2016
1.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Nairo Quintana Movistar Colombië
3.Alberto Contador Tinkoff Spanje
4.Esteban Chaves Orica-Bike Exchange Colombië
5.Simon Yates Orica-Bike Exchange Groot-Brittannië
6.David De La Cruz Etixx-Quick Step Spanje
7.Andrew Talansky Cannondale-Drapac U.S.A.
8.Michele Scarponi Astana Italië
9.Daniel Moreno Movistar Spanje
10.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
11.Alejandro Valverde Movistar Spanje
12.Ben Hermans BMC Racing België
13.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
14.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Egor Silin Katusha Rusland
16.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
17.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
18.Sergio Pardilla Caja Rural-RGA Spanje
19.Haimar Zubeldia Trek-Segafredo Spanje
20.Kenny Elissonde FDJ-Lapierre Frankrijk

2015
1.Fabio Aru Astana Italië
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen
4.Nairo Quintana Movistar Colombië
5.Alejandro Valverde Movistar Spanje
6.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
7.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
8.Daniel Moreno Katusha Spanje
9.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
10.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
11.Louis Meintjes MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
12.Bart De Clercq Lotto-Soudal België
13.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step Italië
14.Kenny Elissonde FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Romain Sicard Europcar Frankrijk
16.David Arroyo Caja Rural-RGA Spanje
17.Giovanni Visconti Movistar Italië
18.Andre Fernando Cardoso Cannondale-Garmin Portugal
19.Fabrice Jeandebosz Europcar Frankrijk
20.Diego Rosa Astana Italië
2014
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Fabio Aru Astana Italië
6.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
7.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
8.Daniel Moreno Katusha Spanje
9.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
10.Wilco Kelderman Belkin Nederland
11.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
12.Damiano Caruso Cannondale Italië
13.Giampaolo Caruso Katusha Italië
14.Maxime Monfort Lotto-Belisol België
15.Daniel Navarro Cofidis Spanje
16.Sergio Pardilla MTN-Qhubeka Spanje
17.Dominik Nerz BMC Racing Duitsland
18.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
19.Romain Sicard Europcar Frankrijk
20.David Arroyo Caja Rural-RGA Spanje
2013
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Vincenzo Nibali Astana Italië
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Nicolas Roche Saxo-Tinkoff Ierland
5.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Daniel Moreno Katusha Spanje
8.Tanel Kangert Astana Estland
9.Chris Horner Radioshack-Leopard U.S.A.
10.Thibaut Pinot FDJ.fr Frankrijk
11.Jose Herrada Movistar Spanje
12.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië
13.Chris Anker Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
14.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
15.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
16.Leopold Konig Netapp-Endura Tsjechië
17.Andre Fernando Cardoso Caja Rural-RGA Portugal
18.Rafal Majka Saxo-Tinkoff Polen
19.Dominique Nerz BMC Racing Duitsland
20.David Arroyo Caja Rural-RGA Spanje
2012
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Daniel Moreno Katusha Spanje
4.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
5.Robert Gesink Rabobank Nederland
6.Chris Froome Sky-IG Markets Groot-Brittannië
7.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
8.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Alberto Contador Saxo Bank-Tinkoff Spanje
10.Sergio Henao Sky-IG Markets Colombië
11.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
12.Benat Intxausti Movistar Spanje
13.Maxime Monfort Radioshack-Nissan België
14.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
15.Przemyslaw Niemec Lampre-ISD Polen
16.Tomasz Marczynski Vacansoleil-DCM Polen
17.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Bart De Clercq Lotto-Belisol België
19.Jan Bakelants Radioshack-Nissan België
20.Andre Cardoso Caja Rural Portugal
2011
1.Bradley Wiggins Team Sky Groot-Brittannië
2.Maxime Monfort Leopard-Trek België
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
4.Bauke Mollema Rabobank Nederland
5.Denis Menchov Geox-TMC Rusland
6.Jakob Fuglsang Leopard-Trek Denemarken
7.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
8.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
9.Daniel Moreno Katusha Spanje
10.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
12.Juan Jose Cobo Geox-TMC Spanje
13.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
14.Sergey Lagutin Vacansoleil-DCM Uzbekistan
15.Daniel Martin Garmin-Cervelo Ierland
16.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
17.Christopher Froome Team Sky Groot-Brittannië
18.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
19.Marzio Bruseghin Movistar Italië
20.Robert Kiserlovski Astana Kroatië
2010
1.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
2.Carlos Sastre Cervelo Spanje
3.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
4.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
5.Xavier Tondo Cervelo Spanje
6.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
7.Peter Velits HTC-Columbia Slovakije
8.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
9.Ezequiel Mosquera Xacobeo-Galicia Spanje
10.Vladimir Karpets Katusha Rusland
11.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
12.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
13.Ruben Plaza Caisse D`Epargne Spanje
14.Tom Danielson Garmin-Transitions U.S.A.
15.David Garcia Dapena Xacobeo-Galicia Spanje
16.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
17.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
19.Vladimir Gusev Katusha Rusland
20.Josep Jufre Astana Spanje
2009
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
3.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
5.Robert Gesink Rabobank Nederland
6.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
8.Philip Deignan Cervelo Ierland
9.Haimar Zubeldia Astana Spanje
10.Paolo Tiralongo Lampre-NGC Italië
11.Vasili Kiryienka Caisse D`Epargne Wit-Rusland
12.Ezequiel Mosquera Xacobeo-Galicia Spanje
13.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
14.Manuel Vazquez Contentpolis-AMPO Spanje
15.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
16.Amael Moinard Cofidis Frankrijk
17.David De La Fuente Fuji-Servetto Spanje
18.Francis De Greef Silence-Lotto België
19.Daniel Navarro Astana Spanje
20.Jose Angel Gomez Marchante Cervelo Spanje
2008
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Alberto Contador Astana Spanje
3.Robert Gesink Rabobank Nederland
4.Levy Leipheimer Astana U.S.A.
5.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
6.Carlos Sastre CSC-Saxo Bank Spanje
7.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
8.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
10.Oliver Zaugg Gerolsteiner Zwitserland
11.Andreas Kloden Astana Duitsland
12.Nicolas Roche Credit Agricole Ierland
13.Juan Manuel Garate Quick Step Spanje
14.Ezequiel Mosquera Xacobeo-Galicia Spanje
15.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
16.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
17.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.David Garcia Dapena Xacobeo-Galicia Spanje
19.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
20.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
2007
1.Denis Menchov Rabobank Spanje
2.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
3.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Carlos Sastre Team CSC Spanje
5.Carlos Barredo Quickstep-Innergetic Spanje
6.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
7.Maxime Monfort Cofidis België
8.Vladimir Efimkin Caisse D`Epargne Rusland
9.Manuel Beltran Liquigas Spanje
10.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
11.Daniel Moreno Relax-Gam Spanje
12.Stephane Goubert Ag2r-Prevoyance Frankrijk
13.Ezequiel Mosquera Karpin-Galicia Spanje
14.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
15.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
16.Hubert Dupont Ag2r-Prevoyance Frankrijk
17.Roman Kreuziger Liquigas Tsjechië
18.Oliver Zaugg Gerolsteiner Zwitserland
19.Luis Perez Rodriguez Andalucia-Cajasur Spanje
20.Chris Anker Sorensen Team CSC Denemarken
2006
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje
2.Andrey Kashechkin Astana Team Kazakstan
3.Carlos Sastre Team CSC Spanje
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne-Balears Rusland
6.Alexander Vinokourov Astana Team Kazakstan
7.Tom Danielson Discovery Channel U.S.A.
8.Egoi Martinez Discovery Channel Spanje
9.Jose Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
10.Manuel Beltran Discovery Channel Spanje
11.Stijn Devolder Discovery Channel België
12.David Arroyo Caisse D`Epargne-Balears Spanje
13.Evgueni Petrov Lampre-Fondital Rusland
14.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italië
15.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
16.Chris Horner Davitamon-Lotto U.S.A.
17.Dimitri Fofonov Credit Agricole Kazakstan
18.Luis Perez Cofidis Spanje
19.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
20.Sylvester Szmyd Lampre-Fondital Polen
2005
1.Francisco Mancebo Illes Balears-Epargne Spanje
2.Denis Menchov Rabobank Rusland
3.Carlos Sastre Team CSC Spanje
4.Roberto Heras Liberty Seguros Spanje
5.Tom Danielson Discovery Channel U.S.A.
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Oscar Sevilla T-Mobile Spanje
8.Mauricio Ardilla Davitamon-Lotto Colombia
9.Carlos Garcia Quesada Comunidad Valenciana Spanje
10.Ruben Plaza Comunidad Valenciana Spanje
11.Michele Scarponi Liberty Seguros Italia
12.Oscar Pereiro Phonak Spanje
13.Juan Miguel Mercado Quick Step-Innergetic Spanje
14.Josep Jufre Relax-Fuenlabrada Spanje
15.David Blanco Comunidad Valenciana Spanje
16.Daniel Atienza Cofidis Spanje
17.Uani Osa Illes Balears-Epargne Spanje
18.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
19.Stijn Devolder Discovery Channel Belgium
20.Mario Aerts Davitamon-Lotto Belgium
2004
1.Francisco Mancebo Illes Balears-Banesto Spanje
2.Alejandro Valverde Com.Valenciana-Kelme Spanje
3.Carlos Sastre Team CSC Spanje
4.Roberto Heras Liberty Seguros Spanje
5.Stefano Garzelli Vini Caldirola-Rubinetterie Italia
6.Isidro Nozal Liberty Seguros Spanje
7.Carlos Garcia Quesada Com.Valenciana-Kelme Spanje
8.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
9.Damiano Cunego Saeco Italia
10.Manolo Beltran US Postal-Berry Floor Spanje
11.Santiago Perez Phonak Spanje
12.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi Spanje
13.Luis Perez Cofidis Spanje
14.Angel Gomez Marchante Paternina-Costa De Almeria Spanje
15.Juan Manuel Garate Lampre Spanje
16.Jorge Ferrio Paternina-Costa De Almeria Spanje
17.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
18.Jose Enrique Gutierrez Phonak Spanje
19.Francisco Lara Paternina-Costa De Almeria Spanje
20.Constantino Zaballa Saunier Duval-Prodir Spanje
2003
1.Roberto Heras US Postal-Berry Floor Spanje
2.Alejandro Valverde Kelme-Costa Blanca Spanje
3.Isidro Nozal Once-Eroski Spanje
4.Manuel Beltran US Postal-Berry Floor Spanje
5.Francisco Mancebo iBanesto.Com Spanje
6.Michael Rasmussen Rabobank Denemarken
7.Michele Scarponi Domina Vacanze-Elitron Italia
8.Luis Perez Cofidis Spanje
9.Marcos Serrano Once-Eroski Spanje
10.Felix Garcia Casas Team Bianchi Spanje
11.Igor Gonzalez De Galdeano Once-Eroski Spanje
12.Felix Cardenas Labarca 2-Café Baque Colombia
13.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
14.Oscar Pereiro Phonak Spanje
15.Leonardo Piepoli iBanesto.Com Spanje
16.Unai Osa iBanesto.Com Spanje
17.Josep Jufre Relax-Fuenlabrada Spanje
18.Guido Trentin Cofidis Italia
19.Aitor Osa iBanesto.Com Spanje
20.Txema Del Olmo Milaneza-MSS Spanje
2002
1.Felix Garcia Casas Big Mat Spanje
2.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca Spanje
3.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
4.Aitor Gonzalez Kelme-Costa Blanca Spanje
5.Roberto Heras US-Postal Spanje
6.Joseba Beloki ONCE-Eroski Spanje
7.Gilberto Simoni Saeco-Longoni Italia
8.Claus Moller Milaneza-MSS Denemarken
9.Iban Mayo Euskatel-Euskadi Spanje
10.Fabian Jeker Milaneza-MSS Zwitserland
11.Danilo Di Luca Saeco-Longoni Italia
12.Haimar Zubeldia Euskatel-Euskadi Spanje
13.Guido Trentin Cofidis Spanje
14.David Plaza Team Coast Spanje
15.Mikel Zarrabeitia ONCE-Eroski Spanje
16.Pablo Lastras iBanesto.Com Spanje
17.Manuel Beltran Team Coast Spanje
18.Angel Casero Team Coast Spanje
19.Tadej Valjavec Fassa Bortolo Slovenia
20.Rui Miguel Sousa Milaneza-MSS Portugal
2001
1.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca Spanje
2.Levy Leipheimer US Postal U.S.A.
3.Roberto Heras US Postal Spanje
4.Angel Casero Festina Spanje
5.David Plaza Festina Spanje
6.Juan Miguel Mercado iBanesto.Com Spanje
7.Felix Garcia Casas Festina Spanje
7.Iban Mayo Euskatel-Euskadi Spanje
9.Fernando Escartin Team Coast Spanje
10.Roberto Laiseka Euskatel-Euskadi Spanje
11.Jose Luis Rubiera US Postal Spanje
12.Inigo Cuesta Cofidis Spanje
13.Aitor Osa iBanesto.Com Spanje
14.Santiago Botero Kelme-Costa Blanca Colombia
15.Manuel Beltran Mapei-Quick Step Spanje
16.Claus Moller Maia-MSS Denemarken
17.Luis Perez Festina Spanje
18.Unai Osa iBanesto.Com Spanje
19.Jose Maria Jimenez iBanesto.Com Spanje
20.Tomas Konecny Domo-Farm Frites Tsjechië
2000
1.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
2.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen
3.Angel Luis Casero Festina Spanje
4.Pavel Tonkov Mapei-Quickstep Rusland
5.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
6.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
7.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
8.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca Spanje
9.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
10.Felix Garcia Casas Festina Spanje
11.Pascal Herve Team Polti Frankrijk
12.Abraham Olano ONCE-Deutsche Bank Spanje
13.Richard Virenque Team Polti Frankrijk
14.Santiago Blanco Vitalicio Seguros Spanje
15.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
16.Gianni Faresin Mapei-Quickstep Italië
17.Santos Gonzalez Capilla ONCE-Deutsche Bank Spanje
18.Carlos Sastre ONCE-Deutsche Bank Spanje
19.Roberto Laiseka Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Fabian Jeker Festina Zwitserland
1999
1.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
2.Igor Gonzalez de Galdeano Vitalicio Seguros Spanje
3.Pavel Tonkov Mapei-Quick Step Rusland
4.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
5.Frank Vandenbroucke Cofidis België
6.Manuel Beltran Banesto Spanje
7.Mikel Zarrabeitia ONCE-Deutsche Bank Spanje
8.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
9.Santiago Blanco Vitalicio Seguros Spanje
10.Aitor Osa Banesto Spanje
11.Felix Garcia Casas Lotus-Festina Spanje
12.Leonardo Piepoli Banesto Italië
13.Jose Manuel Uria Kelme-Costa Blanca Spanje
14.Inigo Chaurreau Euskaltel-Euskadi Spanje
15.Gianni Faresin Mapei-Quick Step Italië
16.Andrei Zintchenko Vitalicio Seguros Rusland
17.Massimo Codol Lampre-Daikin Italië
18.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
19.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
20.William Chann McRae Mapei-Quick Step U.S.A.
1998
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Abraham Olano Banesto Spanje
3.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
4.Marco Serpellini Brescialat-Liquigas Italië
5.Alex Zulle Festina-Lotus Zwitserland
6.Manuel Beltran Banesto Spanje
7.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
8.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
9.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland
10.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
11.Alvaro Gonzalez de Galdeano Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Andrei Zintchenko Vitalicio Seguros Rusland
13.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
14.Marcos Serrano Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Jon Odriozola Banesto Spanje
16.Claus Michael Moller TVM-Farm Frites Denemarken
17.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
18.Niki Aebersold Post Swiss Zwitserland
19.Jose Joaquim Castelblanco Avianca-Telecom Colombië
20.Fabrice Gougot Casino Frankrijk
1997
1.Alex Zulle ONCE Zwitserland
2.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
3.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
4.Enrico Zaina Asics-CGA Italië
5.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
6.Daniel Clavero Estepona-Toscaf Spanje
7.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
8.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
9.Yvon Ledanois Gan Frankrijk
10.Gianni Faresin Mapei-GB Italië
11.Marcos Serrano Kelme-Costa Blanca Spanje
12.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
13.Philippe Bordenave Casino Frankrijk
14.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
15.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
16.Juan Carlos Dominguez Kelme-Costa Blanca Spanje
17.Jose Manuel Uria Estepona-Toscaf Spanje
18.Carlos Contreras Flavia-Telecom Colombië
19.Sergei Ivanov TVM-Farm Frites Rusland
20.Rodolfo Massi Casino Italië
1996
1.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
2.Toni Rominger Mapei-GB Zwitserland
3.Davide Rebellin Polti Italië
4.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
5.Alex Zulle ONCE Zwitserland
6.Andrea Peron Motorola Spanje
7.Roberto Pistore MG-Technogym Italië
8.Georg Totschnig Polti Oostenrijk
9.Bobby Julich Motorola U.S.A.
10.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
11.Fernando Escartin Kelme-Artiach Spanje
12.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Marcos Serrano Kelme-Artiach Spanje
15.Daniel Clavero MX Onda Spanje
16.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
17.Axel Merckx Motorola België
18.Pascal Chanteur Petit Casino Frankrijk
19.Peter Meinert Nielsen Deutsche Telekom Denemarken
20.Kai Hundertmark Deutsche Telekom Duitsland
1995
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
3.Melchor Mauri ONCE Spanje
4.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco Italië
5.Johan Bruyneel ONCE België
6.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
7.Stefano Della Santa Mapei-GB Italië
8.Marcos Serrano Kelme-Avianca Spanje
9.Roberto Pistore Polti Italië
10.Angel Luis Casero Banesto Spanje
11.Alex Zulle ONCE Zwitserland
12.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
13.Federico Echave Mapei-GB Spanje
14.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
15.Axel Merckx Motorola België
16.Oscar Pellicioli Polti Italië
17.Eddy Bouwmans Novell Nederland
18.Piotr Ugrumov Gewiss-Ballan Letland
19.Neil Stephens ONCE Australië
20.Francisco Benitez Kelme-Avianca Spanje
1994
1.Tony Rominger Mapei-Clas Zwitserland
2.Mikel Zarrabeitia Banesto Spanje
3.Alex Zulle ONCE Zwitserland
4.Fernando Escartin Mapei-Clas Spanje
5.Pedro Delgado Banesto Spanje
6.Vicente Aparicio Banesto Spanje
7.Oliveiro Rincon ONCE Colombië
8.Pascal Lino Festina-Lotus Frankrijk
9.Jon Unzaga Mapei-Clas Spanje
10.Luc Leblanc Festina-Lotus Frankrijk
11.Abraham Olano Mapei-Clas Spanje
12.Melchor Mauri ONCE Spanje
13.Luis Perez Garcia Castellblanch-Deportpublic Spanje
14.Massimiliano Lelli Mercatone Uno Italië
15.Paolo Lanfranchi Mercatone Uno Italië
16.Arsenio Gonzalez Mapei-Clas Spanje
17.Massimo Podenzana Navigare-Blue Storm Italië
18.Neil Stephens ONCE Australië
19.Peter Meinert Nielsen TVM-Bison Kit Denemarken
20.Alberto Luis Camargo Artiach-Nabisco Colombië
1993
1.Mikel Zarrabeitia Amaya Spanje
2.Toni Rominger Clas Zwitserland
3.Erik Breukink ONCE Nederland
4.Laudelino Cubino Amaya Spanje
5.Alex Zülle ONCE Zwitserland
6.Inaki Gaston Clas Spanje
7.Jesus Montoya Amaya Spanje
8.Johan Bruyneel ONCE België
9.Robert Millar T.V.M. G.B.
10.Marino Alonso Banesto Spanje
11.Melchor Mauri Amaya Spanje
12.Pedro Delgado Banesto Spanje
13.Oliveiro Rincon Amaya Colombia
14.Dag-Otto Lauritzen T.V.M. Noorwegen
15.Hernan Buenahora Kelme Colombia
16.Herminio Diaz Zabala ONCE Spanje
17.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
18.Gerrit De Vries T.V.M. Nederland
19.Enrico Zaina Mercatone Uno Italië
20.Julian Gorospe Banesto Spanje
1992
1 Melchor Mauri O.N.C.E. Spanje
2 Pello Ruiz Cabestany Gatorade Spanje
3 Guido Bontempi Carrera Italië
4 Johan Bruyneel O.N.C.E. België
5 Laudelino Cubino Amaya Spanje
6 Andrei Teteriuk Carrera Kazakstan
7 Toni Rominger Clas Zwitserland
8 Marco Giovanetti Gatorade Italië
9 Jesus Montoya Amaya Spanje
10 Pedro Delgado Banesto Spanje
11 Ad Wijnands T.V.M. Nederland
12 Federico Echave Clas Spanje
13 Fabio Parra Amaya Colombia
14 Stephen Roche Carrera Ierland
15 Robert Millar T.V.M. GBr
16 Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
17 Javier Mauleon Clas Spanje
18 Inaki Gaston Clas Spanje
19 Raul Alcala P.D.M. Mexico
20 Gertjan Theunisse T.V.M. Nederland
1991
1.Udo Bölts Telekom Duitsland
2.Marco Giovanetti Gatorade Italië
3.Melchor Mauri O.N.C.E. Spanje
4.Miguel Indurain Banesto Spanje
5.Pello Ruiz-Cabestany Clas Spanje
6.Inaki Gaston Clas Spanje
7.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
8.Pjotr Ugrumov Seur Sovjet-Unie
9.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
10.Fabio Parra Amaya Colombia
11.Steven Rooks Buckler Nederland
12.Federico Echave Clas Spanje
13.Raul Alcala P.D.M. Mexico
14.Gianni Bugno Gatorade Italië
15.Dean Woods Telekom Australië
16.Tom Cordes P.D.M. Nederland
17.Pedro Delgado Banesto Spanje
18.Pedro Diaz Zabala O.N.C.E. Spanje
19.Karsten Wolf Telekom Duitsland
20.Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
1990
1 Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2 Claude Criquielion Lotto België
3 Sean Kelly P.D.M. Ierland
4 Steve Bauer 7-Eleven Canada
5 Toni Rominger Chateau d’Ax Zwitserland
6 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
7 Rudy Dhaenens P.D.M. België
8 Steven Rooks Panasonic Nederland
9 Fabio Parra Kelme Colombia
10 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
11 Johan Museeuw Lotto België
12 Rolf Golz Buckler BRD
13 Phil Anderson T.V.M. Australië
14 Robert Millar Z-Peugeot GBr
15 Greg Lemond Z-Peugeot VSA
16 Erik Breukink P.D.M. Nederland
17 Jelle Nijdam Buckler Nederland
18 Claudio Chiappucci Carrera Italië
19 Pedro Delgado Banesto Spanje
20 Gianni Bugno Chateau d’Ax Italië
1989
1.Sören Lilholt Histor Denemarken
2.Fabio Parra Kelme Colombia
3.Carlos Jaramillo Postobon Colombia
4.Luc Roosen Histor België
5.Gilles Mas Puertas Mavisa Frankrijk
6.Manuel Dominguez B.H. Spanje
7.Jean-Claude Bagot R.M.O. Frankrijk
8.Manuel Cunha Clas Portugal
9.Alvaro Pino B.H. Spanje
10.Americo da Silva Clas Portugal
11.Federico Echave B.H. Spanje
12.Alvaro Mejia Postobon Colombia
13.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
14.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
15.Gabriel Sabaio Reynolds Brazilië
16.Oscar de Jesus Vargas Postobon Colombia
17.Pedro Delgado Reynolds Spanje
18.Roberto Gusmeroli Atala Italië
19.José Salvador Sanchis Caja Rural Spanje
20.Rodolfo Massi Atala Italië
1988
1.Robert Millar Fagor G.B.
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Fabio Parra Kelme Colombia
4.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
5.Eddy Schepers Fagor Belgium
6.Jean-Claude Bagot Fagor Frankrijk
7.Jokin Mujika Caja Rural Spanje
8.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
9.Laudelino Cubino B.H. Spanje
10.Federico Echave B.H. Spanje
11.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
12.Alvaro Pino B.H. Spanje
13.Jesus Alonso Clas Spanje
14.Martin Ramirez Café de Colombia Colombia
15.Pedro Delgado Reynolds Spanje
16.Johnny Weltz Fagor Denemarken
17.Manuel Cunha Clas Portugal
18.Vicente Ridaura Caja Rural Spanje
19.Pello Ruiz Cabestany Kas Spanje
20.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
1987
1.Inaki Gaston Kas Spanje
2.Federico Echave B.H. Spanje
3.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
4.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
5.Oscar de Jesus Vargas Café de Colombia Colombia
6.Omar Hernandez Postobon Colombia
7.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
8.Laurent Fignon Système U Frankrijk
9.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
10.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
11.Enrique Aja Teka Spanje
12.Martin Earley Fagor Ierland
13.Pello Ruiz Cabestany Caja Rural Spanje
14.Santiago Izuzquiza Caja Rural Spanje
15.Patrocinio Jimenez Café de Colombia Colombia
16.Carlos Hernandez Teka Spanje
17.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
18.Laudelino Cubino B.H. Spanje
19.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
20.José Fernando Pacheco Reynolds Spanje
1986
1 Jose Angel Gomez Rivero Teka Spanje
2 Mariano Bayon P.D.M. Spanje
3 Eric Caritoux Fagor Frankrijk
4 Alvaro Pino Zor Spanje
5 Oscar Vargas Kelme Colombia
6 Marc Madiot Systeme U Frankrijk
7 Martin Ramirez Fagor Colombia
8 Manuel Abreu Garcia Portugal
9 Jose Julian Balaguer Seat Spanje
10 Stefano Bizzoni Murella Italië
11 Jaime Salva Teka Spanje
12 Aurelio Robles Monver Spanje
13 Acacio Da Silva Malvor Portugal
14 Ignacio Moratinos Teka Spanje
15 Juan Carlos Alonso Seat Spanje
16 Frederique Gallerne Systeme U Frankrijk
17 Sean Kelly Kas Ierland
18 Fabio Parra Cafe Colombia
19 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
20 Sebastien Gueguen Systeme U Frankrijk
1985
1.Celestino Prieto Reynolds Spanje
2.Faustino Cueli Teka Spanje
3.Pedro Delgado Orbea Spanje
4.Robert Millar Peugeot G.B.
5.Francisco Rodriguez Zor Colombia
6.Fabio Parra Varta Colombia
7.José Luis Navarro Zor Spanje
8.Sean Kelly Skil Ierland
9.Pello Ruiz-Cabestany Orbea Spanje
10.Eric Caritoux Skil Frankrijk
11.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
12.Vicente Belda Kelme Spanje
13.Alvaro Pino Zor Spanje
14.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
15.Julian Gorospe Reynolds Spanje
16.Martin Ramirez Varta Colombia
17.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
18.Pierre Bazzo Fagor Frankrijk
19.Antonio Coll Teka Spanje
20.Ivan Ivanov amateur U.S.S.R.
1984
1.Vicente Belda Kelme Spanje
2.Francesco Moser Gis Italië
3.Pedro Delgado Reynolds Spanje
4.Alberto Fernandez Zor Spanje
5.Antonio Coll Teka Spanje
6.Eric Caritoux Skil Frankrijk
7.Felipe Yanez Orbea Spanje
8.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
9.Julian Gorospe Reynolds Spanje
10.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
11.Guido Van Calster Del Tongo België
12.Jean-Claude Bagot Skil Frankrijk
13.Marco Vitali Del Tongo Italië
14.Faustino Ruperez Zor Spanje
15.Pello Ruiz Cabestany Orbea Spanje
16.José Recio Kelme Spanje
17.Jan Wijnants Lotto België
18.Edgar Corredor Teka Colombia
19.Patrocinio Jimenez Teka Colombia
20.Angel Arroyo Reynolds Spanje
1983
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Vincente Belda Kelme Spanje
3.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
4.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
5.Faustino Ruperez Zor Spanje
6.Pedro Delgado Reynolds Spanje
7.Juan Fernandez Zor Spanje
8.Alvaro Pino Zor Spanje
9.Alberto Fernandez Zor Spanje
10.Angel Arroyo Reynolds Spanje
11.Eduardo Chozas Zor Spanje
12.Laurent Fignon Renault Frankrijk
13.Pedro Munoz Zor Spanje
14.Roberto Ceruti Del Tongo Italië
15.Mariano Sanchez Kelme Spanje
16.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
17.Ismael Lejaretta Alfa Lum Spanje
18.Julian Gorospe Reynolds Spanje
19.Paulinho Martinez Teka Spanje
20.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
1982
1.Stefan Mutter Puch Zwitserland
2.Sven Ake Nilsson Wolber Zweden
3.Vicente Belda Kelme Spanje
4.Ludo Peeters Raleigh België
5.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
6.Julian Gorospe Reynolds Spanje
7.Kim Andersen Coop Denemarken
8.Faustino Ruperez Zor Spanje
9.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
10.José Luis Laguia Reynolds Spanje
11.Marino Lejaretta Teka Spanje
12.Joop Zoetemelk Coop Nederland
13.Eddy Planckaert Splendor België
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
16.Klaus-Peter Thaler Puch B.R.D.
17.Claude Criquielion Splendor België
18.Jan Wijnants Boule d’Or België
19.Marc Sergeant Boule d’Or België
20.Raymond Martin Coop Frankrijk
1981
1.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
2.Sean Kelly Splendor Ierland
3.Claude Criquielion Splendor België
4.Jan Aling HB-Alarmsystemen Nederland
5.Johan Van Der Meer HB-Alarmsystemen Nederland
6.Eddy Planckaert Splendor België
7.Guido Van Calster Splendor België
8.Ronald De Witte Boule D’Or België
9.Heddie Nieuwdorp HB-Alarmsystemen Nederland
10.Sven-Ake Nilsson Splendor Zweden
11.Guido Bontempi Inoxpran Italië
12.Rudy Matthijs Boule D’Or België
13.Raymond Martin Miko Frankrijk
14.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
15.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
16.Régis Clère Miko Frankrijk
17.Martin Havik Boule D’Or Nederland
18.Celestino Prieto Manzaneque Spanje
19.Frédéric Vichot Miko Frankrijk
20.Javier Cedena Teka Spanje
1980
1 Sean Kelly Splendor Ierland
2 Pedro Torres Kelme Spanje
3 Faustino Ruperez Zor Spanje
4 Guido Van Calster Splendor België
5 Miguel Maria Lasa Zor Spanje
6 Claude Criquielion Splendor België
7 Francisco Galdos Kelme Spanje
8 Bernard Thevenet Teka Frankrijk
9 Johan De Muynck Splendor België
10 Marino Lejarreta Teka Spanje
11 Roberto Visentini San Giacomo Italië
12 Vicente Belda Kelme Spanje
13 Joseph Borguet Splendor België
14 Manuel Esparza Teka Spanje
15 Paul Jesson Splendor NZl
16 Faustino Fernandez Ovies Aquila Spanje
17 Juan Fernandez Martin Zor Spanje
18 Angel Arroyo Zor Spanje
19 Pedro Vilardebo Flavia Spanje
20 Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
1979
1.Sean Kelly Splendor Ierland
2.Felipe Yanez Helios Spanje
3.Joop Zoetemelk Miko Nederland
4.Pedro Torres Teka Spanje
5.Faustino Ruperez Moliner Spanje
6.Ismael Lejaretta Teka Spanje
7.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
8.Francesco Galdos Flavia Spanje
9.Marco Chagas Lousa Portugal
10.Michel Pollentier Splendor België
11.Fons De Wolf Boule d’Or België
12.Lucien Van Impe Kas België
13.José Martinez-Heredia Helios Spanje
14.Julian Andiano Flavia Spanje
15.Sebastian Pozo Flavia Spanje
16.José Luis Viejo Teka Spanje
17.Christian Seznec Miko Frankrijk
18.Alain De Saever Splendor België
19.Carlos Melero Teka Spanje
20.José Luis Mayoz Teka Spanje
1978
1.Leone Pizzini Zonca Italië
2.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
3.José Nazabal Kas Spanje
4.Franco Conti Zonca Italië
5.Attilio Rota Sanson Italië
6.José Luis Mayoz Teka Spanje
7.Bernard Hinault Renault Frankrijk
8.José Martinez-Heredia Kas Spanje
9.José Pesarrodona Kas Spanje
10.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
11.Bernardo Alfonsel Teka Spanje
12.Eulalio Garcia Teka Spanje
13.Adriaan Schipper Marc Nederland
14.Ferdi Vandenhaute Marc België
15.Gonzalo Aja Novostil Spanje
16.José Enrique Cima Kas Spanje
17.Andres Oliva Teka Spanje
18.Sebastian Pozo Kas Spanje
19.Manuel Esparza Teka Spanje
20.Gilbert Chaumaz Renault Frankrijk
1977
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Marc Demeyer Flandria België
3.Fedor den Hertog Frisol Nederland
4.Michel Pollentier Flandria België
5.Gonzalo Aja Super Ser Spanje
6.Francesco Galdos Kas Spanje
7.Mariano Martinez Flandria Frankrijk
8.Andres Oliva Super Ser Spanje
9.Julian Cuevas Super Ser Spanje
10.Jaime Huelamo Super Ser Spanje
11.Ludo Van der Linden Frisol België
12.Jan Raas Frisol Nederland
13.Luis Ocana Frisol Spanje
14.José Luis Abilleira Super Ser Spanje
15.José Errandonea Teka Spanje
16.Rolf Haller Teka B.R.D.
17.Domingo Perurena Kas Spanje
18.René Leuenberger Teka Zwitserland
19.Carlos Menendez Teka Spanje
20.Pedro Torres Super Ser Spanje
1976
1.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
2.José Martins Kas Portugal
3.José Pesarrodona Kas Spanje
4.Luis Ocana Super Ser Spanje
5.José Nazabal Kas Spanje
6.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
7.Joaquim Agostinho Teka Portugal
8.Jesus Manzaneque Super Ser Spanje
9.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
10.Josef Fuchs Super Ser Zwitserland
11.Pedro Torres Super Ser Spanje
12.José Gonzales-Linares Kas Spanje
13.Ludo Loos Ebo België
14.Enrique Martinez-Heredia Kas Spanje
15.Gonzalo Aja Teka Spanje
16.Eric Jacques Ebo België
17.Jean-Pierre Baert Miko België
18.Julian Andiano Teka Spanje
19.Enrique Cima Novostil Spanje
20.Antonio Jimenez Teka Spanje
1975
1.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
2.Antonio Martos Kas Spanje
3.Domingo Perurena Kas Spanje
4.José Martins Coelima Portugal
5.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
6.Augustin Tamames Super Ser Spanje
7.Luis Ocana Super Ser Spanje
8.Andres Oliva Kas Spanje
9.Hennie Kuiper Frisol Nederland
10.Fernando Mendes Sporting Lisboa Portugal
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Jesus Manzaneque Monteverde Spanje
13.Santiago Lazcano Super Ser Spanje
14.José Pesarrodona Kas Spanje
15.Mario Branchi Magniflex Italië
16.José Madeira Sporting Lisboa Portugal
17.Antonio Martins Sporting Lisboa Portugal
18.Pedro Torres Super Ser Spanje
19.Ottavio Crepaldi Magniflex Italië
20.Nemesio Jimenez Monteverde Spanje
1974
1.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
2.Domingo Perurena Kas Spanje
3.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
4.José Gomez Lucas Werner Spanje
5.Willy Planckaert Goldor België
6.Ventura Diaz Werner Spanje
7.Augustin Tamames Werner Spanje
8.José Manuel Fuente Kas Spanje
9.Juan Zurano Karpy Spanje
10.Luis Ocana Bic Spanje
11.Eric Leman Bic België
12.Julian Cuevas Karpy Spanje
13.Luis Balague Werner Spanje
14.Antonio Gomez del Moral Karpy Spanje
15.Eduardo Castello Karpy Spanje
16.José Antonio Gonzales Linares Kas Spanje
17.Gonzalo Aja Karpy Spanje
18.Frans Verbeeck Watney België
19.Raf Hooyberghs Watney België
20.José Pessarodona Kas Spanje
1973
1.José Gonzalez Linares Kas Spanje
2.Javier Elorriaga Kas Spanje
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Pedro Torres La Casera Spanje
5.Luis Ocana Bic Spanje
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.José Pesarrodona Kas Spanje
8.Joaquim Agostinho Bic Portugal
9.Augustin Tamames La Casera Spanje
10.Luis Balague La Casera Spanje
11.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
12.Roger Swerts Molteni België
13.Jesus Manzaneque La Casera Spanje
14.Herman Van Springel Rokado België
15.José Catieau Bic Frankrijk
16.Vic Van Schil Molteni België
17.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
18.José Luis Abilleira La Casera Spanje
19.Luigi Casteletti Bianchi Italië
20.Juan Zurano La Casera Spanje
1972
1.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
2.Domingo Perurena Kas Spanje
3.Augustin Tamames Werner Spanje
4.André Doyen Magniflex België
5.Gonzalo Aja Karpy Spanje
6.José Antonio Gonzalez Linares Kas Spanje
7.José Manuel Fuente Kas Spanje
8.Jesus Manzaneque Kas Spanje
9.José Pesarrodona Kas Spanje
10.Frans Verbeeck Watney België
11.Pieter Nassen Watney België
12.Leif Mortensen Bic Denemarken
13.Désiré Letort Bic Frankrijk
14.Ger Harings Goudsmit Nederland
15.René Pijnen Bic Nederland
16.Gerard Vianen Goudsmit Nederland
17.Andres Oliva La Casera Spanje
18.Claudio Michelotto G.B.C. Italië
19.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
20.Jos Van Der Vleuten Goudsmit Nederland
1971
1.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
2.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
3.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
4.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
5.Walter Godefroot Peugeot België
6.Rolf Wolfshol Fagor Duitsland
7.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
8.Evert Dolman Flandria Nederland
9.Domingo Perurena Kas Spanje
10.José Manuel Fuente Kas Spanje
11.Ferdinand Bracke Peugeot België
12.Wilfried David Peugeot België
13.Luis Ocana Bic Spanje
14.Miguel Maria Lasa Orbea Spanje
15.Wim Schepers Goudsmit Nederland
16.Augustin Tamames Werner Spanje
17.Antonio Martos Werner Spanje
18.Eddy Schutz Flandria Luxemburg
19.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
20.Ventura Diaz Werner Spanje
1970
1.Carlos Echevarria Kas Spanje
2.Celestino Vercelli Germanvox Italië
3.Miguel Maria Lasa La Casera Spanje
4.Joaquim Galera La Casera Spanje
5.Francisco Galdos Kas Spanje
6.Jesus Manzaneque Werner Spanje
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.Francisco Gabica Kas Spanje
9.Augustin Tamames Werner Spanje
10.Herman Van Springel Mann België
11.Willy In’t Ven Mann België
12.Juan Manuel Santisteban Karpy Spanje
13.Luis Pedro Santamarina Werner Spanje
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Andres Gandarias Kas Spanje
16.José Manuel Fuente Karpy Spanje
17.Anatole Novak Bic Frankrijk
18.Ventura Diaz Werner Spanje
19.Eduardo Castello Karpy Spanje
20.Manuel José Lasa La Casera Spanje
1969
1.Ramon Mendiburu Fagor Spanje
2.Gerben Karstens Peugeot Nederland
3.Rini Wagtmans Willem II Nederland
4.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
5.Luis Ocana Fagor Spanje
6.Michael Wright Bic G.B.
7.Claudio Michelotto Max Meyer Italië
8.Manuel José Lasa Pepsi Cola Spanje
9.Carlos Echevarria Kas Spanje
10.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
11.Lucien Aimar Bic Frankrijk
12.Eusebio Velez Fagor Spanje
13.Raymond Steegmans Goldor België
14.José Mesa Karpy Spanje
15.Domingo Perurena Fagor Spanje
16.Salvador Canet Pepsi Cola Spanje
17.Gilbert Bellone Bic Frankrijk
18.Luigi Sgarbozza Max Meyer Italië
19.Julian Cuevas Karpy Spanje
20.Ant.Gomez del Moral Kas Spanje
1968
1.José Errandonea Fagor Spanje
2.Jesus Aranzabal Fagor Spanje
3.Eddy Merckx Faema België
4.Roberto Ballini Max Meyer Italië
5.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
6.Ugo Colombo Filotex Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Armando Pelligrini Germanvox Italië
9.Renato Laghi Germanvox Italië
10.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
11.Adriano Passuello Filotex Italië
12.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
13.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
14.Jo De Roo Willem II Nederland
15.Raymond Mastrotto Frimatic Frankrijk
16.Franco Bitossi Filotex Italië
17.Alberto Della Torre Filotex Italië
18.Pietro Campagnari Molteni Italië
19.Ventura Diaz Ferrys Spanje
20.Peter Post Willem II Nederland
1967
1 Angelino Soler Karpy Spanje
2 Jose Manuel Lopez Rodriguez Fagor Spanje
3 Jan Janssen Pelforth Nederland
4 Jose Maria Errandonea Fagor Spanje
5 Andre Foucher Mercier Frankrijk
6 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
7 Cees Haast Televizier Nederland
8 Jean-Pierre Ducasse Pelforth Frankrijk
9 Aurelio Gonzalez Puente Kas Spanje
10 Gregorio San Miguel Kas Spanje
11 Jose Perez Frances Kas Spanje
12 Luis Otano Fagor Spanje
13 Rolf Wolfshol Bic BRD
14 Silvano Schiavon Vittadello Italië
15 Mariano Diaz Diaz Fagor Spanje
16 Jose Antonio Ponton Ferrys Spanje
17 Arie Den Hartog Bic Nederland
18 Vicente Lopez Carril Kas Spanje
19 Carlos Echevarria Kas Spanje
20 Eusebio Velez Kas Spanje
1966
1.Francisco Gabica Kas Spanje
2.Carlos Echevarria Kas Spanje
3.Johan De Roo Televizier Nederland
4.Sebastian Elorza Kas Spanje
5.Vittorio Casati Isolabella Italië
6.Eusebio Velez Kas Spanje
7.Luis Otano Fagor Spanje
8.José Antonio Momene Kas Spanje
9.Valentin Uriona Kas Spanje
10.Domingo Perurena Fagor Spanje
11.Cees Haast Televizier Nederland
12.Angelino Soler Ferrys Spanje
13.José Errandonea Fagor Spanje
14.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
15.Livio Trape Vittadello Italië
16.Mariano Diaz Fagor Spanje
17.José Lopez Rodriguez Fagor Spanje
18.Eduardo Castello Ferrys Spanje
19.Antonio Bertran Ferrys Spanje
20.Aldo Moser Vittadello Italië
1965
1.Frans Verbeeck Wiel’s België
2.Eddy Pauwels Wiel’s België
3.Jean-Claude Lebaube Ford Frankrijk
4.Sebastian Elorza Kas Spanje
5.Francisco Gabica Kas Spanje
6.Patrick Sercu Solo België
7.José Bernardez Ferrys Spanje
8.Antonio Gomez del Moral Kas Spanje
9.Joaquim Galera Kas Spanje
10.Julio Jimenez Kas Spanje
11.Luis Otano Ferrys Spanje
12.Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
13.Raul Rey Ferrys Spanje
14.Gines Garcia Margnat Spanje
15.Martin Colmenarejo Margnat Spanje
16.Ventura Diaz Olsa Spanje
17.Gregorio San Miguel Olsa Spanje
18.Hans Junkermann Margnat Duitsland
19.Rogelio Hernandez Ferrys Spanje
20.Bernard Vandekerkhove Solo België
1964
1 Antonio Bertran Ferrys Spanje
2 Jose Perez Frances Ferrys Spanje
3 Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
4 Eusebio Velez Kas Spanje
5 Sebastian Elorza Kas Spanje
6 Antonio Karmany Ferrys Spanje
7 Julio Jimenez Munoz Kas Spanje
8 Luis Otano Ferrys Spanje
9 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
10 Valentin Uriona Kas Spanje
11 Carlos Echevarria Kas Spanje
12 Jose Antonio Momene Kas Spanje
13 Michel Van Aerde Solo België
14 Robert Cazala Mercier Frankrijk
15 Francisco Gabica Kas Spanje
16 Tuur De Cabooter Solo België
17 Wim Van Est Mann Nederland
18 Frans Melckenbeeck Mercier België
19 Jean-Pierre Genet Mercier Frankrijk
20 Frans Aerenhouts Mercier België
1963
1.Antonio Suarez Faema Spanje
2.Antonio Karmany Ferrys Spanje
3.Bas Maliepaard St.Raphael Nederland
4.John Van Tongerloo G.B.C. België
5.Miguel Pacheco Kas Spanje
6.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
7.Antonio Bertran Ferrys Spanje
8.Frans Aerenhouts G.B.C. België
9.Antonio Barrutia Kas Spanje
10.Francesco Gabica Kas Spanje
11.Martin Colmenarejo Faema Spanje
12.Edgard Sorgeloos G.B.C. België
13.Jesus Galdeano Margnat Spanje
14.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
15.Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
16.Antonio Gomez Moral Faema Spanje
17.Francesco Sune Faema Spanje
18.Eusebio Velez Kas Spanje
19.José Perez-Frances Ferrys Spanje
20.Esteban Martin Ferrys Spanje
1962
1 Miguel Pacheco Kas Spanje
2 Francisco Gabica Kas Spanje
3 Rudi Altig St.Raphael BRD
4 Jose Perez Frances Ferrys Spanje
5 Seamus Elliott St.Raphael Ierland
6 Salvador Rosa Faema Spanje
7 Antonio Karmany Kas Spanje
8 Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
9 Mies Stolker St.Raphael Nederland
10 Fernando Manzaneque Licor 43 Spanje
11 Eddy Pauwels Wiel’s België
12 Albert Geldermans St.Raphael Nederland
13 Eusebio Velez Kas Spanje
14 Marcel Seynaeve Wiel’s België
15 Jesus Lorono Licor 43 Spanje
16 Jean-Claude Annaert St.Raphael Frankrijk
17 Roger Baguet Wiel’s België
18 Rene Marigil Licor 43 Spanje
19 Dieter Puschel Wiel’s BRD
20 Antonio Jimenez Quilez Licor 43 Spanje
1961
1.José Perez-Frances Ferrys Spanje
2.Miguel Pacheco Licor 43 Spanje
3.François Mahé Alcyon Frankrijk
4.Antonio Suarez Faema Spanje
5.Angelino Soler Faema Spanje
6.Vicente Iturat Catigene Spanje
7.Antonio Gomez del Moral Faema Spanje
8.Fernando Manzaneque Licor 43 Spanje
9.Jesus Lorono Ferrys Spanje
10.Arturo Sabbadin Philco Italië
11.Luis Otano Licor 43 Spanje
12.André Messelis Groene Leeuw België
13.Carmelo Morales Licor 43 Spanje
14.Peter Post Faema Nederland
15.Alves Barbosa Sangalhos Portugal
16.Marcel Seynaeve Groene Leeuw België
17.Salvador Botella Faema Spanje
18.René Marigil Licor 43 Spanje
19.Jan Adriaenssens Groene Leeuw België
20.Angel Guardiola Licor 43 Spanje
1960
1.Willy Schroeders Faema België
2.Francisco Moreno Faema Spanje
3.Juan Campillo Kas Spanje
4.Rik Van Looy Faema België
5.John Van Tongerloo Faema België
6.José Segu Kas Spanje
7.Joseph Thomin Margnat Frankrijk
8.Rino Benedetti Ghigi Italië
9.Santiago Montilla Licor 43 Spanje
10.Armand Desmet Groene Leeuw België
11.Antonio Barrutia Majestad Spanje
12.Frans Demulder Groene Leeuw België
13.Miguel Pacheco Licor 43 Spanje
14.Manuel Martin Pinera Kas Spanje
15.Emilio Hernan Licor 43 Spanje
16.Antonio Karmany Kas Spanje
17.José Urrestarazu Majestad Spanje
18.Sergio Braga Ghigi Italië
19.Fernando Manzaneque Faema Spanje
20.Salvador Botella Faema Spanje
1959
1.Antonio Suarez Licor 43 Spanje
2.Jos Vloeberghs Faema België
3.Roger Rivière St.Raphael Frankrijk
4.Jesus Galdeano Faema Spanje
5.José Segu Kas Spanje
6.Rik Van Looy Faema België
7.Juan Campillo Faema Spanje
8.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
9.Emmanuel Busto Peugeot Frankrijk
10.Idrio Bui Coppi Italië
11.Hilaire Couvreur Faema België
12.Luis Otano Peugeot Spanje
13.Marcel Rohrbach Peugeot Frankrijk
14.René Marigil Licor 43 Spanje
15.Frans Van Looveren Faema België
16.Hans Junkermann Faema B.R.D.
17.José Luis Talamillo Boxing Spanje
18.Guido Boni Ghigi Italië
19.Jesus Lorono Faema Spanje
20.Claude Colette Peugeot Frankrijk
1958
1.Anatole Novak Essor Frankrijk
2.Armando Pellegrini Faema Italië
3.Jean Stablinski Essor Frankrijk
4.Pasquale Fornara Ignis Italië
5.Jean Graczyk Essor Frankrijk
6.Fernando Manzaneque Kas Spanje
7.François Mahé Essor Frankrijk
8.Hilaire Couvreur Faema België
9.Federico Bahamontes Kas Spanje
10.Luis Otano Mobilete Spanje
11.Gabriel Mas Mobilete Spanje
12.José San Emeterio Kas Spanje
13.Jesus Lorono Faema Spanje
14.Rik Luyten Faema België
15.Francisco Moreno Faema Spanje
16.Benigno Azpuru Kas Spanje
17.Bruno Costalunga Leo Italië
18.Gilbert Desmet Faema België
19.Juan Campillo Faema Spanje
20.Antonio Ferraz Kas Spanje
1957
1.Raphael Geminiani Geminiani Frankrijk
2.Jean Dotto Liberia Frankrijk
3.Jan Adriaenssens Carpano België
4.Gastone Nencini Leo Italië
5.Guido Boni Bianchi Italië
6.Alves Ribeiro Academico Portugal
7.Fernando Manzaneque Kas Spanje
8.José Ribeiro Academico Portugal
9.Salvador Botella Faema Spanje
10.Jesus Lorono Faema Spanje
11.Federico Bahamontes Faema Spanje
12.André Rosseel Peugeot België
13.Bernardo Ruiz Faema Spanje
14.Francisco Moreno Faema Spanje
15.Pasquale Fornara Leo Italië
16.Fausto Coppi Carpano Italië
17.Vicente Iturat Ignis Spanje
18.Carmelo Morales Kas Spanje
19.Alberto Sant Ignis Spanje
20.José Gomez Del Moral Faema Spanje
1956
1.Emilio Rodriguez Cantabria Spanje
2.Jesus Lorono Faema Spanje
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Angelo Conterno Legnano Italië
5.Federico Bahamontes Geminiani Spanje
6.Rik Van Steenbergen Elvé België
7.Raymond Impanis Elvé België
8.Gilbert Bauvin Geminiani Frankrijk
9.Miguel Chacon Ignis Spanje
10.Brian Robinson Geminiani Gr.Brit.
11.José Serra Pyreneeën Spanje
12.Manolo Rodriguez Cantabria Spanje
13.Giancarlo Astrua Atala Italië
14.Giuseppe Buratti Cilo Italië
15.Carmelo Morales Kas Spanje
16.Nino De Filippis Legnano Italië
17.Cosme Barrutia Kas Spanje
18.Hilaire Couvreur Guerra België
19.Juan Bibiloni Mediterranea Spanje
20.Adolfo Cruz Licor 43 Spanje
1955
1.Jean Dotto Urago Frankrijk
2.Antonio Gimenez-Quilez Faema Spanje
3.Raphaël Geminiani Geminiani Frankrijk
4.Vicente Iturat Mediterraneo Spanje
5.Jesus Lorono Faema Spanje
6.Gabriel Company Mediterraneo Spanje
7.José Serra Faema Italië
8.Giuseppe Buratti Nivea Italië
9.Cosme Barrutia Kas Spanje
10.Fiorenzo Magni Nivea Italië
11.Georges Gay Geminiani Frankrijk
12.Pierino Baffi Nivea Italië
13.Donato Piazza Nivea Italië
14.Federico Bahamontes Splendid Spanje
15.Gilbert Bauvin Geminiani Frankrijk
16.Antonio Uliana Nivea Italië
17.Jesus Galdeano Splendid Spanje
18.Antonio Gelabert Kas Spanje
19.José Segu Vizcaya Spanje
20.José San Emeterio Kas Spanje
1954
1.Federico Bahamontes Pyreneeën Spanje
2.Pietro Guidici Bottecchia Italië
3.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
4.Franco Franchi Bottecchia Italië
5.Willy Kemp Garin Luxemburg
6.Bernardo Ruiz Pyreneeën Spanje
7.José Serra Pyreneeën Spanje
8.Manolo Rodriguez Faema Spanje
9.José Perez Llacer Faema Spanje
10.Jesus Lorono Faema Spanje
11.Raymond Impanis Mercier België
12.Isaac Vitré Mercier Frankrijk
13.Jan Nolten Mercier Nederland
14.Attilio Redolfi Mercier Frankrijk
15.Karel De Baere Mercier België
16.Michel Van Aerde Mercier België
17.Miguel Bover Splendid Spanje
18.Antonio Gelabert Splendid Spanje
19.Miguel Poblet Faema Spanje
20.Francisco Alomar Splendid Spanje
1953
1.Federico Bahamontes Pyreneeën Spanje
2.Pietro Guidici Bottecchia Italië
3.Alain Moineau Mercier Frankrijk
4.Raoul Rémy Mercier Frankrijk
5.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
6.Gilbert Vermote Metropole België
7.Bernardo Ruiz Pyreneeën Spanje
8.José Mateo Gil Pyreneeën Spanje
9.Franco Franchi Bottecchia Italië
10.Willy Kemp Garin Luxemburg
11.José Serra Metropole Spanje
12.Vicente Iturat Mediterraneo Spanje
13.Louis Caput Mercier Frankrijk
14.Fred De Bruyne Mercier België
15.Antonio Gelabert Pyreneeën Spanje
16.Yves Cohen Mercier Frankrijk
17.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
18.Manolo Rodriguez Cantabria Spanje
19.Francisco Masip Splendid Spanje
20.Miguel Gual Mediterraneo Spanje
1952
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Bim Diederich Garin Luxemburg
3.Federico Bahamontes Pyreneeën Spanje
4.Hervé Prouzet Metropole Frankrijk
5.Pietro Guidici Bottecchia Italië
6.Gino Sciardis Mercier Frankrijk
7.Raoul Rémy Metropole Frankrijk
8.Felix Bermudez Metropole Frankrijk
9.Alain Moineau Mercier Frankrijk
10.Eugène Telotte Mercier Frankrijk
11.Antonio Gelabert Pyreneeën Spanje
12.Armand Papazian Mercier Frankrijk
13.Jean Baldassari Mercier Frankrijk
14.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
15.Bernardo Ruiz Pyreneeën Spanje
16.Miguel Gual Mediterraneo Spanje
17.José Serra Metropole Spanje
18.Miguel Poblet Splendid Spanje
19.Adolfo Grosso Atala Italië
20.Francisco Masip Splendid Spanje
1951
1.Emilio Rodriguez Splendid Spanje
2.Umberto Drei Fréjus Italië
3.José Serra Urago Spanje
4.Bernardo Ruiz Splendid Spanje
5.Antonio Gelabert Splendid Spanje
6.Bernardo Capo Urago Spanje
7.Jesus Lorono Splendid Spanje
8.Alighiero Ridolfi Fréjus Italië
9.Miguel Poblet Urago Spanje
10.Cleto Maule Fréjus Italië
11.Manuel Rodriguez Splendid Spanje
12.Alfio Ferrari Fréjus Italië
13.Senen Mesa Liberia Spanje
14.Silvio Pedroni Fréjus Italië
15.Giuseppe Messina Fréjus Italië
16.Francisco Exposito Urago Spanje
17.Victorio Garcia Liberia Spanje
18.Andres Trobat Liberia Spanje
19.Hendrik Evens Terrot België
20.Antonio Alfonso Sanchez Urago Spanje
1950
1 Bernardo Ruiz Peugeot Spanje
2 Federico Bahamontes Castilla Spanje
3 Emilio Rodriguez Barros Peugeot Spanje
4 Umberto Drei Benotto Italië
5 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
6 Jose Serra Gil Peugeot Spanje
7 Antonio Gelabert Fiorelli Spanje
8 Manolo Rodriguez Barros Cataluna Spanje
9 Alighiero Ridolfi Frejus Italië
10 Senen Mesa Licor 43 Spanje
11 Francisco Massip Cataluna Spanje
12 Miguel Poblet Paloma Spanje
13 Andres Trobat Mallorca Spanje
14 Bernardo Capo Blomer Paloma Spanje
15 Hendrik Evens Peugeot België
16 Francesco Exposito Michelin Spanje
17 Omer Braeckeveldt Terrot België
18 Jose San Emeterio Cantabria Spanje
19 Guillermo Timoner Baleares Spanje
20 Miguel Bover Mallorca Spanje
1949
1 Louison Bobet Stella Frankrijk
2 Stan Ockers Garin België
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Lucien Teissiere Métropole Frankrijk
5 Jean Robic Genial Frankrijk
6 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
10 Wim Van Est Willebrord Nederland
11 Rik Van Steenbergen Mercier België
12 Gino Bartali Legnano Italië
13 Raymond Impanis Alcyon België
14 Bernardo Ruiz AgrisRadio Spanje
15 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
16 Luciano Pezzi Arbos Italië
17 Vittorio Seghezzi Lygie Italië
18 Vincenzo Rossello Legnano Italië
19 Antonio Bevilacqua Atala Italië
20 Alex Close Libellula België
1948
1 Federico Bahamontes Castilla Spanje
2 Bernardo Ruiz AgrisRadio Spanje
3 Jesus Lorono Insecticides Spanje
4 Emilio Rodriguez Barros AgrisRadio Spanje
5 Dalmacio Langarica Insecticides Spanje
6 Senen Mesa Gaitan Spanje
7 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
8 Manolo Rodriguez Barros AgrisRadio Spanje
9 Manuel Costa Galindo Spanje
10 Antonio Gelabert Baleares Spanje
11 Bernardo Capo Blomer Paloma Spanje
12 Andres Trobat Mallorca Spanje
13 Miguel Gual Paloma Spanje
14 Jose San Emeterio Castilla Spanje
15 Jose Perez Llacer U.D.Sans Spanje
16 Miguel Poblet Galindo Spanje
17 Ignacio Esnaola Castilla Spanje
18 Guillermo Timoner Baleares Spanje
19 Julian Berrendero Candela Spanje
20 Victor Garcia Cantabria Spanje
1947
1 Federico Bahamontes Castilla Spanje
2 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
3 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
4 Emilio Rodriguez Barros U.D.Sans Spanje
5 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
6 Manuel Costa Santamaria Spanje
7 Antonio Gelabert Baleares Spanje
8 Delio Rodriguez Barros Ys Spanje
9 Guillermo Timoner Baleares Spanje
10 Felice Adriano Erka Italië
11 Andres Trobat Mallorca Spanje
12 Ward Van Dijck Garin België
13 Joaquin Olmos Santamaria Spanje
14 Julian Berrendero France Sport Spanje
15 Dalmacio Langarica U.D.Sans Spanje
16 Senen Mesa Gaitan Spanje
17 Miguel Poblet Paloma Spanje
18 Alejandro Fombellida Santamaria Spanje
19 Dominico Pedrali Urago Italië
20 Bernardo Capo Blomer Paloma Spanje
1946
1 Federico Bahamontes Castilla Spanje
2 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
3 Dalmacio Langarica Galindo Spanje
4 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
5 Manuel Costa Galindo Spanje
6 Emilio Rodriguez Barros U.D.Sans Spanje
7 Jan Lambrichs Centauro Nederland
8 Julian Berrendero Galindo Spanje
9 Delio Rodriguez Barros Galindo Spanje
10 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
11 Alejandro Fombellida Santamaria Spanje
12 Antonio Gelabert Baleares Spanje
13 Andres Trobat Mallorca Spanje
14 Antonio Sancho Barcelona Spanje
15 Sotero Lizarazu Gallastegui Spanje
16 Miguel Poblet U.D.Sans Spanje
17 Bernardo Capo Blomer Pirelli Spanje
18 Victor Garcia Rhonson Spanje
19 Miguel Gual Pirelli Spanje
20 Jose Gutierrez Castilla Spanje
1945
1 Bernardo Capo Blomer Montjuich Spanje
2 Stan Ockers Metropole België
3 Delio Rodriguez Barros Mauresano Spanje
4 Antonio Martin U.D.Sans Spanje
5 Alejandro Fombellida Mauresano Spanje
6 Juan Gimeno Hospitalet Spanje
7 Miguel Gual Montjuich Spanje
8 Joao Rebelo De Jesus Sporting Lisboa Portugal
9 Pedro Font Provenzalense Spanje
10 Manuel Costa U.D.Sans Spanje
11 Joaquin Olmos Hospitalet Spanje
12 Dalmacio Langarica Provenzalense Spanje
13 Gino Bartali Nat.selectie Italië
14 Luigi Malabrocca Nat.selectie Italië
15 Julio Mourao Sporting Lisboa Portugal
16 Tino Ausenda Nat.selectie Italië
17 Julian Berrendero Galindo Spanje
18 Fausto Coppi Nat.selectie Italië
19 Milo Carrara Nat.selectie Frankrijk
20 Edouard Fachleitner Nat.selectie Frankrijk
1944
1 Fritz Scheller Express BRD
2 Mathias Clemens Wanderer Luxemburg
3 Fermin Trueba Perez Barcelona Spanje
4 Christophe Didier Phaenomen Luxemburg
5 Mariano Canardo Barcelona Spanje
6 Diego Chafer Barcelona Spanje
7 Juan Gimeno Barcelona Spanje
8 Antonio Sancho Barcelona Spanje
9 Antonio Martin Espanol Spanje
10 Delio Rodriguez Barros Galindo Spanje
11 Manuel Izquierdo Galindo Spanje
12 Jose Botanch Manresa Spanje
13 Bartolomeo Flaquer Insular Spanje
14 Antonio Escuriet Barcelona Spanje
15 Martin Abadia Aragon Spanje
16 Joaquin Olmos Galindo Spanje
17 Arturo Mullor Valenciana Spanje
18 Jose Soler Montjuich Spanje
19 Jose Gras Montjuich Spanje
20 Valerio Berteotti Nat.selectie Italië
1943
1 Julian Berrendero Gonzalez Spanje
2 Vicente Miro Huguet U.D.Sans Spanje
3 Antonio Destrieux Lopez Montjuich Spanje
4 Juan Gimeno U.D.Sans Spanje
5 Fermin Trueba Perez Barcelona Spanje
6 Fernando Murcia Barcelona Spanje
7 Manuel Costa Barcelona Spanje
8 Antonio Sancho Barcelona Spanje
9 Delio Rodriguez Barros Gonzalez Spanje
11 Isidro Bejarano U.D.Sans Spanje
12 Paul Maye Alcyon Frankrijk
13 Miguel Casas U.D.Sans Spanje
14 Joaquin Filba Montjuich Spanje
15 Federico Ezquerra U.D.Sans Spanje
16 Joaquin Olmos Galindo Spanje
17 Jose Lahoz Zaragoza Spanje
18 Dalmacio Langarica S.Lopez Spanje
19 Manuel Izquierdo U.D.Sans Spanje
20 Pedro Font Provenzalense Spanje
1942
1 Julian Berrendero La Coruna Spanje
2 Antonio Sancho Barcelona Spanje
3 Diego Chafer Barcelona Spanje
4 Juan Gimeno Barcelona Spanje
5 Jose Jabardo La Coruna Spanje
6 Delio Rodriguez Barros La Coruna Spanje
7 Cipriano Elys De La Hoz Trabajo Spanje
8 Isidro Bejarano Palmera Spanje
9 Fermo Camellini Cinzano Italië
10 Jose Botanch Barcelona Spanje
11 Rene Vietto Fr.Sport Frankrijk
12 Alberto Carrasco U.D.Sans Spanje
13 Lucien Acou Europe België
14 Vicente Miro Huguet Castellon Spanje
15 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
16 Joaquin Olmos Cifesa Spanje
17 Louis Thietard Metropole Frankrijk
18 Andre Pousse Olympia Frankrijk
19 Pierre Brambilla Tendil Italië
20 Emile Bruneau Wolber België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s