2003
1.Pieter Weening Rabobank Nederland
2.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
3.Radoslav Rogina Perutnina Croatia
4.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
5.Sergei Tretyakov Brisaspor Kazakstan
6.Theo Eltink Rabobank Nederland
7.Matija Kvasina Radenska Croatia
8.Massimo Demarin Perutnina Croatia
9.Jure Golcer Volksbank Slovenia
10.Tomasz Nose Krka Slovenia
11.Christian Pfannberger Austria Oostenrijk
12.Janez Brajkovic Krka Slovenia
13.Radek Blahut Joko Tsj.Rep.
14.Rory Sutherland Rabobank Australia
15.Tomas Buchacek Joko Tsj.Rep.
16.Bostjan Rezman Krka Slovenia
17.Linus Gerdemann Winfix Duitsland
18.Kristjan Fajt Sava Slovenia
19.Andrej Omulec Perutnina Slovenia
20.Evgheni Gutalov Nat.selectie Moldavia

2002
1.Jacob Nielsen Horsens Denemarken
2.Gregor Zajc Kavaimpex Slovenia
3.Morten Pedersen Horsens Denemarken
4.Philippe Schnyder Volksbank Zwitserland
5.Adam Wadecki Mroz Polen
6.Fraser McMaster Volksbank N.-Zeeland
7.Dennis Haueisen Quatro Duitsland
8.Mattheus Mroz Mroz Polen
9.Jindrich Vana Wustenrot Tsj.Republ.
10.Dennis Rasmussen Horsens Denemarken
11.Daniel Okrucinski Nestle Polen
12.Daniel Zych Nestle Polen
13.Jochen Summer Volksbank Oostenrijk
14.Miran Kelner Perutnina Slovenia
15.Bostjan Krevs Nat.selectie Slovenia
16.Hrvoje Miholjevic Sava Croatia
17.Stefan Parinussa Lamonta Duitsland
18.Zvonimir Pokupec Dubrava Croatia
19.Dominik Raza Wustenrot Duitsland
20.David Demanuele Nat.selectie Croatia
2001
1.Darko Mrvar Krka Slovenië
2.Anatoliy Varvaruk Kamen Oekraïne
3.Filippo Baldo Kia Italië
4.Alessandro Pozzi Kia Italië
5.Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
6.Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
7.Christian Weber Kia Zwitserland
8.Simone Mori Kia Italië
9.Michael Rasmussen Arbö Denemarken
10.Gabor Kisko Mapei Hongarije
11.Hrvoje Miholjevic Sava Kroatië
12.Borja Jelic Savaproject Slovenië
13.Massimo Demarin Perutnina Kroatië
14.David Süssemilch Dukla Praha Tsjechië
15.Mirko Brkovic Borackolos Joegoslavië
16.Roberto Gaggioli Lemond Italië
17.Gabor Aranyi Mapei Hongarije
18.Matija Kvasina Radenska Kroatië
19.Hrvoje Bosnjak Savaproject Kroatië
20.Tomasz Nose Krka Slovenië
2000
1.Uros Morn Krka Slovenië
2.Seweryn Kohut Amore & Vita Polen
3.Jan Bratkowski Mercury Duitsland
4.Ivan Basso Amica Chips Italië
5.Pietro Caucchioli Amica Chips Italië
6.Hrvoje Miholjevic Sava Kroatië
7.Jure Golcer Sava Slovenië
8.Andrei Hauptman Vini Caldirola Slovenië
9.Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
10.Vitali Kokorine Amica Chips Rusland
11.Ruggero Borghi Vini Caldirola Italië
12.Stephan Gottschling Post Swiss Duitsland
13.Tomasz Kloczko Mat Ceresit Polen
14.Matthew Watch Amore & Vita Gr.Brit.
15.Steve Zampieri Mercury Zwitserland
16.Arno Kaspret Elk Haus Oostenrijk
17.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
18.Matthias Braun Post Swiss Zwitserland
19.Matija Kvasina Radenska Kroatië
20.Mauro Gerosa Amica Chips Italië
1999
1.Uros Morn Krka Slovenië
2.Saso Sviben Radenska Slovenië
3.Radoslav Rogina Hrvatska Kroatië
4.Morten Christiansen Nat.selectie Denemarken
5.Aleksandr Oussov Post Swiss Witrusland
6.Endrio Leoni Alessio Italië
7.Michael Skelde E.C.Bayer Denemarken
8.Danny Jonasson Accept Card Denemarken
9.Rajko Petek Radenska Slovenië
10.Lennie Kristensen Nat.selectie Denemarken
11.Sven-Gaute Hölestöl Chicky World Noorwegen
12.Crescenzo d’Amore Mapei Grassi Italië
13.Igor Kranjec Radenska Slovenië
14.Alexander Aeschbach E.C.Bayer Zwitserland
15.Luca Paolini Mapei Grassi Italië
16.Milan Erzen Krka Slovenië
17.Morten Sonne Accept Card Denemarken
18.Rodolfo Ongarato Liquigas Italië
19.Borut Bozic Radenska Slovenië
20.Nicki Sörensen Chicky World Denemarken
1998
1.Radim Korinek Nat.selectie Tsjechië
2.Stefan Steinweg Cottbus Duitsland
3.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
4.Uros Murn Krka Slovenië
5.Dirk Müller Telekom Duitsland
6.Bjarne Riis Telekom Denemarken
7.Thomas Liese Cottbus Duitsland
8.Chann McCrae Saturn V.S.A.
9.Jens Lehmann Cottbus Duitsland
10.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
11.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
12.Uwe Ampler Mroz Duitsland
13.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
14.Andreas Klöden Telekom Duitsland
15.Christian Lademann Peugeot Duitsland
16.Marco Magnani Cantina Tollo Italië
17.Ondrej Lukes Nat.selectie Tsjechië
18.Martin Lika Nat.selectie Tsjechië
19.Gorazd Stangelj Krka Slovenië
20.Gilberto Simoni Cantina Tollo Italië
1997
1.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
2.Dariusz Gzil Warschau Polen
3.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
4.Alexander Vinokourov Nat.selectie Kazakstan
5.Cristian Auriemma Caneva Italië
6.Tomas Konecny ZVVZ-Giant Tsjechië
7.Martin Müller Cottbus Duitsland
8.Artur Babaitsev Lada Rusland
9.Thomas Liese Cottbus Duitsland
10.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
11.Paolo Lombardi Caneva Italië
12.Tomas Sedlacek ZVVZ-Giant Tsjechië
13.Marcin Gebka Warschau Polen
14.Jan Hruska ZVVZ-Giant Tsjechië
15.Jacek Bodyk Warschau Polen
16.Vladimir Miholjevic Hrvatska Kroatië
17.Jens Lehmann Cottbus Duitsland
18.Slavomir Heger ZVVZ-Giant Tsjechië
19.Andrei Mizourov Nat.selectie Kazakstan
20.Ryszard Szostak Warschau Polen
1996
1.Frantisek Trkal Husqvarna Tsjechië
2.Alexander Botcharov Lada Rusland
3.Vladimir Douma Nat.selectie Oekraïne
4.Miquel Van Kessel Vredestein Nederland
5.Cesary Zamana Mroz Polen
6.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
7.Alexander Vinokourov Nat.selectie Kazakstan
8.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
9.Dariusz Wojciechowski Mroz Polen
10.Miloslav Kejval Husqvarna Tsjechië
11.Andrzej Mierzejewski Mroz Polen
12.Igor Tsjoekhlantsjev Nat.selectie Oekraïne
13.Mirko Brkovic Nat.selectie Joegoslavië
14.Sergei Ivanov Lada Rusland
15.Dirk Müller Bayer Duitsland
16.Alexei Nakazny Nat.selectie Oekraïne
17.Mikos Rnjakovic Nat.selectie Joegoslavië
18.Alexander Milenkovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Slavomir Heger Husqvarna Tsjechië
20.Andrei Lopatin Nat.selectie Kazakstan
1995
1 Matthew Jackson Chisholm Australië
2 Sandi Papez Krka Slovenië
3 Bob Jackson Chisholm VSA
4 Veceslav Orel Nat.selectie Moldavië
5 Iztok Melansek Celje Slovenië
6 Srecko Glivar Krka Slovenië
7 Andrei Mizourov St.Etienne Kazakstan
8 Alexandre Botcharov Lada Rusland
9 Vadim Kravtsjenko St.Etienne Kazakstan
10 Joona Laukka Nat.selectie Finland
11 Andrei Kivilev St.Etienne Kazakstan
12 Sergei Gritchenko Lada Rusland
13 Peter Wrolich K.T.M. Oostenrijk
14 Alexander Vinokourov St.Etienne Kazakstan
15 Timo Scholz Nat.selectie BRD
16 Michael Routski Nat.selectie Witrusland
17 Jan Faltynek Joko Tsjechië
18 Andres Brenes Chisholm Costa Rica
19 Vladimir Miholjevic Hrvatska Kroatië
20 Jan Richter Nat.selectie BRD

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s