Wereldbeker op de weg (voorheen: superprestige)

Wereldbeker op de weg (voorheen: superprestige)

2018
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer 94p.
2.Peter Sagan Bora-Hansgrohe 91p.
3.Michael Valgren Andersen Astana 80p.
4.Oliver Naesen AG2R-La Mondiale 62p.
5.Tim Wellens Lotto-Soudal 61p.
6.Jasper Stuyven Trek-Segafredo 58p.
7.Julian Alaphilippe Quick Step Floors 56p.
8.Alexander Kristoff UAE-Fly Emirates 54p.
9.Arnaud Demare Groupama-FDJ 50p.
10.Zdenek Stybar Quick Step Floors 47p.
11.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida 44p.
12.Jon Izaguirre Bahrein-Merida 44p.
13.Michael Matthews Sunweb-Giant 43p.
14.Alejandro Valverde Movistar 43p.
15.Philippe Gilbert Quick Step Floors 41p.
16.Daryl Impey Mitchelton-Scott 38p.
17.John Degenkolb Trek-Segafredo 35p.
18.Jakob Fuglsang Astana 35p.
19.Tiesj Benoot Lotto-Soudal 34p.
20.Roman Kreuziger Michelton-Scott 32p.

Lees verder “Wereldbeker op de weg (voorheen: superprestige)”

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

2018
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Arnaud Demare FDJ-Groupama Frankrijk
3.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Sasha Modolo Education First Italië
6.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
7.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
8.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België
9.Nikias Arndt Sunweb-Giant Duitsland
10.José Joaquin Rojas Movistar Spanje
11.Jasper De Buyst Lotto-Soudal België
12.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
13.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
14.Jacopo Guarnieri Groupama-FDJ Italië
15.Niccolo Bonifacio Bahrein-Merida Italië
16.André Greipel Lotto-Soudal Duitsland
17.Simone Consonni UAE-Fly Emirates Italië
18.Michal Golas Team Sky Polen
19.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
20.Nils Pollitt Katusha-Alpecin Duitsland

Lees verder “Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)”

Grote Prijs van San Sebastian

Grote Prijs van San Sebastian

2018
1.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
3.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
4.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
5.Robert Gesink Lotto-Jumbo Nederland
6.Steven Kruijswijk Lotto-Jumbo Nederland
7.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
8.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombië
10.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
11.Tom Skujins Trek-Segafredo Letland
12.Anthony Roux Groupama-FDJ Frankrijk
13.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
14.Peio Bilbao Astana Spanje
15.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
16.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
17.Pieter Serry Quick Step Floors België
18.Omar Fraile Astana Spanje
19.Daniel Martinez Education First-Drapac Colombië
20.Vjatsjeslav Kuznetzov Katusha-Alpecin Rusland

Lees verder “Grote Prijs van San Sebastian”

Ronde van Vlaanderen

Ronde van Vlaanderen

2019
1.Aleksander Kristoff UAE-Emirates Noorwegen
2.Alberto Bettiol Education First Italië
3.Nils Politt Katusha-Alpecin Duitsland
4.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
5.Alejandro Valverde Movistar Spanje
6.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
7.Greg Van Avermaet CCC-Reno België
8.Jens Keukeleire Lotto-Soudal België
9.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
10.Wout Van Aert Jumbo-Visma België
11.Michael Matthews Sunweb-Cervelo Australië
12.Mathieu Van der Poel Corendon-Circus Nederland
13.Yves Lampaert Deceuninck-Quickstep België
14.Bob Jungels Deceuninck-Quickstep België
15.Sebastiaan Langeveld Education First Nederland
16.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
17.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
18.Kasper Asgreen Deceuninck-Quickstep Denemarken
19.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
20.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië

Lees verder “Ronde van Vlaanderen”

Parijs-Roubaix

Parijs-Roubaix

2019
1.Yves Lampaert Deceuninck-Quick Step België
2.Niels Politt Katusha-Alpecin Duitsland
3.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
4.Zdenek Stybar Deceuninck-Quick Step Tsjechië
5.Mike Teunissen Jumbo-Visma Nederland
6.Philippe Gilbert Deceuninck-Quick Step België
7.Greg Van Avermaet CCC-Reno België
8.Stefan Küng Groupama-FDJ Zwitserland
9.Sebastiaan Langeveld Education First Nederland
10.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
11.Adrien Petit Total-Direct Energie Frankrijk
12.Sep Vanmarcke Education First België
13.Marco Haller Katusha-Alpecin Oostenrijk
14.Arnaud Demare Groupama-FDJ Frankrijk
15.Anthony Turgis Total-Direct Energie Frankrijk
16.Wout Van Aert Jumbo-Visma België
17.Dylan Van Baarle Sky-21 st Century Fox Nederland
18.Laurens De Vreese Astana België
19.Jens Keukeleire Lotto-Soudal België
20.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België

Lees verder “Parijs-Roubaix”