Dauphiné Libéré

Dauphiné Libéré

2018
1.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer Italië
3.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
4.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
5.Emanuel Buchmann Bora-Hansgrohe Duitsland
6.Daniel Martin UAE-Emirates Ierland
7.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
8.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
9.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
10.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
11.Pierre Rolland Education First-Drapac Frankrijk
12.Valerio Conti UAE-Emirates Italië
13.Tsgabu Grmay Trek-Segafredo Ethiopië
14.Marc Soler Movistar Spanje
15.Warren Barguil Fortuneo-Samsic Frankrijk
16.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk
17.Michael Valgren Astana Denemarken
18.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
19.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
20.Peio Bilbao Astana Spanje
Lees verder “Dauphiné Libéré”

Wereldkampioenschap tijdrijden individueel (voorheen Grote Prijs der Naties)

Wereldkampioenschap tijdrijden individueel (voorheen Grote Prijs der Naties)

2017
1.Chris Froome Groot-Brittannië
2.Tom Dumoulin Nederland
3.Primoz Roglic Slovenië
4.Wilco Kelderman Nederland
5.Gianni Moscon Italië
6.Bob Jungels Luxemburg
7.Nicolas Roche Ierland
8.Tony Martin Duitsland
9.Ilnur Zakarin Rusland
10.Jonathan Castroviejo Spanje
11.Rohan Dennis Australië
12.Edvald Boasson Hagen Noorwegen
13.Nikias Arndt Duitsland
14.Nelson Oliveira Portugal
15.Stefan Kueng Zwitserland
16.Yves Lampaert België
17.Vasili Kiryienka Wit-Rusland
18.Tejay Van Garderen U.S.A.
19.Alexey Lutsenko Kazakstan
20.Gorka Izaguirre Spanje
Lees verder “Wereldkampioenschap tijdrijden individueel (voorheen Grote Prijs der Naties)”

BinckBank-Tour (voorheen Ronde van Nederland)

BinckBank-Tour (voorheen Ronde van Nederland)

2017
1.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
3.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
4.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
5.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
6.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
7.Tim Wellens Lotto-Soudal België
8.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
9.Jasha Sutterlin Movistar Duitsland
10.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
11.Jens Keukeleire Orica-Scott België
12.Edward Theuns Trek-Segafredo België
13.Pim Ligthart Roompot-Ned.Loterij Nederland
14.Dion Smith Wanty-Groupe Gobert Nieuw-Zeeland
15.Nils Pollit Katusha-Alpecin Duitsland
16.Stefan Kueng BMC-Tag Heuer Zwitserland
17.Petr Vakoc Quick Step Floors Slovakije
18.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac België
19.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
20.Enrico Gasparotto Bahrein-Merida Italië
Lees verder “BinckBank-Tour (voorheen Ronde van Nederland)”

Ronde van Zwitserland

Ronde van Zwitserland

2018
1.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
2.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
3.Richie Porte BMC-Tag Heuer Australië
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
6.Nairo Quintana Movistar Spanje
7.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
8.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
9.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
10.Jon Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
11.Jack Haig Mitchelton-Scott Australië
12.Tanel Kangert Astana Estland
13.Mikel Landa Movistar Spanje
14.Mathias Frank Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Tom Jelte Slagter Dimension Data Nederland
17.Jesper Hansen Astana Denemarken
18.Cyriel Gautier Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
20.Gregor Muhlberger Bora-Hansgrohe Oostenrijk

2017
1.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Fly Emirates Portugal
4.Jon Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
5.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer Italië
6.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
7.Mathias Frank Ag2r-La Mondiale Zwitserland
8.Peio Bilbao Astana Spanje
9.Marc Soler Movistar Spanje
10.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
11.Tao Geoghean Hart Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
12.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
13.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
14.Ondrej Cink Bahrain-Merida Tsjechië
15.Carlos Verona Orica-Scott Spanje
16.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
17.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
18.Tsgabu Grmay Bahrain-Merida Ethiopië
19.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
20.Michael Woods Cannondale-Drapac Canada
2016
1.Jon Izaguirre Movistar Spanje
2.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
3.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
4.Rui A. Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
5.Wilco Keldermann Lotto.nl-Jumbo Nederland
6.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
7.Simon Spilak Katusha Slovenië
8.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
9.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
10.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
11.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
12.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
13.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
14.Sander Armee Lotto-Soudal België
15.Andrew Talansky Cannondale U.S.A.
16.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Peter Stetina Trek-Segafredo U.S.A.
18.Natnael Berhane Dimension Data Eritrea
19.Michele Scarponi Astana Italië
20.Joseph Dombrowski Cannondale U.S.A.
2015
1.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
3.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
4.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
5.Simon Spilak Katusha Slovenië
6.Sergio Luis Henao Sky-21st Century Fox Colombië
7.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen
8.Sebastien Reichenbach IAM Cycling Zwitserland
9.Bob Jungels Trek Factory Racing Luxemburg
10.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
11.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
12.Daniel Moreno Katusha Spanje
13.Ben Hermans BMC Racing België
14.Kanstantsin Siutsou Sky-21st Century Fox Wit-Rusland
15.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
16.Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
17.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
18.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
19.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
20.Steve Morabito FDJ-Lapierre Zwitserland
2014
1.Bauke Mollema Belkin Nederland
2.Rui Alberto Costa Lampre-Merida Portugal
3.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
4.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
5.Tom Dumoulin Giant-Shimano Nederland
6.Cadel Evans BMC Racing Australië
7.Tony Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
8.Thibaut Pinot FDJ.fr Frankrijk
9.Steve Morabito BMC Racing Zwitserland
10.Laurens Ten Dam Belkin Nederland
11.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
12.Thomas Degand Wanty-Groupe Gobert België
13.Rafael Valls Lampre-Merida Spanje
14.Andre Cardoso Garmin-Sharp Portugal
15.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
16.Sergio Pardilla MTN-Qhubeka Spanje
17.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
18.Enrico Gasparotto Astana Italië
19.Louis Meintjes MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
20.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
2013
1.Bauke Mollema Blanco-Giant Nederland
2.Rui Alberto Costa Movistar Portugal
3.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
4.Simon Spilak Katusha Slovenië
5.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
6.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Tanel Kangert Astana Estland
8.Jean Christophe Peraud Agr2-La Mondiale Frankrijk
9.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
10.Thibaut Pinot FDJ-La Pierre Frankrijk
11.Andrey Amador Movistar Costa Rica
12.Maxime Monfort Radioshack-Leopard België
13.Maxime Bouet Agr2-La Mondiale Frankrijk
14.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië
15.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
16.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
17.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
18.Lars Peter Nordhaug Blanco-Giant Noorwegen
19.Nicolas Roche Saxo-Tinkoff Ierland
20.Moreno Moser Cannondale Italië
2012
1.Rui Alberto Faria da Costa Movistar Portugal
2.Frank Schleck Radioshack-Nissan Luxemburg
3.Roman Kreuziger Astana Tsjechië
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Robert Gesink Rabobank Nederland
7.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
8.Robert Kiserlovski Astana Croatië
9.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
10.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
11.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
12.Vladimir Gusev Katusha Rusland
13.Levy Leipheimer Omega Pharma-Quick Step U.S.A.
14.Tom Danielson Garmin-Barracuda U.S.A.
15.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
16.Jeremy Roy FDJ-Big Mat Frankrijk
17.Maxime Monfort Radioshack-Nissan België
18.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
19.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
20.Giampaolo Caruso Katusha Italië
2011
1.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
2.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
3.Jakob Fuglsang Leopard-Trek Denemarken
4.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
5.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
6.Maxime Monfort Leopard-Trek België
7.Bauke Mollema Rabobank Nederland
8.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
9.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
10.Levy Leipheimer Radioshack U.S.A.
11.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
12.Ryder Hesjedal Garmin-Cervelo Canada
13.Tejay Van Garderen HTC-Highroad U.S.A.
14.Linus Gerdemann Leopard-Trek Duitsland
15.Giampaolo Caruso Katusha Italië
16.Gorka Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Pablo Lastras Movistar Spanje
18.Gustav Erik Larsson Saxo Bank-Sungard Zweden
19.Christian Vandevelde Garmin-Cervelo U.S.A.
20.Johann Tschopp BMC-Racing Zwitserland
2010
1.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
2.Robert Gesink Rabobank Nederland
3.Lance Armstrong Radioshack U.S.A.
4.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
5.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
6.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
7.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
8.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
9.Matteo Carrara Vacansoleil Italië
10.Levy Leipheimer Radioshack U.S.A.
11.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
12.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
13.Maxime Monfort HTC-Columbia België
14.Carlos Barredo Quick Step Spanje
15.Stijn Devolder Quick Step België
16.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
17.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
18.Juan Jose Oroz Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
20.Bauke Mollema Rabobank Nederland
2009
1.Roman Kreuziger Liquigas Tsjechië
2.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
3.Tony Martin Columbia-High Road Duitsland
4.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
5.Andreas Kloden Astana Duitsland
6.Peter Velits Milram Slovakije
7.Maxime Monfort Columbia-High Road België
8.Georg Hincapie Columbia-High Road U.S.A.
9.Michael Albasini Columbia-High Road Zwitserland
10.Vladimir Karpets Katusha Rusland
11.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
12.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
13.Thomas Dekker Silence-Lotto Nederland
14.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
15.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
16.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
17.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
18.Eros Capecchi Fuji-Servetto Italië
19.Rui Alberto Costa Farai Caisse D`Epargne Portugal
20.Rein Taaramae Cofidis Estland
2008
1.Andreas Klöden Astana Duitsland
2.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
3.Kim Kirchen High Road Luxemburg
4.Christian Knees Team Milram Duitsland
5.Michael Albasini Liquigas Zwitserland
6.Sergei Ivanov Astana Rusland
7.Roman Kreuziger Liquigas Tsjechië
8.Andy Schleck Team CSC Luxemburg
9.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
10.Stijn Devolder Quickstep België
11.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
12.Thomas Lovkvist High Road Zweden
13.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
14.Jesus Del Nero Saunier Duval Spanje
15.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
16.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
18.Jens Voigt Team CSC Duitsland
19.Steve Morabito Astana Zwitserland
20.Marcus Fothen Gerolsteiner Duitsland
2007
1.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
2.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Stijn Devolder Discovery Channel België
5.Gilberto Simoni Saunier Duval-Prodir Italië
6.Matteo Carrara Unibet.Com Italië
7.Vladimir Gusev Discovery Channel Rusland
8.Hubert Dupont Ag2r-Prevoyance Frankrijk
9.Andreas Kloden Astana Duitsland
10.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
11.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
12.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
15.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
16.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
17.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland
18.Matthias Kessler Astana Duitsland
19.Wim Van Huffel Predictor-Lotto België
20.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
2006
1.Jorg Jaksche Team Wurth Duitsland
2.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
3.Giampaolo Caruso Team Wurth Italië
4.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
5.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië
6.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
7.Michael Boogerd Rabobank Nederland
8.Angel Vicioso Team Wurth Spanje
9.Koldo Gil Saunier Duval-Prodir Spanje
10.Linus Gerdemann T-Mobile Duitsland
11.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne-Balears Rusland
12.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
13.Alberto Contador Team Wurth Spanje
14.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
15.Steve Zampieri Phonak Zwitserland
16.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
17.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italië
18.Manuel Beltran Discovery Channel Spanje
19.Jan Ullrich T-Mobile Duitsland
20.Christian Vandevelde Team CSC V.S.A.
2005
1.Michael Rogers Quick Step Australia
2.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
3.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
4.Bradley McGee Francaise des Jeux Australia
5.Alexander Moos Phonak Zwitserland
6.Leonardo Piepoli Saunier Duval Italia
7.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
8.Daniel Atienza Cofidis Spanje
9.Koldo Gil Liberty Seguros Spanje
10.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
11.Jens Voigt Team CSC Duitsland
12.Unai Osa Illes Balears Spanje
13.Francesco Bellotti Credit Agricole Italia
14.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi Italia
15.Jan Ullrich T-Mobile Duitsland
16.Chris Horner Saunier Duval U.S.A.
17.Aitor Gonzalez Euskatel-Euskadi Spanje
18.Vladimri Goussev Team CSC Rusland
19.Patrick Sinkewitz Quick Step Duitsland
20.Francisco Vila Lampre-Caffita Spanje
2004
1.David Dario Cioni Fassa Bortolo Italia
2.Fabian Jeker Saunier Duval Zwitserland
3.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
4.Patrick Sinkewitz QuickStep‑Davitamon Duitsland
5.Francisco Vila Lampre Spanje
6.Steve Zampieri Caldirola‑Nobili Zwitserland
7.Alexander Moos Phonak Zwitserland
8.Bobby Julich Team CSC U.S.A.
9.Alexander Kolobnev Domina Vacanze Rusland
10.Axel Merckx Lotto‑Domo Belgium
11.Pavel Tonkov Caldirola‑Nobili Rusland
12.David Canada Saunier Duval Spanje
13.Georg Totschnig Gerolateiner Oostenrijk
14.Laszlo Bodrogi QuickStep‑Davitamon Hongarije
15.Evgueni Petrov Saeco Rusland
16.Andrey Kashechkin Credit Agricole Kazakstan
17.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
18.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
19.Rik Verbrugghe Lotto‑Domo Belgium
20.Jan Ullrich T‑Mobile Duitsland
2003
1.Oscar Pereiro Phonak Spanje
2.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
3.Alexandre Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
4.Alexander Moos Phonak Zwitserland
5.Patrick Sinkewitz QuickStep‑Davitamon Duitsland
6.Jan Ullrich Team Bianchi Duitsland
7.Giuseppe Guerini Deutsche Telekom Italia
8.Salvatore Commesso Saeco Italia
9.Tadej Valjavec Fassa Bortolo Slovenia
10.Marcus Zberg Phonak Zwitserland
11.Massimo Giunti Domina Vacanze Italia
12.Waldimir Belli Lampre Italia
13.Alexandre Kolobnev Domina Vacanze Rusland
14.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
15.Daniele Nardello Deutsche Telekom Italia
16.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
17.Bradley McGee Fdjeux.Com Australia
18.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
19.Serge Baguet Lotto‑Domo Belgium
20.Jurgen Van Goolen QuickStep‑Davitamon Belgium
2002
1.Gerhard Trampusch Mapei Quickstep Oostenrijk
2.Alexander Moos Phonak Zwitserland
3.Nicolas Fritsch La Française des Jeux Frankrijk
4.Pavel Tonkov Lampre Daikin Rusland
5.Mirko Celestino Saeco Italia
6.Kevin Livingstone Telekom V.S.A.
7.Enrico Cassani Domo Farm Frites Italia
8.Daniel Schnider Phonak Zwitserland
9.Juan Manuel Garate Lampre Daikin Spanje
10.Laszlo Bodrogi Mapei Quickstep Hongarije
11.Leon Van Bon Domo Farm Frites Nederland
12.Salvatore Commesso Saeco Italia
13.Pjotr Wadecki Domo Farm Frites Polen
14.Marco Serpellini Lampre Daikin Italia
15.Andrea Noe Mapei Quickstep Italia
16.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
17.Christian Charriere Phonak Zwitserland
18.Fred Rodriguez Domo Farm Frites V.S.A.
19.Karsten Kroon Rabobank Nederland
20.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
2001
1.Daniel Schnider La Française des Jeux Zwitserland
2.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italië
3.Martin Rittsel CSC-World Online Zweden
4.Christian Vandevelde US-Postal V.S.A.
5.Dimitri Konyshev Fassa Bortolo Rusland
6.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
7.Frédéric Guesdon La Française des Jeux Frankrijk
8.Gilberto Simoni Lampre-Daikin Italië
9.Udo Bölts Telekom Duitsland
10.René Jörgensen CSC-World Online Denemarken
11.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
12.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
13.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
14.Juan Manuel Garate Lampre-Daikin Spanje
15.Manuel Beltran Mapei Quickstep Spanje
16.Laurent Jalabert CSC-World Online Frankrijk
17.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
18.Uwe Straumann Phonak Zwitserland
19.Michael Blaudzun CSC-World Online Denemarken
20.Rolf Sörensen CSC-World Online Denemarken
2000
1.Gorazd Stangelj Liquigas Slovenië
2.Andrei Teteriuk Liquigas Kazakstan
3.Christian Trafelet Mephisto Zwitserland
4.Stefano Garzelli Mercatone Uno Italië
5.David Rusch Mephisto Zwitserland
6.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
7.Erik Dekker Rabobank Nederland
8.Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
9.David Loosli Seat Kona Zwitserland
10.Martin Elmiger Seat Kona Zwitserland
11.Jan Ullrich Telekom Duitsland
12.Aurélien Clerc Mephisto Zwitserland
13.Christian Wasmer Schaller Duitsland
14.Oscar Mason Mercatone Uno Italië
15.Vincent Bader Mephisto Zwitserland
16.Michael Boogerd Rabobank Nederland
17.Rafael Bayer Seat Kona Liechtenstein
18.Julien Vergères Festina Zwitserland
19.Marco Fincato Fassa Bortolo Italië
20.Giuseppe Guerini Telekom Italië
1999
1.Robert Hunter Lampre Zuid-Afrika
2.Francesco Casagrande Caldirola Italië
3.Maxim Smirnov Ballan Rusland
4.Salvatore Commesso Saeco Italië
5.Laurent Dufaux Saeco Zwitserland
6.Mirko Celestino Polti Italië
7.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
8.Gilberto Simoni Ballan Italië
9.Giuseppe Guerini Telekom Italië
10.Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
11.Sven Montgomery Post-Swiss Zwitserland
12.Roberto Sgambelluri Cantina Tollo Italië
13.Pavel Tonkov Mapei Rusland
14.Mikel Zarrabeitia O.N.C.E. Spanje
15.Davide Bramati Mapei Italië
16.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
17.Philip Buschor Post-Swiss Zwitserland
18.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
19.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
20.Marco Serpellini Lampre Italië
1998
1.Markus Zberg Post-Swiss Zwitserland
2.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
3.Stefano Garzelli Mercatone Uno Italië
4.Franz Hotz Post-Swiss Zwitserland
5.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
6.Francesco Casagrande Cofidis Italië
7.Davide Rebellin Polti Italië
8.Wladimir Belli Festina Italië
9.Roland Meier Cofidis Zwitserland
10.Peter Luttenberger Rabobank Oostenrijk
11.Bjarne Riis Telekom Denemarken
12.Leonardo Piepoli Saeco Italië
13.Jan Ullrich Telekom Duitsland
14.Niki Aebersold Post-Swiss Zwitserland
15.Felice Puttini Ros Mary Zwitserland
16.Pjotr Ugrumov Ballan Rusland
17.Felix Garcia Casas Festina Spanje
18.Philip Buschor Saeco Zwitserland
19.Stefano Cattai Ballan Italië
20.Amilcare Tronca Ballan Italië
1997
1.Jan Ullrich Telekom Duitsland
2.Oscar Camenzind Mapei-GB Zwitserland
3.Roland Meier Post-Swiss Zwitserland
4.Udo Bölts Telekom Duitsland
5.Beat Zberg Mercatone Uno Zwitserland
6.Stefano Garzelli Mercatone Uno Italië
7.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
8.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
9.Felix Garcia Casas Festina Spanje
10.Christophe Agnolutto Casino Frankrijk
11.Francesco Casagrande Saeco Italië
12.Danny Nelissen Rabobank Nederland
13.Philip Buschor Saeco Zwitserland
14.Sergei Gontsjar Aki-Safi Oekraïne
15.Alberto Elli Casino Italië
16.Rolf Aldag Telekom Duitsland
17.Felice Puttini Refin Zwitserland
18.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
19.Peter Luttenberger Rabobank Oostenrijk
20.Gianni Faresin Mapei-GB Italië
1996
1.Thomas Frischknecht Bleiker Zwitserland
2.Armin Meier PMU-Romand Zwitserland
3.Roland Meier PMU-Romand Zwitserland
4.Beat Zberg Carrera Zwitserland
5.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
6.Stefano Della Santa Mapei-GB Italië
7.Fabrizio Guidi Scrigno Italië
8.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
9.Peter Luttenberger Carrera Oostenrijk
10.Udo Bölts Telekom Duitsland
11.Jan Ullrich Telekom Duitsland
12.Ricardo Forconi Amore & Vita Italië
13.Mauro Bettin Refin Italië
14.Jan Svorada Panaria Tsjechië
15.Gianni Faresin Panaria Italië
16.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
17.Amilcare Tronca Scrigno Italië
18.Jo Planckaert Refin België
19.Pierre Bourquenoud PMU-Romand Zwitserland
20.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
1995
1.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
2.Wilfried Peeters Mapei-GB België
3.Beat Zberg Carrera Zwitserland
4.Davide Cassani MG-Technogym Italië
5.Neil Stephens O.N.C.E. Australië
6.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
7.Bobby Julich Motorola V.S.A.
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Felice Puttini Refin Zwitserland
10.Marco Pantani Carrera Italië
11.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
12.Rolf Aldag Telekom Duitsland
13.Heinz Imboden Refin Zwitserland
14.Jan Ullrich Telekom Duitsland
15.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
16.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
17.Axel Merckx Motorola België
18.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
19.Alvaro Mejia Motorola Colombia
20.Johan Bruyneel O.N.C.E. België
1994
1 Francis Moreau Gan Frankrijk
2 Heinz Imboden BresciaLat Zwitserland
3 Yogi Muller Mapei-Clas Zwitserland
4 Marco Saligari GB-MG Italië
5 Pascal Richard GB-MG Zwitserland
6 Vladimir Pulnikov Carrera Oekraïne
7 Flavio Giupponi BresciaLat Italië
8 Beat Zberg Carrera Zwitserland
9 Andreas Kappes Trident BRD
10 Olaf Ludwig Telekom BRD
11 Johan Bruyneel O.N.C.E. België
12 Etienne De Wilde Collstrop België
13 Alberto Elli GB-MG Italië
14 Adriano Baffi Mercatone Italië
15 Brian Holm Telekom Denemarken
16 Toni Rominger Mapei-Clas Zwitserland
17 Rolf Jaermann GB-MG Zwitserland
18 Gianluca Pierobon Amore&Vita Italië
19 Lance Armstrong Motorola VSA
20 Udo Bolts Telekom BRD
1993
1 Peter Pieters Jolly Nederland
2 Laurent Biondi Chazal Frankrijk
3 Erich Maechler Jolly Zwitserland
4 Rolf Sorensen Carrera Denemarken
5 Arno Kuttel Bleiker Zwitserland
6 Rolf Jaermann Ariostea Zwitserland
7 Beat Zberg Carrera Zwitserland
8 Pavel Tonkov Lampre Rusland
9 Dominique Bozzi Chazal Frankrijk
10 Davide Rebellin GB-MG Italië
11 Fernando Escartin Clas Spanje
12 Zenon Jaskula GB-MG Polen
13 Eddy Bouwmans Histor Nederland
14 Urs Freuler Bleiker Zwitserland
15 Dimitri Zhdanov Histor Rusland
16 Etienne De Wilde Telekom België
17 Marc Sergeant Histor België
18 Raul Alcala W.P. Mexico
19 Yogi Muller Clas Zwitserland
20 Guy Nulens Histor België
1992
1.Marc Sergeant Panasonic België
2.Beat Zberg Helvetia Zwitserland
3.Phil Anderson Motorola Australië
4.Eric Boyer Z-Lemond Frankrijk
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Gianni Bugno Gatorade Italië
7.Heinrich Trumheller Helvetia Duitsland
8.Rolf Aldag Helvetia Duitsland
9.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
10.Giorgio Furlan Ariostea Italië
11.Fabian Jeker Helvetia Zwitserland
12.Masatoshi Ichikawa Bleiker Japan
13.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
14.Pascal Richard Festina Zwitserland
15.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
16.Gilbert Glaus Raider Zwitserland
17.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
18.Rolf Järmann Ariostea Zwitserland
19.Urs Zimmermann Motorola Zwitserland
20.Urs Freuler Bleiker Zwitserland
1991
1.Phil Anderson Motorola Australië
2.Wim Van Eynde Lotto België
3.Paul Haghedoorn S.E.F.B. België
4.Laurent Dufaux Helvetia Zwitserland
5.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
6.Udo Bölts Telekom B.R.D.
7.Andrei Tchmil S.E.F.B. U.S.S.R.
8.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
9.Kai Hundertmark Histor B.R.D.
10.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
11.Jean-Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
12.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
13.Beat Zberg Helvetia Zwitserland
14.Luc Roosen Tulip België
15.Nathan Dahlberg Motorola Nieuw-Zeeland
16.Gilbert Glaus Pegasus Zwitserland
17.Gianluca Pierobon ZG-Mobili Italië
18.Robert Millar Z-Peugeot Groot-Brittannië
19.Brian Holm Histor Denemarken
20.Fabian Jeker Helvetia Zwitserland
1990
1.Dag-Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Frank Hoste Tulip België
3.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
4.Beat Breu Weinmann Zwitserland
5.Rudy Dhaenens P.D.M. België
6.Robert Millar “Z” G.B.
7.Sean Kelly P.D.M. Ierland
8.Atle Kvalsvoll “Z” Noorwegen
9.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
10.Dag-Erik Pedersen T.V.M. Noorwegen
11.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
12.Atle Pedersen P.D.M. Noorwegen
13.Fons De Wolf Tulip België
14.Phil Anderson T.V.M. Australië
15.Jos Haex Lotto België
16.Hartmut Bölts Stuttgart B.R.D.
17.Niki Rüttiman Helvetia Zwitserland
18.Alex Stieda 7-Eleven Canada
19.Bruno Bruyère Lotto België
20.Thomas Wegmüller Weinmann Zwitserland
1989
1.Gilbert Glaus Pegasus Zwitserland
2.Rolf Järmann Frank Zwitserland
3.Michel Dernies Domex België
4.Werner Stutz Frank Zwitserland
5.Steve Bauer Helvetia Canada
6.Johan Bruyneel S.E.F.B. België
7.Daniel Wyder Eurocar Zwitserland
8.Patrick Robeet Domex België
9.Abelardo Rondon Reynolds Colombia
10.Thomas Wegmüller Domex Zwitserland
11.Raul Alcala P.D.M. Mexico
12.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
13.Leonardo Sierra Eurocar Venezuela
14.Miguel Indurain Reynolds Spanje
15.Beat Breu Domex Zwitserland
16.Daniel Steiger Frank Zwitserland
17.Jorg Muller P.D.M. Zwitserland
18.Marco Vitali Atala Italië
19.Adri Van der Poel Domex Nederland
20.Felice Puttini Carrera Zwitserland
1988
1.Steve Bauer Weinmann Canada
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Rolf Jaermann Isotonic Zwitserland
4.Maurizio Fondriest Alfa Lum Italia
5.Gert‑Jan Theunisse P.D.M. Nederland
6.Stephane Joho Ariostea Zwitserland
7.Erik Van Lancker Panasonic Belgium
8.Acacio Da Silva Kas Portugal
9.Phil Anderson T.V.M. Australia
10.Jean‑Claude Leclercq Weinmann Frankrijk
11.Guido Winterberg Weinmann Zwitserland
12.Niki Ruttiman Weinmann Zwitserland
13.Helmut Wechselberger Malvor Oostenrijk
14.Arno Kuttel Gewiss Zwitserland
15.Daniel Gisiger Isotonic Zwitserland
16.Kjell Nilsson Ariostea Zweden
17.Peter Roes Lotto Belgium
18.Patrick Robeet Lotto Belgium
19.Franceco Cesarini Ariostea Italia
20.Mauro Gianetti Weinmann Zwitserland
1987
1 Masatoshi Ichikawa Hitachi Japan
2 Adriano Baffi Gis Italië
3 Claude Criquielion Hitachi België
4 Paul Haghedoorn Sigma België
5 Stefan Van Leeuwe S.E.F.B. België
6 Theo Appeldoorn Transvemij Nederland
7 Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
8 Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
9 Stephen Roche Carrera Ierland
10 Roman Hermann Superconfex Liechtenstein
11 Robert Millar Panasonic GBr
12 Etienne De Wilde Sigma België
13 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
14 Rik Van Slijcke Teveblad België
15 Yves Godimus S.E.F.B. België
16 Eric Vanderaerden Panasonic België
17 Guido Bontempi Carrera Italië
18 Sean Kelly Kas Ierland
19 Davide Cassani Carrera Italië
20 Urs Freuler Atala Zwitserland
1986
1.Jan Nevens Lotto België
2.Steve Bauer La Vie Claire Canada
3.Phil Anderson Panasonic Australië
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
6.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
7.Jean-Claude Leclercq Kas Frankrijk
8.Stephen Roche Carrera Ierland
9.Martin Earley Fagor Ierland
10.Roberto Dill-Bundi Malvor Zwitserland
11.Erik Breukink Panasonic Nederland
12.Eddy Schepers Carrera België
13.Erik Van Lancker Panasonic België
14.Mauro Gianetti Cilo Zwitserland
15.Dirk De Mol Hitachi België
16.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
17.Moreno Argentin Bianchi Italië
18.Stéphane Guay Reynolds Frankrijk
19.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
20.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
1985
1.Acacio da Silva Malvor Portugal
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Sean Kelly Skil Ierland
4.Niki Rüttiman La Vie Claire Zwitserland
5.Urs Freuler Atala Zwitserland
6.Guido Winterberg La Vie Claire Zwitserland
7.Beat Breu Carrera Zwitserland
8.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
9.Jorg Müller Skil Zwitserland
10.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
11.Enrico Pochini Dromedario Italië
12.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
13.Claude Criquielion Hitachi België
14.Jean-Claude Garde Skil Frankrijk
15.Roberto Pagnin Malvor Italië
16.Eric Vanderaerden Panasonic België
17.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
18.Johan Lammerts Panasonic Nederland
19.Silvano Ricco Dromedario Italië
20.Jacques Decrion Skil Frankrijk
1984
1.Angel Arroyo Reynolds Spanje
2.Tommi Prim Bianchi Zweden
3.Guy Gallopin Skil Frankrijk
4.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
5.Filip Vandenbrande Splendor België
6.Daniël Gisiger Atala Zwitserland
7.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
8.Phil Anderson Panasonic Australië
9.Acacio da Silva Malvor Portugal
10.Urs Zimmermann Cilo Zwitserland
11.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
12.Francesco Moser Gis Italië
13.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
14.Greg Lemond Renault V.S.A.
15.Kim Andersen Coop Denemarken
16.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
17.Gerrie Kneteman Europdecor Nederland
18.Marc Madiot Renault Frankrijk
19.Niki Rüttiman La Vie Claire Zwitserland
20.Jos Haex Europdecor België
1983
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
3.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
4.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
5.Peter Winnen Raleigh Nederland
6.Jostein Wilmann Eorotex Noorwegen
7.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8.Joaquim Agostinho Sem Portugal
9.Paul Wellens Eorotex België
10.Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
11.Gerard Veldscholten Raleigh Nederland
12.Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
13.Emiel Kerstens Beckers Nederland
14.Beat Breu Cilo Zwitserland
15.Stephen Roche Peugeot Ierland
16.Greg Lemond Renault V.S.A.
17.Mario Beccia Malvor Italië
18.Fons De Wolf Bianchi België
19.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
20.Acacio da Silva Eorotex Portugal
1982
1.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Raymond Martin Coop Frankrijk
4.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
5.Claudio Bortolotto Del Tongo Italië
6.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
7.Pascal Poisson Renault Frankrijk
8.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
9.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
10.Peter Winnen Capri Sonne Nederland
11.Stefan Mutter Puch Zwitserland
12.Moreno Argentin Sammontana Italië
13.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
14.Roberto Visentini Sammontana Italië
15.Wladimiro Panizza Gis Italië
16.Régis Clère Coop Frankrijk
17.Kim Andersen Coop Denemarken
18.Tommi Prim Bianchi Zweden
19.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
20.Czeslaw Lang Gis Polen
1981
1.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
2.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
3.Eddy Schepers Daf Trucks België
4.Peter Winnen Capri Sonne Nederland
5.Guy Nulens Daf Trucks België
6.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
7.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
8.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
9.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
10.Michel Pollentier Vermeer-Thijs België
11.Daniel Gisiger Cilo Zwitserland
12.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
13.Daniël Willems Capri Sonne België
14.Walter Passuello Gis Italië
15.Joseph Fuchs Cilo Zwitserland
16.Henk Lubberding Raleigh Nederland
17.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
18.Uli Sutter Cilo Zwitserland
19.Jan Bogaert Vermeer-Thijs België
20.Peter Kehl Kotter B.R.D.
1980
1.Daniël Willems IJsboerke België
2.Ad Wijnands Raleigh Nederland
3.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
4.Luciano Loro Zonca Italië
5.Lucien Van Impe Marc België
6.Johan Van De Velde Raleigh Nederland
7.Paul Wellens Raleigh België
8.Bernard Hinault Renault Frankrijk
9.Dieter Thurau Puch B.R.D.
10.Wilfried Wezemael Raleigh België
11.Knud Knudsen Bianchi Noorwegen
12.Gerhard Schönbacher Marc Oostenrijk
13.Sven-Ake Nilsson Splendor Zweden
14.Wladimiro Panizza Sanson Italië
15.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
16.Yvon Bertin Renault Frankrijk
17.Daniel Gisiger Miko Zwitserland
18.Silvano Contini Bianchi Italië
19.Robert Millar Peugeot G.B.
20.Raymond Martin Miko Frankrijk
1979
1.Gregor Braun Sanson B.R.D.
2.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
3.Osvaldo Bettoni Scic Italië
4.Stefan Mutter Raleigh Zwitserland
5.Alain Meslet Fiat Frankrijk
6.Jean-Luc Van Den Broucke La Redoute België
7.Daniel Gisiger Miko Zwitserland
8.Henk Lubberding Raleigh Nederland
9.Gody Schmutz Zonca Zwitserland
10.Bernard Hinault Renault Frankrijk
11.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
12.Frank Hoste Marc België
13.Beat Breu Cilo Zwitserland
14.Daniël Willems IJsboerke België
15.Erwin Lienhard Willora Zwitserland
16.Aad Van Den Hoek Raleigh Nederland
17.Bruno Wolfer Bianchi Zwitserland
18.Roger De Vlaeminck Sanson België
19.Patrick De Vos Splendor België
20.Francesco Moser Sanson Italië
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Uli Sutter Zonca Zwitserland
3.Mariano Martinez Renault Frankrijk
4.Carmelo Barone Fiorella Italië
5.Bruno Wolfer Fiorella Zwitserland
6.Bernt Johansson Fiorella Zweden
7.Joseph Fuchs Fiorella Zwitserland
8.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
9.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
10.Paul Wellens Raleigh België
11.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
12.Francisco Galdos Kas Spanje
13.Freddy Maertens Flandria België
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Gody Schmutz Zonca Zwitserland
16.Albert Zweifel Willora Zwitserland
17.Julian Andiano Kas Spanje
18.Erwin Lienhard Willora Zwitserland
19.Bernard Hinault Renault Frankrijk
20.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Uli Sutter Zonca Zwitserland
3.Mariano Martinez Flandria Frankrijk
4.José Martins Kas Portugal
5.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
6.Antonio Menendez Kas Spanje
7.Lucien Van Impe Lejeune België
8.Bert Pronk Raleigh Nederland
9.Juan Pujol Kas Spanje
10.Albert Zweifel S.R.B. Zwitserland
11.Dieter Thurau Raleigh Duitsland
12.Johan De Muynck Brooklyn België
13.Eddy Merckx Fiat België
14.Marcello Bergamo Zonca Italië
15.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
16.Joseph Bruyère Fiat België
17.Francisco Galdos Kas Spanje
18.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
19.Enrico Guadrini Zonca Italië
20.Faustino Fernandez Ovies Kas Spanje
1976
1.Roland Salm Zonca Zwitserland
2.Michel Pollentier Flandria België
3.Joseph Fuchs Super Ser Zwitserland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
6.Bert Pronk Raleigh Nederland
7.Uli Sutter Zonca Zwitserland
8.Felice Gimondi Bianchi Italië
9.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Ferdinand Julien Lejeune Frankrijk
12.Johan De Muynck Brooklyn België
13.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
14.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
15.José Pesarrodona Kas Spanje
16.José Martins Kas Portugal
17.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
18.Juan Pujol Kas Spanje
19.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Uli Sutter Zonca Zwitserland
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.René Leuenberger Filotex Zwitserland
5.Louis Pfenniger Zonca Zwitserland
6.Bert Pronk Raleigh Nederland
7.Walter Riccomi Scic Italië
8.André Dierickx Rokado België
9.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
10.Gabriele Mugnaini Filotex Italië
11.Ward Janssens Molteni België
12.Italo Zilioli Magniflex Italië
13.Alberto Caiumi Zonca Italië
14.Celestino Vercelli Scic Italië
15.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
16.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
17.Enrico Paolini Scic Italië
18.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
19.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
20.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
1974
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Gosta Pettersson Magniflex Zweden
3 Franco Bitossi Scic Italië
4 Jose Grande Kas Spanje
5 Louis Pfenniger Zonca Zwitserland
6 Santiago Lazcano Kas Spanje
7 Renato Laghi Scic Italië
8 Vicente Lopez Carril Kas Spanje
9 Joseph Bruyere Molteni België
10 Constantino Conti Zonca Italië
11 Gonzalo Aja Kas Spanje
12 Giovanni Battaglin Jolly Italië
13 Erich Spahn Zonca Zwitserland
14 Jose Antonio Gonzalez Linares Kas Spanje
15 Silvano Schiavon Magniflex Italië
16 Alessio Antonini Jolly Italië
17 Jose Antonio Ponton La Casera Spanje
18 Sandro Quintarelli Magniflex Italië
19 Giorgio Favaro Zonca Italië
20 Albert Zweifel Zonca Zwitserland
1973
1.Cees Bal Gan Nederland
2.Willy Teirlinck Sonolor België
3.Albert Zweifel Möbel Märki Zwitserland
4.Felice Gimondi Bianchi Italië
5.José Manuel Fuente Kas Spanje
6.Eddy Merckx Molteni België
7.Wladimiro Panizza G.B.C. Italië
8.Peter Frischknecht Möbel Märki Zwitserland
9.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
10.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
11.Willy Vanneste Sonolor België
12.Joseph Bruyère Molteni België
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
15.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
16.Santiago Lazcano Kas Spanje
17.Ferdinand Julien Gitane Frankrijk
18.Jacques Botherel Sonolor Frankrijk
19.Marc Lievens Molteni België
20.Alessio Peccolo G.B.C. Italië
1972
1 Louis Pfenniger Rokado Zwitserland
2 Fritz Wehrli Mobel Marki Zwitserland
3 Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
4 Michele Dancelli Scic Italië
5 Erich Spahn Mobel Marki Zwitserland
6 Joaquim Agostinho Magniflex Portugal
7 Silvano Schiavon G.B.C. Italië
8 Derek Harrison Raleigh GBr
9 Wilfried David Peugeot België
10 Donato Giuliani Filotex Italië
11 Mario Lanzafame G.B.C. Italië
12 Giovanni Cavalcanti Filotex Italië
13 Kurt Rub Goudsmit Zwitserland
14 Erwin Thalmann Mobel Marki Zwitserland
15 Ward Janssens Magniflex België
16 Enrico Maggioni G.B.C. Italië
17 Colin Lewis Holdsworth GBr
18 Mariano Martinez Magniflex Frankrijk
19 Enrico Paolini Scic Italië
20 Wim Schepers Rokado Nederland
1971
1.Roger De Vlaeminck Flandria België
2.Erwin Thalmann Möbel Märki Zwitserland
3.Jürg Schneider Möbel Märki Zwitserland
4.Ugo Colombo Filotex Italië
5.Georges Pintens Magniflex België
6.Louis Pfenniger Möbel Märki Zwitserland
7.André Poppe Magniflex België
8.Willy Vanneste Flandria België
9.Franco Bitossi Filotex Italië
10.Kurt Rub Möbel Märki Zwitserland
11.Bernard Vifian Möbel Märki Zwitserland
12.Giovanni Cavalcanti Filotex Italië
13.Albert Fritz Möbel Märki Duitsland
14.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
15.Ward Janssens Magniflex België
16.Willy De Geest Magniflex België
17.Gerben Karsten Goudsmit-Hoff Nederland
18.Renato Laghi Filotex Italië
19.Wim Schepers Goudsmit-Hoff Nederland
20.Arnaldo Caverzasi Filotex Italië
1970
1.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
2.Arie Den Hartog Caballero Nederland
3.Roberto Poggiali Salvarani Italië
4.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
5.Primo Mori Salvarani Italië
6.Franco Bitossi Filotex Italië
7.Ugo Colombo Filotex Italië
8.Kurt Rub Zimba Zwitserland
9.Felice Gimondi Salvarani Italië
10.Bernard Vifian Bonanza Zwitserland
11.Wladimiro Panizza Salvarani Italië
12.Giovanni Cavalcanti Salvarani Italië
13.Michel Coulon Flandria België
14.Rudi Altig G.B.C. B.R.D.
15.Karl-Heinz Kunde Batavus B.R.D.
16.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
17.Noël Van Clooster Hertekamp België
18.Albert Fritz Bonanza B.R.D.
19.Willy De Geest Hertekamp België
20.Ernie De Blaere Hertekamp België
1969
1.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
2.Gregorio San Miguel Kas Spanje
3.Vittorio Adorni Scic Italië
4.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
5.Bernard Vifian Frimatic Zwitserland
6.Wilfried David Flandria België
7.Joaquim Galera Fagor Spanje
8.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
9.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
10.Herman Van Springel Mann België
11.Willy Vanneste Mann België
12.Jan Janssen Bic Nederland
13.Paul Gutty Frimatic Frankrijk
14.Eduardo Castello Kas Spanje
15.Emilio Casalini Scic Italië
16.Attilio Benfatto Scic Italië
17.Derek Harrison Frimatic Gr.Brit.
18.Mariano Diaz Fagor Spanje
19.Lucien Aimar Bic Frankrijk
20.Luis Pedro Santamarina Fagor Spanje
1968
1.Gregorio San Miguel Kas Spanje
2.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
3.Robert Hagmann Frimatic Zwitserland
4.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
5.Herman Van Springel Mann België
6.Luis Otano Fagor Spanje
7.Tony Houbrechts Flandria België
8.José Perez-Frances Kas Spanje
9.Rolf Maurer Zimba Zwitserland
10.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
11.Karl-Heinz Kunde Batavus B.R.D.
12.Georges Pintens Mann België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Carlos Echevarria Kas Spanje
15.Antonio Gomez del Moral Kas Spanje
16.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
17.Mariano Diaz Fagor Spanje
18.André Poppe Mann België
19.Domingo Perurena Fagor Spanje
20.Daniël Van Rijckeghem Mann België
1967
1.Hans Junkermann Torpedo B.R.D.
2.Cees Haast Televizier Nederland
3.Armand Desmet Flandria België
4.Mario Anni Molteni Italië
5.Gianni Motta Molteni Italië
6.Rolf Maurer Filotex Zwitserland
7.Luis Pedro Santamarina Fagor Spanje
8.José Errandonea Fagor Spanje
9.André Messelis Flandria België
10.Peter Post Willem II Nederland
11.Giuseppe Fezzardi Molteni Italië
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Alberto Della Torre Filotex Italië
14.José Lopez Rodriguez Fagor Spanje
15.Daniël Van Rijckeghem Mann België
16.Tommaso De Pra Molteni Italië
17.Jan Tummers Willem II Nederland
18.Gerben Karstens Televizier Nederland
19.Rudolf Hauser Tigra Zwitserland
20.Dieter Puschel Torpedo B.R.D.
1966
1.Barry Hooban Mercier G.B.
2.Bill Bilsland Peugeot G.B.
3.Rik Van Looy Solo België
4.Italo Zilioli Salvarani Italië
5.Willy Planckaert Smiths België
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Eddy Schutz Smiths Luxemburg
8.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
9.Arie den Hartog Ford Nederland
10.Paul Zollinger Tigra Zwitserland
11.Louis Pfenniger Tigra Zwitserland
12.Felice Gimondi Salvarani Italië
13.Rolf Wolfshol Mercier B.R.D.
14.Jan Janssen Pelforth Nederland
15.Jos Van der Vleuten Televizier Nederland
16.Herman Van Springel Mann België
17.Guido Reybroeck Smiths België
18.Georges Van den Berghen Smiths België
19.Karl-Heinz Kunde Peugeot B.R.D.
20.Luciano Armani Salvarani Italië
1965
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Jos Huysmans Mann België
3.Walter Boucquet Romeo België
4.Marcello Mugnaini Lygie Italië
5.Ugo Colombo Filotex Italië
6.Freddy Rüegg Zimba Zwitserland
7.Guido Carlesi Gazzola Italië
8.Herman Van Springel Mann België
9.Dieter Wiedemann Torpedo B.R.D.
10.Marino Fontana Lygie Italië
11.Enzo Moser Lygie Italië
12.Maurice Iziers Frimatic Frankrijk
13.André Messelis Mann België
14.Karl Brand Tigra Zwitserland
15.Aldo Moser Lygie Italië
16.Romain Van Wijnsberghe Romeo België
17.Willi Henzi Filotex Zwitserland
18.Vittorio Chiarini Filotex Italië
19.Jan Hugens Torpedo Nederland
20.John Van Tongerloo Romeo België
1964
1.Rolf Maurer Cynar Zwitserland
2.Franco Balmanion Cynar Italië
3.Italo Zilioli Carpano Italië
4.Vendramino Bariviera Carpano Italië
5.Werner Weber Cynar Zwitserland
6.Martin Colmenarejo Ignis Spanje
7.Huib Zilverberg Romeo Nederland
8.Robert Hagmann Tigra Zwitserland
9.Giuseppe Fezzardi Ignis Italië
10.René Bingelli Mondia Zwitserland
11.Antonio Gomez del Moral Ignis Spanje
12.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
13.Germano Barale Carpano Italië
14.Vittorio Casati Carpano Italië
15.Giovanni Bettinelli Ignis Italië
16.Diego Ronchini Cynar Italië
17.Freddy Rüegg Zimba Zwitserland
18.Cees Haast Televizier Nederland
19.Kurt Gimmi Mondia Zwitserland
20.Freddy Dubach Zimba Zwitserland
1963
1.Kurt Gimmi Bertin Zwitserland
2.Werner Weber Cynar Zwitserland
3.Ernesto Bono San Pellegrino Italië
4.Martin Colmenarejo Faema-Flandria Spanje
5.Giuseppe Fezzardi Ignis Italië
6.Rolf Maurer Bertin Zwitserland
7.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
8.Alberto Marzaioli San Pellegrino Italië
9.Armand Desmet Faema-Flandria België
10.Italo Zilioli Carpano Italië
11.Robert Hagmann San Pellegrino Zwitserland
12.Klaus Bugdahl Torpedo B.R.D.
13.Hans Schmidiger Bertin Zwitserland
14.René Binggelli Cynar Zwitserland
15.Lambert Van Der Ven Theugels Nederland
16.Aldo Moser San Pellegrino Italië
17.Italo Mazzacurati Ignis Italië
18.Romeo Venturelli Ignis Italië
19.Jaap Kersten Theugels Nederland
20.Georges Vandenberghe Faema-Flandria België
1962
1.Marino Fontana San Pellegrino Italië
2.Pierre Polo Liberia Frankrijk
3.Hans Junkermann Torpedo B.R.D.
4.Franco Balmanion Cynar Italië
5.Gilbert De Smet Carpano België
6.Kurt Gimmi Carpano Zwitserland
7.Jean Luisier Liberia Zwitserland
8.Aldo Moser San Pellegrino Italië
9.Juan Campillo Margnat Spanje
10.Jan Hugens Locomotief Nederland
11.Rolf Graf Carpano Zwitserland
12.Giuseppe Fezzardi San Pellegrino Italië
13.Rolf Maurer Liberia Zwitserland
14.Enzo Moser San Pellegrino Italië
15.Freddy Rüegg Liberia Zwitserland
16.Martin Van Den Borgh Locomotief Nederland
17.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
18.Jos Vloeberghs Mann België
19.Petrus Oellibrandt Mann België
20.Victor Desmet Mann België
1961
1.Wim Van Est Liberia Nederland
2.Sylvain Henckaerts Torpedo België
3.Emiel Daems Philco België
4.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
5.Ab Van Egmond Liberia Nederland
6.Rolf Wolfshol St.Raphael Duitsland
7.Willy Flück Feru Zwitserland
8.Silvano Ciampi Philco Italië
9.Marcello Camillo Liberia Frankrijk
10.Georges Mortiers Philco België
11.Henri Anglade Liberia Frankrijk
12.Aldo Bolzan Gazzola Luxemburg
13.Jean Milesi Liberia Frankrijk
14.Gérard Thiélin St.Raphael Frankrijk
15.Erwin Lutz Mondia Zwitserland
16.Giovanni Verucchi Philco Italië
17.Brian Robinson St.Raphael Gr.Brit.
18.Jean-Pierre Schmitz Gazzola Luxemburg
19.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
20.Ottavio Cogliatti Philco Italië
1960
1.Robert Van Thournout Wiel’s-Flandria België
2.René Strehler Wiel’s-Flandria Zwitserland
3.Freddy Rüegg Mittelholzer Zwitserland
4.Rolf Maurer Tigra Zwitserland
5.Kurt Gimmi Carpano Zwitserland
6.Attilio Moresi Mondia Zwitserland
7.Erwin Lutz Tigra Zwitserland
8.Victor Sutton Liberia Gr.Brit.
9.Marcel Blavier Wiel’s-Flandria België
10.Jozef Lahaye Sinalco Nederland
11.Peppino Dante Ignis Italië
12.Henri Epalle Liberia Frankrijk
13.Jean Selic Liberia Frankrijk
14.Ezio Pizzoglio Carpano Italië
15.Aristide Tarri Liberia Frankrijk
16.Stefano Gaggero Carpano Italië
17.Rolf Graf Tigra Zwitserland
18.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
19.Max Schellenberg Wiel’s-Flandria Zwitserland
20.Lucien De Munster wiel’s-Flandria België
1959
1.Hein Van Breenen Locomotief Nederland
2.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
3.Nino Defilippis Carpano Italië
4.Gerrit Voorting Locomotief Nederland
5.Hans Hollenstein Feru Zwitserland
6.Hans Junkermann Feru B.R.D.
7.Angelo Conterno Carpano Italië
8.Kurt Gimmi Condor Zwitserland
9.Anton Graeser Tigra Zwitserland
10.Jean Dotto Liberia Frankrijk
11.Henri Anglade Liberia Frankrijk
12.Federico Bahamontes Condor Spanje
13.René Marigil Licor 43 Spanje
14.Giorgio Tinazzi Mondia Italië
15.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
16.Friedhelm Fischerkeller Feru B.R.D.
17.Martin Van Den Borgh Locomotief Nederland
18.Jean-Claude Gret Condor Zwitserland
19.Freddy Rüegg Tigra Zwitserland
20.Heinz Graf Condor Zwitserland
1958
1.Anton Graeser Condor Zwitserland
2.Hans Junkermann Feru B.R.D.
3.Pasquale Fornara Cilo Italië
4.Nino Defilippis Carpano Italië
5.Nino Catalano Allegro Italië
6.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
7.Richard Van Genechten Elvé België
8.Hans Hollenstein Allegro Zwitserland
9.Kurt Gimmi Condor Zwitserland
10.Dis Keteleer Carpano België
11.Marcel Janssens Elvé België
12.Giorgio Menini San Pellegrino Italië
13.Adriano De Gasperi Cilo Zwitserland
14.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
15.Rino Benedetti Allegro Italië
16.Silvestro La Cioppa San Pellegrino Italië
17.Angelo Conterno Carpano Italië
18.Carlo Azzini San Pellegrino Italië
19.Bruno Modenese Lorraine Italië
20.Adolf Christian Carpano Oostenrijk
1957
1.Fritz Schär Vivi Cola Zwitserland
2.Carlo Clerici Urago Zwitserland
3.Lothar Friedrich Torpedo Saarland
4.Michel Llorca Vivi Cola Frankrijk
5.Kay Allan Olsen Urago Denemarken
6.Aurelio Cestari Ignis Italië
7.Roger Declercq Peugeot België
8.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
9.Colombo Cassano Carpano Italië
10.Michele Gismondi Carpano Italië
11.Pasquale Fornara Ignis Italië
12.Edgard Sorgeloos Peugeot België
13.Attilio Moresi Mondia Zwitserland
14.Hilaire Couvreur Peugeot België
15.Nino Assirelli Ignis Italië
16.Adolf Christian Carpano Oostenrijk
17.Désiré Keteleer Carpano België
18.Stefano Gaggero Carpano Italië
19.Aloïs Lampert Mondia Lichtenstein
20.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
1956
1.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
2.Stan Ockers Elvé België
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Ferdi Kübler Condor Zwitserland
5.Carlo Clerici Mondia Zwitserland
6.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
7.Pasquale Fornara Cilo Italië
8.Fritz Schaer Mondia Zwitserland
9.Wies Van Dongen Eroba Nederland
10.Oscar Becker Mondia B.R.D.
11.Cipriano Ciancola Legnano Italië
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gino Guerrini Legnano Italië
15.Giuseppe Cainero Ganna Italië
16.Miguel Bover Guerra Spanje
17.Heinz Graf Condor Zwitserland
18.Jef Planckaert Guerra België
19.Albert Bouvet Mercier Frankrijk
20.René Strehler Mondia Zwitserland
1955
1.Guido Boni Arbos Italië
2.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
3.Fritz Schär Mondia Zwitserland
4.Carlo Clerici Faema Zwitserland
5.Raymond Reisser Condor Frankrijk
6.Hugo Koblet Faema Zwitserland
7.Stan Ockers Elvé België
8.Jean Brankart Elvé België
9.Max Schellenberg Faema Zwitserland
10.José Serra Feru Spanje
11.Arrigo Padovan Juvela Italië
12.Marcel Huber Tebag Zwitserland
13.Jan Nolten Locomotief Nederland
14.Antonio Gelabert Feru Spanje
15.René Strehler Faema Zwitserland
16.Otto Meili Tigra Zwitserland
17.Remo Pianezzi Leo Zwitserland
18.Wim Van Est Locomotief Nederland
19.Marcel Ernzer Mondia Luxemburg
20.Livio Isotti Legnano Italië
1954
1.Agostino Coletto Fréjus Italië
2.Giancarlo Astrua Atala Italië
3.Andrea Carrea Bianchi Italië
4.Luciano Pezzi Arbos Italië
5.Günther Pankoke Torpedo Duitsland
6.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
7.Bruno Monti Arbos Italië
8.Fausto Coppi Bianchi Italië
9.Jan Adriaenssens Peugeot België
10.Marcel Huber Condor Zwitserland
11.Primo Volpi Arbos Italië
12.Gilbert Vermote Peugeot België
13.Armin Russenberger Allegro Zwitserland
14.Walter Serena Bottecchia Italië
15.Jos Plas Peugeot België
16.Miguel Poblet Atala Spanje
17.Mauro Gianneschi Arbos Italië
18.Hans Hollenstein Cilo Zwitserland
19.Michele Gismondi Bianchi Italië
20.Odino Baldarelli Arbos Italië
1953
1 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
2 Martin Metzger Cilo Zwitserland
3 Hugo Koblet Cilo Zwitserland
4 Carlo Clerici Condor Zwitserland
5 Nino Defilippis Tigra Italië
6 Danilo Barozzi Allegro Italië
7 Pasquale Fornara Cilo Italië
8 Donato Zampini Feru Italië
9 Marcel Huber Tigra Zwitserland
10 Giuseppe Cerami Allegro Italië
11 Rene Privat Peugeot Frankrijk
12 Franco Franchi Bottecchia Italië
13 Francois Chevalley Alpa Zwitserland
14 Jean De Gribaldy Schlegel Frankrijk
15 Rolf Graf Tebag Zwitserland
16 Walter Zehnder Allegro Zwitserland
17 Arrigo Padovan Allegro Italië
18 Giuseppe Buratti Feru Italië
19 Remo Pianezzi Cilo Zwitserland
20 Armin Russenberger Delphin Zwitserland
1952
1 Carlo Clerici Condor Zwitserland
2 Hans Sommer Condor Zwitserland
3 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
4 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
5 Emilio Croci-Torti Tebag Zwitserland
6 Walter Reiser Mondia Zwitserland
7 Pasquale Fornara Cilo Italië
8 Carlo Lafranchi Tigra Zwitserland
9 Jean Goldschmit Tebag Luxemburg
10 Martin Metzger Cilo Zwitserland
11 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
12 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
13 Marcel De Mulder Allegro België
14 Pietro Giudici Tigra Italië
15 Francois Chevalley Peugeot Zwitserland
16 André Brulé Colomb Frankrijk
17 Ugo Fondelli Condor Italië
18 Eugen Kamber Mondia Zwitserland
19 Attilio Lambertini Tebag Italië
20 Alex Close Allegro België
1951
1.Emilio Rodriguez Splendid Spanje
2.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
3.José Serra Splendid Spanje
4.Bernardo Ruiz Splendid Spanje
5.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
6.Henri Kass Alcyon Luxemburg
7.Alfredo Martini Ganna Italië
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Vittorio Rossello Allegro Italië
10.Bruno Pasquini Ganna Italië
11.Jean Kirchen Alcyon Luxemburg
12.Dino Rossi Allegro Italië
13.Pasquale Fornara Allegro Italië
14.Vincenzo Rossello Allegro Italië
15.Martin Metzger La Perle Zwitserland
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
18.Antonio Gelabert Splendid Spanje
19.Bim Diederich Garin Luxemburg
20.Walter Reiser Mondia Zwitserland
1950
1 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
2 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
3 Hugo Koblet Cilo Zwitserland
4 Jean Goldschmit Tebag Luxemburg
5 Aldo Ronconi Cilo Italië
6 Jean Kirchen Stoll Rad Luxemburg
7 Bruno Pasquini Tebag Italië
8 Ward Van Ende Peugeot België
9 Martin Metzger Condor Zwitserland
10 Armando Barducci Tebag Italië
11 Pasquale Fornara Cilo Italië
12 Emilio Croci-Torti Allegro Zwitserland
13 Danilo Barozzi Allegro Italië
14 Armando Peverelli Tebag Italië
15 Ward Van Dijck Allegro België
16 Elias Walckiers Allegro België
17 Matthias Pfannenmuller Stoll Rad Duitsland
18 Giovanni Rossi Allegro Zwitserland
19 Fritz Zbinden Allegro Zwitserland
20 Ernst Stettler Mondia Zwitserland
1949
1 Robert Lang Cilo Zwitserland
2 Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
3 Marcel Bareth Arliguie Frankrijk
4 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
5 Bernard Bouvard Arliguie Frankrijk
6 Jef Janssen Heimann Nederland
7 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
8 Ernst Stettler Mondia Zwitserland
9 Andre Brule Cilo Frankrijk
10 Danilo Barozzi Cimatti Italië
11 Roger De Corte Feru België
12 Nello Sforacchi Viscontea Frankrijk
13 Fritz Zbinden Allegro Zwitserland
14 Vittorio Rossello Allegro Italië
15 Marcel Ernzer Stoll Rad Luxemburg
16 Edward Peeters Mondia België
17 Aldo Ronconi Viscontea Italië
18 Ezio Cecchi Cimatti Italië
19 Ugo Fondelli Viscontea Italië
20 Ahmed Kebaili Feru Algerije
1948
1 Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
2 Robert Lang Cilo Zwitserland
3 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
4 Giulio Bresci Wilier Italië
5 Hans Sommer Cilo Zwitserland
6 Jean Robic Génial Frankrijk
7 Jean Kirchen Rochet Luxemburg
8 Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
9 Armando Peverelli Atala Italië
10 Alfredo Martini Wilier Italië
11 Jean Goldschmit Garin Luxemburg
12 Hugo Koblet Tebag Zwitserland
13 Fermo Camellini Riva Sport Italië
14 Walter Diggelmann Amberg Zwitserland
15 Angelo Menon Benotto Italië
16 Pierre Brambilla Métropole Frankrijk
17 Mathias Clemens Garin Luxemburg
18 Robert Bonnaventure La Perle Frankrijk
19 Apo Lazarides France Sport Frankrijk
20 Luigi Casola Cimatti Italië
1947
1 Sylveer Maes Mercier België
2 Roland Fantini Mondia Zwitserland
3 Giulio Bresci Welter Italië
4 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
5 Robert Lang Cilo Zwitserland
6 Jean Kirchen Rochet Luxemburg
7 Gino Bartali Legnano Italië
8 Stan Ockers Gr.Leeuw België
9 Fausto Coppi Bianchi Italië
10 Bruno Pasquini Legnano Italië
11 Walter Diggelmann Allegro Zwitserland
12 Prosper Depredomme Garin België
13 Jacques Geus Rochet België
14 Jean Goldschmit Paloma Luxemburg
15 Ernst Stettler Mondia Zwitserland
16 Georges Aeschlimann Olmo Zwitserland
17 Marcel Dupont Rochet België
18 Bim Diederich Garin Luxemburg
19 Charles Guyot Cilo Zwitserland
20 Desire Keteleer Wolf België
1946
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Josef Wagner Condor Zwitserland
3 Aldo Ronconi Legnano Italië
4 Rene Vietto Fr.Sport Frankrijk
5 Norbert Callens A.Magne België
6 Jan Engels Alcyon België
7 Julian Berrendero Galindo Spanje
8 Ernest Naef Mondia Zwitserland
9 Robert Lang Allegro Zwitserland
10 Willy Kern Tour de Suisse Zwitserland
11 Fermin Trueba Perez Galindo Spanje
12 Leo Weilenmann Tour de Suisse Zwitserland
13 Bruno Pasquini Legnano Italië
14 Kurt Zaugg Allegro Zwitserland
15 Miguel Gual Galindo Spanje
16 Werner Buchwalder Mondia Zwitserland
17 Stefan Peterhans Allegro Zwitserland
18 Pietro Tarchini Allegro Zwitserland
19 Hans Knecht Cilo Zwitserland
20 Maurice Van Herzele Cilo België

1945
1.Fiorenzo Magni Italië
2.Gino Bartali Italië
3.Gaston Dupuy Frankrijk
4.Fritz Schär Zwitserland
5.Andrea Carrea Italië
6.Gerrit Voorting Nederland
7.Roger Walkowiak Frankrijk
8.Roger Creton Frankrijk
9.Camille Cleramboscq Frankrijk
10.Roger Dequesne Frankrijk
11.Joseph Morvan Frankrijk
12.Karel Van Dormael België
13.Jean Erussard Frankrijk
14.Rik Van Steenbergen België
15.Ferdi Kübler Zwitserland
16.Alexandre Sowa Polen
17.Jacques Renaud Frankrijk
18.Fausto Coppi Italië
19.Briek Schotte België
20.Gerrit Schulte Nederland
1944
1 Ferdi Kubler Egli Zwitserland
2 Emilio Croci-Torti Tebag Zwitserland
3 Hans Sommer Cilo Zwitserland
4 Robert Lang Allegro Zwitserland
5 Hugo Koblet Amberg Zwitserland
6 Charles Guyot Cilo Zwitserland
7 Jean Goldschmit Rochet Luxemburg
8 Robert Oubron Garin Frankrijk
9 Mathias Clemens Wanderer Luxemburg
10 Giulio Bresci Taddei Italië
11 Jan Lambrichs Helyett Nederland
12 Jef Janssen Centauro Nederland
13 Hans Lanz Mondia Zwitserland
14 Gottfried Weilenmann Rico Zwitserland
15 Aldo Baito Gerbi Italië
16 Bernardo Ruiz U.D.Sans Spanje
17 Pietro Tarchini Allegro Zwitserland
18 Huub Sijen Helyett Nederland
19 Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
20 Frans Van Der Zande Magneet Nederland

Lees verder “Ronde van Zwitserland”

Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)

Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)

2017
1.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
2.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
3.Brent Bookwalter BMC-Tag Heuer U.S.A.
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Vegaerd Stake Laengen UAE-Fly Emirates Noorwegen
6.Tao Geoghegan Hart Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
8.Lachlan Morton Dimension Data Australië
9.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
10.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
12.Maximilian Schachmann Quick Step Floors Duitsland
13.Samuel Sanchez BMC-Tag Heuer Spanje
14.Janier Acevedo United Healthcare Colombië
15.Andrew Talansky Cannondale-Drapac U.S.A.
16.Tiago Machado Katusha-Alpecin Portugal
17.Michael Schaer BMC-Tag Heuer Zwitserland
18.Pawel Poljanski Bora-Hansgrohe Polen
19.Jhonatan Restrepo Katusha-Alpecin Colombië
20.Stephane Rossetto Cofidis Frankrijk

2016
1.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
2.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
3.Lawson Craddock Cannondale U.S.A.
4.Jurgen Van Den Broeck Katusha België
5.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
6.Rohan Dennis BMC Racing Australië
7.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
8.Andrew Talansky Cannondale U.S.A.
9.Neilson Powless Axeon-Hagens Berman U.S.A.
10.Rob Britton Rally Cycling Canada
11.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
12.Laurens Ten Dam Giant-Alpecin Nederland
13.Peter Stetina Trek-Segafredo U.S.A.
14.Janez Brajkovic United Healthcare Slovenië
15.Tao Geoghegan Hart Axeon-Hagens Berman Groot-Brittannië
16.Daniel Jaramillo United Healthcare Colombië
17.Ruben Guerreiro Axeon-Hagens Berman Portugal
18.Robin Carpenter Holowesko-Citadel U.S.A.
19.Greg Van Avermaet BMC Racing België
20.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
2015
1.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
2.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
3.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
5.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
6.Riccardo Zoidl Trek Factory Racing Oostenrijk
7.Ben Hermans BMC Racing België
8.Joseph Dombrowski Cannondale-Garmin U.S.A.
9.Lachlan Norris Drapac Australië
10.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
11.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
12.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
13.Benjamin King Cannondale-Garmin U.S.A.
14.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
15.Tao Geoghegan Hart Axeon Groot-Brittannië
16.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
17.Rob Britton Smartstop Canada
18.Dion Smith Hincapie Sportswear Nieuw-Zeeland
19.Christian Knees Sky-21st Century Fox Duitsland
20.Lawson Craddock Giant-Alpecin U.S.A.
2014
1.Bradley Wiggins Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Tiago Machado Netapp-Endura Portugal
3.Adam Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
4.Laurens Ten Dam Belkin Nederland
5.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
6.Rohan Dennis Garmin-Sharp Australië
7.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
8.David De La Cruz Netapp-Endura Spanje
9.Peter Stetina BMC Racing U.S.A.
10.Daan Olivier Giant-Shimano Nederland
11.Matt Busche Trek Factory Racing U.S.A.
12.Janier Acevedo Garmin-Sharp Colombië
13.Kristjan Koren Cannondale Slovenië
14.Thomas Damuseau Giant-Shimano Frankrijk
15.Tom Danielson Garmin-Sharp U.S.A.
16.George Bennet Cannondale Nieuw-Zeeland
17.Benjamin King Garmin-Sharp U.S.A.
18.Lawson Craddock Giant-Shimano U.S.A.
19.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
20.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
2013
1.Michael Rogers Saxo-Tinkoff Australië
2.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
3.Matt Busche Radioshack-Leopard U.S.A.
4.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
5.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
6.Janier Acevedo Jamis-Hagens Berman Colombië
7.Leopold Konig Netapp-Endura Tsjechië
8.Philipp Deignan United Healthcare Ierland
9.Lawson Craddock Bontrager U.S.A.
10.Francisco Mancebo 5 Hour Energy-Kenda Spanje
11.Marc De Maar United Healthcare Curaçao
12.Brian Vandborg Cannondale Denemarken
13.Haimar Zubeldia Radioshack-Leopard Spanje
14.Lieuwe Westra Vacansoleil-DCM Nederland
15.Bartosz Huzarski Netapp-Endura Polen
16.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
17.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
18.Andy Schleck Radioshack-Leopard Luxemburg
19.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
20.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step België
2012
1.Robert Gesink Rabobank Nederland
2.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
3.Levi Leipheimer Omega Pharma-Quick Step U.S.A.
4.Chris Horner Radioshack-Nissan U.S.A.
5.Tiago Machado Radioshack-Nissan Portugal
6.Wilco Kelderman Rabobank Nederland
7.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
8.Fabio Duarte Colombia-Coldeportes Colombië
9.Tom Danielson Garmin-Barracuda U.S.A.
10.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
11.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
12.David Zabriskie Garmin-Barracuda U.S.A.
13.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
14.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
15.Luke Durbridge Orica-GreenEdge Australië
16.Luis Leon Sanchez Rabobank Spanje
17.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Tom Dumoulin Argos-Shimano Nederland
19.Bram Tankink Rabobank Nederland
20.Sylvain Georges Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2011
1 Levi Leipheimer RadioShack VSA
2 Chris Horner RadioShack VSA
3 Rory Sutherland Healthcare Australië
4 Ryder Hesjedal Garmin Canada
5 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
6 George Hincapie B.M.C. VSA
7 David Zabriskie Garmin VSA
8 Francesco Bellotti Liquigas Italië
9 Peter Sagan Liquigas Slovakije
10 Christopher Jones Healthcare VSA
11 Lucas Euser Spidertech VSA
12 Thomas Danielson Garmin VSA
13 Christian Van De Velde Garmin VSA
14 Tejay Van Garderen High Road VSA
15 Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
16 Andy Schleck Leopard Luxemburg
17 Linus Gerdemann Leopard BRD
18 Phil Zajicek Monster Media VSA
19 Alexandre Efimkin Type 1 Rusland
20 Daniel Martin Garmin Ierland
2010
1 Levi Leipheimer RadioShack VSA
2 Michael Rogers Columbia Australië
3 David Zabriskie Garmin VSA
4 Jens Voigt Saxo Bank BRD
5 Chris Horner RadioShack VSA
6 Ryder Hesjedal Garmin Canada
7 Rory Sutherland Healthcare Australië
8 Peter Sagan Liquigas Slovakije
9 Janez Brajkovic RadioShack Slovenië
10 George Hincapie B.M.C. VSA
11 Phil Zajicek Fly V VSA
12 Peter Stetina Garmin VSA
13 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
14 Marc De Maar Healthcare Nederland
15 Valery Kobzarenko Type 1 Oekraïne
16 Christopher Jones Type 1 VSA
17 Tony Martin Columbia BRD
18 Lucas Euser Spidertech VSA
19 Jeremy Vennell Bissell NZl
20 Francesco Bellotti Liquigas Italië
2009
1 Levi Leipheimer Astana VSA
2 David Zabriskie Garmin VSA
3 Michael Rogers Columbia Australië
4 Jens Voigt Saxo Bank BRD
5 Thomas Lovkvist Columbia Zweden
6 Vincenzo Nibali Liquigas Italië
7 Lance Armstrong Astana VSA
8 Robert Gesink Rabobank Nederland
9 Thomas Danielson Garmin VSA
10 Jose Luis Rubiera Astana Spanje
11 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
12 Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
13 Oscar Sevilla Ribera Rock Racing Spanje
14 Jurgen Van De Walle Quickstep België
15 George Hincapie Columbia VSA
16 Bauke Mollema Rabobank Nederland
17 Grischa Niermann Rabobank BRD
18 Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
19 Inigo Cuesta Cervelo Spanje
20 Jose Enrique Gutierrez Rock Racing Spanje
2008
1 Levi Leipheimer Astana VSA
2 David Millar Garmin GBr
3 Christian Van De Velde Garmin VSA
4 Fabian Cancellara C.S.C. Zwitserland
5 Gustav Erik Larsson C.S.C. Zweden
6 David Zabriskie Garmin VSA
7 Chris Horner Astana VSA
8 Jurgen Van De Walle Quickstep België
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Alexander Moos B.M.C. Zwitserland
11 Thomas Peterson Garmin VSA
12 Victor Hugo Pena Grisales Rock Racing Colombia
13 Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
14 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
15 Iker Camano Ortuzar Saunier Spanje
16 Benjamin Jacques-Mayne Bissell VSA
17 Matteo Tosatto Quickstep Italië
18 George Hincapie High Road VSA
19 Mauricio Ardila Cano Rabobank Colombia
20 Oscar Freire Gomez Rabobank Spanje
2007
1 Chris Horner Lotto VSA
2 Rory Sutherland Health Net Australië
3 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
4 Bobby Julich C.S.C. VSA
5 Benjamin Jacques-Mayne Priority VSA
6 Levi Leipheimer Discovery VSA
7 Jens Voigt C.S.C. BRD
8 Franco Pellizotti Liquigas Italië
9 Jason McCartney Discovery VSA
10 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
11 Danny Pate Slipstream VSA
12 Russell Downing Health Net GBr
13 Michael Rogers T-Mobile Australië
14 Ben Day Navigators Australië
15 Ryder Hesjedal Health Net Canada
16 Dimitri Fofonov Crédit Agricole Kazakstan
17 Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
18 Jakob Piil T-Mobile Denemarken
19 Bram Tankink Quickstep Nederland
20 Christopher Baldwin Toyota VSA
2006
1 David Zabriskie C.S.C. VSA
2 Nathan O’Neill Health Net Australië
3 Saul Raisin Agricole VSA
4 Floyd Landis Phonak VSA
5 Bobby Julich C.S.C. VSA
6 George Hincapie Discovery VSA
7 Levi Leipheimer Gerolstein VSA
8 Cadel Evans Lotto Australië
9 Thomas Danielson Discovery VSA
10 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
11 Jason McCartney Discovery VSA
12 Nicolas Vogondy Agricole Frankrijk
13 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
14 Chris Horner Lotto VSA
15 Josep Jufre Lotto Spanje
16 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
17 Michael Barry Discovery Canade
18 Alexander Moos Phonak Zwitserland
19 Jose Angel Gomez Marchante Saunier Spanje
20 Riccardo Ricco Saunier Italië
2005
1 Marc Collard Webcor VSA
2 Doug Ollerenshaw Health Net VSA
3 Gordon Fraser Health Net Canada
4 Roman Kilun McGuire VSA
5 Ivan Stevic Aerospace VSA
6 Michael Sayers Health Net VSA
7 Marco Rios La Grange VSA
8 Chris Greene Peddler VSA
9 Cameron Hughes Subway Australië
10 Zachary Walker McGuire VSA
11 John Kelly Webcor VSA
12 Chris Wherry Health Net VSA
13 Anthony Colby Roadhouse VSA
14 David Richter Subway VSA
15 Daniel Ramsey Seasilver VSA
16 Jackson Stewart Nevada VSA
17 Carlos Vargas Team Monex VSA
18 Hugh Moran Aerospace VSA
19 Ian Tubbs Broadmark VSA
20 Ted Huang Webcor VSA
2004
1 Chris Frederick Nat.selectie V.S.A.
2 Keith Miller Kissena VSA
3 Ryan Blickem Nat.selectie V.S.A.
4 Christopher Gottwald Giant VSA
5 Luke Rice Nat.selectie V.S.A.
6 Bret Williamson Nat.selectie V.S.A.
7 Lincoln Brown Nat.selectie V.S.A.
8 Andy Applegate Cane Creek VSA
9 Christopher Walker Nat.selectie V.S.A.
10 Keith Skiles Mengoni VSA
11 Ainslie McEachran Colorado VSA
12 Jason Fernschuss Ofoto VSA
13 Thomas Danielson Fassa Bortolo VSA
14 Billy Innes Ofoto VSA
15 Jason Schneider Mengoni VSA
16 Evan Elken Broadmark VSA
17 Tim Larkin Ofoto VSA
18 Paul Bell Cane Creek VSA
19 Jonathan Card Cane Creek VSA
20 Heath Dotson Cane Creek VSA
2003

1 John Lieswyn Seven Up VSA
2 Michael Sayers Health Net VSA
3 Nathan O’Neill Saturn Australië
4 Mariano Friedick JellyBelly VSA
5 Thomas Danielson Saturn VSA
6 Chris Horner Saturn VSA
7 David Zabriskie US-Postal VSA
8 Matt De Canio Alliance VSA
9 Jonathan Vaughters Alliance VSA
10 Steve Larsen Webcor VSA
11 Eric Wohlberg Saturn Canada
12 Glen Mitchell Navigators NZl
13 Phil Zajicek Saturn VSA
14 Doug Ziewacz Seven Up VSA
15 Michael Barry US-Postal Canada
16 Michael Creed Alliance VSA
17 Gordon Fraser Health Net Canada
18 Benjamin Jacques-Mayne Nevada VSA
19 Damon Kluck US-Postal VSA
20 Saul Raisin Lombardi VSA


2002
1 Chris Horner Prime Alliance VSA
2 Chann McRae US-Postal VSA
3 Christopher Baldwin Navigators VSA
4 Christopher Walker Landis VSA
5 Roland Green Trek Canada
6 Soren Petersen Saturn Denemarken
7 Trent Klasna Saturn VSA
8 Scott Moninger Mercury VSA
9 John Lieswyn Seven Up VSA
10 David Zabriskie US-Postal VSA
11 Damon Kluck Saturn VSA
12 Michael Barry US-Postal Canada
13 Steffen Kjaergaard US-Postal Noorwegen
14 Mark Walters Navigators Canada
15 Danny Pate Prime Alliance VSA
16 Plamen Stoyanov Kolev Mercury Bulgarije
17 Jacob Erker Pharmacia Canada
18 Dylan Casey US-Postal VSA
19 Harm Jansen Saturn Nederland
20 Antonio Cruz US-Postal VSA
2001
1 Jeremiah Bishop K2 VSA
2 Eric Wohlberg Saturn Canada
3 John Osguthorpe Nutrafig VSA
4 Gregg Germer Leipzig VSA
5 Ryan Lane Zombies VSA
6 Mark Howland Blackmarket VSA
7 Steve Speaks Litebites VSA
8 Joseph Ackerman Essex VSA
9 Brian Ecker Recycled VSA
10 Steve Larsen Alliance VSA
11 Matthew Nyiri Soulcraft VSA
12 Rich Thurman Outdoor VSA
13 Tom Archer G & G VSA
14 Yuri Hauswald Soulcraft VSA
15 Jason Baer Mengoni VSA
16 Ian Dille Mercy VSA
17 Aron Norman Owens VSA
18 Svein Tuft Broadmark Canada
19 Bryan Smith Smartwool VSA
20 David Zabriskie US-Postal VSA
2000
1 Eddy Gragus JellyBelly VSA
2 Antonio Cruz Cheval VSA
3 Mark McCormack Saturn VSA
4 Kevin Monahan Seven Up VSA
5 George Hincapie US-Postal VSA
6 David McCook Shaklee VSA
7 John Lieswyn Shaklee VSA
8 Trent Klasna Saturn VSA
9 Graeme Miller Shaklee NZl
10 Salvatore Commesso Saeco Italië
11 Glen Mitchell Shaklee NZl
12 Vassili Davidenko Navigators Rusland
13 Oscar Pineda Seven Up Guatemala
14 Chris Horner Mercury VSA
15 Henk Vogels Mercury Australië
16 Nicolai Bo Larsen Jack&Jones Denemarken
17 Alessandro Guerra Saeco Italië
18 Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
19 Gordon Fraser Mercury Canada
20 Julian Dean US-Postal NZl
1999
1.Eddy Gragus Ikon Lexus V.S.A.
2.George Hincapie US-Postal V.S.A.
3.Harm Jansen Composite Nederland
4.Jakob Piil Acceptcard Denemarken
5.Uros Murn Krka Slovenië
6.Bart Bowen Saturn V.S.A.
7.David Clinger Mercury V.S.A.
8.Levi Leipheimer Saturn V.S.A.
9.Fred Rodriguez Mapei Quick V.S.A.
10.Morten Sonne Acceptcard Denemarken
11.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
12.Anton Villatoro Composite V.S.A.
13.Michael Sayers Mercury V.S.A.
14.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
15.Jesus Zarate Estrada Mercury Mexico
16.Thurlow Rogers Mercury V.S.A.
17.Davide Bramati Mapei Quick Italië
18.Chris Wherry Saturn V.S.A.
19.Tayeb Braikia Acceptcard Denemarken
20.Pelle Kil Composite Nederland
1998
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Mario Manzoni Mobilvetta Italië
3.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
5.Mark McCormack Saturn V.S.A.
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Jan Svorada Mapei Tsjechië
8.Marco Giroletti Mobilvetta Italië
9.Frank McCormack Saturn V.S.A.
10.Pavel Tonkov Mapei Rusland
11.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
12.Roberto Gaggioli Oilme Italië
13.William Chann McRae Saturn V.S.A.
14.Tayeb Braikia Accept Card Denemarken
15.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
16.Jacek Lukascewicz Mroz Canada
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Mike McCarthy Saturn V.S.A.
20.Salvatore Commesso Saeco Italië
1997
1.Mike McCarthy Saturn V.S.A.
2.Frank McCormack Saturn V.S.A.
3.Brett Aitken Jayco Australië
4.Graeme Miller Torelli Nieuw-Zeeland
5.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
6.Steve Hegg Saturn V.S.A.
7.Tim Lefevre Pasta V.S.A.
8.Yannick Cojan Laval Canada
9.John Harris Pasta V.S.A.
10.Ryan Oelkers Torelli V.S.A.
11.Jason Snow Breakaway V.S.A.
12.Alex Lavalec Laval Canada
13.Kevin Monahan Breakaway V.S.A.
14.Adam Myerson Breakaway V.S.A.
15.Dave Pro Torelli V.S.A.
16.Jacques Landry Ever Fresh Canada
17.J.D.Durso Avocet V.S.A.
18.John Walrod Pasta V.S.A.
19.Stephen Pate Jayco Australië
20.Sebastian Morrissette Ever Fresh V.S.A.
1996
1.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
2.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
5.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brit.
6.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Peter Verbeken Lotto België
9.Leon Van Bon Rabobank Nederland
10.Scott Sunderland Lotto Australië
11.Pascal Hervé Festina Frankrijk
12.Steve Bauer Saturn Canada
13.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
14.Norman Alvis Saturn V.S.A.
15.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
16.Bart Bowen Saturn V.S.A.
17.Andy Hampsten US-Postal V.S.A.
18.Eddy Gragus US-Postal V.S.A.
19.Frank McCormack Saturn V.S.A.
20.Darren Baker US-Postal V.S.A.
1995
1.Christophe Mengin Chazal Frankrijk
2.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
3.Zenon Jaskula Aki-Gipiemme Polen
4.George Hincapie Motorola V.S.A.
5.Andrea Peron Motorola Italië
6.Jan Kirsipuu Chazal Estland
7.Norman Alvis Saturn V.S.A.
8.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brittannië
9.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
10.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
11.Danielle Nardello Mapei-GB Italië
12.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
13.Frank McCormack Saturn V.S.A.
14.Craig Schommer Montgomery V.S.A.
15.Nate Reiss Montgomery V.S.A.
16.Darren Baker Montgomery V.S.A.
17.Ron Kiefel Saturn V.S.A.
18.Marty Jemison Montgomery V.S.A.
19.Scott Moninger Chevrolet V.S.A.
20.Bart Bowen Saturn V.S.A.
1994
1 Lance Armstrong Motorola VSA
2 Gianni Bugno Polti Italië
3 Johan Capiot T.V.M. België
4 Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
5 Raul Alcala Motorola Mexico
6 Mauro Gianetti Mapei-Clas Zwitserland
7 Andrea Peron Polti Italië
8 Vjatsjeslav Ekimov W.P. Rusland
9 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
10 Johan Bruyneel O.N.C.E. België
11 Gerard Rue Banesto Frankrijk
12 Peter Verbeken Collstrop België
13 Stephen Swart Motorola Nieuw-Zeeland
14 Pascal Herve Festina Frankrijk
15 Luc Roosen Lotto België
16 Wiebren Veenstra Collstrop Nederland
17 Oscar Pellicioli Polti Italië
18 Dainis Ozols Trident Letland
19 Alessandro Tresin G.S.Zalf Italië
20 Steve Hegg Chevrolet VSA
1993
1.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
2.Atle Kvalsvoll Subaru Noorwegen
3.Abraham Olano Clas Spanje
4.Raul Alcala W.P. Mexico
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
7.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
8.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
9.Erik Van Lancker Festina België
10.Ron Kiefel Coors V.S.A.
11.Wiebren Veenstra Subaru Nederland
12.Jelle Nijdam W.P. Nederland
13.Frans Maassen W.P. Nederland
14.Erik Dekker W.P. Nederland
15.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
16.Malcolm Elliott Chevrolet G.B.
17.Jörg Müller Clas Zwitserland
18.Bob Mionske Saturn V.S.A.
19.Miguel Arroyo Subaru Mexico
20.Davis Phinney Coors V.S.A.
1992
1.Herbert Niederberger Spago Zwitserland
2.Scott Moninger Coors V.S.A.
3.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
4.André-Bo Namtvedt Subaru Noorwegen
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
7.Phil Anderson Motorola Australië
8.Nate Reiss Subaru V.S.A.
9.Heinz Imboden Subaru Zwitserland
10.Alexi Grewal Coors V.S.A.
11.Massimo Iannicello Mercatone Italië
12.Stefano Casagrande Mercatone Italië
13.Lance Armstrong Nat.selectie V.S.A.
14.Roy Knickman Coors V.S.A.
15.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
16.Sandro Vitali Bleiker Italië
17.Steve Hegg Chevrolet V.S.A.
18.Bobby Julich Nat.selectie V.S.A.
19.Atle Kvalsvoll Z-Lemond Noorwegen
20.Michael Carter Subaru V.S.A.
1991
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Vladislav Bobrik Nat.selectie U.S.S.R.
3.Steve Bauer Motorola Canada
4.Mike Engleman Coors V.S.A.
5.Bobby Julich Ritchey V.S.A.
6.Fabian Jeker Helvetia Zwitserland
7.Alan McCormack Ritchey Ierland
8.Phil Anderson Motorola Australië
9.Greg Lemond Z-Peugeot V.S.A.
10.Ettore Pastorelli Gis Italië
11.Greg Oravetz Coors V.S.A.
12.Cesary Zamana Subaru Polen
13.Rolf Aldag Helvetia Duitsland
14.Steve Larsen Ritchey V.S.A.
15.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot Noorwegen
16.David Farmer Coors V.S.A.
17.Roy Knickman Coors V.S.A.
18.Danny Fox Poland V.S.A.
19.Angelo Canzonieri Gis Italië
20.Mike McCarthy Subaru V.S.A.
1990
1.Steve Bauer 7-Eleven Canada
2.Brian Miller Pinarello V.S.A.
3.Danny Fox Amore & Vita V.S.A.
4.Greg Oravetz Coors V.S.A.
5.Marek Szerszynski Diana Polen
6.Roy Knickman Coors V.S.A.
7.David Farmer Coors V.S.A.
8.Kurt Stockton Am.Commerce V.S.A.
9.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
10.John Seibert Pinarello V.S.A.
11.Michel Zanoli Coors Nederland
12.Michael Engleman Pinarello V.S.A.
13.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
14.Alex Stieda 7-Eleven Canada
15.Andrei Tchmil Alfa Lum U.S.S.R.
16.Davis Phinney Coors V.S.A.
17.Todd Gogulski Coors V.S.A.
18.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
19.Steve Speaks Campion V.S.A.
20.Clark Sheehan Nat.selectie V.S.A.
1989
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
5.Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Guy Nulens Panasonic België
7.Greg Lemond Coors V.S.A.
8.Eddy Bouwmans Nat.selectie Nederland
9.Alex Stieda 7-Eleven Canada
10.Rolf Aldag Nat.selectie B.R.D.
11.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
12.Henk Lubberding Panasonic Nederland
13.Mike Engleman Schwinn V.S.A.
14.Alan Peiper Panasonic Australië
15.Thomas Craven Schwinn V.S.A.
16.Raymond Meys Nat.selectie Nederland
17.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
18.John Tomac Celestial V.S.A.
19.Michel Zanoli Coors Nederland
20.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
1988
1.Francesco Moser Château d’Ax Italië
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro Nat.selectie Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Matthew Eaton Gios V.S.A.
10.Richard Scibird Gios V.S.A.
11.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
12.Chris Carmichael 7-Eleven V.S.A.
13.Greg Lemond P.D.M. V.S.A.
14.Jeff Pierce 7-Eleven V.S.A.
15.John Hunsinger Pepsi Cola V.S.A.
16.John Seibert Nat.selectie V.S.A.
17.Jeff Slack Nat.selectie V.S.A.
18.Jeff Kress Nat.selectie V.S.A.
19.Dick Cavanaugh Nat.selectie V.S.A.
20.Craig Schommer Nat.selectie V.S.A.
1987
1.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
2.Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
3.Steve Bauer Toshiba Canada
4.Tom Schuler American Pro V.S.A.
5.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
6.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
7.Peer Van Tilborg Nat.selectie Nederland
8.Norman Hughes Nat.selectie G.B.
9.Roberto Gaggioli Nat.selectie Italië
10.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
11.Kent Bostick American Pro V.S.A.
12.Mike Engleman American Pro V.S.A.
13.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
14.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
17.Matthew Eaton A.D.R. V.S.A.
18.Michael Chaves Nat.selectie V.S.A.
19.Steve Tilford American Pro V.S.A.
20.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
1986
1.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
2.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
3.Adri van der Poel K.L.M. Nederland
4.Phil Anderson Levi’s Australia
5.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
6.Janus Kuum Schwinn Noorwegen
7.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
9.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
10.Steve Speaks Schwinn V.S.A.
11.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
12.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
13.Tommi Prim Sammontana Zweden
14.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
15.Moreno Argentin Sammontana Italia
16.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
17.Dimitri Konyshev Nat.selectie U.S.S.R.
18.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
19.Steve Bauer La Vie Claire Canada
20.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
1985
1.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
2.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
3.Robert Forest Peugeot Frankrijk
4.Michael Lynch Nat.selectie Australia
5.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
6.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
7.Doug Shapiro Kwantumhallen V.S.A.
8.Alex Stieda 7-Eleven Canada
9.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
10.John Niklason Nat.selectie Australia
11.Frank Peter Nat.selectie D.D.R.
12.Maik Landsmann Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
14.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
15.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
16.Phil Anderson Panasonic Australia
17.Alan McCormack Killian’s Ierland
18.Valery Sapronov Nat.selectie U.S.S.R.
19.Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
20.Robert Millar Peugeot Gr.Brit.
1984
1.Pello Ruiz Cabestany Seat-Orbea Spanje
2.John Beckman Nat.selectie V.S.A.
3.Alexi Grewal Dia-Compe V.S.A.
4.Doug Shapiro Mengoni V.S.A.
5.Julio Alberto Rubiano El Gran Via Colombia
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Greg Lemond Renault V.S.A.
8.Tom Broznowski Mengoni V.S.A.
9.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
10.Karl Maxon Gianni Motta V.S.A.
11.Alex Stieda 7-Eleven Canada
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
14.Ron Hayman Gianni Motta Canada
15.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
16.Chris Carmichael Mengoni V.S.A.
17.John Cavanaugh Mengoni V.S.A.
18.Michael Shermer La Redoute V.S.A.
19.Herbert Spindler Peugeot Oostenrijk
20.Andy Hampsten Mengoni V.S.A.
1983
1 Steve Bauer Mengoni Canada
2 Phil Anderson Peugeot Australië
3 Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
4 Michel Laurent Coop Frankrijk
5 Dag Erik Pedersen Murella Noorwegen
6 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
7 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
8 Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
9 Silvestro Milani Malvor Italië
10 Pascal Poisson Renault Frankrijk
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Ron Hayman 7-Eleven Canada
13 Daniel Gisiger Hoonved Zwitserland
14 Ad Wijnands Raleigh Nederland
15 Pierangelo Bincoletto Metauro Italië
16 Alessandro Paganessi Bianchi Italië
17 Ralf Hofeditz Wolber BRD
18 Vincent Barteau Renault Frankrijk
19 Emanuele Bombini Malvor Italië
20 Alex Stieda 7-Eleven Canada
1982
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
5.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
7.Alan McCormack Levi’s Ierland
8.Alf Segersall Bianchi Zweden
9.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
10.Charly Mottet Système U Frankrijk
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
14.Marc Madiot Système U Frankrijk
15.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
16.Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
18.Sören Lilholt Système U Denemarken
19.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
20.Ron Hayman Levi’s Canada
1981
1 Greg Lemond V.S.A.
2 Joeri Kashirin U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Steve Pyle V.S.A.
5 Kevin Lutz V.S.A.
6 Ronny Van Holen België
7 Laurent Fignon Frankrijk
8 Keith Lambert GBr
9 Sean Yates GBr
10 Allan Peiper Australië
11 Rudy Rogiers België
12 Herman Van Springel België
13 Bill Nickson GBr
14 Wies Van Dongen Nederland
15 Eric Vanderaerden België
16 Jos Lammertink Nederland
17 Marc Van Geel België
18 Herbert Spindler Oostenrijk
19 Sid Barras GBr
20 Peter Zijerveld Nederland
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
3.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
4.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
5.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
6.Ron Hayman 7-Eleven Canada
7.Alexi Grewal Mengoni V.S.A.
8.Karl Maxon Gianni Motta V.S.A.
9.Chris Carmichael Mengoni V.S.A.
10.Tom Resh Mengoni V.S.A.
11.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
12.John Cavanaugh Levi’s V.S.A.
13.Hugh Walton Levi’s Canada
14.Jon Haldeman Mengoni V.S.A.
15.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
16.Janus Kuum Peugeot Noorwegen
17.Michael Shermer Mengoni V.S.A.
18.Steve Hegg Levi’s V.S.A.
19.Greg Saunders Gianni Motta V.S.A.
20.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
1979
1.Paul McCormack Red Kilian Ierland
2.Pablo Wilches Varta Colombia
3.Viktor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4.Steve Tilford Gios V.S.A.
5.Theo De Rooy Raleigh Nederland
6.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
7.George Mount Gios V.S.A.
8.Jon Haldeman Mengoni V.S.A.
9.Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
10.Alexandre Panfilov Nat.selectie U.S.S.R.
11.Alexei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
12.Dale Stetina Specialized V.S.A.
13.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
14.Patrocinio Jimenez Varta Colombia
15.Greg Lemond Renault V.S.A.
16.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
17.Antonio Londono Varta Colombia
18.Martin Ramirez Varta Colombia
19.Luis Herrera Varta Colombia
20.Doug Shapiro Mengoni V.S.A.
1978
1 Norberto Caceres Colombia
2 Peter Frischknecht Zwitserland
3 Moreno Capponcelli Italië
4 Eric De Bruyne België
5 Raul Vazquez Cuba
6 Drago Frelih Joegoslavië
7 Danny De Bie België
8 Gert Wildeboer Nederland
9 Michel Vaarten België
10 Jan Teugels België
11 Tom Doughty V.S.A.
12 Wayne Stetina V.S.A.
13 Andy Poole V.S.A.
14 Uwe Unterwalder D.D.R.
15 George Mount V.S.A.
16 Gary Doering V.S.A.
17 Greg Lemond V.S.A.
18 Mark Pringle V.S.A.
19 Gordon Singleton Canada
20 Dale Stetina V.S.A.
1977
1.Roland Liboton Nat.selectie België
2.Michel Vaarten Nat.selectie België
3.Ronny Naets Nat.selectie België
4.George Mount Kansas V.S.A.
5.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
6.Mark Pringle N.V.C.V. V.S.A.
7.Ivan Messelis Nat.selectie België
8.Bernard Hinault Renault Frankrijk
9.Jean Chassang Renault Frankrijk
10.Graham Jones Nat.selectie Gr.Brit.
11.André Chalmel Renault Frankrijk
12.Eric De Bruyne Nat.selectie België
13.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
14.Bob Cook Nat.selectie V.S.A.
15.Lewis Hammond Nat.selectie Australië
16.Francisco Huerta Nat.selectie Mexico
17.Stephen Ashton Nat.selectie Australië
18.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
19.Nicolas Xopa Nat.selectie Mexico
20.Jorge Torrijos Nat.selectie Mexico
1976
1.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
2.Marc Pringle N.C.V.C. (National Capital V.C.)
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Ian Banbury Nat.selectie Gr.Brit.
5.Raul Vazquez Nat.selectie Cuba
6.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
7.John Howard Florida V.S.A.
8.Mike Neel Nat.selectie V.S.A.
9.Dave Broadbent Nat.selectie Gr.Brit.
10.Richard Meehan Nat.selectie Canada
11.David Boll N.C.V.C. V.S.A.
12.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
13.Bill Robertson N.C.V.C. V.S.A.
14.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
15.Pierre Harvey Nat.selectie Canada
16.Marc Thomson Houston V.S.A.
17.Dale Stetina Kansas V.S.A.
18.Henning Jörgensen Nat.selectie Denemarken
19.Ivan Jakobsen Nat.selectie Denemarken
20.Ron Hayman Nat.selectie Canada
1975
1.Sven Ake Nilsson Zweden
2.Roberto Ceruti Italië
3.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
4.Hervé Inaudi Frankrijk
5.Vittorio Algeri Italië
6.Leif Hansson Zweden
7.Jean-Luc Vandenbroucke België
8.Karl-Dieter Diers D.D.R.
9.Eric Lalouette Frankrijk
10.Basil Basko U.S.S.R.
11.Bruno Wolfer Zwitserland
12.Janusz Kowalski Polen
13.Iwan Schmidt Zwitserland
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Paul Wellens België
16.Petr Matousek Tsjechoslovakije
17.Patrick Lefever België
18.Vlastimil Vondracek Tsjechoslovakije
19.Michel Kuhn Zwitserland
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Brian Kent Hodgkiss Australia
2.Graham Wilson Hodgkiss Australia
3.Tim Mountford Raleigh V.S.A.
4.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
5.Fedor den Hertog Frisol Nederland
6.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
7.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
8.Alvaro Pachon Nat.selectie Colombia
9.Norberto Caceres Nat.selectie Colombia
10.Mike Hollingworth Hodgkiss Australia
11.Miguel Samaca Nat.selectie Colombia
12.René Savary Möbel Märki Zwitserland
13.Sid Barras Raleigh Gr.Brit.
14.Piet Van Katwijk Frisol Nederland
15.Carlos Siachoque Nat.selectie Colombia
16.Francisco Triana Nat.selectie Colombia
17.Gilbert Bischoff Möbel Märki Zwitserland
18.Louis Pfenniger Möbel Märki Zwitserland
19.Fabio Navarro Nat.selectie Colombia
20.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Omar Pedersen Denemarken
4.Svend Jakobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Janusz Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland
1971
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Jiri Prchal Tsjechoslovakije
3.Staf Van Cauter België
4.Jack Disney V.S.A.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Jan Smolik Tsjechoslovakije
7.Ryszard Szurkowski Polen
8.Ludo Van der Linden België
9.Bruno Hubschmid Zwitserland
10.Cees Priem Nederland
11.Harry Cutting V.S.A.
12.Freddy Maertens België
13.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Fritz Wehrli Zwitserland
16.Popke Oosterhof Nederland
17.Urs Berger Zwitserland
18.Henryk Hanusik Polen
19.Peter Doyle Ierland
20.Henk Poppe Nederland

Lees verder “Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)”