Tien jaar geleden: Carlos Sastre rijdt zijn ploegmaat Fränk Schleck uit het geel

Tien jaar geleden: Carlos Sastre rijdt zijn ploegmaat Fränk Schleck uit het geel

Op 23 juli 2008 won Carlos Sastre de 17de etappe in de Tour, de koninginnenrit over drie Alpencols met aankomst op Alpe D’Huez, met twee minuten voorsprong. De Spanjaard nam de gele trui over van zijn ploegmaat Fränk Schleck en won later de Tour met 58 seconden voorsprong op Cadel Evans.
Lees verder “Tien jaar geleden: Carlos Sastre rijdt zijn ploegmaat Fränk Schleck uit het geel”

Twintig jaar geleden: Jan Ullrich wint als eerste (en tot nu toe) enige Duitser de Tour

Twintig jaar geleden: Jan Ullrich wint als eerste (en tot nu toe) enige Duitser de Tour

Het is vandaag al twintig jaar geleden dat Jan Ullrich als eerste (en tot nu toe) enige Duitser de Tour heeft gewonnen. Tweede werd Richard Virenque, die tevens de bolletjestrui in de wacht sleepte, en derde Marco Pantani. Ullrichs ploegmaat Erik Zabel veroverde de groene trui.
Lees verder “Twintig jaar geleden: Jan Ullrich wint als eerste (en tot nu toe) enige Duitser de Tour”

Twintig jaar geleden: Miguel Indurain gaat ten onder op weg naar Pamplona

Twintig jaar geleden: Miguel Indurain gaat ten onder op weg naar Pamplona

Wat een rit moest worden om de vijfvoudige Tourwinnaar, zogezegd op weg naar een record van zes overwinningen, Miguel Indurain te eren, draaide uit op een catastrofe (althans toch voor hem). Hij eindigt negentiende op acht en een halve minuut van ritwinnaar Laurent Dufaux. Geletruidrager Bjarne Riis werd tweede en zal die Ronde ook winnen. In Pamplona mocht Indurain desondanks toch met hem op het podium, maar het was een beeld van een geslagen man. Op 3 augustus zou hij in Atlanta nog de Olympische titel in het tijdrijden binnen halen (vóór Abraham Olano en Chris Boardman), maar op 2 januari kondigde hij op een persconferentie aan dat hij stopte met wielrennen.

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1 Ondrej Sosenka C.C.C. Tsjechië
2 Aitor Garmendia Team Coast Spanje
3 Piotr Chmielewski Mroz Polen
4 Thomas Liese Team Nürnberger Duitsland
5 Bekim-Leif Christensen Team Coast Denemarken
6 Jakob Piil Tiscali Denemarken
7 Zbigniew Piatek Mroz Polen
8 Stefan Schumacher Telekom Duitsland
9 David Plaza Romero Team Coast Spanje
10 Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
11 Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
12 Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
13 Paul Van Hyfte Tiscali België
14 Saso Sviben Nürnberger Slovenië
15 Marcel Duijn Rabobank Nederland
16 Robert Radosz Servisco Polen
17 Robert Bartko Telekom Duitsland
18 Giuseppe Di Grande Alexia Italië
19 Radek Blahut Joko Tsjechië
20 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
2.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
3.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
4.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
5.Piotr Wadecki Mroz Polen
6.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
7.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
10.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
11.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
12.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
13.Denis Lunghi Colpack Italië
14.Leif Hoste Mapei Quickstep België
15.Steven Kleynen Farm Frites België
16.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
17.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
18.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
19.Ondrej Fadrny MG Aqua Tsjechië
20.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1 Bjarne Riis Telekom Denemarken
2 Dirk Muller Telekom BRD
3 Uwe Ampler Mroz BRD
4 Steffen Wesemann Telekom BRD
5 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
6 Thomas Liese Cottbus BRD
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Piotr Wadecki Mroz Polen
9 Andrea Dolci Cantina Italië
10 Petr Bencik Hyundai Tsjechië
11 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
12 Bert Dietz Telekom BRD
13 Radoslaw Romanik Sprandi Polen
14 Oscar Cavagnis Cantina Italië
15 Michael Blaudzun Telekom Denemarken
16 Robert Pitonak Hyundai Tsjechië
17 Stephan Schreck Kostritzer BRD
18 Jaromir Purmensky Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Jurgen Werner Agro-Adler BRD
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1 Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
2 Jens Voigt Oschelbronn BRD
3 Ralph Grabsch Oschelbronn BRD
4 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
5 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
6 Kelvin Martin Jayco Australië
7 Harm Jansen Foreldorado Nederland
8 Anatoli Tchoubar MG-Boys Oekraïne
9 Veceslav Orel MG-Boys Moldavië
10 Christian Meyer Oschelbronn BRD
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Olivier Van Coningsloo Saxon België
13 Jean-Jacques Henry Jean Floch Frankrijk
14 Allard Engels Giant Nederland
15 Giuseppe Palumbo MG-Boys Italië
16 Godert De Leeuw Giant Nederland
17 Gert Vanderaerden Saxon België
18 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
19 Max Van Heeswijk Giant Nederland
20 Pasquale Santoro MG-Boys Italië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Steffen Wesemann Duitsland
2 Pavel Tsjerkassov Rusland
3 Bert Dietz Duitsland
4 Tomasz Brozyna Polen
5 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
6 Erik Zabel Duitsland
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Alexei Nakazny GOS 
9 Andrea Peron Italië
10 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Henrik Djernis Denemarken
15 Alexander Chefer GOS
16 Martin Slanik Tsjechoslovakije
17 Bjorn Stenersen Noorwegen
18 Radoslaw Romanik Polen
19 Evgeni Moskalev GOS
20 Beat Wabel Zwitserland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Lees verder “Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)”

Ronde van Denemarken

Ronde van Denemarken

2016
1.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
2.Gijs Van Hoecke Vlaanderen-Baloise België
3.Magnus Cort Nielsen Orica-Bike Exchange Denemarken
4.Laurens De Vreese Astana België
5.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
6.Michael Gogl Tinkoff Oostenrijk
7.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
8.Tim Declercq Vlaanderen-Baloise België
9.Manuele Boaro Tinkoff Italië
10.Mads Schmidt Wurtz Tre For-Nortec Denemarken
11.Christoph Pfingsten Bora-Argon 18 Duitsland
12.Alexander Kamp Stolting Group Denemarken
13.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
14.Giulio Ciccone Bardiani-CSF Italië
15.Simone Antonini Wanty-Groupe Gobert Italië
16.Sjoerd Van Ginneken Roompot Nederland
17.Rasmus Guldhammer Stolting Group Denemarken
18.Silvio Herklotz Bora-Argon 18 Duitsland
19.Daniele Bennati Tinkoff Italië
20.Amaury Capiot Vlaanderen-Baloise België

2015
1.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
2.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
3.Rasmus Guldhammer Cult-Energy Denemarken
4.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
5.Lars Ytting Bak Lotto-Soudal Denemarken
6.Maurits Lammertink Roompot Nederland
7.Patrick Konrad Bora-Argon 18 Oostenrijk
8.Christian Knees Sky-21st Century Fox Duitsland
9.Christopher Juul Jensen Tinkoff-Saxo Denemarken
10.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
11.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
12.Michael Valgren Andersen Tinkoff-Saxo Denemarken
13.Michael Morkov Tinkoff-Saxo Denemarken
14.Lars Boom Astana Nederland
15.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
16.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
17.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
18.Magnus Cort Nielsen Orica-GreenEdge Denemarken
19.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
20.Sean De Bie Lotto-Soudal België
2014
1 Michael Valgren ANDERSEN DEN TCS 22 18:52:22 100 0*
2 Lars Ytting BAK DEN LTB 34 +15 70 0*
3 Manuele BOARO ITA TCS 27 +17 40 0*
4 Alexey LUTSENKO KAZ AST 22 +21 30 0*
5 Christopher JUUL JENSEN DEN TCS 25 +30 25 0*
6 Sean DE BIE BEL LTB 23 +31 20 0*
7 Jelle WALLAYS BEL TSV 25 +35 15 15
8 Valerio AGNOLI ITA AST 29 +40 10 0*
9 Troels Ronning VINTHER DEN CUL 27 +56 9 9
10 Tiesj BENOOT BEL LTB 20 +1:01 8 8
11 Rasmus MYGIND DEN TBW 25 +1:02 7 7
12 Jasper DE BUYST BEL TSV 21 +1:03 6 6
13 Martin MORTENSEN DEN CUL 30 +1:08 5 5
14 Victor CAMPENAERTS BEL TSV 23 +1:09 4 4
15 Rasmus GULDHAMMER DEN TBW 25 +1:11 3 3
16 Eliot LIETAER BEL TSV 24 +1:12
17 Tim DE TROYER BEL WGG 24 +1:17
18 Marco CANOLA ITA BAR 26 +1:17
19 Jonas Aaen JÖRGENSEN DEN VPC 28 +1:17
20 Daniel SCHORN AUT TNE 26 +1:32
2013
1. 26 KELDERMAN Wilco BLA 19.42’37”
2. 41 BAK Lars LTB 19.42’43” 6″
3. 11 BRESCHEL Matti STB 19.42’52” 15″
4. 88 ZARDINI Edoardo BAR 19.43’10” 33″
5. 87 BONGIORNO Francesco Manuel BAR 19.43’15” 38″
6. 2 FLECHA Juan Antonio VCD 19.43’24” 47″
7. 61 CAVENDISH Mark OPQ 19.43’24” 47″
8. 92 WALLAYS Jelle TSV 19.43’28” 51″
9. 136 NIELSEN Magnus Cort GLU 19.43’45” 1’08”
10. 132 VINTHER Troels GLU 19.43’48” 1’11”
11. 83 CANOLA Marco BAR 19.43’54” 1’17”
12. 77 THURAU Björn EUC 19.43’57” 1’20”
13. 73 GAUDIN Damien EUC 19.44’03” 1’26”
14. 135 HANSEN Jesper GLU 19.44’03” 1’26”
15. 105 ISTA Kevyn IAM 19.44’04” 1’27”
16. 34 KREDER Michel GRS 19.44’04” 1’27”
17. 96 DE VREESE Laurens TSV 19.44’05” 1’28”
18. 98 DECLERCQ Tim TSV 19.44’07” 1’30”
19. 1 MOL Wouter VCD 19.44’08” 1’31”
20. 97 VAN HOECKE Gijs TSV 19.44’09” 1’32”
2012
1 Lieuwe WESTRA NED VCD 30 20:41:47
2 Ramunas NAVARDAUSKAS LTU GRS 24 +10 30 0*
3 Manuele BOARO ITA STB 25 +14 5 0*
4 Alexander KRISTOFF NOR KAT 25 +24 25 0*
5 Damien GAUDIN FRA EUC 26 +25 4 4
6 André GREIPEL GER LTB 30 +27 70 0*
7 Wilco KELDERMAN NED RAB 21 +31 40 0*
8 Stefan SCHUMACHER GER CWO 31 +35 20 20
9 Michael ROGERS AUS SKY 33 +38
10 Lars Petter NORDHAUG NOR SKY 28 +41 100 0*
11 Gustav LARSSON SWE VCD 32 +47
12 Maxim BELKOV RUS KAT 27 +47
13 Thomas LEEZER NED RAB 27 +47
14 Luke ROWE GBR SKY 22 +48 6 0*
15 Mads CHRISTENSEN DEN STB 28 +49
16 Michael MORKOV DEN STB 27 +50
17 David VEILLEUX CAN EUC 25 +51 9 9
18 Jaroslaw MARYCZ POL STB 25 +54
19 Tom BOONEN BEL OPQ 32 +55
20 Michael Valgren ANDERSEN DEN GLU 20 +59
2011
1 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling 19:12:01
2 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:00:09
3 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard 0:00:29
4 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:00:33
5 Alex Dowsett (GBr) Sky Procycling 0:00:41
6 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:00:49
7 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 0:00:57
8 Daniele Colli (Ita) Geox-TMC 0:00:58
9 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:13
10 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:01:14
11 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:30
12 André Steensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:01:34
13 Niki Ostergaard (Den) Glud & Marstrand – LRO 0:01:41
14 Bert Jan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:43
15 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
16 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:02:03
17 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:08
18 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:02:18
19 Rémi Cusin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:24
20 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:25
2010
1 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 19:03:38
2 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions 0:00:27
3 Matthew Busche (USA) Team Radioshack 0:01:35
4 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:38
5 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 0:01:39
6 Rasmus Guldhmmer (Den) Team HTC – Columbia 0:01:45
7 Sergey Firsanov (Rus) Team Designa Kokken – Blue Water
8 Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia 0:01:48
9 Maxim Belkov (Ukr) ISD – Neri 0:01:51
10 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:59
11 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:10
12 Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack
13 Brian Bach Vandborg (Den) Team Post Danmark 0:02:12
14 Xavier Florencio Cabre (Spa) Cervélo TestTeam
15 Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions 0:02:26
16 Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:27
17 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions 0:02:28
18 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:02:40
19 Hayden Roulston (NZl) Team HTC – Columbia 0:02:44
20 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:02:47
2009
1 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 19:42:03
2 Maurizio Biondo (Ita) Ceramica Flaminia – Bossini Docce 0:00:03
3 Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team 0:00:47
4 Rasmus Guldhammer Poulsen (Den) Team Capinordic 0:00:48
5 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank
6 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken 0:00:54
7 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team 0:00:57
8 Lars Bak (Den) Team Saxo Bank 0:01:02
9 Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team 0:01:05
10 Fredrick Ericsson (Swe) Team Capinordic 0:01:13
11 Gerben Löwik (Ned) Vacansoleil Pro Cycling 0:01:39
12 Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling 0:01:45
13 Maarten Neyens (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:02:08
14 Mauro Finetto (Ita) CSF Group- Navigare 0:02:09
15 Martin Pedersen (Den) Team Capinordic 0:02:26
16 René Jørgensen (Den) Team Designa Køkken
17 Christopher Juul-Jensen (Den) Glud & Marstrand Horsens 0:02:27
18 Daniel Musiol (Ger) Team Vorarlberg Corratec 0:02:59
19 Baden Cooke (Aus) Vacansoleil Pro Cycling 0:03:34
20 Daniel Holm Foder (Den) Team Concordia-Vesthimmerland 0:03:39
2008
1 Jakob Fuglsang (Den) Team Designa Køkken 20.42.40
2 Steven Cummings (GBr) Barloworld 0.09
3 Tom Stamsnijder (Ned) Gerolsteiner 0.15
4 Gustav Erik Larsson (Swe) Team CSC-Saxo Bank 0.17
5 Matti Breschel (Den) Team CSC-Saxo Bank 0.21
6 Frantisek Rabon (Cze) Team Columbia 0.28
7 Michael Blaudzun (Den) Team CSC-Saxo Bank 0.34
8 Jason McCartney (USA) Team CSC-Saxo Bank 0.44
9 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia
10 Enrico Gasparotto (Ita) Barloworld 0.46
11 Johannes Fröhlinger (Ger) Gerolsteiner 0.50
12 Maarten Tjallingii (Ned) Silence – Lotto 0.59
13 Markus Zberg (Swi) Gerolsteiner 1.09
14 Roger Hammond (GBr) Team Columbia 1.10
15 Jürgen Roelandts (Bel) Silence – Lotto 1.18
16 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken 1.22
17 Lars Bak (Den) Team CSC-Saxo Bank 1.23
18 Tom Veelers (Ned) Skil-Shimano 1.27
19 Clemens Fankhauser (Aut) Team Volksbank 1.28
20 Frank Hoj (Den) Cofidis – Le Crédit par Téléphone 1.30
2007
1 Kurt Asle Arvesen (Nor) Team CSC 19.49.38
2 Enrico Gasparotto (Ita) Liquigas 0.14
3 Matti Breschel (Den) Team CSC 0.27
4 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano 0.28
5 Nicki Sørensen (Den) Team CSC 0.32
6 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Predictor-Lotto 0.35
7 Jakob Fuglsang (Den) Team Designa Køkken
8 Lorenzo Bernucci (Ita) T-Mobile Professional Cycling 0.42
9 Lasse Bøchmann (Den) Glud & Marstrand Horsens 0.45
10 Marek Rutkiewicz (Pol) Intel-Action 0.56
11 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas 0.59
12 André Steensen (Den) Glud & Marstrand Horsens 1.13
13 Frantisek Rabon (Cze) T-Mobile Professional Cycling 1.19
14 Markus Eichler (Ger) Unibet.com 1.32
15 Jacob Moe (Den) Team GLS 1.35
16 Michael Blaudzun (Den) Team CSC
17 Denys Kostyuk (Ukr) Intel-Action 1.39
18 Marcus Ljungqvist (Swe) Team CSC 1.43
19 Bart Vanheule (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 1.51
20 Mark Cavendish (GBr) T-Mobile Professional Cycling 1.54
2006
1 Kurt-Asle Arvesen C.S.C. Noorwegen
2 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
3 Fabian Cancellara C.S.C. Zwitserland
4 Thomas Ziegler T-Mobile BRD
5 Baden Cooke Unibet.com Australië
6 Manuel Quinziato Liquigas Italië
7 Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
8 Vincenzo Nibali Liquigas Italië
9 Piet Rooijakkers Skil Nederland
10 Cadel Evans Lotto Australië
11 Preben Van Hecke Lotto België
12 Frank Hoj Gerolsteiner Denemarken
13 Jakob Fuglsang Designa Denemarken
14 Denys Kostyuk Action Oekraïne
15 Chris Anker Sorensen Designa Denemarken
16 Mauro Facci Barloworld Italië
17 Peter Riis Andersen G.L.S. Denemarken
18 Sven Krauss Gerolsteiner BRD
19 Volker Ordowski Gerolsteiner BRD
20 Iljo Keisse Chocolade Jacques België
2005
1 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2 Kurt-Asle Arvesen C.S.C. Noorwegen
3 Ivan Basso C.S.C. Italië
4 Rory Sutherland Rabobank Australië
5 Tomas Vaitkus AG2R Litouwen
6 Sergey Lagutin Landbouwkrediet Oezbekistan
7 Grischa Niermann Rabobank BRD
8 Alexandre Kolobnev Rabobank Rusland
9 Roy Sentjens Rabobank Nederland
10 Andre Greipel Wiesenhof BRD
11 Anders Lund G.L.S. Denemarken
12 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
13 Jan Svorada Z.V.V.Z. Tsjechië
14 Michal Precechtel Z.V.V.Z. Tsjechië
15 Lloyd Mondory AG2R Frankrijk
16 Bogdan Bondariev Action Oekraïne
17 Aleksandr Usov AG2R Witrusland
18 Rene Jorgensen Barloworld Denemarken
19 Benny De Schrooder Jacques België
20 James Van Landschoot Landbouwkrediet België
2004
1 Jacob Rasmussen Team P.H. Denemarken
2 Kurt-Asle Arvesen C.S.C. Noorwegen
3 Jens Voigt C.S.C. BRD
4 Stuart O’Grady Cofidis Australië
5 Brian Vandborg C.S.C. Denemarken
6 Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
7 Michael Barry US-Postal Canada
8 Joost Posthuma Rabobank Nederland
9 Ellis Rastelli Alessio Italië
10 Lars Bak Bankgiro Denemarken
11 Victor Hugo Pena Grisales US-Postal Colombia
12 Fabrizio Guidi C.S.C. Italië
13 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
14 Julien Laidoun AG2R Frankrijk
15 Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
16 Hayden Roulston Cofidis NZl
17 Christophe Kern Brioches Frankrijk
18 Marc Scanlon AG2R Ierland
19 Michel Van Haecke Bookmaker België
20 Allan Johansen Bankgiro Denemarken
2003
1 Sebastian Lang Gerolsteiner BRD
2 Jurgen Van Goolen Quickstep België
3 Laurent Brochard AG2R Frankrijk
4 Bart Voskamp Bankgiro Nederland
5 Marc Scanlon AG2R Ierland
6 Michael Skelde Fakta Denemarken
7 Frank Hoj Fakta Denemarken
8 Sergei Gontsjar De Nardi Oekraïne
9 Julian Dean C.S.C. Nieuw-Zeeland
10 Christophe Agnolutto AG2R Frankrijk
11 Aart Vierhouten Lotto Nederland
12 Jehudi Schoonacker Vlaanderen België
13 Mathew Hayman Rabobank Australië
14 Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
15 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
16 Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
17 Sven Nys Rabobank België
18 Tom Boonen Quickstep België
19 Nick Nuyens Quickstep België
20 Robert Bartko Rabobank BRD
2002
1.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
2.Magnus Backstedt Fakta Zweden
3.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
4.Arvis Piziks Tiscali Letland
5.Lazslo Bodrogi Mapei Hongarije
6.Emmanuel Magnien Bonjour Frankrijk
7.Jakob Piil Tiscali Denemarken
8.Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
9.Tyler Hamilton Tiscali V.S.A.
10.Olaf Pollack Gerolsteiner Duitsland
11.Gorik Gardeyn Lotto Belgium
12.Robert Bartko Telekom Duitsland
13.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
14.Sylvain Chavanel Bonjour Frankrijk
15.Frank Höj Coast Denemarken
16.Danilo Hondo Telekom Duitsland
17.Michael Skelde Fakta Denemarken
18.Andreas Klier Telekom Duitsland
19.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
20.Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
2001
1.Laurent Jalabert Tiscali Frankrijk
2.Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
3.Flavio Zandarin Alessio Italia
4.Jakob Piil Tiscali Denemarken
5.Stefano Casagranda Alessio Italia
6.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
7.Alberto Vinale Alessio Italia
8.Daniele Nardello Mapei Italia
9.Servais Knaven Domo Nederland
10.Frank Höj Coast Denemarken
11.Nicolas Jalabert Tiscali Frankrijk
12.Paolo Valoti Alessio Italia
13.Andrea Ferrigato Alessio Italia
14.Martin Hvastija Alessio Slovenia
15.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
16.Lauri Aus AG2R Estland
17.Ralph Grabsch Telekom Duitsland
18.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
19.Mirko Marini Liquigas Italia
20.Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
2000
1.Alexander Botcharov AG2R Rusland
2.Bo Hamburger Jack & Jones Denemarken
3.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
4.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
5.Kristof Trouvé Vlaanderen 2002 België
6.Stéphane Barthe AG2R Frankrijk
7.Peter Van Petegem Farm Frites België
8.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
9.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
10.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
11.Gianni Faresin Mapei Quickstep Italië
12.Davide Rebellin Liquigas Italië
13.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
14.Manuel Beltran Mapei Quickstep Spanje
15.Pascal Richard Linda McCartney Zwitserl.
16.Danny Jonasson Fakta Denemarken
17.Pierre Bourquenoud Phonak Zwitserl.
18.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
19.Peter Meinert Fakta Denemarken
20.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
1999
1.Jesper Skibby Jack & Jones Denemarken
2.Martin Hvastija Ballan Slovenië
3.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
4.George Hincapie US-Postal V.S.A.
5.Nicola Loda Ballan Italië
6.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
7.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
8.Beat Zberg Rabobank Zwitserl.
9.Maximilian Sciandri La Française des Jeux Gr.Brit.
10.Frank Hoj US-Postal Denemarken
11.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
12.Jakob Piil Accept Card Denemarken
13.Martin Rittsel Chicky World Zweden
14.Jan Boven Rabobank Nederland
15.Christian Vandevelde US-Postal V.S.A.
16.Piotr Przydzial Mroz Polen
17.Fabio Baldato Ballan Italië
18.Lars Michaelsen La Française des Jeux Denemarken
19.Torsten Schmidt Chicky World Duitsland
20.Paolo Valoti Mobilvetta Italië
1998
1.Juris Silovs Jack & Jones Letland
2.Thomas Glud Elite zonder contract Denemarken
3.Thor Hushovd Elite zonder contract Noorwegen
4.Brian Walton Saturn Canada
5.Svein-Gaute Hölestöl Elite zonder contract Noorwegen
6.Allan Johansen Elite zonder contract Denemarken
7.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
8.Chann McRae Saturn V.S.A.
9.Frank Hoj Palmans Denemarken
10.Björn Stenersen Elite zonder contract Noorwegen
11.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
12.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
13.Hugo Hellerup Elite zonder contract Denemarken
14.Danny Nelissen Jack & Jones Nederland
15.Carl Pauwels Palmans België
16.Gert Vanderaerden Palmans België
17.Michael Rosborg Jack & Jones Denemarken
18.Christian Barnechow Elite zonder contract Denemarken
19.Thomas Nörup Elite zonder contract Denemarken
20.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
1997
1.Paolo Bettini Asics Italië
2.George Hincapie US-Postal V.S.A.
3.Olaf Olsson Nat.selectie Zweden
4.Davide Casarotto Scrigno Italië
5.Marc Streel Casino België
6.Leon Van Bon Rabobank Nederland
7.Brian Holm Accept Card Denemarken
8.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
9.Peter Meinert-Nielsen US-Postal Denemarken
10.Bo Hamburger Casino Denemarken
11.Gert Vanderaerden Palmans België
12.Jakob Piil Accept Card Denemarken
13.Chann McRae Saturn V.S.A.
14.Danny Jonasson Rabobank Denemarken
15.Bert Dietz Telekom Duitsland
16.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
17.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
18.Michael Blaudzun Telekom Denemarken
19.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
20.Germano Pierdomenico Cantina Tollo Italië
1996
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.Marc Streel Tönissteiner België
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Lars Michaelsen Festina Denemarken
5.Richard Virenque Festina Frankrijk
6.Pascal Hervé Festina Frankrijk
7.Kaspars Ozers Motorola Letland
8.Bjarne Riis Telekom Denemarken
9.Felix Garcia Casas Festina Spanje
10.Peter Van Petegem T.V.M. België
11.Laurent Brochard Festina Frankrijk
12.Nicolai Bo Larsen Amore & Vita Denemarken
13.Tayeb Braikia Postgirot Denemarken
14.Michael Sandstöd Postgirot Denemarken
15.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
16.Danny Jonasson Nat.selectie Denemarken
17.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
18.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
19.Hendrik Redant T.V.M. België
20.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
1995
1.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
2.Jan Ostergaard Postgirot Denemarken
3.Erik Zabel Telekom Duitsland
4.Alberto Volpi Gewiss Italië
5.Lars Michaelsen Festina Denemarken
6.Pjotr Ugrumov Gewiss Letland
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Peter Meinert T.V.M. Denemarken
9.Bjarne Riis Gewiss Denemarken
10.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
11.Vladislav Bobrik Gewiss Rusland
12.Mario Kummer Telekom Duitsland
13.Jean-Cyril Robin Festina Frankrijk
14.Jim Van De Laer T.V.M. België
15.Michael Rosborg Nat.selectie Denemarken
16.Nico Eeckhout Collstrop België
17.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
18.Richard Virenque Festina Frankrijk
19.Thomas Fleischer Collstrop Duitsland
20.Michel Van Haecke Collstrop België
1994
1 Jan-Bo Petersen Naestved Denemarken
2 Bo Illum Fyens B.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun W.P. Denemarken
4 Jimmy Madsen Sjaelland Denemarken
5 Pascal Carrara Jylland Denemarken
6 Claus Moller Ordrup CC Denemarken
7 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
8 Henrik Jacobsen Naestved Denemarken
9 Martin Kryger Naestved Denemarken
10 Jesper Kryger Vaerlose Denemarken
11 Torben Steen Jakobsen Vaerlose Denemarken
12 Jens Knudsen Vaerlose Denemarken
13 Jorgen Bligaard Herning CK Denemarken
14 Carsten Thomsen Herning CK Denemarken
15 Jorgen-Bo Petersen Ordrup CC Denemarken
16 Marc Jacobsen Ordrup CC Denemarken
17 Lennie Kristensen G.T. Denemarken
18 Peter Meinert Nielsen T.V.M. Denemarken
19 Jim Hansen Fyens B.C. Denemarken
20 Mark-Tune Madsen Fyens B.C. Denemarken
1993
1 Jan-Bo Petersen Naestved Denemarken
2 Simon Tvede Jaelland Denemarken
3 Michel Dernies Motorola België
4 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
5 Lars Michaelsen Lyngby CC Denemarken
6 Jimmy Madsen Sjaelland Denemarken
7 Jorgen Bligaard Herning CK Denemarken
8 Michael Blaudzun Herning CK Denemarken
9 Carsten Thomasen Herning CK Denemarken
10 Jens Knudsen Vaerlose Denemarken
11 Svend Bang Vaerlose Denemarken
12 Torben Steen Jakobsen Vaerlose Denemarken
13 Claus Moller Ordrup CC Denemarken
14 Henrik Jacobsen Naestved Denemarken
15 Martin Kryger Naestved Denemarken
16 Frank Hoj Lyngby CC Denemarken
17 Michael Rosborg Vejle B.L. Denemarken
18 Soren Sorensen Vejle B.L. Denemarken
19 Michael Guldhammer Vejle B.L. Denemarken
20 Kim Marcussen Ordrup CC Denemarken
1992
1 Bjarne Riis Ariostea Denemarken
2 Claus Moller Brasilena Denemarken
3 Jesper Worre Amore&Vita Denemarken
4 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
5 Soren Christiansen Kobenhavn Denemarken
6 Kim Marcussen Laybourn Denemarken
7 Udo Bolts Telekom Duitsland
8 Fernando Escartin Clas Spanje
9 Richard Virenque R.M.O. Frankrijk
10 Jesus Cruz Martin Wigarma Spanje
11 Jens Heppner Telekom Duitsland
12 Luc Leblanc Castorama Frankrijk
13 Cedric Vasseur VC Roubaix Frankrijk
14 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
15 Cyril Saugrain Aubervilliers Frankrijk
16 Inigo Cuesta Brasilena Spanje
17 Patrick Jonker Jayco Australië
18 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
19 Miguel Indurain Banesto Spanje
20 Laurent Dufaux Helvetia Zwitserland
1991
1.Alex Pedersen O.N.C.E. Denemarken
2.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
3.Pelle Kil Nat.selectie Nederland
4.Michael Andersson Wirsbo Zweden
5.Daniel Huwyler Nat.selectie Zwitserl.
6.Hans Kindberg Toshiba Zweden
7.Erik Dekker Nat.selectie Nederland
8.Lars Wahlqvist Wirsbo Zweden
9.Markus Schleicher Telekom Duitsland
10.Michel Lafis Wirsbo Zweden
11.Dieter Runkel Nat.selectie Zwitserl.
12.Joona Laukka Nat.selectie Finland
13.Thomas Bay Nat.selectie Denemarken
14.Dag Erik Pedersen Del Tongo Noorwegen
15.Jean-Pierre Bourgeot Nat.selectie Frankrijk
16.Patrick Moster Nat.selectie Duitsland
17.Dean Woods Telekom Australia
18.Lutz Lehmann Nat.selectie Duitsland
19.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
20.Ralf Schmidt Nat.selectie Duitsland
1990
1 Brian Holm Sorensen Histor Denemarken
2 Fabian Jeker Nat.selectie Zwitserland
3 Claudio Chiappucci Carrera Italië
4 Alex Zulle Nat.selectie Zwitserland
5 Raul Alcala P.D.M. Mexico
6 Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
7 Johan Museeuw Lotto België
8 Steven Rooks Panasonic Nederland
9 Dave Rayner Banana GBr
10 Marc Van Orsouw P.D.M. Nederland
11 Harald Maier P.D.M. Oostenrijk
12 Giorgio Furlan Diana Italië
13 Heinrich Trumheller Nat.selectie B.R.D.
14 Sean Kelly P.D.M. Ierland
15 Sergei Uslamine Alfa Lum Sovjetunie
16 Luc Roosen Histor België
17 Djamolidin Abdoesjaparov Alfa Lum Sovjetunie
18 Peter De Clercq Lotto België
19 Maarten Den Bakker P.D.M. Nederland
20 Beat Zberg Nat.selectie Zwitserland
1989
1.Rolf Sörensen
2.Jesper Skibby
3.Sören Lilholt
4.Jens Veggerby
5.Brian Holm
6.Brian Bistrup
7.John Carlsen
8.Alex Pedersen
9.Bjarne Riis
10.Johnny Weltz
11.Henrik Djernis
12.Jesper Worre
13.Allan Möller
14.Jörgen Pedersen
15.Kim Andersen
16.Kim Eriksen
17.Per Pedersen
18.Dan Frost
19.Henryk Sörensen
20.Jan Bo Petersen
1988
1.Rolf Sörensen Ariostea
2.Sören Lilholt Sigma
3.Jesper Skibby Roland
4.Brian Holm Roland
5.Jens Veggerby 7-Eleven
6.Johnny Weltz Fagor
7.Bjarne Riis Toshiba
8.Finn Larsen Caja Rural
9.Jesper Worre Gewiss
10.Alex Pedersen R.M.O.
11.Hans Hendrik Oersted Traebyg
12.Jörgen Pedersen B.H.
13.Kim Andersen Z-Peugeot
14.Gerd Frank Baunsoe
15.Jan Erik Ostergaard Isoglass
16.Jorgen Marcussen Pepsi Cola
17.Per Pedersen R.M.O.
18.Kim Eriksen 7-Eleven
19.Michael Marcussen Nordkysten
20.Christian Andersen Mendrisio
1987
1 Jesper Skibby Roland
2 Jens Veggerby 7-Eleven
3 Rolf Sorensen Remac
4 Kim Andersen Toshiba
5 Soren Lilholt Systeme U
6 Jorgen Marcussen Pepsi Cola
7 Brian Holm Roland
8 Jesper Worre Selca
9 Hans Hendrik Oersted Gis
10 Bjarne Riis Lucas
11 Johnny Weltz Fagor
12 Gerd Frank 7-Eleven
13 Steen Petersen Lucas
14 Jorgen Pedersen Carrera
15 Alex Pedersen Herning
16 Jan Erik Ostergaard Hitachi
17 Per Pedersen R.M.O.
18 Finn Larsen Kobenhavn
19 Kim Eriksen Pepsi Cola
20 Allan Moller Hillerod
1986
1 Rolf Sorensen Murella
2 Jens Veggerby Vini Ricordi
3 Gerd Frank Mustang
4 Jesper Worre Santini
5 Soren Lilholt Système U
6 Brian Holm Roland
7 Jesper Skibby Hunt’s
8 Johnny Weltz Esbjerg
9 Hans Hendrik Oersted Cinelli
10 Jan Erik Ostergaard Roland
11 Henrik Djernis Guerciotti
12 Alex Pedersen AC Contern
13 Kim Andersen La Vie Claire
14 Bjarne Riis Roland
15 Jorgen Marcussen Murella
16 Jorgen Pedersen Carrera
17 Per Pedersen R.M.O.
18 Christian Andersen Herning
19 John Carlsen Esbjerg
20 Jan Jorgensen A.C.B.B.
1985
1 Dan Frost Kobenhavn 
2 Jesper Skibby AC Contern
3 Alex Pedersen AC Contern
4 John Carlsen Esbjerg 
5 Henrik Djernis Guerciotti 
6 Jan Erik Ostergaard Villerupt 
7 Kim Andersen La Vie Claire 
8 Michael Marcussen Esbjerg 
9 Hans Hendrik Oersted Fangio 
10 Kenneth Lyngholm Kobenhavn 
11 Jan G.Nielsen Kobenhavn 
12 Lars Otto Olsen Kobenhavn 
13 Jens Veggerby Maggi 
14 Rolf Sorensen Hillerod 
15 Palle Andersen Amager
16 Kenneth Ropke Hvidovre 
17 Niels Poulsen Villerupt
18 Rene Gullach Hillerod
19 Soren Lilholt A.C.B.B.
20 Jesper Worre Sammontana
1984
1 Michael Marcussen Esbjerg
2 Jorgen Pedersen Esbjerg
3 Jesper Skibby Dammarie
4 Dan Frost Esbjerg
5 Hans Hendrik Oersted Falcon
6 Jan Erik Ostergaard Villerupt
7 Kim Eriksen Esbjerg
8 Vagn Scharling Kobenhavn
9 Per Pedersen Herning
10 John Carlsen Esbjerg
11 Palle Andersen Amager
12 Kim Andersen Coop
13 Kenneth Ropke Hvidovre
14 Kenneth Lyngholm Hvidovre
15 Brian Holm Sorensen Esbjerg
16 Jan G. Nielsen Kobenhavn
17 Allan Moller Hillerod
18 Lars Otto Olsen Kobenhavn
19 Jens Veggerby Fanini
20 Rolf Sorensen Hillerod

Lees verder “Ronde van Denemarken”