Tien jaar geleden: Carlos Sastre rijdt zijn ploegmaat Fränk Schleck uit het geel

Tien jaar geleden: Carlos Sastre rijdt zijn ploegmaat Fränk Schleck uit het geel

Op 23 juli 2008 won Carlos Sastre de 17de etappe in de Tour, de koninginnenrit over drie Alpencols met aankomst op Alpe D’Huez, met twee minuten voorsprong. De Spanjaard nam de gele trui over van zijn ploegmaat Fränk Schleck en won later de Tour met 58 seconden voorsprong op Cadel Evans.
Lees verder “Tien jaar geleden: Carlos Sastre rijdt zijn ploegmaat Fränk Schleck uit het geel”

Ronde van Frankrijk

Ronde van Frankrijk

2018
1.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
3.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
4.Primoz Roglic Lotto-Jumbo Slovenië
5.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Mikel Landa Movistar Spanje
7.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
8.Bob Jungels Quickstep Luxemburg
9.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
10.Alejandro Valverde Movistar Spanje
11.Pierre Roger Latour AG2R Frankrijk
12.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
13.Nairo Quintana Movistar Colombië
14.Steven Kruijswijk Lotto-Jumbo Nederland
15.Egan Bernal Sky-21st Century Fox Colombia
16.Warren Barguil Fortuneo-Samsic Frankrijk
17.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
18.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
19.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer Italië
20.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje

Lees verder “Ronde van Frankrijk”

Ronde van Zwitserland

Ronde van Zwitserland
2019

1.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Egan Bernal Ineos Colombië
4.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
5.Enric Mas Deceuninck-Quick Step Spanje
6.Carlos Betancur Movistar Spanje
7.Jan Hirt Astana Tsjechië
8.Rohan Dennis Bahrein-Merida Australië
9.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
10.Sergio Henao UAE-Emirates Colombië
11.Nicolas Roche Sunweb-Cervelo Ierland
12.Jonathan Castroviejo Ineos Spanje
13.Mathias Frank Ag2r-La Mondiale Zwitserland
14.Aurelien Paret Peintre Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Kilian Frankiny Groupama-FDJ Zwitserland
16.Roman Kreuziger Dimension Data Tsjechië
17.Merhawi Kudus Astana Eritrea
18.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
19.Hugh Carthy Education First Groot-Brittannië
20.Wilco Kelderman Sunweb-Cervelo Nederland
Lees verder “Ronde van Zwitserland”

Amstel Gold Race

Amstel Gold Race

2019

1.Mathieu Van Der Poel Corendon-Circus Nederland
2.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
3.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
4.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
5.Simon Clarke Education First Australië
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
8.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
9.Alessandro De Marchi CCC-Reno Italië
10.Greg Van Avermaet CCC-Reno België
11.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
12.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
13.Michael Matthews Sunweb-Cervelo Australië
14.Roman Kreuziger Dimension Data Tsjechië
15.Björg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
17.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland
18.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Emirates Portugal
19.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
20.Philippe Gilbert Deceuninck-Quick Step België

Lees verder “Amstel Gold Race”

Luik-Bastenaken-Luik

Luik-Bastenaken-Luik

2019
1.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
2.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
3.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
4.Dylan Teuns Bahrain-Merida België
5.Vincenzo Nibali Bahrain-Merida Italië
6.Michael Woods Education First Canada
7.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
8.Tim Wellens Lotto-Soudal België
9.Wout Poels Sky-21st Century Fox Nederland
10.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
11.Jay McCarthy Bora-Hansgrohe Australië
12.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
13.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
14.Tadej Pogacar UAE-Emirates Slovenië
15.Guillaume Martin Wanty-Gobert Frankrijk
16.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
18.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
19.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
20.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland

Lees verder “Luik-Bastenaken-Luik”