2016
1.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje
4.Nairo Quintana Movistar Colombië
5.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Richie Porte BMC Racing Australië
7.Adam Yates Orica-Bike Exchange Groot-Brittannië
8.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
9.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
10.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
11.Louis Meintjes Lampre-Merida Zuid-Afrika
12.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
13.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
14.Sebastien Reichenbach FDJ-Le Galoise Zwitserland
15.Pierre Rolland Cannondale-Drapac Frankrijk
16.Fabio Aru Astana Italië
17.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
18.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
19.Damiano Caruso BMC Racing Italië
20.Stef Clement IAM Cycling Nederland

2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
3.Nairo Quintana Movistar Colombië
4.Vincenzo Nibali Astana Italië
5.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
6.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
9.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
10.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
11.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
12.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
13.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
14.Serge Pauwels MTN-Qhubeka België
15.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
16.Andrew Talansky Cannondale-Garmin U.S.A.
17.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
18.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
20.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
2014
1.Vincenzo Nibali Astana Italië
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Thibaut Pinot FDJ.fr Frankrijk
5.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
7.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
8.Bauke Mollema Belkin Nederland
9.Frank Schleck Trek Factory Racing Luxemburg
10.Laurens Ten Dam Belkin Nederland
11.Leopold Konig Netapp-Endura Tsjechië
12.Yuri Trofimov Katusha Rusland
13.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
14.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
15.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
16.Steven Kruijswijk Belkin Nederland
17.John Gadret Movistar Spanje
18.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Brice Feillu Bretagne-Seche Env. Frankrijk
20.Tanel Kangert Astana Estland
2013
1.Chris Froome Sky-Rapha Groot-Brittannië
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
4.Alberto Contador Saxo-Tinkoff Spanje
5.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
6.Bauke Mollema Belkin Nederland
7.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
8.Alejandro Valverde Movistar Spanje
9.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
10.Nairo Quintana Movistar Colombië
11.Daniel Navarro Cofidis Spanje
12.Maxime Monfort Radioshack-Leopard België
13.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Laurens Ten Dam Belkin Nederland
15.Daniel Moreno Katusha Spanje
16.Michael Rogers Saxo-Tinkoff Australië
17.Richie Porte Sky-Rapha Australië
18.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
2012
1.Bradley Wiggins Sky-IG Markets Groot-Brittannië
2.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
3.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
4.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
5.Cadel Evans BMC Racing Australië
6.Christopher Froome Sky-IG Markets Groot-Brittannië
7.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
8.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Tinkoff Denemarken
9.Janez Brajkovic Astana Slovenië
10.Maxime Monfort Radioshack-Nissan België
11.Chris Horner Radioshack-Nissan U.S.A.
12.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
13.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
14.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal
15.Sandy Casar FDJ-Big Mat Frankrijk
16.Thibaut Pinot FDJ-Big Mat Frankrijk
17.Haimar Zubeldia Radioshack-Nissan Spanje
18.Alejandro Valverde Movistar Spanje
19.Denis Menchov Katusha Rusland
20.Eduard Vorganov Katusha Rusland
2011
1.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
2.Cadel Evans BMC Racing Australië
3.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
4.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje
5.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
7.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
8.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
9.Tom Danielson Garmin-Cervelo U.S.A.
10.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Rein Taaramae Cofidis Estland
12.Arnold Jeannesson Francaise des Jeux Frankrijk
13.Ryder Hesjedal Garmin-Cervelo Canada
14.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
15.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
16.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
17.Christian Vandevelde Garmin-Cervelo U.S.A.
18.Jelle Vanendert Omega Pharma-Lotto België
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Rob Ruigh Vacansoleil-DCM Nederland
2010
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
3.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
6.Chris Horner Radioshack U.S.A.
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
9.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
10.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
11.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
12.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
13.Denis Menchov Rabobank Rusland
14.Levy Leipheimer Radioshack U.S.A.
15.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
16.Daniel Moreno Omega Pharma-Lotto Spanje
17.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
18.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Carlos Sastre Cervelo Spanje
20.Kevin De Weert Quick Step België
2009
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
4.Andreas Kloden Astana Duitsland
5.Bradley Wiggins Garmin-Slipstream Groot-Brittannië
6.Lance Armstrong Astana U.S.A.
7.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
8.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
9.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
10.Vladimir Karpets Katusha Rusland
11.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
12.Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto België
13.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
14.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
15.Carlos Sastre Cervelo Spanje
16.Christian Vandevelde Garmin-Slipstream U.S.A.
17.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
18.George Hincapie Columbia-HTC U.S.A.
19.Aleksander Botcharov Katusha Rusland
20.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
2008
1.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
2.Kim Kirchen Columbia Luxemburg
3.Denis Menchov Rabobank Rusland
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
5.Christian Vandevelde Garmin-Chipotle-H30 U.S.A.
6.Andy Schleck CSC-Saxo Bank Luxemburg
7.Roman Kreuziger Liquigas Tsjechië
8.Frank Schleck CSC-Saxo Bank Luxemburg
9.Carlos Sastre CSC-Saxo Bank Spanje
10.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
11.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
13.Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
14.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
15.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
16.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
17.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraïne
18.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
19.Konstantin Sivtsov Columbia Wit-Rusland
20.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
2.Alberto Contador Discovery Channel Spanje
3.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
4.Yaroslav Popovych Discovery Channel Oekraine
5.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
7.Levy Leipheimer Discovery Channel U.S.A.
8.Michael Boogerd Rabobank Nederland
9.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
10.Chris Horner Predictor-Lotto U.S.A.
11.Oscar Pereiro Caisse D`Epargne Spanje
12.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
13.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
14.Tadej Valjavec Lampre-Fondital Slovenië
15.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
16.Mauricio Soler Barloworld Colombië
17.Carlos Sastre Team CSC Spanje
18.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
19.Iban Mayo Saunier Duval-Prodir Spanje
20.Manuel Beltran Liquigas Spanje
2006
1.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië
2.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance Frankrijk
3.Floyd Landis Phonak U.S.A.
4.Cyril Dessel Ag2r-Prevoyance Frankrijk
5.Denis Menchov Rabobank Rusland
6.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
7.Michael Rogers T-Mobile Australië
8.Levy Leipheimer Gerolsteiner U.S.A.
9.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
10.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
11.Carlos Sastre Team CSC Spanje
12.Michael Boogerd Rabobank Nederland
13.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
14.Pietro Cauccioli Credit Agricole Italië
15.Jose Azevedo Discovery Channel Portugal
16.Andreas Kloden T-Mobile Duitsland
17.Christian Vandevelde Team CSC U.S.A.
18.Oscar Pereiro Caisse D`Epargne-Balears Spanje
19.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
20.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
2005
1.Ivan Basso Team CSC Italia
2.Alexandre Vinokourov T-Mobile Kazakstan
3.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
4.Jan Ullrich T-Mobile Duitsland
5.Lance Armstrong Discovery Channel U.S.A.
6.Oscar Pereiro Phonak Spanje
7.Christophe Moreau Credit Agricole Frankrijk
8.Bobby Julich Team CSC U.S.A.
9.Yaroslav Popovych Discovery Channel Ukraine
10.Levy Leipheimer Gerolsteiner U.S.A.
11.George Hincapie Discovery Channel U.S.A.
12.Michael Rasmussen Rabobank Denemarken
13.Jorg Jaksche Liberty Seguros Duitsland
14.Floyd Landis Phonak U.S.A.
15.Andrey Kashechkin Credit Agricole Kazakstan
16.Francisco Mancebo Illes Balears-Epargne Spanje
17.Leonardo Piepoli Saunier Duval Italia
18.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
19.Eddy Mazzoleni Lampre-Caffita Italia
20.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2004
1.Lance Armstrong US Postal-Berry Floor U.S.A.
2.Ivan Basso Team CSC Italia
3.Oscar Pereiro Phonak Spanje
4.Jose Azevedo US Postal-Berry Floor Portugal
5.Andreas Kloden T-Mobile Duitsland
6.Jan Ullrich T-Mobile Duitsland
7.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
8.Francisco Mancebo Illes Balears-Santander Spanje
9.Levy Leipheimer Rabobank U.S.A.
10.Vladimir Karpets Illes Balears-Santander Rusland
11.Carlos Sastre Team CSC Spanje
12.Gilberto Simoni Saeco Italia
13.Laurent Brochard Ag2r-Prevoyance Frankrijk
14.Christophe Moreau Credit Agricole Frankrijk
15.Richard Virenque Quick Step-Davitamon Frankrijk
16.Sandy Casar Fdjeux.com Frankrijk
17.Axel Merckx Lotto-Domo Belgium
18.Floyd Landis US Postal-Berry Floor U.S.A.
19.Jose Enrique Gutierrez Phonak Spanje
20.Jose Luis Rubiera US Postal-Berry Floor Spanje
2003
1.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
2.Lance Armstrong US Postal Berry Floor U.S.A.
3.Jan Ullrich Bianchi-Medion Duitsland
4.Tyler Hamilton Team CSC U.S.A.
5.Iban Mayo Euskatel-Euskadi Spanje
6.Christophe Moreau Credit Agricole Frankrijk
7.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia
8.Haimar Zubeldia Euskatel-Euskadi Spanje
9.Carlos Sastre Team CSC Spanje
10.Jorg Jaksche ONCE-Eroski Duitsland
11.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
12.Francisco Mancebo iBanesto.com Spanje
13.Didier Rous Brioches La Boulangere Frankrijk
14.Denis Menchov iBanesto.com Rusland
15.Manuel Beltran US Postal-Berry Floor Spanje
16.Massimiliano Lelli Cofidis Italia
17.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland
18.Richard Virenque Quick Step-Davitamon Frankrijk
19.Jose Luis Rubiera US Postal-Berry Floor Spanje
20.Alexander Botcharov Ag2r-Prevoyance Rusland
2002
1.Lance Armstrong US-Postal U.S.A.
2.Raimundas Rumsas Lampre-Daikin Litouwen
3.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
4.Joseba Beloki ONCE-Eroski Spanje
5.Santiago Botero Kelme-Costa Blanca Colombia
6.Francisco Mancebo iBanesto.Com Spanje
7.Igor Gonzalez De Galdeano ONCE-Eroski Spanje
8.Jose Azevedo ONCE-Eroski Portugal
9.Roberto Heras US-Postal Spanje
10.Stephane Goubert Jean Delatour Frankrijk
11.Massimiliano Lelli Cofidis Italia
12.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
13.Levy Leipheimer Rabobank U.S.A.
14.Nicolas Vogondy FDJeux.Com Frankrijk
15.Unai Osa iBanesto.Com Spanje
16.Jean Cyrille Robin FDJeux.Com Frankrijk
17.Haimar Zubeldia Euskatel-Euskadi Spanje
18.Alexander Botcharov AG2R-Prevoyance Rusland
19.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia
20.Jose Enrique Gutierrez Kelme-Costa Blanca Spanje
2001
1.Lance Armstrong US Postal U.S.A.
2.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
3.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
4.Joseba Beloki Once-Eroski Spanje
5.Michael Boogerd Rabobank Nederland
6.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca Spanje
7.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
8.Francisco Mancebo iBanesto.Com Spanje
9.Didier Rous Bonjour Frankrijk
10.Igor Gonzalez De Galdeano Once-Eroski Spanje
11.Marcos Serrano Once-Eroski Spanje
12.Bobby Julich Credit Agricole U.S.A.
13.Stefano Garzelli Mapei-Quick Step Italia
14.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
15.Inigo Chaurreau Euskatel-Euskadi Spanje
16.Santiago Botero Kelme-Costa Blanca Colombia
17.Francois Simon Bonjour Frankrijk
18.David Etxebarria Euskatel-Euskadi Spanje
19.Daniel Atienza Cofidis Spanje
20.Steve Vermaut Lotto-Adecco Belgium
2000
1.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
2.Christophe Moreau Festina Frankrijk
3.Francisco Mancebo Banesto Spanje
4.Joseba Beloki Festina Spanje
5.Daniele Nardello Mapei-Quickstep Italië
6.Richard Virenque Team Polti Frankrijk
7.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
8.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
9.Santiago Botero Kelme-Costa Blanca Colombië
10.Manuel Beltran Mapei-Quickstep Spanje
11.Nico Mattan Cofidis België
12.Geert Verheyen Lotto-Adecco België
13.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
14.Kurt Van De Wouwer Lotto-Adecco België
15.Pascal Herve Team Polti Frankrijk
16.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
17.Javier Otxoa Kelme-Costa Blanca Spanje
18.Felix Garcia Casas Festina Spanje
19.Dariusz Baranowski Banesto Polen
20.Jose Maria Jiménez Banesto Spanje
1999
1.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
2.Abraham Olano ONCE-Deutsche Bank Spanje
3.Alex Zulle Banesto Zwitserland
4.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
5.Laurent Dufaux Saeco-Cannondale Zwitserland
6.Wladimir Belli Festina-Lotus Italië
7.Angel Luis Casero Vitalicio Seguros Spanje
8.Tyler Hamilton US Postal Service U.S.A.
9.Andrea Peron ONCE-Deutsche Bank Italië
10.Kurt Van De Wouwer Lotto-Mobistar België
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
13.Richard Virenque Polti Frankrijk
14.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Georg Totschnig Deutsche Telekom Oostenrijk
16.David Etxebarria ONCE-Deutsche bank Spanje
17.Christophe Moreau Festina-Lotus Frankrijk
18.Alvaro Gonzalez de Galdeano Vitalicio Seguros Spanje
19.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
20.Francisco Mancebo Banesto Spanje
1998
1.Bobby Julich Cofidis U.S.A.
2.Marco Pantani Mercatone Uno-Bianchi Italië
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Jan Ullrich Telekom-ARD Duitsland
5.Bo Hamburger Casino Denemarken
6.Christophe Rinero Cofidis Frankrijk
7.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
8.Dariusz Baranowski US Postal Service Polen
9.Roland Meier Cofidis Zwitserland
10.Bjarne Riis Telekom-ARD Denemarken
11.Jean Cyrille Robin US Postal Service Frankrijk
12.Kurt Van De Wouwer Lotto-Mobistar België
13.Axel Merckx Polti België
14.Leonardo Piepoli Saeco-Cannondale Italië
15.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
16.Cedric Vasseur Gan Frankrijk
17.Giuseppe Di Grande Mapei-Bricobi Italië
18.Andrei Teteriuk Lotto-Mobistar Kazakstan
19.Geert Verheyen Lotto-Mobistar België
20.Kevin Livingston Cofidis U.S.A.
1997
1.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
2.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
3.Abraham Olano Banesto Spanje
4.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
5.Marco Pantani Mercatone Uno-Wega Italië
6.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
7.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
8.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
9.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
10.Jean Cyril Robin US Postal Service Frankrijk
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Roberto Conti Mercatone Uno-Wega Italië
13.Oscar Camenzind Mapei-GB Zwitserland
14.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
15.Manuel Beltran Banesto Spanje
16.Udo Bölts Deutsche Telekom Duitsland
17.Pascal Chanteur Casino Frankrijk
18.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
19.Peter Luttenberger Rabobank Oostenrijk
20.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
1996
1.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
2.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
3.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
4.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
5.Tony Rominger Mapei-GB Zwitserland
6.Piotr Ugrumov Roslotto-ZG Mobili Letland
7.Luc Leblanc Polti Frankrijk
8.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
9.Miguel Indurain Banesto Spanje
10.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
11.Udo Bolts Deutsche Telekom Duitsland
12.Manuel Fernandes Gines Mapei-GB Spanje
13.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
14.Fernando Escartin Kelme-Artiach Spanje
15.Evgeny Berzin Gewiss-Playbus Rusland
16.Patrick Jonker ONCE Australië
17.Giuseppe Guerini Polti Italië
18.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
19.Alberto Elli MG-Technogym Italië
20.Leonardo Piepoli Refin-Mobilvetta Italië
1995
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Miguel Indurain Banesto Spanje
3.Alex Zulle ONCE Zwitserland
4.Toni Rominger Mapei-GB Zwitserland
5.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
6.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
7.Fernando Escartin Mapei-GB Spanje
8.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
9.Bo Hamburger TVM-Gazelle Denemarken
10.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
11.Melchior Mauri ONCE Spanje
12.Hernan Buenahora Kelme-Avianca Colombië
13.Ivan Gotti Gewiss-Ballan Italië
14.Laurent Madouas Castorama Frankrijk
15.Paolo Lanfranchi Brescialat Italië
16.Bjarne Riis Gewiss-Ballan Denemarken
17.Alvaro Mejia Motorola Colombië
18.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
19.Marco Pantani Carrera-Tassoni Italië
20.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
1994
1 Pjotr Ugrumov Gewiss Letland
2 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
3 Rolf Sorensen GB-MG Denemarken
4 Miguel Indurain Banesto Spanje
5 Marco Pantani Carrera Italië
6 Bjarne Riis Gewiss Denemarken
7 Luc Leblanc Festina Frankrijk
8 Pascal Lino Festina Frankrijk
9 Richard Virenque Festina Frankrijk
10 Vladimir Pulnikov Carrera Oekraïne
11 Roberto Conti Lampre Italië
12 Beat Zberg Carrera Zwitserland
13 Alberto Elli GB-MG Italië
14 Udo Bolts Telekom BRD
15 Alex Zulle O.N.C.E. Zwitserland
16 Fernando Escartin Mapei-Clas Spanje
17 Gianluca Bortolami Mapei-Clas Italië
18 Oscar Pellicioli Polti Italië
19 Nelson Rodriguez Serna Z.G. Colombia
20 Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
1993
1.Johan Bruyneel ONCE België
2.Miguel Indurain Banesto Spanje
3.Stephen Roche Carrera Ierland
4.Eric Breukink ONCE Nederland
5.Zenon Jaskula GB/MG Polen
6.Gianni Bugno Gatorade Italië
7.Alvaro Mejia Motorola Colombia
8.Alex Zülle ONCE Zwitserland
9.Franco Vona GB/MG Italië
10.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
11.Toni Rominger Clas Zwitserland
12.Maximilian Sciandri Motorola Gr.Brit.
13.Claudio Chiappucci Carrera Italië
14.Oliveiro Rincon Amaya Colombia
15.Phil Anderson Motorola Australië
16.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
17.Gérard Rué Banesto Frankrijk
18.Ronan Pensec Histor Frankrijk
19.Flavio Vanzella GB/MG Italië
20.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
1992
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Gianni Bugno Gatorade Italië
3.Stephen Roche Carrera Ierland
4.Jens Heppner Telekom Duitsland
5.Miguel Indurain Banesto Spanje
6.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
7.Raul Alcala P.D.M. Mexico
8.Erik Breukink P.D.M. Nederland
9.Pedro Delgado Banesto Spanje
10.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
11.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
12.Franco Chioccioli GB-MG Italië
13.Robert Millar T.V.M. Groot-Brittannië
14.Giancarlo Perini Carrera Ierland
15.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
16.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
17.Steven Rooks Buckler Nederland
18.Yvon Ledanois Castorama Frankrijk
19.Eric Boyer “Z” Frankrijk
20.Franco Vona GB-MG Italië
1991
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Miguel Indurain Banesto Spanje
3.Gianni Bugno Gatorade Italië
4.Greg Lemond Z-Peugeot V.S.A.
5.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
6.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
7.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
8.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
9.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
10.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
11.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
12.Eric Caritoux R.M.O. Frankrijk
13.Laurent Fignon Castorama Frankrijk
14.Pedro Delgado Banesto Spanje
15.Jérôme Simon Z-Peugeot Frankrijk
16.Gérard Rué Helvetia Frankrijk
17.Steven Rooks Buckler Nederland
18.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
19.Johan Bruyneel Lotto België
20.Frédéric Vichot Castorama Frankrijk
1990
1.Greg Lemond “Z” V.S.A.
2.Claudio Chiappucci Carrera Italië
3.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
4.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
5.Erik Breukink P.D.M. Nederland
6.Miguel Indurain Banesto Spanje
7.Claude Criquielion Lotto België
8.Pedro Delgado Banesto Spanje
9.Raul Alcala P.D.M. Mexico
10.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
11.Fabio Parra Kelme Colombia
12.Johan Bruyneel Lotto België
13.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
14.Pello Ruiz-Cabestany O.N.C.E. Spanje
15.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
16.Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
17.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
18.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
19.Alberto Elli Ariostea Italië
20.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
1989
1.Sean Kelly P.D.M. Ierland
2.Greg Lemond A.D.R. Verenigde Staten
3.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
4.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
5.Marino Lejaretta Paternina Spanje
6.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
7.Laurent Fignon Super U Frankrijk
8.Steven Rooks P.D.M. Nederland
9.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
10.Pedro Delgado Reynolds Spanje
11.Erik Breukink Panasonic Nederland
12.Robert Millar Z-Peugeot Groot-Brittannië
13.Phil Anderson T.V.M. Australië
14.Abelardo Rondon Reynolds Colombia
15.William Palacio Reynolds Colombia
16.Gérard Rué Super U Frankrijk
17.Claude Criquielion Hitachi België
18.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
19.Andy Hampsten 7-Eleven Verenigde Staten
20.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
1988
1.Steven Rooks P.D.M. Nederland
2.Pedro Delgado Reynolds Spanje
3.Fabio Parra Kelme Colombia
4.Laudelino Cubino B.H. Spanje
5.Claude Criquielion Hitachi België
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
8.Eric Boyer Système U Frankrijk
9.Pascal Simon Système U Frankrijk
10.Peter Winnen Panasonic Nederland
11.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
12.Luis Herrera Cafe de Colombia Colombia
13.Gerhard Zadrobilek Weinmann Oostenrijk
14.Toni Rominger Chateau D’Ax Zwitserland
15.Roberto Visentini Carrera Italië
16.Jörg Müller P.D.M. Zwitserland
17.Eric Caritoux Kas-Canal 10 Frankrijk
18.Frédéric Vichot Weinmann Frankrijk
19.Jérôme Simon Z-Peugeot Frankrijk
20.Gianni Bugno Chateau D’Ax Italië
1987
1.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
2.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
3.Stephen Roche Carrera Ierland
4.Pascal Simon “Z” Frankrijk
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
7.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
8.Charly Mottet Système U Frankrijk
9.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
10.Federico Echave B.H. Spanje
11.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
12.Bernard Vallet R.M.O. Frankrijk
13.Erik Breukink Panasonic Nederland
14.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
15.Laurent Fignon Système U Frankrijk
16.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
17.Guido Van Calster B.H. België
18.Martin Ramirez Café de Colombia Colombia
19.Rafael Azevedo Café de Colombia Colombia
20.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
1986
1.Claude Criquielion Hitachi België
2.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
3.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
4.Charly Mottet Système U Frankrijk
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Stephen Roche Carrera Ierland
7.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
8.Eddy Schepers Carrera België
9.Omar Hernandez Postobon Colombia
10.Steven Rooks P.D.M. Nederland
11.Martin Ramirez Fagor Colombia
12.Erik Breukink Panasonic Nederland
13.Jean-Claude Leclercq Kas Frankrijk
14.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
15.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
16.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
17.Pablo Wilches Postobon Colombia
18.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
19.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
20.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
1985
1.Phil Anderson Panasonic Australië
2.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
3.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
4.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
5.Stephen Roche La Redoute Ierland
6.Pedro Delgado Orbea Spanje
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
9.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
10.Steve Bauer La Vie Claire Canada
11.Lucien Van Impe Santini België
12.Niki Rüttiman La Vie Claire Zwitserland
13.Peter Winnen Panasonic Nederland
14.Eddy Schepers Lotto België
15.Claude Criquielion Hitachi België
16.Frédéric Vichot Skil Frankrijk
17.Thierry Claveyrolat La Redoute Frankrijk
18.Dominique Arnaud La Vie Claire Frankrijk
19.Reynel Montoya Café de Colombia Colombia
20.Paul Haghedoorn Lotto België
1984
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Sean Kelly Skil Ierland
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Greg Lemond Renault V.S.A.
6.Laurent Fignon Renault Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Stephen Roche La Redoute Ierland
9.Paul Haghedoorn Europdecor België
10.Beat Breu Cilo Zwitserland
11.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
12.Pablo Wilches Splendor Colombia
13.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
14.Rudy Matthijs Splendor België
15.Paul Wellens Ariostea België
16.Alan Peiper Peugeot Australië
17.Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
18.Pedro Delgado Reynolds Spanje
19.Eduardo Chozas Zor Spanje
20.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
1983
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Phil Anderson Peugeot Australië
3.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
4.Rafael Tolosa Varta Colombia
5.Robert Alban La Redoute Frankrijk
6.Stephen Roche Peugeot Ierland
7.Lucien Van Impe Metauro België
8.Joaquim Agostinho Sem Portugal
9.Angel Arroyo Reynolds Spanje
10.Peter Winnen Raleigh Nederland
11.Henk Lubberding Raleigh Nederland
12.Jean-René Bernaudeau Wolber Frankrijk
13.Joop Zoetemelk Coop Nederland
14.Pedro Delgado Reynolds Spanje
15.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
16.Cristobal Perez Varta Colombia
17.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
18.Kim Andersen Coop Denemarken
19.Laurent Fignon Renault Frankrijk
20.Christian Seznec Wolber Frankrijk
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Joop Zoetemelk Coop Nederland
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Bernard Vallet La Redoute Frankrijk
5.Raymond Martin Coop Frankrijk
6.Beat Breu Cilo Zwitserland
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
9.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
10.Sven-Ake Nilsson Wolber Zweden
11.Daniël Willems Boule D’Or België
12.Peter Winnen Capri Sonne Nederland
13.Ludo Peeters Raleigh België
14.Hennie Kuiper Daf Nederland
15.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
16.Robert Alban La Redoute Frankrijk
17.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
18.Stefan Mutter Puch Zwitserland
19.Marc Madiot Renault Frankrijk
20.Daniel Gisiger Hoonved Zwitserland
1981
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Lucien Van Impe Boston België
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Sean Kelly Splendor Ierland
6.Johan De Muynck Splendor België
7.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
8.Bernard Thevenet Puch Frankrijk
9.Jonathan Boyer Renault V.S.A.
10.Robert Alban La Redoute Frankrijk
11.Régis Ovion Puch Frankrijk
12.Eddy Planckaert Splendor België
13.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
14.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
15.Ludo Peeters Raleigh België
16.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
17.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
18.Fernando Mendes Sem Portugal
19.Alain De Carvalho Puch Frankrijk
20.Jean-François Rodriguez Renault Frankrijk
1980
1.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
2.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
3.Joaquim Agostinho Puch Portugal
4.Johan De Muynck Splendor België
5.Lucien Van Impe Marc België
6.Sven-Ake Nilsson Splendor Zweden
7.Bernard Thevenet Teka Frankrijk
8.Régis Ovion Puch Frankrijk
9.Raymond Martin Miko Frankrijk
10.Marino Lejaretta Teka Spanje
11.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
12.Jostein Wilmann Puch Noorwegen
13.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
14.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
15.Claude Criquielion Splendor België
16.Sean Kelly Splendor Ierland
17.Ludo Loos Marc België
18.Jo Maas Daf-Trucks Nederland
19.Robert Alban La Redoute Frankrijk
20.Christian Seznec Miko Frankrijk
1979
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Raymond Delisle Miko Frankrijk
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Herman Van Springel IJsboerke België
5.Knud Knudsen Bianchi Noorwegen
6.Tony Houbrechts Bianchi België
7.Lucien Van Impe Kas België
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
10.Ludo Peeters IJsboerke België
11.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
12.Yves Daniel Fiat Frankrijk
13.Daniël Willems IJsboerke België
14.Silvano Contini Bianchi Italië
15.Jo Maas Daf Nederland
16.Bernard Thevenet Teka Frankrijk
17.Glauco Santoni Inoxpran Italië
18.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
19.Joop Zoetemelk Miko Nederland
20.Patrick Wijffels Splendor België
1978
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Lucien Van Impe C & A België
4.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
5.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Miko Nederland
7.Gilbert Bischoff Jobo Zwitserland
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Joaquim Agostinho Flandria Portugal
10.Christian Seznec Miko Frankrijk
11.Marc De Meyer Flandria België
12.Klaus-Peter Thaler Raleigh B.R.D.
13.Jos Bruyère C & A België
14.Willy Teirlinck Renault België
15.Jacques Esclassan Peugeot Frankrijk
16.Paul Wellens Raleigh België
17.Henk Lubberding Raleigh Nederland
18.Mariano Martinez Jobo Frankrijk
19.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
20.Ferdinand Julien Jobo Frankrijk
1977
1.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
2.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
3.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
4.Eddy Merckx Fiat België
5.Joop Zoetemelk Miko Nederland
6.Lucien Van Impe Lejeune België
7.Francisco Galdos Kas Spanje
8.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
9.Alain Meslet Gitane Frankrijk
10.Raymond Villemiane Gitane Frankrijk
11.Raymond Delisle Miko Frankrijk
12.Bert Pronk Raleigh Nederland
13.Raymond Martin Miko Frankrijk
14.Joaquim Agostinho Teka Portugal
15.Vicente Lopez Caril Kas Spanje
16.Gonzalo Aja Teka Spanje
17.José Martins Kas Portugal
18.Ward Janssens Fiat België
19.Jacques Esclassan Peugeot Frankrijk
20.José Martinez Heredia Kas Spanje
1976
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Robert Bouloux Jobo Frankrijk
3.Ferdinand Julien Lejeune Frankrijk
4.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
5.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
6.Michel Pollentier Flandria België
7.Georges Talbourdet Gan Frankrijk
8.Lucien Van Impe Gitane België
9.Joop Zoetemelk Gan Nederland
10.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
11.Walter Riccomi Scic Italië
12.Francisco Galdos Kas Spanje
13.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
14.José Pesarrodona Kas Spanje
15.José Martins Kas Portugal
16.Wladimiro Panizza Scic Italië
17.Luis Ocana Super Ser Spanje
18.Raymond Martin Gitane Frankrijk
19.Pedro Torres Super Ser Spanje
20.Antonio Martos Kas Spanje
1975
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Eddy Merckx Molteni België
3.José Luis Viejo La Casera Spanje
4.Felice Gimondi Bianchi Italië
5.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Gan Nederland
7.Lucien Van Impe Gitane België
8.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
9.Hennie Kuiper Frisol Nederland
10.Joseph Fuchs Super Ser Zwitserland
11.Ward Janssens Molteni België
12.Pedro Torres La Casera Spanje
13.André Romero Jobo Frankrijk
14.Georges Talbourdet Gan Frankrijk
15.Mariano Martinez Jobo Frankrijk
16.Joaquim Agostinho Sottomayor Portugal
17.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
18.Jos De Schoenmaecker Molteni België
19.Fedor den Hertog Frisol Nederland
20.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
1974
1 Joaquim Agostinho Bic Portugal
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Mariano Martinez Sonolor Frankrijk
4 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
5 Vicente Lopez Carril Kas Spanje
6 Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
7 Gonzalo Aja Kas Spanje
8 Michel Pollentier Flandria België
9 Alain Santy Gan Frankrijk
10 Herman Van Springel MIC-Ludo België
11 Roger Pingeon Lejeune Frankrijk
12 Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
13 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
14 Juan Zurano La Casera Spanje
15 Andre Romero Lejeune Frankrijk
16 Lucien Van Impe Sonolor België
17 Michel Perin Gan Frankrijk
18 Miguel Maria Lasa Kas Spanje
19 Arturo Pecchielan Brooklyn Italië
20 Andres Oliva La Casera Spanje
1973
1.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
2.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
3.Luis Ocana Bic Spanje
4.Mariano Martinez Gan Frankrijk
5.Joaquim Agostinho Bic Portugal
6.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
7.Cyrille Guimard Gan Frankrijk
8.Lucien Van Impe Sonolor België
9.José Catieau Bic Frankrijk
10.Michel Périn Gan Frankrijk
11.José Manuel Fuente Kas Spanje
12.Claude Tollet Sonolor Frankrijk
13.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
14.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
15.Herman Van Springel Rokado België
16.Raymond Martin Gitane Frankrijk
17.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
18.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
19.Pedro Torres La Casera Spanje
20.Willy Vanneste Sonolor België
1972
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Lucien Van Impe Sonolor België
3.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
4.Jürgen Tschan Peugeot B.R.D.
5.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
7.Jos De Schoenmaeker Molteni België
8.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
9.Alain Santy Bic Frankrijk
10.Ronald De Witte Peugeot België
11.Felice Gimondi Salvarani Italië
12.Ludo Van Stayen Magniflex België
13.Jean-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
14.Joaquim Agostinho Magniflex Portugal
15.Mariano Martinez Magniflex Frankrijk
16.Tony Houbrechts Salvarani België
17.Ward Janssens Magniflex België
18.Leif Mortensen Bic Denemarken
19.Roger Swerts Molteni België
20.Frans Verbeeck Watney België
1971
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Luis Pedro Santamarina Werner Spanje
3.Leif Mortensen Bic Denemarken
4.Lucien Van Impe Sonolor België
5.Mauro Simonetti Ferretti Italië
6.Antonio Martos Werner Spanje
7.Jan Krekels Goudsmit Nederland
8.José Manuel Fuente Kas Spanje
9.Herman Van Springel Molteni België
10.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
11.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
12.Ottavio Crepaldi Salvarani Italië
13.Augustin Tamames Werner Spanje
14.Joaquim Agostinho Hoover Portugal
15.Cyrille Guimard Mercier Frankrijk
16.José Balague Werner Spanje
17.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
18.Lucien Aimar Sonolor Frankrijk
19.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
20.Francisco Galdos Kas Spanje
1970
1.Eddy Merckx Faemino België
2.Gösta Petterson Ferretti Zweden
3.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
4.Romano Tumellero Ferretti Italië
5.Thomas Petterson Ferretti Zweden
6.Jos De Schoenmaeker Mann België
7.Lucien Van Impe Sonolor België
8.Bernard Vifian Frimatic Zwitserland
9.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
10.Albert Van Vlierberghe Ferretti België
11.Tony Houbrechts Salvarani België
12.Gerard Vianen Caballero Nederland
13.Alain Vasseur Bic Frankrijk
14.Daniël Van Rijckeghem Mann België
15.Walter Godefroot Salvarani België
16.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
17.Cyrille Guimard Mercier Frankrijk
18.Rini Wagtmans Willem II Nederland
19.Martin Van Den Bossche Molteni België
20.Primo Mori Salvarani Italië
1969
1.Eddy Merckx Faema België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Barry Hooban Mercier G.B.
4.Eric Leman Flandria België
5.Lucien Van Impe Sonolor België
6.Evert Dolman Willem II Nederland
7.Rini Wagtmans Willem II Nederland
8.Joaquim Galera Fagor Spanje
9.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
10.Andres Gandarias Kas Spanje
11.Michael Wright Bic G.B.
12.Luis Ocana Fagor Spanje
13.Wilfried David Flandria België
14.Franco Balmanion Salvarani Italië
15.Lucien Aimar Bic Frankrijk
16.Giacinto Santambrogio Molteni Italië
17.Derek Harrison Frimatic  G.B.
18.Herman Van Springel Mann België
19.Ward Janssens Mercier België
20.Domingo Perurena Fagor  Spanje
1968
1.Jean Dumont Frankrijk C
2.Ferdinand Bracke België B
3.Herman Van Springel België A
4.Jan Janssen Nederland
5.Lucien Aimar Frankrijk B
6.Gregorio San Miguel Spanje
7.Franco Bitossi Italië
8.Roger Pingeon Frankrijk A
9.Rolf Wolfshol B.R.D.
10.Andres Gandarias Spanje
11.Ugo Colombo Italië
12.Antonio Gomez del Moral Spanje
13.Georges Pintens België A
14.André Poppe België A
15.Aurelio Gonzalez Spanje
16.Silvano Schiavon Italië
17.Tony Houbrechts België B
18.Charly Grosskost Frankrijk B
19.Georges Van Den Berghe België B
20.Flaviano Vicentini Italië
1967
1.Roger Pingeon Frankrijk
2.Felice Gimondi Italië
3.Julio Jimenez Spanje
4.Lucien Aimar Frankrijk
5.Franco Balmanion Primavera
6.Désiré Letort Bleuets
7.Raymond Poulidor Frankrijk
8.Jan Janssen Nederland
9.Hans Junkermann B.R.D.
10.Jos Huysmans België
11.Fernando Manzaneque Esperanza
12.Willy Monty België
13.Frans Brandts België
14.Franco Bodrero Primavera
15.Cees Haast Nederland
16.Noël Van Clooster Duiveltjes
17.José Samyn Bleuets
18.Gines Garcia Spanje
19.André Bayssière Coqs
20.Johnny Schleck gastrenner bij Zwitserland
1966
1.Rudi Altig Molteni B.R.D.
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Lucien Aimar Ford Frankrijk
4.Jan Janssen Pelforth Nederland
5.Karl-Heinz Kunde Peugeot B.R.D.
6.Marcello Mugnaini Filotex Italië
7.José Antonio Momene Kas Spanje
8.Herman Van Springel Mann België
9.Francesco Gabica Kas Spanje
10.Martin Vandenbossche Smiths België
11.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
12.Julio Jimenez Ford Spanje
13.Ant.Gomez del Moral Kas Spanje
14.Franco Bitossi Filotex Italië
15.Domingo Perurena Fagor Spanje
16.Joaquim Galera Kas Spanje
17.Valentin Uriona Kas Spanje
18.Jos Huysmans Mann België
19.Mariano Diaz Fagor Spanje
20.Willy Monty Pelforth België
1965
1.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2.Valentin Uriona Kas Spanje
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.Henri Anglade Pelforth Frankrijk
5.Gianni Motta Molteni Italië
6.Frans Brandts Romeo België
7.José Perez Frances Ferrys Spanje
8.Jean-Claude Lebaube Ford Frankrijk
9.Guido De Rosso Molteni Italië
10.Jan Janssen Pelforth Nederland
11.Francesco Gabica Kas Spanje
12.Henri Duez Peugeot Frankrijk
13.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
14.Karl-Heinz Kunde Groene Leeuw B.R.D.
15.Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
16.Rik Van Looy Solo België
17.Gilbert De Smet I Groene Leeuw België
18.Renzo Fontona Molteni Italië
19.André Zimmermann Peugeot Frankrijk
20.André Foucher Pelforth Frankrijk
1964
1.Henri Anglade Pelforth Frankrijk
2.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
3.Francesco Gabica Kas Spanje
4.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
5.Federico Bahamontes Margnat Spanje
6.André Foucher Pelforth Frankrijk
7.Esteban Martin Margnat Spanje
8.Georges Groussard Pelforth Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
10.Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
11.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
12.Sebastian Elorza Kas Spanje
13.Julio Jimenez Kas Spanje
14.Gilbert Desmet Wiel’s België
15.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
16.Joaquim Galera Kas Spanje
17.Karl-Heinz Kunde Wiel’s B.R.D.
18.Jean Anastasi Margnat Frankrijk
19.Eddy Pauwels Margnat België
20.Claude Mattio Margnat Frankrijk
1963
1.Henri Anglade Pelforth Frankrijk
2.Jean-Claude Lebaube St.Raphael Frankrijk
3.Federico Bahamontes Margnat Spanje
4.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
5.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
6.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
7.Ant.Gomez del Moral Faema Spanje
8.Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
9.José Perez-Frances Ferrys Spanje
10.Francesco Gabica Kas Spanje
11.Angelino Soler Faema Spanje
12.François Mahé Pelforth Frankrijk
13.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
14.Eddy Pauwels Wiel’s België
15.Guy Epaud Pelforth Frankrijk
16.Gérard Thiélin St.Raphael Frankrijk
17.Rik Van Looy G.B.C. België
18.Robert Cazala Mercier Frankrijk
19.Henri Duez Peugeot Frankrijk
20.Miguel Pacheco Kas Spanje
1962
1.Jean-Claude Lebaube Gitane Frankrijk
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Federico Bahamontes Margnat Spanje
4.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
5.Louis Rostollan St.Raphael Frankrijk
6.Henri Anglade Liberia Frankrijk
7.Rolf Wolfshol Gitane B.R.D.
8.Willy Vandenberghen Mercier België
9.Raymond Mastrotto Gitane Frankrijk
10.Carlo Azzini Carpano Italië
11.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
12.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
13.Juan Campillo Margnat Spanje
14.Edouard Delberghe Liberia Spanje
15.Jean Graczyk St.Raphael Frankrijk
16.Eddy Pauwels Wiel’s België
17.Tom Simpson Gitane Gr.Brit.
18.Dieter Puschel Wiel’s B.R.D.
19.André Darrigade Gitane Frankrijk
20.Luis Otano Margnat Spanje
1961
1.Fernando Manzaneque Spanje
2.André Foucher Nord
3.Guy Ignolin Ouest
4.Stéphane Lach Nord
5.Brian Robinson Britse Ploeg
6.Raymond Mastrotto Fr.Nat.Ploeg
7.Gérard Thiélin Ouest
8.René Marigil Spanje
9.Rolf Wolfshol Duitsland
10.Jean-Baptiste Claes België
11.Jan Adriaenssens België
12.Frans Demulder België
13.Antonio Jimenez-Quilez Spanje
14.Jean Dotto Centre
15.Emmanuel Busto Centre
16.Fernand Picot Ouest
17.Marcel Queheille Ouest
18.Henri De Wolf België
19.Elio Geruzzi Centre
20.François Mahé Fr.Nat.Ploeg
1960
1.Irnerio Massignan Italië
2.Arnaldo Pambianco Italië
3.Graziano Battistini Italië
4.Henri Anglade Frankrijk
5.Raymond Mastrotto Frankrijk
6.Eddy Pauwels België
7.Fernando Manzaneque Spanje
8.Stéphane Lach Nord
9.Raymond Poulidor Frankrijk
10.André Foucher Nord
11.Marcel Rohrbach Frankrijk
12.René Pavard Frankrijk
13.Michel Van Aerde België
14.Jean Dotto Centre
15.Guy Ignolin Ouest
16.Gérard Thiélin Ouest
17.Pierre Everaert Nord
18.Federico Bahamontes Spanje
19.Robert Cazala Frankrijk
20.Romain Van Wijnsberghe België
1959
1.Charly Gaul Nederl.-Lux.
2.Ercole Baldini Italië
3.Roger Rivière Fr.nat.ploeg
4.Henri Anglade Fr.nat.ploeg
5.Jan Adriaenssens België
6.Claude Mattio Centre
7.José Segu Spanje
8.Marcel Queheille Ouest
9.Jean Dotto Centre
10.Joseph Wasko Nord
11.Louis Rostollan Fr.nat.ploeg
12.Gérard Saint Ouest
13.Louison Bobet Fr.nat.ploeg
14.Albert Geldermans Nederl.-Lux.
15.Jo Groussard Fr.nat.ploeg
16.Joseph Thomin Ouest
17.Pierre Beuffeuil Ouest
18.Louis Bergaud Centre
19.François Mahé Ouest
20.Seamus Elliott Intern.ploeg
1958
1.Charly Gaul Nederland-Luxemburg
2.Jos Hoevenaers België
3.Gilbert Scodeller Nord
4.Siro Bianchi Midi
5.Jean Graczyk Midi
6.Michel Van Aerde België
7.Edouard Delberghe Nord
8.Jef Planckaert België
9.Marcel Pouliquen Centre
10.Bernard Gauthier Frankrijk
11.Henri Anglade Midi
12.André Darrigade Frankrijk
13.Emmanuel Busto Nord
14.Edouard Bihouée Centre
15.Michel Vermeulin Nord
16.Louis Bergaud Frankrijk
17.Pierre Everaert Nord
18.Pierre Polo Midi
19.Joseph Thomin Frankrijk
20.Joseph Morvan Nord
1957
1.Jean Brankart België
2.Jean Forestier Frankrijk
3.René Privat Frankrijk
4.Piet Van Est Ned.-Lux.
5.Mies Stolker Ned.-Lux.
6.Jean-Pierre Schmitz Ned.-Lux.
7.Louis Rostollan Sud-Est
8.Pierre Gouget Centre
9.Jacques Anquetil Frankrijk
10.Michel Van Aerde België
11.Raymond Hoorelbeke Centre
12.Anatole Novak Centre
13.Jean Dotto Sud-Est
14.Marcel Rohrbach Sud-Est
15.Fernand Picot Sud-Ouest
16.Gilbert Bauvin Frankrijk
17.Brian Robinson Intern.pl.
18.Marcel Janssens België
19.Joseph Thomin Frankrijk
20.Piet De Jong Ned.-Lux.
1956
1.Alex Close België
2.Gastone Nencini Italië
3.René Privat Fr.Nat.Ploeg
4.Stan Ockers België
5.Roger Walkowiak Nord-Est
6.Antonin Rolland Fr.Nat.Ploeg
7.Jan Adriaenssens België
8.René Malléjac Fr.Nat.Ploeg
9.Charly Gaul Luxemburg
10.Fernand Picot Ouest
11.Jean Forestier Fr.Nat.Ploeg
12.Arrigo Padovan Italië
13.Jesus Lorono Spanje
14.Mario Bertolo Sud-Est
15.Pierre Barbotin Fr.Nat.Ploeg
16.Gilbert Bauvin Fr.Nat.Ploeg
17.Nicolas Barone Fr.Nat.Ploeg
18.Wout Wagtmans Nederland
19.Nello Lauredi Sud-Est
20.Raymond Impanis België
1955
1.Antonin Rolland Fr.Nat.Ploeg
2.Louison Bobet Fr.Nat.Ploeg
3.Raphael Geminiani Fr.Nat.Ploeg
4.Alex Close België
5.Francis Siguenza Ouest
6.Francis Pipelin Ouest
7.François Mahé Fr.Nat.Ploeg
8.Jean Bobet Fr.Nat.Ploeg
9.CLaude Colette Nord
10.Vincent Vitetta Sud-Est
11.Pierre Polo Sud-Est
12.Stan Ockers België
13.Charly Gaul Luxemburg
14.Jean-Pierre Schmitz Luxemburg
15.Bernard Gauthier Fr.Nat.Ploeg
16.Jean Dacquay Nord
17.Jan Adriaenssens België
18.Lucien Teissière Fr.Nat.Ploeg
19.Bernardo Ruiz Spanje
20.Bruno Monti Italië
1954
1.Federico Bahamontes Spanje
2.Jean Dotto Centre
3.René Privat Fr.Nat.Ploeg
4.Jean Forestier Fr.Nat.Ploeg
5.Louison Bobet Fr.Nat.Ploeg
6.Apo Lazarides Sud-Est
7.Antonin Rolland Fr.Nat.Ploeg
8.Fred De Bruyne België
9.Nello Lauredi Fr.Nat.Ploeg
10.Alex Close België
11.Vincent Vitetta Sud-Est
12.Jan Nolten Nederland
13.François Mahé Ouest
14.René Malléjac Ouest
15.René De Smet België
16.Lucien Teissière Fr.Nat.Ploeg
17.Jean Le Guilly Centre
18.Richard Van Genechten België
19.Stan Ockers België
20.Jacques Vivier Centre
1953
1.Marcel De Mulder België
2.Georges Meunier Centre
3.Gerrit Voorting Nederland
4.Antonin Rolland Fr.Nat.Ploeg
5.Joseph Mirando Sud-Est
6.Raymond Impanis België
7.Raphaël Geminiani Fr.Nat.Ploeg
8.Ugo Anzile Centre
9.Louison Bobet Fr.Nat.Ploeg
10.Marcel Ernzer Luxemburg
11.Ferdi Kübler Zwitserland
12.Jean Dotto Centre
13.François Mahé Ouest
14.Louis Bergaud Centre
15.Jean-Marie Cieleska Ouest
16.René Privat Centre
17.Lucien Teissière Fr.Nat.Ploeg
18.Francis Siguenza Sud-Est
19.Alex Close België
20.Nello Lauredi Fr.Nat.Ploeg
1952
1.Wim Van Est Nederland
2.Adolphe Deledda Centre
3.José Serra Spanje
4.Marcel De Mulder België
5.Antonin Rolland Fr.Nat.Ploeg
6.Vincent Vitetta Est
7.Jean Robic Fr.Nat.Ploeg
8.Bernardo Ruiz Spanje
9.Wout Wagtmans Nederland
10.André Darrigade Ouest
11.André Rosseel België
12.Ugo Anzile Sud
13.Nello Lauredi Fr.Nat.Ploeg
14.Gilbert Loof Centre
15.Dominique Forlini Fr.Nat.Ploeg
16.Jan Zagers België
17.Georges Meunier Fr.Nat.Ploeg
18.Antonio Gelabert Spanje
19.Eugène Telotte Centre
20.Leopold De Gravelyn België
1951
1.Jean Dotto Est
2.Raphael Geminiani Fr.Nat.Ploeg
3.Antonin Rolland Fr.Nat.Ploeg
4.Marcel De Mulder België
5.Lucien Lazaridès Fr.Nat.Ploeg
6.Henri Van Kerckhove België
7.Adolphe Deledda Est
8.Ward Van Ende België
9.Marcel Verschueren België
10.Aloïs De Hertog België
11.Hilaire Couvreur België
12.Pierre Molinéris Fr.Nat.Ploeg
13.Guy Butteux Centre
14.Nello Lauredi Fr.Nat.Ploeg
15.François Berrenguer Sud
16.Rik Van Steenbergen België
17.Armand Baeyens België
18.Marcel Huber Zwitserland
19.Marcel Ernzer Luxemburg
20.René Genin Sud
1950
1.François Mahé Frankrijk
2.René Desmet België
3.Fiorenzo Magni Italië
4.Livio Isotti Italië
5.Isidoor Derijcke België
6.Joseph Pagotto Frankrijk
7.Norbert Esnault Frankrijk
8.Gino Bartali Italië
9.André Labeylie Frankrijk
10.Briek Schotte België
11.Theo Middelkamp Nederland
12.Ferdi Kübler Zwitserland
13.Maurice Neyt België
14.Gerrit Schulte Nederland
15.Charles Gregorini Frankrijk
16.Louison Bobet Frankrijk
17.Albert Ramon België
18.Stan Ockers België
19.Jean-Marie Cieleska Frankrijk
20.Joseph Mirando Frankrijk
1949
1.Fiorenzo Magni Italië
2.Gino Bartali Italië
3.Gaston Dupuy Frankrijk
4.Fritz Schär Zwitserland
5.Andrea Carrea Italië
6.Gerrit Voorting Nederland
7.Roger Walkowiak Frankrijk
8.Roger Creton Frankrijk
9.Camille Cleramboscq Frankrijk
10.Roger Dequesne Frankrijk
11.Joseph Morvan Frankrijk
12.Karel Van Dormael België
13.Jean Erussard Frankrijk
14.Rik Van Steenbergen België
15.Ferdi Kübler Zwitserland
16.Alexandre Sowa Polen
17.Jacques Renaud Frankrijk
18.Fausto Coppi Italië
19.Briek Schotte België
20.Gerrit Schulte Nederland
1948
1.Fiorenzo Magni Italië
2.Gino Bartali Italië
3.Gaston Dupuy Frankrijk
4.Fritz Schär Zwitserland
5.Jean Erussard Frankrijk
6.Marcel Dussault Frankrijk
7.Luciano Pezzi Italië
8.Giancarlo Astrua Italië
9.Abdelkader Zaaf Algerije
10.Günther Pankoke Duitsland
11.Bernardo Capo Spanje
12.Angelo Collinelli Frankrijk
13.Marcel Hendrickx België
14.Manolo Rodriguez Spanje
15.Vincenzo Rossello Italië
16.Dominique Torelli Frankrijk
17.Senen Mesa Spanje
18.Marius Bonnet Frankrijk
19.Briek Schotte België
20.Apo Lazarides Frankrijk
1947
1.Fiorenzo Magni Italië
2.Gino Bartali Italië
3.Vincenzo Rossello Italië
4.Marius Bonnet Frankrijk
5.Ernest Allemeersch België
6.Roger De Cock België
7.Henri Bonnet Frankrijk
8.Alphonse Antoine Frankrijk
9.Roland Chappuis Frankrijk
10.Maurice Quentin Frankrijk
11.Jean Breuer België
12.Theo Middelkamp Nederland
13.Briek Schotte België
14.Albert Sercu België
15.Sjef Jansen Nederland
16.Tino Ausenda Italië
17.Lucien Matthijs België
18.René Barrère Frankrijk
19.Edouard Fachleitner Frankrijk
20.Gaston Grimbert Frankrijk
1946
1.Fiorenzo Magni Italië
2.Gino Bartali Italië
3.Vincenzo Rossello Italië
4.Roger De Cock België
5.Maurice Quentin Frankrijk
6.Briek Schotte België
7.Lucien Matthijs België
8.Albert Dolhats Frankrijk
9.Philippe Martineau Frankrijk
10.Georges Aeschlimann Zwitserland
11.Gottfried Weilenmann Zwitserland
12.Georges Meunier Frankrijk
13.Antonin Rolland Frankrijk
14.Ferdi Kübler Zwitserland
15.Edouard Muller Frankrijk
16.Charles Joly Frankrijk
17.Louison Bobet Frankrijk
18.Robert Lang Zwitserland
19.Manuel Huguet Frankrijk
20.Angelo Menon Italië
1945
1 Lucien Vlaemynck Alcyon België
2 Dante Gianello France Sport Frankrijk
3 Giuseppe Tacca Garin Italië
4 Joseph Magnani A.S.Monaco VSA
5 Jean Villar Lapébie Frankrijk
6 Rene Vietto France Sport Frankrijk
7 Raphael Ramos Elvish Spanje
8 Jean Robic Génial Frankrijk
9 Briek Schotte Alcyon België
10 Philippe Martineau Dilecta Frankrijk
11 Fiorenzo Magni Ricci Italië
12 Gino Bartali Legnano Italië
13 Maurice Kallert France Sport Frankrijk
14 Telmino Casellato Rochet Italië
15 Vincenzo Rossello Olmo Italië
16 Roger De Cock Mercier België
17 Andre Brule Génial Frankrijk
18 Maurice Quentin Génial Frankrijk
19 Charles Kaisserian Alcyon Frankrijk
20 Auguste Mallet Rochet Frankrijk
1944
1 Rene Vietto Helyett Frankrijk
2 Paul Bouvy Dardenne Frankrijk
3 Jean Robic Génial Frankrijk
4 Urbain Caffi Alcyon Frankrijk
5 Louis Thietard Métropole Frankrijk
6 Lucien Teissiere France Sport Frankrijk
7 Emile Idee Alcyon Frankrijk
8 Guy Lapebie Europe Frankrijk
9 Eloi Tassin Métropole Frankrijk
10 Pierre Cogan Ray-Dunlop Frankrijk
11 Robert Bonnaventure Alcyon Frankrijk
12 Pierre Molineris Ray-Dunlop Frankrijk
13 Roger Piel Europe Frankrijk
14 Louis Gauthier Mercier Frankrijk
15 Jean Plent Trialoux Frankrijk
16 Jean Molliex Europe Frankrijk
17 Georges Souliac Alcyon Frankrijk
18 Amedee Rolland Mercier Frankrijk
19 Joseph Goutorbe Trialoux Frankrijk
20 Georges Blum Dilecta Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s