Kampioenschap van Frankrijk

Kampioenschap van Frankrijk

2017
1.Arnaud Demare FDJ-Lapierre
2.Nacer Bouhanni Cofidis
3.Florian Senechal Cofidis
4.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert
5.Rudy Barbier Ag2r-La Mondiale
6.Pierre Luc Perichon Fortuneo-Vital Concept
7.Julien Simon Cofidis
8.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
9.Quentin Pacher Delko-Marseille
10.Mickael Delage FDJ-Lapierre
11.Laurent Pichon Fortuneo-Vital Concept
12.Jeremy Leveau Roubaix-Lille Metropole
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
14.Fabien Grelier Direct Energie
15.Anthony Perez Cofidis
16.Arthur Vichot FDJ-Lapierre
17.Maxime Bouet Fortuneo-Vital Concept
18.Damien Touze HP BTP-Auber 93
19.Anthony Roux FDJ-Lapierre
20.Remi Cavagna Quick Step Floors

2016
1.Tony Gallopin Lotto-Soudal
2.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step
3.Arthur Vichot FDJ-Lapierre
4.Cyril Gautier Ag2r-La Mondiale
5.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
6.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale
8.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre
9.Romain Sicard Direct Energie
10.Pierre Rolland Cannondale
11.Nicolas Edet Cofidis
12.Kenny Elissonde FDJ-Lapierre
13.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre
14.Quentin Pacher Delko-Marseille
15.Anthony Delaplace Fortuneo-Vital Concept
16.Rudy Molard Cofidis
17.Kevin Reza FDJ-Lapierre
18.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
19.Bryan Coquard Direct Energie
20.Florian Vachon Fortuneo-Vital Concept
2015
1.Tony Gallopin Lotto-Soudal
2.Sylvain Chavanel IAM Cycling
3.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step
4.Warren Barguil Giant-Alpecin
5.Julien Simon Cofidis
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale
7.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
8.Rudy Molard Cofidis
9.Anthony Roux FDJ-Lapierre
10.Pierrick Fedrigo Bretagne-Seche Environnement
11.Thomas Voeckler Europcar
12.John Gadret Movistar
13.Stephane Rossetto Cofidis
14.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale
15.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre
16.Cyril Gautier Europcar
17.Steven Tronet Auber 93
18.Julien Berard Ag2r-La Mondiale
19.Julien El Fares Marseille13-KTM
20.Romain Combaud Armee de Terre
2014
1.Arnaud Demare FDJ.fr
2.Nacer Bouhanni FDJ.fr
3.Julien Simon Cofidis
4.Sylvain Chavanel IAM Cycling
5.Adrien Petit Cofidis
6.Tony Gallopin Lotto-Belisol
7.Warren Barguil Giant-Shimano
8.Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement
9.Kevin Reza Europcar
10.Jonathan Hivert Belkin
11.Yoann Offredo FDJ.fr
12.Rudy Molard Cofidis
13.Guillaume Levarlet Cofidis
14.Anthony Roux FDJ.fr
15.Mickael Delage FDJ.fr
16.Laurent Pichon FDJ.fr
17.Sebastien Turgot Ag2r-La Mondiale
18.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
19.Remy Di Gregorio La Pomme Marseille 13
20.Julien Duval Roubaix-Lille Metropole
2013
1.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step
2.Tony Gallopin Radioshack-Leopard
3.Arthur Vichot FDJ-La Pierre
4.Yoann Offredo FDJ-La Pierre
5.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre
6.Vincent Jerome Europcar
7.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
8.Anthony Geslin FDJ-La Pierre
9.Arnold Jeannesson FDJ-La Pierre
10.Jerome Pineau Omega Pharma-Quick Step
11.Warren Barguil Argos-Shimano
12.Arnaud Demare FDJ-La Pierre
13.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale
14.Adrien Petit Cofidis
15.Sebastien Minard Ag2r-La Mondiale
16.Julien Simon Sojasun
17.Maxime Mederel Sojasun
18.Christophe Le Mevel Cofidis
19.Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement
20.Anthony Roux FDJ-La Pierre
2012
1.Arnaud Demare FDJ-Big Mat
2.Sebastien Turgot Europcar
3.Adrien Petit Cofidis
4.Julien Simon Saur-Sojasun
5.Romain Feillu Vacansoleil-DCM
6.Jimmy Casper Ag2r-La Mondiale
7.Samuel Dumoulin Cofidis
8.Said Haddou Europcar
9.Nacer Bouhanni FDJ-Big Mat
10.Fabien Bacquet Auber 93
11.Geoffrey Soupe FDJ-Big Mat
12.Florian Vachon Bretagne-Schuller
13.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale
14.Remi Cusin Type 1-Sanofi
15.Justin Jules Veranda Rideau-Super U
16.Rony Martias Saur-Sojasun
17.Jerome Pineau Omega Pharma-Quick Step
18.Sebastien Chavanel Europcar
19.Alexander Blain Endura Racing
20.Jean Luc Delpech Bretagne-Schuller
2011
1.Sylvain Chavanel Quick Step
2.Thomas Voeckler Europcar
3.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale
4.Tony Gallopin Cofidis
5.Cyril Lemoine Saur-Sojasun
6.Arnold Jeannesson Francaise des Jeux
7.Pierre Rolland Europcar
8.Anthony Roux Francaise des Jeux
9.Julien Berard Ag2r-La Mondiale
10.Steve Houanard Ag2r-La Mondiale
11.John Gadret Ag2r-La Mondiale
12.Mickael Buffaz Cofidis
13.Arthur Vichot Francaise des Jeux
14.Cyril Gautier Europcar
15.Jean Louis Paiani Saur-Sojasun
16.Jeremie Galland Saur-Sojasun
17.Jerome Pineau Quick Step
18.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale
19.Anthony Geslin Francaise des Jeux
20.Julien Simon Saur-Sojasun
2010
1.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom
2.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux
3.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux
4.Sylvain Chavanel Quick Step
5.Cyril Gautier Bbox-Bouygues Telecom
6.Jeremy Roy Francaise des Jeux
7.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom
8.David Moncoutie Cofidis
9.Remi Pauriol Cofidis
10.David Lelay Ag2r-La Mondiale
11.Mathieu Ladagnous Francaise des Jeux
12.Sebastien Minard Cofidis
13.Alexandre Geniez Skil-Shimano
14.Geoffrey Lequatre Radioshack
15.Cedric Pineau Roubaix Lille Metropole
16.Julien El Fares Cofidis
17.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale
18.Romain Sicard Euskaltel-Euskadi
19.Romain Feillu Vacansoleil
20.Matthieu Sprick Bbox-Bouygues Telecom
2009
1.Anthony Geslin Francaise des Jeux
2.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale
3.Anthony Roux Francaise des Jeux
4.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
5.Geoffrey Lequatre Agritubel
6.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom
7.Nicolas Jalabert Agritubel
8.Christophe Moreau Agritubel
9.Guillaume Levarlet Francaise des Jeux
10.Stephane Auge Cofidis
11.Sebstien Minard Cofidis
12.Remy Di Gregorio Francaise des Jeux
13.Julien Loubet Ag2r-La Mondiale
14.Amael Moinard Cofidis
15.Florian Guillou Roubaix Lille Metropole
16.Dimitri Champion Bretagne-Schuller
17.Sylvain Chavanel Quick Step
18.Thierry Hupond Skil-Shimano
19.Nadir Haddou Auber 93
20.Steven Tronet Roubaix Lille Metropole
2008
1.Nicolas Vogondy Agritubel
2.Arnaud Coyot Caisse D`Epargne
3.Pierre Rolland Credit Agricole
4.Julien Loubet Agr2-La Mondiale
5.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
6.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux
7.Remi Pauriol Credit Agricole
8.David Moncoutie Cofidis
9.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
10.Mathieu Perget Caisse D`Epargne
11.Amael Moinard Cofidis
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
13.Renaud Dion Agr2-La Mondiale
14.Mathieu Drujon Caisse D`Epargne
15.Yannick Talabardon Credit Agricole
16.Yoann Offredo Francaise des Jeux
17.Christophe Kern Credit Agricole
18.Christophe Le Mevel Credit Agricole
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale
20.Freddy Bichot Agritubel
2007
1.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
2.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance
3.Jerome Pineau Bouygues Telecom
4.Ludovic Turpin Ag2r-Prevoyance
5.Laurent Brochard Bouygues Telecom
6.Sylvain Chavanel Cofidis
7.John Gadret Ag2r-Prevoyance
8.Christophe Riblon Ag2r-Prevoyance
9.Sandy Casar Francaise des Jeux
10.Patrice Halgand Credit Agricole
11.Hubert Dupont Ag2r-Prevoyance
12.Sebastien Hinault Credit Agricole
13.Arnaud Labbe Bouygues Telecom
14.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
15.Vincent Jerome Bouygues Telecom
16.Stephane Auge Cofidis
17.Nicolas Jalabert Agritubel
18.Francis Mourey Francaise des Jeux
19.David Lelay Bretagne-Armor Lux
20.Sebastien Duret Bretagne-Armor Lux
2006
1.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
2.Sylvain Chavanel Cofidis
3.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance
4.Anthony Geslin Bouygues Telecom
5.Didier Rous Bouygues Telecom
6.Sylvain Calzati Ag2r-Prevoyance
7.Patrice Halgand Credit Agricole
8.Cedric Vasseur Quick Step-Innergetic
9.Sebastien Hinault Credit Agricole
10.Christophe Mengin Francaise des Jeux
11.Christophe Rinero Saunier Duval-Prodir
12.Cedric Herve GS Bretagne-Jean Floc`H
13.Nicolas Jalabert Phonak
14.Sandy Casar Francaise des Jeux
15.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
16.Nicolas Portal Caisse D`Epargne-Illes Balears
17.Florent Brard Caisse D`Epargne-Illes Balears
18.Jerome Pineau Bouygues Telecom
19.Matthieu Sprick Bouygues Telecom
20.Benoit Salmon Agritubel
2005
1.Laurent Brochard Bouygues Telecom
2.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
3.Nicolas Jalabert Phonak
4.Christophe Moreau Credit Agricole
5.Sandy Casar Francaise des Jeux
6.Sylvain Chavanel Cofidis
7.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
8.Jerome Pineau Bouygues Telecom
9.Sebastien Joly Credit Agricole
10.Christophe Mengin Francaise des Jeux
11.Anthony Geslin Bouygues Telecom
12.Patrice Halgand Credit Agricole
13.Sebastien Hinault Credit Agricole
14.Walter Beneteau Bouygues Telecom
15.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
16.John Gadret Jartazi-Granville
17.Nicolas Vogondy Credit Agricole
18.Laurent Paumier Mr.Bookmaker-SportsTech
19.Christophe Laurent Agritubel
20.Jeremy Roy Francaise des Jeux
2004
1.Thomas Voeckler Brioches la Boulangere
2.Sylvain Chavanel Brioches la Boulangere
3.Sandy Casar FDJeux.com
4.Cyril Dessel Phonak
5.Frederic Bessy Cofidis
6.Christophe Oriol Ag2r-Prevoyance
7.Nicolas Jalabert Phonak
8.Christophe Moreau Credit Agricole
9.Franck Renier Brioches la Boulangere
10.Frederic Gabriel Mr.Bookmaker-Palmans
11.Richard Virenque Quick Step-Davitamon
12.Didier Rous Brioches la Boulangere
13.Maryan Hary Brioches la Boulangere
14.Christophe Rinero RAGT-Mg Rover
15.Sebsatien Joly Credit Agricole
16.Christophe Agnolutto Ag2r-Prevoyance
17.Benoit Salmon Credit Agricole
18.Patrice Halgand Credit Agricole
19.Laurent Lefevre Brioches la Boulangere
20.Walter Beneteau Brioches la Boulangere
2003
1.Richard Virenque Quick Step-Davitamon
2.Andy Flickinger Ag2r-Prevoyance
3.Didier Rous Brioches la Boulangere
4.Christophe Moreau Credit Agricole
5.Patrice Halgand Jean Delatour
6.Sandy Casar FDJeux.com
7.Nicolas Jalabert Team CSC
8.Walter Beneteau Brioches la Boulangere
9.Franck Renier Brioches la Boulangere
10.Philippe Gaumont Cofidis
11.Sebastien Hinault Credit Agricole
12.Laurent Lefevre Jean Delatour
13.Jerome Pineau Brioches la Boulangere
14.Anthony Geslin Brioches la Boulangere
15.Thomas Voeckler Brioches la Boulangere
16.Franck Pencole MBK-Saint Quentin-Oktos
17.Benoit Salmon Phonak
18.Frederic Bessy Cofidis
19.Samuel Dumoulin Jean Delatour
20.Vincent Cali Flanders-iTeamNova.com
2002
1.Patrice Halgand Jean Delatour
2.Cerdric Vasseur Cofidis
3.Nicolas Vogondy FDJeux.com
4.Sandy Casar FDJeux.com
5.Nicolas Jalabert CSC-Tiscali
6.Laurent Brochard Jean Delatour
7.Richard Virenque Domo-Farm Frites
8.Franck Bouyer Bonjour
9.Miguel Martinez Mapei-Quick Step
10.Pierrick Fedrigo Credit Agricole
11.Franck Renier Bonjour
12.Christophe Oriol Ag2r-Prevoyance
13.Frederic Guesdon FDJeux.com
14.Jimmy Casper FDJeux.com
15.Christophe Mengin FDJeux.com
16.Laurent Lefevre Jean Delatour
17.Jean Cyrille Robin FDJeux.com
18.Didier Rous Bonjour
19.Frederic Bessy Credit Agricole
20.Damien Nazon Bonjour
2001
1.Didier Rous Bonjour
2.Laurent Jalabert CSC-Tiscali
3.Nicolas Vogondy La Francaise des Jeux
4.Walter Beneteau Bonjour
5.Arnaud Pretot Festina
6.Gilles Bouvard Jean Delatour
7.Olivier Asmaker CSC-Tiscali
8.Christophe Moreau Festina
9.Patrice Halgand Jean Delatour
10.Francois Simon Bonjour
11.Laurent Brochard Jean Delatour
12.Franck Renier Bonjour
13.Eddy Lembo Jean Delatour
14.Stephane Heulot Big Mat-Auber 93
15.Ludovic Turpin Ag2r-Prevoyance
16.Nicolas Jalabert CSC-Tiscali
17.Franck Bouyer Bonjour
18.Vincent Cali Collstrop-Palmans
19.Anthony Morin Credit Agricole
20.Laurent Desbiens Kelme-Costa Blanca
2000
1.Jacky Durand Lotto-Adecco
2.Stephane Barthe Ag2r-prevoyance
3.Anthony Morin Credit Agricole
4.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux
5.Yvon Ledanois La Francaise des Jeux
6.David Moncoutie Cofidis
7.Damien Nazon Bonjour-Toupargel
8.Christophe Agnolutto Ag2r-prevoyance
9.Andy Flickinger Festina
10.David Delrieu Ag2r-prevoyance
11.Cedric Vasseur US Postal Service
12.Claude Lamour Cofidis
13.Guillaume Auger Big Mat-Auber 93
14.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
15.Patrice Halgand Jean Delatour
16.Francois Simon Bonjour-Toupargel
17.Christophe Capelle Big Mat-Auber 93
18.Pascal Herve Polti
19.Pascal Lino Festina
20.Nicolas Vogondy La Francaise des Jeux
1999
1.Cedric Vasseur Credit Agricole
2.Richard Virenque Polti
3.Jean Cyrille Robin La Francaise des Jeux
4.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
5.Francois Simon Credit Agricole
6.Laurent Brochard Festina-Lotus
7.Frederic Bessy Casino
8.Pascal Herve Festina-Lotus
9.Christophe Oriol Casino
10.David Delrieu Casino
11.Fabrice Gougot Casino
12.Frederic Gabriel Home Market-Charleroi
13.David Lefevre Casino
14.Benoit Luminet Besson Chaussures-Nippon
15.Denis Leproux BigMat-Auber 93
16.Sebastien Laroche Besson Chaussures-Nippon
17.Jerome Delbove Cofidis
18.Florent Brard Festina-Lotus
19.Sebastien Hinault Credit Agricole
20.Lylian Lebreton BigMat-Auber 93
1998
1.Laurent Jalabert ONCE
2.Richard Virenque Festina-Lotus
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
4.Christophe Rinero Cofidis
5.Pascal Herve Festina-Lotus
6.Jean Cyrille Robin US Postal Service
7.Luc Leblanc Polti
8.Laurent Madouas Lotto-Mobistar
9.Benoit Salmon Casino
10.Gilles Maignan Mutuelle de Seine et Marne
11.Lylian Lebreton BigMat-Auber 93
12.Philippe Bordenave BigMat-Auber 93
13.Vincent Cali Casino
14.Denis Leproux BigMat-Auber 93
15.Frederic Bessy Casino
16.David Delrieu Mutuelle de Seine et Marne
17.Claude Lamour Mutuelle de Seine et Marne
18.Frederic Delalande Jean Floc´h
19.Christophe Oriol Casino
20.Nicolas Vogondy La Francaise des Jeux
1997
1.Stephane Barthe Casino
2.Frederic Moncassin Gan
3.Philippe Gaumont Cofidis
4.Richard Virenque Festina-Lotus
5.Laurent Brochard Festina-Lotus
6.Gerard Rue Gan
7.Christophe Moreau Festina-Lotus
8.Cedric Vasseur Gan
9.Laurent Roux TVM-Farm Frites
10.Pascal Lino BigMat-Auber 93
11.Didier Rous Festina-Lotus
12.Fabrice Gougot Casino
13.Damien Nazon La Francaise des Jeux
14.Laurent Madouas Lotto-Mobistar
15.Pascal Herve Festina-Lotus
16.Cyrille Saugrain Cofidis
17.Franck Morelle Bridgestone
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux
19.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
20.Francois Simon Gan
1996
1.Laurent Roux TVM-Farm Frites
2.Stephane Heulot Gan
3.Cedric Vasseur Gan
4.Laurent Madouas Motorola
5.Francis Moreau Gan
6.Frederic Moncassin Gan
7.Francois Lemarchand Gan
8.Frederic Guesdon Polti
9.Francois Simon Gan
10.Nicolas Jalabert Mutuelle de Seine et Marne
11.Thierry Gouvenou Aubervilliers 93-Peugeot
12.Jean Philippe Duracka elite
13.Eric Frutoso elite
14.Bruno Thibout Motorola
15.Ronan Pensec Gan
16.Claude Lamour Mutuelle de Seine et Marne
17.Jacky Durand Agrigel-La Creuse
18.Pascal Lino Roslotto-ZG Mobili
19.Christophe Moreau Festina-Lotus
20.Anthony Morin Mutuelle de Seine et Marne
1995
1.Laurent Madouas Castorama
2.Jean Claude Colotti Gan
3.Christophe Moreau Festina-Lotus
4.Gerard Rue Banesto
5.Cedric Vasseur Gan
6.Richard Virenque Festina-Lotus
7.Laurent Brochard Festina-Lotus
8.Philippe Gaumont Castorama
9.Bruno Thibout Castorama
10.Laurent Desbiens Castorama
11.Eddy Seigneur Gan
12.Yvan Martin Festina-Lotus
13.Claude Lamour Mutuelle de Seine et Marne
14.Dominique Arnould Le Groupement
15.Arnaud Pretot Gan
16.Herve Boussard Aubervilliers 93-Peugeot
17.Frederic Pontier Aubervilliers 93-Peugeot
18.Cyrille Saugrain Aubervilliers 93-Peugeot
19.Pascal Derame Gan
20.Stephane Petilleau Castorama
1994
1.Frédéric Moncassin Wordperfect
2.Christophe Capelle Gan
3.Armand de la Cuevas Castorama
4.François Simon Castorama
5.Pascal Lino Festina
6.Richard Virenque Festina
7.Laurent Jalabert O.N.C.E.
8.Laurent Desbiens Castorama
9.Jacky Durand Castorama
10.Emmanuel Magnien Castorama
11.Francisque Teyssier Festina
12.Laurent Brochard Castorama
13.Gérard Rué Banesto
14.Jean-Christophe Bloy Aubervilliers
15.Ronan Pensec Histor
16.Christophe Manin Chazal
17.Franck Pineau Chazal
18.Didier Rous Gan
19.Thierry Claveyrolat Gan
20.Franck Boucanville Catavana
1993
1.Ronan Pensec Histor
2.Thierry Claveyrolat Gan
3.Bruno Cornillet Histor
4.Francisque Teyssier Festina
5.Laurent Jalabert ONCE
6.Gérard Rué Banesto
7.Jacky Durand Castorama
8.Patrice Esnault Chazal
9.Charly Mottet Histor
10.Pascal Lino Festina
11.Hervé Garel Gan
12.Eric Boyer Gan
13.Thierry Laurent Histor
14.Richard Virenque Festina
15.Jean-Pierre Bernard Banesto
16.Laurent Pillon GB-MG boys
17.Emmanuelle Magnien Castorama
18.Jean-Philippe Dojwa Festina
19.Dante Rezze Castorama
20.Philippe Louviot ONCE
1992
1.Thierry Claveyrolat “Z”
2.Christophe Manin R.M.O.
3.Laurent Bézault “Z”
4.Thierry Laurent R.M.O.
5.Luc Leblanc Castorama
6.Pascal Lino R.M.O.
7.Jean-Claude Colotti “Z”
8.Laurent Fignon Gatorade
9.Pascal Lance “Z”
10.Jean-Philippe Dojwa R.M.O.
11.Thierry Marie Castorama
12.Patrice Esnault Chazal
13.Dante Rezze R.M.O.
14.Laurent Jalabert O.N.C.E.
15.Richard Virenque R.M.O.
16.Charly Mottet R.M.O.
17.Roland Leclerc Castorama
18.Armand de las Cuevas Banesto
19.Hervé Garel R.M.O.
20.Eric Caritoux R.M.O.
1991
1.Laurent Jalabert Toshiba
2.Thierry Claveyrolat R.M.O.
3.Patrice Esnault Amaya
4.Gilles Delion Helvetia
5.Armand de la Cuevas Banesto
6.Luc Leblanc Castorama
7.Laurent Biondi Tonton Tapis
8.Laurent Bézault Toshiba
9.Gérard Rué Helvetia
10.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis
11.Remy Hello Jean Floch
12.Jean-Louis Harel Jean Floch
13.Roland Leclerc Amaya
14.Christophe Manin R.M.O.
15.Thierry Laurent R.M.O.
16.Pascal Lino R.M.O.
17.Yvon Madiot R.M.O.
18.Laurent Fignon Castorama
19.Richard Virenque R.M.O.
20.Fabrice Philipot Banesto
1990
1.Gilles Delion Helvetia
2.Jean-Claude Leclercq Helvetia
3.Dominique Arnaud Banesto
4.Pascal Lino R.M.O.
5.Ronan Pensec “Z”
6.Thierry Claveyrolat R.M.O.
7.Christophe Manin R.M.O.
8.Frédéric Vichot Helvetia
9.Laurent Jalabert Toshiba
10.Charly Mottet R.M.O.
11.Laurent Bézault Toshiba
12.Armand de las Cuevas Banesto
13.Gilbert Duclos-Lassalle “Z”
14.Francis Moreau Histor
15.Gérard Rué Castorama
16.Laurent Biondi Histor
17.Pascal Dubois Castorama
18.Marc Madiot Toshiba
19.Pascal Simon Castorama
20.Philippe Louviot Toshiba
1989
1.Bruno Cornillet “Z”
2.Laurent Fignon Système U
3.François Lemarchand “Z”
4.Martial Gayant Toshiba
5.Gérard Rué Système U
6.Dominique Gaigne Histor
7.Pascal Simon Système U
8.Eric Caritoux R.M.O.
9.Fabrice Philipot Toshiba
10.Jean-Claude Bagot R.M.O.
11.Laurent Masson Système U
12.Christophe Lavainne Système U
13.Joël Pelier B.H.
14.Jean-François Bernard Toshiba
15.Eric Boyer “Z”
16.Vincent Barteau Système U
17.Philippe Louviot “Z”
18.Laurent Bézault Toshiba
19.Jérôme Simon “Z”
20.Charly Mottet R.M.O.
1988
1.Jean-François Bernard Toshiba
2.Jérôme Simon “Z”
3.Bruno Wojtinek “Z”
4.Joël Pelier Système U
5.Jean-Claude Leclercq Weinmann
6.Régis Simon R.M.O.
7.Laurent Biondi Toshiba
8.Vincent Lavenu Individueel
9.Yvon Madiot Toshiba
10.Michel Bibollet R.M.O.
11.Gilbert Duclos-Lassalle “Z”
12.Pascal Simon Système U
13.Dante Rezze R.M.O.
14.Gérard Rué Système U
15.Jean-François Rault R.M.O.
16.Bernard Chesneau S.E.F.B.
17.Robert Forest Fagor
18.Loïc Le Flohic “Z”
19.Marc Madiot Toshiba
20.Francis Castaing “Z”
1987
1.Jérôme Simon “Z”
2.Marc Durant B.H.
3.Ronan Pensec “Z”
4.Gilles Sanders Kas
5.Loic Le Flohic “Z”
6.Martial Gayant Système U
7.René Corteggiani U.S.Créteil
8.Jean-René Bernaudeau Fagor
9.Pierre Le Bigaut “Z”
10.Stéphane Guay Reynolds
11.Dominique Lecrocq Hitachi
12.Marc Madiot Système U
13.Eric Magnin Auxerre
14.Jean-François Rault R.M.O.
15.Henri Abadie Fagor
16.Guy Gallopin A.N.C.
17.Bruno Wojtinek “Z”
18.Philippe Chaumontet Peugeot
19.Philippe Bouvatier B.H.
20.Pascal Simon “Z”
1986
1.Pascal Simon Peugeot
2.Jean-François Bernard La Vie Claire
3.Guy Gallopin Kas
4.Alain Bondue Système U
5.Bernard Hinault La Vie Claire
6.Charly Bérard La Vie Claire
7.Pascal Dubois La Vie Claire
8.Bernard Vallet R.M.O.
9.Marc Gomez Reynolds
10.Charly Mottet Système U
11.Pascal Poisson Système U
12.Marc Madiot Système U
13.Philippe Delaurier Hitachi
14.Pierre Le Bigaut R.M.O.
15.Yvon Madiot Système U
16.Jean-Claude Leclercq Kas
17.Jean-Claude Bagot Fagor
18.Ronan Pensec Peugeot
19.Dominique Arnaud Reynolds
20.Laurent Fignon Système U
1985
1.Marc Madiot Renault
2.Pascal Simon Peugeot
3.Bernard Hinault La Vie Claire
4.Frédéric Vichot Skil
5.Francis Castaing Peugeot
6.Martial Gayant Renault
7.Jean-Claude Leclercq Skil
8.Charly Bérard La Vie Claire
9.Charly Mottet Renault
10.Hubert Linard Peugeot
11.Joel Pelier Skil
12.Pierre Bazzo Fagor
13.François Lemarchand Fagor
14.Dominique Garde Skil
15.Jean-Claude Bagot Fagor
16.Bernard Vallet La Vie Claire
17.André Chappuis individueel
18.Ronan Pensec Peugeot
19.Laurent Fignon Renault
20.Jérôme Simon La Redoute
1984
1.Marc Madiot Renault
2.Bernard Hinault La Vie Claire
3.Pascal Simon Peugeot
4.Dominique Arnaud La Vie Claire
5.Charly Mottet Renault
6.Philippe Poissonier Skil
7.Dominique Garde Peugeot
8.Claude Moreau Coop
9.Marc Gomez La Vie Claire
10.Pierre Le Bigaut Coop
11.Robert Alban La Redoute
12.Gilbert Duclos-Lassale Peugeot
13.Pierre Bazzo Coop
14.Guy Gallopin Skill
15.Alain Vigneron La Via Claire
16.Laurent Fignon Renault
17.Jacques Michaud Coop
18.Bruno Wojtinek Renault
19.Hubert Linard Peugeot
20.Eric Caritoux Skil
1983
1.Patrick Clerc Sem
2.Marc Gomez Wolber
3.Dominique Arnaud Wolber
4.Michel Larpe Pelussin
5.Rene Bittinger Sem
6.Jean-René Bernaudeau Wolber
7.Christian Seznec Wolber
8.Pascal Jules Renault
9.Maurice Le Guilloux Renault
10.Marc Madiot Renault
11.Philippe Lauraire La Redoute
12.Jacques Michaud Coop
13.Bernard Hinault Renault
14.Laurent Fignon Renault
15.Eric Dall’Armellina Sem
16.Christian Jourdan La Redoute
17.Jean-Louis Gauthier Coop
18.Patrick Bonnet Wolber
19.Charly Bérard Renault
20.Philippe Chevalier Renault
1982
1.Bernard Hinault Renault
2.Jean-Rene Bernaudeau Peugeot
3.Rene Bittinger Sem
4.Pascal Simon Peugeot
5.Bernard Vallet La Redoute
6.Marc Gomez Wolber
7.Régis Clère Coop
8.Jacques Michaud Coop
9.Pierre-Henri Menthéour Coop
10.Laurent Fignon Renault
11.Jean-François Rodriguez Renault
12.Maurice Le Guilloux Renault
13.Robert Alban La Redoute
14.Christian Seznec Wolber
15.Dominique Gaigne Renault
16.Philippe Leleu Wolber
17.André Chappuis Sem
18.Jean-Louis Gauthier Coop
19.Piuerre-Raymond Villemiane Wolber
20.Dominique Arnaud Wolber
1981
1.Régis Ovion Puch
2.Charly Bérard Renault
3.Bernard Vallet La Redoute
4.Joël Gallopin Miko
5.Gilbert Duclos-Lassale Peugeot
6.Roger Legeay Peugeot
7.Pascal Simon Peugeot
8.Serge Beucherie Sem
9.Jean-Francois Pescheux La Redoute
10.Hubert Linard Peugeot
11.Patrice Thevenard Miko
12.Jacques Michaud Sem
13.Bernard Becaas Renault
14.Jaqcues Bossis Peugeot
15.Maurice Le Guilloux Renault
16.Jean-Louis Gauthier Miko
17.Francis Castaing Peugeot
18.Dominique Sanders Sem
19.Pierre-Raymond Villemiane Renault
20.Dominique Arnaud Puch
1980
1.Bernard Hinault Renault
2.Bernard Thevenet Teka
3.Jean-Philippe Pipart La Redoute
4.Jean-René Bernaudeau Renault
5.Hubert Linard Peugeot
6.Michel Laurent Peugeot
7.Raymond Martin Miko
8.Jean Chassang Puch
9.Charly Bérard Puch
10.Christian Levavasseur Miko
11.Gildas Le Menn La Redoute
12.Christian Seznec Miko
13.Frédéric Brun Peugeot
14.Patrick Bonnet Renault
15.Yvon Bertin Renault
16.Marcel Tinazzi Peugeot
17.Maurice Le Guilloux Renault
18.Christian Poirier La Redoute
19.Christian Muselet La Redoute
20.Robert Alban La Redoute
1979
1.Pierre Raymond Villemiane Renault
2.Jean Chassang Renault
3.Roland Berland Renault
4.Bernard Hinault Renault
5.Mariano Martinez La Redoute
6.Maurice Le Guilloux Renault
7.Patrick Bonnet Flandria
8.René Bittinger Flandria
9.Pierre Bazzo La Redoute
10.André Chalmel Renault
11.Raymond Martin Miko
12.Jean-François Pescheux La Redoute
13.Dominique Sanders Teka
14.Christian Seznec Miko
15.Jean-René Bernaudeau Renault
16.Bernard Becaas Renault
17.Bernard Vallet Miko
18.Jacques Osmont Carlos
19.Alain Meslet Fiat
20.Gilbert Lelay Fiat
1978
1.Bernard Hinault Renault
2.Jean-René Bernaudeau Système U
3.Gilbert Chaumaz Renault
4.Jacques Bossis Peugeot
5.Pierre Raymond Villemiane Renault
6.Mariano Martinez La Redoute
7.Marcel Tinazzi Peugeot
8.Yvon Bertin Renault
9.Roland Berland Renault
10.André Chalmel Renault
11.Bernard Becaas Renault
12.Christian Muselet La Redoute
13.Christian Seznec Miko
14.Régis Ovion Peugeot
15.Yves Hézard Peugeot
16.René Bittinger Miko
17.Michel Laurent Peugeot
18.Raymond Martin Miko
19.Bernard Vallet Miko
20.Hubert Mathis Miko
1977
1.Raymond Poulidor Miko
2.Robert Bouloux Fiat
3.Sylvain Vasseur Gitane
4.Antoine Guttierez Lejeune
5.Roger Legeay Lejeune
6.Eric Lalouette Lejeune
7.André Mollet Maes Pils
8.Raymond Delisle Miko
9.Hubert Arbes Gitane
10.Patrick Busolini Miko
11.Charly Rouxel Miko
12.Maurice Le Guilloux Miko
13.Christian Poirier Lejeune
14.Eugène Plet Lejeune
15.Jean-Luc Molinèris Fiat
16.André Chalmel Gitane
17.Jean Chassang Gitane
18.Gilbert Chaumaz Gitane
19.Bernard Hinault Gitane
20.Robert Mintkiewicz Gitane
1976
1.Bernard Hinault Gitane
2.Raymond Delisle Peugeot
3.Bernard Thevenet Peugeot
4.Pierre Bazzo Lejeune
5.Yves Hézard Gan
6.Mariano Martinez Lejeune
7.Raymond Martin Gitane
8.Régis Ovion Peugeot
9.Robert Alban Gan
10.Yvon Bertin Gan
11.Jacques Esclassan Peugeot
12.Ferdinand Julien Lejeune
13.Pascal Simon Peugeot
14.Pierre Raymond Villemiane Gitane
15.Bernard Bourreau Peugeot
16.Raymond Poulidor Gan
17.Michel Laurent Miko
18.Jean Chassang Gitane
19.Christian Seznec Gan
20.Maurice Le Guilloux Gitane

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

2013
1 Patrick Konrad Oostenrijk
2 Toms Skujins Letland
3 Adam Yates Gr.Brit.
4 Dylan Van Baarle Nederland
5 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
6 Simon Yates Gr.Brit.
7 Julian Alaphilippe Frankrijk
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Clement Chevrier Frankrijk
10 Bakhtiyar Kozhatayev Kazakstan
11 Ruben Fernandez Spanje
12 Jasha Suetterlin Duitsland
13 Daniil Fominykh Kazakstan
14 Oskar Svendsen Noorwegen
15 Davide Formolo Italië
16 Heiner Rodrigo Parra Bustamante Colombia
17 Gavin Mannion V.S.A.
18 Tilegen Maidos Kazakstan
19 Adam Phelan Australië
20 Pierre Gouault Frankrijk

2012
1 Alexey Lutsenko Kazakstan
2 Patrick Konrad Oostenrijk
3 Sergei Pomoshnikov Rusland
4 Jan Polanc Slovenië
5 Juan Ernesto Chamorro Chitan Colombia
6 Lawrence Warbasse V.S.A.
7 Tobias Ludvigsson Zweden
8 Jay McCarthy Australië
9 Silvan Dillier Zwitserland
10 Havard Blikra Noorwegen
11 Warren Barguil Frankrijk
12 Natnael Berhane Eritrea
13 Mattia Cattaneo Italië
14 Sergey Chernetski Rusland
15 Ian Boswell V.S.A.
16 Gennady Tatarinov Rusland
17 Daan Olivier Nederland
18 Tim Wellens België
19 Evert Alexander Rivera Colombia 
20 Eduardo Sepulveda Argentinië
2011
1 Matthias Allegaert Ovyta België
2 Tim De Clercq Soenens België
3 Johan Chaves Café de Colombia Colombia
4 Cristiano Monguzzi Casati Italië
5 Ramon Sinkeldam Rabobank Nederland
6 David Boily Spidertech Canada
7 Axel Domont Chambéry Frankrijk
8 Jasper Stuyven Bontrager België
9 Mattia Cattaneo Trevigiani Italië
10 Kanstantsin Klimiankou Astana Witrusland
11 Jacob Rathe Chipotle VSA
12 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
13 Vegard Stake Laengen Team Joker Noorwegen
14 Stefano Locatelli Colpack Italië
15 Warren Barguil Lanester 56 Frankrijk
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Vincenzo Ianniello Caparrini Italië
18 Michael Rodriguez Café de Colombia Colombia
19 Louis Verhelst WSC Menen België
20 Jetse Bol Rabobank Nederland
2010
1 Nairo Quintana Rojas Coldeportes Colombia
2 Andrew Talansky Chipotle VSA
3 Jarlinson Pantano Coldeportes Colombia
4 Tom-Jelte Slagter Rabobank Nederland
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 Romain Bardet Chambery Frankrijk
7 Thomas Bonnin Albi V.S. Frankrijk
8 Michael Matthews Jayco Australië
9 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
10 Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11 David Roesch Atlas BRD
12 Gregory Brenes Obando Burgos Costa Rica
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Yannick Eijssen Eijssen België
15 Higinio Fernandez Suarez Orbea Spanje
16 Nelson Oliveira Livestrong Portugal
17 Marek Canecky Podbrezova Slovakije
18 Chris Butler B.M.C. VSA
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Sergej Fuchs Rabobank BRD
4 Jaco Venter Marco Polo ZAf
5 Michel Kreder Rabobank Nederland
6 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
7 Peter Stetina Garmin VSA
8 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
9 Andrei Krasilnikau A.S.Aigle Witrusland
10 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
11 Romain Beney Atlas Zwitserland
12 Tony Gallopin Auber Frankrijk
13 Alexander Prishpetny Itera Rusland
14 John Darwin Atapuma Aguardientes Colombia
15 Julien Berard Chambery Frankrijk
16 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
17 Arthur Vichot Roanne Frankrijk
18 Jan Tratnik Radenska Slovenië
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Kirk Carlsen Garmin VSA
2008
1 Jan Bakelants Beveren 2000 België
2 Rui Costa Benfica Portugal
3 Arnold Jeannesson Aubervilliers Frankrijk
4 Jerome Coppel Francaise Frankrijk
5 Andrei Amador Lizarte Costa Rica
6 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
7 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
8 Jarlinson Pantano Pasion Colombia
9 Damiano Caruso Grassi Italië
10 Peter Stetina Garmin VSA
11 Kristjan Koren Perutnina Slovenië
12 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
13 Sergei Fuchs 3C-Gruppe BRD
14 Anthony Roux Francaise Frankrijk
15 Thomas Peterson Garmin VSA
16 Simon Geschke KEDBianchi BRD
17 Rein Taaramae Cofidis Estland
18 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
19 Cyril Gautier Armor Frankrijk
20 Herberts Pudans Dynatek Letland
2007
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Patrice Halgand Agricole Frankrijk
3 Guillaume Levarlet Aubervilliers Frankrijk
4 Nicholas Roche Agricole Ierland
5 Andreas Muller RSV Berlin BRD
6 Marcel Beima T-Mobile Nederland
7 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
8 Bauke Mollema Rabobank Nederland
9 Beat Zberg Gerolstein Zwitserland
10 Johann Tschopp Bouygues Zwitserland
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Hubert Schwab Quickstep Zwitserland
13 Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
14 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
15 Giovanni Visconti Quickstep Italië
16 Stijn De Volder Discovery België
17 Cyrille Gautier Armor Frankrijk
18 David Lelay Armor Frankrijk
19 Andreas Kappes RSV Berlin BRD
20 Leonardo Duque Cofidis Colombia
2006
1 Dominique Rollin VC Roubaix Canada
2 Christophe Diguet VC Nantes Frankrijk
3 Jerome Bonnace Fenioux Frankrijk
4 Jonathan Dayus VC Nantes GBr
5 Nicolas Reynaud V.C.Aix Frankrijk
6 Mickael Szkolnik Albi V.S. Frankrijk
7 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan
8 Brad Huff TIAA-CREF VSA
9 Gil Suray Team Storez België
10 Yannick Marie Gascogne Frankrijk
11 Michael Lange TIAA-CREF VSA
12 Tomasz Kaszuba UC Artix Polen
13 Ger Soepenberg Fondas P3 Nederland
14 Mederic Clain VC Roubaix Frankrijk
15 Steven De Decker Soenens België
16 Marcin Slezak Montauban Polen
17 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
18 Nicolas Rousseau Equipe de Poursuite Frankrijk
19 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
20 Gilles Tanguy Marmande Frankrijk
2005
1 John Gadret Jartazi Frankrijk
2 Simon Collard Nat.selectie België
3 Anthony Van Den Berghe Nat.selectie België
4 Jose Antonio Pecharroman Quickstep Spanje
5 Carl Naibo Jean Floch Frankrijk
6 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
7 Samuel Plouhinec Jean Floch Frankrijk
8 Luis Perez Rodriguez Cofidis Spanje
9 Remy Di Gregorio Francaise Frankrijk
10 Benoit Salmon Agritubel Frankrijk
11 Francesco Bellotti Agricole Italië
12 Preben Van Hecke Lotto België
13 Julien Mazet Auberville Frankrijk
14 Kevin Maene Nat.selectie België
15 Cristian Moreni Quickstep Italië
16 Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
17 Preben Duchateau Nat.selectie België
18 Jonathan McCarty Discovery VSA
19 Michael Lange TIAA-CREF VSA
20 Leonardo Duque Jartazi Colombia
2004
1 Ben Cramers België
2 Norman Meerkerke Nederland
3 Joos Groen Nederland
4 Mike Alloo Nederland
5 Serge Joos België
6 Tom Maes België
7 Piet Jochems België
8 Gideon De Jong Nederland
9 Markus Runggaldier Italië
10 Gerald Lavalard Frankrijk
11 Wouter Van Mechelen België
12 Gregor Zajc Slovenië
13 Jean-Claude Lebeau België
14 Nicolai Baiolet België
15 Thomas Dekker Nederland
16 Francesco Secchiari Italië
17 Giuseppe Clara Italië
18 Vincent Rouchon Frankrijk
19 Wannes Maertens Canada
20 Tim Van De Zande Nederland
2003
1 Rodrigo Gonzalez Mexico
2 Ivan Zamorano Mexico
3 Michal Prusa Tsjechië
4 Alexey Esin Rusland
5 Magnus Backstedt Zweden
6 Mathijs Loohuis Nederland
7 Franco Marvulli Zwitserland
8 Jiri Novak Tsjechië
9 Tino Haakman Nederland
10 Sergio Marinangeli Italië
11 Jaaron Poad Nieuw-Zeeland
12 Viktor Panaev Rusland
13 Andy Jacques-Mayne VSA
14 Oscar Mason Italië
15 Frank Van Dulmen Nederland
16 Tomas Vokrouhlik Tsjechië
17 Fabio Montenegro Colombia
18 Michael Randin Zwitserland
19 Simone Mori Italië
20 Arne Hassink Nederland
2002
1.Aitor Silloniz Euskaltel Spanje
2.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
3.Samuel Dumoulin Jean Delatour Frankrijk
4.Pierrick Fedrigo Credit Agricole Frankrijk
5.David Munoz Kelme Spanje
6.Kevin De Weert Rabobank Belgium
7.Pieter Weening Rabobank Nederland
8.Jimmy Engoulvent Bonjour Frankrijk
9.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
10.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
11.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet Oekraïne
12.Egoi Martinez Euskaltel Spanje
13.Inaki Isasi Euskaltel Spanje
14.Jure Golcer Perutnina Slovenia
15.Vladislav Borisov Nat.selectie Rusland
16.Anthony Charteau Bonjour Frankrijk
17.Mauricio Ardila Marlux Colombia
18.Filippo Pozzato Mapei Quickstep Italia
19.Christophe Laurent Jean Delatour Frankrijk
20.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep Duitsland
2001
1.Kevin Hulsmans Mapei-Quickstep Belgium
2.Inaki Isasi Euskaltel Orbea Spanje
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Sven Teutenberg Festina Specialized Duitsland
5.Pablo Lastras Banesto Pinarello Spanje
6.Gorka Gonzalez Euskaltel Orbea Spanje
7.Juan Miguel Cuenca Kelme Spanje
8.Sébastien Talabardon Big Mat Frankrijk
9.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
10.Marlon Perez Orbitel Colombia
11.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italia
12.Carlos Garcia Kelme Spanje
13.Florent Brard Festina Frankrijk
14.Denis Menchov Banesto Pinarello Rusland
15.Evgeny Petrov Mapei-Quickstep Rusland
16.Stéphane Heulot Big Mat Frankrijk
17.Jesus Manzano Kelme Spanje
18.Angel Luis Casero Festina Spanje
19.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
20.Benoît Poilvet Crédit Agricole Frankrijk
2000
1 Kim Kirchen Montegrappa Luxemburg
2 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
3 Bjorn Hoeben Tegeltoko Nederland
4 Andreas Muller Frankfurt BRD
5 Tom Boonen Groeninge België
6 Stefan Adamsson Crescent Zweden
7 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
8 Samuel Dumoulin V.C.Lyon Frankrijk
9 Michele Scarponi G.S.Zalf Italië
10 Thomas Voeckler Vendee U Frankrijk
11 Lionel Georget Mantes Frankrijk
12 Raphael Bastin Pesant België
13 Samuel Rouyer Nat.selectie Frankrijk
14 Bram Tankink Tegeltoko Nederland
15 Camille Bouquet Mantes Frankrijk
16 Jurgen Van Loocke Groeninge België
17 Andy Cappelle Lombarden België
18 Lars Breiseth Ringerike Noorwegen
19 Charles Dionne Volkswagen Canada
20 Jonas Ljungblad Crescent Zweden
1999
1.Sandro Güttinger Nat.selectie Zwitserland
2.Sergei Iakovlev Besson Kazakstan
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker V.C.Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
2.Vincent Cali Agrigel Frankrijk
3.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
4.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
5.Brice Bouniot Casino Frankrijk
6.Ivan Basso Nat.selectie Italië
7.Christian Vandevelde Nat.selectie V.S.A.
8.Lizuarte Martins Nat.selectie Portugal
9.Roland Maurer Nat.selectie Oostenrijk
10.Pierrick Gillereau Jean Floch Frankrijk
11.Matthias Kern Nat.selectie Zwitserl.
12.Christophe Morel Nat.selectie Frankrijk
13.Salvador Barriga Nat.selectie Mexico
14.Christian Trafelet Nat.selectie Zwitserland
15.David Sipocz Nat.selectie Hongarije
16.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Matthew Meaney Nat.selectie Australië
19.Lauri Aus Mutuelle Estland
20.Toni Tauler Nat.selectie Spanje
1995
1.Philippe Bordenave Blagnac
2.Thierry Bricaud Vendée U
3.Jean-Yves Duzellier ASPTT Mulhouse
4.Damien Nazon Vendée U
5.Laurent Lefèvre Wasquehal
6.Xavier Vadrot ASPTT Paris
7.Christophe Agnolutto ASPTT Paris
8.Anthony Morin Aubervilliers
9.Stéphane Conan Bernard Sport
10.Grégoire Balland ASPTT Metz
11.Grégory Barbier Wasquehal
12.Eric Frutoso Mantes
13.Christophe Faudot Vendée U
14.Jean-François Laffilée VCL Aisne
15.Xavier Jan Côte Armor
16.Erwan Jan ASPTT Paris
17.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63
18.Denis Leproux VCL Aisne
19.Eric Beaune V.C.Rouen
20.Michel Lallouët Bernard Sport
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
3.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
4.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
5.Alain Van der Borght Nat.selectie België
6.Steve De Wolf Nat.selectie België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
9.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
10.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
11.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Michel Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Fabrice Naessens Nat.selectie België
2.Slawomir Krawzyck Corbeil Polen
3.Francis Roger Bic Frankrijk
4.Thierry Gouvenou La Poste Frankrijk
5.Olaf Lurvik Bic Noorwegen
6.Pascal Chanteur Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Chavant V.C.Vaulx Frankrijk
8.Nigel Perry Nat.selectie Australië
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Jean-Pierre Delphis V.C.Vaulx Frankrijk
11.Loic Le Flohic Wasquehal Frankrijk
12.Gunther Nauwelaerts Nat.selectie België
13.Pierre Dewailly Wasquehal België
14.Daniel Devry Nat.selectie België
15.William Pérard V.C.Roubaix Frankrijk
16.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
17.Mario De Clercq Nat.selectie België
18.Daniel Dubreuil Corbeil Frankrijk
19.Christophe Faudot La Poste Frankrijk
20.Pierre-Henri Menthéour Nat.selectie Frankrijk
1989
1 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
2 Marc Meilleur CSM Persan Frankrijk
3 Ivan Cerioli Nat.selectie Italië
4 Steven De Neef Nat.selectie België
5 Mark James Nat.selectie Gr.Brit.
6 Roger Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
7 Erik Bos Nat.selectie Nederland
8 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
9 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Laurent Dufaux Nat.selectie Zwitserland
11 Gino Bos Nat.selectie België
12 Laurent Pillon A.C.B.B. Frankrijk
13 Eric Pichon V.C.Lyon Frankrijk
14 Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
15 Camillo Passera Nat.selectie Italië
16 Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
17 Daniel Wyder Nat.selectie Zwitserland
18 Djamolidin Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
1988
1 Volker Diehl Schwinn BRD
2 Stan Tourne Sigma België
3 Hansruedi Marki Panasonic Zwitserland
4 Bruno Holenweger Isotonic Zwitserland
5 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
6 Roland Gunther Schwinn BRD
7 Anthony Doyle Ever Ready GBr
8 Luc Colijn A.D.R. België
9 Charly Mottet Systeme U Frankrijk
10 Rolf Golz Superconfex BRD
11 Andreas Walzer Nat.selectie B.R.D.
12 Rudy Dhaenens P.D.M. België
13 Gino Primo Nat.selectie België
14 Arnolds Udris Nat.selectie U.S.S.R.
15 Michael Marcussen Nat.selectie Denemarken
16 Marc Macharis Nat.selectie België
17 Adriano Baffi Gis Italië
18 Peter Van Petegem Nat.selectie België
19 Johan Lammerts Toshiba Nederland
20 Kim Eriksen Pepsi Cola Denemarken
1987
1 Uwe Bolten Nat.selectie B.R.D.
2 Stefan Steinweg Nat.selectie B.R.D.
3 Werner Stutz Nat.selectie Zwitserland
4 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
5 Didi Ruegg Nat.selectie Zwitserland
6 Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
7 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
8 Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
9 Michel Legrand Nat.selectie Nederland
10 Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
11 Dainis Grantisch Nat.selectie U.S.S.R.
12 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
13 Philippe Louviot Z-Peugeot Frankrijk
14 Pascal Poisson Systeme U Frankrijk
15 Giovanni Lombardi Nat.selectie Italia
16 Frederic Magné Nat.selectie Frankrijk
17 Othmar Hafliger Toshiba Zwitserland
18 Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
19 Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
20 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
1986
1.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
2.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
3.Claude Carlin La Poste Frankrijk
4.Dante Rezze V.C.V.V. Frankrijk
5.Benjamin Van Itterbeeck Nat.selectie België
6.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
7.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
8.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
9.Hervé Desriac La Poste Frankrijk
10.Stephen Swart Bic Nieuw-Zeeland
11.Bruno Bruyère Nat.selectie België
12.Alejandro Munoz Nat.selectie Spanje
13.Jean-Marie Angelotti La Poste Frankrijk
14.Vincent Thorey Wasquehal Frankrijk
15.Johan Museeuw Nat.selectie België
16.Xavier Cordayeda Nat.selectie Spanje
17.Philippe Galvez V.C.V.V. Frankrijk
18.Laurent Masson A.C.B.B. Frankrijk
19.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Marino Verardo A.C.B.B. Frankrijk
1985
1.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver Nat.selectie België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard Nat.selectie Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay Nat.selectie Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado Nat.selectie Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
1984
1 Volker Diehl Nat.selectie B.R.D.
2 Dieter Thurau Nat.selectie B.R.D.
3 Anthony Doyle Nat.selectie Groot-Brittannië
4 Hans Hendrik Oersted Nat.selectie Denemarken
5 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
6 Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
7 Tommy Post Nat.selectie Nederland
8 Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
9 Dan Frost Nat.selectie Denemarken
10 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
12 Stephan Joho Nat.selectie Zwitserland
13 Jorgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
14 Johan Bruyneel Nat.selectie België
15 Patrice Esnault Nat.selectie Frankrijk
16 Dominique Gaigne Renault Frankrijk
17 Kurt Onclin Nat.selectie België
18 Rudy Ceyssens Nat.selectie België
19 Fredy Schmidtke Nat.selectie B.R.D.
20 Dean Woods Nat.selectie Australië
1983
1 Danny Clark Fangio Australië
2 Roman Hermann Maredo Lichtenstein
3 Etienne De Wilde La Redoute België
4 Stan Tourne Nat.selectie België
5 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6 Urs Freuler Atala Zwitserland
7 Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
8 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gerd Frank Nat.selectie Denemarken
10 Soren Lilholt Nat.selectie Denemarken
11 Werner Betz Maredo BRD
12 Lars Otto Olsen Nat.selectie Denemarken
13 Tullio Cortinovis Nat.selectie Italië
14 Gary Wiggins Aernoudt Australië
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
16 Peter Hermann Maredo Lichtenstein
17 Claude Moreau Coop Frankrijk
18 Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
19 Alexander Romanov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Dieter Thurau Del Tongo BRD
1982
1.Bruno Cornillet Nat.selectie Frankrijk
2.Kim Andersen Coop Denemarken
3.Greg Lemond Renault V.S.A.
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Tom Broznowski Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
9.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
10.Philippe Louviot Nat.selectie Frankrijk
11.Davis Phinney Nat.selectie V.S.A.
12.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten Nat.selectie V.S.A.
14.Siegfried Hekimi Eorotex Zwitserland
15.Thurlow Rogers Nat.selectie V.S.A.
16.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Chris Carmichael Nat.selectie V.S.A.
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Yvon Bertin Coop Frankrijk
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Vanderaerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Pascal Jules Seat Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
14.Jaime Villamajo Seat Spanje
15.Antonio Esparza Seat Spanje
16.Pascal Campion La Redoute Frankrijk
17.René Bittinger Skil Frankrijk
18.Thierry Barrault La Redoute Frankrijk
19.Juan Carlos Alonso Seat Spanje
20.Dominique Le Bon La Redoute Frankrijk
1978
1.Rafael Tolosa Nat.selectie Colombia
2.Stephen Roche Michelin Ierland
3.Régis Clère Mavic Frankrijk
4.Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
5.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic Frankrijk
7.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
10.Acacio da Silva Nat.selectie Portugal
11.Jean-Paul Lebris Nat.selectie Frankrijk
12.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
13.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
14.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
15.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
16.Alberto Coelho Nat.selectie Portugal
17.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
18.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag Zwitserland
20.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
1977
1.Joël Gallopin Frankrijk
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Romanu Vasile Roemenië
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Michal Klasa Tsjechoslovakije
6.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Vladimir Osokin Sovjet-Unie
10.Jan Brzezny Polen
11.Czeslaw Lang Polen
12.Siegbert Schmeisser D.D.R.
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Mircea Romascanu Roemenië
15.Bernd Drogan D.D.R.
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Gerhard Lauke D.D.R.
18.Zenon Zajac Sovjet-Unie
19.Jean-Pierre Bouteille Frankrijk
20.Karl-Dieter Diers D.D.R.
1976
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton Nat.selectie Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière Nat.selectie Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1975
1.Herman Ponsteen Nat.selectie Nederland
2 Jacques Stablinski Flandres-Artois Frankrijk
3 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4 Bernard Osmont Normandie Frankrijk
5 Sylvain Blandon Dauphiné Frankrijk
6 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
7 Herve Inaudi Dauphiné Frankrijk
8 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
9 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit.
10 Raoul Rauline Normandie Frankrijk
11 Michel Le Denmat Bretagne Frankrijk
12 Christian Jourdan Aquitaine Frankrijk
13 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14 Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15 Thierry Grandsire Picardie Frankrijk
16 Daniel Yves Bottazzi Lyonnais Frankrijk
17 Louis Le Bon Bretagne Frankrijk
18 Pierre Bazzo Aquitaine Frankrijk
19 Rene Bittinger Alsace Frankrijk
20 Bernard Badin Normandie Frankrijk
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Jozef Gijsemans België
3.José-Enrique Martinez-Heredia Spanje
4.Stanislaw Szozda Polen
5.Marc Renier België
6.Janusz Kowalski Polen
7.Bernt Johansson Zweden
8.Tord Filipsson Zweden
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.Bill Nickson Groot-Brittannië
15.Willi Matusiak Polen
16.Wim Kelleneers Nederland
17.Joe Waugh Groot-Brittannië
18.Jan Dvorak Tsjechoslovakije
19.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
20.Rudi Schiffner D.D.R.
1973
1.Bernard Bourreau Frankrijk
2.Gianbattista Baronchelli Italië
3.André Corbeau Frankrijk
4.Patrick Béon Frankrijk
5.Georges Talbourdet Frankrijk
6.Michel Demore Frankrijk
7.Wolfgang Steinmayr Oostenrijk
8.Iwan Schmidt Zwitserland
9.Philippe Bodier Frankrijk
10.Joël Hauvieux Frankrijk
11.Jurgen Kraft Duitsland
12.Johann Ruch Duitsland
13.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
14.José Enrique Martinez Heredia Spanje
15.Abelardo Rios Osorio Colombia
16.Jean-Pierre Hannotin Frankrijk
17.Jean-Paul Richard Frankrijk
18.Luis Hernan Diaz Villegas Colombia
19.Roland Salm Zwitserland
20.Alain Meunier Frankrijk


1972
1 Andre Corbeau Poitou Frankrijk
2 Alain Meslet Longjumeau Frankrijk
3 Raymond Martin Ant.Berny Frankrijk
4 Patrick Beon A.C.B.B. Frankrijk
5 Thorleif Andresen Nat.selectie Noorwegen
6 Jean-Pierre Guitard A.C.B.B. Frankrijk
7 Wolfgang Steinmayr Nat.selectie Oostenrijk
8 Francesco Moser Nat.selectie Italië
9 Claude Aiguesparses A.C.B.B. Frankrijk
10 Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
11 Luciano Borgognoni Nat.selectie Italië
12 Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
13 Daniel Leveau Ant.Berny Frankrijk
14 Gaetano Baronchelli Nat.selectie Italië
15 Alain Cigana Bouscat Frankrijk
16 Jean-Paul Richard Longjumeau Frankrijk
17 Roland Smet Pays Loire Frankrijk
18 Freddy Maertens Nat.selectie België
19 Magne Orre Nat.selectie Noorwegen
20 Hans Lutz Nat.selectie West-Duitsland


1971
1.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
2.Francesco Moser Nat.selectie Italië
3.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.Karl Koslar Nat.selectie B.R.D.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
8.Jürgen Kraft Nat.selectie B.R.D.
9.Michel Le Denmat Nat.selectie Frankrijk
10.Staf Hermans Nat.selectie België
11.Alain Bernard Nat.selectie Frankrijk
12.Ottokar Ocinsev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jacques Esclassan Nat.selectie Frankrijk
14.Jos Helsen Nat.selectie België
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
17.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
18.André Corbeau Puteaux Frankrijk
19.Martin Martigniène Créteil Frankrijk
20.Maurice Morvan Nat.selectie Frankrijk
1970
1.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
2.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
3.Francesco Moser Nat.selectie Italië
4.Joël Millard Puteaux Frankrijk
5.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
6.Charles Kindelberger Nat.selectie Frankrijk
7.Yves Hézard Puteaux Frankrijk
8.Enzo Mattioda A.C.B.B. Frankrijk
9.Giuseppe Perletto Nat.selectie Italië
10.Désiré Desesquelles Puteaux
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Paul Ravel Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-Marie Médaille Bleus Frankrijk
14.Daniel Sanquer Créteil Frankrijk
15.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
16.Peter Vonhof Nat.selectie B.R.D.
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Robert Chardon Nat.selectie Frankrijk
19.Cees Stam Nat.selectie Nederland
20.Alain Bellouis Nat.selectie Frankrijk
1969
1 Jean-Pierre Parenteau Poitou Frankrijk
2 Gerard Swertvaeger Audemer Frankrijk
3 Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
4 Gerard Briend A.C.B.B. Frankrijk
5 Pierre Quentin A.C.B.B. Frankrijk
6 Marcel Duchemin Gitane Frankrijk
7 Guy Maingon U.S.F.B. Frankrijk
8 Jean-Pierre Danguillaume S.C.Nice Frankrijk
9 Jean-Jacques Cornet A.C.B.B. Frankrijk
10 Jean-Pierre Livet A.C.B.B. Frankrijk
11 Alain Bellouis U.S.F.B. Frankrijk
12 Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
13 Patrick Charron Terrot Frankrijk
14 Hugo Schaer Nat.selectie Zwitserland
15 Roland Schaer Nat.selectie Zwitserland
16 Adri Duijker Nat.selectie Nederland
17 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
18 Bernard Dupuch Gitane Frankrijk
19 Christian Plancon U.S.F.B. Frankrijk
20 Jean-Pierre Monsere Nat.selectie Belgium
1968
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Bernard Thevenet Frankrijk
3.Roger De Vlaeminck België
4.Fabrizio Fabbri Italië
5.Lucien Van Impe België
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1 Christian Robini Frankrijk 
2 Robert Bouloux Frankrijk 
3 Derek Harrison Gr.Brit.
4 Constantino Conti Italië
5 Cyrille Guimard Frankrijk 
6 Jose Gomez Lucas Spanje 
7 Fedor Den Hertog Nederland
8 Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
9 Arturo Pecchielan Italië
10 Rini Wagtmans Nederland 
11 Georges Pintens België
12 Walter Ricci Frankrijk 
13 Claude Guyot Frankrijk 
14 Mario Giaccone Italië
15 Vittorio Marcelli Italië
16 Jiri Hava Tsjechoslovakije
17 Jose Alba Spanje
18 John Schepers Nederland 
19 Piet Tesselaar Nederland
20 Pavel Konecny Tsjechoslovakije
1966
1.José Samyn Flandres Artois Frankrijk
2.Paul Maes S.C.Nice Frankrijk
3.Walter Ricci U.S.Créteil Frankrijk
4.Robert Bouloux A.C.B.B. Frankrijk
5.Jos De Schoenmaecker Nat.selectie België
6.Jean-Pierre Ducasse U.S.Créteil Frankrijk
7.Derek Harrison Nat.selectie Gr.Brit.
8.Willy Vanneste Nat.selectie België
9.Bernard Guyot U.S.Créteil Frankrijk
10.Frans Van De Ruit Amstel Nederland
11.Peter Chisman Nat.selectie Gr.Brit.
12.Roland Berland A.C.B.B. Frankrijk
13.Mino Denti Nat.selectie Italië
14.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
15.Harry Steevens Amstel Nederland
16.José Gomez Lucas Nat.selectie Spanje
17.René Maertens Nat.selectie België
18.André Anselme Peugeot Frankrijk
19.Pierre Puccianti A.C.B.B. Frankrijk
20.Jean Vidament U.S.Créteil Frankrijk
1965
1.José Manuel Lopez Rodriguez Spanje
2.Jean Dumont Frankrijk
3.Mariano Diaz Spanje
4.Charly Grosskost Frankrijk
5.Albert Herger Zwitserl.
6.Maurice Iziers Frankrijk
7.Théophile Tona Frankrijk
8.Leslie West Gr.Brit.
9.Roland Zollinger Zwitserl.
10.Winfried Peffgen B.R.D.
11.André Bayssière Frankrijk
12.Julien De Locht België
13.Georges Pintens België
14.Harry Steevens Nederland
15.André Abry Frankrijk
16.Jorge Marine Spanje
17.Evert Dolman Nederland
18.Giovanni Corradini Italië
19.Frank Ouwerkerk Nederland
20.Gerard Koel Nederland
1964
1.Felice Gimondi Nat.selectie Italia
2.Gines Garcia Licor 43 Spanje
3.Désiré Letort A.C.B.B. Frankrijk
4.Antonio Tous Licor 43 Spanje
5.Christian Raymond A.C.B.B. Frankrijk
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Jozef Beker Nat.selectie Polen
8.Jan Kudra Nat.selectie Polen
9.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
10.Ryszard Zapala Nat.selectie Polen
11.Mariano Diaz Licor 43 Spanje
12.Mario Martinozzo Nat.selectie Italia
13.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Georges Chappe Mercier Frankrijk
15.Jozef Valencic Nat.selectie Yougoslavia
16.Mario Massi Nat.selectie Italia
17.Bob Addy Nat.selectie Gr.Brit.
18.Antonio Albonetti Nat.selectie Italia
19.Antonio Blanco Licor 43 Spanje
20.José Quesada Licor 43 Spanje
1963
1 Lucien Aimar Frankrijk
2 Raymond Delisle Frankrijk
3 Marcello Mugnaini Italië
4 Kamiel Vyncke België
5 Andre Zimmermann Frankrijk
6 Rolf Maurer Zwitserland
7 Gines Garcia Peran Spanje
8 Remo Stefanoni Italië
9 Joao Alves Peixoto Portugal
10 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
11 Mario Paolo Da Silva Portugal
12 Jose Antonio Momene Spanje
13 Antonio Tous Spanje
14 Mario Maino Italië
15 Adriano Massi Italië
16 Gerard Vastiau België
17 Barry Hoban GBr
18 Juan Jose Sagarduy Spanje
19 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
20 Laurentino Mendes Portugal
1962
1.Antonio Gomez del Moral Spanje
2.Henk Cornelissen Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.Mario Maino Italië
5.Jan Janssen Nederland
6.Michel Grain Frankrijk
7.Gilbert Gallo Frankrijk
8.Kamiel Vyncke België
9.Giancarlo Ferretti Italië
10.Claude Cote Frankrijk
11.Norbert Nicolas Frankrijk
12.Pietro Partesotti Italië
13.Marc Huiart Frankrijk
14.Georges Goodman Gr.Brit.
15.Jan Hugens Nederland
16.Ward Sels België
17.Henk Nijdam Nederland
18.Eusebio Velez Spanje
19.Winfried Bölke B.R.D.
20.John Clarey Gr.Brit.
1961
1.Charles Cauvet Frankrijk
2.Arie Den Hartog Nederland
3.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
4.Roberto Poggiali Italië
5.Guido De Rosso Italië
6.Francesco Gabica Spanje
7.Jean Jourden Frankrijk
8.Albert Van D’Huynslager België
9.Jan Janssen Nederland
10.Ferdinand Flochlay Frankrijk
11.Barry Hoban Gr.Brit.
12.Willy Monty België
13.Carlos Cruz Spanje
14.Jean-Pierre Genet Frankrijk
15.Hans Luthi Zwitserl.
16.Claude Courtet Frankrijk
17.Erwin Jaisli Zwitserl.
18.Pierre Piszczek Frankrijk
19.José Lopez Spanje
20.Winfried Bölke B.R.D.
1960
1.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
2.Stanny Goossens België
3.Marc Huiart Frankrijk
4.Jacques Simon Frankrijk
5.Vic Van Schil België
6.Jean-Claude Morio Frankrijk
7.Yves Trolez Frankrijk
8.William Perkins Gr.Brit.
9.François Goasduff Frankrijk
10.Kenneth Hill Gr.Brit.
11.Alan Ramsbottom Gr.Brit.
12.Al Jacob Gr.Brit.
13.Vic Denson Gr.Brit.
14.Hans Luthi Zwitserland
15.Jos Geurts België
16.Francis Blanc Zwitserland
17.Roger Thull Luxemburg
18.Emile Walravens Nederland
19.Kees De Jongh Nederland
20.Nick Prinsloo Zuid-Afrika
1959
1 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2 Henri Duez Peugeot Frankrijk
3 Stanny Goossens Nat.selectie België
4 Jean Bonifassi Margnat Frankrijk
5 Jacques Gestraud Mercier Frankrijk
6 Romain De Loof Nat.selectie België
7 Rene Baumann Nat.selectie Zwitserland
8 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
9 Guido De Rosso Nat.selectie Italië
10 Leo Sterckx Nat.selectie België
11 Francois Hamon Peugeot Frankrijk
12 Jim Hinds Nat.selectie Gr.Brit.
13 John Ryan Nat.selectie Gr.Brit.
14 Ian Moore Nat.selectie Ierland
15 Barthelemy Gillard Nat.selectie België
16 Georges Van Maekelberghe Nat.selectie België
17 Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
18 Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
19 Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
20 Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
1958
1.Guy Ignolin Frankrijk
2.René Jousset Frankrijk
3.Gérard Thiélin Frankrijk
4.André Foucher Frankrijk
5.Jean Bonifassi Frankrijk
6.Joseph Boudon Frankrijk
7.Ernst Fuchs Zwitserl.
8.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
9.Klaus Nadler B.R.D.
10.William Bradley Gr.Brit.
11.David Dossogne België
12.Henri De Wolf België
13.Lucien Flohimont België
14.Victor Torbeyns België
15.Ben Teunisse Nederland
16.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17.Joeri Melikov U.S.S.R.
18.Nikolai Evtsjenko U.S.S.R.
19.Klaus Klink D.D.R.
20.Dieter Kemper B.R.D.
1957
1.Michel Vermeulin Frankrijk
2.Otto Altweck B.R.D.
3.Raymond Mastrotto Frankrijk
4.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
5.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
6.Roger Roudaud Frankrijk
7.Desiré Demaré Frankrijk
8.Gilbert Gratton Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Spanje
10.José Perez-Frances Spanje
11.Maurice Boeckx België
12.Willy Gramser Nederland
13.Gregorio Sagarminaga Spanje
14.Nicola Traikov Bulgarije
15.Rudi Altig B.R.D.
16.Franco Simonigh Italië
17.José Denoyette België
18.Piet Damen Nederland
19.Abe Geldermans Nederland
20.Clement Roman België
1956
1 Roger Riviere Frankrijk
2 Marcel Rohrbach Frankrijk
3 Gianni Ferlenghi Italië
4 Adolf Christian Oostenrijk
5 Claude Leclercq Frankrijk
6 Roberto Falaschi Italië
7 Giuseppe Fallarini Italië
8 Aldo Zuliani Italië
9 Klaus Bugdahl B.R.D.
10 Stefan Mascha Oostenrijk
11 Georges Volckaert België
12 Adrie Van Steenselen Nederland
13 Veselin Petrovic Joegoslavië
14 Leo Steevens Nederland
15 Mario Gervasoni Italië
16 Joseph Wasko Frankrijk
17 Richard Durlacher Oostenrijk
18 Antonio Uliana Italië
19 Piet Van Est Nederland
20 Ivan Levacic Joegoslavië
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1 Primo Volpi Italië
2 Hilaire Couvreur België
3 Luciano Pezzi Italië
4 Marcel Huber Zwitserland
5 Fred Krebs Gr.Brit.
6 Francis Mel Frankrijk
7 Mauro Gianneschi Italië
8 Maurice Diot Frankrijk
9 Edgard Sorgeloos België
10 Karel Van Dormael België
11 Giuseppe Cerami Italië
12 Giacomo Zampieri Italië
13 Max Schellenberg Zwitserland
14 Alex Close België
15 Yvon Marrec Frankrijk
16 Henri Jochums België
17 Armando Para Italië
18 Ugo Massocco Italië
19 Francis Siguenza Frankrijk
20 Rolando Verdini Italië
1953
1.Louis Bares Frankrijk
2.Gilbert Desmet België
3.Bernard Bertolotti Frankrijk
4.Herman Huyghe België
5.Louis Lowie België
6.Fernand Picot Frankrijk
7.Bernard Bultel Frankrijk
8.Pierre Picard Frankrijk
9.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
10.Ronny Holliday Gr.Brit.
11.Luigi Chiti Italië
12.Adhemar De Blaere België
13.Martin Malfait België
14.Piet Van Heusden Nederland
15.Frans Mahn Nederland
16.Battista Monti Italië
17.Mies Stolker Nederland
18.Anthony Newton Gr.Brit.
19.Bernard Burgess Gr.Brit.
20.Ricardo Filippi Italië
1952
1.Jan Adriaenssens België
2.Henri Anglade Auvergne
3.Francis Pipelin Normandië
4.André Foucher Parijs
5.Jean Graczyk Centre
6.Francis Siguenza Dauphiné
7.Rik Luyten België
8.Pierre Polo Centre
9.Valentin Huot Centre
10.Jan Nolten Nederland
11.Gastone Nencini Italië
12.Marcel Rohrbach Frankrijk
13.Henryk Czyz Polen
14.Jean Stablewski Polen
15.Joseph Thomin Normandië
16.Yves Cohen Auvergne
17.Graiani Pertusi Italië
18.Guy Buchaille Parijs
19.Edgard Sorgeloos België
20.Michael Wiechowski Polen
1951
1.François Mahé Ouest
2.Jean Forestier Centre
3.Leon De Lathouwer België
4.Jacques Lerda Sud
5.Arie Geluk Nederland
6.Claude Le Ber Ouest
7.René Rotta Sud
8.Bernard Quennehen Centre
9.Roger Hassenforder Nord
10.Etienne Garnier Fr.Nat.ploeg
11.Claude Rouer Centre
12.Marcel Rohrbach Nord
13.Henryk Czyz Polen
14.Norbert Esnault Ouest
15.Lucjan Pietraszewski Polen
16.Charles Vaast Nord
17.Georges Decaux Centre
18.Guy Buchaille Parijs
19.Vito Favero Italië
20.Joseph Thomin Ouest

Lees verder “Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)”