25 jaar geleden: Danny Clark wordt de “eeuwige” nummer twee

25 jaar geleden: Danny Clark wordt de “eeuwige” nummer twee

Morgen zal het 25 jaar geleden zijn dat de 42-jarige Danny Clark samen met Andreas Kappes de zesdaagse van Bremen heeft gewonnen en daarmee naast René Pijnen als tweede op de “eeuwige lijst” (70 overwinningen) komt te staan. Patrick Sercu blijft onaantastbaar aan de leiding met 88 overwinningen.

Gent-Wevelgem

Gent-Wevelgem

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
4.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
5.Jens Keukeleire Orica-Scott België
6.Fernando Gaviria Quick Step Floors Colombië
7.Tom Boonen Quick Step Floors België
8.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
9.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
10.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
11.Christophe Laporte Cofidis Frankrijk
12.Maxime Vantomme WB-Veranclassic België
13.Jos Van Emden Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Sam Bennet Bora-Hansgrohe Ierland
15.Guillaume Van Keirsbulck Wanty-Groupe Gobert België
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Daniele Bennati Movistar Italië
18.Soren Kragh Andersen Sunweb-Giant Denemarken
19.Luka Mezgec Orica-Scott Slovenië
20.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië

2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Fabian Cancellara Trek-Segafredo Zwitserland
3.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
6.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
7.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
8.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
9.Jacopo Guarnieri Astana Italië
10.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
11.Michael Morkov Katusha Denemarken
12.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
13.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
14.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
15.Andrey Grivko Astana Ukraine
16.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
17.Daniel Oss BMC Racing Italië
18.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
19.Aleksejs Saramotins IAM Cycling Letland
20.Koen De Kort Giant-Alpecin Nederland
2015
1.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Niki Terpstra Etixx-Quick Step België
3.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
4.Luca Paolini Katusha Italië
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.Daniel Oss BMC Racing Italië
7.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
8.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
9.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
10.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
11.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
12.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
13.Edward Theuns Topsport Vlaanderen België
14.Alexey Tsatevich Katusha Rusland
15.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
16.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
17.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Andrey Grivko Astana Ukraine
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
2014
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
3.Sep Vanmarcke Belkin België
4.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
5.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
7.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen België
8.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
9.Bryan Coquard Europcar Frankrijk
10.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
12.Yauheni Hutarovich Ag2r-La Mondiale Witrusland
13.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Jean Pierre Drucker Wanty-Groupe Gobert Luxemburg
18.Bernhard Eisel Sky-21st Century Fox Oostenrijk
19.Sacha Modolo Lampre-Merida Italië
20.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
4.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
5.Borut Bozic Astana Slovenië
6.Andre Greipel Lotto-Belisol Duitsland
7.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
8.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
9.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
10.Elia Viviani Cannondale Italië
11.Mark Cavendish Omega Pharma-Quick Step Groot-Brittannië
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
14.Lars Boom Blanco-Giant Nederland
15.Andrey Amador Movistar Costa Rica
16.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
17.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
18.Andry Grivko Astana Ukraine
19.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
20.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakije
2.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen
3.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
4.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
5.Oscar Freire Katusha Spanje
6.Giovanni Visconti Movistar Italië
7.Matthew Goss Orica-GreenEdge Australië
8.Daniele Bennati Radioshack-Nissan Italië
9.Fabian Cancellara Radioshack-Nissan Zwitserland
10.Matti Breschel Rabobank Denemarken
11.Oscar Gatto Farnese Vini Italië
12.Christian Knees Sky-IG Markets Duitsland
13.Filippo Pozzato Farnese Vini Italië
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
16.Johan Vansummeren Garmin-Sharp België
17.Greg Van Avermaet BMC Racing België
18.Matteo Tosatto Saxo Bank-Tinkoff Italië
19.Gerald Ciolek Omega Pharma-Quick Step Duitsland
20.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
2011
1.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
2.Andre Greipel Omega Pharma-Lotto Duitsland
3.Daniele Bennati Leopard-Trek Italië
4.Tom Boonen Quick Step België
5.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
7.Leonardo Duque Cofidis Colombië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Baden Cooke Saxo Bank-Sungard Australië
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Lars Boom Rabobank Nederland
12.Tiziano Dall`Antonia Liquigas-Cannondale Italië
13.Robert Hunter Radioshack Zuid-Afrika
14.Pablo Lastras Movistar Spanje
15.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
16.Daniel Oss Liquigas-Cannondale Italië
17.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
18.Simon Spilak Lampre-ISD Slovenië
19.Mirko Selvaggi Vacansoleil-DCM Italië
20.Sebastien Chavanel Europcar Frankrijk
2010
1.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
6.Luca Paolini Acqua&Sapone Italië
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
9.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
10.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
11.Greg Henderson Team Sky Nieuw-Zeeland
12.Christian Knees Milram Duitsland
13.Baden Cooke Saxo Bank Australië
14.Enrico Gasparotto Astana Italië
15.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
16.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
17.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
18.Mirco Lorenzetto Lampre-Farnese Vini Italië
19.Marco Marcato Vacansoleil Italië
20.Aleksander Kuchynski Liquigas-Doimo Wit-Rusland
2009
1.Edvald Boasson Hagen Columbia-High Road Noorwegen
2.Andreas Klier Cervelo Duitsland
3.Aleksander Kuchynski Liquigas Witrusland
4.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
5.Matthew Hayman Rabobank Australië
6.Manuel Quinziato Liquigas Italië
7.Tom Leezer Rabobank Nederland
8.Robbie McEwen Katusha Australië
9.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
10.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Georg Hincapie Columbia-High Road U.S.A.
12.Assan Bazayev Astana Kazakstan
13.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
14.Cyril Lemoine Skil-Shimano Frankrijk
15.Bram Tankink Rabobank Nederland
16.Matthew Goss Saxo Bank Australië
17.Gabriel Rasch Cervelo Noorwegen
18.Daniel Lloyd Cervelo Groot-Brittannië
19.Jeremy Hunt Cervelo Groot-Brittannië
20.Yauheni Hutarovich Francaise des Jeux Witrusland
2008
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Erik Zabel Team Milram Duitsland
3.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
4.Stuart O`Grady Team CSC Australië
5.Roger Hammond High Road Groot-Brittannië
6.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
9.Aurelien Clerc Bouygues Telecom Zwitserland
10.Matti Breschel Team CSC Denemarken
11.Luca Paolini Aqua&Sapone-Mokambo Italië
12.Guennadi Mikhailov Mitsubishi-Jartazi Rusland
13.Baden Cooke Barloworld Australië
14.Dimitryi Muravyev Astana Kazakstan
15.Wouter Weylandt Quickstep België
16.Rony Martias Bouygues Telecom Frankrijk
17.Fabio Sabatini Team Milram Italië
18.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
19.Herve Duclos Lassalle Cofidis Frankrijk
20.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
3.Robbie McEwen Predictor-Lotto Australië
4.Jose Ventoso Saunier Duval-Prodir Spanje
5.Roger Hammond T-Mobile Gr.-Brit.
6.Baden Cooke Unibet.Com Australië
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
9.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
10.Luca Paolini Liquigas Italië
11.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
12.Juan Antonio Flecha Rabobank Nederland
13.Stuart O`Grady Team CSC Australië
14.Nick Nuyens Cofidis België
15.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
16.Imanol Erviti Caisse D`Epargne Spanje
17.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
18.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
19.Dimitriy Muravyev Astana Kazakstan
20.Koen De Kort Astana Nederland
2006
1.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
2.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
3.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
4.Alessandro Petacchi Team Milram Italia
5.Georg Hincapie Discovery Channel V.S.A.
6.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
7.Fabian Cancellara Team CSC 2witserland
8.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
9.Allan Davis Liberty Seguros-Wurth Australia
10.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
11.Baden Cooke Unibet.Com Australia
12.Vicente Reynes Caisse D`Epargne-Balears Spanje
13.Nick Nuyens Quickstep-Innergetic Belgium
14.Gregory Rast Phonak Zwitserland
15.Satf Scheirlinckx Cofidis Belgium
16.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Belgium
18.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
19.Frederik Willems Jacques-Vlaanderen Belgium
20.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
2005
1.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
2.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Daniele Bennati Lampre-Caffita Italia
5.Stuart O`Grady Cofidis Australia
6.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
7.Steven De Jongh Rabobank Nederland
8.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Italia
9.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
10.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
11.Gregory Rast Phonak Zwitserland
12.Jaan Kirsipuu Credit Agricole Estland
13.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
14.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
15.Matthew Hayman Rabobank Australia
16.Magnus Backsted Liquigas-Bianchi Zweden
17.Tom Boonen Quickstep Belgium
18.Inigo Landaluze Euskatel-Euskadi Spanje
19.Wilfried Cretskens Quickstep Belgium
20.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
2004
1.Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
2.Tom Boonen Quickstep Belgium
3.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
4.Gert Steegmans Lotto-Domo Belgium
5.Jimmy Casper Cofidis Frankrijk
6.Roger Hammond Mr.Bookmaker Gr.Brit.
7.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
8.Vladimir Goussev C.S.C. Rusland
9.Sebastien Rosseler Bodysol Belgium
10.Pedro Horrillo Quickstep Spanje
11.Nico Mattan Bodysol Belgium
12.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
13.Frank Hoj C.S.C. Denemarken
14.Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
15.Pjotr Wadecki Lotto-Domo Polen
16.Peter Farazijn Cofidis Belgium
17.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
18.Lorenzo Bernucci Landbouwkrediet Italia
19.Johan Museeuw Quickstep Belgium
20.Nick Nuyens Quickstep Belgium
2003
1.José Ivan Gutierrez Banesto Spanje
2.Andrei Kashechkin Quickstep Kazakstan
3.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
4.Nicolas Portal AG2R Frankrijk
5.Cadel Evans Telekom Australia
6.Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
7.Massimo Giunti Domina Vacanze Italia
8.Andreas Klier Telekom Duitsland
9.Henk Vogels Navigators Australia
10.Stefan Schumacher Telekom Duitsland
11.Tom Boonen Quickstep Belgium
12.Alberto Ongarato Domina Vacanze Italia
13.Servais Knaven Quickstep Nederland
14.Johan Museeuw Quickstep Belgium
15.Matthew Hayman Rabobank Australia
16.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
17.Giovanni Lombardi Domina Vacanze Italia
18.Oleg Grichkine Navigators Rusland
19.Richard Virenque Quickstep Frankrijk
20.Danilo Hondo Telekom Duitsland
2002
1.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
2.Erik Zabel Telekom Duitsland
3.Johan Museeuw Domo-Farm Frites Belgium
4.Pedro Horrillo Mapei-Quickstep Spanje
5.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
6.Daniele De Paoli Alessio Italia
7.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
8.Martin Hvastija Alessio Slovenia
9.Andreas Klier Telekom Duitsland
10.Paul Van Hyfte CSC-Tiscali Belgium
11.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
12.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
13.Laszlo Bodrogi Mapei-Quickstep Hongarije
14.Christophe Mengin La Française Frankrijk
15.Tom Boonen US-Postal Belgium
16.Danilo Hondo Telekom Duitsland
17.Ralph Grabsch Telekom Duitsland
18.Pavel Padrnos US-Postal Tsj.Republ.
19.George Hincapie US-Postal V.S.A.
20.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
2001
1.Peter Van Petegem Mercury-Viatel België
2.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
3.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
4.Leon Van Bon Mercury-Viatel Nederland
5.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
6.Erik Zabel Telekom Duitsland
7.Biagio Conte Saeco Italië
8.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
9.Andrei Tchmil Lotto België
10.Fabrizio Guidi Mercury-Viatel Italië
11.Oscar Cavagnis Saeco Italië
12.Geert Van Bondt Mercury-Viatel België
13.Chris Peers Cofidis België
14.Dario Pieri Saeco Italië
15.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
16.Gianmatteo Fagnini Telekom Italië
17.George Hincapie US-Postal V.S.A.
18.Daniele Nardello Mapei-Quickstep Italië
19.Nico Mattan Cofidis België
20.Floyd Landis Mercury-Viatel V.S.A.
2000
1.Tristan Hoffman Jack & Jones Nederland
2.Chris Peers Cofidis België
3.Fabio Sacchi Polti Italië
4.Roger Hammond Collstrop Gr.Brit.
5.Enrico Cassani Polti Italië
6.Oleg Pankov Collstrop Oekraïne
7.Peter Farazijn Cofidis België
8.Rossano Brasi Polti Italië
9.Christophe Mengin La Française Frankrijk
10.Geert Omloop Collstrop België
11.Peter Van Petegem Farm Frites België
12.Geert Van Bondt Farm Frites België
13.Jo Planckaert Cofidis België
14.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
17.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
18.Lars Michaelsen La Française Denemarken
19.Wilfried Peeters Mapei Quickstep België
20.Nico Eeckhout Palmans België
1999
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
3.Stéphane Barthe Casino Frankrijk
4.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
5.Erik Zabel Telekom Duitsland
6.Henk Vogels Crédit Agricole Australië
7.Lauri Aus Casino Estland
8.Tom Steels Mapei Quickstep België
9.Zbigniew Spruch Lampre Polen
10.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
11.Marc Wauters Rabobank België
12.Andrei Tchmile Lotto België
13.Ludo Dierckxsens Lampre België
14.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
15.Leon Van Bon Rabobank Nederland
16.Jaan Kirsipuu Casino Estland
17.Erik Dekker Rabobank Nederland
18.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
19.Wilfried Peeters Mapei Quickstep België
20.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
1998
1.Gabriele Balducci Scrigno Italië
2.Fabio Baldato Riso Scotti Italië
3.Eddy Mazzoleni Saeco Italië
4.Erik Zabel Telekom Duitsland
5.Dario Pieri Scrigno Italië
6.Andrei Tchmil Lotto België
7.Marco Serpellini Brescia Lat Italië
8.Davide Casarotto Scrigno Italië
9.Johan Capiot T.V.M. België
10.Frank Vandenbroucke Mapei Bricobi België
11.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
12.Lars Michaelsen T.V.M. Denemarken
13.Andrea Brognara Riso Scotti Italië
14.Nico Mattan Mapei Bricobi België
15.Massimiliano Mori Saeco Italië
16.Chris Peers Lotto België
17.Marco Milesi Brescia Lat Italië
18.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
19.Henk Vogels Gan Australië
20.Johan Museeuw Mapei Bricobi België
1997
1.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
2.Andrea Ferrigato Roslotto Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
5.Peter Van Petegem T.V.M. België
6.Henk Vogels Gan Australië
7.Dimitri Konyshev Roslotto Rusland
8.Johan Capiot T.V.M. België
9.Jo Planckaert Lotto België
10.Sergei Oetsjakov Polti Rusland
11.Felice Puttini Refin Zwitserland
12.Axel Merckx Polti België
13.Fabrizio Guidi Scrigno Italië
14.Frédéric Moncassin Gan Frankrijk
15.Carlo Bomans Mapei-GB België
16.Marc Wauters Lotto België
17.Philippe Gaumont Cofidis Frankrijk
18.Stuart O’Grady Gan Australië
19.Nico Eeckhout Lotto België
20.Davide Casarotto Scrigno Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Leon Van Bon Rabo Bank Nederland
3.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
4.Rolf Aldag Telekom Duitsland
5.Nico Mattan Lotto België
6.Tom Steels Mapei-GB België
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Lars Michaelsen Festina Denemarken
9.Johan Capiot Collstrop België
10.Bruno Boscardin Festina Italië
11.Giovanni Lombardi Polti Italië
12.Massimo Strazzer Brescia Lat Italië
13.Edwig Van Hooydonck Rabo Bank België
14.Marco Milesi Brescia Lat Italië
15.Viatcheslav Ekimov Rabo Bank Rusland
16.Peter Farazijn Lotto België
17.Erik Zabel Telekom Duitsland
18.Arvis Piziks Rabo Bank Letland
19.Silvio Martinello Saeco Italië
20.Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
1995
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Lars Michaelsen Festina Denemarken
3.Zbigniew Spruch Lampre Polen
4.Mario Cipolini Mercatone Uno Italië
5.Maurizio Fondriest Lampre Italië
6.Marco Serpellini Lampre Italië
7.Wilfried Nelissen Lotto België
8.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
9.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
10.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
11.Andrei Tchmile Lotto Oekraïne
12.Marc Sergeant Lotto België
13.Johan Museeuw Mapei-GB België
14.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
15.Stephen Hodge Festina Australië
16.Wim Feys Vlaanderen 2002 België
17.Edwig Van Hooydonck Novell België
18.Gert Van Brabant Vlaanderen 2002 België
19.Tom Steels Vlaanderen 2002 België
20.Herman Frison Lotto België
1994
1.Andrei Tchmil Lotto Moldavië
2.Djamol.Abdoujaparov Polti Oezbekistan
3.Franco Ballerini Mapei Italië
4.Wilfried Peeters GB-MG boys België
5.Johan Museeuw GB-MG boys België
6.Zbigniew Spruch Lampre Polen
7.Carlo Bomans GB-MG boys België
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Giovanni Fidanza Polti Italië
10.Maximilian Sciandri GB-MG boys Italië
11.Roberto Caruso ZG-Mobili Italië
12.Dimitri Konyshev Jolly-Club Rusland
13.Fabiano Fontanelli ZG-Mobili Italië
14.Fabio Roscioli Brescia Lat Italië
15.Guy Nulens Histor België
16.Henrik Redant ZG-Mobili België
17.Frank Van Den Broucke Lotto België
18.Jo Planckaert Histor België
19.Rolf Järmann GB-MG boys Zwitserland
20.Bert Dietz Telekom Duitsland
1993
1.Adri Van der Poel Mercatone-Uno Nederland
2.Adriano Baffi Mercatone-Uno Italië
3.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
4.Mario Cipollini GB-MG Italië
5.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
6.Nico Verhoeven Histor Nederland
7.Johan Capiot T.V.M. België
8.Henrik Redant Collstrop België
9.Frederic Moncassin Word-Perfect Frankrijk
10.Djam.Abdoujaparov Lampre Oezbekistan
11.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
12.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
13.Brian Holm Telekom Denemarken
14.Wilfried Nelissen Histor België
15.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
16.Michele Bartoli Mercatone-Uno Italië
17.Etienne De Wilde Telekom België
18.Zbigniew Spruch Lampre Polen
19.Johan Museeuw GB-MG België
20.Wilfried Peeters GB-MG België
1992
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
2.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
3.Uwe Raab P.D.M. B.R.D.
4.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
5.Jacky Durand Castorama Frankrijk
6.Gert Jakobs P.D.M. Nederland
7.Dirk De Wolf Gatorade België
8.Sean Yates Motorola G.B.
9.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
10.Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
11.Mario Cipollini G.B./M.G. Italië
12.Franco Ballerini G.B./M.G. Italië
13.Andrei Tchmile G.B./M.G. G.O.S.
14.Giovanni Fidanza Gatorade Italië
15.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
16.Adriano Baffi Ariostea Italië
17.Theo Akkermans Festina Nederland
18.Eric Vanderaerden Buckler België
19.Jean-Pierre Heynderickx Collstrop België
20.Johan Museeuw Lotto België
1991
1.Andrei Tchmil S.E.F.B. Sovjet-Unie
2.Djam. Abdoujaparov Carrera Sovjet-Unie
3.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
4.Marnix Lameire S.E.F.B. België
5.Christophe Faudot Toshiba Frankrijk
6.Yvon Ledanois Castorama Frankrijk
7.Kurt Onclin Tulip België
8.Marc Sergeant Panasonic België
9.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis Frankrijk
10.Johan Museeuw Lotto België
11.Willy Willems Collstrop België
12.Rik Van Slijcke Lotto België
13.Didier Priem Tonton Tapis België
14.Allan Peiper Tulip Australië
15.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
16.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
17.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
18.Edwin Bafcop Collstrop België
19.Jan Bogaert Collstrop België
20.Johan Capiot T.V.M. België
1990
1.Johan Museeuw Lotto België
2.Herman Frison Histor België
3.Jean-Marie Wampers Panasonic België
4.Brian Holm Histor Denemarken
5.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
6.Dimitri Konyshev Alfa Lum Sovjet-Unie
7.Steve Bauer 7-Eleven Canada
8.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
9.Ronny Van Holen IOC-Tulip België
10.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
11.Franco Ballerini Del Tongo Italië
12.Frans Maassen Buckler Nederland
13.Rudy Dhaenens P.D.M. België
14.Andrei Tchmile Alfa Lum Sovjet-Unie
15.Etienne De Wilde Histor België
16.Marc Sergeant Panasonic België
17.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
18.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
19.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
20.Guy Nulens Panasonic België
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Brian Walton 7-Eleven Canada
4.Jens Veggerby 7-Eleven Denemarken
5.Eric Vanderaerden Panasonic België
6.Adriano Baffi Ariostea Italië
7.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
8.Ludo Peeters Caja Rural België
9.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
10.Jan Van Camp Isoglass België
11.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
12.Fons De Wolf A.D.R. België
13.Hendrik Redant Lotto België
14.Frank Pirard Histor Nederland
15.Alan Peiper Panasonic Australië
16.Peter Van Impe Isoglass België
17.Paul Popp Caja Rural Oostenrijk
18.Peter Stevenson 7-Eleven Gr.Brit.
19.Etienne De Wilde Histor België
20.Johan Museeuw A.D.R. België
1988
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Fons De Wolf A.D.R. Belgium
3.Gianni Bugno Château d’Ax Italia
4.Patrick Cocquyt Eurotop Belgium
5.Phil Anderson T.V.M. Australia
6.Ron Kiefel 7 Eleven V.S.A.
7.Michel Dernies Lotto Belgium
8.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
9.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
10.Eddy Planckaert A.D.R. Belgium
11.Jan Goessens Lotto Belgium
12.Etienne De Wilde Sigma Belgium
13.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
14.Frank Pirard Sigma Nederland
15.Claude Criqueilion Hitachi Belgium
16.Jan Nevens Sigma Belgium
17.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
18.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
19.Ludo Peeters Superconfex Belgium
20.Roger Ilegems Sigma Belgium
1987
1.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
2.Javier Lukin Kas Spanje
3.Johan Capiot Roland België
4.Etienne De Wilde Sigma België
5.Javier Murguialday Kas Spanje
6.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
7.Romain Costermans P.D.M. België
8.Mathieu Hermans Seat Nederland
9.Joël Pelier Système U Frankrijk
10.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
11.Janus Kuum Toshiba Noorwegen
12.Gérard Rué Système U Frankrijk
13.Eric Vanderaerden Panasonic België
14.Herman Frison Roland België
15.Sean Kelly Kas Ierland
16.Roberto Pagnin Gewiss Italië
17.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
18.Allan Peiper Panasonic België
19.Eddy Planckaert Panasonic België
20.Rudy Dhaenens Hitachi België
1986
1.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
2.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
3.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
4.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
5.Michel Vermote R.M.O. België
6.Jan Nevens Lotto België
7.Guido Bontempi Carrera Italië
8.Ludo Peeters Kwantum België
9.Willem Wijnant Teveblad België
10.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
11.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
12.Phil Anderson Panasonic Australië
13.Etienne De Wilde Hitachi België
14.Davide Cassani Carrera Italië
15.Jos Haex Hitachi België
16.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Gerrit Solleveld Kwantum Nederland
19.Stéphane Van Leeuwe Hitachi België
20.Twan Poels Kwantum Nederland
1985
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Roger Ilegems Lotto België
3.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
4.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
5.Paul Haghedoorn Lotto België
6.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
7.Phil Anderson Panasonic Australië
8.Jef Lieckens Lotto België
9.Rudy Dhaenens Hitachi België
10.Kim Eriksen La Vie Claire Denemarken
11.Sean Kelly Skil Ierland
12.Gerrit Solleveld Kwantumhallen Nederland
13.Willem Wijnant Tönissteiner België
14.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
15.Dirk Clarysse Teveblad België
16.William Tackaert Fangio België
17.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Jean-François Rault La Vie Claire Frankrijk
20.Philippe Vandenbranden Hitachi België
1984
1.Paul Haghedoorn Europdecor België
2.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
3.Claude Criquielion Splendor België
4.Tommi Prim Bianchi Zweden
5.Jan Wijnants Lotto België
6.Marc Madiot Renault Frankrijk
7.Filip Vandenbrande Splendor België
8.Bruno Leali Carrera Italië
9.Kim Andersen Coop Denemarken
10.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
11.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
12.Valerio Lualdi Carrera Italië
13.Theo Smit Elro Nederland
14.Greg Lemond Renault V.S.A.
15.Daniël Willems Murella België
16.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
17.William Tackaert Fangio België
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
19.Paul Sherwen La Redoute G.B.
20.Sean Kelly Skil Ierland
1983
1.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
4.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
5.Gregor Braun Benotto B.R.D.
6.Frank Hoste Europ Decor België
7.Pierino Gavazzi Atala Italië
8.Etienne De Wilde La Redoute België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Ludo Peeters Raleigh België
11.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
12.Ad Wijnands Raleigh Nederland
13.Greg Lemond Renault V.S.A.
14.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Marc Madiot Renault Frankrijk
17.Eric Van Der Aerden Aernoudt België
18.Jan Bogaert Europ Decor België
19.Wladimiro Panizza Atala Italië
20.Uwe Bolten Benotto B.R.D.
1982
1.Jos Schipper Splendor Nederland
2.Ludo Schurgers Masta België
3.Gerry Verlinden Boule d’Or België
4.René Martens Daf Trucks België
5.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
6.Willem Peeters Safir België
7.Michel Pollentier Safir België
8.Eddy Planckaert Splendor België
9.Bert Janbroers Beckers Nederland
10.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
11.Alain De Roo Boule d’Or België
12.Jan Bogaert Europdecor België
13.Werner De Vos Boule d’Or België
14.Frank Hoste Raleigh België
15.Jan Nevens Europdecor België
16.Rudy Pevenage Capri Sonne België
17.Marc Sergeant Europdecor België
18.Frans Van Looy Vermeer-Thijs België
19.Alain De Saever Safir België
20.Patrick Versluys Splendor België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Marc De Meyer Capri Sonne België
3.Francesco Moser Famcucine Italië
4.Fréderic Vichot Miko Frankrijk
5.Jos Jacobs Capri Sonne België
6.Dietrich Thurau Kotter B.R.D.
7.Michel Pollentier Vermeer Thijs België
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
10.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
11.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
12.Ludo Peeters Raleigh België
13.Eddy Van Haerens Boule D’Or België
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Sean Kelly Splendor Ierland
16.Eddy Planckaert Splendor België
17.Jan Bogaert Vermeer Thijs België
18.Etienne De Wilde Splendor België
19.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
1980
1.Etienne De Wilde Splendor België
2.Charly Bérard Puch Frankrijk
3.Yvon Bertin Renault Frankrijk
4.Willy De Geest IJsboerke België
5.Ludo Delcroix IJsboerke België
6.Jo Maas Daf Trucks Nederland
7.Roger Legeay Peugeot Frankrijk
8.Walter Schoonjans Miniflat België
9.Flup Vandenbranden Safir België
10.Bernard Hinault Renault Frankrijk
11.Dirk Wayenberg IJsboerke België
12.Fons De Wolf Boule d’Or België
13.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
14.Henk Lubberding Raleigh Nederland
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Francesco Moser Sanson Italië
17.Jan Raas Raleigh Nederland
18.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
19.Raymond Martin Miko Frankrijk
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Ludo Peeters IJsboerke België
3.André Dierickx IJsboerke België
4.Bernt Johansson Fiorella Zweden
5.Martin Havik Raleigh Nederland
6.Franky De Gendt Raleigh België
7.Eric Van de Wiele IJsboerke België
8.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
9.Willy Teirlinck Renault België
10.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
11.René Martens Flandria België
12.Eddy Verstraeten Miniflat België
13.Joop Zoetemelk Miko Nederland
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Fons Van Katwijk Marc Nederland
17.Sean Kelly Flandria Ierland
18.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
19.Guido Van Calster Kas België
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1978
1 Michel Pollentier Flandria België
2 Francesco Moser Sanson Italië
3 Roger De Vlaeminck Sanson België
4 Walter Planckaert C & A België
5 Ferdi Van Den Haute Marc België
6 Freddy Maertens Flandria België
7 Herman Van Der Slagmolen Sanson België
8 Dieter Thurau IJsboerke BRD
9 Jan Raas Raleigh Nederland
10 Marc De Meyer Flandria België
11 Henri Van Den Branden Safir België
12 Rik Van Linden Bianchi België
13 Ludo Peeters IJsboerke België
14 Ronald De Witte Sanson België
15 Etienne Van Der Helst C & A België
16 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
17 Henk Lubberding Raleigh Nederland
18 Wilfried Wesemael Frisol België
19 Paul Verschuere Flandria België
20 Ronny Bossant Sanson België
1977
1 Willy Teirlinck Gitane België
2 Walter Godefroot IJsboerke België
3 Jan Raas Frisol Nederland
4 Bernard Hinault Gitane Frankrijk
5 Vittorio Algeri G.B.C. Italië
6 Michel Pollentier Flandria België
7 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
8 Dieter Thurau Raleigh BRD
9 Frans Verbeeck IJsboerke België
10 Andre Dierickx Maes Pils België
11 Patrick Beon Peugeot Frankrijk
12 Ludo Peeters IJsboerke België
13 Pierino Gavazzi Jollyceramica Italië
14 Francesco Moser Sanson Italië
15 Jos Jacobs IJsboerke België
16 Bernard Quilfen Gitane Frankrijk
17 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
18 Alfredo Chinetti Jollyceramica Italië
19 Eric Jacques Maes Pils België
20 Dorino Vanzo G.B.C. Italië
1976
1.Rik Van Linden Bianchi België
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Yvon Bertin Gan Frankrijk
4.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Robert Alban Gan Frankrijk
7.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
8.Walter Planckaert Maes Pils België
9.Joop Zoetemelk Gan Nederland
10.Eddy Merckx Molteni België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Brooklyn Italië
13.André Dierickx Maes Pils België
14.Willy Teirlinck Gitane België
15.Serge Aubey Gan Frankrijk
16.André Mollet Maes Pils Frankrijk
17.Roger Swerts Molteni België
18.Bernard Vallet Gan Frankrijk
19.Ludo Peeters IJsboerke België
20.Willem Peeters IJsboerke België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1 Eric De Vlaeminck Brooklyn België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
5 Eric Leman Peugeot België
6 Walter Godefroot Flandria België
7 Walter Planckaert Watney België
8 Rik Van Linden Rokado België
9 Freddy Maertens Flandria België
10 Frans Mintjens Molteni België
11 Roger Rosiers Bic België
12 Jos Abelshausen IJsboerke België
13 Eddy Peelman Gan België
14 Regis Delepine Gan Frankrijk
15 Ronald De Witte Peugeot België
16 Engelbert Opdebeeck Watney België
17 Leif Mortensen Bic Denemarken
18 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
19 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
20 Joseph Bruyere Molteni België
1972
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Frans Verbeeck Watney België
3 Roger Swerts Molteni België
4 Roger De Vlaeminck Flandria België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Tony Houbrechts Salvarani België
7 Herman Van Springel Molteni België
8 Albert Van Vlierberghe Ferretti België
9 Walter Planckaert Watney België
10 Michel Perin Gan Frankrijk
11 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
12 Wim Schepers Rokado Nederland
13 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
14 Staf Van Roosbroeck Watney België
15 Willy Planckaert Goldor België
16 Alain Santy Bic Frankrijk
17 Gianni Motta Salvarani Italië
18 Gerben Karstens Rokado Nederland
19 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
20 Georges Pintens Magniflex België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Willy Bocklant Pull Novy België
15.Michel Périn Mercier Frankrijk
16.Willy In’t Ven Mann België
17.Eddy Beugels Mercier Nederland
18.Walter Godefroot Flandria België
19.Ludo Van Dromme Flandria België
20.Denis Lisarelli Mercier Frankrijk
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Walter Godefroot Flandria België
2.Willy Vanneste Mann België
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.André Planckaert Goldor België
5.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
6.Roger Cooreman Mann België
7.Herman Van Springel Mann België
8.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
9.Rik Van Looy Willem II België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Gerben Karstens Peugeot Nederland
12.Francis Campaner Mercier Frankrijk
13.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
14.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
15.Willy Bocklant Pull Novy België
16.Tony Houbrechts Flandria België
17.Eddy Merckx Faema België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Jan Janssen Pelforth Nederland
3.Ward Sels Bic België
4.Jos Huysmans Mann België
5.Herman Van Springel Mann België
6.Noël Foré Flandria België
7.Willy Planckaert Romeo België
8.Jaak De Boever Romeo België
9.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Tuur De Cabooter Pull Novy België
12.Gerben Karstens Peugeot Nederland
13.Francis Campaner Mercier Frankrijk
14.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
15.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
16.Willy Bocklant Pull Novy België
17.Tony Houbrechts Flandria België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland 1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1.Jo De Roo St.Raphael-Helyett Nederland
2.Jean Graczyk St.Raphael-Helyett Frankrijk
3.Frans Melckenbeeck Mercier-BP België
4.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
5.Piet Damen Libertas Nederland
6.Gustaaf Desmet Wiel’s-Groene Leeuw België
7.Willy Bocklant Faema-Flandria België
8.Fernand Delort Mercier-BP Frankrijk
9.Jean Stablinski St.Raphael-Helyett Frankrijk
10.Bernard Viot Peugeot-BP Frankrijk
11.Etienne Vercauteren Libertas België
12.Piet Rentmeester Gitane-Leroux Nederland
13.Laurent Christiaens Libertas België
14.Jef Planckaert Faema-Flandria België
15.Jo Groussard Gitane-Leroux Frankrijk
16.André Noyelle Mann België
17.Emiel Daems Philco België
18.Norbert Kerkhove Faema-Flandria België
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1962
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1961
1.Jo De Roo St.Raphael Nederland
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Gilbert Desmet Carpano België
4.Marcel Janssens Mann België
5.Angelo Conterno Carpano Italië
6.Lode Troonbeeckx Mann België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Wiel’s België
9.Pino Cerami Peugeot België
10.Frans Schoubben Peugeot België
11.Rik Van Looy Faema België
12.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
13.Armand Desmet Faema België
14.Jean-Claude Annaert Helyett Frankrijk
15.Mies Stolker Helyett Nederland
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jos Bosmans Wiel’s België
18.Michel Van Aerde Carpano België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Jef Planckaert Carpano België
5.Briek Schotte Libertas België
6.Jos Hoevenaers Faema België
7.Seamus Elliott Helyett Ierland
8.Rik Van Steenbergen Elvé België
9.Wim Van Est Lokomotief Nederland
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Leopold Rosseel Elvé België
14.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
15.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
16.Peet Oelibrandt Libertas België
17.Karel Clerckx Libertas België
18.Piet Haan Eroba Nederland
19.Willy Schroeders Faema België
20.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1 Rik Van Looy Faema België
2 Rik Van Steenbergen Peugeot België
3 Stan Ockers Elvé België
4 Raymond Impanis Peugeot België
5 Nest Sterckx L’Avenir België
6 Richard Van Genechten Elvé België
7 Jos Schils Faema België
8 Andre Rosseel Elvé België
9 Giuseppe Cerami Peugeot België
10 Roger Verplaetse Faema België
11 Karel De Baere Mercier België
12 Jan Zagers Libertas België
13 Emiel Severeyns Peugeot België
14 Desire Keteleer Faema België
15 Marcel Janssens Elvé België
16 Alfons Van Den Branden Libertas België
17 Jan Storms L’Avenir België
18 Edward Peeters Vedette België
19 Roger De Corte Gr.Leeuw België
20 Jean Vliegen Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België op 3″
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Roger De Corte Groene Leeuw België
2.Marcel Dussault Alcyon Frankrijk
3.Aloïs De Hertog Alcyon België
4.Briek Schotte Alcyon België
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Karel De Baere Mercier België
7.Marcel De Mulder Alcyon België
8.Jean Schorn Rochet Luxemburg
9.Fausto Coppi Bianchi Italië
10.Ettore Milano Bianchi Italië
11.Vital Sneyers Libertas België
12.Raymond Impanis Alcyon België
13.Boudewijn De Vos Libertas België
14.Serge Blusson Le Grevès Frankrijk
15.Jacques Geus Rochet België
16.Roger Ghyselinck Groene Leeuw België
17.Loretto Petrucci Bianchi Italië
18.Robert Bonnaventure La Française Frankrijk
19.Raphael Geminiani Le Grevès Frankrijk
20.Giuseppe Minardi Legnano Italië
1951
1 Andre Rosseel Terrot België
2 Raphael Jonckheere Alcyon België
3 Lionel Van Brabant Mercier België
4 Alois Van Steenkiste Mercier België
5 Roger De Cock Bertin België
6 Marcel Huber La Perle Zwitserland
7 Norbert Callens Terrot België
8 Jules De Poorter Dardenne België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Florent Mathieu Peugeot België
11 Andre Maelbrancke Garin België
12 Maurice Blomme Bertin België
13 Maurice Mollin Mercier België
14 Arthur Mommerency Starnord België
15 Lode Anthonis Terrot België
16 Lievin Lerno Garin België
17 Juul De Praetere Marcel Kint België
18 Jos Verhaert Mercier België
19 Michel Mahieu Thompson België
20 Albert Decin L’Express België
1950
1 Roger De Cock Alcyon België
2 Albert Decin Alcyon België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Andre De Clerck Bertin België
5 Marcel Rijckaert Mercier België
6 Emmanuel Thoma Ruche België
7 Edouard Klabinski Mercier Polen
8 Jos Van Staeyen Bury België
9 Andre Pieters Ryssel België
10 Jules De Poorter Dardenne België
11 Roger De Smet Ryssel België
12 Lionel Van Brabant Mercier België
13 Henk De Hoog Carrara Nederland
14 Roger Lambrecht Terrot België
15 Jan Storms Terrot België
16 Omer Huwel Dossche België
17 Camille Beeckman Rochet België
18 Raymond Impanis Alcyon België
19 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
20 Maurice Meersman Arliguie België
1949
1 Albert Decin Alcyon België
2 Andre De Clerck Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Jos Van Staeyen Bury België
5 Emmanuel Thoma Ruche België
6 Marcel Kint Mercier België
7 Andre Pieters Arliguie België
8 Valere Ollivier Bertin België
9 Maurice Mollin Mercier België
10 Roger Lambrecht Stella België
11 Roger Gyselinck Rochet België
12 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
13 Arthur Mommerency Mercier België
14 Andre Rosseel Alcyon België
15 Roger De Smet La Française België
16 Jean Breuer Rochet België
17 Julien Janssens Alcyon België
18 Juul De Praetere Terrot België
19 Lucien Matthijs Gr.Leeuw België
20 Elias Walckiers Dilecta België
1948
1 Valere Ollivier Bertin België
2 Emmanuel Thoma Arliguie België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Albert Ramon B.Faure België
5 Hilaire Couvreur Arliguie België
6 Raymond Impanis Alcyon België
7 Gerard Buyl Carrara België
8 Jean Bogaerts Garin België
9 Achiel Buysse Thompson België
10 Constant Lauwers Erka België
11 Jean-Baptiste Verpoorten Peugeot België
12 Stan Ockers Garin België
13 André Pieters Rochet België
14 Désiré Stadsbader Arliguie België
15 Frans Gielen Peugeot België
16 Jos Somers Rochet België
17 René Walschot Dilecta België
18 Gustave Dillis Dilecta België
19 Gaston Van Den Dooren Metropole België
20 Albert Hendrickx Metropole België

Lees verder “Gent-Wevelgem”

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)

2016
1.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
2.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
3.Victor De La Parte CCC-Sprandi Spanje
4.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
5.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
6.Felix Grosschartner CCC-Sprandi Oostenrijk
7.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
8.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
9.Artem Nych Gazprom-Rusvelo Rusland
10.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
11.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
13.Markus Eibegger Felbermayer Simplon Oostenrijk
14.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië
15.Radoslav Rogina Adria Mobil Kroatië
16.Giovanni Carboni Unieuro-Wilier Italië
17.Michal Schlegel Klein Constantia Tsjechië
18.Jan Tratnik Amplatz-BMC Slovenië
19.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
20.Bartosz Warchol Whirlpool-Author Polen

2015
1.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
2.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
3.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Pieter Serry Etixx-Quick Step België
5.Matija Kvasina Felbermayr-Simplon Kroatië
6.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
7.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
8.Nikolay Mihaylov CCC-Sprandi Bulgarije
9.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
10.Pawel Cieslik Whirlpool-Author Polen
11.Peter Kusztor Amplatz-BMC Hongarijë
12.Michal Schlegel AWT-Greenway Tsjechië
13.Stefan Schumacher CCC-Sprandi Duitsland
14.Andreas Schillinger Bora-Argon 18 Duitsland
15.Sergey Pomoshnikov Itera-Katusha Rusland
16.Jochem Hoekstra Jo Piels Nederland
17.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
18.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
19.Pawel Franczak ActiveJet Polen
20.Kirill Pozdnyakov RusVelo Rusland
2014
1 Adam Stachowiak B.D.C. Polen
2 Artur Ershov Itera Rusland
3 Thomas Dekker Garmin Nederland
4 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
5 Martin Mortensen CultEnergy Denemarken
6 Nicolas Baldo Vorarlberg Frankrijk
7 Maros Kovac DuklaPraha Slovakije
8 Sjoerd Van Ginneken Metec Nederland
9 Maurits Lammertink Jo Piels Nederland
10 Jarno Gmelich Metec Nederland
11 Robert Power Jayco Australië
12 Maxim Pokidov Itera Rusland
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
15 Martin Hunal Bauknecht Tsjechië
16 Simon Yates Greenedge GBr
17 Pawel Bernas B.D.C. Polen
18 Mateusz Taciak C.C.C. Polen
19 Reinier Honig Vorarlberg Nederland
20 Ike Groen De Rijke Nederland
2013
1 Tomas Buchacek Bauknecht Tsjechië
2 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
3 Jan Polanc Radenska Slovenië
4 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
5 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
6 Kristian Jensen Leopard Denemarken
7 Petr Vakoc Etixx Tsjechië
8 Dieter Bouvry Etixx België
9 Adam Stachowiak B.G.Z. Polen
10 Jiri Polnicky Bauknecht Tsjechië
11 Simon Yates 100 % me GBr
12 David Dvorsky Bauknecht Tsjechië
13 Pawel Cieslik B.G.Z. Polen
14 Rasmus Guldhammer B.W.C. Denemarken
15 Sebastian Baldauf N.S.P. BRD
16 David Wohrer Tyrol Team Oostenrijk
17 Josef Czerny C.C.C. Tsjechië
18 Tom Vermeer Jo Piels Nederland
19 Kamil Gradek B.D.C. Polen
20 Mariusz Witecki B.G.Z. Polen
2012
1 Tomas Buchacek Whirlpool Tsjechië
2 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
3 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Jiri Hudecek Whirlpool Tsjechië
6 Mark Schreurs Jo Piels Nederland
7 Frantisek Padour Whirlpool Tsjechië
8 Jaka Bostner Radenska Slovenië
9 Pavel Kochetkov Itera Rusland
10 Sven Van Luijk Jo Piels Nederland
11 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
12 Daniel De Groot Jo Piels Nederland
13 Jan Polanc Radenska Slovenië
14 Luka Pibernik Radenska Slovenië
15 Lorents Ola Aasvold Plussbank Noorwegen
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Joshua Lucas Prete Galloway Whirlpool Australië
18 Anatoliy Pakhtusov I.S.D. Oekraïne
19 Denys Karnulin I.S.D. Oekraïne
20 Jasper Hamelink Jo Piels Nederland
2011
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
3 Giampaolo Cheula Geox Italië
4 Andrea Tonti Team Nippo Italië
5 Konstantin Sivtsov H.T.C. Witrusland
6 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
7 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
8 Peter Dlask Rubena Tsjechië
9 Bjorn Tore Hoem Nilsen Plussbank Noorwegen
10 Dariusz Baranowski B.D.C. Polen
11 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
12 Pasquale Muto Penna Miche Italië
13 Slawomir Kohut Penna Miche Polen
14 Frantisek Rabon H.T.C. Tsjechië
15 Leopold Konig Team NetApp Tsjechië
16 Andzs Flaksis Chipotle Letland
17 Frederik Galta Strand Plussbank Noorwegen
18 Martin Hebik Pribram Tsjechië
19 Stanislav Kozubek P.S.K. Tsjechië
20 Jiri Hudecek P.S.K. Tsjechië
2010
1 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
2 Peter Dlask Fidea Tsjechië
3 Massimo Giunti Androni Italië
4 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Footon Italië
6 Andrea Tonti N.G.C. Italië
7 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
8 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
9 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Tunja Colombia
11 Jan Barta Team NetApp Tsjechië
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Karel Hnik Fidea Tsjechië
15 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
16 Pasquale Muto Miche Italië
17 Miha Svab Obrazi Slovenië
18 Slawomir Kohut Weltour Polen
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Michal Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2009
1 Tomas Buchacek P.S.K. Tsjechië
2 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
3 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Fidea Tsjechië
5 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
6 Massimo Giunti Miche Italië
7 Leopold Konig P.S.K. Tsjechië
8 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
9 Andrea Tonti Fuji Italië
10 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
13 Martin Hebik P.S.K. Tsjechië
14 Daniel Musiol Vorarlberg BRD
15 Tomasz Marczynski Miche Polen
16 Dariusz Baranowski D.H.L. Polen
17 Pasquale Muto Miche Italië
18 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
19 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
20 Slawomir Kohut Weltour Polen
2008
1 Massimo Giunti Miche Italië
2 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Konstantin Sivtsov Columbia Witrusland
8 Manuele Spadi Cinelli Italië
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
11 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
12 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
13 Daniel Musiol Milram BRD
14 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
15 Pasquale Muto Miche Italië
16 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
17 Frantisek Rabon Columbia Tsjechië
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Peter Dlask Fidea Tsjechië
20 Christoph Klipp L.K.T. BRD
2007
1 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
2 Massimo Giunti Miche Italië
3 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
4 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
5 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
6 Andrea Tonti Quickstep Italië
7 Cristian Gasperoni Flaminia Italië
8 Konstantin Sivtsov Barloworld Witrusland
9 Manuele Spadi Flaminia Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Regiostrom BRD
12 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
13 Frederic Gabriel Landbouwkrediet Frankrijk
14 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
15 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
16 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
17 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
18 Pasquale Muto Miche Italië
19 Miha Svab AdriaMobil Slovenië
20 Frantisek Rabon T-Mobile Tsjechië
2006
1 Martin Mares Naturino Tsjechië
2 Giampaolo Cheula Barloworld Italië
3 Andrea Tonti Sapone Italië
4 Cristian Gasperoni Naturino Italië
5 Konstantin Sivtsov Sapone Witrusland
6 Carlos Garcia Quesada Unibet.com Spanje
7 Massimo Giunti Naturino Italië
8 Manuele Spadi Flaminia Italië
9 Marco Serpellini Unibet.com Italië
10 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
11 Bjorn Glasner Lamonta BRD
12 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
13 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
14 Frederic Gabriel Unibet.com Frankrijk
15 Kurt Van De Wouwer Unibet.com België
16 Bo Hamburger Miche Denemarken
17 Tim Klinger Wiesenhof BRD
18 Daniel Musiol Wiesenhof BRD
19 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
20 Pasquale Muto Miche Italië
2005
1 Miha Svab Adria Mobil Slovenië
2 Frantisek Rabon P.S.K. Tsjechië
3 Radek Blahut P.S.K. Tsjechië
4 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
5 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
6 Christoph Klipp Cottbus BRD
7 Sebastian Schwager Kostritzer BRD
8 Kai Reus RabobankNederland
9 Radoslaw Romanik D.H.L. Polen
10 Vaclav Jezek Author Tsjechië
11 Luigi Sestili Palazzago Italië
12 Piotr Wadecki Action Polen
13 Cesary Zamana Action Polen
14 Krzysztof Ciesielski D.H.L. Polen
15 Lasse Bochmann Kronborg Denemarken
16 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
17 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
18 William Walker RabobankAustralië
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Janez Brajkovic Adria Mobil Slovenië
2004
1 Michele Scarponi Domina Italië
2 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
3 Roger Beuchat Caldirola Zwitserland
4 Massimo Giunti Domina Italië
5 Christian Werner T-Mobile BRD
6 Christian Knees Wiesenhof BRD
7 Erwin Thys Bookmaker België
8 Ralph Grabsch Wiesenhof BRD
9 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
11 David Loosli Saeco Zwitserland
12 Michal Kollert P.S.K. Tsjechië
13 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
14 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsjechië
17 Alexandre Kolobnev Domina Rusland
18 Salvatore Commesso Saeco Italië
19 Erik Zabel T-Mobile BRD
20 Rouslan Ivanov Alessio Moldavië
2003
1.Bobby Julich Telekom V.S.A.
2.Thierry De Groote Collstrop Belgium
3.Ondrej Sosenka C.C.C. Tsj.Rep.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
6.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
7.Steve De Wolf Collstrop Belgium
8.Jakob Piil C.S.C. Denemarken
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Jens Heppner Wiesenhof Duitsland
11.Manuel Calvente C.S.C. Spanje
12.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Zbigniew Piatek Mroz Polen
14.Marco Pinotti Lampre Italia
15.Marek Galinski C.C.C. Polen
16.Eddy Serri Mercatone Uno Italia
17.Stephan Schreck Telekom Duitsland
18.Linas Balciunas M.B.K.-Oktos Litouwen
19.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
20.Allan Iacuone Flanders Australia
2002
1 Ondrej Sosenka C.C.C. Tsjechië
2 Aitor Garmendia Team Coast Spanje
3 Piotr Chmielewski Mroz Polen
4 Thomas Liese Team Nürnberger Duitsland
5 Bekim-Leif Christensen Team Coast Denemarken
6 Jakob Piil Tiscali Denemarken
7 Zbigniew Piatek Mroz Polen
8 Stefan Schumacher Telekom Duitsland
9 David Plaza Romero Team Coast Spanje
10 Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
11 Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
12 Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
13 Paul Van Hyfte Tiscali België
14 Saso Sviben Nürnberger Slovenië
15 Marcel Duijn Rabobank Nederland
16 Robert Radosz Servisco Polen
17 Robert Bartko Telekom Duitsland
18 Giuseppe Di Grande Alexia Italië
19 Radek Blahut Joko Tsjechië
20 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
3.Jakob Piil CSC-Online Denemarken
4.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
5.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
6.Zbigniew Piatek Mroz Polen
7.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
8.Torsten Hiekmann Telekom Duitsland
9.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
10.Ivan Sastre Festina Spanje
11.Francisco Cerezo CSC-Online Spanje
12.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
13.Steven Kleynen Domo België
14.Andreas Sauerborn Gerolsteiner Duitsland
15.Tomas Konecny Domo Tsjechië
16.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
17.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Holger Siever Nürnberger Duitsland
20.Jürgen Werner Nürnberger Duitsland
2000
1.René Andrle Wüstenrot Tsjechië
2.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
3.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
4.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
5.Piotr Wadecki Mroz Polen
6.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
7.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Torsten Hiekmann Sossenheim Duitsland
10.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
11.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
12.Tomas Konecny Wüstenrot Tsjechië
13.Denis Lunghi Colpack Italië
14.Leif Hoste Mapei Quickstep België
15.Steven Kleynen Farm Frites België
16.Bert Grabsch Team Cologne Duitsland
17.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
18.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
19.Ondrej Fadrny MG Aqua Tsjechië
20.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
1999
1.Michal Prusa Nat.selectie Tsjechië
2.Joona Laukka Accept Card Finland
3.Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
4.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
5.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
6.Jan Faltynek Nat.selectie Tsjechië
7.Stephan Schreck Nat.selectie Duitsland
8.Torsten Nitsche Nat.selectie Duitsland
9.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
10.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
11.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Martin Müller Agro-Adler Duitsland
14.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
15.René Anderle Z.V.V.Z. Tsjechië
16.Ralph Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
17.Bart Bowen Saturn V.S.A.
18.Ondrej Sosenka Nat.selectie Tsjechië
19.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
1998
1 Bjarne Riis Telekom Denemarken
2 Dirk Muller Telekom BRD
3 Uwe Ampler Mroz BRD
4 Steffen Wesemann Telekom BRD
5 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
6 Thomas Liese Cottbus BRD
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Piotr Wadecki Mroz Polen
9 Andrea Dolci Cantina Italië
10 Petr Bencik Hyundai Tsjechië
11 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
12 Bert Dietz Telekom BRD
13 Radoslaw Romanik Sprandi Polen
14 Oscar Cavagnis Cantina Italië
15 Michael Blaudzun Telekom Denemarken
16 Robert Pitonak Hyundai Tsjechië
17 Stephan Schreck Kostritzer BRD
18 Jaromir Purmensky Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Jurgen Werner Agro-Adler BRD
1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Yoshiyuki Abe Mapei-GB Japan
17.Sven Teutenberg US-Postal Duitsland
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Michael Lafis Telekom Zweden
20.Dariusz Wojchekowski Mroz Polen
1996
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
7.Bjarne Riis Telekom Denemarken
8.Udo Bölts Telekom Duitsland
9.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Raivis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1995
1.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
2.Pavel Padrnos Tico Tsj.Rep.
3.Dariusz Baranowski ZiBi Polen
4.Frantisek Trkal Tico Tsj.Rep.
5.Marcel Gono Jayco Australia
6.Danny Nelissen Dextro Nederland
7.Thomas Brozyna ZiBi Polen
8.Jan Boven Foreldorado Nederland
9.Oleksander Rotar Nat.selectie Ukraine
10.Stephan Gottschling Oschelbronn Duitsland
11.Sebastien Guenee Bernard Frankrijk
12.Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
13.Tristan Priem Jayco Australia
14.Harm Jansen Foreldorado Nederland
15.Radoslaw Romanik ZiBi Polen
16.Tobias Steinhauser Oschelbronn Duitsland
17.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
18.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
19.Tomas Sedlacek Tico Tsj.Rep.
20.Gerard Kemper Dextro Nederland
1994
1 Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
2 Jens Voigt Oschelbronn BRD
3 Ralph Grabsch Oschelbronn BRD
4 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
5 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
6 Kelvin Martin Jayco Australië
7 Harm Jansen Foreldorado Nederland
8 Anatoli Tchoubar MG-Boys Oekraïne
9 Veceslav Orel MG-Boys Moldavië
10 Christian Meyer Oschelbronn BRD
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Olivier Van Coningsloo Saxon België
13 Jean-Jacques Henry Jean Floch Frankrijk
14 Allard Engels Giant Nederland
15 Giuseppe Palumbo MG-Boys Italië
16 Godert De Leeuw Giant Nederland
17 Gert Vanderaerden Saxon België
18 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
19 Max Van Heeswijk Giant Nederland
20 Pasquale Santoro MG-Boys Italië
1993
1.Brett Dennis Jayco Australië
2.Pavel Tsjerkasov Lokosphinx Rusland
3.Damian McDonald Jayco Australië
4.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
5.Dirk Baldinger Öschelbron B.R.D.
6.Axel Merckx Eddy Merckx België
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Marco Serpellini Bergamasca Italië
9.Nico Mattan Eddy Merckx België
10.Henk Vogels Jayco Australië
11.Michael Anderson Wirsbo Zweden
12.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
13.Francis Levesque CSM Persan Frankrijk
14.Gianfranco Contri Bergamasca Italië
15.Nick Gates Jayco Australië
16.Leith Sherwin Jayco Australië
17.Christian Meyer Öschelbron Duitsland
18.Patrick Jonker Jayco Australië
19.Gianmatteo Fagnini Bergamasca Italië
20.Uwe Peschel Öschelbron Duitsland
1992
1 Steffen Wesemann Duitsland
2 Pavel Tsjerkassov Rusland
3 Bert Dietz Duitsland
4 Tomasz Brozyna Polen
5 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
6 Erik Zabel Duitsland
7 Dominique Chignoli Frankrijk 
8 Alexei Nakazny GOS 
9 Andrea Peron Italië
10 Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
11 Robert De Poel Nederland
12 Piotr Chmielewski Polen
13 Gerd Audehm Duitsland
14 Henrik Djernis Denemarken
15 Alexander Chefer GOS
16 Martin Slanik Tsjechoslovakije
17 Bjorn Stenersen Noorwegen
18 Radoslaw Romanik Polen
19 Evgeni Moskalev GOS
20 Beat Wabel Zwitserland
1991
1 Vassili Davidenko U.S.S.R.
2 Jacek Mickiewicz Polen
3 Dariusz Baranowski Polen
4 Bert Dietz B.R.D.
5 Miroslav Liptak Tsjechoslovakije
6 Viktor Rjaksinski U.S.S.R.
7 Oscar Ferrero Italia
8 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
9 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Colombia
10 Viktor Orvisky Tsjechoslovakije
11 Raymond Meys Nederland
12 Enrico Pezzetti Italia
13 Frank Augustin B.R.D.
14 Wladimir Perelazny U.S.S.R.
15 Gerd Audehm B.R.D.
16 Jaromir Purmensky Tsjechoslovakije
17 Mauro Bettin Italia
18 Marcel Lavaud Frankrijk
19 Christian Andersen Denemarken
20 Tomasz Brozyna Polen
1990
1 Jan Svorada Tsjechoslovakije
2 Bert Dietz D.D.R.
3 Andrzej Mackowski Polen
4 Falk Boden D.D.R.
5 Mario De Clercq Belgium
6 Milan Dvorscik Tsjechoslovakije
7 Jens Heppner D.D.R.
8 Pavel Padrnos Tsjechoslovakije
9 Michael Rich B.R.D.
10 Dominique Chignoli Frankrijk
11 Jacek Bodyk Polen
12 Thierry Gouvenou Frankrijk
13 Frank Kuhn D.D.R.
14 Pavel Tonkov U.S.S.R.
15 Frantisek Trkal Tsjechoslovakije
16 Sergei Zmievski U.S.S.R.
17 Steffen Rein D.D.R.
18 Rober Van De Vin Nederland
19 Bart Leysen Belgium
20 Patrick Moster B.R.D.
1989
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Zenon Jaskula Polen
4 Olaf Jentzsch D.D.R.
5 Joachim Halupczok Polen
6 Uwe Ampler D.D.R.
7 Miroslav Liptak C.S.S.R.
8 Janos Svorada C.S.S.R.
9 Andrei Teteriuk U.S.S.R.
10 Michael Rich B.R.D.
11 Petar Petrov Bulgarije
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Josef Regec C.S.S.R.
14 Stancho Stanchev Bulgarije
15 Steffen Rein D.D.R.
16 Pavel Szumanov Bulgarije
17 Miroslav Vasicek C.S.S.R.
18 Viktor Klimov U.S.S.R.
19 Laurent Pillon Frankrijk
20 Mladen Ivanov Bulgarije
1988
1 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
2 Olaf Ludwig D.D.R.
3 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
4 Uwe Ampler D.D.R.
5 Uwe Raab D.D.R.
6 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
7 Joachim Halupczok Polen
8 Olaf Jentzsch D.D.R.
9 Sergei Uslamine U.S.S.R.
10 Giovanni Fidanza Italia
11 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
12 Jan Schur D.D.R.
13 Laurent Bezault Frankrijk
14 Pascal Lance Frankrijk
15 Roberto Pelliconi Italia
16 Pavel Tonkov U.S.S.R.
17 Zenon Jaskula Polen
18 Roman Kreuziger C.S.S.R.
19 Raimund Lehnert B.R.D.
20 Miroslav Liptak C.S.S.R.
1987
1 Uwe Raab D.D.R.
2 Djamolidin Abdoesjaparov U.S.S.R.
3 Uwe Ampler D.D.R.
4 Petar Petrov Bulgarije
5 Olaf Ludwig D.D.R.
6 Andrzej Mierzejewski Polen
7 Morten Saether Noorwegen
8 Mario Kummer D.D.R.
9 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
10 Zenon Jaskula Polen
11 Olaf Lurvik Noorwegen
12 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
13 Assiat Saitov U.S.S.R.
14 Johannes Draaijer Nederland
15 Arjan Jagt Nederland
16 Jens Heppner D.D.R.
17 Remig Stumpf B.R.D.
18 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
19 Nentscho Staikov Bulgarije
20 Tom Cordes Nederland
1986
1 Viktor Klimov U.S.S.R.
2 Sergei Uslamine U.S.S.R.
3 Ivanas Romanovas U.S.S.R.
4 Edwig Van Hooydonck Belgium
5 Wilfried Peeters Belgium
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Hendrik Redant Belgium
8 Dimitri Konyshev U.S.S.R.
9 Vladimir Pulnikov U.S.S.R.
10 Rudy Van Der Haeghen Belgium
11 Finn Larsen Denemarken
12 Assiat Saitov U.S.S.R.
13 Scott Sunderland Australia
14 Johnny Weltz Denemarken
15 Eric Bonnet Frankrijk
16 Alberto Elli Italia
17 Josef Regec C.S.S.R.
18 Jesper Skibby Denemarken
19 Dan Radtke D.D.R.
20 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
1985
1 Andreas Kappes B.R.D.
2 Uwe Ampler D.D.R.
3 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
4 Uwe Raab D.D.R.
5 Lech Piasecki Polen
6 Petar Petrov Bulgarije
7 Falk Boden D.D.R.
8 Andrzej Mierzejewski Polen
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Rikho Suun U.S.S.R.
11 Christian Henn B.R.D.
12 Milan Jurco C.S.S.R.
13 Nentscho Staikov Bulgarije
14 Roman Kreuziger C.S.S.R.
15 Dan Radtke D.D.R.
16 Joeri Kashirin U.S.S.R.
17 Jonas Tegstrom Zweden
18 Brian Holm Denemarken
19 Vassili Zhdanov U.S.S.R.
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1984
1 Nentscho Staikov Bulgarije
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Mathieu Hermans Nederland
5 Miguel Indurain Spanje
6 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
7 Olaf Jentzsch D.D.R.
8 Ludek Styks C.S.S.R.
9 Uwe Raab D.D.R.
10 Sergei Uslamine U.S.S.R.
11 Sergei Voronin U.S.S.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Achim Stadler B.R.D.
14 Hans Daams Nederland
15 Viktor Demidenko U.S.S.R.
16 Libor Matejka C.S.S.R.
17 Anton Novosad C.S.S.R.
18 Mircea Romascanu Rumania
19 Maarten Ducrot Nederland
20 Mieczyslaw Korycki Polen
1983
1 Falk Boden D.D.R.
2 Oleg Chuzhda U.S.S.R.
3 Olaf Ludwig D.D.R.
4 Thurlow Rogers V.S.A.
5 Tadeusz Krawzyck Polen
6 Gerrit Solleveld Nederland
7 Pjotr Ugrumov U.S.S.R.
8 Venelin Chubenov Bulgarije
9 Jiri Skoda C.S.S.R.
10 Ladislav Ferebauer C.S.S.R.
11 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
12 Teun Van Vliet Nederland
13 Adam Zagajewski Polen
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Andrzej Mierzejewski Polen
16 Rikho Suun U.S.S.R.
17 Zoltan Halasz Hongarije
18 Mieczyslaw Korycki Polen
19 Andreas Petermann D.D.R.
20 Eddy De Bie Belgium
1982
1 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
5 Andrzej Serediuk Polen
6 Jiri Skoda C.S.S.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Anatoli Yarkin U.S.S.R.
9 Olaf Ludwig D.D.R.
10 Thomas Barth D.D.R.
11 Lutz Lotzsch D.D.R.
12 Rikho Suun U.S.S.R.
13 Vladimir Vavra C.S.S.R.
14 Milan Jurco C.S.S.R.
15 Vladimir Kozarek C.S.S.R.
16 Belmiro Silva Portugal
17 Marco Vitali Italia
18 Nentscho Staikov Bulgarije
19 Tadeusz Krawzyck Polen
20 Michal Klasa C.S.S.R.
1981
1 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
2 Joeri Barinov U.S.S.R.
3 Andreas Petermann D.D.R.
4 Jan Jankiewicz Polen
5 Alexandre Ruas Costa Portugal
6 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
7 Lutz Lotzsch D.D.R.
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Avelino Teixeira Portugal
10 Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
11 Olaf Ludwig D.D.R.
12 Thomas Barth D.D.R.
13 Joeri Kashirin U.S.S.R.
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Marc Gomez Frankrijk
16 Oleg Logvine U.S.S.R.
17 Lechoslaw Michalak Polen
18 Venelin Chubenov Bulgarije
19 Krzysztof Sujka Polen
20 Czeslaw Lang Polen
1980
1 Sergei Morosov U.S.S.R.
2 Krzysztof Sujka Polen
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5 Peter Winnen Nederland
6 Olaf Ludwig D.D.R.
7 Andreas Petermann D.D.R.
8 Svatopluk Henke C.S.S.R.
9 Thomas Barth D.D.R.
10 Jan Brzezny Polen
11 Sakhid Zagretdinov U.S.S.R.
12 Valery Chaplygin U.S.S.R.
13 Ladislav Novak C.S.S.R.
14 Marc Madiot Frankrijk
15 Jan Krawzyck Polen
16 Tadeusz Wojtas Polen
17 Mircea Romascanu Rumania
18 Leon Dezyc U.S.S.R.
19 Boris Isaev U.S.S.R.
20 Luis Teixeira Portugal
1979
1 Krzysztof Sujka Polen
2 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
3 Jan Jankiewicz Polen
4 Andreas Petermann D.D.R.
5 Said Guseinov U.S.S.R.
6 Jan Krawzyck Polen
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Nentscho Staikov Bulgarije
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Czeslaw Lang Polen
12 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
13 Ramazan Galaletdinov U.S.S.R.
14 Ladislav Novak C.S.S.R.
15 Mircea Romascanu Rumania
16 Tadeusz Mytnik Polen
17 Jordan Penczev Bulgarije
18 Teodor Vasile Rumania
19 Holger Kickeritz D.D.R.
20 Charly Berard Frankrijk
1978
1 Joeri Zacharov U.S.S.R.
2 Andreas Petermann D.D.R.
3 Krzysztof Sujka Polen
4 Jan Krawzyck Polen
5 Jiri Skoda C.S.S.R.
6 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
7 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
8 Siegbert Schmeisser D.D.R.
9 Michal Klasa C.S.S.R.
10 Daniel Amardheil Frankrijk
11 Aleksandr Averin U.S.S.R.
12 Bernd Drogan D.D.R.
13 Mircea Romascanu Rumania
14 Gianni Giacomini Italia
15 Richard Trinkler Zwitserland
16 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
17 Joeri Barinov U.S.S.R.
18 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
19 Francis Duteil Frankrijk
20 Carlos Cardet Cuba
1977
1 Ivan Vassiliev Bulgarije
2 Veliko Velikov Bulgarije
3 Andras Gabor Hongarije
4 Tamas Csatho Hongarije
5 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
6 Vladimir Osokin U.S.S.R.
7 Tadeusz Mytnik Polen
8 Jiri Skoda C.S.S.R.
9 Siegbert Schmeisser D.D.R.
10 Bernd Drogan D.D.R.
11 Andreas Petermann D.D.R.
12 Gerhard Lauke D.D.R.
13 Czeslaw Lang Polen
14 Michal Klasa C.S.S.R.
15 Plamen Timczev Bulgarije
16 Joeri Zajac U.S.S.R.
17 Michael Becker B.R.D.
18 Karl-Dieter Diers D.D.R.
19 Pavel Galik C.S.S.R.
20 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
1976
1 Andreas Petermann D.D.R.
2 Tadeusz Mytnik Polen
3 Bernd Drogan D.D.R.
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
6 Karl-Dieter Diers D.D.R.
7 Tord Filipsson Zweden
8 Mircea Romascanu Rumania
9 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
10 Stanislaw Szozda Polen
11 Teodor Vasile Rumania
12 Boris Isaev U.S.S.R.
13 Iwan Schmidt Zwitserland
14 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
15 Mieczyslaw Nowicki Polen
16 Jostein Wilman Noorwegen
17 Pavel Galik C.S.S.R.
18 Milos Hrazdira C.S.S.R.
19 Wil Van Helvoirt Nederland
20 Michael Schiffner D.D.R.
1975
1 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
2 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
3 Tadeusz Mytnik Polen
4 Gerhard Lauke D.D.R.
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Gerard Legaigneur Frankrijk
7 Vittorio Algeri Italia
8 Dieter Weibel B.R.D.
9 Giuseppe Martinelli Italia
10 Raymond Taylor Gr.Brit.
11 Ryszard Szurkowski Polen
12 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
13 Valery Chaplygin U.S.S.R.
14 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
15 Karl-Dieter Diers D.D.R.
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Wilfried Trott B.R.D.
18 Thorleif Andresen Noorwegen
19 Michael Schiffner D.D.R.
20 Jan Brzezny Polen
1974
1 Aavo Pikkuus U.S.S.R.
2 Frits Schür Nederland
3 Jozef Kaczmarek Polen
4 Jan Brzezny Polen
5 Stanislaw Szozda Polen
6 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
7 Milos Hrazdira C.S.S.R.
8 Tadeusz Mytnik Polen
9 Petr Matousek C.S.S.R.
10 Aad Gevers Nederland
11 Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
12 Anatoli Czusov U.S.S.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
15 Dieter Weibel B.R.D.
16 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
17 Bill Nickson Gr.Brit.
18 Charles Rigon Frankrijk
19 Theo Smit Nederland
20 Janusz Kowalski Polen
1973
1 Stanislaw Szozda Polen
2 James Herbain Frankrijk
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Petr Matousek C.S.S.R.
5 Georges Talbourdet Frankrijk
6 Mieczyslaw Nowicki Polen
7 Michael Schiffner D.D.R.
8 Jiri Prchal C.S.S.R.
9 Jaroslav Poslusny C.S.S.R.
10 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
11 Valery Lichatsjev U.S.S.R.
12 Jozef Kaczmarek Polen
13 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
14 Donald Allan Australia
15 Lucjan Lis Polen
16 Rene Dillen Belgium
17 Philippe Bodier Frankrijk
18 Zbigniew Krzeszowiec Polen
19 Patrick Beon Frankrijk
20 Jozsef Peterman Hongarije
1972
1 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
2 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
3 Claude Tollet Frankrijk
4 Wolfram Kuhn D.D.R.
5 Nikolai Gorelov U.S.S.R.
6 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
7 Igor Moskalov U.S.S.R.
8 Antonin Bartonicek C.S.S.R.
9 Milos Hrazdira C.S.S.R.
10 Ryszard Szurkowski Polen
11 Andras Takacs Hongarije
12 Michael Schiffner D.D.R.
13 Dieter Gonschorek D.D.R.
14 Karl-Heinz Oberfranz D.D.R.
15 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
16 Wolfgang Wesemann D.D.R.
17 Jiri Hava C.S.S.R.
18 Claude Duterme Frankrijk
19 Nicolae Andronache Rumania
20 Vassili Beloussov U.S.S.R.
1971
1 Joseph Gregoire Frankrijk
2 Anatoli Starkov U.S.S.R.
3 Ryszard Szurkowski Polen
4 Zenon Czechowski Polen
5 Marc De Meyer Belgium
6 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
7 Dieter Mickein D.D.R.
8 Ringold Kalnienieks U.S.S.R.
9 Rudolf Labus C.S.S.R.
10 Alexander Gusiatnikov U.S.S.R.
11 Giuseppe Maffei Italia
12 Jiri Mainus C.S.S.R.
13 Jan Van De Wiele Belgium
14 Teodor Vasile Rumania
15 Franco Ongarato Italia
16 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
17 Zbigniew Krzeszowiec Polen
18 Mario Corti Italia
19 Joeri Osintsev U.S.S.R.
20 Petr Matousek C.S.S.R.
1970
1 Ryszard Szurkowski Polen
2 Marcel Duchemin Frankrijk
3 Zygmunt Hanusik Polen
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Andrzej Kaczmarek Polen
6 Zenon Czechowski Polen
7 Imre Gera Hongarije
8 Siegfried Huster D.D.R.
9 Wojciech Matusiak Polen
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Willy Teirlinck Belgium
13 Mario Giaccone Italia
14 Jurgen Tschan B.R.D.
15 Jan Smolik C.S.S.R.
16 Dieter Voigtlander D.D.R.
17 Jan Vavra C.S.S.R.
18 Knut Kvernerud Noorwegen
19 Joeri Michailov U.S.S.R.
20 Jiri Vicek C.S.S.R.
1969
1 Paul Parisel Frankrijk
2 Jean Croquison Frankrijk
3 Charles Kabza Frankrijk
4 Gerard Grancerre Frankrijk
5 Cor Rutgers Nederland
6 Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
7 Ryszard Szurkowski Polen
8 Dieter Gonschorek D.D.R.
9 Joeri Dmitriev U.S.S.R.
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Klaus Ampler D.D.R.
12 Charly Rouxel Frankrijk
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
15 Viktor Sokolov U.S.S.R.
16 Vladimir Neliubine U.S.S.R.
17 Vladimir Tsjerkassov U.S.S.R.
18 Krzysztov Stec Polen
19 Bernd Knispel D.D.R.
20 Jan Magiera Polen
1968
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Milos Hrazdira C.S.S.R.
3 Karel Vavra C.S.S.R.
4 Jan Magiera Polen
5 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
6 Ole Hojlund Denemarken
7 Zygmunt Hanusik Polen
8 Serge Pacary Frankrijk
9 Jos Schoeters Belgium
10 Dieter Mickein D.D.R.
11 Zenon Czechowski Polen
12 Karol Jasinski Polen
13 Andrzej Blawdzin Polen
14 Klaus Ampler D.D.R.
15 Gunther Hoffmann D.D.R.
16 Jiri Zelenka C.S.S.R.
17 Pavel Dolezal C.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Rainer Marks D.D.R.
20 Siegfried Huster D.D.R.
1967
1 Marcel Maes Belgium
2 Angel Kirilov Bulgarije
3 Henri Heintz Frankrijk
4 Jan Magiera Polen
5 Jan Smolik C.S.S.R.
6 Gunther Hoffmann D.D.R.
7 Andrzej Blawdzin Polen
8 Rainer Marks D.D.R.
9 Pavel Dolezel C.S.S.R.
10 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11 Gabriel Moiceanu Rumania
12 Marian Kegel Polen
13 Viktor Oschger Zwitserland
14 Frans Mintjens Belgium
15 Czeslaw Polewiak Polen
16 Joeri Tkatsjenko U.S.S.R.
17 Zenon Czechowski Polen
18 Siegfried Huster D.D.R.
19 Ortwin Czarnowski B.R.D.
20 Atanas Savczev Bulgarije
1966
1 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
2 Bernard Guyot Frankrijk
3 Axel Peschel D.D.R.
4 Jiri Hava C.S.S.R.
5 Willy Van Neste Belgium
6 Pietro Guerra Italia
7 Jean Wouters Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Jan Kudra Polen
10 Antal Megyerdi Hongarije
11 Jan Smolik C.S.S.R.
12 Antonio Albonetti Italia
13 Dieter Vogelsang D.D.R.
14 Rajmund Zielinski Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Angel Kirilov Bulgarije
17 Marian Kegel Polen
18 Gunther Hoffmann D.D.R.
19 Ivan Bobekov Bulgarije
20 Vladimir Zarkov U.S.S.R.
1965
1 Axel Peschel D.D.R.
2 Pavel Dolezel C.S.S.R.
3 Gennadi Lebediev U.S.S.R.
4 Constantin Dumitrescu Rumania
5 Gunther Hoffmann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
8 Laszlo Maho Hongarije
9 Roger Swerts Belgium
10 Ole Ritter Denemarken
11 Rajmund Zielinski Polen
12 Klaus Ampler D.D.R.
13 Eberhard Butzke D.D.R.
14 Jan Magiera Polen
15 Rudolf Schejbal C.S.S.R.
16 Daniel Labrouille Frankrijk
17 Alexander Dochljakov U.S.S.R.
18 Marian Kegel Polen
19 Stanislaw Gazda Polen
20 Ludovic Zanoni Rumania
1964
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Patrick Sercu Belgium
3 Jan Smolik C.S.S.R.
4 Gunther Hoffmann D.D.R.
5 Dieter Wiedemann D.D.R.
6 Jan Kudra Polen
7 Ryszard Zapala Polen
8 Lothar Appler D.D.R.
9 Janos Juszko Hongarije
10 Alexei Kulibin U.S.S.R.
11 Ladislav Heller C.S.S.R.
12 Dieter Mickein D.D.R.
13 Gabriel Moiceanu Rumania
14 Stanislaw Gazda Polen
15 Pavel Dolezel C.S.S.R.
16 Antal Megyerdi Hongarije
17 Klaus Ampler D.D.R.
18 Constantin Dumitrescu Rumania
19 Jos Spruyt Belgium
20 Rajmund Zielinski Polen
1963
1 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
2 Klaus Ampler D.D.R.
3 Gust Verhaegen Belgium
4 Kamiel Vyncke Belgium
5 Constantin Dumitrescu Rumania
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Jos Timmermans Belgium
8 Jan Kudra Polen
9 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
10 Gustav Adolf Schur D.D.R.
11 Pavel Dolezel C.S.S.R.
12 Lothar Appler D.D.R.
13 Rajmund Zielinski Polen
14 John Woodburn Gr.Brit.
15 Jos Haeseldonckx Belgium
16 Stoyan Georgiev Bulgarije
17 Jozef Gawliczek Polen
18 Gunter Lux D.D.R.
19 Manfred Bruning D.D.R.
20 Henning Petersen Denemarken
1962
1 Michel Pelchat Frankrijk
2 Stanislaw Gazda Polen
3 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
4 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Roger De Breuker Belgium
7 Ferdinand Bracke Belgium
8 Alexei Pietrov U.S.S.R.
9 Gabriel Moiceanu Rumania
10 Klaus Ampler D.D.R.
11 Hans Scheibner D.D.R.
12 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
13 Jaap De Waard Nederland
14 Jan Kudra Polen
15 Janos Juszko Hongarije
16 Rajmund Zielinski Polen
17 Boguslaw Fornalczyk Polen
18 Fons Hellemans Belgium
19 Dieter Wiedemann D.D.R.
20 Zdenek Hasman C.S.S.R.
1961
1 Wieslaw Jarzebski Polen
2 Gustav Adolf Schur D.D.R.
3 Bernhard Eckstein D.D.R.
4 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
5 Joeri Melikov U.S.S.R.
6 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Gunnar Goransson Zweden
9 Ion Cosma Rumania
10 Stanislaw Gazda Polen
11 Erich Hagen D.D.R.
12 Trygve Lullau Noorwegen
13 Manfred Weissleder D.D.R.
14 Ib Varbaek Denemarken
15 Gosta Pettersson Zweden
16 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17 Ludovic Zanoni Rumania
18 Alexei Pietrov U.S.S.R.
19 Vin Denson Gr.Brit.
20 Antal Megyerdi Hongarije
1960
1 Willy Van Den Berghen Belgium
2 Cees Lute Nederland
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Erich Hagen D.D.R.
5 Bernhard Eckstein D.D.R.
6 Jean-Baptist Claes Belgium
7 Vagn Bangsborg Denemarken
8 Stanislaw Gazda Polen
9 Gainan Saidshunin U.S.S.R.
10 Egon Adler D.D.R.
11 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
12 Boguslaw Fornalczyk Polen
13 William Bradley Gr.Brit.
14 Dieter Puschel B.R.D.
15 Manfred Weissleder D.D.R.
16 Mieczyslaw Wilczewski Polen
17 Albert Covens Belgium
18 Jozsef Szerencsez Hongarije
19 Antas Viaravas U.S.S.R.
20 Bruno Martinato Luxemburg
1959
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Bernard Pruski Polen
3 Romeo Venturelli Italia
4 Rudi Altig B.R.D.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Vittorio Adorni Italia
7 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
8 Rene Van Der Veken Belgium
9 Jozef Czarnecki Polen
10 Albert Geldermans Nederland
11 Egon Adler D.D.R.
12 Jos De Bakker Belgium
13 Joeri Melikov U.S.S.R.
14 Dave Bedwell Gr.Brit.
15 Boguslaw Fornalczyk Polen
16 Vagn Bangsborg Denemarken
17 Josef Krivka C.S.S.R.
18 Bernhard Eckstein D.D.R.
19 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
20 Lajos Aranyi Hongarije
1958
1 Bojan Kocev Bulgarije
2 Piet Damen Nederland
3 Boris Bebenin U.S.S.R.
4 Alfons Hermans Belgium
5 Stan Brittain Gr.Brit.
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 William Bradley Gr.Brit.
8 Gustav Adolf Schur D.D.R.
9 Lajos Aranyi Hongarije
10 Egon Adler D.D.R.
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Constantin Dumitrescu Rumania
13 Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
14 Stanislaw Krolak Polen
15 Ivan Levacic Joegoslavië
16 Ludovic Zanoni Rumania
17 Owen Blower Gr.Brit.
18 Raymond Mastrotto Frankrijk
19 Zbigniew Glowaty Polen
20 Aurel Selaru Rumania
1957
1 Louis Proost Belgium
2 Joseph Boudon Frankrijk
3 Dimitr Kolev Bulgarije
4 Stan Brittain Gr.Brit.
5 Nentscho Christov Bulgarije
6 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
7 Gustav Adolf Schur D.D.R.
8 Roland Henning D.D.R.
9 Constantin Dumitrescu Rumania
10 Janusz Paradowski Polen
11 Marian Wieckowski Polen
12 Bernard Pruski Polen
13 Johan De Roo Nederland
14 Rolf Hiller Zweden
15 Gunter Grunwald D.D.R.
16 Veselin Petrovic Joegoslavië
17 Eluf Dalgaard Denemarken
18 Helmut Stolper D.D.R.
19 Willy Butzen Belgium
20 Anatoly Tsjerepovitsj U.S.S.R.
1956
1 Stanislaw Krolak Polen
2 Constantin Dumitrescu Rumania
3 Nikolai Kolumbet U.S.S.R.
4 Gustav Adolf Schur D.D.R.
5 Dimitr Kolev Bulgarije
6 Leo Proost Belgium
7 Paul Nyman Finland
8 Aurelio Cestari Italia
9 Tiny Wolfs Nederland
10 Gabriel Borra Belgium
11 Pavel Vostriakov U.S.S.R.
12 Grzegorz Chwiendacz Polen
13 Benito Romagnoli Italia
14 Lothar Meister D.D.R.
15 Camille Le Menn Frankrijk
16 Don Sanderson Gr.Brit.
17 Roger Baudechon Belgium
18 Arend Van Den Hof Nederland
19 Willy Funke B.R.D.
20 Karl Ivar Andersson Zweden
1955
1 Gustav Adolf Schur D.D.R.
2 Jan Vesely C.S.S.R.
3 Stan Brittain Gr.Brit.
4 Bojan Kocev Bulgarije
5 Lothars Meister D.D.R.
6 Karl Magnus Amell Zweden
7 Stanislaw Krolak Polen
8 Jozef Verhelst Belgium
9 Viktor Vierszynin U.S.S.R.
10 Wladyslaw Klabinski Polen
11 Frans Van Looveren Belgium
12 Detlev Zabel D.D.R.
13 Christian Pedersen Denemarken
14 Paul Nyman Finland
15 Emil Reinecke D.D.R.
16 Constantin Dumitrescu Rumania
17 Zdenek Klich C.S.S.R.
18 Grzegorz Chwiendacz Polen
19 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
20 Stoyan Georgiev Bulgarije
1954
1 Eluf Dalgaard Denemarken
2 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
3 Rene Van Meenen Belgium
4 Wim Rusman Nederland
5 Daan De Groot Nederland
6 Fernand Picot Frankrijk
7 Amerigo Severini Italia
8 Christian Pedersen Denemarken
9 Gustav Adolf Schur D.D.R.
10 Henk Van Den Broek Nederland
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Mieczyslaw Wilczewski Polen
13 Henryk Hadasik Polen
14 Jan Kubr C.S.S.R.
15 Helge Hansen Denemarken
16 John Perks Gr.Brit.
17 Edouard Klabinski Fr.Polen
18 Jan Vesely C.S.S.R.
19 Jevgeny Niemytov U.S.S.R.
20 Gunther Debusmann Saarland
1953
1 Christian Pedersen Denemarken
2 Hans Erik Andresen Denemarken
3 Gustav Adolf Schur D.D.R.
4 Willy Vannitsen Belgium
5 Gordon Thomas Gr.Brit.
6 Lothar Meister D.D.R.
7 Bernhard Trefflich D.D.R.
8 Alexandre Pawlisiak Fr.Polen
9 Franz Deutsch Oostenrijk
10 Marcel Van Schil Belgium
11 Stanislaw Krolak Polen
12 Christian Radigon Frankrijk
13 Bojan Kocev Bulgarije
14 Mieczyslaw Wilczewski Polen
15 Alfred Sitzwohl Oostenrijk
16 Finn Thygesen Denemarken
17 Jacques Rebry Belgium
18 Stan Jones Gr.Brit.
19 Karel Nesl C.S.S.R.
20 Dimitr Kolev Bulgarije
1952
1 Ian Steel Gr.Brit.
2 Bevis Wood Gr.Brit.
3 Jean Stablinski Fr.Polen
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Leslie Scales Gr.Brit.
6 Ken Jowett Gr.Brit.
7 Roger De Clercq Belgium
8 Vaclav Wojcik Polen
9 Charly Gaul Luxemburg
10 Alberto Ferri Italia
11 Vaclac Wrzesinski Polen
12 Gustave Verschueren Belgium
13 Daan De Groot Nederland
14 Franz Deutsch Oostenrijk
15 Wladyslaw Klabinski Polen
16 Ian Greenfield Gr.Brit.
17 Bernhard Trefflich D.D.R.
18 Gustav Adolf Schur D.D.R.
19 Milko Dimov Bulgarije
20 Johannes La Grouw Nederland
1951
1 Bruno Monti Italia
2 Kay Allan Olsen Denemarken
3 Lothar Meister D.D.R.
4 Alberto Ferri Italia
5 Jan Vesely C.S.S.R.
6 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
7 Willi Emborg Denemarken
8 Wladyslaw Klabinski Polen
9 Piet Van Heusden Nederland
10 Mino De Rossi Italia
11 Jozsef Kiss-Dala Hongarije
12 Gyula Sere Hongarije
13 Milko Dimov Bulgarije
14 Constantin Sandru Rumania
15 Charles Lobre Frankrijk
16 Edmond Pierre Frankrijk
17 Henryk Hadasik Polen
18 Ilja Krestev Bulgarije
19 Vaclav Wojcik Polen
20 Paul Dinter D.D.R.
1950
1 Willi Emborg Denemarken
2 Bronislaw Klabinski Fr.Polen
3 Vlastimil Ruzicka C.S.S.R.
4 Jan Vesely C.S.S.R.
5 Charles Riegert Frankrijk
6 Marin Niculescu Rumania
7 Tibor Vida Hongarije
8 Janos Otvos Hongarije
9 Milko Dimov Bulgarije
10 Gyula Sere Hongarije
11 Constantin Sandru Rumania
12 Josef Skorepa C.S.S.R.
13 Wladyslaw Wandor Polen
14 Marcel Lemay Frankrijk
15 Nicolae Chicomban Rumania
16 Lothar Meister D.D.R.
17 Poul Wedell Ostergaard Denemarken
18 Roman Sieminski Polen
19 Vaclav Wrzesinski Polen
20 Ilja Krestev Bulgarije
1949
1 Jan Vesely C.S.S.R.
2 Maurice Herbulot Frankrijk
3 Charles Riegert Frankrijk
4 Vaclav Wojcik Polen
5 Roman Sieminski Polen
6 Jozef Kapiak Polen
7 Eugene Garnier Frankrijk
8 Elie Bathie Frankrijk
9 Lucjan Pietraszewski Polen
10 Gyula Sere Hongarije
11 Teofil Salyga Polen
12 Lubomir Puklicky C.S.S.R.
13 Georges Benedetto Frankrijk
14 Jiri Holubec C.S.S.R.
15 Jerzy Liszkiewicz Polen
16 Marian Rzeznicki Polen
17 Constantin Sandru Rumania
18 Karoly Kovacs Hongarije
19 Piro Anghelli Albania
20 Marin Niculescu Rumania
1948
1 August Prosenik Joegoslavië
2 Marius Bonnet Frankrijk
3 Karel Vaverka C.S.S.R.
4 Henri Bonnet Frankrijk
5 Aleksander Zoric Joegoslavië
6 Giancarlo Astrua Italia
7 Emanuel Krejcu Joegoslavië
8 Reginald Harris Gr.Brit.
9 Roman Sieminski Polen
10 Boleslaw Napierala Polen
11 Jozef Kapiak Polen
12 Vaclav Wojcik Polen
13 Jean Breuer Belgium
14 Dominique Torelli Frankrijk
15 Karel Cibula C.S.S.R.
16 Milan Peric C.S.S.R.
17 Jan Vesely C.S.S.R.
18 Vaclav Wrzesinski Polen
19 Marian Rzeznicki Polen
20 Branko Bat Joegoslavië

Lees verder “Ronde van Tsjechië (voorheen: Vredeskoers)”