Jempi Monseré (1948-1971)

84 jempi monsere wordt wereldkampioenVandaag is het precies 45 jaar geleden dat Jempi Monseré in Leicester wereldkampioen werd bij de profs vóór de Deen Leif Mortensen en de Italiaan Felice Gimondi. Ik herinner me nog altijd hoe Mortensen op het podium tegen Monseré teken doet dat nu de rollen omgekeerd waren. Want inderdaad, een jaar eerder waren zij in Brno ook één en twee geworden bij de amateurs, maar dan wel in omgekeerde volgorde. Een ander onvergetelijk moment uit de wedstrijd is de bondscoach van België (wie was dat toen?) die naast Monseré komt rijden om deze tot “voorzichtigheid” aan te manen als hij reeds vroeg in de aanval trekt. Waarop Monseré de onvergetelijke woorden spreekt: “Denkt ge dat er soms maar één coureur is misschien?”, doelend uiteraard op Eddy Merckx, die de kopman was van de Belgische ploeg. Een half jaar later zou Jempi Monseré helaas omkomen tijdens een kermiskoers in Retie. Korte tijd nadien draaiden Robbe De Hert, Guido Henderickx en Jan Emiel Daele hierover de schandaaldocumentaire ‘Dood van een sandwichman’. In 1977 werd deze documentaire in Temse vertoond, gevolgd door een debat waaraan o.a. José De Cauwer en Franky De Gendt deelnamen. Ik schreef hierover volgend verslag in het lokale weekblad De Voorpost…
Lees verder “Jempi Monseré (1948-1971)”

Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)

Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)

Het eerste WK wielrennen op de weg werd in 1921 gehouden maar dan wel enkel voor amateurs. Pas in 1927 werd voor het eerst een aparte wedstrijd ingericht voor de profs. In het Duitse Nürburg werd de Italiaan Alfredo Binda de eerste wereldkampioen bij de profs. Tot op heden wisten vijf renners het wereldkampioenschap drie keer te winnen: de Italiaan Alfredo Binda, de Belgen Rik Van Steenbergen en Eddy Merckx, de Spanjaard Óscar Freire en de Slovaak Peter Sagan. België wist tot op heden 26 WK’s te winnen, waarmee het koploper is in het eeuwige medailleklassement. (Wikipedia)

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)”

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

2018
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Arnaud Demare FDJ-Groupama Frankrijk
3.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Sasha Modolo Education First Italië
6.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
7.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
8.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België
9.Nikias Arndt Sunweb-Giant Duitsland
10.José Joaquin Rojas Movistar Spanje
11.Jasper De Buyst Lotto-Soudal België
12.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
13.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
14.Jacopo Guarnieri Groupama-FDJ Italië
15.Niccolo Bonifacio Bahrein-Merida Italië
16.André Greipel Lotto-Soudal Duitsland
17.Simone Consonni UAE-Fly Emirates Italië
18.Michal Golas Team Sky Polen
19.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
20.Nils Pollitt Katusha-Alpecin Duitsland

Lees verder “Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)”

“Vijf regels voor een geslaagd criterium”

“Vijf regels voor een geslaagd criterium”

Vandaag in mijn krant een grappig artikel onder de titel “Vijf regels voor een geslaagd criterium”. En de allereerste regel is natuurlijk “Er moet een grote naam op het podium”. Daarbij moet ik altijd met de glimlach terugdenken aan de tijd dat José in dienst reed van Hennie Kuiper. Ik kan hiervoor merkwaardig genoeg verwijzen naar bijgevoegde foto, want de handen die mijn oudste (en toen nog enige) zoon Roddy vasthouden, zijn die van Hennie Kuiper bij de start van de Omloop Het Volk. Toen we daarna naar huis reden en Roddy vóór mij op de fiets zat, was dat eigenlijk een voorafschaduwing van die fameuze grap van de Nederlandse cabaretier Herman Finkers als-ie stelt dat voor het rijden in een felle tegenwind er niets beter is dan zo’n kind vóór je op de fiets te nemen… Maar dit terzijde, ik wou vooral vertellen dat José dan in de slipstream van Hennie ook overal criteriums mocht gaan rijden (hij functioneerde tevens als chauffeur, meen ik me te herinneren). En zo gingen ze ergens in een afgelegen Bretoens dorp fietsen en… José won! Daar zijn ze nooit meer mogen terugkeren ;-) Nochtans had hij daar zélf vooraf nog voor gewaarschuwd…
Lees verder ““Vijf regels voor een geslaagd criterium””

Amstel Gold Race

Amstel Gold Race

2019

1.Mathieu Van Der Poel Corendon-Circus Nederland
2.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
3.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
4.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
5.Simon Clarke Education First Australië
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
8.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
9.Alessandro De Marchi CCC-Reno Italië
10.Greg Van Avermaet CCC-Reno België
11.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
12.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
13.Michael Matthews Sunweb-Cervelo Australië
14.Roman Kreuziger Dimension Data Tsjechië
15.Björg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
17.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland
18.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Emirates Portugal
19.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
20.Philippe Gilbert Deceuninck-Quick Step België

Lees verder “Amstel Gold Race”

Olympia’s Tour

Olympia’s Tour

2008
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
3 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
4 Lieuwe Westra Krolstone Nederland
5 Johnny Hoogerland Van Vliet Nederland
6 Sergej Fuchs 3C-Gruppe BRD
7 Jos Van Emden Rabobank Nederland
8 Jos Pronk Krolstone Nederland
9 Michel Kreder Rabobank Nederland
10 Niels Scheuneman Krolstone Nederland
11 Ricardo Van Der Velde Rabobank Nederland
12 Maint Berkenbosch Jo Piels Nederland
13 Wouter Mol Batavus Nederland
14 Niek Basten Van Hemert Nederland
15 Jonas Ljungblad Batavus Zweden
16 Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
17 Paul Van Schalen B & E Nederland
18 Leon Burger Ruiter Nederland
19 Maurice Vrijmoed Van Vliet Nederland
20 Sierk-Jan De Haan Van Hemert Nederland

2007
1 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
2 Tom Veelers Rabobank Nederland
3 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
4 Tom Leezer Rabobank Nederland
5 Lars Boom Rabobank Nederland
6 Folkert De Haan Ubbink Nederland
7 Arnoud Van Groen Jo Piels Nederland
8 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
9 Alain Van Katwijk Van Vliet Nederland
10 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
11 Marcel Beima Van Hemert Nederland
12 Marco Bos Jo Piels Nederland
13 Ramunas Navardauskas Klaipeda Litouwen
14 Sipke Zijlstra B & E Nederland
15 Soren Hofmann Lamonta BRD
16 Emmanuel Van Ruitenbeek Van Vliet Nederland
17 Paul Van Schalen Ubbink Nederland
18 Arne Hassink Ubbink Nederland
19 Thomas Oredsson G.L.S. Denemarken
20 Bram Schmitz Van Vliet Nederland
2006
1 Rick Flens Rabobank Nederland
2 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
3 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
4 Tom Veelers Rabobank Nederland
5 Jacob Rasmussen G.L.S. Denemarken
6 Jos Pronk Van Hemert Nederland
7 Marvin Van Der Pluym Ubbink Nederland
8 Tom Leezer Rabobank Nederland
9 Matej Stare Perutnina Slovenië
10 Thomas Berkhout Van Vliet Nederland
11 Peter Van Agtmaal Fondas P3 Nederland
12 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
13 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
14 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
15 Anders Lund G.L.S. Denemarken
16 Folkert De Haan Ubbink Nederland
17 Borut Bozic Perutnina Slovenië
18 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
19 Marco Bos Piels Nederland
20 Lasse Bochmann G.L.S. Denemarken
2005
1 Kenny Van Hummel Eurogifts Nederland
2 Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
3 Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
4 Stef Clement Rabobank Nederland
5 Piet Rooijakkers Axa Nederland
6 Marvin Van Der Pluym Eurogifts Nederland
7 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
8 Jos Pronk Eurogifts Nederland
9 Rick Flens Van Vliet Nederland
10 Johnny Hoogerland Eurogifts Nederland
11 Peter Van Agtmaal Axa Nederland
12 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
13 Dmitriy Kozontchuk Rabobank Rusland
14 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
15 Kristoffer Nielsen G.L.S. Denemarken
16 John Sulkers Eurogifts Nederland
17 Dennis Smit Van Vliet Nederland
18 Arno Wallaard Piels Nederland
19 Mateusz Traciak Nat.selectie Polen
20 Kasper Jebjerg G.L.S. Denemarken
2004
1.Kenny Van Hummel Van Hemert Nederland
2.Piotr Masur Team Moser Polen
3.Thomas Dekker Rabobank Nederland
4.Rory Sutherland Rabobank Australia
5.Jochem Nannes Team Moser Nederland
6.Bas Gilling Rabobank Nederland
7.Koen De Kort Rabobank Nederland
8.Kai Reus Rabobank Nederland
9.Mads Christensen Team P.H. Denemarken
10.Piet Rooyakkers Tegeltoko Nederland
11.Tomislav Danculovic Perutnina Croatia
12.Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
13.Andrei Pchelkine Moscow City Rusland
14.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
15.Germ Van Der Burg Piels-Story Nederland
16.Jasper Lenferink Piels-Story Nederland
17.Matija Kvasina Perutnina Croatia
18.Peter Mohlmann Axa Nederland
19.Jos Lucassen Axa Nederland
20.Anders Lund Team P.H. Denemarken
2003
1.Koen De Kort Rabobank Nederland
2.Julien Smink Van Hemert Nederland
3.Joost Posthuma Rabobank Nederland
4.Yoeri Beyens Quickstep Belgium
5.Dean Podgornik Perutnina Slovenia
6.Mads Christensen Nat.selectie Denemarken
7.Marco Bos Tegeltoko Nederland
8.Thijs Verhagen Rabobank Nederland
9.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
10.Johnny Hoogerland Quickstep Nederland
11.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
12.Arno Wallaard Quickstep Nederland
13.Eelke Van Der Wal Albert Heyn Nederland
14.Michiel Elijsen Rabobank Nederland
15.Jens Mouris Rabobank Nederland
16.Hans Dekkers Rabobank Nederland
17.Jos Lucassen Axa Nederland
18.Tom De Meyer Bloks Belgium
19.Roy Curvers Van Hemert Nederland
20.Matej Marin Perutnina Slovenia
2002
1.Sean Sullivan Bloks-Nijdam Australia
2.Lasse Siggaard Nat.selectie Denemarken
3.Mart Louwers Rabobank Nederland
4.Jens Mouris Rabobank Nederland
5.Darko Mrvar Perutnina Slovenia
6.Maarten Lenferink Tegeltoko Nederland
7.Richard Slabbekoorn Van Vliet Nederland
8.Gregor Gazvoda Perutnina Slovenia
9.Peter Van Agtmaal Piels Nederland
10.Claude Pauwels Domo Belgium
11.Angelo Van Melis Van Vliet Nederland
12.Cor Steenbergen Piels Nederland
13.Koen De Kort Rabobank Nederland
14.Germ Van der Burg Piels Nederland
15.Bjorn Cornelissen Axa Nederland
16.Kristian House Nat.selectie Gr.Brit.
17.David Orvalho Tegeltoko Nederland
18.Marco Bos Tegeltoko Nederland
19.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
20.Marco Wesseling Van Vliet Nederland
2001
1.Rudie Kemna Batavus Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Ton Hoedemakers Spar-OKI Nederland
4.Jan Van Velzen Batavus Nederland
5.Berry Hoedemakers Spar-OKI Nederland
6.Vincent Van Der Kooij Rabobank Nederland
7.Joost Legtenberg Axa Nederland
8.Paul Van Schalen Batavus Nederland
9.Arthur Farenhout Van Vliet Nederland
10.Cristiano Citton Pinarello Italië
11.Peter Jörg Villiger Zwitserland
12.Danny Daelman Spar-OKI België
13.Henne Van Zanten Tegeltoko Nederland
14.Tom Cordes Piels Nederland
15.Wim Omloop Batavus België
16.Rik Reinerink Batavus Nederland
17.John Talen Spar-OKI Nederland
18.Arno Wallaard Tegeltoko Nederland
19.Michel Cornelisse Spar-OKI Nederland
20.Mark Vlijm Rabobank Nederland
2000
1.Coen Boerman Rabobank Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Jurgen De Jong Agu Nederland
4.Dennis Hey Jong Renner Nederland
5.Sven Van Thourenhout Baardegem België
6.Tim Van Nuffel Baardegem België
7.Stefan Wijnands Baardegem België
8.Rik Reinerink Batavus Nederland
9.Erik De Crom Van Vliet Nederland
10.Marcel Duyn Rabobank Nederland
11.Matthew Hayman Rabobank Australië
12.Renger Ypenburg Batavus Nederland
13.Rudie Kemna Batavus Nederland
14.Bram Schmitz Agu Nederland
15.Stefan Van Dijk Rabobank Nederland
16.Theo Akkermans Van Vliet Nederland
17.Angelo Van Melis Axa Nederland
18.Arno Van Zandbeek Giant-Löwik Nederland
19.Peter Schep Rabobank Nederland
20.Corey Sweet Leonardo Australië
1999
1.Bart Brentjens Piels Nederland
2.Cristiano Citton Pinarello Italië
3.Raymond Meys Foreldorado Nederland
4.Johan Capiot Collstrop België
5.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
9.Eddy Bouwmans Foreldorado Nederland
10.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
13.Michel Cornelissen T.V.M. Nederland
14.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
15.John Talen Foreldorado Nederland
16.Andrea Noe Mapei-GB Italië
17.Bart Leysen Mapei-GB België
18.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
19.Louis De Koning Giant Nederland
20.Gianni Patuelli Pinarello Italië
1998
1.Danny Nelissen Dextro Nederland
2.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
3.Arnoldas Saprykinas Nat.selectie Litouwen
4.Marcel Luppes Europolis Nederland
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.John den Braber Europolis Nederland
7.Niels van der Steen Agu Sport Nederland
8.Gerard Kemper Dextro Nederland
9.Aart Vierhouten Vredestein Nederland
10.Harm Jansen Foreldorado Nederland
11.Tristan Priem Jayco Australia
12.Jan Willem van der Helm Foreldorado Nederland
13.Niels Van Elzakker Van Vliet Nederland
14.Marc Van Orsouw Piels Nederland
15.Federico De Beni Pinarello Italia
16.Peter Hoondert Lowik Nederland
17.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
18.Dennis Heij Foreldorado Nederland
19.Jeroen Duijn Dextro Nederland
20.Michael van der Wolf Foreldorado Nederland
1997
1.Lauri Aus Nat.selectie Estland
2.Henk Vogels Nat.selectie Australië
3.Jeroen Duyn Dextro Nederland
4.Eddy Mazzoleni Nat.selectie Italië
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.Godert De Leeuw Giant Nederland
7.Oleg Pankov Nat.selectie Oekraïne
8.Jan Willem Van der Helm Europolis Nederland
9.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
10.Marcel Vegt Koga Miyata Nederland
11.Ruggero Borghi Nat.selectie Italië
12.Luca Colombo Nat.selectie Italië
13.Roberto Pistore Nat.selectie Italië
14.Rob Compas Piels Nederland
15.Marcel Luppes Europolis Nederland
16.Giuseppe Di Grande Nat.selectie Italië
17.Geert Verdeyen Nat.selectie België
18.Rudy Mosole Nat.selectie Italië
19.Steven De Jongh Koga Miyata Nederland
20.Rik Verbrugghe Eddy Merckx België
1996
1.John Den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland
1995
1.Harm Jansen Europolis Nederland
2.Erwin Kistemaker Pijnenburg Nederland
3.Godert De Leeuw Giant Nederland
4.Bart Voskamp AMEV Nederland
5.John Den Braber Koga Miyata Nederland
6.Niels Boogaard Koga Miyata Nederland
7.Tonnie Teuben Emmen Nederland
8.Rob Compas AMEV Nederland
9.Edwin Ophof Giant Nederland
10.Erik Dekker AMEV Nederland
11.Leon Van Bon AMEV Nederland
12.Allard Engels Emmen Nederland
13.Martin Van Steen Koga Miyata Nederland
14.Wietse Veenstra Dextro Nederland
15.Martin Kras Waterland Nederland
16.Jan De Leeuw Impac Nederland
17.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
18.Marcel Van Der Vliet Dextro Nederland
19.Patrick Rasch Toyota Nederland
20.Erik Naberman Giant Nederland
1994
1.Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
2.Tristan Hoffman Koga Miyata Nederland
3.Erik Dekker Amev Nederland
4.Anton Tak Toyota Nederland
5.John Den Braber Teleflex Nederland
6.Allard Engels Koga Miyata Nederland
7.Servais Knaven Teleflex Nederland
8.Rob Mulders Giant Nederland
9.Rob Compas Amev Nederland
10.Arno Ottevanger Van Den Biggelaar Nederland
11.Remco Startman Koga Miyata Nederland
12.Jans Koerts Koga Miyata Nederland
13.Alexandre Ivankin T.V.M. Rusland
14.Frank Van Veenendaal Van Den Biggelaar Nederland
15.Johan Melsen Toyota Nederland
16.Erik Naberman Giant Nederland
17.Aart Vierhouten Dextro Nederland
18.Wietse Veenstra Teleflex Nederland
19.Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
20.Marcel Beumer Van Den Biggelaar Nederland
1993
1.John den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Caster Van der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland
1992
1.Ruud Poels Europolis Nederland
2.Lex Nederlof Europolis Nederland
3.Rober Van De Vin Nat.selectie Nederland
4.Frank Van Veenendaal Luchtschip Nederland
5.Holger Due Nat.selectie B.R.D.
6.Claus Möller Nat.selectie Denemarken
7.Rein Groenendaal Teleflex Nederland
8.Erik Boezewinkel Nat.selectie Nederland
9.Erwin Vervecken Nat.selectie België
10.Marc Jacobsen Nat.selectie Denemarken
11.Frank Corvers Nat.selectie België
12.Hans Van Dijk Nat.selectie Nederland
13.Wim De Vos De Jonge Renner Nederland
14.Jos Wolfkamp Nat.selectie Nederland
15.Wim Vervoort Nat.selectie België
16.Frank Groenendaal Fassbender Nederland
17.Gerrit Teunis Nat.selectie Nederland
18.Harmen Groen Nat.selectie Nederland
19.Marcel Vegt Luchtschip Nederland
20.Kris Engels Nat.selectie België
1991
1 Servais Knaven Teleflex Nederland
2 Sergei Gontsjar Nat.selectie U.S.S.R.
3 Leon Van Bon Amev Nederland
4 Chris Boardman Nat.selectie GBr
5 Erik Dekker Teleflex Nederland
6 Anton Tak De Jonge Renner Nederland
7 Bart Voskamp KogaMiyata Nederland
8 Rob Mulders Giant Nederland
9 Bertus Kroon Van Vliet Nederland
10 John Den Braber Teleflex Nederland
11 Stephen McGlede Jayco Australië
12 Arjan Vinke Giant Nederland
13 Allard Engels KogaMiyata Nederland
14 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
15 John De Hey Vredestein Nederland
16 Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
17 Brett Aitken Jayco Australië
18 Jans Koerts KogaMiyata Nederland
19 Frank Van Veenendaal Het Luchtschip Nederland
20 Jeroen Blijlevens De Jonge Renner Nederland
1990
1 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
2 Remco Startman Koga Miyata Nederland
3 Thomas Liese Nat.selectie B.R.D.
4 Gino Jansen Europolis Nederland
5 Harjan Van Dam Westland Nederland
6 Vladimir Kutepov Didier Louis Sovjetunie
7 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
8 Dimitri Vassilitsjenko Didier Louis Sovjetunie
9 Dick Dekker Artiach Nederland
10 Theo Akkermans Artiach Nederland
11 Arunas Cepele Nat.selectie Litouwen
12 Eric Bleuze Nat.selectie Frankrijk
13 Anthony Theus Europolis Nederland
14 Angel Polvorosa De Jonge Renner Nederland
15 Patrick Strouken Amev Nederland
16 Danny Nelissen Amev Nederland
17 Rob Mulders Giant Nederland
18 Johnny Bijkerk PWZ Emmen Nederland
19 Arno Ottevanger Het Luchtschip Nederland
20 Erik Dekker Teleflex Nederland
1989
1 Maarten Den Bakker Amev Nederland
2 Thomas Liese Nat.selectie D.D.R.
3 Pierre Duin Koga Miyata Nederland
4 Anthony Theus Europolis Nederland
5 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6 Jan Goedendorp Delta Nederland
7 Dmitri Pianykhe Nat.selectie U.S.S.R.
8 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
9 Steffen Blochwitz Nat.selectie D.D.R.
10 Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
11 Erwin Kistemaker Elro Nederland
12 Robert Rademakers Koga Miyata Nederland
13 Erwin Houtop Dextro Nederland
14 Reem Kok Doetinchem Nederland
15 Gerard Kemper Amev Nederland
16 Eric Venema Mitsubishi Nederland
17 Dirk Meier Nat.selectie D.D.R.
18 Rober Van De Vin Amev Nederland
19 Rudy Nagengast Giant Nederland
20 Herman Fledderus PWZ Emmen Nederland
1988
1 John Talen Van Aarle Nederland
2 Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Peter Stevenhagen Amstel Nederland
4 Erik Breukink Gazelle Nederland
5 Michel Cornelissen Amstel Nederland
6 Henri Dorgelo Nat.selectie Nederland
7 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Wim Arras Nat.selectie België
9 Arjan Jagt Batavus Nederland
10 Han Vaanhold Amstel Nederland
11 Rob Rasenberg Concorde Nederland
12 Carlo Bomans Nat.selectie België
13 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
14 Jean-Marc Van Den Berghe Wintermans België
15 Peter Hofland Transvemij Nederland
16 Jac Van Der Poel Van Aarle Nederland
17 Ragnar Martens Nat.selectie Nederland
18 Piet Kleine Concorde Nederland
19 Vitali Kozinsky Nat.selectie U.S.S.R.
20 Marc Van Orsouw Van Aarle Nederland
1987
1.Nentcho Staikov Nat.selectie Bulgarije
2.Abelardo Rios Nat.selectie Colombia
3.Henk Havik Amstel Nederland
4.Lars Wahlqvist Nat.selectie Zweden
5.Kjell Nilsson Nat.selectie Zweden
6.Othmar Häfliger Nat.selectie Zwitserland
7.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
8.Per Christianson Nat.selectie Zweden
9.Rolf Gölz Nat.selectie B.R.D.
10.Udo Bölts Nat.selectie B.R.D.
11.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
12.Sergei Soukhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Toni Rominger Nat.selectie Zwitserland
14.Andrzej Mierzjewski Nat.selectie Polen
15.Primoz Cerin Nat.selectie Joegoslavië
16.Jure Pavlic Nat.selectie Joegoslavië
17.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
18.Oleg Jarotsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
19.Lech Piasecki Nat.selectie Polen
20.Bojan Ropret Nat.selectie Joegoslavië
1986
1.Steve Bauer Nat.selectie Canada
2.Malcolm Elliot Nat.selectie Gr.Brit.
3.Gertjan Theunisse Amstel Nederland
4.Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
5.Michel Vermote Nat.selectie Belgium
6.Eric Van Lancker Nat.selectie Belgium
7.Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
8.Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
9.Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
10.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
11.Dirk Pohl Nat.selectie D.D.R.
12.Peter Pieters De Bataaf Nederland
13.Oleg Tchouzda Nat.selectie U.S.S.R.
14.Uwe Raab Nat.selectie D.D.R.
15.Wolfgang Lotzsch Nat.selectie D.D.R.
16.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Nico Verhoeven Gazelle Nederland
18.Bert Wekema Batavus Nederland
19.Gerard Schipper Batavus Nederland
20.Martijn Hofstede Jan Van Erp Nederland
1985
1 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
2 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
3 Erik Breukink Gazelle Nederland
4 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
5 John Talen Van Aarle Nederland
6 Rene Kos Amko Nederland
7 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
8 Eric Bonnet Nat.selectie Frankrijk
9 Miguel Pape Nat.selectie Luxemburg
10 Roman Rehounek Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Johan Ghyllebert Nat.selectie België
12 Wim Arras Nat.selectie België
13 Jan F. Stensen Nat.selectie Denemarken
14 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
15 Peter Stevenhaagen Amstel Nederland
16 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
17 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
19 Ruud Lieverst Wintermans Nederland
20 Tonu Vilu Nat.selectie U.S.S.R.
1984
1 Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
2 Plinio Casas Buitrago Nat.selectie Colombia
3 Steve Bauer Nat.selectie Canada
4 Malcolm Elliott Nat.selectie GBr
5 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
6 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
7 Michel Vermote Nat.selectie België
8 Erik Breukink Gazelle Nederland
9 Eric Van Lancker Nat.selectie België
10 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
11 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
12 Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
13 Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
15 Peter Keogh Nat.selectie Ierland
16 Peter Pieters De Bataaf Nederland
17 Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
18 Hans-Joachim Pohl Nat.selectie D.D.R.
19 John Talen Van Aarle Nederland
20 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
1983
1 Marco Miltgen Nat.selectie Luxemburg
2 Wim Arras Nat.selectie België
3 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
4 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
5 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
6 Peter Kloucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Erik Breukink Gazelle Nederland
8 Ned Overend Nat.selectie V.S.A.
9 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
10 Rudy De Bie Nat.selectie België
11 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
12 John Talen Van Aarle Nederland
13 Radko Simunek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14 Rene Kos Agu Sport Nederland
15 Peter Pieters De Bataaf Nederland
16 David Wiens Nat.selectie V.S.A.
17 Michel Cornelissen Amstel Nederland
18 Mike Kluge Nat.selectie B.R.D. 19 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
20 Milos Fisera Nat.selectie Tsjechoslovakije
1982
1 Gerrit Solleveld Westland Nederland
2 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Arie Hassink Amstel Nederland
5 Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
6 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Hofland Driessen Nederland
9 Frits Schur Ketting Nederland
10 Dries Klein Gazelle Nederland
11 Ron Snijders De Bataaf Nederland
12 Teun Van Vliet Amstel Nederland
13 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
15 Ladislav Foldyna Nat.selectie Tsjechoslovakije
16 Peter Van Der Knoop De Kampioen Nederland
17 Henri Manders Brouwers Nederland
18 Frits Van Bindsbergen Van Erp Nederland
19 Gerard Schipper Batavus Nederland
20 Jiri Bartolsic Nat.selectie Tsjechoslovakije


1981

1 Teun Van Vliet Amstel Nederland
2 Gerrit Solleveld Westland Nederland
3 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Frits Schur Ketting Nederland
5 Gerard Schipper Batavus Nederland
6 Peter Hofland Driessen Nederland
7 Egbert Koersen Batavus Nederland
8 Rene Koppert Westland Nederland
9 Johan Lammerts Driessen Nederland
10 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Gerard Veldscholten Overijssel Nederland
12 Corne Heeren N.-Brabant Nederland
13 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
14 Ron Snijders Driessen Nederland
15 Steven Rooks Batavus Nederland
16 Dries Klein Gazelle Nederland
17 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
18 Tomas Rask Nat.selectie Zweden
19 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
20 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland


1980
1 Jacques Hanegraaf Amstel Nederland
2 Ad Wijnands Amstel Nederland
3 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
4 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
5 Johnny Broers Van Erp Nederland
6 Steven Rooks Batavus Nederland
7 Frits Schur Ketting Nederland
8 Oleg Logvine Nat.selectie U.S.S.R.
9 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
11 Hans Vonk Interkleur Nederland
12 Peter Winnen Driessen Nederland
13 Dries Klein Gazelle Nederland
14 Mario Van Vlimmeren Union Nederland
15 Peter Damen Driessen Nederland
16 Tini Van Rijsbergen Driessen Nederland
17 Frank Moons Van Erp Nederland
18 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
20 Derek Hunt Batavus GBr
1979
1 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
2 Roland Liboton Nat.selectie België
3 Frits Schur Ketting Nederland
4 Ad Wijnands Amstel Nederland
5 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
6 Johnny Broers Van Erp Nederland
7 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Jos Lammertink Amstel Nederland
9 Hans Vonk Interkleur Nederland
10 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
11 Ad Prinsen Shimano Nederland
12 Guus Bierings Windmolens Nederland
13 Henk Mutsaars Driessen Nederland
14 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
15 Frank Moons Van Erp Nederland
16 Arie Hassink Amstel Nederland
17 Bert Wekema Batavus Nederland
18 Peter Damen Driessen Nederland
19 Friedrich Von Loeffelholz Nat.selectie B.R.D.
20 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
1978
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Jos Lammertink Novon Nederland
3 Jan Van Houwelingen Luchtschip Nederland
4 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
5 Frits Schur Ketting Nederland
6 Bert Oosterbosch Het Zuiden Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Damen Driessen Nederland
9 Bert Scheuneman Gazelle Nederland
10 Frits Pirard Amstel Nederland
11 Egbert Koersen Batavus Nederland
12 Viktor Chutenev Nat.selectie U.S.S.R.
13 Rene Van De Broek Elro Nederland
14 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
15 Ad Wijnands Amstel Nederland
16 Jacques Verbrugge Het Zuiden Nederland
17 Wies Van Dongen Union Nederland
18 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Tonnie Huijzen TricoNoble Nederland
20 Ad Polak Bewilux Nederland
1977
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
3 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
4 Ad Prinsen Soka Snacks Nederland
5 Leo Van Vliet Amstel Nederland
6 Piet Van Leeuwen Van Erp Nederland
7 Hans Langerijs Hoorn Nederland
8 Bert Oosterbosch Van Erp Nederland
9 Bart Van Est Willebrord Nederland
10 Jan Spijker Apeldoorn Nederland
11 Guus Bierings Van Erp Nederland
12 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
13 Martin Havik Piccadilly Nederland
14 Berend Huveneers Amstel Nederland
15 Joop Ribbers Union Nederland
16 Jan Van Houwelingen Windmolens Nederland
17 Egbert Koersen Batavus Nederland
18 Marcel Van Leeuwen Van Den Berghe Nederland
19 Ortaire Goossens Wilma België
20 Jaak Schuitemaker De Uitkomst Nederland
1976
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Leo Van Vliet Amstel Nederland
3 Piet Van Der Kruys Van Erp Nederland
4 Albert Zweifel Nat.selectie Zwitserland
5 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
6 Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
7 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
8 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
9 Rein Groenendaal Schijndel Nederland
10 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
11 Jan Bakker Piccadilly Nederland
12 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
13 Henk Lubberding Van Erp Nederland
14 Albert Scheffer Ketting Nederland
15 Michel Jacobs Union Nederland
16 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
17 Adri Van Houwelingen Luchtschip Nederland
18 Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
19 Jan Huisjes Ondernemer Nederland
20 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
1975
1.Arie Hassink Winterswijk Nederland
2.Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
3.Giorgio Casati Nat.selectie Italië
4.Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
5.Cees Van de Wereld Nat.selectie Nederland
6.Fons Van Katwijk Nat.selectie Nederland
7.Christian Poirier Nat.selectie Frankrijk
8.Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
9.Henk Lubberding Apeldoorn Nederland
10.Ad Tak Nat.selectie Nederland
11.Albert Scheffer Nat.selectie Nederland
12.Jan Bakker Nat.selectie Nederland
13.Grant Thomas Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Dave Pittman Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Don Awcock Nat.selectie Groot-Brittannië
16.Steve Lawrence Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Heddie Nieuwdorp Nat.selectie Nederland
18.Francis Duteil Nat.selectie Frankrijk
19.Phil Griffiths Nat.selectie Groot-Brittannië
20.Paul Jesson Nat.selectie Nieuw-Zeeland
1974
1 Jo Maas Delbana Nederland
2 Henk Lubberding Van Erp Nederland
3 Jan Raas Trico Noble Nederland
4 Aad Van Den Hoek Ketting Nederland
5 Roy Schuiten Ketting Nederland
6 Ad Dekkers Amstel Nederland
7 Peter Zijerveld N.-Holland Nederland
8 Johan Van Der Velde Fortuna Nederland
9 Theo Smit De Bataaf Nederland
10 Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
11 Siebrand Wiersma De Wit Nederland
12 Bennie Meijer Batavus Nederland
13 Jan Olde Meule Ketting Nederland
14 Max De Vries Eemland Nederland
15 Frans Francissen Superia Nederland
16 Johan Van Der Meer Amstel Nederland
17 Wim Maessen Limburg Nederland
18 Charly Grosskost Lejeune Frankrijk
19 Jean-Pierre Guillemot Lejeune Frankrijk
20 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
1973
1 Gerrie Knetemann Amstel Nederland
2 Aad Van Den Hoek Ketting Nederland
3 Mathijs De Koning Goudsmit Nederland
4 Cees Priem TricoNoble Nederland
5 Jan Aling Frisol Nederland
6 Fedor Den Hertog Frisol Nederland
7 Hennie Kuiper Ketting Nederland
8 Popke Oosterhof Vredestein Nederland
9 Willem Jansen Frisol Nederland
10 Frits Schur Ketting Nederland
11 Jules Bruessing Goudsmit Nederland
12 Cees Bal TricoNoble Nederland
13 Theo Van De Loo Ketting Nederland
14 Bas Jurriaans Acifit Nederland
15 Cees Koeken Gazelle Nederland
16 Piet Legierse Acifit Nederland
17 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
18 Klaas Balk Vredestein Nederland
19 Henk Poppe Caballero Nederland
20 Aad Duyker Michelin Nederland
21 Evgeny Smetanin Nat.selectie U.S.S.R.
22 Klaas Balk Sony Nederland
23 Randy Allsop Nat.selectie Gr.Brit.
24 Piet Van Der Kruijs Van Erp Nederland
25 Henk Botterhuis Van Erp Nederland
26 Jan Bakker Piccadilly Nederland
27 Theo Van Der Leeuw Gazelle Nederland
28 Ivan Skosirev Nat.selectie U.S.S.R.
29 Toine Van Den Bunder Hebro Nederland
30 Harry Van Piere Dextro Nederland


1972
1.Piet Van Katwijk Ketting Nederland
2.Hennie Kuiper Ketting Nederland
3.Phil Edwards Nat.selectie Groot-Brittannië
4.Cees Priem Tricot Noble Nederland
5.Roy Schuiten Ketting Nederland
6.Jiri Pchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
7.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
8.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
9.Nigel Dean Nat.selectie Groot-Brittannië
10.Staf Van Cauter Nat.selectie België
11.Jiri Marek Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Svend Jacobsen Nat.selectie Denemarken
13.Jack Disney Peugeot V.S.A.
14.Theo Smit Peugeot Nederland
15.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
16.Roine Grönlund Nat.selectie Zweden
17.Régis Ovion Nat.selectie Frankrijk
18.Gerrie Knetemann Amstel Nederland
19.Bernard Bourreau Nat.selectie Frankrijk
20.Jan De Jong Amstel Nederland


1971
1.Cees Priem Tricot Noble Nederland
2.Fedor Den Hertog Amstel Nederland
3.Klaas Balk Vredestein Nederland
4.Jan Aling Frisol Nederland
5.Gerrie Knetemann Amstel Nederland
6.Aad Duijcker Michelin Nederland
7.Mathieu Pustjens Vredestein Nederland
8.Bas Jurriaans Acifit Nederland
9.Hans Koot Jan Van Erp Nederland
10.Cees Bal Tricot Noble Nederland
11.Piet Van Katwijk Ketting Nederland
12.Cees Koeken Gazelle Nederland
13.Marcel Pennings Vredestein Nederland
14.August Herijgers Nat.selectie België
15.Peter Van Stralen Michelin Nederland
16.Toine Van den Bunder Tricot Noble Nederland
17.Roy Schuiten Ketting Nederland
18.Popke Oosterhof Vredestein Nederland
19.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
20.Wim Jansen Frisol Nederland

1970
1.Harry Steevens Willem II Nederland
2 Daniel Van Rijckeghem Mann België
3 Roger Rosiers Mann België
4 Johan De Roo Willem II Nederland
5 Eric Leman Flandria België
6 Wim Schepers Caballero Nederland
7 Jos Huysmans Mann België
8 Etienne Buysse Pull Novy België
9 Leo Duyndam Smiths Nederland
10 Gerben Karstens Peugeot Nederland
11 Cees Zoontjens Caballero Nederland
12 Eddy Beugels Mercier Nederland
13 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Tony Daelemans Goldor België
16 Rik Van Looy Willem II België
17 Cees Haast Bic Nederland
18 Henk Nijdam Peugeot Nederland
19 Harm Ottenbros Willem II Nederland
20 Roger Cooreman Mann België
1969
1 Arie Den Hartog Bic Nederland
2 Cees Lute Smiths Nederland
3 Harry Steevens Caballero Nederland
4 Wim Schepers Caballero Nederland
5 Bart Zoet Televizier Nederland
6 Eddy Beugels Mercier Nederland
7 Jean-Louis Bodin Mercier Frankrijk
8 Georges Chappe Mercier Frankrijk
9 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
10 Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11 Jan Tummers Willem II Nederland
12 Gerard Vianen Caballero Nederland
13 Jan Pieterse Caballero Nederland
14 Jan Janssen Pelforth Nederland
15 Evert Dolman Televizier Nederland
16 Willy In’t Ven Mann België
17 Rik Van Looy Willem II België
18 Eddy Merckx Peugeot België
19 Gerben Karstens Televizier Nederland
20 Georges Van Coningsloo Pelforth België
1968
1 Johan De Roo Televizier Nederland
2 Peter Post Solo Nederland
3 Bernard Van De Kerkhove Ford België
4 Jan Janssen Pelforth Nederland
5 Jan Hugens Ford Nederland
6 Marcel Geeraerts Mann België
7 Jean Stablinski Ford Frankrijk
8 Mies Stolker Willem II Nederland
9 Cor Schuuring Caballero Nederland
10 Bas Maliepaard Televizier Nederland
11 Arie Den Hartog Ford Nederland
12 Cees Van Espen Televizier Nederland
13 Constant Jongen Mann België
14 Henri Pauwels Mann België
15 Huib Zilverberg Televizier Nederland
16 Felice Gimondi Salvarani Italië
17 Bart Zoet Televizier Nederland
18 Cees Lute Ford Nederland
19 Georges Delvael Solo België
20 Willy Planckaert Smiths België
1967
1.Peter Post Flandria
2.Jo De Roo Televizier
3.Jan Janssen Pelforth
4.Arie den Hartog St.Raphael
5.Bas Maliepaard St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1966
1.Jan Janssen Pelforth
2.Peter Post Romeo
3.Arie den Hartog St.Raphael
4.Jo De Roo St.Raphael
5.Bas Maliepaard St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1965
1.Peter Post Mann
2.Piet Damen Delbana
3.Jan Janssen Pelforth
4.Albert Geldermans St.Raphael
5.Cees Lute Caballero
6.Henk Nijdam G.B.C.
7.Wim Van Est Liberia
8.Jo De Roo St.Raphael
9.Bas Maliepaard St.Raphael
10.Piet Van Est Mann
11.Jo De Haan Peugeot
12.Dirk Enthoven Pelforth
13.Huib Zilverberg G.B.C.
14.Mies Stolker Kas
15.Martin Van Den Borgh Rijnbende
16.Dirk Groeneweg G.B.C.
17.Kees De Jongh Bertin
18.Jan Hugens St.Raphael
19.Alex Van Kreuningen Rüberg
20.Leo Knops Theugels
1964
1.Jan Janssen Locomotief
2.Bas Maliepaard Gitane-Leroux
3.Piet Van Est Faema
4.Wim Van Est Libertas
5.Jo De Roo St.Raphael
6.Piet Damen Libertas
7.Peter Post Faema
8.Piet Rentmeester Gitane-Leroux
9.Huib Zilverberg Faema
10.Mies Stolker St.Raphael
11.Gerben Karstens Capelux
12.Jo De Haan Gitane-Leroux
13.Henk Cornelissen Radium
14.Jaap Kersten Libertas
15.Raf Gijsel Locomotief
16.Dirk Enthoven Pelforth
17.Albert Geldermans St.Raphael
18.Cees Lute Locomotief
19.Henk Nijdam Faema
20.Martin Van Den Borgh Afri-Cola
1963
1.Jan Janssen Remington
2.Piet Damen Locomotief
3.Wim Van Est Brabant
4.Bas Maliepaard Locomotief
5.Albert Geldermans St.Raphael
6.Piet Rentmeester Locomotief
7.Piet Van Est Faema
8.Peter Post Faema
9.Jo De Roo Helyett
10.Dirk Enthoven St.Raphael
11.Cees Lute Locomotief
12.Huib Zilverberg Locomotief
13.Jo De Haan St.Raphael
14.Mies Stolker Helyett
15.Martin Van Den Borgh Locomotief
16.Manus Brinkman Feru
17.Jaap Kersten Locomotief
18.Wout Wagtmans Locomotief
19.Jan Derksen Magneet
20.Daan De Groot Libertas
1962
1 Bas Maliepaard St.Raphael
2 Cees Lute Magneet
3 Albert Geldermans St.Raphael
4 Piet Damen Locomotief
5 Piet Van Est Sinalco
6 Johan De Roo Fynsec
7 Mies Stolker Fynsec
8 Wim Van Est Mimosa
9 Antoon Van Der Steen Locomotief
10 Jaak Van De Klundert Locomotief
11 Theo Sijthoff Sinalco
12 Martin Van Den Borgh Locomotief
13 Hennie Marinus Legnano
14 Frits Knoops Mimosa
15 Wout Wagtmans Locomotief
16 Ab Van Egmond W.B.R.
17 Piet Rentmeester Locomotief
18 Jaap Kersten Locomotief
19 Dirk Groeneweg Amstel
20 Piet Van Hees Wolber
1961
1 Piet Damen Locomotief
2 Bas Maliepaard Locomotief
3 Wim Van Est Locomotief
4 Piet Van Est Magneet
5 Albert Geldermans Radium
6 Johan De Roo Magneet
7 Cees Lute Magneet
8 Mies Stolker Magneet
9 Piet Rentmeester Locomotief
10 Martin Van Den Borgh Locomotief
11 Abraham Kool Eroba
12 Joop Captein Helyett
13 Wout Wagtmans Vredestein
14 Jaap Kersten Magneet
15 Antoon Van Der Steen Locomotief
16 Jaak Van De Klundert W.V.Breda
17 Theo Sijthoff Sinalco
18 Hennie Marinus Legnano
19 Jan Janssen Radium
20 Frits Knoops Mimosa
1960
1 Albert Geldermans Radium
2 Wim Van Est Locomotief
3 Mies Stolker Magneet
4 Piet Van Est Magneet
5 Jozef Lahaye Eroba
6 Gerrit Voorting Locomotief
7 Peter Post Radium
8 Jan Derksen Radium
9 Marinus Schotman Radium
10 Frans Mahn Magneet
11 Piet Damen R.I.H.
12 Bas Maliepaard Radium
13 Johan De Roo Magneet
14 Cees Lute Magneet
15 Piet Rentmeester Locomotief
16 Martin Van Den Borgh Eroba
17 Abraham Kool Radium
18 Joop Captein Amstel
19 Wout Wagtmans Magneet
20 Jaap Kersten Magneet

Lees verder “Olympia’s Tour”

Milaan-Sanremo

Milaan-Sanremo

2019
1.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quickstep Frankrijk
2.Michael Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
3.Oliver Naesen AG2R-La Mondiale België
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Simon Clarke Education First Australië
6.Wout Van Aert Jumbo-Visma België
7.Tom Dumoulin Sunweb-Cervelo Nederland
8.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
9.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
10.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
11.Matej Mohoric Bahrein-Merida Slovenië
12.Daniel Oss Bora-Hansgrohe Italië
13.Michael Matthews Sunweb-Cervelo Australië
14.Fernando Gavira UAE-Emirates Colombia
15.Davide Ballerini Astana Italië
16.Alexander Kristoff UAE-Emirates Noorwegen
17.Clément Venturini AG2R-La Mondiale Frankrijk
18.Davide Cimolai Israel Cycling Academy Italië
19.Caleb Ewan Lotto-Soudal Australië
20.Sam Bennet Bora-Hansgrohe Nieuw-Zeeland

Lees verder “Milaan-Sanremo”

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

Tour of Britain (voorheen Milk Race)

2016
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
3.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
6.Stephen Cummings Dimension Data Groot-Brittannië
7.Rohan Dennis BMC Racing Australië
8.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
11.Tao Geoghegan Hart nationale selectie Groot-Brittannië
12.Julien Vermote Etixx-Quick Step België
13.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Ruben Zepuntke Cannondale-Drapac Duitsland
15.Edoardo Zardini Bardiani-CSF Italië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Jack Bauer Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
18.Steven Lampier JLT-Condor Groot-Brittannië
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië

2015
1.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
2.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
3.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
4.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
7.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
10.Bram Tankink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Garmin Nederland
12.Stef Clement IAM Cycling Nederland
13.Ruben Fernandez Movistar Spanje
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
15.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Stefan Kueng BMC Racing Zwitserland
17.Owain Doull Wiggins Groot-Brittannië
18.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
20.Alberto Bettiol Cannondale-Garmin Italië
2014
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
3 Sebastien Reichenbach IAMCycling Zwitserland
4 Dylan Van Baarle Garmin Nederland
5 Michal Kwiatkowski Quickstep Polen
6 Jack Bauer Garmin NZl
7 Edoardo Zardini Bardiani Italië
8 Nicholas Roche Tinkoff Ierland
9 Jon Izaguirre Insausti Movistar Spanje
10 Sylvain Chavanel IAMCycling Frankrijk
11 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
12 Alex Dowsett Movistar GBr
13 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
14 Dylan Teuns B.M.C. België
15 Michal Golas Quickstep Polen
16 Ignatas Konovalovas M.T.N. Litouwen
17 Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
18 Steve Lampier Giordana GBr
19 Tao Geoghegan Hart Bissell GBr
20 Rory Sutherland Tinkoff Australië
2013
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 Martin Elmiger I AM Cycling Zwitserland
3 Simon Yates Nat.selectie GBr
4 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
5 Jack Bauer Garmin NZl
6 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
7 Ian Stannard Team Sky GBr
8 Sebastien Reichenbach I AM Cycling Zwitserland
9 Michal Golas Quickstep Polen
10 Marcel Wyss I AM Cycling Zwitserland
11 Evaldas Siskevicius Sojasun Litouwen
12 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
13 Daniel Martin Garmin Ierland
14 Nairo Alex. Quintana Rojas Movistar Colombia
15 Cesare Benedetti Team NetApp Italië
16 Richard Handley Condor GBr
17 Steve Lampier Giordana GBr
18 Marcin Bialoblocki UK-Youth Polen
19 David Lelay Sojasun Frankrijk
20 Alexander Wetterhall Team Netapp Zweden
2012
1 Jonathan Tiernan-Lock Endura GBr
2 Nathan Haas Garmin Australië
3 Damiano Caruso Liquigas Italië
4 Leigh Howard Greenedge Australië
5 Christopher Jones Healthcare VSA
6 Bartosz Huzarski Team NetApp Polen
7 David Lelay Saur Frankrijk
8 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
9 Christian Knees Team Sky BRD
10 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
11 Jerome Coppel Saur Frankrijk
12 David Clarke Giordana GBr
13 Paul Voss Endura BRD
14 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
15 Pierre Cazaux Euskaltel Frankrijk
16 Joshua Edmondson Nat.selectie GBr
17 Jacek Morajko Vacansoleil Polen
18 Luke Rowe Team Sky GBr
19 Ivan Basso Liquigas Italië
20 Yannick Talabardon Saur Frankrijk
2011
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Steven Cummings Team Sky GBr
3 Jan Barta Team NetApp BRD
4 Linus Gerdemann Leopard BRD
5 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
6 Iker Camano Ortuzar Endura Spanje
7 Jelle Wallays Topsport België
8 Joost Posthuma Leopard Nederland
9 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
10 Daniel Lloyd Garmin GBr
11 Michael Rogers Team Sky Australië
12 Geraint Thomas Team Sky GBr
13 Mark Cavendish High Road GBr
14 Gediminas Bagdonas An Post Litouwen
15 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Dominik Klemme Leopard BRD
18 Bert-Jan Lindeman Vacansoleil Nederland
19 Dan Craven Condor Namibië
20 Bram Tankink Rabobank Nederland
2010
1 Andre Greipel Columbia BRD
2 Michael Albasini Columbia Zwitserland
3 Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
4 Greg Henderson Team Sky NZl
5 Richie Porte Saxo Bank Australië
6 Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
8 Christian Meier Garmin Canada
9 Robert Partridge Endura GBr
10 Koen De Kort Skil Nederland
11 Marco Frapporti Colnago Italië
12 Lucas Haedo Saxo Bank Argentinië
13 Geraint Thomas Team Sky GBr
14 Ian Bibby Motorpoint GBr
15 Simon Richardson Sigma Sport GBr
16 Jack Bauer Endura NZl
17 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
18 Russell Downing Team Sky GBr
19 Pieter Jacobs Topsport België
20 Domenico Pozzovivo Colnago Italië
2009
1 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
2 Chris Sutton Garmin Australië
3 Russell Downing Pinarello GBr
4 Martin Reimer Cervelo BRD
5 Kai Reus Rabobank Nederland
6 Geraint Thomas Barloworld GBr
7 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
8 Simon Clarke I.S.D. Australië
9 Reinier Honig Vacansoleil Nederland
10 Kristian House Condor GBr
11 Rob Ruygh Vacansoleil Nederland
12 Serge Pauwels Cervelo België
13 Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
14 Federico Canuti Navigare Italië
15 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
16 Malcolm Elliott Pinarello GBr
17 Daniel Lloyd Cervelo GBr
18 Renaud Dion AG2R Frankrijk
19 Franc.Javier Aramendia Llorente Euskaltel Spanje
20 Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland
2008
1 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2 Roger Hammond Columbia GBr
3 Daryl Impey M.T.N. ZAf
4 Malcolm Elliott Pinarello GBr
5 Fred Rodriguez Rock Racing VSA
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 David George M.T.N. ZAf
9 Jonathan Bellis C.S.C. GBr
10 Steven Cummings Barloworld GBr
11 Alessandro Petacchi L.P.R. Italië
12 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
13 Tyler Hamilton Rock Racing VSA
14 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
15 Chris Sutton Garmin Australië
16 Magnus Backstedt Garmin Zweden
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Benny De Schrooder Sean Kelly België
19 Kristian House Recycling GBr
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
2007
1 Servais Knaven T-Mobile Nederland
2 Roger Hammond T-Mobile GBr
3 Aart Vierhouten Skil Nederland
4 Gene Bates A.I.S. Australië
5 Jonathan Bellis 100% me GBr
6 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Simon Clarke A.I.S. Australië
9 Evan Oliphant D.F.L. GBr
10 Maarten Tjallingii Skil Nederland
11 Luke Roberts C.S.C. Australië
12 Wesley Sulzberger A.I.S. Australië
13 Piet Rooijakkers Skil Nederland
14 Ben Swift Barloworld GBr
15 Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
16 Paul Manning Landbouwkrediet GBr
17 Nikolai Trussov Tinkoff Rusland
18 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
19 Salvatore Commesso Tinkoff Italië
20 Serge Pauwels Jacques België
2006
1 Leon Van Bon Lotto Nederland
2 Axel Merckx Phonak België
3 Nico Mattan Lotto België
4 Roger Hammond Discovery GBr
5 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
6 Aart Vierhouten Skil Nederland
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Michael Rogers T-Mobile Australië
9 Filippo Pozzato Quickstep Italië
10 Tom Boonen Quickstep België
11 Karsten Kroon C.S.C. Nederland
12 Russell Downing D.F.L. GBr
13 Iljo Keisse Jacques België
14 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
15 Maarten Tjallingii Skil Nederland
16 Andy Cappelle Landbouwkrediet België
17 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
18 Nick Nuyens Quickstep België
19 Luke Roberts C.S.C. Australië
20 Johan Van Summeren Lotto België
2005
1 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
4 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
5 Roger Hammond Discovery GBr
6 Michael Rogers Quickstep Australië
7 Kieran Page V.C.Aix GBr
8 Iljo Keisse Jacques België
9 Matthew Gilmore Jacques België
10 Nick Nuyens Quickstep België
11 Phil Zajicek Navigators VSA
12 Tom Van Noppen Bookmaker België
13 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
14 Piotr Mazur Navigators Polen
15 David George Barloworld ZAf
16 Tobias Steinhauser T-Mobile BRD
17 Wilfried Cretskens Quickstep België
18 Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
19 Mark Cavendish Sparkasse GBr
20 Paul Manning Recycling GBr
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Rolf Aldag T-Mobile BRD
3 Mario De Clercq Bookmaker België
4 Roger Hammond Bookmaker GBr
5 Nico Mattan Bodysol België
6 Mario Aerts T-Mobile België
7 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
8 John Gadret Jacques Frankrijk
9 Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
10 Andrea Peron C.S.C. Italië
11 Andrei Kashechkin Agricole Kazakstan
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Julian Dean Agricole NZl
14 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
15 Nick Nuyens Quickstep België
16 Geert Verheyen Jacques België
17 Kieran Page Wightlink GBr
18 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
19 Russell Downing MG-XPower GBr
20 Paolo Savoldelli T-Mobile Italië
2003
1.Mark Lovatt Life Repair Gr.Brit.
2.John Tanner Life Repair Gr.Brit.
3.Bryan Taylor V.C.Londres Gr.Brit.
4.Roy Chamberlain Milton Keynes Gr.Brit.
5.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
6.Kevin Dawson Life Repair Gr.Brit.
7.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
8.Chris Newton Science in Sport Gr.Brit.
9.Malcolm Elliot Pinarello Gr.Brit.
10.Paul Crook Anglia Sport Gr.Brit.
11.James Flanagan Milton Keynes Gr.Brit.
12.Kieran Page Nationale selectie Gr.Brit.
13.Justin Hoy Evans Cycles Gr.Brit.
14.Abbas Saeidi Tanha Nationale selectie Iran
15.Rory Wyley V.C.Londres Ierland
16.Alessandro Del Sarto Pinarello Italia
17.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
18.Andreas Kugler Nationale selectie Zwitserland
19.John Charlesworth V.C.York Gr.Brit.
20.Lukas Flückiger Nationale selectie Zwitserland
2002
1.Mark Lovatt Lancaster Gr.Brit.
2.John Tanner Lancaster Gr.Brit.
3.Kevin Dawson Lancaster Gr.Brit.
4.Roger Morgan Parrot Print Gr.Brit.
5.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
6.Chris Newton Pinarello Gr.Brit.
7.James Taylor Schotse selectie Gr.Brit.
8.Roy Chamberlain Sigma Gr.Brit.
9.James Norfolk Nationale selectie Gr.Brit.
10.Martin Ford Nationale selectie Gr.Brit.
11.Bryan Taylor Milton Keynes Gr.Brit.
12.Julian Winn Pinarello Gr.Brit.
13.Paul Crook Sigma Gr.Brit.
14.Colin Roshier Surrey Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Anglia Sport Gr.Brit.
16.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
17.Anthony Malarczyk Atom Elite Gr.Brit.
18.Jason Streather St.Raphael Gr.Brit.
19.Justin Hoy Surrey Gr.Brit.
20.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
2001
1.Martin Ford Grinsell Gr.Brit.
2.Barry Kipling Grinsell Gr.Brit.
3.Tim Bartholomew Team Down Under Australia
4.Ryan Russell Marco Polo Nieuw-Zeeland
5.Vincent Flanagan Team Down Under Australia
6.Steve Jolley Red Kite Gr.Brit.
7.Michael Jones Grinsell Gr.Brit.
8.Rob Eva Team Down Under Australia
9.Kevin Dawson Peter Read Gr.Brit.
10.Alan Perry Terry Wright Gr.Brit.
11.Adrian Bird Grinsell Gr.Brit.
12.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
13.Julian Winn Wales Gr.Brit.
14.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Wales Gr.Brit.
16.Ross Adams Red Kite Gr.Brit.
17.Alistair Kay Schotland Gr.Brit.
18.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
19.Cameron Hughes Team Down Under Australia
20.Ian Holt Grinsell Gr.Brit.
2000
1.Maximilian Sciandri Linda McCartney Gr.Brit.
2.Mark Lovatt Pro Vision Gr.Brit.
3.Maurice Wordsworth Sigma Gr.Brit.
4.Steve Joseph Raleigh Gr.Brit.
5.Gavin Poupart G.S.Strada Gr.Brit.
6.Gethin Butler Middridge Gr.Brit.
7.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
8.James Shaw Stourbridge Gr.Brit.
9.Dave Berkeley Sigma Gr.Brit.
10.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
11.Matthew Larner Atom Elite Gr.Brit.
12.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
13.Rod Ellingworth Raleigh Gr.Brit.
14.Andy Lyons Terry Wright Gr.Brit.
15.Rory Wiley Sigma Gr.Brit.
16.Julian Winn G.S.Strada Gr.Brit.
17.Huw Pritchard Linda McCartney Gr.Brit.
18.Paul Sheppard Linda McCartney Gr.Brit.
19.John Lindsay Atom Elite Gr.Brit.
20.Richard Bowater Stourbridge Gr.Brit.
1999
1.Ian McLeod Nat.selectie Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
4.Jacob Rasmussen Accept Card Denemarken
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
7.Björnar Vestöl Accept Card Noorwegen
8.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
9.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Juris Silovs Jack & Jones Letland
12.Jonathan Vaughters US-Postal V.S.A.
13.Simon Kessler Nat.selectie Zuid-Afrika
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Allan Iacuone Linda McCartney Australië
16.Lylian Lebreton Big Mat Frankrijk
17.David Latasa Banesto Spanje
18.Massimo Gimondi Amore & Vita Italië
19.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
1998
1.Chris Newton Brite Gr.Brit.
2.David Derepas La Pierre Frankrijk
3.Huw Pritchard P.D.M. Gr.Brit.
4.Kevin Dawson Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Matt Stephens Harrods Gr.Brit.
6.Lincoln Headford R.A.F. Gr.Brit.
7.Julian Winn P.D.M. Gr.Brit.
8.David Millar Cofidis Gr.Brit.
9.Russell Downing Brite Gr.Brit.
10.Charly Wegelius Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Paul Esposti P.D.M. Gr.Brit.
13.Anthony Malarczyk P.D.M. Gr.Brit.
14.Guy Lawton R.A.F. Gr.Brit.
15.Andrew McLean R.A.F. Zuid-Afrika
16.Gerben Nijmeijer Batavus Nederland
17.Mark Ter Schure Giant Nederland
18.Robin Everson R.A.F. Gr.Brit.
19.Rich Hobby Lincoln Gr.Brit.
20.James Taylor Giant Gr.Brit.
1997
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
5.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Alberto Elli Casino Italië
7.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
12.Henk Vogels Gan Australië
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Erik Dekker Rabobank Nederland
16.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
17.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
20.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Maximiliaan Sciandri Motorola Groot-Brittannië
6.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
11.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
12.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
19.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
20.Cristiano Frattini Brescialat-Verynet Italië
1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym G.B.
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobile Italië
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
7.Arvis Piziks Novell Letland
8.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Roberto Caruso ZG-Mobile Italië
11.Alberto Elli MG-Technogym Italië
12.Marco Milesi Brescia Lat Italië
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jens Heppner Telekom Duitsland
15.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
16.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
17.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
18.Sean Yates Motorola G.B.
19.Stefano Colage ZG-Mobile Italië
20.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië


1994
1.Anthony Doyle Futurama Gr.Brit.
2.John Tanner Choice Gr.Brit.
3.Chris Lillywhite Mongoose Gr.Brit.
4.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
5.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
6.Mark Walsham Choice Gr.Brit.
7.Neil Hoban Foremost Gr.Brit.
8.Roddy Riddle Moray Firth Gr.Brit.
9.Malcolm Elliott Chevrolet Gr.Brit.
10.Rik Van Slijcke Collstrop België
11.Tim Davies Orange Gr.Brit.
12.David Hourigan Nat.selectie Ierland
13.Jens Veggerby Die Continentale Denemarken
14.Joel Wainman R.C.Hull Gr.Brit.
15.Richard Prebble Wembley R.C. Gr.Brit.
16.Steve Knight Halesowen Gr.Brit.
17.Christopher Kimmage Nat.selectie Ierland
18.Rob Hayles Haverhill Gr.Brit.
19.Conor Henry Nat.selectie Ierland
20.Kurt Hermann Serotta Zwitserland


1993
1.Chris Boardman Reebok Gr.Brit.
2.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
3.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
4.Mark Walsham Ideal Gr.Brit.
5.Petr Konecny Nat.selectie Tsjechië
6.Pete Longbottom Manchester Gr.Brit.
7.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
8.Stuart Dangerfield Reebok Gr.Brit.
9.Brian Smith Banana Gr.Brit.
10.John Den Braber Koga Miyata Nederland
11.Conor Henry Nat.selectie Ierland
12.Ole Simensen Nat.selectie Noorwegen
13.Danilo Kovar Nat.selectie Tsjechië
14.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
15.Wayne Randle Ideal Gr.Brit.
16.Ben Luckwell F.S.M. Gr.Brit.
17.Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
18.Paul Jennings Nat.selectie Gr.Brit.
19.Rob Holden Subaru Gr.Brit.
20.Dave Williams Birmingham Gr.Brit.

1992
1.Thierry Marie Castorama Frankrijk
2.Ray Eden On Your Bike Groot-Brittannië
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Guy Cook Chesterfield Couriers Groot-Brittannië
5.Bart Bowen Subaru Verenigde Staten
6.Ian Wright Invicta Racing Club Groot-Brittannië
7.Cesary Zamana Subaru Polen
8.David Cook Ferryhill Wheelers Groot-Brittannië
9.Wilfried Nelissen Panasonic België
10.Kellie Sidwell Sutton Cycling Club Groot-Brittannië
11.Jean-Cyril Robin Castorama Frankrijk
12.Masatoshi Ichikawa Bleiker Japan
13.Tim Hall Ace Racing Team Groot-Brittannië
14.Gérard Rué Helvetia Frankrijk
15.Hilton McMurdo Ideal-Dinnington Groot-Brittannië
16.Laurent Madouas Castorama Frankrijk
17.John Tanner Ideal-Dinnington Groot-Brittannië
18.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk
19.Robert Hayles Taylor’s-Haverhill Groot-Brittannië
20.Louis De Koning Panasonic Nederland


1991
1.Jon Walshaw A.M.S.-Nigel Dean
2.Hilton McMurdo Townsend
3.Paul Curran Manchester Wheelers
4.John Hughes Liverpool Mercury
5.Les Pick Chiltern
6.David Cook Ferryhill Wheelers
7.Chris Walker Banana-Falcon
8.Steve Douce Dawes
9.Simeon Hempsall G.S.Strada
10.Steve Farrell Tunstall Wheelers
11.Keith Reynolds Banana-Falcon
12.Andrew Perks Royal Sutton C.C.
13.Wayne Randle Dinnington-Ideal
14.Malcolm Elliott Seur
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers
16.Adrian Timmis Townsend
17.Brian Smith Banana-Falcon
18.Chris Young Pace Racing
19.Tim Gould Peugeot
20.Simon Bray Invicta R.C.
1990
1.Harry Lodge La William
2.Tim Hall Liverpool Century
3.Wayne Randle Dinnington
4.Richard Prebble Gloucester
5.Paul Rogers St.Raphael
6.John Charlesworth Ace R.T.
7.David Cook Ferryhill Wheelers
8.Chris Allcock Mansfield
9.John Pemberton Bolsover
10.Matthew Stephens Hempstead
11.Dave Spencer Paragon
12.Paul Curran Crown Chafes
13.Cain Theakston Tulip
14.Norman Dunn Paragon
15.Walter Moore Walsall
16.Jon Walshaw Crown Chafes
17.Rob Langley Solihull Wheelers
18.Glenn Holmes Team Drill
19.Mark Walsham Crown Chafes
20.Steve Farrell Tunstall Wheelers
1989
1.Wayne Randle Chesterfield Couriers
2.Ian Browning Leo Racing Club
3.Nick Noble Saint-Raphael
4.Barrie Clarke Wembley Racing Club
5.Aaron McCaffrey North Buckingham
6.Pete Chapman Polhill Racing Club
7.Matthew Stephens Hemel Hempstead C.C.
8.Matthew Postle Coldra Racing Club
9.Robert Millar Z-Peugeot
10.Harry Lodge Chiltern
11.Ben Luckwell Manchester Wheelers
12.Pete Longbottom Manchester Wheelers
13.David Cook Ferryhill Wheelers
14.Dave Spencer Paragon-Gazelle
15.Adrian Timmis Raleigh-Banana
16.Jason Ford Coldra Racing Club
17.Kevin Dawson Southend
18.Nigel Bishop A.B.C.Centreville
19.Nigel Hay Coalville
20.Norman Hughes Coldra Racing Club
1988
1.Andrew Young Johnstone Wheelers
2.Nigel Bishop A.B.Centreville
3.Gary Baker Anglia Sport
4.Bob Downs Percy Bilton
5.Neil Hoban Vulcan R.C.
6.Brian Smith A.C.B.B.
7.John Tanner Chesterfield Coureurs
8.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers
9.Chris Young Paragon Gazelle
10.Mark Walsham Percy Bilton
11.Paul Rogers St.Raphael
12.Neil Miller Dinnington
13.Nick Gardiner Oxonian C.C.
14.Paul Curran Manchester Wheelers
15.John Herety Percy Bilton
16.Steve Sefton Percy Bilton
17.Davie Gibson G.S.Modena
18.Jeremy Harrison Peterborough
19.Bernie Burns Paragon Gazelle
20.Ben Luckwell St.Raphael
1987
1.Darryl Webster Manchester Wheelers
2.Gethin Butler Norwood Paragon
3.Steve Fleetwood Raleigh
4.Deno Davie Manchester Wheelers
5.Paul Curran Manchester Wheelers
6.Pete Longbottom Manchester Wheelers
7.Anthony Stapleton Chelmer C.C.
8.Malcolm Elliot A.N.C.
9.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers
10.Phil Bateman Chesterfield Coureurs
11.Sean Yates Fagor
12.Karl Smith Paragon Gazelle
13.Mick Bradshaw G.S.Metro
14.Stuart Coles Interent
15.Jack Kershaw Rawlinson
16.Richard Hughes Rhyl R.C.
17.Martin Williamson Scotia Sport
18.Paul Sherwen Raleigh
19.Gary Adamson Kirkby C.C.
20.Neil Martin Percy Bilton


1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.
1985
1.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
2.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
3.Tomas Kirsipuu Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Roy Knickman Nat.selectie V.S.A.
6.Eric Van Lancker Fangio Belgium
7.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
9.Paul Watson Alpha Racing Club Gr.Brit.
10.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
11.Adrian Timmis Paragon Gazelle Gr.Brit.
12.Milan Jonak Nat.selectie C.S.S.R.
13.Kvetoslav Palov Nat.selectie C.S.S.R.
14.Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
15.Pete Sanders Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
17.Zbigniew Ludwiniak Nat.selectie Polen
18.Bjarne Riis Nat.selectie Denemarken
19.Sergei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
20.Chris Walker Paragon Gazelle Gr.Brit.
1984
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers G.B.
2.Geoff Platts Coalville Wheelers G.B.
3.Eddie Adkins Manchester Wheelers G.B.
4.John French Nationale selectie G.B.
5.Alan Morley Nationale selectie G.B.
6.Sid Barras Falcon G.B.
7.Mike McLaughlin Nationale selectie Ierland
8.Chris Walker Nationale selectie G.B.
9.Henry Walker Nationale selectie G.B.
10.Bruno Holenweger Nationale selectie Zwitserland
11.Paul Rogers Nationale selectie G.B.
12.Richard Bradley Nationale selectie G.B.
13.Francisco Antequera Orbea Spanje
14.Gines Garcia Orbea Spanje
15.Michael McNamara Rockingham Wheelers G.B.
16.Carlos Alba Nationale selectie Venezuela
17.Norbert Begin Nationale selectie B.R.D.
18.Miguel Ugartemendia Orbea Spanje
19.Ian Chivers Nationale selectie Ierland
20.Felipe Yanez Orbea Spanje
1983
1.Krzystof Sujka Nat.selectie Polen
2.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
3.Malcolm Elliot Manchester Wheelers G.B.
4.Alan Peiper Peugeot Australië
5.Phil Anderson Peugeot Australië
6.Doug Shapiro Nat.selectie V.S.A.
7.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
8.Janus Kuum Nat.selectie Noorwegen
9.Joey McLoughlin Nat.selectie G.B.
10.Rigobert Matt Nat.selectie B.R.D.
11.Dariusz Kaizer Nat.selectie Polen
12.Paul Curran Manchester Wheelers G.B.
13.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
14.David Akam Nat.selectie G.B.
15.Matthew Eaton Nat.selectie V.S.A.
16.Michal Klasa Nat.selectie Tsj.Rep.
17.Jörgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
18.Sean Yates Peugeot G.B.
19.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
20.Stefan Brykt Nat.selectie Zweden
1982
1.Bill Nickson Falcon G.B.
2.Keith Lambert Falcon G.B.
3.Sid Barras Falcon G.B.
4.Hans-Peter Odegaard Nat.selectie Noorwegen
5.Dave Lloyd Manchester G.B.
6.Malcolm Elliot Halfords G.B.
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Dan Matthews Falcon G.B.
9.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Joey McLoughlin Halfords G.B.
11.Robert Crossley Nat.selectie Australië
12.Kevin Sefton Nat.selectie Australië
13.Graham Harrison Viking G.B.
14.Graham Bufton Falcon G.B.
15.Dave Cumming Viking G.B.
16.Pat McQuaid Viking Ierland
17.Pierre-Henri Menthéour Coop Frankrijk
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Tim Jamieson Nat.selectie Australië
20.Aleksandr Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.


1981
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
3 Jean-François Rault Puch Frankrijk
4 André Chappuis Sem Frankrijk
5 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
6 Paul Watson Nat.selectie GBr
7 Phil Anderson Peugeot Australië
8 Loïc Le Flohic Nat.selectie Frankrijk
9 Myron Lind Nat.selectie V.S.A.
10 Dominique Lecrocq Nat.selectie Frankrijk
11 Tadeusz Krzeslak Nat.selectie Polen
12 Gertjan Theunisse Nat.selectie Nederland
13 Guy Gallopin Sem Frankrijk
14 Francesco Moser Sanson Italië
15 Louis Luyten Vermeer-Thijs België
16 Philippe Leleu Puch Frankrijk
17 Sean Yates Peugeot GBr
18 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
19 Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
20 Robert Crossley Nat.selectie Australië


1980
1 Graham Jones Peugeot GBr
2 Sid Barras Weinmann GBr
3 Paul Carbutt Viking GBr
4 Dudley Hayton Viking GBr
5 Phil Bayton KP Crisps GBr
6 Keith Lambert Weinmann GBr
7 Dave Cuming Fangio GBr
8 Hansjorg Winkler Nat.selectie Zwitserland
9 Rudi Flierl Nat.selectie B.R.D.
10 Hansueli Russenberger Nat.selectie Zwitserlan
11 Andreas Wolter Nat.selectie B.R.D.
12 Graham Harrison Wightman GBr
13 Luc De Vuyst Nat.selectie België
14 Roy Schuiten Scic Nederland
15 Dirk Coolens Nat.selectie België
16 Krzysztof Sadura Nat.selectie Polen
17 Andoni Garay Nat.selectie Spanje
18 JulioAlberto Rubiano Pachon Nat.selectie Colombia
19 Greg Lemond Nat.selectie VSA
20 Tom Broznowski Nat.selectie VSA
1979
1.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
2.Robert Millar Nat.selectie G.B.
3.Stephen Jones Nat.selectie G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
18.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel Nat.selectie Nederland
1978
1 Bob Downs Gr.Brit.
2 Jan Rasmussen Denemarken
3 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
4 Jan Brzezny Polen
5 Lechoslaw Michalak Polen
6 Bernt Scheler Zweden
7 Joeri Kashirin U.S.S.R.
8 Lennard Fagerlund Zweden
9 George Mount V.S.A.
10 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
11 Zbigniew Szczepkowski Polen
12 Hans Boom Nederland
13 Mats Ericsson Zweden
14 Will Kerr Ierland
15 Eigil Sorensen Denemarken
16 Alexandr Kisliak U.S.S.R.
17 Anatoli Miklasjevitsj U.S.S.R.
18 Sandy Gilchrist Gr.Brit.
19 Janusz Kowalski Polen
20 Tadeusz Wojtas Polen
1977
1 Jacky Mourioux Gan Frankrijk
2 Alain Van Lancker Gan Frankrijk
3 Andre Chalmel Gitane Frankrijk
4 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
5 Alf Segersall Nat.selectie Zweden
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Paul Carbutt G.S.Strada GBr
8 Bob Downs G.S.Strada GBr
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Enzo Mattioda Miko Frankrijk
12 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
13 Frans Verbeeck IJsboerke België
14 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
15 Tommi Prim Nat.selectie Zweden
16 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Ian Chandler Nat.selectie Australië
19 Charly Rouxel Miko Frankrijk
20 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
1976
1 Fernando Mendes Nat.selectie Portugal
2 Bill Nickson Nat.selectie GBr
3 Sid Barras Bantel GBr
4 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
5 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
6 Keith Lambert Holdsworth GBr
7 Fernando Vieira Nat.selectie Portugl
8 Phil Corley Holdsworth GBr
9 Phil Bayton Dawes GBr
10 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Geoff Wiles Holdsworth GBr
12 Danny Horton Bantel GBr
13 Leslie West Holdsworth GBr
14 Joe Waugh Colindale GBr
15 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
16 Freddy Maertens Flandria België
17 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18 Trevor Bull Dawes GBr
19 Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
20 Antonio Marcalo Nat.selectie Portugal
1975
1 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
3 Roine Gronlund Nat.selectie Zweden
4 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5 Attilio Rota Nat.selectie Italië
6 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
7 Bill Nickson Liverpool GBr
8 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
9 Jan Trybala Nat.selectie Polen
10 Joe Waugh G.S.Strada GBr
11 Josef Dvorak Nat.selectie C.S.S.R.
12 Junker Jorgensen Nat.selectie Denemarken
13 Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
14 Jaroslav Poslusny Nat.selectie C.S.S.R.
15 Tadeusz Zawada Nat.selectie Polen
16 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17 Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
18 Milos Hrazdira Nat.selectie C.S.S.R.
19 John Allis Nat.selectie V.S.A.
20 Richard Foster Bradford GBr
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Roy Schuiten Nederland
3.Tord Filipsson Zweden
4.Stanislas Boniecki Polen
5.Frantisek Kondr Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nederland
7.Bernt Johansson Zweden
8.Anthony Gornall Groot-Brittannië
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Jostein Wilmann Noorwegen
11.Jan Raas Nederland
12.Willi Singer B.R.D.
13.Ad Dekkers Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Polen
15.Ronald Gronlund Zweden
16.Steve Heffernan Groot-Brittannië
17.Herman Snoeyink Nederland
18.Anton Kaczmarek Polen
19.Jan Aling Nederland
20.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Bent Pedersen Denemarken
4.Svend Jacobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Jerzy Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland


1971

1.Fedor den Hertog Nat.selectie Nederland

2.Popke Oosterhof Nat.selectie Nederland

3.Jan Smolik Nat.selectie Tsjechoslovakije
4.Leo Duyndam Caballero Nederland
5.Gerard Vianen Fagor Nederland
6.Ludo Van der Linden Hertekamp België
7.Jan Van Katwijk Goudsmit Nederland
8.Pietro Guerra Salvarani Italië
9.Jozef Mikolajczyk Nat.selectie Polen
10.Albert Van Vlierberghe Ferretti België
11.Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Mino Denti Salvarani Italië
13.Jiri Mainus Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Eddy Peelman Fagor België
15.Staf Van Cauter Nat.selectie België
16.Arthur Metcalfe Carlton Groot-Brittannië
17.Derek Harrison Carlton Groot-Brittannië
18.Francis Ducreux Bic Frankrijk
19.Andreas Troche Nat.selectie West-Duitsland
20.Jack Disney Nat.selectie V.S.A.


1970
1.Popke Oosterhof Nederland
2.Janusz Mikolajczyk Polen
3.Jan Mainus Tsjechoslovakije
4.Andreas Troche B.R.D.
5.Matthijs De Koning Nederland
6.Vladimir Sokolov U.S.S.R.
7.George Crewe Groot-Brittannië
8.Pavel Konecny Tsjechoslovakije
9.Phil Edwards Groot-Brittannië
10.Dusan Zeman Tsjechoslovakije
11.Tino Tabak Nederland
12.Georges Barras België
13.Tony Gakens België
14.Eddie McGourley Groot-Brittannië
15.Daniel Morelon Frankrijk
16.Henryk Wozniak Polen
17.Victor Peeters België
18.Jörgen Schmidt Denemarken
19.Egon Laursen Denemarken
20.Wolfgang Renner B.R.D.
1969
1 Popke Oosterhof Nederland 
2 Andreas Troche B.R.D. 
3 Jozef Mikolajczyk Polen
4 Fedor Den Hertog Nederland 
5 Peter Doyle Ierland 
6 Peter Buckley Gr.Brit.
7 Jiri Mainus C.S.S.R. 
8 Joseph Fuchs Zwitserland
9 Doug Dailey Gr.Brit.
10 Mathijs De Koning Nederland 
11 Phil Edwards Gr.Brit. 
12 Vladimir Sokolov U.S.S.R. 
13 Czeslaw Polewiak Polen 
14 Gary Crewe Gr.Brit. 
15 Pavel Konecny C.S.S.R. 
16 Kazimierz Jasinski Polen 
17 Dusan Zeman C.S.S.R.
18 Wojciech Matusiak Polen 
19 Tino Tabak NewZealand 
20 Brian Jolly Gr.Brit.
1968
1 Peter Doyle Ierland
2 Vladimir Sokolov U.S.S.R.
3 Gosta Pettersson Zweden
4 Dave Rollinson Gr.Brit.
5 Sid Barras Gr.Brit.
6 Dave Paling Gr.Brit.
7 Liam Horner Ierland
8 Leslie West Gr.Brit.
9 Noel Teggart Ierland
10 Novel Fadeev U.S.S.R.
11 Howard Walmsley Gr.Brit.
12 Jaan Klaassepp U.S.S.R.
13 John Bettinson Gr.Brit.
14 Stanislaw Pawlowski Polen
15 Mick Hesson Gr.Brit.
16 Dave Vose Gr.Brit.
17 Erik Pettersson Zweden
18 Grzegorz Szumlakowski Polen
19 Tadeusz Zadrozny Polen
20 William Bilsland Gr.Brit.
1967
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Dave Rollinson Groot-Brittannië
3.Leslie West Groot-Brittannië
4.Stéphane Abrahamian Frankrijk
5.Peter Buckley Groot-Brittannië
6.Stanislas Demel Polen
7.Viktor Petrov Sovjet-Unie
8.Taddeo Giroli Italië
9.Zbigniew Hanusik Polen
10.Giovanni Corradini Italië
11.Stanislas Pawlowski Polen
12.Anatoli Starkov Sovjet-Unie
13.Vladimir Neliubine Sovjet-Unie
14.Rini Wagtmans Nederland
15.Michal Forma Polen
16.Alain Vasseur Frankrijk
17.Lucien Van Impe België
18.Jan Kudra Polen
19.Leen De Groot Nederland
20.Vladimir Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
1966
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Werner Blaudzun Denemarken
3.Frédéric Lancien Frankrijk
4.Jan Gawliczek Polen
5.Sergei Shepel Sovjet-Unie
6.Joeri Pominov Sovjet-Unie
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Peter Abt Zwitserland
9.Mike Cowley Groot-Brittannië
10.Joeri Tkatsjenko Sovjet-Unie
11.Hugh Porter Groot-Brittannië
12.Dave Paling Groot-Brittannië
13.Franek Surminski Polen
14.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
15.Paul Seye België
16.Jan Van Der Horst Nederland
17.Luigi Roncaglia Italië
18.Evert Dolman Nederland
19.Tiemen Groen Nederland
20.TOmas Zadrozny Polen
1965
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Battista Monti Italië
3.Eddy Merckx België
4.Leslie West Groot-Brittannië
5.John Bettinson Groot-Brittannië
6.Werner Blaudzun Denemarken
7.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
8.Janusz Janiak Polen
9.Wladimir Kowlowski Polen
10.Nick Baty Groot-Brittannië
11.Tomas Zadrozny Polen
12.Harry Steevens Nederland
13.Frédéric Lancien Frankrijk
14.Dave Hepple Groot-Brittannië
15.Patrick Sercu België
16.Jonas Anton Ek Zweden
17.Eddy De Sitter België
18.Jacques Botherel Frankrijk
19.Herman Vrijders België
20.Tiemen Groen Nederland
1964
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Vicente Lopez-Carril Spanje
3.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
4.Mike Cowley Groot-Brittannië
5.Jaap Oudkerk Nederland
6.Gabino Erenozaga Spanje
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Colin Lewis Groot-Brittannië
9.Eddy Merckx België
10.Jiri Daler Tsjechoslovakije
11.Peter Chisman Groot-Brittannië
12.Ernst Streng B.R.D.
13.Pete Gordon Groot-Brittannië
14.Lothar Claesges B.R.D.
15.Herman Van Loo België
16.Karl Link B.R.D.
17.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
18.Tiemen Groen Nederland
19.Cor Schuuring Nederland
20.Mario Zanin Italië
1963
1.Lucien Aimar Frankrijk
2.Gösta Pettersson Zweden
3.Julien Stevens België
4.Marcello Mugnaini Italië
5.Winfried Bölke B.R.D.
6.Flaviano Vicentini Italië
7.Joeri Melikov U.S.S.R.
8.Jos Huysmans België
9.Gerben Karstens Nederland
10.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11.Victor Kapitanov U.S.S.R.
12.Paul Lemeteyer Frankrijk
13.Roger Swerts België
14.Arie Den Hartog Nederland
15.Felice Gimondi Italië
16.Stig Blom Zweden
17.Raymond Delisle Frankrijk
18.Noël De Pauw België
19.Sture Pettersson Zweden
20.Kjell Rodian Denemarken
1962
1.Erik Pokorny Polen
2.Norman Baty G.B.
3.William Holmes G.B.
4.John Hinds G.B.
5.Kenneth Hill G.B.
6.Ken Nutall G.B.
7.Miklos Laczo Tsjechoslovakije
8.Wes Mason G.B.
9.Franek Surminski Polen
10.Romain De Loof België
11.Arie den Hartog Nederland
12.Jorgen Emil Hansen Denemarken
13.Jan Gawliczek Polen
14.Herman Van Loo België
15.Henk Nijdam Nederland
16.Renato Bongioni Italië
17.Julien Stevens België
18.Cees Lute Nederland
19.Kay Erik Jensen Denemarken
20.Bernhard Rohr B.R.D.
1961
1.William Dalton G.B.
2.William Holmes G.B.
3.José Luis Uribezubia Spanje
4.Peter Chisman G.B.
5.Lothar Appler D.D.R.
6.Geoff Coles G.B.
7.Henry McGuire G.B.
8.Andrzej Piechaczek Polen
9.Alexander Kulibin U.S.S.R.
10.Fedor Tarakanov U.S.S.R.
11.Dan Hill G.B.
12.Henk Nijdam Nederland
13.Bernd Barleben D.D.R.
14.José Echevarria Spanje
15.Frans Melckenbeeck België
16.Romain De Loof België
17.Jean Jourden Frankrijk
18.Karol Bednarczyk Polen
19.Mik Snijder Nederland
20.Jaap Oudkerk Nederland
1960
1.William Bradley G.B.
2.William Holmes G.B.
3.Willy Vandenberghe België
4.Ove Adamsson Zweden
5.Livio Trape Italië
6.Gustav Adolf Schur D.D.R.
7.Bernhard Eckstein D.D.R.
8.Henry McGuire G.B.
9.Vic Denson G.B.
10.Sture Hansson Zweden
11.Ken Laidlaw G.B.
12.John Hinds G.B.
13.Roger Thull Luxemburg
14.Dirk Groeneweg Nederland
15.Peter Crinnion Ierland
16.Ramon Mendiburu Spanje
17.Victor Kapitanov U.S.S.R.
18.Ernst Fuchs Zwitserland
19.Roland Lacombe Frankrijk
20.Jos Geurts België
1959
1.Stanny Goossens België
2.William Bradley G.B.
3.Jack Geddes G.B.
4.Constant De Keyser België
5.Wolfgang Braune D.D.R.
6.Karl Müller D.D.R.
7.Ben Pusey G.B.
8.Jean-Baptist Claes België
9.Mathias Brüning D.D.R.
10.Rudi Altig B.R.D.
11.Oliver Blower G.B.
12.Klaus Oldenburg D.D.R.
13.James Perks G.B.
14.Vic Denson G.B.
15.Renko Revay C.S.S.R.
16.Bas Maliepaard Nederland
17.Gerhard Löffler D.D.R.
18.Mario Valotto Italië
19.Alexei Petrov U.S.S.R.
20.Danilo Kotev Bulgarije
1958
1.William Bradley G.B.
2.Richard Durlacher Oostenrijk
3.Alfons Sweeck België
4.Ronald Coe G.B.
5.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
6.Alexei Petrov U.S.S.R.
7.Frans De Speghel België
8.Joeri Melikov U.S.S.R.
9.Dave Collins G.B.
10.Steve Brittain G.B.
11.Bogdan Kotsev Bulgarije
12.Danilo Kolev Bulgarije
13.Ab Van Egmond Nederland
14.Henry Reynolds G.B.
15.Gyorgy Georgiev Bulgarije
16.Dave Bedwell G.B.
17.Norbert Coreelman België
18.Valeer Paulissen België
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Gustav Adolf Schur D.D.R.
1957
1.William Bradley G.B.
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Horst Tüller D.D.R.
4.Carlo Simonigh Italië
5.Ian Sandbach G.B.
6.Nentscho Christov Bulgarije
7.Norman Sheil G.B.
8.Clement Roman België
9.Louis Proost België
10.José Denoyette België
11.Adri Roks Nederland
12.Francesco Gandini Italië
13.Bogdan Kotsev Bulgarije
14.Abe Geldermans Nederland
15.Schalk Verhoef Nederland
16.Jaap Huissoon Nederland
17.Ken Laidlaw G.B.
18.Jim Perks G.B.
19.Tim Oldfield G.B.
20.Marc Sleeuwaert België
1956
1.Nentscho Christov Bulgarije
2.Bogdan Kotsev Bulgarije
3.Michael Wiechowski Polen
4.Sandor Bugalski Polen
5.Jan Vesely Tsjechoslovakije
6.Frans Mahn Nederland
7.Ercole Baldini Italië
8.Camil Sandru Roemenië
9.Arnaud Geyre Frankrijk
10.Hans Brinkmann B.R.D.
11.Horst Tüller D.D.R.
12.Leonardo Faggin Italië
13.Frank Ravn Denemarken
14.Jean Graczyk Frankrijk
15.Marcel Vermeulin Frankrijk
16.Norbert Verhougstraete België
17.Valentin Petrovic Joegoslavië
18.Henryk Komuniewski Polen
19.Alfons Hermans België
20.Stanislaw Krolak Polen
1955
1.Keith Mitchell Wearwell G.B.
2.Anthony Hewson Nat.selectie G.B.
3.Henryk Andresen Nat.selectie Noorwegen
4.Ron Bartrop Viking G.B.
5.Henri Guldemont Nat.selectie België
6.John Christison Viking G.B.
7.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Brian Haskell Viking G.B.
9.John Andrews Nat.selectie G.B.
10.René Rasmussen Nat.selectie Denemarken
11.Ian Steel Viking G.B.
12.Teodor Todorov Nat.selectie Bulgarije
13.Ragnar Roussiev Nat.selectie Bulgarije
14.Sante Ranucci Nat.selectie Italië
15.Ken Russell Wilson G.B.
16.Constantin Dumitrescu Nat.selectie Roemenië
17.Dave Booker Viking G.B.
18.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Jean Fourneau Nat.selectie Frankrijk
20.Lino Grassi Nat.selectie Italië
1954
1 Brian Robinson Ellis-Briggs GBr
2 Eugene Tamburlini Nat.selectie Frankrijk
3 Dave Bedwell Hercules GBr
4 Germain Mercier Nat.selectie Frankrijk
5 Joe Christison Viking GBr
6 Ian Greenfield Wearwell GBr
7 Clive Parker Hercules GBr
8 Dennis Talbot Hercules GBr
9 Ian Steel Viking GBr
10 Bob Maitland B.S.A. GBr
11 Fred Krebs Hercules GBr
12 Alphonse Allanic Nat.selectie Frankrijk
13 John Pottier Wearwell GBr
14 Ken Mitchell Wearwell GBr
15 Roland Bezamat Nat.selectie Frankrijk
16 Stan Jones B.S.A. GBr
17 Kenneth Joy Hercules GBr
18 Alfred Newman B.S.A. GBr
19 Willy Jacob Nat.selectie België
20 Douglas Booker Viking GBr
1953
1.Battista Monti Nat.selectie Italië
2.Reginald Harris B.S.A. G.B.
3.George Thomas B.S.A. G.B.
4.Leon Scales Wearwell G.B.
5.Rik Van Looy Nat.selectie België
6.Charly Parker Hercules G.B.
7.John Pottier Wearwell G.B.
8.Miel Van Cauter Nat.selectie België
9.Michel Baele Nat.selectie België
10.Brian Robinson Ellis Briggs G.B.
11.Dave Bedwell Hercules G.B.
12.Bob Maitland B.S.A. G.B.
13.Henri Guldemont Nat.selectie België
14.René Van Meenen Nat.selectie België
15.Ted Gerrard B.S.A. G.B.
16.Jan Pedersen Nat.selectie Denemarken
17.Giuseppe Messina Nat.selectie Italië
18.Louis Wilson Pennine G.B.
19.Ricardo Filippi Nat.selectie Italië
20.Albert Ilsley Ellis Briggs G.B.
1952
1.Leon Scales Sun G.B.
2.Ken Russell Ellis Briggs G.B.
3.Battista Monti Nat.selectie Italië
4.Ian Greenfield Sun G.B.
5.Ian Steel Viking G.B.
6.Bob Maitland B.S.A. G.B.
7.George Thomas B.S.A. G.B.
8.André Noyelle Nat.selectie België
9.Reginald Harris B.S.A. G.B.
10.Bernie Wood Pennine G.B.
11.Jacques Anquetil Nat.selectie Frankrijk
12.Paul Proctor B.S.A. G.B.
13.Marcel Michaux Nat.selectie België
14.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
15.Luigi Giancola Nat.selectie Italië
16.Loris Campana Nat.selectie Italië
17.Dave Robinson Romford G.B.
18.Piet Van Heusden Nat.selectie Nederland
19.Georges Van Den Dooren Nat.selectie België
20.William Cook Romford G.B.
1951
1.Ian Steel Viking G.B.
2.Alec Taylor Gnutti G.B.
3.Ian Greenfield Nat.selectie G.B.
4.Bevis Wood Pennine G.B.
5.John Welch Viking G.B.
6.Dave Bedwell I.T.P. G.B.
7.Ken Jowett I.T.P. G.B.
8.Georges Audemard Nat.selectie Frankrijk
9.Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
10.Kay Allan Olsen Nat.selectie Denemarken
11.Willi Emborg Nat.selectie Denemarken
12.Etienne Garnier Nat.selectie Frankrijk
13.Ken Russell Gnutti G.B.
14.André Laurent Nat.selectie Frankrijk
15.Wim Snijders Nat.selectie Nederland
16.Gianni Ghidini Nat.selectie Italië
17.Fons Jacobs Nat.selectie België
18.Marcel Janssens Nat.selectie België
19.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
20.Jan Vesely Nat.selectie C.S.S.R.
1950
1 Dave Bedwell Frejus GBr
2 Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
3 John Welch Viking GBr
4 Ken Russell I.T.P. GBr
5 George Lander Frejus GBr
6 Marcel Mouchette Nat.selectie Frankrijk
7 Clive Parker Dayton GBr
8 David Maxwell Glasgow United GBr
9 Les Wade Frejus GBr
10 Leslie Scales Dayton GBr
11 Louison Bobet Nat.selectie Frankrijk
12 Ian Steel Glasgow United GBr
13 Fausto Coppi Nat.selectie Italië
14 Alec Taylor Polhill CC GBr
15 Bernard Belaubre Nat.selectie Frankrijk
16 Gino Bartali Nat.selectie Italië
17 Ian Greenfield Edinburgh GBr
18 Stan Ockers Nat.selectie België
19 Gerrit Voorting Nat.selectie Nederland
20 Bevis Wood Preston Wheelers GBr
1949
1 Gino Bartali Bartali Italië
2 Louison Bobet Stella Frankrijk
3 Stan Ockers Garin België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Wim Van Est Garin Nederland
6 Fiorenzo Magni Wilier Italië
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Jean Robic Thomann Frankrijk
9 Rik Van Steenbergen Mercier België
10 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
11 Antonin Rolland Rhonson Frankrijk
12 Pasquale Fornara Legnano Italië
13 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
14 Lucien Teissiere Metropole Frankrijk
15 Ludwig Hormann Bauer BRD
16 Raymond Impanis Alcyon België
17 Bernardo Ruiz Peugeot Spanje
18 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
19 Knud Pedersen Carrara Denemarken
20 Siegfried Sternberg Derby Berlin DDR
1948
1 Louison Bobet Stella Frankrijk
2 Stan Ockers Garin België
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Lucien Teissiere Métropole Frankrijk
5 Jean Robic Genial Frankrijk
6 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
8 Fausto Coppi Bianchi Italië
9 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
10 Wim Van Est Willebrord Nederland
11 Rik Van Steenbergen Mercier België
12 Gino Bartali Legnano Italië
13 Bernardo Ruiz AgrisRadio Spanje
14 Raymond Impanis Alcyon België
15 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
16 Luciano Pezzi Arbos Italië
17 Vittorio Seghezzi Lygie Italië
18 Vincenzo Rossello Legnano Italië
19 Antonio Bevilacqua Atala Italië
20 Alex Close Libellula België 1947
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Jean Robic Nat.selectie Frankrijk
3 Rik Van Steenbergen Mercier België
4 Fausto Coppi Bianchi Italië
5 Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
6 Fiorenzo Magni Viscontea Italië
7 Stan Ockers Gr.Leeuw België
8 Gottfried Weilenmann Rico Zwitserland
9 Raymond Impanis Alcyon België
10 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
11 Ferdi Kubler Cilo Zwitserland
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Vincenzo Rossello Wilier Italië
14 Giovanni Epino Nat.selectie Italië
15 Gino Bartali Legnano Italië
16 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
17 Adolfo Deledda Rhonson Italië
18 Ernest Allemeersch Celta België
19 Antonio Bevilacqua Lygie Italië
20 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
1946
1 Louis Longo Arliguie Frankrijk
2 Fausto Coppi Bianchi Italië
3 Fiorenzo Magni Ricci Italië
4 Stan Ockers Metropole België
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Raymond Impanis Cureghem België
7 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
8 Louison Bobet Stella Frankrijk
9 Jean-Marie Goasmat Ray-Dunlop Frankrijk
10 Gino Bartali Legnano Italië
11 Antonio Bevilacqua Wilier Italië
12 Adolfo Deledda Rhonson Italië
13 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
14 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
15 Angelo Conterno Covolo Italië
16 Bim Diederich Helyett Luxemburg
17 Lucien Lazarides Urago Frankrijk
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Gottfried Weilenmann Tour de Suisse Zwitserland
20 Roberto Amadori Campari Italië
1945
1 Fausto Coppi Bianchi Italië
2 Louis Longo Arliguie Frankrijk
3 Stan Ockers Metropole België
4 Fiorenzo Magni Ricci Italië
5 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
6 Marcel Van De Vivere Vlaanderen België
7 Gino Bartali Legnano Italië
8 Helge-Heinr. Jacobsen Trumf Denemarken
9 Jesus Lorono Bizkaia Spanje
10 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
11 Angelo Conterno Covolo Italië
12 Louison Bobet Stella Frankrijk
13 Edouard Muller Nat.selectie Frankrijk
14 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
15 Gerrit Schulte Dilecta Nederland
16 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
17 Vittorio Seghezzi Nat.selectie Italië
18 Archibald Clark Nat.selectie Gr.Brit.
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Raphael Geminiani Clermont Frankrijk 1944
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Reg Braddick Broad Oak GBr
3 Arthur Hunt Broad Oak GBr
4 Oscar Moreton Solihull GBr
5 Alan Stokes V.C.Notts GBr
6 Jack O’Connor Broad Oak GBr
7 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
8 Cyril Cartwright Manchester GBr
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Len West Nat.selectie Gr.Brit.
14 Kenny Wood Broad Oak GBr
15 Juan Petris Nat.selectie Argentinië
16 Louis Longo Arliguie Frankrijk
17 Henri Aubry Mercier Frankrijk
18 Stan Ockers Metropole België
19 Frans De Coster Blauwput België
20 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland 15
1943
1 Reuben Firth Bronte Wh. GBr
2 Henri Aubry Mercier Frankrijk
3 Reg Braddick Broad Oak GBr
4 Arthur Hunt Broad Oak GBr
5 Oscar Moreton Solihull GBr
6 Alan Stokes V.C.Notts GBr
7 Jack O’Connor Broad Oak GBr
8 Bernardo Ruiz Nat.selectie Spanje
9 Jean Rey Nat.selectie Frankrijk
10 Dan Heap Warwickshire GBr
11 Doug Hartley Dukinfield GBr
12 Jim Perkins Ilkeston GBr
13 Kenny Wood Broad Oak GBr
14 Juan Petris Viscontea Argentinië
15 Louis Longo Arliguie Frankrijk
16 Stan Ockers Metropole België
17 Frans De Coster Nat.selectie België
18 Piet Den Rijer Nat.selectie Nederland
19 Lucien Acou Europe België
20 Albert Adam Nat.selectie België
1942
1 Louis Longo Nat.selectie Frankrijk
2 Fiorenzo Magni Nat.selectie Italië
3 Stan Ockers Antwerp BC België
4 Gerrit Schulte Nat.selectie Nederland
5 Knud Jacobsen Nat.selectie Denemarken
6 Gino Bartali Legnano Italië
7 Marcel Van De Vivere Nat.selectie België
8 Firmin Van Kerrebroeck Nat.selectie België
9 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
10 Frederyk Sorensen Nat.selectie Denemarken
11 Rik Van Steenbergen Nat.selectie België
12 Jose Serra Gil U.D.Sans Spanje
13 Oscar Plattner Nat.selectie Zwitserland
14 Eugene Gamard Nat.selectie Frankrijk
15 Antonio Gelabert Baleares Spanje
16 Vic Gibbons Brentwood GBr
17 Emile Idee Nat.selectie Frankrijk
18 Guy Lapebie R.Lapebie Frankrijk
19 Imperio Dos Santos Sporting Portugal
20 Ernest Naef Nat.selectie Zwitserland
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1941
1 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
2 Francisco Inacio Sporting Portugal
3 Ted Craddock Warwickshire GBr
4 Ernest Mills Addiscombe GBr
5 Leo Murray Finsbury GBr
6 Len Thorpe Barnet CC GBr
7 Billy Paul Addiscombe GBr
8 Bernard Weeks Clyde C.C. GBr
9 Alan Barker Warrington GBr
10 W.T. Hobday Rover GBr
11 Frank Granger Sorian RC GBr
12 Ronald Gunn Barnet CC GBr
13 A.C. Ellis CrouchHill GBr
14 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
15 Vince Taylor Clarion GBr
16 William Hutchinson Viking RC GBr
17 Vic Gibbons Brentwood GBr
18 Ron Kitching Yorkshire GBr
19 L.A. Turner Clyde C.C. GBr
20 William Cunion Coventry GBr
1940
1 Eddie Larkin Monckton GBr
2 Percy Stallard Wolverham. GBr
3 George Fleming Belle Vue GBr
4 Jack Fancourt Yorkshire GBr
5 Eddie Leece Lancashire GBr
6 F.H. Worthen Clarion GBr
7 Valery Van De Velde Nat.selectie
8 Frederick Pape Castelnau GBr
9 George Postlethwaite Nat.selectie Gr.Brit.
10 Jean Marechal Rochet Frankrijk
11 W.M. Maxfield R.A.F. GBr
12 Juul Lowagie Nat.selectie België
13 Benny Whitmore Wolverhampton GBr
14 Maurice Kallert Fr.Sport Frankrijk
15 Mark Richards Galena CC GBr
16 Jose Albuquerque Sporting Portugal
17 Adolfo Leoni Bianchi Italië
18 T.H. Dodd Sheffield GBr
19 G.C. Gichard Catford CC GBr
20 Aguiar Martins Nat.selectie Portugal
1939
1 Bill Ashby Belle Vue GBr
2 Jack Holmes Yorkshire GBr
3 Geoff Poole Yorkshire GBr
4 Trevor West Cwmcarn GBr
5 Norman Hey Bronte Wh. GBr
6 Bernard Rangeley Bronte Wh. GBr
7 Robert Fletcher Wolverhampton GBr
8 George Logan Vegetarian GBr
9 W.J. Austin Wolverhampton GBr
10 Bill Messer Marlboro GBr
11 John Manning Charlotte GBr
12 E.G. Guy Vegetarian GBr
13 Johnny Dickson Edinburgh GBr
14 Ken Swann Clarencour GBr
15 Harry Rosenberg Vegetarian GBr
16 G.N. Burgess Bronte Wh. GBr
17 Willy Livingstone Nat.selectie Ierland
18 James Purves Vegetarian GBr
19 A.J. Zenthon Westerley GBr
20 Donald Morrison GlasgowWh. GBr

Lees verder “Tour of Britain (voorheen Milk Race)”