Het kakske van Tom Dumoulin

Het kakske van Tom Dumoulin

De koninginnenrit van de Giro heeft een muis gebaard. Of nog beter: een drol. Een beetje zoals heel deze Giro tot nu toe eigenlijk. Vóór de start waren de verwachtingen zeer hoog gespannen, want omdat een aantal toppers de voorkeur hadden gegeven aan de Giro boven de Tour stond wellicht het beste deelnemersveld ooit aan de start. Maar helaas, de toppers – en vooral dan het duo Nairo Quintana-Vincenzo Nibali – reed zeer afwachtend, zodat het toch weer een typische Giro werd: enkel de finales waren spannend. Zo ook gisteren toen Nibali in de laatste kilometers zijn grootste truuk weer boven haalde: een fabuleuze afdaling. Maar zo werd dus wel de drol van Tom Dumoulin hét moment van de dag. Let op: ik wil daarmee niet de spot drijven met de arme Tom, die tenslotte deze Giro nog het meest heeft gekleurd. Nee, het voorval deed me onweerstaanbaar terugdenken aan een gebeurtenis uit mijn eigen verleden…
Lees verder “Het kakske van Tom Dumoulin”

Ronde van België

Ronde van België

2017
1.Jens Keukeleire Orica-Scott België
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Maurits Lammertink Katusha-Alpecin Nederland
4.Olivier Naesen Ag2r-La Mondiale België
5.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
6.Ruben Guerreiro Trek-Segafredo Portugal
7.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
8.Tony Martin Katusha-Alpecin Duitsland
9.Julien Vermote Quick Step Floors België
10.Sylvain Chavanel Direct Energie Frankrijk
11.Remi Cavagna Quick Step Floors Frankrijk
12.Lasse Norman Hansen Aqua Blue Sport Denemarken
13.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
14.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
15.Yves Lampaert Quick Step Floors België
16.Boy Van Poppel Trek-Segafredo Nederland
17.Maxime Vantomme WB-Veranclassic België
18.Sven Erik Bystrom Katusha-Alpecin Noorwegen
19.Baptiste Planckaert Katusha-Alpecin België
20.Frederik Backaert Wanty-Groupe Gobert België

2016
1.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
2.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
3.Baptiste Planckaert Wallonie Bruxelles België
4.Reto Hollenstein IAM Cycling Zwitserland
5.Dries Devenyns IAM Cycling België
6.Pieter Vanspeybroeck Vlaanderen-Baloise België
7.Lars Boom Astana Nederland
8.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
9.Edward Theuns Trek-Segafredo België
10.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
11.Gijs Van Hoecke Vlaanderen-Baloise België
12.Sylvain Chavanel Direct Energie Frankrijk
13.Tom Jelte Slagter Cannondale Nederland
14.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
15.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
16.Laurens De Vreese Astana België
17.Jonas Vangenechten IAM Cycling België
18.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
19.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
20.Simon Spilak Katusha Slovenië
2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
4.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
5.Oliver Naesen Vlaanderen-Baloise België
6.Dylan Teuns BMC Racing België
7.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
8.Frederik Backaert Wanty-Groupe Gobert België
9.Huub Duyn Roompot Nederland
10.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
11.Thomas Sprengers Vlaanderen-Baloise België
12.Gaetan Bille Verandas Willems België
13.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
14.Maurits Lammertink Roompot Nederland
15.Sam Bennet Bora-Argon 18 Ierland
16.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
17.Edward Theuns Vlaanderen-Baloise België
18.Gregory Habeaux Wallonie Bruxelles België
19.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
20.Dimitri Claeys Verandas Willems België
2014
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Philippe Gilbert BMC Racing België
3.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
4.Tony Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Mathias Brandle IAM Cycling Oostenrijk
7.Greg Van Avermaet BMC Racing België
8.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
9.Cyril Lemoine Cofidis Frankrijk
10.Jan Bakelants Omega Pharma-Quick Step België
11.Paul Martens Belkin Duitsland
12.Artem Ovechkin RusVelo Rusland
13.Sep Vanmarcke Belkin België
14.Bram Tankink Belkin Nederland
15.Dries Devenyns Giant-Shimano België
16.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
17.Francesco Gavazzi Astana België
18.Ilnur Zakarin RusVelo Rusland
19.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
20.Laurens De Vreese Wanty-Groupe Gobert België
2013
1 Tony MARTIN GER OPQ 28 17:28:32 100 0*
2 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP BLA 30 +36 70 0*
3 Philippe GILBERT BEL BMC 31 +51 40 0*
4 Andreas KLÖDEN GER RLT 38 +1:18 30 0*
5 Tom DUMOULIN NED ARG 23 +1:30 25 0*
6 Francesco GAVAZZI ITA AST 29 +1:36 20 0*
7 Kristof VANDEWALLE BEL OPQ 28 +1:43 15 0*
8 Jurgen ROELANDTS BEL LTB 28 +1:44 10 0*
9 Niki TERPSTRA NED OPQ 29 +1:49 9 0*
10 Alexey TSATEVITCH RUS KAT 24 +2:04 8 0*
11 Maxime MONFORT BEL RLT 30 +2:16 7 0*
12 Yukiya ARASHIRO JPN EUC 29 +2:44 6 6
13 Maxime VANTOMME BEL CRE 27 +3:21 5 5
14 Gijs VAN HOECKE BEL TSV 22 +3:26 4 4
15 Reinardt JANSE VAN RENSBURG RSA ARG 24 +3:30 3 0*
16 Sébastien DELFOSSE BEL CRE 31 +3:30
17 Nico SIJMENS BEL COF 35 +3:32
18 David VEILLEUX CAN EUC 26 +3:38
19 Grégory RAST SUI RLT 33 +3:45
20 Florent BARLE FRA COF 27 +3:51
2012
1 Tony MARTIN OPQ 16:51:28
2 Lieuwe WESTRA VCD 43
3 Carlos BARREDO LLAMAZALES RAB +1:02
4 Sergey FIRSANOV RVL +1:11
5 Andriy GRIVKO AST +1:26
6 Francesco REDA ASA +1:38
7 Philippe GILBERT BMC +1:45
8 Simon SPILAK KAT +1:47
9 Manuel QUINZIATO BMC +1:50
10 Maarten WYNANTS RAB +1:58
11 Maxime VANTOMME KAT +2:14
12 Dmitry KOZONTCHUK RVL +2:16
13 Dmitriy FOFONOV AST +2:33
14 Jurgen VAN GOOLEN ACC +2:35
15 Pieter SERRY TSV +2:40
16 Nikita ESKOV RVL +2:42
17 Romain ZINGLE COF +3:06
18 Stijn DEVOLDER VCD +3:06
19 Alexandr KOLOBNEV KAT +3:09
20 Nico SIJMENS COF +3:13
2011
1 Philippe GILBERT BEL OLO 29 16:48:46 100 0*
2 Greg VAN AVERMAET BEL BMC 26 +20 70 0*
3 Björn LEUKEMANS BEL VCD 34 +36 40 0*
4 Bert DE WAELE BEL LAN 36 +1:03 30 30
5 Pim LIGTHART NED VCD 23 +1:16 25 0*
6 Niki TERPSTRA NED QST 27 +1:19 20 0*
7 Maarten WYNANTS BEL RAB 29 +1:21 15 0*
8 Joost VAN LEIJEN NED VCD 27 +1:29 10 0*
9 Jens KEUKELEIRE BEL COF 23 +3:12 9 9
10 Maxime VANTOMME BEL KAT 25 +3:26 8 0*
11 Dominique CORNU BEL TSV 26 +3:27 7 7
12 Cyril LEMOINE FRA SAU 28 +3:30 6 6
13 Alessandro PRONI ITA ASA 29 +3:34 5 5
14 Bert DE BACKER BEL SKS 27 +3:36 4 4
15 Pieter GHYLLEBERT BEL SKT 29 +3:42 3 3
16 Michael SCHÄR SUI BMC 25 +3:43
17 Stijn VANDENBERGH BEL KAT 27 +3:50
18 Sebastian LANGEVELD NED RAB 26 +3:51
19 Pieter VANSPEYBROUCK BEL TSV 24 +4:07
20 Tom MEEUSEN BEL FID 23 +4:41
2010
1. DEVOLDER Stijn QUICK STEP 16:35:55
2. CORNU Dominique SKIL – SHIMANO 52″
3. TANKINK Bram RABOBANK 1’00”
4. GILBERT Philippe OMEGA PHARMA-LOTTO 1’11”
5. DE GENDT Thomas TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR 1’22”
6. HERMANS Ben TEAM RADIOSHACK 1’23”
7. MOERENHOUT Koos RABOBANK 1’39”
8. FREIRE GOMEZ Oscar RABOBANK 1’40”
9. NUYENS Nick RABOBANK 1’40”
10. LEMOINE Cyril SAUR – SOJASUN 1’50”
11. CHTIOUI Rafai ACQUA & SAPONE – D’ANGELO & ANTENUCCI 1’54”
12. DEVENYNS Dries QUICK STEP 1’54”
13. LEQUATRE Geoffroy TEAM RADIOSHACK 1’55”
14. MARCATO Marco VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM 2’07”
15. WALSLEBEN Philipp BKCP – POWERPLUS 2’13”
16. CAPPELLE Andy VERANDAS WILLEMS 2’16”
17. VANTOMME Maxime TEAM KATUSHA 2’21”
18. GUSEV Vladimir TEAM KATUSHA 2’37”
19. ARMEE Sander TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR 2’38”
20. ENGOULVENT Jimmy SAUR – SOJASUN 2’58”
2009
1 Lars Boom (Ned) Rabobank 17.56.30
2 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 0.18
3 Dominique Cornu (Bel) Quick Step 0.28
4 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto 0.32
5 Greg Van Avermaet (Bel) Silence-Lotto 1.11
6 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil
7 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 1.26
8 Jurgen Roelandts (Bel) Silence-Lotto 1.33
9 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha 1.59
10 Jan Bakelants (Bel) Topsport Vlaanderen-Mercator 2.12
11 Nick Nuyens (Bel) Rabobank 2.24
12 Andy Cappelle (Bel) Palmans-Cras 2.34
13 Marco Frapporti (Ita) CSF Group-Navigare 2.35
14 Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 2.44
15 Stef Clement (Ned) Rabobank 2.48
16 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 2.50
17 Niels Albert (Bel) BKCP-Powerplus 3.37
18 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step 5.54
19 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 6.34
20 Ben Hermans (Bel) Topsport Vlaanderen-Mercator 6.45
2008
1 Stijn Devolder (Bel) Quick Step 18.08.47
2 Greg Van Avermaet (Bel) Silence – Lotto 1.11
3 Sergei Ivanov (Rus) Astana 1.35
4 Sergey Lagutin (Uzb) Cycle Collstrop 2.04
5 Bram Tankink (Ned) Rabobank 2.08
6 Maarten Tjallingii (Ned) Silence – Lotto 2.20
7 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet – Tönissteiner 2.29
8 Salvatore Commesso (Ita) Preti Mangimi 3.11
9 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana 3.22
10 Luca Celli (Ita) LPR Brakes 4.32
11 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen 4.49
12 Marco Marcato (Ita) Cycle Collstrop 5.38
13 Borut Bozic (Slo) Cycle Collstrop 5.55
14 Koen De Kort (Ned) Astana 6.14
15 Robert Gesink (Ned) Rabobank
16 Kristof Goddaert (Bel) Topsport Vlaanderen 6.28
17 Staf Scheirlinckx (Bel) Cofidis – Le Crédit par Téléphone 6.40
18 Pieter Weening (Ned) Rabobank 6.51
19 Mirko Selvaggi (Ita) Cycle Collstrop 7.04
20 Sven Renders (Bel) Topsport Vlaanderen 7.16
2007
1 Vladimir Gusev (Rus) Discovery Channel Pro Cycling Team 17.04.34
2 Maarten Tjallingii (Ned) Skil – Shimano 0.39
3 Leif Hoste (Bel) Predictor – Lotto 0.40
4 Sébastien Rosseler (Bel) Quickstep – Innergetic 0.53
5 Rick Flens (Ned) Rabobank 1.13
6 Bert Roesems (Bel) Predictor – Lotto 1.14
7 Gianni Meersman (Bel) Discovery Channel Pro Cycling Team 1.25
8 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet – Tönissteiner 1.32
9 Greg Van Avermaet (Bel) Predictor – Lotto 1.34
10 Maarten Den Bakker (Ned) Skil – Shimano 2.16
11 Kevin Ista (Bel) Pôle Continental Wallon Bergasol – Euro Millions 2.20
12 Roy Sentjens (Ned) Predictor – Lotto 2.28
13 Nikolas Maes (Bel) Chocolade Jacques – Topsport Vlaanderen 2.47
14 Nick Nuyens (Bel) Cofidis – Le Crédit par Téléphone 3.14
15 Markus Eichler (Ger) Unibet.com 3.20
16 Stijn Vandenbergh (Bel) Unibet.com 3.34
17 Pieter Mertens (Bel) Predictor – Lotto 4.21
18 Gorik Gardeyn (Bel) Unibet.com 5.20
19 Sven Nevens (Bel) Jartazi Promo Fashion 5.27
20 Glenn d’Hollander (Bel) Chocolade Jacques – Topsport Vlaanderen 6.30
2006
1 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano 20.18.15
2 Sébastien Rosseler (Bel) Quickstep-Innergetic 0.32
3 Max Van Heeswijk (Ned) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.44
4 Tom Boonen (Bel) Quickstep-Innergetic 0.51
5 Gert Steegmans (Bel) Davitamon-Lotto 1.25
6 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team LPR 1.27
7 Nico Eeckhout (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 1.36
8 Sven Nys (Bel) Rabobank (Continental) 1.43
9 Steven De Jongh (Ned) Quickstep-Innergetic 2.09
10 Frédéric Amorison (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 2.11
11 Baden Cooke (Aus) Unibet.com 2.26
12 Wilfried Cretskens (Bel) Quickstep-Innergetic 3.01
13 Erwin Thijs (Bel) Unibet.com 3.33
14 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (Continental) 4.10
15 Servais Knaven (Ned) Quickstep-Innergetic 5.43
16 Leon Van Bon (Ned) Davitamon-Lotto 8.12
17 Jurgen Van Loocke (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 9.59
18 Christoph Meschenmoser (Ger) Skil-Shimano 10.09
19 Jeremy Hunt (GBr) Unibet.com 10.18
20 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Discovery Channel Pro Cycling Team 11.10
2005
1 Tom Boonen (Bel) Quickstep 19.10.25
2 Bert Roesems (Bel) Davitamon – Lotto 0.24
3 Linas Balciunas (Ltu) Agritubel 0.33
4 Laurens Ten Dam (Ned) Shimano – Memory Corp 0.53
5 Nico Eeckhout (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 0.58
6 José Antonio Pecharroman Fabian (Spa) Quickstep 1.08
7 Maxim Rudenko (Ukr) Jartazi Granville Team 1.17
8 Wouter Van Mechelen (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 1.19
9 Denys Kostyuk (Ukr) Jartazi Granville Team
10 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com – SportsTech 1.23
11 Wim Vansevenant (Bel) Davitamon – Lotto 1.24
12 Pieter Mertens (Bel) Chocolade Jacques – T Interim
13 Kevin Van Impe (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 1.27
14 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank 1.32
15 Maxime Monfort (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 1.34
16 Steven Caethoven (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 1.35
17 Marco Bos (Ned) Shimano – Memory Corp
18 Raimondas Vilcinskas (Ltu) Jartazi Granville Team
19 Guillaume Auger (Fra) R.A.G.T Semences 1.36
20 Johan Verstrepen (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 1.37
2004
1 Sylvain Chavanel (Fra) Brioches la Boulangère 19.19.47
2 Bart Voskamp (Ned) Chocolade Jacques-Wincor Nixdorf 0.03
3 Max Van Heeswijk (Ned) US Postal Service presented by Berry Floor 0.18
4 Victor Hugo Pena Grisales (Col) US Postal Service presented by Berry Floor 0.28
5 Rik Verbrugghe (Bel) Lotto-Domo 0.30
6 Jurgen Van Den Broeck (Bel) US Postal Service presented by Berry Floor 0.31
7 Gianluca Bortolami (Ita) Lampre 0.33
8 Roy Sentjens (Ned) Rabobank 0.46
9 Manuel Quinziato (Ita) Lampre 0.47
10 Jurgen Van Goolen (Bel) Quick.Step-Davitamon 0.51
11 Paolo Bossoni (Ita) Lampre 0.55
12 Serge Baguet (Bel) Lotto-Domo 0.58
13 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Crédit par Téléphone
14 Mikhail Timochine (Rus) Landbouwkrediet-Colnago 1.01
15 Bert Hiemstra (Ned) Chocolade Jacques-Wincor Nixdorf 1.05
16 Preben Van Hecke (Bel) Relax-Bodysol 1.07
17 Kevin De Weert (Bel) Rabobank 1.14
18 Geoffrey Demeyere (Bel) Vlaanderen-T Interim 1.19
19 Stijn Devolder (Bel) US Postal Service presented by Berry Floor 1.32
20 Tom Boonen (Bel) Quick.Step-Davitamon
2003
1.Michael Rogers(AUS-Quick Step-Davitamon) 20h00’42”
2.Bart Voskamp(NL)25″
3.Robert Bartko(D)30″
4.Axel Merckx(B)31″
5.Dave Bruylandts(B)32″
6.Maarten den Bakker(NL)43″
7.George Hincapie(USA)52″
8.Frank Vandenbroucke(B)1’04”
9.Matthew White(AUS)1’08”
10.Tadej Valjavec(SLO)1’19”
11.Bram Schmitz(NL)
12.Jan van Velzen(NL)1’29”
13.Andy Capelle(B)1’32”
14.Bert Hiemstra(NL)1’36”
15.Gustav Larsson(S)1’56”
16.Matthias Kessler(D)2′
17.Gorazd Stangelj(SLO)
18.Chris Peers(B)2’04”
19.Geert Verheyen(B)2’12”
20.Johan Museeuw(B)2’35”
2002
1.Bart Voskamp(NL-Bankgiroloterij) 18h10’21”
2.Ludo Dierckxsens(B)11″
3.Sylvain Chavanel(F)12″
4.Manuel Quinziato(I)17″
5.Romans Vainsteins(LET)24″
6.Jean-Patrick Nazon(F)25″
7.Arturas Kasputis(LIT)37″
8.Bert Roesems(B)37″
9.Gerhard Trampusch(A)40″
10.Servais Knaven(NL)43″
11.Nico Mattan(B)50″
12.Erwin Thijs(B)55″
13.Alexandre Vinokourov(KAZ)1′
14.Robert Hayles(GB)1’03”
15.Jan Svorada(TCH)1’07”
16.David Canada Garcia(E)1’09”
17.Mario Aerts(B)1’10”
18.Andrej Hauptmann(SLO)1’16”
19.Hans De Clercq(B)1’25”
20.Andy De Smet(B)1’27
2001
1. Nico MATTAN (Bel) en 13h20’46”
2. Erik Dekker (Hol) à 4″
3. Vjatceslav Ekimov (Rus) à 14″
4. Christian Vandevelde (Usa) à 24″
5. George Hincapie (Usa) à 27″
6. Philippe Gaumont (Fra) à 28″
7. Servais Knaven (Hol) à 31″
8. Andrei Tchmil (Bel) à 37″
9. Nico Eeckhout (Bel) à 38″
10. Romans Vainsteins (Let) à 40″
11. Denis Zanette (Ita) à 43″
12. Antonio Cruz (Usa) à 46″
13. Hans De Clercq (Bel) à 58″
14. Chris Peers (Bel) à 1’04”
15. Paul Van Hyfte (Bel) à 1’09”
16. Johan Museeuw (Bel) à 1’11”
17. Andrej Hauptman (Slo) à 1’13”
18. Saulius Ruskys (Lit) à 1’22”
19. Aart Vierhouten (Hol) à 1’23”
20. Wilfried Peeters (Bel) à 1’33”
2000
1. Vjatceslav EKIMOV (Rus) en 13h59’40”
2. Romans Vainsteins (Let) à 3″
3. Serguei Ivanov (Rus) à 39″
4. Andrei Tchmil (Bel) à 47″
5. Maarten Den Bakker (Hol) à 48″
6. Martin Hvastija (Slo) à 54″
7. Zbigniew Spruch (Pol) à 59″
8. Frank Hoj (Dan) à 1’00”
9. Marco Serpellini (Ita) à 1’02”
10. Geert Van Bondt (Bel) à 1’03”
11. Tristan Hoffman (Hol) à 1’08”
12. Marco Milesi (Ita) à 1’16”
13. Paolo Bossoni (Ita) à 1’27”
14. Hans De Clercq (Bel) à 1’43”
15. Wim Feys (Bel) à 2’44”
16. Marc Wauters (Bel) à 4’15”
17. Koen Beeckman (Bel) à 7’36”
18. Paul Van Hyfte (Bel) à 8’30”
19. Gabriele Balducci (Ita) à 9’37”
20. Servais Knaven (Hol) à 15’42”
1999
1. Peter VAN PETEGEM (Bel) en 10h04’17”
2. Frank Vandenbroucke (Bel) à 5″
3. Denis Zanette (Ita) à 19″
4. Rolf Sørensen (Dan) à 20″
5. Servais Knaven (Hol) à 24″
6. Emmanuel Magnien (Fra) à 25″
7. Erik Dekker (Hol) à 29″
8. Maarten Den Bakker (Hol) à 33″
9. Ralf Grabsch (All) à 43″
10. Nicolay-Bo Larsen (Dan) à 45″
11. Zbigniew Spruch (Pol) m.t.
12. Eddy Mazzoleni (Ita) à 52″
13. Biagio Conte (Ita) à 53″
14. Cristian Moreni (Ita) à 54″
15. Guido Trenti (Usa) à 57″
16. Christophe Mengin (Fra) à 59″
17. Alexandre Gontchenkov (Ukr) à 1’01”
18. Juris Silovs (Let) m.t.
19. Chris Peers (Bel) à 1’02”
20. Dario Pieri (Ita) à 1’05”
1998
1. Michele BARTOLI (Ita) en 12h45’45”
2. Emmanuel Magnien (Fra) à 15″
3. Viatcheslav Ekimov (Rus) à 22″
4. Rolf Sørensen (Dan) à 24″
5. Fabrizio Guidi (Ita) à 31″
6. Nicolas Jalabert (Fra) à 38″
7. Davide Casarotto (Ita) à 42″
8. George Hincapie (Usa) à 45″
9. Tristan Hoffman (Hol) à 1’01”
10. Marco Serpellini (Ita) à 1’26”
11. Arvis Piziks (Let) à 1’32”
12. Wim Feys (Bel) m.t.
13. Andrei Tchmil (Bel) à 2’22”
14. Martin Hvastija (Slo) à 2’28”
15. Stefano Zanini (Ita) à 2’41”
16. Fabio Baldato (Ita) à 2’46”
17. Endrio Leoni (Ita) à 2’48”
18. Dirk Baldinger (All) à 2’53”
19. Hans De Clercq (Bel) à 3’20”
20. Robbie McEwen (Aus) à 3’29”
1997
1. Johan MUSEEUW (Bel) en 11h51’36”
2. Carlo Bomans (Bel) à 7″
3. Marco Milesi (Ita) à 49″
4. Denis Zanette (Ita) à 1’12”
5. Bert Dietz (All) à 1’51”
6. Hans De Clercq (Bel) à 2’12”
7. Tom Desmet (Bel) à 2’20”
8. Andrei Tchmil (Ukr) à 5’13”
9. Fabrizio Guidi (Ita) m.t.
10. Emmanuel Magnien (Fra) à 5’45”
11. Wilfried Peeters (Bel) à 5’50”
12. Franco Ballerini (Ita) à 6’08”
13. Michele Bartoli (Ita) à 7’00”
14. Nicola Loda (Ita) à 7’26”
15. Andy De Smet (Bel) à 7’29”
16. Erik Dekker (Hol) à 10’48”
17. Biagio Conte (Ita) à 13’48”
18. Claudio Camin (Ita) à 14’06”
19. Christophe Mengin (Fra) à 14’28”
20. Philippe Gaumont (Fra) à 14’53”
1996
1. Viatcheslav EKIMOV (Rus) en 13’01’14”
2. Wilfried Peeters (Bel) à 23″
3. Olaf Ludwig (All) à 39″
4. Marco Serpellini (Ita) à 44″
5. Fabio Baldato (Ita) à 57″
6. Gianluca Pianegonda (Ita) à 2’03”
7. Laurent Brochard (Fra) m.t
8. Andrea Peron (Ita) à 2’06”
9. Denis Zanette (Ita) à 2’22”
10. Rolf Jaermann (Sui) à 2’25”
11. Brian Holm (Dan) à 2’38”
12. Eddy Seigneur (Fra) m.t
13. Ludwig Willems (Bel) à 2’58”
14. Gabriele Missaglia (Ita) à 3’02”
15. Maurizio Fondriest (Ita) à 3’22”
16. Fabio Roscioli (Ita) à 3’31”
17. Emmanuel Magnien (Fra) à 3’36”
18. Marco Milesi (Ita) à 3’38”
19. Alexandre Gontchankov (Ukr) à 3’48”
20. Lance Armstrong (Usa) à 3’51”
1995
1. Michele BARTOLI (Ita) en 10h08’36”
2. Rolf Sørensen (Dan) à 6″
3. Gianluca Bortolami (Ita) à 53″
4. Andrei Tchmil (Ukr) à 1’08”
5. Johan Capiot (Bel) à 1’26”
6. Alexandre Gontchenkov (Ukr) à 1’30”
7. Mario De Clercq (Bel) à 2’28”
8. Maurizio Fondriest (Ita) à 3’32”
9. Guido Bontempi (Ita) à 4’48”
10. Wilfried Nelissen (Bel) à 4’56”
11. Olaf Ludwig (All) à 5’18”
12. Eric Vanderaerden (Bel) à 5’21”
13. Stefano Zanatta (Ita) m.t
14. John Talen (Hol) m.t
15. Zbigniew Spruch (Pol) à 5’24”
16. Erwin Thijs (Bel) à 5’40”
17. Gianluca Pianegonda (Ita) à 6’01”
18. Wim Vansevenant (Bel) à 6’02”
19. Brian Holm (Dan) à 6’05”
20. Hendrik Redant (Bel) à 6’13”
1994
1. Fabio ROSCIOLI (Ita) en 12h57’14”
2. Djamolidine Abdoujaparov (Ouz) à 10″
3. Frans Maassen (Hol) à 25″
4. Guido Bontempi (Ita) à 28″
5. Viatcheslav Ekimov (Rus) à 53″
6. Thierry Marie (Fra) à 1’07”
7. Olaf Ludwig (All) à 1’09”
8. Ludwig Willems (Bel) à 1’11”
9. Bruno Boscardin (Ita) à 1’14”
10. Alexander Gontchenkov (Ukr) à 1’19”
11. Greg LeMond (Usa) à 1’28”
12. Leon Van Bon (Hol) à 1’31”
13. Eric Vanderaerden (Bel) à 1’34”
14. Zbigniew Spruch (Pol) à 1’37”
15. Laurent Desbiens (Fra) à 1’44”
16. Brian Holm (Dan) à 1’47”
17. Bart Leysen (Bel) à 1’49”
18. Jelle Nijdam (Hol) à 1’57”
19. Mario Chiesa (Ita) m.t
20. Giovanni Fidanza (Ita) à 2’00”
1993
1. Eric VANDERAERDEN (Bel) en 12h16’26”
2. Frans Maassen (Hol) à 8″
3. Edwig Van Hooydonck (Bel) à 11″
4. Djamolidine Abdoujaparov (Ouz) à 34″
5. Zbigniwe Spruch (Pol) à 35″
6. Vjatceslav Ekimov (Rus) à 36″
7. Jan Svorada (Tch) à 37″
8. Eddy Seigneur (Fra) à 44″
9. Alexander Gontschenkov (Rus) à 46″
10. Olfa Ludwig (All) à 49″
11. Frédéric Moncassin (Fra) à 1’01”
12. Rolf Sorensen (Dan) à 1’04”
13. Greg LeMond (Usa) à 1’06”
14. Marc Sergeant (Bel) à 1’08”
15. Paul Haghedooren (Bel) à 1’11”
16. Uwe Raab (All) à 1’12”
17. Wilfried Nelissen (Bel) à 1’14”
18. Andrea Peron (Ita) à 1’16”
19. Guido Bontempi (Ita) à 1’19”
20. Brian Holm (Dan) à 1’26”
1992
1. Frans MAASSEN (Hol) en 13h01’02”
2. Vjatceslav Ekimov (Rus) à 24″
3. Thierry Marie (Fra) à 44″
4. Johan Capiot (Bel) à 1’02”
5. Jelle Nijdam (Hol) à 1’03”
6. Dirk De Wolf (Bel) à 1’06”
7. Uwe Raab (All) à 1’16”
8. Rolf Aldag (All) m.t
9. Eddy Schurer (Hol) à 1’40”
10. Andrei Tchmil (Rus) à 1’43”
11. Edwig Van Hooydonck (Bel) à 1’44”
12. Stephen Hodge (Aus) à 1’45”
13. Guido Bontempi (Ita) à 1’54”
14. Rob Harmeling (Hol) à 1’56”
15. Jean-Pierre Heynderickx (Bel) à 1’56”
16. Brian Holm (Dan) à 1’58”
17. Laurent Jalabert (Fra) à 2’00”
18. Philippe Louviot (Fra) à 2’01”
19. Marc Sergeant (Bel) à 2’04”
20. Yvon Ledanois (Fra) à 2’09”
1991
1 Frans Maassen Buckler Nederland
2 Johan Capiot T.V.M. België
3 Johan Museeuw Lotto België
4 Maximilian Sciandri Carrera Italië
5 Guido Bontempi Carrera Italië
6 Paul Haghedoorn S.E.F.B. België
7 Jelle Nijdam Buckler Nederland
8 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic GOS
9 Allan Peiper Tulip Australië
10 Matthew Eaton Tulip VSA
11 Peter Pieters Tulip Nederland
12 Uwe Raab P.D.M. BRD
13 Franco Ballerini Del Tongo Italië
14 Olaf Ludwig Panasonic BRD
15 Francis Moreau Tonton Tapis Frankrijk
16 Marc Sergeant Panasonic België
17 Erwin Nijboer Telekom Nederland
18 Philippe Bouvatier R.M.O. Frankrijk
19 Jacky Durand Castorama Frankrijk
20 Remig Stumpf Histor BRD
1990
1 Johan Museeuw Lotto België
2 Frans Maassen Buckler Nederland
3 Vladimir Pulnikov Alfa Lum Sovjetunie
4 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
5 Adriano Baffi Ariostea Italië
6 Eric Vanderaerden Buckler België
7 Allan Peiper Panasonic Australië
8 Johan Capiot T.V.M. België
9 Etienne De Wilde Histor België
10 Herman Frison Histor België
11 Guido Bontempi Carrera Italië
12 Stephan Joho Ariostea Zwitserland
13 Peter Pieters T.V.M. Nederland
14 Adri Van Der Poel Weinmann Nederland
15 Christian Henn Carrera Duitsland
16 Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
17 Johnny Dauwe Weinmann België
18 Wilfried Peeters Histor België
19 Daniel Beelen S.E.F.B. België
20 Patrick Verschueren Lotto België
1989
1.Peter De Clercq Lotto
2.Fons De Wolf A.D.R.
3.Rudy Wouters La William
4.Claude Criquielion Hitachi
5.Hendrik Redant Lotto
6.Ludwig Willems Lotto
7.Carlo Bomans Domex
8.Johan Museeuw A.D.R.
9.Rik Mannaerts Lotto
10.Eddy Planckaert A.D.R.
11.Corneille Daems S.E.F.B.
12.Michel Dernies Domex
13.Johan Pauwels La William
14.Eddy Schepers Fagor
15.Benny Van Brabant Zahor
16.Stéphane Van Leeuwe S.E.F.B.
17.Sammie Moreels Lotto
18.Dirk De Mol Lotto
19.Jan Goessens Domex
20.Johan Bruyneel S.E.F.B.
1988
1.Patrick Versluys Intral
2.Etienne De Wilde Sigma
3.Herman Frison Roland
4.Corneille Daems S.E.F.B.
5.Claude Criquielion Hitachi
6.Rudy Pevenage Superconfex
7.Werner De Vos Roland
8.Jean-Luc Vandenbroucke Hitachi
9.Yves Godimus Boccaccio
10.Ronny Van Holen Roland
11.Paul Haghedoorn Sigma
12.Stefan Morjean Hitachi
13.Johan Capiot T.V.M.
14.Jan Goessens Lotto
15.Edwig Van Hooydonck Superconfex
16.Marc Maertens Intral
17.Philip Van Den Brande Hitachi
18.Nico Emonds Superconfex
19.Carlo Bomans Lotto
20.Rudy Rogiers Hitachi
1987
1.Jean-Luc Vandenbroucke Kas
2.Paul Verschuere Fagor
3.Ludwig Wijnants Roland
4.Carlo Bomans Lotto
5.Pascal Vandervorst Sigma
6.Ronny Van Holen Lucas
7.Benny Van Brabant Selca
8.Etienne De Wilde Sigma
9.Roland Liboton Guerciotti
10.Guido Van Calster B.H.
11.Ferdi Vandenhaute A.D.R.
12.Rik Van Slijcke Teveblad
13.Johan Capiot Roland
14.Werner De Vos Lucas
15.Claude Criquielion Hitachi
16.Gino Van Hooydonck Superconfex
17.Michel Vermote R.M.O.
18.Dirk Demol A.D.R.
19.Nico Emonds Superconfex
20.Rudy Matthijs Hitachi
1986
1.Lucien Van Impe Dormilon
2.Yvan Lamote Hitachi
3.Nico Emonds Kwantum
4.Michel Dernies Lotto
5.Etienne De Wilde Hitachi
6.Ludo Peeters Kwantum
7.Michel Vermote R.M.O.
8.Marc Somers Lotto
9.Herman Frison Roland
10.Dirk De Wolf Hitachi
11.Marc Sergeant Lotto
12.Hendrik De Vos Hitachi
13.Ronny Van Holen Lotto
14.Ludwig Wijnants Roland
15.Fons De Wolf Skala
16.Roger Ilegems Lotto
17.Luc Wallaeys Fangio
18.Guido Van Calster Zor
19.Daniël Rossel Transvemij
20.Eric Van Lancker Panasonic
1985
1.Claude Criquielion Hitachi
2.Rudy Dhaenens Hitachi
3.Guido Van Calster Ariostea
4.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute
5.Flup Vandenbrande Hitachi
6.Erik Vanderaerden Panasonic
7.Paul Haghedoorn Lotto
8.Jan Bogaert Verandalux
9.Eddy Planckaert Panasonic
10.Paul Wellens Tönissteiner
11.Rudy Pevenage Del Tongo
12.Frank Hoste Del Tongo
13.Ludo Peeters Kwantumhallen
14.Noël Segers Tönissteiner
15.Marc Sergeant Lotto
16.Erik Van Lancker Fangio
17.Wim Van Eynde Lotto
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute
19.Ludo De Keulenaere Panasonic
20.Leo Wellens Verandalux
1984
1.Eric Vanderaerden Panasonic
2.Guido Van Calster Del Tongo
3.Patrick Versluys Splendor
4.Luc Colijn Safir
5.Eddy Planckaert Panasonic
6.Claude Criquielion Splendor
7.Rudy Dhaenens Splendor
8.Ludo Peeters Kwantum
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute
10.Jef Lieckens Safir
11.Marc Van Geel Safir
12.Daniel Willems Murella
13.Frank Hoste Europ Decor
14.Flip Vandenbrande Splendor
15.Werner De Vos individueel
16.Lucien Van Impe MetauroMobili
17.Noël De Jonckhere Teka
18.Herman Frison Safir
19.Ronny Van Holen Safir
20.Ferdi Van Den Haute La Redoute
1983
1.Patrick Versluys Splendor
2.Lucien Van Impe Metauro
3.Claude Criquielion Splendor
4.Rudy Pevenage Del Tongo
5.Ludo Peeters Raleigh
6.Jan Bogaert EuropDecor
7.Ronny Van Holen Safir
8.Marc Sergeant EuropDecor
9.Marc Van Geel Safir
10.Jean-Marie Wampers Splendor
11.Eddy Planckaert Splendor
12.Michel Dernies Fangio
13.Guido Van Calster Del Tongo
14.Guido Beyens De Bilde
15.Jos Jacobs EuropDecor
16.Eric Van der Aerden Aernoudt
17.Rudy Dhaenens Splendor
18.Luc Colijn Safir
19.Benny Van Brabant Splendor
20.Jean-Luc Van den Broucke La Redoute
1982
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks
2.Jos Jacobs Vermeer-Thijs
3.Walter Schoonjans Vermeer-Thijs
4.Daniël Willems Capri Sonne
5.Fons De Wolf Vermeer-Thijs
6.Eddy Vanhaerens Safir
7.Johnny Denul Masta
8.Alain De Roo Boule d’Or
9.Jan Bogaert Europdecor
10.Etienne De Wilde Safir
11.Werner De Vos Boule d’Or
12.Frank Hoste Europdecor
13.Eddy Planckaert Splendor
14.Jos Lieckens Capri Sonne
15.Dirk Heirweg Safir
16.Pol Verschuere Vermeer-Thijs
17.Guido Van Calster Del Tongo
18.Rudy Pevenage Capri Sonne
19.Ludo Frijns Vermeer-Thijs
20.William Tackaert Daf Trucks
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks
2.Herman Van Springel Safir
3.Jos Jacobs Capri Sonne
4.Claude Criquielion Splendor
5.Fons De Wolf Vermeer-Thijs
6.Daniël Willems Capri Sonne
7.Etienne De Wilde Splendor
8.Gerry Verlinden Boule d’Or
9.Ronny Van Holen Safir
10.Eddy Vanhaerens Boule d’Or
11.Frank Hoste Raleigh
12.Johnny Denul Masta
13.Walter Planckaert Splendor
14.Pol Verschuere Capri Sonne
15.Luc Colijn Daf Trucks
16.Jan Bogaert Vermeer-Thijs
17.Ludo Peeters Raleigh
18.Guido Van Calster Splendor
19.Eddy Planckaert Splendor
20.Rudy Pevenage Capri Sonne
1980
1.Fons De Wolf Boule d’Or
2.Jean-Luc Van Den Broucke La Redoute
3.Daniël Willems IJsboerke
4.Etienne De Wilde Splendor
5.Herman Van Springel Safir
6.Filip Van Den Branden Safir
7.Marc De Meyer IJsboerke
8.Gery Verlinden IJsboerke
9.Ludo Peeters IJsboerke
10.Johan De Muynck Splendor
11.Roger De Vlaeminck Boule d’Or
12.Michel Pollentier Splendor
13.Ferdi Van Den Haute La Redoute
14.Claude Criquielion Splendor
15.Willy Govaerts Vermeer-Thijs
16.Willy De Geest IJsboerke
17.Ludo Delcroix IJsboerke
18.José De Cauwer Peugeot
19.Dirk Baert Carlos
20.Joseph Bruyère Marc
1979
1.Eddy Schepers Daf
2.Herman Van Springel Zeepcentrale
3.Gery Verlinden IJsboerke
4.Staf Van Roosbroeck IJsboerke
5.Marc Renier Kas
6.Fons De Wolf Boule d’Or
7.Ludwig Wijnants Miniflat
8.Rik Van Linden Bianchi-Faema
9.Marc De Meyer Flandria
10.Marc Dierickx Zeepcentrale
11.Ferdinand Bracke Campitello
12.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot
13.Daniël Willems IJsboerke
14.Willy Teirlinck Kas
15.Roger De Vlaeminck Gis
16.Benny Schepmans Safir
17.Dirk Wayenberg Safir
18.Marcel Laurens Zeepcentrale
19.Philippe Van Den Branden Safir
20.Frank Hoste Zeepcentrale
1978
1.Willy Teirlinck Gitane
2.Marcel Laurens Daf
3.Michel Pollentier Flandria
4.Guido Van Calster Daf
5.André Dierickx IJsboerke
6.Herman Van Springel Zeepcentrale
7.Ferdi Van den Haute Zeepcentrale
8.Jos Jacobs IJsboerke
9.Benny Schepmans Safir
10.Alain De Saever Ebo
11.Patrick Verstraete Ebo
12.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot
13.Paul Verschuere Flandria
14.Eddy Schepers Daf
15.Johan De Muynck Bianchi
16.René Martens Daf
17.Lucien Van Impe Lejeune
18.Walter Godefroot IJsboerke
19.Roger De Vlaeminck Sanson
20.Ronald De Witte Sanson
1977
1.Paul Wellens Frisol
2.Herman Van Springel IJsboerke
3.Jacques Martin Fiat
4.Willy Teirlinck Gitane
5.Jos Huysmans Fiat
6.José De Cauwer Raleigh
7.Roger Swerts Fiat
8.Antoine Bauwens Raleigh
9.Ronny Van Marcke Carlos
10.Ronny De Bisschop Carpenter
11.Eric Leman Carpenter
12.Jean-Pierre Berckmans Carpenter
13.Jean Van der Stappen Carpenter
14.Ronan De Meyer Ebo
15.Alain De Saever Ebo
16.Ludo Loos Ebo
17.Ronny Van De Vijver Carpenter
18.Dirk Ongenae Ebo
19.Julien Stevens Ebo
20.Ferdi Van den Haute Ebo
1976
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn
2.Eddy Merckx Molteni
3.Freddy Maertens Flandria
4.Lucien Van Impe Gitane
5.Ludo Peeters IJsboerke
6.Michel Pollentier Flandria
7.Johan De Muynck Brooklyn
8.Herman Van Springel Flandria
9.Frans Verbeeck IJsboerke
10.Marc De Meyer Flandria
11.Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot
12.Ferdi Vandenhaute Ebo
13.Walter Godefroot IJsboerke
14.Ward Janssens Molteni
15.Jos Bruyère Molteni
16.Tony Houbrechts Bianchi
17.Eric Leman De Gribaldy
18.Ronald De Witte Brooklyn
19.Willy Teirlinck Gitane
20.Paul Wellens Miko
1975
1.Freddy Maertens Flandria
2.Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot
3.Willy Teirlinck Gitane
4.Ludo Peeters IJsboerke
5.Marc Renier IJsboerke
6.Staf Van Roosbroeck Maes Pils
7.Roger Rosiers Super Ser
8.Walter Godefroot IJsboerke
9.Frans Verbeeck IJsboerke
10.Herman Van Der Slagmolen Brooklyn
11.Willy De Geest Brooklyn
12.Jos Jacobs IJsboerke
13.Ronny Van De Vijver IJsboerke
14.Luc Leman Miko
15.Lieven Malfait Maes Pils
16.Jean-Luc Yansenne Miko
17.Walter Naegels IJsboerke
18.Jos Spruyt Molteni
19.Ronald De Witte Brooklyn
20.Jos Huysmans Molteni
1974
1.Frans Verbeeck Watney
2.Eddy Merckx Molteni
3.Roger De Vlaeminck Brooklyn
4.Freddy Maertens Flandria
5.Rik Van Linden Bianchi
6.Lucien Van Impe Gitane
7.Herman Van Springel Flandria
8.Willy Teirlinck Gitane
9.André Dierickx Flandria
10.Ronny Bossant Brooklyn
11.Jos Bruyère Molteni
12.Michel Pollentier Flandria
13.Ronald De Witte Brooklyn
14.Frans Van Looy Molteni
15.Patrick Sercu Brooklyn
16.Walter Godefroot Flandria
17.Walter Planckaert Watney
18.José De Cauwer Frisol
19.Marc De Meyer Flandria
20.Ward Janssens Molteni
1973
1.Eddy Merckx Molteni
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn
3.Freddy Maertens Flandria
4.Herman Van Springel Rokado
5.Staf Van Cauter Watney
6.Lucien Van Impe Sonolor
7.Walter Godefroot Flandria
8.Marc De Meyer Flandria
9.Michel Pollentier Flandria
10.Frans Verbeeck Watney
11.Roger Swerts Molteni
12.Tony Houbrechts Rokado
13.Ronald De Witte Flandria
14.Johan De Muynck Flandria
15.Georges Pintens Rokado
16.Walter Planckaert Watney
17.Jos Huysmans Molteni
18.Eric Leman Peugeot
19.Jos Bruyère Molteni
20.Patrick Sercu Brooklyn
1972
1.Eddy Merckx Molteni
2.Frans Verbeeck Watney
3.Roger De Vlaeminck Brooklyn
4.Roger Swerts IJsboerke
5.Fons De Bal Mic-Ludo
6.Freddy Maertens Flandria
7.Ludo Van Stayen Watney
8.Christiaan De Buysschere Molteni
9.Johan De Muynck Brooklyn
10.Dirk Baert Mic-Ludo
11.Lucien Van Impe Sonolor
12.Willy Vanneste Sonolor
13.René Dillen Sonolor
14.Tony Houbrechts Bianchi
15.Eddy Peelman Bic
16.Lucien Debrauwere Flandria
17.Patrick Sercu Brooklyn
18.Eddy Demedts Flandria
19.Julien Van Lint Brooklyn
20.Wilfried David Flandria
1971
1.Frans Verbeeck Watney
2.Willy Teirlinck Sonolor
3.Ludo Van Stayen Watney
4.Eddy Merckx Molteni
5.Willy Planckaert IJsboerke
6.José De Cauwer Hertekamp
7.Eddy Cael Flandria
8.Roger De Vlaeminck Brooklyn
9.Herman Van Springel Rokado
10.André Dierickx Flandria
11.Daniel Verplancke Flandria
12.Lucien Van Impe Sonolor
13.Ludo Delcroix Flandria
14.Marc Lievens Molteni
15.Ronny Van De Vijver IJsboerke
16.Wilfried David Flandria
17.Louis Verreydt IJsboerke
18.Roger Swerts Molteni
19.Romain Maes Pull Novy
20.Walter Godefroot Flandria
1970
1 Eddy Merckx Faemino
2 Herman Van Springel Mann
3 Frans Verbeeck Watney
4 Walter Godefroot Salvarani
5 Georges Pintens Mann
6 Roger Swerts Faemino
7 Jean-Pierre Monseré Flandria
8 Martin Van Den Bossche Molteni
9 Eric De Vlaeminck Flandria
10 Jos De Schoenmaecker Mann
11 Noel Van Clooster Flandria
12 Willy In’t Ven Mann
13 Daniel Van Rijckeghem Mann
14 Pieter Nassen Flandria
15 Christian Callens Pull Novy
16 Ward Janssens Fagor
17 Tony Houbrechts Salvarani
18 Jos Schoeters Peugeot
19 Ronald De Witte Mann
20 André Poppe Mann
1969
1 Roger De Vlaeminck Flandria
2 Walter Godefroot Flandria
3 Frans Verbeeck Okay
4 Eric Leman Flandria
5 Alfons De Bal Okay
6 Etienne Sonck Goldor
7 Jos Huysmans Mann
8 Eddy Peelman Mercier
9 Rik Van Looy Willem II
10 Andre Poppe Mann
11 Fernand Hermie Pull Novy
12 Freddy De Cloedt Pull Novy
13 Roger Swerts Faema
14 Rene De Bie Mann
15 Robert Legein Bic
16 Georges Van Coningsloo Peugeot
17 Noel Van Tyghem Pull Novy
18 Herman Van Springel Mann
19 Urbain De Brauwer Etalo
20 Raymond Steegmans Goldor
1968
1 Herman Van Springel Mann
2 Eddy Merckx Faema
3 Walter Godefroot Flandria
4 Julien Stevens Smiths
5 Ferdinand Bracke Peugeot
6 Guido Reybroeck Faema
7 Eric Leman Flandria
8 Emile Bodart Pelforth
9 Valeer Van Sweevelt Smiths
10 Walter Boucquet Pull Novy
11 Ward Sels Bic
12 Etienne Sonck Goldor
13 Daniel Van Rijckeghem Mann
14 Rik Van Looy Willem II
15 Alfons De Bal Okay
16 Theo Mertens Mann
17 Jean Monteyne Flandria
18 Noel De Pauw Faema
19 Etienne Buysse Pull Novy
20 Emiel Coppens Flandria
1967
1 Daniel Van Rijckeghem Mann
2 Willy In’t Ven Mann
3 Jos Boons Mann
4 Roger Swerts Mercier
5 Emile Bodart Pelforth
6 Jean-Baptist Claes Torpedo
7 Georges Van Coningsloo Pelforth
8 Roger Rosiers Mann
9 Walter Godefroot Flandria
10 Roger Blockx Goldor
11 Raymond Steegmans Bic
12 Ludo Van Dromme Mann
13 Albert Van Vlierberghe Smiths
14 Marcel Kubacki Mann
15 Remi Van Vreckom Okay
16 Georges Van Den Berghe Smiths
17 Frans Aerenhouts Mann
18 Noel Van Clooster Mann
19 Noel Fore Goldor
20 Tuur De Cabooter Tibetan
1966
1.Jos Spruyt Mercier
2.Georges Van Coningsloo Pelforth
3.Jos Boons Mann
4.Willy In’t Ven Mann
5.Emile Bodart Pelforth
6.Roger Swerts Mercier
7.Jean-Baptist Claes Torpedo
8.Daniël Van Rijckeghem Mann
9.Armand Desmet Flandria
10.Roger Rosiers Mann
11.Roger Blockx Goldor
12.Raymond Steegmans Bic
13.Ludo Van Dromme Mann
14.Albert Van Vlierberghe Smiths
15.Tony Houbrechts Flandria
16.Marcel Kubacki Mann
17.Remi Van Vreckom Okay
18.Frans Aerenhouts Mann
19.Ferdinand Bracke Peugeot
20.Eddy Van Audenaerde Pull Novy
1965
1.Walter Godefroot Groene Leeuw
2.Eddy Merckx Solo
3.Tuur De Cabooter Solo
4.Gilbert Desmet I Groene Leeuw
5.Constant Jongen Lamot
6.Georges Vandenberghe Romeo
7.Bernard Vandekerkhove Solo
8.Walter Boucquet Romeo
9.Ferdinand Bracke Peugeot
10.Gustaaf Desmet Groene Leeuw
11.Benoni Beheyt Wiel’s
12.Guido Reybroeck Romeo
13.Ward Sels Solo
14.Willy Bocklant Romeo
15.Rik Van Looy Solo
16.Ivo Molenaers Wiel’s
17.Georges Van Coningsloo Peugeot
18.Jos Hoevenaers Romeo
19.Frans Melckenbeeck Mercier
20.Clement Roman Romeo
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot
2.Jos Wouters Lamot
3.Ward Sels Solo
4.Roger Verheyden Lamot
5.Noël Foré Flandria
6.Rik Van Looy Solo
7.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw
8.Martin Van Geneugden Carpano
9.Jan Zagers Libertas
10.Armand Desmet Solo
11.René Van Meenen Wiel’s
12.Willy Bocklandt Romeo
13.Karel Delaet Mann
14.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw
15.Frans Melckenbeeck Mercier-BP
16.Gustaaf Desmet Wiel’s-Groene Leeuw
17.Etienne Vercauteren Libertas
18.Laurent Christiaens Libertas
19.Jef Planckaert Faema-Flandria
20.André Noyelle Mann
1963
1.Frans Melckenbeeck Mercier-BP
2.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw
3.Gustaaf Desmet Wiel’s-Groene Leeuw
4.Willy Bocklant Faema-Flandria
5.Etienne Vercauteren Libertas
6.Laurent Christiaens Libertas
7.Jef Planckaert Faema-Flandria
8.André Noyelle Mann
9.Emiel Daems Philco
10.Norbert Kerkhove Faema-Flandria
11.Karel Delaet Mann
12.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw
13.Jos Wouters Solo
14.Gilbert Desmet Carpano
15.Raymond Impanis Faema
16.Ludo Janssens Solo
17.Marcel Janssens Mann
18.Robert Seneca Solo
19.Jos Verachtert Mann
20.Frans Schoubben Peugeot
1962
1.Jos Wouters Solo
2.Gilbert Desmet Carpano
3.Raymond Impanis Faema
4.Ludo Janssens Solo
5.Marcel Janssens Mann
6.Robert Seneca Solo
7.Jos Verachtert Mann
8.Frans Schoubben Peugeot
9.Willy Schroeders Faema
10.Lode Troonbeeckx Mann
11.Tuur De Cabooter Groene Leeuw
12.Leon Van Daele Wiel’s
13.Pino Cerami Peugeot
14.Rik Van Looy Faema
15.Armand Desmet Faema
16.Noël Foré Groene Leeuw
17.Jos Bosmans Wiel’s
18.Michel Van Aerde Carpano
19.Edgard Sorgeloos Faema
20.Jos Vloeberghs Mann
1961
1.Gilbert Desmet Carpano
2.Marcel Janssens Mann
3.Lode Troonbeeckx Mann
4.Tuur De Cabooter Groene Leeuw
5.Leon Van Daele Wiel’s
6.Pino Cerami Peugeot
7.Frans Schoubben Peugeot
8.Rik Van Looy Faema
9.Armand Desmet Faema
10.Noël Foré Groene Leeuw
11.Jos Bosmans Wiel’s
12.Michel Van Aerde Carpano
13.Edgard Sorgeloos Faema
14.Jos Vloeberghs Mann
15.Willy Vannitsen Carpano
16.Yvo Molenaers Carpano
17.André Noyelle Mann
18.Jan Zagers Libertas
19.Jef Planckaert Wiel’s
20.Jos Wouters Solo

Lees verder “Ronde van België”

Ronde van Italië

Ronde van Italië

2018
1.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
2.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
3.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
4.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
5.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
6.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
7.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
8.Peio Bilbao Astana Spanje
9.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
10.Richard Carapaz Movistar Ecuador
11.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
12.Alexandre Geniez Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Jose Goncalves Katusha-Alpecin Portugal
14.Wout Poels Sky-21st Century Fox Nederland
15.Carlos Alberto Betancur Movistar Colombië
16.Rohan Dennis BMC-Tag Heuer Australië
17.Michael Woods Education First-Drapac Canada
18.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
19.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
20.Gianluca Brambilla Trek-Segafredo Italië

2017
1.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
5.Nairo Quintana Movistar Colombië
6.Bob Jungels Quick Step Floors Luxemburg
7.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
8.Adam Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
9.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
10.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
11.Jan Polanc UAE-Fly Emirates Slovenië
12.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
13.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
14.Dario Cataldo Astana Italië
15.Sebastien Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
16.Andrey Amador Movistar Costa Rica
17.Mikel Landa Sky-21st Century Fox Spanje
18.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
19.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
20.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2016
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Vincenzo Nibali Astana Italië
3.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Rafal Majka Tinkoff Polen
5.Bob Jungels Etixx-Quick Step Luxemburg
6.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
7.Andrey Amador Movistar Costa Rica
8.Rigoberto Uran Cannondale Colombië
9.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
10.Kanstantsin Siutsou Dimension Data Wit-Rusland
11.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
12.Giovanni Visconti Movistar Italië
13.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
14.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale Italië
15.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
17.Stefano Pirazzi Bardiani-CSF Italië
18.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
19.Andre Fernando Cardoso Cannondale Portugal
20.Michele Scarponi Astana Italië

2015
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Fabio Aru Astana Italië
3.Mikel Landa Astana Spanje
4.Damiano Caruso BMC Racing Italië
5.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
6.Yuri Trofimov Katusha Rusland
7.Andrey Amador Movistar Costa Rica
8.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
9.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
10.Ryder Hesjedal Cannondale-Garmin Canada
11.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië
12.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
13.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
14.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
15.Giovanni Visconti Movistar Italië
16.Tanel Kangert Astana Estland
17.Alexander Geniez FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Paolo Tiralongo Astana Italië
19.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
20.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
2014
1.Nairo Quintana Movistar Colombië
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Rigoberto Uran Omega Pharma-Quick Step Colombië
4.Wilco Kelderman Belkin Nederland
5.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
6.Cadel Evans BMC Racing Australië
7.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen
8.Fabio Aru Astana Italië
9.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
10.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
11.Franco Pellizotti Androni Giocattoli Italië
12.Maxime Monfort Lotto-Belisol België
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Alexandre Geniez FDJ.fr Frankrijk
15.Ivan Basso Cannondale Italië
16.Andre Fernando Cardoso Garmin-Sharp Portugal
17.Matteo Rabottini Neri Sottoli-Yellow Fluo Italië
18.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
2013
1.Vincenzo Nibali Astana Italië
2.Rigoberto Uran Sky-Rapha Colombië
3.Cadel Evans BMC Racing Australië
4.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië
5.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
6.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
7.Mauro Santambrogio Vini Fantini-Selle Italia Italië
8.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
10.Benat Intxausti Movistar Spanje
11.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
12.Wilco Kelderman Blanco-Giant Nederland
13.Tanel Kangert Astana Estland
14.Yuri Trofimov Katusha Rusland
15.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
16.Franco Pellizotti Androni Giocattoli Italië
17.Rafal Majka Saxo-Tinkoff Polen
18.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Damiano Caruso Cannondale Italië
20.Francis Mourey FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Ryder Hesjedal Garmin-Barracuda Canada
3.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
4.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
5.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox Italië
6.Sergio Henao Team Sky Colombië
7.Dario Cataldo Omega Pharma-Quick Step Italië
8.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
9.Roman Kreuziger Astana Tsjechië
10.Gianluca Brambilla Colnago-CSF Inox Italië
11.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
12.Thomas De Gendt Vacansoleil-DCM België
13.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Daniel Moreno Katusha Spanje
16.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Sergio Pardilla Movistar Spanje
18.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
19.Sylvester Szmyd Liquigas-Cannondale Polen
20.Diego Ulissi Lampre-ISD Italië
2011
1.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje
2.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
5.Roman Kreuziger Astana Tsjechië
6.Kanstantsin Sivtsov HTC-Highroad Wit-Rusland
7.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Jose Rujano Androni Giocattoli Venezuela
9.Denis Menchov Geox-TMC Rusland
10.Dario Cataldo Quick Step Italië
11.Christophe Le Mevel Garmin-Cervelo Frankrijk
12.David Arroyo Movistar Spanje
13.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
14.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
15.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
17.Tiago Machado Radioshack Portugal
18.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Matteo Carrara Vacansoleil-DCM Italië
20.Paolo Tiralongo Astana Italië
2010
1.Cadel Evans BMC Racing Australië
2.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
4.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
5.Richie Porte Saxo Bank Australië
6.Michele Scarponi Androni Giocattoli Italië
7.Marco Pinotti HTC-Columbia Italië
8.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
9.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
10.Robert Kiserlovski Liquigas-Doimo Croatië
11.Vladimir Karpets Katusha Rusland
12.Linus Gerdemann Milram Duitsland
13.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Carlos Sastre Cervelo Spanje
15.Bauke Mollema Rabobank Nederland
16.Dario David Cioni Team Sky Italië
17.Francis De Greef Omega Pharma-Lotto België
18.Alexander Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2009
1.Danilo Di Luca LPR Brakes-Farnese Vini Italië
2.Franco Pellizotti Liquigas-Doimo Italië
3.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
4.Denis Menchov Rabobank Rusland
5.Michael Rogers Columbia-High Road Australië
6.Carlos Sastre Cervelo Spanje
7.Levy Leipheimer Astana U.S.A.
8.Kanstantsin Sivtsov Columbia-High Road Wit-Rusland
9.Stefano Garzelli Acqua&Sapone-Mokambo Italië
10.Yaroslav Popovych Astana Oekraine
11.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
12.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
13.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
14.Kevin Seeldrayers Quick Step België
15.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
16.Jose Rodolfo Serpa PVC Diquigiovanni Colombië
17.Lars Ytting Bak Saxo Bank Denemarken
18.Lance Armstrong Astana U.S.A.
19.Thomas Lovkvist Columbia-High Road Zweden
20.Janez Brajkovic Astana Slovenië
2008
1.Franco Pellizotti Liquigas Italië
2.Alberto Contador Astana Spanje
3.Ricardo Ricco Saunier Duval-Scott Italië
4.Danilo Di Luca LPR Brakes Italië
5.Emanuele Sella CSF Group-Navigare Italië
6.Denis Menchov Rabobank Rusland
7.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
8.Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto België
9.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
10.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
11.Gustav Erik Larsson Team CSC Zweden
12.Gilberto Simoni PVC Diquigiovanni Italië
13.Paolo Savoldelli LPR Brakes Italië
14.Levy Leipheimer Astana U.S.A.
15.Paolo Bettini Quickstep Italië
16.Fortunato Baliani CSF Group-Navigare Italië
17.Matthew Lloyd Silence-Lotto Australië
18.Domenico Pozzovivo CSF Group-Navigare Italië
19.Nicki Sorensen Team CSC Denemarken
20.Vladimir Miholjevic Liquigas Kroatië
2007
1.Danilo Di Luca Liquigas Italië
2.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
3.Andy Schleck Team CSC Luxemburg
4.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië
5.Evgueny Petrov Tinkoff Credit System Rusland
6.Franco Pellizotti Liquigas Italië
7.Gilberto Simoni Saunier Duval-Prodir Italië
8.Paolo Savoldelli Astana Italië
9.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
10.Stefano Garzelli Aqua&Sapone-Mokambo Italia
11.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
12.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
13.Emanuele Sella Panaria-Navigare Italia
14.Eddy Mazzoleni Astana Italia
15.Mario Aerts Predictor-Lotto België
16.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
17.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
18.Marco Pinotti T-Mobile Italia
19.Ivan Parra Cofidis Colombië
20.Andrei Mizourov Astana Kazakstan
2006
1.Ivan Basso Team CSC Italië
2.Enrique Gutierrez Phonak Spanje
3.Paolo Savoldelli Discovery Channel Italië
4.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italia
5.Gilberto Simoni Saunier Duval-Prodir Italië
6.Juan Manuel Garate Quickstep-Innergetic Spanje
7.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi Italië
8.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
9.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
10.Giampaolo Caruso Liberty Seguros-Wurth Italië
11.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
12.Victor Hugo Pena Phonak Colombië
13.Francisco Perez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
14.Ivan Gutierrez Palacios Caisse D`Epargne-Balears Spanje
15.Sylvester Szmyd Lampre-Fondital Italia
16.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
17.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto België
18.Sergio Ghisalberti Team Milram Italië
19.Luca Mazzanti Panaria-Navigare Italië
20.Emanuele Sella Panaria-Navigare Italië
2005
1.Paolo Savoldelli Discovery Channel Italia
2.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
3.Emanuele Sella Panaria-Navigare Italia
4.Juan Manuel Garate Saunier Duval Spanje
5.Serhiy Honchar Domina Vacanze Ukraine
6.Jose Rujano Colombia-Selle Italia Venezuela
7.Gilberto Simoni Lampre-Caffita Italia
8.David Dario Cioni Liquigas-Bianchi Italia
9.Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italia
10.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto Belgium
11.Damiano Cunego Lampre-Cafitta Italia
12.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
13.Daniel Atienza Cofidis Spanje
14.Markus Fothen Gerolsteiner Duitsland
15.Ivan Basso Team CSC Italia
16.Pietro Caucchioli Credit Agricole Italia
17.Vladimir Karpets Illes Balears-Epargne Rusland
18.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi Spanje
19.Patrice Halgand Credit Agricole Frankrijk
20.Ivan Parra Colombia-Selle Italia Colombia
2004
1.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet‑Colnago Oekraine
2.Serhiy Honchar De Nardi Oekraine
3.Damiano Cunego Saeco Italia
4.Stefano Garzelli Vini Caldirola‑Nobili Italia
5.Franco Pellizotti Alessio‑Bianchi Italia
6.Gilberto Simoni Saeco Italia
7.Bradley McGee Fdjeux.Com Australia
8.Juan Manuel Garate Lampre Spanje
9.David Dario Cioni Fassa Bortolo Italia
10.Wladimir Belli Lampre Italia
11.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
12.Eddy Mazzoleni Saeco Italia
13.Christophe Brandt Lotto‑Domo Belgium
14.Andrea Noe Alessio‑Bianchi Italia
15.Francisco Vila Lampre Spanje
16.Vladimir Miholjevic Alessio‑Bianchi Croatia
17.Gerhard Trampusch Aqua&Sapone‑Mokambo Oostenrijk
18.Emanuele Sella Panaria‑Margres Italia
19.Ruben Lobato Saunier Duval‑Prodir Spanje
20.Cristian Moreni Alessio‑Bianchi Italia
2003
1.Gilberto Simoni Saeco Italia
2.Andrea Noe Alessio Italia
3.Raimundas Rumsas Lampre Litouwen
4.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet‑Colnago Ukraine
5.Stefano Garzelli Vini Caldirola‑Sidermec Italia
6.Serhiy Honchar De Nardi‑Colpack Ukraine
7.Franco Pellizotti Alessio Italia
8.Eddy Mazzoleni Vini Caldirola‑Sidermec Italia
9.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
10.Michele Scarponi Domina Vacanze‑Elitron Italia
11.Gianni Faresin Gerolsteiner Italia
12.Wladimir Belli Lampre Italia
13.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
14.Marco Pantani Mercatone Uno‑Scanavino Italia
15.Freddy Gonzalez Colombia‑Selle Italia Colombia
16.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
17.Sandy Casar Fdjeux.Com Frankrijk
18.Constantino Zaballa Kelme‑Costa Blanca Spanje
19.Massimo Codol Mercatone Uno‑Scanavino Italia
20.Scott Sunderland Fakta‑Pata Chips Australia
2002
1.Aitor Gonzalez Jimenez Kelme‑Costa Blanca Spanje
2.Dario Frigo Tacconi Sport Italia
3.Paolo Savoldelli Index‑Alexia Italia
4.Rik Verbrugghe Lotto‑Adecco Belgium
5.Cadel Evans Mapei‑Quick Step Australia
6.Fernando Escartin Team Coast Spanje
7.Juan‑Manuel Garate Lampre‑Daikin Spanje
8.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
9.Tyler Hamilton CSC‑Tiscali V.S.A.
10.Oscar Pereiro Phonak Spanje
11.Franco Pellizotti Alessio Italia
12.Pavel Tonkov Lampre‑Daikin Rusland
13.Andrea Noe Mapei‑Quick Step Italia
14.Eddy Mazzoleni Tacconi Sport Italia
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Ivan Gotti Alessio Italia
17.Pietro Caucchioli Alessio Italia
18.Serhiy Honchar Fassa Bortolo Oekraine
19.Julio‑Alberto Perez‑Cuapio Ceramiche Panaria Mexico
20.Michele Scarponi Aqua & Sapone Italia
2001
1.Abraham Olano Once‑Wurth Spanje
2.Gilberto Simoni Lampre‑Daikin Italia
3.Jose Azevedo Once‑Wurth Portugal
4.Unai Osa iBanesto.Com Spanje
5.Andrea Noe Mapei‑Quick Step Italia
6.Marco Velo Mercatone Uno‑Stream TV Italia
7.Serhiy Honchar Liquigas‑Pata Oekraine
8.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia
9.Paolo Savoldelli Saeco Italia
10.Peter Luttenberger Tacconi‑Vini Caldirola Oostenrijk
11.Pietro Caucchioli Alessio Italia
12.Ivan Gotti Alessio Italia
13.Hernan Buenahora Selle Italia‑Pacific Colombia
14.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
15.Carlos Alberto Contreras Selle Italia‑Pacific Colombia
16.Cesar Solaun iBanesto.Com Spanje
17.Marzio Bruseghin iBanesto.Com Italia
18.Gianni Faresin Liquigas‑Pata Italia
19.Massimiliano Gentili Cantina Tollo Italia
20.Aleksander Shefer Alessio Kazakstan
2000
1.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Albacom Italië
2.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
3.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
4.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
5.Andrea Noe Mapei-Quickstep Italië
6.Pavel Tonkov Mapei-Quickstep Rusland
7.Gilberto Simoni Lampre-Daikin Italië
8.Jan Hruska Vitalicio Seguros Tsjech.Rep.
9.Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
10.Victor Hugo Pena Vitalicio Seguros Colombië
11.Serhiy Gontchar Liquigas-Pata Oekraine
12.Axel Merckx Mapei-Quickstep België
13.Dariusz Baranowski Banesto Polen
14.Paolo Lanfranchi Mapei-Quickstep Italië
15.Francisco Mancebo Banesto Spanje
16.Leonardo Piepoli Banesto Italië
17.Hernan Buenahora Nectar-Selle Italia Colombië
18.Santiago Blanco Vitalicio Seguros Spanje
19.Paolo Savoldelli Saeco-Valli&Valli Italië
20.Chann McRae Mapei-Quickstep U.S.A.
1999
1.Paolo Savoldelli Saeco-Cannondale Italië
2.Laurent Jalabert ONCE-Deutsche Bank Frankrijk
3.Ivan Gotti Polti Italië
4.Daniel Clavero Vitalicio Seguros Spanje
5.Serhiy Gontchar Vini Caldirola-Sidermec Oekraine
6.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
7.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
8.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca Spanje
9.Gilberto Simoni Ballan-Alessio Italië
10.Niklas Axelsson Navigare-Gaerne Zweden
11.Andrei Zintchenko Vitalicio Seguros Rusland
12.Roberto Sgambelluri Cantina Tollo-Alexia Italië
13.Richard Virenque Polti Frankrijk
14.Peter Luttenberger ONCE-Deutsche Bank Oostenrijk
15.Pavel Padrnos Lampre-Daikin Tsjechië
16.Daniele De Paoli Amica Chips-Almeria Italië
17.Giuseppe Di Grande Mapei-Quick Step Italië
18.Andrea Noe Mapei-Quick Step Italië
19.Andrei Teteriuk Liquigas-Pata Kazakstan
20.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
1998
1.Marco Pantani Mercatone Uno-Bianchi Italië
2.Pavel Tonkov Mapei-Bricobi Rusland
3.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland
4.Paolo Savoldelli Saeco-Cannondale Italië
5.Gianni Faresin Mapei-Bricobi Italië
6.Giuseppe Guerini Polti Italië
7.Andrea Noe Asics-CGA Italië
8.Daniel Clavero Vitalicio Seguros Spanje
9.Alex Zulle Festina-Lotus Zwitserland
10.Paolo Bettini Asics-CGA Italië
11.Roberto Sgambelluri Brescialat-Liquigas Italië
12.Serhiy Gontchar Cantina Tollo-Alexia Ukraine
13.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië
14.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Bianchi Italië
16.Paolo Lanfranchi Mapei-Bricobi Italië
17.Vladislav Bobrik Riso Scotti-MG Rusland
18.Wladimir Belli Festina-Lotus Italië
19.Davide Rebellin Polti Italië
20.Jose Jaime Gonzalez Pico Kelme-Costa Blanca Colombië
1997
1.Pavel Tonkov Mapei-GB Rusland
2.Ivan Gotti Saeco-Estro Italië
3.Giuseppe Guerini Polti Italië
4.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
5.Paolo Savoldelli Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Wega Italië
7.Andrea Noe Asics-CGA Italië
8.Wladimir Belli Brescialat-Oyster Italië
9.Nicola Miceli Aki-Safi Italië
10.Serhiy Gontchar Aki-Safi Ukraine
11.Marcos Serrano Kelme-Costa Blanca Spanje
12.Dario Frigo Saeco-Estro Italië
13.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
14.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Jose Jaime Gonzalez Pico Kelme-Costa Blanca Colombië
16.Evgeni Berzin Batik-Del Monte Rusland
17.Axel Merckx Polti België
18.Alberto Volpi Batik-Del Monte Italië
19.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
20.Massimiliano Gentili Cantina Tollo-Carrier Italië
1996
1.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
2.Davide Rebellin Polti Italië
3.Enrico Zaina Carrera-Longoni Italië
4.Piotr Ugrumov Roslotto-ZG Mobili Letland
5.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
6.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
7.Evgeni Berzin Gewiss-Playbus Rusland
8.Pavel Tonkov Panaria-Vinavil Rusland
9.Jean Cyrille Robin Festina-Lotus Frankrijk
10.Ivan Gotti Gewiss-Playbus Italië
11.Zenon Jaskula Brescialat-Verynet Polen
12.Bruno Cenghialta Gewiss-Playbus Italië
13.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
14.Aleksander Shefer Scrigno-Blue Storm Kazakstan
15.Gianni Faresin Panaria-Vinavil Italië
16.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
17.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
18.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
19.Vladimir Poulnikov TVM-Farm Frites Ukraine
20.Giuseppe Guerini Polti Italië
1995
1.Evgeny Berzin Gewiss-Ballan Rusland
2.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
3.Tony Rominger Mapei-GB Zwitserland
4.Enrico Zaina Carrera-Tassoni Italië
5.Heinz Imboden Refin-Cantina Tollo Zwitserland
6.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië
7.Piotr Ugrumov Gewiss-Ballan Letland
8.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
9.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
10.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië
11.Mariano Piccoli Brescialat-Fago Italië
12.Stefano Cattai ZG Mobili-Selle Italia Italië
13.Oliveiro Rincon ONCE Colombië
14.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
15.Pavel Tonkov Lampre-Panaria Rusland
16.Georg Totschnig Polti-Granarolo Oostenrijk
17.Francesco Frattini Gewiss-Ballan Italië
18.Vladislav Bobrik Gewiss-Ballan Rusland
19.Alberto Elli MG-Technogym Italië
20.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
1994
1.Marco Pantani Carrera Italië
2.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Pavel Tonkov Lampre Rusland
5.Pascal Richard GB-MG boys Zwitserland
6.Armand De Las Cuevas Castorama Frankrijk
7.Claudio Chiappucci Carrera Italië
8.Nelson Rodriguez ZG-Mobili Colombië
9.Vladimir Pulnikov Carrera Oekraïne
10.Miguel Indurain Banesto Spanje
11.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
12.Maximilian Sciandri GB-MG boys Italië
13.Davide Rebellin GB-MG boys Italië
14.Franco Ballerini Mapei Italië
15.Roberto Conti Lampre Italië
16.Rolf Sörensen GB-MG boys Denemarken
17.Wladimir Belli Lampre Italië
18.Stefano Della Santa Mapei Italië
19.Michel Dernies Motorola België
20.Erwin Nijboer Banesto Nederland
1993
1.Miguel Indurain Banesto Spanje
2.Stephen Roche Carrera Ierland
3.Claudio Chiappucci Carrera Italië
4.Maurizio Fondriest Lampre Italië
5.Pjotr Ugrumov Mecair G.O.S.
6.Moreno Argentin Mecair Italië
7.Zenon Jaskula GB-MG Polen
8.Pavel Tonkov Lampre G.O.S.
9.Vladimir Pulnikov Carrera G.O.S.
10.Giorgio Furlan Ariostea Italië
11.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
12.Dimitri Konyshev Jolly Club 88 G.O.S.
13.Gianni Bugno Gatorade Italië
14.Gérard Rué Banesto Frankrijk
15.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
16.Heinz Imboden Mecair Zwitserland
17.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
18.Andrei Tchmil GB-MG G.O.S.
19.Laurent Desbiens Castorama Frankrijk
20.Uwe Ampler Telekom Duitsland
1992
1.Marco Giovanetti Gatorade Italië
2.Roberto Conti Ariostea Italië
3.Franco Vona GB/MG Boys Italië
4.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
5.Flavio Giupponi Mercatone Italië
6.Franco Chioccioli GB/MG Boys Italië
7.Thierry Claveyrolat “Z” Frankrijk
8.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
9.Luis Herrera Ryalcao Colombia
10.Miguel Indurain Banesto Spanje
11.Uwe Ampler Telekom Duitsland
12.Bruno Cornillet “Z” Frankrijk
13.Alvaro Mejia Ryalcao Colombia
14.Zenon Jaskula GB/MG Boys Polen
15.Flavio Vanzella GB/MG Boys Italië
16.Fabio Roscioli Carrera Italië
17.Pavel Tonkov Lampre G.O.S.
18.Greg Lemond “Z” V.S.A.
19.Moreno Argentin Ariostea Italië
20.Brian Walton Motorola Canada
1991
1.Marco Giovanetti Gatorade Italië
2.Silvio Martinello Gis Italië
3.Acacio Da Silva Festina Portugal
4.Greg Lemond “Z” V.S.A.
5.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
6.Fabio Bordonali Gis Italië
7.Claudio Chiappucci Carrera Italië
8.Gianni Bugno Gatorade Italië
9.Eric Boyer “Z” Frankrijk
10.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
11.Zenon Jaskula Del Tongo Polen
12.Leonardo Sierra Selle Italia Venezuela
13.Vladimir Pulnikov Carrera Sovjet-Unie
14.Roberto Conti Ariostea Italië
15.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
16.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
17.Fabian Fuchs Banesto Zwitserland
18.Pedro Delgado Banesto Spanje
19.Franco Ballerini Del Tongo Italië
20.Raimondi Vairetti Selle Italia Italië
1990
1.Marco Giovanetti SEUR Italië
2.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
3.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
4.Zenon Jaskula Diana Polen
5.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
6.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
7.Lech Piasecki Diana Polen
8.Joachim Halupczok Diana Polen
9.Alvaro Pino SEUR Spanje
10.Assiat Saitov Alfa Lum USSR
11.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
12.Armand De Las Cuevas Banesto Frankrijk
13.Giuseppe Saronni Diana Italië
14.Dominique Arnaud Banesto Frankrijk
15.Vassily Zhdanov Alfa Lum USSR
16.John Talen Panasonic Nederland
17.Claudio Chiappucci Carrera Italië
18.Christophe Manin R.M.O. Frankrijk
19.Flavio Giupponi Carrera Italië
20.Phil Anderson T.V.M. Australië
1989
1 Remig Stumpf Toshiba BRD
2 Stephan Joho Ariostea Zwitserland
3 Moreno Argentin Gewiss Italië
4 Alfred Achermann Domex Zwitserland
5 Gianni Bugno Chateau d’Ax Italië
6 Jesper Worre Cafe de Colombia Denemarken
7 Dirk De Wolf P.D.M. België
8 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
9 Laurent Biondi Fagor Frankrijk
10 Antonio Agudelo Cafe de Colombia Colombia
11 Etienne De Wilde Histor België
12 Massimo Podenzana Atala Italië
13 Andrea Michelucci Polli Italië
14 Michel Cornelissen Panasonic Nederland
15 Jose Maria Palacin Puertas Mavisa Spanje
16 Massimiliano Lelli Atala Italië
17 Gilles Mas Puertas Mavisa Frankrijk
18 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
19 Davide Brotini Polli Italië
20 Jesus Montoya Teka Spanje
1988
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
3.Omar Hernandez Reynolds Colombia
4.Erik Breukink Panasonic Nederland
5.Lech Piasecki Del Tongo Polen
6.Stéphane Joho Ariostea Zwitserland
7.Guido Bontempi Carrera Italië
8.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
9.Johan Vandervelde Gis Nederland
10.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
11.Roberto Pagnin Bianchi Italië
12.Daniel Gisiger Isotonic Zwitserland
13.Maurizio Fondriest Alfa Lum Italië
14.Pedro Delgado Reynolds Spanje
15.Roberto Visentini Carrera Italië
16.Erich Maechler Carrera Zwitserland
17.Moreno Argentin Bianchi Italië
18.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
19.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
20.Palmiro Masciarelli Gis Italië
1987
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Johan Vandervelde Gis Nederland
3.Stéphane Guay Reynolds Frankrijk
4.Erik Breukink Panasonic Nederland
5.Flavio Giupponi Del Tongo Italië
6.Lech Piasecki Del Tongo Polen
7.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
8.Christian Jourdan Toshiba Frankrijk
9.Marino Lejaretta Seat Spanje
10.Leo Schönenberger Fibok Zwitserland
11.Moreno Argentin Bianchi Italië
12.Roberto Ceruti Del Tongo Italië
13.Steve Bauer Toshiba Canada
14.Palmiro Masciarelli Gis Italië
15.Roberto Pagnin Bianchi Italië
16.Camillo Passera Ecoflam Italië
17.Paolo Rosola Bianchi Italië
18.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
19.Dominique Gaigne Toshiba Frankrijk
20.Tullio Cortinovis Bianchi Italië
1986
1.Jesper Worre Santini Denemarken
2.Marco Giovanetti Gis Italië
3.Silvano Contini Gis Italië
4.Alfio Vandi Ariostea Italië
5.Michael Wilson Ecoflam Australië
6.Mario Beccia Malvor Italië
7.Francesco Moser Supermercati Italië
8.Alessandro Paganessi Bianchi Italië
9.Alessandro Pozzi Gis Italië
10.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
11.Renato Piccolo Malvor Italië
12.Roberto Visentini Carrera Italië
13.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
14.Dag Erik Pedersen Ariostea Noorwegen
15.Tommi Prim Bianchi Zweden
16.Marino Amadori Ecoflam Italië
17.Claudio Corti Supermercati Italië
18.Franco Chiocchioli Ecoflam Italië
19.Niki Rüttiman La Vie Claire Zwitserland
20.Acacio da Silva Malvor Portugal
1985
1.Francesco Moser Gis Italië
2.Johan van der Velde Vini Ricordi Nederland
3.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
4.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
5.Franco Chioccioli Maggi Mobili Italië
6.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
7.Gibi Baronchelli Brianzoli Italië
8.Michael Wilson Alpilatte Australië
9.Marino Lejaretta Alpilatte Spanje
10.Silvano Contini Ariostea Italië
11.Tommi Prim Bianchi Zweden
12.Emmanuele Bombini Del Tongo Italië
13.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
14.Alberto Volpi Bianchi Italië
15.Marco Giovanetti Ariostea Italië
16.Frank Hoste Del Tongo België
17.Wladimiro Panizza Ariostea Italië
18.Christian Jourdan La Vie Claire Frankrijk
19.Luciano Loro Del Tongo Italië
20.Marino Amadori Alpilatte Italië
1984
1.Francesco Moser Gis Italië
2.Czeslaw Lang Carrera Polen
3.Rudy Matthijs Splendor België
4.Guy Gallopin Skil Frankrijk
5.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
6.Wladimiro Panizza Atala Italië
7.Tommi Prim Bianchi Zweden
8.Carmelo Barone Ariostea Italië
9.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
10.Johan Vandervelde Metauromobili Nederland
11.Acacio da Silva Malvor Portugal
12.Graham Jones Système U G.B.
13.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
14.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
15.Giovanni Battaglin Carrera Italië
16.Daniël Willems Murella België
17.Henk Lubberding Panasonic Nederland
18.Moreno Argentin Sammontana Italië
19.Alessandro Pozzi Bianchi Italië
20.Marc Gomez La Vie Claire Frankrijk
1983
1.Giambattista Baronchelli Sammontana Italië
2.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
3.Faustino Ruperez Zor Spanje
4.Wladimiro Panizza Atala Italië
5.Alberto Fernandez Zor Spanje
6.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
7.Roberto Visentini Inoxpran Italië
8.Mario Beccia Malvor Italië
9.Jostein Wilmann Eorotex Noorwegen
10.Tommi Prim Bianchi Zweden
11.Dieter Thurau Del Tongo B.R.D.
12.Lucien Van Impe Metauro België
13.Fabrizio Verza Gis Italië
14.Eduardo Chozas Zor Spanje
15.Jean-René Bernaudeau Wolber Frankrijk
16.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
17.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
18.Francesco Moser Gis Italië
19.Fons De Wolf Bianchi België
20.Pierino Gavazzi Atala Italië
1982
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
3.Silvano Contini Bianchi Italië
4.Tommi Prim Bianchi Zweden
5.Giambattista Baronchelli Bianchi Italië
6.Bernard Hinault Renault Frankrijk
7.Urs Freuler Atala Zwitserland
8.Pierino Gavazzi Atala Italië
9.Giovanni Mantovani Famcucine Italië
10.Mario Beccia Hoonved Italië
11.Paolo Rosola Atala Italië
12.Bernard Becaas Renault Frankrijk
13.Wladimiro Panizza Atala Italië
14.Guido Bontempi Inoxpran Italië
15.Silvestro Milani Hoonved Italië
16.Michael Wilson Alfa Lum Australië
17.Eddy Schepers Dromedario België
18.Alfio Vandi Metauro Italië
19.Alain Vigneron Renault Frankrijk
20.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
1981
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Knud Knudsen Bianchi Noorwegen
3.Serge Parsani Bianchi Italië
4.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
5.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
6.Luciano Borgognoni Magniflex Italië
7.Salvatore Maccali Magniflex Italië
8.Pedro Munoz Zor Spanje
9.Jorgen Marcussen Inoxpran Denemarken
10.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
11.Mario Beccia Hoonved Italië
12.Tommi Prim Bianchi Zweden
13.Roberto Visentini Sammontana Italië
14.Eduardo Chozas Zor Spanje
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Moreno Argentin Sammontana Italië
17.Wladimiro Panizza Atala Italië
18.Battista Baronchelli Bianchi Italië
19.Silvano Contini Bianchi Italië
20.Walter Passuello Gis Italië
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Alfio Vandi Famcucine Italië
3.Giuseppe Saronni Gis Italië
4.Piero Onesti Gis Italië
5.Dorino Vanzo Selle Royal Italië
6.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
7.Gregor Braun Sanson B.R.D.
8.Roberto Calovi Gis Italië
9.Tommi Prim Bianchi Zweden
10.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
11.Franco Foresti Selle Royal Italië
12.Wladimiro Panizza Gis Italië
13.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
14.Luciano Donati San Giacomo Italië
15.Alessandro Cardelli Selle Royal Italië
16.Mario Beccia Hoonved Italië
17.Attilio Rota Sanson Italië
18.Roberto Visentini San Giacomo Italië
19.Marcello Osler Sanson Italië
20.Francesco Moser Sanson Italië
1979
1.Giuseppe Saronni Scic Italië
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Mario Beccia Sanson Italië
4.Silvano Contini Bianchi Italië
5.Bernard Hinault Renault Frankrijk
6.Antonio Lualdi Gis Italië
7.Roger De Vlaeminck Gis België
8.Marino Amadori Hoonved Italië
9.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
10.Ronald De Witte Sanson België
11.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
12.Alessandro Pozzi Bianchi Italië
13.Bruno Wolfer Bianchi Zwitserland
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Daniël Willems IJsboerke België
16.Ludo Peeters IJsboerke België
17.Bernt Johansson Fiorella Zweden
18.Palmiro Masciarelli Sanson Italië
19.Gabriele Landoni Gis Italië
20.Alfio Vandi Magniflex Italië
1978
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Joop Zoetemelk Miko Nederland
4.Gibi Baronchelli Scic Italië
5.Bernt Johansson Fiorella Italië
6.Wladimiro Panizza Scic Italië
7.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
10.Roger De Vlaeminck Sanson België
11.Michel Pollentier Flandria België
12.Jos Bruyère C&A België
13.Freddy Maertens Flandria België
14.Paul Wellens Raleigh België
15.Johan De Muynck Bianchi België
16.Herman Van Springel Marc België
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Mariano Martinez Jobo Frankrijk
19.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
20.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
1977
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Wladimiro Panizza Scic Italië
3.Gibi Baronchelli Scic Italië
4.Alfio Vandi Magniflex Italië
5.Ronald Dewitte Brooklyn België
6.Claudio Bortolotto Sanson Italië
7.Felice Gimondi Bianchi Italië
8.Remo Rocchia Vibor Italië
9.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
10.Walter Riccomi Scic Italië
11.José Luis Viejo Kas Spanje
12.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
13.Mario Beccia Sanson Italië
14.Wilmo Francioni Magniflex Italië
15.Simone Fraccaro Jollyceramica Italië
16.Vittorio Algeri G.B.C. Italië
17.Gonzalo Aja Teka Spanje
18.Amilcare Sgalbazzi Jollyceramica Italië
19.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
20.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
1976
1.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
2.Andres Oliva Kas Spanje
3.Francesco Moser Sanson Italië
4.Felice Gimondi Bianchi Italië
5.Johan De Muynck Brooklyn België
6.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
7.Gibi Baronchelli Scic Italië
8.Wladimiro Panizza Scic Italië
9.Alfio Vandi Magniflex Italië
10.Eddy Merckx Molteni België
11.Walter Riccomi Scic Italië
12.Juan Pujol Kas Spanje
13.Roberto Poggiali Sanson Italië
14.Joseph Bruyère Molteni België
15.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
16.Julian Andiano Teka Spanje
17.Tony Houbrechts Bianchi België
18.Italo Zilioli Furzi Italië
19.Fernando Mendes Teka Portugal
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
2.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
3.Davide Boifava Furzi Italië
4.Marcello Bergamo Jollyceramica Italië
5.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
6.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
7.Francisco Galdos Kas Spanje
8.Felice Gimondi Bianchi Italië
9.Gibi Baronchelli Scic Italië
10.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Walter Riccomi Scic Italië
13.Constantino Conti Furzi Italië
14.Donato Giuliani Jollyceramica Italië
15.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
16.Pasquale Pugliese Zonca Italië
17.Enrico Guadrini Zonca Italië
18.Roland Salm Zonca Zwitserland
19.Andres Oliva Kas Spanje
20.Giacinto Santambrogio Bianchi Italië
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Gibi Baronchelli Scic Italië
3.Felice Gimondi Bianchi Italië
4.Constantino Conti Scic Italië
5.José Manuel Fuente Kas Spanje
6.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
7.Francesco Moser Filotex Italië
8.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
9.Franco Bitossi Filotex Italië
10.Gösta Petterson Ferretti Zweden
11.Marino Basso Bianchi Italië
12.Patrick Sercu Brooklyn België
13.Rik Van Linden Rokado België
14.Tullio Rossi Magniflex Italië
15.Enrico Paolini Scic Italië
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Arturo Pecchielan Dreher Italië
18.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
19.Enrico Maggioni Jollyceramica Italië
20.Pierino Gavazzi Jollyceramica Italië
1973
1.Wladimiro Panizza G.B.C. Italië
2.Felice Gimondi Bianchi Italië
3.Giovanni Battaglin Jolly Italië
4.Gösta Petterson Scic Zweden
5.Franco Bitossi Sammontana Italië
6.Eddy Merckx Molteni België
7.Roberto Poggiali Sammontana Italië
8.José Pesarrodona Kas Spanje
9.Santiago Lazcano Kas Spanje
10.Maurizio Gambarotto Dreher Italië
11.Franco Ongarato Dreher Italië
12.Ole Ritter Bianchi Denemarken
13.Giovanni Cavalcanti Bianchi Italië
14.José Manuel Fuente Kas Spanje
15.Francesco Galdos Kas Spanje
16.Gianni Motta Zonca Italië
17.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18.Hennie Kuiper Rokado Nederland
19.Luis Zubero Kas Spanje
20.Gonzalo Aja Kas Spanje
1972
1.Roger De Vlaeminck Dreher België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Arnaldo Caverzasi Filotex Italië
4.Giuseppe Perletto Zonca Italië
5.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
6.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
7.Felice Gimondi Salvarani Italië
8.Marcello Bergamo Filotex Italië
9.Wladimiro Panizza Zonca Italië
10.Franco Bitossi Filotex Italië
11.José Manuel Fuente Kas Spanje
12.Gianni Motta Ferretti Italië
13.Silvano Ravagli G.B.C. Italië
14.Michele Dancelli Scic Italië
15.Roger Swerts Molteni België
16.Ole Ritter Dreher Denemarken
17.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
18.Francesco Galdos Kas Spanje
19.Gösta Petterson Ferretti Zweden
20.Enrico Paolini Scic Italië
1971
1.Felice Gimondi Bianchi Italië
2.Michel Pollentier Flandria België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Herman Van Springel Rokado België
7.Marcello Bergamo Filotex Italië
8.André Dierickx Flandria België
9.Francesco Moser Filotex Italië
10.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
11.Frans Verbeeck Watney België
12.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
13.Franco Bitossi Sammontana Italië
14.Italo Zilioli Dreher Italië
15.Gösta Petterson Scic Zweden
16.Enrico Paolini Scic Italië
17.Davide Boifava Magniflex Italië
18.Pietro Guerra Bianchi Italië
19.Phil Bayton Raleigh G.B.
20.Enrico Maggioni Jollyceramica Italië
1970
1 Eddy Merckx Faemino België
2 Felice Gimondi Salvarani Italië
3 Franco Bitossi Filotex Italië
4 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
5 Martin Van Den Bossche Molteni België
6 Michele Dancelli Molteni Italië
7 Ole Ritter Germanvox Denemarken
8 Italo Zilioli Faemino Italië
9 Miguel Maria Lasa La Casera Spanje
10 Vittorio Adorni Scic Italië
11 Roberto Poggiali Salvarani Italië
12 Franco Balmamion Salvarani Italië
13 Enrico Maggioni Ferretti Italië
14 Silvano Schiavon Salvarani Italië
15 Vito Taccone Cosatto Italië
16 Attilio Rota Dreher Italië
17 Ugo Colombo Filotex Italië
18 Enrico Paolini Scic Italië
19 Giovanni Cavalcanti Salvarani Italië
20 Aldo Moser G.B.C. Italië
1969
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Herman Van Springel Mann België
3.Eddy Merckx Faema België
4.Jan Janssen Pelforth Nederland
5.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
6.Martin Van Den Bossche Faema België
7.Italo Zilioli Filotex Italië
8.Gianni Motta Molteni Italië
9.Felice Gimondi Salvarani Italië
10.Edward Weckx Goldor België
11.Jean-Louis Bodin Frimatic Frankrijk
12.Wilfried David Flandria België
13.Rolf Maurer Zimba Zwitserland
14.Tony Houbrechts Flandria België
15.Jos Van Der Vleuten Peugeot Nederland
16.Jo De Roo Willem II Nederland
17.Ole Ritter Germanvox Denemarken
18.Marcel Maes Willem II België
19.André Bayssière Peugeot Frankrijk
20.Adriano Durante Max Meyer Italië
1968
1.Vittorio Adorni Faema Italië
2.Eddy Merckx Faema België
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.Herman Van Springel Mann België
5.Gianni Motta Molteni Italië
6.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
7.Franco Balmanion Molteni Italië
8.Franco Bitossi Filotex Italië
9.Ferdinand Bracke Peugeot België
10.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
11.Rudi Altig Molteni B.R.D.
12.Marino Basso Molteni Italië
13.Italo Zilioli Filotex Italië
14.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
15.Charly Grosskost Bic Frankrijk
16.Ole Ritter Germanvox Denemarken
17.Walter Godefroot Flandria België
18.Daniël Van Rijckeghem Mann België
19.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
20.Serge Bolley Bic Frankrijk
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Vittorio Adorni Salamini Italië
4.Rudi Altig Molteni B.R.D.
5.José Perez-Frances Kas Spanje
6.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
7.Silvano Schiavon Vittadello Italië
8.Franco Balmanion Molteni Italië
9.Gianni Motta Molteni Italië
10.Dino Zandegu Salvarani Italië
11.Michele Dancelli Vittadello Italië
12.Italo Zilioli Salvarani Italië
13.Willy Planckaert Romeo België
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Claudio Michelotto Max Meyer Italië
16.Ferdinand Bracke Peugeot België
17.Francesco Gabica Kas Spanje
18.Eusebio Velez Kas Spanje
19.Marcello Mugnaini Filotex Italië
20.Wladimiro Panizza Vittadello Italië
1966
1.Marino Fontana Mainetti Italië
2.Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
3.Franco Balmanion Sanson Italië
4.Imerio Massignan Bianchi Italië
5.Julio Jimenez Ford Spanje
6.Gianni Motta Molteni Italië
7.Jean Graczyk Ford Frankrijk
8.Italo Zilioli Sanson Italië
9.Jacques Anquetil Ford Frankrijk
10.Felice Gimondi Salvarani Italië
11.Vittorio Adorni Salvarani Italië
12.Franco Bitossi Filotex Italië
13.Vito Taccone Vittadello Italië
14.Rolf Maurer Filotex Zwitserland
15.Dino Zandegu Bianchi Italië
16.Jos Huysmans Mann België
17.Silvano Schiavon Legnano Italië
18.Rudi Altig Molteni Duitsland
19.Antonio Bailetti Bianchi Italië
20.Marcello Mugnaini Filotex Italië
1965
1 Vittorio Adorni Salvarani Italië
2 Italo Zilioli Sanson Italië
3 Felice Gimondi Salvarani Italië
4 Franco Balmamion Sanson Italië
5 Vito Taccone Salvarani Italië
6 Franco Bitossi Filotex Italië
7 Roberto Poggiali Ignis Italië
8 Imerio Massignan Ignis Italië
9 Guido De Rosso Molteni Italië
10 Marcello Mugnaini Maino Italië
11 Bruno Mealli Bianchi Italië
12 Renzo Fontona Ignis Italië
13 Michele Dancelli Molteni Italië
14 Silvano Schiavon Legnano Italië
15 Albano Negro Bianchi Italië
16 Luciano Sambi Legnano Italië
17 Frans Brandts Romeo België
18 Graziano Battistini Vittadello Italië
19 Giancarlo Ferretti Legnano Italië
20 Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
1964
1.Guido De Rosso Molteni Italië
2.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
3.Franco Bitossi Springoil Italië
4.Italo Zilioli Carpano Italië
5.Antonio Gomez del Moral Kas Spanje
6.Vittorio Adorni Salvarani Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Franco Balmanion Cynar Italië
9.Willi Altig St.Raphael B.R.D.
10.Cees Lute St.Raphael Nederland
11.Bruno Mealli Cynar Italië
12.Nino Defilippis I.B.A.C. Italië
13.Giorgio Zancanaro Philco Italië
14.Rolf Maurer Cynar Zwitserland
15.Walter Boucquet Romeo België
16.Rafaele Marcoli Legnano Italië
17.Pietro Zoppas C.I.T.E. Italië
18.Marcello Mugnaini Lygie Italië
19.Angelino Soler I.B.A.C. Spanje
20.Vendramino Bariviera Carpano Italië
1963
1 Vittorio Adorni Cynar Italië
2 Guido De Rosso Molteni Italië
3 Franco Balmamion Carpano Italië
4 Giorgio Zancanaro San Pellegrino Italië
5 Vito Taccone Lygie Italië
6 Diego Ronchini Salvarani Italië
7 Bruno Mealli Cynar Italië
8 Imerio Massignan Legnano Italië
9 Guido Carlesi Molteni Italië
10 Graziano Battistini I.B.A.C. Italië
11 Ernesto Bono San Pellegrino Italië
12 Carlo Brugnami Gazzola Italië
13 Renzo Fontona I.B.A.C. Italië
14 Franco Cribiori Gazzola Italië
15 Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
16 Angelo Conterno Carpano Italië
17 Vittorio Casati Legnano Italië
18 Jaime Alomar C.I.T.E. Spanje
19 Italo Zilioli Carpano Italië
20 Luigi Maserati Gazzola Italië
1962
1 Nino Defilippis Carpano Italië
2 Guido Carlesi Philco Italië
3 Antonio Suarez Vasquez Ghigi Spanje
4 Vito Taccone Atala Italië
5 Imerio Massignan Legnano Italië
6 Franco Balmamion Carpano Italië
7 Graziano Battistini Legnano Italië
8 Carlo Brugnami Philco Italië
9 Vittorio Adorni Philco Italië
10 Jose Perez Frances Ferrys Spanje
11 Ercole Baldini Ignis Italië
12 Armand De Smet Faema België
13 Angelino Soler Ghigi Spanje
14 Gastone Nencini Ignis Italië
15 Huib Zilverberg Faema Nederland
16 Guido De Rosso Molteni Italië
17 Giuseppe Fallarini Molteni Italië
18 Aldo Moser San Pellegrino Italië
19 Bruno Martinato Gazzola Italië
20 Angelo Conterno Carpano Italië
1961
1.John Van Tongerloo Faema België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Antonio Suarez Faema Spanje
4.Willy Schroeders Faema België
5.Arnaldo Pambianco Fides Italië
6.Guido Carlesi Philco Italië
7.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
8.Renato Giusti Philco Italië
9.Charly Gaul Gazzola Luxemburg
10.Nino Defilippis Carpano Italië
11.Hans Junkermann Condor Duitsland
12.Carlo Brugnami Philco Italië
13.Vito Taccone Atala Italië
14.Graziano Battistini Legnano Italië
15.Gabriel Mas Faema Spanje
16.Adriano Zamboni Philco Italië
17.Imerio Massignan Legnano Italië
18.Franco Balmamion Carpano Italië
19.Miguel Poblet Ignis Spanje
20.Angelo Conterno Carpano Italië
1960
1.Gastone Nencini Carpano Italië
2.Guido Carlesi Philco Italië
3.Charly Gaul E.M.I. Luxemburg
4.Rik Van Looy Faema België
5.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Giuseppe Sartore Carpano Italië
8.Irnerio Massignan Legnano Italië
9.Diego Ronchini Ghigi Italië
10.Jos Hoevenaers Ghigi België
11.Arnaldo Pambianco Legnano Italië
12.Edouard Delberghe Helyett Frankrijk
13.Rino Benedetti Ghigi Italië
14.Adriano Zamboni Torpado Italië
15.Hilaire Couvreur Helyett België
16.Agostino Coletto Carpano Italië
17.Hans Junkermann Torpado Duitsland
18.Jan Adriaenssens Carpano België
19.Graziano Battistini Legnano Italië
20.Carlo Brugnami Philco Italië
1959
1.Gastone Nencini Carpano Italië
2.Miguel Poblet Ignis Spanje
3.Charly Gaul E.M.I. Luxemburg
4.Rik Van Looy Faema België
5.Guido Carlesi Molteni Italië
6.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
7.Ercole Baldini Ignis Italië
8.Irnerio Massignan Legnano Italië
9.Graziano Battistini Legnano Italië
10.Nino Defilippis Carpano Italië
11.Diego Ronchini Ghigi Italië
12.Hans Junkermann Condor Duitsland
13.Adriano Zamboni Torpado Italië
14.Angelo Conterno Carpano Italië
15.Hilaire Couvreur Faema België
16.Ernesto Bono Legnano Italië
17.Alfredo Sabbadin Atala Italië
18.Alessandro Fantini Atala Italië
19.Rino Benedetti Ghigi Italië
20.Pasquale Fornara E.M.I. Italië
1958
1.Ercole Baldini Legnano Italië
2.Wim Van Est Locomotief Nederland
3.Fausto Coppi Coppi Italië
4.Aldo Moser Cali Broni Italië
5.Louison Bobet Mercier Frankrijk
6.Fred De Bruyne Carpano België
7.Rik Van Looy Faema België
8.Charly Gaul Faema Luxemburg
9.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
10.Rik Van Steenbergen Elvé België
11.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
12.Rolf Graf Allegro Zwitserland
13.Raymond Impanis Peugeot België
14.Leon Van Daele Faema België
15.Angelo Conterno Carpano Italië
16.André Darrigade Helyett Frankrijk
17.Jef Planckaert Carpano België
18.Raphaël Geminiani Geminiani Frankrijk
19.Jean Forestier Essor Frankrijk
20.Albert Bouvet Mercier Frankrijk
1957
1.Charly Gaul Faema Luxemburg
2.Fiorenzo Magni Leo Italië
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Rik Van Looy Faema België
5.Agostino Coletto Legnano Italië
6.Aldo Moser Leo Italië
7.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
8.Alessandro Fantini Atala Italië
9.Stan Ockers Peugeot België
10.Rik Luyten Faema België
11.André Darrigade Helyett Frankrijk
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gilbert De Smet Faema België
15.René Strehler Faema Zwitserland
16.Jan Adriaenssens Peugeot België
17.Seamus Elliot Helyett Ierland
18.Bruno Monti Atala Italië
19.Giorgio Albani Legnano Italië
20.Raymond Impanis Elvé België
1956
1.Cleto Maule Torpado Italië
2.Aldo Moser Leo Italië
3.Bruno Monti Atala Italië
4.Charly Gaul Faema Luxemburg
5.Fiorenzo Magni Nivea Italië
6.Giorgio Albani Legnano Italië
7.Alessandro Fantini Atala Italië
8.Arrigo Padovan Atala Italië
9.Agostino Coletto Legnano Italië
10.Guido De Santi Bianchi Italië
11.Mario Baroni Nivea Italië
12.Waldemaro Bartolozzi Legnano Italië
13.Pierino Baffi Leo Italië
14.Edgard Sorgeloos Mercier België
15.Miguel Poblet Faema Spanje
16.Jean Brankart Geminiani België
17.Hilaire Couvreur Carpano België
18.Pietro Giudici Fréjus Italië
19.Rino Benedetti Ignis Italië
20.Vito Favero Atala Italië
1955
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Pasquale Fornara Cilo Italië
3.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
4.Gino Bartali Legnano Italië
5.Loretto Petrucci Bianchi Italië
6.Wim Van Est Garin Nederland
7.Fiorenzo Magni Ganna Italië
8.Stan Ockers Elvé België
9.Angelo Conterno Legnano Italië
10.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
11.Michele Gismondi Bianchi Italië
12.Gerrit Peters Garin Nederland
13.Nino De Filippis Legnano Italië
14.Bruno Landi Atala Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Fernando Terruzzi Ganna Italië
17.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
18.Ettore Milano Bianchi Italië
19.Henri Van Kerckhove Mercier België
20.Luciano Pezzi Bianchi Italië
1954
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Agostino Coletto Fréjus Italië
3.Fausto Coppi Bianchi Italië
4.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
5.Carlo Clerici Cilo Zwitserland
6.Antonio Bevilacqua Doniselli Italië
7.Giuseppe Minardi Legnano Italië
8.Fiorenzo Magni Nivea Italië
9.Nino Assirelli Arbos Italië
10.Giancarlo Astrua Atala Italië
11.Wim Van Est Locomotief Nederland
12.Gerrit Voorting Locomotief Nederland
13.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
14.Rik Van Steenbergen Girardengo België
15.Fritz Schär Cilo Zwitserland
16.Angelo Conterno Fréjus Italië
17.Loretto Petrucci Atala Italië
18.Giorgio Albani Legnano Italië
19.Bernardo Ruiz Faema Spanje
20.Wout Wagtmans Locomotief Nederland
1953
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
3.Wim Van Est Garin Nederland
4.Franco Franchi Ganna-Ursus Italië
5.Francesco Bianchi Carpano Italië
6.Pasquale Fornara Cilo Italië
7.Gino Bartali Bartali Italië
8.Fiorenzo Magni Ganna-Ursus Italië
9.Renato Moresco Carpano Italië
10.Angelo Conterno Carpano Italië
11.Gerrit Peters Garin Nederland
12.Loretto Petrucci Bianchi Italië
13.Michele Gismondi Carpano Italië
14.Donato Zampini Ganna-Ursus Italië
15.Bruno Landi Atala Italië
16.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
17.Fernando Terruzzi Ganna-Ursus Italië
18.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
19.Ettore Milano Bianchi Italië
20.Luciano Pezzi Atala Italië
1952
1.Fiorenzo Magni Taurea Italië
2.Fausto Coppi Bianchi Italië
3.Gino Bartali Bartali-Benotto Italië
4.Rik Van Steenbergen Mercier België
5.Fritz Schär Allegro Zwitserland
6.Silvano Maggini Taurea Italië
7.Antonio Logli Bartali-Benotto Italië
8.Alfredo Martini Taurea Italië
9.Alfredo Pasotti Legnano Italië
10.Antonio Bevilacqua Bartali-Benotto Italië
11.Luciano Pezzi Bianchi Italië
12.Vincenzo Rossello Cilo Italië
13.Giancarlo Astrua Legnano Italië
14.Serafino Biagioni Taurea Italië
15.Guido De Santi Taurea Italië
16.Ferdi Kübler Allegro Zwitserland
17.Luigi Casola Bartali-Benotto Italië
18.Louison Bobet Stella Frankrijk
19.Andrea Carrea Bianchi Italië
20.Silvio Pedroni Legnano Italië
1951
1.Louison Bobet Stella Frankrijk
2.Fausto Coppi Bianchi Italië
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
5.Giancarlo Astrua Legnano Italië
6.Antonio Bevilacqua Benotto Italië
7.Umberto Drei Fréjus Italië
8.Fiorenzo Magni Nivea Italië
9.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
10.Luciano Frosini Taurea Italië
11.Adolfo Leoni Taurea Italië
12.Luciano Maggini Bottecchia Italië
13.Serafino Biagioni Ganna Italië
14.Giuseppe Minardi Legnano Italië
15.Giovanni Corrieri Nivea Italië
16.Luigi Casola Benotto Italië
17.Angelo Menon Taurea Italië
18.Pietro Giudici Taurea Italië
19.Guido De Santi Bottecchia Italië
20.Rodolfo Falzoni Taurea Italië
1950
1 Ferdi Kubler Frejus Zwitserland
2 Silvio Pedroni Frejus Italië
3 Hugo Koblet Guerra Zwitserland
4 Fiorenzo Magni Wilier Italië
5 Luciano Maggini Taurea Italië
6 Fritz Schaer Arbos Zwitserland
7 Gino Bartali Bartali Italië
8 Alfredo Martini Taurea Italië
9 Pietro Giudici Cimatti Italië
10 Luciano Pezzi Atala Italië
11 Giancarlo Astrua Taurea Italië
12 Giulio Bresci Bottecchia Italië
13 Pasquale Fornara Legnano Italië
14 Donato Zampini Ganna Italië
15 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
16 Nello Lauredi Helyett Frankrijk
17 Armando Barducci Frejus Italië
18 Ezio Cecchi Cimatti Italië
19 Aldo Ronconi Benotto Italië
20 Mario Vicini Viscontea Italië 1949
1 Giancarlo Astrua Benotto Italië
2 Luciano Maggini Wilier Italië
3 Gino Bartali Bartali Italië
4 Silvio Pedroni Frejus Italië
5 Alfredo Martini Wilier Italië
6 Giulio Bresci Wilier Italië
7 Fritz Schaer Stucchi Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Luciano Pezzi Arbos Italië
10 Adolfo Leoni Legnano Italië
11 Antonio Bevilacqua Atala Italië
12 Pasquale Fornara Legnano Italië
13 Serafino Biagioni Viscontea Italië
14 Giordano Cottur Wilier Italië
15 Nedo Logli Arbos Italië
16 Mario Fazio Bottecchia Italië
17 Ezio Cecchi Cimatti Italië
18 Settimo Simonini Frejus Italië
19 Franco Franchi Frejus Italië
20 Jean Goldschmit Fiorelli Luxemburg
1948
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Giulio Bresci Wilier Italië
3 Alfredo Martini Wilier Italië
4 Giordano Cottur Wilier Italië
5 Ezio Cecchi Cimatti Italië
6 Fiorenzo Magni Wilier Italië
7 Serafino Biagioni Viani Cral Italië
8 Vito Ortelli Atala Italië
9 Nedo Logli Arbos Italië
10 Primo Volpi Arbos Italië
11 Angelo Brignole Arbos Italië
12 Angelo Menon Benotto Italië
13 Alfredo Pasotti Benotto Italië
14 Virgilio Salimbeni Legnano Italië
15 Aldo Ronconi Bianchi Italië
16 Settimo Simonini Viani Cral Italië
17 Egidio Feruglio Wilier Italië
18 Vittorio Magni Viani Cral Italië
19 Vincenzo Rossello Legnano Italië
20 Tino Ausenda Viani Cral Italië
1947
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Giulio Bresci Welter Italië
3 Ezio Cecchi Welter Italië
4 Alfredo Martini Welter Italië
5 Fiorenzo Magni Viscontea Italië
6 Vito Ortelli Benotto Italië
7 Fausto Coppi Bianchi Italië
8 Angelo Menon Lygie Italië
9 Serafino Biagioni Benotto Italië
10 Sylveer Maes Olmo België
11 Mario Vicini Bianchi Italië
12 Salvatore Crippa Lygie Italië
13 Giovanni Corrieri Viscontea Italië
14 Giovanni De Stefanis Viscontea Italië
15 Vittorio Magni Welter Italië
16 Bruno Pasquini Legnano Italië
17 Angelo Brignole Arbos Italië
18 Renzo Zanazzi Legnano Italië
19 Guido Lelli Wally Italië
20 Severino Canavesi Arbos Italië
1946
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Fausto Coppi Bianchi Italië
3 Giulio Bresci Welter Italië
4 Vito Ortelli Benotto Italië
5 Alfredo Martini Welter Italië
6 Salvatore Crippa Campari Italië
7 Serafino Biagioni Gioventu Italië
8 Aldo Ronconi Benotto Italië
9 Bruno Pasquini Milan Italië
10 Giordano Cottur Wilier Italië
11 Primo Volpi Bustese Italië
12 Aldo Baito Bustese Italië
13 Giovanni De Stefanis Bianchi Italië
14 Enzo Coppini Gioventu Italië
15 Diego Marabelli Campari Italië
16 Augusto Introzzi Azzini Italië
17 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
18 Giannino Piccolroaz Wilier Italië
19 Secondo Barisone Bianchi Italië
20 Marcello Spadolini C.S.I. Italië
1945
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Salvatore Crippa Campari Italië
3 Fausto Coppi Bianchi Italië
4 Giulio Bresci Welter Italië
5 Vito Ortelli Benotto Italië
6 Secondo Barisone Bianchi Italië
7 Alfredo Martini Welter Italië
8 Jean Marchi Marseille Frankrijk
9 Primo Volpi Bustese Italië
10 Michele Motta Welter Italië
11 Mario Fazio Viscontea Italië
12 Adolfo Leoni Bianchi Italië
13 Giovanni Corrieri Viscontea Italië
14 Serafino Biagioni Dulux Italië
15 Aldo Ronconi Benotto Italië
16 Bruno Pasquini Milan Italië
17 Giordano Cottur Wilier Italië
18 Mario Ricco Legnano Italië
19 Gelsomino Locatelli Bergamasca Italië
20 Carlo Rebella Olmo Italië

Lees verder “Ronde van Italië”

Wereldkampioenschap tijdrijden individueel (voorheen Grote Prijs der Naties)

Wereldkampioenschap tijdrijden individueel (voorheen Grote Prijs der Naties)

2018
1.Tom Dumoulin Nederland
2.Michal Kwiatkowski Polen
3.Rohan Dennis Australië
 4.Jonathan Castroviejo Spanje
5.Tony Martin Duitsland
6.Nelson Oliveira Portugal
7.Maximilian Schachmann Duitsland
8.Stefan Kueng Zwitserland
9.Patrick Bevin Nieuw-Zeeland
10.Alexey Lutsenko Kazakstan
11.Victor Campenaerts België
12.Joey Rosskopf Verenigde Staten
13.Sören Kragh Andersen Denemarken
14.Wilco Kelderman Nederland
15.Maciej Bodnar Polen
16.Tanel Kangert Estland
17.Jos Van Emden Nederland
18.Vasili KiryienkaWit-Rusland
19.Bob Jungels Luxemburg
20.Marc Soler Spanje

Lees verder “Wereldkampioenschap tijdrijden individueel (voorheen Grote Prijs der Naties)”

BinckBank-Tour (voorheen Ronde van Nederland)

BinckBank-Tour (voorheen Ronde van Nederland)

2018
1.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
3.Tim Wellens Lotto-Soudal België
4.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
5.Matej Mohoric Bahrein-Merida Slovenië
6.Maximilian Schachmann Quick Step Floors Duitsland
7.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
8.Sören Kragh Andersen Sunweb-Giant Denemarken
9.Dylan Van Baarle, Team Sky, Nederland
10.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
11.Yves Lampaert Quick Step Floors België
12.Gregor Muhlberger Bora-Hansgrohe Oostenrijk
13.Diego Ulissi UAE Fly Emirates Italië
14.Oliver Naesen AG2R-La Mondiale België
15.Jan Polanc UAE Fly Emirates Slovenië
16.Jos Van Emden Lotto-Jumbo Nederland
17.Dion Smith Wanty-Groupe Gobert Nieuw-Zeeland
18.Christopher Juul Jensen Mitchelton-Scott Denemarken
19.Stefan Kueng BMC-Tag Heuer Zwitserland
20.Xander Meurisse Wanty-Groupe Gobert België

Lees verder “BinckBank-Tour (voorheen Ronde van Nederland)”

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

2016
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
3.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
6.Stephen Cummings Dimension Data Groot-Brittannië
7.Rohan Dennis BMC Racing Australië
8.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
11.Tao Geoghegan Hart nationale selectie Groot-Brittannië
12.Julien Vermote Etixx-Quick Step België
13.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Ruben Zepuntke Cannondale-Drapac Duitsland
15.Edoardo Zardini Bardiani-CSF Italië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Jack Bauer Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
18.Steven Lampier JLT-Condor Groot-Brittannië
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië

2015
1.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
2.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
3.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
4.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
7.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
10.Bram Tankink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Garmin Nederland
12.Stef Clement IAM Cycling Nederland
13.Ruben Fernandez Movistar Spanje
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
15.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Stefan Kueng BMC Racing Zwitserland
17.Owain Doull Wiggins Groot-Brittannië
18.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
20.Alberto Bettiol Cannondale-Garmin Italië
2014
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
3 Sebastien Reichenbach IAMCycling Zwitserland
4 Dylan Van Baarle Garmin Nederland
5 Michal Kwiatkowski Quickstep Polen
6 Jack Bauer Garmin NZl
7 Edoardo Zardini Bardiani Italië
8 Nicholas Roche Tinkoff Ierland
9 Jon Izaguirre Insausti Movistar Spanje
10 Sylvain Chavanel IAMCycling Frankrijk
11 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
12 Alex Dowsett Movistar GBr
13 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
14 Dylan Teuns B.M.C. België
15 Michal Golas Quickstep Polen
16 Ignatas Konovalovas M.T.N. Litouwen
17 Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
18 Steve Lampier Giordana GBr
19 Tao Geoghegan Hart Bissell GBr
20 Rory Sutherland Tinkoff Australië
2013
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 Martin Elmiger I AM Cycling Zwitserland
3 Simon Yates Nat.selectie GBr
4 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
5 Jack Bauer Garmin NZl
6 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
7 Ian Stannard Team Sky GBr
8 Sebastien Reichenbach I AM Cycling Zwitserland
9 Michal Golas Quickstep Polen
10 Marcel Wyss I AM Cycling Zwitserland
11 Evaldas Siskevicius Sojasun Litouwen
12 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
13 Daniel Martin Garmin Ierland
14 Nairo Alex. Quintana Rojas Movistar Colombia
15 Cesare Benedetti Team NetApp Italië
16 Richard Handley Condor GBr
17 Steve Lampier Giordana GBr
18 Marcin Bialoblocki UK-Youth Polen
19 David Lelay Sojasun Frankrijk
20 Alexander Wetterhall Team Netapp Zweden
2012
1 Jonathan Tiernan-Lock Endura GBr
2 Nathan Haas Garmin Australië
3 Damiano Caruso Liquigas Italië
4 Leigh Howard Greenedge Australië
5 Christopher Jones Healthcare VSA
6 Bartosz Huzarski Team NetApp Polen
7 David Lelay Saur Frankrijk
8 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
9 Christian Knees Team Sky BRD
10 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
11 Jerome Coppel Saur Frankrijk
12 David Clarke Giordana GBr
13 Paul Voss Endura BRD
14 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
15 Pierre Cazaux Euskaltel Frankrijk
16 Joshua Edmondson Nat.selectie GBr
17 Jacek Morajko Vacansoleil Polen
18 Luke Rowe Team Sky GBr
19 Ivan Basso Liquigas Italië
20 Yannick Talabardon Saur Frankrijk
2011
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Steven Cummings Team Sky GBr
3 Jan Barta Team NetApp BRD
4 Linus Gerdemann Leopard BRD
5 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
6 Iker Camano Ortuzar Endura Spanje
7 Jelle Wallays Topsport België
8 Joost Posthuma Leopard Nederland
9 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
10 Daniel Lloyd Garmin GBr
11 Michael Rogers Team Sky Australië
12 Geraint Thomas Team Sky GBr
13 Mark Cavendish High Road GBr
14 Gediminas Bagdonas An Post Litouwen
15 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Dominik Klemme Leopard BRD
18 Bert-Jan Lindeman Vacansoleil Nederland
19 Dan Craven Condor Namibië
20 Bram Tankink Rabobank Nederland
2010
1 Andre Greipel Columbia BRD
2 Michael Albasini Columbia Zwitserland
3 Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
4 Greg Henderson Team Sky NZl
5 Richie Porte Saxo Bank Australië
6 Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
8 Christian Meier Garmin Canada
9 Robert Partridge Endura GBr
10 Koen De Kort Skil Nederland
11 Marco Frapporti Colnago Italië
12 Lucas Haedo Saxo Bank Argentinië
13 Geraint Thomas Team Sky GBr
14 Ian Bibby Motorpoint GBr
15 Simon Richardson Sigma Sport GBr
16 Jack Bauer Endura NZl
17 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
18 Russell Downing Team Sky GBr
19 Pieter Jacobs Topsport België
20 Domenico Pozzovivo Colnago Italië
2009
1 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
2 Chris Sutton Garmin Australië
3 Russell Downing Pinarello GBr
4 Martin Reimer Cervelo BRD
5 Kai Reus Rabobank Nederland
6 Geraint Thomas Barloworld GBr
7 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
8 Simon Clarke I.S.D. Australië
9 Reinier Honig Vacansoleil Nederland
10 Kristian House Condor GBr
11 Rob Ruygh Vacansoleil Nederland
12 Serge Pauwels Cervelo België
13 Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
14 Federico Canuti Navigare Italië
15 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
16 Malcolm Elliott Pinarello GBr
17 Daniel Lloyd Cervelo GBr
18 Renaud Dion AG2R Frankrijk
19 Franc.Javier Aramendia Llorente Euskaltel Spanje
20 Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland
2008
1 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2 Roger Hammond Columbia GBr
3 Daryl Impey M.T.N. ZAf
4 Malcolm Elliott Pinarello GBr
5 Fred Rodriguez Rock Racing VSA
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 David George M.T.N. ZAf
9 Jonathan Bellis C.S.C. GBr
10 Steven Cummings Barloworld GBr
11 Alessandro Petacchi L.P.R. Italië
12 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
13 Tyler Hamilton Rock Racing VSA
14 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
15 Chris Sutton Garmin Australië
16 Magnus Backstedt Garmin Zweden
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Benny De Schrooder Sean Kelly België
19 Kristian House Recycling GBr
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
2007
1 Servais Knaven T-Mobile Nederland
2 Roger Hammond T-Mobile GBr
3 Aart Vierhouten Skil Nederland
4 Gene Bates A.I.S. Australië
5 Jonathan Bellis 100% me GBr
6 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Simon Clarke A.I.S. Australië
9 Evan Oliphant D.F.L. GBr
10 Maarten Tjallingii Skil Nederland
11 Luke Roberts C.S.C. Australië
12 Wesley Sulzberger A.I.S. Australië
13 Piet Rooijakkers Skil Nederland
14 Ben Swift Barloworld GBr
15 Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
16 Paul Manning Landbouwkrediet GBr
17 Nikolai Trussov Tinkoff Rusland
18 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
19 Salvatore Commesso Tinkoff Italië
20 Serge Pauwels Jacques België
2006
1 Leon Van Bon Lotto Nederland
2 Axel Merckx Phonak België
3 Nico Mattan Lotto België
4 Roger Hammond Discovery GBr
5 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
6 Aart Vierhouten Skil Nederland
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Michael Rogers T-Mobile Australië
9 Filippo Pozzato Quickstep Italië
10 Tom Boonen Quickstep België
11 Karsten Kroon C.S.C. Nederland
12 Russell Downing D.F.L. GBr
13 Iljo Keisse Jacques België
14 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
15 Maarten Tjallingii Skil Nederland
16 Andy Cappelle Landbouwkrediet België
17 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
18 Nick Nuyens Quickstep België
19 Luke Roberts C.S.C. Australië
20 Johan Van Summeren Lotto België
2005
1 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
4 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
5 Roger Hammond Discovery GBr
6 Michael Rogers Quickstep Australië
7 Kieran Page V.C.Aix GBr
8 Iljo Keisse Jacques België
9 Matthew Gilmore Jacques België
10 Nick Nuyens Quickstep België
11 Phil Zajicek Navigators VSA
12 Tom Van Noppen Bookmaker België
13 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
14 Piotr Mazur Navigators Polen
15 David George Barloworld ZAf
16 Tobias Steinhauser T-Mobile BRD
17 Wilfried Cretskens Quickstep België
18 Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
19 Mark Cavendish Sparkasse GBr
20 Paul Manning Recycling GBr
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Rolf Aldag T-Mobile BRD
3 Mario De Clercq Bookmaker België
4 Roger Hammond Bookmaker GBr
5 Nico Mattan Bodysol België
6 Mario Aerts T-Mobile België
7 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
8 John Gadret Jacques Frankrijk
9 Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
10 Andrea Peron C.S.C. Italië
11 Andrei Kashechkin Agricole Kazakstan
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Julian Dean Agricole NZl
14 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
15 Nick Nuyens Quickstep België
16 Geert Verheyen Jacques België
17 Kieran Page Wightlink GBr
18 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
19 Russell Downing MG-XPower GBr
20 Paolo Savoldelli T-Mobile Italië
2003
1.Mark Lovatt Life Repair Gr.Brit.
2.John Tanner Life Repair Gr.Brit.
3.Bryan Taylor V.C.Londres Gr.Brit.
4.Roy Chamberlain Milton Keynes Gr.Brit.
5.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
6.Kevin Dawson Life Repair Gr.Brit.
7.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
8.Chris Newton Science in Sport Gr.Brit.
9.Malcolm Elliot Pinarello Gr.Brit.
10.Paul Crook Anglia Sport Gr.Brit.
11.James Flanagan Milton Keynes Gr.Brit.
12.Kieran Page Nationale selectie Gr.Brit.
13.Justin Hoy Evans Cycles Gr.Brit.
14.Abbas Saeidi Tanha Nationale selectie Iran
15.Rory Wyley V.C.Londres Ierland
16.Alessandro Del Sarto Pinarello Italia
17.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
18.Andreas Kugler Nationale selectie Zwitserland
19.John Charlesworth V.C.York Gr.Brit.
20.Lukas Flückiger Nationale selectie Zwitserland
2002
1.Mark Lovatt Lancaster Gr.Brit.
2.John Tanner Lancaster Gr.Brit.
3.Kevin Dawson Lancaster Gr.Brit.
4.Roger Morgan Parrot Print Gr.Brit.
5.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
6.Chris Newton Pinarello Gr.Brit.
7.James Taylor Schotse selectie Gr.Brit.
8.Roy Chamberlain Sigma Gr.Brit.
9.James Norfolk Nationale selectie Gr.Brit.
10.Martin Ford Nationale selectie Gr.Brit.
11.Bryan Taylor Milton Keynes Gr.Brit.
12.Julian Winn Pinarello Gr.Brit.
13.Paul Crook Sigma Gr.Brit.
14.Colin Roshier Surrey Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Anglia Sport Gr.Brit.
16.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
17.Anthony Malarczyk Atom Elite Gr.Brit.
18.Jason Streather St.Raphael Gr.Brit.
19.Justin Hoy Surrey Gr.Brit.
20.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
2001
1.Martin Ford Grinsell Gr.Brit.
2.Barry Kipling Grinsell Gr.Brit.
3.Tim Bartholomew Team Down Under Australia
4.Ryan Russell Marco Polo Nieuw-Zeeland
5.Vincent Flanagan Team Down Under Australia
6.Steve Jolley Red Kite Gr.Brit.
7.Michael Jones Grinsell Gr.Brit.
8.Rob Eva Team Down Under Australia
9.Kevin Dawson Peter Read Gr.Brit.
10.Alan Perry Terry Wright Gr.Brit.
11.Adrian Bird Grinsell Gr.Brit.
12.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
13.Julian Winn Wales Gr.Brit.
14.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Wales Gr.Brit.
16.Ross Adams Red Kite Gr.Brit.
17.Alistair Kay Schotland Gr.Brit.
18.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
19.Cameron Hughes Team Down Under Australia
20.Ian Holt Grinsell Gr.Brit.
2000
1.Maximilian Sciandri Linda McCartney Gr.Brit.
2.Mark Lovatt Pro Vision Gr.Brit.
3.Maurice Wordsworth Sigma Gr.Brit.
4.Steve Joseph Raleigh Gr.Brit.
5.Gavin Poupart G.S.Strada Gr.Brit.
6.Gethin Butler Middridge Gr.Brit.
7.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
8.James Shaw Stourbridge Gr.Brit.
9.Dave Berkeley Sigma Gr.Brit.
10.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
11.Matthew Larner Atom Elite Gr.Brit.
12.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
13.Rod Ellingworth Raleigh Gr.Brit.
14.Andy Lyons Terry Wright Gr.Brit.
15.Rory Wiley Sigma Gr.Brit.
16.Julian Winn G.S.Strada Gr.Brit.
17.Huw Pritchard Linda McCartney Gr.Brit.
18.Paul Sheppard Linda McCartney Gr.Brit.
19.John Lindsay Atom Elite Gr.Brit.
20.Richard Bowater Stourbridge Gr.Brit.
1999
1.Ian McLeod Nat.selectie Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
4.Jacob Rasmussen Accept Card Denemarken
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
7.Björnar Vestöl Accept Card Noorwegen
8.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
9.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Juris Silovs Jack & Jones Letland
12.Jonathan Vaughters US-Postal V.S.A.
13.Simon Kessler Nat.selectie Zuid-Afrika
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Allan Iacuone Linda McCartney Australië
16.Lylian Lebreton Big Mat Frankrijk
17.David Latasa Banesto Spanje
18.Massimo Gimondi Amore & Vita Italië
19.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
1998
1.Chris Newton Brite Gr.Brit.
2.David Derepas La Pierre Frankrijk
3.Huw Pritchard P.D.M. Gr.Brit.
4.Kevin Dawson Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Matt Stephens Harrods Gr.Brit.
6.Lincoln Headford R.A.F. Gr.Brit.
7.Julian Winn P.D.M. Gr.Brit.
8.David Millar Cofidis Gr.Brit.
9.Russell Downing Brite Gr.Brit.
10.Charly Wegelius Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Paul Esposti P.D.M. Gr.Brit.
13.Anthony Malarczyk P.D.M. Gr.Brit.
14.Guy Lawton R.A.F. Gr.Brit.
15.Andrew McLean R.A.F. Zuid-Afrika
16.Gerben Nijmeijer Batavus Nederland
17.Mark Ter Schure Giant Nederland
18.Robin Everson R.A.F. Gr.Brit.
19.Rich Hobby Lincoln Gr.Brit.
20.James Taylor Giant Gr.Brit.
1997
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
5.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Alberto Elli Casino Italië
7.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
12.Henk Vogels Gan Australië
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Erik Dekker Rabobank Nederland
16.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
17.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
20.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Maximiliaan Sciandri Motorola Groot-Brittannië
6.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
11.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
12.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
19.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
20.Cristiano Frattini Brescialat-Verynet Italië
1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym G.B.
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobile Italië
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
7.Arvis Piziks Novell Letland
8.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Roberto Caruso ZG-Mobile Italië
11.Alberto Elli MG-Technogym Italië
12.Marco Milesi Brescia Lat Italië
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jens Heppner Telekom Duitsland
15.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
16.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
17.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
18.Sean Yates Motorola G.B.
19.Stefano Colage ZG-Mobile Italië
20.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië


1994
1.Anthony Doyle Futurama Gr.Brit.
2.John Tanner Choice Gr.Brit.
3.Chris Lillywhite Mongoose Gr.Brit.
4.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
5.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
6.Mark Walsham Choice Gr.Brit.
7.Neil Hoban Foremost Gr.Brit.
8.Roddy Riddle Moray Firth Gr.Brit.
9.Malcolm Elliott Chevrolet Gr.Brit.
10.Rik Van Slijcke Collstrop België
11.Tim Davies Orange Gr.Brit.
12.David Hourigan Nat.selectie Ierland
13.Jens Veggerby Die Continentale Denemarken
14.Joel Wainman R.C.Hull Gr.Brit.
15.Richard Prebble Wembley R.C. Gr.Brit.
16.Steve Knight Halesowen Gr.Brit.
17.Christopher Kimmage Nat.selectie Ierland
18.Rob Hayles Haverhill Gr.Brit.
19.Conor Henry Nat.selectie Ierland
20.Kurt Hermann Serotta Zwitserland


1993
1.Chris Boardman Reebok Gr.Brit.
2.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
3.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
4.Mark Walsham Ideal Gr.Brit.
5.Petr Konecny Nat.selectie Tsjechië
6.Pete Longbottom Manchester Gr.Brit.
7.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
8.Stuart Dangerfield Reebok Gr.Brit.
9.Brian Smith Banana Gr.Brit.
10.John Den Braber Koga Miyata Nederland
11.Conor Henry Nat.selectie Ierland
12.Ole Simensen Nat.selectie Noorwegen
13.Danilo Kovar Nat.selectie Tsjechië
14.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
15.Wayne Randle Ideal Gr.Brit.
16.Ben Luckwell F.S.M. Gr.Brit.
17.Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
18.Paul Jennings Nat.selectie Gr.Brit.
19.Rob Holden Subaru Gr.Brit.
20.Dave Williams Birmingham Gr.Brit.

1992
1.Ray Eden Bank Couriers
2.Guy Cook Chesterfield Couriers
3.Ian Wright Invicta Racing Club
4.David Cook Ferryhill Wheelers
5.Kellie Sidwell Sutton Cycling Club
6.Tim Hall Ace Racing Team
7.Hilton McMurdo Individueel
8.John Tanner Ideal-Dinnington
9.Robert Hayles Taylor’s-Haverhill
10.Steve Douce Saracen
11.Simeon Hempsall G.S.Strada
12.Mark Lovatt Congleton
13.Stuart Campbell Rugby R.C.
14.Matthew Postle Dynatech-Delta R.T.
15.Dave Rayner Buckler
16.Gethin Butler Norwood Paragon
17.Chris Young Elevated R.T.
18.Matthew Illingworth G.S.Strada
19.Pete Longbottom G.S.Strada
20.Richard Craven Loughborough
1991
1.Jon Walshaw A.M.S.-Nigel Dean
2.Hilton McMurdo Townsend
3.Paul Curran Manchester Wheelers
4.John Hughes Liverpool Mercury
5.Les Pick Chiltern
6.David Cook Ferryhill Wheelers
7.Chris Walker Banana-Falcon
8.Steve Douce Dawes
9.Simeon Hempsall G.S.Strada
10.Steve Farrell Tunstall Wheelers
11.Keith Reynolds Banana-Falcon
12.Andrew Perks Royal Sutton C.C.
13.Wayne Randle Dinnington-Ideal
14.Malcolm Elliott Seur
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers
16.Adrian Timmis Townsend
17.Brian Smith Banana-Falcon
18.Chris Young Pace Racing
19.Tim Gould Peugeot
20.Simon Bray Invicta R.C.
1990
1.Harry Lodge La William
2.Tim Hall Liverpool Century
3.Wayne Randle Dinnington
4.Richard Prebble Gloucester
5.Paul Rogers St.Raphael
6.John Charlesworth Ace R.T.
7.David Cook Ferryhill Wheelers
8.Chris Allcock Mansfield
9.John Pemberton Bolsover
10.Matthew Stephens Hempstead
11.Dave Spencer Paragon
12.Paul Curran Crown Chafes
13.Cain Theakston Tulip
14.Norman Dunn Paragon
15.Walter Moore Walsall
16.Jon Walshaw Crown Chafes
17.Rob Langley Solihull Wheelers
18.Glenn Holmes Team Drill
19.Mark Walsham Crown Chafes
20.Steve Farrell Tunstall Wheelers
1989
1.Wayne Randle Chesterfield Couriers
2.Ian Browning Leo Racing Club
3.Nick Noble Saint-Raphael
4.Barrie Clarke Wembley Racing Club
5.Aaron McCaffrey North Buckingham
6.Pete Chapman Polhill Racing Club
7.Matthew Stephens Hemel Hempstead C.C.
8.Matthew Postle Coldra Racing Club
9.Robert Millar Z-Peugeot
10.Harry Lodge Chiltern
11.Ben Luckwell Manchester Wheelers
12.Pete Longbottom Manchester Wheelers
13.David Cook Ferryhill Wheelers
14.Dave Spencer Paragon-Gazelle
15.Adrian Timmis Raleigh-Banana
16.Jason Ford Coldra Racing Club
17.Kevin Dawson Southend
18.Nigel Bishop A.B.C.Centreville
19.Nigel Hay Coalville
20.Norman Hughes Coldra Racing Club
1988
1.Andrew Young Johnstone Wheelers
2.Nigel Bishop A.B.Centreville
3.Gary Baker Anglia Sport
4.Bob Downs Percy Bilton
5.Neil Hoban Vulcan R.C.
6.Brian Smith A.C.B.B.
7.John Tanner Chesterfield Coureurs
8.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers
9.Chris Young Paragon Gazelle
10.Mark Walsham Percy Bilton
11.Paul Rogers St.Raphael
12.Neil Miller Dinnington
13.Nick Gardiner Oxonian C.C.
14.Paul Curran Manchester Wheelers
15.John Herety Percy Bilton
16.Steve Sefton Percy Bilton
17.Davie Gibson G.S.Modena
18.Jeremy Harrison Peterborough
19.Bernie Burns Paragon Gazelle
20.Ben Luckwell St.Raphael
1987
1.Darryl Webster Manchester Wheelers
2.Gethin Butler Norwood Paragon
3.Steve Fleetwood Raleigh
4.Deno Davie Manchester Wheelers
5.Paul Curran Manchester Wheelers
6.Pete Longbottom Manchester Wheelers
7.Anthony Stapleton Chelmer C.C.
8.Malcolm Elliot A.N.C.
9.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers
10.Phil Bateman Chesterfield Coureurs
11.Sean Yates Fagor
12.Karl Smith Paragon Gazelle
13.Mick Bradshaw G.S.Metro
14.Stuart Coles Interent
15.Jack Kershaw Rawlinson
16.Richard Hughes Rhyl R.C.
17.Martin Williamson Scotia Sport
18.Paul Sherwen Raleigh
19.Gary Adamson Kirkby C.C.
20.Neil Martin Percy Bilton


1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.
1985
1.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
2.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
3.Tomas Kirsipuu Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Roy Knickman Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Van Lancker Fangio Belgium
7.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
9.Paul Watson Alpha Racing Club Gr.Brit.
10.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
11.Adrian Timmis Paragon Gazelle Gr.Brit.
12.Milan Jonak Nat.selectie C.S.S.R.
13.Kvetoslav Palov Nat.selectie C.S.S.R.
14.Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
15.Pete Sanders Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
17.Zbigniew Ludwiniak Nat.selectie Polen
18.Bjarne Riis Nat.selectie Denemarken
19.Sergei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
20.Chris Walker Paragon Gazelle Gr.Brit.
1984
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers G.B.
2.Geoff Platts Coalville Wheelers G.B.
3.Eddie Adkins Manchester Wheelers G.B.
4.John French Nationale selectie G.B.
5.Alan Morley Nationale selectie G.B.
6.Sid Barras Falcon G.B.
7.Mike McLaughlin Nationale selectie Ierland
8.Chris Walker Nationale selectie G.B.
9.Henry Walker Nationale selectie G.B.
10.Bruno Holenweger Nationale selectie Zwitserland
11.Paul Rogers Nationale selectie G.B.
12.Richard Bradley Nationale selectie G.B.
13.Francisco Antequera Orbea Spanje
14.Gines Garcia Orbea Spanje
15.Michael McNamara Rockingham Wheelers G.B.
16.Carlos Alba Nationale selectie Venezuela
17.Norbert Begin Nationale selectie B.R.D.
18.Miguel Ugartemendia Orbea Spanje
19.Ian Chivers Nationale selectie Ierland
20.Felipe Yanez Orbea Spanje
1983
1.Krzystof Sujka Nat.selectie Polen
2.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
3.Malcolm Elliot Manchester Wheelers G.B.
4.Alan Peiper Peugeot Australië
5.Phil Anderson Peugeot Australië
6.Doug Shapiro Nat.selectie V.S.A.
7.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
8.Janus Kuum Nat.selectie Noorwegen
9.Joey McLoughlin Nat.selectie G.B.
10.Rigobert Matt Nat.selectie B.R.D.
11.Dariusz Kaizer Nat.selectie Polen
12.Paul Curran Manchester Wheelers G.B.
13.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
14.David Akam Nat.selectie G.B.
15.Matthew Eaton Nat.selectie V.S.A.
16.Michal Klasa Nat.selectie Tsj.Rep.
17.Jörgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
18.Sean Yates Peugeot G.B.
19.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
20.Stefan Brykt Nat.selectie Zweden
1982
1.Bill Nickson Falcon G.B.
2.Keith Lambert Falcon G.B.
3.Sid Barras Falcon G.B.
4.Hans-Peter Odegaard Nat.selectie Noorwegen
5.Dave Lloyd Manchester G.B.
6.Malcolm Elliot Halfords G.B.
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Dan Matthews Falcon G.B.
9.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Joey McLoughlin Halfords G.B.
11.Robert Crossley Nat.selectie Australië
12.Kevin Sefton Nat.selectie Australië
13.Graham Harrison Viking G.B.
14.Graham Bufton Falcon G.B.
15.Dave Cumming Viking G.B.
16.Pat McQuaid Viking Ierland
17.Pierre-Henri Menthéour Coop Frankrijk
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Tim Jamieson Nat.selectie Australië
20.Aleksandr Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.


1981
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
3 Jean-François Rault Puch Frankrijk
4 André Chappuis Sem Frankrijk
5 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
6 Paul Watson Nat.selectie GBr
7 Phil Anderson Peugeot Australië
8 Loïc Le Flohic Nat.selectie Frankrijk
9 Myron Lind Nat.selectie V.S.A.
10 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
11 Tadeusz Krzeslak Nat.selectie Polen
12 Gertjan Theunisse Nat.selectie Nederland
13 Guy Gallopin Sem Frankrijk
14 Francesco Moser Sanson Italië
15 Louis Luyten Vermeer-Thijs België
16 Philippe Leleu Puch Frankrijk
17 Sean Yates Peugeot GBr
18 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
19 Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
20 Robert Crossley Nat.selectie Australië


1980
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Sid Barras Weinmann GBr
3 Paul Carbutt Viking GBr
4 Dudley Hayton Viking GBr
5 Phil Bayton KP Crisps GBr
6 Keith Lambert Weinmann GBr
7 Dave Cuming Fangio GBr
8 Hansjorg Winkler Nat.selectie Zwitserland
9 Rudi Flierl Nat.selectie B.R.D.
10 Hansueli Russenberger Nat.selectie Zwitserlan
11 Andreas Wolter Nat.selectie B.R.D.
12 Graham Harrison Wightman GBr
13 Luc De Vuyst Nat.selectie België
14 Roy Schuiten Scic Nederland
15 Dirk Coolens Nat.selectie België
16 Krzysztof Sadura Nat.selectie Polen
17 Andoni Garay Nat.selectie Spanje
18 JulioAlberto Rubiano Pachon Nat.selectie Colombia
19 Greg Lemond Nat.selectie VSA
20 Tom Broznowski Nat.selectie VSA
1979
1.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
2.Robert Millar Nat.selectie G.B.
3.Stephen Jones Nat.selectie G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
18.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel Nat.selectie Nederland
1978
1 Bob Downs Gr.Brit.
2 Jan Rasmussen Denemarken
3 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
4 Jan Brzezny Polen
5 Lechoslaw Michalak Polen
6 Bernt Scheler Zweden
7 Joeri Kashirin U.S.S.R.
8 Lennard Fagerlund Zweden
9 George Mount V.S.A.
10 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
11 Zbigniew Szczepkowski Polen
12 Hans Boom Nederland
13 Mats Ericsson Zweden
14 Will Kerr Ierland
15 Eigil Sorensen Denemarken
16 Alexandr Kisliak U.S.S.R.
17 Anatoli Miklasjevitsj U.S.S.R.
18 Sandy Gilchrist Gr.Brit.
19 Janusz Kowalski Polen
20 Tadeusz Wojtas Polen
1977
1 Jacky Mourioux Gan Frankrijk
2 Alain Van Lancker Gan Frankrijk
3 Andre Chalmel Gitane Frankrijk
4 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
5 Alf Segersall Nat.selectie Zweden
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Paul Carbutt G.S.Strada GBr
8 Bob Downs G.S.Strada GBr
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Enzo Mattioda Miko Frankrijk
12 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
13 Frans Verbeeck IJsboerke België
14 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
15 Tommi Prim Nat.selectie Zweden
16 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Ian Chandler Nat.selectie Australië
19 Charly Rouxel Miko Frankrijk
20 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
1976
1 Fernando Mendes Nat.selectie Portugal
2 Bill Nickson Nat.selectie GBr
3 Sid Barras Bantel GBr
4 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
5 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
6 Keith Lambert Holdsworth GBr
7 Fernando Vieira Nat.selectie Portugl
8 Phil Corley Holdsworth GBr
9 Phil Bayton Dawes GBr
10 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Geoff Wiles Holdsworth GBr
12 Danny Horton Bantel GBr
13 Leslie West Holdsworth GBr
14 Joe Waugh Colindale GBr
15 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
16 Freddy Maertens Flandria België
17 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18 Trevor Bull Dawes GBr
19 Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
20 Antonio Marcalo Nat.selectie Portugal
1975
1 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
3 Roine Gronlund Nat.selectie Zweden
4 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5 Attilio Rota Nat.selectie Italië
6 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
7 Bill Nickson Liverpool GBr
8 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
9 Jan Trybala Nat.selectie Polen
10 Joe Waugh G.S.Strada GBr
11 Josef Dvorak Nat.selectie C.S.S.R.
12 Junker Jorgensen Nat.selectie Denemarken
13 Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
14 Jaroslav Poslusny Nat.selectie C.S.S.R.
15 Tadeusz Zawada Nat.selectie Polen
16 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17 Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
18 Milos Hrazdira Nat.selectie C.S.S.R.
19 John Allis Nat.selectie V.S.A.
20 Richard Foster Bradford GBr
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Roy Schuiten Nederland
3.Tord Filipsson Zweden
4.Stanislas Boniecki Polen
5.Frantisek Kondr Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nederland
7.Bernt Johansson Zweden
8.Anthony Gornall Groot-Brittannië
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Jostein Wilmann Noorwegen
11.Jan Raas Nederland
12.Willi Singer B.R.D.
13.Ad Dekkers Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Polen
15.Ronald Gronlund Zweden
16.Steve Heffernan Groot-Brittannië
17.Herman Snoeyink Nederland
18.Anton Kaczmarek Polen
19.Jan Aling Nederland
20.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Bent Pedersen Denemarken
4.Svend Jacobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Jerzy Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland


1971

1.Fedor den Hertog Nat.selectie Nederland

2.Popke Oosterhof Nat.selectie Nederland

3.Jan Smolik Nat.selectie Tsjechoslovakije
4.Leo Duyndam Caballero Nederland
5.Gerard Vianen Fagor Nederland
6.Ludo Van der Linden Hertekamp België
7.Jan Van Katwijk Goudsmit Nederland
8.Pietro Guerra Salvarani Italië
9.Jozef Mikolajczyk Nat.selectie Polen
10.Albert Van Vlierberghe Ferretti België
11.Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Mino Denti Salvarani Italië
13.Jiri Mainus Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Eddy Peelman Fagor België
15.Staf Van Cauter Nat.selectie België
16.Arthur Metcalfe Carlton Groot-Brittannië
17.Derek Harrison Carlton Groot-Brittannië
18.Francis Ducreux Bic Frankrijk
19.Andreas Troche Nat.selectie West-Duitsland
20.Jack Disney Nat.selectie V.S.A.


1970
1.Popke Oosterhof Nederland
2.Janusz Mikolajczyk Polen
3.Jan Mainus Tsjechoslovakije
4.Andreas Troche B.R.D.
5.Matthijs De Koning Nederland
6.Vladimir Sokolov U.S.S.R.
7.George Crewe Groot-Brittannië
8.Pavel Konecny Tsjechoslovakije
9.Phil Edwards Groot-Brittannië
10.Dusan Zeman Tsjechoslovakije
11.Tino Tabak Nederland
12.Georges Barras België
13.Tony Gakens België
14.Eddie McGourley Groot-Brittannië
15.Daniel Morelon Frankrijk
16.Henryk Wozniak Polen
17.Victor Peeters België
18.Jörgen Schmidt Denemarken
19.Egon Laursen Denemarken
20.Wolfgang Renner B.R.D.
1969
1 Popke Oosterhof Nederland 
2 Andreas Troche B.R.D. 
3 Jozef Mikolajczyk Polen
4 Fedor Den Hertog Nederland 
5 Peter Doyle Ierland 
6 Peter Buckley Gr.Brit.
7 Jiri Mainus C.S.S.R. 
8 Joseph Fuchs Zwitserland
9 Doug Dailey Gr.Brit.
10 Mathijs De Koning Nederland 
11 Phil Edwards Gr.Brit. 
12 Vladimir Sokolov U.S.S.R. 
13 Czeslaw Polewiak Polen 
14 Gary Crewe Gr.Brit. 
15 Pavel Konecny C.S.S.R. 
16 Kazimierz Jasinski Polen 
17 Dusan Zeman C.S.S.R.
18 Wojciech Matusiak Polen 
19 Tino Tabak NewZealand 
20 Brian Jolly Gr.Brit.
1968
1 Peter Doyle Ierland
2 Vladimir Sokolov U.S.S.R.
3 Gosta Pettersson Zweden
4 Dave Rollinson Gr.Brit.
5 Sid Barras Gr.Brit.
6 Dave Paling Gr.Brit.
7 Liam Horner Ierland
8 Leslie West Gr.Brit.
9 Noel Teggart Ierland
10 Novel Fadeev U.S.S.R.
11 Howard Walmsley Gr.Brit.
12 Jaan Klaassepp U.S.S.R.
13 John Bettinson Gr.Brit.
14 Stanislaw Pawlowski Polen
15 Mick Hesson Gr.Brit.
16 Dave Vose Gr.Brit.
17 Erik Pettersson Zweden
18 Grzegorz Szumlakowski Polen
19 Tadeusz Zadrozny Polen
20 William Bilsland Gr.Brit.
1967
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Dave Rollinson Groot-Brittannië
3.Leslie West Groot-Brittannië
4.Stéphane Abrahamian Frankrijk
5.Peter Buckley Groot-Brittannië
6.Stanislas Demel Polen
7.Viktor Petrov Sovjet-Unie
8.Taddeo Giroli Italië
9.Zbigniew Hanusik Polen
10.Giovanni Corradini Italië
11.Stanislas Pawlowski Polen
12.Anatoli Starkov Sovjet-Unie
13.Vladimir Neliubine Sovjet-Unie
14.Rini Wagtmans Nederland
15.Michal Forma Polen
16.Alain Vasseur Frankrijk
17.Lucien Van Impe België
18.Jan Kudra Polen
19.Leen De Groot Nederland
20.Vladimir Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
1966
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Werner Blaudzun Denemarken
3.Frédéric Lancien Frankrijk
4.Jan Gawliczek Polen
5.Sergei Shepel Sovjet-Unie
6.Joeri Pominov Sovjet-Unie
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Peter Abt Zwitserland
9.Mike Cowley Groot-Brittannië
10.Joeri Tkatsjenko Sovjet-Unie
11.Hugh Porter Groot-Brittannië
12.Dave Paling Groot-Brittannië
13.Franek Surminski Polen
14.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
15.Paul Seye België
16.Jan Van Der Horst Nederland
17.Luigi Roncaglia Italië
18.Evert Dolman Nederland
19.Tiemen Groen Nederland
20.TOmas Zadrozny Polen
1965
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Battista Monti Italië
3.Eddy Merckx België
4.Leslie West Groot-Brittannië
5.John Bettinson Groot-Brittannië
6.Werner Blaudzun Denemarken
7.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
8.Janusz Janiak Polen
9.Wladimir Kowlowski Polen
10.Nick Baty Groot-Brittannië
11.Tomas Zadrozny Polen
12.Harry Steevens Nederland
13.Frédéric Lancien Frankrijk
14.Dave Hepple Groot-Brittannië
15.Patrick Sercu België
16.Jonas Anton Ek Zweden
17.Eddy De Sitter België
18.Jacques Botherel Frankrijk
19.Herman Vrijders België
20.Tiemen Groen Nederland
1964
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Vicente Lopez-Carril Spanje
3.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
4.Mike Cowley Groot-Brittannië
5.Jaap Oudkerk Nederland
6.Gabino Erenozaga Spanje
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Colin Lewis Groot-Brittannië
9.Eddy Merckx België
10.Jiri Daler Tsjechoslovakije
11.Peter Chisman Groot-Brittannië
12.Ernst Streng B.R.D.
13.Pete Gordon Groot-Brittannië
14.Lothar Claesges B.R.D.
15.Herman Van Loo België
16.Karl Link B.R.D.
17.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
18.Tiemen Groen Nederland
19.Cor Schuuring Nederland
20.Mario Zanin Italië
1963
1.Lucien Aimar Frankrijk
2.Gösta Pettersson Zweden
3.Julien Stevens België
4.Marcello Mugnaini Italië
5.Winfried Bölke B.R.D.
6.Flaviano Vicentini Italië
7.Joeri Melikov U.S.S.R.
8.Jos Huysmans België
9.Gerben Karstens Nederland
10.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11.Victor Kapitanov U.S.S.R.
12.Paul Lemeteyer Frankrijk
13.Roger Swerts België
14.Arie Den Hartog Nederland
15.Felice Gimondi Italië
16.Stig Blom Zweden
17.Raymond Delisle Frankrijk
18.Noël De Pauw België
19.Sture Pettersson Zweden
20.Kjell Rodian Denemarken
1962
1.Erik Pokorny Polen
2.Norman Baty G.B.
3.William Holmes G.B.
4.John Hinds G.B.
5.Kenneth Hill G.B.
6.Ken Nutall G.B.
7.Miklos Laczo Tsjechoslovakije
8.Wes Mason G.B.
9.Franek Surminski Polen
10.Romain De Loof België
11.Arie den Hartog Nederland
12.Jorgen Emil Hansen Denemarken
13.Jan Gawliczek Polen
14.Herman Van Loo België
15.Henk Nijdam Nederland
16.Renato Bongioni Italië
17.Julien Stevens België
18.Cees Lute Nederland
19.Kay Erik Jensen Denemarken
20.Bernhard Rohr B.R.D.
1961
1.William Dalton G.B.
2.William Holmes G.B.
3.José Luis Uribezubia Spanje
4.Peter Chisman G.B.
5.Lothar Appler D.D.R.
6.Geoff Coles G.B.
7.Henry McGuire G.B.
8.Andrzej Piechaczek Polen
9.Alexander Kulibin U.S.S.R.
10.Fedor Tarakanov U.S.S.R.
11.Dan Hill G.B.
12.Henk Nijdam Nederland
13.Bernd Barleben D.D.R.
14.José Echevarria Spanje
15.Frans Melckenbeeck België
16.Romain De Loof België
17.Jean Jourden Frankrijk
18.Karol Bednarczyk Polen
19.Mik Snijder Nederland
20.Jaap Oudkerk Nederland
1960
1.William Bradley G.B.
2.William Holmes G.B.
3.Willy Vandenberghe België
4.Ove Adamsson Zweden
5.Livio Trape Italië
6.Gustav Adolf Schur D.D.R.
7.Bernhard Eckstein D.D.R.
8.Henry McGuire G.B.
9.Vic Denson G.B.
10.Sture Hansson Zweden
11.Ken Laidlaw G.B.
12.John Hinds G.B.
13.Roger Thull Luxemburg
14.Dirk Groeneweg Nederland
15.Peter Crinnion Ierland
16.Ramon Mendiburu Spanje
17.Victor Kapitanov U.S.S.R.
18.Ernst Fuchs Zwitserland
19.Roland Lacombe Frankrijk
20.Jos Geurts België
1959
1.Stanny Goossens België
2.William Bradley G.B.
3.Jack Geddes G.B.
4.Constant De Keyser België
5.Wolfgang Braune D.D.R.
6.Karl Müller D.D.R.
7.Ben Pusey G.B.
8.Jean-Baptist Claes België
9.Mathias Brüning D.D.R.
10.Rudi Altig B.R.D.
11.Oliver Blower G.B.
12.Klaus Oldenburg D.D.R.
13.James Perks G.B.
14.Vic Denson G.B.
15.Renko Revay C.S.S.R.
16.Bas Maliepaard Nederland
17.Gerhard Löffler D.D.R.
18.Mario Valotto Italië
19.Alexei Petrov U.S.S.R.
20.Danilo Kotev Bulgarije
1958
1.William Bradley G.B.
2.Richard Durlacher Oostenrijk
3.Alfons Sweeck België
4.Ronald Coe G.B.
5.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
6.Alexei Petrov U.S.S.R.
7.Frans De Speghel België
8.Joeri Melikov U.S.S.R.
9.Dave Collins G.B.
10.Steve Brittain G.B.
11.Bogdan Kotsev Bulgarije
12.Danilo Kolev Bulgarije
13.Ab Van Egmond Nederland
14.Henry Reynolds G.B.
15.Gyorgy Georgiev Bulgarije
16.Dave Bedwell G.B.
17.Norbert Coreelman België
18.Valeer Paulissen België
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Gustav Adolf Schur D.D.R.
1957
1.William Bradley G.B.
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Horst Tüller D.D.R.
4.Carlo Simonigh Italië
5.Ian Sandbach G.B.
6.Nentscho Christov Bulgarije
7.Norman Sheil G.B.
8.Clement Roman België
9.Louis Proost België
10.José Denoyette België
11.Adri Roks Nederland
12.Francesco Gandini Italië
13.Bogdan Kotsev Bulgarije
14.Abe Geldermans Nederland
15.Schalk Verhoef Nederland
16.Jaap Huissoon Nederland
17.Ken Laidlaw G.B.
18.Jim Perks G.B.
19.Tim Oldfield G.B.
20.Marc Sleeuwaert België
1956
1.Nentscho Christov Bulgarije
2.Bogdan Kotsev Bulgarije
3.Michael Wiechowski Polen
4.Sandor Bugalski Polen
5.Jan Vesely Tsjechoslovakije
6.Frans Mahn Nederland
7.Ercole Baldini Italië
8.Camil Sandru Roemenië
9.Arnaud Geyre Frankrijk
10.Hans Brinkmann B.R.D.
11.Horst Tüller D.D.R.
12.Leonardo Faggin Italië
13.Frank Ravn Denemarken
14.Jean Graczyk Frankrijk
15.Marcel Vermeulin Frankrijk
16.Norbert Verhougstraete België
17.Valentin Petrovic Joegoslavië
18.Henryk Komuniewski Polen
19.Alfons Hermans België
20.Stanislaw Krolak Polen
1955
1.Keith Mitchell Wearwell G.B.
2.Anthony Hewson Nat.selectie G.B.
3.Henryk Andresen Nat.selectie Noorwegen
4.Ron Bartrop Viking G.B.
5.Henri Guldemont Nat.selectie België
6.John Christison Viking G.B.
7.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Brian Haskell Viking G.B.
9.John Andrews Nat.selectie G.B.
10.René Rasmussen Nat.selectie Denemarken
11.Ian Steel Viking G.B.
12.Teodor Todorov Nat.selectie Bulgarije
13.Ragnar Roussiev Nat.selectie Bulgarije
14.Sante Ranucci Nat.selectie Italië
15.Ken Russell Wilson G.B.
16.Constantin Dumitrescu Nat.selectie Roemenië
17.Dave Booker Viking G.B.
18.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Jean Fourneau Nat.selectie Frankrijk
20.Lino Grassi Nat.selectie Italië
1954
1 Brian Robinson Ellis-Briggs GBr
2 Eugene Tamburlini Nat.selectie Frankrijk
3 Dave Bedwell Hercules GBr
4 Germain Mercier Nat.selectie Frankrijk
5 Joe Christison Viking GBr
6 Ian Greenfield Wearwell GBr
7 Clive Parker Hercules GBr
8 Dennis Talbot Hercules GBr
9 Ian Steel Viking GBr
10 Bob Maitland B.S.A. GBr
11 Fred Krebs Hercules GBr
12 Alphonse Allanic Nat.selectie Frankrijk
13 John Pottier Wearwell GBr
14 Ken Mitchell Wearwell GBr
15 Roland Bezamat Nat.selectie Frankrijk
16 Stan Jones B.S.A. GBr
17 Kenneth Joy Hercules GBr
18 Alfred Newman B.S.A. GBr
19 Willy Jacob Nat.selectie België
20 Douglas Booker Viking GBr
1953
1.Battista Monti Nat.selectie Italië
2.Reginald Harris B.S.A. G.B.
3.George Thomas B.S.A. G.B.
4.Leon Scales Wearwell G.B.
5.Rik Van Looy Nat.selectie België
6.Charly Parker Hercules G.B.
7.John Pottier Wearwell G.B.
8.Miel Van Cauter Nat.selectie België
9.Michel Baele Nat.selectie België
10.Brian Robinson Ellis Briggs G.B.
11.Dave Bedwell Hercules G.B.
12.Bob Maitland B.S.A. G.B.
13.Henri Guldemont Nat.selectie België
14.René Van Meenen Nat.selectie België
15.Ted Gerrard B.S.A. G.B.
16.Jan Pedersen Nat.selectie Denemarken
17.Giuseppe Messina Nat.selectie Italië
18.Louis Wilson Pennine G.B.
19.Ricardo Filippi Nat.selectie Italië
20.Albert Ilsley Ellis Briggs G.B.
1952
1.Leon Scales Sun G.B.
2.Ken Russell Ellis Briggs G.B.
3.Battista Monti Nat.selectie Italië
4.Ian Greenfield Sun G.B.
5.Ian Steel Viking G.B.
6.Bob Maitland B.S.A. G.B.
7.George Thomas B.S.A. G.B.
8.André Noyelle Nat.selectie België
9.Reginald Harris B.S.A. G.B.
10.Bernie Wood Pennine G.B.
11.Jacques Anquetil Nat.selectie Frankrijk
12.Paul Proctor B.S.A. G.B.
13.Marcel Michaux Nat.selectie België
14.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
15.Luigi Giancola Nat.selectie Italië
16.Loris Campana Nat.selectie Italië
17.Dave Robinson Romford G.B.
18.Piet Van Heusden Nat.selectie Nederland
19.Georges Van Den Dooren Nat.selectie België
20.William Cook Romford G.B.
1951
1.Ian Steel Viking G.B.
2.Alec Taylor Gnutti G.B.
3.Ian Greenfield Nat.selectie G.B.
4.Bevis Wood Pennine G.B.
5.John Welch Viking G.B.
6.Dave Bedwell I.T.P. G.B.
7.Ken Jowett I.T.P. G.B.
8.Georges Audemard Nat.selectie Frankrijk
9.Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
10.Kay Allan Olsen Nat.selectie Denemarken
11.Willi Emborg Nat.selectie Denemarken
12.Etienne Garnier Nat.selectie Frankrijk
13.Ken Russell Gnutti G.B.
14.André Laurent Nat.selectie Frankrijk
15.Wim Snijders Nat.selectie Nederland
16.Gianni Ghidini Nat.selectie Italië
17.Fons Jacobs Nat.selectie België
18.Marcel Janssens Nat.selectie België
19.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
20.Jan Vesely Nat.selectie C.S.S.R.
1950
1 Dave Bedwell Frejus GBr
2 Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
3 John Welch Viking GBr
4 Ken Russell I.T.P. GBr
5 George Lander Frejus GBr
6 Marcel Mouchette Nat.selectie Frankrijk
7 Clive Parker Dayton GBr
8 David Maxwell Glasgow United GBr
9 Les Wade Frejus GBr
10 Leslie Scales Dayton GBr
11 Louison Bobet Nat.selectie Frankrijk
12 Ian Steel Glasgow United GBr
13 Fausto Coppi Nat.selectie Italië
14 Alec Taylor Polhill CC GBr
15 Bernard Belaubre Nat.selectie Frankrijk
16 Gino Bartali Nat.selectie Italië
17 Ian Greenfield Edinburgh GBr
18 Stan Ockers Nat.selectie België
19 Gerrit Voorting Nat.selectie Nederland
20 Bevis Wood Preston Wheelers GBr
1949
1 Gino Bartali Bartali Italië
2 Louison Bobet Stella Frankrijk
3 Stan Ockers Garin België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Wim Van Est Garin Nederland
6 Fiorenzo Magni Wilier Italië
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Jean Robic Thomann Frankrijk
9 Rik Van Steenbergen Mercier België
10 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
11 Antonin Rolland Rhonson Frankrijk
12 Pasquale Fornara Legnano Italië
13 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
14 Lucien Teissiere Metropole Frankrijk
15 Ludwig Hormann Bauer BRD
16 Raymond Impanis Alcyon België
17 Bernardo Ruiz Peugeot Spanje
18 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
19 Knud Pedersen Carrara Denemarken
20 Siegfried Sternberg Derby Berlin DDR
1948
1 Louison Bobet Stella Frankrijk
2 Stan Ockers Garin België
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Lucien Teissiere Métropole Frankrijk
5 Jean Robic Genial Frankrijk
6 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
10 Wim Van Est Willebrord Nederland
11 Rik Van Steenbergen Mercier België
12 Gino Bartali Legnano Italië
13 Bernardo Ruiz AgrisRadio Spanje
14 Raymond Impanis Alcyon België
15 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
16 Luciano Pezzi Arbos Italië
17 Vittorio Seghezzi Lygie Italië
18 Vincenzo Rossello Legnano Italië
19 Antonio Bevilacqua Atala Italië
20 Alex Close Libellula België 1947
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Jean Robic Nat.selectie Frankrijk
3 Rik Van Steenbergen Mercier België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
6 Fiorenzo Magni Viscontea Italië
7 Stan Ockers Gr.Leeuw België
8 Gottfried Weilenmann Rico Zwitserland
9 Raymond Impanis Alcyon België
10 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
11 Ferdi Kubler Cilo Zwitserland
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Vincenzo Rossello Wilier Italië
14 Giovanni Epino Nat.selectie Italië
15 Gino Bartali Legnano Italië
16 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
17 Adolfo Deledda Rhonson Italië
18 Ernest Allemeersch Celta België
19 Antonio Bevilacqua Lygie Italië
20 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
1946
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Fausto Coppi Bianchi Italië
3 Fiorenzo Magni Ricci Italië
4 Stan Ockers Metropole België
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Raymond Impanis Cureghem België
7 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
8 Louison Bobet Stella Frankrijk
9 Jean-Marie Goasmat Ray-Dunlop Frankrijk
10 Gino Bartali Legnano Italië
11 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
12 Adolfo Deledda Rhonson Italië
13 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
14 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
15 Angelo Conterno Covolo Italië
16 Bim Diederich Helyett Luxemburg
17 Lucien Lazarides Urago Frankrijk
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Gottfried Weilenmann Tour de Suisse Zwitserland
20 Roberto Amadori Campari Italië
1945
1 Fausto Coppi Bianchi Italië
2 Louis Longo Arliguie Frankrijk
3 Stan Ockers Metropole België
4 Fiorenzo Magni Ricci Italië
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
7 Gino Bartali Legnano Italië
8 Helge-Heinr. Jacobsen Trumf Denemarken
9 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
10 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
11 Angelo Conterno Covolo Italië
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Edouard Muller Nat.selectie Frankrijk
14 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
15 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
16 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
17 Vittorio Seghezzi Nat.selectie Italië
18 Archibald Clark Nat.selectie Gr.Brit.
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Raphael Geminiani Clermont Frankrijk 1944
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Reg Braddick Broad Oak GBr
3 Arthur Hunt Broad Oak GBr
4 Oscar Moreton Solihull GBr
5 Alan Stokes V.C.Notts GBr
6 Jack O’Connor Broad Oak GBr
7 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
8 Cyril Cartwright Manchester GBr
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Len West Nat.selectie Gr.Brit.
14 Kenny Wood Broad Oak GBr
15 Juan Petris Nat.selectie Argentinië
16 Louis Longo Arliguie Frankrijk
17 Henri Aubry Mercier Frankrijk
18 Stan Ockers Metropole België
19 Frans De Coster Blauwput België
20 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland 15
1943
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Henri Aubry Mercier Frankrijk
3 Reg Braddick Broad Oak GBr
4 Arthur Hunt Broad Oak GBr
5 Oscar Moreton Solihull GBr
6 Alan Stokes V.C.Notts GBr
7 Jack O’Connor Broad Oak GBr
8 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Kenny Wood Broad Oak GBr
14 Juan Petris Viscontea Argentinië
15 Louis Longo Arliguie Frankrijk
16 Stan Ockers Metropole België
17 Frans De Coster Nat.selectie België
18 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland
19 Lucien Acou Europe België
20 Albert Adam Nat.selectie België
1942
1 Louis Longo Nat.selectie Frankrijk
2 Fiorenzo Magni Nat.selectie Italië
3 Stan Ockers Antwerp BC België
4 Gerrit Schulte Nat.selectie Nederland
5 Knud Jacobsen Nat.selectie Denemarken
6 Gino Bartali Legnano Italië
7 Marcel Van De Vivere Nat.selectie België
8 Firmin Van Kerrebroeck Nat.selectie België
9 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
10 Frederyk Sorensen Nat.selectie Denemarken
11 Rik Van Steenbergen Nat.selectie België
12 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
13 Oscar Plattner Nat.selectie Zwitserland
14 Eugene Gamard Nat.selectie Frankrijk
15 Antonio Gelabert Baleares Spanje
16 Vic Gibbons Brentwood GBr
17 Emile Idee Nat.selectie Frankrijk
18 Guy Lapebie R.Lapebie Frankrijk
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Ernest Naef Nat.selectie Zwitserland
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1940
1 Eddie Larkin Monckton GBr
2 Percy Stallard Wolverham. GBr
3 George Fleming Belle Vue GBr
4 Jack Fancourt Yorkshire GBr
5 Eddie Leece Lancashire GBr
6 F.H. Worthen Clarion GBr
7 Valery Van De Velde Nat.selectie
8 Frederick Pape Castelnau GBr
9 George Postlethwaite Nat.selectie Gr.Brit.
10 Jean Marechal Rochet Frankrijk
11 W.M. Maxfield R.A.F. GBr
12 Juul Lowagie Nat.selectie België
13 Benny Whitmore Wolverhampton GBr
14 Maurice Kallert Fr.Sport Frankrijk
15 Mark Richards Galena CC GBr
16 Jose Albuquerque Sporting Portugal
17 Adolfo Leoni Bianchi Italië
18 T.H. Dodd Sheffield GBr
19 G.C. Gichard Catford CC GBr
20 Aguiar Martins Nat.selectie Portugal
1939
1 Bill Ashby Belle Vue GBr
2 Jack Holmes Yorkshire GBr
3 Geoff Poole Yorkshire GBr
4 Trevor West Cwmcarn GBr
5 Norman Hey Bronte Wh. GBr
6 Bernard Rangeley Bronte Wh. GBr
7 Robert Fletcher Wolverhampton GBr
8 George Logan Vegetarian GBr
9 W.J. Austin Wolverhampton GBr
10 Bill Messer Marlboro GBr
11 John Manning Charlotte GBr
12 E.G. Guy Vegetarian GBr
13 Johnny Dickson Edinburgh GBr
14 Ken Swann Clarencour GBr
15 Harry Rosenberg Vegetarian GBr
16 G.N. Burgess Bronte Wh. GBr
17 Willy Livingstone Nat.selectie Ierland
18 James Purves Vegetarian GBr
19 A.J. Zenthon Westerley GBr
20 Donald Morrison GlasgowWh. GBr

Lees verder “Tour of Britain (voorheen Milk Race)”