Peter Post (1933-2011)

Peter Post (1933-2011)

Het is al vijf jaar geleden dat de Nederlandse wielrenner en ploegleider Peter Post is overleden. Mijn oudste herinneringen aan hem gaan zowaar terug naar de tijd toen hij nog als jonge snaak aan de zijde van ouwe rakker Gerrit Schulte zesdagen betwistte. Maar het beste kende ik hem (alleen vanop afstand weliswaar) uiteraard toen hij mijn groot idool Rik Van Looy terzijde stond in datzelfde zesdaagsecircuit. Even kwam het tot een breuk (Post koos de kant van Guillaume Driessens toen die met zijn poulain in onmin kwam te liggen en won meteen ook de snelste Parijs-Roubaix aller tijden) maar gelukkig verzoenden ze zich in 1966 en vormden in hun nadagen opnieuw een koppel (zie foto).
Toen ik journalist werd, waren beiden reeds renner àf, maar Peter Post maakte een tweede carrière als ploegleider van het legendarische Raleigh-team. In die hoedanigheid heb ik ooit wel eens telefonisch contact gehad met hem, precies om een afspraak te maken voor een interview (Post zat toen op de boerderij van de ouders van Henk Lubberding, herinner ik mij nog alsof het gisteren was), maar dat interview is uiteindelijk nooit doorgegaan. Maar van één van zijn renners, namelijk José De Cauwer, heb ik verscheidene interviews afgenomen en uiteraard kwam hij daarbij ook vaak ter sprake.

Peter Sagan wereldkampioen!

Peter Sagan wereldkampioen!

Jammer voor Greg Van Avermaet (alweer), maar wie kan er nu iets op tegen hebben dat Peter Sagan (bovenstaande foto Jean-Pierre Verstraete; onderstaande foto Erik Westerlinck) wereldkampioen is geworden in Richmond? (Alhoewel, als hij doorgaat met het Slovaakse standpunt over de vluchtelingencrisis te verdedigen, dan zullen de “politiek correcten” zich binnenkort wel tegen hem keren…)
Lees verder “Peter Sagan wereldkampioen!”

Amstel Gold Race

Amstel Gold Race

2018
1.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje
4.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk
5.Tim Wellens Lotto-Soudal België
6.Roman Kreuziger Mitchelton-Scott Tsjechië
7.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
8.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
9.Enrico Gasparotto Bahrein-Merida Italië
10.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
11.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
12.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
13.Jon Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
14.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
15.Michael Woods Education First-Drapac Canada
16.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
17.Gorka Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
18.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
19.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Emirates Portugal

2017
1.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
2.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
3.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
4.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
5.Nathan Haas Dimension Data Australië
6.Jon Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
7.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
8.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
9.Michael Albasini Orica-Scott Zwitserland
10.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
11.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
12.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
13.Alejandro Valverde Movistar Spanje
14.Jay McCarthy Bora-Hansgrohe Australië
15.Daryl Impey Orica-Scott Zuid-Afrika
16.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
17.Kristian Sbaragli Dimension-Data Italië
18.Paul Martens Lotto.nl-Jumbo Duitsland
19.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
20.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk
2016
1.Sonny Colbrelli Bardiani-CSF Italië
2.Bryan Coquard Direct Energie Frankrijk
3.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
4.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
5.Giovanni Visconti Movistar Italië
6.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
7.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
8.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
9.Loic Vliegen BMC Racing België
10.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
11.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
12.Tim Wellens Lotto-Soudal België
13.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
14.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Daniel Moreno Movistar Spanje
16.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
17.Jon Izaguirre Movistar Spanje
18.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
19.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
20.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
4.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
5.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
6.Philippe Gilbert BMC Racing België
7.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
8.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
9.Maciej Paterski CCC-Sprandi Polen
10.Rinaldo Nocentini Agr2-La Mondiale Italië
11.Tim Wellens Lotto-Soudal België
12.Daniel Martin Cannondale-Garmin Ierland
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
15.Alexei Tsatevich Katusha Rusland
16.Daniel Moreno Katusha Spanje
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
18.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
19.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
20.Paul Martens Lotto.nl-Jumbo Duitsland
2014
1.Philippe Gilbert BMC Racing België
2.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje
4.Simon Geschke Giant-Shimano Duitsland
5.Bauke Mollema Belkin Nederland
6.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
7.Daniel Moreno Katusha Spanje
8.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
9.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
10.Fabian Wegmann Garmin-Sharp Duitsland
11.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
12.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
13.Yukiya Arashiro Europcar Japan
14.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
15.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
16.Lars Petter Nordhaug Belkin Noorwegen
17.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
18.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
19.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
20.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
2013
1.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
2.Philippe Gilbert BMC Racing België
3.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
4.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
5.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
6.Enrico Gasparotto Astana Italië
7.Giampaolo Caruso Katusha Italië
8.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
9.Bauke Mollema Blanco-Giant Nederland
10.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Alejandro Valverde Movistar Spanje
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
15.Simon Geschke Argos-Shimano Duitsland
16.Daniel Moreno Katusha Spanje
17.Paul Voss Netapp-Endura Duitsland
18.Sergey Lagutin Vacansoleil-DCM Uzbekistan
19.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
20.Nicki Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
2012
1.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë
2.Oscar Freire Katusha Spanje
3.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
6.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
7.Philippe Gilbert BMC Racing België
8.Elia Favilli Farnese Vini-Selle Italia Italië
9.Dries Devenyns Omega Pharma-Quick Step België
10.Enrico Gasparotto Astana Italië
11.Simon Gerrans GreenEdge Australië
12.Rui Alberto Faria Costa Movistar Portugal
13.Daniel Moreno Katusha Spanje
14.Alejandro Valverde Movistar Spanje
15.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
16.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
17.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
18.Giovanni Visconti Movistar Italië
19.Robert Kiserlovski Astana Kroatië
20.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
5.Robert Gesink Rabobank Nederland
6.Ben Hermans Radioshack België
7.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
8.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
9.Oscar Freire Rabobank Spanje
10.Jakob Fuglsang Leopard-Trek Denemarken
11.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
12.Fabian Wegmann Leopard-Trek Duitsland
13.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Staf Scheirlinckx Willems-Accent België
16.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
17.Marco Marcato Vacansoleil Italië
18.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
19.Bram Tankink Rabobank Nederland
20.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
2010
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Enrico Gasparotto Astana Italië
3.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
4.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
5.Marco Marcato Vacansoleil Italië
6.Paul Martens Rabobank Duitsland
7.Sergei Ivanov Katusha Rusland
8.Oscar Freire Rabobank Spanje
9.Cadel Evans BMC Racing Australië
10.Eduard Vorganov Katusha Rusland
11.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
12.Chris Horner Radioshack U.S.A.
13.Karsten Kroon BMC Racing Nederland
14.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
15.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
16.Robert Gesink Rabobank Nederland
17.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
18.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
19.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
20.Xavier Florencio Cervelo Spanje
2009
1.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
2.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
3.Sergei Ivanov Katusha Rusland
4.Nick Nuyens Rabobank België
5.Robert Gesink Rabobank Nederland
6.Christian Knees Milram Duitsland
7.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
8.Jerome Pineau Quick Step Frankrijk
9.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
10.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
12.Michele Scarponi PVC Diquigiovanni Italië
13.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
15.Maxime Monfort Columbia-High Road België
16.Matteo Carrara Vacansoleil Italië
17.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
18.Peter Velits Milram Slovakije
19.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
20.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
2008
1.Damiano Cunego Lampre Italië
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Karsten Kroon Team CSC Nederland
4.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
5.Joaquin Rodriguez Caisse d`Epargne Spanje
6.Alejandro Valverde Caisse d`Epargne Spanje
7.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
9.Sergei Ivanov Astana Rusland
10.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
11.Oscar Freire Rabobank Spanje
12.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
13.Erik Zabel Team Milram Duitsland
14.Robert Gesink Rabobank Nederland
15.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
16.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
18.Staf Scheirlinckx Cofidis België
19.Thomas Dekker Rabobank Nederland
20.Kjell Carlstrom Liquigas Finland
2007
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2.Alejandro Valverde Caisse d`Epargne Spanje
3.Oscar Freire Rabobank Spanje
4.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
5.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
6.Michael Boogerd Rabobank Nederland
7.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
8.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
9.Joaquin Rodriguez Caisse d`Epargne Spanje
10.Martin Elmiger Ag2r-prevoyance Zwitserl.
11.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië
12.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
13.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
14.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
15.Mario Aerts Predictor-Lotto België
16.Johan Vansummeren Predictor-Lotto België
17.Cristian Moreni Cofidis Italië
18.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
19.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
20.Rinaldo Nocentini Ag2r-prevoyance Italië
2006
1.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
4.Karsten Kroon Team CSC Nederland
5.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
6.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
9.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
10.Oscar Freire Rabobank Spanje
11.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
12.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
13.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
14.Constantin Zaballa Caisse d`Epargne-Balears Spanje
15.Alejandro Valverde Caisse d`Epargne-Balears Spanje
16.Andy Grivko Team Milram Oekraine
17.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
18.Igor Astarloa Barloworld Spanje
19.Andrea Moletta Gerolsteiner Italië
20.Miguel Angel Martin Perdiguero Phonak Spanje
2005
1.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
2.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
7.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne Spanje
8.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
9.Stefan Schumacher Shimano-Memory Corp Duitsland
10.Constantin Zaballa Saunier Duval-Prodir Spanje
11.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italia
12.David Etxebarria Liberty Seguros Spanje
13.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Zweden
14.Uros Murn Phonak Slovenia
15.Inigo Landaluze Euskatel-Euskadi Spanje
16.Oscar Pereiro Phonak Spanje
17.Jens Voigt Team CSC Duitsland
18.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
19.Axel Merckx Davitamon-Lotto Belgium
20.Miguel Angel Martin Perdiguero Phonak Spanje
2004
1.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
2.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
3.Erik Dekker Rabobank Nederland
4.Mirko Celestino Saeco Italia
5.Sergei Ivanov T Mobile Rusland
6.Michael Boogerd Rabobank Nederland
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Danilo Di Luca Saeco Italia
9.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
10.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
11.Erik Zabel T Mobile Duitsland
12.Frank Vandenbroucke Fassa Bortolo Belgium
13.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
14.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
15.Michele Bartoli Team CSC Italia
16.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
17.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
18.Oscar Pereiro Phonak Spanje
19.Serhiy Honchar De Nardi Oekraine
20.Floyd Landis US Postal Berry Floor U.S.A.
2003
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Angel Vicioso Once Eroski Spanje
4.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
5.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
6.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Romans Vainsteins Vini Caldirola Sidermec Letland
9.Frank Vandenbroucke Quick Step Davitamon Belgium
10.Alexander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
11.Viatcheslav Ekimov US Postal Berry Floor Rusland
12.Fabio Sacchi Saeco Italia
13.Dave Bruylandts Marlux Wincor Nixdorf Belgium
14.Nico Mattan Cofidis Belgium
15.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
16.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Sidermec Italia
17.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
18.Max Van Heeswijk US Postal Berry Floor Nederland
19.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
20.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
2002
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
3.Lance Armstrong US-Postal U.S.A.
4.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
5.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
6.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
7.Jo Planckaert Cofidis België
8.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
9.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
10.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
11.Nico Mattan Cofidis België
12.Daniel Nardello Mapei-Quick Step Italië
13.Eddy Mazzoleni Tacconi-Vini Caldirola Italië
14.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
15.Juan Antonio Flecha Ibanesto.Com Spanje
16.Mario Aerts Lotto-Adecco België
17.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
18.Dave Bruylandts Domo-Farm Frites België
19.Christian Moreni Alessio Italië
20.Marcus Ljunqvist EDS-Fakta Zweden
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Peter Van Petegem Mercury Viatel Belgium
3.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Chris Peers Cofidis Belgium
7.Davide Rebellin Liquigas Pata Italia
8.Oscar Camenzind Lampre Daikin Zwitserland
9.Johan Museeuw Domo Farm Frites Belgium
10.Andrei Tchmil Lotto Adecco Belgium
11.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Belgium
12.Igor Astarloa Mercatone Uno Albacom Spanje
13.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
14.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
15.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
16.Serge Baguet Lotto Adecco Belgium
17.Eddy Mazzoleni Tacconi Vini Caldirola Italia
18.Michael Blaudzun CSC World Online Denemarken
19.Wilfried Peeters Domo Farm Frites Belgium
20.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
2000
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
3.Peter Van Petegem Farm Frites België
4.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
5.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
6.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
7.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
8.Michael Boogerd Rabobank Nederland
9.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
10.Servais Knaven Farm Frites Nederland
11.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje
12.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
13.Peter Farazijn Cofidis België
14.Mario Aerts Lotto-Adecco België
15.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
16.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
17.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italia
18.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco België
19.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
20.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
1999
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
3.Leon Van Bon Rabobank Nederland
4.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
5.Laurent Roux Casino Frankrijk
6.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
7.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
8.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
9.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
10.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
12.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
13.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
14.Frank Vandenbroucke Cofidis België
15.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
16.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
17.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
18.Davide Rebellin Polti Italië
19.Franco Ballerini Lampre-Daikin Italië
20.Geert Verheyen Lotto-Mobistar België
1998
1.Andrei Tchmil Lotto België
2.Germano Pierdomenico Cantina Tollo Italië
3.Leon Van Bon Rabobank Nederland
4.Luca Mazzanti Cantina Tollo Italië
5.Abraham Olano Banesto Spanje
6.Aitor Garmendia Banesto Spanje
7.Peter Van Petegem T.V.M. België
8.Marco Velo Mercatone Uno Italië
9.Rolf Järmann Casino Zwitserland
10.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
11.Michele Bartoli Asics Italië
12.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland
14.Bo Hamburger Casino Denemarken
15.Laurent Dufaux Festina Zwitserland
16.Andrea Peron La Française des Jeux Italië
17.Alberto Elli Casino Italië
18.Andrea Ferrigato Vitalicio Italië
19.Mirko Celestino Polti Italië
20.Tobias Steinhauser Vitalicio Duitsland
1997
1.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
2.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
3.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
5.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
6.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
7.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
8.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
9.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
10.Henk Vogels Gan Australië
11.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
12.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
13.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
16.Erik Dekker Rabobank Nederland
17.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
18.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
19.Stefano Della Santa Mercatone Uno-Wega Italië
20.Axel Merckx Polti België
1996
1.Stefano Zanini Gewiss-Playbus Italië
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
5.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
6.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
7.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
8.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
10.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
11.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
12.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
13.Andrea Peron Motorola Italië
14.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
15.Mauro Bettin Refin-Mobilvetta Italië
16.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
17.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
18.Axel Merckx Motorola België
19.Ganluca Bortolami Mapei-GB Italië
20.Enrico Zaina Carrera-Longoni Italië
1995
1.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland
2.Mauro Gianetti Polti Italië
3.Olaf Ludwig Deutsche Telekom Duitsland
4.Johan Museeuw Mapei-GB België
5.Ganluca Bortolami Mapei-GB Italië
6.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
7.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
8.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
9.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
10.Heinz Imboden Refin-Cantina Tollo Zwitserland
11.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
12.Enrico Zaina Carrera-Tassoni Italië
13.Jens Heppner Deutsche Telekom Duitsland
14.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
15.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
16.Axel Merckx Motorola België
17.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
18.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
19.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
20.Edwig Van Hooydonck Novell België
1994
1.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
2.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
3.Steven Rooks TVM-Bison Kit Nederland
4.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
5.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
6.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
7.Dimitri Konychev Jolly-Cage Rusland
8.Giorgio Furlan Gewiss-Ballan Italië
9.Gianni Bugno Polti Italië
10.Davide Rebellin GB-MG Maglificio Italië
11.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
12.Viatcheslav Ekimov Wordperfect Rusland
13.Ronan Pensec Novemail-Histor Frankrijk
14.Maximiliaan Sciandri GB-MG Maglificio Groot-Brittannië
15.Jesper Skibby TVM-Bison Kit Denemarken
16.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
17.Marco Saligari GB-MG Maglificio Italië
18.Charly Mottet Novemail-Histor Frankrijk
19.Gerard Rue Banesto Frankrijk
20.Davide Cassani GB-MG Maglificio Italië
1993
1.Marc Van Orsouw Telekom Nederland
2.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
3.Gianni Bugno Gatorade Italië
4.Maurizio Fondriest Lampre Italië
5.Rolf Jaermann Ariostea Zwitserland
6.Adri Van Der Poel Mercatone-Uno Nederland
7.Franco Ballerini GB-MG Italië
8.Johan Museeuw GB-MG België
9.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
10.Davide Cassani Ariostea Italië
11.Erik Dekker Word-Perfect Nederland
12.Jens Heppner Telekom Duitsland
13.Fabio Casartelli Ariostea Italië
14.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
15.Maximilian Sciandri Motorola Italië
16.Mario Kummer Telekom Duitsland
17.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
18.Franco Chioccioli GB-MG Italië
19.Giorgio Furlan Ariostea Italië
20.Heinrich Trumheller Castorama Duitsland
1992
1.Andrei Tchmil GB-MG boys G.O.S.
2.Johan Museeuw Lotto België
3.Vadim Chabalkine Festina G.O.S.
4.Jean-Claude Colotti “Z” Frankrijk
5.Dimitri Konyshev T.V.M. G.O.S.
6.Viatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
7.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
8.Jelle Nijdam Buckler Nederland
9.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
1O.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
11.Mauro Gianetti Festina Zwitserland
12.Luc Roosen Tulip België
13.Franco Chioccioli GB-MG boys Italië
14.Frans Maassen Buckler Nederland
15.Guido Bontempi Carrera Italië
16.Frank Van Den Abeele Lotto België
17.Steven Rooks Buckler Nederland
18.Thierry Gouvenou “Z” Frankrijk
19.Philippe Casado “Z” Frankrijk
20.Uwe Ampler Telekom Duitsland
1991
1.Udo Bölts Telekom B.R.D.
2.Franco Ballerini Del Tongo Italië
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Allan Peiper Tulip Australië
6.Jelle Nijdam Buckler Nederland
7.Thierry Laurent R.M.O. Frankrijk
8.Rudy Dexters Tonton Tapis België
9.Massimo Ghirotto Carrera Italië
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Frans Maassen Buckler Nederland
12.Mario Cipollini Del Tongo Italië
13.Erwin Nijboer Telekom Nederland
14.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
15.Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
16.Peter Pieters Tulip Nederland
17.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
18.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
19.Ad Wijnands Telekom Nederland
20.Ludwig Willems Weinmann België
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Johan Capiot T.V.M. België
3.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
4.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
5.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
6.Marnix Lameire S.E.F.B. België
7.Jan Van Camp S.E.F.B. België
8.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
9.Herman Frison Histor België
10.Uwe Raab P.D.M. D.D.R.
11.Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
12.Erik Breukink P.D.M. Nederland
13.Luc Roosen Histor België
14.Gérard Rué Castorama Frankrijk
15.Etienne De Wilde Histor België
16.Frans Maassen Buckler Nederland
17.Stefan Räkers Isoglass Nederland
18.Jan Bogaert La William België
19.Jef Lieckens Panasonic België
20.Victor Klimov Alfa Lum U.S.S.R.
1989
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
3.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Laurent Bézault Toshiba Frankrijk
6.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
7.Eric Van Lancker Panasonic België
8.Brian Walton 7-Eleven Canada
9.Frédéric Garnier Toshiba Frankrijk
10.Sean Kelly P.D.M. Ierland
11.Steve Bauer Helvetia Canada
12.Dirk De Wolf Hitachi België
13.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
14.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
15.Carlo Bomans Domex België
16.Per Pedersen R.M.O. Denemarken
17.Henk Lubberding Panasonic Nederland
18.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
19.Hartmut Bölts R.M.O. B.R.D.
20.Jos Lieckens Hitachi België
1988
1.Steve Bauer Weinmann Canada
2.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
3.Erich Maechler Carrera Zwitserland
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Fons De Wolf A.D.R. België
6.Rudy Dhaenens P.D.M. België
7.Phil Anderson T.V.M. Australië
8.Walter Magnago Carrera Italië
9.Johan Museeuw A.D.R. België
10.Dag Erik Pedersen P.D.M. Noorwegen
11.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Steven Rooks P.D.M. Nederland
14.Eddy Planckaert A.D.R. België
15.Jesper Skibby Roland Denemarken
16.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
17.Claude Criquielion Hitachi België
18.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
19.Noël Segers T.V.M. België
20.Marc Sergeant Hitachi België
1987
1.Johan Vandervelde Gis Nederland
2.Loic Le Flohic Z-Peugeot Frankrijk
3.Steven Rooks P.D.M. Nederland
4.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
5.Jan Koba Z-Peugeot Tsjechoslovakije
6.Malcolm Elliot A.N.C. G.B.
7.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
8.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
9.Jean-Claude Leclercq Toshiba Frankrijk
10.Joop Zoetemelk Superconfex Nederland
11.Michel Vermote R.M.O. België
12.Erik Van Lancker Panasonic België
13.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
14.Steve Bauer Toshiba Canada
15.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
16.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
17.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
18.Janus Kuum Toshiba Noorwegen
19.Mauro Ribeiro R.M.O. Brazilië
20.Phil Anderson Panasonic Australië
1986
1.Erik Van Lancker Panasonic België
2.Tommi Prim Bianchi Zweden
3.Etienne De Wilde Hitachi België
4.Stephen Roche La Redoute Ierland
5.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
6.Hennie Kuiper Skala Nederland
7.Eric Boyer Système U Frankrijk
8.Rudy Pevenage Del Tongo België
9.Lech Piasecki Del Tongo Polen
10.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
11.Steven Rooks P.D.M. Nederland
12.Steve Bauer La Vie Claire Canada
13.Rudy Dhaenens Hitachi België
14.Erik Breukink Panasonic Nederland
15.Filip Vandenbranden Hitachi België
16.Phil Anderson Panasonic Australië
17.Eddy Planckaert Panasonic België
18.Adri van der Poel Kwantum Nederland
19.Teun van Vliet Panasonic Nederland
20.Jos Lammertink Panasonic Nederland
1985
1.Jos Lieckens Lotto België
2.Gerrie Knetemann Skil Nederland
3.Marc Sergeant Lotto België
4.Johnny Broers Skala Nederland
5.Peter Van der Knoop Nikon Nederland
6.Patrick Versluys Hitachi België
7.Claude Criquielion Hitachi België
8.Phil Anderson Panasonic Australië
9.Ludwig Wijnants Tönissteiner België
10.Nico Verhoeven Skala Nederland
11.Ludo Peeters Kwantumhallen België
12.Stephen Roche La Redoute Ierland
13.Johan Lammerts Panasonic Nederland
14.Noël Segers Tönissteiner België
15.Mario Van Vlimmeren Nikon Nederland
16.Adri Van Houwelingen Verandalux Nederland
17.Jacques Van Meer Skil Nederland
18.Willem Wijnant Verandalux België
19.Yogi Müller Skil Zwitserland
20.Fons Van Katwijk Skala Nederland
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Sean Kelly Skil Ierland
3.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Ad Wijnands Kwantum Nederland
6.Frederic Vichot Skil Frankrijk
7.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
8.Gerrie Kneteman Europdecor Nederland
9.Kim Andersen Coop Denemarken
10.Patrick Versluys Splendor België
11.Alf Segersall Bianchi Zweden
12.Adri van der Poel Kwantum Nederland
13.Michel Laurent Coop Frankrijk
14.Johan Lammerts Panasonic Nederland
15.Jaime Villamajo Reynolds Spanje
16.Enrique Aja Reynolds Spanje
17.William Tackaert Fangio België
18.Inaki Gaston Reynolds Spanje
19.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
20.Fons De Wolf Europdecor België
1983
1.Luc Colijn Fangio België
2.Adri van der Poel Aernoudt Nederland
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Etienne De Wilde La Redoute België
6.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
8.Jan Bogaert Europ Decor België
9.Steven Rooks Sem Nederland
10.Eddy Planckaert Splendor België
11.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
12.Joop Zoetemelk Coop Nederland
13.Stephen Roche Peugeot Ierland
14.Ad Wijnands Raleigh Nederland
15.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
16.Kim Andersen Coop Denemarken
17.Patrick Cocquyt Safir België
18.Christian Levavasseur La Redoute Frankrijk
19.Marc Sergeant Europ Decor België
20.Régis Clère Coop Frankrijk
1982
1.Stephen Roche Peugeot Ierland
2.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
3.Joop Zoetemelk Coop Nederland
4.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
5.Jan Raas Raleigh Nederl
6.Bert Oosterbosch Daf Trucks Nederland
7.William Tackaert Daf Trucks België
8.Marc Gomez Wolber Frankrijk
9.Ludo Peeters Raleigh België
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
12.Gerard Kerbrat Wolber Frankrijk
13.Philippe Leleu Wolber Frankrijk
14.Jean-François Rault Wolber Frankrijk
15.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
16.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
17.Serge Beucherie Sem Frankrijk
18.Ad Wijnands Raleigh Nederland
19.Yvon Bertin Coop Frankrijk
20.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
4.Rudi Pevenage Capri Sonne België
5.Jan Raas Raleigh Nederland
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Phil Anderson Peugeot Australië
8.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
9.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Erik Van de Wiele Capri Sonne België
12.Jean-François Pescheux La Redoute Frankrijk
13.Benny Schepmans Safir België
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.Philip Vandenbranden Boston België
16.Eddy Vandeginste Eurosoap België
17.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
18.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
19.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
1980
1.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Francesco Moser Sanson Italië
5.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
6.Herman Van Springel Safir België
7.Henk Lubberding Raleigh Nederland
8.Joaquim Agostinho Puch Portugal
9.Raymond Martin Miko Frankrijk
10.Daniël Willems IJsboerke België
11.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
12.Fons De Wolf Boule d’Or België
13.Sean Kelly Splendor Ierland
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
17.Raymond Villemiane Renault Frankrijk
18.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
19.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1979
1.Jan Raas Raleigh Nederland
2.Alfio Vandi Magniflex Italië
3.Henk Lubberding Raleigh Nederland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
6.Willy Teirlinck Renault België
7.Bernard Hinault Renault Frankrijk
8.Roger De Vlaeminck Gis België
9.Ludo Peeters IJsboerke België
10.Joop Zoetemelk Miko Nederland
11.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
12.Christian Seznec Miko Frankrijk
13.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
14.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
15.Ronald De Witte Sanson België
16.Frits Pirard Miko Nederland
17.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
18.Lucien Van Impe Kas België
19.Claude Criquielion Kas België
20.René Martens Flandria België
1978
1.Jan Raas Raleigh Nederland
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Joop Zoetemelk Miko Nederland
6.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
7.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
8.Ferdi Vandenhaute Marc België
9.Jean-Louis Gauthier Lejeune Frankrijk
10.Dirk Ongenae Flandria België
11.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
12.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
13.Bernard Bourreau Peugeot Frankrijk
14.Eric Van de Wiele IJsboerke België
15.Klaus-Peter Thaler Raleigh B.R.D.
16.René Martens C&A België
17.Wilfried Wezemael Raleigh België
18.Jan Krekels Jet Star Nederland
19.Daniel Gisiger Lejeune Zwitserland
20.Christian Seznec Miko Frankrijk
1977
1.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
5.Jos Schipper Ebo Nederland
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.Eddy Merckx Fiat België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Herman Van Springel IJsboerke België
11.Raymond Poulidor Miko Frankrijk
12.Patrick Béon Peugeot Frankrijk
13.Jos Bruyère Fiat België
14.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
15.Jos Jacobs IJsboerke België
16.Marcello Osler Brooklyn Italië
17.Staf Van Roosbroeck IJsboerke België
18.Gerben Karstens Raleigh Nederland
19.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
20.Robert Bouloux Fiat Frankrijk
1976
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Luc Leman Miko België
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Patrick Béon Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Gan Nederland
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Willy Vanneste Frisol België
15.Eric Van De Wiele Maes Pils België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Herman Van Springel Flandria België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1 Frans Verbeeck Watney België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
4 Wim Schepers Rokado Nederland
5 Walter Planckaert Watney België
6 Willy De Geest Magniflex België
7 Jurg Schneider Möbel Märki Zwitserland
8 Gerard Vianen Goudsmit Nederland
9 Willy Planckaert Goldor België
10 Andre Dierickx Flandria België
11 Erwin Thalmann Möbel Märki Zwitserland
12 Gerben Karstens Rokado Nederland
13 Rik Van Linden Magniflex België
14 Willy Teirlinck Sonolor België
15 Jan Janssen Flandria Nederland
16 Jos Van Der Vleuten Goudsmit Nederland
17 Ward Janssens Magniflex België
18 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
19 Herman Beyssens Magniflex België
20 Mathijs De Koning Flandria Nederland
1971
1 Jan Krekels Goudsmit Nederland
2 Frans Mintjens Molteni België
3 Jos Spruyt Molteni België
4 Evert Dolman Flandria Nederland
5 Georges Van Coningsloo Molteni België
6 Frans Verbeeck Watney België
7 Gerben Karstens Goudsmit Nederland
8 Roger Rosiers Bic België
9 Georges Pintens Magniflex België
10 Herman Van Springel Molteni België
11 Michel Coulon Watney België
12 Jos De Schoenmaecker Molteni België
13 Jan Janssen Bic Nederland
14 Gerard Vianen Fagor Nederland
15 Roger Swerts Molteni België
16 Cees Rentmeester Goudsmit Nederland
17 Joseph Bruyere Molteni België
18 Willy De Geest Magniflex België
19 Barry Hoban Sonolor GBr
20 Jos Huysmans Molteni België
1970
1 Arie Den Hartog Caballero Nederland
2 Georges Pintens Mann België
3 Jan Krekels Caballero Nederland
4 Willy Van Neste Mann België
5 Eric Leman Flandria België
6 Eddy Merckx Faemino België
7 Andre Dierickx Flandria België
8 Jos Schoeters Peugeot België
9 Frans Verbeeck Watney België
10 Wim Schepers Caballero Nederland
11 Felice Gimondi Salvarani Italië
12 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
13 Frans Melckenbeeck Goldor België
14 Eric De Vlaeminck Flandria België
15 Ronald De Witte Mann België
16 Jose Catieau Sonolor Frankrijk
17 Ronny Van De Vijver Flandria België
18 Gerard Vianen Caballero Nederland
19 Rene Pijnen Willem II Nederland
20 Rini Wagtmans Willem II Nederland
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Harry Steevens Willem II Nederland
2 Daniel Van Rijckeghem Mann België
3 Roger Rosiers Mann België
4 Johan De Roo Willem II Nederland
5 Eric Leman Flandria België
6 Wim Schepers Caballero Nederland
7 Jos Huysmans Mann België
8 Etienne Buysse Pull Novy België
9 Leo Duyndam Smiths Nederland
10 Gerben Karstens Peugeot Nederland
11 Cees Zoontjens Caballero Nederland
12 Eddy Beugels Mercier Nederland
13 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Tony Daelemans Goldor België
16 Rik Van Looy Willem II België
17 Cees Haast Bic Nederland
18 Henk Nijdam Peugeot Nederland
19 Harm Ottenbros Willem II Nederland
20 Roger Cooreman Mann België
1967
1 Arie Den Hartog Bic Nederland
2 Cees Lute Smiths Nederland
3 Harry Steevens Caballero Nederland
4 Wim Schepers Caballero Nederland
5 Bart Zoet Televizier Nederland
6 Eddy Beugels Mercier Nederland
7 Jean-Louis Bodin Mercier Frankrijk
8 Georges Chappe Mercier Frankrijk
9 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
10 Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11 Jan Tummers Willem II Nederland
12 Gerard Vianen Caballero Nederland
13 Jan Pieterse Caballero Nederland
14 Jan Janssen Pelforth Nederland
15 Evert Dolman Televizier Nederland
16 Willy In’t Ven Mann België
17 Rik Van Looy Willem II België
18 Eddy Merckx Peugeot België
19 Gerben Karstens Televizier Nederland
20 Georges Van Coningsloo Pelforth België
1966
1 Johan De Roo Televizier Nederland
2 Peter Post Solo Nederland
3 Bernard Van De Kerkhove Ford België
4 Jan Janssen Pelforth Nederland
5 Jan Hugens Ford Nederland
6 Marcel Geeraerts Mann België
7 Jean Stablinski Ford Frankrijk
8 Mies Stolker Willem II Nederland
9 Cor Schuuring Caballero Nederland
10 Bas Maliepaard Televizier Nederland
11 Arie Den Hartog Ford Nederland
12 Cees Van Espen Televizier Nederland
13 Constant Jongen Mann België
14 Henri Pauwels Mann België
15 Huib Zilverberg Televizier Nederland
16 Felice Gimondi Salvarani Italië
17 Bart Zoet Televizier Nederland
18 Cees Lute Ford Nederland
19 Georges Delvael Solo België
20 Willy Planckaert Smiths België

Lees verder “Amstel Gold Race”

Olympia’s Tour

Olympia’s Tour

2008
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
3 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
4 Lieuwe Westra Krolstone Nederland
5 Johnny Hoogerland Van Vliet Nederland
6 Sergej Fuchs 3C-Gruppe BRD
7 Jos Van Emden Rabobank Nederland
8 Jos Pronk Krolstone Nederland
9 Michel Kreder Rabobank Nederland
10 Niels Scheuneman Krolstone Nederland
11 Ricardo Van Der Velde Rabobank Nederland
12 Maint Berkenbosch Jo Piels Nederland
13 Wouter Mol Batavus Nederland
14 Niek Basten Van Hemert Nederland
15 Jonas Ljungblad Batavus Zweden
16 Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
17 Paul Van Schalen B & E Nederland
18 Leon Burger Ruiter Nederland
19 Maurice Vrijmoed Van Vliet Nederland
20 Sierk-Jan De Haan Van Hemert Nederland

2007
1 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
2 Tom Veelers Rabobank Nederland
3 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
4 Tom Leezer Rabobank Nederland
5 Lars Boom Rabobank Nederland
6 Folkert De Haan Ubbink Nederland
7 Arnoud Van Groen Jo Piels Nederland
8 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
9 Alain Van Katwijk Van Vliet Nederland
10 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
11 Marcel Beima Van Hemert Nederland
12 Marco Bos Jo Piels Nederland
13 Ramunas Navardauskas Klaipeda Litouwen
14 Sipke Zijlstra B & E Nederland
15 Soren Hofmann Lamonta BRD
16 Emmanuel Van Ruitenbeek Van Vliet Nederland
17 Paul Van Schalen Ubbink Nederland
18 Arne Hassink Ubbink Nederland
19 Thomas Oredsson G.L.S. Denemarken
20 Bram Schmitz Van Vliet Nederland
2006
1 Rick Flens Rabobank Nederland
2 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
3 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
4 Tom Veelers Rabobank Nederland
5 Jacob Rasmussen G.L.S. Denemarken
6 Jos Pronk Van Hemert Nederland
7 Marvin Van Der Pluym Ubbink Nederland
8 Tom Leezer Rabobank Nederland
9 Matej Stare Perutnina Slovenië
10 Thomas Berkhout Van Vliet Nederland
11 Peter Van Agtmaal Fondas P3 Nederland
12 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
13 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
14 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
15 Anders Lund G.L.S. Denemarken
16 Folkert De Haan Ubbink Nederland
17 Borut Bozic Perutnina Slovenië
18 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
19 Marco Bos Piels Nederland
20 Lasse Bochmann G.L.S. Denemarken
2005
1 Kenny Van Hummel Eurogifts Nederland
2 Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
3 Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
4 Stef Clement Rabobank Nederland
5 Piet Rooijakkers Axa Nederland
6 Marvin Van Der Pluym Eurogifts Nederland
7 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
8 Jos Pronk Eurogifts Nederland
9 Rick Flens Van Vliet Nederland
10 Johnny Hoogerland Eurogifts Nederland
11 Peter Van Agtmaal Axa Nederland
12 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
13 Dmitriy Kozontchuk Rabobank Rusland
14 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
15 Kristoffer Nielsen G.L.S. Denemarken
16 John Sulkers Eurogifts Nederland
17 Dennis Smit Van Vliet Nederland
18 Arno Wallaard Piels Nederland
19 Mateusz Traciak Nat.selectie Polen
20 Kasper Jebjerg G.L.S. Denemarken
2004
1.Kenny Van Hummel Van Hemert Nederland
2.Piotr Masur Team Moser Polen
3.Thomas Dekker Rabobank Nederland
4.Rory Sutherland Rabobank Australia
5.Jochem Nannes Team Moser Nederland
6.Bas Gilling Rabobank Nederland
7.Koen De Kort Rabobank Nederland
8.Kai Reus Rabobank Nederland
9.Mads Christensen Team P.H. Denemarken
10.Piet Rooyakkers Tegeltoko Nederland
11.Tomislav Danculovic Perutnina Croatia
12.Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
13.Andrei Pchelkine Moscow City Rusland
14.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
15.Germ Van Der Burg Piels-Story Nederland
16.Jasper Lenferink Piels-Story Nederland
17.Matija Kvasina Perutnina Croatia
18.Peter Mohlmann Axa Nederland
19.Jos Lucassen Axa Nederland
20.Anders Lund Team P.H. Denemarken
2003
1.Koen De Kort Rabobank Nederland
2.Julien Smink Van Hemert Nederland
3.Joost Posthuma Rabobank Nederland
4.Yoeri Beyens Quickstep Belgium
5.Dean Podgornik Perutnina Slovenia
6.Mads Christensen Nat.selectie Denemarken
7.Marco Bos Tegeltoko Nederland
8.Thijs Verhagen Rabobank Nederland
9.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
10.Johnny Hoogerland Quickstep Nederland
11.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
12.Arno Wallaard Quickstep Nederland
13.Eelke Van Der Wal Albert Heyn Nederland
14.Michiel Elijsen Rabobank Nederland
15.Jens Mouris Rabobank Nederland
16.Hans Dekkers Rabobank Nederland
17.Jos Lucassen Axa Nederland
18.Tom De Meyer Bloks Belgium
19.Roy Curvers Van Hemert Nederland
20.Matej Marin Perutnina Slovenia
2002
1.Sean Sullivan Bloks-Nijdam Australia
2.Lasse Siggaard Nat.selectie Denemarken
3.Mart Louwers Rabobank Nederland
4.Jens Mouris Rabobank Nederland
5.Darko Mrvar Perutnina Slovenia
6.Maarten Lenferink Tegeltoko Nederland
7.Richard Slabbekoorn Van Vliet Nederland
8.Gregor Gazvoda Perutnina Slovenia
9.Peter Van Agtmaal Piels Nederland
10.Claude Pauwels Domo Belgium
11.Angelo Van Melis Van Vliet Nederland
12.Cor Steenbergen Piels Nederland
13.Koen De Kort Rabobank Nederland
14.Germ Van der Burg Piels Nederland
15.Bjorn Cornelissen Axa Nederland
16.Kristian House Nat.selectie Gr.Brit.
17.David Orvalho Tegeltoko Nederland
18.Marco Bos Tegeltoko Nederland
19.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
20.Marco Wesseling Van Vliet Nederland
2001
1.Rudie Kemna Batavus Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Ton Hoedemakers Spar-OKI Nederland
4.Jan Van Velzen Batavus Nederland
5.Berry Hoedemakers Spar-OKI Nederland
6.Vincent Van Der Kooij Rabobank Nederland
7.Joost Legtenberg Axa Nederland
8.Paul Van Schalen Batavus Nederland
9.Arthur Farenhout Van Vliet Nederland
10.Cristiano Citton Pinarello Italië
11.Peter Jörg Villiger Zwitserland
12.Danny Daelman Spar-OKI België
13.Henne Van Zanten Tegeltoko Nederland
14.Tom Cordes Piels Nederland
15.Wim Omloop Batavus België
16.Rik Reinerink Batavus Nederland
17.John Talen Spar-OKI Nederland
18.Arno Wallaard Tegeltoko Nederland
19.Michel Cornelisse Spar-OKI Nederland
20.Mark Vlijm Rabobank Nederland
2000
1.Coen Boerman Rabobank Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Jurgen De Jong Agu Nederland
4.Dennis Hey Jong Renner Nederland
5.Sven Van Thourenhout Baardegem België
6.Tim Van Nuffel Baardegem België
7.Stefan Wijnands Baardegem België
8.Rik Reinerink Batavus Nederland
9.Erik De Crom Van Vliet Nederland
10.Marcel Duyn Rabobank Nederland
11.Matthew Hayman Rabobank Australië
12.Renger Ypenburg Batavus Nederland
13.Rudie Kemna Batavus Nederland
14.Bram Schmitz Agu Nederland
15.Stefan Van Dijk Rabobank Nederland
16.Theo Akkermans Van Vliet Nederland
17.Angelo Van Melis Axa Nederland
18.Arno Van Zandbeek Giant-Löwik Nederland
19.Peter Schep Rabobank Nederland
20.Corey Sweet Leonardo Australië
1999
1.Bart Brentjens Piels Nederland
2.Cristiano Citton Pinarello Italië
3.Raymond Meys Foreldorado Nederland
4.Johan Capiot Collstrop België
5.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
9.Eddy Bouwmans Foreldorado Nederland
10.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
13.Michel Cornelissen T.V.M. Nederland
14.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
15.John Talen Foreldorado Nederland
16.Andrea Noe Mapei-GB Italië
17.Bart Leysen Mapei-GB België
18.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
19.Louis De Koning Giant Nederland
20.Gianni Patuelli Pinarello Italië
1998
1.Danny Nelissen Dextro Nederland
2.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
3.Arnoldas Saprykinas Nat.selectie Litouwen
4.Marcel Luppes Europolis Nederland
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.John den Braber Europolis Nederland
7.Niels van der Steen Agu Sport Nederland
8.Gerard Kemper Dextro Nederland
9.Aart Vierhouten Vredestein Nederland
10.Harm Jansen Foreldorado Nederland
11.Tristan Priem Jayco Australia
12.Jan Willem van der Helm Foreldorado Nederland
13.Niels Van Elzakker Van Vliet Nederland
14.Marc Van Orsouw Piels Nederland
15.Federico De Beni Pinarello Italia
16.Peter Hoondert Lowik Nederland
17.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
18.Dennis Heij Foreldorado Nederland
19.Jeroen Duijn Dextro Nederland
20.Michael van der Wolf Foreldorado Nederland
1997
1.Lauri Aus Nat.selectie Estland
2.Henk Vogels Nat.selectie Australië
3.Jeroen Duyn Dextro Nederland
4.Eddy Mazzoleni Nat.selectie Italië
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.Godert De Leeuw Giant Nederland
7.Oleg Pankov Nat.selectie Oekraïne
8.Jan Willem Van der Helm Europolis Nederland
9.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
10.Marcel Vegt Koga Miyata Nederland
11.Ruggero Borghi Nat.selectie Italië
12.Luca Colombo Nat.selectie Italië
13.Roberto Pistore Nat.selectie Italië
14.Rob Compas Piels Nederland
15.Marcel Luppes Europolis Nederland
16.Giuseppe Di Grande Nat.selectie Italië
17.Geert Verdeyen Nat.selectie België
18.Rudy Mosole Nat.selectie Italië
19.Steven De Jongh Koga Miyata Nederland
20.Rik Verbrugghe Eddy Merckx België
1996
1.John Den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland
1995
1.Harm Jansen Europolis Nederland
2.Erwin Kistemaker Pijnenburg Nederland
3.Godert De Leeuw Giant Nederland
4.Bart Voskamp AMEV Nederland
5.John Den Braber Koga Miyata Nederland
6.Niels Boogaard Koga Miyata Nederland
7.Tonnie Teuben Emmen Nederland
8.Rob Compas AMEV Nederland
9.Edwin Ophof Giant Nederland
10.Erik Dekker AMEV Nederland
11.Leon Van Bon AMEV Nederland
12.Allard Engels Emmen Nederland
13.Martin Van Steen Koga Miyata Nederland
14.Wietse Veenstra Dextro Nederland
15.Martin Kras Waterland Nederland
16.Jan De Leeuw Impac Nederland
17.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
18.Marcel Van Der Vliet Dextro Nederland
19.Patrick Rasch Toyota Nederland
20.Erik Naberman Giant Nederland
1994
1.Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
2.Tristan Hoffman Koga Miyata Nederland
3.Erik Dekker Amev Nederland
4.Anton Tak Toyota Nederland
5.John Den Braber Teleflex Nederland
6.Allard Engels Koga Miyata Nederland
7.Servais Knaven Teleflex Nederland
8.Rob Mulders Giant Nederland
9.Rob Compas Amev Nederland
10.Arno Ottevanger Van Den Biggelaar Nederland
11.Remco Startman Koga Miyata Nederland
12.Jans Koerts Koga Miyata Nederland
13.Alexandre Ivankin T.V.M. Rusland
14.Frank Van Veenendaal Van Den Biggelaar Nederland
15.Johan Melsen Toyota Nederland
16.Erik Naberman Giant Nederland
17.Aart Vierhouten Dextro Nederland
18.Wietse Veenstra Teleflex Nederland
19.Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
20.Marcel Beumer Van Den Biggelaar Nederland
1993
1.John den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Caster Van der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland
1992
1.Ruud Poels Europolis Nederland
2.Lex Nederlof Europolis Nederland
3.Rober Van De Vin Nat.selectie Nederland
4.Frank Van Veenendaal Luchtschip Nederland
5.Holger Due Nat.selectie B.R.D.
6.Claus Möller Nat.selectie Denemarken
7.Rein Groenendaal Teleflex Nederland
8.Erik Boezewinkel Nat.selectie Nederland
9.Erwin Vervecken Nat.selectie België
10.Marc Jacobsen Nat.selectie Denemarken
11.Frank Corvers Nat.selectie België
12.Hans Van Dijk Nat.selectie Nederland
13.Wim De Vos De Jonge Renner Nederland
14.Jos Wolfkamp Nat.selectie Nederland
15.Wim Vervoort Nat.selectie België
16.Frank Groenendaal Fassbender Nederland
17.Gerrit Teunis Nat.selectie Nederland
18.Harmen Groen Nat.selectie Nederland
19.Marcel Vegt Luchtschip Nederland
20.Kris Engels Nat.selectie België
1991
1 Servais Knaven Teleflex Nederland
2 Sergei Gontsjar Nat.selectie U.S.S.R.
3 Leon Van Bon Amev Nederland
4 Chris Boardman Nat.selectie GBr
5 Erik Dekker Teleflex Nederland
6 Anton Tak De Jonge Renner Nederland
7 Bart Voskamp KogaMiyata Nederland
8 Rob Mulders Giant Nederland
9 Bertus Kroon Van Vliet Nederland
10 John Den Braber Teleflex Nederland
11 Stephen McGlede Jayco Australië
12 Arjan Vinke Giant Nederland
13 Allard Engels KogaMiyata Nederland
14 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
15 John De Hey Vredestein Nederland
16 Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
17 Brett Aitken Jayco Australië
18 Jans Koerts KogaMiyata Nederland
19 Frank Van Veenendaal Het Luchtschip Nederland
20 Jeroen Blijlevens De Jonge Renner Nederland
1990
1 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
2 Remco Startman Koga Miyata Nederland
3 Thomas Liese Nat.selectie B.R.D.
4 Gino Jansen Europolis Nederland
5 Harjan Van Dam Westland Nederland
6 Vladimir Kutepov Didier Louis Sovjetunie
7 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
8 Dimitri Vassilitsjenko Didier Louis Sovjetunie
9 Dick Dekker Artiach Nederland
10 Theo Akkermans Artiach Nederland
11 Arunas Cepele Nat.selectie Litouwen
12 Eric Bleuze Nat.selectie Frankrijk
13 Anthony Theus Europolis Nederland
14 Angel Polvorosa De Jonge Renner Nederland
15 Patrick Strouken Amev Nederland
16 Danny Nelissen Amev Nederland
17 Rob Mulders Giant Nederland
18 Johnny Bijkerk PWZ Emmen Nederland
19 Arno Ottevanger Het Luchtschip Nederland
20 Erik Dekker Teleflex Nederland
1989
1 Maarten Den Bakker Amev Nederland
2 Thomas Liese Nat.selectie D.D.R.
3 Pierre Duin Koga Miyata Nederland
4 Anthony Theus Europolis Nederland
5 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6 Jan Goedendorp Delta Nederland
7 Dmitri Pianykhe Nat.selectie U.S.S.R.
8 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
9 Steffen Blochwitz Nat.selectie D.D.R.
10 Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
11 Erwin Kistemaker Elro Nederland
12 Robert Rademakers Koga Miyata Nederland
13 Erwin Houtop Dextro Nederland
14 Reem Kok Doetinchem Nederland
15 Gerard Kemper Amev Nederland
16 Eric Venema Mitsubishi Nederland
17 Dirk Meier Nat.selectie D.D.R.
18 Rober Van De Vin Amev Nederland
19 Rudy Nagengast Giant Nederland
20 Herman Fledderus PWZ Emmen Nederland
1988
1 John Talen Van Aarle Nederland
2 Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Peter Stevenhagen Amstel Nederland
4 Erik Breukink Gazelle Nederland
5 Michel Cornelissen Amstel Nederland
6 Henri Dorgelo Nat.selectie Nederland
7 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Wim Arras Nat.selectie België
9 Arjan Jagt Batavus Nederland
10 Han Vaanhold Amstel Nederland
11 Rob Rasenberg Concorde Nederland
12 Carlo Bomans Nat.selectie België
13 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
14 Jean-Marc Van Den Berghe Wintermans België
15 Peter Hofland Transvemij Nederland
16 Jac Van Der Poel Van Aarle Nederland
17 Ragnar Martens Nat.selectie Nederland
18 Piet Kleine Concorde Nederland
19 Vitali Kozinsky Nat.selectie U.S.S.R.
20 Marc Van Orsouw Van Aarle Nederland
1987
1.Nentcho Staikov Nat.selectie Bulgarije
2.Abelardo Rios Nat.selectie Colombia
3.Henk Havik Amstel Nederland
4.Lars Wahlqvist Nat.selectie Zweden
5.Kjell Nilsson Nat.selectie Zweden
6.Othmar Häfliger Nat.selectie Zwitserland
7.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
8.Per Christianson Nat.selectie Zweden
9.Rolf Gölz Nat.selectie B.R.D.
10.Udo Bölts Nat.selectie B.R.D.
11.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
12.Sergei Soukhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Toni Rominger Nat.selectie Zwitserland
14.Andrzej Mierzjewski Nat.selectie Polen
15.Primoz Cerin Nat.selectie Joegoslavië
16.Jure Pavlic Nat.selectie Joegoslavië
17.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
18.Oleg Jarotsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
19.Lech Piasecki Nat.selectie Polen
20.Bojan Ropret Nat.selectie Joegoslavië
1986
1.Steve Bauer Nat.selectie Canada
2.Malcolm Elliot Nat.selectie Gr.Brit.
3.Gertjan Theunisse Amstel Nederland
4.Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
5.Michel Vermote Nat.selectie Belgium
6.Eric Van Lancker Nat.selectie Belgium
7.Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
8.Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
9.Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
10.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
11.Dirk Pohl Nat.selectie D.D.R.
12.Peter Pieters De Bataaf Nederland
13.Oleg Tchouzda Nat.selectie U.S.S.R.
14.Uwe Raab Nat.selectie D.D.R.
15.Wolfgang Lotzsch Nat.selectie D.D.R.
16.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Nico Verhoeven Gazelle Nederland
18.Bert Wekema Batavus Nederland
19.Gerard Schipper Batavus Nederland
20.Martijn Hofstede Jan Van Erp Nederland
1985
1 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
2 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
3 Erik Breukink Gazelle Nederland
4 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
5 John Talen Van Aarle Nederland
6 Rene Kos Amko Nederland
7 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
8 Eric Bonnet Nat.selectie Frankrijk
9 Miguel Pape Nat.selectie Luxemburg
10 Roman Rehounek Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Johan Ghyllebert Nat.selectie België
12 Wim Arras Nat.selectie België
13 Jan F. Stensen Nat.selectie Denemarken
14 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
15 Peter Stevenhaagen Amstel Nederland
16 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
17 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
19 Ruud Lieverst Wintermans Nederland
20 Tonu Vilu Nat.selectie U.S.S.R.
1984
1 Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
2 Plinio Casas Buitrago Nat.selectie Colombia
3 Steve Bauer Nat.selectie Canada
4 Malcolm Elliott Nat.selectie GBr
5 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
6 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
7 Michel Vermote Nat.selectie België
8 Erik Breukink Gazelle Nederland
9 Eric Van Lancker Nat.selectie België
10 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
11 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
12 Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
13 Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
15 Peter Keogh Nat.selectie Ierland
16 Peter Pieters De Bataaf Nederland
17 Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
18 Hans-Joachim Pohl Nat.selectie D.D.R.
19 John Talen Van Aarle Nederland
20 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
1983
1 Marco Miltgen Nat.selectie Luxemburg
2 Wim Arras Nat.selectie België
3 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
4 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
5 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
6 Peter Kloucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Erik Breukink Gazelle Nederland
8 Ned Overend Nat.selectie V.S.A.
9 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
10 Rudy De Bie Nat.selectie België
11 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
12 John Talen Van Aarle Nederland
13 Radko Simunek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14 Rene Kos Agu Sport Nederland
15 Peter Pieters De Bataaf Nederland
16 David Wiens Nat.selectie V.S.A.
17 Michel Cornelissen Amstel Nederland
18 Mike Kluge Nat.selectie B.R.D. 19 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
20 Milos Fisera Nat.selectie Tsjechoslovakije
1982
1 Gerrit Solleveld Westland Nederland
2 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Arie Hassink Amstel Nederland
5 Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
6 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Hofland Driessen Nederland
9 Frits Schur Ketting Nederland
10 Dries Klein Gazelle Nederland
11 Ron Snijders De Bataaf Nederland
12 Teun Van Vliet Amstel Nederland
13 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
15 Ladislav Foldyna Nat.selectie Tsjechoslovakije
16 Peter Van Der Knoop De Kampioen Nederland
17 Henri Manders Brouwers Nederland
18 Frits Van Bindsbergen Van Erp Nederland
19 Gerard Schipper Batavus Nederland
20 Jiri Bartolsic Nat.selectie Tsjechoslovakije
1981
1 Gerrit Solleveld Westland Nederland
2 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Teun Van Vliet Amstel Nederland
4 Frits Schur Ketting Nederland
5 Gerard Schipper Batavus Nederland
6 Peter Hofland Driessen Nederland
7 Egbert Koersen Batavus Nederland
8 Rene Koppert Westland Nederland
9 Johan Lammerts Driessen Nederland
10 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Corne Heeren Noord-Brabant Nederland
12 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
13 Ron Snijders Driessen Nederland
14 Dries Klein Gazelle Nederland
15 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
16 Tomas Rask Nat.selectie Zweden
17 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
18 Hans Baudoin Van Erp Nederland
19 Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
20 Alexander Kulikov Nat.selectie U.S.S.R.
1980
1 Jacques Hanegraaf Amstel Nederland
2 Ad Wijnands Amstel Nederland
3 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
4 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
5 Johnny Broers Van Erp Nederland
6 Steven Rooks Batavus Nederland
7 Frits Schur Ketting Nederland
8 Oleg Logvine Nat.selectie U.S.S.R.
9 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
11 Hans Vonk Interkleur Nederland
12 Peter Winnen Driessen Nederland
13 Dries Klein Gazelle Nederland
14 Mario Van Vlimmeren Union Nederland
15 Peter Damen Driessen Nederland
16 Tini Van Rijsbergen Driessen Nederland
17 Frank Moons Van Erp Nederland
18 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
20 Derek Hunt Batavus GBr
1979
1 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
2 Roland Liboton Nat.selectie België
3 Frits Schur Ketting Nederland
4 Ad Wijnands Amstel Nederland
5 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
6 Johnny Broers Van Erp Nederland
7 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Jos Lammertink Amstel Nederland
9 Hans Vonk Interkleur Nederland
10 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
11 Ad Prinsen Shimano Nederland
12 Guus Bierings Windmolens Nederland
13 Henk Mutsaars Driessen Nederland
14 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
15 Frank Moons Van Erp Nederland
16 Arie Hassink Amstel Nederland
17 Bert Wekema Batavus Nederland
18 Peter Damen Driessen Nederland
19 Friedrich Von Loeffelholz Nat.selectie B.R.D.
20 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
1978
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Jos Lammertink Novon Nederland
3 Jan Van Houwelingen Luchtschip Nederland
4 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
5 Frits Schur Ketting Nederland
6 Bert Oosterbosch Het Zuiden Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Damen Driessen Nederland
9 Bert Scheuneman Gazelle Nederland
10 Frits Pirard Amstel Nederland
11 Egbert Koersen Batavus Nederland
12 Viktor Chutenev Nat.selectie U.S.S.R.
13 Rene Van De Broek Elro Nederland
14 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
15 Ad Wijnands Amstel Nederland
16 Jacques Verbrugge Het Zuiden Nederland
17 Wies Van Dongen Union Nederland
18 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Tonnie Huijzen TricoNoble Nederland
20 Ad Polak Bewilux Nederland
1977
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
3 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
4 Ad Prinsen Soka Snacks Nederland
5 Leo Van Vliet Amstel Nederland
6 Piet Van Leeuwen Van Erp Nederland
7 Hans Langerijs Hoorn Nederland
8 Bert Oosterbosch Van Erp Nederland
9 Bart Van Est Willebrord Nederland
10 Jan Spijker Apeldoorn Nederland
11 Guus Bierings Van Erp Nederland
12 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
13 Martin Havik Piccadilly Nederland
14 Berend Huveneers Amstel Nederland
15 Joop Ribbers Union Nederland
16 Jan Van Houwelingen Windmolens Nederland
17 Egbert Koersen Batavus Nederland
18 Marcel Van Leeuwen Van Den Berghe Nederland
19 Ortaire Goossens Wilma België
20 Jaak Schuitemaker De Uitkomst Nederland
1976
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Leo Van Vliet Amstel Nederland
3 Piet Van Der Kruys Van Erp Nederland
4 Albert Zweifel Nat.selectie Zwitserland
5 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
6 Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
7 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
8 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
9 Rein Groenendaal Schijndel Nederland
10 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
11 Jan Bakker Piccadilly Nederland
12 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
13 Henk Lubberding Van Erp Nederland
14 Albert Scheffer Ketting Nederland
15 Michel Jacobs Union Nederland
16 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
17 Adri Van Houwelingen Luchtschip Nederland
18 Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
19 Jan Huisjes Ondernemer Nederland
20 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
1975
1.Arie Hassink Winterswijk Nederland
2.Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
3.Giorgio Casati Nat.selectie Italië
4.Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
5.Cees Van de Wereld Nat.selectie Nederland
6.Fons Van Katwijk Nat.selectie Nederland
7.Christian Poirier Nat.selectie Frankrijk
8.Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
9.Henk Lubberding Apeldoorn Nederland
10.Ad Tak Nat.selectie Nederland
11.Albert Scheffer Nat.selectie Nederland
12.Jan Bakker Nat.selectie Nederland
13.Grant Thomas Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Dave Pittman Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Don Awcock Nat.selectie Groot-Brittannië
16.Steve Lawrence Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Heddie Nieuwdorp Nat.selectie Nederland
18.Francis Duteil Nat.selectie Frankrijk
19.Phil Griffiths Nat.selectie Groot-Brittannië
20.Paul Jesson Nat.selectie Nieuw-Zeeland
1974
1 Jo Maas Delbana Nederland
2 Henk Lubberding Van Erp Nederland
3 Jan Raas Trico Noble Nederland
4 Aad Van Den Hoek Ketting Nederland
5 Roy Schuiten Ketting Nederland
6 Ad Dekkers Amstel Nederland
7 Peter Zijerveld N.-Holland Nederland
8 Johan Van Der Velde Fortuna Nederland
9 Theo Smit De Bataaf Nederland
10 Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
11 Siebrand Wiersma De Wit Nederland
12 Bennie Meijer Batavus Nederland
13 Jan Olde Meule Ketting Nederland
14 Max De Vries Eemland Nederland
15 Frans Francissen Superia Nederland
16 Johan Van Der Meer Amstel Nederland
17 Wim Maessen Limburg Nederland
18 Charly Grosskost Lejeune Frankrijk
19 Jean-Pierre Guillemot Lejeune Frankrijk
20 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
1973
1 Gerrie Knetemann Amstel Nederland
2 Aad Van Den Hoek Ketting Nederland
3 Mathijs De Koning Goudsmit Nederland
4 Cees Priem TricoNoble Nederland
5 Jan Aling Frisol Nederland
6 Fedor Den Hertog Frisol Nederland
7 Hennie Kuiper Ketting Nederland
8 Popke Oosterhof Vredestein Nederland
9 Willem Jansen Frisol Nederland
10 Frits Schur Ketting Nederland
11 Jules Bruessing Goudsmit Nederland
12 Cees Bal TricoNoble Nederland
13 Theo Van De Loo Ketting Nederland
14 Bas Jurriaans Acifit Nederland
15 Cees Koeken Gazelle Nederland
16 Piet Legierse Acifit Nederland
17 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
18 Klaas Balk Vredestein Nederland
19 Henk Poppe Caballero Nederland
20 Aad Duyker Michelin Nederland
21 Evgeny Smetanin Nat.selectie U.S.S.R.
22 Klaas Balk Sony Nederland
23 Randy Allsop Nat.selectie Gr.Brit.
24 Piet Van Der Kruijs Van Erp Nederland
25 Henk Botterhuis Van Erp Nederland
26 Jan Bakker Piccadilly Nederland
27 Theo Van Der Leeuw Gazelle Nederland
28 Ivan Skosirev Nat.selectie U.S.S.R.
29 Toine Van Den Bunder Hebro Nederland
30 Harry Van Piere Dextro Nederland
1972
1.Roy Schuiten Raleigh
2.Joop Zoetemelk Gan
3.Hennie Kuiper Frisol
4.Theo Smit Frisol
5.Gerrie Knetemann Gan
6.Jan De Jong Finnair
7.Gerard Vianen Gan
8.Lijn Loevesijn Raleigh
9.Cees Bal Molteni
10.Ko Blok Frisol
11.Wil De Vlam Frisol
12.Henk Prinsen Frisol
13.Nidi Den Hertog Frisol
14.Jan Krekels Finnair
15.Gerard Tabak Frisol
16.Gerben Karstens Raleigh
17.Jan Breur Finnair
18.Jan Van Katwijk Raleigh
19.Jan Brinkman G.B.C.
20.Tino Tabak Flandria
1971
1.Cees Priem Frisol
2.Joop Zoetemelk Gan
3.Jan Van Katwijk IJsboerke
4.Wim De Waal Raleigh
5.Bas Hordijk Raleigh
6.Gerben Karstens Bic
7.René Pijnen Raleigh
8.Fedor Den Hertog Frisol
9.Tino Tabak Raleigh
10.Wil De Vlam Frisol
11.Jan Van Beers Raleigh
12.Gerard Kamper Frisol
13.Theo Van der Leeuw Raleigh
14.Henk Poppe Frisol
15.Kees Balk Robot
16.Piet Van Katwijk Frisol
17.Ger Harings Robot
18.Ben Janbroers Robot
19.Wim Kelleners Robot
20.Nidi Den Hertog Frisol 1970
1.Harry Steevens Willem II Nederland
2 Daniel Van Rijckeghem Mann België
3 Roger Rosiers Mann België
4 Johan De Roo Willem II Nederland
5 Eric Leman Flandria België
6 Wim Schepers Caballero Nederland
7 Jos Huysmans Mann België
8 Etienne Buysse Pull Novy België
9 Leo Duyndam Smiths Nederland
10 Gerben Karstens Peugeot Nederland
11 Cees Zoontjens Caballero Nederland
12 Eddy Beugels Mercier Nederland
13 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Tony Daelemans Goldor België
16 Rik Van Looy Willem II België
17 Cees Haast Bic Nederland
18 Henk Nijdam Peugeot Nederland
19 Harm Ottenbros Willem II Nederland
20 Roger Cooreman Mann België
1969
1 Arie Den Hartog Bic Nederland
2 Cees Lute Smiths Nederland
3 Harry Steevens Caballero Nederland
4 Wim Schepers Caballero Nederland
5 Bart Zoet Televizier Nederland
6 Eddy Beugels Mercier Nederland
7 Jean-Louis Bodin Mercier Frankrijk
8 Georges Chappe Mercier Frankrijk
9 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
10 Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11 Jan Tummers Willem II Nederland
12 Gerard Vianen Caballero Nederland
13 Jan Pieterse Caballero Nederland
14 Jan Janssen Pelforth Nederland
15 Evert Dolman Televizier Nederland
16 Willy In’t Ven Mann België
17 Rik Van Looy Willem II België
18 Eddy Merckx Peugeot België
19 Gerben Karstens Televizier Nederland
20 Georges Van Coningsloo Pelforth België
1968
1 Johan De Roo Televizier Nederland
2 Peter Post Solo Nederland
3 Bernard Van De Kerkhove Ford België
4 Jan Janssen Pelforth Nederland
5 Jan Hugens Ford Nederland
6 Marcel Geeraerts Mann België
7 Jean Stablinski Ford Frankrijk
8 Mies Stolker Willem II Nederland
9 Cor Schuuring Caballero Nederland
10 Bas Maliepaard Televizier Nederland
11 Arie Den Hartog Ford Nederland
12 Cees Van Espen Televizier Nederland
13 Constant Jongen Mann België
14 Henri Pauwels Mann België
15 Huib Zilverberg Televizier Nederland
16 Felice Gimondi Salvarani Italië
17 Bart Zoet Televizier Nederland
18 Cees Lute Ford Nederland
19 Georges Delvael Solo België
20 Willy Planckaert Smiths België
1967
1.Peter Post Flandria
2.Jo De Roo Televizier
3.Jan Janssen Pelforth
4.Arie den Hartog St.Raphael
5.Bas Maliepaard St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1966
1.Jan Janssen Pelforth
2.Peter Post Romeo
3.Arie den Hartog St.Raphael
4.Jo De Roo St.Raphael
5.Bas Maliepaard St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1965
1.Peter Post Mann
2.Piet Damen Delbana
3.Jan Janssen Pelforth
4.Albert Geldermans St.Raphael
5.Cees Lute Caballero
6.Henk Nijdam G.B.C.
7.Wim Van Est Liberia
8.Jo De Roo St.Raphael
9.Bas Maliepaard St.Raphael
10.Piet Van Est Mann
11.Jo De Haan Peugeot
12.Dirk Enthoven Pelforth
13.Huib Zilverberg G.B.C.
14.Mies Stolker Kas
15.Martin Van Den Borgh Rijnbende
16.Dirk Groeneweg G.B.C.
17.Kees De Jongh Bertin
18.Jan Hugens St.Raphael
19.Alex Van Kreuningen Rüberg
20.Leo Knops Theugels
1964
1.Jan Janssen Locomotief
2.Bas Maliepaard Gitane-Leroux
3.Piet Van Est Faema
4.Wim Van Est Libertas
5.Jo De Roo St.Raphael
6.Piet Damen Libertas
7.Peter Post Faema
8.Piet Rentmeester Gitane-Leroux
9.Huib Zilverberg Faema
10.Mies Stolker St.Raphael
11.Gerben Karstens Capelux
12.Jo De Haan Gitane-Leroux
13.Henk Cornelissen Radium
14.Jaap Kersten Libertas
15.Raf Gijsel Locomotief
16.Dirk Enthoven Pelforth
17.Albert Geldermans St.Raphael
18.Cees Lute Locomotief
19.Henk Nijdam Faema
20.Martin Van Den Borgh Afri-Cola
1963
1.Jan Janssen Remington
2.Piet Damen Locomotief
3.Wim Van Est Brabant
4.Bas Maliepaard Locomotief
5.Albert Geldermans St.Raphael
6.Piet Rentmeester Locomotief
7.Piet Van Est Faema
8.Peter Post Faema
9.Jo De Roo Helyett
10.Dirk Enthoven St.Raphael
11.Cees Lute Locomotief
12.Huib Zilverberg Locomotief
13.Jo De Haan St.Raphael
14.Mies Stolker Helyett
15.Martin Van Den Borgh Locomotief
16.Manus Brinkman Feru
17.Jaap Kersten Locomotief
18.Wout Wagtmans Locomotief
19.Jan Derksen Magneet
20.Daan De Groot Libertas
1962
1 Bas Maliepaard St.Raphael
2 Cees Lute Magneet
3 Albert Geldermans St.Raphael
4 Piet Damen Locomotief
5 Piet Van Est Sinalco
6 Johan De Roo Fynsec
7 Mies Stolker Fynsec
8 Wim Van Est Mimosa
9 Antoon Van Der Steen Locomotief
10 Jaak Van De Klundert Locomotief
11 Theo Sijthoff Sinalco
12 Martin Van Den Borgh Locomotief
13 Hennie Marinus Legnano
14 Frits Knoops Mimosa
15 Wout Wagtmans Locomotief
16 Ab Van Egmond W.B.R.
17 Piet Rentmeester Locomotief
18 Jaap Kersten Locomotief
19 Dirk Groeneweg Amstel
20 Piet Van Hees Wolber
1961
1 Piet Damen Locomotief
2 Bas Maliepaard Locomotief
3 Wim Van Est Locomotief
4 Piet Van Est Magneet
5 Albert Geldermans Radium
6 Johan De Roo Magneet
7 Cees Lute Magneet
8 Mies Stolker Magneet
9 Piet Rentmeester Locomotief
10 Martin Van Den Borgh Locomotief
11 Abraham Kool Eroba
12 Joop Captein Helyett
13 Wout Wagtmans Vredestein
14 Jaap Kersten Magneet
15 Antoon Van Der Steen Locomotief
16 Jaak Van De Klundert W.V.Breda
17 Theo Sijthoff Sinalco
18 Hennie Marinus Legnano
19 Jan Janssen Radium
20 Frits Knoops Mimosa
1960
1 Albert Geldermans Radium
2 Wim Van Est Locomotief
3 Mies Stolker Magneet
4 Piet Van Est Magneet
5 Jozef Lahaye Eroba
6 Gerrit Voorting Locomotief
7 Peter Post Radium
8 Jan Derksen Radium
9 Marinus Schotman Radium
10 Frans Mahn Magneet
11 Piet Damen R.I.H.
12 Bas Maliepaard Radium
13 Johan De Roo Magneet
14 Cees Lute Magneet
15 Piet Rentmeester Locomotief
16 Martin Van Den Borgh Eroba
17 Abraham Kool Radium
18 Joop Captein Amstel
19 Wout Wagtmans Magneet
20 Jaap Kersten Magneet

Lees verder “Olympia’s Tour”

Ronde van Vlaanderen

Ronde van Vlaanderen

2018
1.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
4.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
5.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
6.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
7.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
8.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
9.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
10.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
11.Sep Vanmarcke Education First-Drapac België
12.Wout Van Aert Verandas Willems-Crelan België
13.Magnus Cort Nielsen Astana Denemarken
14.Aleksander Kristoff UAE-Emirates Noorwegen
15.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
16.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
17.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
18.Mads Pedersen Trek-Segafredo Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
20.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
6.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
7.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
8.Luke Durbridge Orica-Scott Australië
9.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
10.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië
11.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
12.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
13.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
14.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
15.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
18.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
19.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
20.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
4.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
5.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
6.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Lars Boom Astana Nederland
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
10.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
11.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
12.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
13.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
14.Daniel Oss BMC Racing Italië
15.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
16.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
17.Laurens De Vreese Astana België
18.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
20.Michael Morkov Katusha Denemarken
2015
1.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
7.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Daniel Oss BMC Racing Italië
10.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
11.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
12.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
13.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
14.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
15.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
16.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
17.Yoann Offredo FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Lars Boom Astana Nederland
19.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
20.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
2014
1.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Sep Vanmarcke Belkin België
7.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
8.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
9.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
10.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Peter Sagan Cannondale Slovakije
12.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
13.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Dries Devenyns Giant-Shimano België
18.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Oscar Gatto Cannondale Italië
20.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
6.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
7.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
8.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
9.Oscar Gatto Vini Fantini-Selle Italia Italië
10.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
11.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
16.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
17.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
18.Jerome Vincent Europcar Frankrijk
19.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Daniel Oss BMC Racing Italië
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë
3.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
4.Filippo Pozzato Farnese Vini-Selle Italia Italië
5.Matti Breschel Rabobank Denemarken
6.Oscar Freire Katusha Spanje
7.Luca Paolini Katusha Italië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
10.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
11.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
12.Xavier Florencio Katusha Spanje
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
14.Mathieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
15.Tony Gallopin Radioshack-Nissan Frankrijk
16.Elia Favilli Farnese Vini-Selle Italia Italië
17.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
18.Heinrich Haussler Garmin-Barracuda Australië
19.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
20.Maarten Wijnants Rabobank België
2011
1.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
2.Tom Boonen Quick Step België
3.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
4.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
5.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
6.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
7.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
9.Dominique Rollin Francaise des Jeux Canada
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
12.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Leonardo Duque Cofidis Colombië
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
16.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
17.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard Italië
18.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
19.Geraint Thomas Team Sky Groot-Brittannië
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
2010
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
6.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
7.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
8.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
9.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
11.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
12.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
15.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
16.Marcel Sieberg HTC-Columbia Duitsland
17.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
18.Stijn Vandenbergh Katusha België
19.Danilo Hondo Lampre-Farnese Vini Duitsland
20.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2009
1.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
4.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
5.Stijn Devolder Quick Step België
6.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
7.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
8.Nick Nuyens Rabobank België
9.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
10.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
11.Tom Boonen Quick Step België
12.Frederik Willems Liquigas België
13.Roy Sentjens Silence-Lotto België
14.Andreas Klier Cervelo Duitsland
15.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream Nederland
16.Sergei Ivanov Katusha Rusland
17.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
18.Assan Bazayev Astana Kazakstan
19.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
20.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
2008
1.Nick Nuyens Cofidis België
2.Filippo Pozzato Liquigas Italië
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
4.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
5.Georg Hincapie High Road U.S.A.
6.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
7.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
8.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
9.Simon Spilak Lampre Slovenië
10.Tom Boonen Quickstep België
11.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
12.Stijn Devolder Quickstep België
13.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
14.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Leif Hoste Silence-Lotto België
16.Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
17.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
18.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
19.Allan Johansen Team CSC Denemarken
20.Niki Terpstra Team Milram Nederland
2007
1.Luca Paolini Liquigas Italië
2.Thomas Vaitkus Discovery Channel Litouwen
3.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
4.Nick Nuyens Cofidis België
5.Stuart O`Grady Team CSC Australië
6.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
9.Gregory Rast Astana Zwitserland
10.Daniele Bennati Lampre-Fondital Italië
11.Cristian Moreni Cofidis Italië
12.Jesus Del Nero Saunier Duval-Prodir Spanje
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Staf Scheirlinckx Cofidis België
17.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
18.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
19.Karsten Kroon Team CSC Nederland
20.Gorik Gardeyn Unibet.Com België
2006
1.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
3.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
4.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland
6.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
9.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
10.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
11.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
12.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italia
15.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
16.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
17.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
18.Karsten Kroon Team CSC Nederland
19.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
20.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
2005
1.Tom Boonen Quick Step Belgium
2.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Alessandro Ballan Lampre-Caffita Italia
7.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
8.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
9.Bernhard Eisel Francaise Des Jeux Oostenrijk
10.Stuart O`Grady Cofidis Australia
11.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
12.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Nick Nuyens Quick Step Belgium
15.Frederic Guesdon Francaise Des Jeux Frankrijk
16.Karsten Kroon Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag T-Mobile Duitsland
18.Constantin Zaballa Saunier Duval Spanje
19.Peter Van Petegem Davitamon-Lotto Belgium
20.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago Belgium
2004
1.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
2.Andreas Klier T Mobile Duitsland
3.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
4.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
5.George Hincapie US Postal Berry Floor U.S.A.
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
8.Dave Bruylandts Jacques Wincor Nixdorf Belgium
9.Leon Van Bon Lotto Domo Nederland
10.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
13.Oscar Freire Rabobank Spanje
14.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
15.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
16.Jaan Kirsipuu Ag2r Prevoyance Estland
17.Mirko Celestino Saeco Italia
18.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
19.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
20.Roger Hammond Mr.Bookmaker Palmans Gr. Brit.
2003
1.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
2.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
3.Fabio Baldato Alessio Italia
4.Dario Pieri Saeco Italia
5.Bernhard Eisel Fdjeux.Com Oostenrijk
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Luca Paolini Quick Step‑Davitamon Italia
8.Fabio Sacchi Saeco Italia
9.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Guido Trenti Fassa Bortolo U.S.A.
12.Viatcheslav Ekimov US‑Postal‑Berry Floor Rusland
13.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
14.Nico Mattan Cofidis Belgium
15.Romans Vainsteins Vini Caldirola‑Sidermec Letland
16.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
17.Baden Cooke Fdjeux.Com Australia
18.Frank Vandenbroucke Quick Step‑Davitamon Belgium
19.Enrico Cassani Alessio Italia
20.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium
2002
1.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
4.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italië
5.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
6.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
7.Jo Planckaert Cofidis België
8.Andrej Hauptmann Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
9.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
10.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
11.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
12.Fred Rodriguez Domo-Fram Frites U.S.A.
13.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
14.Nico Mattan Cofidis België
15.Tom Boonen US Postal Service België
16.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
17.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
18.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
19.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
20.Robert Hunter Mapei-Quick Step Zuid-Afrika
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Rolf Sorensen CSC World Online Denemarken
3.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
4.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Italia
5.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
6.Nico Mattan Cofidis Belgium
7.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
8.Gabriele Balducci Tacconi Vini Caldirola Italia
9.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
10.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
11.Guido Trenti Cantina Tollo U.S.A.
12.Daniele Nardello Mapei Quick Step Italia
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
14.Paolo Bettini Mapei Quick Step Italia
15.Denis Zanette Liquigas Pata Italia
16.Maximilaan Sciandri Lampre Daikin Gr.Brit.
17.Jo Planckaert Cofidis Belgium
18.Marco Serpellini Lampre Daikin Italia
19.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
20.Chris Peers Cofidis Belgium
2000
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
3.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
4.Peter Van Petegem Farm Frites België
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Rusland
11.Dimitri Konychev Fassa Bortolo Rusland
12.Fabio Sacchi Polti Italië
13.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
14.Chris Peers Cofidis België
15.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
16.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
17.Marc Wauters Rabobank België
18.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
20.Wilfried Peeters Mapei-Quickstep België
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België
2.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
3.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
4.Andrei Tchmile Lotto-Mobistar België
5.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Frankrijk
8.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
9.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
10.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
11.Chris Peers Lotto-Mobistar België
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
14.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
15.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
16.Marc Wauters Rabobank België
17.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
18.Leon Van Bon Rabobank Nederland
19.Peter Farazijn Cofidis België
20.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin België
1998
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
2.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
3.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
4.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
5.Johan Museeuw Mapei-Bricobi België
6.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
7.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
8.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
9.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
10.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
11.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
12.Gabriele Colombo Ballan Italië
13.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
14.Mirko Celestino Polti Italië
15.Germano Pierdomenico Cantina Tollo-Alexia Italië
16.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
17.Fabrizio Guidi Polti Italië
18.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
19.Stuart O`Grady Gan Australië
20.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
1997
1.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
3.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
4.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
5.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
6.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Italië
7.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
13.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Henk Vogels Gan Australië
17.Dimitri Konyshev Roslotto-ZG Mobili Rusland
18.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
19.Marc Wauters Lotto-Mobistar België
20.Johan Capiot TVM-Farm Frites België
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
5.Alexnader Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
6.Gianluca Pianegonda Polti Italië
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
9.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
10.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
11.Maximilian Sciandri Motorola Italië
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
14.Marco Serpellini Panaria-Vinavil Italië
15.Rolf Jaermann MG-Technogym Zwitserland
16.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
17.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
18.Carlo Bomans Mapei-GB België
19.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
20.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
5.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
6.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
7.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
8.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
9.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
10.Jesper Skibby TVM-Gazelle Nederland
11.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
12.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
13.Giovanni Lombardi Polti Italië
14.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
15.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
16.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
17.Fabrizio Bontempi Brescialat-Fago Italië
18.Gianluca Pianegonda Polti Italië
19.Hendrik Redant TVM-Gazelle België
20.Giovanni Fidanza Polti Italië
1994
1.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
2.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
5.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
6.Dimitri Konyshev Jolly-Cage Rusland
7.Jesper Skibby TVM-Bison Kit Denemarken
8.Zbigniew Spruch Lampre-Panaria Polen
9.Djamolidine Abdoujaparov Polti Oezbekistan
10.Johan Capiot TVM-Bison Kit België
11.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
12.Guido Bontempi Gewiss-Ballan Italië
13.Edwig Van Hooydonck Wordperfect België
14.Erik Zabel Telekom Duitsland
15.Andrea Peron Polti Italië
16.François Simon Castorama Frankrijk
17.Angelo Citracca Navigare-Blue Storm Italië
18.Marc Sergeant Novemail-Histor België
19.Andrea Kappes Trident-Schick Duitsland
20.Mario De Clercq Lotto-Caloi België
1993
1.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
2.Marco Artunghi Carrera Italië
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Dario Bottaro Mecair Italië
5.Edwig Van Hooydonck Word-Perfect België
6.Maurizio Fondriest Lampre Italië
7.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Jacky Durand Castorama Frankrijk
10.Johan Museeuw GB-MG België
11.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
12.Maximilian Sciandri Motorola Italië
13.Marc Sergeant Histor België
14.Jelle Nijdam Word-Perfect Nederland
15.Franco Ballerini GB-MG Italië
16.Gilles Delion Castorama Frankrijk
17.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
18.Jan Schur Motorola Duitsland
19.Johan Capiot T.V.M. België
20.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
1992
1.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
2.Frans Maassen Buckler Nederland
3.Marc Madiot Telekom Frankrijk
4.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
5.Dirk De Wolf Gatorade België
6.Jacky Durand Castorama Frankrijk
7.Giuseppe Petito Mercatone Uno Italië
8.Franco Ballerini GB-MG Italië
9.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.François Simon Castorama Franrkijk
12.Jelle Nijdam Buckler Nederland
13.Phil Anderson Motorola Australië
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Adriano Baffi Ariostea Italië
16.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
17.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
18.Rudy Dhaenens Panasonic België
19.Johan Museeuw Lotto België
20.Marc Sergeant Panasonic België
1991
1.Peter De Clercq Lotto België
2.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
3.Edwig Van Hooydonck Buckler België
4.Erik Vanderaerden Buckler België
5.Marc Sergeant Panasonic België
6.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
7.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
8.Johan Museeuw Lotto België
9.François Lemarchand Z-Peugeot Frankrijk
10.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
11.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
12.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
13.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
19.Sammie Moreels Lotto België
20.John Talen P.D.M. Nederland
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Moreno Argentin Ariostea Italië
3.Rudy Dhaenens P.D.M. België
4.Carlo Bomans Weinmann België
5.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
6.John Talen P.D.M. Nederland
7.Jan Schur Château D’Ax D.D.R.
8.Niki Rüttimann Helvetia Zwitserland
9.Claude Criquielion Lotto België
10.Marc Sergeant Panasonic België
11.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
12.Phil Anderson T.V.M. Australië
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
15.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
16.Jelle Nijdam Buckler Nederland
17.Guido Bontempi Carrera Italië
18.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
19.Marc Van Orsouw Panasonic Nederland
20.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Claude Criquielion Hitachi België
3.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
4.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
5.Wilfried Peeters Histor België
6.Paul Haghedoorn Histor België
7.Valerio Piva Ariostea Italië
8.Etienne De Wilde Histor België
9.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
10.Moreno Argentin Bianchi Italië
11.Benny Van Brabant Zahor België
12.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
13.Roque De La Cruz Caja Rural Spanje
14.Enrique Alonso Zahor Spanje
15.Frank Pirard Histor Nederland
16.Javier Garciandi Caja Rural Spanje
17.Luc De Smet Boccaccio België
18.Ennio Salvador Bianchi Italië
19.Willem Wijnant Histor België
20.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
1988
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Marc Sergeant Hitachi België
3.Fons De Wolf A.D.R. België
4.Philippe Vandenbranden Hitachi België
5.Eddy Planckaert A.D.R. België
6.Guido Van Calster Kas België
7.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
8.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
9.Claude Criquielion Hitachi België
10.Jos Lieckens Hitachi België
11.Etienne De Wilde Sigma België
12.Laurent Fignon Système U Frankrijk
13.Ronny Van Holen A.D.R. België
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
16.Charly Mottet Système U Frankrijk
17.Rudy Dhaenens P.D.M. België
18.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
19.Michel Dernies Lotto België
20.Paul Haghedoorn Sigma België
1987
1.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
6.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
7.Peter Stevenhaagen P.D.M. Nederland
8.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
9.Phil Anderson Panasonic Australië
10.Sean Kelly Kas Ierland
11.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Steve Bauer Toshiba Canada
14.Marc Sergeant Lotto België
15.Roland Leclerc Seat Frankrijk
16.Gregor Braun A.D.R. Duitsland
17.Steven Rooks P.D.M. Nederland
18.Philippe Louviot “Z” Frankrijk
19.Ludo Peeters Superconfex België
20.Frans Maassen Superconfex Nederland
1986
1.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
2.Steven Rooks P.D.M. Nederland
3.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
6.Charly Mottet Système U Frankrijk
7.Gerrie Kneteman P.D.M. Nederland
8.Guy Gallopin Kas Frankrijk
9.Jos Haex Hitachi België
10.Adri van der Poel Kwantum Italië
11.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
12.Paul Verschuere Fagor België
13.Stephen Roche Carrera Ierland
14.Michel Dernies Lotto België
15.Jörgen Pedersen Carrera Denemarken
16.Marc Madiot Système U Frankrijk
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Steve Bauer La Vie Claire Canada
19.Roger Ilegems Lotto België
20.Ronny Van Holen Lotto België
1985
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Claude Criquielion Hitachi België
4.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Eric Vanderaerden Panasonic België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Walter Planckaert Panasonic België
9.Noël Segers Tönissteiner België
10.Allan Peiper Peugeot Australië
11.Nico Verhoeven Skala Nederland
12.Jef Lieckens Lotto België
13.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
14.Willem Wijnant Tönissteiner België
15.Jean-Marie Wampers Hitachi België
16.Eddy Planckaert Panasonic België
17.Rudy Rogiers Hitachi België
18.Rudy Dhaenens Hitachi België
19.Luc Colijn Safir België
20.Ludo De Keulenaer Panasonic België
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Eddy Schepers Dromedario België
3.René Martens Teka België
4.Greg Lemond Renault V.S.A.
5.Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Marc Sergeant Europdecor België
9.Yvon Bertin Dormilon Frankrijk
10.Alfonso Guttierez Teka Spanje
11.Lucien Van Impe Metauromobili België
12.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
13.Erik Vanderaerden Panasonic België
14.Guido Van Calster Del Tongo België
15.Sergio Santimaria Del Tongo Italië
16.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
17.Jacques Michaud Coop Frankrijk
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Charly Mottet Renault Frankrijk
20.Jean-Marie Wampers Splendor België
1983
1 Roman Hermann Bianchi Liechtenstein
2 Jan Raas Raleigh Nederland
3 Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
4 Marc Sergeant Europdecor België
5 Phil Anderson Peugeot Australië
6 Ludo Peeters Raleigh België
7 Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8 Luc Colijn Fangio België
9 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
10 Jan Bogaert Europdecor België
11 Guy Nulens Aernoudt België
12 Paul Haghedoorn Splendor België
13 Michel Pollentier Safir België
14 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
15 Adri Van Houwelingen Raleigh Nederland
16 Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
17 Tommi Prim Bianchi Zweden
18 Johan Lammerts Raleigh Nederland
19 Rudy Pevenage Del Tongo België
20 Etienne De Wilde La Redoute België
1982
1.Philippe Van Den Brande Splendor België
2.Gerry Verlinden Boule D’Or België
3.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
4.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
5.Rudy Pevenage Capri-Sonne België
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Marc Sergeant Europ Decor België
8.René Martens Daf Trucks België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Michel Pollentier Safir België
11.Jan Bogaert Europ Decor België
12.Jos Lammertinck Alarmsystemen Nederland
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.Paul Haghedoorn Capri-Sonne België
15.Gody Schmutz Cilo Zwitserland
16.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
17.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
18.Stefan Mutter Puch Zwitserland
19.Klaus-Peter Thaler Puch B.R.D.
20.Sean Kelly Sem Ierland
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Herman Van Springel Safir België
3.Jos Jacobs Capri Sonne België
4.Willy Teirlinck Boston België
5.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Benny Schepmans Safir België
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
11.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
12.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
13.Daniel Willems Capri Sonne België
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
16.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
17.Rudy Mathijs Boule D’Or België
18.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
19.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
20.Philippe Van Den Brande Boston België
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Marc De Meyer IJsboerke België
3.Gery Verlinden IJsboerke België
4.Roger De Vlaeminck Boule D’or België
5.José De Cauwer Peugeot België
6.Jan Raas Raleigh Nederland
7.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
8.Régis Ovion Puch Frankrijk
9.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
10.Alan Van Heerden Peugeot Zuid-Afrika
11.Ludo Peeters IJsboerke België
12.Cees Priem Raleigh Nederland
13.Gilbert Duclos-Lasale Peugeot Frankrijk
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Michel Pollentier Splendor België
16.Willem Peeters Safir België
17.Francesco Moser Sanson Italië
18.Giuseppe Saronni Gis Italië
19.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
20.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Carmelo Barone Sanson Italië
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Daniël Willems IJsboerke België
5.Marc Renier Kas België
6.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
7.Jos Schipper Marc Nederland
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Philippe Vandenbrande Safir België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
13.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
14.Willem Peeters Safir België
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Benny Schepmans Safir België
17.Fons Van Katwijk Marc Nederland
18.Jan Aling Marc Nederland
19.Walter Dalgal Splendor Italië
20.Frans Van Looy Kas België
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Roberto Poggiali Sanson Italië
4.Walter Planckaert Maes Pils België
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Freddy Maertens Flandria België
7.Dirk Baert Carlos België
8.Willy Teirlinck Gitane België
9.Eric Leman Splendor België
10.Walter Godefroot IJsboerke België
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.André Dierickx Maes Pils België
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.René Pijnen Raleigh Nederland
15.Lucien Van Impe Gitane België
16.Eddy Merckx Molteni België
17.Patrick Sercu Brooklyn België
18.Johan De Muynck Brooklyn België
19.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.André Dierickx Rokado België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Francesco Moser Filotex Italië
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Johan De Muynck Flandria België
8.Walter Godefroot Peugeot België
9.Eric Leman Flandria België
10.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
11.Roger Rosiers Bic België
12.Richard Buckaki Hertekamp Nederland
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1.Ward Sels Goldor België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Roger Swerts Molteni België
4.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
5.Herman Van Springel Molteni België
6.André Dierickx Flandria België
7.Eric Leman Bic België
8.Willy De Geest Magniflex België
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Roger Rosiers Bic België
11.Alain Santy Bic Frankrijk
12.Willy Planckaert Goldor België
13.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jan Janssen Flandria Nederland
16.Cyrille Guimard Gan Frankrijk
17.Ronald De Witte Peugeot België
18.Evert Dolman Flandria Nederland
19.Jean-Pierre Genet Gan Frankrijk
20.Ward Janssens Magniflex België
1971
1 Evert Dolman Flandria Nederland
2 Frans Kerremans Hertekamp België
3 Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4 Georges Van Coningsloo Molteni België
5 Roger De Vlaeminck Flandria België
6 Frans Mintjens Molteni België
7 Jan Janssen Bic Nederland
8 Jan Krekels Goudsmit Nederland
9 Jean Jourden Peugeot Frankrijk
10 Johan De Muynck Flandria België
11 Jos Spruyt Molteni België
12 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
13 Tony Houbrechts Salvarani België
14 Ole Ritter Germanvox Denemarken
15 Frans Maes Goldor België
16 Jean-Pierre Berckmans Magniflex België
17 Frans Verbeeck Watney België
18 Noel Van Clooster Hertekamp België
19 Walter Godefroot Peugeot België
20 Jos Schoeters Goldor België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
2.Vittorio Adorni Faema Italië
3.Walter Godefroot Flandria België
4.Rudi Altig Molteni B.R.D.
5.Jan Janssen Pelforth Nederland
6.Eddy Merckx Faema België
7.Giancarlo Polidori Pepsi Cola Italië
8.Daniël Van Rijckeghem Mann België
9.Roger Rosiers Mann België
10.Gianni Motta Molteni Italië
11.Roberto Ballini Max Meyer Italië
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1967
1 Noel Foré Goldor België
2 Johan De Roo Willem II Nederland
3 Dino Zandegu Salvarani Italië
4 Eddy Merckx Peugeot België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Barry Hoban Mercier GBr
7 Willy Monty Pelforth België
8 Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
9 Guido Reybroeck Smiths België
10 Herman Van Springel Mann België
11 Jan Janssen Pelforth Nederland
12 Gerben Karstens Televizier Nederland
13 Willy Planckaert Smiths België
14 Georges Van Den Berghe Smiths België
15 Martin Van Den Bossche Smiths België
16 Adriano Durante Salvarani Italië
17 Roger Swerts Mercier België
18 Walter Godefroot Flandria België
19 Gustaaf De Smet Groene Leeuw België
20 Jos Spruyt Mercier België
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Vittorio Adorni Salvarani Italië
2.Georges Van Coningsloo Peugeot België
3.Willy Bocklandt Romeo België
4.Martin Van Den Bossche Wiel’s België
5.Jef Planckaert Romeo België
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Michael Wright Wiel’s Gr.Brit.
8.Fons Hermans Mann België
9.Rik Van Steenbergen Solo België
10.Willy Monty Pelforth België
11.Gustaaf Desmet Wiel’s België
12.Bernard Vandekerkhove Solo België
13.Romain Vanwijnsberghe Romeo België
14.Jean Forestier Peugeot Frankrijk
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Pietro Partesotti Lygie Italië
17.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Ward Sels Solo België
20.Gilbert Desmet Wiel’s België
1963
1.Rik Van Looy G.B.C. België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Jan Janssen Pelforth België
4.Miel Daems Peugeot België
5.Marcel Janssens Solo België
6.Armand Desmet Faema België
7.Peter Post Mann Nederland
8.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
9.Tuur De Cabooter Solo België
10.Jef Planckaert Faema België
11.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
12.Noël Foré Faema België
13.Benoni Beheyt Wiel’s België
14.Robert Cazala Mercier Frankrijk
15.Gustaaf Desmet Wiel’s België
16.Michel Van Aerde Solo België
17.Martin Van Geneugden G.B.C. België
18.Theo Nijs Mann België
19.André Delort Mercier Frankrijk
20.Henri De Wolf Solo België
1962
1 Raymond Impanis Faema België
2 Rik Van Looy Faema België
3 Michel Van Aerde Carpano België
4 Norbert Kerkhove Mann België
5 Noel Fore Faema België
6 Tom Simpson Gitane GBr
7 Mies Stolker St.Raphael Nederland
8 Jo De Haan Gitane Nederland
9 Jef Planckaert Faema België
10 Willy Vannitsen Wiel’s België
11 Edgard Sorgeloos Faema België
12 Jos Wouters Solo België
13 Jean-Baptist Claes Wiel’s België
14 Henri De Wolf Gitane België
15 Marcel Janssens St.Raphael België
16 Jos Hoevenaers Philco België
17 Robert De Middeleir Wiel’s België
18 Ludo Janssens Solo België
19 Marcel Seynaeve Wiel’s België
20 Armand De Smet Faema België
1961
1 Tom Simpson St.Raphael GBr
2 Emiel Daems Philco België
3 Nino Defilippis Carpano Italië
4 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
5 Jo De Haan St.Raphael Nederland
6 Mies Stolker Helyett Nederland
7 Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
8 Jean Graczyk Helyett Frankrijk
9 Martin Van Geneugden Carpano België
10 Frans Schoubben Peugeot België
11 Henri De Wolf Alcyon België
12 Johan De Roo Helyett Nederland
13 Noel Fore Gr.Leeuw België
14 Gilbert De Smet Carpano België
15 Lode Troonbeeckx Mann België
16 Coen Niesten Alcyon Nederland
17 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
18 Ivo Molenaers Carpano België
19 Frans Aerenhouts Mercier België
20 Gustaaf Van Vaerenbergh Alcyon België
1960
1.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Rik Van Looy Faema België
4.Ritten De Wolf Leroux België
5.Frans De Mulder Groene Leeuw België
6.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
7.Raymond Impanis Faema België
8.Frans Schoubben Peugeot België
9.Fons Hermans Mann België
10.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
11.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
12.Nino Defilippis Carpano Italië
13.Jo De Haan St.Raphael Nederland
14.Mies Stolker St.Raphael Nederland
15.Silvano Ciampi Philco Italië
16.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
17.Nello Velucchi Philco Italië
18.Rolf Graf Philco Zwitserland
19.Heinz Graf Philco Zwitserland
20.Norbert Kerkhove Wiel’s België
1959
1 Rik Van Looy Faema België
2 Fred De Bruyne Carpano België
3 Frans Schoubben Peugeot België
4 Jos Hoevenaers Faema België
5 Gilbert De Smet Faema België
6 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
7 Jaap Kersten Magneet Nederland
8 Seamus Elliott Helyett Ierland
9 Edgard Sorgeloos Faema België
10 Jean-Claude Annaert St.Raphael Frankrijk
11 Norbert Van Tieghem Flandria België
12 Henri De Nijs Gr.Leeuw België
13 Jos Bosmans Gr.Leeuw België
14 Petrus Oellibrandt Flandria België
15 Piet De Jongh Magneet Nederland
16 Gustaaf Van Vaerenbergh Libertas België
17 Willy Vannitsen Ghigi België
18 Eddy Pauwels Flandria België
19 Raymond Impanis Faema België
20 Oswald De Clercq Gr.Leeuw België
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1 Raymond Impanis Garin België
2 Germain De Rijcke Alcyon België
3 Marcel Rijckaert Mercier België
4 Alex Close Peugeot België
5 Roger De Cock Bertin België
6 Louison Bobet Stella Frankrijk
7 Marcel De Mulder Terrot België
8 Jos Schils Touring België
9 André Rosseel Elvé België
10 Boudewijn De Vos Gr.Leeuw België
11 Briek Schotte Alcyon België
12 Stan Ockers Peugeot België
13 Rik Van Steenbergen Mercier België
14 Fred De Bruyne Mercier België
15 François Mahé Dilecta Frankrijk
16 Alfons Van Den Branden Libertas België
17 Marcel Hendrickx Peugeot België
18 Valere Ollivier Bertin België
19 Alfredo Martini Atala Italië
20 Jan Storms Dilecta België
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Ferdi Kübler Urago Zwitserland
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Désiré Keteleer Garin België
5.Louison Bobet Stella Frankrijk
6.André Mahé Le Grevès Frankrijk
7.Jacques Dupont Ant.Magne Frankrijk
8.Maurice Blomme Bertin België
9.Briek Schotte Alcyon België
10.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
11.Antonin Rolland Stella Frankrijk
12.Roger De Cock Bertin België
13.Raymond Impanis Alcyon België
14.Loretto Petrucci Bianchi Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Valère De Vos Splendor België
17.Stan Ockers Elvé België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1951
1.Fiorenzo Magni Ganna Italië
2.Attilio Redolfi Leducq Frankrijk
3.Karel De Baere Mercier België
4.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
5.Rik Van Steenbergen Mercier België
6.Loretto Petrucci Bianchi Italië
7.Jean Bogaerts Dossche België
8.André Pieters Dossche België
9.Jean Baldassari Le Grevès Frankrijk
10.Valère Ollivier Bertin België
11.Raymond Impanis Alcyon België
12.Serse Coppi Bianchi Italië
13.Prosper Depredomme Garin België
14.André De Clerck Bertin België
15.Germain De Rijcke Alcyon België
16.Gerard Buyl Dossche België
17.Lionel Van Brabant Bertin België
18.Marcel Kint Mercier België
19.Albert Ramon Garin België
20.Pierre Scalbi Leducq Frankrijk
1950
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Andre Maelbrancke Starnord België
7 Eugene Van Roosbroeck Alcyon België
8 Roger Gyselinck Rochet België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Cesar Marcelak Archambaud Frankrijk
11 Julien Van Dijcke Arliguie België
12 Arseen Rijckaert Dossche België
13 Jos Van Staeyen Bury België
14 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
15 Maurice Blomme Bertin België
16 Marcel De Neve Garin België
17 Wim Van Est Garin Nederland
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Georges Vermeersch Terrot België
20 Georges Jobé Automoto België
1949
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Nest Sterckx Alcyon België
7 Jos Van Staeyen Bury België
8 Raymond Impanis Alcyon België
9 Basile Wambeke Arliguie België
10 Andre De Clerck Bertin België
11 Lode Anthonis Erka België
12 Maurice De Simpelaere Alcyon België
13 Martin Van Den Broek Rochet België
14 Achiel Buysse Thompson België
15 Andre Pieters Arliguie België
16 Albert Ramon Bertin België
17 Maurice Mollin Mercier België
18 Desire Stadsbader Arliguie België
19 Frans Gielen Peugeot België
20 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
1948
1 Briek Schotte Alcyon België
2 Raymond Impanis Alcyon België
3 Albert Ramon B.Faure België
4 Marcel Rijckaert Mercier België
5 Gerard Buyl Carrara België
6 Cor Bakker L’Express Nederland
7 Maurice De Wannemaecker Gr.Leeuw België
8 Camille Beeckman Thompson België
9 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
10 Arie Vooren L’Express Nederland
11 Rik Renders Garin België
12 George Claes Thompson België
13 Michel Remue Alcyon België
14 Julien Janssens Alcyon België
15 Emiel Faignaert Dilecta België
16 Gaston De Wachter Bertin België
17 Louis Brusselmans Mercier België
18 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
19 Achiel Buysse Thompson België
20 Robert Minnaert Plume Sport België
1947
1 Camille Beeckman Thompson België
2 Marcel Rijckaert Lapebie België
3 Rik Renders Garin België
4 Raymond Impanis Alcyon België
5 Emiel Faignaert Gr.Leeuw België
6 George Claes Rochet België
7 Roger De Smet Alcyon België
8 Louis Thietard Metropole Frankrijk
9 Raymond De Smet Alcyon België
10 Kleber Piot Metropole Frankrijk
11 Odiel Van Den Meerschaut Garin België
12 Julien Van Dijcke Arliguie België
13 Frans Rijckers L’Express België
14 Sylveer Maes Mercier België
15 Desire Stadsbader Arbos België
16 Arthur Mommerency Pelissier België
17 Jan Engels Alcyon België
18 Julien Janssens L’Express België
19 Jean-Baptiste Delille Rochet Frankrijk
20 Albert Bruylandt Plume Sport België
1946
1 Camille Beeckman Thompson België
2 Louis Thiétard Métropole Frankrijk
3 Georges Claes Rochet België
4 Rik Van Steenbergen Mercier België
5 Briek Schotte Alcyon België
6 Albert Sercu Dilecta België
7 Sylvain Grysolle Rochet België
8 Michel Remue Gr.Leeuw België
9 Marcel Kint Mercier België
10 Maurice Clautier Thompson België
11 Lucien Vlaemynck Alcyon België
12 Achiel Buysse Dilecta België
13 Eugene Kiewit O.K. België
14 Urbain Caffi Alcyon Frankrijk
15 Huub Sijen Centauro Nederland
16 Roger De Smet Thompson België
17 Victor Jacobs Starnord België
18 Rene Oreel Bertin België
19 Marcel Boumon Rochet België
20 Albert Dubuisson Rochet België
1945
1 Sylvain Grysolle Rochet België
2 Albert Sercu Dilecta België
3 Jef Moerenhout Rochet België
4 Martin Van Den Broeck Origan België
5 Arthur Mommerency Pelissier België
6 Ward Van Dijck Roberty België
7 Eugene Jacobs Mertens België
8 Odiel Van Den Meerschaut Gr.Leeuw België
9 Robert Van Eenaeme Metropole België
10 Emiel Faignaert Gr.Leeuw België
11 Camille Beeckman Thompson België
12 Louis Thietard Metropole Frankrijk
13 George Claes Rochet België
14 Rik Van Steenbergen Mercier België
15 Briek Schotte Alcyon België
16 Michel Remue Gr.Leeuw België
17 Marcel Kint Mercier België
18 Maurice Clautier Thompson België
19 Lucien Vlaemynck Alcyon België
20 Achiel Buysse Dilecta België

Lees verder “Ronde van Vlaanderen”

Ronde van Luxemburg

Ronde van Luxemburg

2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Xandro Meurisse Wanty-Groupe Gobert België
3.Huub Duyn Verandas Willems-Crelan Nederland
4.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
5.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
6.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
7.Julien Loubet Armée de Terre Frankrijk
8.Benjamin Thomas Armée de Terre Frankrijk
9.Anthony Perez Cofidis Frankrijk
10.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
11.Franck Bonnamour Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
12.Florent Delfosse WB-Veranclassic België
13.Maxime Bouet Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
14.Rasmus Guldhammer Veloconcept-Nortec Denemarken
15.Alessandro Bisolti Nippo-Vini Fantini Italië
16.Piet Allegaert Vlaanderen-Baloise België
17.Eduardo Sepulveda Fortuneo-Vital Concept Argentinië
18.Fabien Doubey Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
19.Loic Vliegen BMC-Tag Heuer België
20.Stephane Rosetto Cofidis Frankrijk

2016
1.Maurits Lammertink Roompot Nederland
2.Pieter Vanspeybroeck Vlaanderen-Baloise België
3.Philippe Gilbert BMC Racing België
4.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
5.Huub Duyn Roompot Nederland
6.Gaetan Bille Wanty-Groupe Gobert België
7.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
8.Chris Juul Jensen Orica-GreenEdge Denemarken
9.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
10.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
11.Sander Armee Lotto-Soudal België
12.Anthony Turgis Cofidis Frankrijk
13.Dylan Teuns BMC Racing België
14.Olivier Pardini Wallonie Bruxelles België
15.Francis Mourey Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
16.Alex Kirsch Stolting Group Luxemburg
17.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
18.Rasmus Guldhammer Stolting Group Denemarken
19.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
20.Chris Anker Sorensen Fortuneo-Vital Concept Denemarken
2015
1 Linus GERDEMANN GER CLT 33 18:12:51 100 100
2 Marc DEMAAR NED ROP 31 +8 70 70
3 Huub DUYN NED ROP 31 +41 40 40
4 Jelle WALLAYS BEL TSV 26 +42 30 30
5 Rudy MOLARD FRA COF 26 +50 25 25
6 Oliver NAESEN BEL TSV 25 +51 20 20
7 Yohan BAGOT FRA COF 28 +54 15 15
8 Florian VACHON FRA BSE 30 +54 10 10
9 Kristian SBARAGLI ITA MTN 25 +1:01 9 9
10 Miguel Angel RUBIANO CHAVEZ COL COL 31 +1:01 8 8
11 Fabio Andres DUARTE AREVALO COL COL 29 +1:04 7 7
12 Fabian WEGMANN GER CLT 35 +1:07 6 6
13 Enrico GASPAROTTO ITA WGG 33 +1:34 5 5
14 Kevin LEDANOIS FRA BSE 22 +1:52 4 4
15 Georg PREIDLER AUT TGA 25 +1:53 3 0*
16 Armindo FONSECA FRA BSE 26 +1:54
17 Gerald CIOLEK GER MTN 29 +1:57
18 Rodolfo Andres TORRES AGUDELO COL COL 28 +2:01
19 Gregory HABEAUX BEL WBC 33 +2:19
20 Christopher JONES USA UHC 36 +2:19
2014
1 Matti BRESCHEL DEN TCS 30 17:59:04 100 0*
2 Jean-Pierre DRUCKER LUX WGG 28 +19 70 70
3 Michael MORKOV DEN TCS 29 +20 40 0*
4 Rudy MOLARD FRA COF 25 +21 30 30
5 Sergey LAGUTIN RUS RVL 33 +26 25 25
6 Silvio HERKLOTZ GER STG 20 +35 20 20
7 Romain HARDY FRA COF 26 +43 15 15
8 Laurent EVRARD BEL WBC 24 +48 10 10
9 Frank SCHLECK LUX TFR 34 +56 9 0*
10 Björn LEUKEMANS BEL WGG 37 +1:01 8 8
11 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN 26 +1:01 7 7
12 Joel ZANGERLE LUX LDT 26 +1:04 6 6
13 Diego MILAN JIMENEZ DOM CCD 29 +1:06 5 5
14 Robinson Eduardo CHALAPUD GOMEZ COL COL 30 +1:06 4 4
15 Vegard BREEN NOR LTB 24 +1:24 3 0*
16 Ignatas KONOVALOVAS LTU MTN 29 +1:30
17 Jarlinson PANTANO COL COL 26 +1:36
18 Christian Mager GER STG 22 +1:39
19 Fabio TABORRE ITA NRI 29 +1:44
20 César BIHEL FRA CCD 26 +1:54
2013
1 Paul MARTENS GER BLA 30 16:45:38 100 0*
2 Jonathan HIVERT FRA SOJ 28 +4 70 70
3 Jan BAKELANTS BEL RLT 27 +6 40 0*
4 Matthias BRANDLE AUT IAM 24 +6 30 30
5 Bob JUNGELS LUX RLT 21 +13 25 0*
6 Marco MARCATO ITA VCD 29 +15 20 0*
7 Julien EL FARES FRA SOJ 28 +20 15 15
8 Jonathan FUMEAUX SUI IAM 25 +21 10 10
9 Robert GESINK NED BLA 27 +21 9 0*
10 Nico SIJMENS BEL COF 35 +22 8 8
11 Damien GAUDIN FRA EUC 27 +24 7 7
12 Alexey TSATEVITCH RUS KAT 24 +24 6 0*
13 Vincent JEROME FRA EUC 29 +25 5 5
14 Manuele BOARO ITA TST 26 +26 4 0*
15 Björn LEUKEMANS BEL VCD 36 +27 3 0*
16 Laurens TEN DAM NED BLA 33 +31
17 Pier Paolo DE NEGRI ITA VIN 27 +32
18 Maarten WYNANTS BEL BLA 31 +32
19 Wouter POELS NED VCD 26 +37
20 Egoitz GARCIA ECHEGUIBEL ESP COF 27 +38
2012
1 Jakob FUGLSANG DEN RNT 27 17:08:40 100 0*
2 Wouter POELS NED VCD 25 +2 70 0*
3 Frank SCHLECK LUX RNT 32 +5 40 0*
4 Jonathan HIVERT FRA SAU 27 +20 30 30
5 Tom DUMOULIN NED ARG 22 +24 25 25
6 Samuel DUMOULIN FRA COF 32 +25 20 20
7 Sébastien DELFOSSE BEL LAN 30 +28 15 15
8 Maxime MONFORT BEL RNT 29 +29 10 0*
9 Bob JUNGELS LUX LUX 20 +29 9 9
10 Martin ELMIGER SUI ALM 34 +32 8 0*
11 Salvatore PUCCIO ITA SKY 23 +36 7 0*
12 Michael BARRY CAN SKY 37 +37 6 0*
13 Jurgen VAN GOOLEN BEL ACC 32 +39 5 5
14 Eliot LIETAER BEL TSV 22 +40 4 4
15 Vincent JEROME FRA EUC 28 +41 3 3
16 Johnny HOOGERLAND NED VCD 29 +41
17 Ben GASTAUER LUX ALM 25 +44
18 Lucas EUSER USA SPI 29 +45
19 David VEILLEUX CAN EUC 25 +58
20 Laurens DE VREESE BEL TSV 24 +1:03
2011
1 Linus GERDEMANN GER LEO 29 18:35:32
2 Alexandre GENIEZ FRA SKS 23 +2
3 Tony GALLOPIN FRA COF 23 +3
4 Maxime MONFORT BEL LEO 28 +5
5 Mickael DELAGE FRA FDJ 26 +8
6 Jérémie GALLAND FRA SAU 28 +10
7 Jurgen VAN GOOLEN BEL VWA 31 +11
8 Julien EL FARES FRA COF 26 +11
9 Björn LEUKEMANS BEL VCD 34 +12
10 Alan MARANGONI ITA LIQ 27 +13
11 Arthur VICHOT FRA FDJ 23 +14
12 Anthony CHARTEAU FRA EUC 32 +15
13 Jean Marc MARINO FRA SAU 28 +18
14 Anthony ROUX FRA FDJ 24 +55
15 Sébastien DELFOSSE BEL LAN 29 +57
16 Romain ZINGLE BEL COF 24 +1:00
17 Damien GAUDIN FRA EUC 25 +1:41
18 Mathew HAYMAN AUS SKY 33 +1:47
19 Dirk BELLEMAKERS NED LAN 27 +1:51
20 Rémi CUSIN FRA COF 25 +1:53
2010
1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 17:43:21
2 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 0:00:01
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:34
5 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
6 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:35
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:39
8 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:50
9 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack 0:00:51
10 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux 0:00:52
11 Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux 0:00:55
12 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:56
13 Mathieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom
14 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD – Neri 0:00:59
15 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:01:01
16 Serge Pauwels (Bel) Sky Professionel Cycling Team 0:01:02
17 Thomas Lofkvist (Swe) Sky Professionel Cycling Team 0:01:05
18 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:01:07
19 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:08
20 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskatel – Euskadi
2009
1 Fränk Schleck (Lux) Team Saxo Bank 17.51.49
2 Andreas Klöden (Ger) Astana 0.10
3 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 1.32
4 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 1.34
5 Assan Bazayev (Kaz) Astana 1.59
6 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 2.13
7 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank 2.17
8 Emanuele Vona (Ita) ISD
9 Domenico Pozzovivo (Ita) CSF Group – Navigare 2.20
10 Amets Txurruka (Spa) Euskatel – Euskadi 2.24
11 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 2.32
12 Canuti Ederico (Ita) CSF Group – Navigare 2.39
13 Chris Anker Sorensen (Den) Team Saxo Bank 2.43
14 Sébastine Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
15 Ruslan Pidgornyy (Ukr) ISD 3.15
16 Rémi Cusin (Fra) Agritubel 3.58
17 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team Saxo Bank 4.05
18 Aitor Galdos Alonso (Spa) Euskatel – Euskadi 4.33
19 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 4.52
20 Michael Schär (Swi) Astana 4.56
2008
1 Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
2 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
3 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
4 Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
5 Joost Posthuma Rabobank Nederland
6 Michael Albasini Liquigas Zwitserland
7 Frank Schleck C.S.C. Luxemburg
8 Ignatas Konovalovas Crédit Agricole Litouwen
9 Assan Bazayev Astana Kazakstan
10 Sergey Lagutin Collstrop Oezbekistan
11 Jose Joao Mendes Benfica Portugal
12 Romans Kreuziger Liquigas Tsjechië
13 Salvatore Commesso Mangimi Italië
14 Sergey Rudaskov Collstrop Rusland
15 Volodymyr Gustov C.S.C. Oekraïne
16 Bert De Waele Landbouwkrediet België
17 Borut Bozic Collstrop Slovenië
18 Nico Sijmens Landbouwkrediet België
19 Cyril Lemoine Crédit Agricole Frankrijk
20 Kalle Kriit Jartazi Estland
2007
1 Bert De Waele Landbouwkrediet België
2 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
3 Gregory Rast Astana Zwitserland
4 Laurent Brochard Bouygues Frankrijk
5 Tiziano Dall’Antonia Panaria Italië
6 Paul Martens Skil BRD
7 Jonathan Hivert Crédit Agricole Frankrijk
8 Jose Azevedo Benfica Portugal
9 Gustav Erik Larsson Unibet.com Zweden
10 Daniel Andonov Petrov Benfica Bulgarije
11 Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
12 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
13 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
14 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
15 Hannes Blank Differdange BRD
16 Laurens Ten Dam Unibet.com Nederland
17 Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
18 Frederic Amorison Landbouwkrediet België
19 Kai Reus Rabobank Nederland
20 Rui Lavarinhas Benfica Portugal
2006
1 Pablo Lastras Garcia Caisse d’Epargne Spanje
2 Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
3 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
4 Johan Coenen Unibet.com België
5 Bert De Waele Landbouwkrediet België
6 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
7 Tomasz Brozyna Action Polen
8 Allan Johansen C.S.C. Denemarken
9 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
10 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
11 Omar Cervantes  Nat.selectie Mexico
12 Abundio Guerrero  Nat.selectie Mexico
13 Cyril Lemoine Crédit Agricole Frankrijk
14 Rodolfo Avila  Nat.selectie Mexico
15 Eros Capecchi Liquigas Italië
16 Roy Sentjens Rabobank België
17 Luis Alejandro Zamudio Nat.selectie Mexico
18 Fermin Hernandez Nat.selectie Mexico
19 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
20 Carlos Arturo Carrasco Nat.selectie Mexico
2005
1 Lazslo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
2 Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
3 Jukka Vastaranta Rabobank Finland
4 Lorenzo Bernucci Fassa Bortolo Italië
5 Maxime Monfort Landbouwkrediet België
6 Niels Scheuneman Rabobank Nederland
7 Christian Knees Wiesenhof BRD
8 Laurens Ten Dam Shimano Nederland
9 Yuri Krivtsov AG2R Oekraïne
10 Johan Coenen Mr.Bookmaker België
11 Angel Castresana Del Val Mr.Bookmaker Spanje
12 Sergey Lagutin Landbouwkrediet Oezbekistan
13 Andy Flickinger AG2R Frankrijk
14 Mathew Hayman Rabobank Australië
15 Peter Wuyts Mr.Bookmaker België
16 Jan Boven Rabobank Nederland
17 Jan Valach Z.V.V.Z. Slovakije
18 Jindrich Vana Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Arnaud Coyot Cofidis Frankrijk
20 Claudio Corioni Fassa Bortolo Italië
2004
1 Bert De Waele Landbouwkrediet België
2 Michael Barry US-Postal Canada
3 Michael Creed US-Postal VSA
4 Damon Kluck US-Postal VSA
5 Maxime Monfort Landbouwkrediet België
6 Jens Voigt C.S.C. BRD
7 Thomas Bruun Eriksen C.S.C. Denemarken
8 Torsten Hiekmann T-Mobile BRD
9 Manuel Beltran US-Postal Spanje
10 Ludo Dierckxsens Landbouwkrediet België
11 Jorg Jaksche C.S.C. BRD
12 Markus Zingen Differdange Luxemburg
13 Marc Schiltz Zeisseng Luxemburg
14 Cyrille Heymans Nat.selectie Luxemburg
15 Laurent Didier Nat.selectie Luxemburg
16 Constantino Fernandez Differdange Spanje
17 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
18 Nick Clesen Zeisseng Luxemburg
19 Dennis Haueisen R.S.H. BRD
20 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2003
1 Julian Dean C.S.C. NZl
2 Kevin Van Impe Lotto België
3 Marc Lotz Rabobank Nederland
4 Serge Baguet Lotto België
5 Levi Leipheimer Rabobank VSA
6 Marc Wauters Rabobank België
7 Thomas Voeckler Brioches Frankrijk
8 Tyler Hamilton C.S.C. VSA
9 Peter Van Petegem Lotto België
10 Jerome Pineau Brioches Frankrijk
11 Piotr Wadecki Quickstep Polen
12 Mario Aerts Telekom België
13 Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
14 Grischa Niermann Rabobank BRD
15 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
16 Erik Zabel Telekom BRD
17 Erik Dekker Rabobank Nederland
18 Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
19 Aurelien Clerc Quickstep Zwitserland
20 Marc Bastian Nat.selectie Luxemburg
2002
1.Andrei Tchmil Lotto Belgium
2.Mario Aerts Lotto Belgium
3.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
4.Peter Van Petegem Lotto Belgium
5.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Erik Zabel Telekom Duitsland
7.Laurent Jalabert CSC Tiscali Frankrijk
8.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
9.Marc Wauters Rabobank Belgium
10.Bjorn Leukemans Palmans-Collstrop Belgium
11.Serge Baguet Lotto Belgium
12.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
13.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Nicki Sorensen CSC Tiscali Denemarken
16.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
17.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
18.Vicente Garcia Acosta Banesto Spanje
19.Hendrik Van Dijck Palmans-Collstrop Belgium
20.Benoit Joachim Nat.selectie Luxemburg
2001
1.Mauro Gerosa Tacconi Sport Italië
2.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
3.Bert Hiemstra Bankgiroloterij Nederland
4.Jörgen Bo Petersen Fakta Denemarken
5.Raivis Belohvosciks Lampre-Daikin Letland
6.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
7.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
8.Ivaylo Gabrovski Jean Delatour Bulgarije
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport Rusland
11.Corey Sweet Bankgiroloterij Australië
12.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italië
13.Steffen Kjaergaard US-Postal Noorwegen
14.Rolf Aldag Telekom Duitsland
15.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
16.Marcel Duijn Rabobank Nederland
17.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
18.Oscar Pozzi Fassa Bortolo Italië
19.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
20.Jens Heppner Telekom Duitsland
2000
1.Matteo Tosatto Fassa Bortolo Italië
2.Sergei Ivanov Farm Frites Rusland
3.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
4.Dave Bruylants Palmans België
5.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
6.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
7.Alberto Elli Telekom Italië
8.Nicola Loda Fassa Bortolo Italië
9.Nicki Sörensen Fakta Denemarken
10.Fabio Malberti Amica Chips Italië
11.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
12.Massimiliano Lelli Cofidis Italië
13.Leon Van Bon Rabobank Nederland
14.Danny Jonasson Fakta Denemarken
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Bram De Groot Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag Telekom Duitsland
18.Filippo Simeoni Amica Chips Italië
19.Alain Turicchia Amica Chips Italië
20.Marc Wauters Rabobank België
1999
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Marc Wauters Rabobank België
3.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
4.Tobias Steinhauser Mapei Quickstep Duitsland
5.Olivier Perraudeau Crédit Agricole Frankrijk
6.Martin Rittsel Chicky World Zweden
7.Frédéric Finot Crédit Agricole Frankrijk
8.Alexander Fedenko De Nardi Oekraïne
9.Lauri Aus Casino Estland
10.Alberto Elli Telekom Italië
11.Geert Van Bondt T.V.M. België
12.Christian Henn Telekom Duitsland
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland
14.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
15.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002 België
16.Dimitri Sedun De Nardi Rusland
17.Erik Zabel Telekom Duitsland
18.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
19.Patrick Jonker Rabobank Nederland
20.Allan Johansen Chicky World Denemarken
1998
1.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
2.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
3.Stuart O’Grady Gan Australië
4.Jo Planckaert Lotto België
5.Dirk Müller Telekom Duitsland
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Alberto Elli Casino Italië
8.Torsten Schmidt Chicky World Duitsland
9.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
10.Jacky Durand Casino Frankrijk
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
13.Bert Dietz Telekom Duitsland
14.Christopher Jenner Gan Nieuw-Zeeland
15.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
16.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
17.Arnaud Prétot Gan Frankrijk
18.Christian Andersen Jack & Jones Denemarken
19.Jaan Kirsipuu Casino Estland
20.Michael Blaudzun Telekom Denemarken
1997
1.Alberto Elli Casino Italië
2.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
3.Henk Vogels Gan Australië
4.Bjarne Riis Telekom Denemarken
5.Erik Breukink Rabobank Nederland
6.Luis Perez Rodriguez O.N.C.E. Spanje
7.Nico Mattan Mapei-GB België
8.Rafaël Justo O.N.C.E. Spanje
9.Jacky Durand Casino Frankrijk
10.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Paul Van Hyfte Lotto België
13.Angelo Lecchi MG-Technogym Italië
14.Laurent Lefèvre Festina Frankrijk
15.François Simon Gan Frankrijk
16.Stuart O’Grady Gan Australië
17.Kiko Garcia O.N.C.E. Spanje
18.Luca Scinto MG-Technogym Italië
19.Laurent Brochard Festina Frankrijk
20.Paolo Bettini MG-Technogym Italië
1996
1 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2 Mario De Clercq Palmans België
3 Peter Van Den Abeele EspaceCard België
4 Pascal Triebel Festina Luxemburg
5 Virgile Maus Nat.selectie Luxemburg
6 Jan Van Doninck Saxon België
7 Wim De Vos EspaceCard Nederland
8 Erwin Bollen EspaceCard België
9 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
10 Jurgen De Wit Nat.selectie België
11 Pascal Meyers Nat.selectie Luxemburg
12 Claude Michely Nat.selectie Luxemburg
13 Radko Simunek Saxon Tsjechië
14 Erwin Vervecken EspaceCard België
15 Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
16 Jens Voigt Nat.selectie BRD
17 Tom Pijnaert Nat.selectie België
18 Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
19 Alex Moonen Nat.selectie België
20 Gerard Rue Gan Frankrijk
1995
1.Francis Moreau Gan Frankrijk
2.Davide Cassani MG-Technogym Italië
3.Arvis Piziks Novell Letland
4.Max Van Heeswijk Motorola Nederland
5.Stuart O’Grady Gan Australië
6.Bart Leysen Mapei-GB België
7.Marco Saligari MG-Technogym Italië
8.Thierry Gouvenou Gan Frankrijk
9.Rolf Järmann MG-Technogym Zwitserland
10.Roberto Menegotto ZG-Mobili Italië
11.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
12.Flavio Vanzella MG-Technogym Italië
13.Nicola Loda MG-Technogym Italië
14.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
15.Didier Rous Gan Frankrijk
16.Pascal Lance Gan Frankrijk
17.Henk Vogels Novell Australië
18.Eddy Seigneur Gan Frankrijk
19.Johan Museeuw Mapei-GB België
20.Erik Dekker Novell Nederland
1994
1.Jelle Nijdam WordPerfect Nederland
2.Carlo Bomans GB/MG Boys België
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Johan Museeuw GB/MG Boys België
5.Eric Vanderaerden Brescia Lat België
6.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
7.Marc Sergeant Histor België
8.Brian Holm Telekom Denemarken
9.Marcel Wust Histor B.R.D.
10.Nico Emonds Mapei-Clas België
11.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
12.Charly Mottet Histor Frankrijk
13.Rolf Sörensen GB/MG Boys Denemarken
14.Adri Van der Poel Collstrop Nederland
15.Guido Bontempi Gewiss Italië
16.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
17.Johan Capiot T.V.M. België
18.Michel Vermote Festina België
19.Herman Frison Lotto België
20.Bjarne Riis Gewiss Denemarken
1993
1.Nico Mattan Eddy Merckx België
2.Carl Pauwels Sigma België
3.Axel Merckx Eddy Merckx België
4.Marc Patry Eddy Merckx België
5.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
6.Stig Guldbaek Nat.selectie Denemarken
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Juris Silovs Nat.selectie Letland
9.Andreas Walzer Nat.selectie Duitsland
10.Tom Steels Eddy Merckx België
11.Olivier Van Coningsloo Eddy Merckx België
12.Christian Meyer Nat.selectie Duitsland
13.Dainis Ozols Nat.selectie Letland
14.Janis Pipars Nat.selectie Letland
15.Peter Peys Sigma België
16.Michael Blaudzun Nat.selectie Denemarken
17.Peter Saey Sigma België
18.Pascal Triebel Nat.selectie Luxemburg
19.Patrick Van Hoolandt Sigma België
20.Lauri Aus Nat.selectie Estland
1992
1.Frédéric Vichot R.M.O. Frankrijk
2.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
3.Patrick Esnault Chazal Frankrijk
4.Raul Alcala P.D.M. Mexico
5.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
6.Konstantin Khrabsov La William G.O.S.
7.Eric Caritoux R.M.O. Frankrijk
8.Johan Lammerts “Z” Nederland
9.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
10.Marek Kulas La William Polen
11.Ron Kiefel Motorola V.S.A.
12.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
13.Laurent Biondi Chazal Frankrijk
14.Dag Otto Lauritzen Motorola Noorwegen
15.Rolf Järmann Ariostea Zwitserland
16.Frans Maassen Buckler Nederland
17.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
18.Gilles Bénichon Eurotel Frankrijk
19.Benny Heylen La William België
20.Alberto Elli Ariostea Italië
1991
1.Viatcheslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
2.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
3.Brian Holm Histor Denemarken
4.Davide Cassani Ariostea Italië
5.Allan Peiper Tulip Australië
6.Wiebren Veenstra Buckler Nederland
7.Johan Museeuw Lotto België
8.Danny Neskens La William België
9.Eddy Seigneur Z-Peugeot Frankrijk
10.Christophe Capelle Z-Peugeot Frankrijk
11.Christian Chaubet Toshiba Frankrijk
12.Sébastien Flicher Toshiba Frankrijk
13.Andreas Kappes Histor B.R.D.
14.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
15.Jos Lieckens Panasonic België
16.Robert Forrest Z-Peugeot Frankrijk
17.Tom De Smet Tulip België
18.Hendrik Redant Lotto België
19.Peter Roes Lotto België
20.Benny Van Brabant S.E.F.B. België
1990
1.Maximilian Sciandri Carrera Italia
2.Christian Henn Carrera Duitsland
3.Jan Siemons T.V.M. Nederland
4.Jorge Silva Sicasal Portugal
5.Eric Pichon Castorama Frankrijk
6.Michael Wilson Helvetia Australia
7.Christophe Lavainne Castorama Frankrijk
8.Erich Maechler Carrera Zwitserland
9.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
10.Bruno Bonnet Carrera Frankrijk
11.Bjarne Riis Castorama Denemarken
12.Cassio Freitas Sicasal Brazil
13.Jorg Muller T.V.M. Zwitserland
14.Jan Wijnants S.E.F.B. Belgium
15.Twan Poels Buckler Nederland
16.Luc Govaerts Westwood Belgium
17.Philip Vandenbranden T.V.M. Belgium
18.Joaquim Andrade Sicasal Portugal
19.Rob Kleinsman T.V.M. Nederland
20.Jan Goessens Weinmann Belgium
1989
1.Marnix Lameire A.D.R. België
2.Pierino Gavazzi Polli Italië
3.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
4.Eric Van Lancker Panasonic België
5.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
6.Eric Vanderaerden Panasonic België
7.Carlo Bomans Domex België
8.Johan Museeuw A.D.R. België
9.Laurent Fignon Système U Frankrijk
10.Daniel Wyder Eurotex Zwitserland
11.Johan Capiot T.V.M. België
12.Etienne De Wilde Histor België
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Peter Roes Lotto België
15.Sean Kelly P.D.M. Ierland
16.Jef Lieckens Hitachi België
17.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
18.Frank Hoste A.D.R. België
19.Eddy Planckaert A.D.R. België
20.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
1988
1.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
2.Laurent Fignon Système U Frankrijk
3.Marnix Lameire A.D.R. België
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Christophe Lavainne Système U Frankrijk
7.Peter Roes Lotto België
8.Carlo Bomans Lotto België
9.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
10.Eric Vanderaerden Panasonic België
11.Luc Colijn A.D.R. België
12.Greg Lemond A.D.R. V.S.A.
13.Pierino Gavazzi Fanini Italië
14.Etienne De Wilde Sigma België
15.Johan Museeuw A.D.R. België
16.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
17.Corneille Daems S.E.F.B. België
18.Jan Nevens Sigma België
19.Daniel Wyder Isotonic Zwitserland
20.Jef Lieckens Hitachi België
1987
1.Benjamin Van Itterbeek Lotto België
2.Jef Lieckens Lotto België
3.Etienne De Wilde Sigma België
4.Eric Vanderaerden Panasonic België
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Daniel Gisiger Fibok Zwitserland
7.Ferdi Vandenhaute A.D.R. België
8.Sean Kelly Kas Ierland
9.Cees Priem Superconfex Nederland
10.Frans Maassen Superconfex Nederland
11.Wim Arras P.D.M. België
12.Jan Goessens Lotto België
13.Eric Van Lancker Panasonic België
14.Charly Mottet Système U Frankrijk
15.Laurent Fignon Système U Frankrijk
16.Sören Lilholt Système U Denemarken
17.Marc Sergeant Lotto België
18.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
19.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
20.Jacques Decrion Kas Frankrijk
1986
1.Ferdi Vandenhaute Skala België
2.Joe McLoughlin A.N.C. G.B.
3.Nico Verhoeven Skala Nederland
4.Cees Priem Kwantum Nederland
5.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
6.Etienne De Wilde Hitachi België
7.Eric Vanderaerden Panasonic België
8.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
9.Pierino Gavazzi Atala Italië
10.Jef Lieckens Lotto België
11.Sean Kelly Kas Ierland
12.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
13.Alexi Grewal 7-Eleven V.S.A.
14.Ronny Van Holen Lotto België
15.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
16.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
17.Daniel Wyder Hitachi Zwitserland
18.Luc Colijn TV-blad België
19.Jos Lammertinck Panasonic Nederland
20.Leo Nevels Zero Nederland
1985
1.Louis Luyten Verandalux België
2.Nico Verhoeven Skala Nederland
3.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
4.William Tackaert Fangio België
5.John Bogers Skala Nederland
6.Filip Van Vooren Fangio België
7.Teun Van Vliet Verandalux Nederland
8.Jos Alberts Skala Nederland
9.Jelle Nijdam Kwantumhallen Nederland
10.Etienne De Beule Verandalux België
11.Stéphane Guay amateur Frankrijk
12.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
13.Charly Mottet Renault Frankrijk
14.Francis Da Silva amateur Luxemburg
15.Marco Van der Hulst Skala Nederland
16.Leo Wellens Verandalux België
17.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
18.Leo Van Vliet Kwantumhallen Nederland
19.Werner Wüller amateur B.R.D.
20.Viktor Schraner Cilo Zwitserland
1984
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Pascal Jules Renault Frankrijk
3.Charly Mottet Renault Frankrijk
4.Sean Kelly Skil Ierland
5.Eric Van Lancker Fangio België
6.Patrick Clerc Skil Frankrijk
7.Stefano Guerrieri Del Tongo Italië
8.Pierino Gavazzi Atala Italië
9.Etienne De Wilde La Redoute België
10.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
11.Phil Anderson Panasonic Australië
12.Flip Vandenbrande Splendor België
13.Yvan Lamote Splendor België
14.Cees Priem Kwantum Nederland
15.Guido Van Calster Del Tongo België
16.Ludo Peeters Kwantum België
17.Ludo De Keulenaer Panasonic België
18.Luc Colijn Safir België
19.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
20.Christian Levavasseur La Redoute Frankrijk
1983
1.Ladislav Ferebauer Nat.selectie C.S.S.R.
2.Lucien Didier Renault Luxemburg
3.Henk Boeve Nat.selectie Nederland
4.Franco Chioccioli Benotto Italië
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Mike Gutmann Eorotex Zwitserland
7.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
8.Erwin Lienhard Eorotex Zwitserland
9.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
10.Gregor Braun Benotto B.R.D.
11.Claude Moreau Coop Frankrijk
12.Josef Wehrli Eorotex Zwitserland
13.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
14.Bruno Wolfer Eorotex Zwitserland
15.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
16.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
17.Charly Mottet Renault Frankrijk
18.Gerhard Zadrobilek Eorotex Oostenrijk
19.Kim Andersen Coop Denemarken
20.Christian Seznec Wolber Frankrijk
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Flip Van Den Brande Splendor België
3.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
4.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
5.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
9.Gregor Braun Capri-Sonne B.R.D.
10.Jan Raas Raleigh Nederland
11.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
12.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
13.Roger De Cnijf Boule d’Or België
14.Franky De Gendt Vermeer-Thijs België
15.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
16.Stefan Mutter Puch Zwitserland
17.Jan Bogaert Europdecor België
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
19.Phil Anderson Peugeot Australië
20.Eddy Planckaert Vermeer-Thijs België
1981

1 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
2 Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
3 Eddy Planckaert Splendor België
4 Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
5 Bernard Hinault Renault Frankrijk
6 Jos Jacobs CapriSonne België
7 Jan Raas Raleigh Nederland
8 Jan Bogaert Vermeer-Thijs België
9 Rudy Pevenage CapriSonne België
10 Patrick Bonnet Renault Frankrijk
11 Jean Becker Gios Luxemburg
12 Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
13 Pierino Gavazzi Magniflex Italië
14 Miguel Pape Gios Luxemburg
15 Philippe Van Den Branden Safir België
16 Conny Neiertz Gios Luxemburg
17 Jean-Pierre Drucker Gios Luxemburg
18 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
19 Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
20 Giuseppe Saronni Gis Italië

1980
1 Etienne De Wilde Splendor België
2 Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
3 Kim Andersen Miko Denemarken
4 Claude Criquielion Splendor België
5 Bernard Hinault Renault Frankrijk
6 Marc De Meyer IJsboerke België
7 Philippe Van Den Branden Safir België
8 Frits Pirard Miko Nederland
9 Gery Verlinden IJsboerke België
10 Rudy Pevenage IJsboerke België
11 Andre Dierickx IJsboerke België
12 Tommi Prim Bianchi Zweden
13 Daniel Gisiger Miko Zwitserland
14 Lucien Didier Renault Luxemburg
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute Belgiê
16 Claude Michely Rauler Luxemburg
17 Eugene Urbany Splendor Luxemburg
18 Fons De Wolf Boule d’Or België
19 Pierino Gavazzi Magniflex Italië
20 Roger Gilson Rauler Luxemburg
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Ludo Peeters IJsboerke België
3.André Dierickx IJsboerke België
4.Bernt Johansson Fiorella Zweden
5.Martin Havik Raleigh Nederland
6.Franky De Gendt Raleigh België
7.Eric Van de Wiele IJsboerke België
8.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
9.Willy Teirlinck Renault België
10.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
11.René Martens Flandria België
12.Eddy Verstraeten Miniflat België
13.Joop Zoetemelk Miko Nederland
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Fons Van Katwijk Marc Nederland
17.Sean Kelly Flandria Ierland
18.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
19.Guido Van Calster Kas België
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1978
1 Lucien Didier Renault Luxemburg
2 Gerben Karstens Raleigh Nederland
3 Ferdi Van Den Haute Marc België
4 Frits Pirard Nat.selectie Nederland
5 Ludo Peeters IJsboerke België
6 Ronan De Meyer Marc België
7 Wilfried Wesemael Raleigh België
8 Sakhid Zagretdinov Nat.selectie Sovjetunie
9 Jacques Bossis Renault Frankrijk
10 Paul Verschuere Flandria België
11 Adriaan Jos Schipper Marc Nederland
12 Hennie Kuiper Raleigh Nederland
13 Jean Chassang Renault Frankrijk
14 Yvon Bertin Renault Frankrijk
15 Alfons De Bal IJsboerke België
16 Willy Teirlinck Renault België
17 Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjetunie
18 Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
19 Guido Amrhein Willora Zwitserland
20 Roger Gilson Nat.selectie Luxemburg
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1 Marcel Thull Nat.selectie Luxemburg
2 Lucien Didier Nat.selectie Luxemburg
3 Roger Gilson Frisol Luxemburg
4 Jos Jacobs IJsboerke België
5 Frans Verbeeck IJsboerke België
6 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
7 Roby Godart Nat.selectie Luxemburg
8 Alfons De Bal IJsboerke België
9 Arie Hassink Nat.selectie Nederland
10 Dirk Ongenae Flandria België
11 Mieczyslaw Nowicki Nat.selectie Polen
12 Willem Peeters IJsboerke België
13 Herman Van Springel Flandria België
14 Ludo Peeters IJsboerke België
15 Arthur Van De Vijver Flandria België
16 Engelbert Opdebeeck Watney België
17 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
18 Walter Godefroot IJsboerke België
19 Aad Van Den Hoek Raleigh Nederland
20 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
1975
1 Frans Verbeeck Watney België
2 Hennie Kuiper Frisol Nederland
3 Roger Gilson Nat.selectie Luxemburg
4 Jos Jacobs IJsboerke België
5 Lucien Didier Nat.selectie Luxemburg
6 Marc Renier IJsboerke België
7 Eddy Verstraeten Watney België
8 Willy Teirlinck Gitane België
9 Herman Van Springel Flandria België
10 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
11 Alfons De Bal Watney België
12 Iwan Schmidt Allegro Zwitserland
13 Daniel Verplancke Flandria België
14 Engelbert Opdebeeck Watney België
15 Marc De Meyer Flandria België
16 Robert Bouloux Alsaver Frankrijk
17 Arthur Van De Vijver Flandria België
18 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
19 Ludo Peeters IJsboerke België
20 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1.Roger Gilson Ha-Ro Luxemburg
2.Hennie Kuiper Ha-Ro Nederland
3.Alain Santy Bic Frankrijk
4.Herman Van Springel Rokado België
5.Albert Van Vlierberghe Rokado België
6.Ronald De Witte Flandria België
7.Freddy Maertens Flandria België
8.Willy Planckaert IJsboerke België
9.Walter Godefroot Flandria België
10.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
11.Georges Pintens Rokado België
12.Noël Van Clooster Flandria België
13.Staf Van Roosbroeck Rokado België
14.Roger Rosiers Bic België
15.Jean-Pierre Guitard Peugeot Frankrijk
16.Marcel Thull Gios Luxemburg
17.Lucien Debrauwere Flandria België
18.Sylvain Vasseur Bic Frankrijk
19.Tony Houbrechts Rokado België
20.Jos Schoeters Peugeot België
1972
1.Roger De Vlaeminck België
2.Eddy Merckx België
3.Joop Zoetemelk Nederland
4.Frans Verbeeck België
5.José Manuel Fuente Spanje
6.Bernard Thevenet Frankrijk
7.Erwin Thalmann Zwitserland
8.Lucien Van Impe België
9.Roger Swerts België
10.Gösta Pettersson Zweden
11.Miguel Maria Lasa Spanje
12.Herman Van Springel België
13.Marc De Meyer België
14.Johan De Muynck België
15.Leo Duyndam Nederland
16.Francisco Galdos Spanje
17.Felice Gimondi Italië
18.Walter Godefroot België
19.Cyrille Guimard Frankrijk
20.Jan Janssen Nederland
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Georges Pintens Mann België
2.Roger Gilson Frimatic Luxemburg
3.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
4.Eddy Merckx Faemino België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Roger De Vlaeminck Flandria België
7.Herman Van Springel Mann België
8.Raymond Gay Peugeot Frankrijk
9.René Pijnen Willem II Nederland
10.Walter Godefroot Salvarani België
11.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
12.Jan Janssen Bic Nederland
13.Leif Mortensen Bic Denemarken
14.Mogens Frey Frimatic Denemarken
15.Johnny Schleck Bic Luxemburg
16.Eric Leman Flandria België
17.Daniël Van Rijckegem Mann België
18.Michael Wright Bic Gr.Brit.
19.Rini Wagtmans Willem II Nederland
20.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Gregorio San Miguel Kas Spanje
2.Willy Van Neste Mann België
3.Wim Schepers Caballero Nederland
4.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
5.Cees Haast Bic Nederland
6.Franco Bodrero Molteni Italië
7.José Samyn Pelforth Frankrijk
8.Roger Rosiers Mann België
9.Michael Wright Bic G.B.
10.Ferdinand Bracke Peugeot België
11.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
12.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
13.Gerard Vianen Caballero Nederland
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Marino Basso Molteni Italië
17.Claude Guyot Pelforth Frankrijk
18.Lucien Aimar Bic Frankrijk
19.Felice Gimondi Salvarani Italië
20.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
1967
1.Lucien Aimar Bic Frankrijk
2.Jos Spruyt Mercier België
3.Roger Swerts Mercier België
4.Vittorio Adorni Salamini Italië
5.Vito Taccone Germanvox Italië
6.Anatole Novak Bic Frankrijk
7.Vic Denson Bic Gr.Brit.
8.Frans Brandts Smiths België
9.Herman Van Springel Mann België
10.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
11.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
12.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
13.Eddy Schutz Smiths Luxemburg
14.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
15.Felice Gimondi Salvarani Italië
16.Franco Bitossi Filotex Italië
17.Jean Stablinski Bic Frankrijk
18.Noël De Pauw Mann België
19.André Zimmermann Peugeot Frankrijk
20.Edouard Delberghe Pelforth Frankrijk
1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2.Robert Cazala Mercier Frankrijk
3.Guy Ignolin Bertin Frankrijk
4.Rudi Altig St.Raphael B.R.D.
5.Benoni Beheyt Wiel’s België
6.Jean-Claude Lebaube St.Raphael Frankrijk
7.Rik Van Looy G.B.C. België
8.Henri Anglade Pelforth Frankrijk
9.Jo Groussard Pelforth Frankrijk
10.Seamus Elliot St.Raphael Ierland
11.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
12.Michel Mazeaud Mercier Frankrijk
13.Jean Milesi Mercier Frankrijk
14.Roger Baens G.B.C. België
15.Jean Graczyk Margnat Frankrijk
16.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
17.Georges Groussard Pelforth Frankrijk
18.Frans Melckenbeeck Mercier België
19.André Darrigade Margnat Frankrijk
20.Jos Verachtert Mann België
1962
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1961
1.Guy Thomas Bertin Frankrijk
2.Wim Van Est Liberia Nederland
3.Salvador Botella Faema Spanje
4.Dino Bruni Gazzola Italië
5.Charly Gaul Gazzola Luxemburg
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Marcel Ernzer Gazzola Luxemburg
8.Joop Captein Locomotief Nederland
9.Huib Zilverberg Locomotief Nederland
10.Georges Groussard Alcyon Frankrijk
11.Ab Van Egmond Liberia Nederland
12.Peter Post Faema Nederland
13.Lambert Van De Ven Caballero Nederland
14.Aldo Bolzan Gazzola Luxemburg
15.Piet Rentmeester Locomotief Nederland
16.Roger Baens Bertin België
17.Louis Proost Faema België
18.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
19.Jo De Haan St.Raphael Nederland
20.José Gomez Del Moral Faema Spanje
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1. Jean-Pierre SCHMITZ (Lux) en 19h29’08”
2. Jean-Claude Annaert (Fra) à 3’01”
3. Piet De Jongh (Hol) à 4’27”
4. Jef Lahaye (Hol) à 4’49”
5. François Mahé (Fra) à 7’25”
6. Günther Debusmann (All) à 8’35”
7. Jan Zagers (Bel) à 9’23”
8. Charly Gaul (Lux) à 9’28”
9. Lothar Friedrich (All) à 10’12”
10. Aldo Bolzan (Ita) à 10’32”
11. Martin Van den Borgh (Hol) à 11’02”
12. Pierre Oellibrandt (Bel) à 11’17”
13. Brian Robinson (Gbr) à 11’36”
14. Marcel Ernzer (Lux) à 12’12”
15. Horst Tüller (All) à 13’44”
16. Joseph Van Bael (Bel) à 16’28”
17. Jules Mertens (Bel) à 16’42”
18. Giacomo Fini (Ita) à 17’29”
19. Piet Van de Brekel (Bel) à 18’21”
20. Winfried Ommer (All) à 19’38”
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1. Jean-Pierre SCHMITZ (Lux) en 25h23’19”
2. Charly Gaul (Lux) à 2’38”
3. Marcel Ernzer (Lux) à 21’07”
4. Joseph Lefèvre (Bel) à 21’38”
5. André Ruffet (Fra) à 22’04”
6. Jan Zagers (Bel) à 22’41”
7. Nello Sforacchi (Ita) à 24’51”
8. Martin Metzger (Sui) à 25’00”
9. Hans Hollenstein (Sui) à 25’30”
10. Pino Cerami (Ita) à 25’45”
11. Jean “Bim” Diederich (Lux) à 25’52”
12. Alex Close (Bel) à 26’00”
13. Roger Piel (Fra) à 27’13”
14. Pietro Polo (Ita) à 28’38”
15. Gilbert Desmet 1 (Bel) à 30’14”
16. Fred Krebs (Gbr) à 36’41”
17. Robert Vanderstockt (Bel) à 39’36”
18. Ernst Rudolf (Sui) à 43’02”
19. Willy Kemp (Lux) à 44’03”
20. Franz Reitz (All) à 45’51”
1953
1. Robert VANDERSTOCKT (Bel) en 24h50’21”
2. Alex Close (Bel) à 2’01”
3. Charly Gaul (Lux) à 2’41”
4. Jean “Bim” Diederich (Lux) à 3’44”
5. Maurice Blomme (Bel) à 5’50”
6. Marcel Ernzer (Lux) à 6’23”
7. Ferdi Kübler (Sui) à 6’31”
8. Karel Vandormael (Bel) à 10’07”
9. Antoine De Keyzer (Bel) à 11’13”
10. Jean Kirchen (Lux) à 11’33”
11. Stanislas Bober (Fra) à 12’20”
12. Vincent Vitetta (Fra) à 13’20”
13. Jef Janssen (Hol) à 14’19”
14. Jängy Schmit (Lux) à 21’01”
15. Lucien Gillen (Lux) à 24’31”
16. Willy Kemp (Lux) à 28’10”
17. Edy Hein (Lux) à 30’30”
18. Omer Vandervoorden (Bel) à 33’48”
19. Jan Lambrichs (Hol) à 38’32”
20. Marcel Rijckaert (Bel) à 40’04”

Lees verder “Ronde van Luxemburg”