Grote Prijs Willem Tell

Grote Prijs Willem Tell

Op 29 augustus 1971 won Fritz Wehrli de eerste Grand Prix Guillaume Tell, een meerdaagse wielerwedstrijd voor amateurs die gehouden werd in Zwitserland. De koers werd normaliter gehouden in augustus en was sinds 2000 een wedstrijd voor beloften. Sinds 2006 behoorde de wedstrijd tot de UCI Europe Tour, met een UCI-categorie 2.2. Na 2009 is de wedstrijd van de kalender verdwenen.

Lees verder “Grote Prijs Willem Tell”

Ronde van Lombardije

Ronde van Lombardije

2018
1.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
2.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
3.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
4.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
5.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
6.Tim Wellens Lotto-Soudal België
7.Alejandro Valverde Movistar Spanje
8.George Bennet Lotto-Jumbo Nieuw-Zeeland
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombia
10.Michael Woods Education First-Drapac Canada
11.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
12.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
15.Primoz Roglic Lotto-Jumbo Slovenië
16.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
17.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
18.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
19.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
20.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië

Lees verder “Ronde van Lombardije”

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

2018
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Arnaud Demare FDJ-Groupama Frankrijk
3.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Sasha Modolo Education First Italië
6.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
7.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
8.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België
9.Nikias Arndt Sunweb-Giant Duitsland
10.José Joaquin Rojas Movistar Spanje
11.Jasper De Buyst Lotto-Soudal België
12.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
13.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
14.Jacopo Guarnieri Groupama-FDJ Italië
15.Niccolo Bonifacio Bahrein-Merida Italië
16.André Greipel Lotto-Soudal Duitsland
17.Simone Consonni UAE-Fly Emirates Italië
18.Michal Golas Team Sky Polen
19.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
20.Nils Pollitt Katusha-Alpecin Duitsland

Lees verder “Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)”

Amstel Gold Race

Amstel Gold Race

2019

1.Mathieu Van Der Poel Corendon-Circus Nederland
2.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
3.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
4.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
5.Simon Clarke Education First Australië
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
8.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
9.Alessandro De Marchi CCC-Reno Italië
10.Greg Van Avermaet CCC-Reno België
11.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
12.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
13.Michael Matthews Sunweb-Cervelo Australië
14.Roman Kreuziger Dimension Data Tsjechië
15.Björg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
17.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland
18.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Emirates Portugal
19.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
20.Philippe Gilbert Deceuninck-Quick Step België

Lees verder “Amstel Gold Race”