Op 29 augustus 1971 won Fritz Wehrli de eerste Grand Prix Guillaume Tell, een meerdaagse wielerwedstrijd voor amateurs die gehouden werd in Zwitserland. De koers werd normaliter gehouden in augustus en was sinds 2000 een wedstrijd voor beloften. Sinds 2006 behoorde de wedstrijd tot de UCI Europe Tour, met een UCI-categorie 2.2. Na 2009 is de wedstrijd van de kalender verdwenen, maar ik heb toch doorgespeeld omdat ondertussen het Kampioenschap van Zürich een amateurwedstrijd was geworden…

2010
1 Michael Baer Atlas Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Sebastien Reichenbach Maca-Loca Zwitserland
4 Jonathan Fumeaux Atlas Zwitserland
5 Peter Erdin Atlas Zwitserland
6 Nico Bruengger VC Hittnau Zwitserland
7 Dominik Fuchs RV Zürich Zwitserland
8 Nicolas Luthi G.A.B. Zwitserland
9 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
10 Colin-Chris Stussi Maca-Loca Zwitserland
11 Tino Eicher Mendrisio Zwitserland
12 Marcel Weber Rothaus Zwitserland
13 Raphael Lee Rufalex GBr
14 Lionel Wust Maca-Loca BRD
15 Adrien Chenaux Maca-Loca Zwitserland
16 Roland Thalmann Maca-Loca Zwitserland
17 Marcel Wildhaber Eschenbach Zwitserland
18 Michael Kyburz Lukas Bike Zwitserland
19 Friedrich Dahler VC Reinach Zwitserland
20 Mirco Saggiorato Ehrendingen Zwitserland

2009
1 Bernhard Oberholzer Price Bike Zwitserland
2 Dominik Fuchs E.K.Z. Zwitserland
3 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
4 Mirco Saggiorato E.K.Z. Zwitserland
5 Christian Heule E.K.Z. Zwitserland
6 Michael Baer Team NetApp Zwitserland
7 Fabio Nappa Lugano Zwitserland
8 Daniel Henggeler Price Bike Zwitserland
9 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
10 Moreno Angst E.K.Z. Zwitserland
11 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
12 Fabian Herold B.M.C. Zwitserland
13 Till Dreier Hoermann Zwitserland
14 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
15 Nikodemus Holler Arboe Oostenrijk
16 Felix Baur RMV Elgg Zwitserland
17 Lucien Besançon Zollinger Zwitserland
18 Elias Schmaeh Price Bike Zwitserland
19 Remo Schuler E.K.Z. Zwitserland
20 Nico Knab Waldshut Zwitserland


2008
1 Pirmin Lang Team Buergi Zwitserland
2 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
3 Christian Heule Team Buergi Zwitserland
4 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
5 Olivier Beer Team Geneve Zwitserland
6 David Bartl RSV Wolfi’s Duitsland
7 Rolf Kobel Mendrisio Zwitserland
8 Raymond Kuenzli Team Buergi Zwitserland
9 Patrick Schelling Fischingen Zwitserland
10 Roman Strecker Mendrisio Zwitserland
11 Lorenzo Rossi Mendrisio Zwitserland
12 Joel Frey Hoermann Zwitserland
13 Fabio Ursi Team Buergi Zwitserland
14 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
15 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
16 Remo Schuler Steinmaur Zwitserland
17 Till Dreier Hoermann Zwitserland
18 Luca Conrad Cycling Sp. Zwitserland
19 Adrien Chenaux Sogecoma Zwitserland
20 Romain Beney Mendrisio Zwitserland


2007
1 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Steve Bovay B.M.C. Zwitserland
4 Bruno Guggisberg Mendrisio Zwitserland
5 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
6 Andreas Kugler Multivan Zwitserland
7 Daniel Suter Hoermann Zwitserland
8 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
9 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
10 Guillaume Dessibourg Hadimec Zwitserland
11 Frank Scherzinger Atlas Zwitserland
12 Alex Meehorst Hadimec Zwitserland
13 Roger Beuchat Neotel-CKT Zwitserland
14 Mirco Jaisli Hoengg Zwitserland
15 Joel Frey Hoermann Zwitserland
16 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
17 Guillaume Bourgeois Atlas Zwitserland
18 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
19 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
20 Janick Wisler Atlas Zwitserland


2006
1 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
2 Michael Randin Hadimec Zwitserland
3 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
4 Patrick Weber Buergis Zwitserland
5 Benjamin Baumgartner Atlas Zwitserland
6 Nico Keinath Team Ista BRD
7 Timo Albiez Steg Computers BRD
8 Matthias Braendle Team Ista Oostenrijk
9 Sebastian Baldauf Team Ista BRD
10 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
11 Roland Golderer Schwalbe BRD
12 Roman Andres Rufalex Zwitserland
13 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
14 Janusch Laule Steg Computers Zwitserland
15 Andreas Rutishauser Hagendorn Zwitserland
16 Patrick Wettstein Rocky Mountains Zwitserland
17 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
18 Daniel Henggeler Hadimec Zwitserland
19 Roman Stricker Hadimec Zwitserland
20 Rudi Keller Gippingen Zwitserland


2004
1 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
2 Franco Pellizotti Nat.selectie Italië
3 Jurgen Van Goolen Mapei Saeco België
4 Nico Sijmens Eddy Merckx België
5 Remmert Wielinga Rabobank Nederland
6 Sandro Guttinger Nat.selectie Zwitserland
7 Jorg Strauss Mephisto Zwitserland
8 Andrea Noe Nat.selectie Italië
9 Matteo Carrara Nat.selectie Italië
10 Bram Tankink Rabobank Nederland
11 Martin Elmiger Seat Kona Zwitserland
12 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
13 Gregory Rast Mendrisio Zwitserland
14 Benedikt Doerig Nat.selectie Zwitserland
15 Beat Obrist Wetzikon Zwitserland
16 Aurelien Clerc Mephisto Zwitserland
17 Patrick Calcagni Mendrisio Zwitserland
18 Sergio Barbero Nat.selectie Italië
19 Mickael Wranqvist Kvickly Zweden
20 David Loosli Seat Kona Zwitserland

2003
1 Vladimir Gusev Vigorplant Rusland
2 Alexandre Arekeev Vigorplant Rusland
3 Tomasz Nose Perutnina Slovenië
4 Florian Stalder Hadimec Zwitserland
5 Assan Bazayev Capec Kazakstan
6 Dimitri Kozontchuk Angelin Rusland
7 Serge Pauwels Palmans-Collstrop België
8 Sergei Firsanov Angelin Rusland
9 Matthias Russ Hoffbrau-Stuttgart Duitsland
10 Maxim Iglinskiy Capec Kazakstan
11 Jimmy Tapparel Hadimec Zwitserland
12 Johann Tschopp Rufalex Zwitserland
13 Daniel Gysling Wetzikon Zwitserland
14 Hubert Schwab Schaller Zwitserland
15 Sebastian Schwager Hoffbrau-Stuttgart Duitsland
16 Janez Brajkovic Perutnina Slovenië
17 Olegs Melehs Rietumu Letland
18 Viktor Shestakov Capec Kazakstan
19 Jonas Meng Rufalex Zwitserland
20 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan


2002
1 Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
2 Rasmus Dyring Odder Denemarken
3 Gregory Rast Post Swiss Zwitserland
4 David Loosli Hadimec Zwitserland
5 Michael Albasini Mendrisio Zwitserland
6 Bernhard Kohl Elk Haus Oostenrijk
7 Brian Vandborg Odder Denemarken
8 Simon Gerrans Mapei-Aqua Australië
9 Gregor Gazvoda Perutnina Slovenië
10 Kurt Buhler Hoermann Zwitserland
11 Matic Strgar Radenska Slovenië
12 Tobias Lergard Crescent Zweden
13 Fredrik Kessiakoff Crescent Zweden
14 Maxim Iglinskiy Capec Kazakstan
15 Oliver Zaugg G.S.Zalf Zwitserland
16 Florian Stalder Hadimec Zwitserland
17 Denis Lynch La Pomme Ierland
18 Braulio Juanes Hadimec Spanje
19 Olivier Wirz Team Jura Zwitserland
20 Fabio Borghesi San Paolo Italië


2001
1 Jurgen Van Goolen Domo België
2 Michael Albasini Mephisto Zwitserland
3 David Ruckstuhl Mephisto Zwitserland
4 Emil Arnell Italfine Zweden
5 Yaroslav Popovych G.S.Ghia Oekraïne
6 Cristian Tosoni Pellegrino Italië
7 Pieter Weening Rabobank Nederland
8 Nicolas Portal Look Frankrijk
9 Yannick Talabardon Big Mat Frankrijk
10 Kevin De Weert Rabobank België
11 Stefan Rucker Rapsö Oostenrijk
12 Volodymyr Bileka G.S.Ghia Oekraïne
13 Santo Anza Vellutex Italië
14 Matej Mugerli Vellutex Slovenië
15 Jerome Pineau Vendée U Frankrijk
16 Sandro Guttinger Banesto Zwitserland
17 Theo Eltink Rabobank Nederland
18 Reto Kueng Hoermann Zwitserland
19 Michele Scarponi Site Frezza Italië
20 Tomasz Nose Dolenjska Slovenië


2000
1 Christophe Le Mevel Nat.selectie Frankrijk
2 Franco Pellizotti Nat.selectie Italia
3 Jurgen Van Goolen Nat.selectie Belgium
4 Nico Sijmens Nat.selectie Belgium
5 Remmert Wielinga Nat.selectie Nederland
6 Sandro Guttinger Nat.selectie Zwitserland
7 Jorg Strauss Mephisto Zwitserland
8 Matteo Carrara Nat.selectie Italia
9 Bram Tankink Nat.selectie Nederland
10 Ronald Mutsaars Nat.selectie Nederland
11 Ronny Scholz Nat.selectie B.R.D.
12 Michael Albasini Nat.selectie Zwitserland
13 Scott Davis Nat.selectie Australia
14 Oliver Zaugg Mephisto Zwitserland
15 David Ruckstuhl Hoermann Zwitserland
16 Anthony Charteau Nat.selectie Frankrijk
17 Beat Steffen Nat.selectie Zwitserland
18 Vincenz Bader Mephisto Zwitserland
19 Nicolas Inaudi Nat.selectie Frankrijk
20 Daniele Pietropolli Nat.selectie Italia

1999
1.Vladimir Karpets Lokosphinx Rusland
2.Kim Kirchen Montegrappa-De Nardi Luxemburg
3.Stijn Devolder Eddy Merckx België
4.Matteo Carrara G.S.Zalf Italië
5.Damiano Cunego G.S.Zalf Italië
6.Vladimir Efimkin Lokosphinx Rusland
7.Fränk Schleck Montegrappa-De Nardi Luxemburg
8.José Angel Gomez Marchante Iberdrola Spanje
9.Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
10.Hubert Dupont V.C.Lyon Frankrijk
11.Juan Manuel Garate Iberdrola Spanje
12.Matthias Carlsson Crescent Zweden
13.Joaquin Rodriguez Oliver Iberdrola Spanje
14.Erik Kaarlampi Länken Finland
15.Martin Elmiger Seat Kona Zwitserland
16.Andrei Mizourov Astana Kazakstan
17.Jan Mattsson Crescent Zweden
18.Lars Michaelsen Postgirot Denemarken
19.Patrick Sinkewitz Hoffbrau-Stuttgart Duitsland
20.Pasi Willman Länken Finland


1998
1.Cedric Fragniere Credit Agricole Zwitserland
2.Simon Zahner Wetzikon Zwitserland
3.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
4.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
5.Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
6.Daniel Schnider Phonak Zwitserland
7.Roger Beuchat Phonak Zwitserland
8.Pierre Bourquenoud Jean Delatour Zwitserland
9.Niki Aebersold Phonak Zwitserland
10.Alexander Moos Phonak Zwitserland
11.Pietro Zucconi Vini Caldirola Zwitserland
12.Jorg Strauss Gippingen Zwitserland
13.David Loosli Wetzikon Zwitserland
14.Stefan Trafelet Wetzikon Zwitserland
15.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
16.Sascha Urweider Hadimec Zwitserland
17.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
18.Pascal Hungerbuhler Volksbank Zwitserland
19.Beat Steffen Gippingen Zwitserland
20.Florian Ludi Wetzikon Zwitserland


1997
1.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland
2.Pierre Bourquenoud St.Quentin-Oktos Zwitserland
3.Alex Zulle Team Coast Zwitserland
4.Thomas Frischknecht Wetzikon-Saeco Zwitserland
5.Alexander Moos Phonak Zwitserland
6.Vincent Bader St.Quentin-Oktos Zwitserland
7.Christophe Sauser Volvo-Cannondale Zwitserland
8.Lukas Zumsteg Phonak Zwitserland
9.Roger Beuchat Phonak Zwitserland
10.Rolf Huser Team Coast Zwitserland
11.Thomas Hochstrasser Scheidegger-Giant Zwitserland
12.Cedric Sermet Etoile Cycliste de Meyrin Zwitserland
13.Mauro Gianetti Team Coast Zwitserland
14.Michael Albasini Mendrisio-Mapei Zwitserland
15.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
16.Balz Weber Arrow Zwitserland
17.Patrick Calcagni Tacconi Sport Zwitserland
18.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
19.Stefan Sulser Hadimec Electronics Zwitserland
20.Stefan Trafelet Wetzikon-Saeco Zwitserland


1996
1.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
2.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
3.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
4.Laurent Dufaux Saeco-Cannondale Zwitserland
5.Mauro Gianetti Team Coast Zwitserland
6.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
7.Alex Zülle Team Coast Zwitserland
8.Alexander Moos Phonak Zwitserland
9.Rolf Huser Team Coast Zwitserland
10.Lukas Zumsteg Phonak Zwitserland
11.Uwe Straumann Phonak Zwitserland
12.René Stadelmann Phonak Zwitserland
13.Matthias Braun Post Swiss Zwitserland
14.Daniel Schnider La Française des Jeux Zwitserland
15.Reto Bergmann Post Swiss Zwitserland
16.Armin Meier Saeco-Cannondale Zwitserland
17.Felice Puttini Mat Ceresit Zwitserland
18.Martin Elmiger Post Swiss Zwitserland
19.Michael Baumgartner Luongo Zwitserland
20.Jan Ramsauer Luongo Zwitserland


1995
1 Roland Meier Cofidis Zwitserland
2 Daniel Schnider Francaise Zwitserland
3 Armin Meier Saeco Zwitserland
4 Sascha Gisler Carolillo Zwitserland
5 Fabian Cancellara Schaller Zwitserland
6 Markus Joho Sinalco Zwitserland
7 Markus Zberg Rabobank Zwitserland
8 Sven Montgomery Francaise Zwitserland
9 Mauro Gianetti Caldirola Zwitserland
10 Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
11 Gregory Rast Mendrisio Zwitserland
12 Michael Albasini Mendrisio Zwitserland
13 Christian Heule Post-Swiss Zwitserland
14 Marcel Strauss Post-Swiss Zwitserland
15 Roland Muller Nurnberger Zwitserland
16 Roland Abächerli Carolillo Zwitserland
17 Christoph Jakob Meiringen Zwitserland
18 Niki Aebersold Rabobank Zwitserland
19 Alexander Moos Villiger Zwitserland
20 Milovan Stanic Insubrico Zwitserland


1994
1 Beat Zberg Rabobank Zwitserland
2 Markus Zberg Rabobank Zwitserland
3 Alex Zulle Banesto Zwitserland
4 Armin Meier Saeco Zwitserland
5 Daniel Schnider Post-Swiss Zwitserland
6 Mauro Gianetti Vini Caldirola Zwitserland
7 Laurent Dufaux Saeco Zwitserland
8 Pierre Bourquenoud Post-Swiss Zwitserland
9 Daniel Paradis Die Continentale Zwitserland
10 Patrick Vetsch Post-Swiss Zwitserland
11 Christian Heule Ericsson Zwitserland
12 Yvan Haymoz Post-Swiss Zwitserland
13 Roger Furrer Yeti Zwitserland
14 Christophe Sauser Volvo Zwitserland
15 Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
16 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
17 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
18 Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
19 Beat Wabel K2 Zwitserland
20 Bruno Risi Möbel Märki Zwitserland


1993
1 Markus Zberg Post-Swiss Zwitserland
2 Alex Zulle Festina Zwitserland
3 Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
4 Franz Hotz Post-Swiss Zwitserland
5 Laurent Dufaux Festina Zwitserland
6 Roland Meier Cofidis Zwitserland
7 Beat Zberg Rabobank Zwitserland
8 Bruno Risi MobelMarki Zwitserland
9 Kurt Betschart MobelMarki Zwitserland
10 Felice Puttini Ros Mary Zwitserland
11 Pascal Richard Casino Zwitserland
12 Patrick Vetsch Post-Swiss Zwitserland
13 Oscar Camenzind MapeiBrico Zwitserland
14 Niki Aebersold Post-Swiss Zwitserland
15 Rolf Jaermann Casino Zwitserland
16 Philipp Buschor Saeco Zwitserland
17 Armin Meier Festina Zwitserland
18 Beat Blum Gerber Zwitserland
19 Guido Wirz Post-Swiss Zwitserland
20 Simon Hasler Wernli Zwitserland


1992
1 Beat Zberg Mercatone Uno Zwitserland
2 Oscar Camenzind Mapei-GB Zwitserland
3 Roland Meier Post-Swiss Zwitserland
4 Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
5 Franz Hotz Post-Swiss Zwitserland
6 Niki Aebersold Post-Swiss Zwitserland
7 Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
8 Philipp Buschor Saeco Zwitserland
9 Laurent Dufaux Festina Zwitserland
10 Markus Zberg Mercatone Uno Zwitserland
11 Fabian Jeker Festina Zwitserland
12 Pierre Bourquenoud Post-Swiss Zwitserland
13 Sven Montgomery Schaller Zwitserland
14 Armin Meier Batik Zwitserland
15 Beat Blum Gerber Zwitserland
16 Toni Rominger Cofidis Zwitserland
17 Rolf Furrer Lacher Zwitserland
18 Richard Chassot Post-Swiss Zwitserland
19 Oliver Penney Ipso Zwitserland
20 Nicolas Coudray Saxon Zwitserland


1991
1.Beat Zberg Carrera Zwitserland
2.Rolf Järmann MG-Technogym Zwitserland
3.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
4.Felice Puttini Refin Zwitserland
5.Markus Zberg Carrera Zwitserland
6.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
7.Laurent Dufaux Festina Zwitserland
8.Fabian Jeker Festina Zwitserland
9.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
10.Roland Meier PMU-Romand Zwitserland
11.Heinz Imboden Refin Zwitserland
12.Nicolas Coudray Saxon-Tönissteiner Zwitserland
13.Richard Chassot PMU-Romand Zwitserland
14.Sylvain Golay MG-Technogym Zwitserland
15.Toni Rominger Mapei-GB Zwitserland
16.Jacques Jolidon Glacial Selle-Italia Zwitserland
17.Armin Meier PMU-Romand Zwitserland
18.Franz Hotz PMU-Romand Zwitserland
19.Ralph Gartmann PMU-Romand Zwitserland
20.Marcel Renggli PMU-Romand Zwitserland


1990
1 Urs Freuler Wheeler Zwitserland
2 Mauro Gianetti Polti Zwitserland
3 Alex Zulle O.N.C.E. Zwitserland
4 Beat Zberg Carrera Zwitserland
5 Pascal Richard MG-Techno Zwitserland
6 Rolf Jaermann MG-Techno Zwitserland
7 Toni Rominger Mapei-GB Zwitserland
8 Arno Kuttel Bianchi Zwitserland
9 Heinz Imboden Refin Zwitserland
10 Laurent Dufaux Festina Zwitserland
11 Erich Maechler Inoac Zwitserland
12 Roland Meier T.V.M. Zwitserland
13 Felice Puttini Refin Zwitserland
14 Beat Breu Wheeler Zwitserland
15 Roger Honegger Scott Zwitserland
16 Kurt Betschart Corratec Zwitserland
17 Josef Christen Univag Zwitserland
18 Bruno Risi Wheeler Zwitserland
19 Hans Rey G.T. Zwitserland
20 Herbert Niederberger Univag Zwitserland


1989
1 Yogi Muller Mapei-Clas Zwitserland
2 Urs Freuler Wheeler Zwitserland
3 Erich Maechler ParkPre Zwitserland
4 Roland Meier T.V.M. Zwitserland
5 Roger Honegger Scott Zwitserland
6 Beat Zberg Carrera Zwitserland
7 Bruno Risi Corratec Zwitserland
8 Pascal Richard GB-MG Zwitserland
9 Rolf Jaermann GB-MG Zwitserland
10 Kurt Betschart Corratec Zwitserland
11 Beat Wabel Titan Zwitserland
12 Alex Zulle O.N.C.E. Zwitserland
13 Toni Rominger Mapei-Clas Zwitserland
14 Mauro Gianetti Mapei-Clas Zwitserland
15 Laurent Dufaux O.N.C.E. Zwitserland
16 Felice Puttini BresciaLat Zwitserland
17 Beat Breu Wheeler Zwitserland
18 Heinz Imboden BresciaLat Zwitserland
19 Richard Chassot Saxon Zwitserland
20 Jocelyn Jolidon Saxon Zwitserland


1988
1.Beat Zberg Carrera Zwitserland
2.Mauro Gianetti Festina Zwitserland
3.Pascal Richard Ariostea Zwitserland
4.Rolf Järmann Ariostea Zwitserland
5.Anton Ballat Saxon Zwitserland
6.Beat Breu Wheeler Zwitserland
7.Urs Lang Mendrisio Zwitserland
8.Richi Rossi Mendrisio Zwitserland
9.Andrea Stocco Mendrisio Zwitserland
10.Sacha Thoeni Chiasso Zwitserland
11.Daniele Longhi Mendrisio Zwitserland
12.Ralf Gartmann Gippingen Zwitserland
13.Gianluigi Cavadini Mendrisio Zwitserland
14.Beat Huber Helvetia Zwitserland
15.Thomas Boutellier Gansingen Zwitserland
16.Urs Köchli Obershofen Zwitserland
17.Daniel Lanz Gansingen Zwitserland
18.Pascal Corti Chiasso Zwitserland
19.Urs Güller Hirslanden Zwitserland
20.Roger De Vettori Mendrisio Zwitserland


1987
1 Daniel Wyder Z.G. Zwitserland
2 Werner Stutz Bleiker Zwitserland
3 Yogi Muller Helvetia Zwitserland
4 Erich Maechler Helvetia Zwitserland
5 Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
6 Bruno Holenweger Bleiker Zwitserland
7 Thomas Wegmuller Festina Zwitserland
8 Urs Zimmermann Motorola Zwitserland
9 Beat Zberg Helvetia Zwitserland
10 Pascal Richard Festina Zwitserland
11 Toni Rominger Clas Zwitserland
12 Mauro Gianetti Festina Zwitserland
13 Hansruedi Marki Helvetia Zwitserland
14 Urs Freuler Bleiker Zwitserland
15 Gilbert Glaus Raider Zwitserland
16 Rocco Travella Mendrisio Zwitserland
17 Rolf Jaermann Ariostea Zwitserland
18 Alex Zulle O.N.C.E. Zwitserland
19 Heinz Imboden Subaru Zwitserland
20 Jens Jentner Helvetia Zwitserland


1986
1.Serge Demierre Helvetia Zwitserland
2.Gilbert Glaus individueel Zwitserland
3.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
4.Alfred Achermann Weinmann Zwitserland
5.Laurent Dufaux Helvetia Zwitserland
6.Thomas Wegmüller Weinmann Zwitserland
7.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
8.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
9.Heinz Imboden Helvetia Zwitserland
10.Daniel Steiger Jolly Zwitserland
11.Urs Freuler Telekom Zwitserland
12.Kurt Steinmann Weinmann Zwitserland
13.Toni Rominger Toshiba Zwitserland
14.Thomas Frischknecht Wetzikon Zwitserland
15.Beat Breu individueel Zwitserland
16.Hans-Rüdi Märki Helvetia Zwitserland
17.Jörg Müller T.V.M. Zwitserland
18.Rolf Järmann Weinmann Zwitserland
19.Stéphane Joho Weinmann Zwitserland
20.Erich Mächler Carrera Zwitserland


1985
1.Urs Zimmermann 7-Eleven Zwitserland
2.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
3.Niki Rüttimann Helvetia Zwitserland
4.Thomas Wegmüller Weinmann Zwitserland
5.Othmar Häfliger Helvetia Zwitserland
6.Arno Küttel Weinmann Zwitserland
7.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
8.Alfred Achermann Weinmann Zwitserland
9.Kurt Steinmann Weinmann Zwitserland
10.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
11.Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland
12.Jörg Müller T.V.M. Zwitserland
13.Pascal Ducrot Frank Zwitserland
14.Serge Demierre Helvetia Zwitserland
15.Beat Breu Weinmann Zwitserland
16.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
17.Hansrüdi Märki Helvetia Zwitserland
18.Herbert Niederberger Selca Zwitserland
19.Jürg Brügmann Frank Zwitserland
20.Bruno Holenweger Frank Zwitserland


1984
1.Stephan Joho Ariostea Zwitserland
2.Gilbert Glaus Pegasus Zwitserland
3.Uli Müller Bleiker Zwitserland
4.Niki Rüttiman Helvetia Zwitserland
5.Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland
6.Rolf Järmann Frank Zwitserland
7.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
8.Werner Stutz Frank Zwitserland
9.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
10.Marcel Russenberger Gonso Zwitserland
11.Bernard Gavillet Pegasus Zwitserland
12.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
13.Albert Zweifel Bleiker Zwitserland
14.Beat Breu Domex Zwitserland
15.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
16.Erich Mächler Carrera Zwitserland
17.Jürg Brügmann Frank Zwitserland
18.Leo Schönenberger Gewiss Zwitserland
19.Thomas Wegmüller Domex Zwitserland
20.Arno Küttel Domex Zwitserland


1983
1.Daniel Gisiger Isotonic Zwitserland
2.Stefan Mutter P.D.M. Zwitserland
3.Niki Rüttimann Weinmann Zwitserland
4.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
5.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
6.Heinz Imboden Panasonic Zwitserland
7.Bernard Gavillet Panasonic Zwitserland
8.Beat Breu Isotonic Zwitserland
9.Jürg Brügmann Teka Zwitserland
10.Mauro Gianetti Weinmann Zwitserland
11.Erich Mächler Carrera Zwitserland
12.Edi Kägi Weinmann Zwitserland
13.Arno Küttel Gewiss Zwitserland
14.Thomas Wegmüller Kas Zwitserland
15.Alfred Achermann Kas Zwitserland
16.Leo Schönenberger Teka Zwitserland
17.Jorg Müller P.D.M. Zwitserland
18.Othmar Häfliger Weinmann Zwitserland
19.Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland
20.Guido Winterberg Weinmann Zwitserland


1982
1.Marcel Russenberger Bianchi Zwitserland
2.Albert Iten Gerber Zwitserland
3.Stefan Mutter P.D.M. Zwitserland
4.Urs Freuler Atala Zwitserland
5.Christian Gerber Gerber Zwitserland
6.Daniel Gisiger “Z” Zwitserland
7.Severin Kurmann Tigra Zwitserland
8.Mauro Gianetti Paini Zwitserland
9.Urs Güller Gerber Zwitserland
10.Beat Wabel Gerber Zwitserland
11.Richard Trinkler Fibok Zwitserland
12.Jean-Marie Grezet Paini Zwitserland
13.Gilbert Glaus “Z” Zwitserland
14.Toni Rominger Brianzoli Zwitserland
15.Rolf Pletscher Tigra Zwitserland
16.Beat Meister Tigra Zwitserland
17.Hubert Seiz Brianzoli Zwitserland
18.Beat Breu Lotto Zwitserland
19.Gody Schmutz Fibok Zwitserland
20.Pascal Richard Toshiba Zwitserland


1981
1.Mauro Gianetti Cilo Zwitserland
2.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
3.Jörg Müller Kas Zwitserland
4.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
5.Pascal Richard Kas Zwitserland
6.Toni Rominger Cilo Zwitserland
7.Gilbert Glaus Peugeot Zwitserland
8.Mike Gutmann Bleiker Zwitserland
9.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
10.André Massard Cilo Zwitserland
11.Daniel Gisiger Cilo Zwitserland
12.Heinz Imboden Cilo Zwitserland
13.Hubert Seiz Hitachi Zwitserland
14.Stefan Mutter P.D.M. Zwitserland
15.Daniel Wyder Hitachi Zwitserland
16.Erwin Lienhard Miko Zwitserland
17.Stephan Joho Kas Zwitserland
18.Alfred Achermann Kas Zwitserland
19.Niki Rüttimann La Vie Claire Zwitserland
20.Marcel Russenberger R.M.O. Zwitserland


1980
1.Gody Schmutz Dromedario Zwitserland
2.Urs Freuler Atala Zwitserland
3.Heinz Imboden Cilo Zwitserland
4.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
5.Jean-Marie Grezet Skil Zwitserland
6.Leo Schönenberger Dromedario Zwitserland
7.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
8.Erwin Lienhard Santini Zwitserland
9.Antonio Ferretti Brianzoli Zwitserland
10.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
11.Niki Rüttimann La Vie Claire Zwitserland
12.Beat Breu Carrera Zwitserland
13.Alain von Allmen Skil Zwitserland
14.Serge Demierre Alpilatte Zwitserland
15.Jürg Brügmann Malvor Zwitserland
16.Daniel Gisiger Atala Zwitserland
17.Alfred Achermann Cilo Zwitserland
18.Bernard Gavillet Cilo Zwitserland
19.Mike Gutmann Cilo Zwitserland
20.Erich Mächler Carrera Zwitserland


1979
1.Erich Mächler Cilo Zwitserland
2.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
3.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
4.Viktor Schraner Ariostea Zwitserland
5.Patrick Mörlen Skil Zwitserland
6.Julius Thalmann Cilo Zwitserland
7.Jürg Brügmann Malvor Zwitserland
8.Niki Rüttimann La Vie Claire Zwitserland
9.Urs Freuler Atala Zwitserland
10.Daniel Gisiger Atala Zwitserland
11.Gody Schmutz Dromedario Zwitserland
12.Jean-Marie Grezet Skil Zwitserland
13.Beat Breu Cilo Zwitserland
14.Serge Demierre Cilo Zwitserland
15.Antonio Ferretti Cilo Zwitserland
16.Bernard Gavillet Cilo Zwitserland
17.Siegfried Hekimi Dromedario Zwitserland
18.Cédric Rossier Skil Zwitserland
19.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
20.Marcel Russenberger Cilo Zwitserland


1978
1.Serge Demierre Cilo Zwitserland
2.Bruno Wolfer Eorotex Zwitserland
3.Bernard Gavillet Cilo Zwitserland
4.Beat Breu Cilo Zwitserland
5.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
6.Fridolin Keller Eorotex Zwitserland
7.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
8.Antonio Ferretti Cilo Zwitserland
9.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
10.Urs Zimmermann Cilo Zwitserland
11.Viktor Schraner Eorotex Zwitserland
12.Josef Wehrli Eorotex Zwitserland
13.Marcel Russenberger Cilo Zwitserland
14.Hans Känel Eorotex Zwitserland
15.Thierry Bolle Cilo Zwitserland
16.Julius Thalmann Cilo Zwitserland
17.Guido Frei Eorotex Zwitserland
18.Erich Mächler Cilo Zwitserland
19.Arno Küttel Möbel Märki Zwitserland
20.Niki Rüttimann Möbel Märki Zwitserland


1977
1.Daniel Gisiger Hoonved Zwitserland
2.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
3.Stefan Mutter Puch Zwitserland
4.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
5.Bruno Wolfer Puch Zwitserland
6.Godi Schmutz Cilo Zwitserland
7.Erwin Lienhard Puch Zwitserland
8.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
9.Josef Wehrli Puch Zwitserland
10.Beat Breu Cilo Zwitserland
11.Urs Freuler Atala Zwitserland
12.Antonio Ferretti Cilo Zwitserland
13.Mike Gutmann Puch Zwitserland
14.Roberto Dill-Bundi Hoonved Zwitserland
15.Urs Zimmermann Cilo Zwitserland
16.Julius Thalmann Cilo Zwitserland
17.Erich Mächler Cilo Zwitserland
18.Serge Demierre Cilo Zwitserland
19.Jürg Brügmann Hoonved Zwitserland
20.Siegfried Hekimi Puch Zwitserland


1976
1.Stefan Mutter Puch Zwitserland
2.Daniel Gisiger Cilo Zwitserland
3.Erwin Lienhard Puch Zwitserland
4.Fridolin Keller Puch Zwitserland
5.Guido Frei Puch Zwitserland
6.Max Hurzeler Mondia Zwitserland
7.August Girard Cilo Zwitserland
8.Gérald Oberson Miko Zwitserland
9.Thierry Bolle Cilo Zwitserland
10.René Savary Mondia Zwitserland
11.Hans Känel Mondia Zwitserland
12.Bruno Wolfer Bianchi Zwitserland
13.Beat Breu Cilo Zwitserland
14.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
15.Patrick Mörlen Cilo Zwitserland
16.Roberto Dill-Bundi Hoonved Zwitserland
17.Uli Sutter Cilo Zwitserland
18.Julius Thalmann Cilo Zwitserland
19.Joseph Fuchs Cilo Zwitserland
20.Serge Demierre Cilo Zwitserland


1975
1.Godi Schmutz Cilo Zwitserland
2.Marcel Summermatter Cilo Zwitserland
3.August Girard Cilo Zwitserland
4.Uli Sutter Cilo Zwitserland
5.Roland Salm Zonca Zwitserland
6.Daniel Gisiger Miko Zwitserland
7.Thierry Bolle Cilo Zwitserland
8.Gilles Blaser Mondia Zwitserland
9.Serge Demierre Cilo Zwitserland
10.Urs Freuler Mondia Zwitserland
11.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
12.Peter Frischknecht Mondia Zwitserland
13.Fridolin Keller Puch Zwitserland
14.Beat Breu Cilo Zwitserland
15.Joseph Fuchs Cilo Zwitserland
16.Willi Lienhard Mondia Zwitserland
17.Bruno Wolfer Bianchi Zwitserland
18.René Savary Mondia Zwitserland
19.Albert Zweifel Mondia Zwitserland
20.Erwin Lienhard Puch Zwitserland


1974
1.Hans Jörg Aemisseger Willora Zwitserland
2.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
3.Guido Amrhein Willora Zwitserland
4.Uli Sutter Raleigh Zwitserland
5.Stefan Mutter Raleigh Zwitserland
6.Godi Schmutz Willora Zwitserland
7.Marcel Summermatter Willora Zwitserland
8.Erwin Lienhard Willora Zwitserland
9.Albert Zweifel Sempione Zwitserland
10.Joseph Fuchs Scic Zwitserland
11.Fridolin Keller Willora Zwitserland
12.Roland Salm Jelmoli Zwitserland
13.Alex Frei Willora Zwitserland
14.Serge Demierre Zonca Zwitserland
15.Gilles Blaser Jelmoli Zwitserland
16.René Savary Schauff Zwitserland
17.August Girard Willora Zwitserland
18.Willi Lienhard Willora Zwitserland
19.Daniel Gisiger Miko Zwitserland
20.Beat Breu Willora Zwitserland


1973
1.Godi Schmutz Willora Zwitserland
2.Erwin Lienhard Willora Zwitserland
3.Joseph Fuchs Sanson Zwitserland
4.Roland Salm Zonca Zwitserland
5.Uli Sutter Zonca Zwitserland
6.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
7.René Leuenberger Teka Zwitserland
8.Walter Müller Willora Zwitserland
9.Roberto Puttini Willora Zwitserland
10.Erich Löder Flandria Zwitserland
11.Peter Wollenmann Willora Zwitserland
12.Hans Jörg Aemisseger Willora Zwitserland
13.Guido Frei Willora Zwitserland
14.Fridolin Keller Willora Zwitserland
15.Viktor Schraner Willora Zwitserland
16.Meinrad Vögele Willora Zwitserland
17.Marcel Summermatter Willora Zwitserland
18.Albert Zweifel Mondia Zwitserland
19.René Savary Mondia Zwitserland
20.Daniel Gisiger Lejeune Zwitserland


1972
1.Daniel Gisiger Lejeune Zwitserland
2.René Savary Möbel Buob Zwitserland
3.Roland Schär Känel Zwitserland
4.Serge Demierre Bianchi Zwitserland
5.Godi Schmutz Känel Zwitserland
6.Roland Salm Zonca Zwitserland
7.Marcel Summermatter Känel Zwitserland
8.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
9.Peter Wollenmann Känel Zwitserland
10.Walter Müller Känel Zwitserland
11.Joseph Fuchs Sanson Zwitserland
12.Uli Sutter Zonca Zwitserland
13.René Leuenberger Känel Zwitserland
14.Erich Löder Flandria Zwitserland
15.Hans Jörg Aemisseger Diggelmann Zwitserland
16.Guido Frei Diggelmann Zwitserland
17.Fridolin Keller Diggelmann Zwitserland
18.Viktor Schraner Diggelmann Zwitserland
19.Meinrad Vögele Diggelmann Zwitserland
20.Roberto Puttini Känel Zwitserland


1971
1.Joseph Fuchs Super Ser Zwitserland
2.Stefan Mutter Raleigh Zwitserland
3.Iwan Schmidt Flandria Zwitserland
4.Albert Zweifel Sempione Zwitserland
5.Fridolin Keller Sempione Zwitserland
6.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
7.Roland Salm Zonca Zwitserland
8.Gilbert Bischoff Jobo Zwitserland
9.Uli Sutter Zonca Zwitserland
10.Roberto Puttini Elite z/c Zwitserland
11.Werner Schmutz Elite z/c Zwitserland
12.Willi Lienhard Möbel Märki Zwitserland
13.Ernst Nyffeler Elite z/c Zwitserland
14.Roland Schär Sempione Zwitserland
15.Peter Frischknecht Mondia Zwitserland
16.Karl-Heinz Helbling Elite z/c Zwitserland
17.Erich Löder Flandria Zwitserland
18.René Savary Möbel Buob Zwitserland
19.Hans Jörg Aemisegger Winterthur Zwitserland
20.Rudolf Herger Elite z/c Zwitserland

Om te herwerken:

1974
1.Roland Schär Sempione
2.Roland Salm Zonca
3.René Savary Möbel Buob
4.Uli Sutter Zonca
5.Walter Müller Känel
6.Iwan Schmidt Flandria
7.Joseph Fuchs Super Ser
8.Erich Löder Flandria
9.Peter Wollenmann Känel
10.René Leuenberger Känel
11.Meinrad Vögeli Känel
12.Bruno Keller Sempione
13.Gilbert Bischoff Jobo
14.Willi Lienhard Möbel Märki
15.Adrian Burki Sempione
16.Louis Pfenniger Möbel Buob
17.Albert Lacher Mondia
18.Bruno Wolfer Zonca
19.Albert Zweifel Sempione
20.Peter Frischknecht Mondia


1973
1.Roland Salm Zonca
2.Hans Känel Känel
3.Louis Pfenniger Zonca
4.Urs Berger Känel
5.René Savary Möbel Buob
6.Albert Lacher Känel
7.Peter Wollenmann Känel
8.Roland Schär Lejeune
9.René Leuenberger Känel
10.Walter Müller Känel
11.Joseph Fuchs Sanson
12.Uli Sutter Zonca
13.Meinrad Vögeli Känel
14.Adrian Burki Känel
15.Hubert Naef Känel
16.Bruno Keller Sempione
17.Willi Lienhard Möbel Märki
18.Bruno Wolfer Zonca
19.Albert Zweifel Sempione
20.Peter Frischknecht Mondia

1972
1.Louis Pfenniger Zonca
2.Bruno Hubschmid Sonolor
3.Erwin Thalmann Möbel Märki
4.Albert Zweifel Möbel Märki
5.Joseph Fuchs Filotex
6.Xavier Kurmann Möbel Märki
7.Gilles Blaser Möbel Märki
8.Fritz Wehrli Möbel Märki
9.Peter Frischknecht Möbel Märki
10.Gilbert Bischoff Sonolor
11.Ernst Nyffeler Allegro
12.Kurt Rub Möbel Märki
13.Urs Berger Allegro
14.Erich Spahn Möbel Märki
15.Roland Salm Zonca
16.René Savary Sonolor
17.Richard Steiner Möbel Märki
18.Robert Thalmann Allegro
19.Uli Sutter Jollyceramica
20.Roland Schär Allegro


1971
1.Roland Salm Zonca
2.Erich Spahn Möbel Märki
3.Fritz Wehrli Möbel Märki
4.Fritz Schärer Mondia
5.Louis Pfenniger Zonca
6.Xavier Kurmann Möbel Märki
7.Albert Zweifel Mondia
8.Bruno Hubschmid Möbel Märki
9.Joseph Fuchs Filotex
10.René Savary Möbel Buob
11.Peter Frischknecht Weros
12.Hermann Gretener Möbel Märki
13.Uli Sutter Jollyceramica
14.Albert Lacher Känel
15.Peter Wollenmann Känel
16.Roland Schär Möbel Märki
17.Walter Müller Känel
18.Adrian Burki Känel
19.Hubert Naef Känel
20.Bruno Keller Sempione

Ronde van Zwitserland


1970
1.Albert Zweifel Möbel Märki
2.Joseph Fuchs Filotex
3.Louis Pfenniger Zonca
4.Bruno Hubschmid Sonolor
5.Erich Spahn Möbel Märki
6.Fritz Wehrli Möbel Märki
7.Xavier Kurmann Möbel Märki
8.Peter Frischknecht Möbel Märki
9.René Savary Sonolor
10.Hermann Gretener Möbel Märki
11.Roland Salm Zonca
12.Fritz Schärer Mondia
13.Uli Sutter Jollyceramica
14.Albert Lacher Känel
15.Peter Wollenmann Känel
16.Roland Schär Möbel Märki
17.Walter Müller Känel
18.Adrian Burki Känel
19.Hubert Naef Känel
20.Bruno Keller Sempione


1969
1.Erwin Thalmann Möbel Märki
2.Louis Pfenniger G.B.C.
3.Jürg Schneider Möbel Märki
4.Kurt Rub Möbel Märki
5.Bernard Vifian Möbel Märki
6.Albert Zweifel Möbel Märki
7.Edi Schneider Möbel Märki
8.Erich Spahn Möbel Märki
9.Xavier Kurmann Weros
10.Fritz Wehrli Möbel Märki
11.Hermann Gretener Mondia
12.Joseph Fuchs Möbel Märki
13.Peter Frischknecht Mondia
14.Richard Steiner Möbel Märki
15.Fritz Pfenniger Biofin
16.Emmanuel Plattner Möbel Märki
17.Vicente Burgal Magni
18.Max Gretener Mondia
19.August Girard Weros
20.Peter Abt Möbel Märki


1968
1.Erwin Thalmann Zimba
2.Louis Pfenniger Zimba
3.Kurt Rub Zimba
4.Bernard Vifian Frimatic
5.Jürg Schneider Huser
6.Xavier Kurmann G.B.C.
7.Erich Spahn Zimba
8.Peter Abt Zimba
9.Edi Schneider Huser
10.Hermann Gretener Zimba
11.Richard Steiner Huser
12.Emil Zimmermann Frimatic
13.Peter Frischknecht Zimba
14.Felix Rennhard Zimba
15.Freddy Dubach Huser
16.Ernst Boller Huser
17.Fritz Pfenniger Zimba
18.Max Gretener Zimba
19.August Girard G.B.C.
20.Arthur Frischknecht Zimba


1967
1.Erwin Thalmann Zimba
2.Willy Spuhler Costa Azura
3.Bernard Vifian Frimatic
4.Kurt Rub Zimba
5.Louis Pfenniger Zimba
6.Peter Abt Zimba
7.Erich Spahn Zimba
8.Bruno Hubschmid Savro
9.Hermann Gretener Zimba
10.Richard Steiner Costa Azura
11.Felix Rennhard Zimba
12.Emil Zimmermann Frimatic
13.Karl Brand Frimatic
14.Freddy Dubach Costa Azura
15.Robert Hagmann Frimatic
16.Klaus Gyger Costa Azura
17.Rolf Maurer Zimba
18.Paul Köchli Frimatic
19.Max Gretener Zimba
20.Fernand L’Hoste Costa Azura


1966
1.Freddy Rüegg Zimba
2.Willy Spühler Zimba
3.Paul Zollinger Tigra
4.Louis Pfenniger Tigra
5.René Bingelli Max Meyer
6.Rolf Maurer Filotex
7.Hermann Gretener Zimba
8.Karl Brand Tigra
9.Robert Hagmann Tigra
10.Bernard Vifian Zimba
11.Peter Abt Zimba
12.Klaus Gyger Tigra
13.Francis Blanc Tigra
14.Werner Weber Zimba
15.Rudolf Hauser Tigra
16.Richard Steiner Zimba
17.Paul Köchli Tigra
18.Freddy Dubach Tigra
19.Roland Zoeffel Zimba
20.Albert Herger Tigra


1965
1.Paul Zollinger Tigra
2.Louis Pfenniger Tigra
3.Robert Hagmann Tigra
4.Freddy Ruegg Tigra
5.Francis Blanc Salvarani
6.Karl Brand Tigra
7.Willi Henzi Filotex
8.Rolf Maurer Cynar
9.Rudolf Hauser Cynar
10.Robert Hintermuller Tigra
11.Werner Weber Cynar
12.Fritz Pfenniger Ignis
13.Emmanuel Plattner Tigra
14.Kurt Gimmi Cynar
15.Attilio Moresi Cynar
16.Roland Zoeffel Cynar
17.Freddy Dubach Zimba
18.Oscar Plattner Feru
19.Fritz Gallati Mondia
20.Arnold Hungerbühler Mondia


1964
1.Freddy Rüegg Zimba
2.Karl Brand Tigra
3.Willi Henzi Filotex
4.Rolf Maurer Cynar
5.Rudolf Hauser Cynar
6.Robert Hintermuller Tigra
7.Francis Blanc Cynar
8.Werner Weber Cynar
9.Fritz Pfenniger Ignis
10.Emmanuel Plattner Tigra
11.Kurt Gimmi Cynar
12.Attilio Moresi Cynar
13.Roland Zoeffel Cynar
14.Freddy Dubach Zimba
15.Oscar Plattner Feru
16.Fritz Gallati Mondia
17.Arnold Hungerbühler Mondia
18.Freddy Frischknecht Feru
19.Markus Moser Zimba
20.Otto Furrer Mondia


1963
1.Rolf Maurer Cynar
2.Rudolf Hauser Cynar
3.Robert Hintermuller Tigra
4.Francis Blanc Cynar
5.Werner Weber Cynar
6.Fritz Pfenniger Ignis
7.Emmanuel Plattner Tigra
8.Kurt Gimmi Cynar
9.Attilio Moresi Cynar
10.Roland Zoeffel Cynar
11.Freddy Dubach Zimba
12.Oscar Plattner Feru
13.Fritz Gallati Mondia
14.Arnold Hungerbühler Mondia
15.Freddy Frischknecht Feru
16.Markus Moser Zimba
17.Otto Furrer Mondia
18.Ludwig Lauppi Feru
19.Leo Wickihalder Feru
20.Max Wirth Feru


1962
1.Freddy Dubach Zimba
2.Oscar Plattner Feru
3.Kurt Gimmi Cynar
4.Emmanuel Plattner Feru
5.Roland Zoeffel Cynar
6.Fritz Gallati Mondia
7.Francis Blanc Cynar
8.Fritz Pfenniger Ignis
9.Werner Weber Cynar
10.Attilio Moresi Cynar
11.Arnold Hungerbühler Mondia
12.Rolf Maurer Cynar
13.Freddy Frischknecht Feru
14.Markus Moser Zimba
15.Otto Furrer Mondia
16.Rudolf Hauser Cynar
17.Robert Hintermuller Tigra
18.Ludwig Lauppi Feru
19.Leo Wickihalder Feru
20.Max Wirth Feru


1961
1.Rolf Graf Philco
2.Willy Spühler Tigra
3.Freddy Rüegg Liberia
4.René Bingelli Cynar
5.Rolf Maurer Cynar
6.Emmanuel Plattner Cynar
7.Francis Blanc Cynar
8.Kurt Gimmi Carpano
9.Robert Hintermuller Tigra
10.Fritz Gallati Cynar
11.Attilio Moresi Cynar
12.Fritz Pfenniger Gazzola
13.Oscar Plattner Mondia
14.Peter Tiefenthaler Tigra
15.Giovanni Albisetti Cynar
16.Erwin Lutz Tigra
17.Roland Zoeffel Cynar
18.Max Wirth Tigra
19.Rudolf Hauser Cynar
20.Jean Luisier Tigra



Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.