Nairo Quintana wint de openingsrit in de Vuelta

Nairo Quintana wint de openingsrit in de Vuelta

De Colombiaan Nairo Quintana (foto Erik Westerlinck) is er ook nog altijd. Dat heeft die laatste onderstreept met zijn ritzege in de Ronde van Spanje. Terwijl het niet eens een echte bergrit was. Een pittige en golvende etappe was het wel. Nadat Valverde de aanzet had gegeven, ging Quintana met de hoofdprijs lopen. Het was toch al enige tijd geleden dat we nog zo’n straf nummer van Quintana zagen. “Het was eens een ander soort finish en een hele mooie. Ik heb nog nooit in mijn carrière op deze manier gewonnen. Er is voor alles een eerste keer, zeker?”

Lees verder “Nairo Quintana wint de openingsrit in de Vuelta”

Michel Wuyts: “Ik zou eens graag een Colombiaan de Tour zien winnen”

Michel Wuyts: “Ik zou eens graag een Colombiaan de Tour zien winnen”

Drie jaar geleden heeft Michel Wuyts de Tour-vragen beantwoord die surfers/twittervolgers konden stellen aan Sporza.be met de hashtag #vraaghetaanmichel. En zo zei hij o.m.: “Wie ik graag zou zien winnen – en dat zeg ik zonder dat ik daar een voorkeur heb – is een Colombiaan. Dat mag dan uiteraard Nairo Quintana (foto Erik Westerlinck) zijn, want dat zou nogal wat teweegbrengen in Colombia. Enkele jaren geleden had je een hausse met Colombiaans talent dat naar Europa versast werd, maar dat is wat stilgevallen. Het geld dat in Colombiaanse ploegen gestopt wordt, is ook wat gezakt.” Alhoewel een Colombiaanse Tourzege er nog altijd niet gekomen is, is het Colombiaanse wielrennen toch opnieuw in de lift geraakt dankzij overwinningen in de Giro en de Vuelta (telkens van Nairo Quintana trouwens). Helemaal anders dus dan 25 jaar geleden toen er gewoonweg geen Colombianen aan de start stonden. Daarover heb ik toen een stuk geschreven voor De Morgen.
Lees verder “Michel Wuyts: “Ik zou eens graag een Colombiaan de Tour zien winnen””

Ronde van Italië

Ronde van Italië

2018
1.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
2.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
3.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
4.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
5.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
6.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
7.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
8.Peio Bilbao Astana Spanje
9.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
10.Richard Carapaz Movistar Ecuador
11.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
12.Alexandre Geniez Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Jose Goncalves Katusha-Alpecin Portugal
14.Wout Poels Sky-21st Century Fox Nederland
15.Carlos Alberto Betancur Movistar Colombië
16.Rohan Dennis BMC-Tag Heuer Australië
17.Michael Woods Education First-Drapac Canada
18.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
19.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
20.Gianluca Brambilla Trek-Segafredo Italië

2017
1.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
5.Nairo Quintana Movistar Colombië
6.Bob Jungels Quick Step Floors Luxemburg
7.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
8.Adam Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
9.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
10.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
11.Jan Polanc UAE-Fly Emirates Slovenië
12.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
13.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
14.Dario Cataldo Astana Italië
15.Sebastien Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
16.Andrey Amador Movistar Costa Rica
17.Mikel Landa Sky-21st Century Fox Spanje
18.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
19.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
20.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2016
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Vincenzo Nibali Astana Italië
3.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Rafal Majka Tinkoff Polen
5.Bob Jungels Etixx-Quick Step Luxemburg
6.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
7.Andrey Amador Movistar Costa Rica
8.Rigoberto Uran Cannondale Colombië
9.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
10.Kanstantsin Siutsou Dimension Data Wit-Rusland
11.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
12.Giovanni Visconti Movistar Italië
13.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
14.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale Italië
15.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
17.Stefano Pirazzi Bardiani-CSF Italië
18.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
19.Andre Fernando Cardoso Cannondale Portugal
20.Michele Scarponi Astana Italië

2015
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Fabio Aru Astana Italië
3.Mikel Landa Astana Spanje
4.Damiano Caruso BMC Racing Italië
5.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
6.Yuri Trofimov Katusha Rusland
7.Andrey Amador Movistar Costa Rica
8.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
9.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
10.Ryder Hesjedal Cannondale-Garmin Canada
11.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië
12.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
13.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
14.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
15.Giovanni Visconti Movistar Italië
16.Tanel Kangert Astana Estland
17.Alexander Geniez FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Paolo Tiralongo Astana Italië
19.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
20.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
2014
1.Nairo Quintana Movistar Colombië
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Rigoberto Uran Omega Pharma-Quick Step Colombië
4.Wilco Kelderman Belkin Nederland
5.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
6.Cadel Evans BMC Racing Australië
7.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen
8.Fabio Aru Astana Italië
9.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
10.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
11.Franco Pellizotti Androni Giocattoli Italië
12.Maxime Monfort Lotto-Belisol België
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Alexandre Geniez FDJ.fr Frankrijk
15.Ivan Basso Cannondale Italië
16.Andre Fernando Cardoso Garmin-Sharp Portugal
17.Matteo Rabottini Neri Sottoli-Yellow Fluo Italië
18.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
2013
1.Vincenzo Nibali Astana Italië
2.Rigoberto Uran Sky-Rapha Colombië
3.Cadel Evans BMC Racing Australië
4.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië
5.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
6.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
7.Mauro Santambrogio Vini Fantini-Selle Italia Italië
8.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
10.Benat Intxausti Movistar Spanje
11.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
12.Wilco Kelderman Blanco-Giant Nederland
13.Tanel Kangert Astana Estland
14.Yuri Trofimov Katusha Rusland
15.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
16.Franco Pellizotti Androni Giocattoli Italië
17.Rafal Majka Saxo-Tinkoff Polen
18.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Damiano Caruso Cannondale Italië
20.Francis Mourey FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Ryder Hesjedal Garmin-Barracuda Canada
3.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
4.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
5.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox Italië
6.Sergio Henao Team Sky Colombië
7.Dario Cataldo Omega Pharma-Quick Step Italië
8.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
9.Roman Kreuziger Astana Tsjechië
10.Gianluca Brambilla Colnago-CSF Inox Italië
11.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
12.Thomas De Gendt Vacansoleil-DCM België
13.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Daniel Moreno Katusha Spanje
16.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Sergio Pardilla Movistar Spanje
18.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
19.Sylvester Szmyd Liquigas-Cannondale Polen
20.Diego Ulissi Lampre-ISD Italië
2011
1.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje
2.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
5.Roman Kreuziger Astana Tsjechië
6.Kanstantsin Sivtsov HTC-Highroad Wit-Rusland
7.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Jose Rujano Androni Giocattoli Venezuela
9.Denis Menchov Geox-TMC Rusland
10.Dario Cataldo Quick Step Italië
11.Christophe Le Mevel Garmin-Cervelo Frankrijk
12.David Arroyo Movistar Spanje
13.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
14.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
15.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
17.Tiago Machado Radioshack Portugal
18.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Matteo Carrara Vacansoleil-DCM Italië
20.Paolo Tiralongo Astana Italië
2010
1.Cadel Evans BMC Racing Australië
2.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
4.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
5.Richie Porte Saxo Bank Australië
6.Michele Scarponi Androni Giocattoli Italië
7.Marco Pinotti HTC-Columbia Italië
8.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
9.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
10.Robert Kiserlovski Liquigas-Doimo Croatië
11.Vladimir Karpets Katusha Rusland
12.Linus Gerdemann Milram Duitsland
13.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Carlos Sastre Cervelo Spanje
15.Bauke Mollema Rabobank Nederland
16.Dario David Cioni Team Sky Italië
17.Francis De Greef Omega Pharma-Lotto België
18.Alexander Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2009
1.Danilo Di Luca LPR Brakes-Farnese Vini Italië
2.Franco Pellizotti Liquigas-Doimo Italië
3.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
4.Denis Menchov Rabobank Rusland
5.Michael Rogers Columbia-High Road Australië
6.Carlos Sastre Cervelo Spanje
7.Levy Leipheimer Astana U.S.A.
8.Kanstantsin Sivtsov Columbia-High Road Wit-Rusland
9.Stefano Garzelli Acqua&Sapone-Mokambo Italië
10.Yaroslav Popovych Astana Oekraine
11.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
12.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
13.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
14.Kevin Seeldrayers Quick Step België
15.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
16.Jose Rodolfo Serpa PVC Diquigiovanni Colombië
17.Lars Ytting Bak Saxo Bank Denemarken
18.Lance Armstrong Astana U.S.A.
19.Thomas Lovkvist Columbia-High Road Zweden
20.Janez Brajkovic Astana Slovenië
2008
1.Franco Pellizotti Liquigas Italië
2.Alberto Contador Astana Spanje
3.Ricardo Ricco Saunier Duval-Scott Italië
4.Danilo Di Luca LPR Brakes Italië
5.Emanuele Sella CSF Group-Navigare Italië
6.Denis Menchov Rabobank Rusland
7.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
8.Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto België
9.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
10.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
11.Gustav Erik Larsson Team CSC Zweden
12.Gilberto Simoni PVC Diquigiovanni Italië
13.Paolo Savoldelli LPR Brakes Italië
14.Levy Leipheimer Astana U.S.A.
15.Paolo Bettini Quickstep Italië
16.Fortunato Baliani CSF Group-Navigare Italië
17.Matthew Lloyd Silence-Lotto Australië
18.Domenico Pozzovivo CSF Group-Navigare Italië
19.Nicki Sorensen Team CSC Denemarken
20.Vladimir Miholjevic Liquigas Kroatië
2007
1.Danilo Di Luca Liquigas Italië
2.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
3.Andy Schleck Team CSC Luxemburg
4.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië
5.Evgueny Petrov Tinkoff Credit System Rusland
6.Franco Pellizotti Liquigas Italië
7.Gilberto Simoni Saunier Duval-Prodir Italië
8.Paolo Savoldelli Astana Italië
9.David Arroyo Caisse D`Epargne Spanje
10.Stefano Garzelli Aqua&Sapone-Mokambo Italia
11.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
12.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
13.Emanuele Sella Panaria-Navigare Italia
14.Eddy Mazzoleni Astana Italia
15.Mario Aerts Predictor-Lotto België
16.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
17.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
18.Marco Pinotti T-Mobile Italia
19.Ivan Parra Cofidis Colombië
20.Andrei Mizourov Astana Kazakstan
2006
1.Ivan Basso Team CSC Italië
2.Enrique Gutierrez Phonak Spanje
3.Paolo Savoldelli Discovery Channel Italië
4.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italia
5.Gilberto Simoni Saunier Duval-Prodir Italië
6.Juan Manuel Garate Quickstep-Innergetic Spanje
7.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi Italië
8.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
9.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
10.Giampaolo Caruso Liberty Seguros-Wurth Italië
11.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
12.Victor Hugo Pena Phonak Colombië
13.Francisco Perez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
14.Ivan Gutierrez Palacios Caisse D`Epargne-Balears Spanje
15.Sylvester Szmyd Lampre-Fondital Italia
16.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
17.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto België
18.Sergio Ghisalberti Team Milram Italië
19.Luca Mazzanti Panaria-Navigare Italië
20.Emanuele Sella Panaria-Navigare Italië
2005
1.Paolo Savoldelli Discovery Channel Italia
2.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
3.Emanuele Sella Panaria-Navigare Italia
4.Juan Manuel Garate Saunier Duval Spanje
5.Serhiy Honchar Domina Vacanze Ukraine
6.Jose Rujano Colombia-Selle Italia Venezuela
7.Gilberto Simoni Lampre-Caffita Italia
8.David Dario Cioni Liquigas-Bianchi Italia
9.Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italia
10.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto Belgium
11.Damiano Cunego Lampre-Cafitta Italia
12.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
13.Daniel Atienza Cofidis Spanje
14.Markus Fothen Gerolsteiner Duitsland
15.Ivan Basso Team CSC Italia
16.Pietro Caucchioli Credit Agricole Italia
17.Vladimir Karpets Illes Balears-Epargne Rusland
18.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi Spanje
19.Patrice Halgand Credit Agricole Frankrijk
20.Ivan Parra Colombia-Selle Italia Colombia
2004
1.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet‑Colnago Oekraine
2.Serhiy Honchar De Nardi Oekraine
3.Damiano Cunego Saeco Italia
4.Stefano Garzelli Vini Caldirola‑Nobili Italia
5.Franco Pellizotti Alessio‑Bianchi Italia
6.Gilberto Simoni Saeco Italia
7.Bradley McGee Fdjeux.Com Australia
8.Juan Manuel Garate Lampre Spanje
9.David Dario Cioni Fassa Bortolo Italia
10.Wladimir Belli Lampre Italia
11.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
12.Eddy Mazzoleni Saeco Italia
13.Christophe Brandt Lotto‑Domo Belgium
14.Andrea Noe Alessio‑Bianchi Italia
15.Francisco Vila Lampre Spanje
16.Vladimir Miholjevic Alessio‑Bianchi Croatia
17.Gerhard Trampusch Aqua&Sapone‑Mokambo Oostenrijk
18.Emanuele Sella Panaria‑Margres Italia
19.Ruben Lobato Saunier Duval‑Prodir Spanje
20.Cristian Moreni Alessio‑Bianchi Italia
2003
1.Gilberto Simoni Saeco Italia
2.Andrea Noe Alessio Italia
3.Raimundas Rumsas Lampre Litouwen
4.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet‑Colnago Ukraine
5.Stefano Garzelli Vini Caldirola‑Sidermec Italia
6.Serhiy Honchar De Nardi‑Colpack Ukraine
7.Franco Pellizotti Alessio Italia
8.Eddy Mazzoleni Vini Caldirola‑Sidermec Italia
9.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
10.Michele Scarponi Domina Vacanze‑Elitron Italia
11.Gianni Faresin Gerolsteiner Italia
12.Wladimir Belli Lampre Italia
13.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
14.Marco Pantani Mercatone Uno‑Scanavino Italia
15.Freddy Gonzalez Colombia‑Selle Italia Colombia
16.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
17.Sandy Casar Fdjeux.Com Frankrijk
18.Constantino Zaballa Kelme‑Costa Blanca Spanje
19.Massimo Codol Mercatone Uno‑Scanavino Italia
20.Scott Sunderland Fakta‑Pata Chips Australia
2002
1.Aitor Gonzalez Jimenez Kelme‑Costa Blanca Spanje
2.Dario Frigo Tacconi Sport Italia
3.Paolo Savoldelli Index‑Alexia Italia
4.Rik Verbrugghe Lotto‑Adecco Belgium
5.Cadel Evans Mapei‑Quick Step Australia
6.Fernando Escartin Team Coast Spanje
7.Juan‑Manuel Garate Lampre‑Daikin Spanje
8.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
9.Tyler Hamilton CSC‑Tiscali V.S.A.
10.Oscar Pereiro Phonak Spanje
11.Franco Pellizotti Alessio Italia
12.Pavel Tonkov Lampre‑Daikin Rusland
13.Andrea Noe Mapei‑Quick Step Italia
14.Eddy Mazzoleni Tacconi Sport Italia
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Ivan Gotti Alessio Italia
17.Pietro Caucchioli Alessio Italia
18.Serhiy Honchar Fassa Bortolo Oekraine
19.Julio‑Alberto Perez‑Cuapio Ceramiche Panaria Mexico
20.Michele Scarponi Aqua & Sapone Italia
2001
1.Abraham Olano Once‑Wurth Spanje
2.Gilberto Simoni Lampre‑Daikin Italia
3.Jose Azevedo Once‑Wurth Portugal
4.Unai Osa iBanesto.Com Spanje
5.Andrea Noe Mapei‑Quick Step Italia
6.Marco Velo Mercatone Uno‑Stream TV Italia
7.Serhiy Honchar Liquigas‑Pata Oekraine
8.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia
9.Paolo Savoldelli Saeco Italia
10.Peter Luttenberger Tacconi‑Vini Caldirola Oostenrijk
11.Pietro Caucchioli Alessio Italia
12.Ivan Gotti Alessio Italia
13.Hernan Buenahora Selle Italia‑Pacific Colombia
14.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
15.Carlos Alberto Contreras Selle Italia‑Pacific Colombia
16.Cesar Solaun iBanesto.Com Spanje
17.Marzio Bruseghin iBanesto.Com Italia
18.Gianni Faresin Liquigas‑Pata Italia
19.Massimiliano Gentili Cantina Tollo Italia
20.Aleksander Shefer Alessio Kazakstan
2000
1.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Albacom Italië
2.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
3.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
4.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
5.Andrea Noe Mapei-Quickstep Italië
6.Pavel Tonkov Mapei-Quickstep Rusland
7.Gilberto Simoni Lampre-Daikin Italië
8.Jan Hruska Vitalicio Seguros Tsjech.Rep.
9.Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
10.Victor Hugo Pena Vitalicio Seguros Colombië
11.Serhiy Gontchar Liquigas-Pata Oekraine
12.Axel Merckx Mapei-Quickstep België
13.Dariusz Baranowski Banesto Polen
14.Paolo Lanfranchi Mapei-Quickstep Italië
15.Francisco Mancebo Banesto Spanje
16.Leonardo Piepoli Banesto Italië
17.Hernan Buenahora Nectar-Selle Italia Colombië
18.Santiago Blanco Vitalicio Seguros Spanje
19.Paolo Savoldelli Saeco-Valli&Valli Italië
20.Chann McRae Mapei-Quickstep U.S.A.
1999
1.Paolo Savoldelli Saeco-Cannondale Italië
2.Laurent Jalabert ONCE-Deutsche Bank Frankrijk
3.Ivan Gotti Polti Italië
4.Daniel Clavero Vitalicio Seguros Spanje
5.Serhiy Gontchar Vini Caldirola-Sidermec Oekraine
6.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
7.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
8.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca Spanje
9.Gilberto Simoni Ballan-Alessio Italië
10.Niklas Axelsson Navigare-Gaerne Zweden
11.Andrei Zintchenko Vitalicio Seguros Rusland
12.Roberto Sgambelluri Cantina Tollo-Alexia Italië
13.Richard Virenque Polti Frankrijk
14.Peter Luttenberger ONCE-Deutsche Bank Oostenrijk
15.Pavel Padrnos Lampre-Daikin Tsjechië
16.Daniele De Paoli Amica Chips-Almeria Italië
17.Giuseppe Di Grande Mapei-Quick Step Italië
18.Andrea Noe Mapei-Quick Step Italië
19.Andrei Teteriuk Liquigas-Pata Kazakstan
20.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
1998
1.Marco Pantani Mercatone Uno-Bianchi Italië
2.Pavel Tonkov Mapei-Bricobi Rusland
3.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland
4.Paolo Savoldelli Saeco-Cannondale Italië
5.Gianni Faresin Mapei-Bricobi Italië
6.Giuseppe Guerini Polti Italië
7.Andrea Noe Asics-CGA Italië
8.Daniel Clavero Vitalicio Seguros Spanje
9.Alex Zulle Festina-Lotus Zwitserland
10.Paolo Bettini Asics-CGA Italië
11.Roberto Sgambelluri Brescialat-Liquigas Italië
12.Serhiy Gontchar Cantina Tollo-Alexia Ukraine
13.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië
14.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Bianchi Italië
16.Paolo Lanfranchi Mapei-Bricobi Italië
17.Vladislav Bobrik Riso Scotti-MG Rusland
18.Wladimir Belli Festina-Lotus Italië
19.Davide Rebellin Polti Italië
20.Jose Jaime Gonzalez Pico Kelme-Costa Blanca Colombië
1997
1.Pavel Tonkov Mapei-GB Rusland
2.Ivan Gotti Saeco-Estro Italië
3.Giuseppe Guerini Polti Italië
4.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
5.Paolo Savoldelli Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Wega Italië
7.Andrea Noe Asics-CGA Italië
8.Wladimir Belli Brescialat-Oyster Italië
9.Nicola Miceli Aki-Safi Italië
10.Serhiy Gontchar Aki-Safi Ukraine
11.Marcos Serrano Kelme-Costa Blanca Spanje
12.Dario Frigo Saeco-Estro Italië
13.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
14.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Jose Jaime Gonzalez Pico Kelme-Costa Blanca Colombië
16.Evgeni Berzin Batik-Del Monte Rusland
17.Axel Merckx Polti België
18.Alberto Volpi Batik-Del Monte Italië
19.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
20.Massimiliano Gentili Cantina Tollo-Carrier Italië
1996
1.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
2.Davide Rebellin Polti Italië
3.Enrico Zaina Carrera-Longoni Italië
4.Piotr Ugrumov Roslotto-ZG Mobili Letland
5.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
6.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
7.Evgeni Berzin Gewiss-Playbus Rusland
8.Pavel Tonkov Panaria-Vinavil Rusland
9.Jean Cyrille Robin Festina-Lotus Frankrijk
10.Ivan Gotti Gewiss-Playbus Italië
11.Zenon Jaskula Brescialat-Verynet Polen
12.Bruno Cenghialta Gewiss-Playbus Italië
13.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
14.Aleksander Shefer Scrigno-Blue Storm Kazakstan
15.Gianni Faresin Panaria-Vinavil Italië
16.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
17.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
18.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
19.Vladimir Poulnikov TVM-Farm Frites Ukraine
20.Giuseppe Guerini Polti Italië
1995
1.Evgeny Berzin Gewiss-Ballan Rusland
2.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
3.Tony Rominger Mapei-GB Zwitserland
4.Enrico Zaina Carrera-Tassoni Italië
5.Heinz Imboden Refin-Cantina Tollo Zwitserland
6.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië
7.Piotr Ugrumov Gewiss-Ballan Letland
8.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
9.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
10.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië
11.Mariano Piccoli Brescialat-Fago Italië
12.Stefano Cattai ZG Mobili-Selle Italia Italië
13.Oliveiro Rincon ONCE Colombië
14.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
15.Pavel Tonkov Lampre-Panaria Rusland
16.Georg Totschnig Polti-Granarolo Oostenrijk
17.Francesco Frattini Gewiss-Ballan Italië
18.Vladislav Bobrik Gewiss-Ballan Rusland
19.Alberto Elli MG-Technogym Italië
20.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
1994
1.Marco Pantani Carrera Italië
2.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Pavel Tonkov Lampre Rusland
5.Pascal Richard GB-MG boys Zwitserland
6.Armand De Las Cuevas Castorama Frankrijk
7.Claudio Chiappucci Carrera Italië
8.Nelson Rodriguez ZG-Mobili Colombië
9.Vladimir Pulnikov Carrera Oekraïne
10.Miguel Indurain Banesto Spanje
11.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
12.Maximilian Sciandri GB-MG boys Italië
13.Davide Rebellin GB-MG boys Italië
14.Franco Ballerini Mapei Italië
15.Roberto Conti Lampre Italië
16.Rolf Sörensen GB-MG boys Denemarken
17.Wladimir Belli Lampre Italië
18.Stefano Della Santa Mapei Italië
19.Michel Dernies Motorola België
20.Erwin Nijboer Banesto Nederland
1993
1.Miguel Indurain Banesto Spanje
2.Stephen Roche Carrera Ierland
3.Claudio Chiappucci Carrera Italië
4.Maurizio Fondriest Lampre Italië
5.Pjotr Ugrumov Mecair G.O.S.
6.Moreno Argentin Mecair Italië
7.Zenon Jaskula GB-MG Polen
8.Pavel Tonkov Lampre G.O.S.
9.Vladimir Pulnikov Carrera G.O.S.
10.Giorgio Furlan Ariostea Italië
11.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
12.Dimitri Konyshev Jolly Club 88 G.O.S.
13.Gianni Bugno Gatorade Italië
14.Gérard Rué Banesto Frankrijk
15.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
16.Heinz Imboden Mecair Zwitserland
17.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
18.Andrei Tchmil GB-MG G.O.S.
19.Laurent Desbiens Castorama Frankrijk
20.Uwe Ampler Telekom Duitsland
1992
1.Marco Giovanetti Gatorade Italië
2.Roberto Conti Ariostea Italië
3.Franco Vona GB/MG Boys Italië
4.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
5.Flavio Giupponi Mercatone Italië
6.Franco Chioccioli GB/MG Boys Italië
7.Thierry Claveyrolat “Z” Frankrijk
8.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
9.Luis Herrera Ryalcao Colombia
10.Miguel Indurain Banesto Spanje
11.Uwe Ampler Telekom Duitsland
12.Bruno Cornillet “Z” Frankrijk
13.Alvaro Mejia Ryalcao Colombia
14.Zenon Jaskula GB/MG Boys Polen
15.Flavio Vanzella GB/MG Boys Italië
16.Fabio Roscioli Carrera Italië
17.Pavel Tonkov Lampre G.O.S.
18.Greg Lemond “Z” V.S.A.
19.Moreno Argentin Ariostea Italië
20.Brian Walton Motorola Canada
1991
1.Marco Giovanetti Gatorade Italië
2.Silvio Martinello Gis Italië
3.Acacio Da Silva Festina Portugal
4.Greg Lemond “Z” V.S.A.
5.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
6.Fabio Bordonali Gis Italië
7.Claudio Chiappucci Carrera Italië
8.Gianni Bugno Gatorade Italië
9.Eric Boyer “Z” Frankrijk
10.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
11.Zenon Jaskula Del Tongo Polen
12.Leonardo Sierra Selle Italia Venezuela
13.Vladimir Pulnikov Carrera Sovjet-Unie
14.Roberto Conti Ariostea Italië
15.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
16.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
17.Fabian Fuchs Banesto Zwitserland
18.Pedro Delgado Banesto Spanje
19.Franco Ballerini Del Tongo Italië
20.Raimondi Vairetti Selle Italia Italië
1990
1.Marco Giovanetti SEUR Italië
2.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
3.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
4.Zenon Jaskula Diana Polen
5.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
6.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
7.Lech Piasecki Diana Polen
8.Joachim Halupczok Diana Polen
9.Alvaro Pino SEUR Spanje
10.Assiat Saitov Alfa Lum USSR
11.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
12.Armand De Las Cuevas Banesto Frankrijk
13.Giuseppe Saronni Diana Italië
14.Dominique Arnaud Banesto Frankrijk
15.Vassily Zhdanov Alfa Lum USSR
16.John Talen Panasonic Nederland
17.Claudio Chiappucci Carrera Italië
18.Christophe Manin R.M.O. Frankrijk
19.Flavio Giupponi Carrera Italië
20.Phil Anderson T.V.M. Australië
1989
1 Remig Stumpf Toshiba BRD
2 Stephan Joho Ariostea Zwitserland
3 Moreno Argentin Gewiss Italië
4 Alfred Achermann Domex Zwitserland
5 Gianni Bugno Chateau d’Ax Italië
6 Jesper Worre Cafe de Colombia Denemarken
7 Dirk De Wolf P.D.M. België
8 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
9 Laurent Biondi Fagor Frankrijk
10 Antonio Agudelo Cafe de Colombia Colombia
11 Etienne De Wilde Histor België
12 Massimo Podenzana Atala Italië
13 Andrea Michelucci Polli Italië
14 Michel Cornelissen Panasonic Nederland
15 Jose Maria Palacin Puertas Mavisa Spanje
16 Massimiliano Lelli Atala Italië
17 Gilles Mas Puertas Mavisa Frankrijk
18 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
19 Davide Brotini Polli Italië
20 Jesus Montoya Teka Spanje
1988
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
3.Omar Hernandez Reynolds Colombia
4.Erik Breukink Panasonic Nederland
5.Lech Piasecki Del Tongo Polen
6.Stéphane Joho Ariostea Zwitserland
7.Guido Bontempi Carrera Italië
8.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
9.Johan Vandervelde Gis Nederland
10.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
11.Roberto Pagnin Bianchi Italië
12.Daniel Gisiger Isotonic Zwitserland
13.Maurizio Fondriest Alfa Lum Italië
14.Pedro Delgado Reynolds Spanje
15.Roberto Visentini Carrera Italië
16.Erich Maechler Carrera Zwitserland
17.Moreno Argentin Bianchi Italië
18.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
19.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
20.Palmiro Masciarelli Gis Italië
1987
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Johan Vandervelde Gis Nederland
3.Stéphane Guay Reynolds Frankrijk
4.Erik Breukink Panasonic Nederland
5.Flavio Giupponi Del Tongo Italië
6.Lech Piasecki Del Tongo Polen
7.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
8.Christian Jourdan Toshiba Frankrijk
9.Marino Lejaretta Seat Spanje
10.Leo Schönenberger Fibok Zwitserland
11.Moreno Argentin Bianchi Italië
12.Roberto Ceruti Del Tongo Italië
13.Steve Bauer Toshiba Canada
14.Palmiro Masciarelli Gis Italië
15.Roberto Pagnin Bianchi Italië
16.Camillo Passera Ecoflam Italië
17.Paolo Rosola Bianchi Italië
18.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
19.Dominique Gaigne Toshiba Frankrijk
20.Tullio Cortinovis Bianchi Italië
1986
1.Jesper Worre Santini Denemarken
2.Marco Giovanetti Gis Italië
3.Silvano Contini Gis Italië
4.Alfio Vandi Ariostea Italië
5.Michael Wilson Ecoflam Australië
6.Mario Beccia Malvor Italië
7.Francesco Moser Supermercati Italië
8.Alessandro Paganessi Bianchi Italië
9.Alessandro Pozzi Gis Italië
10.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
11.Renato Piccolo Malvor Italië
12.Roberto Visentini Carrera Italië
13.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
14.Dag Erik Pedersen Ariostea Noorwegen
15.Tommi Prim Bianchi Zweden
16.Marino Amadori Ecoflam Italië
17.Claudio Corti Supermercati Italië
18.Franco Chiocchioli Ecoflam Italië
19.Niki Rüttiman La Vie Claire Zwitserland
20.Acacio da Silva Malvor Portugal
1985
1.Francesco Moser Gis Italië
2.Johan van der Velde Vini Ricordi Nederland
3.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
4.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
5.Franco Chioccioli Maggi Mobili Italië
6.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
7.Gibi Baronchelli Brianzoli Italië
8.Michael Wilson Alpilatte Australië
9.Marino Lejaretta Alpilatte Spanje
10.Silvano Contini Ariostea Italië
11.Tommi Prim Bianchi Zweden
12.Emmanuele Bombini Del Tongo Italië
13.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
14.Alberto Volpi Bianchi Italië
15.Marco Giovanetti Ariostea Italië
16.Frank Hoste Del Tongo België
17.Wladimiro Panizza Ariostea Italië
18.Christian Jourdan La Vie Claire Frankrijk
19.Luciano Loro Del Tongo Italië
20.Marino Amadori Alpilatte Italië
1984
1.Francesco Moser Gis Italië
2.Czeslaw Lang Carrera Polen
3.Rudy Matthijs Splendor België
4.Guy Gallopin Skil Frankrijk
5.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
6.Wladimiro Panizza Atala Italië
7.Tommi Prim Bianchi Zweden
8.Carmelo Barone Ariostea Italië
9.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
10.Johan Vandervelde Metauromobili Nederland
11.Acacio da Silva Malvor Portugal
12.Graham Jones Système U G.B.
13.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
14.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
15.Giovanni Battaglin Carrera Italië
16.Daniël Willems Murella België
17.Henk Lubberding Panasonic Nederland
18.Moreno Argentin Sammontana Italië
19.Alessandro Pozzi Bianchi Italië
20.Marc Gomez La Vie Claire Frankrijk
1983
1.Giambattista Baronchelli Sammontana Italië
2.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
3.Faustino Ruperez Zor Spanje
4.Wladimiro Panizza Atala Italië
5.Alberto Fernandez Zor Spanje
6.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
7.Roberto Visentini Inoxpran Italië
8.Mario Beccia Malvor Italië
9.Jostein Wilmann Eorotex Noorwegen
10.Tommi Prim Bianchi Zweden
11.Dieter Thurau Del Tongo B.R.D.
12.Lucien Van Impe Metauro België
13.Fabrizio Verza Gis Italië
14.Eduardo Chozas Zor Spanje
15.Jean-René Bernaudeau Wolber Frankrijk
16.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
17.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
18.Francesco Moser Gis Italië
19.Fons De Wolf Bianchi België
20.Pierino Gavazzi Atala Italië
1982
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
3.Silvano Contini Bianchi Italië
4.Tommi Prim Bianchi Zweden
5.Giambattista Baronchelli Bianchi Italië
6.Bernard Hinault Renault Frankrijk
7.Urs Freuler Atala Zwitserland
8.Pierino Gavazzi Atala Italië
9.Giovanni Mantovani Famcucine Italië
10.Mario Beccia Hoonved Italië
11.Paolo Rosola Atala Italië
12.Bernard Becaas Renault Frankrijk
13.Wladimiro Panizza Atala Italië
14.Guido Bontempi Inoxpran Italië
15.Silvestro Milani Hoonved Italië
16.Michael Wilson Alfa Lum Australië
17.Eddy Schepers Dromedario België
18.Alfio Vandi Metauro Italië
19.Alain Vigneron Renault Frankrijk
20.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
1981
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Knud Knudsen Bianchi Noorwegen
3.Serge Parsani Bianchi Italië
4.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
5.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
6.Luciano Borgognoni Magniflex Italië
7.Salvatore Maccali Magniflex Italië
8.Pedro Munoz Zor Spanje
9.Jorgen Marcussen Inoxpran Denemarken
10.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
11.Mario Beccia Hoonved Italië
12.Tommi Prim Bianchi Zweden
13.Roberto Visentini Sammontana Italië
14.Eduardo Chozas Zor Spanje
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Moreno Argentin Sammontana Italië
17.Wladimiro Panizza Atala Italië
18.Battista Baronchelli Bianchi Italië
19.Silvano Contini Bianchi Italië
20.Walter Passuello Gis Italië
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Alfio Vandi Famcucine Italië
3.Giuseppe Saronni Gis Italië
4.Piero Onesti Gis Italië
5.Dorino Vanzo Selle Royal Italië
6.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
7.Gregor Braun Sanson B.R.D.
8.Roberto Calovi Gis Italië
9.Tommi Prim Bianchi Zweden
10.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
11.Franco Foresti Selle Royal Italië
12.Wladimiro Panizza Gis Italië
13.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
14.Luciano Donati San Giacomo Italië
15.Alessandro Cardelli Selle Royal Italië
16.Mario Beccia Hoonved Italië
17.Attilio Rota Sanson Italië
18.Roberto Visentini San Giacomo Italië
19.Marcello Osler Sanson Italië
20.Francesco Moser Sanson Italië
1979
1.Giuseppe Saronni Scic Italië
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Mario Beccia Sanson Italië
4.Silvano Contini Bianchi Italië
5.Bernard Hinault Renault Frankrijk
6.Antonio Lualdi Gis Italië
7.Roger De Vlaeminck Gis België
8.Marino Amadori Hoonved Italië
9.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
10.Ronald De Witte Sanson België
11.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
12.Alessandro Pozzi Bianchi Italië
13.Bruno Wolfer Bianchi Zwitserland
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Daniël Willems IJsboerke België
16.Ludo Peeters IJsboerke België
17.Bernt Johansson Fiorella Zweden
18.Palmiro Masciarelli Sanson Italië
19.Gabriele Landoni Gis Italië
20.Alfio Vandi Magniflex Italië
1978
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Joop Zoetemelk Miko Nederland
4.Gibi Baronchelli Scic Italië
5.Bernt Johansson Fiorella Italië
6.Wladimiro Panizza Scic Italië
7.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
10.Roger De Vlaeminck Sanson België
11.Michel Pollentier Flandria België
12.Jos Bruyère C&A België
13.Freddy Maertens Flandria België
14.Paul Wellens Raleigh België
15.Johan De Muynck Bianchi België
16.Herman Van Springel Marc België
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Mariano Martinez Jobo Frankrijk
19.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
20.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
1977
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Wladimiro Panizza Scic Italië
3.Gibi Baronchelli Scic Italië
4.Alfio Vandi Magniflex Italië
5.Ronald Dewitte Brooklyn België
6.Claudio Bortolotto Sanson Italië
7.Felice Gimondi Bianchi Italië
8.Remo Rocchia Vibor Italië
9.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
10.Walter Riccomi Scic Italië
11.José Luis Viejo Kas Spanje
12.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
13.Mario Beccia Sanson Italië
14.Wilmo Francioni Magniflex Italië
15.Simone Fraccaro Jollyceramica Italië
16.Vittorio Algeri G.B.C. Italië
17.Gonzalo Aja Teka Spanje
18.Amilcare Sgalbazzi Jollyceramica Italië
19.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
20.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
1976
1.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
2.Andres Oliva Kas Spanje
3.Francesco Moser Sanson Italië
4.Felice Gimondi Bianchi Italië
5.Johan De Muynck Brooklyn België
6.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
7.Gibi Baronchelli Scic Italië
8.Wladimiro Panizza Scic Italië
9.Alfio Vandi Magniflex Italië
10.Eddy Merckx Molteni België
11.Walter Riccomi Scic Italië
12.Juan Pujol Kas Spanje
13.Roberto Poggiali Sanson Italië
14.Joseph Bruyère Molteni België
15.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
16.Julian Andiano Teka Spanje
17.Tony Houbrechts Bianchi België
18.Italo Zilioli Furzi Italië
19.Fernando Mendes Teka Portugal
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
2.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
3.Davide Boifava Furzi Italië
4.Marcello Bergamo Jollyceramica Italië
5.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
6.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
7.Francisco Galdos Kas Spanje
8.Felice Gimondi Bianchi Italië
9.Gibi Baronchelli Scic Italië
10.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Walter Riccomi Scic Italië
13.Constantino Conti Furzi Italië
14.Donato Giuliani Jollyceramica Italië
15.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
16.Pasquale Pugliese Zonca Italië
17.Enrico Guadrini Zonca Italië
18.Roland Salm Zonca Zwitserland
19.Andres Oliva Kas Spanje
20.Giacinto Santambrogio Bianchi Italië
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Gibi Baronchelli Scic Italië
3.Felice Gimondi Bianchi Italië
4.Constantino Conti Scic Italië
5.José Manuel Fuente Kas Spanje
6.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
7.Francesco Moser Filotex Italië
8.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
9.Franco Bitossi Filotex Italië
10.Gösta Petterson Ferretti Zweden
11.Marino Basso Bianchi Italië
12.Patrick Sercu Brooklyn België
13.Rik Van Linden Rokado België
14.Tullio Rossi Magniflex Italië
15.Enrico Paolini Scic Italië
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Arturo Pecchielan Dreher Italië
18.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
19.Enrico Maggioni Jollyceramica Italië
20.Pierino Gavazzi Jollyceramica Italië
1973
1.Wladimiro Panizza G.B.C. Italië
2.Felice Gimondi Bianchi Italië
3.Giovanni Battaglin Jolly Italië
4.Gösta Petterson Scic Zweden
5.Franco Bitossi Sammontana Italië
6.Eddy Merckx Molteni België
7.Roberto Poggiali Sammontana Italië
8.José Pesarrodona Kas Spanje
9.Santiago Lazcano Kas Spanje
10.Maurizio Gambarotto Dreher Italië
11.Franco Ongarato Dreher Italië
12.Ole Ritter Bianchi Denemarken
13.Giovanni Cavalcanti Bianchi Italië
14.José Manuel Fuente Kas Spanje
15.Francesco Galdos Kas Spanje
16.Gianni Motta Zonca Italië
17.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18.Hennie Kuiper Rokado Nederland
19.Luis Zubero Kas Spanje
20.Gonzalo Aja Kas Spanje
1972
1.Roger De Vlaeminck Dreher België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Arnaldo Caverzasi Filotex Italië
4.Giuseppe Perletto Zonca Italië
5.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
6.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
7.Felice Gimondi Salvarani Italië
8.Marcello Bergamo Filotex Italië
9.Wladimiro Panizza Zonca Italië
10.Franco Bitossi Filotex Italië
11.José Manuel Fuente Kas Spanje
12.Gianni Motta Ferretti Italië
13.Silvano Ravagli G.B.C. Italië
14.Michele Dancelli Scic Italië
15.Roger Swerts Molteni België
16.Ole Ritter Dreher Denemarken
17.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
18.Francesco Galdos Kas Spanje
19.Gösta Petterson Ferretti Zweden
20.Enrico Paolini Scic Italië
1971
1.Felice Gimondi Bianchi Italië
2.Michel Pollentier Flandria België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Herman Van Springel Rokado België
7.Marcello Bergamo Filotex Italië
8.André Dierickx Flandria België
9.Francesco Moser Filotex Italië
10.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
11.Frans Verbeeck Watney België
12.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
13.Franco Bitossi Sammontana Italië
14.Italo Zilioli Dreher Italië
15.Gösta Petterson Scic Zweden
16.Enrico Paolini Scic Italië
17.Davide Boifava Magniflex Italië
18.Pietro Guerra Bianchi Italië
19.Phil Bayton Raleigh G.B.
20.Enrico Maggioni Jollyceramica Italië
1970
1 Eddy Merckx Faemino België
2 Felice Gimondi Salvarani Italië
3 Franco Bitossi Filotex Italië
4 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
5 Martin Van Den Bossche Molteni België
6 Michele Dancelli Molteni Italië
7 Ole Ritter Germanvox Denemarken
8 Italo Zilioli Faemino Italië
9 Miguel Maria Lasa La Casera Spanje
10 Vittorio Adorni Scic Italië
11 Roberto Poggiali Salvarani Italië
12 Franco Balmamion Salvarani Italië
13 Enrico Maggioni Ferretti Italië
14 Silvano Schiavon Salvarani Italië
15 Vito Taccone Cosatto Italië
16 Attilio Rota Dreher Italië
17 Ugo Colombo Filotex Italië
18 Enrico Paolini Scic Italië
19 Giovanni Cavalcanti Salvarani Italië
20 Aldo Moser G.B.C. Italië
1969
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Herman Van Springel Mann België
3.Eddy Merckx Faema België
4.Jan Janssen Pelforth Nederland
5.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
6.Martin Van Den Bossche Faema België
7.Italo Zilioli Filotex Italië
8.Gianni Motta Molteni Italië
9.Felice Gimondi Salvarani Italië
10.Edward Weckx Goldor België
11.Jean-Louis Bodin Frimatic Frankrijk
12.Wilfried David Flandria België
13.Rolf Maurer Zimba Zwitserland
14.Tony Houbrechts Flandria België
15.Jos Van Der Vleuten Peugeot Nederland
16.Jo De Roo Willem II Nederland
17.Ole Ritter Germanvox Denemarken
18.Marcel Maes Willem II België
19.André Bayssière Peugeot Frankrijk
20.Adriano Durante Max Meyer Italië
1968
1.Vittorio Adorni Faema Italië
2.Eddy Merckx Faema België
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.Herman Van Springel Mann België
5.Gianni Motta Molteni Italië
6.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
7.Franco Balmanion Molteni Italië
8.Franco Bitossi Filotex Italië
9.Ferdinand Bracke Peugeot België
10.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
11.Rudi Altig Molteni B.R.D.
12.Marino Basso Molteni Italië
13.Italo Zilioli Filotex Italië
14.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
15.Charly Grosskost Bic Frankrijk
16.Ole Ritter Germanvox Denemarken
17.Walter Godefroot Flandria België
18.Daniël Van Rijckeghem Mann België
19.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
20.Serge Bolley Bic Frankrijk
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Vittorio Adorni Salamini Italië
4.Rudi Altig Molteni B.R.D.
5.José Perez-Frances Kas Spanje
6.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
7.Silvano Schiavon Vittadello Italië
8.Franco Balmanion Molteni Italië
9.Gianni Motta Molteni Italië
10.Dino Zandegu Salvarani Italië
11.Michele Dancelli Vittadello Italië
12.Italo Zilioli Salvarani Italië
13.Willy Planckaert Romeo België
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Claudio Michelotto Max Meyer Italië
16.Ferdinand Bracke Peugeot België
17.Francesco Gabica Kas Spanje
18.Eusebio Velez Kas Spanje
19.Marcello Mugnaini Filotex Italië
20.Wladimiro Panizza Vittadello Italië
1966
1.Marino Fontana Mainetti Italië
2.Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
3.Franco Balmanion Sanson Italië
4.Imerio Massignan Bianchi Italië
5.Julio Jimenez Ford Spanje
6.Gianni Motta Molteni Italië
7.Jean Graczyk Ford Frankrijk
8.Italo Zilioli Sanson Italië
9.Jacques Anquetil Ford Frankrijk
10.Felice Gimondi Salvarani Italië
11.Vittorio Adorni Salvarani Italië
12.Franco Bitossi Filotex Italië
13.Vito Taccone Vittadello Italië
14.Rolf Maurer Filotex Zwitserland
15.Dino Zandegu Bianchi Italië
16.Jos Huysmans Mann België
17.Silvano Schiavon Legnano Italië
18.Rudi Altig Molteni Duitsland
19.Antonio Bailetti Bianchi Italië
20.Marcello Mugnaini Filotex Italië
1965
1 Vittorio Adorni Salvarani Italië
2 Italo Zilioli Sanson Italië
3 Felice Gimondi Salvarani Italië
4 Franco Balmamion Sanson Italië
5 Vito Taccone Salvarani Italië
6 Franco Bitossi Filotex Italië
7 Roberto Poggiali Ignis Italië
8 Imerio Massignan Ignis Italië
9 Guido De Rosso Molteni Italië
10 Marcello Mugnaini Maino Italië
11 Bruno Mealli Bianchi Italië
12 Renzo Fontona Ignis Italië
13 Michele Dancelli Molteni Italië
14 Silvano Schiavon Legnano Italië
15 Albano Negro Bianchi Italië
16 Luciano Sambi Legnano Italië
17 Frans Brandts Romeo België
18 Graziano Battistini Vittadello Italië
19 Giancarlo Ferretti Legnano Italië
20 Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
1964
1.Guido De Rosso Molteni Italië
2.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
3.Franco Bitossi Springoil Italië
4.Italo Zilioli Carpano Italië
5.Antonio Gomez del Moral Kas Spanje
6.Vittorio Adorni Salvarani Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Franco Balmanion Cynar Italië
9.Willi Altig St.Raphael B.R.D.
10.Cees Lute St.Raphael Nederland
11.Bruno Mealli Cynar Italië
12.Nino Defilippis I.B.A.C. Italië
13.Giorgio Zancanaro Philco Italië
14.Rolf Maurer Cynar Zwitserland
15.Walter Boucquet Romeo België
16.Rafaele Marcoli Legnano Italië
17.Pietro Zoppas C.I.T.E. Italië
18.Marcello Mugnaini Lygie Italië
19.Angelino Soler I.B.A.C. Spanje
20.Vendramino Bariviera Carpano Italië
1963
1 Vittorio Adorni Cynar Italië
2 Guido De Rosso Molteni Italië
3 Franco Balmamion Carpano Italië
4 Giorgio Zancanaro San Pellegrino Italië
5 Vito Taccone Lygie Italië
6 Diego Ronchini Salvarani Italië
7 Bruno Mealli Cynar Italië
8 Imerio Massignan Legnano Italië
9 Guido Carlesi Molteni Italië
10 Graziano Battistini I.B.A.C. Italië
11 Ernesto Bono San Pellegrino Italië
12 Carlo Brugnami Gazzola Italië
13 Renzo Fontona I.B.A.C. Italië
14 Franco Cribiori Gazzola Italië
15 Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
16 Angelo Conterno Carpano Italië
17 Vittorio Casati Legnano Italië
18 Jaime Alomar C.I.T.E. Spanje
19 Italo Zilioli Carpano Italië
20 Luigi Maserati Gazzola Italië
1962
1 Nino Defilippis Carpano Italië
2 Guido Carlesi Philco Italië
3 Antonio Suarez Vasquez Ghigi Spanje
4 Vito Taccone Atala Italië
5 Imerio Massignan Legnano Italië
6 Franco Balmamion Carpano Italië
7 Graziano Battistini Legnano Italië
8 Carlo Brugnami Philco Italië
9 Vittorio Adorni Philco Italië
10 Jose Perez Frances Ferrys Spanje
11 Ercole Baldini Ignis Italië
12 Armand De Smet Faema België
13 Angelino Soler Ghigi Spanje
14 Gastone Nencini Ignis Italië
15 Huib Zilverberg Faema Nederland
16 Guido De Rosso Molteni Italië
17 Giuseppe Fallarini Molteni Italië
18 Aldo Moser San Pellegrino Italië
19 Bruno Martinato Gazzola Italië
20 Angelo Conterno Carpano Italië
1961
1.John Van Tongerloo Faema België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Antonio Suarez Faema Spanje
4.Willy Schroeders Faema België
5.Arnaldo Pambianco Fides Italië
6.Guido Carlesi Philco Italië
7.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
8.Renato Giusti Philco Italië
9.Charly Gaul Gazzola Luxemburg
10.Nino Defilippis Carpano Italië
11.Hans Junkermann Condor Duitsland
12.Carlo Brugnami Philco Italië
13.Vito Taccone Atala Italië
14.Graziano Battistini Legnano Italië
15.Gabriel Mas Faema Spanje
16.Adriano Zamboni Philco Italië
17.Imerio Massignan Legnano Italië
18.Franco Balmamion Carpano Italië
19.Miguel Poblet Ignis Spanje
20.Angelo Conterno Carpano Italië
1960
1.Gastone Nencini Carpano Italië
2.Guido Carlesi Philco Italië
3.Charly Gaul E.M.I. Luxemburg
4.Rik Van Looy Faema België
5.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Giuseppe Sartore Carpano Italië
8.Irnerio Massignan Legnano Italië
9.Diego Ronchini Ghigi Italië
10.Jos Hoevenaers Ghigi België
11.Arnaldo Pambianco Legnano Italië
12.Edouard Delberghe Helyett Frankrijk
13.Rino Benedetti Ghigi Italië
14.Adriano Zamboni Torpado Italië
15.Hilaire Couvreur Helyett België
16.Agostino Coletto Carpano Italië
17.Hans Junkermann Torpado Duitsland
18.Jan Adriaenssens Carpano België
19.Graziano Battistini Legnano Italië
20.Carlo Brugnami Philco Italië
1959
1.Gastone Nencini Carpano Italië
2.Miguel Poblet Ignis Spanje
3.Charly Gaul E.M.I. Luxemburg
4.Rik Van Looy Faema België
5.Guido Carlesi Molteni Italië
6.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
7.Ercole Baldini Ignis Italië
8.Irnerio Massignan Legnano Italië
9.Graziano Battistini Legnano Italië
10.Nino Defilippis Carpano Italië
11.Diego Ronchini Ghigi Italië
12.Hans Junkermann Condor Duitsland
13.Adriano Zamboni Torpado Italië
14.Angelo Conterno Carpano Italië
15.Hilaire Couvreur Faema België
16.Ernesto Bono Legnano Italië
17.Alfredo Sabbadin Atala Italië
18.Alessandro Fantini Atala Italië
19.Rino Benedetti Ghigi Italië
20.Pasquale Fornara E.M.I. Italië
1958
1.Ercole Baldini Legnano Italië
2.Wim Van Est Locomotief Nederland
3.Fausto Coppi Coppi Italië
4.Aldo Moser Cali Broni Italië
5.Louison Bobet Mercier Frankrijk
6.Fred De Bruyne Carpano België
7.Rik Van Looy Faema België
8.Charly Gaul Faema Luxemburg
9.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
10.Rik Van Steenbergen Elvé België
11.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
12.Rolf Graf Allegro Zwitserland
13.Raymond Impanis Peugeot België
14.Leon Van Daele Faema België
15.Angelo Conterno Carpano Italië
16.André Darrigade Helyett Frankrijk
17.Jef Planckaert Carpano België
18.Raphaël Geminiani Geminiani Frankrijk
19.Jean Forestier Essor Frankrijk
20.Albert Bouvet Mercier Frankrijk
1957
1.Charly Gaul Faema Luxemburg
2.Fiorenzo Magni Leo Italië
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Rik Van Looy Faema België
5.Agostino Coletto Legnano Italië
6.Aldo Moser Leo Italië
7.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
8.Alessandro Fantini Atala Italië
9.Stan Ockers Peugeot België
10.Rik Luyten Faema België
11.André Darrigade Helyett Frankrijk
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gilbert De Smet Faema België
15.René Strehler Faema Zwitserland
16.Jan Adriaenssens Peugeot België
17.Seamus Elliot Helyett Ierland
18.Bruno Monti Atala Italië
19.Giorgio Albani Legnano Italië
20.Raymond Impanis Elvé België
1956
1.Cleto Maule Torpado Italië
2.Aldo Moser Leo Italië
3.Bruno Monti Atala Italië
4.Charly Gaul Faema Luxemburg
5.Fiorenzo Magni Nivea Italië
6.Giorgio Albani Legnano Italië
7.Alessandro Fantini Atala Italië
8.Arrigo Padovan Atala Italië
9.Agostino Coletto Legnano Italië
10.Guido De Santi Bianchi Italië
11.Mario Baroni Nivea Italië
12.Waldemaro Bartolozzi Legnano Italië
13.Pierino Baffi Leo Italië
14.Edgard Sorgeloos Mercier België
15.Miguel Poblet Faema Spanje
16.Jean Brankart Geminiani België
17.Hilaire Couvreur Carpano België
18.Pietro Giudici Fréjus Italië
19.Rino Benedetti Ignis Italië
20.Vito Favero Atala Italië
1955
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Pasquale Fornara Cilo Italië
3.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
4.Gino Bartali Legnano Italië
5.Loretto Petrucci Bianchi Italië
6.Wim Van Est Garin Nederland
7.Fiorenzo Magni Ganna Italië
8.Stan Ockers Elvé België
9.Angelo Conterno Legnano Italië
10.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
11.Michele Gismondi Bianchi Italië
12.Gerrit Peters Garin Nederland
13.Nino De Filippis Legnano Italië
14.Bruno Landi Atala Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Fernando Terruzzi Ganna Italië
17.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
18.Ettore Milano Bianchi Italië
19.Henri Van Kerckhove Mercier België
20.Luciano Pezzi Bianchi Italië
1954
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Agostino Coletto Fréjus Italië
3.Fausto Coppi Bianchi Italië
4.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
5.Carlo Clerici Cilo Zwitserland
6.Antonio Bevilacqua Doniselli Italië
7.Giuseppe Minardi Legnano Italië
8.Fiorenzo Magni Nivea Italië
9.Nino Assirelli Arbos Italië
10.Giancarlo Astrua Atala Italië
11.Wim Van Est Locomotief Nederland
12.Gerrit Voorting Locomotief Nederland
13.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
14.Rik Van Steenbergen Girardengo België
15.Fritz Schär Cilo Zwitserland
16.Angelo Conterno Fréjus Italië
17.Loretto Petrucci Atala Italië
18.Giorgio Albani Legnano Italië
19.Bernardo Ruiz Faema Spanje
20.Wout Wagtmans Locomotief Nederland
1953
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
3.Wim Van Est Garin Nederland
4.Franco Franchi Ganna-Ursus Italië
5.Francesco Bianchi Carpano Italië
6.Pasquale Fornara Cilo Italië
7.Gino Bartali Bartali Italië
8.Fiorenzo Magni Ganna-Ursus Italië
9.Renato Moresco Carpano Italië
10.Angelo Conterno Carpano Italië
11.Gerrit Peters Garin Nederland
12.Loretto Petrucci Bianchi Italië
13.Michele Gismondi Carpano Italië
14.Donato Zampini Ganna-Ursus Italië
15.Bruno Landi Atala Italië
16.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
17.Fernando Terruzzi Ganna-Ursus Italië
18.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
19.Ettore Milano Bianchi Italië
20.Luciano Pezzi Atala Italië
1952
1.Fiorenzo Magni Taurea Italië
2.Fausto Coppi Bianchi Italië
3.Gino Bartali Bartali-Benotto Italië
4.Rik Van Steenbergen Mercier België
5.Fritz Schär Allegro Zwitserland
6.Silvano Maggini Taurea Italië
7.Antonio Logli Bartali-Benotto Italië
8.Alfredo Martini Taurea Italië
9.Alfredo Pasotti Legnano Italië
10.Antonio Bevilacqua Bartali-Benotto Italië
11.Luciano Pezzi Bianchi Italië
12.Vincenzo Rossello Cilo Italië
13.Giancarlo Astrua Legnano Italië
14.Serafino Biagioni Taurea Italië
15.Guido De Santi Taurea Italië
16.Ferdi Kübler Allegro Zwitserland
17.Luigi Casola Bartali-Benotto Italië
18.Louison Bobet Stella Frankrijk
19.Andrea Carrea Bianchi Italië
20.Silvio Pedroni Legnano Italië
1951
1.Louison Bobet Stella Frankrijk
2.Fausto Coppi Bianchi Italië
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
5.Giancarlo Astrua Legnano Italië
6.Antonio Bevilacqua Benotto Italië
7.Umberto Drei Fréjus Italië
8.Fiorenzo Magni Nivea Italië
9.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
10.Luciano Frosini Taurea Italië
11.Adolfo Leoni Taurea Italië
12.Luciano Maggini Bottecchia Italië
13.Serafino Biagioni Ganna Italië
14.Giuseppe Minardi Legnano Italië
15.Giovanni Corrieri Nivea Italië
16.Luigi Casola Benotto Italië
17.Angelo Menon Taurea Italië
18.Pietro Giudici Taurea Italië
19.Guido De Santi Bottecchia Italië
20.Rodolfo Falzoni Taurea Italië
1950
1 Ferdi Kubler Frejus Zwitserland
2 Silvio Pedroni Frejus Italië
3 Hugo Koblet Guerra Zwitserland
4 Fiorenzo Magni Wilier Italië
5 Luciano Maggini Taurea Italië
6 Fritz Schaer Arbos Zwitserland
7 Gino Bartali Bartali Italië
8 Alfredo Martini Taurea Italië
9 Pietro Giudici Cimatti Italië
10 Luciano Pezzi Atala Italië
11 Giancarlo Astrua Taurea Italië
12 Giulio Bresci Bottecchia Italië
13 Pasquale Fornara Legnano Italië
14 Donato Zampini Ganna Italië
15 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
16 Nello Lauredi Helyett Frankrijk
17 Armando Barducci Frejus Italië
18 Ezio Cecchi Cimatti Italië
19 Aldo Ronconi Benotto Italië
20 Mario Vicini Viscontea Italië 1949
1 Giancarlo Astrua Benotto Italië
2 Luciano Maggini Wilier Italië
3 Gino Bartali Bartali Italië
4 Silvio Pedroni Frejus Italië
5 Alfredo Martini Wilier Italië
6 Giulio Bresci Wilier Italië
7 Fritz Schaer Stucchi Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Luciano Pezzi Arbos Italië
10 Adolfo Leoni Legnano Italië
11 Antonio Bevilacqua Atala Italië
12 Pasquale Fornara Legnano Italië
13 Serafino Biagioni Viscontea Italië
14 Giordano Cottur Wilier Italië
15 Nedo Logli Arbos Italië
16 Mario Fazio Bottecchia Italië
17 Ezio Cecchi Cimatti Italië
18 Settimo Simonini Frejus Italië
19 Franco Franchi Frejus Italië
20 Jean Goldschmit Fiorelli Luxemburg
1948
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Giulio Bresci Wilier Italië
3 Alfredo Martini Wilier Italië
4 Giordano Cottur Wilier Italië
5 Ezio Cecchi Cimatti Italië
6 Fiorenzo Magni Wilier Italië
7 Serafino Biagioni Viani Cral Italië
8 Vito Ortelli Atala Italië
9 Nedo Logli Arbos Italië
10 Primo Volpi Arbos Italië
11 Angelo Brignole Arbos Italië
12 Angelo Menon Benotto Italië
13 Alfredo Pasotti Benotto Italië
14 Virgilio Salimbeni Legnano Italië
15 Aldo Ronconi Bianchi Italië
16 Settimo Simonini Viani Cral Italië
17 Egidio Feruglio Wilier Italië
18 Vittorio Magni Viani Cral Italië
19 Vincenzo Rossello Legnano Italië
20 Tino Ausenda Viani Cral Italië
1947
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Giulio Bresci Welter Italië
3 Ezio Cecchi Welter Italië
4 Alfredo Martini Welter Italië
5 Fiorenzo Magni Viscontea Italië
6 Vito Ortelli Benotto Italië
7 Fausto Coppi Bianchi Italië
8 Angelo Menon Lygie Italië
9 Serafino Biagioni Benotto Italië
10 Sylveer Maes Olmo België
11 Mario Vicini Bianchi Italië
12 Salvatore Crippa Lygie Italië
13 Giovanni Corrieri Viscontea Italië
14 Giovanni De Stefanis Viscontea Italië
15 Vittorio Magni Welter Italië
16 Bruno Pasquini Legnano Italië
17 Angelo Brignole Arbos Italië
18 Renzo Zanazzi Legnano Italië
19 Guido Lelli Wally Italië
20 Severino Canavesi Arbos Italië
1946
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Fausto Coppi Bianchi Italië
3 Giulio Bresci Welter Italië
4 Vito Ortelli Benotto Italië
5 Alfredo Martini Welter Italië
6 Salvatore Crippa Campari Italië
7 Serafino Biagioni Gioventu Italië
8 Aldo Ronconi Benotto Italië
9 Bruno Pasquini Milan Italië
10 Giordano Cottur Wilier Italië
11 Primo Volpi Bustese Italië
12 Aldo Baito Bustese Italië
13 Giovanni De Stefanis Bianchi Italië
14 Enzo Coppini Gioventu Italië
15 Diego Marabelli Campari Italië
16 Augusto Introzzi Azzini Italië
17 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
18 Giannino Piccolroaz Wilier Italië
19 Secondo Barisone Bianchi Italië
20 Marcello Spadolini C.S.I. Italië
1945
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Salvatore Crippa Campari Italië
3 Fausto Coppi Bianchi Italië
4 Giulio Bresci Welter Italië
5 Vito Ortelli Benotto Italië
6 Secondo Barisone Bianchi Italië
7 Alfredo Martini Welter Italië
8 Jean Marchi Marseille Frankrijk
9 Primo Volpi Bustese Italië
10 Michele Motta Welter Italië
11 Mario Fazio Viscontea Italië
12 Adolfo Leoni Bianchi Italië
13 Giovanni Corrieri Viscontea Italië
14 Serafino Biagioni Dulux Italië
15 Aldo Ronconi Benotto Italië
16 Bruno Pasquini Milan Italië
17 Giordano Cottur Wilier Italië
18 Mario Ricco Legnano Italië
19 Gelsomino Locatelli Bergamasca Italië
20 Carlo Rebella Olmo Italië

Lees verder “Ronde van Italië”

Ronde van het Baskenland

Ronde van het Baskenland

2018
1.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
2.Mikel Landa Movistar Spanje
3.Primoz Roglic Lotto.nl-Jumbo Slovenië
4.Nairo Quintana Movistar Colombië
5.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
6.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
7.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
8.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
9.David De La Cruz Sky-21st Century Fox Spanje
10.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Rui Faria da Costa UAE-Emirates Portugal
12.Jesper Hansen Astana Denemarken
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Emanuel Buchmann Bora-Hansgrohe Duitsland
15.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
17.Pieter Serry Quick Step Floors België
18.Carlos Verona Mitchelton-Scott Spanje
19.Jose Herrada Cofidis Spanje
20.Omar Fraile Astana Spanje

2017
1.Alberto Contador Trek-Segafredo Spanje
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Primoz Roglic Lotto.nl-Jumbo Slovenië
4.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
5.Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Colombië
6.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
7.Michael Woods Cannondale-Drapac Canada
8.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
9.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
10.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
12.David De La Cruz Quick Step Floors Spanje
13.Giovanni Visconti Bahrein-Merida Italië
14.Louis Meintjes UAE-Fly Emirates Zuid-Afrika
15.Warren Barguil Sunweb-Giant Frankrijk
16.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
17.Simon Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
18.Rudy Molard FDJ-Lapierre Frankrijk
19.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
20.Tsgabu Grmay Bahrein-Merida Ethiopië
2016
1.Alberto Contador Tinkoff Spanje
2.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
3.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
5.Nairo Quintana Movistar Colombië
6.Lawson Craddock Cannondale U.S.A.
7.Simon Spilak Katusha Slovenië
8.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
10.Sebastien Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
11.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
12.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Giovanni Visconti Movistar Italië
14.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
15.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
16.Daniel Navarro Cofidis Spanje
17.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Louis Vervaeke Lotto-Soudal België
19.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
20.Pierre Rolland Cannondale Frankrijk
2015
1.Jon Izaguirre Movistar Spanje
2.Michele Scarponi Astana Italië
3.Simon Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
4.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
5.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
6.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
7.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
8.Nairo Quintana Movistar Colombië
9.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
10.Simon Spilak Katusha Slovenië
11.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
12.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Philippe Gilbert BMC Racing België
15.Sergio Luis Henao Sky-21st Century Fox Colombië
16.Johan Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
17.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
18.Davide Formolo Cannondale-Garmin Italië
19.Rafael Majka Tinkoff-Saxo Polen
20.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2014
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
3.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
6.Cadel Evans BMC Racing Australië
7.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
8.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
9.Simon Spilak Katusha Slovenië
10.Yuri Trofimov Katusha Rusland
11.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
12.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
13.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
14.Philippe Gilbert BMC Racing België
15.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
16.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
17.Bauke Mollema Belkin Nederland
18.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
19.Thibaut Pinot FDJ.fr Frankrijk
20.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
2013
1.Nairo Quintana Movistar Colombië
2.Richie Porte Sky-Rapha Australië
3.Alberto Contador Saxo-Tinkoff Spanje
4.Simon Spilak Katusha Slovenië
5.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
6.Giampaolo Caruso Katusha Italië
7.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
8.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
9.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
10.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
11.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
13.Alberto Losada Katusha Spanje
14.Maxime Monfort Radioshack-Leopard België
15.Tom Danielson Garmin-Sharp U.S.A.
16.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
17.Daniele Pietropolli Lampre-Merida Italië
18.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
19.Bart De Clercq Lotto-Belisol België
20.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
2012
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Chris Horner Radioshack U.S.A.
5.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
6.Robert Kiserlovski Astana Croatië
7.Jurgen Van Den Broeck LottoBelisol België
8.Rui Alberto Faria Costa Movistar Portugal
9.Lars Petter Nordhaug Team Sky Noorwegen
10.Simon Spilak Katusha Slovenië
11.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
13.Daniel Navarro Saxo Bank Spanje
14.Michael Rogers Team Sky Australië
15.Daniel Moreno Katusha Spanje
16.Bauke Mollema Rabobank Nederland
17.Maxime Monfort Radioshack-Nissan België
18.Nicki Sorensen Saxo Bank Denemarken
19.Marco Pinotti BMC Racing Italië
20.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2011
1.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
2.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
3.Xavier Tondo Movistar Spanje
4.Robert Gesink Rabobank Nederland
5.Ryder Hesjedal Garmin-Cervelo Canada
6.Chris Horner Radioshack U.S.A.
7.Vasili Kiryienka Movistar Wit-Rusland
8.David Lopez Garcia Movistar Spanje
9.Benat Intxausti Movistar Spanje
10.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
11.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
12.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
13.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
14.Remy Di Gregorio Astana Frankrijk
15.Maxime Monfort Leopard-Trek België
16.David Arroyo Movistar Spanje
17.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
18.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
19.Kanstantsin Sivtsov HTC-Highroad Wit-Rusland
20.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
2010
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Benat Intxausti Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
6.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Chris Horner Radioshack U.S.A.
9.Jean Christophe Peraud Omega Pharma-Lotto Frankrijk
10.Dries Devenyns Quick Step België
11.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Maxime Monfort HTC-Columbia België
13.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
14.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini Italië
15.Marco Pinotti HTC-Columbia Italië
16.Paolo Tiralongo Astana Italië
17.Eduard Vorganov Katusha Rusland
18.Manuel Vazquez Andalucia-Cajasur Spanje
19.Peter Velits HTC-Columbia Slovakije
20.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
2009
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
3.Antonio Colom Katusha Spanje
4.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
5.Michael Rogers Columbia-High Road Australië
6.Christian Knees Milram Duitsland
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
10.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
12.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
13.Frederik Kessiakoff Fuji-Servetto Zweden
14.Amael Moinard Cofidis Frankrijk
15.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
16.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
17.Thomas Lovkvist Columbia-High Road Zweden
18.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
19.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
2008
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Damiano Cunego Lampre Italië
3.Maxime Monfort Cofidis België
4.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
6.Robert Gesink Rabobank Nederland
7.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
8.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Thomas Dekker Rabobank Nederland
10.Francisco Vila Lampre Spanje
11.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
12.Kim Kirchen High Road Luxemburg
13.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraïne
14.Peter Velits Team Milram Slovakije
15.Ezequiel Mosquera Karpin-Galicia Spanje
16.David De La Fuente Saunier Duval-Scott Spanje
17.Joaquim Rodríguez Caisse D`Epargne Spanje
18.Dimitri Fofonov Credit Agricole Kazakstan
19.Andry Grivko Team Milram Oekraïne
20.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
2007
1.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
5.Joaquim Rodríguez Caisse D`Epargne Spanje
6.Tadej Valjavec Lampre-Fondital Slovenië
7.Alberto Contador Discrovery Channel Spanje
8.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
9.Angel Vicioso Relax-Gam Spanje
10.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
11.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
12.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Koldo Gil Saunier Duval-Prodir Spanje
15.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
16.Antonio Colom Mas Astana Spanje
17.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
18.Francesco Bellotti Credit Agridole Italië
19.Oscar Sevilla Relax-Gam Spanje
20.Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
2006
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje
2.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
3.Antonio Colom Mas Caisse D`Epargne-Balears Spanje
4.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
6.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
7.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italia
8.Alberto Contador Liberty Seguros-Wurth Spanje
9.Jose Azevedo Discovery Channel Portugal
10.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
11.Andry Grivko Team Milram Oekraina
12.Evgueni Petrov Lampre-Fondital Rusland
13.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
14.Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
15.Ignacio Gutierrez Phonak Spanje
16.M.Angel M.Perdiguero Phonak Spanje
17.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
18.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
19.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenia
20.Mikel Astarloza Ag2r-Prevoyance Spanje
2005
1.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Bobby Julich Team CSC V.S.A.
4.Alberto Contador Liberty Seguros Spanje
5.Oscar Pereiro Phonak Spanje
6.Ricardo Serrano Kaiku Spanje
7.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
8.Michael Boogerd Rabobank Nederland
9.Aitor Osa Illes Balears-Epargne Spanje
10.Angel Vicioso Liberty Seguros Spanje
11.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
12.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italia
15.Bradley McGee Francaise des Jeux Australia
16.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
17.Alejandro Valverde Illes Balears-Eparge Spanje
18.Constantino Zaballa Saunier Duval-Prodir Spanje
19.Serhiy Honchar Domina Vacanze Oekraina
20.Michael Rogers Quickstep Australia
2004
1 Alejandro Valverde Belmonte Kelme Spanje
2 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
3 Denis Menchov Illes Balears Rusland
4 Iban Mayo Euskaltel Spanje
5 David Etxebarria Euskaltel Spanje
6 Bobby Julich C.S.C. VSA
7 Damiano Cunego Saeco Italië
8 Jorge Ferrio Luque Paternina Spanje
9 Levi Leipheimer Rabobank VSA
10 Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
11 Manuel Beltran US-Postal Spanje
12 Floyd Landis US-Postal VSA
13 Juan Manuel Garate Lampre Spanje
14 Koldo Gil Perez Liberty Seguros Spanje
15 Aitor Osa Illes Balears Spanje
16 Danilo Di Luca Saeco Italië
17 Tyler Hamilton Phonak VSA
18 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
19 Ivan Basso C.S.C. Italië
20 Matthias Kessler T-Mobile BRD

Lees verder “Ronde van het Baskenland”

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)

2013
1 Patrick Konrad Oostenrijk
2 Toms Skujins Letland
3 Adam Yates Gr.Brit.
4 Dylan Van Baarle Nederland
5 Merhawi Kudus Ghebremedhin Eritrea
6 Simon Yates Gr.Brit.
7 Julian Alaphilippe Frankrijk
8 Matej Mohoric Slovenië
9 Clement Chevrier Frankrijk
10 Bakhtiyar Kozhatayev Kazakstan
11 Ruben Fernandez Spanje
12 Jasha Suetterlin Duitsland
13 Daniil Fominykh Kazakstan
14 Oskar Svendsen Noorwegen
15 Davide Formolo Italië
16 Heiner Rodrigo Parra Bustamante Colombia
17 Gavin Mannion V.S.A.
18 Tilegen Maidos Kazakstan
19 Adam Phelan Australië
20 Pierre Gouault Frankrijk

2012
1 Alexey Lutsenko Kazakstan
2 Patrick Konrad Oostenrijk
3 Sergei Pomoshnikov Rusland
4 Jan Polanc Slovenië
5 Juan Ernesto Chamorro Chitan Colombia
6 Lawrence Warbasse V.S.A.
7 Tobias Ludvigsson Zweden
8 Jay McCarthy Australië
9 Silvan Dillier Zwitserland
10 Havard Blikra Noorwegen
11 Warren Barguil Frankrijk
12 Natnael Berhane Eritrea
13 Mattia Cattaneo Italië
14 Sergey Chernetski Rusland
15 Ian Boswell V.S.A.
16 Gennady Tatarinov Rusland
17 Daan Olivier Nederland
18 Tim Wellens België
19 Evert Alexander Rivera Colombia 
20 Eduardo Sepulveda Argentinië
2011
1 Matthias Allegaert Ovyta België
2 Tim De Clercq Soenens België
3 Johan Chaves Café de Colombia Colombia
4 Cristiano Monguzzi Casati Italië
5 Ramon Sinkeldam Rabobank Nederland
6 David Boily Spidertech Canada
7 Axel Domont Chambéry Frankrijk
8 Jasper Stuyven Bontrager België
9 Mattia Cattaneo Trevigiani Italië
10 Kanstantsin Klimiankou Astana Witrusland
11 Jacob Rathe Chipotle VSA
12 Arnaud Demare C.C.Nogent Frankrijk
13 Vegard Stake Laengen Team Joker Noorwegen
14 Stefano Locatelli Colpack Italië
15 Warren Barguil Lanester 56 Frankrijk
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Vincenzo Ianniello Caparrini Italië
18 Michael Rodriguez Café de Colombia Colombia
19 Louis Verhelst WSC Menen België
20 Jetse Bol Rabobank Nederland
2010
1 Nairo Quintana Rojas Coldeportes Colombia
2 Andrew Talansky Chipotle VSA
3 Jarlinson Pantano Coldeportes Colombia
4 Tom-Jelte Slagter Rabobank Nederland
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 Romain Bardet Chambery Frankrijk
7 Thomas Bonnin Albi V.S. Frankrijk
8 Michael Matthews Jayco Australië
9 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
10 Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11 David Roesch Atlas BRD
12 Gregory Brenes Obando Burgos Costa Rica
13 Dmitry Ignatiev Itera Rusland
14 Yannick Eijssen Eijssen België
15 Higinio Fernandez Suarez Orbea Spanje
16 Nelson Oliveira Livestrong Portugal
17 Marek Canecky Podbrezova Slovakije
18 Chris Butler B.M.C. VSA
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
2009
1 Romain Sicard Orbea Frankrijk
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Sergej Fuchs Rabobank BRD
4 Jaco Venter Marco Polo ZAf
5 Michel Kreder Rabobank Nederland
6 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
7 Peter Stetina Garmin VSA
8 Nicolas Schnyder Hadimec Zwitserland
9 Andrei Krasilnikau A.S.Aigle Witrusland
10 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
11 Romain Beney Atlas Zwitserland
12 Tony Gallopin Auber Frankrijk
13 Alexander Prishpetny Itera Rusland
14 John Darwin Atapuma Aguardientes Colombia
15 Julien Berard Chambery Frankrijk
16 Peter Kennaugh Manx R.C. GBr
17 Arthur Vichot Roanne Frankrijk
18 Jan Tratnik Radenska Slovenië
19 Blaz Furdi Sava Slovenië
20 Kirk Carlsen Garmin VSA
2008
1 Jan Bakelants Beveren 2000 België
2 Rui Costa Benfica Portugal
3 Arnold Jeannesson Aubervilliers Frankrijk
4 Jerome Coppel Francaise Frankrijk
5 Andrei Amador Lizarte Costa Rica
6 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
7 Marcel Wyss Atlas Zwitserland
8 Jarlinson Pantano Pasion Colombia
9 Damiano Caruso Grassi Italië
10 Peter Stetina Garmin VSA
11 Kristjan Koren Perutnina Slovenië
12 Dmitry Kosyakov Katyusha Rusland
13 Sergei Fuchs 3C-Gruppe BRD
14 Anthony Roux Francaise Frankrijk
15 Thomas Peterson Garmin VSA
16 Simon Geschke KEDBianchi BRD
17 Rein Taaramae Cofidis Estland
18 Alexey Kunshin Katyusha Rusland
19 Cyril Gautier Armor Frankrijk
20 Herberts Pudans Dynatek Letland
2007
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Patrice Halgand Agricole Frankrijk
3 Guillaume Levarlet Aubervilliers Frankrijk
4 Nicholas Roche Agricole Ierland
5 Andreas Muller RSV Berlin BRD
6 Marcel Beima T-Mobile Nederland
7 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
8 Bauke Mollema Rabobank Nederland
9 Beat Zberg Gerolstein Zwitserland
10 Johann Tschopp Bouygues Zwitserland
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Hubert Schwab Quickstep Zwitserland
13 Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
14 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
15 Giovanni Visconti Quickstep Italië
16 Stijn De Volder Discovery België
17 Cyrille Gautier Armor Frankrijk
18 David Lelay Armor Frankrijk
19 Andreas Kappes RSV Berlin BRD
20 Leonardo Duque Cofidis Colombia
2006
1 Dominique Rollin VC Roubaix Canada
2 Christophe Diguet VC Nantes Frankrijk
3 Jerome Bonnace Fenioux Frankrijk
4 Jonathan Dayus VC Nantes GBr
5 Nicolas Reynaud V.C.Aix Frankrijk
6 Mickael Szkolnik Albi V.S. Frankrijk
7 Andrey Medyannikov Capec Kazakstan
8 Brad Huff TIAA-CREF VSA
9 Gil Suray Team Storez België
10 Yannick Marie Gascogne Frankrijk
11 Michael Lange TIAA-CREF VSA
12 Tomasz Kaszuba UC Artix Polen
13 Ger Soepenberg Fondas P3 Nederland
14 Mederic Clain VC Roubaix Frankrijk
15 Steven De Decker Soenens België
16 Marcin Slezak Montauban Polen
17 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
18 Nicolas Rousseau Equipe de Poursuite Frankrijk
19 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
20 Gilles Tanguy Marmande Frankrijk
2005
1 John Gadret Jartazi Frankrijk
2 Simon Collard Nat.selectie België
3 Anthony Van Den Berghe Nat.selectie België
4 Jose Antonio Pecharroman Quickstep Spanje
5 Carl Naibo Jean Floch Frankrijk
6 Ludovic Turpin AG2R Frankrijk
7 Samuel Plouhinec Jean Floch Frankrijk
8 Luis Perez Rodriguez Cofidis Spanje
9 Remy Di Gregorio Francaise Frankrijk
10 Benoit Salmon Agritubel Frankrijk
11 Francesco Bellotti Agricole Italië
12 Preben Van Hecke Lotto België
13 Julien Mazet Auberville Frankrijk
14 Kevin Maene Nat.selectie België
15 Cristian Moreni Quickstep Italië
16 Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
17 Preben Duchateau Nat.selectie België
18 Jonathan McCarty Discovery VSA
19 Michael Lange TIAA-CREF VSA
20 Leonardo Duque Jartazi Colombia
2004
1 Ben Cramers België
2 Norman Meerkerke Nederland
3 Joos Groen Nederland
4 Mike Alloo Nederland
5 Serge Joos België
6 Tom Maes België
7 Piet Jochems België
8 Gideon De Jong Nederland
9 Markus Runggaldier Italië
10 Gerald Lavalard Frankrijk
11 Wouter Van Mechelen België
12 Gregor Zajc Slovenië
13 Jean-Claude Lebeau België
14 Nicolai Baiolet België
15 Thomas Dekker Nederland
16 Francesco Secchiari Italië
17 Giuseppe Clara Italië
18 Vincent Rouchon Frankrijk
19 Wannes Maertens Canada
20 Tim Van De Zande Nederland
2003
1 Rodrigo Gonzalez Mexico
2 Ivan Zamorano Mexico
3 Michal Prusa Tsjechië
4 Alexey Esin Rusland
5 Magnus Backstedt Zweden
6 Mathijs Loohuis Nederland
7 Franco Marvulli Zwitserland
8 Jiri Novak Tsjechië
9 Tino Haakman Nederland
10 Sergio Marinangeli Italië
11 Jaaron Poad Nieuw-Zeeland
12 Viktor Panaev Rusland
13 Andy Jacques-Mayne VSA
14 Oscar Mason Italië
15 Frank Van Dulmen Nederland
16 Tomas Vokrouhlik Tsjechië
17 Fabio Montenegro Colombia
18 Michael Randin Zwitserland
19 Simone Mori Italië
20 Arne Hassink Nederland
2002
1.Aitor Silloniz Euskaltel Spanje
2.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
3.Samuel Dumoulin Jean Delatour Frankrijk
4.Pierrick Fedrigo Credit Agricole Frankrijk
5.David Munoz Kelme Spanje
6.Kevin De Weert Rabobank Belgium
7.Pieter Weening Rabobank Nederland
8.Jimmy Engoulvent Bonjour Frankrijk
9.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
10.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
11.Yaroslav Popovych Landbouwkrediet Oekraïne
12.Egoi Martinez Euskaltel Spanje
13.Inaki Isasi Euskaltel Spanje
14.Jure Golcer Perutnina Slovenia
15.Vladislav Borisov Nat.selectie Rusland
16.Anthony Charteau Bonjour Frankrijk
17.Mauricio Ardila Marlux Colombia
18.Filippo Pozzato Mapei Quickstep Italia
19.Christophe Laurent Jean Delatour Frankrijk
20.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep Duitsland
2001
1.Kevin Hulsmans Mapei-Quickstep Belgium
2.Inaki Isasi Euskaltel Orbea Spanje
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Sven Teutenberg Festina Specialized Duitsland
5.Pablo Lastras Banesto Pinarello Spanje
6.Gorka Gonzalez Euskaltel Orbea Spanje
7.Juan Miguel Cuenca Kelme Spanje
8.Sébastien Talabardon Big Mat Frankrijk
9.Bobby Julich Crédit Agricole V.S.A.
10.Marlon Perez Orbitel Colombia
11.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italia
12.Carlos Garcia Kelme Spanje
13.Florent Brard Festina Frankrijk
14.Denis Menchov Banesto Pinarello Rusland
15.Evgeny Petrov Mapei-Quickstep Rusland
16.Stéphane Heulot Big Mat Frankrijk
17.Jesus Manzano Kelme Spanje
18.Angel Luis Casero Festina Spanje
19.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
20.Benoît Poilvet Crédit Agricole Frankrijk
2000
1 Kim Kirchen Montegrappa Luxemburg
2 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
3 Bjorn Hoeben Tegeltoko Nederland
4 Andreas Muller Frankfurt BRD
5 Tom Boonen Groeninge België
6 Stefan Adamsson Crescent Zweden
7 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
8 Samuel Dumoulin V.C.Lyon Frankrijk
9 Michele Scarponi G.S.Zalf Italië
10 Thomas Voeckler Vendee U Frankrijk
11 Lionel Georget Mantes Frankrijk
12 Raphael Bastin Pesant België
13 Samuel Rouyer Nat.selectie Frankrijk
14 Bram Tankink Tegeltoko Nederland
15 Camille Bouquet Mantes Frankrijk
16 Jurgen Van Loocke Groeninge België
17 Andy Cappelle Lombarden België
18 Lars Breiseth Ringerike Noorwegen
19 Charles Dionne Volkswagen Canada
20 Jonas Ljungblad Crescent Zweden
1999
1.Sandro Güttinger Nat.selectie Zwitserland
2.Sergei Iakovlev Besson Kazakstan
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker V.C.Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
2.Vincent Cali Agrigel Frankrijk
3.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
4.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
5.Brice Bouniot Casino Frankrijk
6.Ivan Basso Nat.selectie Italië
7.Christian Vandevelde Nat.selectie V.S.A.
8.Lizuarte Martins Nat.selectie Portugal
9.Roland Maurer Nat.selectie Oostenrijk
10.Pierrick Gillereau Jean Floch Frankrijk
11.Matthias Kern Nat.selectie Zwitserl.
12.Christophe Morel Nat.selectie Frankrijk
13.Salvador Barriga Nat.selectie Mexico
14.Christian Trafelet Nat.selectie Zwitserland
15.David Sipocz Nat.selectie Hongarije
16.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Matthew Meaney Nat.selectie Australië
19.Lauri Aus Mutuelle Estland
20.Toni Tauler Nat.selectie Spanje
1995
1.Philippe Bordenave Blagnac
2.Thierry Bricaud Vendée U
3.Jean-Yves Duzellier ASPTT Mulhouse
4.Damien Nazon Vendée U
5.Laurent Lefèvre Wasquehal
6.Xavier Vadrot ASPTT Paris
7.Christophe Agnolutto ASPTT Paris
8.Anthony Morin Aubervilliers
9.Stéphane Conan Bernard Sport
10.Grégoire Balland ASPTT Metz
11.Grégory Barbier Wasquehal
12.Eric Frutoso Mantes
13.Christophe Faudot Vendée U
14.Jean-François Laffilée VCL Aisne
15.Xavier Jan Côte Armor
16.Erwan Jan ASPTT Paris
17.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63
18.Denis Leproux VCL Aisne
19.Eric Beaune V.C.Rouen
20.Michel Lallouët Bernard Sport
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
3.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
4.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
5.Alain Van der Borght Nat.selectie België
6.Steve De Wolf Nat.selectie België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
9.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
10.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
11.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Michel Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Fabrice Naessens Nat.selectie België
2.Slawomir Krawzyck Corbeil Polen
3.Francis Roger Bic Frankrijk
4.Thierry Gouvenou La Poste Frankrijk
5.Olaf Lurvik Bic Noorwegen
6.Pascal Chanteur Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Chavant V.C.Vaulx Frankrijk
8.Nigel Perry Nat.selectie Australië
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Jean-Pierre Delphis V.C.Vaulx Frankrijk
11.Loic Le Flohic Wasquehal Frankrijk
12.Gunther Nauwelaerts Nat.selectie België
13.Pierre Dewailly Wasquehal België
14.Daniel Devry Nat.selectie België
15.William Pérard V.C.Roubaix Frankrijk
16.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
17.Mario De Clercq Nat.selectie België
18.Daniel Dubreuil Corbeil Frankrijk
19.Christophe Faudot La Poste Frankrijk
20.Pierre-Henri Menthéour Nat.selectie Frankrijk
1989
1 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
2 Marc Meilleur CSM Persan Frankrijk
3 Ivan Cerioli Nat.selectie Italië
4 Steven De Neef Nat.selectie België
5 Mark James Nat.selectie Gr.Brit.
6 Roger Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
7 Erik Bos Nat.selectie Nederland
8 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
9 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Laurent Dufaux Nat.selectie Zwitserland
11 Gino Bos Nat.selectie België
12 Laurent Pillon A.C.B.B. Frankrijk
13 Eric Pichon V.C.Lyon Frankrijk
14 Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
15 Camillo Passera Nat.selectie Italië
16 Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
17 Daniel Wyder Nat.selectie Zwitserland
18 Djamolidin Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
1988
1 Volker Diehl Schwinn BRD
2 Stan Tourne Sigma België
3 Hansruedi Marki Panasonic Zwitserland
4 Bruno Holenweger Isotonic Zwitserland
5 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
6 Roland Gunther Schwinn BRD
7 Anthony Doyle Ever Ready GBr
8 Luc Colijn A.D.R. België
9 Charly Mottet Systeme U Frankrijk
10 Rolf Golz Superconfex BRD
11 Andreas Walzer Nat.selectie B.R.D.
12 Rudy Dhaenens P.D.M. België
13 Gino Primo Nat.selectie België
14 Arnolds Udris Nat.selectie U.S.S.R.
15 Michael Marcussen Nat.selectie Denemarken
16 Marc Macharis Nat.selectie België
17 Adriano Baffi Gis Italië
18 Peter Van Petegem Nat.selectie België
19 Johan Lammerts Toshiba Nederland
20 Kim Eriksen Pepsi Cola Denemarken
1987
1 Uwe Bolten Nat.selectie B.R.D.
2 Stefan Steinweg Nat.selectie B.R.D.
3 Werner Stutz Nat.selectie Zwitserland
4 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
5 Didi Ruegg Nat.selectie Zwitserland
6 Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
7 Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
8 Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
9 Michel Legrand Nat.selectie Nederland
10 Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
11 Dainis Grantisch Nat.selectie U.S.S.R.
12 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
13 Philippe Louviot Z-Peugeot Frankrijk
14 Pascal Poisson Systeme U Frankrijk
15 Giovanni Lombardi Nat.selectie Italia
16 Frederic Magné Nat.selectie Frankrijk
17 Othmar Hafliger Toshiba Zwitserland
18 Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
19 Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
20 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
1986
1.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
2.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
3.Claude Carlin La Poste Frankrijk
4.Dante Rezze V.C.V.V. Frankrijk
5.Benjamin Van Itterbeeck Nat.selectie België
6.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
7.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
8.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
9.Hervé Desriac La Poste Frankrijk
10.Stephen Swart Bic Nieuw-Zeeland
11.Bruno Bruyère Nat.selectie België
12.Alejandro Munoz Nat.selectie Spanje
13.Jean-Marie Angelotti La Poste Frankrijk
14.Vincent Thorey Wasquehal Frankrijk
15.Johan Museeuw Nat.selectie België
16.Xavier Cordayeda Nat.selectie Spanje
17.Philippe Galvez V.C.V.V. Frankrijk
18.Laurent Masson A.C.B.B. Frankrijk
19.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Marino Verardo A.C.B.B. Frankrijk
1985
1.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver Nat.selectie België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard Nat.selectie Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay Nat.selectie Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado Nat.selectie Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
1984
1 Volker Diehl Nat.selectie B.R.D.
2 Dieter Thurau Nat.selectie B.R.D.
3 Anthony Doyle Nat.selectie Groot-Brittannië
4 Hans Hendrik Oersted Nat.selectie Denemarken
5 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
6 Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
7 Tommy Post Nat.selectie Nederland
8 Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
9 Dan Frost Nat.selectie Denemarken
10 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
12 Stephan Joho Nat.selectie Zwitserland
13 Jorgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
14 Johan Bruyneel Nat.selectie België
15 Patrice Esnault Nat.selectie Frankrijk
16 Dominique Gaigne Renault Frankrijk
17 Kurt Onclin Nat.selectie België
18 Rudy Ceyssens Nat.selectie België
19 Fredy Schmidtke Nat.selectie B.R.D.
20 Dean Woods Nat.selectie Australië
1983
1 Danny Clark Fangio Australië
2 Roman Hermann Maredo Lichtenstein
3 Etienne De Wilde La Redoute België
4 Stan Tourne Nat.selectie België
5 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6 Urs Freuler Atala Zwitserland
7 Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
8 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gerd Frank Nat.selectie Denemarken
10 Soren Lilholt Nat.selectie Denemarken
11 Werner Betz Maredo BRD
12 Lars Otto Olsen Nat.selectie Denemarken
13 Tullio Cortinovis Nat.selectie Italië
14 Gary Wiggins Aernoudt Australië
15 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
16 Peter Hermann Maredo Lichtenstein
17 Claude Moreau Coop Frankrijk
18 Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
19 Alexander Romanov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Dieter Thurau Del Tongo BRD
1982
1.Bruno Cornillet Nat.selectie Frankrijk
2.Kim Andersen Coop Denemarken
3.Greg Lemond Renault V.S.A.
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Tom Broznowski Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
9.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
10.Philippe Louviot Nat.selectie Frankrijk
11.Davis Phinney Nat.selectie V.S.A.
12.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten Nat.selectie V.S.A.
14.Siegfried Hekimi Eorotex Zwitserland
15.Thurlow Rogers Nat.selectie V.S.A.
16.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Chris Carmichael Nat.selectie V.S.A.
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Yvon Bertin Coop Frankrijk
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Vanderaerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Pascal Jules Seat Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
14.Jaime Villamajo Seat Spanje
15.Antonio Esparza Seat Spanje
16.Pascal Campion La Redoute Frankrijk
17.René Bittinger Skil Frankrijk
18.Thierry Barrault La Redoute Frankrijk
19.Juan Carlos Alonso Seat Spanje
20.Dominique Le Bon La Redoute Frankrijk
1978
1.Rafael Tolosa Nat.selectie Colombia
2.Stephen Roche Michelin Ierland
3.Régis Clère Mavic Frankrijk
4.Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
5.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic Frankrijk
7.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
10.Acacio da Silva Nat.selectie Portugal
11.Jean-Paul Lebris Nat.selectie Frankrijk
12.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
13.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
14.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
15.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
16.Alberto Coelho Nat.selectie Portugal
17.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
18.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag Zwitserland
20.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
1977
1.Joël Gallopin Frankrijk
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Romanu Vasile Roemenië
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Michal Klasa Tsjechoslovakije
6.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Vladimir Osokin Sovjet-Unie
10.Jan Brzezny Polen
11.Czeslaw Lang Polen
12.Siegbert Schmeisser D.D.R.
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Mircea Romascanu Roemenië
15.Bernd Drogan D.D.R.
16.Andreas Petermann D.D.R.
17.Gerhard Lauke D.D.R.
18.Zenon Zajac Sovjet-Unie
19.Jean-Pierre Bouteille Frankrijk
20.Karl-Dieter Diers D.D.R.
1976
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton Nat.selectie Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière Nat.selectie Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1975
1.Herman Ponsteen Nat.selectie Nederland
2 Jacques Stablinski Flandres-Artois Frankrijk
3 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
4 Bernard Osmont Normandie Frankrijk
5 Sylvain Blandon Dauphiné Frankrijk
6 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
7 Herve Inaudi Dauphiné Frankrijk
8 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
9 Phil Edwards Nat.selectie Gr.Brit.
10 Raoul Rauline Normandie Frankrijk
11 Michel Le Denmat Bretagne Frankrijk
12 Christian Jourdan Aquitaine Frankrijk
13 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14 Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15 Thierry Grandsire Picardie Frankrijk
16 Daniel Yves Bottazzi Lyonnais Frankrijk
17 Louis Le Bon Bretagne Frankrijk
18 Pierre Bazzo Aquitaine Frankrijk
19 Rene Bittinger Alsace Frankrijk
20 Bernard Badin Normandie Frankrijk
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Jozef Gijsemans België
3.José-Enrique Martinez-Heredia Spanje
4.Stanislaw Szozda Polen
5.Marc Renier België
6.Janusz Kowalski Polen
7.Bernt Johansson Zweden
8.Tord Filipsson Zweden
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Alexander Gusiatnikov Sovjet-Unie
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.Bill Nickson Groot-Brittannië
15.Willi Matusiak Polen
16.Wim Kelleneers Nederland
17.Joe Waugh Groot-Brittannië
18.Jan Dvorak Tsjechoslovakije
19.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
20.Rudi Schiffner D.D.R.
1973
1.Bernard Bourreau Frankrijk
2.Gianbattista Baronchelli Italië
3.André Corbeau Frankrijk
4.Patrick Béon Frankrijk
5.Georges Talbourdet Frankrijk
6.Michel Demore Frankrijk
7.Wolfgang Steinmayr Oostenrijk
8.Iwan Schmidt Zwitserland
9.Philippe Bodier Frankrijk
10.Joël Hauvieux Frankrijk
11.Jurgen Kraft Duitsland
12.Johann Ruch Duitsland
13.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
14.José Enrique Martinez Heredia Spanje
15.Abelardo Rios Osorio Colombia
16.Jean-Pierre Hannotin Frankrijk
17.Jean-Paul Richard Frankrijk
18.Luis Hernan Diaz Villegas Colombia
19.Roland Salm Zwitserland
20.Alain Meunier Frankrijk


1972
1 Andre Corbeau Poitou Frankrijk
2 Alain Meslet Longjumeau Frankrijk
3 Raymond Martin Ant.Berny Frankrijk
4 Patrick Beon A.C.B.B. Frankrijk
5 Thorleif Andresen Nat.selectie Noorwegen
6 Jean-Pierre Guitard A.C.B.B. Frankrijk
7 Wolfgang Steinmayr Nat.selectie Oostenrijk
8 Francesco Moser Nat.selectie Italië
9 Claude Aiguesparses A.C.B.B. Frankrijk
10 Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
11 Luciano Borgognoni Nat.selectie Italië
12 Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
13 Daniel Leveau Ant.Berny Frankrijk
14 Gaetano Baronchelli Nat.selectie Italië
15 Alain Cigana Bouscat Frankrijk
16 Jean-Paul Richard Longjumeau Frankrijk
17 Roland Smet Pays Loire Frankrijk
18 Freddy Maertens Nat.selectie België
19 Magne Orre Nat.selectie Noorwegen
20 Hans Lutz Nat.selectie West-Duitsland


1971
1.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
2.Francesco Moser Nat.selectie Italië
3.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.Karl Koslar Nat.selectie B.R.D.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
8.Jürgen Kraft Nat.selectie B.R.D.
9.Michel Le Denmat Nat.selectie Frankrijk
10.Staf Hermans Nat.selectie België
11.Alain Bernard Nat.selectie Frankrijk
12.Ottokar Ocinsev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jacques Esclassan Nat.selectie Frankrijk
14.Jos Helsen Nat.selectie België
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
17.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
18.André Corbeau Puteaux Frankrijk
19.Martin Martigniène Créteil Frankrijk
20.Maurice Morvan Nat.selectie Frankrijk
1970
1.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
2.Régis Ovion A.C.B.B. Frankrijk
3.Francesco Moser Nat.selectie Italië
4.Joël Millard Puteaux Frankrijk
5.Jean-Claude Meunier Créteil Frankrijk
6.Charles Kindelberger Nat.selectie Frankrijk
7.Yves Hézard Puteaux Frankrijk
8.Enzo Mattioda A.C.B.B. Frankrijk
9.Giuseppe Perletto Nat.selectie Italië
10.Désiré Desesquelles Puteaux
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Paul Ravel Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-Marie Médaille Bleus Frankrijk
14.Daniel Sanquer Créteil Frankrijk
15.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
16.Peter Vonhof Nat.selectie B.R.D.
17.Frits Schür Nat.selectie Nederland
18.Robert Chardon Nat.selectie Frankrijk
19.Cees Stam Nat.selectie Nederland
20.Alain Bellouis Nat.selectie Frankrijk
1969
1 Jean-Pierre Parenteau Poitou Frankrijk
2 Gerard Swertvaeger Audemer Frankrijk
3 Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
4 Gerard Briend A.C.B.B. Frankrijk
5 Pierre Quentin A.C.B.B. Frankrijk
6 Marcel Duchemin Gitane Frankrijk
7 Guy Maingon U.S.F.B. Frankrijk
8 Jean-Pierre Danguillaume S.C.Nice Frankrijk
9 Jean-Jacques Cornet A.C.B.B. Frankrijk
10 Jean-Pierre Livet A.C.B.B. Frankrijk
11 Alain Bellouis U.S.F.B. Frankrijk
12 Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
13 Patrick Charron Terrot Frankrijk
14 Hugo Schaer Nat.selectie Zwitserland
15 Roland Schaer Nat.selectie Zwitserland
16 Adri Duijker Nat.selectie Nederland
17 Peter Doyle Nat.selectie Ierland
18 Bernard Dupuch Gitane Frankrijk
19 Christian Plancon U.S.F.B. Frankrijk
20 Jean-Pierre Monsere Nat.selectie Belgium
1968
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Bernard Thevenet Frankrijk
3.Roger De Vlaeminck België
4.Fabrizio Fabbri Italië
5.Lucien Van Impe België
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1 Christian Robini Frankrijk 
2 Robert Bouloux Frankrijk 
3 Derek Harrison Gr.Brit.
4 Constantino Conti Italië
5 Cyrille Guimard Frankrijk 
6 Jose Gomez Lucas Spanje 
7 Fedor Den Hertog Nederland
8 Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
9 Arturo Pecchielan Italië
10 Rini Wagtmans Nederland 
11 Georges Pintens België
12 Walter Ricci Frankrijk 
13 Claude Guyot Frankrijk 
14 Mario Giaccone Italië
15 Vittorio Marcelli Italië
16 Jiri Hava Tsjechoslovakije
17 Jose Alba Spanje
18 John Schepers Nederland 
19 Piet Tesselaar Nederland
20 Pavel Konecny Tsjechoslovakije
1966
1.José Samyn Flandres Artois Frankrijk
2.Paul Maes S.C.Nice Frankrijk
3.Walter Ricci U.S.Créteil Frankrijk
4.Robert Bouloux A.C.B.B. Frankrijk
5.Jos De Schoenmaecker Nat.selectie België
6.Jean-Pierre Ducasse U.S.Créteil Frankrijk
7.Derek Harrison Nat.selectie Gr.Brit.
8.Willy Vanneste Nat.selectie België
9.Bernard Guyot U.S.Créteil Frankrijk
10.Frans Van De Ruit Amstel Nederland
11.Peter Chisman Nat.selectie Gr.Brit.
12.Roland Berland A.C.B.B. Frankrijk
13.Mino Denti Nat.selectie Italië
14.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
15.Harry Steevens Amstel Nederland
16.José Gomez Lucas Nat.selectie Spanje
17.René Maertens Nat.selectie België
18.André Anselme Peugeot Frankrijk
19.Pierre Puccianti A.C.B.B. Frankrijk
20.Jean Vidament U.S.Créteil Frankrijk
1965
1.José Manuel Lopez Rodriguez Spanje
2.Jean Dumont Frankrijk
3.Mariano Diaz Spanje
4.Charly Grosskost Frankrijk
5.Albert Herger Zwitserl.
6.Maurice Iziers Frankrijk
7.Théophile Tona Frankrijk
8.Leslie West Gr.Brit.
9.Roland Zollinger Zwitserl.
10.Winfried Peffgen B.R.D.
11.André Bayssière Frankrijk
12.Julien De Locht België
13.Georges Pintens België
14.Harry Steevens Nederland
15.André Abry Frankrijk
16.Jorge Marine Spanje
17.Evert Dolman Nederland
18.Giovanni Corradini Italië
19.Frank Ouwerkerk Nederland
20.Gerard Koel Nederland
1964
1.Felice Gimondi Nat.selectie Italia
2.Gines Garcia Licor 43 Spanje
3.Désiré Letort A.C.B.B. Frankrijk
4.Antonio Tous Licor 43 Spanje
5.Christian Raymond A.C.B.B. Frankrijk
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Jozef Beker Nat.selectie Polen
8.Jan Kudra Nat.selectie Polen
9.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
10.Ryszard Zapala Nat.selectie Polen
11.Mariano Diaz Licor 43 Spanje
12.Mario Martinozzo Nat.selectie Italia
13.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Georges Chappe Mercier Frankrijk
15.Jozef Valencic Nat.selectie Yougoslavia
16.Mario Massi Nat.selectie Italia
17.Bob Addy Nat.selectie Gr.Brit.
18.Antonio Albonetti Nat.selectie Italia
19.Antonio Blanco Licor 43 Spanje
20.José Quesada Licor 43 Spanje
1963
1 Lucien Aimar Frankrijk
2 Raymond Delisle Frankrijk
3 Marcello Mugnaini Italië
4 Kamiel Vyncke België
5 Andre Zimmermann Frankrijk
6 Rolf Maurer Zwitserland
7 Gines Garcia Peran Spanje
8 Remo Stefanoni Italië
9 Joao Alves Peixoto Portugal
10 Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
11 Mario Paolo Da Silva Portugal
12 Jose Antonio Momene Spanje
13 Antonio Tous Spanje
14 Mario Maino Italië
15 Adriano Massi Italië
16 Gerard Vastiau België
17 Barry Hoban GBr
18 Juan Jose Sagarduy Spanje
19 Viktor Kapitonov U.S.S.R.
20 Laurentino Mendes Portugal
1962
1.Antonio Gomez del Moral Spanje
2.Henk Cornelissen Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.Mario Maino Italië
5.Jan Janssen Nederland
6.Michel Grain Frankrijk
7.Gilbert Gallo Frankrijk
8.Kamiel Vyncke België
9.Giancarlo Ferretti Italië
10.Claude Cote Frankrijk
11.Norbert Nicolas Frankrijk
12.Pietro Partesotti Italië
13.Marc Huiart Frankrijk
14.Georges Goodman Gr.Brit.
15.Jan Hugens Nederland
16.Ward Sels België
17.Henk Nijdam Nederland
18.Eusebio Velez Spanje
19.Winfried Bölke B.R.D.
20.John Clarey Gr.Brit.
1961
1.Charles Cauvet Frankrijk
2.Arie Den Hartog Nederland
3.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
4.Roberto Poggiali Italië
5.Guido De Rosso Italië
6.Francesco Gabica Spanje
7.Jean Jourden Frankrijk
8.Albert Van D’Huynslager België
9.Jan Janssen Nederland
10.Ferdinand Flochlay Frankrijk
11.Barry Hoban Gr.Brit.
12.Willy Monty België
13.Carlos Cruz Spanje
14.Jean-Pierre Genet Frankrijk
15.Hans Luthi Zwitserl.
16.Claude Courtet Frankrijk
17.Erwin Jaisli Zwitserl.
18.Pierre Piszczek Frankrijk
19.José Lopez Spanje
20.Winfried Bölke B.R.D.
1960
1.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
2.Stanny Goossens België
3.Marc Huiart Frankrijk
4.Jacques Simon Frankrijk
5.Vic Van Schil België
6.Jean-Claude Morio Frankrijk
7.Yves Trolez Frankrijk
8.William Perkins Gr.Brit.
9.François Goasduff Frankrijk
10.Kenneth Hill Gr.Brit.
11.Alan Ramsbottom Gr.Brit.
12.Al Jacob Gr.Brit.
13.Vic Denson Gr.Brit.
14.Hans Luthi Zwitserland
15.Jos Geurts België
16.Francis Blanc Zwitserland
17.Roger Thull Luxemburg
18.Emile Walravens Nederland
19.Kees De Jongh Nederland
20.Nick Prinsloo Zuid-Afrika
1959
1 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2 Henri Duez Peugeot Frankrijk
3 Stanny Goossens Nat.selectie België
4 Jean Bonifassi Margnat Frankrijk
5 Jacques Gestraud Mercier Frankrijk
6 Romain De Loof Nat.selectie België
7 Rene Baumann Nat.selectie Zwitserland
8 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
9 Guido De Rosso Nat.selectie Italië
10 Leo Sterckx Nat.selectie België
11 Francois Hamon Peugeot Frankrijk
12 Jim Hinds Nat.selectie Gr.Brit.
13 John Ryan Nat.selectie Gr.Brit.
14 Ian Moore Nat.selectie Ierland
15 Barthelemy Gillard Nat.selectie België
16 Georges Van Maekelberghe Nat.selectie België
17 Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
18 Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
19 Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
20 Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
1958
1.Guy Ignolin Frankrijk
2.René Jousset Frankrijk
3.Gérard Thiélin Frankrijk
4.André Foucher Frankrijk
5.Jean Bonifassi Frankrijk
6.Joseph Boudon Frankrijk
7.Ernst Fuchs Zwitserl.
8.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
9.Klaus Nadler B.R.D.
10.William Bradley Gr.Brit.
11.David Dossogne België
12.Henri De Wolf België
13.Lucien Flohimont België
14.Victor Torbeyns België
15.Ben Teunisse Nederland
16.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
17.Joeri Melikov U.S.S.R.
18.Nikolai Evtsjenko U.S.S.R.
19.Klaus Klink D.D.R.
20.Dieter Kemper B.R.D.
1957
1.Michel Vermeulin Frankrijk
2.Otto Altweck B.R.D.
3.Raymond Mastrotto Frankrijk
4.Jean-Claude Lebaube Frankrijk
5.Friedhelm Fischerkeller B.R.D.
6.Roger Roudaud Frankrijk
7.Desiré Demaré Frankrijk
8.Gilbert Gratton Frankrijk
9.Fernando Manzaneque Spanje
10.José Perez-Frances Spanje
11.Maurice Boeckx België
12.Willy Gramser Nederland
13.Gregorio Sagarminaga Spanje
14.Nicola Traikov Bulgarije
15.Rudi Altig B.R.D.
16.Franco Simonigh Italië
17.José Denoyette België
18.Piet Damen Nederland
19.Abe Geldermans Nederland
20.Clement Roman België
1956
1 Roger Riviere Frankrijk
2 Marcel Rohrbach Frankrijk
3 Gianni Ferlenghi Italië
4 Adolf Christian Oostenrijk
5 Claude Leclercq Frankrijk
6 Roberto Falaschi Italië
7 Giuseppe Fallarini Italië
8 Aldo Zuliani Italië
9 Klaus Bugdahl B.R.D.
10 Stefan Mascha Oostenrijk
11 Georges Volckaert België
12 Adrie Van Steenselen Nederland
13 Veselin Petrovic Joegoslavië
14 Leo Steevens Nederland
15 Mario Gervasoni Italië
16 Joseph Wasko Frankrijk
17 Richard Durlacher Oostenrijk
18 Antonio Uliana Italië
19 Piet Van Est Nederland
20 Ivan Levacic Joegoslavië
1955
1.René Genin Frankrijk
2.Gérard Saint Frankrijk
3.Pierre Beuffeuil Frankrijk
4.José Perez-Frances Spanje
5.Jean-Claude Skerl Frankrijk
6.Jean Gainche Frankrijk
7.André Audry Frankrijk
8.Angelino Soler Spanje
9.Walter Wouters België
10.Willy Lauwers België
11.Theo Tobback België
12.Aimé Van Avermaet België
13.René Rasmussen Denemarken
14.Bogdan Kotsev Bulgarije
15.John Morris Gr.Brit.
16.Lino Grassi Italië
17.Jan Vesely Tsjechoslovakije
18.Edi Siegler B.R.D.
19.Albert Rinn B.R.D.
20.Herbert Ebbers B.R.D.
1954
1 Primo Volpi Italië
2 Hilaire Couvreur België
3 Luciano Pezzi Italië
4 Marcel Huber Zwitserland
5 Fred Krebs Gr.Brit.
6 Francis Mel Frankrijk
7 Mauro Gianneschi Italië
8 Maurice Diot Frankrijk
9 Edgard Sorgeloos België
10 Karel Van Dormael België
11 Giuseppe Cerami Italië
12 Giacomo Zampieri Italië
13 Max Schellenberg Zwitserland
14 Alex Close België
15 Yvon Marrec Frankrijk
16 Henri Jochums België
17 Armando Para Italië
18 Ugo Massocco Italië
19 Francis Siguenza Frankrijk
20 Rolando Verdini Italië
1953
1.Louis Bares Frankrijk
2.Gilbert Desmet België
3.Bernard Bertolotti Frankrijk
4.Herman Huyghe België
5.Louis Lowie België
6.Fernand Picot Frankrijk
7.Bernard Bultel Frankrijk
8.Pierre Picard Frankrijk
9.Raymond Hoorelbeke Frankrijk
10.Ronny Holliday Gr.Brit.
11.Luigi Chiti Italië
12.Adhemar De Blaere België
13.Martin Malfait België
14.Piet Van Heusden Nederland
15.Frans Mahn Nederland
16.Battista Monti Italië
17.Mies Stolker Nederland
18.Anthony Newton Gr.Brit.
19.Bernard Burgess Gr.Brit.
20.Ricardo Filippi Italië
1952
1.Jan Adriaenssens België
2.Henri Anglade Auvergne
3.Francis Pipelin Normandië
4.André Foucher Parijs
5.Jean Graczyk Centre
6.Francis Siguenza Dauphiné
7.Rik Luyten België
8.Pierre Polo Centre
9.Valentin Huot Centre
10.Jan Nolten Nederland
11.Gastone Nencini Italië
12.Marcel Rohrbach Frankrijk
13.Henryk Czyz Polen
14.Jean Stablewski Polen
15.Joseph Thomin Normandië
16.Yves Cohen Auvergne
17.Graiani Pertusi Italië
18.Guy Buchaille Parijs
19.Edgard Sorgeloos België
20.Michael Wiechowski Polen
1951
1.François Mahé Ouest
2.Jean Forestier Centre
3.Leon De Lathouwer België
4.Jacques Lerda Sud
5.Arie Geluk Nederland
6.Claude Le Ber Ouest
7.René Rotta Sud
8.Bernard Quennehen Centre
9.Roger Hassenforder Nord
10.Etienne Garnier Fr.Nat.ploeg
11.Claude Rouer Centre
12.Marcel Rohrbach Nord
13.Henryk Czyz Polen
14.Norbert Esnault Ouest
15.Lucjan Pietraszewski Polen
16.Charles Vaast Nord
17.Georges Decaux Centre
18.Guy Buchaille Parijs
19.Vito Favero Italië
20.Joseph Thomin Ouest

Lees verder “Tour de l’Avenir (voorheen: Route de France)”