2017
1.Jens Keukeleire Orica-Scott België
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Maurits Lammertink Katusha-Alpecin Nederland
4.Olivier Naesen Ag2r-La Mondiale België
5.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
6.Ruben Guerreiro Trek-Segafredo Portugal
7.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
8.Tony Martin Katusha-Alpecin Duitsland
9.Julien Vermote Quick Step Floors België
10.Sylvain Chavanel Direct Energie Frankrijk
11.Remi Cavagna Quick Step Floors Frankrijk
12.Lasse Norman Hansen Aqua Blue Sport Denemarken
13.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
14.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
15.Yves Lampaert Quick Step Floors België
16.Boy Van Poppel Trek-Segafredo Nederland
17.Maxime Vantomme WB-Veranclassic België
18.Sven Erik Bystrom Katusha-Alpecin Noorwegen
19.Baptiste Planckaert Katusha-Alpecin België
20.Frederik Backaert Wanty-Groupe Gobert België

2016
1.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
2.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
3.Baptiste Planckaert Wallonie Bruxelles België
4.Reto Hollenstein IAM Cycling Zwitserland
5.Dries Devenyns IAM Cycling België
6.Pieter Vanspeybroeck Vlaanderen-Baloise België
7.Lars Boom Astana Nederland
8.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
9.Edward Theuns Trek-Segafredo België
10.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
11.Gijs Van Hoecke Vlaanderen-Baloise België
12.Sylvain Chavanel Direct Energie Frankrijk
13.Tom Jelte Slagter Cannondale Nederland
14.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
15.Jan Barta Bora-Argon 18 Tsjechië
16.Laurens De Vreese Astana België
17.Jonas Vangenechten IAM Cycling België
18.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
19.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
20.Simon Spilak Katusha Slovenië
2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
4.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
5.Oliver Naesen Vlaanderen-Baloise België
6.Dylan Teuns BMC Racing België
7.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
8.Frederik Backaert Wanty-Groupe Gobert België
9.Huub Duyn Roompot Nederland
10.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
11.Thomas Sprengers Vlaanderen-Baloise België
12.Gaetan Bille Verandas Willems België
13.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
14.Maurits Lammertink Roompot Nederland
15.Sam Bennet Bora-Argon 18 Ierland
16.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
17.Edward Theuns Vlaanderen-Baloise België
18.Gregory Habeaux Wallonie Bruxelles België
19.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
20.Dimitri Claeys Verandas Willems België
2014
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Philippe Gilbert BMC Racing België
3.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
4.Tony Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Mathias Brandle IAM Cycling Oostenrijk
7.Greg Van Avermaet BMC Racing België
8.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
9.Cyril Lemoine Cofidis Frankrijk
10.Jan Bakelants Omega Pharma-Quick Step België
11.Paul Martens Belkin Duitsland
12.Artem Ovechkin RusVelo Rusland
13.Sep Vanmarcke Belkin België
14.Bram Tankink Belkin Nederland
15.Dries Devenyns Giant-Shimano België
16.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
17.Francesco Gavazzi Astana België
18.Ilnur Zakarin RusVelo Rusland
19.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
20.Laurens De Vreese Wanty-Groupe Gobert België
2013
1 Tony MARTIN GER OPQ 28 17:28:32 100 0*
2 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP BLA 30 +36 70 0*
3 Philippe GILBERT BEL BMC 31 +51 40 0*
4 Andreas KLÖDEN GER RLT 38 +1:18 30 0*
5 Tom DUMOULIN NED ARG 23 +1:30 25 0*
6 Francesco GAVAZZI ITA AST 29 +1:36 20 0*
7 Kristof VANDEWALLE BEL OPQ 28 +1:43 15 0*
8 Jurgen ROELANDTS BEL LTB 28 +1:44 10 0*
9 Niki TERPSTRA NED OPQ 29 +1:49 9 0*
10 Alexey TSATEVITCH RUS KAT 24 +2:04 8 0*
11 Maxime MONFORT BEL RLT 30 +2:16 7 0*
12 Yukiya ARASHIRO JPN EUC 29 +2:44 6 6
13 Maxime VANTOMME BEL CRE 27 +3:21 5 5
14 Gijs VAN HOECKE BEL TSV 22 +3:26 4 4
15 Reinardt JANSE VAN RENSBURG RSA ARG 24 +3:30 3 0*
16 Sébastien DELFOSSE BEL CRE 31 +3:30
17 Nico SIJMENS BEL COF 35 +3:32
18 David VEILLEUX CAN EUC 26 +3:38
19 Grégory RAST SUI RLT 33 +3:45
20 Florent BARLE FRA COF 27 +3:51
2012
1 Tony MARTIN OPQ 16:51:28
2 Lieuwe WESTRA VCD 43
3 Carlos BARREDO LLAMAZALES RAB +1:02
4 Sergey FIRSANOV RVL +1:11
5 Andriy GRIVKO AST +1:26
6 Francesco REDA ASA +1:38
7 Philippe GILBERT BMC +1:45
8 Simon SPILAK KAT +1:47
9 Manuel QUINZIATO BMC +1:50
10 Maarten WYNANTS RAB +1:58
11 Maxime VANTOMME KAT +2:14
12 Dmitry KOZONTCHUK RVL +2:16
13 Dmitriy FOFONOV AST +2:33
14 Jurgen VAN GOOLEN ACC +2:35
15 Pieter SERRY TSV +2:40
16 Nikita ESKOV RVL +2:42
17 Romain ZINGLE COF +3:06
18 Stijn DEVOLDER VCD +3:06
19 Alexandr KOLOBNEV KAT +3:09
20 Nico SIJMENS COF +3:13
2011
1 Philippe GILBERT BEL OLO 29 16:48:46 100 0*
2 Greg VAN AVERMAET BEL BMC 26 +20 70 0*
3 Björn LEUKEMANS BEL VCD 34 +36 40 0*
4 Bert DE WAELE BEL LAN 36 +1:03 30 30
5 Pim LIGTHART NED VCD 23 +1:16 25 0*
6 Niki TERPSTRA NED QST 27 +1:19 20 0*
7 Maarten WYNANTS BEL RAB 29 +1:21 15 0*
8 Joost VAN LEIJEN NED VCD 27 +1:29 10 0*
9 Jens KEUKELEIRE BEL COF 23 +3:12 9 9
10 Maxime VANTOMME BEL KAT 25 +3:26 8 0*
11 Dominique CORNU BEL TSV 26 +3:27 7 7
12 Cyril LEMOINE FRA SAU 28 +3:30 6 6
13 Alessandro PRONI ITA ASA 29 +3:34 5 5
14 Bert DE BACKER BEL SKS 27 +3:36 4 4
15 Pieter GHYLLEBERT BEL SKT 29 +3:42 3 3
16 Michael SCHÄR SUI BMC 25 +3:43
17 Stijn VANDENBERGH BEL KAT 27 +3:50
18 Sebastian LANGEVELD NED RAB 26 +3:51
19 Pieter VANSPEYBROUCK BEL TSV 24 +4:07
20 Tom MEEUSEN BEL FID 23 +4:41
2010
1. DEVOLDER Stijn QUICK STEP 16:35:55
2. CORNU Dominique SKIL – SHIMANO 52″
3. TANKINK Bram RABOBANK 1’00”
4. GILBERT Philippe OMEGA PHARMA-LOTTO 1’11”
5. DE GENDT Thomas TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR 1’22”
6. HERMANS Ben TEAM RADIOSHACK 1’23”
7. MOERENHOUT Koos RABOBANK 1’39”
8. FREIRE GOMEZ Oscar RABOBANK 1’40”
9. NUYENS Nick RABOBANK 1’40”
10. LEMOINE Cyril SAUR – SOJASUN 1’50”
11. CHTIOUI Rafai ACQUA & SAPONE – D’ANGELO & ANTENUCCI 1’54”
12. DEVENYNS Dries QUICK STEP 1’54”
13. LEQUATRE Geoffroy TEAM RADIOSHACK 1’55”
14. MARCATO Marco VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM 2’07”
15. WALSLEBEN Philipp BKCP – POWERPLUS 2’13”
16. CAPPELLE Andy VERANDAS WILLEMS 2’16”
17. VANTOMME Maxime TEAM KATUSHA 2’21”
18. GUSEV Vladimir TEAM KATUSHA 2’37”
19. ARMEE Sander TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR 2’38”
20. ENGOULVENT Jimmy SAUR – SOJASUN 2’58”
2009
1 Lars Boom (Ned) Rabobank 17.56.30
2 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 0.18
3 Dominique Cornu (Bel) Quick Step 0.28
4 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto 0.32
5 Greg Van Avermaet (Bel) Silence-Lotto 1.11
6 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil
7 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 1.26
8 Jurgen Roelandts (Bel) Silence-Lotto 1.33
9 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha 1.59
10 Jan Bakelants (Bel) Topsport Vlaanderen-Mercator 2.12
11 Nick Nuyens (Bel) Rabobank 2.24
12 Andy Cappelle (Bel) Palmans-Cras 2.34
13 Marco Frapporti (Ita) CSF Group-Navigare 2.35
14 Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 2.44
15 Stef Clement (Ned) Rabobank 2.48
16 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 2.50
17 Niels Albert (Bel) BKCP-Powerplus 3.37
18 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step 5.54
19 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 6.34
20 Ben Hermans (Bel) Topsport Vlaanderen-Mercator 6.45
2008
1 Stijn Devolder (Bel) Quick Step 18.08.47
2 Greg Van Avermaet (Bel) Silence – Lotto 1.11
3 Sergei Ivanov (Rus) Astana 1.35
4 Sergey Lagutin (Uzb) Cycle Collstrop 2.04
5 Bram Tankink (Ned) Rabobank 2.08
6 Maarten Tjallingii (Ned) Silence – Lotto 2.20
7 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet – Tönissteiner 2.29
8 Salvatore Commesso (Ita) Preti Mangimi 3.11
9 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana 3.22
10 Luca Celli (Ita) LPR Brakes 4.32
11 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen 4.49
12 Marco Marcato (Ita) Cycle Collstrop 5.38
13 Borut Bozic (Slo) Cycle Collstrop 5.55
14 Koen De Kort (Ned) Astana 6.14
15 Robert Gesink (Ned) Rabobank
16 Kristof Goddaert (Bel) Topsport Vlaanderen 6.28
17 Staf Scheirlinckx (Bel) Cofidis – Le Crédit par Téléphone 6.40
18 Pieter Weening (Ned) Rabobank 6.51
19 Mirko Selvaggi (Ita) Cycle Collstrop 7.04
20 Sven Renders (Bel) Topsport Vlaanderen 7.16
2007
1 Vladimir Gusev (Rus) Discovery Channel Pro Cycling Team 17.04.34
2 Maarten Tjallingii (Ned) Skil – Shimano 0.39
3 Leif Hoste (Bel) Predictor – Lotto 0.40
4 Sébastien Rosseler (Bel) Quickstep – Innergetic 0.53
5 Rick Flens (Ned) Rabobank 1.13
6 Bert Roesems (Bel) Predictor – Lotto 1.14
7 Gianni Meersman (Bel) Discovery Channel Pro Cycling Team 1.25
8 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet – Tönissteiner 1.32
9 Greg Van Avermaet (Bel) Predictor – Lotto 1.34
10 Maarten Den Bakker (Ned) Skil – Shimano 2.16
11 Kevin Ista (Bel) Pôle Continental Wallon Bergasol – Euro Millions 2.20
12 Roy Sentjens (Ned) Predictor – Lotto 2.28
13 Nikolas Maes (Bel) Chocolade Jacques – Topsport Vlaanderen 2.47
14 Nick Nuyens (Bel) Cofidis – Le Crédit par Téléphone 3.14
15 Markus Eichler (Ger) Unibet.com 3.20
16 Stijn Vandenbergh (Bel) Unibet.com 3.34
17 Pieter Mertens (Bel) Predictor – Lotto 4.21
18 Gorik Gardeyn (Bel) Unibet.com 5.20
19 Sven Nevens (Bel) Jartazi Promo Fashion 5.27
20 Glenn d’Hollander (Bel) Chocolade Jacques – Topsport Vlaanderen 6.30
2006
1 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano 20.18.15
2 Sébastien Rosseler (Bel) Quickstep-Innergetic 0.32
3 Max Van Heeswijk (Ned) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.44
4 Tom Boonen (Bel) Quickstep-Innergetic 0.51
5 Gert Steegmans (Bel) Davitamon-Lotto 1.25
6 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team LPR 1.27
7 Nico Eeckhout (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 1.36
8 Sven Nys (Bel) Rabobank (Continental) 1.43
9 Steven De Jongh (Ned) Quickstep-Innergetic 2.09
10 Frédéric Amorison (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 2.11
11 Baden Cooke (Aus) Unibet.com 2.26
12 Wilfried Cretskens (Bel) Quickstep-Innergetic 3.01
13 Erwin Thijs (Bel) Unibet.com 3.33
14 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank (Continental) 4.10
15 Servais Knaven (Ned) Quickstep-Innergetic 5.43
16 Leon Van Bon (Ned) Davitamon-Lotto 8.12
17 Jurgen Van Loocke (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 9.59
18 Christoph Meschenmoser (Ger) Skil-Shimano 10.09
19 Jeremy Hunt (GBr) Unibet.com 10.18
20 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Discovery Channel Pro Cycling Team 11.10
2005
1 Tom Boonen (Bel) Quickstep 19.10.25
2 Bert Roesems (Bel) Davitamon – Lotto 0.24
3 Linas Balciunas (Ltu) Agritubel 0.33
4 Laurens Ten Dam (Ned) Shimano – Memory Corp 0.53
5 Nico Eeckhout (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 0.58
6 José Antonio Pecharroman Fabian (Spa) Quickstep 1.08
7 Maxim Rudenko (Ukr) Jartazi Granville Team 1.17
8 Wouter Van Mechelen (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 1.19
9 Denys Kostyuk (Ukr) Jartazi Granville Team
10 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com – SportsTech 1.23
11 Wim Vansevenant (Bel) Davitamon – Lotto 1.24
12 Pieter Mertens (Bel) Chocolade Jacques – T Interim
13 Kevin Van Impe (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 1.27
14 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank 1.32
15 Maxime Monfort (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 1.34
16 Steven Caethoven (Bel) Chocolade Jacques – T Interim 1.35
17 Marco Bos (Ned) Shimano – Memory Corp
18 Raimondas Vilcinskas (Ltu) Jartazi Granville Team
19 Guillaume Auger (Fra) R.A.G.T Semences 1.36
20 Johan Verstrepen (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 1.37
2004
1 Sylvain Chavanel (Fra) Brioches la Boulangère 19.19.47
2 Bart Voskamp (Ned) Chocolade Jacques-Wincor Nixdorf 0.03
3 Max Van Heeswijk (Ned) US Postal Service presented by Berry Floor 0.18
4 Victor Hugo Pena Grisales (Col) US Postal Service presented by Berry Floor 0.28
5 Rik Verbrugghe (Bel) Lotto-Domo 0.30
6 Jurgen Van Den Broeck (Bel) US Postal Service presented by Berry Floor 0.31
7 Gianluca Bortolami (Ita) Lampre 0.33
8 Roy Sentjens (Ned) Rabobank 0.46
9 Manuel Quinziato (Ita) Lampre 0.47
10 Jurgen Van Goolen (Bel) Quick.Step-Davitamon 0.51
11 Paolo Bossoni (Ita) Lampre 0.55
12 Serge Baguet (Bel) Lotto-Domo 0.58
13 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Crédit par Téléphone
14 Mikhail Timochine (Rus) Landbouwkrediet-Colnago 1.01
15 Bert Hiemstra (Ned) Chocolade Jacques-Wincor Nixdorf 1.05
16 Preben Van Hecke (Bel) Relax-Bodysol 1.07
17 Kevin De Weert (Bel) Rabobank 1.14
18 Geoffrey Demeyere (Bel) Vlaanderen-T Interim 1.19
19 Stijn Devolder (Bel) US Postal Service presented by Berry Floor 1.32
20 Tom Boonen (Bel) Quick.Step-Davitamon
2003
1.Michael Rogers(AUS-Quick Step-Davitamon) 20h00’42”
2.Bart Voskamp(NL)25″
3.Robert Bartko(D)30″
4.Axel Merckx(B)31″
5.Dave Bruylandts(B)32″
6.Maarten den Bakker(NL)43″
7.George Hincapie(USA)52″
8.Frank Vandenbroucke(B)1’04”
9.Matthew White(AUS)1’08”
10.Tadej Valjavec(SLO)1’19”
11.Bram Schmitz(NL)
12.Jan van Velzen(NL)1’29”
13.Andy Capelle(B)1’32”
14.Bert Hiemstra(NL)1’36”
15.Gustav Larsson(S)1’56”
16.Matthias Kessler(D)2′
17.Gorazd Stangelj(SLO)
18.Chris Peers(B)2’04”
19.Geert Verheyen(B)2’12”
20.Johan Museeuw(B)2’35”
2002
1.Bart Voskamp(NL-Bankgiroloterij) 18h10’21”
2.Ludo Dierckxsens(B)11″
3.Sylvain Chavanel(F)12″
4.Manuel Quinziato(I)17″
5.Romans Vainsteins(LET)24″
6.Jean-Patrick Nazon(F)25″
7.Arturas Kasputis(LIT)37″
8.Bert Roesems(B)37″
9.Gerhard Trampusch(A)40″
10.Servais Knaven(NL)43″
11.Nico Mattan(B)50″
12.Erwin Thijs(B)55″
13.Alexandre Vinokourov(KAZ)1′
14.Robert Hayles(GB)1’03”
15.Jan Svorada(TCH)1’07”
16.David Canada Garcia(E)1’09”
17.Mario Aerts(B)1’10”
18.Andrej Hauptmann(SLO)1’16”
19.Hans De Clercq(B)1’25”
20.Andy De Smet(B)1’27
2001
1. Nico MATTAN (Bel) en 13h20’46”
2. Erik Dekker (Hol) à 4″
3. Vjatceslav Ekimov (Rus) à 14″
4. Christian Vandevelde (Usa) à 24″
5. George Hincapie (Usa) à 27″
6. Philippe Gaumont (Fra) à 28″
7. Servais Knaven (Hol) à 31″
8. Andrei Tchmil (Bel) à 37″
9. Nico Eeckhout (Bel) à 38″
10. Romans Vainsteins (Let) à 40″
11. Denis Zanette (Ita) à 43″
12. Antonio Cruz (Usa) à 46″
13. Hans De Clercq (Bel) à 58″
14. Chris Peers (Bel) à 1’04”
15. Paul Van Hyfte (Bel) à 1’09”
16. Johan Museeuw (Bel) à 1’11”
17. Andrej Hauptman (Slo) à 1’13”
18. Saulius Ruskys (Lit) à 1’22”
19. Aart Vierhouten (Hol) à 1’23”
20. Wilfried Peeters (Bel) à 1’33”
2000
1. Vjatceslav EKIMOV (Rus) en 13h59’40”
2. Romans Vainsteins (Let) à 3″
3. Serguei Ivanov (Rus) à 39″
4. Andrei Tchmil (Bel) à 47″
5. Maarten Den Bakker (Hol) à 48″
6. Martin Hvastija (Slo) à 54″
7. Zbigniew Spruch (Pol) à 59″
8. Frank Hoj (Dan) à 1’00”
9. Marco Serpellini (Ita) à 1’02”
10. Geert Van Bondt (Bel) à 1’03”
11. Tristan Hoffman (Hol) à 1’08”
12. Marco Milesi (Ita) à 1’16”
13. Paolo Bossoni (Ita) à 1’27”
14. Hans De Clercq (Bel) à 1’43”
15. Wim Feys (Bel) à 2’44”
16. Marc Wauters (Bel) à 4’15”
17. Koen Beeckman (Bel) à 7’36”
18. Paul Van Hyfte (Bel) à 8’30”
19. Gabriele Balducci (Ita) à 9’37”
20. Servais Knaven (Hol) à 15’42”
1999
1. Peter VAN PETEGEM (Bel) en 10h04’17”
2. Frank Vandenbroucke (Bel) à 5″
3. Denis Zanette (Ita) à 19″
4. Rolf Sørensen (Dan) à 20″
5. Servais Knaven (Hol) à 24″
6. Emmanuel Magnien (Fra) à 25″
7. Erik Dekker (Hol) à 29″
8. Maarten Den Bakker (Hol) à 33″
9. Ralf Grabsch (All) à 43″
10. Nicolay-Bo Larsen (Dan) à 45″
11. Zbigniew Spruch (Pol) m.t.
12. Eddy Mazzoleni (Ita) à 52″
13. Biagio Conte (Ita) à 53″
14. Cristian Moreni (Ita) à 54″
15. Guido Trenti (Usa) à 57″
16. Christophe Mengin (Fra) à 59″
17. Alexandre Gontchenkov (Ukr) à 1’01”
18. Juris Silovs (Let) m.t.
19. Chris Peers (Bel) à 1’02”
20. Dario Pieri (Ita) à 1’05”
1998
1. Michele BARTOLI (Ita) en 12h45’45”
2. Emmanuel Magnien (Fra) à 15″
3. Viatcheslav Ekimov (Rus) à 22″
4. Rolf Sørensen (Dan) à 24″
5. Fabrizio Guidi (Ita) à 31″
6. Nicolas Jalabert (Fra) à 38″
7. Davide Casarotto (Ita) à 42″
8. George Hincapie (Usa) à 45″
9. Tristan Hoffman (Hol) à 1’01”
10. Marco Serpellini (Ita) à 1’26”
11. Arvis Piziks (Let) à 1’32”
12. Wim Feys (Bel) m.t.
13. Andrei Tchmil (Bel) à 2’22”
14. Martin Hvastija (Slo) à 2’28”
15. Stefano Zanini (Ita) à 2’41”
16. Fabio Baldato (Ita) à 2’46”
17. Endrio Leoni (Ita) à 2’48”
18. Dirk Baldinger (All) à 2’53”
19. Hans De Clercq (Bel) à 3’20”
20. Robbie McEwen (Aus) à 3’29”
1997
1. Johan MUSEEUW (Bel) en 11h51’36”
2. Carlo Bomans (Bel) à 7″
3. Marco Milesi (Ita) à 49″
4. Denis Zanette (Ita) à 1’12”
5. Bert Dietz (All) à 1’51”
6. Hans De Clercq (Bel) à 2’12”
7. Tom Desmet (Bel) à 2’20”
8. Andrei Tchmil (Ukr) à 5’13”
9. Fabrizio Guidi (Ita) m.t.
10. Emmanuel Magnien (Fra) à 5’45”
11. Wilfried Peeters (Bel) à 5’50”
12. Franco Ballerini (Ita) à 6’08”
13. Michele Bartoli (Ita) à 7’00”
14. Nicola Loda (Ita) à 7’26”
15. Andy De Smet (Bel) à 7’29”
16. Erik Dekker (Hol) à 10’48”
17. Biagio Conte (Ita) à 13’48”
18. Claudio Camin (Ita) à 14’06”
19. Christophe Mengin (Fra) à 14’28”
20. Philippe Gaumont (Fra) à 14’53”
1996
1. Viatcheslav EKIMOV (Rus) en 13’01’14”
2. Wilfried Peeters (Bel) à 23″
3. Olaf Ludwig (All) à 39″
4. Marco Serpellini (Ita) à 44″
5. Fabio Baldato (Ita) à 57″
6. Gianluca Pianegonda (Ita) à 2’03”
7. Laurent Brochard (Fra) m.t
8. Andrea Peron (Ita) à 2’06”
9. Denis Zanette (Ita) à 2’22”
10. Rolf Jaermann (Sui) à 2’25”
11. Brian Holm (Dan) à 2’38”
12. Eddy Seigneur (Fra) m.t
13. Ludwig Willems (Bel) à 2’58”
14. Gabriele Missaglia (Ita) à 3’02”
15. Maurizio Fondriest (Ita) à 3’22”
16. Fabio Roscioli (Ita) à 3’31”
17. Emmanuel Magnien (Fra) à 3’36”
18. Marco Milesi (Ita) à 3’38”
19. Alexandre Gontchankov (Ukr) à 3’48”
20. Lance Armstrong (Usa) à 3’51”
1995
1. Michele BARTOLI (Ita) en 10h08’36”
2. Rolf Sørensen (Dan) à 6″
3. Gianluca Bortolami (Ita) à 53″
4. Andrei Tchmil (Ukr) à 1’08”
5. Johan Capiot (Bel) à 1’26”
6. Alexandre Gontchenkov (Ukr) à 1’30”
7. Mario De Clercq (Bel) à 2’28”
8. Maurizio Fondriest (Ita) à 3’32”
9. Guido Bontempi (Ita) à 4’48”
10. Wilfried Nelissen (Bel) à 4’56”
11. Olaf Ludwig (All) à 5’18”
12. Eric Vanderaerden (Bel) à 5’21”
13. Stefano Zanatta (Ita) m.t
14. John Talen (Hol) m.t
15. Zbigniew Spruch (Pol) à 5’24”
16. Erwin Thijs (Bel) à 5’40”
17. Gianluca Pianegonda (Ita) à 6’01”
18. Wim Vansevenant (Bel) à 6’02”
19. Brian Holm (Dan) à 6’05”
20. Hendrik Redant (Bel) à 6’13”
1994
1. Fabio ROSCIOLI (Ita) en 12h57’14”
2. Djamolidine Abdoujaparov (Ouz) à 10″
3. Frans Maassen (Hol) à 25″
4. Guido Bontempi (Ita) à 28″
5. Viatcheslav Ekimov (Rus) à 53″
6. Thierry Marie (Fra) à 1’07”
7. Olaf Ludwig (All) à 1’09”
8. Ludwig Willems (Bel) à 1’11”
9. Bruno Boscardin (Ita) à 1’14”
10. Alexander Gontchenkov (Ukr) à 1’19”
11. Greg LeMond (Usa) à 1’28”
12. Leon Van Bon (Hol) à 1’31”
13. Eric Vanderaerden (Bel) à 1’34”
14. Zbigniew Spruch (Pol) à 1’37”
15. Laurent Desbiens (Fra) à 1’44”
16. Brian Holm (Dan) à 1’47”
17. Bart Leysen (Bel) à 1’49”
18. Jelle Nijdam (Hol) à 1’57”
19. Mario Chiesa (Ita) m.t
20. Giovanni Fidanza (Ita) à 2’00”
1993
1. Eric VANDERAERDEN (Bel) en 12h16’26”
2. Frans Maassen (Hol) à 8″
3. Edwig Van Hooydonck (Bel) à 11″
4. Djamolidine Abdoujaparov (Ouz) à 34″
5. Zbigniwe Spruch (Pol) à 35″
6. Vjatceslav Ekimov (Rus) à 36″
7. Jan Svorada (Tch) à 37″
8. Eddy Seigneur (Fra) à 44″
9. Alexander Gontschenkov (Rus) à 46″
10. Olfa Ludwig (All) à 49″
11. Frédéric Moncassin (Fra) à 1’01”
12. Rolf Sorensen (Dan) à 1’04”
13. Greg LeMond (Usa) à 1’06”
14. Marc Sergeant (Bel) à 1’08”
15. Paul Haghedooren (Bel) à 1’11”
16. Uwe Raab (All) à 1’12”
17. Wilfried Nelissen (Bel) à 1’14”
18. Andrea Peron (Ita) à 1’16”
19. Guido Bontempi (Ita) à 1’19”
20. Brian Holm (Dan) à 1’26”
1992
1. Frans MAASSEN (Hol) en 13h01’02”
2. Vjatceslav Ekimov (Rus) à 24″
3. Thierry Marie (Fra) à 44″
4. Johan Capiot (Bel) à 1’02”
5. Jelle Nijdam (Hol) à 1’03”
6. Dirk De Wolf (Bel) à 1’06”
7. Uwe Raab (All) à 1’16”
8. Rolf Aldag (All) m.t
9. Eddy Schurer (Hol) à 1’40”
10. Andrei Tchmil (Rus) à 1’43”
11. Edwig Van Hooydonck (Bel) à 1’44”
12. Stephen Hodge (Aus) à 1’45”
13. Guido Bontempi (Ita) à 1’54”
14. Rob Harmeling (Hol) à 1’56”
15. Jean-Pierre Heynderickx (Bel) à 1’56”
16. Brian Holm (Dan) à 1’58”
17. Laurent Jalabert (Fra) à 2’00”
18. Philippe Louviot (Fra) à 2’01”
19. Marc Sergeant (Bel) à 2’04”
20. Yvon Ledanois (Fra) à 2’09”
1991
1 Frans Maassen Buckler Nederland
2 Johan Capiot T.V.M. België
3 Johan Museeuw Lotto België
4 Maximilian Sciandri Carrera Italië
5 Guido Bontempi Carrera Italië
6 Paul Haghedoorn S.E.F.B. België
7 Jelle Nijdam Buckler Nederland
8 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic GOS
9 Allan Peiper Tulip Australië
10 Matthew Eaton Tulip VSA
11 Peter Pieters Tulip Nederland
12 Uwe Raab P.D.M. BRD
13 Franco Ballerini Del Tongo Italië
14 Olaf Ludwig Panasonic BRD
15 Francis Moreau Tonton Tapis Frankrijk
16 Marc Sergeant Panasonic België
17 Erwin Nijboer Telekom Nederland
18 Philippe Bouvatier R.M.O. Frankrijk
19 Jacky Durand Castorama Frankrijk
20 Remig Stumpf Histor BRD
1990
1.Johan Museeuw Lotto België
2.Roberto Conti Ariostea Italië
3.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
4.Alberto Elli Ariostea Italië
5.Johan Capiot T.V.M. België
6.Frans Maassen Buckler Nederland
7.Paul Haghedoorn Histor België
8.Vladimir Pulnikov Alfa Lum Sovjetunie
9.Christian Henn Carrera Duitsland
10.Adriano Baffi Ariostea Italië
11.Eric Vanderaerden Buckler België
12.Allan Peiper Panasonic Australië
13.Maximilian Sciandri Carrera Italië
14.Etienne De Wilde Histor België
15.Herman Frison Histor België
16.Guido Bontempi Carrera Italië
17.John Talen Panasonic Nederland
18.Stephan Joho Ariostea Zwitserland
19.Peter Pieters T.V.M. Nederland
20.Adri Van der Poel Weinmann Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s