Grote Prijs Willem Tell

Grote Prijs Willem Tell

2012
1 Michael Baer Atlas Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Sebastien Reichenbach Maca-Loca Zwitserland
4 Jonathan Fumeaux Atlas Zwitserland
5 Peter Erdin Atlas Zwitserland
6 Nico Bruengger VC Hittnau Zwitserland
7 Dominik Fuchs RV Zürich Zwitserland
8 Nicolas Luthi G.A.B. Zwitserland
9 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
10 Colin-Chris Stussi Maca-Loca Zwitserland
11 Tino Eicher Mendrisio Zwitserland
12 Marcel Weber Rothaus Zwitserland
13 Raphael Lee Rufalex GBr
14 Lionel Wust Maca-Loca BRD
15 Adrien Chenaux Maca-Loca Zwitserland
16 Roland Thalmann Maca-Loca Zwitserland
17 Marcel Wildhaber Eschenbach Zwitserland
18 Michael Kyburz Lukas Bike Zwitserland
19 Friedrich Dahler VC Reinach Zwitserland
20 Mirco Saggiorato Ehrendingen Zwitserland

2011
1 Bernhard Oberholzer Price Bike Zwitserland
2 Dominik Fuchs E.K.Z. Zwitserland
3 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
4 Mirco Saggiorato E.K.Z. Zwitserland
5 Christian Heule E.K.Z. Zwitserland
6 Michael Baer Team NetApp Zwitserland
7 Fabio Nappa Lugano Zwitserland
8 Daniel Henggeler Price Bike Zwitserland
9 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
10 Moreno Angst E.K.Z. Zwitserland
11 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
12 Fabian Herold B.M.C. Zwitserland
13 Till Dreier Hoermann Zwitserland
14 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
15 Nikodemus Holler Arboe Oostenrijk
16 Felix Baur RMV Elgg Zwitserland
17 Lucien Besan‡on Zollinger Zwitserland
18 Elias Schmaeh Price Bike Zwitserland
19 Remo Schuler E.K.Z. Zwitserland
20 Nico Knab Waldshut Zwitserland
2010
1 Pirmin Lang Team Buergi Zwitserland
2 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
3 Christian Heule Team Buergi Zwitserland
4 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
5 Olivier Beer Team Geneve Zwitserland
6 David Bartl RSV Wolfi’s Duitsland
7 Rolf Kobel Mendrisio Zwitserland
8 Raymond Kuenzli Team Buergi Zwitserland
9 Patrick Schelling Fischingen Zwitserland
10 Roman Strecker Mendrisio Zwitserland
11 Lorenzo Rossi Mendrisio Zwitserland
12 Joel Frey Hoermann Zwitserland
13 Fabio Ursi Team Buergi Zwitserland
14 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
15 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
16 Remo Schuler Steinmaur Zwitserland
17 Till Dreier Hoermann Zwitserland
18 Luca Conrad Cycling Sp. Zwitserland
19 Adrien Chenaux Sogecoma Zwitserland
20 Romain Beney Mendrisio Zwitserland
2009
1 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Steve Bovay B.M.C. Zwitserland
4 Bruno Guggisberg Mendrisio Zwitserland
5 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
6 Andreas Kugler Multivan Zwitserland
7 Daniel Suter Hoermann Zwitserland
8 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
9 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
10 Guillaume Dessibourg Hadimec Zwitserland
11 Frank Scherzinger Atlas Zwitserland
12 Alex Meehorst Hadimec Zwitserland
13 Roger Beuchat Neotel-CKT Zwitserland
14 Mirco Jaisli Hoengg Zwitserland
15 Joel Frey Hoermann Zwitserland
16 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
17 Guillaume Bourgeois Atlas Zwitserland
18 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
19 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
20 Janick Wisler Atlas Zwitserland
2008
1 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
2 Michael Randin Hadimec Zwitserland
3 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
4 Patrick Weber Buergis Zwitserland
5 Benjamin Baumgartner Atlas Zwitserland
6 Nico Keinath Team Ista BRD
7 Timo Albiez Steg Computers BRD
8 Matthias Braendle Team Ista Oostenrijk
9 Sebastian Baldauf Team Ista BRD
10 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
11 Roland Golderer Schwalbe BRD
12 Roman Andres Rufalex Zwitserland
13 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
14 Janusch Laule Steg Computers Zwitserland
15 Andreas Rutishauser Hagendorn Zwitserland
16 Patrick Wettstein Rocky Mountains Zwitserland
17 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
18 Daniel Henggeler Hadimec Zwitserland
19 Roman Stricker Hadimec Zwitserland
20 Rudi Keller Gippingen Zwitserland
2002
1 Michael Albasini Mendrisio Zwitserland
2 Rasmus Dyring Odder Denemarken
3 Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
4 Gregory Rast Post Swiss Zwitserland
5 David Loosli Hadimec Zwitserland
6 Bernhard Kohl Elk Haus Oostenrijk
7 Simon Gerrans Mapei-Aqua Australië
8 Gregor Gazvoda Perutnina Slovenië
9 Kurt Buhler Hoermann Zwitserland
10 Matic Strgar Radenska Slovenië
11 Tobias Lergard Crescent Zweden
12 Fredrik Kessiakoff Crescent Zweden
13 Maxim Iglinskiy Capec Kazakstan
14 Oliver Zaugg G.S.Zalf Zwitserland
15 Florian Stalder Hadimec Zwitserland
16 Denis Lynch La Pomme Ierland
17 Braulio Juanes Hadimec Spanje
18 Brian Vandborg Odder Denemarken
19 Olivier Wirz Team Jura Zwitserland
20 Fabio Borghesi San Paolo Italië
2001
1 Jurgen Van Goolen Domo België
2 Michael Albasini Mephisto Zwitserland
3 David Ruckstuhl Mephisto Zwitserland
4 Emil Arnell Italfine Zweden
5 Yaroslav Popovych G.S.Ghia Oekraïne
6 Cristian Tosoni Pellegrino Italië
7 Pieter Weening Rabobank Nederland
8 Nicolas Portal Look Frankrijk
9 Yannick Talabardon Big Mat Frankrijk
10 Kevin De Weert Rabobank België
11 Stefan Rucker Rapsö Oostenrijk
12 Volodymyr Bileka G.S.Ghia Oekraïne
13 Santo Anza Vellutex Italië
14 Matej Mugerli Vellutex Slovenië
15 Jerome Pineau Vendée U Frankrijk
16 Sandro Guttinger Banesto Zwitserland
17 Theo Eltink Rabobank Nederland
18 Reto Kueng Hoermann Zwitserland
19 Michele Scarponi Site Frezza Italië
20 Tomasz Nose Dolenjska Slovenië
2000
1 Christophe Le Mevel Nat.selectie Frankrijk
2 Franco Pellizotti Nat.selectie Italia
3 Jurgen Van Goolen Nat.selectie Belgium
4 Nico Sijmens Nat.selectie Belgium
5 Remmert Wielinga Nat.selectie Nederland
6 Sandro Guttinger Nat.selectie Zwitserland
7 Jorg Strauss Mephisto Zwitserland
8 Matteo Carrara Nat.selectie Italia
9 Bram Tankink Nat.selectie Nederland
10 Ronald Mutsaars Nat.selectie Nederland
11 Ronny Scholz Nat.selectie B.R.D.
12 Michael Albasini Nat.selectie Zwitserland
13 Scott Davis Nat.selectie Australia
14 Oliver Zaugg Mephisto Zwitserland
15 David Ruckstuhl Hoermann Zwitserland
16 Anthony Charteau Nat.selectie Frankrijk
17 Beat Steffen Nat.selectie Zwitserland
18 Vincenz Bader Mephisto Zwitserland
19 Nicolas Inaudi Nat.selectie Frankrijk
20 Daniele Pietropolli Nat.selectie Italia
1999
1 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
2 Franco Pellizotti Nat.selectie Italië
3 Jurgen Van Goolen Mapei Saeco België
4 Nico Sijmens Eddy Merckx België
5 Remmert Wielinga Rabobank Nederland
6 Sandro Guttinger Nat.selectie Zwitserland
7 Jorg Strauss Mephisto Zwitserland
8 Andrea Noe Nat.selectie Italië
9 Matteo Carrara Nat.selectie Italië
10 Bram Tankink Rabobank Nederland
11 Martin Elmiger Seat Kona Zwitserland
12 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
13 Gregory Rast Mendrisio Zwitserland
14 Benedikt Doerig Nat.selectie Zwitserland
15 Beat Obrist Wetzikon Zwitserland
16 Aurelien Clerc Mephisto Zwitserland
17 Patrick Calcagni Mendrisio Zwitserland
18 Sergio Barbero Nat.selectie Italië
19 Mickael Wranqvist Kvickly Zweden
20 David Loosli Seat Kona Zwitserland
1998
1.Cedric Fragniere Credit Agricole
2.Simon Zahner Wetzikon
3.Beat Zberg Rabobank
4.Oscar Camenzind Phonak
5.Michael Baumgartner Hoermann
6.Daniel Schnider Phonak
7.Roger Beuchat Phonak
8.Pierre Bourquenoud Jean Delatour
9.Niki Aebersold Phonak
10.Alexander Moos Phonak
11.Pietro Zucconi Vini Caldirola
12.Jorg Strauss Gippingen
13.David Loosli Wetzikon
14.Stefan Trafelet Wetzikon
15.Martin Elmiger Phonak
16.Sascha Urweider Hadimec
17.Markus Zberg Gerolsteiner
18.Pascal Hungerbuhler Volksbank
19.Beat Steffen Gippingen
20.Florian Ludi Wetzikon
1997
1.Laurent Dufaux Alessio
2.Pierre Bourquenoud St.Quentin-Oktos
3.Alex Zulle Team Coast
4.Thomas Frischknecht Wetzikon-Saeco
5.Alexander Moos Phonak
6.Vincent Bader St.Quentin-Oktos
7.Christophe Sauser Volvo-Cannondale
8.Lukas Zumsteg Phonak
9.Roger Beuchat Phonak
10.Rolf Huser Team Coast
11.Thomas Hochstrasser Scheidegger-Giant
12.Cedric Sermet Etoile Cycliste de Meyrin
13.Mauro Gianetti Team Coast
14.Michael Albasini Mendrisio-Mapei
15.Niki Aebersold Team Coast
16.Balz Weber Arrow
17.Patrick Calcagni Tacconi Sport
18.Oscar Camenzind Phonak
19.Stefan Sulser Hadimec Electronics
20.Stefan Trafelet Wetzikon-Saeco
1996
1.Oscar Camenzind Lampre-Daikin
2.Markus Zberg Rabobank
3.Beat Zberg Rabobank
4.Laurent Dufaux Saeco-Cannondale
5.Mauro Gianetti Team Coast
6.Niki Aebersold Team Coast
7.Alex Zülle Team Coast
8.Alexander Moos Phonak
9.Rolf Huser Team Coast
10.Lukas Zumsteg Phonak
11.Uwe Straumann Phonak
12.René Stadelmann Phonak
13.Matthias Braun Post Swiss
14.Daniel Schnider La Française des Jeux
15.Reto Bergmann Post Swiss
16.Armin Meier Saeco-Cannondale
17.Felice Puttini Mat Ceresit
18.Martin Elmiger Post Swiss
19.Michael Baumgartner Luongo
20.Jan Ramsauer Luongo
1995
1 Roland Meier Cofidis
2 Daniel Schnider Francaise
3 Armin Meier Saeco
4 Sascha Gisler Carolillo
5 Fabian Cancellara Schaller
6 Markus Joho Sinalco
7 Markus Zberg Rabobank
8 Sven Montgomery Francaise
9 Mauro Gianetti Caldirola
10 Oscar Camenzind Lampre
11 Gregory Rast Mendrisio
12 Michael Albasini Mendrisio
13 Christian Heule Post-Swiss
14 Marcel Strauss Post-Swiss
15 Roland Muller Nurnberger
16 Roland Abächerli Carolillo
17 Christoph Jakob Meiringen
18 Niki Aebersold Rabobank
19 Alexander Moos Villiger
20 Milovan Stanic Insubrico
1994
1 Beat Zberg Rabobank
2 Markus Zberg Rabobank
3 Alex Zulle Banesto
4 Armin Meier Saeco
5 Daniel Schnider Post-Swiss
6 Mauro Gianetti Vini Caldirola
7 Laurent Dufaux Saeco
8 Pierre Bourquenoud Post-Swiss
9 Daniel Paradis Die Continentale
10 Patrick Vetsch Post-Swiss
11 Christian Heule Ericsson
12 Yvan Haymoz Post-Swiss
13 Roger Furrer Yeti
14 Christophe Sauser Volvo
15 Oscar Camenzind Lampre
16 Thomas Frischknecht Ritchey
17 Kurt Betschart Möbel Märki
18 Thomas Hochstrasser Scott
19 Beat Wabel K2
20 Bruno Risi Möbel Märki
1993
1 Markus Zberg Post-Swiss
2 Alex Zulle Festina
3 Rolf Huser Post-Swiss
4 Franz Hotz Post-Swiss
5 Laurent Dufaux Festina
6 Roland Meier Cofidis
7 Beat Zberg Rabobank
8 Bruno Risi MobelMarki
9 Kurt Betschart MobelMarki
10 Felice Puttini Ros Mary
11 Pascal Richard Casino
12 Patrick Vetsch Post-Swiss
13 Oscar Camenzind MapeiBrico
14 Niki Aebersold Post-Swiss
15 Rolf Jaermann Casino
16 Philipp Buschor Saeco
17 Armin Meier Festina
18 Beat Blum Gerber
19 Guido Wirz Post-Swiss
20 Simon Hasler Wernli
1992
1 Beat Zberg Mercatone Uno
2 Oscar Camenzind Mapei-GB
3 Roland Meier Post-Swiss
4 Mauro Gianetti La Francaise des Jeux
5 Franz Hotz Post-Swiss
6 Niki Aebersold Post-Swiss
7 Rolf Huser Post-Swiss
8 Philipp Buschor Saeco
9 Laurent Dufaux Festina
10 Markus Zberg Mercatone Uno
11 Fabian Jeker Festina
12 Pierre Bourquenoud Post-Swiss
13 Sven Montgomery Schaller
14 Armin Meier Batik
15 Beat Blum Gerber
16 Toni Rominger Cofidis
17 Rolf Furrer Lacher
18 Richard Chassot Post-Swiss
19 Oliver Penney Ipso
20 Nicolas Coudray Saxon
1991
1.Beat Zberg Carrera
2.Rolf Järmann MG-Technogym
3.Alex Zülle O.N.C.E.
4.Felice Puttini Refin
5.Markus Zberg Carrera
6.Mauro Gianetti Polti
7.Laurent Dufaux Festina
8.Fabian Jeker Festina
9.Pascal Richard MG-Technogym
10.Roland Meier PMU-Romand
11.Heinz Imboden Refin
12.Nicolas Coudray Saxon-Tönisteiner
13.Richard Chassot PMU-Romand
14.Sylvain Golay MG-Technogym
15.Toni Rominger Mapei-GB
16.Jacques Jolidon Glacial Selle-Italia
17.Armin Meier PMU-Romand
18.Franz Hotz PMU-Romand
19.Ralph Gartmann PMU-Romand
20.Marcel Renggli PMU-Romand
1990
1 Urs Freuler Wheeler
2 Mauro Gianetti Polti
3 Alex Zulle O.N.C.E.
4 Beat Zberg Carrera
5 Pascal Richard MG-Techno
6 Rolf Jaermann MG-Techno
7 Toni Rominger Mapei-GB
8 Arno Kuttel Bianchi
9 Heinz Imboden Refin
10 Laurent Dufaux Festina
11 Erich Maechler Inoac
12 Roland Meier T.V.M.
13 Felice Puttini Refin
14 Beat Breu Wheeler
15 Roger Honegger Scott
16 Kurt Betschart Corratec
17 Josef Christen Univag
18 Bruno Risi Wheeler
19 Hans Rey G.T.
20 Herbert Niederberger Univag
1989
1 Yogi Muller Mapei-Clas
2 Urs Freuler Wheeler
3 Erich Maechler ParkPre
4 Roland Meier T.V.M.
5 Roger Honegger Scott
6 Beat Zberg Carrera
7 Bruno Risi Corratec
8 Pascal Richard GB-MG
9 Rolf Jaermann GB-MG
10 Kurt Betschart Corratec
11 Beat Wabel Titan
12 Alex Zulle O.N.C.E.
13 Toni Rominger Mapei-Clas
14 Mauro Gianetti Mapei-Clas
15 Laurent Dufaux O.N.C.E.
16 Felice Puttini BresciaLat
17 Beat Breu Wheeler
18 Heinz Imboden BresciaLat
19 Richard Chassot Saxon
20 Jocelyn Jolidon Saxon
1988
1.Beat Zberg Carrera
2.Mauro Gianetti Festina
3.Pascal Richard Ariostea
4.Rolf Järmann Ariostea
5.Anton Ballat Saxon
6.Beat Breu Wheeler
7.Urs Lang Mendrisio
8.Richi Rossi Mendrisio
9.Andrea Stocco Mendrisio
10.Sacha Thoeni Chiasso
11.Daniele Longhi Mendrisio
12.Ralf Gartmann Gippingen
13.Gianluigi Cavadini Mendrisio
14.Beat Huber Helvetia
15.Thomas Boutellier Gansingen
16.Urs Köchli Obershofen
17.Daniel Lanz Gansingen
18.Pascal Corti Chiasso
19.Urs Güller Hirslanden
20.Roger De Vettori Mendrisio
1987
1 Daniel Wyder Z.G.
2 Werner Stutz Bleiker
3 Yogi Muller Helvetia
4 Erich Maechler Helvetia
5 Guido Winterberg Helvetia
6 Bruno Holenweger Bleiker
7 Thomas Wegmuller Festina
8 Urs Zimmermann Motorola
9 Beat Zberg Helvetia
10 Pascal Richard Festina
11 Toni Rominger Clas
12 Mauro Gianetti Festina
13 Hansruedi Marki Helvetia
14 Urs Freuler Bleiker
15 Gilbert Glaus Raider
16 Rocco Travella Mendrisio
17 Rolf Jaermann Ariostea
18 Alex Zulle O.N.C.E.
19 Heinz Imboden Subaru
20 Jens Jentner Helvetia
1986
1.Serge Demierre Helvetia
2.Gilbert Glaus individueel
3.Mauro Gianetti Helvetia
4.Alfred Achermann Weinmann
5.Laurent Dufaux Helvetia
6.Thomas Wegmüller Weinmann
7.Guido Winterberg Helvetia
8.Pascal Richard Helvetia
9.Heinz Imboden Helvetia
10.Daniel Steiger Jolly
11.Urs Freuler Telekom
12.Kurt Steinmann Weinmann
13.Toni Rominger Toshiba
14.Thomas Frischknecht Wetzikon
15.Beat Breu individueel
16.Hans-Rüdi Märki Helvetia
17.Jörg Müller T.V.M.
18.Rolf Järmann Weinmann
19.Stéphane Joho Weinmann
20.Erich Mächler Carrera
1985
1.Urs Zimmermann 7-Eleven
2.Mauro Gianetti Helvetia
3.Niki Rüttimann Helvetia
4.Thomas Wegmüller Weinmann
5.Othmar Häfliger Helvetia
6.Arno Küttel Weinmann
7.Pascal Richard Helvetia
8.Alfred Achermann Weinmann
9.Kurt Steinmann Weinmann
10.Urs Freuler Panasonic
11.Toni Rominger Château d’Ax
12.Jörg Müller T.V.M.
13.Pascal Ducrot Frank
14.Serge Demierre Helvetia
15.Beat Breu Weinmann
16.Guido Winterberg Helvetia
17.Hansrüdi Märki Helvetia
18.Herbert Niederberger Selca
19.Jürg Brügmann Frank
20.Bruno Holenweger Frank
1984
1.Stephan Joho Ariostea
2.Gilbert Glaus Pegasus
3.Uli Müller Bleiker
4.Niki Rüttiman Helvetia
5.Toni Rominger Château d’Ax
6.Rolf Järmann Frank
7.Urs Zimmermann Carrera
8.Werner Stutz Frank
9.Urs Freuler Panasonic
10.Marcel Russenberger Gonso
11.Bernard Gavillet Pegasus
12.Pascal Richard Helvetia
13.Albert Zweifel Bleiker
14.Beat Breu Domex
15.Mauro Gianetti Helvetia
16.Erich Mächler Carrera
17.Jürg Brügmann Frank
18.Leo Schönenberger Gewiss
19.Thomas Wegmüller Domex
20.Arno Küttel Domex
1983
1.Daniel Gisiger Isotonic
2.Stefan Mutter P.D.M.
3.Niki Rüttimann Weinmann
4.Urs Freuler Panasonic
5.Urs Zimmermann Carrera
6.Heinz Imboden Panasonic
7.Bernard Gavillet Panasonic
8.Beat Breu Isotonic
9.Jürg Brügmann Teka
10.Mauro Gianetti Weinmann
11.Erich Mächler Carrera
12.Edi Kägi Weinmann
13.Arno Küttel Gewiss
14.Thomas Wegmüller Kas
15.Alfred Achermann Kas
16.Leo Schönenberger Teka
17.Jorg Müller P.D.M.
18.Othmar Häfliger Weinmann
19.Toni Rominger Château d’Ax
20.Guido Winterberg Weinmann
1982
1.Marcel Russenberger Bianchi
2.Albert Iten Gerber
3.Stefan Mutter P.D.M.
4.Urs Freuler Atala
5.Christian Gerber Gerber
6.Daniel Gisiger “Z”
7.Severin Kurmann Tigra
8.Mauro Gianetti Paini
9.Urs Güller Gerber
10.Beat Wabel Gerber
11.Richard Trinkler Fibok
12.Jean-Marie Grezet Paini
13.Gilbert Glaus “Z”
14.Toni Rominger Brianzoli
15.Rolf Pletscher Tigra
16.Beat Meister Tigra
17.Hubert Seiz Brianzoli
18.Beat Breu Lotto
19.Gody Schmutz Fibok
20.Pascal Richard Toshiba
1981
1.Mauro Gianetti Cilo
2.Jean-Marie Grezet Cilo
3.Jörg Müller Kas
4.Benno Wiss La Vie Claire
5.Pascal Richard Kas
6.Toni Rominger Cilo
7.Gilbert Glaus Peugeot
8.Mike Gutmann Bleiker
9.Urs Zimmermann Carrera
10.André Massard Cilo
11.Daniel Gisiger Cilo
12.Heinz Imboden Cilo
13.Hubert Seiz Hitachi
14.Stefan Mutter P.D.M.
15.Daniel Wyder Hitachi
16.Erwin Lienhard Miko
17.Stephan Joho Kas
18.Alfred Achermann Kas
19.Niki Rüttimann La Vie Claire
20.Marcel Russenberger R.M.O.
1980
1.Gody Schmutz Dromedario
2.Urs Freuler Atala
3.Heinz Imboden Cilo
4.Gilbert Glaus Cilo
5.Jean-Marie Grezet Skil
6.Leo Schönenberger Dromedario
7.Urs Zimmermann Carrera
8.Erwin Lienhard Santini
9.Antonio Ferretti Brianzoli
10.Benno Wiss La Vie Claire
11.Niki Rüttimann La Vie Claire
12.Beat Breu Carrera
13.Alain von Allmen Skil
14.Serge Demierre Alpilatte
15.Jürg Brügmann Malvor
16.Daniel Gisiger Atala
17.Alfred Achermann Cilo
18.Bernard Gavillet Cilo
19.Mike Gutmann Cilo
20.Erich Mächler Carrera
1979
1.Erich Mächler Cilo
2.Hubert Seiz Cilo
3.Gilbert Glaus Cilo
4.Viktor Schraner Ariostea
5.Patrick Mörlen Skil
6.Julius Thalmann Cilo
7.Jürg Brügmann Malvor
8.Niki Rüttimann La Vie Claire
9.Urs Freuler Atala
10.Daniel Gisiger Atala
11.Gody Schmutz Dromedario
12.Jean-Marie Grezet Skil
13.Beat Breu Cilo
14.Serge Demierre Cilo
15.Antonio Ferretti Cilo
16.Bernard Gavillet Cilo
17.Siegfried Hekimi Dromedario
18.Cédric Rossier Skil
19.Stefan Mutter Cilo
20.Marcel Russenberger Cilo
1978
1.Serge Demierre Cilo
2.Bruno Wolfer Eorotex
3.Bernard Gavillet Cilo
4.Beat Breu Cilo
5.Gilbert Glaus Cilo
6.Fridolin Keller Eorotex
7.Hubert Seiz Cilo
8.Antonio Ferretti Cilo
9.Stefan Mutter Eorotex
10.Urs Zimmermann Cilo
11.Viktor Schraner Eorotex
12.Josef Wehrli Eorotex
13.Marcel Russenberger Cilo
14.Hans Känel Eorotex
15.Thierry Bolle Cilo
16.Julius Thalmann Cilo
17.Guido Frei Eorotex
18.Erich Mächler Cilo
19.Arno Küttel Möbel Märki
20.Niki Rüttimann Möbel Märki
1977
1.Daniel Gisiger Hoonved
2.Gilbert Glaus Cilo
3.Stefan Mutter Puch
4.Jean-Marie Grezet Cilo
5.Bruno Wolfer Puch
6.Godi Schmutz Cilo
7.Erwin Lienhard Puch
8.Hubert Seiz Cilo
9.Josef Wehrli Puch
10.Beat Breu Cilo
11.Urs Freuler Atala
12.Antonio Ferretti Cilo
13.Mike Gutmann Puch
14.Roberto Dill-Bundi Hoonved
15.Urs Zimmermann Cilo
16.Julius Thalmann Cilo
17.Erich Mächler Cilo
18.Serge Demierre Cilo
19.Jürg Brügmann Hoonved
20.Siegfried Hekimi Puch
1976
1.Stefan Mutter Puch
2.Daniel Gisiger Cilo
3.Erwin Lienhard Puch
4.Fridolin Keller Puch
5.Guido Frei Puch
6.Max Hurzeler Mondia
7.August Girard Cilo
8.Gérald Oberson Miko
9.Thierry Bolle Cilo
10.René Savary Mondia
11.Hans Känel Mondia
12.Bruno Wolfer Bianchi
13.Beat Breu Cilo
14.Jean-Marie Grezet Cilo
15.Patrick Mörlen Cilo
16.Roberto Dill-Bundi Hoonved
17.Uli Sutter Cilo
18.Julius Thalmann Cilo
19.Joseph Fuchs Cilo
20.Serge Demierre Cilo
1975
1.Godi Schmutz Cilo
2.Marcel Summermatter Cilo
3.August Girard Cilo
4.Uli Sutter Cilo
5.Roland Salm Zonca
6.Daniel Gisiger Miko
7.Thierry Bolle Cilo
8.Gilles Blaser Mondia
9.Serge Demierre Cilo
10.Urs Freuler Mondia
11.Stefan Mutter Cilo
12.Peter Frischknecht Mondia
13.Fridolin Keller Puch
14.Beat Breu Cilo
15.Joseph Fuchs Cilo
16.Willi Lienhard Mondia
17.Bruno Wolfer Bianchi
18.René Savary Mondia
19.Albert Zweifel Mondia
20.Erwin Lienhard Puch
1974
1.Hans Jörg Aemisseger Willora
2.Bruno Wolfer Zonca
3.Guido Amrhein Willora
4.Uli Sutter Raleigh
5.Stefan Mutter Raleigh
6.Godi Schmutz Willora
7.Marcel Summermatter Willora
8.Erwin Lienhard Willora
9.Albert Zweifel Sempione
10.Joseph Fuchs Scic
11.Fridolin Keller Willora
12.Roland Salm Jelmoli
13.Alex Frei Willora
14.Serge Demierre Zonca
15.Gilles Blaser Jelmoli
16.René Savary Schauff
17.August Girard Willora
18.Willi Lienhard Willora
19.Daniel Gisiger Miko
20.Beat Breu Willora
1973
1.Godi Schmutz Willora
2.Erwin Lienhard Willora
3.Joseph Fuchs Sanson
4.Roland Salm Zonca
5.Uli Sutter Zonca
6.Bruno Wolfer Zonca
7.René Leuenberger Teka
8.Walter Müller Willora
9.Roberto Puttini Willora
10.Erich Löder Flandria
11.Peter Wollenmann Willora
12.Hans Jörg Aemisseger Willora
13.Guido Frei Willora
14.Fridolin Keller Willora
15.Viktor Schraner Willora
16.Meinrad Vögele Willora
17.Marcel Summermatter Willora
18.Albert Zweifel Mondia
19.René Savary Mondia
20.Daniel Gisiger Lejeune
1972
1.Daniel Gisiger Lejeune
2.René Savary Möbel Buob
3.Roland Schär Känel
4.Serge Demierre Bianchi
5.Godi Schmutz Känel
6.Roland Salm Zonca
7.Marcel Summermatter Känel
8.Bruno Wolfer Zonca
9.Peter Wollenmann Känel
10.Walter Müller Känel
11.Joseph Fuchs Sanson
12.Uli Sutter Zonca
13.René Leuenberger Känel
14.Erich Löder Flandria
15.Hans Jörg Aemisseger Diggelmann
16.Guido Frei Diggelmann
17.Fridolin Keller Diggelmann
18.Viktor Schraner Diggelmann
19.Meinrad Vögele Diggelmann
20.Roberto Puttini Känel
1971
1.Joseph Fuchs Super Ser
2.Stefan Mutter Raleigh
3.Iwan Schmidt Flandria
4.Albert Zweifel Sempione
5.Fridolin Keller Sempione
6.Bruno Wolfer Zonca
7.Roland Salm Zonca
8.Gilbert Bischoff Jobo
9.Uli Sutter Zonca
10.Roberto Puttini Elite z/c
11.Werner Schmutz Elite z/c
12.Willi Lienhard Möbel Märki
13.Ernst Nyffeler Elite z/c
14.Roland Schär Sempione
15.Peter Frischknecht Mondia
16.Karl-Heinz Helbling Elite z/c
17.Erich Löder Flandria
18.René Savary Möbel Buob
19.Hans Jörg Aemisegger Winterthur
20.Rudolf Herger Elite z/c
1970
1.Roland Schär Sempione
2.Roland Salm Zonca
3.René Savary Möbel Buob
4.Uli Sutter Zonca
5.Walter Müller Känel
6.Iwan Schmidt Flandria
7.Joseph Fuchs Super Ser
8.Erich Löder Flandria
9.Peter Wollenmann Känel
10.René Leuenberger Känel
11.Meinrad Vögeli Känel
12.Bruno Keller Sempione
13.Gilbert Bischoff Jobo
14.Willi Lienhard Möbel Märki
15.Adrian Burki Sempione
16.Louis Pfenniger Möbel Buob
17.Albert Lacher Mondia
18.Bruno Wolfer Zonca
19.Albert Zweifel Sempione
20.Peter Frischknecht Mondia
1969
1.Roland Salm Zonca
2.Hans Känel Känel
3.Louis Pfenniger Zonca
4.Urs Berger Känel
5.René Savary Möbel Buob
6.Albert Lacher Känel
7.Peter Wollenmann Känel
8.Roland Schär Lejeune
9.René Leuenberger Känel
10.Walter Müller Känel
11.Joseph Fuchs Sanson
12.Uli Sutter Zonca
13.Meinrad Vögeli Känel
14.Adrian Burki Känel
15.Hubert Naef Känel
16.Bruno Keller Sempione
17.Willi Lienhard Möbel Märki
18.Bruno Wolfer Zonca
19.Albert Zweifel Sempione
20.Peter Frischknecht Mondia
1968
1.Louis Pfenniger Zonca
2.Bruno Hubschmid Sonolor
3.Erwin Thalmann Möbel Märki
4.Albert Zweifel Möbel Märki
5.Joseph Fuchs Filotex
6.Xavier Kurmann Möbel Märki
7.Gilles Blaser Möbel Märki
8.Fritz Wehrli Möbel Märki
9.Peter Frischknecht Möbel Märki
10.Gilbert Bischoff Sonolor
11.Ernst Nyffeler Allegro
12.Kurt Rub Möbel Märki
13.Urs Berger Allegro
14.Erich Spahn Möbel Märki
15.Roland Salm Zonca
16.René Savary Sonolor
17.Richard Steiner Möbel Märki
18.Robert Thalmann Allegro
19.Uli Sutter Jollyceramica
20.Roland Schär Allegro
1967
1.Roland Salm Zonca
2.Erich Spahn Möbel Märki
3.Fritz Wehrli Möbel Märki
4.Fritz Schärer Mondia
5.Louis Pfenniger Zonca
6.Xavier Kurmann Möbel Märki
7.Albert Zweifel Mondia
8.Bruno Hubschmid Möbel Märki
9.Joseph Fuchs Filotex
10.René Savary Möbel Buob
11.Peter Frischknecht Weros
12.Hermann Gretener Möbel Märki
13.Uli Sutter Jollyceramica
14.Albert Lacher Känel
15.Peter Wollenmann Känel
16.Roland Schär Möbel Märki
17.Walter Müller Känel
18.Adrian Burki Känel
19.Hubert Naef Känel
20.Bruno Keller Sempione
1966
1.Albert Zweifel Möbel Märki
2.Joseph Fuchs Filotex
3.Louis Pfenniger Zonca
4.Bruno Hubschmid Sonolor
5.Erich Spahn Möbel Märki
6.Fritz Wehrli Möbel Märki
7.Xavier Kurmann Möbel Märki
8.Peter Frischknecht Möbel Märki
9.René Savary Sonolor
10.Hermann Gretener Möbel Märki
11.Roland Salm Zonca
12.Fritz Schärer Mondia
13.Uli Sutter Jollyceramica
14.Albert Lacher Känel
15.Peter Wollenmann Känel
16.Roland Schär Möbel Märki
17.Walter Müller Känel
18.Adrian Burki Känel
19.Hubert Naef Känel
20.Bruno Keller Sempione
1965
1.Erwin Thalmann Möbel Märki
2.Louis Pfenniger G.B.C.
3.Jürg Schneider Möbel Märki
4.Kurt Rub Möbel Märki
5.Bernard Vifian Möbel Märki
6.Albert Zweifel Möbel Märki
7.Edi Schneider Möbel Märki
8.Erich Spahn Möbel Märki
9.Xavier Kurmann Weros
10.Fritz Wehrli Möbel Märki
11.Hermann Gretener Mondia
12.Joseph Fuchs Möbel Märki
13.Peter Frischknecht Mondia
14.Richard Steiner Möbel Märki
15.Fritz Pfenniger Biofin
16.Emmanuel Plattner Möbel Märki
17.Vicente Burgal Magni
18.Max Gretener Mondia
19.August Girard Weros
20.Peter Abt Möbel Märki
1964
1.Erwin Thalmann Zimba
2.Louis Pfenniger Zimba
3.Kurt Rub Zimba
4.Bernard Vifian Frimatic
5.Jürg Schneider Huser
6.Xavier Kurmann G.B.C.
7.Erich Spahn Zimba
8.Peter Abt Zimba
9.Edi Schneider Huser
10.Hermann Gretener Zimba
11.Richard Steiner Huser
12.Emil Zimmermann Frimatic
13.Peter Frischknecht Zimba
14.Felix Rennhard Zimba
15.Freddy Dubach Huser
16.Ernst Boller Huser
17.Fritz Pfenniger Zimba
18.Max Gretener Zimba
19.August Girard G.B.C.
20.Arthur Frischknecht Zimba
1963
1.Erwin Thalmann Zimba
2.Willy Spuhler Costa Azura
3.Bernard Vifian Frimatic
4.Kurt Rub Zimba
5.Louis Pfenniger Zimba
6.Peter Abt Zimba
7.Erich Spahn Zimba
8.Bruno Hubschmid Savro
9.Hermann Gretener Zimba
10.Richard Steiner Costa Azura
11.Felix Rennhard Zimba
12.Emil Zimmermann Frimatic
13.Karl Brand Frimatic
14.Freddy Dubach Costa Azura
15.Robert Hagmann Frimatic
16.Klaus Gyger Costa Azura
17.Rolf Maurer Zimba
18.Paul Köchli Frimatic
19.Max Gretener Zimba
20.Fernand L’Hoste Costa Azura
1962
1.Freddy Rüegg Zimba
2.Willy Spühler Zimba
3.Paul Zollinger Tigra
4.Louis Pfenniger Tigra
5.René Bingelli Max Meyer
6.Rolf Maurer Filotex
7.Hermann Gretener Zimba
8.Karl Brand Tigra
9.Robert Hagmann Tigra
10.Bernard Vifian Zimba
11.Peter Abt Zimba
12.Klaus Gyger Tigra
13.Francis Blanc Tigra
14.Werner Weber Zimba
15.Rudolf Hauser Tigra
16.Richard Steiner Zimba
17.Paul Köchli Tigra
18.Freddy Dubach Tigra
19.Roland Zoeffel Zimba
20.Albert Herger Tigra
1961
1.Paul Zollinger Tigra
2.Louis Pfenniger Tigra
3.Robert Hagmann Tigra
4.Freddy Ruegg Tigra
5.Francis Blanc Salvarani
6.Karl Brand Tigra
7.Willi Henzi Filotex
8.Rolf Maurer Cynar
9.Rudolf Hauser Cynar
10.Robert Hintermuller Tigra
11.Werner Weber Cynar
12.Fritz Pfenniger Ignis
13.Emmanuel Plattner Tigra
14.Kurt Gimmi Cynar
15.Attilio Moresi Cynar
16.Roland Zoeffel Cynar
17.Freddy Dubach Zimba
18.Oscar Plattner Feru
19.Fritz Gallati Mondia
20.Arnold Hungerbühler Mondia
1960
1.Freddy Rüegg Zimba
2.Karl Brand Tigra
3.Willi Henzi Filotex
4.Rolf Maurer Cynar
5.Rudolf Hauser Cynar
6.Robert Hintermuller Tigra
7.Francis Blanc Cynar
8.Werner Weber Cynar
9.Fritz Pfenniger Ignis
10.Emmanuel Plattner Tigra
11.Kurt Gimmi Cynar
12.Attilio Moresi Cynar
13.Roland Zoeffel Cynar
14.Freddy Dubach Zimba
15.Oscar Plattner Feru
16.Fritz Gallati Mondia
17.Arnold Hungerbühler Mondia
18.Freddy Frischknecht Feru
19.Markus Moser Zimba
20.Otto Furrer Mondia
1959
1.Rolf Maurer Cynar
2.Rudolf Hauser Cynar
3.Robert Hintermuller Tigra
4.Francis Blanc Cynar
5.Werner Weber Cynar
6.Fritz Pfenniger Ignis
7.Emmanuel Plattner Tigra
8.Kurt Gimmi Cynar
9.Attilio Moresi Cynar
10.Roland Zoeffel Cynar
11.Freddy Dubach Zimba
12.Oscar Plattner Feru
13.Fritz Gallati Mondia
14.Arnold Hungerbühler Mondia
15.Freddy Frischknecht Feru
16.Markus Moser Zimba
17.Otto Furrer Mondia
18.Ludwig Lauppi Feru
19.Leo Wickihalder Feru
20.Max Wirth Feru
1958
1.Freddy Dubach Zimba
2.Oscar Plattner Feru
3.Kurt Gimmi Cynar
4.Emmanuel Plattner Feru
5.Roland Zoeffel Cynar
6.Fritz Gallati Mondia
7.Francis Blanc Cynar
8.Fritz Pfenniger Ignis
9.Werner Weber Cynar
10.Attilio Moresi Cynar
11.Arnold Hungerbühler Mondia
12.Rolf Maurer Cynar
13.Freddy Frischknecht Feru
14.Markus Moser Zimba
15.Otto Furrer Mondia
16.Rudolf Hauser Cynar
17.Robert Hintermuller Tigra
18.Ludwig Lauppi Feru
19.Leo Wickihalder Feru
20.Max Wirth Feru
1957
1.Rolf Graf Philco
2.Willy Spühler Tigra
3.Freddy Rüegg Liberia
4.René Bingelli Cynar
5.Rolf Maurer Cynar
6.Emmanuel Plattner Cynar
7.Francis Blanc Cynar
8.Kurt Gimmi Carpano
9.Robert Hintermuller Tigra
10.Fritz Gallati Cynar
11.Attilio Moresi Cynar
12.Fritz Pfenniger Gazzola
13.Oscar Plattner Mondia
14.Peter Tiefenthaler Tigra
15.Giovanni Albisetti Cynar
16.Erwin Lutz Tigra
17.Roland Zoeffel Cynar
18.Max Wirth Tigra
19.Rudolf Hauser Cynar
20.Jean Luisier Tigra
1956
1.Rolf Graf Philco
2.Freddy Rüegg Liberia
3.Rolf Maurer Cynar
4.Emmanuel Plattner Feru
5.Kurt Gimmi Carpano
6.Fritz Gallati Mondia
7.Oscar Plattner Mondia
8.Attilio Moresi Mondia
9.Peter Tiefenthaler Feru
10.Ernst Fuchs Tigra
11.Fritz Pfenniger Gazzola
12.Max Wirth Feru
13.Walter Bucher Condor
14.Erwin Lutz Tigra
15.Willi Trepp Gazzola
16.Willy Spühler Tigra
17.René Bingelli Cynar
18.Francis Blanc Cynar
19.Robert Hintermuller Tigra
20.Giovanni Albisetti Cynar
1955
1 Erwin Lutz Tigra
2 Rene Strehler Wiel’s
3 Kurt Gimmi Carpano
4 Rolf Graf Tigra
5 Rolf Maurer Tigra
6 Fritz Pfenniger Mondia
7 Emmanuel Plattner Alpa
8 Ernst Traxel Tigra
9 Fritz Gallati Mondia
10 Attilio Moresi Mondia
11 Anton Graeser Allegro
12 Freddy Ruegg Mittelholzer
13 Hans Hollenstein Mittelholzer
14 Gilbert Beuchat Mittelholzer
15 Walter Bucher Condor
16 Max Schellenberg Wiel’s
17 Jean Roth Mondia
18 Heinz Graf Mittelholzer
19 Kurt Lehmann Mittelholzer
20 Oscar Plattner Condor
1954
1 Rene Strehler Mondia
2 Rolf Graf Condor
3 Kurt Gimmi Condor
4 Fritz Pfenniger Mondia
5 Freddy Ruegg Molteni
6 Anton Graeser Condor
7 Max Schellenberg Mondia
8 Walter Bucher Condor
9 Attilio Moresi Mondia
10 Hansueli Dubach Mondia
11 Jean Roth Mondia
12 Ernst Traxel Tigra
13 Emmanuel Plattner Feru
14 Hans Hollenstein Feru
15 Oscar Plattner Condor
16 Heinz Graf Condor
17 Jean-Claude Gret Tigra
18 Armin Von Buren Feru
19 Ernest Ecuyer Tigra
20 Adriano De Gasperi Molteni
1953
1 Anton Graeser Condor
2 Ernst Traxel Tigra
3 Hansueli Dubach Cilo
4 Fritz Pfenniger Mondia
5 Kurt Gimmi Condor
6 Rolf Graf Allegro
7 Rene Strehler Molteni
8 Hans Hollenstein Allegro
9 Max Schellenberg Mondia
10 Jean Roth Mondia
11 Emmanuel Plattner Cilo
12 Jean-Claude Gret Tigra
13 Peter Eichenberger Mondia
14 Walter Favre Condor
15 Adriano De Gasperi Cilo
16 Attilio Moresi Mondia
17 Armin Von Buren Feru
18 Oscar Plattner Cilo
19 Markus Keller Tigra
20 Freddy Ruegg Allegro
1952
1 Fritz Schaer Mondia
2 Anton Graeser Condor
3 Max Schellenberg Tebag
4 Rolf Graf Tebag
5 Jean Roth Condor
6 Rene Strehler Tebag
7 Fritz Pfenniger Allegro
8 Remo Pianezzi Cilo
9 Ernst Traxel Tigra
10 Walter Bucher Condor
11 Hans Hollenstein Allegro
12 Walter Holenweger Condor
13 Emmanuel Plattner Cilo
14 Carlo Clerici Condor
15 Oscar Plattner Allegro
16 Armin Von Buren Feru
17 Freddy Ruegg Tebag
18 Attilio Moresi Mondia
19 Heinz Graf Allegro
20 Adriano De Gasperi Carpano
1951
1 Fritz Schaer Mondia
2 Hugo Koblet Cilo
3 Ferdi Kubler Tebag
4 Carlo Clerici Faema
5 Max Schellenberg Condor
6 Walter Bucher Condor
7 Jean Roth Condor
8 Rene Strehler Faema
9 Rolf Graf Tebag
10 Walter Holenweger Condor
11 Remo Pianezzi Cilo
12 Ernst Traxel Tigra
13 Armin Von Buren Cilo
14 Anton Graeser Condor
15 Hans Hollenstein Allegro
16 Attilio Moresi Mondia
17 Emmanuel Plattner Cilo
18 Martin Metzger Cilo
19 Eugen Kamber Condor
20 Oscar Plattner Raleigh
1950
1 Marcel Huber GS Geneve Zwitserland
2 Martin Metzger Thurgau Zwitserland
3 Carlo Clerici RV Zurich Zwitserland
4 Hans Born Oerlikon Zwitserland
5 Walter Bucher RV Zurich Zwitserland
6 Max Schellenberg Hittnau Zwitserland
7 Josef Wyss Aargau Zwitserland
8 Jean Brun RV Zurich Zwitserland
9 Walter Reiser Thurgau Zwitserland
10 Armin Russenberger Thurgau Zwitserland
11 Remo Pianezzi Ticino Zwitserland
12 Otto Meili RV Zurich Zwitserland
13 Francois Chevalley Fribourg Zwitserland
14 Hans Hollenstein RV Zurich Zwitserland
15 Fausto Lurati Ticino Zwitserland
16 Zoltan Tobias Nat.selectie Hongarije
17 Dominique Torelli Nat.selectie Frankrijk
18 Domenico Massa Nat.selectie Italië
19 Joseph Mage Nat.selectie Frankrijk
20 Bruno Covre Nat.selectie Frankrijk

Lees verder “Grote Prijs Willem Tell”

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1 Ondrej Sosenka C.C.C. Tsjechië
2 Aitor Garmendia Team Coast Spanje
3 Piotr Chmielewski Mroz Polen
4 Thomas Liese Team Nürnberger Duitsland
5 Bekim-Leif Christensen Team Coast Denemarken
6 Jakob Piil Tiscali Denemarken
7 Zbigniew Piatek Mroz Polen
8 Stefan Schumacher Telekom Duitsland
9 David Plaza Romero Team Coast Spanje
10 Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
11 Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
12 Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
13 Paul Van Hyfte Tiscali België
14 Saso Sviben Nürnberger Slovenië
15 Marcel Duijn Rabobank Nederland
16 Robert Radosz Servisco Polen
17 Robert Bartko Telekom Duitsland
18 Giuseppe Di Grande Alexia Italië
19 Radek Blahut Joko Tsjechië
20 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
2.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
3.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
4.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
5.Piotr Wadecki Mroz Polen
6.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
7.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
10.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
11.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
12.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
13.Denis Lunghi Colpack Italië
14.Leif Hoste Mapei Quickstep België
15.Steven Kleynen Farm Frites België
16.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
17.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
18.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
19.Ondrej Fadrny MG Aqua Tsjechië
20.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1 Bjarne Riis Telekom Denemarken
2 Dirk Muller Telekom BRD
3 Uwe Ampler Mroz BRD
4 Steffen Wesemann Telekom BRD
5 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
6 Thomas Liese Cottbus BRD
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Piotr Wadecki Mroz Polen
9 Andrea Dolci Cantina Italië
10 Petr Bencik Hyundai Tsjechië
11 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
12 Bert Dietz Telekom BRD
13 Radoslaw Romanik Sprandi Polen
14 Oscar Cavagnis Cantina Italië
15 Michael Blaudzun Telekom Denemarken
16 Robert Pitonak Hyundai Tsjechië
17 Stephan Schreck Kostritzer BRD
18 Jaromir Purmensky Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Jurgen Werner Agro-Adler BRD
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1 Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
2 Jens Voigt Oschelbronn BRD
3 Ralph Grabsch Oschelbronn BRD
4 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
5 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
6 Kelvin Martin Jayco Australië
7 Harm Jansen Foreldorado Nederland
8 Anatoli Tchoubar MG-Boys Oekraïne
9 Veceslav Orel MG-Boys Moldavië
10 Christian Meyer Oschelbronn BRD
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Olivier Van Coningsloo Saxon België
13 Jean-Jacques Henry Jean Floch Frankrijk
14 Allard Engels Giant Nederland
15 Giuseppe Palumbo MG-Boys Italië
16 Godert De Leeuw Giant Nederland
17 Gert Vanderaerden Saxon België
18 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
19 Max Van Heeswijk Giant Nederland
20 Pasquale Santoro MG-Boys Italië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Steffen Wesemann Duitsland
2 Pavel Tsjerkassov Rusland
3 Bert Dietz Duitsland
4 Tomasz Brozyna Polen
5 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
6 Erik Zabel Duitsland
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Alexei Nakazny GOS 
9 Andrea Peron Italië
10 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Henrik Djernis Denemarken
15 Alexander Chefer GOS
16 Martin Slanik Tsjechoslovakije
17 Bjorn Stenersen Noorwegen
18 Radoslaw Romanik Polen
19 Evgeni Moskalev GOS
20 Beat Wabel Zwitserland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Lees verder “Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)”