De Ronde van Groot-Brittannië (Engels: Tour of Britain) is een meerdaagse wielerwedstrijd die jaarlijks wordt gehouden in Groot-Brittannië. De eerste edities waren amateurkoersen. Op 1 september 1951 won Ian Steel de eerste editie. In 1958 werd The Milk Marketing Board (MMB) de hoofdsponsor en ging de wedstrijd als de Milk Race verder. In 1985 werd de wedstrijd ook opengesteld voor professionals. In 1993 werd de laatste Milk Race verreden. Ondertussen was in 1987 de professionele Kellogg’s Tour van start gegaan, maar ook die werd in 1994 voor de laatste keer werd georganiseerd. In 1998 en 1999 kreeg deze koers onder de naam Prudential Tour twee jaar een vervolg. In 2004 ging andermaal een professionele wedstrijd als Ronde van Groot-Brittannië van start. Deze wedstrijd vindt plaats aan het eind van de maand augustus, begin september. Sinds 2005 maakt de Ronde van Groot-Brittannië deel uit van het Europese continentale circuit van de UCI, de UCI Europe Tour. (Wikipedia)

2021
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
3.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
6.Stephen Cummings Dimension Data Groot-Brittannië
7.Rohan Dennis BMC Racing Australië
8.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
11.Tao Geoghegan Hart nationale selectie Groot-Brittannië
12.Julien Vermote Etixx-Quick Step België
13.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Ruben Zepuntke Cannondale-Drapac Duitsland
15.Edoardo Zardini Bardiani-CSF Italië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Jack Bauer Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
18.Steven Lampier JLT-Condor Groot-Brittannië
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië

2020
1.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
2.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
3.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
4.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
7.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
10.Bram Tankink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Garmin Nederland
12.Stef Clement IAM Cycling Nederland
13.Ruben Fernandez Movistar Spanje
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
15.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Stefan Kueng BMC Racing Zwitserland
17.Owain Doull Wiggins Groot-Brittannië
18.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
20.Alberto Bettiol Cannondale-Garmin Italië


2019
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
3 Sebastien Reichenbach IAMCycling Zwitserland
4 Dylan Van Baarle Garmin Nederland
5 Michal Kwiatkowski Quickstep Polen
6 Jack Bauer Garmin NZl
7 Edoardo Zardini Bardiani Italië
8 Nicholas Roche Tinkoff Ierland
9 Jon Izaguirre Insausti Movistar Spanje
10 Sylvain Chavanel IAMCycling Frankrijk
11 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
12 Alex Dowsett Movistar GBr
13 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
14 Dylan Teuns B.M.C. België
15 Michal Golas Quickstep Polen
16 Ignatas Konovalovas M.T.N. Litouwen
17 Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
18 Steve Lampier Giordana GBr
19 Tao Geoghegan Hart Bissell GBr
20 Rory Sutherland Tinkoff Australië


2018
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 Martin Elmiger I AM Cycling Zwitserland
3 Simon Yates Nat.selectie GBr
4 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
5 Jack Bauer Garmin NZl
6 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
7 Ian Stannard Team Sky GBr
8 Sebastien Reichenbach I AM Cycling Zwitserland
9 Michal Golas Quickstep Polen
10 Marcel Wyss I AM Cycling Zwitserland
11 Evaldas Siskevicius Sojasun Litouwen
12 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
13 Daniel Martin Garmin Ierland
14 Nairo Alex. Quintana Rojas Movistar Colombia
15 Cesare Benedetti Team NetApp Italië
16 Richard Handley Condor GBr
17 Steve Lampier Giordana GBr
18 Marcin Bialoblocki UK-Youth Polen
19 David Lelay Sojasun Frankrijk
20 Alexander Wetterhall Team Netapp Zweden


2017
1 Jonathan Tiernan-Lock Endura GBr
2 Nathan Haas Garmin Australië
3 Damiano Caruso Liquigas Italië
4 Leigh Howard Greenedge Australië
5 Christopher Jones Healthcare VSA
6 Bartosz Huzarski Team NetApp Polen
7 David Lelay Saur Frankrijk
8 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
9 Christian Knees Team Sky BRD
10 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
11 Jerome Coppel Saur Frankrijk
12 David Clarke Giordana GBr
13 Paul Voss Endura BRD
14 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
15 Pierre Cazaux Euskaltel Frankrijk
16 Joshua Edmondson Nat.selectie GBr
17 Jacek Morajko Vacansoleil Polen
18 Luke Rowe Team Sky GBr
19 Ivan Basso Liquigas Italië
20 Yannick Talabardon Saur Frankrijk


2016
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Steven Cummings Team Sky GBr
3 Jan Barta Team NetApp BRD
4 Linus Gerdemann Leopard BRD
5 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
6 Iker Camano Ortuzar Endura Spanje
7 Jelle Wallays Topsport België
8 Joost Posthuma Leopard Nederland
9 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
10 Daniel Lloyd Garmin GBr
11 Michael Rogers Team Sky Australië
12 Geraint Thomas Team Sky GBr
13 Mark Cavendish High Road GBr
14 Gediminas Bagdonas An Post Litouwen
15 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Dominik Klemme Leopard BRD
18 Bert-Jan Lindeman Vacansoleil Nederland
19 Dan Craven Condor Namibië
20 Bram Tankink Rabobank Nederland


2015
1 Andre Greipel Columbia BRD
2 Michael Albasini Columbia Zwitserland
3 Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
4 Greg Henderson Team Sky NZl
5 Richie Porte Saxo Bank Australië
6 Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
8 Christian Meier Garmin Canada
9 Robert Partridge Endura GBr
10 Koen De Kort Skil Nederland
11 Marco Frapporti Colnago Italië
12 Lucas Haedo Saxo Bank Argentinië
13 Geraint Thomas Team Sky GBr
14 Ian Bibby Motorpoint GBr
15 Simon Richardson Sigma Sport GBr
16 Jack Bauer Endura NZl
17 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
18 Russell Downing Team Sky GBr
19 Pieter Jacobs Topsport België
20 Domenico Pozzovivo Colnago Italië


2014
1 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
2 Chris Sutton Garmin Australië
3 Russell Downing Pinarello GBr
4 Martin Reimer Cervelo BRD
5 Kai Reus Rabobank Nederland
6 Geraint Thomas Barloworld GBr
7 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
8 Simon Clarke I.S.D. Australië
9 Reinier Honig Vacansoleil Nederland
10 Kristian House Condor GBr
11 Rob Ruygh Vacansoleil Nederland
12 Serge Pauwels Cervelo België
13 Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
14 Federico Canuti Navigare Italië
15 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
16 Malcolm Elliott Pinarello GBr
17 Daniel Lloyd Cervelo GBr
18 Renaud Dion AG2R Frankrijk
19 Franc.Javier Aramendia Llorente Euskaltel Spanje
20 Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland


2013
1 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2 Roger Hammond Columbia GBr
3 Daryl Impey M.T.N. ZAf
4 Malcolm Elliott Pinarello GBr
5 Fred Rodriguez Rock Racing VSA
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 David George M.T.N. ZAf
9 Jonathan Bellis C.S.C. GBr
10 Steven Cummings Barloworld GBr
11 Alessandro Petacchi L.P.R. Italië
12 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
13 Tyler Hamilton Rock Racing VSA
14 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
15 Chris Sutton Garmin Australië
16 Magnus Backstedt Garmin Zweden
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Benny De Schrooder Sean Kelly België
19 Kristian House Recycling GBr
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk


2012
1 Servais Knaven T-Mobile Nederland
2 Roger Hammond T-Mobile GBr
3 Aart Vierhouten Skil Nederland
4 Gene Bates A.I.S. Australië
5 Jonathan Bellis 100% me GBr
6 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Simon Clarke A.I.S. Australië
9 Evan Oliphant D.F.L. GBr
10 Maarten Tjallingii Skil Nederland
11 Luke Roberts C.S.C. Australië
12 Wesley Sulzberger A.I.S. Australië
13 Piet Rooijakkers Skil Nederland
14 Ben Swift Barloworld GBr
15 Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
16 Paul Manning Landbouwkrediet GBr
17 Nikolai Trussov Tinkoff Rusland
18 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
19 Salvatore Commesso Tinkoff Italië
20 Serge Pauwels Jacques België


2011
1 Leon Van Bon Lotto Nederland
2 Axel Merckx Phonak België
3 Nico Mattan Lotto België
4 Roger Hammond Discovery GBr
5 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
6 Aart Vierhouten Skil Nederland
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Michael Rogers T-Mobile Australië
9 Filippo Pozzato Quickstep Italië
10 Tom Boonen Quickstep België
11 Karsten Kroon C.S.C. Nederland
12 Russell Downing D.F.L. GBr
13 Iljo Keisse Jacques België
14 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
15 Maarten Tjallingii Skil Nederland
16 Andy Cappelle Landbouwkrediet België
17 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
18 Nick Nuyens Quickstep België
19 Luke Roberts C.S.C. Australië
20 Johan Van Summeren Lotto België


2010
1 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
4 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
5 Roger Hammond Discovery GBr
6 Michael Rogers Quickstep Australië
7 Kieran Page V.C.Aix GBr
8 Iljo Keisse Jacques België
9 Matthew Gilmore Jacques België
10 Nick Nuyens Quickstep België
11 Phil Zajicek Navigators VSA
12 Tom Van Noppen Bookmaker België
13 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
14 Piotr Mazur Navigators Polen
15 David George Barloworld ZAf
16 Tobias Steinhauser T-Mobile BRD
17 Wilfried Cretskens Quickstep België
18 Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
19 Mark Cavendish Sparkasse GBr
20 Paul Manning Recycling GBr


2009
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Rolf Aldag T-Mobile BRD
3 Mario De Clercq Bookmaker België
4 Roger Hammond Bookmaker GBr
5 Nico Mattan Bodysol België
6 Mario Aerts T-Mobile België
7 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
8 John Gadret Jacques Frankrijk
9 Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
10 Andrea Peron C.S.C. Italië
11 Andrei Kashechkin Agricole Kazakstan
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Julian Dean Agricole NZl
14 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
15 Nick Nuyens Quickstep België
16 Geert Verheyen Jacques België
17 Kieran Page Wightlink GBr
18 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
19 Russell Downing MG-XPower GBr
20 Paolo Savoldelli T-Mobile Italië

2008
1 Daniel Lloyd An Post Groot-Brittannië
2 Russell Downing Pinarello Groot-Brittannië
3 Roger Hammond High Road Groot-Brittannië
4 Robert Hayles Halfords Groot-Brittannië
5 Peter Kennaugh 100% ME Groot-Brittannië
6 Dean Downing Rapha Groot-Brittannië
7 Mark Cavendish High Road Groot-Brittannië
8 Andrew Tennant 100% ME Groot-Brittannië
9 Daniel Fleeman An Post Groot-Brittannië
10 Jonathan Tiernan-Lock Mid-Devon Groot-Brittannië
11 Jonathan Bellis 100% ME Groot-Brittannië
12 David Collins S.I.S. Groot-Brittannië
13 Jody Crawforth Evans R.T. Groot-Brittannië
14 Stuart Wearmouth Picarsso Groot-Brittannië
15 Nick Craig Scott Groot-Brittannië
16 Paul Oldham Hope R.T. Groot-Brittannië
17 David Millar Garmin Groot-Brittannië
18 Hamish Haynes Yawadoo Groot-Brittannië
19 Ian Wilkinson S.I.S. Groot-Brittannië
20 Stuart Bowers Hargroves Groot-Brittannië

2007
1 Roger Hammond T-Mobile Groot-Brittannië
2 David Collins S.I.S. Groot-Brittannië
3 Jody Crawforth Evans R.T. Groot-Brittannië
4 Stuart Wearmouth S.I.S. Groot-Brittannië
5 Shaun Snodden Recycling Groot-Brittannië
6 Nick Craig Trek Groot-Brittannië
7 Paul Oldham Hope R.T. Groot-Brittannië
8 David Millar Saunier Duval Groot-Brittannië
9 Stuart Bowers Hargroves Groot-Brittannië
10 Daniel Lloyd D.F.L. Groot-Brittannië
11 Liam Killeen Specialized Groot-Brittannië
12 Ian Wilkinson S.I.S. Groot-Brittannië
13 Daniel Booth PedalPower Groot-Brittannië
14 Chris Young M.Keynes Groot-Brittannië
15 Danny Axford Parrot Groot-Brittannië
16 Robert Jebb Montpelier Groot-Brittannië
17 Jamie Newall Evans R.T. Groot-Brittannië
18 Lewis Craven Bradford Groot-Brittannië
19 Neil Swithenbank M.Keynes Groot-Brittannië
20 Hamish Haynes D.F.L. Groot-Brittannië


2006
1 Mark Lovatt Planet X Groot-Brittannië
2 Kevin Dawson Agisko Groot-Brittannië
3 Matthew Stephens Sigma Sport Groot-Brittannië
4 Roger Hammond Discovery Groot-Brittannië
5 Russell Downing D.F.L. Groot-Brittannië
6 Hamish Haynes Jartazi Groot-Brittannië
7 Geraint Thomas Recycling Groot-Brittannië
8 Jeremy Hunt Unibet.com Groot-Brittannië
9 Dale Appleby Recycling Groot-Brittannië
10 Duncan Urquhart Agisko Groot-Brittannië
11 Kristian House Recycling Groot-Brittannië
12 Steven Cummings Landbouwkrediet Groot-Brittannië
13 Daniel Lloyd Giant Asia Groot-Brittannië

14 Ian Wilkinson S.I.S. Groot-Brittannië
15 Jonathan Dayus Arctic RT Groot-Brittannië
16 Martin Ford Team Lloyds Groot-Brittannië
17 Matt Talbot Glendene CC Groot-Brittannië
18 Johnathan Rosenbrier U.V.Aube Groot-Brittannië
19 Andrew Jackson Gambetta Groot-Brittannië
20 Robin Sharman Recycling Groot-Brittannië


2005
1 Mark Lovatt Planet X Groot-Brittannië
2 Roger Hammond Discovery Groot-Brittannië
3 Chris Newton Recycling Groot-Brittannië
4 Liam Killeen Specialized Groot-Brittannië
5 Kieran Page V.C.Aix Groot-Brittannië
6 Russell Downing Recycling Groot-Brittannië
7 Malcolm Elliott Pinarello Groot-Brittannië
8 Chris Young M.Keynes Groot-Brittannië
9 Mark Cavendish Sparkasse Groot-Brittannië
10 Nick Craig Trek Groot-Brittannië
11 Jeremy Hunt Bookmaker Groot-Brittannië
12 Julian Winn Pinarello Groot-Brittannië
13 Matthew Ellis Saey/D.S. Groot-Brittannië
14 David Collins Diamond Groot-Brittannië
15 Norman Hughes Deeside Groot-Brittannië
16 John Tanner Planet X Groot-Brittannië
17 Paul Manning Recycling Groot-Brittannië
18 Evan Oliphant Recycling Groot-Brittannië
19 Martin Ford D.F.L. Groot-Brittannië
20 Phil Dixon D.F.L. Groot-Brittannië


2004
1 Roger Hammond Bookmaker Groot-Brittannië
2 Tom Southam Amore&Vita Groot-Brittannië
3 Jeremy Hunt Bookmaker Groot-Brittannië
4 Jamie Burrow Amore&Vita Groot-Brittannië
5 Charly Wegelius De Nardi Groot-Brittannië
6 David Clarke Pedal Groot-Brittannië
7 Robin Sharman Recycling Groot-Brittannië
8 Anthony Malarczyk Ridley Groot-Brittannië
9 Mark Lovatt Planet X Groot-Brittannië
10 Jonathon Locke U.V.Aube Groot-Brittannië
11 Daniel Lloyd Flanders Groot-Brittannië
12 Martin Forde Race Scene Groot-Brittannië
13 Alex Coutts Flanders Groot-Brittannië
14 Roy Chamberlain M.Keynes Groot-Brittannië
15 Shaun Snodden Recycling Groot-Brittannië
16 Danny Axford Parrot Groot-Brittannië
17 Andrew Jackson St.Etienne Groot-Brittannië
18 James Flanagan M.Keynes Groot-Brittannië
19 Kristian House Recycling Groot-Brittannië
20 Evan Oliphant VC Ecosse Groot-Brittannië

2003
1.Roger Hammond Palmans Gr.Brit.
2.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
3.Mark Lovatt Life Repair Gr.Brit.
4.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
5.David Baker Ciclos Uno Gr.Brit.
6.Barrie Clarke Giant Gr.Brit.
7.Chris Newton Science in Sport Gr.Brit.
8.Tim Gould R.A.T.S. Gr.Brit.
9.John Tanner Life Repair Gr.Brit.
10.Malcolm Elliot Pinarello Gr.Brit.
11.Jeremy Hunt Oktos Gr.Brit.
12.Chris Young Marie Curie Gr.Brit.
13.Gary Foord Y2K Gr.Brit.
14.Kieran Page Nationale selectie Gr.Brit.
15.Kevin Dawson Life Repair Gr.Brit.
16.Gethin Butler Preston Wheelers Gr.Brit.
17.Bradley Wiggins La Française des Jeux Gr.Brit.
18.Oliver Beckingsale Scott Gr.Brit.
19.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.

20.Tim Buckle Travelwise Gr.Brit.


2002
1.Mark Lovatt Lancaster Gr.Brit.
2.John Tanner Lancaster Gr.Brit.
3.Kevin Dawson Lancaster Gr.Brit.
4.Roger Morgan Parrot Print Gr.Brit.
5.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
6.Chris Newton Pinarello Gr.Brit.
7.James Taylor Schotse selectie Gr.Brit.
8.Roy Chamberlain Sigma Gr.Brit.
9.James Norfolk Nationale selectie Gr.Brit.
10.Martin Ford Nationale selectie Gr.Brit.
11.Bryan Taylor Milton Keynes Gr.Brit.
12.Julian Winn Pinarello Gr.Brit.
13.Paul Crook Sigma Gr.Brit.
14.Colin Roshier Surrey Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Anglia Sport Gr.Brit.
16.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
17.Anthony Malarczyk Atom Elite Gr.Brit.
18.Jason Streather St.Raphael Gr.Brit.
19.Justin Hoy Surrey Gr.Brit.
20.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.


2001
1.Martin Ford Grinsell Gr.Brit.
2.Barry Kipling Grinsell Gr.Brit.
3.Tim Bartholomew Team Down Under Australia
4.Ryan Russell Marco Polo Nieuw-Zeeland
5.Vincent Flanagan Team Down Under Australia
6.Steve Jolley Red Kite Gr.Brit.
7.Michael Jones Grinsell Gr.Brit.
8.Rob Eva Team Down Under Australia
9.Kevin Dawson Peter Read Gr.Brit.
10.Alan Perry Terry Wright Gr.Brit.
11.Adrian Bird Grinsell Gr.Brit.
12.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
13.Julian Winn Wales Gr.Brit.
14.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Wales Gr.Brit.
16.Ross Adams Red Kite Gr.Brit.
17.Alistair Kay Schotland Gr.Brit.
18.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
19.Cameron Hughes Team Down Under Australia
20.Ian Holt Grinsell Gr.Brit.


2000
1.Maximilian Sciandri Linda McCartney Gr.Brit.
2.Mark Lovatt Pro Vision Gr.Brit.
3.Maurice Wordsworth Sigma Gr.Brit.
4.Steve Joseph Raleigh Gr.Brit.
5.Gavin Poupart G.S.Strada Gr.Brit.
6.Gethin Butler Middridge Gr.Brit.
7.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
8.James Shaw Stourbridge Gr.Brit.
9.Dave Berkeley Sigma Gr.Brit.
10.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
11.Matthew Larner Atom Elite Gr.Brit.
12.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
13.Rod Ellingworth Raleigh Gr.Brit.
14.Andy Lyons Terry Wright Gr.Brit.
15.Rory Wiley Sigma Gr.Brit.
16.Julian Winn G.S.Strada Gr.Brit.
17.Huw Pritchard Linda McCartney Gr.Brit.
18.Paul Sheppard Linda McCartney Gr.Brit.
19.John Lindsay Atom Elite Gr.Brit.
20.Richard Bowater Stourbridge Gr.Brit.


1999
1.Ian McLeod Nat.selectie Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
4.Jacob Rasmussen Accept Card Denemarken
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
7.Björnar Vestöl Accept Card Noorwegen
8.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
9.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Juris Silovs Jack & Jones Letland
12.Jonathan Vaughters US-Postal V.S.A.
13.Simon Kessler Nat.selectie Zuid-Afrika
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Allan Iacuone Linda McCartney Australië
16.Lylian Lebreton Big Mat Frankrijk
17.David Latasa Banesto Spanje
18.Massimo Gimondi Amore & Vita Italië
19.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
20.Erik Dekker Rabobank Nederland


1998
1.Chris Newton Brite Gr.Brit.
2.David Derepas La Pierre Frankrijk
3.Huw Pritchard P.D.M. Gr.Brit.
4.Kevin Dawson Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Matt Stephens Harrods Gr.Brit.
6.Lincoln Headford R.A.F. Gr.Brit.
7.Julian Winn P.D.M. Gr.Brit.
8.David Millar Cofidis Gr.Brit.
9.Russell Downing Brite Gr.Brit.
10.Charly Wegelius Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Paul Esposti P.D.M. Gr.Brit.
13.Anthony Malarczyk P.D.M. Gr.Brit.
14.Guy Lawton R.A.F. Gr.Brit.
15.Andrew McLean R.A.F. Zuid-Afrika
16.Gerben Nijmeijer Batavus Nederland
17.Mark Ter Schure Giant Nederland
18.Robin Everson R.A.F. Gr.Brit.
19.Rich Hobby Lincoln Gr.Brit.
20.James Taylor Giant Gr.Brit.


1997
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
5.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Alberto Elli Casino Italië
7.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
12.Henk Vogels Gan Australië
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Erik Dekker Rabobank Nederland
16.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
17.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
20.Maurizio Fondriest Cofidis Italië


1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Maximiliaan Sciandri Motorola Groot-Brittannië
6.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
11.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
12.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
19.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
20.Cristiano Frattini Brescialat-Verynet Italië


1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym G.B.
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobile Italië
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
7.Arvis Piziks Novell Letland
8.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Roberto Caruso ZG-Mobile Italië
11.Alberto Elli MG-Technogym Italië
12.Marco Milesi Brescia Lat Italië
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jens Heppner Telekom Duitsland
15.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
16.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
17.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
18.Sean Yates Motorola G.B.
19.Stefano Colage ZG-Mobile Italië
20.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië


1994
1.Anthony Doyle Futurama Gr.Brit.
2.John Tanner Choice Gr.Brit.
3.Chris Lillywhite Mongoose Gr.Brit.
4.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
5.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
6.Mark Walsham Choice Gr.Brit.
7.Neil Hoban Foremost Gr.Brit.
8.Roddy Riddle Moray Firth Gr.Brit.
9.Malcolm Elliott Chevrolet Gr.Brit.
10.Rik Van Slijcke Collstrop België
11.Tim Davies Orange Gr.Brit.
12.David Hourigan Nat.selectie Ierland
13.Jens Veggerby Die Continentale Denemarken
14.Joel Wainman R.C.Hull Gr.Brit.
15.Richard Prebble Wembley R.C. Gr.Brit.
16.Steve Knight Halesowen Gr.Brit.
17.Christopher Kimmage Nat.selectie Ierland
18.Rob Hayles Haverhill Gr.Brit.
19.Conor Henry Nat.selectie Ierland
20.Kurt Hermann Serotta Zwitserland


1993
1.Chris Boardman Reebok Gr.Brit.
2.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
3.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
4.Mark Walsham Ideal Gr.Brit.
5.Petr Konecny Nat.selectie Tsjechië
6.Pete Longbottom Manchester Gr.Brit.
7.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
8.Stuart Dangerfield Reebok Gr.Brit.
9.Brian Smith Banana Gr.Brit.
10.John Den Braber Koga Miyata Nederland
11.Conor Henry Nat.selectie Ierland
12.Ole Simensen Nat.selectie Noorwegen
13.Danilo Kovar Nat.selectie Tsjechië
14.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
15.Wayne Randle Ideal Gr.Brit.
16.Ben Luckwell F.S.M. Gr.Brit.
17.Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
18.Paul Jennings Nat.selectie Gr.Brit.
19.Rob Holden Subaru Gr.Brit.
20.Dave Williams Birmingham Gr.Brit.

1992
1.Thierry Marie Castorama Frankrijk
2.Ray Eden On Your Bike Groot-Brittannië
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Guy Cook Chesterfield Couriers Groot-Brittannië
5.Bart Bowen Subaru Verenigde Staten
6.Ian Wright Invicta Racing Club Groot-Brittannië
7.Cesary Zamana Subaru Polen
8.David Cook Ferryhill Wheelers Groot-Brittannië
9.Wilfried Nelissen Panasonic België
10.Kellie Sidwell Sutton Cycling Club Groot-Brittannië
11.Jean-Cyril Robin Castorama Frankrijk
12.Masatoshi Ichikawa Bleiker Japan
13.Tim Hall Ace Racing Team Groot-Brittannië
14.Gérard Rué Helvetia Frankrijk
15.Hilton McMurdo Ideal-Dinnington Groot-Brittannië
16.Laurent Madouas Castorama Frankrijk
17.John Tanner Ideal-Dinnington Groot-Brittannië
18.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk
19.Robert Hayles Taylor’s-Haverhill Groot-Brittannië
20.Louis De Koning Panasonic Nederland


1991
1.Jon Walshaw A.M.S.-Nigel Dean Groot-Brittannië
2.Hilton McMurdo Townsend Groot-Brittannië
3.Paul Curran Manchester Wheelers Groot-Brittannië
4.John Hughes Liverpool Mercury Groot-Brittannië
5.Les Pick Chiltern Groot-Brittannië
6.David Cook Ferryhill Wheelers Groot-Brittannië
7.Chris Walker Banana-Falcon Groot-Brittannië
8.Steve Douce Dawes Groot-Brittannië
9.Simeon Hempsall G.S.Strada Groot-Brittannië
10.Steve Farrell Tunstall Wheelers Groot-Brittannië
11.Keith Reynolds Banana-Falcon Groot-Brittannië
12.Andrew Perks Royal Sutton C.C. Groot-Brittannië
13.Wayne Randle Dinnington-Ideal Groot-Brittannië
14.Malcolm Elliott Seur Groot-Brittannië
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers Groot-Brittannië
16.Adrian Timmis Townsend Groot-Brittannië
17.Brian Smith Banana-Falcon Groot-Brittannië
18.Chris Young Pace Racing Groot-Brittannië
19.Tim Gould Peugeot Groot-Brittannië
20.Simon Bray Invicta R.C. Groot-Brittannië


1990
1.Harry Lodge La William Groot-Brittannië
2.Tim Hall Liverpool Century Groot-Brittannië
3.Wayne Randle Dinnington Groot-Brittannië
4.Richard Prebble Gloucester Groot-Brittannië
5.Paul Rogers St.Raphael Groot-Brittannië
6.John Charlesworth Ace R.T. Groot-Brittannië
7.David Cook Ferryhill Wheelers Groot-Brittannië
8.Chris Allcock Mansfield Groot-Brittannië
9.John Pemberton Bolsover Groot-Brittannië
10.Matthew Stephens Hempstead Groot-Brittannië
11.Dave Spencer Paragon Groot-Brittannië
12.Paul Curran Crown Chafes Groot-Brittannië
13.Cain Theakston Tulip Groot-Brittannië
14.Norman Dunn Paragon Groot-Brittannië
15.Walter Moore Walsall Groot-Brittannië
16.Jon Walshaw Crown Chafes Groot-Brittannië
17.Rob Langley Solihull Wheelers Groot-Brittannië
18.Glenn Holmes Team Drill Groot-Brittannië
19.Mark Walsham Crown Chafes Groot-Brittannië
20.Steve Farrell Tunstall Wheelers Groot-Brittannië


1989
1.Wayne Randle Chesterfield Couriers Groot-Brittannië
2.Ian Browning Leo Racing Club Groot-Brittannië
3.Nick Noble Saint-Raphael Groot-Brittannië
4.Barrie Clarke Wembley Racing Club Groot-Brittannië
5.Aaron McCaffrey North Buckingham Groot-Brittannië
6.Pete Chapman Polhill Racing Club Groot-Brittannië
7.Matthew Stephens Hemel Hempstead C.C. Groot-Brittannië
8.Matthew Postle Coldra Racing Club Groot-Brittannië
9.Robert Millar Z-Peugeot Groot-Brittannië
10.Harry Lodge Chiltern Groot-Brittannië
11.Ben Luckwell Manchester Wheelers Groot-Brittannië
12.Pete Longbottom Manchester Wheelers Groot-Brittannië
13.David Cook Ferryhill Wheelers Groot-Brittannië
14.Dave Spencer Paragon-Gazelle Groot-Brittannië
15.Adrian Timmis Raleigh-Banana Groot-Brittannië
16.Jason Ford Coldra Racing Club Groot-Brittannië
17.Kevin Dawson Southend Groot-Brittannië
18.Nigel Bishop A.B.C.Centreville Groot-Brittannië
19.Nigel Hay Coalville Groot-Brittannië
20.Norman Hughes Coldra Racing Club Groot-Brittannië


1988
1.Andrew Young Johnstone Wheelers Groot-Brittannië
2.Nigel Bishop A.B.Centreville Groot-Brittannië
3.Gary Baker Anglia Sport Groot-Brittannië
4.Bob Downs Percy Bilton Groot-Brittannië
5.Neil Hoban Vulcan R.C. Groot-Brittannië
6.Brian Smith A.C.B.B. Groot-Brittannië
7.John Tanner Chesterfield Coureurs Groot-Brittannië
8.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers Groot-Brittannië
9.Chris Young Paragon Gazelle Groot-Brittannië
10.Mark Walsham Percy Bilton Groot-Brittannië
11.Paul Rogers St.Raphael Groot-Brittannië
12.Neil Miller Dinnington Groot-Brittannië
13.Nick Gardiner Oxonian C.C. Groot-Brittannië
14.Paul Curran Manchester Wheelers Groot-Brittannië
15.John Herety Percy Bilton Groot-Brittannië
16.Steve Sefton Percy Bilton Groot-Brittannië
17.Davie Gibson G.S.Modena Groot-Brittannië
18.Jeremy Harrison Peterborough Groot-Brittannië
19.Bernie Burns Paragon Gazelle Groot-Brittannië
20.Ben Luckwell St.Raphael Groot-Brittannië


1987
1.Darryl Webster Manchester Wheelers Groot-Brittannië
2.Gethin Butler Norwood Paragon Groot-Brittannië
3.Steve Fleetwood Raleigh Groot-Brittannië
4.Deno Davie Manchester Wheelers Groot-Brittannië
5.Paul Curran Manchester Wheelers Groot-Brittannië
6.Pete Longbottom Manchester Wheelers Groot-Brittannië
7.Anthony Stapleton Chelmer C.C. Groot-Brittannië
8.Malcolm Elliot A.N.C. Groot-Brittannië
9.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers Groot-Brittannië
10.Phil Bateman Chesterfield Coureurs Groot-Brittannië
11.Sean Yates Fagor Groot-Brittannië
12.Karl Smith Paragon Gazelle Groot-Brittannië
13.Mick Bradshaw G.S.Metro Groot-Brittannië
14.Stuart Coles Interent Groot-Brittannië
15.Jack Kershaw Rawlinson Groot-Brittannië
16.Richard Hughes Rhyl R.C. Groot-Brittannië
17.Martin Williamson Scotia Sport Groot-Brittannië
18.Paul Sherwen Raleigh Groot-Brittannië
19.Gary Adamson Kirkby C.C. Groot-Brittannië
20.Neil Martin Percy Bilton Groot-Brittannië


1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.


1985
1.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
2.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
3.Tomas Kirsipuu Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Roy Knickman Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Van Lancker Fangio Belgium
7.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
9.Paul Watson Alpha Racing Club Gr.Brit.
10.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
11.Adrian Timmis Paragon Gazelle Gr.Brit.
12.Milan Jonak Nat.selectie C.S.S.R.
13.Kvetoslav Palov Nat.selectie C.S.S.R.
14.Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
15.Pete Sanders Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
17.Zbigniew Ludwiniak Nat.selectie Polen
18.Bjarne Riis Nat.selectie Denemarken
19.Sergei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
20.Chris Walker Paragon Gazelle Gr.Brit.


1984
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers G.B.
2.Geoff Platts Coalville Wheelers G.B.
3.Eddie Adkins Manchester Wheelers G.B.
4.John French Nationale selectie G.B.
5.Alan Morley Nationale selectie G.B.
6.Sid Barras Falcon G.B.
7.Mike McLaughlin Nationale selectie Ierland
8.Chris Walker Nationale selectie G.B.
9.Henry Walker Nationale selectie G.B.
10.Bruno Holenweger Nationale selectie Zwitserland
11.Paul Rogers Nationale selectie G.B.
12.Richard Bradley Nationale selectie G.B.
13.Francisco Antequera Orbea Spanje
14.Gines Garcia Orbea Spanje
15.Michael McNamara Rockingham Wheelers G.B.
16.Carlos Alba Nationale selectie Venezuela
17.Norbert Begin Nationale selectie B.R.D.
18.Miguel Ugartemendia Orbea Spanje
19.Ian Chivers Nationale selectie Ierland
20.Felipe Yanez Orbea Spanje


1983
1.Krzystof Sujka Nat.selectie Polen
2.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
3.Malcolm Elliot Manchester Wheelers G.B.
4.Alan Peiper Peugeot Australië
5.Phil Anderson Peugeot Australië
6.Doug Shapiro Nat.selectie V.S.A.
7.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
8.Janus Kuum Nat.selectie Noorwegen
9.Joey McLoughlin Nat.selectie G.B.
10.Rigobert Matt Nat.selectie B.R.D.
11.Dariusz Kaizer Nat.selectie Polen
12.Paul Curran Manchester Wheelers G.B.
13.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
14.David Akam Nat.selectie G.B.
15.Matthew Eaton Nat.selectie V.S.A.
16.Michal Klasa Nat.selectie Tsj.Rep.
17.Jörgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
18.Sean Yates Peugeot G.B.
19.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
20.Stefan Brykt Nat.selectie Zweden


1982
1.Bill Nickson Falcon G.B.
2.Keith Lambert Falcon G.B.
3.Sid Barras Falcon G.B.
4.Hans-Peter Odegaard Nat.selectie Noorwegen
5.Dave Lloyd Manchester G.B.
6.Malcolm Elliot Halfords G.B.
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Dan Matthews Falcon G.B.
9.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Joey McLoughlin Halfords G.B.
11.Robert Crossley Nat.selectie Australië
12.Kevin Sefton Nat.selectie Australië
13.Graham Harrison Viking G.B.
14.Graham Bufton Falcon G.B.
15.Dave Cumming Viking G.B.
16.Pat McQuaid Viking Ierland
17.Pierre-Henri Menthéour Coop Frankrijk
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Tim Jamieson Nat.selectie Australië
20.Aleksandr Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.


1981
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
3 Jean-François Rault Puch Frankrijk
4 André Chappuis Sem Frankrijk
5 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
6 Paul Watson Nat.selectie GBr
7 Phil Anderson Peugeot Australië
8 Loïc Le Flohic Nat.selectie Frankrijk
9 Myron Lind Nat.selectie V.S.A.
10 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
11 Tadeusz Krzeslak Nat.selectie Polen
12 Gertjan Theunisse Nat.selectie Nederland
13 Guy Gallopin Sem Frankrijk
14 Francesco Moser Sanson Italië
15 Louis Luyten Vermeer-Thijs België
16 Philippe Leleu Puch Frankrijk
17 Sean Yates Peugeot GBr
18 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
19 Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
20 Robert Crossley Nat.selectie Australië


1980
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Sid Barras Weinmann GBr
3 Paul Carbutt Viking GBr
4 Dudley Hayton Viking GBr
5 Phil Bayton KP Crisps GBr
6 Keith Lambert Weinmann GBr
7 Dave Cuming Fangio GBr
8 Hansjorg Winkler Nat.selectie Zwitserland
9 Rudi Flierl Nat.selectie B.R.D.
10 Hansueli Russenberger Nat.selectie Zwitserlan
11 Andreas Wolter Nat.selectie B.R.D.
12 Graham Harrison Wightman GBr
13 Luc De Vuyst Nat.selectie België
14 Roy Schuiten Scic Nederland
15 Dirk Coolens Nat.selectie België
16 Krzysztof Sadura Nat.selectie Polen
17 Andoni Garay Nat.selectie Spanje
18 Julio Alberto Rubiano Pachon Nat.selectie Colombia
19 Greg Lemond Nat.selectie VSA
20 Tom Broznowski Nat.selectie VSA


1979
1.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
2.Robert Millar Nat.selectie G.B.
3.Stephen Jones Nat.selectie G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
18.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel Nat.selectie Nederland


1978
1 Bob Downs Nat.selectie Gr.Brit.
2 Jan Rasmussen Nat.selectie Denemarken
3 Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
5 Lechoslaw Michalak Nat.selectie Polen
6 Bernt Scheler Nat.selectie Zweden
7 Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
8 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
9 George Mount Nat.selectie V.S.A.
10 Vlastimil Moravec Nat.selectie C.S.S.R.
11 Zbigniew Szczepkowski Nat.selectie Polen
12 Hans Boom Nat.selectie Nederland
13 Mats Ericsson Nat.selectie Zweden
14 Will Kerr Nat.selectie Ierland
15 Eigil Sorensen Nat.selectie Denemarken
16 Alexandr Kisliak Nat.selectie U.S.S.R.
17 Anatoli Miklasjevitsj Nat.selectie U.S.S.R.
18 Sandy Gilchrist Nat.selectie Gr.Brit.
19 Janusz Kowalski Nat.selectie Polen
20 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen


1977
1 Jacky Mourioux Gan Frankrijk
2 Alain Van Lancker Gan Frankrijk
3 Andre Chalmel Gitane Frankrijk
4 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
5 Alf Segersall Nat.selectie Zweden
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Paul Carbutt G.S.Strada GBr
8 Bob Downs G.S.Strada GBr
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Enzo Mattioda Miko Frankrijk
12 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
13 Frans Verbeeck IJsboerke België
14 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
15 Tommi Prim Nat.selectie Zweden
16 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Ian Chandler Nat.selectie Australië
19 Charly Rouxel Miko Frankrijk
20 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.


1976
1 Fernando Mendes Nat.selectie Portugal
2 Bill Nickson Nat.selectie GBr
3 Sid Barras Bantel GBr
4 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
5 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
6 Keith Lambert Holdsworth GBr
7 Fernando Vieira Nat.selectie Portugl
8 Phil Corley Holdsworth GBr
9 Phil Bayton Dawes GBr
10 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Geoff Wiles Holdsworth GBr
12 Danny Horton Bantel GBr
13 Leslie West Holdsworth GBr
14 Joe Waugh Colindale GBr
15 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
16 Freddy Maertens Flandria België
17 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18 Trevor Bull Dawes GBr
19 Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
20 Antonio Marcalo Nat.selectie Portugal


1975
1 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
3 Roine Gronlund Nat.selectie Zweden
4 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5 Attilio Rota Nat.selectie Italië
6 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
7 Bill Nickson Liverpool GBr
8 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
9 Jan Trybala Nat.selectie Polen
10 Joe Waugh G.S.Strada GBr
11 Josef Dvorak Nat.selectie C.S.S.R.
12 Junker Jorgensen Nat.selectie Denemarken
13 Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
14 Jaroslav Poslusny Nat.selectie C.S.S.R.
15 Tadeusz Zawada Nat.selectie Polen
16 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17 Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
18 Milos Hrazdira Nat.selectie C.S.S.R.
19 John Allis Nat.selectie V.S.A.
20 Richard Foster Bradford GBr


1974
1.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
2.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
3.Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4.Stanislas Boniecki Nat.selectie Polen
5.Frantisek Kondr Nat.selectie Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nat.selectie Nederland
7.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
8.Anthony Gornall Nat.selectie Groot-Brittannië
9.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
10.Jostein Wilmann Nat.selectie Noorwegen
11.Jan Raas Nat.selectie Nederland
12.Willi Singer Nat.selectie B.R.D.
13.Ad Dekkers Nat.selectie Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Nat.selectie Polen
15.Ronald Gronlund Nat.selectie Zweden
16.Steve Heffernan Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Herman Snoeyink Nat.selectie Nederland
18.Anton Kaczmarek Nat.selectie Polen
19.Jan Aling Nat.selectie Nederland
20.Klaus-Peter Thaler Nat.selectie B.R.D.


1973
1.Fedor den Hertog Nat.selectie Nederland
2.Piet Van Katwijk Nat.selectie Nederland
3.Nigel Dean Nat.selectie Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5.Ronald Gronlund Nat.selectie Zweden
6.Phil Edwards Nat.selectie Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
9.Aad Van den Hoek Nat.selectie Nederland
10.Peter Doyle Nat.selectie Ierland
11.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Chris Davison Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers Nat.selectie België
16.Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
18.Albert Knobel Nat.selectie Zwitserland
19.Jean Lindekens Nat.selectie België
20.Jan Aling Nat.selectie Nederland


1972
1.Hennie Kuiper Nat.selectie Nederland
2.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
3.Bent Pedersen Nat.selectie Denemarken
4.Svend Jacobsen Nat.selectie Denemarken
5.Cees Priem Nat.selectie Nederland
6.Bernard Bourreau Nat.selectie Frankrijk
7.Jerzy Zwirko Nat.selectie Polen
8.Phil Edwards Nat.selectie Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
10.Guy Dolhats Nat.selectie Frankrijk
11.Dave Lloyd Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nat.selectie Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Nat.selectie Polen
16.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Jaroslav Poslusny Nat.selectie Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
20.Jan De Boer Nat.selectie Nederland


1971

1.Fedor den Hertog Nat.selectie Nederland

2.Popke Oosterhof Nat.selectie Nederland

3.Jan Smolik Nat.selectie Tsjechoslovakije
4.Leo Duyndam Caballero Nederland
5.Gerard Vianen Fagor Nederland
6.Ludo Van der Linden Hertekamp België
7.Jan Van Katwijk Goudsmit Nederland
8.Pietro Guerra Salvarani Italië
9.Jozef Mikolajczyk Nat.selectie Polen
10.Albert Van Vlierberghe Ferretti België
11.Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Mino Denti Salvarani Italië
13.Jiri Mainus Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Eddy Peelman Fagor België
15.Staf Van Cauter Nat.selectie België
16.Arthur Metcalfe Carlton Groot-Brittannië
17.Derek Harrison Carlton Groot-Brittannië
18.Francis Ducreux Bic Frankrijk
19.Andreas Troche Nat.selectie West-Duitsland
20.Jack Disney Nat.selectie V.S.A.


1970
1.Jan Mainus Nat.selectie Tsjechoslovakije
2.Janusz Mikolajczyk Nat.selectie Polen
3.Matthijs De Koning Nat.selectie Nederland
4.Andreas Troche Nat.selectie B.R.D.
5.Pavel Konecny Nat.selectie Tsjechoslovakije
6.Phil Edwards Nat.selectie Groot-Brittannië
7.Tino Tabak Nat.selectie Nederland
8.Dusan Zeman Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Gary Crewe Nat.selectie Groot-Brittannië
10.Jean-Pierre Genet Nat.selectie Frankrijk
11.Henryk Wozniak Nat.selectie Polen
12.Mario Corti Nat.selectie Italië
13.Popke Oosterhof Nat.selectie Nederland
14.Louis Westrus Nat.selectie Nederland
15.Arcangelo Locatelli Nat.selectie Italië
16.Frits Hoogerheide Nat.selectie Nederland
17.John Varley Nat.selectie Groot-Brittannië
18.Jan Stachura Nat.selectie Polen
19.Eddy Beugels Nat.selectie Nederland
20.Vladimir Sokolov Nat.selectie Sovjetunie


1969
1 Popke Oosterhof Nat.selectie Nederland 
2 Andreas Troche Nat.selectie B.R.D. 
3 Jozef Mikolajczyk Nat.selectie Polen
4 Fedor Den Hertog Nat.selectie Nederland 
5 Peter Doyle Nat.selectie Ierland 
6 Peter Buckley Nat.selectie Gr.Brit.
7 Jiri Mainus Nat.selectie C.S.S.R. 
8 Joseph Fuchs Nat.selectie Zwitserland
9 Doug Dailey Nat.selectie Gr.Brit.
10 Mathijs De Koning Nat.selectie Nederland 
11 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit. 
12 Vladimir Sokolov Nat.selectie U.S.S.R. 
13 Czeslaw Polewiak Nat.selectie Polen 
14 Gary Crewe Nat.selectie Gr.Brit. 
15 Pavel Konecny Nat.selectie C.S.S.R. 
16 Kazimierz Jasinski Nat.selectie Polen 
17 Dusan Zeman Nat.selectie C.S.S.R.
18 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen 
19 Tino Tabak Nat.selectie NewZealand 
20 Brian Jolly Nat.selectie Gr.Brit.


1968
1 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
2 Vladimir Sokolov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Gosta Pettersson Nat.selectie Zweden
4 Dave Rollinson Nat.selectie Gr.Brit.
5 Sid Barras Nat.selectie Gr.Brit.
6 Dave Paling Nat.selectie Gr.Brit.
7 Liam Horner Nat.selectie Ierland
8 Leslie West Nat.selectie Gr.Brit.
9 Noel Teggart Nat.selectie Ierland
10 Novel Fadeev Nat.selectie U.S.S.R.
11 Howard Walmsley Nat.selectie Gr.Brit.
12 Jaan Klaassepp Nat.selectie U.S.S.R.
13 John Bettinson Nat.selectie Gr.Brit.
14 Stanislaw Pawlowski Nat.selectie Polen
15 Mick Hesson Nat.selectie Gr.Brit.
16 Dave Vose Nat.selectie Gr.Brit.
17 Erik Pettersson Nat.selectie Zweden
18 Grzegorz Szumlakowski Nat.selectie Polen
19 Tadeusz Zadrozny Nat.selectie Polen
20 William Bilsland Nat.selectie Gr.Brit.


1967
1.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
2.Dave Rollinson Nat.selectie Groot-Brittannië
3.Leslie West Nat.selectie Groot-Brittannië
4.Stéphane Abrahamian Nat.selectie Frankrijk
5.Peter Buckley Nat.selectie Groot-Brittannië
6.Stanislas Demel Nat.selectie Polen
7.Viktor Petrov Nat.selectie Sovjet-Unie
8.Taddeo Giroli Nat.selectie Italië
9.Zbigniew Hanusik Nat.selectie Polen
10.Giovanni Corradini Nat.selectie Italië
11.Stanislas Pawlowski Nat.selectie Polen
12.Anatoli Starkov Nat.selectie Sovjet-Unie
13.Vladimir Neliubine Nat.selectie Sovjet-Unie
14.Rini Wagtmans Nat.selectie Nederland
15.Michal Forma Nat.selectie Polen
16.Alain Vasseur Nat.selectie Frankrijk
17.Lucien Van Impe Nat.selectie België
18.Jan Kudra Nat.selectie Polen
19.Leen De Groot Nat.selectie Nederland
20.Vladimir Soekhoroetsjenkov Nat.selectie Sovjet-Unie


1966
1.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
2.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
3.Frédéric Lancien Nat.selectie Frankrijk
4.Jan Gawliczek Nat.selectie Polen
5.Sergei Shepel Nat.selectie Sovjet-Unie
6.Joeri Pominov Nat.selectie Sovjet-Unie
7.Leslie West Nat.selectie Groot-Brittannië
8.Peter Abt Nat.selectie Zwitserland
9.Mike Cowley Nat.selectie Groot-Brittannië
10.Joeri Tkatsjenko Nat.selectie Sovjet-Unie
11.Hugh Porter Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Dave Paling Nat.selectie Groot-Brittannië
13.Franek Surminski Nat.selectie Polen
14.Arthur Metcalfe Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Paul Seye Nat.selectie België
16.Jan Van Der Horst Nat.selectie Nederland
17.Luigi Roncaglia Nat.selectie Italië
18.Evert Dolman Nat.selectie Nederland
19.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
20.TOmas Zadrozny Nat.selectie Polen


1965
1.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
2.Battista Monti Nat.selectie Italië
3.Eddy Merckx Nat.selectie België
4.Leslie West Nat.selectie Groot-Brittannië
5.John Bettinson Nat.selectie Groot-Brittannië
6.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
7.Arthur Metcalfe Nat.selectie Groot-Brittannië
8.Janusz Janiak Nat.selectie Polen
9.Wladimir Kowlowski Nat.selectie Polen
10.Nick Baty Nat.selectie Groot-Brittannië
11.Tomas Zadrozny Nat.selectie Polen
12.Harry Steevens Nat.selectie Nederland
13.Frédéric Lancien Nat.selectie Frankrijk
14.Dave Hepple Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Patrick Sercu Nat.selectie België
16.Jonas Anton Ek Nat.selectie Zweden
17.Eddy De Sitter Nat.selectie België
18.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
19.Herman Vrijders Nat.selectie België
20.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland


1964
1.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
2.Vicente Lopez-Carril Nat.selectie Spanje
3.Arthur Metcalfe Nat.selectie Groot-Brittannië
4.Mike Cowley Nat.selectie Groot-Brittannië
5.Jaap Oudkerk Nat.selectie Nederland
6.Gabino Erenozaga Nat.selectie Spanje
7.Leslie West Nat.selectie Groot-Brittannië
8.Colin Lewis Nat.selectie Groot-Brittannië
9.Eddy Merckx Nat.selectie België
10.Jiri Daler Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Peter Chisman Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Ernst Streng Nat.selectie B.R.D.
13.Pete Gordon Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Lothar Claesges Nat.selectie B.R.D.
15.Herman Van Loo Nat.selectie België
16.Karl Link Nat.selectie B.R.D.
17.Karl-Heinz Henrichs Nat.selectie B.R.D.
18.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
19.Cor Schuuring Nat.selectie Nederland
20.Mario Zanin Nat.selectie Italië


1963
1.Lucien Aimar Nat.selectie Frankrijk
2.Gösta Pettersson Nat.selectie Zweden
3.Julien Stevens Nat.selectie België
4.Marcello Mugnaini Nat.selectie Italië
5.Winfried Bölke Nat.selectie B.R.D.
6.Flaviano Vicentini Nat.selectie Italië
7.Joeri Melikov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Jos Huysmans Nat.selectie België
9.Gerben Karstens Nat.selectie Nederland
10.Gainan Saidshunin Nat.selectie U.S.S.R.
11.Victor Kapitanov Nat.selectie U.S.S.R.
12.Paul Lemeteyer Nat.selectie Frankrijk
13.Roger Swerts Nat.selectie België
14.Arie Den Hartog Nat.selectie Nederland
15.Felice Gimondi Nat.selectie Italië
16.Stig Blom Nat.selectie Zweden
17.Raymond Delisle Nat.selectie Frankrijk
18.Noël De Pauw Nat.selectie België
19.Sture Pettersson Nat.selectie Zweden
20.Kjell Rodian Nat.selectie Denemarken


1962
1.Erik Pokorny Nat.selectie Polen
2.Norman Baty Nat.selectie G.B.
3.William Holmes Nat.selectie G.B.
4.John Hinds Nat.selectie G.B.
5.Kenneth Hill Nat.selectie G.B.
6.Ken Nutall Nat.selectie G.B.
7.Miklos Laczo Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Wes Mason Nat.selectie G.B.
9.Franek Surminski Nat.selectie Polen
10.Romain De Loof Nat.selectie België
11.Arie den Hartog Nat.selectie Nederland
12.Jorgen Emil Hansen Nat.selectie Denemarken
13.Jan Gawliczek Nat.selectie Polen
14.Herman Van Loo Nat.selectie België
15.Henk Nijdam Nat.selectie Nederland
16.Renato Bongioni Nat.selectie Italië
17.Julien Stevens Nat.selectie België
18.Cees Lute Nat.selectie Nederland
19.Kay Erik Jensen Nat.selectie Denemarken
20.Bernhard Rohr Nat.selectie B.R.D.


1961
1.William Dalton Nat.selectie G.B.
2.William Holmes Nat.selectie G.B.
3.José Luis Uribezubia Nat.selectie Spanje
4.Peter Chisman Nat.selectie G.B.
5.Lothar Appler Nat.selectie D.D.R.
6.Geoff Coles Nat.selectie G.B.
7.Henry McGuire Nat.selectie G.B.
8.Andrzej Piechaczek Nat.selectie Polen
9.Alexander Kulibin Nat.selectie U.S.S.R.
10.Fedor Tarakanov Nat.selectie U.S.S.R.
11.Dan Hill Nat.selectie G.B.
12.Henk Nijdam Nat.selectie Nederland
13.Bernd Barleben Nat.selectie D.D.R.
14.José Echevarria Nat.selectie Spanje
15.Frans Melckenbeeck Nat.selectie België
16.Romain De Loof Nat.selectie België
17.Jean Jourden Nat.selectie Frankrijk
18.Karol Bednarczyk Nat.selectie Polen
19.Mik Snijder Nat.selectie Nederland
20.Jaap Oudkerk Nat.selectie Nederland


1960
1.William Bradley Nat.selectie G.B.
2.William Holmes Nat.selectie G.B.
3.Willy Vandenberghe Nat.selectie België
4.Ove Adamsson Nat.selectie Zweden
5.Livio Trape Nat.selectie Italië
6.Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
7.Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
8.Henry McGuire Nat.selectie G.B.
9.Vic Denson Nat.selectie G.B.
10.Sture Hansson Nat.selectie Zweden
11.Ken Laidlaw Nat.selectie G.B.
12.John Hinds Nat.selectie G.B.
13.Roger Thull Nat.selectie Luxemburg
14.Dirk Groeneweg Nat.selectie Nederland
15.Peter Crinnion Nat.selectie Ierland
16.Ramon Mendiburu Nat.selectie Spanje
17.Victor Kapitanov Nat.selectie U.S.S.R.
18.Ernst Fuchs Nat.selectie Zwitserland
19.Roland Lacombe Nat.selectie Frankrijk
20.Jos Geurts Nat.selectie België


1959
1.Stanny Goossens Nat.selectie België
2.William Bradley Nat.selectie G.B.
3.Jack Geddes Nat.selectie G.B.
4.Constant De Keyser Nat.selectie België
5.Wolfgang Braune Nat.selectie D.D.R.
6.Karl Müller Nat.selectie D.D.R.
7.Ben Pusey Nat.selectie G.B.
8.Jean-Baptist Claes Nat.selectie België
9.Mathias Brüning Nat.selectie D.D.R.
10.Rudi Altig Nat.selectie B.R.D.
11.Oliver Blower Nat.selectie G.B.
12.Klaus Oldenburg Nat.selectie D.D.R.
13.James Perks Nat.selectie G.B.
14.Vic Denson Nat.selectie G.B.
15.Renko Revay Nat.selectie C.S.S.R.
16.Bas Maliepaard Nat.selectie Nederland
17.Gerhard Löffler Nat.selectie D.D.R.
18.Mario Valotto Nat.selectie Italië
19.Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Danilo Kotev Nat.selectie Bulgarije


1958
1.William Bradley Nat.selectie G.B.
2.Richard Durlacher Nat.selectie Oostenrijk
3.Alfons Sweeck Nat.selectie België
4.Ronald Coe Nat.selectie G.B.
5.Anatoli Olizarenko Nat.selectie U.S.S.R.
6.Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
7.Frans De Speghel Nat.selectie België
8.Joeri Melikov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Dave Collins Nat.selectie G.B.
10.Steve Brittain Nat.selectie G.B.
11.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
12.Danilo Kolev Nat.selectie Bulgarije
13.Ab Van Egmond Nat.selectie Nederland
14.Henry Reynolds Nat.selectie G.B.
15.Gyorgy Georgiev Nat.selectie Bulgarije
16.Dave Bedwell Nat.selectie G.B.
17.Norbert Coreelman Nat.selectie België
18.Valeer Paulissen Nat.selectie België
19.Gustav Oldenburg Nat.selectie D.D.R.
20.Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.


1957
1.William Bradley Nat.selectie G.B.
2.Werner Malitz Nat.selectie D.D.R.
3.Horst Tüller Nat.selectie D.D.R.
4.Carlo Simonigh Nat.selectie Italië
5.Ian Sandbach Nat.selectie G.B.
6.Nentscho Christov Nat.selectie Bulgarije
7.Norman Sheil Nat.selectie G.B.
8.Clement Roman Nat.selectie België
9.Louis Proost Nat.selectie België
10.José Denoyette Nat.selectie België
11.Adri Roks Nat.selectie Nederland
12.Francesco Gandini Nat.selectie Italië
13.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
14.Abe Geldermans Nat.selectie Nederland
15.Schalk Verhoef Nat.selectie Nederland
16.Jaap Huissoon Nat.selectie Nederland
17.Ken Laidlaw Nat.selectie G.B.
18.Jim Perks Nat.selectie G.B.
19.Tim Oldfield Nat.selectie G.B.
20.Marc Sleeuwaert Nat.selectie België


1956
1.Nentscho Christov Nat.selectie Bulgarije
2.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
3.Michael Wiechowski Nat.selectie Polen
4.Sandor Bugalski Nat.selectie Polen
5.Jan Vesely Nat.selectie Tsjechoslovakije
6.Frans Mahn Nat.selectie Nederland
7.Ercole Baldini Nat.selectie Italië
8.Camil Sandru Nat.selectie Roemenië
9.Arnaud Geyre Nat.selectie Frankrijk
10.Hans Brinkmann Nat.selectie B.R.D.
11.Horst Tüller Nat.selectie D.D.R.
12.Leonardo Faggin Nat.selectie Italië
13.Frank Ravn Nat.selectie Denemarken
14.Jean Graczyk Nat.selectie Frankrijk
15.Marcel Vermeulin Nat.selectie Frankrijk
16.Norbert Verhougstraete Nat.selectie België
17.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
18.Henryk Komuniewski Nat.selectie Polen
19.Alfons Hermans Nat.selectie België
20.Stanislaw Krolak Nat.selectie Polen


1955
1.Keith Mitchell Wearwell G.B.
2.Anthony Hewson Nat.selectie G.B.
3.Henryk Andresen Nat.selectie Noorwegen
4.Ron Bartrop Viking G.B.
5.Henri Guldemont Nat.selectie België
6.John Christison Viking G.B.
7.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Brian Haskell Viking G.B.
9.John Andrews Nat.selectie G.B.
10.René Rasmussen Nat.selectie Denemarken
11.Ian Steel Viking G.B.
12.Teodor Todorov Nat.selectie Bulgarije
13.Ragnar Roussiev Nat.selectie Bulgarije
14.Sante Ranucci Nat.selectie Italië
15.Ken Russell Wilson G.B.
16.Constantin Dumitrescu Nat.selectie Roemenië
17.Dave Booker Viking G.B.
18.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Jean Fourneau Nat.selectie Frankrijk
20.Lino Grassi Nat.selectie Italië


1954
1 Brian Robinson Ellis-Briggs GBr
2 Eugene Tamburlini Nat.selectie Frankrijk
3 Dave Bedwell Hercules GBr
4 Germain Mercier Nat.selectie Frankrijk
5 Joe Christison Viking GBr
6 Ian Greenfield Wearwell GBr
7 Clive Parker Hercules GBr
8 Dennis Talbot Hercules GBr
9 Ian Steel Viking GBr
10 Bob Maitland B.S.A. GBr
11 Fred Krebs Hercules GBr
12 Alphonse Allanic Nat.selectie Frankrijk
13 John Pottier Wearwell GBr
14 Ken Mitchell Wearwell GBr
15 Roland Bezamat Nat.selectie Frankrijk
16 Stan Jones B.S.A. GBr
17 Kenneth Joy Hercules GBr
18 Alfred Newman B.S.A. GBr
19 Willy Jacob Nat.selectie België
20 Douglas Booker Viking GBr


1953
1.Battista Monti Nat.selectie Italië
2.Reginald Harris B.S.A. G.B.
3.George Thomas B.S.A. G.B.
4.Leon Scales Wearwell G.B.
5.Rik Van Looy Nat.selectie België
6.Charly Parker Hercules G.B.
7.John Pottier Wearwell G.B.
8.Miel Van Cauter Nat.selectie België
9.Michel Baele Nat.selectie België
10.Brian Robinson Ellis Briggs G.B.
11.Dave Bedwell Hercules G.B.
12.Bob Maitland B.S.A. G.B.
13.Henri Guldemont Nat.selectie België
14.René Van Meenen Nat.selectie België
15.Ted Gerrard B.S.A. G.B.
16.Jan Pedersen Nat.selectie Denemarken
17.Giuseppe Messina Nat.selectie Italië
18.Louis Wilson Pennine G.B.
19.Ricardo Filippi Nat.selectie Italië
20.Albert Ilsley Ellis Briggs G.B.


1952
1.Leon Scales Sun G.B.
2.Ken Russell Ellis Briggs G.B.
3.Battista Monti Nat.selectie Italië
4.Ian Greenfield Sun G.B.
5.Ian Steel Viking G.B.
6.Bob Maitland B.S.A. G.B.
7.George Thomas B.S.A. G.B.
8.André Noyelle Nat.selectie België
9.Reginald Harris B.S.A. G.B.
10.Bernie Wood Pennine G.B.
11.Jacques Anquetil Nat.selectie Frankrijk
12.Paul Proctor B.S.A. G.B.
13.Marcel Michaux Nat.selectie België
14.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
15.Luigi Giancola Nat.selectie Italië
16.Loris Campana Nat.selectie Italië
17.Dave Robinson Romford G.B.
18.Piet Van Heusden Nat.selectie Nederland
19.Georges Van Den Dooren Nat.selectie België
20.William Cook Romford G.B.


1951
1.Ian Steel Viking G.B.
2.Alec Taylor Gnutti G.B.
3.Ian Greenfield Nat.selectie G.B.
4.Bevis Wood Pennine G.B.
5.John Welch Viking G.B.
6.Dave Bedwell I.T.P. G.B.
7.Ken Jowett I.T.P. G.B.
8.Georges Audemard Nat.selectie Frankrijk
9.Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
10.Kay Allan Olsen Nat.selectie Denemarken
11.Willi Emborg Nat.selectie Denemarken
12.Etienne Garnier Nat.selectie Frankrijk
13.Ken Russell Gnutti G.B.
14.André Laurent Nat.selectie Frankrijk
15.Wim Snijders Nat.selectie Nederland
16.Gianni Ghidini Nat.selectie Italië
17.Fons Jacobs Nat.selectie België
18.Marcel Janssens Nat.selectie België
19.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
20.Jan Vesely Nat.selectie C.S.S.R.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.