Ronde van Vlaanderen

Ronde van Vlaanderen

2018
1.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
4.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
5.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
6.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
7.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
8.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
9.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
10.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
11.Sep Vanmarcke Education First-Drapac België
12.Wout Van Aert Verandas Willems-Crelan België
13.Magnus Cort Nielsen Astana Denemarken
14.Aleksander Kristoff UAE-Emirates Noorwegen
15.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
16.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
17.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
18.Mads Pedersen Trek-Segafredo Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
20.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
6.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
7.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
8.Luke Durbridge Orica-Scott Australië
9.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
10.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië
11.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
12.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
13.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
14.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
15.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
18.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
19.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
20.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
4.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
5.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
6.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Lars Boom Astana Nederland
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
10.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
11.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
12.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
13.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
14.Daniel Oss BMC Racing Italië
15.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
16.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
17.Laurens De Vreese Astana België
18.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
20.Michael Morkov Katusha Denemarken
2015
1.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
7.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Daniel Oss BMC Racing Italië
10.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
11.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
12.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
13.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
14.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
15.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
16.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
17.Yoann Offredo FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Lars Boom Astana Nederland
19.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
20.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
2014
1.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Sep Vanmarcke Belkin België
7.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
8.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
9.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
10.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Peter Sagan Cannondale Slovakije
12.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
13.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Dries Devenyns Giant-Shimano België
18.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Oscar Gatto Cannondale Italië
20.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
6.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
7.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
8.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
9.Oscar Gatto Vini Fantini-Selle Italia Italië
10.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
11.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
16.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
17.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
18.Jerome Vincent Europcar Frankrijk
19.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Daniel Oss BMC Racing Italië
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë
3.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
4.Filippo Pozzato Farnese Vini-Selle Italia Italië
5.Matti Breschel Rabobank Denemarken
6.Oscar Freire Katusha Spanje
7.Luca Paolini Katusha Italië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
10.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
11.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
12.Xavier Florencio Katusha Spanje
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
14.Mathieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
15.Tony Gallopin Radioshack-Nissan Frankrijk
16.Elia Favilli Farnese Vini-Selle Italia Italië
17.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
18.Heinrich Haussler Garmin-Barracuda Australië
19.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
20.Maarten Wijnants Rabobank België
2011
1.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
2.Tom Boonen Quick Step België
3.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
4.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
5.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
6.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
7.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
9.Dominique Rollin Francaise des Jeux Canada
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
12.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Leonardo Duque Cofidis Colombië
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
16.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
17.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard Italië
18.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
19.Geraint Thomas Team Sky Groot-Brittannië
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
2010
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
6.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
7.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
8.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
9.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
11.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
12.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
15.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
16.Marcel Sieberg HTC-Columbia Duitsland
17.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
18.Stijn Vandenbergh Katusha België
19.Danilo Hondo Lampre-Farnese Vini Duitsland
20.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2009
1.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
4.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
5.Stijn Devolder Quick Step België
6.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
7.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
8.Nick Nuyens Rabobank België
9.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
10.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
11.Tom Boonen Quick Step België
12.Frederik Willems Liquigas België
13.Roy Sentjens Silence-Lotto België
14.Andreas Klier Cervelo Duitsland
15.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream Nederland
16.Sergei Ivanov Katusha Rusland
17.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
18.Assan Bazayev Astana Kazakstan
19.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
20.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
2008
1.Nick Nuyens Cofidis België
2.Filippo Pozzato Liquigas Italië
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
4.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
5.Georg Hincapie High Road U.S.A.
6.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
7.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
8.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
9.Simon Spilak Lampre Slovenië
10.Tom Boonen Quickstep België
11.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
12.Stijn Devolder Quickstep België
13.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
14.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Leif Hoste Silence-Lotto België
16.Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
17.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
18.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
19.Allan Johansen Team CSC Denemarken
20.Niki Terpstra Team Milram Nederland
2007
1.Luca Paolini Liquigas Italië
2.Thomas Vaitkus Discovery Channel Litouwen
3.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
4.Nick Nuyens Cofidis België
5.Stuart O`Grady Team CSC Australië
6.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
9.Gregory Rast Astana Zwitserland
10.Daniele Bennati Lampre-Fondital Italië
11.Cristian Moreni Cofidis Italië
12.Jesus Del Nero Saunier Duval-Prodir Spanje
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Staf Scheirlinckx Cofidis België
17.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
18.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
19.Karsten Kroon Team CSC Nederland
20.Gorik Gardeyn Unibet.Com België
2006
1.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
3.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
4.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland
6.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
9.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
10.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
11.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
12.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italia
15.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
16.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
17.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
18.Karsten Kroon Team CSC Nederland
19.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
20.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
2005
1.Tom Boonen Quick Step Belgium
2.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Alessandro Ballan Lampre-Caffita Italia
7.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
8.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
9.Bernhard Eisel Francaise Des Jeux Oostenrijk
10.Stuart O`Grady Cofidis Australia
11.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
12.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Nick Nuyens Quick Step Belgium
15.Frederic Guesdon Francaise Des Jeux Frankrijk
16.Karsten Kroon Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag T-Mobile Duitsland
18.Constantin Zaballa Saunier Duval Spanje
19.Peter Van Petegem Davitamon-Lotto Belgium
20.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago Belgium
2004
1.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
2.Andreas Klier T Mobile Duitsland
3.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
4.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
5.George Hincapie US Postal Berry Floor U.S.A.
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
8.Dave Bruylandts Jacques Wincor Nixdorf Belgium
9.Leon Van Bon Lotto Domo Nederland
10.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
13.Oscar Freire Rabobank Spanje
14.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
15.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
16.Jaan Kirsipuu Ag2r Prevoyance Estland
17.Mirko Celestino Saeco Italia
18.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
19.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
20.Roger Hammond Mr.Bookmaker Palmans Gr. Brit.
2003
1.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
2.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
3.Fabio Baldato Alessio Italia
4.Dario Pieri Saeco Italia
5.Bernhard Eisel Fdjeux.Com Oostenrijk
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Luca Paolini Quick Step‑Davitamon Italia
8.Fabio Sacchi Saeco Italia
9.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Guido Trenti Fassa Bortolo U.S.A.
12.Viatcheslav Ekimov US‑Postal‑Berry Floor Rusland
13.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
14.Nico Mattan Cofidis Belgium
15.Romans Vainsteins Vini Caldirola‑Sidermec Letland
16.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
17.Baden Cooke Fdjeux.Com Australia
18.Frank Vandenbroucke Quick Step‑Davitamon Belgium
19.Enrico Cassani Alessio Italia
20.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium
2002
1.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
4.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italië
5.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
6.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
7.Jo Planckaert Cofidis België
8.Andrej Hauptmann Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
9.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
10.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
11.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
12.Fred Rodriguez Domo-Fram Frites U.S.A.
13.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
14.Nico Mattan Cofidis België
15.Tom Boonen US Postal Service België
16.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
17.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
18.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
19.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
20.Robert Hunter Mapei-Quick Step Zuid-Afrika
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Rolf Sorensen CSC World Online Denemarken
3.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
4.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Italia
5.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
6.Nico Mattan Cofidis Belgium
7.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
8.Gabriele Balducci Tacconi Vini Caldirola Italia
9.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
10.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
11.Guido Trenti Cantina Tollo U.S.A.
12.Daniele Nardello Mapei Quick Step Italia
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
14.Paolo Bettini Mapei Quick Step Italia
15.Denis Zanette Liquigas Pata Italia
16.Maximilaan Sciandri Lampre Daikin Gr.Brit.
17.Jo Planckaert Cofidis Belgium
18.Marco Serpellini Lampre Daikin Italia
19.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
20.Chris Peers Cofidis Belgium
2000
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
3.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
4.Peter Van Petegem Farm Frites België
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Rusland
11.Dimitri Konychev Fassa Bortolo Rusland
12.Fabio Sacchi Polti Italië
13.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
14.Chris Peers Cofidis België
15.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
16.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
17.Marc Wauters Rabobank België
18.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
20.Wilfried Peeters Mapei-Quickstep België
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België
2.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
3.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
4.Andrei Tchmile Lotto-Mobistar België
5.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Frankrijk
8.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
9.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
10.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
11.Chris Peers Lotto-Mobistar België
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
14.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
15.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
16.Marc Wauters Rabobank België
17.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
18.Leon Van Bon Rabobank Nederland
19.Peter Farazijn Cofidis België
20.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin België
1998
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
2.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
3.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
4.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
5.Johan Museeuw Mapei-Bricobi België
6.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
7.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
8.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
9.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
10.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
11.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
12.Gabriele Colombo Ballan Italië
13.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
14.Mirko Celestino Polti Italië
15.Germano Pierdomenico Cantina Tollo-Alexia Italië
16.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
17.Fabrizio Guidi Polti Italië
18.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
19.Stuart O`Grady Gan Australië
20.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
1997
1.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
3.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
4.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
5.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
6.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Italië
7.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
13.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Henk Vogels Gan Australië
17.Dimitri Konyshev Roslotto-ZG Mobili Rusland
18.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
19.Marc Wauters Lotto-Mobistar België
20.Johan Capiot TVM-Farm Frites België
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
5.Alexnader Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
6.Gianluca Pianegonda Polti Italië
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
9.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
10.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
11.Maximilian Sciandri Motorola Italië
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
14.Marco Serpellini Panaria-Vinavil Italië
15.Rolf Jaermann MG-Technogym Zwitserland
16.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
17.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
18.Carlo Bomans Mapei-GB België
19.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
20.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
5.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
6.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
7.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
8.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
9.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
10.Jesper Skibby TVM-Gazelle Nederland
11.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
12.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
13.Giovanni Lombardi Polti Italië
14.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
15.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
16.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
17.Fabrizio Bontempi Brescialat-Fago Italië
18.Gianluca Pianegonda Polti Italië
19.Hendrik Redant TVM-Gazelle België
20.Giovanni Fidanza Polti Italië
1994
1.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
2.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
5.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
6.Dimitri Konyshev Jolly-Cage Rusland
7.Jesper Skibby TVM-Bison Kit Denemarken
8.Zbigniew Spruch Lampre-Panaria Polen
9.Djamolidine Abdoujaparov Polti Oezbekistan
10.Johan Capiot TVM-Bison Kit België
11.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
12.Guido Bontempi Gewiss-Ballan Italië
13.Edwig Van Hooydonck Wordperfect België
14.Erik Zabel Telekom Duitsland
15.Andrea Peron Polti Italië
16.François Simon Castorama Frankrijk
17.Angelo Citracca Navigare-Blue Storm Italië
18.Marc Sergeant Novemail-Histor België
19.Andrea Kappes Trident-Schick Duitsland
20.Mario De Clercq Lotto-Caloi België
1993
1.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
2.Marco Artunghi Carrera Italië
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Dario Bottaro Mecair Italië
5.Edwig Van Hooydonck Word-Perfect België
6.Maurizio Fondriest Lampre Italië
7.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Jacky Durand Castorama Frankrijk
10.Johan Museeuw GB-MG België
11.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
12.Maximilian Sciandri Motorola Italië
13.Marc Sergeant Histor België
14.Jelle Nijdam Word-Perfect Nederland
15.Franco Ballerini GB-MG Italië
16.Gilles Delion Castorama Frankrijk
17.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
18.Jan Schur Motorola Duitsland
19.Johan Capiot T.V.M. België
20.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
1992
1.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
2.Frans Maassen Buckler Nederland
3.Marc Madiot Telekom Frankrijk
4.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
5.Dirk De Wolf Gatorade België
6.Jacky Durand Castorama Frankrijk
7.Giuseppe Petito Mercatone Uno Italië
8.Franco Ballerini GB-MG Italië
9.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.François Simon Castorama Franrkijk
12.Jelle Nijdam Buckler Nederland
13.Phil Anderson Motorola Australië
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Adriano Baffi Ariostea Italië
16.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
17.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
18.Rudy Dhaenens Panasonic België
19.Johan Museeuw Lotto België
20.Marc Sergeant Panasonic België
1991
1.Peter De Clercq Lotto België
2.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
3.Edwig Van Hooydonck Buckler België
4.Erik Vanderaerden Buckler België
5.Marc Sergeant Panasonic België
6.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
7.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
8.Johan Museeuw Lotto België
9.François Lemarchand Z-Peugeot Frankrijk
10.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
11.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
12.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
13.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
19.Sammie Moreels Lotto België
20.John Talen P.D.M. Nederland
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Moreno Argentin Ariostea Italië
3.Rudy Dhaenens P.D.M. België
4.Carlo Bomans Weinmann België
5.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
6.John Talen P.D.M. Nederland
7.Jan Schur Château D’Ax D.D.R.
8.Niki Rüttimann Helvetia Zwitserland
9.Claude Criquielion Lotto België
10.Marc Sergeant Panasonic België
11.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
12.Phil Anderson T.V.M. Australië
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
15.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
16.Jelle Nijdam Buckler Nederland
17.Guido Bontempi Carrera Italië
18.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
19.Marc Van Orsouw Panasonic Nederland
20.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Claude Criquielion Hitachi België
3.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
4.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
5.Wilfried Peeters Histor België
6.Paul Haghedoorn Histor België
7.Valerio Piva Ariostea Italië
8.Etienne De Wilde Histor België
9.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
10.Moreno Argentin Bianchi Italië
11.Benny Van Brabant Zahor België
12.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
13.Roque De La Cruz Caja Rural Spanje
14.Enrique Alonso Zahor Spanje
15.Frank Pirard Histor Nederland
16.Javier Garciandi Caja Rural Spanje
17.Luc De Smet Boccaccio België
18.Ennio Salvador Bianchi Italië
19.Willem Wijnant Histor België
20.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
1988
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Marc Sergeant Hitachi België
3.Fons De Wolf A.D.R. België
4.Philippe Vandenbranden Hitachi België
5.Eddy Planckaert A.D.R. België
6.Guido Van Calster Kas België
7.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
8.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
9.Claude Criquielion Hitachi België
10.Jos Lieckens Hitachi België
11.Etienne De Wilde Sigma België
12.Laurent Fignon Système U Frankrijk
13.Ronny Van Holen A.D.R. België
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
16.Charly Mottet Système U Frankrijk
17.Rudy Dhaenens P.D.M. België
18.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
19.Michel Dernies Lotto België
20.Paul Haghedoorn Sigma België
1987
1.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
6.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
7.Peter Stevenhaagen P.D.M. Nederland
8.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
9.Phil Anderson Panasonic Australië
10.Sean Kelly Kas Ierland
11.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Steve Bauer Toshiba Canada
14.Marc Sergeant Lotto België
15.Roland Leclerc Seat Frankrijk
16.Gregor Braun A.D.R. Duitsland
17.Steven Rooks P.D.M. Nederland
18.Philippe Louviot “Z” Frankrijk
19.Ludo Peeters Superconfex België
20.Frans Maassen Superconfex Nederland
1986
1.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
2.Steven Rooks P.D.M. Nederland
3.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
6.Charly Mottet Système U Frankrijk
7.Gerrie Kneteman P.D.M. Nederland
8.Guy Gallopin Kas Frankrijk
9.Jos Haex Hitachi België
10.Adri van der Poel Kwantum Italië
11.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
12.Paul Verschuere Fagor België
13.Stephen Roche Carrera Ierland
14.Michel Dernies Lotto België
15.Jörgen Pedersen Carrera Denemarken
16.Marc Madiot Système U Frankrijk
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Steve Bauer La Vie Claire Canada
19.Roger Ilegems Lotto België
20.Ronny Van Holen Lotto België
1985
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Claude Criquielion Hitachi België
4.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Eric Vanderaerden Panasonic België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Walter Planckaert Panasonic België
9.Noël Segers Tönissteiner België
10.Allan Peiper Peugeot Australië
11.Nico Verhoeven Skala Nederland
12.Jef Lieckens Lotto België
13.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
14.Willem Wijnant Tönissteiner België
15.Jean-Marie Wampers Hitachi België
16.Eddy Planckaert Panasonic België
17.Rudy Rogiers Hitachi België
18.Rudy Dhaenens Hitachi België
19.Luc Colijn Safir België
20.Ludo De Keulenaer Panasonic België
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Eddy Schepers Dromedario België
3.René Martens Teka België
4.Greg Lemond Renault V.S.A.
5.Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Marc Sergeant Europdecor België
9.Yvon Bertin Dormilon Frankrijk
10.Alfonso Guttierez Teka Spanje
11.Lucien Van Impe Metauromobili België
12.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
13.Erik Vanderaerden Panasonic België
14.Guido Van Calster Del Tongo België
15.Sergio Santimaria Del Tongo Italië
16.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
17.Jacques Michaud Coop Frankrijk
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Charly Mottet Renault Frankrijk
20.Jean-Marie Wampers Splendor België
1983
1 Roman Hermann Bianchi Liechtenstein
2 Jan Raas Raleigh Nederland
3 Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
4 Marc Sergeant Europdecor België
5 Phil Anderson Peugeot Australië
6 Ludo Peeters Raleigh België
7 Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8 Luc Colijn Fangio België
9 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
10 Jan Bogaert Europdecor België
11 Guy Nulens Aernoudt België
12 Paul Haghedoorn Splendor België
13 Michel Pollentier Safir België
14 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
15 Adri Van Houwelingen Raleigh Nederland
16 Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
17 Tommi Prim Bianchi Zweden
18 Johan Lammerts Raleigh Nederland
19 Rudy Pevenage Del Tongo België
20 Etienne De Wilde La Redoute België
1982
1.Philippe Van Den Brande Splendor België
2.Gerry Verlinden Boule D’Or België
3.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
4.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
5.Rudy Pevenage Capri-Sonne België
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Marc Sergeant Europ Decor België
8.René Martens Daf Trucks België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Michel Pollentier Safir België
11.Jan Bogaert Europ Decor België
12.Jos Lammertinck Alarmsystemen Nederland
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.Paul Haghedoorn Capri-Sonne België
15.Gody Schmutz Cilo Zwitserland
16.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
17.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
18.Stefan Mutter Puch Zwitserland
19.Klaus-Peter Thaler Puch B.R.D.
20.Sean Kelly Sem Ierland
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Herman Van Springel Safir België
3.Jos Jacobs Capri Sonne België
4.Willy Teirlinck Boston België
5.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Benny Schepmans Safir België
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
11.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
12.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
13.Daniel Willems Capri Sonne België
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
16.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
17.Rudy Mathijs Boule D’Or België
18.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
19.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
20.Philippe Van Den Brande Boston België
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Marc De Meyer IJsboerke België
3.Gery Verlinden IJsboerke België
4.Roger De Vlaeminck Boule D’or België
5.José De Cauwer Peugeot België
6.Jan Raas Raleigh Nederland
7.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
8.Régis Ovion Puch Frankrijk
9.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
10.Alan Van Heerden Peugeot Zuid-Afrika
11.Ludo Peeters IJsboerke België
12.Cees Priem Raleigh Nederland
13.Gilbert Duclos-Lasale Peugeot Frankrijk
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Michel Pollentier Splendor België
16.Willem Peeters Safir België
17.Francesco Moser Sanson Italië
18.Giuseppe Saronni Gis Italië
19.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
20.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Carmelo Barone Sanson Italië
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Daniël Willems IJsboerke België
5.Marc Renier Kas België
6.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
7.Jos Schipper Marc Nederland
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Philippe Vandenbrande Safir België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
13.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
14.Willem Peeters Safir België
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Benny Schepmans Safir België
17.Fons Van Katwijk Marc Nederland
18.Jan Aling Marc Nederland
19.Walter Dalgal Splendor Italië
20.Frans Van Looy Kas België
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Roberto Poggiali Sanson Italië
4.Walter Planckaert Maes Pils België
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Freddy Maertens Flandria België
7.Dirk Baert Carlos België
8.Willy Teirlinck Gitane België
9.Eric Leman Splendor België
10.Walter Godefroot IJsboerke België
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.André Dierickx Maes Pils België
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.René Pijnen Raleigh Nederland
15.Lucien Van Impe Gitane België
16.Eddy Merckx Molteni België
17.Patrick Sercu Brooklyn België
18.Johan De Muynck Brooklyn België
19.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.André Dierickx Rokado België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Francesco Moser Filotex Italië
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Johan De Muynck Flandria België
8.Walter Godefroot Peugeot België
9.Eric Leman Flandria België
10.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
11.Roger Rosiers Bic België
12.Richard Buckaki Hertekamp Nederland
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1.Ward Sels Goldor België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Roger Swerts Molteni België
4.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
5.Herman Van Springel Molteni België
6.André Dierickx Flandria België
7.Eric Leman Bic België
8.Willy De Geest Magniflex België
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Roger Rosiers Bic België
11.Alain Santy Bic Frankrijk
12.Willy Planckaert Goldor België
13.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jan Janssen Flandria Nederland
16.Cyrille Guimard Gan Frankrijk
17.Ronald De Witte Peugeot België
18.Evert Dolman Flandria Nederland
19.Jean-Pierre Genet Gan Frankrijk
20.Ward Janssens Magniflex België
1971
1 Evert Dolman Flandria Nederland
2 Frans Kerremans Hertekamp België
3 Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4 Georges Van Coningsloo Molteni België
5 Roger De Vlaeminck Flandria België
6 Frans Mintjens Molteni België
7 Jan Janssen Bic Nederland
8 Jan Krekels Goudsmit Nederland
9 Jean Jourden Peugeot Frankrijk
10 Johan De Muynck Flandria België
11 Jos Spruyt Molteni België
12 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
13 Tony Houbrechts Salvarani België
14 Ole Ritter Germanvox Denemarken
15 Frans Maes Goldor België
16 Jean-Pierre Berckmans Magniflex België
17 Frans Verbeeck Watney België
18 Noel Van Clooster Hertekamp België
19 Walter Godefroot Peugeot België
20 Jos Schoeters Goldor België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
2.Vittorio Adorni Faema Italië
3.Walter Godefroot Flandria België
4.Rudi Altig Molteni B.R.D.
5.Jan Janssen Pelforth Nederland
6.Eddy Merckx Faema België
7.Giancarlo Polidori Pepsi Cola Italië
8.Daniël Van Rijckeghem Mann België
9.Roger Rosiers Mann België
10.Gianni Motta Molteni Italië
11.Roberto Ballini Max Meyer Italië
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1967
1 Noel Foré Goldor België
2 Johan De Roo Willem II Nederland
3 Dino Zandegu Salvarani Italië
4 Eddy Merckx Peugeot België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Barry Hoban Mercier GBr
7 Willy Monty Pelforth België
8 Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
9 Guido Reybroeck Smiths België
10 Herman Van Springel Mann België
11 Jan Janssen Pelforth Nederland
12 Gerben Karstens Televizier Nederland
13 Willy Planckaert Smiths België
14 Georges Van Den Berghe Smiths België
15 Martin Van Den Bossche Smiths België
16 Adriano Durante Salvarani Italië
17 Roger Swerts Mercier België
18 Walter Godefroot Flandria België
19 Gustaaf De Smet Groene Leeuw België
20 Jos Spruyt Mercier België
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Vittorio Adorni Salvarani Italië
2.Georges Van Coningsloo Peugeot België
3.Willy Bocklandt Romeo België
4.Martin Van Den Bossche Wiel’s België
5.Jef Planckaert Romeo België
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Michael Wright Wiel’s Gr.Brit.
8.Fons Hermans Mann België
9.Rik Van Steenbergen Solo België
10.Willy Monty Pelforth België
11.Gustaaf Desmet Wiel’s België
12.Bernard Vandekerkhove Solo België
13.Romain Vanwijnsberghe Romeo België
14.Jean Forestier Peugeot Frankrijk
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Pietro Partesotti Lygie Italië
17.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Ward Sels Solo België
20.Gilbert Desmet Wiel’s België
1963
1.Rik Van Looy G.B.C. België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Jan Janssen Pelforth België
4.Miel Daems Peugeot België
5.Marcel Janssens Solo België
6.Armand Desmet Faema België
7.Peter Post Mann Nederland
8.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
9.Tuur De Cabooter Solo België
10.Jef Planckaert Faema België
11.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
12.Noël Foré Faema België
13.Benoni Beheyt Wiel’s België
14.Robert Cazala Mercier Frankrijk
15.Gustaaf Desmet Wiel’s België
16.Michel Van Aerde Solo België
17.Martin Van Geneugden G.B.C. België
18.Theo Nijs Mann België
19.André Delort Mercier Frankrijk
20.Henri De Wolf Solo België
1962
1 Raymond Impanis Faema België
2 Rik Van Looy Faema België
3 Michel Van Aerde Carpano België
4 Norbert Kerkhove Mann België
5 Noel Fore Faema België
6 Tom Simpson Gitane GBr
7 Mies Stolker St.Raphael Nederland
8 Jo De Haan Gitane Nederland
9 Jef Planckaert Faema België
10 Willy Vannitsen Wiel’s België
11 Edgard Sorgeloos Faema België
12 Jos Wouters Solo België
13 Jean-Baptist Claes Wiel’s België
14 Henri De Wolf Gitane België
15 Marcel Janssens St.Raphael België
16 Jos Hoevenaers Philco België
17 Robert De Middeleir Wiel’s België
18 Ludo Janssens Solo België
19 Marcel Seynaeve Wiel’s België
20 Armand De Smet Faema België
1961
1 Tom Simpson St.Raphael GBr
2 Emiel Daems Philco België
3 Nino Defilippis Carpano Italië
4 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
5 Jo De Haan St.Raphael Nederland
6 Mies Stolker Helyett Nederland
7 Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
8 Jean Graczyk Helyett Frankrijk
9 Martin Van Geneugden Carpano België
10 Frans Schoubben Peugeot België
11 Henri De Wolf Alcyon België
12 Johan De Roo Helyett Nederland
13 Noel Fore Gr.Leeuw België
14 Gilbert De Smet Carpano België
15 Lode Troonbeeckx Mann België
16 Coen Niesten Alcyon Nederland
17 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
18 Ivo Molenaers Carpano België
19 Frans Aerenhouts Mercier België
20 Gustaaf Van Vaerenbergh Alcyon België
1960
1.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Rik Van Looy Faema België
4.Ritten De Wolf Leroux België
5.Frans De Mulder Groene Leeuw België
6.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
7.Raymond Impanis Faema België
8.Frans Schoubben Peugeot België
9.Fons Hermans Mann België
10.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
11.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
12.Nino Defilippis Carpano Italië
13.Jo De Haan St.Raphael Nederland
14.Mies Stolker St.Raphael Nederland
15.Silvano Ciampi Philco Italië
16.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
17.Nello Velucchi Philco Italië
18.Rolf Graf Philco Zwitserland
19.Heinz Graf Philco Zwitserland
20.Norbert Kerkhove Wiel’s België
1959
1 Rik Van Looy Faema België
2 Fred De Bruyne Carpano België
3 Frans Schoubben Peugeot België
4 Jos Hoevenaers Faema België
5 Gilbert De Smet Faema België
6 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
7 Jaap Kersten Magneet Nederland
8 Seamus Elliott Helyett Ierland
9 Edgard Sorgeloos Faema België
10 Jean-Claude Annaert St.Raphael Frankrijk
11 Norbert Van Tieghem Flandria België
12 Henri De Nijs Gr.Leeuw België
13 Jos Bosmans Gr.Leeuw België
14 Petrus Oellibrandt Flandria België
15 Piet De Jongh Magneet Nederland
16 Gustaaf Van Vaerenbergh Libertas België
17 Willy Vannitsen Ghigi België
18 Eddy Pauwels Flandria België
19 Raymond Impanis Faema België
20 Oswald De Clercq Gr.Leeuw België
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1 Raymond Impanis Garin België
2 Germain De Rijcke Alcyon België
3 Marcel Rijckaert Mercier België
4 Alex Close Peugeot België
5 Roger De Cock Bertin België
6 Louison Bobet Stella Frankrijk
7 Marcel De Mulder Terrot België
8 Jos Schils Touring België
9 André Rosseel Elvé België
10 Boudewijn De Vos Gr.Leeuw België
11 Briek Schotte Alcyon België
12 Stan Ockers Peugeot België
13 Rik Van Steenbergen Mercier België
14 Fred De Bruyne Mercier België
15 François Mahé Dilecta Frankrijk
16 Alfons Van Den Branden Libertas België
17 Marcel Hendrickx Peugeot België
18 Valere Ollivier Bertin België
19 Alfredo Martini Atala Italië
20 Jan Storms Dilecta België
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Ferdi Kübler Urago Zwitserland
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Désiré Keteleer Garin België
5.Louison Bobet Stella Frankrijk
6.André Mahé Le Grevès Frankrijk
7.Jacques Dupont Ant.Magne Frankrijk
8.Maurice Blomme Bertin België
9.Briek Schotte Alcyon België
10.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
11.Antonin Rolland Stella Frankrijk
12.Roger De Cock Bertin België
13.Raymond Impanis Alcyon België
14.Loretto Petrucci Bianchi Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Valère De Vos Splendor België
17.Stan Ockers Elvé België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1951
1.Fiorenzo Magni Ganna Italië
2.Attilio Redolfi Leducq Frankrijk
3.Karel De Baere Mercier België
4.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
5.Rik Van Steenbergen Mercier België
6.Loretto Petrucci Bianchi Italië
7.Jean Bogaerts Dossche België
8.André Pieters Dossche België
9.Jean Baldassari Le Grevès Frankrijk
10.Valère Ollivier Bertin België
11.Raymond Impanis Alcyon België
12.Serse Coppi Bianchi Italië
13.Prosper Depredomme Garin België
14.André De Clerck Bertin België
15.Germain De Rijcke Alcyon België
16.Gerard Buyl Dossche België
17.Lionel Van Brabant Bertin België
18.Marcel Kint Mercier België
19.Albert Ramon Garin België
20.Pierre Scalbi Leducq Frankrijk
1950
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Andre Maelbrancke Starnord België
7 Eugene Van Roosbroeck Alcyon België
8 Roger Gyselinck Rochet België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Cesar Marcelak Archambaud Frankrijk
11 Julien Van Dijcke Arliguie België
12 Arseen Rijckaert Dossche België
13 Jos Van Staeyen Bury België
14 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
15 Maurice Blomme Bertin België
16 Marcel De Neve Garin België
17 Wim Van Est Garin Nederland
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Georges Vermeersch Terrot België
20 Georges Jobé Automoto België
1949
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Nest Sterckx Alcyon België
7 Jos Van Staeyen Bury België
8 Raymond Impanis Alcyon België
9 Basile Wambeke Arliguie België
10 Andre De Clerck Bertin België
11 Lode Anthonis Erka België
12 Maurice De Simpelaere Alcyon België
13 Martin Van Den Broek Rochet België
14 Achiel Buysse Thompson België
15 Andre Pieters Arliguie België
16 Albert Ramon Bertin België
17 Maurice Mollin Mercier België
18 Desire Stadsbader Arliguie België
19 Frans Gielen Peugeot België
20 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
1948
1 Briek Schotte Alcyon België
2 Raymond Impanis Alcyon België
3 Albert Ramon B.Faure België
4 Marcel Rijckaert Mercier België
5 Gerard Buyl Carrara België
6 Cor Bakker L’Express Nederland
7 Maurice De Wannemaecker Gr.Leeuw België
8 Camille Beeckman Thompson België
9 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
10 Arie Vooren L’Express Nederland
11 Rik Renders Garin België
12 George Claes Thompson België
13 Michel Remue Alcyon België
14 Julien Janssens Alcyon België
15 Emiel Faignaert Dilecta België
16 Gaston De Wachter Bertin België
17 Louis Brusselmans Mercier België
18 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
19 Achiel Buysse Thompson België
20 Robert Minnaert Plume Sport België
1947
1 Camille Beeckman Thompson België
2 Marcel Rijckaert Lapebie België
3 Rik Renders Garin België
4 Raymond Impanis Alcyon België
5 Emiel Faignaert Gr.Leeuw België
6 George Claes Rochet België
7 Roger De Smet Alcyon België
8 Louis Thietard Metropole Frankrijk
9 Raymond De Smet Alcyon België
10 Kleber Piot Metropole Frankrijk
11 Odiel Van Den Meerschaut Garin België
12 Julien Van Dijcke Arliguie België
13 Frans Rijckers L’Express België
14 Sylveer Maes Mercier België
15 Desire Stadsbader Arbos België
16 Arthur Mommerency Pelissier België
17 Jan Engels Alcyon België
18 Julien Janssens L’Express België
19 Jean-Baptiste Delille Rochet Frankrijk
20 Albert Bruylandt Plume Sport België
1946
1 Camille Beeckman Thompson België
2 Louis Thiétard Métropole Frankrijk
3 Georges Claes Rochet België
4 Rik Van Steenbergen Mercier België
5 Briek Schotte Alcyon België
6 Albert Sercu Dilecta België
7 Sylvain Grysolle Rochet België
8 Michel Remue Gr.Leeuw België
9 Marcel Kint Mercier België
10 Maurice Clautier Thompson België
11 Lucien Vlaemynck Alcyon België
12 Achiel Buysse Dilecta België
13 Eugene Kiewit O.K. België
14 Urbain Caffi Alcyon Frankrijk
15 Huub Sijen Centauro Nederland
16 Roger De Smet Thompson België
17 Victor Jacobs Starnord België
18 Rene Oreel Bertin België
19 Marcel Boumon Rochet België
20 Albert Dubuisson Rochet België
1945
1 Sylvain Grysolle Rochet België
2 Albert Sercu Dilecta België
3 Jef Moerenhout Rochet België
4 Martin Van Den Broeck Origan België
5 Arthur Mommerency Pelissier België
6 Ward Van Dijck Roberty België
7 Eugene Jacobs Mertens België
8 Odiel Van Den Meerschaut Gr.Leeuw België
9 Robert Van Eenaeme Metropole België
10 Emiel Faignaert Gr.Leeuw België
11 Camille Beeckman Thompson België
12 Louis Thietard Metropole Frankrijk
13 George Claes Rochet België
14 Rik Van Steenbergen Mercier België
15 Briek Schotte Alcyon België
16 Michel Remue Gr.Leeuw België
17 Marcel Kint Mercier België
18 Maurice Clautier Thompson België
19 Lucien Vlaemynck Alcyon België
20 Achiel Buysse Dilecta België

Lees verder “Ronde van Vlaanderen”

Gent-Wevelgem

Gent-Wevelgem

2018
1.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
2.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
3.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
4.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
5.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
6.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
7.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
8.Sacha Modolo Education First-Drapac Italië
9.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
10.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
11.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
12.Christophe Laporte Cofidis Frankrijk
13.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
14.Marcus Burghardt Bora-Hangrohe Duitsland
15.Julien Vermote Dimension Data België
16.Magnus Cort Nielsen Astana Denemarken
17.Aleksander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
18.Sep Vanmarcke Education First-Drapac België
19.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
20.Wout Van Aert Verandas Willems-Crelan België

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
4.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
5.Jens Keukeleire Orica-Scott België
6.Fernando Gaviria Quick Step Floors Colombië
7.Tom Boonen Quick Step Floors België
8.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
9.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
10.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
11.Christophe Laporte Cofidis Frankrijk
12.Maxime Vantomme WB-Veranclassic België
13.Jos Van Emden Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Sam Bennet Bora-Hansgrohe Ierland
15.Guillaume Van Keirsbulck Wanty-Groupe Gobert België
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Daniele Bennati Movistar Italië
18.Soren Kragh Andersen Sunweb-Giant Denemarken
19.Luka Mezgec Orica-Scott Slovenië
20.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Fabian Cancellara Trek-Segafredo Zwitserland
3.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
6.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
7.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
8.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
9.Jacopo Guarnieri Astana Italië
10.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
11.Michael Morkov Katusha Denemarken
12.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
13.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
14.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
15.Andrey Grivko Astana Ukraine
16.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
17.Daniel Oss BMC Racing Italië
18.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
19.Aleksejs Saramotins IAM Cycling Letland
20.Koen De Kort Giant-Alpecin Nederland
2015
1.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Niki Terpstra Etixx-Quick Step België
3.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
4.Luca Paolini Katusha Italië
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.Daniel Oss BMC Racing Italië
7.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
8.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
9.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
10.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
11.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
12.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
13.Edward Theuns Topsport Vlaanderen België
14.Alexey Tsatevich Katusha Rusland
15.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
16.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
17.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Andrey Grivko Astana Ukraine
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
2014
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
3.Sep Vanmarcke Belkin België
4.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
5.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
7.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen België
8.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
9.Bryan Coquard Europcar Frankrijk
10.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
12.Yauheni Hutarovich Ag2r-La Mondiale Witrusland
13.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Jean Pierre Drucker Wanty-Groupe Gobert Luxemburg
18.Bernhard Eisel Sky-21st Century Fox Oostenrijk
19.Sacha Modolo Lampre-Merida Italië
20.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
4.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
5.Borut Bozic Astana Slovenië
6.Andre Greipel Lotto-Belisol Duitsland
7.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
8.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
9.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
10.Elia Viviani Cannondale Italië
11.Mark Cavendish Omega Pharma-Quick Step Groot-Brittannië
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
14.Lars Boom Blanco-Giant Nederland
15.Andrey Amador Movistar Costa Rica
16.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
17.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
18.Andry Grivko Astana Ukraine
19.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
20.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakije
2.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen
3.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
4.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
5.Oscar Freire Katusha Spanje
6.Giovanni Visconti Movistar Italië
7.Matthew Goss Orica-GreenEdge Australië
8.Daniele Bennati Radioshack-Nissan Italië
9.Fabian Cancellara Radioshack-Nissan Zwitserland
10.Matti Breschel Rabobank Denemarken
11.Oscar Gatto Farnese Vini Italië
12.Christian Knees Sky-IG Markets Duitsland
13.Filippo Pozzato Farnese Vini Italië
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
16.Johan Vansummeren Garmin-Sharp België
17.Greg Van Avermaet BMC Racing België
18.Matteo Tosatto Saxo Bank-Tinkoff Italië
19.Gerald Ciolek Omega Pharma-Quick Step Duitsland
20.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
2011
1.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
2.Andre Greipel Omega Pharma-Lotto Duitsland
3.Daniele Bennati Leopard-Trek Italië
4.Tom Boonen Quick Step België
5.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
7.Leonardo Duque Cofidis Colombië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Baden Cooke Saxo Bank-Sungard Australië
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Lars Boom Rabobank Nederland
12.Tiziano Dall`Antonia Liquigas-Cannondale Italië
13.Robert Hunter Radioshack Zuid-Afrika
14.Pablo Lastras Movistar Spanje
15.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
16.Daniel Oss Liquigas-Cannondale Italië
17.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
18.Simon Spilak Lampre-ISD Slovenië
19.Mirko Selvaggi Vacansoleil-DCM Italië
20.Sebastien Chavanel Europcar Frankrijk
2010
1.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
6.Luca Paolini Acqua&Sapone Italië
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
9.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
10.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
11.Greg Henderson Team Sky Nieuw-Zeeland
12.Christian Knees Milram Duitsland
13.Baden Cooke Saxo Bank Australië
14.Enrico Gasparotto Astana Italië
15.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
16.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
17.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
18.Mirco Lorenzetto Lampre-Farnese Vini Italië
19.Marco Marcato Vacansoleil Italië
20.Aleksander Kuchynski Liquigas-Doimo Wit-Rusland
2009
1.Edvald Boasson Hagen Columbia-High Road Noorwegen
2.Andreas Klier Cervelo Duitsland
3.Aleksander Kuchynski Liquigas Witrusland
4.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
5.Matthew Hayman Rabobank Australië
6.Manuel Quinziato Liquigas Italië
7.Tom Leezer Rabobank Nederland
8.Robbie McEwen Katusha Australië
9.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
10.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Georg Hincapie Columbia-High Road U.S.A.
12.Assan Bazayev Astana Kazakstan
13.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
14.Cyril Lemoine Skil-Shimano Frankrijk
15.Bram Tankink Rabobank Nederland
16.Matthew Goss Saxo Bank Australië
17.Gabriel Rasch Cervelo Noorwegen
18.Daniel Lloyd Cervelo Groot-Brittannië
19.Jeremy Hunt Cervelo Groot-Brittannië
20.Yauheni Hutarovich Francaise des Jeux Witrusland
2008
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Erik Zabel Team Milram Duitsland
3.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
4.Stuart O`Grady Team CSC Australië
5.Roger Hammond High Road Groot-Brittannië
6.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
9.Aurelien Clerc Bouygues Telecom Zwitserland
10.Matti Breschel Team CSC Denemarken
11.Luca Paolini Aqua&Sapone-Mokambo Italië
12.Guennadi Mikhailov Mitsubishi-Jartazi Rusland
13.Baden Cooke Barloworld Australië
14.Dimitryi Muravyev Astana Kazakstan
15.Wouter Weylandt Quickstep België
16.Rony Martias Bouygues Telecom Frankrijk
17.Fabio Sabatini Team Milram Italië
18.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
19.Herve Duclos Lassalle Cofidis Frankrijk
20.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
3.Robbie McEwen Predictor-Lotto Australië
4.Jose Ventoso Saunier Duval-Prodir Spanje
5.Roger Hammond T-Mobile Gr.-Brit.
6.Baden Cooke Unibet.Com Australië
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
9.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
10.Luca Paolini Liquigas Italië
11.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
12.Juan Antonio Flecha Rabobank Nederland
13.Stuart O`Grady Team CSC Australië
14.Nick Nuyens Cofidis België
15.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
16.Imanol Erviti Caisse D`Epargne Spanje
17.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
18.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
19.Dimitriy Muravyev Astana Kazakstan
20.Koen De Kort Astana Nederland
2006
1.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
2.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
3.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
4.Alessandro Petacchi Team Milram Italia
5.Georg Hincapie Discovery Channel V.S.A.
6.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
7.Fabian Cancellara Team CSC 2witserland
8.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
9.Allan Davis Liberty Seguros-Wurth Australia
10.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
11.Baden Cooke Unibet.Com Australia
12.Vicente Reynes Caisse D`Epargne-Balears Spanje
13.Nick Nuyens Quickstep-Innergetic Belgium
14.Gregory Rast Phonak Zwitserland
15.Satf Scheirlinckx Cofidis Belgium
16.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Belgium
18.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
19.Frederik Willems Jacques-Vlaanderen Belgium
20.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
2005
1.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
2.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Daniele Bennati Lampre-Caffita Italia
5.Stuart O`Grady Cofidis Australia
6.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
7.Steven De Jongh Rabobank Nederland
8.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Italia
9.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
10.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
11.Gregory Rast Phonak Zwitserland
12.Jaan Kirsipuu Credit Agricole Estland
13.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
14.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
15.Matthew Hayman Rabobank Australia
16.Magnus Backsted Liquigas-Bianchi Zweden
17.Tom Boonen Quickstep Belgium
18.Inigo Landaluze Euskatel-Euskadi Spanje
19.Wilfried Cretskens Quickstep Belgium
20.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
2004
1.Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
2.Tom Boonen Quickstep Belgium
3.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
4.Gert Steegmans Lotto-Domo Belgium
5.Jimmy Casper Cofidis Frankrijk
6.Roger Hammond Mr.Bookmaker Gr.Brit.
7.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
8.Vladimir Goussev C.S.C. Rusland
9.Sebastien Rosseler Bodysol Belgium
10.Pedro Horrillo Quickstep Spanje
11.Nico Mattan Bodysol Belgium
12.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
13.Frank Hoj C.S.C. Denemarken
14.Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
15.Pjotr Wadecki Lotto-Domo Polen
16.Peter Farazijn Cofidis Belgium
17.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
18.Lorenzo Bernucci Landbouwkrediet Italia
19.Johan Museeuw Quickstep Belgium
20.Nick Nuyens Quickstep Belgium
2003
1.José Ivan Gutierrez Banesto Spanje
2.Andrei Kashechkin Quickstep Kazakstan
3.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
4.Nicolas Portal AG2R Frankrijk
5.Cadel Evans Telekom Australia
6.Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
7.Massimo Giunti Domina Vacanze Italia
8.Andreas Klier Telekom Duitsland
9.Henk Vogels Navigators Australia
10.Stefan Schumacher Telekom Duitsland
11.Tom Boonen Quickstep Belgium
12.Alberto Ongarato Domina Vacanze Italia
13.Servais Knaven Quickstep Nederland
14.Johan Museeuw Quickstep Belgium
15.Matthew Hayman Rabobank Australia
16.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
17.Giovanni Lombardi Domina Vacanze Italia
18.Oleg Grichkine Navigators Rusland
19.Richard Virenque Quickstep Frankrijk
20.Danilo Hondo Telekom Duitsland
2002
1.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
2.Erik Zabel Telekom Duitsland
3.Johan Museeuw Domo-Farm Frites Belgium
4.Pedro Horrillo Mapei-Quickstep Spanje
5.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
6.Daniele De Paoli Alessio Italia
7.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
8.Martin Hvastija Alessio Slovenia
9.Andreas Klier Telekom Duitsland
10.Paul Van Hyfte CSC-Tiscali Belgium
11.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
12.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
13.Laszlo Bodrogi Mapei-Quickstep Hongarije
14.Christophe Mengin La Française Frankrijk
15.Tom Boonen US-Postal Belgium
16.Danilo Hondo Telekom Duitsland
17.Ralph Grabsch Telekom Duitsland
18.Pavel Padrnos US-Postal Tsj.Republ.
19.George Hincapie US-Postal V.S.A.
20.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
2001
1.Peter Van Petegem Mercury-Viatel België
2.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
3.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
4.Leon Van Bon Mercury-Viatel Nederland
5.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
6.Erik Zabel Telekom Duitsland
7.Biagio Conte Saeco Italië
8.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
9.Andrei Tchmil Lotto België
10.Fabrizio Guidi Mercury-Viatel Italië
11.Oscar Cavagnis Saeco Italië
12.Geert Van Bondt Mercury-Viatel België
13.Chris Peers Cofidis België
14.Dario Pieri Saeco Italië
15.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
16.Gianmatteo Fagnini Telekom Italië
17.George Hincapie US-Postal V.S.A.
18.Daniele Nardello Mapei-Quickstep Italië
19.Nico Mattan Cofidis België
20.Floyd Landis Mercury-Viatel V.S.A.
2000
1.Tristan Hoffman Jack & Jones Nederland
2.Chris Peers Cofidis België
3.Fabio Sacchi Polti Italië
4.Roger Hammond Collstrop Gr.Brit.
5.Enrico Cassani Polti Italië
6.Oleg Pankov Collstrop Oekraïne
7.Peter Farazijn Cofidis België
8.Rossano Brasi Polti Italië
9.Christophe Mengin La Française Frankrijk
10.Geert Omloop Collstrop België
11.Peter Van Petegem Farm Frites België
12.Geert Van Bondt Farm Frites België
13.Jo Planckaert Cofidis België
14.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
17.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
18.Lars Michaelsen La Française Denemarken
19.Wilfried Peeters Mapei Quickstep België
20.Nico Eeckhout Palmans België
1999
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
3.Stéphane Barthe Casino Frankrijk
4.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
5.Erik Zabel Telekom Duitsland
6.Henk Vogels Crédit Agricole Australië
7.Lauri Aus Casino Estland
8.Tom Steels Mapei Quickstep België
9.Zbigniew Spruch Lampre Polen
10.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
11.Marc Wauters Rabobank België
12.Andrei Tchmile Lotto België
13.Ludo Dierckxsens Lampre België
14.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
15.Leon Van Bon Rabobank Nederland
16.Jaan Kirsipuu Casino Estland
17.Erik Dekker Rabobank Nederland
18.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
19.Wilfried Peeters Mapei Quickstep België
20.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
1998
1.Gabriele Balducci Scrigno Italië
2.Fabio Baldato Riso Scotti Italië
3.Eddy Mazzoleni Saeco Italië
4.Erik Zabel Telekom Duitsland
5.Dario Pieri Scrigno Italië
6.Andrei Tchmil Lotto België
7.Marco Serpellini Brescia Lat Italië
8.Davide Casarotto Scrigno Italië
9.Johan Capiot T.V.M. België
10.Frank Vandenbroucke Mapei Bricobi België
11.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
12.Lars Michaelsen T.V.M. Denemarken
13.Andrea Brognara Riso Scotti Italië
14.Nico Mattan Mapei Bricobi België
15.Massimiliano Mori Saeco Italië
16.Chris Peers Lotto België
17.Marco Milesi Brescia Lat Italië
18.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
19.Henk Vogels Gan Australië
20.Johan Museeuw Mapei Bricobi België
1997
1.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
2.Andrea Ferrigato Roslotto Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
5.Peter Van Petegem T.V.M. België
6.Henk Vogels Gan Australië
7.Dimitri Konyshev Roslotto Rusland
8.Johan Capiot T.V.M. België
9.Jo Planckaert Lotto België
10.Sergei Oetsjakov Polti Rusland
11.Felice Puttini Refin Zwitserland
12.Axel Merckx Polti België
13.Fabrizio Guidi Scrigno Italië
14.Frédéric Moncassin Gan Frankrijk
15.Carlo Bomans Mapei-GB België
16.Marc Wauters Lotto België
17.Philippe Gaumont Cofidis Frankrijk
18.Stuart O’Grady Gan Australië
19.Nico Eeckhout Lotto België
20.Davide Casarotto Scrigno Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Leon Van Bon Rabo Bank Nederland
3.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
4.Rolf Aldag Telekom Duitsland
5.Nico Mattan Lotto België
6.Tom Steels Mapei-GB België
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Lars Michaelsen Festina Denemarken
9.Johan Capiot Collstrop België
10.Bruno Boscardin Festina Italië
11.Giovanni Lombardi Polti Italië
12.Massimo Strazzer Brescia Lat Italië
13.Edwig Van Hooydonck Rabo Bank België
14.Marco Milesi Brescia Lat Italië
15.Viatcheslav Ekimov Rabo Bank Rusland
16.Peter Farazijn Lotto België
17.Erik Zabel Telekom Duitsland
18.Arvis Piziks Rabo Bank Letland
19.Silvio Martinello Saeco Italië
20.Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
1995
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Lars Michaelsen Festina Denemarken
3.Zbigniew Spruch Lampre Polen
4.Mario Cipolini Mercatone Uno Italië
5.Maurizio Fondriest Lampre Italië
6.Marco Serpellini Lampre Italië
7.Wilfried Nelissen Lotto België
8.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
9.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
10.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
11.Andrei Tchmile Lotto Oekraïne
12.Marc Sergeant Lotto België
13.Johan Museeuw Mapei-GB België
14.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
15.Stephen Hodge Festina Australië
16.Wim Feys Vlaanderen 2002 België
17.Edwig Van Hooydonck Novell België
18.Gert Van Brabant Vlaanderen 2002 België
19.Tom Steels Vlaanderen 2002 België
20.Herman Frison Lotto België
1994
1.Andrei Tchmil Lotto Moldavië
2.Djamol.Abdoujaparov Polti Oezbekistan
3.Franco Ballerini Mapei Italië
4.Wilfried Peeters GB-MG boys België
5.Johan Museeuw GB-MG boys België
6.Zbigniew Spruch Lampre Polen
7.Carlo Bomans GB-MG boys België
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Giovanni Fidanza Polti Italië
10.Maximilian Sciandri GB-MG boys Italië
11.Roberto Caruso ZG-Mobili Italië
12.Dimitri Konyshev Jolly-Club Rusland
13.Fabiano Fontanelli ZG-Mobili Italië
14.Fabio Roscioli Brescia Lat Italië
15.Guy Nulens Histor België
16.Henrik Redant ZG-Mobili België
17.Frank Van Den Broucke Lotto België
18.Jo Planckaert Histor België
19.Rolf Järmann GB-MG boys Zwitserland
20.Bert Dietz Telekom Duitsland
1993
1.Adri Van der Poel Mercatone-Uno Nederland
2.Adriano Baffi Mercatone-Uno Italië
3.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
4.Mario Cipollini GB-MG Italië
5.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
6.Nico Verhoeven Histor Nederland
7.Johan Capiot T.V.M. België
8.Henrik Redant Collstrop België
9.Frederic Moncassin Word-Perfect Frankrijk
10.Djam.Abdoujaparov Lampre Oezbekistan
11.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
12.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
13.Brian Holm Telekom Denemarken
14.Wilfried Nelissen Histor België
15.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
16.Michele Bartoli Mercatone-Uno Italië
17.Etienne De Wilde Telekom België
18.Zbigniew Spruch Lampre Polen
19.Johan Museeuw GB-MG België
20.Wilfried Peeters GB-MG België
1992
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
2.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
3.Uwe Raab P.D.M. B.R.D.
4.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
5.Jacky Durand Castorama Frankrijk
6.Gert Jakobs P.D.M. Nederland
7.Dirk De Wolf Gatorade België
8.Sean Yates Motorola G.B.
9.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
10.Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
11.Mario Cipollini G.B./M.G. Italië
12.Franco Ballerini G.B./M.G. Italië
13.Andrei Tchmile G.B./M.G. G.O.S.
14.Giovanni Fidanza Gatorade Italië
15.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
16.Adriano Baffi Ariostea Italië
17.Theo Akkermans Festina Nederland
18.Eric Vanderaerden Buckler België
19.Jean-Pierre Heynderickx Collstrop België
20.Johan Museeuw Lotto België
1991
1.Andrei Tchmil S.E.F.B. Sovjet-Unie
2.Djam. Abdoujaparov Carrera Sovjet-Unie
3.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
4.Marnix Lameire S.E.F.B. België
5.Christophe Faudot Toshiba Frankrijk
6.Yvon Ledanois Castorama Frankrijk
7.Kurt Onclin Tulip België
8.Marc Sergeant Panasonic België
9.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis Frankrijk
10.Johan Museeuw Lotto België
11.Willy Willems Collstrop België
12.Rik Van Slijcke Lotto België
13.Didier Priem Tonton Tapis België
14.Allan Peiper Tulip Australië
15.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
16.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
17.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
18.Edwin Bafcop Collstrop België
19.Jan Bogaert Collstrop België
20.Johan Capiot T.V.M. België
1990
1.Johan Museeuw Lotto België
2.Herman Frison Histor België
3.Jean-Marie Wampers Panasonic België
4.Brian Holm Histor Denemarken
5.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
6.Dimitri Konyshev Alfa Lum Sovjet-Unie
7.Steve Bauer 7-Eleven Canada
8.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
9.Ronny Van Holen IOC-Tulip België
10.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
11.Franco Ballerini Del Tongo Italië
12.Frans Maassen Buckler Nederland
13.Rudy Dhaenens P.D.M. België
14.Andrei Tchmile Alfa Lum Sovjet-Unie
15.Etienne De Wilde Histor België
16.Marc Sergeant Panasonic België
17.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
18.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
19.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
20.Guy Nulens Panasonic België
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Brian Walton 7-Eleven Canada
4.Jens Veggerby 7-Eleven Denemarken
5.Eric Vanderaerden Panasonic België
6.Adriano Baffi Ariostea Italië
7.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
8.Ludo Peeters Caja Rural België
9.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
10.Jan Van Camp Isoglass België
11.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
12.Fons De Wolf A.D.R. België
13.Hendrik Redant Lotto België
14.Frank Pirard Histor Nederland
15.Alan Peiper Panasonic Australië
16.Peter Van Impe Isoglass België
17.Paul Popp Caja Rural Oostenrijk
18.Peter Stevenson 7-Eleven Gr.Brit.
19.Etienne De Wilde Histor België
20.Johan Museeuw A.D.R. België
1988
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Fons De Wolf A.D.R. Belgium
3.Gianni Bugno Château d’Ax Italia
4.Patrick Cocquyt Eurotop Belgium
5.Phil Anderson T.V.M. Australia
6.Ron Kiefel 7 Eleven V.S.A.
7.Michel Dernies Lotto Belgium
8.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
9.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
10.Eddy Planckaert A.D.R. Belgium
11.Jan Goessens Lotto Belgium
12.Etienne De Wilde Sigma Belgium
13.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
14.Frank Pirard Sigma Nederland
15.Claude Criqueilion Hitachi Belgium
16.Jan Nevens Sigma Belgium
17.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
18.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
19.Ludo Peeters Superconfex Belgium
20.Roger Ilegems Sigma Belgium
1987
1.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
2.Javier Lukin Kas Spanje
3.Johan Capiot Roland België
4.Etienne De Wilde Sigma België
5.Javier Murguialday Kas Spanje
6.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
7.Romain Costermans P.D.M. België
8.Mathieu Hermans Seat Nederland
9.Joël Pelier Système U Frankrijk
10.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
11.Janus Kuum Toshiba Noorwegen
12.Gérard Rué Système U Frankrijk
13.Eric Vanderaerden Panasonic België
14.Herman Frison Roland België
15.Sean Kelly Kas Ierland
16.Roberto Pagnin Gewiss Italië
17.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
18.Allan Peiper Panasonic België
19.Eddy Planckaert Panasonic België
20.Rudy Dhaenens Hitachi België
1986
1.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
2.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
3.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
4.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
5.Michel Vermote R.M.O. België
6.Jan Nevens Lotto België
7.Guido Bontempi Carrera Italië
8.Ludo Peeters Kwantum België
9.Willem Wijnant Teveblad België
10.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
11.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
12.Phil Anderson Panasonic Australië
13.Etienne De Wilde Hitachi België
14.Davide Cassani Carrera Italië
15.Jos Haex Hitachi België
16.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Gerrit Solleveld Kwantum Nederland
19.Stéphane Van Leeuwe Hitachi België
20.Twan Poels Kwantum Nederland
1985
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Roger Ilegems Lotto België
3.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
4.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
5.Paul Haghedoorn Lotto België
6.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
7.Phil Anderson Panasonic Australië
8.Jef Lieckens Lotto België
9.Rudy Dhaenens Hitachi België
10.Kim Eriksen La Vie Claire Denemarken
11.Sean Kelly Skil Ierland
12.Gerrit Solleveld Kwantumhallen Nederland
13.Willem Wijnant Tönissteiner België
14.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
15.Dirk Clarysse Teveblad België
16.William Tackaert Fangio België
17.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Jean-François Rault La Vie Claire Frankrijk
20.Philippe Vandenbranden Hitachi België
1984
1.Paul Haghedoorn Europdecor België
2.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
3.Claude Criquielion Splendor België
4.Tommi Prim Bianchi Zweden
5.Jan Wijnants Lotto België
6.Marc Madiot Renault Frankrijk
7.Filip Vandenbrande Splendor België
8.Bruno Leali Carrera Italië
9.Kim Andersen Coop Denemarken
10.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
11.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
12.Valerio Lualdi Carrera Italië
13.Theo Smit Elro Nederland
14.Greg Lemond Renault V.S.A.
15.Daniël Willems Murella België
16.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
17.William Tackaert Fangio België
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
19.Paul Sherwen La Redoute G.B.
20.Sean Kelly Skil Ierland
1983
1.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
4.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
5.Gregor Braun Benotto B.R.D.
6.Frank Hoste Europ Decor België
7.Pierino Gavazzi Atala Italië
8.Etienne De Wilde La Redoute België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Ludo Peeters Raleigh België
11.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
12.Ad Wijnands Raleigh Nederland
13.Greg Lemond Renault V.S.A.
14.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Marc Madiot Renault Frankrijk
17.Eric Van Der Aerden Aernoudt België
18.Jan Bogaert Europ Decor België
19.Wladimiro Panizza Atala Italië
20.Uwe Bolten Benotto B.R.D.
1982
1.Jos Schipper Splendor Nederland
2.Ludo Schurgers Masta België
3.Gerry Verlinden Boule d’Or België
4.René Martens Daf Trucks België
5.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
6.Willem Peeters Safir België
7.Michel Pollentier Safir België
8.Eddy Planckaert Splendor België
9.Bert Janbroers Beckers Nederland
10.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
11.Alain De Roo Boule d’Or België
12.Jan Bogaert Europdecor België
13.Werner De Vos Boule d’Or België
14.Frank Hoste Raleigh België
15.Jan Nevens Europdecor België
16.Rudy Pevenage Capri Sonne België
17.Marc Sergeant Europdecor België
18.Frans Van Looy Vermeer-Thijs België
19.Alain De Saever Safir België
20.Patrick Versluys Splendor België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Marc De Meyer Capri Sonne België
3.Francesco Moser Famcucine Italië
4.Fréderic Vichot Miko Frankrijk
5.Jos Jacobs Capri Sonne België
6.Dietrich Thurau Kotter B.R.D.
7.Michel Pollentier Vermeer Thijs België
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
10.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
11.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
12.Ludo Peeters Raleigh België
13.Eddy Van Haerens Boule D’Or België
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Sean Kelly Splendor Ierland
16.Eddy Planckaert Splendor België
17.Jan Bogaert Vermeer Thijs België
18.Etienne De Wilde Splendor België
19.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
1980
1.Etienne De Wilde Splendor België
2.Charly Bérard Puch Frankrijk
3.Yvon Bertin Renault Frankrijk
4.Willy De Geest IJsboerke België
5.Ludo Delcroix IJsboerke België
6.Jo Maas Daf Trucks Nederland
7.Roger Legeay Peugeot Frankrijk
8.Walter Schoonjans Miniflat België
9.Flup Vandenbranden Safir België
10.Bernard Hinault Renault Frankrijk
11.Dirk Wayenberg IJsboerke België
12.Fons De Wolf Boule d’Or België
13.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
14.Henk Lubberding Raleigh Nederland
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Francesco Moser Sanson Italië
17.Jan Raas Raleigh Nederland
18.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
19.Raymond Martin Miko Frankrijk
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Ludo Peeters IJsboerke België
3.André Dierickx IJsboerke België
4.Bernt Johansson Fiorella Zweden
5.Martin Havik Raleigh Nederland
6.Franky De Gendt Raleigh België
7.Eric Van de Wiele IJsboerke België
8.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
9.Willy Teirlinck Renault België
10.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
11.René Martens Flandria België
12.Eddy Verstraeten Miniflat België
13.Joop Zoetemelk Miko Nederland
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Fons Van Katwijk Marc Nederland
17.Sean Kelly Flandria Ierland
18.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
19.Guido Van Calster Kas België
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1978
1 Michel Pollentier Flandria België
2 Francesco Moser Sanson Italië
3 Roger De Vlaeminck Sanson België
4 Walter Planckaert C & A België
5 Ferdi Van Den Haute Marc België
6 Freddy Maertens Flandria België
7 Herman Van Der Slagmolen Sanson België
8 Dieter Thurau IJsboerke BRD
9 Jan Raas Raleigh Nederland
10 Marc De Meyer Flandria België
11 Henri Van Den Branden Safir België
12 Rik Van Linden Bianchi België
13 Ludo Peeters IJsboerke België
14 Ronald De Witte Sanson België
15 Etienne Van Der Helst C & A België
16 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
17 Henk Lubberding Raleigh Nederland
18 Wilfried Wesemael Frisol België
19 Paul Verschuere Flandria België
20 Ronny Bossant Sanson België
1977
1 Willy Teirlinck Gitane België
2 Walter Godefroot IJsboerke België
3 Jan Raas Frisol Nederland
4 Bernard Hinault Gitane Frankrijk
5 Vittorio Algeri G.B.C. Italië
6 Michel Pollentier Flandria België
7 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
8 Dieter Thurau Raleigh BRD
9 Frans Verbeeck IJsboerke België
10 Andre Dierickx Maes Pils België
11 Patrick Beon Peugeot Frankrijk
12 Ludo Peeters IJsboerke België
13 Pierino Gavazzi Jollyceramica Italië
14 Francesco Moser Sanson Italië
15 Jos Jacobs IJsboerke België
16 Bernard Quilfen Gitane Frankrijk
17 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
18 Alfredo Chinetti Jollyceramica Italië
19 Eric Jacques Maes Pils België
20 Dorino Vanzo G.B.C. Italië
1976
1.Rik Van Linden Bianchi België
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Yvon Bertin Gan Frankrijk
4.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Robert Alban Gan Frankrijk
7.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
8.Walter Planckaert Maes Pils België
9.Joop Zoetemelk Gan Nederland
10.Eddy Merckx Molteni België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Brooklyn Italië
13.André Dierickx Maes Pils België
14.Willy Teirlinck Gitane België
15.Serge Aubey Gan Frankrijk
16.André Mollet Maes Pils Frankrijk
17.Roger Swerts Molteni België
18.Bernard Vallet Gan Frankrijk
19.Ludo Peeters IJsboerke België
20.Willem Peeters IJsboerke België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1 Eric De Vlaeminck Brooklyn België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
5 Eric Leman Peugeot België
6 Walter Godefroot Flandria België
7 Walter Planckaert Watney België
8 Rik Van Linden Rokado België
9 Freddy Maertens Flandria België
10 Frans Mintjens Molteni België
11 Roger Rosiers Bic België
12 Jos Abelshausen IJsboerke België
13 Eddy Peelman Gan België
14 Regis Delepine Gan Frankrijk
15 Ronald De Witte Peugeot België
16 Engelbert Opdebeeck Watney België
17 Leif Mortensen Bic Denemarken
18 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
19 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
20 Joseph Bruyere Molteni België
1972
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Frans Verbeeck Watney België
3 Roger Swerts Molteni België
4 Roger De Vlaeminck Flandria België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Tony Houbrechts Salvarani België
7 Herman Van Springel Molteni België
8 Albert Van Vlierberghe Ferretti België
9 Walter Planckaert Watney België
10 Michel Perin Gan Frankrijk
11 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
12 Wim Schepers Rokado Nederland
13 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
14 Staf Van Roosbroeck Watney België
15 Willy Planckaert Goldor België
16 Alain Santy Bic Frankrijk
17 Gianni Motta Salvarani Italië
18 Gerben Karstens Rokado Nederland
19 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
20 Georges Pintens Magniflex België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Willy Bocklant Pull Novy België
15.Michel Périn Mercier Frankrijk
16.Willy In’t Ven Mann België
17.Eddy Beugels Mercier Nederland
18.Walter Godefroot Flandria België
19.Ludo Van Dromme Flandria België
20.Denis Lisarelli Mercier Frankrijk
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Walter Godefroot Flandria België
2.Willy Vanneste Mann België
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.André Planckaert Goldor België
5.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
6.Roger Cooreman Mann België
7.Herman Van Springel Mann België
8.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
9.Rik Van Looy Willem II België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Gerben Karstens Peugeot Nederland
12.Francis Campaner Mercier Frankrijk
13.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
14.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
15.Willy Bocklant Pull Novy België
16.Tony Houbrechts Flandria België
17.Eddy Merckx Faema België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Jan Janssen Pelforth Nederland
3.Ward Sels Bic België
4.Jos Huysmans Mann België
5.Herman Van Springel Mann België
6.Noël Foré Flandria België
7.Willy Planckaert Romeo België
8.Jaak De Boever Romeo België
9.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Tuur De Cabooter Pull Novy België
12.Gerben Karstens Peugeot Nederland
13.Francis Campaner Mercier Frankrijk
14.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
15.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
16.Willy Bocklant Pull Novy België
17.Tony Houbrechts Flandria België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland 1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1.Jo De Roo St.Raphael-Helyett Nederland
2.Jean Graczyk St.Raphael-Helyett Frankrijk
3.Frans Melckenbeeck Mercier-BP België
4.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
5.Piet Damen Libertas Nederland
6.Gustaaf Desmet Wiel’s-Groene Leeuw België
7.Willy Bocklant Faema-Flandria België
8.Fernand Delort Mercier-BP Frankrijk
9.Jean Stablinski St.Raphael-Helyett Frankrijk
10.Bernard Viot Peugeot-BP Frankrijk
11.Etienne Vercauteren Libertas België
12.Piet Rentmeester Gitane-Leroux Nederland
13.Laurent Christiaens Libertas België
14.Jef Planckaert Faema-Flandria België
15.Jo Groussard Gitane-Leroux Frankrijk
16.André Noyelle Mann België
17.Emiel Daems Philco België
18.Norbert Kerkhove Faema-Flandria België
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1962
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1961
1.Jo De Roo St.Raphael Nederland
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Gilbert Desmet Carpano België
4.Marcel Janssens Mann België
5.Angelo Conterno Carpano Italië
6.Lode Troonbeeckx Mann België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Wiel’s België
9.Pino Cerami Peugeot België
10.Frans Schoubben Peugeot België
11.Rik Van Looy Faema België
12.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
13.Armand Desmet Faema België
14.Jean-Claude Annaert Helyett Frankrijk
15.Mies Stolker Helyett Nederland
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jos Bosmans Wiel’s België
18.Michel Van Aerde Carpano België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Jef Planckaert Carpano België
5.Briek Schotte Libertas België
6.Jos Hoevenaers Faema België
7.Seamus Elliott Helyett Ierland
8.Rik Van Steenbergen Elvé België
9.Wim Van Est Lokomotief Nederland
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Leopold Rosseel Elvé België
14.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
15.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
16.Peet Oelibrandt Libertas België
17.Karel Clerckx Libertas België
18.Piet Haan Eroba Nederland
19.Willy Schroeders Faema België
20.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1 Rik Van Looy Faema België
2 Rik Van Steenbergen Peugeot België
3 Stan Ockers Elvé België
4 Raymond Impanis Peugeot België
5 Nest Sterckx L’Avenir België
6 Richard Van Genechten Elvé België
7 Jos Schils Faema België
8 Andre Rosseel Elvé België
9 Giuseppe Cerami Peugeot België
10 Roger Verplaetse Faema België
11 Karel De Baere Mercier België
12 Jan Zagers Libertas België
13 Emiel Severeyns Peugeot België
14 Desire Keteleer Faema België
15 Marcel Janssens Elvé België
16 Alfons Van Den Branden Libertas België
17 Jan Storms L’Avenir België
18 Edward Peeters Vedette België
19 Roger De Corte Gr.Leeuw België
20 Jean Vliegen Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België op 3″
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Roger De Corte Groene Leeuw België
2.Marcel Dussault Alcyon Frankrijk
3.Aloïs De Hertog Alcyon België
4.Briek Schotte Alcyon België
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Karel De Baere Mercier België
7.Marcel De Mulder Alcyon België
8.Jean Schorn Rochet Luxemburg
9.Fausto Coppi Bianchi Italië
10.Ettore Milano Bianchi Italië
11.Vital Sneyers Libertas België
12.Raymond Impanis Alcyon België
13.Boudewijn De Vos Libertas België
14.Serge Blusson Le Grevès Frankrijk
15.Jacques Geus Rochet België
16.Roger Ghyselinck Groene Leeuw België
17.Loretto Petrucci Bianchi Italië
18.Robert Bonnaventure La Française Frankrijk
19.Raphael Geminiani Le Grevès Frankrijk
20.Giuseppe Minardi Legnano Italië
1951
1 Andre Rosseel Terrot België
2 Raphael Jonckheere Alcyon België
3 Lionel Van Brabant Mercier België
4 Alois Van Steenkiste Mercier België
5 Roger De Cock Bertin België
6 Marcel Huber La Perle Zwitserland
7 Norbert Callens Terrot België
8 Jules De Poorter Dardenne België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Florent Mathieu Peugeot België
11 Andre Maelbrancke Garin België
12 Maurice Blomme Bertin België
13 Maurice Mollin Mercier België
14 Arthur Mommerency Starnord België
15 Lode Anthonis Terrot België
16 Lievin Lerno Garin België
17 Juul De Praetere Marcel Kint België
18 Jos Verhaert Mercier België
19 Michel Mahieu Thompson België
20 Albert Decin L’Express België
1950
1 Roger De Cock Alcyon België
2 Albert Decin Alcyon België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Andre De Clerck Bertin België
5 Marcel Rijckaert Mercier België
6 Emmanuel Thoma Ruche België
7 Edouard Klabinski Mercier Polen
8 Jos Van Staeyen Bury België
9 Andre Pieters Ryssel België
10 Jules De Poorter Dardenne België
11 Roger De Smet Ryssel België
12 Lionel Van Brabant Mercier België
13 Henk De Hoog Carrara Nederland
14 Roger Lambrecht Terrot België
15 Jan Storms Terrot België
16 Omer Huwel Dossche België
17 Camille Beeckman Rochet België
18 Raymond Impanis Alcyon België
19 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
20 Maurice Meersman Arliguie België
1949
1 Albert Decin Alcyon België
2 Andre De Clerck Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Jos Van Staeyen Bury België
5 Emmanuel Thoma Ruche België
6 Marcel Kint Mercier België
7 Andre Pieters Arliguie België
8 Valere Ollivier Bertin België
9 Maurice Mollin Mercier België
10 Roger Lambrecht Stella België
11 Roger Gyselinck Rochet België
12 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
13 Arthur Mommerency Mercier België
14 Andre Rosseel Alcyon België
15 Roger De Smet La Française België
16 Jean Breuer Rochet België
17 Julien Janssens Alcyon België
18 Juul De Praetere Terrot België
19 Lucien Matthijs Gr.Leeuw België
20 Elias Walckiers Dilecta België
1948
1 Valere Ollivier Bertin België
2 Emmanuel Thoma Arliguie België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Albert Ramon B.Faure België
5 Hilaire Couvreur Arliguie België
6 Raymond Impanis Alcyon België
7 Gerard Buyl Carrara België
8 Jean Bogaerts Garin België
9 Achiel Buysse Thompson België
10 Constant Lauwers Erka België
11 Jean-Baptiste Verpoorten Peugeot België
12 Stan Ockers Garin België
13 André Pieters Rochet België
14 Désiré Stadsbader Arliguie België
15 Frans Gielen Peugeot België
16 Jos Somers Rochet België
17 René Walschot Dilecta België
18 Gustave Dillis Dilecta België
19 Gaston Van Den Dooren Metropole België
20 Albert Hendrickx Metropole België
1947
1 Achiel Buysse Alcyon België
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Maurice De Simpelaere Alcyon België
4 Rene Beyens Metropole België
5 Lucien Vlaemynck Alcyon België
6 Andre Rosseel Alcyon België
7 Gerard Buyl Dossche België
8 Jean Bogaerts Garin België
9 Andre Pieters Celta België
10 Constant Lauwers Erka België
11 JeanBaptiste Verpoorten Peugeot België
12 Stan Ockers Gr.Leeuw België
13 Desire Stadsbader Alcyon België
14 Frans Gielen Peugeot België
15 Jos Somers Rochet België
16 Rene Walschot Arliguie België
17 Gustave Dillis Dilecta België
18 Gaston Van Den Dooren Metropole België
19 Albert Hendrickx A.Leducq België
20 Emmanuel Thoma Dardenne België

Lees verder “Gent-Wevelgem”

Milaan-Sanremo

Milaan-Sanremo

2018
1.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.Caleb Ewan Mitchelton-Scott Australië
4.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida Italië
5.Magnus Cort Nielsen Astana Denemarken
6.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
7.Michael Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
8.Alexander Kristoff UAE-Emirates Noorwegen
9.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
10.Sacha Modolo Education First-Drapac Italië
11.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België
12.Christophe Laporte Cofidis Frankrijk
13.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
14.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
15.Nathan Haas Katusha-Alpecin Australië
16.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
17.Mathej Mohoric Bahrein-Merida Slovenië
18.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
19.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
20.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer Italië
Lees verder “Milaan-Sanremo”

Parijs-Roubaix

Parijs-Roubaix

2017
1.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
3.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
4.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
5.Sep Vanmarcke Education First-Drapac België
6.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
7.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Mike Teunissen Sunweb-Giant Nederland
10.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
11.Wout Van Aert Verandas Willems-Crelan België
12.Niels Politt Katusha-Alpecin Duitsland
13.Heinrich Haussler Bahrein-Merida Australië
14.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
15.Silvan Dillier Ag2r-La Mondiale Zwitserland
16.Jean Pierre Drucker BMC-Tag Heuer Luxemburg
17.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
18.Edward Theuns Sunweb-Giant België
19.Yves Lampaert Quick Step Floors België
20.Amund Jansen Grondahl Lotto.nl-Jumbo Noorwegen

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
3.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
4.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
5.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
6.Edward Theuns Trek-Segafredo België
7.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
8.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
9.Adrien Petit Direct Energie Frankrijk
10.Tom Boonen Quick Step Floors België
11.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
12.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
13.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
14.Sylvain Chavanel Direct Energie Frankrijk
15.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
16.Daniel Oss BMC-Tag Heuer Italië
17.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
18.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
19.Marco Marcato UAE-Fly Emirates Italië
20.Bert Van Lerberghe Vlaanderen-Baloise België
2016
1.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
2.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
3.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
4.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
6.Aleksejs Saramotins IAM Cycling Letland
7.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
8.Adrien Petit Direct Energie Frankrijk
9.Imanol Erviti Movistar Spanje
10.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Olivier Naesen IAM Cycling België
12.Matthew Hayman Orica-GreenEdge Australië
13.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
14.Luke Durbridge Orica-GreenEdge Australië
15.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo België
16.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
17.Gijs Van Hoecke Vlaanderen-Baloise België
18.Koen De Kort Giant-Alpecin Nederland
19.Mark Cavendish Dimension Data Groot-Brittannië
20.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
3.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
5.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
7.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
8.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
9.Lars Boom Astana Nederland
10.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
12.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
13.Gregory Rast Trek Factory Racing Zwitserland
14.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
15.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
16.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
17.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
18.Borut Bozic Astana Slovenië
19.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
20.Laurens De Vreese Astana België
2014
1.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
2.Peter Sagan Cannondale Slovakije
3.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
4.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
7.Sep Vanmarcke Belkin België
8.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
9.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
10.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
13.Bernhard Eisel Sky-21st Century Fox Oostenrijk
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
16.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
17.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
18.Jean Pierre Drucker Wanty-Groupe Gobert Luxemburg
19.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
20.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
2013
1.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
4.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
5.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
6.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
7.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
8.Bernhard Eisel Sky-Rapha Oostenrijk
9.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
10.Sep Vanmarcke Blanco-Giant België
11.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
12.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
13.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
16.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
17.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
18.Lars Boom Blanco-Giant Nederland
19.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
3.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
4.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
5.Johan Van Summeren Garmin-Barracuda België
6.Luca Paolini Katusha Italië
7.Mathieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
8.Maarten Wijnants Rabobank België
9.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
10.Matteo Tosatto Saxo Bank Italië
11.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
12.Steve Chainel FDJ-Big Mat Frankrijk
13.Gregory Rast Radioshack-Nissan Zwitserland
14.Lars Boom Rabobank Nederland
15.Jacopo Guarnieri Astana Italië
16.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
17.Sylvai Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
18.Hayden Roulston Radioshack-Nissan Nieuw-Zeeland
19.Kevin Hulsmans Farnese Vini-Selle Italia België
20.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
2011
1.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
2.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
3.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
4.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
5.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
6.Lars Boom Rabobank Nederland
7.Matthew Hayman Team Sky Australië
8.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
9.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
10.Gregory Rast Radioshack Zwitserland
11.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
12.Tomas Vaitkus Astana Litouwen
13.Thor Hushovd Garmin-Cervelo Noorwegen
14.Johan Van Summeren Garmin-Cervelo België
15.Andre Greipel Omega Pharma-Lotto Duitsland
16.Baden Cooke Saxo Bank-Sungard Australië
17.Manuel Quinziato BMC-Racing Italië
18.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
19.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
20.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
2010
1.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
2.Tom Boonen Quick Step België
3.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
4.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
5.Filippo Pozzato Katusha Italië
6.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
7.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
9.Maarten Wijnants Quick Step België
10.Gregory Rast Radioshack Zwitserland
11.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
13.Hayden Roulston HTC-Columbia Nieuw-Zeeland
14.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
15.Matthew Hayman Team Sky Australië
16.Leif Hoste Omega Pharma-Lotto België
17.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
18.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
19.Michael Barry Team Sky Canada
20.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
2009
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
4.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
5.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
6.Andreas Klier Cervelo Duitsland
7.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
8.Manuel Quinziato Liquigas Italië
9.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
10.Leif Hoste Silence-Lotto België
11.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
12.Kevin Van Impe Quick Step België
13.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
14.Matthew Hayman Rabobank Australië
15.Bert Scheirlinckx Landbouwkrediet België
16.Jeremy Hunt Cervelo Groot-Brittannië
17.Staf Scheirlinckx Silence-Lotto België
18.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
19.Yauhni Hutarovich Francaise des Jeux Wit-Rusland
20.Said Haddou Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2008
1.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
2.Alessandro Ballan Lampre Italië
3.Tom Boonen Quickstep België
4.Georg Hincapie High Road U.S.A.
5.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
6.Stijn Devolder Quickstep België
7.Leif Hoste Silence-Lotto België
8.Manuel Quinziato Liquigas Italië
9.Stuart O`Grady Team CSC Australië
10.Matti Breschel Team CSC Denemarken
11.Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
12.Martijn Maaskant Slipstream-Chipotle Nederland
13.Nick Nuyens Cofidis België
14.Roger Hammond High Road Groot-Brittannië
15.Staf Scheirlinckx Cofidis België
16.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
17.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
18.Wouter Weylandt Quickstep België
19.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
20.Christophe Mengin Francaise des Jeux Frankrijk
2007
1.Stuart O`Grady Team CSC Australië
2.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
3.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
4.Roger Hammond T-Mobile Groot-Brittannië
5.Bjorn Leukemans Predictor-Lotto België
6.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
7.Leif Hoste Predictor-Lotto België
8.Steffen Wesemann Wiesenhof-Felt Zwitserland
9.Enrico Franzoi Lampre-Fondital Italië
10.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
11.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
12.Staf Scheirlinckx Cofidis België
13.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland
14.Stijn Devolder Discovery Channel België
15.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
16.Ralf Grabsch Team Milram Duitsland
17.Olaf Pollack Wiesenhof-Felt Duitsland
18.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
19.Fabio Baldato Lampre-Fondital Italië
20.Matti Breschel Team CSC Denemarken
2006
1.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserl.
2.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
4.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
5.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
6.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
7.Erik Zabel Team Milram Duitsland
8.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
9.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
10.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
11.Baden Cooke Unibet.Com Australia
12.Peter Van Peteghem Davitamon-Lotto Belgium
13.Martin Elmiger Phonak Zwitserl.
14.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
15.Staf Scheirlinckx Cofidis Belgium
16.Bert Roesems Davitamon-Lotto Belgium
17.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
18.Pedro Horillo Rabobank Spanje
19.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
20.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
2005
1.Tom Boonen Quick Step Belgium
2.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
7.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
8.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
9.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
10.Stuart O`Grady Cofidis Australia
11.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
12.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
13.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Zweden
14.Magnus Backstedt Liquigas-Bianchi Zweden
15.Frank Hoj Gerolsteiner Denemarken
16.Kevin Hulsmans Quick Step Belgium
17.Steven De Jongh Rabobank Nederland
18.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
19.Roy Sentjens Rabobank Belgium
20.Nicolas Jalabert Phonak Frankrijk
2004
1.Roger Hammond Mr.Bookmaker.Com Gr.Brit.
2.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
3.Georg Hincapie US Postal Berry Floor U.S.A.
4.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
5.Romans Vainsteins Lampre Letland
6.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
7.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
8.Leon Van Bon Lotto Domo Nederland
9.Frank Hoj Team CSC Denemarken
10.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
11.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
12.Johan Museeuw Quick Step Davitamon Belgium
13.Jaan Kirsipuu AG2R Prevoyance Estland
14.Fabio Baldato Alessio Bianchi Italia
15.Leif Hoste Lotto Domo Belgium
16.Magnus Backstedt Alessio Bianchi Zweden
17.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
18.Lorenzo Bernucci Landbouwkrediet Colnago Italia
19.Tristan Hoffman Team CSC Nederland
20.Sergei Ivanov T Mobile Rusland
2003
1.Dario Pieri Saeco Italia
2.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
3.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
4.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
5.Fabio Baldato Alessio Italia
6.Viatcheslav Ekimov US Postal Berry Floor Rusland
7.Bernhard Eisel Fdjeux.Com Oostenrijk
8.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
9.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
10.Nico Mattan Cofidis Belgium
11.Romans Vainsteins Vini Caldirola Sidermec Letland
12.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
13.Max Van Heeswijk US Postal Berry Floor Nederland
14.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Sidermec Italia
15.Frederic Guesdon Fdjeux.Com Frankrijk
16.Roger Hammond Palmans Collstrop Gr.Brit.
17.Johan Museeuw Quick Step Davitamon Belgium
18.Jaan Kirsipuu AG2R Prevoyance Estland
19.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
20.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
2002
1.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
2.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
3.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
4.Nico Mattan Cofidis België
5.Tom Boonen US Postal Service België
6.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
7.Raphael Schweda Team Coast Duitsland
8.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
9.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
10.Frank Hoj Team Coast Denemarken
11.Marc Wauters Rabobank België
12.Maximiliaan Sciandri Lampre-Dainkin Groot-Brittannië
13.Enrico Cassani Domo-Farm Frites Italië
14.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
15.Aart Vierhouten Lotto-Adecco Nederland
16.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
17.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
18.Fred Rodriguez Domo-Fram Frites U.S.A.
19.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
20.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites Nederland
2001
1.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
2.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
3.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
4.Chirs Peers Cofidis Belgium
5.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
6.Rolf Sorensen CSC World Online Denemarken
7.Nico Mattan Cofidis Belgium
8.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Italia
9.Maximiliaan Sciandri Lampre Daikin Gr.Brit.
10.Arvis Piziks CSC World Online Letland
11.Denis Zanette Liquigas Pata Italia
12.Servais Knaven Domo Farm Frites Nederland
13.Peter Van Petegem Mercury Viatel Belgium
14.Dario Pieri Saeco Italia
15.Hans De Clercq Lotto Adecco Belgium
16.Johan Museeuw Domo Farm Frites Belgium
17.Frank Hoj Team Coast Denemarken
18.Ludo Dierckxsens Lampre Daikin Belgium
19.Leon Van Bon Mercury Viatel Nederland
20.Hendrik Van Dijck Lotto Adecco Belgium
2000
1.Peter Van Petegem Farm-Frites België
2.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
3.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
4.Johan Museeuw Mapei-Quickstep België
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
7.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
8.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
9.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Rusland
11.Wilfried Peeters Mapei-Quickstep België
12.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
13.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
14.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
15.Dimitri Konychev Fassa Bortolo Rusland
16.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
17.Peter Farazijn Cofidis België
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Leon Van Bon Rabobank Nederland
20.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italië
1999
1.Wilfried Peeters Mapei-Quick Step België
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Leon Van Bon Rabobank Nederland
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
5.Frank Vandenbroucke Cofidis België
6.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
7.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
8.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
9.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
10.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
11.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
12.Chris Peers Lotto-Mobistar België
13.Tom Steels Mapei-Quick Step België
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Peter Farazijn Cofidis België
16.Franco Ballerini Lampre-Daikin Italië
17.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
18.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
19.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
20.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
1998
1.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
2.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
3.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
4.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
5.Leon Van Bon Rabobank Nederland
6.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
7.Henk Vogels Gan Australië
8.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
9.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
10.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar België
11.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
12.Stuart O`Grady Gan Australië
13.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
14.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
15.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
16.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië
17.Lars Michaelsen TVM-Farm Frites Denemarken
18.Bruno Boscardin Festina-Lotus Zwitserland
19.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
20.Hendrik Van Dijck TVM-Farm Frites België
1997
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
3.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
4.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
5.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
6.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
7.Henk Vogels Gan Australië
8.Johan Capiot TVM-Farm Frites België
9.Marc Wauters Lotto-Mobistar België
10.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
11.Stuart O`Grady Gan Australië
12.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
13.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
14.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
15.Peter Farazijn Lotto-Mobistar België
16.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
17.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
18.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
19.Leon Van Bon Rabobank Nederland
20.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Stefano Zanini Gewiss-Playbus Italië
4.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
5.Brian Holm Deutsche Telekom Denemarken
6.Wilfried Peeters Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
9.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
10.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
11.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
12.Mauro Bettin Refin-Mobilvetta Italië
13.Marco Milesi Brescialat-Verynet Italië
14.Francis Moreau Gan Frankrijk
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Denis Zanette Aki-Gipiemme-Safi Italië
17.Johan Capiot Collstrop-Lystex België
18.Georg Hincapie Motorola U.S.A.
19.Frederic Guesdon Polti Frankrijk
20.Nicola Loda MG-Technogym Italië
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
4.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
5.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
6.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
7.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
8.Edwig Van Hooydonck Novell België
9.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
10.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
11.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
12.Wilfried Nelissen Lotto-Isoglass België
13.Johan Capiot Refin-Cantina Tollo België
14.Gianluca Gorini Aki-Gipiemme Italië
15.Wilfried Peeters Mapei-GB België
16.Marc Sergeant Lotto-Isoglass België
17.Fabiano Fontanelli ZG Mobili-Selle Italia Italië
18.Lars Michaelsen Festina-Lotus Denemarken
19.Bert Dietz Deutsche Telekom Duitsland
20.George Hincapie Motorola U.S.A.
1994
1.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
2.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
3.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
4.Johan Capiot TVM-Bison Kit België
5.Frankie Andreu Motorola U.S.A.
6.Nico Verhoeven Novemail-Histor België
7.Dario Bottaro Gewiss-Ballan Italië
8.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
9.Charly Mottet Novemail-Histor Frankrijk
10.Mario De Clercq Lotto-Caloi België
11.Peter Farazijn Lotto-Caloi België
12.Frank Corvers Collstrop België
13.Adrie Van Der Poel Collstrop Nederland
14.Rob Harmeling TVM-Bison Kit Nederland
15.Hendrik Redant ZG Mobili-Selle Italia België
16.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
17.Guy Nulens Novemail-Histor België
18.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
19.Brian Holm Telekom Denemarken
20.Mario Scirea Polti Italië
1993
1.Marc Van Orsouw Telekom Nederland
2.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
3.Adri Van der Poel Mercatone-Uno Nederland
4.Gilbert Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
5.Franco Ballerini GB-MG Italië
6.Edwig Van Hooydonck Word-Perfect België
7.Wilfried Nelissen Histor België
8.Johan Museeuw GB-MG België
9.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
10.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
11.Marc Bouillon Collstrop België
12.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
13.Johan Capiot T.V.M. België
14.Marc Sergeant Histor België
15.Francis Moreau Gan Frankrijk
16.Nico Verhoeven Histor Nederland
17.Hendrik Redant Collstrop België
18.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
19.Frederic Moncassin Word-Perfect Frankrijk
20.Jelle Nijdam Word-Perfect Nederland
1992
1.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
2.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
3.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Lemond Frankrijk
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
6.Johan Capiot T.V.M. België
7.Jean-Claude Colotti Z-Lemond Frankrijk
8.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
9.Hendrik Redant Lotto België
10.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
11.Peter Pieters Tulip Nederland
12.Etienne De Wilde Telekom België
13.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
14.Marc Sergeant Panasonic België
15.Franco Ballerini GB-MG boys Italië
16.Jelle Nijdam Buckler Nederland
17.Sean Kelly Festina Ierland
18.Wilfried Peeters Telekom België
19.Andrei Tchmil GB-MG boys G.O.S.
20.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
1991
1.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
2.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
5.John Talen P.D.M. Nederland
6.Steve Bauer Motorola Canada
7.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis Frankrijk
8.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
9.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
10.Franco Ballerini Del Tongo Italië
11.Wilfried Peeters Histor België
12.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
13.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
14.Marc Sergeant Panasonic België
15.Mario Cipollini Del Tongo Italië
16.Rudy Dhaenens Panasonic België
17.Hendrik Redant Lotto België
18.Peter De Clercq Lotto België
19.Eric Vanderaerden Buckler België
20.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
1990
1.Brian Holm Histor Denemarken
2.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
3.Jean-Marie Wampers Panasonic België
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Eddy Planckaert Panasonic België
6.Steve Bauer 7-Eleven Canada
7.Thomas Wegmüller Weinmann Zwitserland
8.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
9.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
12.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
13.Adri Van Der Poel Weinmann Nederland
14.Rudy Dhaenens P.D.M. België
15.Stefan Räkers Isoglass België
16.John Talen P.D.M. Nederland
17.Zenon Jaskula Diana Polen
18.Thierry Laurent R.M.O. Frankrijk
19.Kurt Van Keirsbulck Isoglass België
20.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
1989
1.Dirk De Wolf Hitachi België
2.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
3.Jacques Hanegraaf T.V.M. Nederland
4.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
5.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
6.Johan Lammerts A.D.R. Nederland
7.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
8.Jean-Marie Wampers Panasonic België
9.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
10.Eddy Planckaert A.D.R. België
11.Sean Kelly P.D.M. Ierland
12.Herman Frison Histor België
13.Adri van der Poel Domex Nederland
14.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
15.Claude Criquielion Hitachi België
16.Carlo Bomans Domex België
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Ad Wijnands Domex Nederland
19.Jos Lieckens Hitachi België
20.Etienne De Wilde Histor België
1988
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Steve Bauer Weinmann Canada
4.Marc Sergeant Hitachi België
5.John Talen Panasonic Nederland
6.Fons De Wolf A.D.R. België
7.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
8.Michael Wilson Weinmann Australië
9.Eddy Planckaert A.D.R. België
10.Eric Vanderaerden Panasonic België
11.Frédéric Vichot Weinmann Frankrijk
12.Rudy Rogiers Hitachi België
13.Phil Anderson T.V.M. Australië
14.Philippe Vandenbranden Hitachi België
15.Thomas Wegmüller Kas Zwitserland
16.Noël Segers T.V.M. België
17.Laurent Fignon Système U Frankrijk
18.Corné Van Rijen Panasonic Nederland
19.Dirk De Mol A.D.R. België
20.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
1987
1.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
2.Edwig van Hooydonck Superconfex België
3.François Lemarchand Fagor Frankrijk
4.Jean-Claude Bagot Fagor Frankrijk
5.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
6.Sean Kelly Kas Ierland
7.Claudio Chiappucci Carrera Italië
8.Etienne De Wilde Sigma België
9.Bruno Leali Carrera Italië
10.Eddy Planckaert Panasonic België
11.Marc Sergeant Lotto België
12.Jean-Marie Wampers Hitachi België
13.Eric Vanderaerden Panasonic België
14.Patrick Versluys A.D.R. België
15.Frank Hoste Fagor België
16.Cain Theakston Fagor Gr.Brit.
17.Rudy Dhaenens Hitachi België
18.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
19.André Meeuwissen Hitachi België
20.Thomas Wegmüller Kas Zwitserland
1986
1 Adri Van Der Poel Kwantum Nederland
2 Sean Kelly Kas Ierland
3 Marc Sergeant Lotto België
4 Paul Haghedoorn Lotto België
5 Francesco Moser Brianzoli Italië
6 Ludo Peeters Kwantum België
7 Rudy Dhaenens Hitachi België
8 Eric Vanderaerden Panasonic België
9 Ferdi Van Den Haute Skala België
10 Johan Van Der Velde Panasonic Nederland
11 Patrick Versluys Fangio België
12 Nico Verhoeven Skala Nederland
13 Jac Van Der Poel Skala Nederland
14 Urs Freuler Atala Zwitserland
15 Frank Hoste Fagor België
16 Noel Segers Lotto België
17 Etienne De Wilde Hitachi België
18 Dirk De Wolf Hitachi België
19 Greg Lemond La Vie Claire VSA
20 Jan Wijnants Hitachi België
1985
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Eddy Planckaert Panasonic België
3.Jan Nevens Kwantumhallen België
4.Marc Madiot Renault Frankrijk
5.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
6.Etienne De Wilde Safir België
7.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
8.Adri Van der Poel Kwantumhallen Nederland
9.Rudy Dhaenens Hitachi België
10.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
11.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Fons De Wolf Fagor België
14.Jörg Müller Skil Zwitserland
15.Patrick Versluys Hitachi België
16.Stephen Roche La Redoute Ierland
17.Johan Lammerts Panasonic Nederland
18.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
19.Ludo Peeters Kwantumhallen België
20.Pierre Bazzo Fagor Frankrijk
1984
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Marc Sergeant Europdecor België
3.Leo Van Vliet Kwantum Nederland
4.Michel Laurent Coop Frankrijk
5.Erik Vanderaerden Panasonic België
6.Charly Mottet Renault Frankrijk
7.Stephen Roche La Redoute Ierland
8.Dirk De Wolf Kwantum België
9.Laurent Fignon Renault Frankrijk
10.Eddy Planckaert Panasonic België
11.Angel Arroyo Reynolds Spanje
12.Greg Lemond Renault V.S.A.
13.Francesco Moser Gis Italië
14.Michel Pollentier Safir België
15.Guido Bontempi Carrera Italië
16.Piero Ghibaudo Sammontana Italië
17.Roger De Vlaeminck Gis België
18.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
19.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
20.Jos Schipper Viditel Nederland
1983
1.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
2.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
3.Francesco Moser Gis Italië
4.Mario Noris Atala Italië
5.Patrick Versluys Splendor België
6.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Roger De Cnijf Boule d’Or België
8.Frank Hoste Europ Decor België
9.Daniel Willems Boule d’Or België
10.Paul Sherwen La Redoute Groot-Brit.
11.Ronan de Meyer Boule d’Or België
12.Pierino Gavazzi Atala Italië
13.Marc Madiot Renault Frankrijk
14.Stephen Roche Peugeot Ierland
15.Jan Wijnants Boule d’Or België
16.Philippe Saudet Renault Frankrijk
17.Luc Colijn Fangio België
18.Adri Van der Poel Aernoudt Nederland
19.Eddy Planckaert Splendor België
20.Eric Vanderaerden Aernoudt België
1982
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Francesco Moser Famcucine Italië
4.Sean Kelly Sem Ierland
5.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
6.Stephen Roche Peugeot Ierland
7.Yvon Bertin Coop Frankrijk
8.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Daniel Willems Boule d’Or België
11.Stefan Mutter Puch Zwitserland
12.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
13.Paul Sherwen La Redoute G.B.
14.J.-L. Van Den Broucke La Redoute België
15.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
16.Eddy Planckaert Splendor België
17.Ludo Peeters Raleigh België
18.Pierino Gavazzi Atala Italië
19.Jef Lieckens Capri Sonne België
20.Frank Hoste Raleigh België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Marc De Meyer Capri Sonne België
4.Francesco Moser Famcucine Italië
5.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
6.Rene Bittinger Miko Frankrijk
7.Guido Van Calster Splendor Blegië
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
10.Jean Chassang Puch Frankrijk
11.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
12.Frank Hoste België Raleigh
13.Cesar Cattaneo Famcucine Italië
14.Eddy Planckaert Splendor België
15.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
16.Sean Kelly Splendor Ierland
17.Daniel Willems Capri Sonne België
18.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
19.Gilb. Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
20.Jan Raas Raleigh Nederland
1980
1.Dieter Thurau Puch B.R.D.
2.Marc De Meyer IJsboerke België
3.Willy Govaerts Miniflat België
4.Bernard Hinault Renault Frankrijk
5.Francesco Moser Sanson Italië
6.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Fons De Wolf Boule d’Or België
8.Ludo Peeters IJsboerke België
9.Jostein Wilmann Puch Noorwegen
10.Giuseppe Saronni Gis Italië
11.Daniël Willems IJsboerke België
12.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
13.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
14.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
15.Régis Ovion Puch Frankrijk
16.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
17.Michel Pollentier Splendor België
18.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
19.Joaquim Agostinho Puch Portugal
20.Herman Van Springel Safir België
1979
1.Roger De Vlaeminck Gis België
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
4.Bernard Hinault Renault Frankrijk
5.Joop Zoetemelk Miko Nederland
6.Marc De Meyer Flandria België
7.Freddy Maertens Flandria België
8.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Johan De Muynck Bianchi België
11.Willy Teirlinck Renault België
12.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
13.Gibi Baronchelli Scic Italië
14.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
15.Michel Pollentier Splendor België
16.Silvano Contini Bianchi Italië
17.Walter Planckaert Miniflat België
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Claude Criquielion Kas België
20.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
1978
1.Marc Demeyer Flandria België
2.Lieven Malfait Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Francesco Moser Sanson Italië
5.Roger De Vlaeminck Sanson België
6.Jan Raas Raleigh Nederland
7.Ferdi Vandenhaute Marc België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Bernard Hinault Renault Frankrijk
10.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
11.Herman Van Springel Marc België
12.Ronan De Meyer Marc België
13.Walter Godefroot IJsboerke België
14.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
15.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
16.Willy Teirlinck Renault België
17.Paul Verschuere Flandria België
18.Joop Zoetemelk Miko Nederland
19.Marcello Osler Sanson Italië
20.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
1977
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Willy Teirlinck Gitane België
3.Francesco Moser Sanson Italië
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Eddy Merckx Molteni België
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Georges Pintens Miko België
10.Jean-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
13.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
14.Willem Peeters IJsboerke België
15.Ronald De Witte Brooklyn België
16.Joop Zoetemelk Gan Nederland
17.Johan De Muynck Brooklyn België
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
3.Patrick Cluzeaud Gan-Mercier Frankrijk
4.Marc Demeyer Flandria België
5.Willy Teirlinck Gitane België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.Eddy Merckx Molteni België
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Georges Pintens Miko België
11.Jean-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
12.Frans Verbeeck IJsboerke België
13.Raymond Poulidor Gan-Mercier Frankrijk
14.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
15.Willem Peeters IJsboerke België
16.Ronald De Witte Brooklyn België
17.Joop Zoetemelk Gan-Mercier Nederland
18.Johan Demuynck Brooklyn België
19.Roger Swerts Molteni België
20.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
1975
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Walter Planckaert Maes Pils België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Dirk Baert Carlos België
7.Willy Teirlinck Gitane België
8.Eric Leman Splendor België
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Frans Verbeeck IJsboerke België
11.André Dierickx Maes Pils België
12.Jan Raas Raleigh Nederland
13.Lucien Van Impe Gitane België
14.Eddy Merckx Molteni België
15.Johan De Muynck Brooklyn België
16.Ferdi Vandenhaute Ebo België
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Ronald De Witte Brooklyn België
19.Rik Van Linden Bianchi België
20.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
1974
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.André Dierickx Rokado België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Francesco Moser Filotex Italië
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Johan De Muynck Flandria België
8.Walter Godefroot Peugeot België
9.Eric Leman Flandria België
10.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
11.Roger Rosiers Bic België
12.Richard Buckaki Hertekamp Nederland
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Roger Swerts Molteni België
4 Andre Dierickx Flandria België
5 Barry Hoban Gan GBr
6 Willy Teirlinck Sonolor België
7 Willy Van Malderghem Watney België
8 Staf Van Roosbroeck Watney België
9 Eddy Peelman Fagor België
10 Ole Ritter Dreher Denemarken
11 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
12 Herman Van Springel Molteni België
13 Roger Rosiers Bic België
14 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
15 Gerben Karstens Rokado Nederland
16 Karl-Heinz Muddemann Rokado BRD
17 Winfried Peffgen Rokado BRD
18 Leif Mortensen Bic Denemarken
19 Enrico Paolini Scic Italië
20 Julien Stevens Molteni België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
2.Vittorio Adorni Faema Italië
3.Eddy Merckx Faema België
4.Herman Van Springel Mann België
5.Walter Godefroot Flandria België
6.Ward Sels Bic België
7.Vic Van Schil Faema België
8.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
9.Henk Nijdam Peugeot Nederland
10.Jean-Pierre Ducasse Pelforth Frankrijk
11.Lucien Aimar Bic Frankrijk
12.Jan Janssen Pelforth Nederland
13.Georges Chappe Mercier Frankrijk
14.Fernand Etter Pelforth Frankrijk
15.Gilbert Bellone Mercier Frankrijk
16.Serge Bolley Bic Frankrijk
17.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
18.Guido Reybroeck Faema België
19.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
20.Henri Rabaute Peugeot Frankrijk
1967
1.Rik Van Looy Solo België
2.Jan Janssen Pelforth Nederland
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.Ward Sels Solo België
5.Peter Post Romeo Nederland
6.Benoni Beheyt Wiel’s België
7.Yvo Molenaers Wiel’s België
8.Willy Bocklant Romeo België
9.Willy Vannitsen Wiel’s België
10.Gustaaf Desmet Wiel’s België
11.Rudi Altig St.Raphael B.R.D.
12.Georges Vandenberghe Romeo België
13.Willy Planckaert Romeo België
14.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
15.Eddy Merckx Peugeot België
16.Tuur De Cabooter Solo België
17.Gianni Motta Molteni Italië
18.Guido Reybroeck Faema België
19.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
20.Henri Rabaute Peugeot Frankrijk
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1 Willy Bocklant Romeo België
2 Jef Planckaert Romeo België
3 Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
4 Tom Simpson Peugeot GBr
5 Gilbert De Smet Wiel’s België
6 Bernard Van De Kerkhove Solo België
7 Ward Sels Solo België
8 Dirk Enthoven Pelforth Nederland
9 Vittorio Adorni Salvarani Italië
10 Michael Wright Wiel’s GBr
11 Italo Zilioli Carpano Italië
12 Francois Mahé Pelforth Frankrijk
13 Peter Post Romeo Nederland
14 Benoni Beheyt Wiel’s België
15 Ivo Molenaers Wiel’s België
16 Louis Proost Solo België
17 Frans Melckenbeeck Mercier België
18 Jan Janssen Pelforth Nederland
19 Rudi Altig St.Raphael BRD
20 Noel Foré Romeo België
1963
1.Rik Van Looy G.B.C. België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Jan Janssen Pelforth België
4.Miel Daems Peugeot België
5.Marcel Janssens Solo België
6.Armand Desmet Faema België
7.Peter Post Mann Nederland
8.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
9.Tuur De Cabooter Solo België
10.Jef Planckaert Faema België
11.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
12.Noël Foré Faema België
13.Benoni Beheyt Wiel’s België
14.Robert Cazala Mercier Frankrijk
15.Gustaaf Desmet Wiel’s België
16.Michel Van Aerde Solo België
17.Martin Van Geneugden G.B.C. België
18.Theo Nijs Mann België
19.André Delort Mercier Frankrijk
20.Henri De Wolf Solo België
1962
1.Rik Van Looy Faema België
2.Michel Van Aerde Carpano België
3.Norbert Kerkhove Mann België
4.Noël Foré Groene Leeuw België
5.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Miel Daems Philco België
9.Sylvain Henckaerts Torpedo België
10.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
11.Nino Defilippis Carpano Italië
12.Jo De Haan St.Raphael Nederland
13.Mies Stolker St.Raphael Nederland
14.Silvano Ciampi Philco Italië
15.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
16.Jean Graczyk Fynsec Frankrijk
17.Nello Velucchi Philco Italië
18.Rolf Graf Philco Zwitserland
19.Heinz Graf Philco Zwitserland
20.Norbert Kerkhove Wiel’s België
1961
1.Rik Van Looy Faema België
2.Miel Daems Philco België
3.Frans Schoubben Peugeot België
4.Jef Planckaert Faema België
5.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
6.Ab Van Egmond Liberia Nederland
7.Albert Baldassaroni Liberia Frankrijk
8.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
9.Fons Hermans Mann België
10.Roger Baens Bertin België
11.Michel Vermeulin Liberia Frankrijk
12.Rolf Wolfshol St.Raphael Duitsland
13.Gilbert Desmet Carpano België
14.Claude Leclerc Bertin Frankrijk
15.Angelino Soler Faema Spanje
16.Frans Aerenhouts Mercier België
17.Jo De Haan St.Raphael Nederland
18.Jacques Simon St.Raphael Frankrijk
19.Willy Derboven Faema België
20.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
1960
1.Guy Thomas Bertin Frankrijk
2.Wim Van Est Liberia Nederland
3.Salvador Botella Faema Spanje
4.Lucien Stevens Bertin België
5.Rik Van Steenbergen Solo België
6.Pino Cerami Peugeot België
7.Noël Foré Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Flandria België
9.Tino Sabbadini Mercier Frankrijk
10.Gilbert Desmet Carpano België
11.Marcel Janssens Mann België
12.Rik Van Looy Faema België
13.Miguel Poblet Ignis Spanje
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Henri De Wolf Alcyon België
16.Frans Aerenhouts Mercier België
17.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
18.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
19.Raymond Impanis Peugeot België
20.Richard Everaerts Bertin België
1959
1 Rik Van Looy Faema België
2 Fred De Bruyne Carpano België
3 Noel Fore Gr.Leeuw België
4 Gilbert De Smet Faema België
5 Marcel Janssens Flandria-Dr.Mann België
6 Tino Sabbadini Mercier Frankrijk
7 Frans De Mulder Gr.Leeuw België
8 Leon Van Daele Flandria-Dr.Mann België
9 Seamus Elliott Helyett Ierland
10 Frans Aerenhouts Mercier België
11 Raymond Impanis Faema België
12 Briek Schotte Flandria-Dr.Mann België
13 Nino Defilippis Carpano Italië
14 Desire Keteleer Carpano België
15 Gilbert Scodeller St.Raphael Frankrijk
16 Jo Groussard Helyett Frankrijk
17 Angelo Conterno Carpano Italië
18 Norbert Kerkhove Faema België
19 Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
20 Andre Darrigade Helyett Frankrijk
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Jean Forestier Follis Frankrijk
4.Rik Van Steenbergen Peugeot België
5.Leon Van Daele Faema België
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.André Darrigade Helyett Frankrijk
8.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
9.Nello Lauredi Gitane Frankrijk
10.Germain De Rijcke Faema België
11.André Vlayen Libertas België
12.Jean Robic Margnat Frankrijk
13.André Bauvin St.Raphael Frankrijk
14.Rik Van Looy Faema België
15.Briek Schotte Faema België
16.Raymond Impanis Alcyon België
17.Achiel De Baere Mercier België
18.Wim Van Est Faema Nederland
19.Pino Cerami Peugeot België
20.Stan Ockers Elvé België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Ferdi Kübler Urago Zwitserland
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Désiré Keteleer Garin België
5.Louison Bobet Stella Frankrijk
6.André Mahé Le Grevès Frankrijk
7.Jacques Dupont Ant.Magne Frankrijk
8.Maurice Blomme Bertin België
9.Briek Schotte Alcyon België
10.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
11.Antonin Rolland Stella Frankrijk
12.Roger De Cock Bertin België
13.Raymond Impanis Alcyon België
14.Loretto Petrucci Bianchi Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Valère De Vos Splendor België
17.Stan Ockers Elvé België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1951
1.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
2.Antonio Bevilacqua Benotto Italië
3.Louison Bobet Stella Frankrijk
4.Rik Van Steenbergen Mercier België
5.André De Clerck Bertin België
6.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
7.Jan Storms Bertin België
8.Raymond Impanis Alcyon België
9.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
10.Lionel Van Brabant Bertin België
11.Maurice Diot Magne Frankrijk
12.Fiorenzo Magni Ganna Italië
13.Albert Dubuisson Thompson België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Georges Guillier Stella Frankrijk
16.Attilio Redolfi Leducq Frankrijk
17.Nello Sforacchi Magne Frankrijk
18.Emmanuel Thoma Thompson België
19.Roger De Cock Bertin België
20.Georges Van Brabant Bertin België
1950
1 Andre De Clerck Bertin België
2 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Louison Bobet Stella Frankrijk
5 Rik Van Steenbergen Mercier België
6 Fausto Coppi Bianchi Italië
7 Charles Coste Peugeot Frankrijk
8 Gino Sciardis A.Leducq Italië
9 Pierre Molineris Stella Frankrijk
10 Georges Meunier La Perle Frankrijk
11 Emmanuel Thoma Ruche België
12 George Claes Garin België
13 Marcel Kint Mercier België
14 Ward Van Dijck Dilecta België
15 Andre Rosseel Alcyon België
16 Jesus Moujica A.Magne Frankrijk
17 Oreste Conte Bianchi Italië
18 Philippe Martineau Dilecta Frankrijk
19 Omer Braeckeveldt Terrot België
20 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
1949
1 Andre De Clerck Bertin België
2 Jesus Moujica Antonin Magne Frankrijk
3 Andre Mahe Stella Frankrijk
4 Serse Coppi Bianchi Italië
5 Fiorenzo Magni Wilier Italië
6 Frans Leenen Peugeot België
7 Louison Bobet Stella Frankrijk
8 Georges Martin Follis Frankrijk
9 Fausto Coppi Bianchi Italië
10 Florent Mathieu Rochet België
11 Roger Gyselinck Rochet België
12 Achiel Buysse Thompson België
13 Albert Anciaux Peugeot België
14 Emmanuel Thoma Ruche België
15 Norbert Callens Mercier België
16 George Claes Garin België
17 Andre Rosseel Alcyon België
18 Oreste Conte Bianchi Italië
19 Flander Janssens Van Hauwaert België
20 Albert Decin Alcyon België
1948
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Andre Mahe Stella Frankrijk
3 George Claes Thompson België
4 Roger Ghyselinck Gr.Leeuw België
5 Rik Van Steenbergen Mercier België
6 Emile Idee Peugeot Frankrijk
7 Dolf Verschueren Mercier België
8 Gildo Monari Cimatti Italië
9 Marcel Rijckaert Mercier België
10 Adolfo Leoni Legnano Italië
11 Florent Mathieu Rochet België
12 Marcel Hendrickx Ceylon België
13 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
14 Louis Caput Olympia Frankrijk
15 Milo Carrara La Perle Frankrijk
16 Rik Renders Garin België
17 Michel Remue Alcyon België
18 Desire Keteleer Wolf België
19 Albert Sercu Bertin België
20 Briek Schotte Alcyon België
1947
1 Georges Claes Rochet België
2 Dolf Verschueren Mercier België
3 Louis Thietard Metropole Frankrijk
4 Raymond Impanis Alcyon België
5 Briek Schotte Alcyon België
6 Florent Mathieu Rochet België
7 Olimpio Bizzi Viscontea Italië
8 Edouard Fachleitner Fr.Sport Frankrijk
9 Maurice De Muer Peugeot Frankrijk
10 Lucien Teissiere Ray-Dunlop Frankrijk
11 Lucien Vlaemynck Alcyon België
12 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
13 Frans Knaepkens Starnord België
14 Kleber Piot Metropole Frankrijk
15 Fermo Camellini Ray-Dunlop Italië
16 Mario Fazio Viscontea Italië
17 Gino Sciardis A.Leducq Italië
18 Pierre Brambilla Delez Frankrijk
19 Cesar Marcelak Bertin Frankrijk
20 Henri Delmuylle Starnord België
1946
1 Georges Claes Rochet België
2 Frans Bonduel Dilecta België
3 Lucien Vlaemynck Alcyon België
4 Louis Thietard Métropole Frankrijk
5 Louis Gauthier Mercier Frankrijk
6 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
7 Georges Blum Rochet Frankrijk
8 Lucien Teissiere Fr.Sport Frankrijk
9 Maurice De Simpelaere Alcyon België
10 Victor Pernac Mercier Frankrijk
11 Joseph Soffietti Rhonson Frankrijk
12 Marcel Kint Mercier België
13 Emile Masson Alcyon België
14 Lucien Maelfait Genial Frankrijk
15 André Declerck Alcyon België
16 Roger Le Nizerhy Archambaud Frankrijk
17 Jan Landuyt Starnord België
18 Sylvain Grysolle Rochet België
19 Eloi Tassin Métropole Frankrijk
20 Albert Decin Alcyon België
1945
1 Louis Thietard Metropole Frankrijk
2 Lucien Teissiere Fr.Sport Frankrijk
3 Maurice De Simpelaere Alcyon België
4 Paul Maye Alcyon Frankrijk
5 Lucien Maelfait Genial Frankrijk
6 Kleber Piot De Dion Frankrijk
7 Edouard Muller C.S.I. Frankrijk
8 Robert Renonce Garin Frankrijk
9 Maurice De Muer Peugeot Frankrijk
10 George Claes Rochet België
11 Maurice Quentin Genial Frankrijk
12 Jean-Jacques Rousset Metropole Frankrijk
13 Alexandre Pawlisiak A.Trialoux Polen
14 Eugenio Galliussi Fr.Sport Italië
15 Manuel Huguet Metropole Frankrijk
16 Amedee Rolland Mercier Frankrijk
17 Giuseppe Tacca Garin Italië
18 Yvan Marie Garin Frankrijk
19 Severino Virgili Garin Frankrijk
20 Philippe Martineau Dilecta Frankrijk
1944
1 Maurice De Simpelaere Alcyon België
2 Louis Thietard Metropole Frankrijk
3 Manuel Huguet Metropole Frankrijk
4 Amedee Rolland Mercier Frankrijk
5 Maurice De Muer Peugeot Frankrijk
6 Eugenio Galliussi Fr.Sport Italië
7 Alvaro Giorgetti Ray-Dunlop Frankrijk
8 Giuseppe Tacca A.Trialoux Italië
9 Paul Maye Alcyon Frankrijk
10 Giulio Rossi Alcyon Italië
11 Lucien Teissiere Fr.Sport Frankrijk
12 Kleber Piot Dilecta Frankrijk
13 Georges Guillier Mercier Frankrijk
14 Raymond Goussot Alcyon Frankrijk
15 Emiel Faignaert L.Michard België
16 Edouard Muller Alcyon Frankrijk
17 George Claes A.Trialoux België
18 Robert Renonce Garin Frankrijk
19 Maurice Quentin Genial Frankrijk
20 Lucien Vlaemynck Alcyon België

Lees verder “Parijs-Roubaix”

Omloop Het Nieuwsblad (voorheen: Het Volk)

Omloop Het Nieuwsblad (voorheen: Het Volk)

2018
1.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Lukasz Wisniowski Sky-21st Century Fox Polen
4.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida Italië
5.Sep Vanmarcke Education First-Drapac België
6.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
7.Owain Doull Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
8.Mads Schmidt Wurtz Katusha-Alpecin Denemarken
9.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
10.Sacha Modolo Education First-Drapac Italië
11.Edward Theuns Sunweb-Giant België
12.Bert Van Lerberghe Cofidis België
13.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
15.Silvan Dillier Ag2r-La Mondiale Zwitserland
16.Magnus Cort Nielsen Astana Denemarken
17.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
18.Stijn Vandenbergh Ag2r-La Mondiale België
19.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
20.Dries Van Gestel Vlaanderen-Baloise België
Lees verder “Omloop Het Nieuwsblad (voorheen: Het Volk)”

Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)

Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)

2017
1.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
2.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
3.Brent Bookwalter BMC-Tag Heuer U.S.A.
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Vegaerd Stake Laengen UAE-Fly Emirates Noorwegen
6.Tao Geoghegan Hart Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
8.Lachlan Morton Dimension Data Australië
9.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
10.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
12.Maximilian Schachmann Quick Step Floors Duitsland
13.Samuel Sanchez BMC-Tag Heuer Spanje
14.Janier Acevedo United Healthcare Colombië
15.Andrew Talansky Cannondale-Drapac U.S.A.
16.Tiago Machado Katusha-Alpecin Portugal
17.Michael Schaer BMC-Tag Heuer Zwitserland
18.Pawel Poljanski Bora-Hansgrohe Polen
19.Jhonatan Restrepo Katusha-Alpecin Colombië
20.Stephane Rossetto Cofidis Frankrijk
Lees verder “Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)”