2002
1.Jan Kirsipuu AG2R Estland
2.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
3.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
4.Ludovic Capelle AG2R Belgium
5.Robbie McEwen Lotto Australia
6.Olaf Pollack Gerolsteiner Duitsland
7.Jans Koerts Domo-Farm Frites Nederland
8.Saulius Ruskys Gerolsteiner Litouwen
9.Danilo Hondo Telekom Duitsland
10.Baden Cooke FdJ.com Australia
11.Peter Van Petegem Lotto Belgium
12.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
13.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
14.Mirko Celestino Saeco Italia
15.Michel Van Haecke Landbouwkrediet Belgium
16.Nico Eeckhout Lotto Belgium
17.Aart Vierhouten Lotto Nederland
18.Stefan Van Dijk Lotto Nederland
19.Steven De Jongh Rabobank Nederland
20.Arvis Piziks CSC-Tiscali Letland

2001
1.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
2.David Millar Cofidis Gr.Brit.
3.Arvis Piziks CSC-Tiscali Letland
4.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
5.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
6.Jo Planckaert Cofidis België
7.Ludovic Capelle AG2R België
8.Peter Farazijn Cofidis België
9.Benoît Salmon AG2R Frankrijk
10.Alexander Botcharov AG2R Rusland
11.David Delrieu AG2R Frankrijk
12.Dimitri Fofonov Cofidis Kazakstan
13.Daniel Atienza Cofidis Spanje
14.Jacob Rasmussen CSC-Tiscali Denemarken
15.Emmanuel Magnien La Française Frankrijk
16.Marc Streel Collstrop België
17.Koen Beeckman CSC-Tiscali België
18.Nico Eeckhout Lotto België
19.Jan Kirsipuu AG2R Estland
20.Nicolas Inaudi AG2R Frankrijk
2000
1.Andrei Tchmil Lotto België
2.Dimitri Fofonov Collstrop Kazakstan
3.Lauri Aus AG2R Estland
4.Giuliano Figueras Mapei Quick Step Italië
5.Tony Bracke Collstrop België
6.Nicolas Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
7.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
8.Ludovic Capelle Home Market België
9.Coen Boerman Rabobank Nederland
10.Rinaldo Nocentini Mapei Quick Step Italië
11.Marc Streel Collstrop België
12.Frédéric Finot Crédit Agricole Frankrijk
13.Bradley McGee La Française Frankrijk
14.Maximiliaan Sciandri Linda McCartney Gr.-Brit.
15.Paul Van Hyfte Lotto België
16.Olivier Perraudeau Crédit Agricole Frankrijk
17.Leif Hoste Mapei Quick Step België
18.Stefan Van Dijk Rabobank Nederland
19.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
20.Johan Museeuw Mapei Quick Step België
1999
1.Hans De Clercq Palmans België
2.Marco Serpellini Lampre Italië
3.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
4.Peter Farazijn Cofidis België
5.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
6.Fabio Baldato Ballan Italië
7.Leon Van Bon Rabobank Nederland
8.Gert Vanderaerden Palmans België
9.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
10.Giuliano Figueras Mapei-Quickstep Italië
11.Mirko Celestino Polti Italië
12.Pascal Richard Mobilvetta Zwitserland
13.Luca Scinto Mapei-Quickstep Italië
14.Valerio Tebaldi Mobilvetta Italië
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Dave Bruylants Palmans België
17.Marco Pinotti Lampre Italië
18.Sergei Lelekin Mobilvetta Rusland
19.Johan Museeuw Mapei-Quickstep België
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
1998
1.Tom Desmet Collstrop België
2.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië
3.Danny Nelissen Jack & Jones Nederland
4.Erwin Thijs Vlaanderen 2002 België
5.Adriano Baffi Ballan Italië
6.Fabio Sacchi Polti Italië
7.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
8.Mirko Celestino Polti Italië
9.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
10.Michel Vanhaecke Ipso België
11.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
12.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
13.Emmanuel Magnien La Française Frankrijk
14.Michele Bartoli Asics Italië
15.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
16.Philip Vereecke Collstrop België
17.Davide Rebellin Polti Italië
18.Brian Dalgaard Spar-RDM Denemarken
19.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
20.Luca Scinto Asics Italië
1997
1.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
2.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
3.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
4.Alexander Gontsjenkov Roslotto Rusland
5.Alessandro Bertolini MG-Technogym Italië
6.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
7.Bruno Boscardin Festina Zwitserland
8.Gilles Bouvard Festina Frankrijk
9.Andrea Ferrigato Roslotto Italië
10.Jo Planckaert Lotto België
11.Gianluca Bortolami Festina Italië
12.Johan Museeuw Mapei-GB België
13.Mirko Celestino Polti Italië
14.Maximiliaan Sciandri La Française des Jeux Groot-Brittannië
15.Raymond Meys Foreldorado Golff Nederland
16.Axel Merckx Polti België
17.Robbie McEwen Rabobank Australië
18.Stefano Casagranda MG-Technogym Italië
19.Cristiano Colleoni Polti Italië
20.Marco Fincato Roslotto Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Wilfried Peeters Mapei-GB België
7.Frank Corvers Lotto België
8.Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
9.Arvis Piziks Rabobank Letland
10.Lars Michaelsen Festina Denemarken
11.Peter Farazijn Lotto België
12.Johan Capiot Collstrop België
13.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
14.Nico Eeckhout Collstrop België
15.Hans De Meester Palmans België
16.Jans Koerts Palmans Nederland
17.Stefano Casagranda MG-Technogym Italië
18.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
19.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
20.Ronny Assez Ipso-Asfra België
1995
1 Johan Museeuw Mapei-GB België
2 Wilfried Nelissen Lotto België
3 Rolf Sorensen MG-Techno Denemarken
4 Guido Bontempi Gewiss Italië
5 Johan Capiot Refin België
6 Jo Planckaert Collstrop België
7 Frank Corvers Lotto België
8 Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
9 Rolf Jaermann MG-Techno Zwitserland
10 Michel Cornelissen T.V.M. Nederland
11 Nico Emonds Espace Card België
12 Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
13 Christophe Capelle Aubervilliers Frankrijk
14 Nicola Loda MG-Techno Italië
15 Carlo Bomans Mapei-GB België
16 Max Van Heeswijk Motorola Nederland
17 Lars Michaelsen Festina Denemarken
18 Bruno Boscardin Festina Italië
19 Danny Daelman Rotan België
20 Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
1994
1.Jelle Nijdam WordPerfect Nederland
2.Carlo Bomans GB/MG Boys België
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Johan Museeuw GB/MG Boys België
5.Eric Vanderaerden Brescia Lat België
6.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
7.Marc Sergeant Histor België
8.Brian Holm Telekom Denemarken
9.Marcel Wust Histor B.R.D.
10.Nico Emonds Mapei-Clas België
11.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
12.Charly Mottet Histor Frankrijk
13.Rolf Sörensen GB/MG Boys Denemarken
14.Adri Van der Poel Collstrop Nederland
15.Guido Bontempi Gewiss Italië
16.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
17.Johan Capiot T.V.M. België
18.Michel Vermote Festina België
19.Herman Frison Lotto België
20.Bjarne Riis Gewiss Denemarken
1993
1.Francis Moreau Gan Frankrijk
2.Carlo Bomans GB/MG Boys België
3.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
4.Nico Verhoeven Histor Nederland
5.Adri Van der Poel Mercatone Uno Nederland
6.Jelle Nijdam WordPerfect Nederland
7.Olaf Ludwig Telekom B.R.D.
8.Sean Kelly Festina Ierland
9.Johan Museeuw GB/MG Boys België
10.Eric Vanderaerden WordPerfect België
11.Johan Capiot T.V.M. België
12.Robert Millar T.V.M. Schotland
13.Peter Roes Lotto België
14.Brian Holm Telekom Denemarken
15.Jan Goessens Collstrop België
16.Phil Anderson Motorola Australië
17.Erich Maechler Jolly Zwitserland
18.Michel Dernies Motorola België
19.Marc Madiot Subaru Frankrijk
20.Corneille Daems Naessens België
1992
1.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
2.Eric Vanderaerden Buckler België
3.Corneille Daems Assur Carpets België
4.Eric Van Lancker Panasonic België
5.Pierino Gavazzi Amore & Vita Italië
6.Peter Roes Lotto België
7.Rolf Gölz Ariostea B.R.D.
8.Brian Holm Tulip Denemarken
9.Sean Kelly Festina Ierland
10.Jelle Nijdam Buckler Nederland
11.Johan Museeuw Lotto België
12.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
13.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
14.Johan Capiot T.V.M. België
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Olaf Ludwig Panasonic Nederland
17.Benny Van Brabant La William België
18.Phil Anderson Motorola Australië
19.Etienne De Wilde Telekom België
20.Peter Spaenhoven Assur Carpets België
1991
1.Viatcheslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
2.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
3.Brian Holm Histor Denemarken
4.Davide Cassani Ariostea Italië
5.Allan Peiper Tulip Australië
6.Wiebren Veenstra Buckler Nederland
7.Johan Museeuw Lotto België
8.Danny Neskens La William België
9.Eddy Seigneur Z-Peugeot Frankrijk
10.Christophe Capelle Z-Peugeot Frankrijk
11.Christian Chaubet Toshiba Frankrijk
12.Sébastien Flicher Toshiba Frankrijk
13.Andreas Kappes Histor B.R.D.
14.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
15.Jos Lieckens Panasonic België
16.Robert Forrest Z-Peugeot Frankrijk
17.Tom De Smet Tulip België
18.Hendrik Redant Lotto België
19.Peter Roes Lotto België
20.Benny Van Brabant S.E.F.B. België
1990
1 Soren Lilholt Histor Denemarken
2 Danny Neskens La William België
3 Ronny Van Holen Tulip België
4 Franco Ballerini Del Tongo Italië
5 Michel Dernies Weinmann België
6 Jim Van De Laer Tulip België
7 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
8 Jelle Nijdam Buckler Nederland
9 Adri Van Der Poel Weinmann Nederland
10 Johan Museeuw Lotto België
11 Stefano Zanatta Château d’Ax Italië
12 Peter Spaenhoven S.E.F.B. België
13 Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
14 Ad Wijnands Stuttgart Nederland
15 Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
16 Claude Criquielion Lotto België
17 Allan Peiper Panasonic Australië
18 Jan Wijnants S.E.F.B. België
19 Wiebren Veenstra Buckler Nederland
20 Marco Lietti Ariostea Italië
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Eric Caritoux R.M.O. Frankrijk
3.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
4.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
5.Phil Anderson T.V.M. Australië
6.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
7.Luc Leblanc Histor Frankrijk
8.Sean Kelly P.D.M. Ierland
9.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
10.Michel Dernies Domex België
11.Sören Lilholt Histor Denemarken
12.Brian Holm Histor Denemarken
13.Carlo Bomans Domex België
14.Adriano Baffi Ariostea Italië
15.Thomas Wegmüller Domex Zwitserland
16.Johan Capiot T.V.M. België
17.Fons De Wolf A.D.R. België
18.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
19.Marnix Lameire A.D.R. België
20.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
1988
1.Ludo Schurgers Sigma België
2.Marnix Lameire A.D.R. België
3.André Meeuwissen Sigma België
4.Johan Museeuw A.D.R. België
5.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
6.Laurent Fignon Système U Frankrijk
7.Christophe Lavainne Système U Frankrijk
8.Peter Roes Lotto België
9.Carlo Bomans Lotto België
10.Sean Kelly Kas Ierland
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Eric Van Lancker Panasonic België
13.Jan Nevens Sigma België
14.Eric Caritoux Kas Frankrijk
15.Johan Bruyneel S.E.F.B. België
16.Eric Vanderaerden Panasonic België
17.Peter De Clercq Lotto België
18.Luc Colijn A.D.R. België
19.Greg Lemond A.D.R. V.S.A.
20.Marc Mertens Sigma België
1987
1.Phil Anderson Panasonic Australië
2.Jörg Müller P.D.M. Zwitserland
3.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
4.Etienne De Wilde Sigma België
5.Jef Lieckens Lotto België
6.Jesper Skibby Roland Denemarken
7.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
8.Eric Vanderaerden Panasonic België
9.Gerrie Knetemann P.D.M. Nederland
10.Wim Arras P.D.M. België
11.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
12.Eddy Planckaert Panasonic België
13.Guy Nulens Panasonic België
14.Michel Dernies Lotto België
15.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
16.Leo Nevels Lucas Nederland
17.Sean Kelly Kas Ierland
18.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
19.Thierry Marie Système U Frankrijk
20.Jean-Paul Van Poppel Superconfex Nederland
1986
1.Ferdi Vandenhaute Skala België
2.Joe McLoughlin A.N.C. G.B.
3.Nico Verhoeven Skala Nederland
4.Cees Priem Kwantum Nederland
5.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
6.Etienne De Wilde Hitachi België
7.Eric Vanderaerden Panasonic België
8.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
9.Pierino Gavazzi Atala Italië
10.Jef Lieckens Lotto België
11.Sean Kelly Kas Ierland
12.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
13.Alexi Grewal 7-Eleven V.S.A.
14.Ronny Van Holen Lotto België
15.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
16.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
17.Daniel Wyder Hitachi Zwitserland
18.Luc Colijn TV-blad België
19.Jos Lammertinck Panasonic Nederland
20.Leo Nevels Zero Nederland
1985
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Adri Van der Poel Kwantum Nederland
3.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
4.Teun Van Vliet Verandalux Nederland
5.Jorgen Pedersen Carrera Denemarken
6.Stephen Roche La Redoute Ierland
7.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
8.Eric Vanderaerden Panasonic België
9.Phil Anderson Panasonic Australië
10.Roberto Visentini Carrera Italië
11.Cees Priem Kwantum Nederland
12.Bruno Leali Carrera Italië
13.Steven Rooks Panasonic Nederland
14.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland
15.Henk Lubberding Panasonic Nederland
16.Beat Breu Carrera Zwitserland
17.Filip Vandenbrande Hitachi België
18.Joel Pelier Skil Frankrijk
19.Eddy Schepers Lotto België
20.René Bittinger Skil Frankrijk
1984
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Pascal Jules Renault Frankrijk
3.Charly Mottet Renault Frankrijk
4.Sean Kelly Skil Ierland
5.Eric Van Lancker Fangio België
6.Patrick Clerc Skil Frankrijk
7.Stefano Guerrieri Del Tongo Italië
8.Pierino Gavazzi Atala Italië
9.Etienne De Wilde La Redoute België
10.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
11.Phil Anderson Panasonic Australië
12.Flip Vandenbrande Splendor België
13.Yvan Lamote Splendor België
14.Cees Priem Kwantum Nederland
15.Guido Van Calster Del Tongo België
16.Ludo Peeters Kwantum België
17.Ludo De Keulenaer Panasonic België
18.Luc Colijn Safir België
19.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
20.Christian Levavasseur La Redoute Frankrijk
1983
1.Phil Anderson Peugeot Australië
2.Eric Vanderaerden Arnoudt België
3.Sean Kelly Sem Ierland
4.Tommi Prim Bianchi Zweden
5.Claude Criquielion Splendor België
6.Daniël Rossel Fangio België
7.Ralf Hofeditz Wolber B.R.D.
8.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
9.Adri Van der Poel Arnoudt Nederland
10.Jan Raas Raleigh Nederland
11.Johan Lammerts Raleigh Nederland
12.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
13.Frits Van Bindsbergen Arnoudt Nederland
14.Michel Pollentier Safir België
15.Leo Wellens Fangio België
16.Jean-Marie Wampers Splendor België
17.Patrick Clerc Sem Frankrijk
18.Flip Vandenbranden Splendor België
19.Patrick Versluys Splendor België
20.Etienne De Wilde La Redoute België
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Filip Van Den Brande Splendor België
3.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
4.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
5.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
9.Gregor Braun Capri-Sonne B.R.D.
10.Jan Raas Raleigh Nederland
11.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
12.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
13.Roger De Cnijf Boule d’Or België
14.Franky De Gendt Vermeer-Thijs België
15.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
16.Stefan Mutter Puch Zwitserland
17.Jan Bogaert Europdecor België
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
19.Phil Anderson Peugeot Australië
20.Eddy Planckaert Vermeer-Thijs België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Jos Jacobs Capri Sonne België
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Jan Bogaert Vermeer-Thijs België
6.Rudy Pevenage Capri Sonne België
7.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
8.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
11.Philip Vandenbranden Boston België
12.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
13.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
16.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
17.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
18.Franky De Gendt Vermeer-Thijs België
19.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
20.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
1980
1.Claude Criquielion Splendor België
2.Etienne De Wilde Splendor België
3.Bernard Hinault Renault Frankrijk
4.Marc De Meyer IJsboerke België
5.Philippe Vandenbranden Safir België
6.Fritz Pirard Miko Nederland
7.Gerry Verlinden IJsboerke België
8.Rudy Pevenage IJsboerke België
9.André Dierickx IJsboerke België
10.Tommi Prim Bianchi Zweden
11.Daniel Gisiger Miko Zwitserland
12.Kim Andersen Miko Denemarken
13.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
14.Fons De Wolf Boule d’Or België
15.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
16.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
17.Joaquim Agostinho Puch Portugal
18.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
19.Giuseppe Saronni Gis Italië
20.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Ludo Peeters IJsboerke België
3.André Dierickx IJsboerke België
4.Bernt Johansson Fiorella Zweden
5.Martin Havik Raleigh Nederland
6.Franky De Gendt Raleigh België
7.Eric Van de Wiele IJsboerke België
8.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
9.Willy Teirlinck Renault België
10.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
11.René Martens Flandria België
12.Eddy Verstraeten Miniflat België
13.Joop Zoetemelk Miko Nederland
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Fons Van Katwijk Marc Nederland
17.Sean Kelly Flandria Ierland
18.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
19.Guido Van Calster Kas België
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Michel Pollentier Flandria België
5.André Dierickx Maes Pils België
6.Celestino Vercelli Scic Italië
7.Walter Planckaert Maes Pils België
8.Wilfried David IJsboerke België
9.Willem Peeters IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
12.Jos Jacobs IJsboerke België
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.Jos Bruyère Molteni België
15.Johan De Muynck Brooklyn België
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Willy Planckaert Maes Pils België
18.Marc Renier IJsboerke België
19.Ferdi Vandenhaute Ebo België
20.Ludo Van Stayen Maes Pils België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Rik Van Linden Rokado België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Cees Bal Gan Nederland
5 Eric Leman Peugeot België
6 Joseph Bruyere Molteni België
7 Roger De Vlaeminck Dreher België
8 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
9 Walter Planckaert Watney België
10 Roger Rosiers Bic België
11 Miguel Maria Lasa Kas Spanje
12 Felice Gimondi Bianchi Italië
13 Andre Dierickx Flandria België
14 Antonio Martos Kas Spanje
15 Herman Van Springel Rokado België
16 Aime De Laere Novy België
17 Tony Houbrechts Rokado België
18 Marino Basso Bianchi Italië
19 Jose De Cauwer Hertekamp België
20 Frans Van Looy Novy België
1972
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Roger Swerts Molteni België
3 Ludo Van Der Linden Molteni België
4 Herman Van Springel Molteni België
5 Aime De Laere Novy België
6 Andre Doyen Magniflex België
7 Jean-Pierre Berckmans Rokado België
8 Jos Spruyt Molteni België
9 Staf Van Roosbroeck Watney België
10 Maurice Eyers Flandria België
11 Roger Rosiers Bic België
12 Giovanni Jimenez Bic Colombia
13 Jos De Schoenmaecker Molteni België
14 Willy Van Neste Flandria België
15 Georges Van Coningsloo Molteni België
16 Dieter Puschel Rokado BRD
17 Ronny Van De Vijver Goldor België
18 Jan Van De Wiele Flandria België
19 Georges Barras Molteni België
20 Ghislain Van Landeghem Hertekamp België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Leo Duyndam Smiths Nederland
2.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
3.Tony Gowland Falcon G.B.
4.Gianpaolo Cuchietti Max Meyer Italië
5.Remo Stefanoni Max Meyer Italië
6.Guido Reybroeck Faema België
7.Walter Godefroot Flandria België
8.Erik Leman Flandria België
9.Rik Van Looy Willem II België
10.Harry Steevens Willem II Nederland
11.Daniël Van Rijckeghem Mann België
12.Marcel Maes Willem II België
13.Giacomo Fornoni Molteni Italië
14.Noël Foré Flandria België
15.Piet Braspenninckx Caballero Nederland
16.Paul Mahieu Flandria België
17.Eraldo Bocci Germanvox Italië
18.Joaquim Galera Fagor Spanje
19.Mario Minieri Salvarani Italië
20.Philippe Crepel Pelforth Frankrijk
1967
1.Herman Van Springel Mann België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Vittorio Adorni Faema Italië
4.Vito Taccone Germanvox Italië
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Jean Stablinski Mercier Frankrijk
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Bic Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Ugo Colombo Filotex Italië
17.Roger Swerts Faema België
18.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
19.Michel Grain Bic Frankrijk
20.Alfio Poli Filotex Italië
1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1.Jo De Roo St.Raphael-Helyett Nederland
2.Jean Graczyk St.Raphael-Helyett Frankrijk
3.Frans Melckenbeeck Mercier-BP België
4.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
5.Piet Damen Libertas Nederland
6.Gustaaf Desmet Wiel’s-Groene Leeuw België
7.Willy Bocklant Faema-Flandria België
8.Fernand Delort Mercier-BP Frankrijk
9.Jean Stablinski St.Raphael-Helyett Frankrijk
10.Bernard Viot Peugeot-BP Frankrijk
11.Etienne Vercauteren Libertas België
12.Piet Rentmeester Gitane-Leroux Nederland
13.Laurent Christiaens Libertas België
14.Jef Planckaert Faema-Flandria België
15.Jo Groussard Gitane-Leroux Frankrijk
16.André Noyelle Mann België
17.Emiel Daems Philco België
18.Norbert Kerkhove Faema-Flandria België
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1962
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1961
1.Jo De Roo St.Raphael Nederland
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Gilbert Desmet Carpano België
4.Marcel Janssens Mann België
5.Angelo Conterno Carpano Italië
6.Lode Troonbeeckx Mann België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Wiel’s België
9.Pino Cerami Peugeot België
10.Frans Schoubben Peugeot België
11.Rik Van Looy Faema België
12.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
13.Armand Desmet Faema België
14.Jean-Claude Annaert Helyett Frankrijk
15.Mies Stolker Helyett Nederland
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jos Bosmans Wiel’s België
18.Michel Van Aerde Carpano België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Jef Planckaert Carpano België
5.Briek Schotte Libertas België
6.Jos Hoevenaers Faema België
7.Seamus Elliott Helyett Ierland
8.Rik Van Steenbergen Elvé België
9.Wim Van Est Lokomotief Nederland
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Leopold Rosseel Elvé België
14.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
15.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
16.Peet Oelibrandt Libertas België
17.Karel Clerckx Libertas België
18.Piet Haan Eroba Nederland
19.Willy Schroeders Faema België
20.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Roger De Corte Groene Leeuw België
2.Marcel Dussault Alcyon Frankrijk
3.Aloïs De Hertog Alcyon België
4.Briek Schotte Alcyon België
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Karel De Baere Mercier België
7.Marcel De Mulder Alcyon België
8.Jean Schorn Rochet Luxemburg
9.Fausto Coppi Bianchi Italië
10.Ettore Milano Bianchi Italië
11.Vital Sneyers Libertas België
12.Raymond Impanis Alcyon België
13.Boudewijn De Vos Libertas België
14.Serge Blusson Le Grevès Frankrijk
15.Jacques Geus Rochet België
16.Roger Ghyselinck Groene Leeuw België
17.Loretto Petrucci Bianchi Italië
18.Robert Bonnaventure La Française Frankrijk
19.Raphael Geminiani Le Grevès Frankrijk
20.Giuseppe Minardi Legnano Italië
1951
1.Pino Cerami Peugeot België
2.Henk Faanhof Peugeot Nederland
3.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
4.André Rosseel Terrot België
5.Stan Ockers Terrot België
6.Hilaire Couvreur Terrot België
7.Marcel De Mulder Groene Leeuw België
8.Roger De Smet Terrot België
9.Lode Anthonis Terrot België
10.Omer Braeckeveldt Terrot België
11.Roger De Corte Groene Leeuw België
12.Karel De Baere Mercier België
13.Jos Verhaert Mercier België
14.Florent Mathieu Bertin België
15.Jos De Feyter Thompson België
16.Valère Ollivier Bertin België
17.Maurice Mollin Garin België
18.Gilbert Caupain Groene Leeuw België
19.Aloïs Van Steenkiste Peugeot België
20.Lucien De Man Groene Leeuw België
1950
1 Karel De Baere Mercier België
2 Pino Cerami Peugeot Italië
3 Rik Van Steenbergen Mercier België
4 Guy Lapebie Roger Lapébie Frankrijk
5 Roger Chupin Antonin Magne Frankrijk
6 Marcel Rijckaert Mercier België
7 Marcel De Mulder Groene Leeuw België
8 Roger Queugnet La Perle Frankrijk
9 Urbain Caffi Terrot Frankrijk
10 Rene Lauk Rochet Frankrijk
11 Florent Mathieu Peugeot België
12 Valere Ollivier Bertin België
13 Rene Barret Vanoli Frankrijk
14 Ange Le Strat La Perle Frankrijk
15 Albert Ramon Bertin België
16 Albert Anciaux Peugeot België
17 Jean Lauk Rochet Frankrijk
18 Marcel Lasne Vanoli Frankrijk
19 Vital Sneyders Garin België
20 Julien Van Dijcke Arliguie België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s