2012
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Klaas Van Tornout Sunweb België
3 Davy Commeyne Landbouwkrediet België
4 Thijs Van Amerongen A.A.Drink Nederland
5 Kevin Pauwels Sunweb België
6 Niels Albert B.K.C.P. België
7 Marcel Meisen B.K.C.P. BRD
8 Bart Aernouts A.A.Drink België
9 Rob Peeters Fidea België
10 Aurelien Duval U.V.Aube Frankrijk
11 Sven Van Thourenhout Landbouwkrediet België
12 Jan De Nuwelaere Style&Concept België
13 Philipp Walsleben B.K.C.P. BRD
14 Martin Zlamalik Landbouwkrediet Tsjechië
15 Mariusz Gil Baboco Polen
16 Michael Van Thourenhout B.K.C.P. België
17 Tim Merlier Sunweb België
18 Micki Van Empel Landbouwkrediet Nederland
19 Jim Aernouts Sunweb België
20 Lubomir Petrus B.K.C.P. Tsjechië

2011
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Klaas Van Tornout Sunweb België
3 Bart Aernouts Rabo-Giant België
4 Kevin Pauwels Sunweb België
5 Tom Meeusen Fidea België
6 Rob Peeters Fidea België
7 Enrico Franzoi Guerciotti Italië
8 Thijs Van Amerongen A.A.Drink Nederlan
9 Marcel Meisen Eddy Merckx BRD
10 Valentin Savitsky Leningrad Rusland
11 Mariusz Gil Baboco Polen
12 Jan De Nuwelaere Style&Concept België
13 Sergey Polynskiy Leningrad Rusland
14 Vincent Baestaens Landbouwkrediet België
15 Micki Van Empel Fidea Nederland
16 Jim Aernouts Sunweb België
17 Kenneth Van Compernolle Style&Concept België
18 Martin Zlamalik Landbouwkrediet Tsjechië
19 Arnaud Jouffroy Fidea Frankrijk
20 Joeri Adams Fidea België
2010
1.Sven Nys Landbouwkrediet België
2.Kevin Pauwels Telenet-Fidea België
3.Klaas Vantornout Sunweb-Revor België
4.Bart Aernouts Rabobank België
5.Niels Albert B.K.C.P. België
6.Tom Meeusen Telenet-Fidea België
7.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
8.Dieter Vanthourenhout B.K.C.P. België
9.Rob Peeters Telenet-Fidea België
10.Enrico Franzoi B.K.C.P. Italië
11.Mariusz Gil Baboco Polen
12.Bart Wellens Telenet-Fidea België
13.Philipp Walsleben B.K.C.P. Duitsland
14.Jonathan Page Planet Bike V.S.A.
15.Martin Zlamalik Sunweb-Revor Tsjechië
16.Lars Boom Rabobank Nederland
17.Kenneth Van Compernolle Sunweb-Revor België
18.Patrick Van Leeuwen CX Nederland
19.Jiri Polnicky Sunweb-Revor Tsjechië
20.Tom Van Den Bosch A.A.Drink België
2009
1 Richard Groenendaal A.A.Drink Nederland
2 Sven Nys Landbouwkrediet België
3 Erwin Vervecken Fidea België
4 Roger Hammond Columbia GBr
5 Ben Berden Revor België
6 Thijs Al Be One Nederland
7 Christian Heule Hypo C.T. Zwitserland
8 Klaas Van Tornout Sunweb België
9 Bart Aernouts Rabobank België
10 Kevin Pauwels Fidea België
11 Lars Boom Rabobank Nederland
12 Davy Coenen Be One België
13 Marek Cichosz Legia Warszawa Polen
14 Zdenek Stybar Fidea Tsjechië
15 Jimmy Tielens Be One België
16 Tim Van Nuffel Easypay België
17 Jan Verstraeten Sunweb België
18 Quentin Bertholet Fidea België
19 Jan Soetens Revor België
20 Tomasz Repinski Gdynia Polen
2008
1 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2 Sven Nys Rabobank België
3 Erwin Vervecken Fidea België
4 Bart Wellens Fidea België
5 Kamil Ausbuher Style & Concept Tsjechië
6 Ben Berden Webking België
7 John Gadret AG2R Frankrijk
8 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
9 Sven Van Thourenhout Sunweb België
10 Maarten Nijland ProComm Nederland
11 Thijs Al Be One Nederland
12 Klaas Van Tornout Fidea België
13 Enrico Franzoi Lampre Italië
14 Chris Young Milton Keynes GBr
15 Kevin De Weert Cofidis België
16 Bart Aernouts Rabobank België
17 Kevin Pauwels Fidea België
18 Marek Cichosz Legia Warszawa Polen
19 Lars Boom Rabobank Nederland
20 Wesley Van Der Linden Jacques België
2007
1 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2 Sven Nys Rabobank België
3 Erwin Vervecken Fidea België
4 Bart Wellens Fidea België
5 John Gadret AG2R Frankrijk
6 Tom Van Noppen Palmans België
7 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
8 Sven Van Thourenhout Rabobank België
9 Thijs Al B & E Nederland
10 Arne Daelmans Palmans België
11 Davy Commeyne Palmans België
12 Bart Aernouts Rabobank België
13 Klaas Van Tornout Fidea België
14 Lars Boom Rabobank Nederland
15 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
16 Zdenek Stybar Fidea Tsjechië
17 Marek Cichosz Legia Warszawa Polen
18 Maxime Lefebvre Josan Frankrijk
19 Jan Verstraeten S.D.Worx België
20 Niels Albert Palmans België
2006
1 Thomas Frischknecht Scott Zwitserland
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Sven Nys Rabobank België
4 Erwin Vervecken Fidea België
5 Peter Van Santvliet Fidea België
6 Bart Wellens Fidea België
7 Gerben De Knegt Bejan Nederland
8 Sven Van Thourenhout Rabobank België
9 John Gadret Jartazi Frankrijk
10 Thijs Al B & E Nederland
11 Jonathan Page Liberty VSA
12 Klaas Van Tornout Morgan Blue België
13 Enrico Franzoi Lampre Italië
14 Bart Aernouts Rabobank België
15 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
16 Lars Boom Rabobank Nederland
17 Zdenek Stybar Sparta Praha Tsjechië
18 Jan Verstraeten Fidea België
19 Kevin Pauwels Fidea België
20 Jan Soetens Onder Ons Parike België
2005
1.Sven Nys België
2.Gerben De Knegt Nederland
3.Erwin Vervecken België
4.Peter Dlask Tsjechië
5.Richard Groenendaal Nederland
6.John Gadret Frankrijk
7.Bart Wellens België
8.Enrico Franzoi Italië
9.Bart Aernouts België
10.Christian Heule Zwitserland
11.Wilant Van Gils Nederland
12.Sven Vanthourenhout België
13.Tom Vannoppen België
14.Michael Baumgartner Zwitserland
15.Wim Jacobs België
16.Zdenek Stybar Tsjechië
17.Martin Zlamalik Tsjechië
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Simon Zahner Zwitserland
20.Martin Bina Tsjechië
2004
1 John Gadret Chocolade Jacques Frankrijk
2 Miguel Martinez Oxbow Frankrijk
3 Christian Heule Macandina Zwitserland
4 Enrico Franzoi Saeco Italië
5 Vladimir Kyzivat Budvar Tsjechië
6 Klaas Van Tornout De Lombarden België
7 David Krasek Hlinsko Tsjechië
8 Paul Oldham Giant GBr
9 Lars Boom Rabobank Nederland
10 Bart Wellens SpaarSelect België
11 Tom Van Noppen Palmans België
12 Pavel Boudny Ceska MTB Tsjechië
13 Peter Dlask Budvar Tsjechië
14 Erwin Vervecken SpaarSelect België
15 Mario De Clercq Palmans België
16 Ben Berden Saey/De Schacht België
17 Sven Van Thourenhout Quickstep België
18 Jiri Pospisil Stevens Tsjechië
19 Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
20 Francis Mourey La Française Frankrijk
2003
1.Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2.Ben Berden Vlaanderen 2002 Belgium
3.Sven Nijs Rabobank Belgium
4.Wim De Vos SpaarSelect Nederland
5.Sven Van Thourenhout Domo Farm Frites Belgium
6.Tim Van Nuffel Beveren 2000 Belgium
7.Dirk Pauwels Mez Team Belgium
8.Klaas Van Tornout De Lombarden Belgium
9.Mario De Clercq Palmans-Collstrop Belgium
10.Kenny Van Hummel Rabobank Nederland
11.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
12.Erwin Vervecken SpaarSelect Belgium
13.Tom Vannoppen Palmans-Collstrop Belgium
14.Bjorn Hoeben Rabobank Nederland
15.Geert Wellens Woondecor Belgium
16.Arne Daelmans Vlaanderen 2002 Belgium
17.Bart Wellens SpaarSelect Belgium
18.Theo Eltink Rabobank Nederland
19.Bas Gilling Rabobank Nederland
20.Roger Hammond Palmans-Collstrop Gr.Brit.
2002
1.Mario De Clercq Palmans-Collstrop Belgium
2.Sven Nijs Rabobank Belgium
3.Bjorn Rondelez Beveren 2000 Belgium
4.Bart Wellens SpaarSelect Belgium
5.Erwin Vervecken SpaarSelect Belgium
6.Sven Van Thourenhout Domo Farm Frites Belgium
7.Tom Vannoppen Palmans-Collstrop Belgium
8.Arne Daelmans Vlaanderen 2002 Belgium
9.Pieter Ghyllebert De Lombarden Belgium
10.Peter Van Santvliet SpaarSelect Belgium
11.Filip Meirhaeghe Landbouwkrediet Belgium
12.Jose Antonio Hermida Bianchi Spanje
13.Wim Jacobs Woondecor Belgium
14.Peter Presslauer Volksbank Oostenrijk
15.Daniel Hufnagel Neubauer Oostenrijk
16.Dominique Arnould Giant Frankrijk
17.Davy Commeyne Palmans-Collstrop Belgium
18.Bart Aernouts Rabobank Belgium
19.Klaas Van Tornout De Lombarden Belgium
20.Wesley Van der Linden Beveren 2000 Belgium
2001
1.Sven Vanthourenhout Belgium
2.Thomas Frischknecht Zwitserland
3.Bart Wellens Belgium
4.Sven Nijs Belgium
5.Mario De Clercq Belgium
6.Richard Groenendaal Nederland
7.Erwin Vervecken Belgium
8.Jiri Pospisil Tsjech.Republiek
9.Enrico Franzoi Italia
10.Vaclav Jezek Tsjech.Republiek
11.David Derepas Frankrijk
12.Ben Berden Belgium
13.Tadeusz Korzeniewski Polen
14.Gerben De Knegt Nederland
15.Michael Baumgartner Zwitserland
16.Arnaud Labbe Frankrijk
17.Maarten Nijland Nederland
18.David Rusch Zwitserland
19.John Gadret Frankrijk
20.Thomas Trunschka Tsjech.Republiek
2000
1 Tom Van Noppen Vlaanderen 2002 België
2 Bart Wellens SpaarSelect België
3 Camiel Van Den Bergh Van Vliet Nederland
4 Sven Nys Rabobank België
5 Erwin Vervecken SpaarSelect België
6 Davy Commeyne Beveren 2000 België
7 Peter Van Santvliet SpaarSelect België
8 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
9 Kipcho Volckaerts Woondecor België
10 Wim De Vos SpaarSelect Nederland
11 Arne Daelmans Vorselaar België
12 Tim Van Nuffel Beveren 2000 België
13 Jiri Pospisil Morati Tsjechië
14 Ben Berden Vlaanderen 2002 België
15 Sven Van Thourenhout MEZ Team België
16 Marc Janssens Palmans België
17 Gretinus Gommers Rietveld Nederland
18 Thijs Volker Ten Tuscher Nederland
19 Christophe Morel Besson Frankrijk
20 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
1999
1.Radomir Simunek Tsjech.Republ.
2.Bart Wellens Belgium
3.Peter Van Santvliet Belgium
4.Erwin Vervecken Belgium
5.Arne Daelmans Belgium
6.Sven Nijs Belgium
7.Adrie Van Der Poel Nederland
8.Tom Vannoppen Belgium
9.Ben Berden Belgium
10.Richard Groenendaal Nederland
11.Wim De Vos Nederland
12.Gerben De Knegt Nederland
13.Jiri Pospisil Tsjech.Republ.
14.Massimo Sargenti Italia
15.Roger Hammond Great‑Britain
16.Gretinus Gommers Nederland
17.Daniele Pontoni Italia
18.Dominique Arnould Frankrijk
19.Christian Wasmer Duitsland
20.Vaclav Jezek Tsjech.Republ.
1998
1.Sven Nijs België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Erwin Vervecken België
4.Daniele Pontoni Italië
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Peter Van Santvliet België
7.Jiri Pospisil Tsjechië
8.Peter Dlask Tsjechië
9.Ben Berden België
10.Gerben De Knegt Nederland
11.Bart Wellens België
12.Wim De Vos Nederland
13.David Pagnier Frankrijk
14.Radomir Simunek Tsjechië
15.Vaclav Jezek Tsjechië
16.Tom Van Noppen België
17.Tadeusz Korzeniewski Polen
18.Massimo Sargenti Italië
19.Roland Schätti Zwitserland
20.David Willemsens België
1997
1.Marc Janssens België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Bart Wellens België
4.Erwin Vervecken België
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Sven Nijs België
7.Arne Daelmans België
8.Peter Van Santvliet België
9.Peter Willemsens België
10.Mario De Clercq België
11.Wim De Vos Nederland
12.David Willemsens België
13.Pascal Van Riet België
14.Alex Moonen België
15.Daniele Pontoni Italië
16.Ben Berden België
17.Radomir Simunek Tsjechië
18.Dieter Runkel Zwitserland
19.Ales Mudroch Tsjechië
20.Jérôme Chiotti Frankrijk
1996
1 Jerome Chiotti Festina Frankrijk
2 Sven Nys B.B.S. België
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
5 Luca Bramati Selle Italia Italië
6 Wim De Vos Jacobs Nederland
7 Peter Van Santvliet B.B.S. België
8 Erwin Vervecken Espace Card België
9 Ben Berden B.B.S. België
10 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
11 Paul Herijgers Saxon België
12 Marc Janssens Espace Card België
13 Mario De Clercq Palmans België
14 Arne Daelmans Saxon België
15 Peter Van Den Abeele Pro Flex België
16 Erwin Bollen Espace Card België
17 Pavel Elsnic Ceska MTB Tsjechië
18 Kris Wouters B.B.S. België
19 Marcel Scheffer Doetinchem Nederland
20 Filip Meirhaeghe Batavus België
1995
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Arne Daelmans België
3.Danny De Bie België
4.Adri Van Der Poel Nederland
5.Sven Nijs België
6.Erwin Vervecken België
7.Paul Herijgers België
8.Beat Wabel Zwitserland
9.Peter Van Den Abeele België
10.Roland Schätti Zwitserland
11.Dieter Runkel Zwitserland
12.Thomas Frischknecht Zwitserland
13.Jiri Pospisil Tsjechië
14.Wim De Vos Nederland
15.Thomas Steiger Zwitserland
16.Roger Hammond Groot-Brittannië
17.David Pagnier Frankrijk
18.Peter Dlask Tsjechië
19.Radomir Simunek Tsjechië
20.Andreas Büsser Zwitserland
1994
1.Adri Van Der Poel Nederland
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Peter Van Santvliet België
4.Mario De Clercq België
5.Luca Bramati Italië
6.Erwin Vervecken België
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Wim De Vos Nederland
9.Marc Janssens België
10.Sven Nijs België
11.Arne Daelmans België
12.Jérôme Chiotti Frankrijk
13.Peter Van Den Abeele België
14.Paul Herijgers België
15.Daniele Pontoni Italië
16.Peter Willemsens België
17.Alex Moonen België
18.Ben Berden België
19.Danny De Bie België
20.Erik Boezewinkel Nederland
1993
1 Albert Iten Wheeler Zwitserland
2 Peter Van Santvliet B.B.S. België
3 Edward Kuyper Tioga Nederland
4 Alex Moonen V.D.V. België
5 Daniele Pontoni BresciaLat Italië
6 Adri Van Der Poel Mercatone Uno Nederland
7 Richard Groenendaal Willemsen Nederland
8 Marc Janssens Espace Card België
9 Wim De Vos Schwalbe Nederland
10 Guy Van Dijck A.E.E. België
11 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
12 Beat Wabel Mongoose Zwitserland
13 Peter Van Den Abeele Guerciotti België
14 Radovan Fort Selle Italia Tsjechië
15 Pavel Elsnic Diamond Back Tsjechië
16 Erwin Vervecken IJsboerke België
17 Paul Herijgers Saxon België
18 Pavel Camrda Dvorak Tsjechië
19 Bart Brentjens Concorde Nederland
20 Staf Van Bouwel V.D.V. België
1992
1 Peter Van Santvliet B.B.S. België
2 Mario De Clercq Buckler België
3 Daniele Pontoni G.S.Zalf Italië
4 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
5 Erwin Vervecken IJsboerke België
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7 Richard Groenendaal Teleflex Nederland
8 Paul Herijgers Saxon België
9 Pavel Elsnic Diamond Back Tsjechië
10 Wim De Vos Schwalbe Nederland
11 Adri Van Der Poel Tulip Nederland
12 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
13 Luca Bramati Lampre Italië
14 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
15 Martin Hendriks Moonen Nederland
16 Peter Van Den Abeele Guerciotti België
17 Karl Kalin Bleiker Zwitserland
18 Radovan Fort Selle Italia Tsjechië
19 Marc Janssens Espace Card België
20 Edward Kuyper Altrex Nederland
1991
1.Marc Janssens België
2.Peter Van Den Abeele België
3.Daniele Pontoni Italië
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Thomas Frischknecht Zwitserland
6.Paul Herijgers België
7.Danny De Bie België
8.Filip Van Luchem België
9.Pascal Van Riet België
10.Henk Baars Nederland
11.Radovan Fort Tsjechië
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Erwin Vervecken België
14.Beat Wabel Zwitserland
15.Adri Van Der Poel Nederland
16.Pavel Elsnic Tsjechië
17.Peter Hric Tsjechië
18.Marcel Gerritsen Nederland
19.Roland Schätti Zwitserland
20.Peter Willemsens België
1990
1.Danny De Bie België
2.Paul De Brauwer België
3.Ludo De Rey België
4.Ludwig Wijnants België
5.Jan Goessens België
6.Marc Janssens België
7.Bruno Geuens België
8.Christiaan Hautekeete België
9.Paul Herijgers België
10.Rudy De Bie België
11.Peter Van den Abeele België
12.Marnix Lameire België
13.Adri Van der Poel Nederland
14.Rudy Thielemans België
15.Roland Liboton België
16.Ivan Messelis België
17.Eric Vervaet België
18.Kurt De Roose België
19.Wim Lambrechts België
20.Johnny Blomme België
1989
1.Danny De Bie België
2.Daniele Pontoni Italië
3.Radomir Simunek Tsjechië
4.Paul Herijgers België
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Marc Janssens België
7.Richard Groenendaal Nederland
8.Erwin Vervecken België
9.Pavel Elsnic Tsjechië
10.Wim De Vos Nederland
11.Mario De Clercq België
12.Peter Van Den Abeele België
13.Pascal Van Riet België
14.Beat Wabel Zwitserland
15.Pavel Camrda Tsjechië
16.Bart Blommen België
17.Pedro Roselle België
18.Edwin Bollen België
19.Radovan Fort Tsjechië
20.Pascal Triebel Luxemburg
1988
1.Daniele Pontoni Italië
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Pavel Elsnic Tsjechoslovakije
4.Marc Janssens België
5.Adri Van Der Poel Nederland
6.Peter Van Den Abeele België
7.Wim De Vos Nederland
8.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
9.Beat Wabel Zwitserland
10.Paul Herijgers België
11.Pavel Camrda Tsjechoslovakije
12.Peter Willemsens België
13.Radovan Fort Tsjechoslovakije
14.Danny De Bie België
15.Karl Kälin Zwitserland
16.Peter Hric Tsjechoslovakije
17.Edwin Bollen België
18.Erwin Vervecken België
19.Pascal Van Riet België
20.Henrik Djernis Denemarken
1987
1.Daniele Pontoni Italië
2.Peter Van Den Abeele België
3.Thomas Frischknecht Zwitserland
4.Geert De Vlaeminck België
5.Danny De Bie België
6.Wim De Vos Nederland
7.Henk Baars Nederland
8.Henrik Djernis Denemarken
9.Filip Van Luchem België
10.David Pagnier Frankrijk
11.Huub Kools Nederland
12.Guy Van Dijck België
13.Christian Hautekeete België
14.Paul Herijgers België
15.Jan Ostergaard Denemarken
16.Martin Hendriks Nederland
17.Karel Camrda Tsjechoslovakije
18.Johan Verstrepen België
19.Paul De Brauwer België
20.Karl Kälin Zwitserland
1986
1 Cees Van Der Wereld Empella Nederland
2 Paul De Brauwer Hertekamp België
3 Jan Wiejak Nat.selectie Polen
4 Frank Van Bakel Arkel Nederland
5 Hennie Stamsnijder P.D.M. Nederland
6 Roland Liboton Guerciotti België
7 Rein Groenendaal Skala Nederland
8 Rudy Thielemans B.B.S. België
9 Ivan Messelis Sigma België
10 Henk Baars Panasonic Nederland
11 Ludo De Rey Diamant België
12 Huub Kools Batavus Nederland
13 Johnny Blomme Placora België
14 Karel Camrda Nat.selectie Tsjechoslovakije
15 Radomir Simunek Nat.selectie Tsjechoslovakije
16 Rudy De Bie Marc-Zeepcentrale België
17 Danny De Bie S.E.F.B. België
18 Danny Vanderaerden Panasonic België
19 Albert Zweifel Gerber Zwitserland
20 Peter Harings Panasonic Nederland
1985
1 Cees Van Der Wereld Bezemer Nederland
2 Roland Liboton Guerciotti België
3 Paul De Brauwer Hertekamp België
4 Henk Baars Panasonic Nederland
5 Frank Van Bakel Impac Nederland
6 Ivan Messelis Sigma België
7 Rudy Thielemans B.B.S. België
8 Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
9 Staf Van Bouwel V.D.V. België
10 Johan Museeuw De Zeemeeuw België
11 Robert Vermeire Marc-Zeepcentrale België
12 Rein Groenendaal Skala Nederland
13 Johan Ghyllebert Crack België
14 Ludo De Rey Diamant België
15 Klaus Peter Thaler Reusch BRD
16 Huub Kools Batavus Nederland
17 Peter Harings Panasonic Nederland
18 Sandro Bono Guerciotti Italië
19 Eric De Bruyne Neon Volca België
20 Christian Foucquet V.C.Ardennes België
1984
1 Raimund Dietzen Teka BRD
2 Peter Harings Batavus Nederland
3 Marc Van Orsouw Van Aarle Nederland
4 Roland Liboton Guerciotti België
5 Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
6 Paul De Brauwer Hertekamp België
7 Marc Goossens Tönissteiner België
8 Rein Groenendaal Skala Nederland
9 Huub Kools Batavus Nederland
10 Albert Zweifel Gerber Zwitserland
11 Frank Van Bakel Impac Nederland
12 Andre Geirland Marc-Zeepcentrale België
13 Robert Vermeire Marc-Zeepcentrale België
14 Ivan Messelis Vleesbedrijven België
15 Henk Baars Batavus Nederland
16 Erwin Lienhard Fanini Zwitserland
17 Rudy Thielemans B.B.S. België
18 Hans Boom Van Erp Nederland
19 Rudy De Bie Fangio België
20 Noel Van Der Ley Concorde Nederland
1983
1 Freddy De Schacht Gentse VS België
2 Roland Liboton Guerciotti België
3 Rein Groenendaal Superia Nederland
4 Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
5 Huub Kools Batavus Nederland
6 Klaus Peter Thaler Maredo BRD
7 Ivan Messelis WTC Torhout België
8 Paul De Brauwer Hertekamp België
9 Werner Van Der Fraenen Gilals België
10 Ludo De Rey Diamant België
11 Johan Ghyllebert De Wulf België
12 Robert Vermeire Marc-Zeepcentrale België
13 Rudy De Bie Wielersport België
14 Hubert Pallhuber Nat.selectie Italië
15 Roger De Vlaeminck Gios België
16 Jan Teugels Duvel België
17 Frantisek Kloucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
18 Frank Van Bakel Impac Nederland
19 Claude Michely Gios Luxemburg
20 Noel Danneels Hertekamp België
1982
1 Robert Vermeire Marc Zeepcentrale België
2 Roland Liboton Vermeer-Thijs België
3 Johan Ghyllebert Kendall België
4 Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
5 Ivan Messelis WTC Torhout België
6 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
7 Cees Van Der Wereld Bezemer Nederland
8 Rein Groenendaal Superia Nederland
9 Hans Boom Van Erp Nederland
10 Paul De Brauwer Hertekamp België
11 Jan Teugels Duvel België
12 Eric De Bruyne Neon Volca België
13 Rudy De Bie Wielersport België
14 Rudy Thielemans Boule d’Or België
15 Ludo De Rey Diamant België
16 Leo De Busser WIK Tielen België
17 Gert Dolfsma Brouwers Nederland
18 Adri Van Der Poel Daf Trucks Nederland
19 Alex Gerardin Messina Frankrijk
20 Noel Danneels Hertekamp België
1981
1 Robert Vermeire Marc Zeepcentrale België
2 Roland Liboton Vermeer-Thijs België
3 Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
4 Rein Groenendaal Superia Nederland
5 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
6 Jan Teugels Duvel België
7 Eric Desruelle Kendall België
8 Paul De Brauwer Romy Pils België
9 Rudy Thielemans Delhaize-Opel België
10 Eric De Bruyne Neon Volca België
11 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
12 Rudy De Bie Wielersport België
13 Johan De Meyer Vlierzele Sportief België
14 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
15 Alex Gerardin Messina Frankrijk
16 Freddy De Schacht Gentse VS België
17 Andre Van Den Bosch Hendrickx België
18 Johan Ghyllebert Hertekamp België
19 Frans Van Den Driessche Lierse BC België
20 Luc Van Campenhout Dijlespurters België
1980
1 Roland Liboton Marc Zeepcentrale België
2 Robert Vermeire Marc Zeepcentrale België
3 Eric De Vlaeminck Hertekamp België
4 Rein Groenendaal Superia Nederland
5 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
6 Jan Teugels Duvel België
7 Paul De Brauwer Romy Pils België
8 Ivan Messelis WTC Torhout België
9 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
10 Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
11 Rudy De Bie B.B.S. België
12 Herman Snoeyink Van Eyck Nederland
13 Eric De Bruyne Neon Volca België
14 Frans Van De Wetering Superia Nederland
15 Mario Van De Kerkhof Lieshoutse Wielrenners Nederland
16 Johnny Lamertinck Dijlespurters België
17 Eric Desruelle Mauri België
18 Danny De Bie B.B.S. België
19 Frans Van Den Driessche Lierse BC België
20 Ton Van De Wetering Superia Nederland
1979
1 Robert Vermeire Marc Zeepcentrale België
2 Roland Liboton Marc Zeepcentrale België
3 Eric De Vlaeminck Hertekamp België
4 Julien Van Den Haesevelde Hertekamp België
5 Norbert De Deckere Flandria België
6 Jan Teugels Duvel België
7 Andre Geirland Glemp België
8 Willi Lienhard Willora Zwitserland
9 Rein Groenendaal Superia Nederland
10 Eric De Bruyne Neon Volca België
11 Paul De Brauwer Romy Pils België
12 Eric Desruelle Flandria België
13 Johan Ghyllebert Hertekamp België
14 Roger De Vlaeminck Gis België
15 Peter Frischknecht Willora Zwitserland
16 Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
17 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
18 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
19 Antoine Van Neste Fragel België
20 Alfons Van Parijs Marc Zeepcentrale België
1978
1 Albert Van Damme Marc Zeepcentrale België
2 Robert Vermeire Marc Zeepcentrale België
3 Roland Liboton WIK Tielen België
4 Frans Van Eycke Antwerp BC België
5 Eric De Vlaeminck Marc Zeepcentrale België
6 Julien Van Den Haesevelde Safir België
7 Norbert De Deckere Flandria België
8 Peter Frischknecht Willora Zwitserland
9 Jan Teugels Duvel België
10 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
11 Hubert De Meulemeester Antwerp BC België
12 Eric Desruelle Flandria België
13 Rolf Wicke Nat.selectie B.R.D.
14 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakijke
15 Vojtech Cervinek Boleslav Tsjechoslovakije
16 Gilles Blaser Jelmoli Zwitserland
17 Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
18 Jean-Yves Plaisance Gitane Frankrijk
19 Hennie Stamsnijder De Zwaluwen Nederland
20 Paul De Brauwer Romy Pils België
1977
1 Albert Van Damme IJsboerke België
2 Robert Vermeire Ebo-Superia België
3 Roland Liboton WIK Tielen België
4 Marc De Block Hertekamp België
5 Frans Van Eycke Antwerp B.C. België
6 Jan Teugels NW-Brabant België
7 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
8 Norbert De Deckere Flandria België
9 Eric De Vlaeminck Gios België
10 Eddy Merckx Fiat België
11 Jos Pauwels K.S.V. Deerlijk België
12 Franco Bitossi Vibor Italië
13 Freddy De Schacht Gentse VS België
14 Lucien Goossens Dijlespurters België
15 Walter Godefroot IJsboerke België
16 Gert Wildeboer Frisol Nederland
17 Peter Frischknecht Weros Zwitserland
18 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
19 Willi Lienhard MobelMarki Zwitserland
20 Jiri Kvapil Nat.selectie Tsjechoslovakije
1976
1 Albert Van Damme Beck’s België
2 Robert Vermeire Ebo België
3 Marc De Block Hertekamp België
4 Roland Liboton WIK Tielen België
5 Eric Desruelle Flandria België
6 Hendrik Arnouts Rodenstock België
7 Norbert De Deckere Flandria België
8 Eric De Vlaeminck Gios België
9 Luc Van Goidsenhoven Hertekamp België
10 Julien Van Den Haesevelde Beck’s België
11 Jos Pauwels K.S.V.Deerlijk België
12 Eric De Bruyne Neon Volca België
13 Andre Bultynck K.S.V.Deerlijk België
14 Eric De Clerck K.S.V.Deerlijk België
15 Frans Van Den Driessche Lierse B.C. België
16 Freddy De Schacht Gentse VS België
17 Luc Naudts Rupelspurters België
18 Frans Van Eycke Antwerp B.C. België
19 Antoine Van Neste Carlos België
20 Kamiel De Deckere Placora België
1975
1 Norbert De Deckere Flandria België
2 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3 Albert Van Damme Beck’s België
4 Wil Brouwers De Uitkomst Nederland
5 Robert Vermeire Ebo België
6 Jan Teugels NW-Brabant België
7 Marc De Block Hertekamp België
8 Jos Pauwels K.S.V.Deerlijk België
9 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
10 Hendrik Arnouts Rodenstock België
11 Theo Verlinden Maes Pils België
12 Albert Zweifel Mobel Marki Zwitserland
13 Eric De Vlaeminck Gios België
14 Leo Arnouts Rodenstock België
15 Freddy De Schacht Gentse VS België
16 Eric Desruelle Hertekamp België
17 Michel Baele Bridgestone België
18 Eddy Merckx Molteni België
19 Jozef Thielemans Delhaize België
20 Roland Liboton WIK Tielen België
1974
1 Norbert De Deckere Flandria België
2 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3 Frans Van Den Driessche Lierse BC België
4 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
5 Marc De Block Beck’s België
6 Walter Planckaert Watney België
7 Andre Geirland Wynendaele België
8 Vic Van Schil Molteni België
9 Robert Vermeire Ebo-Superia België
10 Jeffrey Morris Dinnington GBr
11 Ludo Peeters WIK Tielen België
12 Michel Baele Bridgestone België
13 Albert Van Damme Beck’s België
14 Leo Arnouts Rodenstock België
15 Rene Wuyckens Stoempers België
16 Vojtech Cervinek Nat.selectie Tsjechoslovakije
17 August Badts Hertekamp België
18 Wil Brouwers De Uitkomst Nederland
19 Jan Teugels NW-Brabant België
20 Luc Naudts Rupelspurters België
1973
1 Norbert De Deckere Flandria België
2 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3 Robert Vermeire Flandria België
4 Andre Geirland Wynendaele België
5 Willem Peeters Stoempers België
6 Ludo Van Ginhoven Turnhout België
7 Eric De Vlaeminck Brooklyn België
8 Albert Van Damme Rokado België
9 Rolf Wolfshol Haro BRD
10 Jan Brinkman Canada Dry Nederland
11 August Badts Hertekamp België
12 Jan Van Katwijk IJsboerke Nederland
13 Alex Van Linden Antwerp BC België
14 Andre Wilhelm Sonolor Frankrijk
15 Jan Van Der Stappen Watney België
16 Manus Brinkman Verhoeven Nederland
17 Klaus Peter Thaler Nat.selectie B.R.D.
18 Luc Van Goidsenhoven Goldor België
19 Jos De Schoenmaecker Molteni België
20 Johnny Michely Nat.selectie Luxemburg
1972
1 Norbert De Deckere Flandria België
2 Roger De Vlaeminck Dreher België
3 Jozef Thielemans Scaldia-Volga België
4 Andre Geirland Wynendaele België
5 Eric De Vlaeminck Flandria België
6 August Badts Watney België
7 Jan Teugels NW-Brabant België
8 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
9 Lucien Goossens Geens België
10 Leon Scheirs Dijlespurters België
11 Michel Baele Novy België
12 Keith Mernickle Ryall GBr
13 Freddy Nys Geens België
14 August Van Rijmenant Vilvoorde België
15 Albert Van Damme Rokado België
16 Robert Vermeire Flandria België
17 Marc De Block Hertekamp België
18 Jos Pauwels K.S.V.Deerlijk België
19 Eric Stone R.B.M. GBr
20 Freddy Van Oudenhove Denderstreek België
1971
1 Norbert De Deckere Flandria België
2 Eric De Vlaeminck Flandria België
3 Albert Van Damme Watney België
4 Rene De Clercq Hertekamp België
5 Huib Harings Caballero Nederland
6 Robert Vermeire Flandria België
7 Freddy Nys Geens België
8 Andre Geirland Geens België
9 Roger De Vlaeminck Flandria België
10 Jozef Thielemans Scaldia-Volga België
11 Jan Teugels NW-Brabant België
12 Jacobus Spetgens Mars Nederland
13 John Atkins Carlton GBr
14 August Badts Watney België
15 Dieter Uebing Nat.selectie B.R.D.
16 Lucien Zeimes U.C.Esch Luxemburg
17 Leon Scheirs Okay België
18 Czeslaw Polewiak Nat.selectie Polen
19 Freddy Naert Koksijde België
20 Wolfgang Renner Nat.selectie B.R.D.
1970
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Eric De Vlaeminck Flandria België
3 Norbert De Deckere Flandria België
4 Rolf Wolfshol Mercier-Fagor BRD
5 Robert Vermeire Flandria België
6 Lode Van Den Bosch Goldor België
7 Rik Van Linden Antwerp BC België
8 Jos Thielemans Scaldia-Volga België
9 Flory Ongenae Flandria België
10 Albert Van Damme Watney België
11 Jan Brinkman Agu Sport Nederland
12 Freddy Nys Okay België
13 August Badts Watney België
14 Ludo Van Ginhoven Dijlespurters België
15 Frans Van Den Driessche Lierse BC België
16 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
17 Huib Harings Caballero Nederland
18 Renato Longo Salvarani Italië
19 Jose Maria Basualdo Kas Spanje
20 Wolfgang Renner Nat.selectie B.R.D.
1969
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Eric De Vlaeminck Flandria België
3 Rolf Wolfshol Bic BRD
4 Albert Van Damme Okay België
5 Jos Pauwels K.S.V.Deerlijk België
6 Ludo Van Ginhoven Dijlespurters België
7 Norbert De Deckere Pull Novy België
8 Freddy Nys Okay België
9 August Badts Geens België
10 Rene De Rey Okay België
11 Lode Van Den Bosch Goldor België
12 Huib Harings Caballero Nederland
13 Leon Scheers Goldor België
14 Andre Geirland Pull Novy België
15 Rene Cortens Okay België
16 Renato Longo Salvarani Italië
17 Roger Sombrijns Dijlespurters België
18 Jos Thielemans Scaldia-Volga België
19 Pierre Kumps De Zwaluw België
20 Flory Ongenae Flandria België
1968
1 Roger De Vlaeminck Goldor België
2 Eric De Vlaeminck Goldor België
3 Lucien Goossens Dijlespurters België
4 Huib Harings Caballero Nederland
5 August Badts Okay België
6 Albert Van Damme Goldor België
7 Freddy Nys Okay België
8 Leon Scheers Goldor België
9 Rene Cortens Okay België
10 Roger Pijnaert Hertekamp België
11 Leo Caluwaerts Londerzeel België
12 Guido Leys Okay België
13 Henri Van Der Linden Lieshout België
14 Lode Van Den Bosch Goldor België
15 Jos Opdebeeck Scaldia-Volga België
16 Jos Thielemans Scaldia-Volga België
17 Horst Mayer Nat.selectie B.R.D.
18 Roger Sombrijns Dijlespurters België
19 Fredy Stucki Nat.selectie Zwitserland
20 Andre Van Der Linden Lieshout België
1967
1 Roger De Vlaeminck Gentse VS België
2 Eric De Vlaeminck Goldor België
3 Marc De Block Romy Pils België
4 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
5 Leo Caluwaerts Londerzeel België
6 Albert Van Damme Goldor België
7 Andre Geirland Wynendaele België
8 Jos Opdebeeck Scaldia-Volga België
9 Hendrik Arnouts Maes Pils België
10 Renato Longo Salvarani Italië
11 Jan Teugels NW-Brabant België
12 Rolf Wolfshol Bic BRD
13 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
14 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
15 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
16 Peter Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
17 Lucien Goossens Dijlespurters België
18 Jose Martinez Hernandez Ibarra Spanje
19 Horst Mayer Nat.selectie B.R.D.
20 Keith Mernickle Ryall GBr
1966
1 Roger De Vlaeminck Gentse VS België
2 Eric De Vlaeminck Wiel’s-Groene Leeuw België
3 Norbert De Deckere Placora België
4 Lucien Goossens Reno België
5 Hermann Gretener Savro Zwitserland
6 Rolf Wolfshol Mercier BRD
7 Horst Mayer Nat.selectie B.R.D.
8 Jean-Pierre Ducasse U.S.Creteil Frankrijk
9 Renato Longo Salvarani Italië
10 Albert Van Damme Goldor België
11 Czeslaw Polewiak Nat.selectie Polen
12 John Atkins Coventry GBr
13 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
14 Gilbert Schmartz Gios Luxemburg
15 Wolfgang Stamm Nat.selectie D.D.R.
16 Huib Harings Televizier Nederland
17 Gunter Liebold Nat.selectie DDR
18 Hans Hanzl Kralove Tsjechoslovakije
19 Alfredo Irusta Coral Spanje
20 James Herbain Kamome Frankrijk
1965
1 Eric De Vlaeminck Wiel’s-Groene Leeuw België
2 Roger De Vlaeminck Gentse Velo Sport België
3 Roger De Clercq Wiel’s-Groene Leeuw België
4 Albert Van Damme Reno-Marcel Kint België
5 Pierre Kumps Pelforth-Sauvage-Lejeune België
6 Charly Gaul Lamot-Libertas Luxemburg
7 Renato Longo Salvarani Italië
8 Rolf Wolfshol Mercier BRD
9 Amerigo Severini G.B.C. Italië
10 Jean Schmit Gios Luxemburg
11 Czeslaw Polewiak Nat.selectie Polen
12 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
13 Huib Harings Televizier Nederland
14 Rene De Rey Lamot-Libertas België
15 Leon Scheirs Goldor België
16 Freddy Nys Stoempers België
17 Jose Luis Talamillo Olsa Spanje
18 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
19 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
20 Wolfgang Stamm Nat.selectie D.D.R.
1964
1 Roger De Clercq Wiel’s België
2 Eric De Vlaeminck Gentse VS België
3 Pierre Kumps Reno België
4 Huib Harings Wiel’s Nederland
5 Leon Scheirs Reno België
6 Freddy Nys Stoempers België
7 Albert Van Damme Mann België
8 Rolf Wolfshol Peugeot BRD
9 Charly Gaul Lamot Luxemburg
10 Rene Cortens Heist Sportief België
11 Renato Longo Salvarani Italië
12 Lode Van Den Bosch Reno België
13 Lucien Goossens Reno België
14 Amerigo Severini G.B.C. Italië
15 Louis Beirinckx Dijlespurters België
16 Jean Schmit Gios Luxemburg
17 Jan Quintens Smout België
18 Rene De Rey Lamot België
19 Frans Ertveldt Cureghem België
20 Roger Vermaelen Flandria België
1963
1 Roger De Clercq Wiel’s België
2 Albert Van Damme Mann België
3 Antoine Van Neste Reno België
4 Charles Van Houtte Flandria België
5 Daniel Van Damme Mann België
6 Bertrand Bettens Gentse VS België
7 Michel Baele Peugeot België
8 Firmin Van Kerrebroeck Wiel’s België
9 Andre Geirland Gentse VS België
10 Julien Van Den Haesevelde Reno België
11 Henri Simons G.B.C. België
12 Guido Reybroeck Brugse VS België
13 Lode Van Den Bosch Reno België
14 Frans Van Ommeslaeger Stoempers België
15 Huib Harings Eroba Nederland
16 Pierre Kumps Reno België
17 Wilfried De Dauw Brugse VS België
18 Etienne Van De Velde Stoempers België
19 Bernard De Ville Brugse VS België
20 Eric De Vlaeminck Gentse VS België
1962
1 Pierre Kumps Reno België
2 Lode Van Den Bosch Reno België
3 Leon Scheirs Reno België
4 Jos Matheussen Reno België
5 Viktor Philips De Zwaluw België
6 Romain De Veen De Zwaluw België
7 Lucien Goossens Reno België
8 Louis Beirinckx Dijlespurters België
9 Frans Paul Sol Libertas België
10 Harry De Preter Vedette België
11 Roger Vermaelen Flandria België
12 Roger Danis Cureghem België
13 Jos Opdebeeck Van Bever België
14 Rene Manderickx Cureghem België
15 Manus Brinkman Verhoeven Nederland
16 Rik Simons Dijlespurters België
17 Jan Van Geert Verhoeven Nederland
18 Jan Luyckx Cureghem België
19 Willy Sombrijn Dijlespurters België
20 Jozef Verdickt De Zwaluw België
1961
1 Albert Van Damme Dr.Mann België
2 Rene De Rey Libertas België
3 Pierre Kumps Reno België
4 Viktor Philips De Zwaluw België
5 Leon Scheirs Reno België
6 Jos Matheussen Dr.Mann België
7 Chris Looyen Vermeiren Nederland
8 Frans Ertveldt Cureghem België
9 Romain De Veen De Zwaluw België
10 Roger De Clercq Groene Leeuw België
11 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
12 Lode Van Den Bosch Reno België
13 Irene Van Hoecke Reno België
14 Rik Willems Hombeek België
15 Roger Vermaelen Flandria België
16 Willy De Clercq Dr.Mann België
17 Lucien Goossens Reno België
18 Rene Thielemans Plum België
19 Firmin Van Kerrebroeck Groene Leeuw België
20 Huib Harings Eroba Nederland
1960
1 Pierre Kumps Reno België
2 Rene De Rey Libertas België
3 Albert Van Damme Dr.Mann België
4 Viktor Philips De Zwaluw België
5 Daniel Van Damme Dr.Mann België
6 Lucien Goossens Reno België
7 Chris Looyen Vermeiren Nederland
8 Marcel Blavier Wiel’s België
9 Leon Scheirs Reno België
10 Auguste Van Woensel Dr.Mann België
11 Roger De Clercq Groene Leeuw België
12 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
13 Firmin Van Kerrebroeck Groene Leeuw België
14 Daniel De Meyer Bertin Frankrijk
15 Frans De Coster Blauwput België
16 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
17 Rolf Wolfshohl St.Raphael BRD
18 André Brule Liberia Frankrijk
19 Frans Feremans Hombeek België
20 Lode Van Den Bosch Reno België
1959
1.Albert Van Damme
2.Charles Van Houtte
3.Hans Brinkman (N)
4.Van Caester Herman
5.De Schacht Andre
6.Van Haezevelde Joris
7.Hoeffijn Raf
8.Van Nuffel Willy
9.Van Ommeslaege Frans
10.Bettens Bertrand
11.Van Haezebroeck H.
12.Van Gent G.
13.Van Hoolandt Albert
14.Tempelare A.
15.Briggs Dave (GB)
16.Van Damme Daniel
17.Muny J. (Fr)
18.Furniere Roger
19.Bruneel J.
20.Van Santwegen J.
1958
1. Van Den Bosch Lode
2. Brinkman Herman (Ned)
3. Zelck Hector
4.Phillips Viktor
5.Feremans Frans
6.Matheussens Jozef
7.Andries Walter
8.Janssens Marcel
9.De Coster Frans
10.Van Houtte Karel
11.Scheirs Leon
12.Vermeylen Frans
13.Phillips Florent
14.Looyen Chris
15.De Hondt S.
16.Van Velthoven Gustaaf
17.Sol Frans
18.Sol Alfons
19.Leemans Clement
20.Wouters Leon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s