Ronde van Zwitserland

Ronde van Zwitserland

2018
1.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
2.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
3.Richie Porte BMC-Tag Heuer Australië
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
6.Nairo Quintana Movistar Spanje
7.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
8.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
9.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
10.Jon Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
11.Jack Haig Mitchelton-Scott Australië
12.Tanel Kangert Astana Estland
13.Mikel Landa Movistar Spanje
14.Mathias Frank Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Tom Jelte Slagter Dimension Data Nederland
17.Jesper Hansen Astana Denemarken
18.Cyriel Gautier Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
20.Gregor Muhlberger Bora-Hansgrohe Oostenrijk

Lees verder “Ronde van Zwitserland”

Ronde van Polen

Ronde van Polen

2018
1.Michal Kwiatkowski Team Sky Polen
2.Simon Philip Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
3.George Bennet Lotto-Jumbo Nieuw-Zeeland
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
6.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
7.Richard Carapaz Movistar Ecuador
8.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
9.Enrico Gasparotto Bahrain-Merida Italië
10.Emanuel Buchmann Bora-Hansgrohe Duitsland
11.Mickael Cherel AG2R-La Mondiale Frankrijk
12.Gianluca Brambilla Trek-Segafredo Italië
13.Sergio Henao Team Sky Colombia
14.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
15.Fabio Aru UAE-Fly Emirates Italië
16.Silvan Dillier AG2R-La Mondiale Zwitserland
17.Alexei Lutsenko Astana Kazakstan
18.Ben O’Connor Dimension Data Australië
19.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
20.Floris De Tier Lotto-Jumbo België

Lees verder “Ronde van Polen”

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

2013
1 Patrick Konrad Oostenrijk
2 Toms Skujins Letland
3 Adam Yates Gr.Brit.
4 Dylan Van Baarle Nederland
5 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
6 Simon Yates Gr.Brit.
7 Julian Alaphilippe Frankrijk
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Clement Chevrier Frankrijk
10 Bakhtiyar Kozhatayev Kazakstan
11 Ruben Fernandez Spanje
12 Jasha Suetterlin Duitsland
13 Daniil Fominykh Kazakstan
14 Oskar Svendsen Noorwegen
15 Davide Formolo Italië
16 Heiner Rodrigo Parra Bustamante Colombia
17 Gavin Mannion V.S.A.
18 Tilegen Maidos Kazakstan
19 Adam Phelan Australië
20 Pierre Gouault Frankrijk

2012
1 Alexey Lutsenko Kazakstan
2 Patrick Konrad Oostenrijk
3 Sergei Pomoshnikov Rusland
4 Jan Polanc Slovenië
5 Juan Ernesto Chamorro Chitan Colombia
6 Lawrence Warbasse V.S.A.
7 Tobias Ludvigsson Zweden
8 Jay McCarthy Australië
9 Silvan Dillier Zwitserland
10 Havard Blikra Noorwegen
11 Warren Barguil Frankrijk
12 Natnael Berhane Eritrea
13 Mattia Cattaneo Italië
14 Sergey Chernetski Rusland
15 Ian Boswell V.S.A.
16 Gennady Tatarinov Rusland
17 Daan Olivier Nederland
18 Tim Wellens België
19 Evert Alexander Rivera Colombia 
20 Eduardo Sepulveda Argentinië
2011
1 Matthias Allegaert Ovyta België
2 Tim De Clercq Soenens België
3 Johan Chaves Café de Colombia Colombia
4 Cristiano Monguzzi Casati Italië
5 Ramon Sinkeldam Rabobank Nederland
6 David Boily Spidertech Canada
7 Axel Domont Chambéry Frankrijk
8 Jasper Stuyven Bontrager België
9 Mattia Cattaneo Trevigiani Italië
10 Kanstantsin Klimiankou Astana Witrusland
11 Jacob Rathe Chipotle VSA
12 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
13 Vegard Stake Laengen Team Joker Noorwegen
14 Stefano Locatelli Colpack Italië
15 Warren Barguil Lanester 56 Frankrijk
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Vincenzo Ianniello Caparrini Italië
18 Michael Rodriguez Café de Colombia Colombia
19 Louis Verhelst WSC Menen België
20 Jetse Bol Rabobank Nederland
2010
1 Nairo Quintana Rojas Coldeportes Colombia
2 Andrew Talansky Chipotle VSA
3 Jarlinson Pantano Coldeportes Colombia
4 Tom-Jelte Slagter Rabobank Nederland
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 Romain Bardet Chambery Frankrijk
7 Thomas Bonnin Albi V.S. Frankrijk
8 Michael Matthews Jayco Australië
9 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
10 Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11 David Roesch Atlas BRD
12 Gregory Brenes Obando Burgos Costa Rica
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Yannick Eijssen Eijssen België
15 Higinio Fernandez Suarez Orbea Spanje
16 Nelson Oliveira Livestrong Portugal
17 Marek Canecky Podbrezova Slovakije
18 Chris Butler B.M.C. VSA
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Sergej Fuchs Rabobank BRD
4 Jaco Venter Marco Polo ZAf
5 Michel Kreder Rabobank Nederland
6 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
7 Peter Stetina Garmin VSA
8 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
9 Andrei Krasilnikau A.S.Aigle Witrusland
10 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
11 Romain Beney Atlas Zwitserland
12 Tony Gallopin Auber Frankrijk
13 Alexander Prishpetny Itera Rusland
14 John Darwin Atapuma Aguardientes Colombia
15 Julien Berard Chambery Frankrijk
16 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
17 Arthur Vichot Roanne Frankrijk
18 Jan Tratnik Radenska Slovenië
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Kirk Carlsen Garmin VSA
2008
1 Jan Bakelants Beveren 2000 België
2 Rui Costa Benfica Portugal
3 Arnold Jeannesson Aubervilliers Frankrijk
4 Jerome Coppel Francaise Frankrijk
5 Andrei Amador Lizarte Costa Rica
6 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
7 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
8 Jarlinson Pantano Pasion Colombia
9 Damiano Caruso Grassi Italië
10 Peter Stetina Garmin VSA
11 Kristjan Koren Perutnina Slovenië
12 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
13 Sergei Fuchs 3C-Gruppe BRD
14 Anthony Roux Francaise Frankrijk
15 Thomas Peterson Garmin VSA
16 Simon Geschke KEDBianchi BRD
17 Rein Taaramae Cofidis Estland
18 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
19 Cyril Gautier Armor Frankrijk
20 Herberts Pudans Dynatek Letland
2007
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Patrice Halgand Agricole Frankrijk
3 Guillaume Levarlet Aubervilliers Frankrijk
4 Nicholas Roche Agricole Ierland
5 Andreas Muller RSV Berlin BRD
6 Marcel Beima T-Mobile Nederland
7 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
8 Bauke Mollema Rabobank Nederland
9 Beat Zberg Gerolstein Zwitserland
10 Johann Tschopp Bouygues Zwitserland
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Hubert Schwab Quickstep Zwitserland
13 Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
14 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
15 Giovanni Visconti Quickstep Italië
16 Stijn De Volder Discovery België
17 Cyrille Gautier Armor Frankrijk
18 David Lelay Armor Frankrijk
19 Andreas Kappes RSV Berlin BRD
20 Leonardo Duque Cofidis Colombia
2006
1 Dominique Rollin VC Roubaix Canada
2 Christophe Diguet VC Nantes Frankrijk
3 Jerome Bonnace Fenioux Frankrijk
4 Jonathan Dayus VC Nantes GBr
5 Nicolas Reynaud V.C.Aix Frankrijk
6 Mickael Szkolnik Albi V.S. Frankrijk
7 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan
8 Brad Huff TIAA-CREF VSA
9 Gil Suray Team Storez België
10 Yannick Marie Gascogne Frankrijk
11 Michael Lange TIAA-CREF VSA
12 Tomasz Kaszuba UC Artix Polen
13 Ger Soepenberg Fondas P3 Nederland
14 Mederic Clain VC Roubaix Frankrijk
15 Steven De Decker Soenens België
16 Marcin Slezak Montauban Polen
17 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
18 Nicolas Rousseau Equipe de Poursuite Frankrijk
19 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
20 Gilles Tanguy Marmande Frankrijk
2005
1 John Gadret Jartazi Frankrijk
2 Simon Collard Nat.selectie België
3 Anthony Van Den Berghe Nat.selectie België
4 Jose Antonio Pecharroman Quickstep Spanje
5 Carl Naibo Jean Floch Frankrijk
6 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
7 Samuel Plouhinec Jean Floch Frankrijk
8 Luis Perez Rodriguez Cofidis Spanje
9 Remy Di Gregorio Francaise Frankrijk
10 Benoit Salmon Agritubel Frankrijk
11 Francesco Bellotti Agricole Italië
12 Preben Van Hecke Lotto België
13 Julien Mazet Auberville Frankrijk
14 Kevin Maene Nat.selectie België
15 Cristian Moreni Quickstep Italië
16 Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
17 Preben Duchateau Nat.selectie België
18 Jonathan McCarty Discovery VSA
19 Michael Lange TIAA-CREF VSA
20 Leonardo Duque Jartazi Colombia
2004
1 Ben Cramers België
2 Norman Meerkerke Nederland
3 Joos Groen Nederland
4 Mike Alloo Nederland
5 Serge Joos België
6 Tom Maes België
7 Piet Jochems België
8 Gideon De Jong Nederland
9 Markus Runggaldier Italië
10 Gerald Lavalard Frankrijk
11 Wouter Van Mechelen België
12 Gregor Zajc Slovenië
13 Jean-Claude Lebeau België
14 Nicolai Baiolet België
15 Thomas Dekker Nederland
16 Francesco Secchiari Italië
17 Giuseppe Clara Italië
18 Vincent Rouchon Frankrijk
19 Wannes Maertens Canada
20 Tim Van De Zande Nederland
2003
1 Rodrigo Gonzalez Mexico
2 Ivan Zamorano Mexico
3 Michal Prusa Tsjechië
4 Alexey Esin Rusland
5 Magnus Backstedt Zweden
6 Mathijs Loohuis Nederland
7 Franco Marvulli Zwitserland
8 Jiri Novak Tsjechië
9 Tino Haakman Nederland
10 Sergio Marinangeli Italië
11 Jaaron Poad Nieuw-Zeeland
12 Viktor Panaev Rusland
13 Andy Jacques-Mayne VSA
14 Oscar Mason Italië
15 Frank Van Dulmen Nederland
16 Tomas Vokrouhlik Tsjechië
17 Fabio Montenegro Colombia
18 Michael Randin Zwitserland
19 Simone Mori Italië
20 Arne Hassink Nederland
2002
1.Aitor Silloniz Euskaltel Spanje
2.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
3.Samuel Dumoulin Jean Delatour Frankrijk
4.Pierrick Fedrigo Credit Agricole Frankrijk
5.David Munoz Kelme Spanje
6.Kevin De Weert Rabobank Belgium
7.Pieter Weening Rabobank Nederland
8.Jimmy Engoulvent Bonjour Frankrijk
9.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
10.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
11.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet Oekraïne
12.Egoi Martinez Euskaltel Spanje
13.Inaki Isasi Euskaltel Spanje
14.Jure Golcer Perutnina Slovenia
15.Vladislav Borisov Nat.selectie Rusland
16.Anthony Charteau Bonjour Frankrijk
17.Mauricio Ardila Marlux Colombia
18.Filippo Pozzato Mapei Quickstep Italia
19.Christophe Laurent Jean Delatour Frankrijk
20.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep Duitsland
2001
1.Kevin Hulsmans Mapei-Quickstep Belgium
2.Inaki Isasi Euskaltel Orbea Spanje
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Sven Teutenberg Festina Specialized Duitsland
5.Pablo Lastras Banesto Pinarello Spanje
6.Gorka Gonzalez Euskaltel Orbea Spanje
7.Juan Miguel Cuenca Kelme Spanje
8.Sébastien Talabardon Big Mat Frankrijk
9.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
10.Marlon Perez Orbitel Colombia
11.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italia
12.Carlos Garcia Kelme Spanje
13.Florent Brard Festina Frankrijk
14.Denis Menchov Banesto Pinarello Rusland
15.Evgeny Petrov Mapei-Quickstep Rusland
16.Stéphane Heulot Big Mat Frankrijk
17.Jesus Manzano Kelme Spanje
18.Angel Luis Casero Festina Spanje
19.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
20.Benoît Poilvet Crédit Agricole Frankrijk
2000
1 Kim Kirchen Montegrappa Luxemburg
2 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
3 Bjorn Hoeben Tegeltoko Nederland
4 Andreas Muller Frankfurt BRD
5 Tom Boonen Groeninge België
6 Stefan Adamsson Crescent Zweden
7 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
8 Samuel Dumoulin V.C.Lyon Frankrijk
9 Michele Scarponi G.S.Zalf Italië
10 Thomas Voeckler Vendee U Frankrijk
11 Lionel Georget Mantes Frankrijk
12 Raphael Bastin Pesant België
13 Samuel Rouyer Nat.selectie Frankrijk
14 Bram Tankink Tegeltoko Nederland
15 Camille Bouquet Mantes Frankrijk
16 Jurgen Van Loocke Groeninge België
17 Andy Cappelle Lombarden België
18 Lars Breiseth Ringerike Noorwegen
19 Charles Dionne Volkswagen Canada
20 Jonas Ljungblad Crescent Zweden
1999
1.Sandro Güttinger Nat.selectie Zwitserland
2.Sergei Iakovlev Besson Kazakstan
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker V.C.Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
2.Vincent Cali Agrigel Frankrijk
3.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
4.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
5.Brice Bouniot Casino Frankrijk
6.Ivan Basso Nat.selectie Italië
7.Christian Vandevelde Nat.selectie V.S.A.
8.Lizuarte Martins Nat.selectie Portugal
9.Roland Maurer Nat.selectie Oostenrijk
10.Pierrick Gillereau Jean Floch Frankrijk
11.Matthias Kern Nat.selectie Zwitserl.
12.Christophe Morel Nat.selectie Frankrijk
13.Salvador Barriga Nat.selectie Mexico
14.Christian Trafelet Nat.selectie Zwitserland
15.David Sipocz Nat.selectie Hongarije
16.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Matthew Meaney Nat.selectie Australië
19.Lauri Aus Mutuelle Estland
20.Toni Tauler Nat.selectie Spanje
1995
1.Philippe Bordenave Blagnac
2.Thierry Bricaud Vendée U
3.Jean-Yves Duzellier ASPTT Mulhouse
4.Damien Nazon Vendée U
5.Laurent Lefèvre Wasquehal
6.Xavier Vadrot ASPTT Paris
7.Christophe Agnolutto ASPTT Paris
8.Anthony Morin Aubervilliers
9.Stéphane Conan Bernard Sport
10.Grégoire Balland ASPTT Metz
11.Grégory Barbier Wasquehal
12.Eric Frutoso Mantes
13.Christophe Faudot Vendée U
14.Jean-François Laffilée VCL Aisne
15.Xavier Jan Côte Armor
16.Erwan Jan ASPTT Paris
17.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63
18.Denis Leproux VCL Aisne
19.Eric Beaune V.C.Rouen
20.Michel Lallouët Bernard Sport
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
3.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
4.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
5.Alain Van der Borght Nat.selectie België
6.Steve De Wolf Nat.selectie België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
9.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
10.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
11.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Michel Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Fabrice Naessens Nat.selectie België
2.Slawomir Krawzyck Corbeil Polen
3.Francis Roger Bic Frankrijk
4.Thierry Gouvenou La Poste Frankrijk
5.Olaf Lurvik Bic Noorwegen
6.Pascal Chanteur Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Chavant V.C.Vaulx Frankrijk
8.Nigel Perry Nat.selectie Australië
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Jean-Pierre Delphis V.C.Vaulx Frankrijk
11.Loic Le Flohic Wasquehal Frankrijk
12.Gunther Nauwelaerts Nat.selectie België
13.Pierre Dewailly Wasquehal België
14.Daniel Devry Nat.selectie België
15.William Pérard V.C.Roubaix Frankrijk
16.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
17.Mario De Clercq Nat.selectie België
18.Daniel Dubreuil Corbeil Frankrijk
19.Christophe Faudot La Poste Frankrijk
20.Pierre-Henri Menthéour Nat.selectie Frankrijk
1989
1 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
2 Marc Meilleur CSM Persan Frankrijk
3 Ivan Cerioli Nat.selectie Italië
4 Steven De Neef Nat.selectie België
5 Mark James Nat.selectie Gr.Brit.
6 Roger Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
7 Erik Bos Nat.selectie Nederland
8 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
9 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Laurent Dufaux Nat.selectie Zwitserland
11 Gino Bos Nat.selectie België
12 Laurent Pillon A.C.B.B. Frankrijk
13 Eric Pichon V.C.Lyon Frankrijk
14 Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
15 Camillo Passera Nat.selectie Italië
16 Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
17 Daniel Wyder Nat.selectie Zwitserland
18 Djamolidin Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
1988
1 Volker Diehl Schwinn BRD
2 Stan Tourne Sigma België
3 Hansruedi Marki Panasonic Zwitserland
4 Bruno Holenweger Isotonic Zwitserland
5 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
6 Roland Gunther Schwinn BRD
7 Anthony Doyle Ever Ready GBr
8 Luc Colijn A.D.R. België
9 Charly Mottet Systeme U Frankrijk
10 Rolf Golz Superconfex BRD
11 Andreas Walzer Nat.selectie B.R.D.
12 Rudy Dhaenens P.D.M. België
13 Gino Primo Nat.selectie België
14 Arnolds Udris Nat.selectie U.S.S.R.
15 Michael Marcussen Nat.selectie Denemarken
16 Marc Macharis Nat.selectie België
17 Adriano Baffi Gis Italië
18 Peter Van Petegem Nat.selectie België
19 Johan Lammerts Toshiba Nederland
20 Kim Eriksen Pepsi Cola Denemarken
1987
1 Uwe Bolten Nat.selectie B.R.D.
2 Stefan Steinweg Nat.selectie B.R.D.
3 Werner Stutz Nat.selectie Zwitserland
4 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
5 Didi Ruegg Nat.selectie Zwitserland
6 Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
7 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
8 Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
9 Michel Legrand Nat.selectie Nederland
10 Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
11 Dainis Grantisch Nat.selectie U.S.S.R.
12 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
13 Philippe Louviot Z-Peugeot Frankrijk
14 Pascal Poisson Systeme U Frankrijk
15 Giovanni Lombardi Nat.selectie Italia
16 Frederic Magné Nat.selectie Frankrijk
17 Othmar Hafliger Toshiba Zwitserland
18 Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
19 Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
20 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
1986
1.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
2.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
3.Claude Carlin La Poste Frankrijk
4.Dante Rezze V.C.V.V. Frankrijk
5.Benjamin Van Itterbeeck Nat.selectie België
6.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
7.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
8.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
9.Hervé Desriac La Poste Frankrijk
10.Stephen Swart Bic Nieuw-Zeeland
11.Bruno Bruyère Nat.selectie België
12.Alejandro Munoz Nat.selectie Spanje
13.Jean-Marie Angelotti La Poste Frankrijk
14.Vincent Thorey Wasquehal Frankrijk
15.Johan Museeuw Nat.selectie België
16.Xavier Cordayeda Nat.selectie Spanje
17.Philippe Galvez V.C.V.V. Frankrijk
18.Laurent Masson A.C.B.B. Frankrijk
19.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Marino Verardo A.C.B.B. Frankrijk
1985
1.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver Nat.selectie België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard Nat.selectie Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay Nat.selectie Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado Nat.selectie Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
1984
1 Volker Diehl Nat.selectie B.R.D.
2 Dieter Thurau Nat.selectie B.R.D.
3 Anthony Doyle Nat.selectie Groot-Brittannië
4 Hans Hendrik Oersted Nat.selectie Denemarken
5 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
6 Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
7 Tommy Post Nat.selectie Nederland
8 Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
9 Dan Frost Nat.selectie Denemarken
10 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
12 Stephan Joho Nat.selectie Zwitserland
13 Jorgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
14 Johan Bruyneel Nat.selectie België
15 Patrice Esnault Nat.selectie Frankrijk
16 Dominique Gaigne Renault Frankrijk
17 Kurt Onclin Nat.selectie België
18 Rudy Ceyssens Nat.selectie België
19 Fredy Schmidtke Nat.selectie B.R.D.
20 Dean Woods Nat.selectie Australië
1983
1 Danny Clark Fangio Australië
2 Roman Hermann Maredo Lichtenstein
3 Etienne De Wilde La Redoute België
4 Stan Tourne Nat.selectie België
5 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6 Urs Freuler Atala Zwitserland
7 Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
8 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gerd Frank Nat.selectie Denemarken
10 Soren Lilholt Nat.selectie Denemarken
11 Werner Betz Maredo BRD
12 Lars Otto Olsen Nat.selectie Denemarken
13 Tullio Cortinovis Nat.selectie Italië
14 Gary Wiggins Aernoudt Australië
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
16 Peter Hermann Maredo Lichtenstein
17 Claude Moreau Coop Frankrijk
18 Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
19 Alexander Romanov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Dieter Thurau Del Tongo BRD
1982
1.Bruno Cornillet Nat.selectie Frankrijk
2.Kim Andersen Coop Denemarken
3.Greg Lemond Renault V.S.A.
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Tom Broznowski Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
9.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
10.Philippe Louviot Nat.selectie Frankrijk
11.Davis Phinney Nat.selectie V.S.A.
12.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten Nat.selectie V.S.A.
14.Siegfried Hekimi Eorotex Zwitserland
15.Thurlow Rogers Nat.selectie V.S.A.
16.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Chris Carmichael Nat.selectie V.S.A.
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Yvon Bertin Coop Frankrijk
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Vanderaerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Pascal Jules Seat Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
14.Jaime Villamajo Seat Spanje
15.Antonio Esparza Seat Spanje
16.Pascal Campion La Redoute Frankrijk
17.René Bittinger Skil Frankrijk
18.Thierry Barrault La Redoute Frankrijk
19.Juan Carlos Alonso Seat Spanje
20.Dominique Le Bon La Redoute Frankrijk
1978
1.Rafael Tolosa Nat.selectie Colombia
2.Stephen Roche Michelin Ierland
3.Régis Clère Mavic Frankrijk
4.Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
5.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic Frankrijk
7.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
10.Acacio da Silva Nat.selectie Portugal
11.Jean-Paul Lebris Nat.selectie Frankrijk
12.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
13.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
14.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
15.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
16.Alberto Coelho Nat.selectie Portugal
17.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
18.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag Zwitserland
20.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
1977
1.Joël Gallopin Frankrijk
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Romanu Vasile Roemenië
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Michal Klasa Tsjechoslovakije
6.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Vladimir Osokin Sovjet-Unie
10.Jan Brzezny Polen
11.Czeslaw Lang Polen
12.Siegbert Schmeisser D.D.R.
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Mircea Romascanu Roemenië
15.Bernd Drogan D.D.R.
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Gerhard Lauke D.D.R.
18.Zenon Zajac Sovjet-Unie
19.Jean-Pierre Bouteille Frankrijk
20.Karl-Dieter Diers D.D.R.
1976
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton Nat.selectie Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière Nat.selectie Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1975
1.Herman Ponsteen Nat.selectie Nederland
2 Jacques Stablinski Flandres-Artois Frankrijk
3 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4 Bernard Osmont Normandie Frankrijk
5 Sylvain Blandon Dauphiné Frankrijk
6 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
7 Herve Inaudi Dauphiné Frankrijk
8 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
9 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit.
10 Raoul Rauline Normandie Frankrijk
11 Michel Le Denmat Bretagne Frankrijk
12 Christian Jourdan Aquitaine Frankrijk
13 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14 Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15 Thierry Grandsire Picardie Frankrijk
16 Daniel Yves Bottazzi Lyonnais Frankrijk
17 Louis Le Bon Bretagne Frankrijk
18 Pierre Bazzo Aquitaine Frankrijk
19 Rene Bittinger Alsace Frankrijk
20 Bernard Badin Normandie Frankrijk
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Jozef Gijsemans België
3.José-Enrique Martinez-Heredia Spanje
4.Stanislaw Szozda Polen
5.Marc Renier België
6.Janusz Kowalski Polen
7.Bernt Johansson Zweden
8.Tord Filipsson Zweden
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.Bill Nickson Groot-Brittannië
15.Willi Matusiak Polen
16.Wim Kelleneers Nederland
17.Joe Waugh Groot-Brittannië
18.Jan Dvorak Tsjechoslovakije
19.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
20.Rudi Schiffner D.D.R.
1973
1.Bernard Bourreau Frankrijk
2.Gianbattista Baronchelli Italië
3.André Corbeau Frankrijk
4.Patrick Béon Frankrijk
5.Georges Talbourdet Frankrijk
6.Michel Demore Frankrijk
7.Wolfgang Steinmayr Oostenrijk
8.Iwan Schmidt Zwitserland
9.Philippe Bodier Frankrijk
10.Joël Hauvieux Frankrijk
11.Jurgen Kraft Duitsland
12.Johann Ruch Duitsland
13.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
14.José Enrique Martinez Heredia Spanje
15.Abelardo Rios Osorio Colombia
16.Jean-Pierre Hannotin Frankrijk
17.Jean-Paul Richard Frankrijk
18.Luis Hernan Diaz Villegas Colombia
19.Roland Salm Zwitserland
20.Alain Meunier Frankrijk


1972
1 Andre Corbeau Poitou Frankrijk
2 Alain Meslet Longjumeau Frankrijk
3 Raymond Martin Ant.Berny Frankrijk
4 Patrick Beon A.C.B.B. Frankrijk
5 Thorleif Andresen Nat.selectie Noorwegen
6 Jean-Pierre Guitard A.C.B.B. Frankrijk
7 Wolfgang Steinmayr Nat.selectie Oostenrijk
8 Francesco Moser Nat.selectie Italië
9 Claude Aiguesparses A.C.B.B. Frankrijk
10 Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
11 Luciano Borgognoni Nat.selectie Italië
12 Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
13 Daniel Leveau Ant.Berny Frankrijk
14 Gaetano Baronchelli Nat.selectie Italië
15 Alain Cigana Bouscat Frankrijk
16 Jean-Paul Richard Longjumeau Frankrijk
17 Roland Smet Pays Loire Frankrijk
18 Freddy Maertens Nat.selectie België
19 Magne Orre Nat.selectie Noorwegen
20 Hans Lutz Nat.selectie West-Duitsland


1971
1.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
2.Francesco Moser Nat.selectie Italië
3.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.Karl Koslar Nat.selectie B.R.D.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
8.Jürgen Kraft Nat.selectie B.R.D.
9.Michel Le Denmat Nat.selectie Frankrijk
10.Staf Hermans Nat.selectie België
11.Alain Bernard Nat.selectie Frankrijk
12.Ottokar Ocinsev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jacques Esclassan Nat.selectie Frankrijk
14.Jos Helsen Nat.selectie België
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
17.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
18.André Corbeau Puteaux Frankrijk
19.Martin Martigniène Créteil Frankrijk
20.Maurice Morvan Nat.selectie Frankrijk
1970
1.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
2.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
3.Francesco Moser Nat.selectie Italië
4.Joël Millard Puteaux Frankrijk
5.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
6.Charles Kindelberger Nat.selectie Frankrijk
7.Yves Hézard Puteaux Frankrijk
8.Enzo Mattioda A.C.B.B. Frankrijk
9.Giuseppe Perletto Nat.selectie Italië
10.Désiré Desesquelles Puteaux
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Paul Ravel Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-Marie Médaille Bleus Frankrijk
14.Daniel Sanquer Créteil Frankrijk
15.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
16.Peter Vonhof Nat.selectie B.R.D.
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Robert Chardon Nat.selectie Frankrijk
19.Cees Stam Nat.selectie Nederland
20.Alain Bellouis Nat.selectie Frankrijk
1969
1 Jean-Pierre Parenteau Poitou Frankrijk
2 Gerard Swertvaeger Audemer Frankrijk
3 Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
4 Gerard Briend A.C.B.B. Frankrijk
5 Pierre Quentin A.C.B.B. Frankrijk
6 Marcel Duchemin Gitane Frankrijk
7 Guy Maingon U.S.F.B. Frankrijk
8 Jean-Pierre Danguillaume S.C.Nice Frankrijk
9 Jean-Jacques Cornet A.C.B.B. Frankrijk
10 Jean-Pierre Livet A.C.B.B. Frankrijk
11 Alain Bellouis U.S.F.B. Frankrijk
12 Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
13 Patrick Charron Terrot Frankrijk
14 Hugo Schaer Nat.selectie Zwitserland
15 Roland Schaer Nat.selectie Zwitserland
16 Adri Duijker Nat.selectie Nederland
17 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
18 Bernard Dupuch Gitane Frankrijk
19 Christian Plancon U.S.F.B. Frankrijk
20 Jean-Pierre Monsere Nat.selectie Belgium
1968
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Bernard Thevenet Frankrijk
3.Roger De Vlaeminck België
4.Fabrizio Fabbri Italië
5.Lucien Van Impe België
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1 Christian Robini Frankrijk 
2 Robert Bouloux Frankrijk 
3 Derek Harrison Gr.Brit.
4 Constantino Conti Italië
5 Cyrille Guimard Frankrijk 
6 Jose Gomez Lucas Spanje 
7 Fedor Den Hertog Nederland
8 Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
9 Arturo Pecchielan Italië
10 Rini Wagtmans Nederland 
11 Georges Pintens België
12 Walter Ricci Frankrijk 
13 Claude Guyot Frankrijk 
14 Mario Giaccone Italië
15 Vittorio Marcelli Italië
16 Jiri Hava Tsjechoslovakije
17 Jose Alba Spanje
18 John Schepers Nederland 
19 Piet Tesselaar Nederland
20 Pavel Konecny Tsjechoslovakije
1966
1.José Samyn Flandres Artois Frankrijk
2.Paul Maes S.C.Nice Frankrijk
3.Walter Ricci U.S.Créteil Frankrijk
4.Robert Bouloux A.C.B.B. Frankrijk
5.Jos De Schoenmaecker Nat.selectie België
6.Jean-Pierre Ducasse U.S.Créteil Frankrijk
7.Derek Harrison Nat.selectie Gr.Brit.
8.Willy Vanneste Nat.selectie België
9.Bernard Guyot U.S.Créteil Frankrijk
10.Frans Van De Ruit Amstel Nederland
11.Peter Chisman Nat.selectie Gr.Brit.
12.Roland Berland A.C.B.B. Frankrijk
13.Mino Denti Nat.selectie Italië
14.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
15.Harry Steevens Amstel Nederland
16.José Gomez Lucas Nat.selectie Spanje
17.René Maertens Nat.selectie België
18.André Anselme Peugeot Frankrijk
19.Pierre Puccianti A.C.B.B. Frankrijk
20.Jean Vidament U.S.Créteil Frankrijk
1965
1.José Manuel Lopez Rodriguez Spanje
2.Jean Dumont Frankrijk
3.Mariano Diaz Spanje
4.Charly Grosskost Frankrijk
5.Albert Herger Zwitserl.
6.Maurice Iziers Frankrijk
7.Théophile Tona Frankrijk
8.Leslie West Gr.Brit.
9.Roland Zollinger Zwitserl.
10.Winfried Peffgen B.R.D.
11.André Bayssière Frankrijk
12.Julien De Locht België
13.Georges Pintens België
14.Harry Steevens Nederland
15.André Abry Frankrijk
16.Jorge Marine Spanje
17.Evert Dolman Nederland
18.Giovanni Corradini Italië
19.Frank Ouwerkerk Nederland
20.Gerard Koel Nederland
1964
1.Felice Gimondi Nat.selectie Italia
2.Gines Garcia Licor 43 Spanje
3.Désiré Letort A.C.B.B. Frankrijk
4.Antonio Tous Licor 43 Spanje
5.Christian Raymond A.C.B.B. Frankrijk
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Jozef Beker Nat.selectie Polen
8.Jan Kudra Nat.selectie Polen
9.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
10.Ryszard Zapala Nat.selectie Polen
11.Mariano Diaz Licor 43 Spanje
12.Mario Martinozzo Nat.selectie Italia
13.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Georges Chappe Mercier Frankrijk
15.Jozef Valencic Nat.selectie Yougoslavia
16.Mario Massi Nat.selectie Italia
17.Bob Addy Nat.selectie Gr.Brit.
18.Antonio Albonetti Nat.selectie Italia
19.Antonio Blanco Licor 43 Spanje
20.José Quesada Licor 43 Spanje
1963
1 Lucien Aimar Frankrijk
2 Raymond Delisle Frankrijk
3 Marcello Mugnaini Italië
4 Kamiel Vyncke België
5 Andre Zimmermann Frankrijk
6 Rolf Maurer Zwitserland
7 Gines Garcia Peran Spanje
8 Remo Stefanoni Italië
9 Joao Alves Peixoto Portugal
10 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
11 Mario Paolo Da Silva Portugal
12 Jose Antonio Momene Spanje
13 Antonio Tous Spanje
14 Mario Maino Italië
15 Adriano Massi Italië
16 Gerard Vastiau België
17 Barry Hoban GBr
18 Juan Jose Sagarduy Spanje
19 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
20 Laurentino Mendes Portugal
1962
1.Antonio Gomez del Moral Spanje
2.Henk Cornelissen Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.Mario Maino Italië
5.Jan Janssen Nederland
6.Michel Grain Frankrijk
7.Gilbert Gallo Frankrijk
8.Kamiel Vyncke België
9.Giancarlo Ferretti Italië
10.Claude Cote Frankrijk
11.Norbert Nicolas Frankrijk
12.Pietro Partesotti Italië
13.Marc Huiart Frankrijk
14.Georges Goodman Gr.Brit.
15.Jan Hugens Nederland
16.Ward Sels België
17.Henk Nijdam Nederland
18.Eusebio Velez Spanje
19.Winfried Bölke B.R.D.
20.John Clarey Gr.Brit.
1961
1.Charles Cauvet Frankrijk
2.Arie Den Hartog Nederland
3.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
4.Roberto Poggiali Italië
5.Guido De Rosso Italië
6.Francesco Gabica Spanje
7.Jean Jourden Frankrijk
8.Albert Van D’Huynslager België
9.Jan Janssen Nederland
10.Ferdinand Flochlay Frankrijk
11.Barry Hoban Gr.Brit.
12.Willy Monty België
13.Carlos Cruz Spanje
14.Jean-Pierre Genet Frankrijk
15.Hans Luthi Zwitserl.
16.Claude Courtet Frankrijk
17.Erwin Jaisli Zwitserl.
18.Pierre Piszczek Frankrijk
19.José Lopez Spanje
20.Winfried Bölke B.R.D.
1960
1.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
2.Stanny Goossens België
3.Marc Huiart Frankrijk
4.Jacques Simon Frankrijk
5.Vic Van Schil België
6.Jean-Claude Morio Frankrijk
7.Yves Trolez Frankrijk
8.William Perkins Gr.Brit.
9.François Goasduff Frankrijk
10.Kenneth Hill Gr.Brit.
11.Alan Ramsbottom Gr.Brit.
12.Al Jacob Gr.Brit.
13.Vic Denson Gr.Brit.
14.Hans Luthi Zwitserland
15.Jos Geurts België
16.Francis Blanc Zwitserland
17.Roger Thull Luxemburg
18.Emile Walravens Nederland
19.Kees De Jongh Nederland
20.Nick Prinsloo Zuid-Afrika
1959
1 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2 Henri Duez Peugeot Frankrijk
3 Stanny Goossens Nat.selectie België
4 Jean Bonifassi Margnat Frankrijk
5 Jacques Gestraud Mercier Frankrijk
6 Romain De Loof Nat.selectie België
7 Rene Baumann Nat.selectie Zwitserland
8 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
9 Guido De Rosso Nat.selectie Italië
10 Leo Sterckx Nat.selectie België
11 Francois Hamon Peugeot Frankrijk
12 Jim Hinds Nat.selectie Gr.Brit.
13 John Ryan Nat.selectie Gr.Brit.
14 Ian Moore Nat.selectie Ierland
15 Barthelemy Gillard Nat.selectie België
16 Georges Van Maekelberghe Nat.selectie België
17 Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
18 Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
19 Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
20 Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
1958
1.Guy Ignolin Frankrijk
2.René Jousset Frankrijk
3.Gérard Thiélin Frankrijk
4.André Foucher Frankrijk
5.Jean Bonifassi Frankrijk
6.Joseph Boudon Frankrijk
7.Ernst Fuchs Zwitserl.
8.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
9.Klaus Nadler B.R.D.
10.William Bradley Gr.Brit.
11.David Dossogne België
12.Henri De Wolf België
13.Lucien Flohimont België
14.Victor Torbeyns België
15.Ben Teunisse Nederland
16.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17.Joeri Melikov U.S.S.R.
18.Nikolai Evtsjenko U.S.S.R.
19.Klaus Klink D.D.R.
20.Dieter Kemper B.R.D.
1957
1.Michel Vermeulin Frankrijk
2.Otto Altweck B.R.D.
3.Raymond Mastrotto Frankrijk
4.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
5.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
6.Roger Roudaud Frankrijk
7.Desiré Demaré Frankrijk
8.Gilbert Gratton Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Spanje
10.José Perez-Frances Spanje
11.Maurice Boeckx België
12.Willy Gramser Nederland
13.Gregorio Sagarminaga Spanje
14.Nicola Traikov Bulgarije
15.Rudi Altig B.R.D.
16.Franco Simonigh Italië
17.José Denoyette België
18.Piet Damen Nederland
19.Abe Geldermans Nederland
20.Clement Roman België
1956
1 Roger Riviere Frankrijk
2 Marcel Rohrbach Frankrijk
3 Gianni Ferlenghi Italië
4 Adolf Christian Oostenrijk
5 Claude Leclercq Frankrijk
6 Roberto Falaschi Italië
7 Giuseppe Fallarini Italië
8 Aldo Zuliani Italië
9 Klaus Bugdahl B.R.D.
10 Stefan Mascha Oostenrijk
11 Georges Volckaert België
12 Adrie Van Steenselen Nederland
13 Veselin Petrovic Joegoslavië
14 Leo Steevens Nederland
15 Mario Gervasoni Italië
16 Joseph Wasko Frankrijk
17 Richard Durlacher Oostenrijk
18 Antonio Uliana Italië
19 Piet Van Est Nederland
20 Ivan Levacic Joegoslavië
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1 Primo Volpi Italië
2 Hilaire Couvreur België
3 Luciano Pezzi Italië
4 Marcel Huber Zwitserland
5 Fred Krebs Gr.Brit.
6 Francis Mel Frankrijk
7 Mauro Gianneschi Italië
8 Maurice Diot Frankrijk
9 Edgard Sorgeloos België
10 Karel Van Dormael België
11 Giuseppe Cerami Italië
12 Giacomo Zampieri Italië
13 Max Schellenberg Zwitserland
14 Alex Close België
15 Yvon Marrec Frankrijk
16 Henri Jochums België
17 Armando Para Italië
18 Ugo Massocco Italië
19 Francis Siguenza Frankrijk
20 Rolando Verdini Italië
1953
1.Louis Bares Frankrijk
2.Gilbert Desmet België
3.Bernard Bertolotti Frankrijk
4.Herman Huyghe België
5.Louis Lowie België
6.Fernand Picot Frankrijk
7.Bernard Bultel Frankrijk
8.Pierre Picard Frankrijk
9.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
10.Ronny Holliday Gr.Brit.
11.Luigi Chiti Italië
12.Adhemar De Blaere België
13.Martin Malfait België
14.Piet Van Heusden Nederland
15.Frans Mahn Nederland
16.Battista Monti Italië
17.Mies Stolker Nederland
18.Anthony Newton Gr.Brit.
19.Bernard Burgess Gr.Brit.
20.Ricardo Filippi Italië
1952
1.Jan Adriaenssens België
2.Henri Anglade Auvergne
3.Francis Pipelin Normandië
4.André Foucher Parijs
5.Jean Graczyk Centre
6.Francis Siguenza Dauphiné
7.Rik Luyten België
8.Pierre Polo Centre
9.Valentin Huot Centre
10.Jan Nolten Nederland
11.Gastone Nencini Italië
12.Marcel Rohrbach Frankrijk
13.Henryk Czyz Polen
14.Jean Stablewski Polen
15.Joseph Thomin Normandië
16.Yves Cohen Auvergne
17.Graiani Pertusi Italië
18.Guy Buchaille Parijs
19.Edgard Sorgeloos België
20.Michael Wiechowski Polen
1951
1.François Mahé Ouest
2.Jean Forestier Centre
3.Leon De Lathouwer België
4.Jacques Lerda Sud
5.Arie Geluk Nederland
6.Claude Le Ber Ouest
7.René Rotta Sud
8.Bernard Quennehen Centre
9.Roger Hassenforder Nord
10.Etienne Garnier Fr.Nat.ploeg
11.Claude Rouer Centre
12.Marcel Rohrbach Nord
13.Henryk Czyz Polen
14.Norbert Esnault Ouest
15.Lucjan Pietraszewski Polen
16.Charles Vaast Nord
17.Georges Decaux Centre
18.Guy Buchaille Parijs
19.Vito Favero Italië
20.Joseph Thomin Ouest

Lees verder “Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)”

Kampioenschap van Luxemburg

Kampioenschap van Luxemburg

2014
1 Laurent Didier Trek
2 Bob Jungels Trek
3 Ben Gastauer AG2R
4 Tom Thill Leopard
5 Christian Poos Zeisseng
6 Alex Kirsch Leopard
7 Christian Helmig Differdange
8 Luc Turchi Tooltime
9 Massimo Morabito Leopard
10 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
11 Jean Vanek LC Tetange
12 Pit Schlechter Leopard
13 Claude Wolter L.C.Kayl
14 Kevin Kohlvelter Levante
15 Kevin Feiereisen Leopard
16 Mike Diener Tooltime
17 Jerome Theis Alzingen
18 Antoine Mores Alzingen
19 Alec Lang Tooltime
20 Torsten Mathias L.C.Kayl

2013
1 Laurent Didier RadioShack
2 Bob Jungels RadioShack
3 Tom Thill Leopard
4 Ben Gastauer AG2R
5 Pit Schlechter Leopard
6 Alex Kirsch Leopard
7 Pascal Triebel Tetange
8 Christian Helmig Differdange
9 Kevin Feiereisen Flanders
10 Mike Diener Luxembourg
11 Massimo Morabito Luxembourg
12 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
13 Jempy Drucker AccentJobs
14 Joel Zangerle Leopard
15 Andy Schleck RadioShack
16 Philippe Faber UC Dippach
17 Benn Wurth L.C.Kayl
18 Sven Fritsch Differdange
19 Kim Wirtz Schifflange
20 Tom Weyer L.C.Kayl
2012
1 Pascal Triebel Tetange
2 Frank Schleck RadioShack
3 Laurent Didier RadioShack
4 Tom Thill Differdange
5 Daniel Bintz Tetange
6 Ben Gastauer AG2R
7 Robert Schmitt Tetange
8 Jerome Theis Alzingen
9 Alex Kirsch Leopard
10 Gusty Bausch L.C.Kayl
11 Bob Jungels Leopard
12 Christian Helmig Elbowz
13 Claude Degano Tetange
14 Pit Schlechter Leopard
15 Nelson Luis L.C.Kayl
16 Massimo Morabito Luxembourg
17 Kevin Feiereisen Luxembourg
18 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
19 Mike Diener Luxembourg
20 Tom Flammang Bertrange
2011
1 Frank Schleck Leopard 
2 Andy Schleck Leopard 
3 Laurent Didier Saxo Bank
4 Ben Gastauer AG2R
5 Christian Poos Differdange
6 Joel Zangerle Differdange
7 Ivo Lux Bertrange 
8 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
9 Christian Helmig Elbowz 
10 Benn Wurth L.C.Kayl 
11 Cyrille Heymans Differdange
12 Pascal Triebel LC Tetange 
13 Philippe Herman LC Tetange 
14 Gusty Bausch L.C.Kayl
15 Jacques Dahm L.C.Kayl
16 Olivier Laterza Bertrange 
17 Jempy Drucker Willems 
18 Jerome Junker Tooltime 
19 Stanley Bozzetti UC Dippach 
20 Luc Huberty LC Tetange
2010
1 Frank Schleck Saxo Bank 
2 Andy Schleck Saxo Bank 
3 Laurent Didier Saxo Bank
4 Christian Poos Differdange
5 Ben Gastauer AG2R
6 Tom Thill Differdange
7 Tom Kohn Luxembourg 
8 Joel Zangerle SCO Dijon
9 Ivo Lux Bertrange 
10 Cyrille Heymans Differdange
11 Pit Schlechter Differdange
12 Kim Kirchen Katusha 
13 Pol Zimmermann LC Tetange
14 Tom Schanen Alzingen 
15 Pit Losch Zeisseng 
16 Steve Fries UC Dippach
17 Kevin Kohlvelter Guerola 
18 Vincent Dias Dos Santos LC Tetange
19 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
20 Pascal Triebel LC Tetange
2009
1 Laurent Didier Designa 
2 Kim Kirchen Columbia 
3 Christian Poos Differdange
4 Andy Schleck Saxo Bank 
5 Frank Schleck Saxo Bank
6 Pascal Triebel Tetange 
7 Vincenzo Centrone Lorraine 
8 Ben Wurth L.C.Kayl 
9 Olivier Laterza UC Dippach
10 Patrick Gressnich UC Dippach
11 Claude Wolter Differdange
12 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl 
13 Jerome Junker Tooltime 
14 Christian Joachim UC Dippach
15 Dirk Bockel Baden-Württemberg
16 Carlo Kirsch Differdange
17 Jacques Dahm Velo Wooltz 
18 Stanley Bozzetti UC Dippach 
19 Claude Biltgen Tooltime 
20 Paul Bentner Tetange
2008
1 Benoit Joachim Astana 
2 Christian Poos Differdange
3 Kim Kirchen High Road 
4 Laurent Didier Regiostrom 
5 Pascal Triebel Tetange 
6 Steve Fries UC Dippach
7 Olivier Laterza UC Dippach 
8 Frank Schleck C.S.C.
9 Andy Schleck C.S.C. 
10 Daniel Bintz Tetange 
11 Jerome Junker Tooltime 
12 Vincenzo Centrone Mangimi 
13 Christian Joachim UC Dippach 
14 Claude Wolter Differdange
15 Tom Steichen Tooltime 
16 Claude Biltgen Tooltime 
17 Steve Moog Alzingen 
18 Marc Bastian UC Dippach
19 Jean-Paul Welter Tooltime 
20 Attilio Porrini L.C.Kayl
2007
1 Benoit Joachim Astana
2 Andy Schleck C.S.C. 
3 Christian Poos Zeisseng 
4 Kim Kirchen T-Mobile
5 Frank Schleck C.S.C. 
6 Laurent Didier Regiostrom 
7 Vincenzo Centrone Differdange
8 Pascal Triebel Tetange 
9 Claude Wolter L.C.Kayl
10 Ben Wurth L.C.Kayl 
11 Patrick Gressnich UC Dippach 
12 Steve Fries UC Dippach 
13 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl 
14 Olivier Laterza UC Dippach 
15 Gusty Bausch Diekirch 
16 Claude Freres Velo Wooltz
17 Stanley Bozzetti UC Dippach 
18 Tom Steichen Tooltime 
19 Gerard Wietor Schifflange
20 Paul Bentner Tetange
2006
1 Kim Kirchen T-Mobile
2 Frank Schleck C.S.C.
3 Benoit Joachim Discovery
4 Vincenzo Centrone Differdange
5 Andy Schleck C.S.C.
6 Claude Wolter Team Konica
7 Jean-Pierre Serafini Differdange
8 Pascal Triebel Tetange
9 Tom Flammang Sparkasse
10 Daniel Bintz Tetange
11 Robert Schmitt Bertrange
12 Patrick Gressnich Dippach
13 Laurent Didier Regiostrom
14 Nick Clesen Differdange
15 Carlo Kirsch Velo Wooltz
16 Jempy Drucker Fidea
17 Cyrille Heymans Schiflange
18 Joe Kirch Davitamon
19 Claude Degano Tetange
20 Glen Leven Zeisseng
2005
1 Benoit Joachim Discovery Channel
2 Frank Schleck C.S.C.
3 Kim Kirchen Fassa Bortolo
4 Andy Schleck C.S.C.
5 Patrick Gressnich Dippach
6 Laurent Didier Dippach
7 Nick Clesen Zeisseng
8 Philippe Herman Diekirch
9 Claude Wolter V.C.Kayl
10 Carlo Kirsch Velo Wooltz
11 Jempy Drucker Muhlenbach
12 Cyrille Heymans Schifflange
13 Robert Schmitt Bertrange
14 Joe Kirch Davitamon
15 Gregory Luca Zeisseng
16 Glen Leven Zeisseng
17 Daniel Bintz Tetange
18 Jean-Pierre Serafini Differdange
19 Pascal Triebel Tetange
20 Vincenzo Centrone Differdange
2004
1 Kim Kirchen Fassa Bortolo
2 Frank Schleck C.S.C.
3 Benoit Joachim US-Postal
4 Vincenzo Centrone Differdange
5 Gusty Bausch Dommeldange
6 Claude Degano Tetange
7 Pascal Triebel Differdange
8 Steve Fries Dippach
9 Ralph Diseviscourt V.C.Kayl
10 Mich Kohnen Velo Woolz
11 Patrick Wormeringer Diekirch
12 Pascal Ley Diekirch
13 Luc Huberty Tetange
14 Patrick Borschette Dippach
15 Patrick Guillaume Tetange
16 Gabriel Pletschette Velo Woolz
17 Robert Simon Dippach
18 Daniel Bintz Tetange
19 Jean-Pierre Serafini Differdange
20 Paul Bentner Tooltime
2003
1.Christian Poos Marlux
2.Frank Schleck C.S.C.
3.Kim Kirchen Fassa Bortolo
4.Benoist Joachim US-Postal
5.Marc Ernster V.C.Kayl
6.Gusty Bausch Dommeldange
7.Pascal Triebel Differdange
8.Ben Würth V.C.Kayl
9.Fabio Allegrini Differdange
10.Laurent Didier Dippach
11.Christian Weyland Dippach
12.Jerome Junker Tetange
13.Jean-Pierre Serafini Differdange
14.Philippe Gruber Dippach
15.Daniel Bintz Tetange
16.Steve Fogen Dippach
17.Marc Schiltz Zeisseng
18.Marc Vanacker Marlux
19.Marc Bastian Dippach
20.Vincenzo Centrone Differdange
2002
1 Marc Ernster V.C.Kayl
2 Claude Wolter Differdange
3 Christian Poos Marlux
4 Kim Kirchen Fassa Bortolo
5 Benoit Joachim US-Postal
6 Pascal Triebel Differdange
7 Frank Schleck C.S.C.
8 Steve Fogen Dippach
9 Gusty Bausch Dommeldange
10 Tom Flammang Cofidis
11 Max Becker Palmans
12 Ben Wurth V.C.Kayl
13 Vincenzo Centrone Differdange
14 Marc Van Acker Marlux
15 Mich Kohnen Velo Woolz
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Christian Treis Luxemburg
18 Fernand Blau Luxemburg
19 Claude Biltgen Luxemburg
20 Oliver Paderhuber Dippach
2001
1 Benoit Joachim US-Postal
2 Christian Poos Post-Swiss
3 Max Becker Collstrop
4 Pascal Triebel Differdange
5 Vincenzo Centrone Differdange
6 Steve Fogen Dippach
7 Kim Kirchen Fassa Bortolo
8 Gusty Bausch Dommeldange
9 Frank Schleck Festina
10 Tom Flammang Cofidis
11 Ben Wurth V.C.Kayl
12 Daniel Bintz Tetange
13 Jerome Junker Bertrange
14 Jean-Pierre Serafini Differdange
15 Claude Degano Tetange
16 Joel Schwinniger Differdange
17 Luc Friedrich Tetange
18 Pol Schlechter Dippach
19 Patrick Leclerc Tetange
20 Claude Biltgen Luxemburg
2000
1 Benoit Joachim US-Postal
2 Pascal Triebel Differdange
3 Tom Flammang Cofidis
4 Steve Fogen Nogent
5 Gusty Bausch Dommeldange
6 Frank Schleck Montegrappa
7 Kim Kirchen Montegrappa
8 Max Becker Lorraine
9 Serge Majerus Luxemburg
10 Jerome Junker Bertrange
11 Paul Majerus Luxemburg
12 Laurent Wack Luxemburg
13 Christian Poos Post-Swiss
14 Claude Degano Tetange
15 Marco Lux Tetange
16 Enzo Mezzapezza Differdange
17 Joel Schwinniger Differdange
18 Marc Van Acker V.C.Dinan
19 Kim Schoos Luxemburg
20 Christian Theis Differdange
1999
1 Kim Kirchen Montegrappa
2 Benoit Joachim US-Postal
3 Steve Fogen Lorraine
4 Christian Poos Lorraine
5 Max Becker Lorraine
6 Kim Schoos Luxemburg
7 Paul Majerus Luxemburg
8 Gusty Bausch Dommeldange
9 Tom Flammang Lorraine
10 Christian Theis Differdange
11 Marco Kohl Luxemburg
12 Attilio Porrini V.C.Kayl
13 Jerome Junker Bertrange
14 Daniel Bintz Lorraine
15 Laurent Wack Luxemburg
16 Michel Wolter V.C.Kayl
17 Claude Michely Tetange
18 Frank Schleck Chateauroux
19 Pascal Triebel Differdange
20 Marc Van Acker Lorraine
1998
1.Kim Kirchen De Nardi
2.Tom Flammang Dippach
3.Benoit Joachim De Nardi
4.Vincenzo Centrone Differdange
5.Enzo Mezzapezza Differdange
6.Christian Theis Differdange
7.Claude Degano Tétange
8.Ben Schaack V.C.Kayl
9.Michel Kohnen Tétange
10.Christian Poos Mantes
11.Marc Van Acker Mantes
12.Max Becker Frankfurt
13.Jérôme Junker Bertrange
14.Steve Fogen Dippach
15.Marco Lux Tétange
16.Marc Leyder Wiltz
17.Alain Penning Post-Team
18.Christian Weyland Dippach
19.Steve Schleck Cessange
20.Pascal Kess V.C.Kayl
1997
1 Christian Poos Cofidis
2 Kim Kirchen Lorraine
3 Benoit Joachim Z.V.V.Z.
4 Pascal Triebel V.C.Kayl
5 Daniel Bintz Tetange
6 Claude Michely Rudy Project
7 Steve Fogen Dippach
8 Claude Entringer Luxemburg
9 Max Becker Frankfurt
10 Claude Degano Tetange
11 Marco Lux Tetange
12 Joel Schwinniger Differdange
13 Bob Simon Luxemburg
14 Laurent Wack Luxemburg
15 Enzo Mezzapezza Differdange
16 Jean-Pierre Drucker Luxemburg
17 Jerome Junker Bertrange
18 Jean-Pierre Serafini Differdange
19 Christian Weyland Dippach
20 Ben Schaack V.C.Kayl
1996
1 Virgile Maus Luxemburg
2 Benoit Joachim Festina
3 Pascal Triebel Festina
4 Olivier Decruezet Luxemburg
5 Claude Michely Rudy Project
6 Claude Entringer Luxemburg
7 Daniel Bintz Tetange
8 Vincenzo Centrone Differdange
9 Claude Degano Tetange
10 Enzo Mezzapezza Festina
11 Christian Poos Luxemburg
12 Luc Schmitt Differdange
13 Marco Lux Tetange
14 Marc Leyder Wiltz
15 Ben Schaack V.C.Kayl
16 Joel Schwinniger Differdange
17 Bob Simon Luxemburg
18 Fernand Blau Luxemburg
19 Mario Raach Luxemburg
20 Kim Kirchen Lorraine
1995
1 Pascal Triebel V.C.Kayl
2 Pascal Meyers Trek
3 Ronny Schanen Luxemburg
4 Vincenzo Centrone Differdange
5 Claude Michely Rudy Project
6 Daniel Bintz Tetange
7 Virgile Maus Luxemburg
8 Cyril Barthels Luxemburg
9 Enzo Mezzapezza Blacky
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Claude Biltgen Luxemburg
13 Fernand Blau Luxemburg
14 Charly Bourgmeyer Luxemburg
15 Claude Degano Tetange
16 Pierre Ries Luxemburg
17 Laurent Wack Luxemburg
18 Luc Steines Luxemburg
19 Benoit Joachim Luxemburg
20 Olivier Decruezet Luxemburg
1994
1 Pascal Meyers Trek
2 Pascal Triebel V.C.Kayl
3 Claude Michely Rudy Project
4 Ronny Schanen Luxemburg
5 Pierre Ries Luxemburg
6 Mario Raach Luxemburg
7 Daniel Bintz Tetange
8 Guy Greis Luxemburg
9 Fernand Blau Luxemburg
10 Claude Degano Tetange
11 Marco Lux Tetange
12 Cyril Barthels Luxemburg
13 Claude Biltgen Luxemburg
14 Charly Bourgmeyer Luxemburg
15 Enzo Mezzapezza Blacky
16 Steve Fries Luxemburg
17 Jean-Pierre Drucker Differdange
18 Luc Steines Luxemburg
19 Vincenzo Centrone Differdange
20 Virgile Maus Luxemburg
1993
1 Luc Nothum Rudy Project
2 Pascal Meyers Trek
3 Pascal Triebel Rudy Project
4 Fernand Sand Luxemburg
5 Claude Michely Rudy Project
6 Olivier Triebel Differdange
7 Claude Degano Tetange
8 Ronny Schanen Luxemburg
9 Luc Steines Luxemburg
10 Cyril Barthels Luxemburg
11 Theo Hutmacher Luxemburg
12 Mario Raach Luxemburg
13 Daniel Bintz Tetange
14 Marco Lux Tetange
15 Gerard Schalk Luxemburg
16 Enzo Mezzapezza Blacky
17 Pierre Ries Luxemburg
18 Conny Neiertz Luxemburg
19 Fernand Blau Luxemburg
20 Guy Greis Luxemburg
1992
1 Jean-Pierre Drucker Carrera
2 Pascal Triebel Peters
3 Claude Michely Peters
4 Fernand Blau Luxemburg
5 Pascal Meyers Trek
6 Ronny Schanen Luxemburg
7 Luc Nothum Peters
8 Daniel Bintz Tetange
9 Claude Degano Tetange
10 Mario Raach Luxemburg
11 Pierre Ries Luxemburg
12 Guy Greis Luxemburg
13 Marco Lux Tetange
14 Enzo Mezzapezza Blacky
15 Cyril Barthels Luxemburg
16 Claude Biltgen Luxemburg
17 Charly Bourgmeyer Luxemburg
18 Tom Heinen Luxemburg
19 Fernand Sand Luxemburg
20 Olivier Triebel Differdange
1991
1 Claude Michely Bleiker
2 Jean-Pierre Drucker Carrera
3 Pascal Triebel Bleiker
4 Daniel Bintz Tetange
5 Fernand Blau Luxemburg
6 Pascal Meyers Dudelange
7 Claude Degano Bertrange
8 Olivier Triebel Differdange
9 Guy Greis Luxemburg
10 Mario Raach Luxemburg
11 Pierre Ries Luxemburg
12 Marco Lux Tetange
13 Enzo Mezzapezza Bleiker
14 Cyril Barthels Luxemburg
15 Charly Bourgmeyer Luxemburg
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Pascal Kohlvelter Bleiker
18 Jean-Pierre Serafini Differdange
19 Conny Neiertz Luxemburg
20 Virgile Maus Luxemburg
1990
1 Georges Richartz Dommeldange
2 Mich Kohnen Tetange
3 Jean-Pierre Drucker Carrera
4 Pascal Triebel Sinus
5 Claude Michely Bleiker
6 Fernand Blau Luxemburg
7 Pascal Kohlvelter Mavisa
8 Claude Degano Bertrange
9 Pascal Meyers Dudelange
10 Daniel Bintz Tetange
11 Guy Greis Luxemburg
12 Pierre Ries Luxemburg
13 Marco Lux Tetange
14 Enzo Mezzapezza Blacky
15 Mario Raach Luxemburg
16 Cyril Barthels Luxemburg
17 Charly Bourgmeyer Luxemburg
18 Gerard Schalk Luxemburg
19 Henri Schnadt Luxemburg
20 Jean-Pierre Serafini Differdange
1989
1 Jean-Pierre Drucker Differdange
2 Pascal Triebel Hitachi
3 Claude Michely Bleiker
4 Fernand Blau Luxemburg
5 Pascal Kohlvelter Puertas Mavisa
6 Pascal Meyers Dudelange
7 Daniel Bintz Tetange
8 Georges Richartz Dommeldange
9 Claude Degano Thionville
10 Guy Greis Luxemburg
11 Mich Kohnen Tetange
12 Mario Raach Luxemburg
13 Pierre Ries Luxemburg
14 Marco Lux Tetange
15 Enzo Mezzapezza Custodio
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Charly Bourgmeyer Luxemburg
18 Henri Schnadt Luxemburg
19 Olivier Triebel Differdange
20 Jean-Pierre Serafini Differdange
1988
1 Claude Michely Bleiker
2 Pascal Kohlvelter Tetange
3 Georges Richartz Dommeldange
4 Fernand Blau Luxemburg
5 Claude Degano Thionville
6 Pascal Meyers Dudelange
7 Guy Greis Luxemburg
8 Marco Lux Tetange
9 Olivier Triebel Differdange
10 Mich Kohnen Tetange
11 Enzo Mezzapezza Tavira
12 Mario Raach Luxemburg
13 Pierre Ries Luxemburg
14 Daniel Bertacco Luxemburg
15 Charly Bourgmeyer Luxemburg
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Jean-Claude Schranz Luxemburg
18 Henri Schnadt Luxemburg
19 Conny Neiertz Luxemburg
20 Jean-Pierre Drucker Differdange
1987
1 Claude Michely Blacky
2 Pascal Kohlvelter Tetange
3 Francis Hammer Bertrange
4 Georges Richartz Dommeldange
5 Claude Degano Thionville
6 Fernand Blau Luxemburg
7 Guy Greis Luxemburg
8 Marco Lux Tetange
9 Olivier Triebel Differdange
10 Mich Kohnen Tetange
11 Enzo Mezzapezza Blacky
12 Mario Raach Luxemburg
13 Pierre Ries Luxemburg
14 Charly Bourgmeyer Luxemburg
15 Pascal Triebel V.C.Kayl
16 Daniel Wirth Ettelbrück
17 Jean-Pierre Serafini Differdange
18 Marc Ludovicy Luxemburg
19 Jean-Pierre Drucker Differdange
20 Henri Schnadt Luxemburg
1986
1 Pascal Triebel V.C.Kayl
2 Claude Michely Blacky
3 Josy Allegrini Differdange
4 Francis Hammer Bertrange
5 Pascal Kohlvelter Tetange
6 Georges Richartz Dommeldange
7 Claude Degano Thionville
8 Nico Ney Bestgen
9 Guy Greis Luxemburg
10 Marco Lux Tetange
11 Olivier Triebel Differdange
12 Fernand Blau Luxemburg
13 Mich Kohnen Tetange
14 Enzo Mezzapezza Louletano
15 Mario Raach Luxemburg
16 Fernand Jucken Luxemburg
17 Henri Schnadt Luxemburg
18 Daniel Wirth Ettelbruck
19 Jean-Pierre Serafini Differdange
20 Jean-Pierre Drucker Differdange
1985
1 Claude Michely Xerox
2 Josy Allegrini Differdange
3 Pascal Triebel V.C.Kayl
4 Francis Hammer Bertrange
5 Pascal Kohlvelter Tetange
6 Georges Richartz Dommeldange
7 Claude Degano Thionville
8 Miguel Pape Luxemburg
9 Nico Ney Verago
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Mich Kohnen Tetange
13 Enzo Mezzapezza Differdange
14 Mario Raach Luxemburg
15 Fernand Jucken Luxemburg
16 Henri Schnadt Luxemburg
17 Daniel Wirth Ettelbruck
18 Jean-Pierre Drucker Differdange
19 Georges Schranz AC Contern
20 Charly Bourgmeyer Luxemburg
1984
1 Lucien Didier Renault
2 Andre Heuertz Luxemburg
3 Claude Michely Gianni Motta
4 Eugene Urbany Gianni Motta
5 Josy Allegrini Differdange
6 Pascal Kohlvelter Tetange
7 Georges Richartz Dommeldange
8 Miguel Pape Luxemburg
9 Francis Hammer Bertrange
10 Nico Ney Eddy Merckx
11 Guy Greis Luxemburg
12 Marco Lux Tetange
13 Mich Kohnen Tetange
14 Enzo Mezzapezza Differdange
15 Fernand Jucken Luxemburg
16 Henri Schnadt Luxemburg
17 Daniel Wirth Ettelbruck
18 Jean-Pierre Drucker Differdange
19 Georges Schranz AC Contern
20 Charly Bourgmeyer Luxemburg
1983
1 Lucien Didier Renault
2 Eugene Urbany Boule d’Or
3 Claude Michely Gios
4 Lucien Zeimes Gios
5 Andre Heuertz Luxemburg
6 Josy Allegrini Differdange
7 Francis Hammer Bertrange
8 Georges Richartz Dommeldange
9 Nico Ney Bestgen
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Enzo Mezzapezza Differdange
13 Miguel Pape Luxemburg
14 Guy Bidinger Luxemburg
15 Romain Wack Luxemburg
16 Jean Becker Gios
17 Marco Miltgen Luxemburg
18 Alex Feltz Luxemburg
19 Jean-Pierre Drucker Differdange
20 Marcel Jenal Luxemburg
1982
1 Francis Hammer Bertrange
2 Lucien Zeimes Marc Zeepcentrale
3 Lucien Didier Renault
4 Josy Allegrini Differdange
5 Enzo Mezzapezza Differdange
6 Eugene Urbany Splendor
7 Claude Michely Gios
8 Nico Ney Bestgen
9 Georges Richartz Dommeldange
10 Guy Greis Luxemburg