Hennie Kuiper wordt zeventig…

Hennie Kuiper wordt zeventig…

Vandaag wordt Hennie Kuiper zeventig jaar.

Aangezien hij de boezemvriend was van Temsenaar José De Cauwer heb ik hem destijds ook als “idool” geadopteerd. Het woord “idool” is overdreven, ik was toen al journalist en dan word je geacht geen “idolen” meer te hebben. Mijn houding tegenover Hennie Kuiper verschilt dan ook hemel en aarde van mijn enige echte wieleridool uit mijn jeugd, namelijk Rik Van Looy.
Aan de meeste belangrijke overwinningen van Hennie besteed ik aparte artikels, maar hier wil ik toch even zijn verrassend korte (toch wat doorlopende tekst betreft) Wikipedia-pagina overnemen.
Hendrikus Andreas Kuiper werd in 1972 olympisch kampioen op de weg en in 1975 wereldkampioen op de weg. Hij won in de Tour de France twee keer (1977 en 1978) de etappe naar Alpe d’Huez en werd twee keer tweede in het eindklassement, doch droeg hij nooit de gele leiderstrui. Kuiper richtte zich aanvankelijk op de grote rondes, maar ontpopte zich in de tweede helft van zijn carrière tot winnaar van grote klassiekers. Hij is nog steeds de enige Nederlander die de vier klassiekers Milaan-San Remo, Ronde van Vlaanderen, Parijs-Roubaix en de Ronde van Lombardije won. In november 2017 kwam zijn boek “Hennie Kuiper Kampioen Wilskracht” uit over zijn carrière. Samengesteld door Joop Holthausen, Jacob Bergsma, Kuiper zelf en zoon Bjorn Kuiper met een “woord vooraf” van Eddy Merckx.

Lees verder “Hennie Kuiper wordt zeventig…”

Dertig jaar geleden: Lech Piasecki in het geel

Dertig jaar geleden: Lech Piasecki in het geel

Dag op dag dertig jaar geleden startte de Tour ook al in Duitsland, meer bepaald in Berlijn. Het was toen twee jaar vóór de val van de muur en dat was ook in het wielrennen reeds voelbaar. Er waren toen immers al een paar profs uit het Oostblok en één van hen, de Pool Lech Piasecki nam op de tweede dag (vandaag dertig jaar geleden dus) de gele trui over van proloogwinnaar Henk Nijdam, alhoewel diens ploegmaat Nico Verhoeven de rit had gewonnen. Dat lokte in de westerse pers heel wat politiek getinte commentaren uit. De dag nadien kon Piasecki na de ploegentijdrit gewonnen door Carrera, de ploeg van de latere Tourwinnaar Stephen Roche, de gele trui nog even behouden, maar de dag later, na de rit naar Stuttgart, gewonnen door de Portugees Acacio da Silva, moest hij ze afstaan aan de Zwitser Erich Mächler. Een jaar eerder had De Rode Vaan reeds een interview gebracht met Piasecki n.a.v. zijn overgang naar de profs. Het werd gepresenteerd in onze rubriek “Aan het lijntje”, maar vanzelfsprekend heb ik zelf niet met Lech Piasecki gesproken. Het was een bewerkte overname uit één van onze “zusterbladen”. En dat zal dan wel Neues Deutschland geweest zijn, want het Pools ben ik vooralsnog niet machtig…
Lees verder “Dertig jaar geleden: Lech Piasecki in het geel”

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

2016
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
3.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
6.Stephen Cummings Dimension Data Groot-Brittannië
7.Rohan Dennis BMC Racing Australië
8.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
11.Tao Geoghegan Hart nationale selectie Groot-Brittannië
12.Julien Vermote Etixx-Quick Step België
13.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Ruben Zepuntke Cannondale-Drapac Duitsland
15.Edoardo Zardini Bardiani-CSF Italië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Jack Bauer Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
18.Steven Lampier JLT-Condor Groot-Brittannië
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië

2015
1.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
2.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
3.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
4.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
7.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
10.Bram Tankink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Garmin Nederland
12.Stef Clement IAM Cycling Nederland
13.Ruben Fernandez Movistar Spanje
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
15.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Stefan Kueng BMC Racing Zwitserland
17.Owain Doull Wiggins Groot-Brittannië
18.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
20.Alberto Bettiol Cannondale-Garmin Italië
2014
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
3 Sebastien Reichenbach IAMCycling Zwitserland
4 Dylan Van Baarle Garmin Nederland
5 Michal Kwiatkowski Quickstep Polen
6 Jack Bauer Garmin NZl
7 Edoardo Zardini Bardiani Italië
8 Nicholas Roche Tinkoff Ierland
9 Jon Izaguirre Insausti Movistar Spanje
10 Sylvain Chavanel IAMCycling Frankrijk
11 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
12 Alex Dowsett Movistar GBr
13 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
14 Dylan Teuns B.M.C. België
15 Michal Golas Quickstep Polen
16 Ignatas Konovalovas M.T.N. Litouwen
17 Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
18 Steve Lampier Giordana GBr
19 Tao Geoghegan Hart Bissell GBr
20 Rory Sutherland Tinkoff Australië
2013
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 Martin Elmiger I AM Cycling Zwitserland
3 Simon Yates Nat.selectie GBr
4 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
5 Jack Bauer Garmin NZl
6 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
7 Ian Stannard Team Sky GBr
8 Sebastien Reichenbach I AM Cycling Zwitserland
9 Michal Golas Quickstep Polen
10 Marcel Wyss I AM Cycling Zwitserland
11 Evaldas Siskevicius Sojasun Litouwen
12 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
13 Daniel Martin Garmin Ierland
14 Nairo Alex. Quintana Rojas Movistar Colombia
15 Cesare Benedetti Team NetApp Italië
16 Richard Handley Condor GBr
17 Steve Lampier Giordana GBr
18 Marcin Bialoblocki UK-Youth Polen
19 David Lelay Sojasun Frankrijk
20 Alexander Wetterhall Team Netapp Zweden
2012
1 Jonathan Tiernan-Lock Endura GBr
2 Nathan Haas Garmin Australië
3 Damiano Caruso Liquigas Italië
4 Leigh Howard Greenedge Australië
5 Christopher Jones Healthcare VSA
6 Bartosz Huzarski Team NetApp Polen
7 David Lelay Saur Frankrijk
8 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
9 Christian Knees Team Sky BRD
10 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
11 Jerome Coppel Saur Frankrijk
12 David Clarke Giordana GBr
13 Paul Voss Endura BRD
14 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
15 Pierre Cazaux Euskaltel Frankrijk
16 Joshua Edmondson Nat.selectie GBr
17 Jacek Morajko Vacansoleil Polen
18 Luke Rowe Team Sky GBr
19 Ivan Basso Liquigas Italië
20 Yannick Talabardon Saur Frankrijk
2011
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Steven Cummings Team Sky GBr
3 Jan Barta Team NetApp BRD
4 Linus Gerdemann Leopard BRD
5 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
6 Iker Camano Ortuzar Endura Spanje
7 Jelle Wallays Topsport België
8 Joost Posthuma Leopard Nederland
9 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
10 Daniel Lloyd Garmin GBr
11 Michael Rogers Team Sky Australië
12 Geraint Thomas Team Sky GBr
13 Mark Cavendish High Road GBr
14 Gediminas Bagdonas An Post Litouwen
15 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Dominik Klemme Leopard BRD
18 Bert-Jan Lindeman Vacansoleil Nederland
19 Dan Craven Condor Namibië
20 Bram Tankink Rabobank Nederland
2010
1 Andre Greipel Columbia BRD
2 Michael Albasini Columbia Zwitserland
3 Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
4 Greg Henderson Team Sky NZl
5 Richie Porte Saxo Bank Australië
6 Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
8 Christian Meier Garmin Canada
9 Robert Partridge Endura GBr
10 Koen De Kort Skil Nederland
11 Marco Frapporti Colnago Italië
12 Lucas Haedo Saxo Bank Argentinië
13 Geraint Thomas Team Sky GBr
14 Ian Bibby Motorpoint GBr
15 Simon Richardson Sigma Sport GBr
16 Jack Bauer Endura NZl
17 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
18 Russell Downing Team Sky GBr
19 Pieter Jacobs Topsport België
20 Domenico Pozzovivo Colnago Italië
2009
1 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
2 Chris Sutton Garmin Australië
3 Russell Downing Pinarello GBr
4 Martin Reimer Cervelo BRD
5 Kai Reus Rabobank Nederland
6 Geraint Thomas Barloworld GBr
7 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
8 Simon Clarke I.S.D. Australië
9 Reinier Honig Vacansoleil Nederland
10 Kristian House Condor GBr
11 Rob Ruygh Vacansoleil Nederland
12 Serge Pauwels Cervelo België
13 Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
14 Federico Canuti Navigare Italië
15 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
16 Malcolm Elliott Pinarello GBr
17 Daniel Lloyd Cervelo GBr
18 Renaud Dion AG2R Frankrijk
19 Franc.Javier Aramendia Llorente Euskaltel Spanje
20 Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland
2008
1 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2 Roger Hammond Columbia GBr
3 Daryl Impey M.T.N. ZAf
4 Malcolm Elliott Pinarello GBr
5 Fred Rodriguez Rock Racing VSA
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 David George M.T.N. ZAf
9 Jonathan Bellis C.S.C. GBr
10 Steven Cummings Barloworld GBr
11 Alessandro Petacchi L.P.R. Italië
12 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
13 Tyler Hamilton Rock Racing VSA
14 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
15 Chris Sutton Garmin Australië
16 Magnus Backstedt Garmin Zweden
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Benny De Schrooder Sean Kelly België
19 Kristian House Recycling GBr
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
2007
1 Servais Knaven T-Mobile Nederland
2 Roger Hammond T-Mobile GBr
3 Aart Vierhouten Skil Nederland
4 Gene Bates A.I.S. Australië
5 Jonathan Bellis 100% me GBr
6 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Simon Clarke A.I.S. Australië
9 Evan Oliphant D.F.L. GBr
10 Maarten Tjallingii Skil Nederland
11 Luke Roberts C.S.C. Australië
12 Wesley Sulzberger A.I.S. Australië
13 Piet Rooijakkers Skil Nederland
14 Ben Swift Barloworld GBr
15 Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
16 Paul Manning Landbouwkrediet GBr
17 Nikolai Trussov Tinkoff Rusland
18 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
19 Salvatore Commesso Tinkoff Italië
20 Serge Pauwels Jacques België
2006
1 Leon Van Bon Lotto Nederland
2 Axel Merckx Phonak België
3 Nico Mattan Lotto België
4 Roger Hammond Discovery GBr
5 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
6 Aart Vierhouten Skil Nederland
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Michael Rogers T-Mobile Australië
9 Filippo Pozzato Quickstep Italië
10 Tom Boonen Quickstep België
11 Karsten Kroon C.S.C. Nederland
12 Russell Downing D.F.L. GBr
13 Iljo Keisse Jacques België
14 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
15 Maarten Tjallingii Skil Nederland
16 Andy Cappelle Landbouwkrediet België
17 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
18 Nick Nuyens Quickstep België
19 Luke Roberts C.S.C. Australië
20 Johan Van Summeren Lotto België
2005
1 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
4 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
5 Roger Hammond Discovery GBr
6 Michael Rogers Quickstep Australië
7 Kieran Page V.C.Aix GBr
8 Iljo Keisse Jacques België
9 Matthew Gilmore Jacques België
10 Nick Nuyens Quickstep België
11 Phil Zajicek Navigators VSA
12 Tom Van Noppen Bookmaker België
13 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
14 Piotr Mazur Navigators Polen
15 David George Barloworld ZAf
16 Tobias Steinhauser T-Mobile BRD
17 Wilfried Cretskens Quickstep België
18 Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
19 Mark Cavendish Sparkasse GBr
20 Paul Manning Recycling GBr
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Rolf Aldag T-Mobile BRD
3 Mario De Clercq Bookmaker België
4 Roger Hammond Bookmaker GBr
5 Nico Mattan Bodysol België
6 Mario Aerts T-Mobile België
7 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
8 John Gadret Jacques Frankrijk
9 Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
10 Andrea Peron C.S.C. Italië
11 Andrei Kashechkin Agricole Kazakstan
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Julian Dean Agricole NZl
14 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
15 Nick Nuyens Quickstep België
16 Geert Verheyen Jacques België
17 Kieran Page Wightlink GBr
18 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
19 Russell Downing MG-XPower GBr
20 Paolo Savoldelli T-Mobile Italië
2003
1.Mark Lovatt Life Repair Gr.Brit.
2.John Tanner Life Repair Gr.Brit.
3.Bryan Taylor V.C.Londres Gr.Brit.
4.Roy Chamberlain Milton Keynes Gr.Brit.
5.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
6.Kevin Dawson Life Repair Gr.Brit.
7.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
8.Chris Newton Science in Sport Gr.Brit.
9.Malcolm Elliot Pinarello Gr.Brit.
10.Paul Crook Anglia Sport Gr.Brit.
11.James Flanagan Milton Keynes Gr.Brit.
12.Kieran Page Nationale selectie Gr.Brit.
13.Justin Hoy Evans Cycles Gr.Brit.
14.Abbas Saeidi Tanha Nationale selectie Iran
15.Rory Wyley V.C.Londres Ierland
16.Alessandro Del Sarto Pinarello Italia
17.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
18.Andreas Kugler Nationale selectie Zwitserland
19.John Charlesworth V.C.York Gr.Brit.
20.Lukas Flückiger Nationale selectie Zwitserland
2002
1.Mark Lovatt Lancaster Gr.Brit.
2.John Tanner Lancaster Gr.Brit.
3.Kevin Dawson Lancaster Gr.Brit.
4.Roger Morgan Parrot Print Gr.Brit.
5.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
6.Chris Newton Pinarello Gr.Brit.
7.James Taylor Schotse selectie Gr.Brit.
8.Roy Chamberlain Sigma Gr.Brit.
9.James Norfolk Nationale selectie Gr.Brit.
10.Martin Ford Nationale selectie Gr.Brit.
11.Bryan Taylor Milton Keynes Gr.Brit.
12.Julian Winn Pinarello Gr.Brit.
13.Paul Crook Sigma Gr.Brit.
14.Colin Roshier Surrey Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Anglia Sport Gr.Brit.
16.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
17.Anthony Malarczyk Atom Elite Gr.Brit.
18.Jason Streather St.Raphael Gr.Brit.
19.Justin Hoy Surrey Gr.Brit.
20.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
2001
1.Martin Ford Grinsell Gr.Brit.
2.Barry Kipling Grinsell Gr.Brit.
3.Tim Bartholomew Team Down Under Australia
4.Ryan Russell Marco Polo Nieuw-Zeeland
5.Vincent Flanagan Team Down Under Australia
6.Steve Jolley Red Kite Gr.Brit.
7.Michael Jones Grinsell Gr.Brit.
8.Rob Eva Team Down Under Australia
9.Kevin Dawson Peter Read Gr.Brit.
10.Alan Perry Terry Wright Gr.Brit.
11.Adrian Bird Grinsell Gr.Brit.
12.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
13.Julian Winn Wales Gr.Brit.
14.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Wales Gr.Brit.
16.Ross Adams Red Kite Gr.Brit.
17.Alistair Kay Schotland Gr.Brit.
18.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
19.Cameron Hughes Team Down Under Australia
20.Ian Holt Grinsell Gr.Brit.
2000
1.Maximilian Sciandri Linda McCartney Gr.Brit.
2.Mark Lovatt Pro Vision Gr.Brit.
3.Maurice Wordsworth Sigma Gr.Brit.
4.Steve Joseph Raleigh Gr.Brit.
5.Gavin Poupart G.S.Strada Gr.Brit.
6.Gethin Butler Middridge Gr.Brit.
7.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
8.James Shaw Stourbridge Gr.Brit.
9.Dave Berkeley Sigma Gr.Brit.
10.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
11.Matthew Larner Atom Elite Gr.Brit.
12.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
13.Rod Ellingworth Raleigh Gr.Brit.
14.Andy Lyons Terry Wright Gr.Brit.
15.Rory Wiley Sigma Gr.Brit.
16.Julian Winn G.S.Strada Gr.Brit.
17.Huw Pritchard Linda McCartney Gr.Brit.
18.Paul Sheppard Linda McCartney Gr.Brit.
19.John Lindsay Atom Elite Gr.Brit.
20.Richard Bowater Stourbridge Gr.Brit.
1999
1.Ian McLeod Nat.selectie Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
4.Jacob Rasmussen Accept Card Denemarken
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
7.Björnar Vestöl Accept Card Noorwegen
8.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
9.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Juris Silovs Jack & Jones Letland
12.Jonathan Vaughters US-Postal V.S.A.
13.Simon Kessler Nat.selectie Zuid-Afrika
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Allan Iacuone Linda McCartney Australië
16.Lylian Lebreton Big Mat Frankrijk
17.David Latasa Banesto Spanje
18.Massimo Gimondi Amore & Vita Italië
19.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
1998
1.Chris Newton Brite Gr.Brit.
2.David Derepas La Pierre Frankrijk
3.Huw Pritchard P.D.M. Gr.Brit.
4.Kevin Dawson Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Matt Stephens Harrods Gr.Brit.
6.Lincoln Headford R.A.F. Gr.Brit.
7.Julian Winn P.D.M. Gr.Brit.
8.David Millar Cofidis Gr.Brit.
9.Russell Downing Brite Gr.Brit.
10.Charly Wegelius Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Paul Esposti P.D.M. Gr.Brit.
13.Anthony Malarczyk P.D.M. Gr.Brit.
14.Guy Lawton R.A.F. Gr.Brit.
15.Andrew McLean R.A.F. Zuid-Afrika
16.Gerben Nijmeijer Batavus Nederland
17.Mark Ter Schure Giant Nederland
18.Robin Everson R.A.F. Gr.Brit.
19.Rich Hobby Lincoln Gr.Brit.
20.James Taylor Giant Gr.Brit.
1997
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
5.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Alberto Elli Casino Italië
7.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
12.Henk Vogels Gan Australië
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Erik Dekker Rabobank Nederland
16.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
17.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
20.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Maximiliaan Sciandri Motorola Groot-Brittannië
6.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
11.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
12.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
19.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
20.Cristiano Frattini Brescialat-Verynet Italië
1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym G.B.
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobile Italië
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
7.Arvis Piziks Novell Letland
8.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Roberto Caruso ZG-Mobile Italië
11.Alberto Elli MG-Technogym Italië
12.Marco Milesi Brescia Lat Italië
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jens Heppner Telekom Duitsland
15.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
16.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
17.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
18.Sean Yates Motorola G.B.
19.Stefano Colage ZG-Mobile Italië
20.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
1994
1.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
2.Richard Prebble Wembley R.C. Gr.Brit.
3.Nick Gardiner Optimum Gr.Brit.
4.Robert Montgomery Letchworth Gr.Brit.
5.Bryan Steel Taylor’s Gr.Brit.
6.Graham Waddington Pendle Gr.Brit.
7.Paul Main 34 Nomads Gr.Brit.
8.Richard Bradley Team Sabre Gr.Brit.
9.John Pritchard Olympia Gr.Brit.
10.Paul Manning Wrekinsport Gr.Brit.
11.John Stollery Wrekinsport Gr.Brit.
12.William Elliot Team Sabre Gr.Brit.
13.Gavin Pardoe Team Sabre Gr.Brit.
14.Rob Hayles Taylor’s Gr.Brit.
15.Sam Phillips Pendle Gr.Brit.
16.Wayne Randle Optimum Gr.Brit.
17.Kevin Dawson Optimum Gr.Brit.
18.Paul Curran Optimum Gr.Brit.
19.Mark Lovatt Optimum Gr.Brit.
20.Vic Haines Olympia Gr.Brit.
1993
1.Chris Boardman Reebok Gr.Brit.
2.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
3.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
4.Mark Walsham Ideal Gr.Brit.
5.Petr Konecny Nat.selectie Tsjechië
6.Pete Longbottom Manchester Gr.Brit.
7.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
8.Stuart Dangerfield Reebok Gr.Brit.
9.Brian Smith Banana Gr.Brit.
10.John Den Braber Koga Miyata Nederland
11.Conor Henry Nat.selectie Ierland
12.Ole Simensen Nat.selectie Noorwegen
13.Danilo Kovar Nat.selectie Tsjechië
14.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
15.Wayne Randle Ideal Gr.Brit.
16.Ben Luckwell F.S.M. Gr.Brit.
17.Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
18.Paul Jennings Nat.selectie Gr.Brit.
19.Rob Holden Subaru Gr.Brit.
20.Dave Williams Birmingham Gr.Brit.
1992
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Stephen Roche Carrera Ierland
3.Eric Vanderaerden Buckler België
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
7.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
8.Jelle Nijdam Buckler Nederland
9.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
10.Luc Roosen Tulip België
11.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
12.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
13.Marc Sergeant Panasonic België
14.Dirk De Mol Lotto België
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Janus Kuum Subaru Noorwegen
17.Dave Rayner Buckler Gr.Brit.
18.Sören Lilholt Tulip Denemarken
19.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
20.Jan Schur Motorola Duitsland
1991
1.Hilton McMurdo Townsend Gr.Brit.
2.Jesper Worre Scott Denemarken
3.Chris Walker Banana Gr.Brit.
4.Jan Bogaert Collstrop België
5.José Rodriguez Garcia Seur Spanje
6.Sean Wilson Scott V.S.A.
7.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
8.Ben Luckwell Townsend Gr.Brit.
9.Thomas Jörgensen Scott Denemarken
10.Jonathan Clay Banana Gr.Brit.
11.Rob Holden Banana Gr.Brit.
12.Mark Walsham K.J.C. Gr.Brit.
13.Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
14.Shane Sutton Banana Australië
15.Malcolm Elliot Seur Gr.Brit.
16.Chris Boardman Nat.selectie Gr.Brit.
17.Steve Douce Dawes Gr.Brit.
18.Russell Williams A.M.S. Gr.Brit.
19.Simeon Hempshall Nat.selectie Gr.Brit.
20.Neil Hoban Townsend Gr.Brit.
1990
1.Johan Museeuw Lotto Belgium
2.Steve Bauer 7-Eleven Canada
3.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
4.John Brady 7-Eleven Ierland
5.Frans Maassen Buckler Nederland
6.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
7.Johan Lammerts “Z” Nederland
8.Raul Alcala P.D.M. Mexico
9.Sean Kelly P.D.M. Ierland
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Herman Frison Histor Belgium
12.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
13.Uwe Ampler P.D.M. D.D.R.
14.Etienne De Wilde Histor Belgium
15.Louis De Koning Panasonic Nederland
16.Peter De Clercq Lotto Belgium
17.Shane Sutton Banana Australia
18.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
19.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
20.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
1989
1.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
2.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Raleigh-Banana Gr.Brit.
4.Gary Baker Ever Ready Gr.Brit.
5.Malcolm Elliott Teka Gr.Brit.
6.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
7.Dave Mann Raleigh-Banana Gr.Brit.
8.Paul Curran Percy Bilton Gr.Brit.
9.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
10.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
11.Benjamin Van Itterbeek Lotto België
12.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
13.Tim Harris Raleigh-Banana Gr.Brit.
14.Martin Earley P.D.M. Ierland
15.Mariano Sanchez Teka Spanje
16.Alberto Leanizbarrutia Teka Spanje
17.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
18.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
19.Sean Kelly P.D.M. Ierland
20.Gary Coltman Ever Ready Gr.Brit.
1988
1.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Andy Naylor San Fairy Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Petr Prikryl Nat.selectie Tsjechoslovakije
5.Steve Jones P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
6.Slawomir Krawzyck Nat.selectie Polen
7.Nick Barnes P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
8.Ivan Ivanov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Mike Twelves Tunstall Wheelers Gr.Brit.
10.Jonathan Clay P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
11.Dave Rayner Raleigh-Banana Gr.Brit.
12.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
13.Shane Sutton P.M.S.-Dawes Australië
14.Vladimir Kozarek Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Nate Reiss Nat.selectie V.S.A.
17.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
18.Norman Alvis Nat.selectie V.S.A.
19.Philippe Casado Z-Peugeot Frankrijk
20.Andrei Teteriuk Nat.selectie U.S.S.R.
1987
1.Gethin Butler Nat.selectie Gr.Brit.
2.Malcolm Elliott A.N.C. Gr.Brit.
3.Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4.Graham Jones A.N.C. Gr.Brit.
5.Paul Watson Lycra Gr.Brit.
6.Dave Rayner Bradford Gr.Brit.
7.Neil Martin Percy Bilton Gr.Brit.
8.Martin Kankovsky Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Stephen Swart A.N.C. Nieuw-Zeeland
10.Stuart Coles Coldra R.C. Gr.Brit.
11.John Mullan A.D.R.Nieuw-Zeeland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie Sovjetunie
13.Shane Sutton Lycra Australia
14.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Pavel Camrda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Henri Dorgelo A.D.R. Nederland
18.Ivan Ivanov Nat.selectie Sovjetunie
19.John Herety Percy Bilton Gr.Brit.
20.Valery Sapronov Nat.selectie Sovjetunie
1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.
1985
1.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
2.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
3.Tomas Kirsipuu Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Roy Knickman Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Van Lancker Fangio Belgium
7.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
9.Paul Watson Alpha Racing Club Gr.Brit.
10.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
11.Adrian Timmis Paragon Gazelle Gr.Brit.
12.Milan Jonak Nat.selectie C.S.S.R.
13.Kvetoslav Palov Nat.selectie C.S.S.R.
14.Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
15.Pete Sanders Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
17.Zbigniew Ludwiniak Nat.selectie Polen
18.Bjarne Riis Nat.selectie Denemarken
19.Sergei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
20.Chris Walker Paragon Gazelle Gr.Brit.
1984
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers G.B.
2.Geoff Platts Coalville Wheelers G.B.
3.Eddie Adkins Manchester Wheelers G.B.
4.John French Nationale selectie G.B.
5.Alan Morley Nationale selectie G.B.
6.Sid Barras Falcon G.B.
7.Mike McLaughlin Nationale selectie Ierland
8.Chris Walker Nationale selectie G.B.
9.Henry Walker Nationale selectie G.B.
10.Bruno Holenweger Nationale selectie Zwitserland
11.Paul Rogers Nationale selectie G.B.
12.Richard Bradley Nationale selectie G.B.
13.Francisco Antequera Orbea Spanje
14.Gines Garcia Orbea Spanje
15.Michael McNamara Rockingham Wheelers G.B.
16.Carlos Alba Nationale selectie Venezuela
17.Norbert Begin Nationale selectie B.R.D.
18.Miguel Ugartemendia Orbea Spanje
19.Ian Chivers Nationale selectie Ierland
20.Felipe Yanez Orbea Spanje
1983
1.Krzystof Sujka Nat.selectie Polen
2.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
3.Malcolm Elliot Manchester Wheelers G.B.
4.Alan Peiper Peugeot Australië
5.Phil Anderson Peugeot Australië
6.Doug Shapiro Nat.selectie V.S.A.
7.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
8.Janus Kuum Nat.selectie Noorwegen
9.Joey McLoughlin Nat.selectie G.B.
10.Rigobert Matt Nat.selectie B.R.D.
11.Dariusz Kaizer Nat.selectie Polen
12.Paul Curran Manchester Wheelers G.B.
13.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
14.David Akam Nat.selectie G.B.
15.Matthew Eaton Nat.selectie V.S.A.
16.Michal Klasa Nat.selectie Tsj.Rep.
17.Jörgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
18.Sean Yates Peugeot G.B.
19.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
20.Stefan Brykt Nat.selectie Zweden
1982
1.Bill Nickson Falcon G.B.
2.Keith Lambert Falcon G.B.
3.Sid Barras Falcon G.B.
4.Hans-Peter Odegaard Nat.selectie Noorwegen
5.Dave Lloyd Manchester G.B.
6.Malcolm Elliot Halfords G.B.
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Dan Matthews Falcon G.B.
9.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Joey McLoughlin Halfords G.B.
11.Robert Crossley Nat.selectie Australië
12.Kevin Sefton Nat.selectie Australië
13.Graham Harrison Viking G.B.
14.Graham Bufton Falcon G.B.
15.Dave Cumming Viking G.B.
16.Pat McQuaid Viking Ierland
17.Pierre-Henri Menthéour Coop Frankrijk
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Tim Jamieson Nat.selectie Australië
20.Aleksandr Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
1981
1 Myron Lind Nat.selectie V.S.A.
2 Tadeusz Krzeslak Nat.selectie Polen
3 Sean Yates Peugeot GBr
4 Hans Van Staten Nat.selectie Nederland
5 Danny Clark Nat.selectieAustralië
6 Eric Vanderaerden Nat.selectie België
7 Jiri Miksik Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Ronny Van Holen Safir België
9 Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
10 Keith Lambert Falcon GBr
11 Allan Peiper Nat.selectie Australië
12 Rudy Rogiers Nat.selectie België
13 Herman Van Springel Safir België
14 Massimo Ghirotto Nat.selectie Italië
15 Bill Nickson Graham Raws GBr
16 Wies Van Dongen Alarmsystemen Nederland
17 Jos Lammertink Alarmsystemen Nederland
18 Jiri Pokorny Nat.selectie Tsjechoslovakije
19 Francois Caethoven Nat.selectie België
20 Marc Van Geel Safir België
1980
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Sid Barras Weinmann GBr
3 Paul Carbutt Viking GBr
4 Dudley Hayton Viking GBr
5 Phil Bayton KP Crisps GBr
6 Keith Lambert Weinmann GBr
7 Dave Cuming Fangio GBr
8 Hansjorg Winkler Nat.selectie Zwitserland
9 Rudi Flierl Nat.selectie B.R.D.
10 Hansueli Russenberger Nat.selectie Zwitserlan
11 Andreas Wolter Nat.selectie B.R.D.
12 Graham Harrison Wightman GBr
13 Luc De Vuyst Nat.selectie België
14 Roy Schuiten Scic Nederland
15 Dirk Coolens Nat.selectie België
16 Krzysztof Sadura Nat.selectie Polen
17 Andoni Garay Nat.selectie Spanje
18 JulioAlberto Rubiano Pachon Nat.selectie Colombia
19 Greg Lemond Nat.selectie VSA
20 Tom Broznowski Nat.selectie VSA
1979
1.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
2.Robert Millar Nat.selectie G.B.
3.Stephen Jones Nat.selectie G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
18.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel Nat.selectie Nederland
1978
1 Bob Downs Gr.Brit.
2 Jan Rasmussen Denemarken
3 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
4 Jan Brzezny Polen
5 Lechoslaw Michalak Polen
6 Bernt Scheler Zweden
7 Joeri Kashirin U.S.S.R.
8 Lennard Fagerlund Zweden
9 George Mount V.S.A.
10 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
11 Zbigniew Szczepkowski Polen
12 Hans Boom Nederland
13 Mats Ericsson Zweden
14 Will Kerr Ierland
15 Eigil Sorensen Denemarken
16 Alexandr Kisliak U.S.S.R.
17 Anatoli Miklasjevitsj U.S.S.R.
18 Sandy Gilchrist Gr.Brit.
19 Janusz Kowalski Polen
20 Tadeusz Wojtas Polen
1977
1 Jacky Mourioux Gan Frankrijk
2 Alain Van Lancker Gan Frankrijk
3 Andre Chalmel Gitane Frankrijk
4 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
5 Alf Segersall Nat.selectie Zweden
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Paul Carbutt G.S.Strada GBr
8 Bob Downs G.S.Strada GBr
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Enzo Mattioda Miko Frankrijk
12 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
13 Frans Verbeeck IJsboerke België
14 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
15 Tommi Prim Nat.selectie Zweden
16 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Ian Chandler Nat.selectie Australië
19 Charly Rouxel Miko Frankrijk
20 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
1976
1 Fernando Mendes Nat.selectie Portugal
2 Bill Nickson Nat.selectie GBr
3 Sid Barras Bantel GBr
4 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
5 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
6 Keith Lambert Holdsworth GBr
7 Fernando Vieira Nat.selectie Portugl
8 Phil Corley Holdsworth GBr
9 Phil Bayton Dawes GBr
10 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Geoff Wiles Holdsworth GBr
12 Danny Horton Bantel GBr
13 Leslie West Holdsworth GBr
14 Joe Waugh Colindale GBr
15 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
16 Freddy Maertens Flandria België
17 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18 Trevor Bull Dawes GBr
19 Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
20 Antonio Marcalo Nat.selectie Portugal
1975
1 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
3 Roine Gronlund Nat.selectie Zweden
4 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5 Attilio Rota Nat.selectie Italië
6 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
7 Bill Nickson Liverpool GBr
8 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
9 Jan Trybala Nat.selectie Polen
10 Joe Waugh G.S.Strada GBr
11 Josef Dvorak Nat.selectie C.S.S.R.
12 Junker Jorgensen Nat.selectie Denemarken
13 Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
14 Jaroslav Poslusny Nat.selectie C.S.S.R.
15 Tadeusz Zawada Nat.selectie Polen
16 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17 Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
18 Milos Hrazdira Nat.selectie C.S.S.R.
19 John Allis Nat.selectie V.S.A.
20 Richard Foster Bradford GBr
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Roy Schuiten Nederland
3.Tord Filipsson Zweden
4.Stanislas Boniecki Polen
5.Frantisek Kondr Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nederland
7.Bernt Johansson Zweden
8.Anthony Gornall Groot-Brittannië
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Jostein Wilmann Noorwegen
11.Jan Raas Nederland
12.Willi Singer B.R.D.
13.Ad Dekkers Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Polen
15.Ronald Gronlund Zweden
16.Steve Heffernan Groot-Brittannië
17.Herman Snoeyink Nederland
18.Anton Kaczmarek Polen
19.Jan Aling Nederland
20.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Bent Pedersen Denemarken
4.Svend Jacobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Jerzy Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland
1971
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Jiri Prchal Tsjechoslovakije
3.Staf Van Cauter België
4.Jack Disney V.S.A.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Jan Smolik Tsjechoslovakije
7.Ryszard Szurkowski Polen
8.Ludo Van der Linden België
9.Bruno Hubschmid Zwitserland
10.Cees Priem Nederland
11.Harry Cutting V.S.A.
12.Freddy Maertens België
13.Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Fritz Wehrli Zwitserland
16.Popke Oosterhof Nederland
17.Markus Berger Zwitserland
18.Zygmunt Hanusik Polen
19.Peter Doyle Ierland
20.Henk Poppe Nederland
1970
1.Popke Oosterhof Nederland
2.Janusz Mikolajczyk Polen
3.Jan Mainus Tsjechoslovakije
4.Andreas Troche B.R.D.
5.Matthijs De Koning Nederland
6.Vladimir Sokolov U.S.S.R.
7.George Crewe Groot-Brittannië
8.Pavel Konecny Tsjechoslovakije
9.Phil Edwards Groot-Brittannië
10.Dusan Zeman Tsjechoslovakije
11.Tino Tabak Nederland
12.Georges Barras België
13.Tony Gakens België
14.Eddie McGourley Groot-Brittannië
15.Daniel Morelon Frankrijk
16.Henryk Wozniak Polen
17.Victor Peeters België
18.Jörgen Schmidt Denemarken
19.Egon Laursen Denemarken
20.Wolfgang Renner B.R.D.
1969
1 Popke Oosterhof Nederland 
2 Andreas Troche B.R.D. 
3 Jozef Mikolajczyk Polen
4 Fedor Den Hertog Nederland 
5 Peter Doyle Ierland 
6 Peter Buckley Gr.Brit.
7 Jiri Mainus C.S.S.R. 
8 Joseph Fuchs Zwitserland
9 Doug Dailey Gr.Brit.
10 Mathijs De Koning Nederland 
11 Phil Edwards Gr.Brit. 
12 Vladimir Sokolov U.S.S.R. 
13 Czeslaw Polewiak Polen 
14 Gary Crewe Gr.Brit. 
15 Pavel Konecny C.S.S.R. 
16 Kazimierz Jasinski Polen 
17 Dusan Zeman C.S.S.R.
18 Wojciech Matusiak Polen 
19 Tino Tabak NewZealand 
20 Brian Jolly Gr.Brit.
1968
1 Peter Doyle Ierland
2 Vladimir Sokolov U.S.S.R.
3 Gosta Pettersson Zweden
4 Dave Rollinson Gr.Brit.
5 Sid Barras Gr.Brit.
6 Dave Paling Gr.Brit.
7 Liam Horner Ierland
8 Leslie West Gr.Brit.
9 Noel Teggart Ierland
10 Novel Fadeev U.S.S.R.
11 Howard Walmsley Gr.Brit.
12 Jaan Klaassepp U.S.S.R.
13 John Bettinson Gr.Brit.
14 Stanislaw Pawlowski Polen
15 Mick Hesson Gr.Brit.
16 Dave Vose Gr.Brit.
17 Erik Pettersson Zweden
18 Grzegorz Szumlakowski Polen
19 Tadeusz Zadrozny Polen
20 William Bilsland Gr.Brit.
1967
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Dave Rollinson Groot-Brittannië
3.Leslie West Groot-Brittannië
4.Stéphane Abrahamian Frankrijk
5.Peter Buckley Groot-Brittannië
6.Stanislas Demel Polen
7.Viktor Petrov Sovjet-Unie
8.Taddeo Giroli Italië
9.Zbigniew Hanusik Polen
10.Giovanni Corradini Italië
11.Stanislas Pawlowski Polen
12.Anatoli Starkov Sovjet-Unie
13.Vladimir Neliubine Sovjet-Unie
14.Rini Wagtmans Nederland
15.Michal Forma Polen
16.Alain Vasseur Frankrijk
17.Lucien Van Impe België
18.Jan Kudra Polen
19.Leen De Groot Nederland
20.Vladimir Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
1966
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Werner Blaudzun Denemarken
3.Frédéric Lancien Frankrijk
4.Jan Gawliczek Polen
5.Sergei Shepel Sovjet-Unie
6.Joeri Pominov Sovjet-Unie
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Peter Abt Zwitserland
9.Mike Cowley Groot-Brittannië
10.Joeri Tkatsjenko Sovjet-Unie
11.Hugh Porter Groot-Brittannië
12.Dave Paling Groot-Brittannië
13.Franek Surminski Polen
14.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
15.Paul Seye België
16.Jan Van Der Horst Nederland
17.Luigi Roncaglia Italië
18.Evert Dolman Nederland
19.Tiemen Groen Nederland
20.TOmas Zadrozny Polen
1965
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Battista Monti Italië
3.Eddy Merckx België
4.Leslie West Groot-Brittannië
5.John Bettinson Groot-Brittannië
6.Werner Blaudzun Denemarken
7.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
8.Janusz Janiak Polen
9.Wladimir Kowlowski Polen
10.Nick Baty Groot-Brittannië
11.Tomas Zadrozny Polen
12.Harry Steevens Nederland
13.Frédéric Lancien Frankrijk
14.Dave Hepple Groot-Brittannië
15.Patrick Sercu België
16.Jonas Anton Ek Zweden
17.Eddy De Sitter België
18.Jacques Botherel Frankrijk
19.Herman Vrijders België
20.Tiemen Groen Nederland
1964
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Vicente Lopez-Carril Spanje
3.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
4.Mike Cowley Groot-Brittannië
5.Jaap Oudkerk Nederland
6.Gabino Erenozaga Spanje
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Colin Lewis Groot-Brittannië
9.Eddy Merckx België
10.Jiri Daler Tsjechoslovakije
11.Peter Chisman Groot-Brittannië
12.Ernst Streng B.R.D.
13.Pete Gordon Groot-Brittannië
14.Lothar Claesges B.R.D.
15.Herman Van Loo België
16.Karl Link B.R.D.
17.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
18.Tiemen Groen Nederland
19.Cor Schuuring Nederland
20.Mario Zanin Italië
1963
1.Lucien Aimar Frankrijk
2.Gösta Pettersson Zweden
3.Julien Stevens België
4.Marcello Mugnaini Italië
5.Winfried Bölke B.R.D.
6.Flaviano Vicentini Italië
7.Joeri Melikov U.S.S.R.
8.Jos Huysmans België
9.Gerben Karstens Nederland
10.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11.Victor Kapitanov U.S.S.R.
12.Paul Lemeteyer Frankrijk
13.Roger Swerts België
14.Arie Den Hartog Nederland
15.Felice Gimondi Italië
16.Stig Blom Zweden
17.Raymond Delisle Frankrijk
18.Noël De Pauw België
19.Sture Pettersson Zweden
20.Kjell Rodian Denemarken
1962
1.Erik Pokorny Polen
2.Norman Baty G.B.
3.William Holmes G.B.
4.John Hinds G.B.
5.Kenneth Hill G.B.
6.Ken Nutall G.B.
7.Miklos Laczo Tsjechoslovakije
8.Wes Mason G.B.
9.Franek Surminski Polen
10.Romain De Loof België
11.Arie den Hartog Nederland
12.Jorgen Emil Hansen Denemarken
13.Jan Gawliczek Polen
14.Herman Van Loo België
15.Henk Nijdam Nederland
16.Renato Bongioni Italië
17.Julien Stevens België
18.Cees Lute Nederland
19.Kay Erik Jensen Denemarken
20.Bernhard Rohr B.R.D.
1961
1.William Dalton G.B.
2.William Holmes G.B.
3.José Luis Uribezubia Spanje
4.Peter Chisman G.B.
5.Lothar Appler D.D.R.
6.Geoff Coles G.B.
7.Henry McGuire G.B.
8.Andrzej Piechaczek Polen
9.Alexander Kulibin U.S.S.R.
10.Fedor Tarakanov U.S.S.R.
11.Dan Hill G.B.
12.Henk Nijdam Nederland
13.Bernd Barleben D.D.R.
14.José Echevarria Spanje
15.Frans Melckenbeeck België
16.Romain De Loof België
17.Jean Jourden Frankrijk
18.Karol Bednarczyk Polen
19.Mik Snijder Nederland
20.Jaap Oudkerk Nederland
1960
1.William Bradley G.B.
2.William Holmes G.B.
3.Willy Vandenberghe België
4.Ove Adamsson Zweden
5.Livio Trape Italië
6.Gustav Adolf Schur D.D.R.
7.Bernhard Eckstein D.D.R.
8.Henry McGuire G.B.
9.Vic Denson G.B.
10.Sture Hansson Zweden
11.Ken Laidlaw G.B.
12.John Hinds G.B.
13.Roger Thull Luxemburg
14.Dirk Groeneweg Nederland
15.Peter Crinnion Ierland
16.Ramon Mendiburu Spanje
17.Victor Kapitanov U.S.S.R.
18.Ernst Fuchs Zwitserland
19.Roland Lacombe Frankrijk
20.Jos Geurts België
1959
1.Stanny Goossens België
2.William Bradley G.B.
3.Jack Geddes G.B.
4.Constant De Keyser België
5.Wolfgang Braune D.D.R.
6.Karl Müller D.D.R.
7.Ben Pusey G.B.
8.Jean-Baptist Claes België
9.Mathias Brüning D.D.R.
10.Rudi Altig B.R.D.
11.Oliver Blower G.B.
12.Klaus Oldenburg D.D.R.
13.James Perks G.B.
14.Vic Denson G.B.
15.Renko Revay C.S.S.R.
16.Bas Maliepaard Nederland
17.Gerhard Löffler D.D.R.
18.Mario Valotto Italië
19.Alexei Petrov U.S.S.R.
20.Danilo Kotev Bulgarije
1958
1.William Bradley G.B.
2.Richard Durlacher Oostenrijk
3.Alfons Sweeck België
4.Ronald Coe G.B.
5.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
6.Alexei Petrov U.S.S.R.
7.Frans De Speghel België
8.Joeri Melikov U.S.S.R.
9.Dave Collins G.B.
10.Steve Brittain G.B.
11.Bogdan Kotsev Bulgarije
12.Danilo Kolev Bulgarije
13.Ab Van Egmond Nederland
14.Henry Reynolds G.B.
15.Gyorgy Georgiev Bulgarije
16.Dave Bedwell G.B.
17.Norbert Coreelman België
18.Valeer Paulissen België
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Gustav Adolf Schur D.D.R.
1957
1.William Bradley G.B.
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Horst Tüller D.D.R.
4.Carlo Simonigh Italië
5.Ian Sandbach G.B.
6.Nentscho Christov Bulgarije
7.Norman Sheil G.B.
8.Clement Roman België
9.Louis Proost België
10.José Denoyette België
11.Adri Roks Nederland
12.Francesco Gandini Italië
13.Bogdan Kotsev Bulgarije
14.Abe Geldermans Nederland
15.Schalk Verhoef Nederland
16.Jaap Huissoon Nederland
17.Ken Laidlaw G.B.
18.Jim Perks G.B.
19.Tim Oldfield G.B.
20.Marc Sleeuwaert België
1956
1.Nentscho Christov Bulgarije
2.Bogdan Kotsev Bulgarije
3.Michael Wiechowski Polen
4.Sandor Bugalski Polen
5.Jan Vesely Tsjechoslovakije
6.Frans Mahn Nederland
7.Ercole Baldini Italië
8.Camil Sandru Roemenië
9.Arnaud Geyre Frankrijk
10.Hans Brinkmann B.R.D.
11.Horst Tüller D.D.R.
12.Leonardo Faggin Italië
13.Frank Ravn Denemarken
14.Jean Graczyk Frankrijk
15.Marcel Vermeulin Frankrijk
16.Norbert Verhougstraete België
17.Valentin Petrovic Joegoslavië
18.Henryk Komuniewski Polen
19.Alfons Hermans België
20.Stanislaw Krolak Polen
1955
1.Keith Mitchell Wearwell G.B.
2.Anthony Hewson Nat.selectie G.B.
3.Henryk Andresen Nat.selectie Noorwegen
4.Ron Bartrop Viking G.B.
5.Henri Guldemont Nat.selectie België
6.John Christison Viking G.B.
7.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Brian Haskell Viking G.B.
9.John Andrews Nat.selectie G.B.
10.René Rasmussen Nat.selectie Denemarken
11.Ian Steel Viking G.B.
12.Teodor Todorov Nat.selectie Bulgarije
13.Ragnar Roussiev Nat.selectie Bulgarije
14.Sante Ranucci Nat.selectie Italië
15.Ken Russell Wilson G.B.
16.Constantin Dumitrescu Nat.selectie Roemenië
17.Dave Booker Viking G.B.
18.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Jean Fourneau Nat.selectie Frankrijk
20.Lino Grassi Nat.selectie Italië
1954
1 Brian Robinson Ellis-Briggs GBr
2 Eugene Tamburlini Nat.selectie Frankrijk
3 Dave Bedwell Hercules GBr
4 Germain Mercier Nat.selectie Frankrijk
5 Joe Christison Viking GBr
6 Ian Greenfield Wearwell GBr
7 Clive Parker Hercules GBr
8 Dennis Talbot Hercules GBr
9 Ian Steel Viking GBr
10 Bob Maitland B.S.A. GBr
11 Fred Krebs Hercules GBr
12 Alphonse Allanic Nat.selectie Frankrijk
13 John Pottier Wearwell GBr
14 Ken Mitchell Wearwell GBr
15 Roland Bezamat Nat.selectie Frankrijk
16 Stan Jones B.S.A. GBr
17 Kenneth Joy Hercules GBr
18 Alfred Newman B.S.A. GBr
19 Willy Jacob Nat.selectie België
20 Douglas Booker Viking GBr
1953
1.Battista Monti Nat.selectie Italië
2.Reginald Harris B.S.A. G.B.
3.George Thomas B.S.A. G.B.
4.Leon Scales Wearwell G.B.
5.Rik Van Looy Nat.selectie België
6.Charly Parker Hercules G.B.
7.John Pottier Wearwell G.B.
8.Miel Van Cauter Nat.selectie België
9.Michel Baele Nat.selectie België
10.Brian Robinson Ellis Briggs G.B.
11.Dave Bedwell Hercules G.B.
12.Bob Maitland B.S.A. G.B.
13.Henri Guldemont Nat.selectie België
14.René Van Meenen Nat.selectie België
15.Ted Gerrard B.S.A. G.B.
16.Jan Pedersen Nat.selectie Denemarken
17.Giuseppe Messina Nat.selectie Italië
18.Louis Wilson Pennine G.B.
19.Ricardo Filippi Nat.selectie Italië
20.Albert Ilsley Ellis Briggs G.B.
1952
1.Leon Scales Sun G.B.
2.Ken Russell Ellis Briggs G.B.
3.Battista Monti Nat.selectie Italië
4.Ian Greenfield Sun G.B.
5.Ian Steel Viking G.B.
6.Bob Maitland B.S.A. G.B.
7.George Thomas B.S.A. G.B.
8.André Noyelle Nat.selectie België
9.Reginald Harris B.S.A. G.B.
10.Bernie Wood Pennine G.B.
11.Jacques Anquetil Nat.selectie Frankrijk
12.Paul Proctor B.S.A. G.B.
13.Marcel Michaux Nat.selectie België
14.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
15.Luigi Giancola Nat.selectie Italië
16.Loris Campana Nat.selectie Italië
17.Dave Robinson Romford G.B.
18.Piet Van Heusden Nat.selectie Nederland
19.Georges Van Den Dooren Nat.selectie België
20.William Cook Romford G.B.
1951
1.Ian Steel Viking G.B.
2.Alec Taylor Gnutti G.B.
3.Ian Greenfield Nat.selectie G.B.
4.Bevis Wood Pennine G.B.
5.John Welch Viking G.B.
6.Dave Bedwell I.T.P. G.B.
7.Ken Jowett I.T.P. G.B.
8.Georges Audemard Nat.selectie Frankrijk
9.Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
10.Kay Allan Olsen Nat.selectie Denemarken
11.Willi Emborg Nat.selectie Denemarken
12.Etienne Garnier Nat.selectie Frankrijk
13.Ken Russell Gnutti G.B.
14.André Laurent Nat.selectie Frankrijk
15.Wim Snijders Nat.selectie Nederland
16.Gianni Ghidini Nat.selectie Italië
17.Fons Jacobs Nat.selectie België
18.Marcel Janssens Nat.selectie België
19.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
20.Jan Vesely Nat.selectie C.S.S.R.
1950
1 Dave Bedwell Frejus GBr
2 Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
3 John Welch Viking GBr
4 Ken Russell I.T.P. GBr
5 George Lander Frejus GBr
6 Marcel Mouchette Nat.selectie Frankrijk
7 Clive Parker Dayton GBr
8 David Maxwell Glasgow United GBr
9 Les Wade Frejus GBr
10 Leslie Scales Dayton GBr
11 Louison Bobet Nat.selectie Frankrijk
12 Ian Steel Glasgow United GBr
13 Fausto Coppi Nat.selectie Italië
14 Alec Taylor Polhill CC GBr
15 Bernard Belaubre Nat.selectie Frankrijk
16 Gino Bartali Nat.selectie Italië
17 Ian Greenfield Edinburgh GBr
18 Stan Ockers Nat.selectie België
19 Gerrit Voorting Nat.selectie Nederland
20 Bevis Wood Preston Wheelers GBr
1949
1 Gino Bartali Bartali Italië
2 Louison Bobet Stella Frankrijk
3 Stan Ockers Garin België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Wim Van Est Garin Nederland
6 Fiorenzo Magni Wilier Italië
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Jean Robic Thomann Frankrijk
9 Rik Van Steenbergen Mercier België
10 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
11 Antonin Rolland Rhonson Frankrijk
12 Pasquale Fornara Legnano Italië
13 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
14 Lucien Teissiere Metropole Frankrijk
15 Ludwig Hormann Bauer BRD
16 Raymond Impanis Alcyon België
17 Bernardo Ruiz Peugeot Spanje
18 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
19 Knud Pedersen Carrara Denemarken
20 Siegfried Sternberg Derby Berlin DDR
1948
1 Louison Bobet Stella Frankrijk
2 Stan Ockers Garin België
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Lucien Teissiere Métropole Frankrijk
5 Jean Robic Genial Frankrijk
6 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
10 Wim Van Est Willebrord Nederland
11 Rik Van Steenbergen Mercier België
12 Gino Bartali Legnano Italië
13 Bernardo Ruiz AgrisRadio Spanje
14 Raymond Impanis Alcyon België
15 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
16 Luciano Pezzi Arbos Italië
17 Vittorio Seghezzi Lygie Italië
18 Vincenzo Rossello Legnano Italië
19 Antonio Bevilacqua Atala Italië
20 Alex Close Libellula België 1947
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Jean Robic Nat.selectie Frankrijk
3 Rik Van Steenbergen Mercier België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
6 Fiorenzo Magni Viscontea Italië
7 Stan Ockers Gr.Leeuw België
8 Gottfried Weilenmann Rico Zwitserland
9 Raymond Impanis Alcyon België
10 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
11 Ferdi Kubler Cilo Zwitserland
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Vincenzo Rossello Wilier Italië
14 Giovanni Epino Nat.selectie Italië
15 Gino Bartali Legnano Italië
16 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
17 Adolfo Deledda Rhonson Italië
18 Ernest Allemeersch Celta België
19 Antonio Bevilacqua Lygie Italië
20 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
1946
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Fausto Coppi Bianchi Italië
3 Fiorenzo Magni Ricci Italië
4 Stan Ockers Metropole België
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Raymond Impanis Cureghem België
7 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
8 Louison Bobet Stella Frankrijk
9 Jean-Marie Goasmat Ray-Dunlop Frankrijk
10 Gino Bartali Legnano Italië
11 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
12 Adolfo Deledda Rhonson Italië
13 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
14 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
15 Angelo Conterno Covolo Italië
16 Bim Diederich Helyett Luxemburg
17 Lucien Lazarides Urago Frankrijk
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Gottfried Weilenmann Tour de Suisse Zwitserland
20 Roberto Amadori Campari Italië
1945
1 Fausto Coppi Bianchi Italië
2 Louis Longo Arliguie Frankrijk
3 Stan Ockers Metropole België
4 Fiorenzo Magni Ricci Italië
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
7 Gino Bartali Legnano Italië
8 Helge-Heinr. Jacobsen Trumf Denemarken
9 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
10 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
11 Angelo Conterno Covolo Italië
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Edouard Muller Nat.selectie Frankrijk
14 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
15 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
16 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
17 Vittorio Seghezzi Nat.selectie Italië
18 Archibald Clark Nat.selectie Gr.Brit.
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Raphael Geminiani Clermont Frankrijk 1944
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Reg Braddick Broad Oak GBr
3 Arthur Hunt Broad Oak GBr
4 Oscar Moreton Solihull GBr
5 Alan Stokes V.C.Notts GBr
6 Jack O’Connor Broad Oak GBr
7 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
8 Cyril Cartwright Manchester GBr
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Len West Nat.selectie Gr.Brit.
14 Kenny Wood Broad Oak GBr
15 Juan Petris Nat.selectie Argentinië
16 Louis Longo Arliguie Frankrijk
17 Henri Aubry Mercier Frankrijk
18 Stan Ockers Metropole België
19 Frans De Coster Blauwput België
20 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland 15
1943
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Henri Aubry Mercier Frankrijk
3 Reg Braddick Broad Oak GBr
4 Arthur Hunt Broad Oak GBr
5 Oscar Moreton Solihull GBr
6 Alan Stokes V.C.Notts GBr
7 Jack O’Connor Broad Oak GBr
8 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Kenny Wood Broad Oak GBr
14 Juan Petris Viscontea Argentinië
15 Louis Longo Arliguie Frankrijk
16 Stan Ockers Metropole België
17 Frans De Coster Nat.selectie België
18 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland
19 Lucien Acou Europe België
20 Albert Adam Nat.selectie België
1942
1 Louis Longo Nat.selectie Frankrijk
2 Fiorenzo Magni Nat.selectie Italië
3 Stan Ockers Antwerp BC België
4 Gerrit Schulte Nat.selectie Nederland
5 Knud Jacobsen Nat.selectie Denemarken
6 Gino Bartali Legnano Italië
7 Marcel Van De Vivere Nat.selectie België
8 Firmin Van Kerrebroeck Nat.selectie België
9 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
10 Frederyk Sorensen Nat.selectie Denemarken
11 Rik Van Steenbergen Nat.selectie België
12 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
13 Oscar Plattner Nat.selectie Zwitserland
14 Eugene Gamard Nat.selectie Frankrijk
15 Antonio Gelabert Baleares Spanje
16 Vic Gibbons Brentwood GBr
17 Emile Idee Nat.selectie Frankrijk
18 Guy Lapebie R.Lapebie Frankrijk
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Ernest Naef Nat.selectie Zwitserland
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1940
1 Eddie Larkin Monckton GBr
2 Percy Stallard Wolverham. GBr
3 George Fleming Belle Vue GBr
4 Jack Fancourt Yorkshire GBr
5 Eddie Leece Lancashire GBr
6 F.H. Worthen Clarion GBr
7 Valery Van De Velde Nat.selectie
8 Frederick Pape Castelnau GBr
9 George Postlethwaite Nat.selectie Gr.Brit.
10 Jean Marechal Rochet Frankrijk
11 W.M. Maxfield R.A.F. GBr
12 Juul Lowagie Nat.selectie België
13 Benny Whitmore Wolverhampton GBr
14 Maurice Kallert Fr.Sport Frankrijk
15 Mark Richards Galena CC GBr
16 Jose Albuquerque Sporting Portugal
17 Adolfo Leoni Bianchi Italië
18 T.H. Dodd Sheffield GBr
19 G.C. Gichard Catford CC GBr
20 Aguiar Martins Nat.selectie Portugal
1939
1 Bill Ashby Belle Vue GBr
2 Jack Holmes Yorkshire GBr
3 Geoff Poole Yorkshire GBr
4 Trevor West Cwmcarn GBr
5 Norman Hey Bronte Wh. GBr
6 Bernard Rangeley Bronte Wh. GBr
7 Robert Fletcher Wolverhampton GBr
8 George Logan Vegetarian GBr
9 W.J. Austin Wolverhampton GBr
10 Bill Messer Marlboro GBr
11 John Manning Charlotte GBr
12 E.G. Guy Vegetarian GBr
13 Johnny Dickson Edinburgh GBr
14 Ken Swann Clarencour GBr
15 Harry Rosenberg Vegetarian GBr
16 G.N. Burgess Bronte Wh. GBr
17 Willy Livingstone Nat.selectie Ierland
18 James Purves Vegetarian GBr
19 A.J. Zenthon Westerley GBr
20 Donald Morrison GlasgowWh. GBr

Lees verder “Tour of Britain (voorheen Milk Race)”

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

2013
1 Patrick Konrad Oostenrijk
2 Toms Skujins Letland
3 Adam Yates Gr.Brit.
4 Dylan Van Baarle Nederland
5 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
6 Simon Yates Gr.Brit.
7 Julian Alaphilippe Frankrijk
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Clement Chevrier Frankrijk
10 Bakhtiyar Kozhatayev Kazakstan
11 Ruben Fernandez Spanje
12 Jasha Suetterlin Duitsland
13 Daniil Fominykh Kazakstan
14 Oskar Svendsen Noorwegen
15 Davide Formolo Italië
16 Heiner Rodrigo Parra Bustamante Colombia
17 Gavin Mannion V.S.A.
18 Tilegen Maidos Kazakstan
19 Adam Phelan Australië
20 Pierre Gouault Frankrijk

2012
1 Alexey Lutsenko Kazakstan
2 Patrick Konrad Oostenrijk
3 Sergei Pomoshnikov Rusland
4 Jan Polanc Slovenië
5 Juan Ernesto Chamorro Chitan Colombia
6 Lawrence Warbasse V.S.A.
7 Tobias Ludvigsson Zweden
8 Jay McCarthy Australië
9 Silvan Dillier Zwitserland
10 Havard Blikra Noorwegen
11 Warren Barguil Frankrijk
12 Natnael Berhane Eritrea
13 Mattia Cattaneo Italië
14 Sergey Chernetski Rusland
15 Ian Boswell V.S.A.
16 Gennady Tatarinov Rusland
17 Daan Olivier Nederland
18 Tim Wellens België
19 Evert Alexander Rivera Colombia 
20 Eduardo Sepulveda Argentinië
2011
1 Matthias Allegaert Ovyta België
2 Tim De Clercq Soenens België
3 Johan Chaves Café de Colombia Colombia
4 Cristiano Monguzzi Casati Italië
5 Ramon Sinkeldam Rabobank Nederland
6 David Boily Spidertech Canada
7 Axel Domont Chambéry Frankrijk
8 Jasper Stuyven Bontrager België
9 Mattia Cattaneo Trevigiani Italië
10 Kanstantsin Klimiankou Astana Witrusland
11 Jacob Rathe Chipotle VSA
12 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
13 Vegard Stake Laengen Team Joker Noorwegen
14 Stefano Locatelli Colpack Italië
15 Warren Barguil Lanester 56 Frankrijk
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Vincenzo Ianniello Caparrini Italië
18 Michael Rodriguez Café de Colombia Colombia
19 Louis Verhelst WSC Menen België
20 Jetse Bol Rabobank Nederland
2010
1 Nairo Quintana Rojas Coldeportes Colombia
2 Andrew Talansky Chipotle VSA
3 Jarlinson Pantano Coldeportes Colombia
4 Tom-Jelte Slagter Rabobank Nederland
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 Romain Bardet Chambery Frankrijk
7 Thomas Bonnin Albi V.S. Frankrijk
8 Michael Matthews Jayco Australië
9 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
10 Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11 David Roesch Atlas BRD
12 Gregory Brenes Obando Burgos Costa Rica
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Yannick Eijssen Eijssen België
15 Higinio Fernandez Suarez Orbea Spanje
16 Nelson Oliveira Livestrong Portugal
17 Marek Canecky Podbrezova Slovakije
18 Chris Butler B.M.C. VSA
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Sergej Fuchs Rabobank BRD
4 Jaco Venter Marco Polo ZAf
5 Michel Kreder Rabobank Nederland
6 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
7 Peter Stetina Garmin VSA
8 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
9 Andrei Krasilnikau A.S.Aigle Witrusland
10 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
11 Romain Beney Atlas Zwitserland
12 Tony Gallopin Auber Frankrijk
13 Alexander Prishpetny Itera Rusland
14 John Darwin Atapuma Aguardientes Colombia
15 Julien Berard Chambery Frankrijk
16 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
17 Arthur Vichot Roanne Frankrijk
18 Jan Tratnik Radenska Slovenië
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Kirk Carlsen Garmin VSA
2008
1 Jan Bakelants Beveren 2000 België
2 Rui Costa Benfica Portugal
3 Arnold Jeannesson Aubervilliers Frankrijk
4 Jerome Coppel Francaise Frankrijk
5 Andrei Amador Lizarte Costa Rica
6 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
7 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
8 Jarlinson Pantano Pasion Colombia
9 Damiano Caruso Grassi Italië
10 Peter Stetina Garmin VSA
11 Kristjan Koren Perutnina Slovenië
12 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
13 Sergei Fuchs 3C-Gruppe BRD
14 Anthony Roux Francaise Frankrijk
15 Thomas Peterson Garmin VSA
16 Simon Geschke KEDBianchi BRD
17 Rein Taaramae Cofidis Estland
18 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
19 Cyril Gautier Armor Frankrijk
20 Herberts Pudans Dynatek Letland
2007
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Patrice Halgand Agricole Frankrijk
3 Guillaume Levarlet Aubervilliers Frankrijk
4 Nicholas Roche Agricole Ierland
5 Andreas Muller RSV Berlin BRD
6 Marcel Beima T-Mobile Nederland
7 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
8 Bauke Mollema Rabobank Nederland
9 Beat Zberg Gerolstein Zwitserland
10 Johann Tschopp Bouygues Zwitserland
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Hubert Schwab Quickstep Zwitserland
13 Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
14 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
15 Giovanni Visconti Quickstep Italië
16 Stijn De Volder Discovery België
17 Cyrille Gautier Armor Frankrijk
18 David Lelay Armor Frankrijk
19 Andreas Kappes RSV Berlin BRD
20 Leonardo Duque Cofidis Colombia
2006
1 Dominique Rollin VC Roubaix Canada
2 Christophe Diguet VC Nantes Frankrijk
3 Jerome Bonnace Fenioux Frankrijk
4 Jonathan Dayus VC Nantes GBr
5 Nicolas Reynaud V.C.Aix Frankrijk
6 Mickael Szkolnik Albi V.S. Frankrijk
7 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan
8 Brad Huff TIAA-CREF VSA
9 Gil Suray Team Storez België
10 Yannick Marie Gascogne Frankrijk
11 Michael Lange TIAA-CREF VSA
12 Tomasz Kaszuba UC Artix Polen
13 Ger Soepenberg Fondas P3 Nederland
14 Mederic Clain VC Roubaix Frankrijk
15 Steven De Decker Soenens België
16 Marcin Slezak Montauban Polen
17 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
18 Nicolas Rousseau Equipe de Poursuite Frankrijk
19 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
20 Gilles Tanguy Marmande Frankrijk
2005
1 John Gadret Jartazi Frankrijk
2 Simon Collard Nat.selectie België
3 Anthony Van Den Berghe Nat.selectie België
4 Jose Antonio Pecharroman Quickstep Spanje
5 Carl Naibo Jean Floch Frankrijk
6 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
7 Samuel Plouhinec Jean Floch Frankrijk
8 Luis Perez Rodriguez Cofidis Spanje
9 Remy Di Gregorio Francaise Frankrijk
10 Benoit Salmon Agritubel Frankrijk
11 Francesco Bellotti Agricole Italië
12 Preben Van Hecke Lotto België
13 Julien Mazet Auberville Frankrijk
14 Kevin Maene Nat.selectie België
15 Cristian Moreni Quickstep Italië
16 Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
17 Preben Duchateau Nat.selectie België
18 Jonathan McCarty Discovery VSA
19 Michael Lange TIAA-CREF VSA
20 Leonardo Duque Jartazi Colombia
2004
1 Ben Cramers België
2 Norman Meerkerke Nederland
3 Joos Groen Nederland
4 Mike Alloo Nederland
5 Serge Joos België
6 Tom Maes België
7 Piet Jochems België
8 Gideon De Jong Nederland
9 Markus Runggaldier Italië
10 Gerald Lavalard Frankrijk
11 Wouter Van Mechelen België
12 Gregor Zajc Slovenië
13 Jean-Claude Lebeau België
14 Nicolai Baiolet België
15 Thomas Dekker Nederland
16 Francesco Secchiari Italië
17 Giuseppe Clara Italië
18 Vincent Rouchon Frankrijk
19 Wannes Maertens Canada
20 Tim Van De Zande Nederland
2003
1 Rodrigo Gonzalez Mexico
2 Ivan Zamorano Mexico
3 Michal Prusa Tsjechië
4 Alexey Esin Rusland
5 Magnus Backstedt Zweden
6 Mathijs Loohuis Nederland
7 Franco Marvulli Zwitserland
8 Jiri Novak Tsjechië
9 Tino Haakman Nederland
10 Sergio Marinangeli Italië
11 Jaaron Poad Nieuw-Zeeland
12 Viktor Panaev Rusland
13 Andy Jacques-Mayne VSA
14 Oscar Mason Italië
15 Frank Van Dulmen Nederland
16 Tomas Vokrouhlik Tsjechië
17 Fabio Montenegro Colombia
18 Michael Randin Zwitserland
19 Simone Mori Italië
20 Arne Hassink Nederland
2002
1.Aitor Silloniz Euskaltel Spanje
2.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
3.Samuel Dumoulin Jean Delatour Frankrijk
4.Pierrick Fedrigo Credit Agricole Frankrijk
5.David Munoz Kelme Spanje
6.Kevin De Weert Rabobank Belgium
7.Pieter Weening Rabobank Nederland
8.Jimmy Engoulvent Bonjour Frankrijk
9.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
10.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
11.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet Oekraïne
12.Egoi Martinez Euskaltel Spanje
13.Inaki Isasi Euskaltel Spanje
14.Jure Golcer Perutnina Slovenia
15.Vladislav Borisov Nat.selectie Rusland
16.Anthony Charteau Bonjour Frankrijk
17.Mauricio Ardila Marlux Colombia
18.Filippo Pozzato Mapei Quickstep Italia
19.Christophe Laurent Jean Delatour Frankrijk
20.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep Duitsland
2001
1.Kevin Hulsmans Mapei-Quickstep Belgium
2.Inaki Isasi Euskaltel Orbea Spanje
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Sven Teutenberg Festina Specialized Duitsland
5.Pablo Lastras Banesto Pinarello Spanje
6.Gorka Gonzalez Euskaltel Orbea Spanje
7.Juan Miguel Cuenca Kelme Spanje
8.Sébastien Talabardon Big Mat Frankrijk
9.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
10.Marlon Perez Orbitel Colombia
11.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italia
12.Carlos Garcia Kelme Spanje
13.Florent Brard Festina Frankrijk
14.Denis Menchov Banesto Pinarello Rusland
15.Evgeny Petrov Mapei-Quickstep Rusland
16.Stéphane Heulot Big Mat Frankrijk
17.Jesus Manzano Kelme Spanje
18.Angel Luis Casero Festina Spanje
19.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
20.Benoît Poilvet Crédit Agricole Frankrijk
2000
1 Kim Kirchen Montegrappa Luxemburg
2 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
3 Bjorn Hoeben Tegeltoko Nederland
4 Andreas Muller Frankfurt BRD
5 Tom Boonen Groeninge België
6 Stefan Adamsson Crescent Zweden
7 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
8 Samuel Dumoulin V.C.Lyon Frankrijk
9 Michele Scarponi G.S.Zalf Italië
10 Thomas Voeckler Vendee U Frankrijk
11 Lionel Georget Mantes Frankrijk
12 Raphael Bastin Pesant België
13 Samuel Rouyer Nat.selectie Frankrijk
14 Bram Tankink Tegeltoko Nederland
15 Camille Bouquet Mantes Frankrijk
16 Jurgen Van Loocke Groeninge België
17 Andy Cappelle Lombarden België
18 Lars Breiseth Ringerike Noorwegen
19 Charles Dionne Volkswagen Canada
20 Jonas Ljungblad Crescent Zweden
1999
1.Sandro Güttinger Nat.selectie Zwitserland
2.Sergei Iakovlev Besson Kazakstan
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker V.C.Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
2.Vincent Cali Agrigel Frankrijk
3.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
4.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
5.Brice Bouniot Casino Frankrijk
6.Ivan Basso Nat.selectie Italië
7.Christian Vandevelde Nat.selectie V.S.A.
8.Lizuarte Martins Nat.selectie Portugal
9.Roland Maurer Nat.selectie Oostenrijk
10.Pierrick Gillereau Jean Floch Frankrijk
11.Matthias Kern Nat.selectie Zwitserl.
12.Christophe Morel Nat.selectie Frankrijk
13.Salvador Barriga Nat.selectie Mexico
14.Christian Trafelet Nat.selectie Zwitserland
15.David Sipocz Nat.selectie Hongarije
16.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Matthew Meaney Nat.selectie Australië
19.Lauri Aus Mutuelle Estland
20.Toni Tauler Nat.selectie Spanje
1995
1.Philippe Bordenave Blagnac
2.Thierry Bricaud Vendée U
3.Jean-Yves Duzellier ASPTT Mulhouse
4.Damien Nazon Vendée U
5.Laurent Lefèvre Wasquehal
6.Xavier Vadrot ASPTT Paris
7.Christophe Agnolutto ASPTT Paris
8.Anthony Morin Aubervilliers
9.Stéphane Conan Bernard Sport
10.Grégoire Balland ASPTT Metz
11.Grégory Barbier Wasquehal
12.Eric Frutoso Mantes
13.Christophe Faudot Vendée U
14.Jean-François Laffilée VCL Aisne
15.Xavier Jan Côte Armor
16.Erwan Jan ASPTT Paris
17.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63
18.Denis Leproux VCL Aisne
19.Eric Beaune V.C.Rouen
20.Michel Lallouët Bernard Sport
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
3.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
4.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
5.Alain Van der Borght Nat.selectie België
6.Steve De Wolf Nat.selectie België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
9.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
10.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
11.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Michel Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Fabrice Naessens Nat.selectie België
2.Slawomir Krawzyck Corbeil Polen
3.Francis Roger Bic Frankrijk
4.Thierry Gouvenou La Poste Frankrijk
5.Olaf Lurvik Bic Noorwegen
6.Pascal Chanteur Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Chavant V.C.Vaulx Frankrijk
8.Nigel Perry Nat.selectie Australië
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Jean-Pierre Delphis V.C.Vaulx Frankrijk
11.Loic Le Flohic Wasquehal Frankrijk
12.Gunther Nauwelaerts Nat.selectie België
13.Pierre Dewailly Wasquehal België
14.Daniel Devry Nat.selectie België
15.William Pérard V.C.Roubaix Frankrijk
16.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
17.Mario De Clercq Nat.selectie België
18.Daniel Dubreuil Corbeil Frankrijk
19.Christophe Faudot La Poste Frankrijk
20.Pierre-Henri Menthéour Nat.selectie Frankrijk
1989
1 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
2 Marc Meilleur CSM Persan Frankrijk
3 Ivan Cerioli Nat.selectie Italië
4 Steven De Neef Nat.selectie België
5 Mark James Nat.selectie Gr.Brit.
6 Roger Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
7 Erik Bos Nat.selectie Nederland
8 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
9 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Laurent Dufaux Nat.selectie Zwitserland
11 Gino Bos Nat.selectie België
12 Laurent Pillon A.C.B.B. Frankrijk
13 Eric Pichon V.C.Lyon Frankrijk
14 Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
15 Camillo Passera Nat.selectie Italië
16 Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
17 Daniel Wyder Nat.selectie Zwitserland
18 Djamolidin Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
1988
1 Volker Diehl Schwinn BRD
2 Stan Tourne Sigma België
3 Hansruedi Marki Panasonic Zwitserland
4 Bruno Holenweger Isotonic Zwitserland
5 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
6 Roland Gunther Schwinn BRD
7 Anthony Doyle Ever Ready GBr
8 Luc Colijn A.D.R. België
9 Charly Mottet Systeme U Frankrijk
10 Rolf Golz Superconfex BRD
11 Andreas Walzer Nat.selectie B.R.D.
12 Rudy Dhaenens P.D.M. België
13 Gino Primo Nat.selectie België
14 Arnolds Udris Nat.selectie U.S.S.R.
15 Michael Marcussen Nat.selectie Denemarken
16 Marc Macharis Nat.selectie België
17 Adriano Baffi Gis Italië
18 Peter Van Petegem Nat.selectie België
19 Johan Lammerts Toshiba Nederland
20 Kim Eriksen Pepsi Cola Denemarken
1987
1 Uwe Bolten Nat.selectie B.R.D.
2 Stefan Steinweg Nat.selectie B.R.D.
3 Werner Stutz Nat.selectie Zwitserland
4 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
5 Didi Ruegg Nat.selectie Zwitserland
6 Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
7 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
8 Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
9 Michel Legrand Nat.selectie Nederland
10 Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
11 Dainis Grantisch Nat.selectie U.S.S.R.
12 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
13 Philippe Louviot Z-Peugeot Frankrijk
14 Pascal Poisson Systeme U Frankrijk
15 Giovanni Lombardi Nat.selectie Italia
16 Frederic Magné Nat.selectie Frankrijk
17 Othmar Hafliger Toshiba Zwitserland
18 Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
19 Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
20 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
1986
1.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
2.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
3.Claude Carlin La Poste Frankrijk
4.Dante Rezze V.C.V.V. Frankrijk
5.Benjamin Van Itterbeeck Nat.selectie België
6.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
7.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
8.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
9.Hervé Desriac La Poste Frankrijk
10.Stephen Swart Bic Nieuw-Zeeland
11.Bruno Bruyère Nat.selectie België
12.Alejandro Munoz Nat.selectie Spanje
13.Jean-Marie Angelotti La Poste Frankrijk
14.Vincent Thorey Wasquehal Frankrijk
15.Johan Museeuw Nat.selectie België
16.Xavier Cordayeda Nat.selectie Spanje
17.Philippe Galvez V.C.V.V. Frankrijk
18.Laurent Masson A.C.B.B. Frankrijk
19.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Marino Verardo A.C.B.B. Frankrijk
1985
1.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver Nat.selectie België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard Nat.selectie Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay Nat.selectie Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado Nat.selectie Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
1984
1 Volker Diehl Nat.selectie B.R.D.
2 Dieter Thurau Nat.selectie B.R.D.
3 Anthony Doyle Nat.selectie Groot-Brittannië
4 Hans Hendrik Oersted Nat.selectie Denemarken
5 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
6 Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
7 Tommy Post Nat.selectie Nederland
8 Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
9 Dan Frost Nat.selectie Denemarken
10 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
12 Stephan Joho Nat.selectie Zwitserland
13 Jorgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
14 Johan Bruyneel Nat.selectie België
15 Patrice Esnault Nat.selectie Frankrijk
16 Dominique Gaigne Renault Frankrijk
17 Kurt Onclin Nat.selectie België
18 Rudy Ceyssens Nat.selectie België
19 Fredy Schmidtke Nat.selectie B.R.D.
20 Dean Woods Nat.selectie Australië
1983
1 Danny Clark Fangio Australië
2 Roman Hermann Maredo Lichtenstein
3 Etienne De Wilde La Redoute België
4 Stan Tourne Nat.selectie België
5 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6 Urs Freuler Atala Zwitserland
7 Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
8 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gerd Frank Nat.selectie Denemarken
10 Soren Lilholt Nat.selectie Denemarken
11 Werner Betz Maredo BRD
12 Lars Otto Olsen Nat.selectie Denemarken
13 Tullio Cortinovis Nat.selectie Italië
14 Gary Wiggins Aernoudt Australië
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
16 Peter Hermann Maredo Lichtenstein
17 Claude Moreau Coop Frankrijk
18 Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
19 Alexander Romanov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Dieter Thurau Del Tongo BRD
1982
1.Bruno Cornillet Nat.selectie Frankrijk
2.Kim Andersen Coop Denemarken
3.Greg Lemond Renault V.S.A.
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Tom Broznowski Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
9.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
10.Philippe Louviot Nat.selectie Frankrijk
11.Davis Phinney Nat.selectie V.S.A.
12.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten Nat.selectie V.S.A.
14.Siegfried Hekimi Eorotex Zwitserland
15.Thurlow Rogers Nat.selectie V.S.A.
16.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Chris Carmichael Nat.selectie V.S.A.
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Yvon Bertin Coop Frankrijk
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Vanderaerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Pascal Jules Seat Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
14.Jaime Villamajo Seat Spanje
15.Antonio Esparza Seat Spanje
16.Pascal Campion La Redoute Frankrijk
17.René Bittinger Skil Frankrijk
18.Thierry Barrault La Redoute Frankrijk
19.Juan Carlos Alonso Seat Spanje
20.Dominique Le Bon La Redoute Frankrijk
1978
1.Rafael Tolosa Nat.selectie Colombia
2.Stephen Roche Michelin Ierland
3.Régis Clère Mavic Frankrijk
4.Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
5.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic Frankrijk
7.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
10.Acacio da Silva Nat.selectie Portugal
11.Jean-Paul Lebris Nat.selectie Frankrijk
12.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
13.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
14.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
15.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
16.Alberto Coelho Nat.selectie Portugal
17.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
18.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag Zwitserland
20.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
1977
1.Joël Gallopin Frankrijk
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Romanu Vasile Roemenië
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Michal Klasa Tsjechoslovakije
6.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Vladimir Osokin Sovjet-Unie
10.Jan Brzezny Polen
11.Czeslaw Lang Polen
12.Siegbert Schmeisser D.D.R.
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Mircea Romascanu Roemenië
15.Bernd Drogan D.D.R.
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Gerhard Lauke D.D.R.
18.Zenon Zajac Sovjet-Unie
19.Jean-Pierre Bouteille Frankrijk
20.Karl-Dieter Diers D.D.R.
1976
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton Nat.selectie Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière Nat.selectie Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1975
1.Herman Ponsteen Nat.selectie Nederland
2 Jacques Stablinski Flandres-Artois Frankrijk
3 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4 Bernard Osmont Normandie Frankrijk
5 Sylvain Blandon Dauphiné Frankrijk
6 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
7 Herve Inaudi Dauphiné Frankrijk
8 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
9 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit.
10 Raoul Rauline Normandie Frankrijk
11 Michel Le Denmat Bretagne Frankrijk
12 Christian Jourdan Aquitaine Frankrijk
13 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14 Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15 Thierry Grandsire Picardie Frankrijk
16 Daniel Yves Bottazzi Lyonnais Frankrijk
17 Louis Le Bon Bretagne Frankrijk
18 Pierre Bazzo Aquitaine Frankrijk
19 Rene Bittinger Alsace Frankrijk
20 Bernard Badin Normandie Frankrijk
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Jozef Gijsemans België
3.José-Enrique Martinez-Heredia Spanje
4.Stanislaw Szozda Polen
5.Marc Renier België
6.Janusz Kowalski Polen
7.Bernt Johansson Zweden
8.Tord Filipsson Zweden
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.Bill Nickson Groot-Brittannië
15.Willi Matusiak Polen
16.Wim Kelleneers Nederland
17.Joe Waugh Groot-Brittannië
18.Jan Dvorak Tsjechoslovakije
19.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
20.Rudi Schiffner D.D.R.
1973
1.Bernard Bourreau Frankrijk
2.Gianbattista Baronchelli Italië
3.André Corbeau Frankrijk
4.Patrick Béon Frankrijk
5.Georges Talbourdet Frankrijk
6.Michel Demore Frankrijk
7.Wolfgang Steinmayr Oostenrijk
8.Iwan Schmidt Zwitserland
9.Philippe Bodier Frankrijk
10.Joël Hauvieux Frankrijk
11.Jurgen Kraft Duitsland
12.Johann Ruch Duitsland
13.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
14.José Enrique Martinez Heredia Spanje
15.Abelardo Rios Osorio Colombia
16.Jean-Pierre Hannotin Frankrijk
17.Jean-Paul Richard Frankrijk
18.Luis Hernan Diaz Villegas Colombia
19.Roland Salm Zwitserland
20.Alain Meunier Frankrijk
1972
1.Thorleif Andresen Nationale ploeg Noorwegen
2.Patrick Béon A.C.B.B. Frankrijk
3.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
4.Wolfgang Steinmayer Nationale ploeg Oostenrijk
5.Francesco Moser Nationale ploeg Italië
6.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
7.André Corbeau Poitou Frankrijk
8.Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
9.Luciano Borgognoni Nationale ploeg Italië
10.Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
11.Daniel Leveau A.B.C. Frankrijk
12.Gaetano Baronchelli Nationale ploeg Italië
13.Jean-Paul Richard Longjumeau Frankrijk
14.Freddy Maertens Nationale ploeg België
15.Alain Meslet Longjumeau Frankrijk
16.Magne Orre Nationale ploeg Noorwegen
17.Hans Lutz Nationale ploeg B.R.D.
18.Théophile Testier A.B.C. Frankrijk
19.Raymond Martin A.B.C. Frankrijk
20.Théophile Troyard Nationale ploeg Frankrijk
1971
1.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
2.Francesco Moser Nat.selectie Italië
3.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.Karl Koslar Nat.selectie B.R.D.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
8.Jürgen Kraft Nat.selectie B.R.D.
9.Michel Le Denmat Nat.selectie Frankrijk
10.Staf Hermans Nat.selectie België
11.Alain Bernard Nat.selectie Frankrijk
12.Ottokar Ocinsev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jacques Esclassan Nat.selectie Frankrijk
14.Jos Helsen Nat.selectie België
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
17.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
18.André Corbeau Puteaux Frankrijk
19.Martin Martigniène Créteil Frankrijk
20.Maurice Morvan Nat.selectie Frankrijk
1970
1.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
2.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
3.Francesco Moser Nat.selectie Italië
4.Joël Millard Puteaux Frankrijk
5.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
6.Charles Kindelberger Nat.selectie Frankrijk
7.Yves Hézard Puteaux Frankrijk
8.Enzo Mattioda A.C.B.B. Frankrijk
9.Giuseppe Perletto Nat.selectie Italië
10.Désiré Desesquelles Puteaux
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Paul Ravel Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-Marie Médaille Bleus Frankrijk
14.Daniel Sanquer Créteil Frankrijk
15.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
16.Peter Vonhof Nat.selectie B.R.D.
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Robert Chardon Nat.selectie Frankrijk
19.Cees Stam Nat.selectie Nederland
20.Alain Bellouis Nat.selectie Frankrijk
1969
1 Jean-Pierre Parenteau Poitou Frankrijk
2 Gerard Swertvaeger Audemer Frankrijk
3 Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
4 Gerard Briend A.C.B.B. Frankrijk
5 Pierre Quentin A.C.B.B. Frankrijk
6 Marcel Duchemin Gitane Frankrijk
7 Guy Maingon U.S.F.B. Frankrijk
8 Jean-Pierre Danguillaume S.C.Nice Frankrijk
9 Jean-Jacques Cornet A.C.B.B. Frankrijk
10 Jean-Pierre Livet A.C.B.B. Frankrijk
11 Alain Bellouis U.S.F.B. Frankrijk
12 Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
13 Patrick Charron Terrot Frankrijk
14 Hugo Schaer Nat.selectie Zwitserland
15 Roland Schaer Nat.selectie Zwitserland
16 Adri Duijker Nat.selectie Nederland
17 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
18 Bernard Dupuch Gitane Frankrijk
19 Christian Plancon U.S.F.B. Frankrijk
20 Jean-Pierre Monsere Nat.selectie Belgium
1968
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Bernard Thevenet Frankrijk
3.Roger De Vlaeminck België
4.Fabrizio Fabbri Italië
5.Lucien Van Impe België
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1 Christian Robini Frankrijk 
2 Robert Bouloux Frankrijk 
3 Derek Harrison Gr.Brit.
4 Constantino Conti Italië
5 Cyrille Guimard Frankrijk 
6 Jose Gomez Lucas Spanje 
7 Fedor Den Hertog Nederland
8 Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
9 Arturo Pecchielan Italië
10 Rini Wagtmans Nederland 
11 Georges Pintens België
12 Walter Ricci Frankrijk 
13 Claude Guyot Frankrijk 
14 Mario Giaccone Italië
15 Vittorio Marcelli Italië
16 Jiri Hava Tsjechoslovakije
17 Jose Alba Spanje
18 John Schepers Nederland 
19 Piet Tesselaar Nederland
20 Pavel Konecny Tsjechoslovakije
1966
1.José Samyn Flandres Artois Frankrijk
2.Paul Maes S.C.Nice Frankrijk
3.Walter Ricci U.S.Créteil Frankrijk
4.Robert Bouloux A.C.B.B. Frankrijk
5.Jos De Schoenmaecker Nat.selectie België
6.Jean-Pierre Ducasse U.S.Créteil Frankrijk
7.Derek Harrison Nat.selectie Gr.Brit.
8.Willy Vanneste Nat.selectie België
9.Bernard Guyot U.S.Créteil Frankrijk
10.Frans Van De Ruit Amstel Nederland
11.Peter Chisman Nat.selectie Gr.Brit.
12.Roland Berland A.C.B.B. Frankrijk
13.Mino Denti Nat.selectie Italië
14.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
15.Harry Steevens Amstel Nederland
16.José Gomez Lucas Nat.selectie Spanje
17.René Maertens Nat.selectie België
18.André Anselme Peugeot Frankrijk
19.Pierre Puccianti A.C.B.B. Frankrijk
20.Jean Vidament U.S.Créteil Frankrijk
1965
1.José Manuel Lopez Rodriguez Spanje
2.Jean Dumont Frankrijk
3.Mariano Diaz Spanje
4.Charly Grosskost Frankrijk
5.Albert Herger Zwitserl.
6.Maurice Iziers Frankrijk
7.Théophile Tona Frankrijk
8.Leslie West Gr.Brit.
9.Roland Zollinger Zwitserl.
10.Winfried Peffgen B.R.D.
11.André Bayssière Frankrijk
12.Julien De Locht België
13.Georges Pintens België
14.Harry Steevens Nederland
15.André Abry Frankrijk
16.Jorge Marine Spanje
17.Evert Dolman Nederland
18.Giovanni Corradini Italië
19.Frank Ouwerkerk Nederland
20.Gerard Koel Nederland
1964
1.Felice Gimondi Nat.selectie Italia
2.Gines Garcia Licor 43 Spanje
3.Désiré Letort A.C.B.B. Frankrijk
4.Antonio Tous Licor 43 Spanje
5.Christian Raymond A.C.B.B. Frankrijk
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Jozef Beker Nat.selectie Polen
8.Jan Kudra Nat.selectie Polen
9.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
10.Ryszard Zapala Nat.selectie Polen
11.Mariano Diaz Licor 43 Spanje
12.Mario Martinozzo Nat.selectie Italia
13.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Georges Chappe Mercier Frankrijk
15.Jozef Valencic Nat.selectie Yougoslavia
16.Mario Massi Nat.selectie Italia
17.Bob Addy Nat.selectie Gr.Brit.
18.Antonio Albonetti Nat.selectie Italia
19.Antonio Blanco Licor 43 Spanje
20.José Quesada Licor 43 Spanje
1963
1 Lucien Aimar Frankrijk
2 Raymond Delisle Frankrijk
3 Marcello Mugnaini Italië
4 Kamiel Vyncke België
5 Andre Zimmermann Frankrijk
6 Rolf Maurer Zwitserland
7 Gines Garcia Peran Spanje
8 Remo Stefanoni Italië
9 Joao Alves Peixoto Portugal
10 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
11 Mario Paolo Da Silva Portugal
12 Jose Antonio Momene Spanje
13 Antonio Tous Spanje
14 Mario Maino Italië
15 Adriano Massi Italië
16 Gerard Vastiau België
17 Barry Hoban GBr
18 Juan Jose Sagarduy Spanje
19 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
20 Laurentino Mendes Portugal
1962
1.Antonio Gomez del Moral Spanje
2.Henk Cornelissen Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.Mario Maino Italië
5.Jan Janssen Nederland
6.Michel Grain Frankrijk
7.Gilbert Gallo Frankrijk
8.Kamiel Vyncke België
9.Giancarlo Ferretti Italië
10.Claude Cote Frankrijk
11.Norbert Nicolas Frankrijk
12.Pietro Partesotti Italië
13.Marc Huiart Frankrijk
14.Georges Goodman Gr.Brit.
15.Jan Hugens Nederland
16.Ward Sels België
17.Henk Nijdam Nederland
18.Eusebio Velez Spanje
19.Winfried Bölke B.R.D.
20.John Clarey Gr.Brit.
1961
1.Charles Cauvet Frankrijk
2.Arie Den Hartog Nederland
3.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
4.Roberto Poggiali Italië
5.Guido De Rosso Italië
6.Francesco Gabica Spanje
7.Jean Jourden Frankrijk
8.Albert Van D’Huynslager België
9.Jan Janssen Nederland
10.Ferdinand Flochlay Frankrijk
11.Barry Hoban Gr.Brit.
12.Willy Monty België
13.Carlos Cruz Spanje
14.Jean-Pierre Genet Frankrijk
15.Hans Luthi Zwitserl.
16.Claude Courtet Frankrijk
17.Erwin Jaisli Zwitserl.
18.Pierre Piszczek Frankrijk
19.José Lopez Spanje
20.Winfried Bölke B.R.D.
1960
1.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
2.Stanny Goossens België
3.Marc Huiart Frankrijk
4.Jacques Simon Frankrijk
5.Vic Van Schil België
6.Jean-Claude Morio Frankrijk
7.Yves Trolez Frankrijk
8.William Perkins Gr.Brit.
9.François Goasduff Frankrijk
10.Kenneth Hill Gr.Brit.
11.Alan Ramsbottom Gr.Brit.
12.Al Jacob Gr.Brit.
13.Vic Denson Gr.Brit.
14.Hans Luthi Zwitserland
15.Jos Geurts België
16.Francis Blanc Zwitserland
17.Roger Thull Luxemburg
18.Emile Walravens Nederland
19.Kees De Jongh Nederland
20.Nick Prinsloo Zuid-Afrika
1959
1 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2 Henri Duez Peugeot Frankrijk
3 Stanny Goossens Nat.selectie België
4 Jean Bonifassi Margnat Frankrijk
5 Jacques Gestraud Mercier Frankrijk
6 Romain De Loof Nat.selectie België
7 Rene Baumann Nat.selectie Zwitserland
8 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
9 Guido De Rosso Nat.selectie Italië
10 Leo Sterckx Nat.selectie België
11 Francois Hamon Peugeot Frankrijk
12 Jim Hinds Nat.selectie Gr.Brit.
13 John Ryan Nat.selectie Gr.Brit.
14 Ian Moore Nat.selectie Ierland
15 Barthelemy Gillard Nat.selectie België
16 Georges Van Maekelberghe Nat.selectie België
17 Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
18 Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
19 Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
20 Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
1958
1.Guy Ignolin Frankrijk
2.René Jousset Frankrijk
3.Gérard Thiélin Frankrijk
4.André Foucher Frankrijk
5.Jean Bonifassi Frankrijk
6.Joseph Boudon Frankrijk
7.Ernst Fuchs Zwitserl.
8.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
9.Klaus Nadler B.R.D.
10.William Bradley Gr.Brit.
11.David Dossogne België
12.Henri De Wolf België
13.Lucien Flohimont België
14.Victor Torbeyns België
15.Ben Teunisse Nederland
16.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17.Joeri Melikov U.S.S.R.
18.Nikolai Evtsjenko U.S.S.R.
19.Klaus Klink D.D.R.
20.Dieter Kemper B.R.D.
1957
1.Michel Vermeulin Frankrijk
2.Otto Altweck B.R.D.
3.Raymond Mastrotto Frankrijk
4.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
5.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
6.Roger Roudaud Frankrijk
7.Desiré Demaré Frankrijk
8.Gilbert Gratton Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Spanje
10.José Perez-Frances Spanje
11.Maurice Boeckx België
12.Willy Gramser Nederland
13.Gregorio Sagarminaga Spanje
14.Nicola Traikov Bulgarije
15.Rudi Altig B.R.D.
16.Franco Simonigh Italië
17.José Denoyette België
18.Piet Damen Nederland
19.Abe Geldermans Nederland
20.Clement Roman België
1956
1 Roger Riviere Frankrijk
2 Marcel Rohrbach Frankrijk
3 Gianni Ferlenghi Italië
4 Adolf Christian Oostenrijk
5 Claude Leclercq Frankrijk
6 Roberto Falaschi Italië
7 Giuseppe Fallarini Italië
8 Aldo Zuliani Italië
9 Klaus Bugdahl B.R.D.
10 Stefan Mascha Oostenrijk
11 Georges Volckaert België
12 Adrie Van Steenselen Nederland
13 Veselin Petrovic Joegoslavië
14 Leo Steevens Nederland
15 Mario Gervasoni Italië
16 Joseph Wasko Frankrijk
17 Richard Durlacher Oostenrijk
18 Antonio Uliana Italië
19 Piet Van Est Nederland
20 Ivan Levacic Joegoslavië
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1 Primo Volpi Italië
2 Hilaire Couvreur België
3 Luciano Pezzi Italië
4 Marcel Huber Zwitserland
5 Fred Krebs Gr.Brit.
6 Francis Mel Frankrijk
7 Mauro Gianneschi Italië
8 Maurice Diot Frankrijk
9 Edgard Sorgeloos België
10 Karel Van Dormael België
11 Giuseppe Cerami Italië
12 Giacomo Zampieri Italië
13 Max Schellenberg Zwitserland
14 Alex Close België
15 Yvon Marrec Frankrijk
16 Henri Jochums België
17 Armando Para Italië
18 Ugo Massocco Italië
19 Francis Siguenza Frankrijk
20 Rolando Verdini Italië
1953
1.Louis Bares Frankrijk
2.Gilbert Desmet België
3.Bernard Bertolotti Frankrijk
4.Herman Huyghe België
5.Louis Lowie België
6.Fernand Picot Frankrijk
7.Bernard Bultel Frankrijk
8.Pierre Picard Frankrijk
9.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
10.Ronny Holliday Gr.Brit.
11.Luigi Chiti Italië
12.Adhemar De Blaere België
13.Martin Malfait België
14.Piet Van Heusden Nederland
15.Frans Mahn Nederland
16.Battista Monti Italië
17.Mies Stolker Nederland
18.Anthony Newton Gr.Brit.
19.Bernard Burgess Gr.Brit.
20.Ricardo Filippi Italië
1952
1.Jan Adriaenssens België
2.Henri Anglade Auvergne
3.Francis Pipelin Normandië
4.André Foucher Parijs
5.Jean Graczyk Centre
6.Francis Siguenza Dauphiné
7.Rik Luyten België
8.Pierre Polo Centre
9.Valentin Huot Centre
10.Jan Nolten Nederland
11.Gastone Nencini Italië
12.Marcel Rohrbach Frankrijk
13.Henryk Czyz Polen
14.Jean Stablewski Polen
15.Joseph Thomin Normandië
16.Yves Cohen Auvergne
17.Graiani Pertusi Italië
18.Guy Buchaille Parijs
19.Edgard Sorgeloos België
20.Michael Wiechowski Polen
1951
1.François Mahé Ouest
2.Jean Forestier Centre
3.Leon De Lathouwer België
4.Jacques Lerda Sud
5.Arie Geluk Nederland
6.Claude Le Ber Ouest
7.René Rotta Sud
8.Bernard Quennehen Centre
9.Roger Hassenforder Nord
10.Etienne Garnier Fr.Nat.ploeg
11.Claude Rouer Centre
12.Marcel Rohrbach Nord
13.Henryk Czyz Polen
14.Norbert Esnault Ouest
15.Lucjan Pietraszewski Polen
16.Charles Vaast Nord
17.Georges Decaux Centre
18.Guy Buchaille Parijs
19.Vito Favero Italië
20.Joseph Thomin Ouest

Lees verder “Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)”

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1 Ondrej Sosenka C.C.C. Tsjechië
2 Aitor Garmendia Team Coast Spanje
3 Piotr Chmielewski Mroz Polen
4 Thomas Liese Team Nürnberger Duitsland
5 Bekim-Leif Christensen Team Coast Denemarken
6 Jakob Piil Tiscali Denemarken
7 Zbigniew Piatek Mroz Polen
8 Stefan Schumacher Telekom Duitsland
9 David Plaza Romero Team Coast Spanje
10 Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
11 Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
12 Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
13 Paul Van Hyfte Tiscali België
14 Saso Sviben Nürnberger Slovenië
15 Marcel Duijn Rabobank Nederland
16 Robert Radosz Servisco Polen
17 Robert Bartko Telekom Duitsland
18 Giuseppe Di Grande Alexia Italië
19 Radek Blahut Joko Tsjechië
20 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
2.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
3.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
4.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
5.Piotr Wadecki Mroz Polen
6.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
7.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
10.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
11.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
12.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
13.Denis Lunghi Colpack Italië
14.Leif Hoste Mapei Quickstep België
15.Steven Kleynen Farm Frites België
16.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
17.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
18.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
19.Ondrej Fadrny MG Aqua Tsjechië
20.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1 Bjarne Riis Telekom Denemarken
2 Dirk Muller Telekom BRD
3 Uwe Ampler Mroz BRD
4 Steffen Wesemann Telekom BRD
5 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
6 Thomas Liese Cottbus BRD
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Piotr Wadecki Mroz Polen
9 Andrea Dolci Cantina Italië
10 Petr Bencik Hyundai Tsjechië
11 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
12 Bert Dietz Telekom BRD
13 Radoslaw Romanik Sprandi Polen
14 Oscar Cavagnis Cantina Italië
15 Michael Blaudzun Telekom Denemarken
16 Robert Pitonak Hyundai Tsjechië
17 Stephan Schreck Kostritzer BRD
18 Jaromir Purmensky Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Jurgen Werner Agro-Adler BRD
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1 Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
2 Jens Voigt Oschelbronn BRD
3 Ralph Grabsch Oschelbronn BRD
4 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
5 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
6 Kelvin Martin Jayco Australië
7 Harm Jansen Foreldorado Nederland
8 Anatoli Tchoubar MG-Boys Oekraïne
9 Veceslav Orel MG-Boys Moldavië
10 Christian Meyer Oschelbronn BRD
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Olivier Van Coningsloo Saxon België
13 Jean-Jacques Henry Jean Floch Frankrijk
14 Allard Engels Giant Nederland
15 Giuseppe Palumbo MG-Boys Italië
16 Godert De Leeuw Giant Nederland
17 Gert Vanderaerden Saxon België
18 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
19 Max Van Heeswijk Giant Nederland
20 Pasquale Santoro MG-Boys Italië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Steffen Wesemann Duitsland
2 Pavel Tsjerkassov Rusland
3 Bert Dietz Duitsland
4 Tomasz Brozyna Polen
5 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
6 Erik Zabel Duitsland
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Alexei Nakazny GOS 
9 Andrea Peron Italië
10 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Henrik Djernis Denemarken
15 Alexander Chefer GOS
16 Martin Slanik Tsjechoslovakije
17 Bjorn Stenersen Noorwegen
18 Radoslaw Romanik Polen
19 Evgeni Moskalev GOS
20 Beat Wabel Zwitserland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Lees verder “Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)”