1946
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Fausto Coppi Bianchi Italië
3 Fiorenzo Magni Ricci Italië
4 Stan Ockers Metropole België
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Raymond Impanis Cureghem België
7 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
8 Louison Bobet Stella Frankrijk
9 Jean-Marie Goasmat Ray-Dunlop Frankrijk
10 Gino Bartali Legnano Italië
11 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
12 Adolfo Deledda Rhonson Italië
13 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
14 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
15 Angelo Conterno Covolo Italië
16 Bim Diederich Helyett Luxemburg
17 Lucien Lazarides Urago Frankrijk
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Gottfried Weilenmann Tour de Suisse Zwitserland
20 Roberto Amadori Campari Italië
1945
1 Fausto Coppi Bianchi Italië
2 Louis Longo Arliguie Frankrijk
3 Stan Ockers Metropole België
4 Fiorenzo Magni Ricci Italië
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
7 Gino Bartali Legnano Italië
8 Helge-Heinr. Jacobsen Trumf Denemarken
9 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
10 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
11 Angelo Conterno Covolo Italië
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Edouard Muller Nat.selectie Frankrijk
14 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
15 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
16 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
17 Vittorio Seghezzi Nat.selectie Italië
18 Archibald Clark Nat.selectie Gr.Brit.
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Raphael Geminiani Clermont Frankrijk 1944
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Reg Braddick Broad Oak GBr
3 Arthur Hunt Broad Oak GBr
4 Oscar Moreton Solihull GBr
5 Alan Stokes V.C.Notts GBr
6 Jack O’Connor Broad Oak GBr
7 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
8 Cyril Cartwright Manchester GBr
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Len West Nat.selectie Gr.Brit.
14 Kenny Wood Broad Oak GBr
15 Juan Petris Nat.selectie Argentinië
16 Louis Longo Arliguie Frankrijk
17 Henri Aubry Mercier Frankrijk
18 Stan Ockers Metropole België
19 Frans De Coster Blauwput België
20 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland 15
1943
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Henri Aubry Mercier Frankrijk
3 Reg Braddick Broad Oak GBr
4 Arthur Hunt Broad Oak GBr
5 Oscar Moreton Solihull GBr
6 Alan Stokes V.C.Notts GBr
7 Jack O’Connor Broad Oak GBr
8 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Kenny Wood Broad Oak GBr
14 Juan Petris Viscontea Argentinië
15 Louis Longo Arliguie Frankrijk
16 Stan Ockers Metropole België
17 Frans De Coster Nat.selectie België
18 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland
19 Lucien Acou Europe België
20 Albert Adam Nat.selectie België
1942
1 Louis Longo Nat.selectie Frankrijk
2 Fiorenzo Magni Nat.selectie Italië
3 Stan Ockers Antwerp BC België
4 Gerrit Schulte Nat.selectie Nederland
5 Knud Jacobsen Nat.selectie Denemarken
6 Gino Bartali Legnano Italië
7 Marcel Van De Vivere Nat.selectie België
8 Firmin Van Kerrebroeck Nat.selectie België
9 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
10 Frederyk Sorensen Nat.selectie Denemarken
11 Rik Van Steenbergen Nat.selectie België
12 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
13 Oscar Plattner Nat.selectie Zwitserland
14 Eugene Gamard Nat.selectie Frankrijk
15 Antonio Gelabert Baleares Spanje
16 Vic Gibbons Brentwood GBr
17 Emile Idee Nat.selectie Frankrijk
18 Guy Lapebie R.Lapebie Frankrijk
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Ernest Naef Nat.selectie Zwitserland
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1940
1 Eddie Larkin Monckton GBr
2 Percy Stallard Wolverham. GBr
3 George Fleming Belle Vue GBr
4 Jack Fancourt Yorkshire GBr
5 Eddie Leece Lancashire GBr
6 F.H. Worthen Clarion GBr
7 Valery Van De Velde Nat.selectie
8 Frederick Pape Castelnau GBr
9 George Postlethwaite Nat.selectie Gr.Brit.
10 Jean Marechal Rochet Frankrijk
11 W.M. Maxfield R.A.F. GBr
12 Juul Lowagie Nat.selectie België
13 Benny Whitmore Wolverhampton GBr
14 Maurice Kallert Fr.Sport Frankrijk
15 Mark Richards Galena CC GBr
16 Jose Albuquerque Sporting Portugal
17 Adolfo Leoni Bianchi Italië
18 T.H. Dodd Sheffield GBr
19 G.C. Gichard Catford CC GBr
20 Aguiar Martins Nat.selectie Portugal
1939
1 Bill Ashby Belle Vue GBr
2 Jack Holmes Yorkshire GBr
3 Geoff Poole Yorkshire GBr
4 Trevor West Cwmcarn GBr
5 Norman Hey Bronte Wh. GBr
6 Bernard Rangeley Bronte Wh. GBr
7 Robert Fletcher Wolverhampton GBr
8 George Logan Vegetarian GBr
9 W.J. Austin Wolverhampton GBr
10 Bill Messer Marlboro GBr
11 John Manning Charlotte GBr
12 E.G. Guy Vegetarian GBr
13 Johnny Dickson Edinburgh GBr
14 Ken Swann Clarencour GBr
15 Harry Rosenberg Vegetarian GBr
16 G.N. Burgess Bronte Wh. GBr
17 Willy Livingstone Nat.selectie Ierland
18 James Purves Vegetarian GBr
19 A.J. Zenthon Westerley GBr
20 Donald Morrison GlasgowWh. GBr

Lees verder “Tour of Britain (voorheen Milk Race)”

Kampioenschap van Duitsland

Kampioenschap van Duitsland

2005
1 Uwe Peschel Gerolsteiner 
2 Erik Zabel T-Mobile
3 Gerald Ciolek Akud 
4 Dennis Kraft Action
5 Robert Forster Gerolsteiner
6 Sebastian Siedler Wiesenhof
7 Lars Teutenberg Sparkasse 
8 Stefan Heiny Comnet
9 Rene Weissinger Volksbank 
10 Mathias Belka L.K.T.
11 Rolf Aldag T-Mobile 
12 Jan Pokrandt R.S.H.
13 Marcel Sieberg Lamonta 
14 Robert Retschke Comnet
15 Stefan Parinussa Rheintreu 
16 Paul Martens KEDBianchi 
17 Andre Korff T-Mobile
18 Marcel Barth Sparta Praha
19 Marc Weisshaupt Skil-Moser
20 Andre Greipel Wiesenhof

2004
1 Erik Zabel T-Mobile
2 Rolf Aldag T-Mobile
3 Jan Ullrich T-Mobile
4 Christian Werner T-Mobile
5 Carsten Bresser T-Mobile
6 Andreas Kappes Koenig
7 Lado Fumic Fumic Bros
8 Stefan Sahm Giant
9 Torsten Hiekmann T-Mobile
10 Stephan Schreck T-Mobile
11 Steffen Wesemann T-Mobile
12 Benjamin Rudiger Kirchzarte
13 Patrick Holsche Winfix
14 Jochen Kass Hofbrau
15 Jens Heppner Wiesenhof
16 Holger Sievers Lamonta
17 Matthias Kessler T-Mobile
18 Andreas Klier T-Mobile
19 Dennis Kraft Action
20 Andre Korff T-Mobile
2003
1.Torsten Hiekmann Telekom
2.Andreas Kloden Telekom
3.Uwe Peschel Gerolsteiner
4.Thomas Nicke Focus
5.Matthias Kessler Telekom
6.Jens Voigt Credit Agricole
7.Rolf Aldag Telekom
8.Mathias Mende Jeantex
9.Erik Zabel Telekom
10.Marc Golz T-Mobile
11.Patrick Sinkewitz Quickstep-Davitamon
12.Andreas Thelen Elite z/c
13.Fabian Wegmann Gerolsteiner
14.Stephan Schreck Telekom
15.Jorg Ludewig Saeco
16.Jens Heppner Wiesenhof
17.David Kopp Telekom
18.Raphael Schweda Bianchi
19.Benjamin Jorges Schwalbe
20.Stefan Schumacher Telekom
2002
1.Steffen Wesemann Telekom
2.David Kopp Telekom
3.Sascha Henrix Team Coast
4.Steffen Lockan Cottbus
5.Enrico Poitschke Wiesenhof
6.Jens Heppner Telekom
7.Danilo Hondo Telekom
8.Uwe Peschel Gerolsteiner
9.Erik Zabel Telekom
10.Raphael Schweda Team Coast
11.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep
12.Christian Wegmann Saeco
13.Tobias Steinhauser Gerolsteiner
14.Timo Scholz Wiesenhof
15.Fabian Wegmann Gerolsteiner
16.Jens Voigt Credit Agricole
17.Grischa Niermann Rabobank
18.Rolf Aldag Telekom
19.Torsten Hiekmann Telekom
20.Heiko Szonn Team Cologne
2001
1.Rolf Aldag Telekom
2.Erik Zabel Telekom
3.Jens Voigt Crédit Agricole
4.Jan Ullrich Telekom
5.Udo Bölts Telekom
6.Steffen Wesemann Telekom
7.Andreas Klöden Telekom
8.Enrico Poitschke Wiesenhof
9.Torsten Hieckmann Telekom
10.Timo Scholz Wiesenhof
11.Ralph Grabsch Telekom
12.Thomas Liese Nürnberger
13.Andreas Klier Telekom
14.Bert Grabsch Phonak
15.Jens Zemke Nürnberger
16.Stephan Schreck Telekom
17.Enrico Nicolai Wiesenhof
18.Uwe Peschel Gerolsteiner
19.Björn Schröder R.S.V.Berlin
20.Matthias Kessler Telekom
2000
1 Torsten Schmidt Gerolsteiner
2 Rolf Aldag Telekom
3 Steffen Wesemann Telekom
4 Sven Teutenberg Gerolsteiner
5 Jens Reuker Rothaus
6 Jan Ullrich Telekom
7 Jan Bratkowski Mercury
8 Lars Teutenberg Batavus
9 Marcel Wust Festina
10 Uwe Ampler BunteBerte
11 Stephan Gottschling Post-Swiss
12 Andreas Kappes Agro-Adler
13 Jochen Kass Telekom
14 Daniel Masler Bornholm
15 Timo Scholz BunteBerte
16 Enrico Poitschke BunteBerte
17 Michael Giebelmann Team Coast
18 Lado Fumic T-Mobile
19 Mike Vomfell EC Bayer
20 Klaus Mutschler Team Coast
1999
1 Frank Kowatschitsch Kostritzer
2 Robert Bartko Peugeot
3 Rolf Aldag Telekom
4 Andreas Kappes Agro-Adler
5 Kai Hundertmark Telekom
6 Erik Zabel Telekom
7 Tobias Steinhauser Mapei Quickstep
8 Jorg Jaksche Telekom
9 Udo Bolts Telekom
10 Raphael Schweda Nurnberger
11 Andreas Beikirch Die Continentale
12 Ralf Liehner Vorwärts Leipzig
13 Andreas Klier T.V.M.
14 Steffen Wesemann Telekom
15 Ralph Grabsch Gerolsteiner
16 Dirk Muller Mapei Quickstep
17 Christian Henn Telekom
18 Jorg Arenz Focus
19 Uwe Nepp Leonardo
20 Jorn Reuss Peugeot
1998
1 Torsten Rund Agro-Adler
2 Sascha Henrix Team Cologne
3 Jan Ullrich Telekom
4 Karsten Wolf Velo Sport
5 Rolf Aldag Telekom
6 Andreas Kappes Team Cologne
7 Jens Voigt Crédit Agricole
8 Udo Bolts Telekom
9 Erik Zabel Telekom
10 Grischa Niermann Die Continentale
11 Jorg Jaksche Polti
12 Andreas Beikirch Die Continentale
13 Lars Teutenberg EC Bayer
14 Ronny Lauke Die Continentale
15 Jens Heppner Telekom
16 Gerd Dorich EC Bayer
17 Torsten Schmidt Chicky World
18 Guido Fulst RSV Leipzig
19 Erik Weisspfennig Faggin
20 Daniel Becke Kostritzer
1997
1 Torsten Rellensmann Faggin
2 Rolf Aldag Telekom
3 Olaf Ludwig Telekom
4 Andreas Kappes Team Cologne
5 Jan Ullrich Telekom
6 Udo Bolts Telekom
7 Jens Heppner Telekom
8 Lars Teutenberg E-Plus
9 Christian Henn Telekom
10 Erik Zabel Telekom
11 Dirk Muller EC Bayer
12 Bjorn Glasner Die Continentale
13 Jens Voigt ZVVZ-Giant
14 Guido Fulst Leipzig
15 Jens Zemke Nurnberger
16 Dirk Baldinger Polti
17 Andreas Klier Nurnberger
18 Heinrich Trumheller Oschelbronn
19 Ralph Grabsch Team Cologne
20 Steffen Blochwitz Agro-Adler
1996
1.Christian Henn Telekom
2.Udo Bölts Telekom
3.Jan Ullrich Telekom
4.Jens Heppner Telekom
5.Erik Zabel Telekom
6.Tobias Steinhauser Refin
7.Mario Kummer Telekom
8.Olaf Ludwig Telekom
9.Rolf Aldag Telekom
10.Alex Kastenhuber Die Nurnberger
11.Dirk Baldinger Polti
12.Andreas Kappes Refin
13.Steffen Wesemann Telekom
14.Thomas Fleischer Lotto
15.Sven Teutenberg US-Postal
16.Jurgen Werner Telekom
17.Gerd Audehm Telekom
18.Kai Hundertmarkt Telekom
19.Mike Weissmann Die Nurnberger
20.Bert Dietz Telekom

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1 Ondrej Sosenka C.C.C. Tsjechië
2 Aitor Garmendia Team Coast Spanje
3 Piotr Chmielewski Mroz Polen
4 Thomas Liese Team Nürnberger Duitsland
5 Bekim-Leif Christensen Team Coast Denemarken
6 Jakob Piil Tiscali Denemarken
7 Zbigniew Piatek Mroz Polen
8 Stefan Schumacher Telekom Duitsland
9 David Plaza Romero Team Coast Spanje
10 Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
11 Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
12 Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
13 Paul Van Hyfte Tiscali België
14 Saso Sviben Nürnberger Slovenië
15 Marcel Duijn Rabobank Nederland
16 Robert Radosz Servisco Polen
17 Robert Bartko Telekom Duitsland
18 Giuseppe Di Grande Alexia Italië
19 Radek Blahut Joko Tsjechië
20 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
2.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
3.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
4.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
5.Piotr Wadecki Mroz Polen
6.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
7.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
10.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
11.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
12.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
13.Denis Lunghi Colpack Italië
14.Leif Hoste Mapei Quickstep België
15.Steven Kleynen Farm Frites België
16.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
17.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
18.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
19.Ondrej Fadrny MG Aqua Tsjechië
20.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1 Bjarne Riis Telekom Denemarken
2 Dirk Muller Telekom BRD
3 Uwe Ampler Mroz BRD
4 Steffen Wesemann Telekom BRD
5 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
6 Thomas Liese Cottbus BRD
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Piotr Wadecki Mroz Polen
9 Andrea Dolci Cantina Italië
10 Petr Bencik Hyundai Tsjechië
11 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
12 Bert Dietz Telekom BRD
13 Radoslaw Romanik Sprandi Polen
14 Oscar Cavagnis Cantina Italië
15 Michael Blaudzun Telekom Denemarken
16 Robert Pitonak Hyundai Tsjechië
17 Stephan Schreck Kostritzer BRD
18 Jaromir Purmensky Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Jurgen Werner Agro-Adler BRD
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1 Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
2 Jens Voigt Oschelbronn BRD
3 Ralph Grabsch Oschelbronn BRD
4 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
5 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
6 Kelvin Martin Jayco Australië
7 Harm Jansen Foreldorado Nederland
8 Anatoli Tchoubar MG-Boys Oekraïne
9 Veceslav Orel MG-Boys Moldavië
10 Christian Meyer Oschelbronn BRD
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Olivier Van Coningsloo Saxon België
13 Jean-Jacques Henry Jean Floch Frankrijk
14 Allard Engels Giant Nederland
15 Giuseppe Palumbo MG-Boys Italië
16 Godert De Leeuw Giant Nederland
17 Gert Vanderaerden Saxon België
18 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
19 Max Van Heeswijk Giant Nederland
20 Pasquale Santoro MG-Boys Italië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Steffen Wesemann Duitsland
2 Pavel Tsjerkassov Rusland
3 Bert Dietz Duitsland
4 Tomasz Brozyna Polen
5 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
6 Erik Zabel Duitsland
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Alexei Nakazny GOS 
9 Andrea Peron Italië
10 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Henrik Djernis Denemarken
15 Alexander Chefer GOS
16 Martin Slanik Tsjechoslovakije
17 Bjorn Stenersen Noorwegen
18 Radoslaw Romanik Polen
19 Evgeni Moskalev GOS
20 Beat Wabel Zwitserland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Lees verder “Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)”