Dertig jaar geleden: Rudy Dhaenens wereldkampioen in Utsunomiya

Dertig jaar geleden: Rudy Dhaenens wereldkampioen in Utsunomiya

De wereldkampioenschappen wielrennen 1990 werden gehouden in en rond het Japanse Utsunomiya. Het was het eerste en tot nog toe enige wereldkampioenschap wielrennen dat in Azië werd verreden. De wegrit bij de elite mannen, werd gewonnen door Rudy Dhaenens voor ploeg- en landgenoot Dirk De Wolf. De Italiaan Gianni Bugno won de spurt om de bronzen medaille.

Lees verder “Dertig jaar geleden: Rudy Dhaenens wereldkampioen in Utsunomiya”

Herman Schueremans wordt 65…

Herman Schueremans wordt 65…

Morgen wordt Herman Schueremans 65 jaar. Ik heb vaak met hem te maken gehad. Eerst als PR-mannetje van WEA. Toen hij daar wegging omdat de organisatie van Torhout-Werchter te veel tijd opslorpte, heeft hij me zelfs nog eens gepolst of ik zijn job niet wou overnemen (ter gelegenheid van het interview met The Doors). Daarna heb ik hem natuurlijk een aantal keren ontmoet en gesproken naar aanleiding van dat dubbelfestival. Zo leerde ik hem ook kennen als een gepassioneerd wielerliefhebber. Hieronder volgt dan ook een telefonisch interview uit 1985, toen hij besloten had een wielerploeg te sponsoren. Later veranderde hij het geweer van schouder en organiseerde hij de Ronde van België, die onder zijn leiding de naam Torhout-Werchter-Classic meekreeg. Hier zat ik met hem in de wagen achter Maurizio Fondriest toen die naar de overwinning snelde. Weer enkele jaren later zat Schueremans in een panel op het Feest van de Rode Vaan samen met o.a. José De Cauwer om over de toekomst van het wielrennen te discussiëren. In 1980 had hij trouwens reeds eerder deel uitgemaakt van een panel op ons Feest (zie foto) maar toen ging het over de toekomst van de Belgische platenindustrie. In de jaren negentig tenslotte kwam Herman Schueremans in het parlement terecht (voor de VLD) en alhoewel hij daar volgens critici (te) vaak afwezig was, ben ik hem toch ook daar weer tegen het lijf gelopen, toen ik voor de SP de debatten over het statuut van de artiest volgde.

Zaterdag wordt het nieuwe Vlaamse wielerseizoen op gang geschoten met, hoe kan het ook anders, Gent-Gent. Steeds minder mensen liggen daar echter van wakker, maar toch is er nu in de duisternis van de Vlaamse wielrennerij een lichtje verschenen, zoiets als een aansteker in Vorst-Nationaal. Voor het eerst wordt een wielerploeg immers gesponsord door een rockfestival (Torhout-Werchter) en dat houdt meteen in dat we hier met een nieuwe houding tegenover de wielersport te maken krijgen. We vroegen Herman Schueremans, het brein achter T-W naar het hoe en het waarom.
Herman Schueremans : Omdat T-W een vzw is die, ondanks een redelijke toegangsprijs voor een goed programma, toch nog winst maakt, hebben we twee jaar geleden gezegd : laten we eens iets doen in de film. Dan hebben we « Brussels by night » gesponsord omdat we een lans wilden breken voor een film die nu eens niet rond een mesthoop en een hooizolder draaide, maar tegelijk hadden we gezegd dat dit eenmalig was omdat we telkens iets anders wilden doen. Zo hadden we dit jaar eerst aan het sponsoren van een toneelgroep gedacht, maar uiteindelijk hebben we de voorkeur gegeven aan de sport, wat toch ook een vorm van cultuur is. En dan opteerden we meer bepaald voor een niet-elitaire sport waarin het de laatste tijd niet zo goed gaat, het wielrennen dus. Vooral omdat er daar iemand rondloopt, namelijk Ward Wouters, een notoir socialist trouwens, die deze kwalen van het wielrennen wil genezen, o.m. door jonge mensen volgens de goede manier op te leiden. Dat houdt in : geen kermiskoersen, goede begeleiding, actie tegen doping… Wij doen dat echter niet om meer volk te hebben of zo.
— En daarom ook dat voorstel om « No nukes » op de truien te zetten ?
H.S.:
Inderdaad, het was ons toch om het even. Wij wilden gewoon iets doen met jonge gasten en daarom zeiden we : laten we het plezant houden en met een stunt uitpakken. Maar in de praktijk werd snel duidelijk dat bepaalde organisatoren daar niet zo mee opgezet waren en dan moet je toch opletten dat je de ploeg op die manier niet onthoofdt. Maar het feit dat we dat nu zo hebben verteld is eigenlijk ook reeds een goede reclame en dat in een wereldje dat traditioneel nogal « klassiek » denkt.
— Bij de film van Didden heb je gesteld : we doen dat maar één keer. Betekent dit voor de wielerploeg : we doen dat maar één jaar ?
H.S. :
Er is overeengekomen dat we ons eerst gaan verloven en dat we dan gaan trouwen. De verlovingstijd is één jaar en net als alle moderne huwelijken mikken we daarna nog op twee jaar. Maar of er überhaupt getrouwd wordt, dat wordt beslist in augustus. Dat zal dan gebaseerd zijn op het al dan niet geslaagd zijn van het opzet en op de financiële mogelijkheden van T-W.
— En dat “geslaagd zijn” moet dat uitgedrukt worden in overwinningen of wat ?
H.S. :
Neenee, de verwachtingen zijn dat onze renners zich op een sportieve manier zoveel mogelijk tonen in belangrijke wedstrijden. Het is belangrijker eervol te verliezen dan een overwinning te kopen, daarvoor is bij ons overigens geen budget aanwezig.
— Jullie schijnen ook reeds zeker te zijn zijn van een deelname aan de Tour.
H.S. :
We zijn toch tenminste even valabel als de andere ingeschreven Belgische ploegen (Dries en Lotto, red.) op uitzondering van Splendor dan. Tenslotte heeft onze ploeg vorig jaar in het rondewerk en met name in Levitan-organisaties als de Dauphiné Libéré en de Ronde van de Toekomst een goed figuur geslagen.
— En verder hangt het ook af van T-W ’85 zelf, zeg je, maar dat wordt welhaast zeker weer een voltreffer. Tussen ons gezegd en gezwegen, staan er al namen op papier ?
H.S. :
Op dit moment is nog geen enkel contract getekend, maar als alles goed zit, zullen we dit jaar eindelijk The Pretenders kunnen programmeren, die reeds tweemaal om zeer valabele redenen zijn weggebleven (namelijk dood en nieuw leven) en ook Paul Young zou dit jaar definitief zijn. Ik maak me sterk dat ik nog twee andere toppers vind, zodanig dat we vier sterke namen hebben die goeie muziek brengen en toch veel volk trekken. En dan nog drie of vier groepen voor « puristen », hé.
En natuurlijk wint Benny Van Brabant twee ritten in de Tour op die dagen om het succes volledig te maken.
Uiteindelijk zou het niet Benny Van Brabant die voor de ritoverwinningen zou zorgen, maar wel Ludwig Wijnants, die daardoor een vriend voor het leven zou worden van Herman…
Zelf namen we in 1988 nogmaals de telefoon ter hand want…
Van 9 tot en met 14 augustus heeft de eerste Torhout-Werchter Classic plaats. Een première en toch ook weer niet, want het betreft hier een heruitgave van de aloude Ronde Van België. Aangezien deze rittenkoers de laatste jaren een beetje aan het slabakken was, gebruiken de huidige organisatoren, te weten Herman Schueremans van de Torhout-Werchter popconcerten en Aimé Van Hecke van het Nieuwsblad, deze term niet graag. Eigenlijk is de nieuwe organisatie gewoon daarop geënt omdat er dáárvoor wel een plaatsje op de internationale wielerkalender voorzien was en voor een totaal nieuwe organisatie niet.
Herman Schueremans:
Ik heb altijd graag met de fiets gereden. Ik vind het een keiharde sport, waar je een correct karakter kan in kweken. Maar de idee van een eigen wielerwedstrijd is er eigenlijk gekomen via de sticker van Kamagurka « Torhout-Werchter? Geef mij maar Gent-Wevelgem! » die een generatieconflict aantoonde. Aangezien Torhout-Werchter bij jonge mensen wellicht zelfs nog beter klinkt dan Milaan-San Remo of Parijs-Roubaix, vonden we dat we de interesse van de jeugd best opnieuw konden aanzwengelen door een wielerwedstrijd te organiseren tussen onze twee festivalsteden. Daarbij opteerden we van bij de aanvang voor een hoog niveau, het mag zeker geen kermiskoers zijn. Maar daarnaast brengen we bij de start- en aankomstplaatsen ook optredens van rockgroepen zoals Dr.Feelgood, Raymond van het Groenewoud, Arno Hintjens of The Skyblasters omdat dit de jeugd nu eenmaal aanspreekt. Bij Amerikaanse en Engelse rockartiesten is cycling naast rafting (à la Deliverance met een vlot een stroom afvaren) overigens zeer populair, lenk maar aan Peter Gabriel, Elvis Costello of Eric Clapton, en zo hopen we bij de jeugd opnieuw interesse te kweken voor het wielrennen. Dat doen we ook via het element « mode ». Voor de leiderstruien hebben we Walter van Beirendonck, één van de « Antwerpse zes », aangezocht. Dat zijn dan motieven van dierenvellen geworden: een luipaard voor het algemeen klassement, een giraf voor het puntenklassement (voor wie zijn hoofd het eerst over de meet kan steken), een berggeit uiteraard voor het bergklassement, een slangenvel voor de knelpunten (want daarvoor moet je « sneaky » zijn) en een tijger voor de beste jongere. Verder zullen er in de reclamekaravaan ook mensen uit de non-profit sector meerijden, ik denk daarbij op de eerste plaats aan Artsen Zonder Grenzen en Amnesty International. Kortom, we willen vooral het vooroordeel uit de weg ruimen dat wielrennen iets minderwaardigs is. En via die hernieuwde belangstelling hopen we dan ook dat er meer jongeren aan wielrennen gaan doen, zodat de Belgische wielersport misschien aan een heropstanding toe is. Tenslotte is er veel meer kans dat er een Eddy Merckx opduikt, als men tienduizend jongeren heeft die het wielrennen beoefenen dan als het er maar een paar zijn.
— Ik dacht dat het probleem in België niet zozeer de kwantiteit dan wel de kwaliteit was. Dat onze jonge renners niet genoeg karaktersterkte aan de dag konden leggen…
H.S.:
Dat is wel juist, maar als men het hier in België over kwantiteit heeft, dan gaat het voornamelijk over het aantal wedstrijden, want het aantal jonge beoefenaars neemt wel degelijk elk jaar af, hoor. Ik denk dat er op dit moment vele talentvolle jongeren zijn die misprijzend op dat wielrennen neerkijken en liever een andere sport beoefenen. Dat willen wij veranderen. Vandaar ook dat wij er geen kermiskoers willen van maken. Neem nu de koninginnenrit, Torhout-Werchter dus of wat dacht je. Die start in de Vlaamse Ardennen, genoegzaam bekend uit Gent-Gent en de Ronde van Vlaanderen. In het Pajottenland doen we de Alsemberg aan, zoals in de finale van Parijs-Brussel. En dan gaat het tweemaal over de kasseien van Wakkerzeel, samen 16km, bijna een Parijs-Roubaix waardig, over een totale afstand van 250km. Dat is wat anders dan een ritje van 38km in de Tour de France, hé!
— Over de Tour gesproken, gezien juist al die lovenswaardige opties moet je wel erg ongelukkig zijn met de gang van zaken in « la grande boucle » ?
H.S.:
Dat is uiteraard een zeer spijtige zaak, maar daar kunnen wij nu eenmaal niets aan doen en het kan ook niet van aard zijn om een dergelijk evenement als het onze daarom te schrappen. Maar verder, wat kan ik daarover zeggen ? Delgado noch Theunisse zullen bij ons aan de start zijn en we zijn daar zeker niet rouwig om. Voor mij hoeft er overigens geen grote naam te winnen, al zijn wij natuurlijk wel fier dat naast de grote namen uit België en Nederland ook de ploegen van Fondriest en Bugno aan de start zullen zijn. Ik hoop echter gewoon dat de beste wint en dat ervoor geknokt wordt. Dat is ook de inhoud van een brief die de renners voor de start zullen krijgen. Daarnaast krijgen ze ook nog een CD van Michael Jackson.
Als ze dan maar niet « bad » worden

Lees verder “Herman Schueremans wordt 65…”

Wielerseizoen 1990: het jaar van de Italianen

52 claudio chiappucci
Hét beeld van het wielrennen van 1990 was voor de Vlamingen natuurlijk de zegevierende Rudy Dhaenens, met een al even gelukkige Dirk De Wolf naast zich. Maar laten we eerlijk zijn: 1990 was het jaar van de Italianen. Met op de eerste plaats uiteraard Gianni Bugno, leider in het FICP-klassement, winnaar van de Wereldbeker, van Milaan-San Remo en van de Giro dltalia. Maar er was ook Moreno Argentin (Ronde van Vlaanderen), Marco Giovannetti (Ronde van Spanje), Franco Ballerina (Parijs-Brussel, Grote Prijs van Montreal) en niet te vergeten Claudio Chiappucci (foto), die Greg Lemond het vuur aan de schenen legde in de Ronde van Frankrijk. Forza Italia!
Lees verder “Wielerseizoen 1990: het jaar van de Italianen”

Ronde van Lombardije

Ronde van Lombardije

2018
1.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
2.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
3.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
4.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
5.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
6.Tim Wellens Lotto-Soudal België
7.Alejandro Valverde Movistar Spanje
8.George Bennet Lotto-Jumbo Nieuw-Zeeland
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombia
10.Michael Woods Education First-Drapac Canada
11.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
12.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
15.Primoz Roglic Lotto-Jumbo Slovenië
16.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
17.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
18.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
19.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
20.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië

Lees verder “Ronde van Lombardije”

Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)

Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)

Het eerste WK wielrennen op de weg werd in 1921 gehouden maar dan wel enkel voor amateurs. Pas in 1927 werd voor het eerst een aparte wedstrijd ingericht voor de profs. In het Duitse Nürburg werd de Italiaan Alfredo Binda de eerste wereldkampioen bij de profs. Tot op heden wisten vijf renners het wereldkampioenschap drie keer te winnen: de Italiaan Alfredo Binda, de Belgen Rik Van Steenbergen en Eddy Merckx, de Spanjaard Óscar Freire en de Slovaak Peter Sagan. België wist tot op heden 26 WK’s te winnen, waarmee het koploper is in het eeuwige medailleklassement. (Wikipedia)

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)”

Kampioenschap van Italië

Kampioenschap van Italië

2017
1.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates
2.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox
3.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer
4.Fabio Felline Trek-Segafredo
5.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida
6.Matteo Trentin Quick Step Floors
7.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida
8.Gianluca Brambilla Quick Step Floors
9.Fabio Aru Astana
10.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec
11.Marco Canola Nippo-Vini Fantini
12.Davide Villella Cannondale-Drapac
13.Mattia Cattaneo Androni-Sidermec
14.Enrico Gasparotto Bahrein-Merida
15.Iuri Filosi Nippo-Vini Fantini
16.Kristian Sbaragli Dimension Data
17.Matteo Busato Wilier Triestina-Selle Italia
18.Rinaldo Nocentini Sporting Lisboa-Tavira
19.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac
20.Dario Cataldo Astana

2016
1.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo
2.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step
3.Filippo Pozzato Wilier-SouthEast
4.Diego Rosa Astana
5.Damiano Caruso BMC Racing
6.Oscar Gatto Tinkoff
7.Enrico Battaglin Lotto.nl-Jumbo
8.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox
9.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec
10.Moreno Moser Cannondale
11.Davide Formolo Cannondale
12.Lorenzo Rota Bardiani-CSF
13.Matteo Busato Wilier-SouthEast
14.Manuel Belletti Wilier-SouthEast
15.Luca Chirico Bardiani-CSF
16.Sacha Modolo Lampre-Merida
17.Kristian Sbaragli Dimension Data
18.Fabio Aru Astana
19.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
20.Davide Rebellin CCC-Sprandi
2015
1.Vincenzo Nibali Astana
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale
3.Davide Rebellin CCC-Sprandi
4.Diego Ulissi Lampre-Merida
5.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step
6.Davide Villella Cannondale-Garmin
7.Mauro Finetto SouthEast
8.Franco Pellizotti Androni-Sidermec
9.Simone Stortoni Androni-Sidermec
10.Francesco Reda Idea-Conad
11.Francesco Bongiorno Bardiani-CSF
12.Alan Marangoni Cannondale-Garmin
13.Ivan Basso Tinkoff-Saxo
14.Manuele Mori Lampre-Merida
15.Cristiano Salerno Bora-Argon 18
16.Simone Ponzi SouthEast
17.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert
18.Diego Rosa Astana
19.Nicola Gaffurini MG Kvis-Vega
20.Cesare Benedetti Bora-Argon 18
2014
1.Vincenzo Nibali Astana
2.Matteo Rabottini Neri Sottoli-Yellow Fluo
3.Davide Formolo Cannondale
4.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale
5.Mauro Finetto Neri Sottoli-Yellow Fluo
6.Ivan Santaromita Orica-GreenEdge
7.Salvatore Puccio Sky-21st Century Fox
8.Enrico Battaglin Bardiani-CSF
9.Michele Scarponi Astana
10.Damiano Caruso Cannondale
11.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
12.Daniele Bennati Tinkoff-Saxo
13.Matteo Trentin Omega Pharma-Quick Step
14.Simone Ponzi Neri Sottoli-Yellow Fluo
15.Daniel Oss BMC Racing
16.Gianfranco Zilioli Androni Giocattoli
17.Alessandro De Marchi Cannondale
18.Eros Capecchi Movistar
19.Edoardo Zardini Bardiani-CSF
20.Moreno Moser Cannondale
2013
1.Michele Scarponi Lampre-Merida
2.Alessandro De Marchi Cannondale
3.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale
4.Damiano Caruso Cannondale
5.Enrico Gasparotto Astana
6.Matteo Rabottini Vini Fantini-Selle Italia
7.Marco Marcato Vacansoleil-DCM
8.Ivan Santaromita BMC Racing
9.Diego Ulissi Lampre-Merida
10.Simone Ponzi Astana
11.Davide Malacarne Europcar
12.Diego Rosa Androni Giocattoli
13.Manuele Mori Lampre-Merida
14.Davide Rebellin CCC Polsat
15.Franco Pellizotti Androni Giocattoli
16.Stefano Pirazzi Bardiani-CSF Inox
17.Moreno Moser Cannondale
18.Giampaolo Caruso Katusha
19.Damiano Cunego Lampre-Merida
20.Matteo Tosatto Saxo-Tinkoff
2012
1.Moreno Moser Liquigas-Cannondale
2.Michele Scarponi Lampre-ISD
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale
4.Francesco Gavazzi Astana
5.Giampaolo Caruso Katusha
6.Francesco Failli Farnese Vini-Selle Italia
7.Matteo Rabottini Farnese Vini-Selle Italia
8.Franco Pellizotti Androni Giocattoli
9.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
10.Manuele Mori Lampre-ISD
11.Danilo Di Luca Acqua & Sapone
12.Simone Ponzi Astana
13.Daniele Ratto Liquigas-Cannondale
14.Ivan Santaromita BMC Racing
15.Davide Rebellin Meridiana-Kamen
16.Leonardo Bertagnoli Lampre-ISD
17.Andrea Guardini Farnese Vini-Selle Italia
18.Elia Viviani Liquigas-Cannondale
19.Sacha Modolo Colnago-CSF Inox
20.Enrico Rossi Kamen
2011
1.Giovanni Visconti Farnese Vini-Neri
2.Giampaolo Caruso Katusha
3.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
4.Alessandro Ballan BMC Racing
5.Ivan Santaromita BMC Racing
6.Marco Marcato Vacansoleil-DCM
7.Luca Paolini Katusha
8.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard
9.Mauro Finetto Liquigas-Cannondale
10.Mauro Santambrogio BMC Racing
11.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale
12.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
13.Francesco Bellotti Liquigas-Cannondale
14.Diego Ulissi Lampre-ISD
15.Alessandro Bertolini Androni Giocattoli
16.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale
17.Luca Mazzanti Farnese Vini-Neri
18.Fortunato Baliani D`Angelo&Antenucci-Nippo
19.Marco Bandiera Quick Step
20.Paolo Bailetti De Rosa-Flaminia
2010
1.Giovanni Visconti ISD-Neri
2.Daniele Pietropolli Lampre-Farnese Vini
3.Alessandro Ballan BMC Racing
4.Leonardo Bertagnolli Androni Giocatolli
5.Emanuele Sella Carmiooro-NGC
6.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
7.Francesco Failli Acqua&Sapone
8.Eros Capecchi Footon-Servetto
9.Ivan Santaromita Liquigas-Doimo
10.Riccardo Ricco Ceramica Flaminia
11.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini
12.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini
13.Matteo Carrara Vacansoleil
14.Daniele Colli Ceramica Flaminia
15.Alessandro Donati Acqua&Sapone
16.Riccardo Chiarini De Rosa-Stac Plastic
17.Ivan Basso Liquigas-Doimo
18.Pasquale Muto Miche
19.Carlos Scognamiglio ISD-Neri
20.Fortunato Baliani Miche
2009
1.Damiano Cunego Lampre-NGC
2.Filippo Pozzato Katusha
3.Francesco Gavazzi Lampre-NGC
4.Luca Paolini Acqua&Sapone
5.Marco Marcato Vacansoleil
6.Gabriele Bosisio LPR-Farnese Vini
7.Alessandro Bertolini PVC Diquigiovanni
8.Leonardo Bertagnolli PVC Diquigiovanni
9.Eros Capecchi Fuji-Servetto
10.Carlos Scognamiglio Barloworld
11.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo
12.Manuele Mori Lampre-NGC
13.Francesco Reda Quick Step
14.Francesco Pellizotti Liquigas-Doimo
15.Alessandro Ballan Lampre-NGC
16.Luca Mazzanti Katusha
17.Marco Marzano Lampre-NGC
18.Domenico Pozzovivo CSF-Navigare
19.Maurizio Biondo Ceramica Flaminia
20.Davide Rebellin PVC Diquigiovanni
2008
1.Filippo Pozzato Liquigas
2.Davide Rebellin Gerolsteiner
3.Giovanni Visconti Quick Step
4.Alessandro Ballan Lampre-NGC
5.Luca Paolini Acqua&Sapone
6.Damiano Cunego Lampre-NGC
7.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale
8.Gabriele Bosisio LPR-Ballan
9.Marco Marcato Cycle Collstrop
10.Federico Canuti CSF-Navigare
11.Luca Mazzanti Tinkoff
12.Manuel Quinziato Liquigas
13.Giampaolo Caruso Ceramica Flaminia
14.Ricardo Ricco Saunier Duval-Scott
15.Pietro Caucchioli Credit Agricole
16.Leonardo Giordani Ceramica Flaminia
17.Filippo Simeoni Ceramica Flaminia
18.Paolo Bettini Quick Step
19.Leonardo Bertagnolli Liquigas
20.Matteo Carrara Quick Step
2007
1 Davide Rebellin Gerolsteiner
2.Filippo Pozzato Liquigas
3.Daniele Bennati Lampre-Fondital
4.Giovanni Visconti Quick Step-Innergetic
5.Cristian Moreni Cofidis
6.Mirko Celestino Milram
7.Matteo Carrara Unibet.Com
8.Alessandro Bertolini Diquigiovanni-Selle Italia
9.Francesco Chicchi Liquigas
10.Paolo Bossoni Lampre-Fondital
11.Luca Solari LPR
12.Gabriele Bosisio Tenax Salmilano
13.Christian Murro Tenax Salmilano
14.Alessandro Ballan Lampre-Fondital
15.Andrea Tonti Quick Step-Innergetic
16.Marco Marcato LPR
17.Daniele Pietropolli Tenax Salmilano
18.Alberto Ongarato Milram
19.Paolo Longo Borghini Barloworld
20.Raffaele Ferrara LPR
2006
1.Paolo Bettini Quick Step-Innergetic
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital
3.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi
4.Cristian Moreni Cofidis
5.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi
6.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic
7.Pietro Caucchioli Credit Agricole
8.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir
9.Mirko Celestino Milram
10.Luca Mazzanti Panaria-Navigare
11.Rinaldo Nocentini Acqua&Sapone
12.Paolo Bossoni Tenax Salmilano
13.Andrea Masciarelli Acqua&Sapone
14.Giovanni Visconti Milram
15.Andrea Tonti Acqua&Sapone
16.Daniele Callegarin Androni Giocattoli
17.Gian Paolo Cheula Barloworld
18.Gabriele Missaglia Selle Italia-Diquigiovanni
19.Mauro Facci Barloworld
20.Paolo Bailetti Androni Giocattoli
2005
1.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic
2.Mirko Celestino Domina Vacanze-De Nardi
3.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir
4.Enrico Gasparotto Liquigas-Bianchi
5.Francesco Bellotti Credit Agricole
6.Marzio Bruseghin Fassa Bortolo
7.Massimo Giunti Fassa Bortolo
8.Luca Solari Domina Vacanze-De Nardi
9.Paolo Bailetti Androni Giocattoli
10.Sergio Marinangeli Naturino-Sapore Di Mare
11.Salvatore Commesso Lampre-Caffita
12.Santo Anza Acqua&Sapone-Adria Mobil
13.Fortunato Baliani Panaria-Navigare
14.Lorenzo Bernucci Fassa Bortolo
15.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi
16.Eddy Mazzoleni Lampre-Caffita
17.Alessandro Bertolini Domina Vacanze-De Nardi
18.Cristian Moreni Quick Step-Innergetic
19.Gianluca Tonetti Tenax-Nobili
20.Luca Celli Barloworld-Valsir
2004
1.Cristian Moreni Alessio-Bianchi
2.Danilo Di Luca Saeco
3.Paolo Bossoni Lampre
4.Alessandro Bertolini Alessio-Bianchi
5.Sergio Marinangeli Domina Vacanze
6.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon
7.Paolo Valoti Domina Vacanze
8.Salvatore Commesso Saeco
9.Giosue Bonomi Saeco
10.Mauro Gerosa Vini Caldirola-Nobili
11.Leonardo Bertagnolli Saeco
12.Filippo Simeoni Domina Vacanze
13.Filippo Pozzato Fassa Bortolo
14.Michele Bartoli Team CSC
15.Fabio Baldato Alessio-Bianchi
16.Francesco Failli Domina Vacanze
17.Rinaldo Nocentini Acqua&Sapone-Mokambo
18.Pietro Caucchioli Alessio-Bianchi
19.Michele Scotto D`Abusco Lampre
20.Gabriele Missaglia Barloworld-Androni Giocattoli
2003
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon
2.Davide Rebellin Gerolsteiner
3.Franco Pellizotti Alessio
4.Luca Paolini Quick Step-Davitamon
5.Mirko Celestino Saeco
6.Giuliano Figueras Panaria-Fiordo
7.Gabriele Missaglia Lampre
8.Daniele Nardello Deutsche Telekom
9.Salvatore Commesso Saeco
10.Massimo Codol Mercatone Uno-Scanavino

Grote Prijs van Zürich

Grote Prijs van Zürich

2007
1 Markus Zberg Gerolstein Zwitserland
2 Thomas Lovkvist High Road Zweden
3 Allan Davis Jartazi Australië
4 Greg Van Avermaet Lotto België
5 Oliver Zaugg Gerolstein Zwitserland
6 Andreas Klier High Road BRD
7 Martin Elmiger AG2R Zwitserland
8 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
9 Johan Coenen Vlaanderen België
10 Pieter Jacobs Lotto België
11 Lloyd Mondory AG2R Frankrijk
12 Thomas Fothen Gerolstein BRD
13 Sven Renders Vlaanderen België
14 Laurent Beuret N.G.C. Zwitserland
15 Marcel Sieberg High Road BRD
16 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Andreas Dietziker Volksbank Zwitserland
18 Frantisek Rabon High Road Tsjechië
19 Niklas Axelsson Androni Zweden
20 Marco Pinotti High Road Italië

Lees verder “Grote Prijs van Zürich”