2006
1 Borut Bozic Perutnina Slovenië
2 Grega Bole Sava Kranj Slovenië
3 Tim Klinger Wiesenhof BRD
4 Matija Kvasina Perutnina Kroatië
5 Martin Riska P.S.K. Slovakije
6 Gerald Ciolek Wiesenhof BRD
7 Simon Spilak Adria Mobil Slovenië
8 Devis Miorin Team Endeka Italië
9 Andre Steensen Glud Denemarken
10 Bostjan Mervar Perutnina Slovenië
11 Kristjan Koren Sava Kranj Slovenië
12 Mariusz Wiesiak Team Nippo Polen
13 Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
14 Zvonimir Pokupec Purapharm Kroatië
15 Lukasz Modzelewski G.S.Legia Polen
16 Jaroslaw Welniak G.S.Legia Polen
17 Bartlomiej Matysiak G.S.Legia Polen
18 Markus Eibegger Elk Haus Oostenrijk
19 Daniel Kreutzfeldt Glud Denemarken
20 Pavel Zitta P.S.K. Tsjechië

2005
1.Pieter Weening Rabobank Nederland
2.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
3.Radoslav Rogina Perutnina Croatia
4.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
5.Sergei Tretyakov Brisaspor Kazakstan
6.Theo Eltink Rabobank Nederland
7.Matija Kvasina Radenska Croatia
8.Massimo Demarin Perutnina Croatia
9.Jure Golcer Volksbank Slovenia
10.Tomasz Nose Krka Slovenia
11.Christian Pfannberger Austria Oostenrijk
12.Janez Brajkovic Krka Slovenia
13.Radek Blahut Joko Tsj.Rep.
14.Rory Sutherland Rabobank Australia
15.Tomas Buchacek Joko Tsj.Rep.
16.Bostjan Rezman Krka Slovenia
17.Linus Gerdemann Winfix Duitsland
18.Kristjan Fajt Sava Slovenia
19.Andrej Omulec Perutnina Slovenia
20.Evgheni Gutalov Nat.selectie Moldavia
2004
1.Radoslav Rogina Perutnina
2.Massimo Demarin Nova Gorica
3.Ivan Sever Radenska
4.Zvonimir Pokupec Dubrava
5.Matija Kvasina Radenska
6.Tomislav Danculovic Perutnina
7.David Demanuele Kavaimpex
8.Alan Dumic Dubrava
9.Hrvoje Miholjevic Sava
10.Vladimir Miholjevic Alessio
11.Bruno Radotic Dubrava
12.Emanuel Kiserlovski Perutnina
13.Vanja Satinovic Perutnina
14.Rikardo Jugovac Dubrava
15.Andrej Lukez Kavaimpex
16.Robert Radojkovic Kavaimpex
17.Bojan Rafaj Dubrava
18.Andrija Sepuka Kavaimpex
19.Pavao Sever Radenska
20.Ivica Stepan Dubrava
2003
1.Jacob Nielsen Horsens Denemarken
2.Gregor Zajc Kavaimpex Slovenia
3.Morten Pedersen Horsens Denemarken
4.Philippe Schnyder Volksbank Zwitserland
5.Adam Wadecki Mroz Polen
6.Fraser McMaster Volksbank N.-Zeeland
7.Dennis Haueisen Quatro Duitsland
8.Mattheus Mroz Mroz Polen
9.Jindrich Vana Wustenrot Tsj.Republ.
10.Dennis Rasmussen Horsens Denemarken
11.Daniel Okrucinski Nestle Polen
12.Daniel Zych Nestle Polen
13.Jochen Summer Volksbank Oostenrijk
14.Miran Kelner Perutnina Slovenia
15.Bostjan Krevs Nat.selectie Slovenia
16.Hrvoje Miholjevic Sava Croatia
17.Stefan Parinussa Lamonta Duitsland
18.Zvonimir Pokupec Dubrava Croatia
19.Dominik Raza Wustenrot Duitsland
20.David Demanuele Nat.selectie Croatia
2002
1.Radoslav Rogina Perutnina
2.Matija Kvasina Radenska
3.Hrvoje Miholjevic Sava
4.Tomislav Danculovic Perutnina
5.Martin Cotar Sava
6.Zvonimir Pokupec Dubrava
7.Massimo Demarin Nova Gorica
8.David Demanuele Kavaimpex
9.Zak Fonovic Kavaimpex
10.Tomislav Tadic Dubrava
11.Ivan Sever Radenska
12.Tomislav Elkasovic Dubrava
13.Goran Santini Kavaimpex
14.Andrija Sepuka Kavaimpex
15.Marko Frzop Dubrava
16.Ivica Mise Dubrava
17.Zoran Pohrebny Dubrava
18.Hrvoje Bosnjak Savaprojekt
19.Bruno Radotic Dubrava
20.Alan Dumic Dubrava
2001
1.Hrvoje Miholjevic Sava
2.Matija Kvasina Radenska
3.Martin Cotar Post Swiss
4.Vladimir Miholjevic Krka
5.Massimo Demarin Perutnina
6.Radoslav Rogina Perutnina
7.Hrvoje Bosnjak Savaprojekt
8.Zvonimir Pokupec Radenska
9.Gregor Zajc Savaprojekt
10.Robert Simunic Lokomotiva
11.Tomislav Danculovic Perutnina
12.Zak Fonovic Kavaimpex
13.David Demanuele Kavaimpex
14.Tomislav Elkasovic Savaprojekt
15.Alan Dumic Lokomotiva
16.Zoran Pohrebny Lokomotiva
17.Mario Juric Lokomotiva
18.Andrija Sepuka Kavaimpex
19.Kresimir Kette Lokomotiva
20.Dinko Klaric Lokomotiva
2000
1.Uros Morn Krka Slovenië
2.Seweryn Kohut Amore & Vita Polen
3.Jan Bratkowski Mercury Duitsland
4.Ivan Basso Amica Chips Italië
5.Pietro Caucchioli Amica Chips Italië
6.Hrvoje Miholjevic Sava Kroatië
7.Jure Golcer Sava Slovenië
8.Andrei Hauptman Vini Caldirola Slovenië
9.Werner Riebenbauer Elk Haus Oostenrijk
10.Vitali Kokorine Amica Chips Rusland
11.Ruggero Borghi Vini Caldirola Italië
12.Stephan Gottschling Post Swiss Duitsland
13.Tomasz Kloczko Mat Ceresit Polen
14.Matthew Watch Amore & Vita Gr.Brit.
15.Steve Zampieri Mercury Zwitserland
16.Arno Kaspret Elk Haus Oostenrijk
17.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
18.Matthias Braun Post Swiss Zwitserland
19.Matija Kvasina Radenska Kroatië
20.Mauro Gerosa Amica Chips Italië
1999
1.Vladimir Miholjevic Krka Telekom
2.Martin Cotar Post Swiss
3.Radoslav Rogina Perutnina
4.David Demanuele Kamen
5.Tomislav Danculovic Kvarner
6.Gregor Zajc Savaproject
7.Massimo Demarin Krka under 23
8.Matija Kvasina Radenska
9.Tomislav Elkasovic Savaproject
10.Ildo Grzic Kvarner
11.Elvis Kalcic elite z/c
12.Davo Krajacic elite z/c
13.Ivan Ivezic elite z/c
14.Eduard Kiserlovski Kvarner
15.Ivan Dolencic elite z/c
16.Kresimir Kette elite z/c
17.Suad Pasic Kvarner
18.Robert Radojkovic Kamen
19.Dinko Klaric elite z/c
20.Vladin Kostanjevac elite z/c
1998
1.Uros Morn Krka Slovenië
2.Saso Sviben Radenska Slovenië
3.Radoslav Rogina Hrvatska Kroatië
4.Morten Christiansen Nat.selectie Denemarken
5.Aleksandr Oussov Post Swiss Witrusland
6.Endrio Leoni Alessio Italië
7.Michael Skelde E.C.Bayer Denemarken
8.Danny Jonasson Accept Card Denemarken
9.Rajko Petek Radenska Slovenië
10.Lennie Kristensen Nat.selectie Denemarken
11.Sven-Gaute Hölestöl Chicky World Noorwegen
12.Crescenzo d’Amore Mapei Grassi Italië
13.Igor Kranjec Radenska Slovenië
14.Alexander Aeschbach E.C.Bayer Zwitserland
15.Luca Paolini Mapei Grassi Italië
16.Milan Erzen Krka Slovenië
17.Morten Sonne Accept Card Denemarken
18.Rodolfo Ongarato Liquigas Italië
19.Borut Bozic Radenska Slovenië
20.Nicki Sörensen Chicky World Denemarken
1997
1 Martin Cotar Hrvatska Kroatië
2 Vladimir Miholjevic Krka Kroatië
3 Radoslav Rogina Hrvatska Kroatië
4 Hrvoje Bosnjak Hrvatska Kroatië
5 Hrvoje Miholjevic Sava Kroatië
6 Luka Bakrac Nat.selectie Kroatië
7 Zak Fonovic Kamen Kroatië
8 Ivan Ivezic Nat.selectie Kroatië
9 Tomislav Elkasovic Savaproject Kroatië
10 Andrija Sepuka Kamen Kroatië
11 Dino Zuban Nat.selectie Kroatië
12 Hrvoje Popovic Istra Kroatië
13 Dinko Klaric Lokomotiva Kroatië
14 Eduard Kiserlovski Kvarner Kroatië
15 David Demanuele Nat.selectie Kroatië
16 Ivan Turina Istra Kroatië
17 Dario Rocco Zagreb 900 Kroatië
18 Goran Santini Kavaimpex Kroatië
19 Alan Pozgaj Zagreb 900 Kroatië
20 Tomas Kriznar Hrvatska Kroatië
1996
1.Radim Korinek Nat.selectie Tsjechië
2.Stefan Steinweg Cottbus Duitsland
3.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
4.Uros Murn Krka Slovenië
5.Dirk Müller Telekom Duitsland
6.Bjarne Riis Telekom Denemarken
7.Thomas Liese Cottbus Duitsland
8.Chann McCrae Saturn V.S.A.
9.Jens Lehmann Cottbus Duitsland
10.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
11.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
12.Uwe Ampler Mroz Duitsland
13.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
14.Andreas Klöden Telekom Duitsland
15.Christian Lademann Peugeot Duitsland
16.Marco Magnani Cantina Tollo Italië
17.Ondrej Lukes Nat.selectie Tsjechië
18.Martin Lika Nat.selectie Tsjechië
19.Gorazd Stangelj Krka Slovenië
20.Gilberto Simoni Cantina Tollo Italië
1995
1.Radoslav Rogina Hrvatska
2.Hrvoje Miholjevic Sava
3.Martin Cotar Hrvatska
4.Tomislav Danculovic Kvarner
5.Massimo Demarin Krka under 23
6.Vladimir Miholjevic Krka Telekom
7.Luka Bakrac z/c
8.Kristijan Simunic Kvarner
9.Alan Buhin Zagreb 900
10.Tomislav Elkasovic Savaproject
11.Zak Fonovic Kamen
12.Robert Simunic Kvarner
13.Sime Pocrnja z/c
14.Goran Santini Kavaimpex
15.Hrvoje Bosnjak Hrvatska
16.Grega Tekavec Sava
17.Aleksandar Maric Hrvatska
18.Robi Kocuvan Parkpre
19.Andrija Sepuka Kamen
20.Eduard Kiserlovski Kvarner
1994
1.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
2.Dariusz Gzil Warschau Polen
3.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
4.Alexander Vinokourov Nat.selectie Kazakstan
5.Cristian Auriemma Caneva Italië
6.Tomas Konecny ZVVZ-Giant Tsjechië
7.Martin Müller Cottbus Duitsland
8.Artur Babaitsev Lada Rusland
9.Thomas Liese Cottbus Duitsland
10.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
11.Paolo Lombardi Caneva Italië
12.Tomas Sedlacek ZVVZ-Giant Tsjechië
13.Marcin Gebka Warschau Polen
14.Jan Hruska ZVVZ-Giant Tsjechië
15.Jacek Bodyk Warschau Polen
16.Vladimir Miholjevic Hrvatska Kroatië
17.Jens Lehmann Cottbus Duitsland
18.Slavomir Heger ZVVZ-Giant Tsjechië
19.Andrei Mizourov Nat.selectie Kazakstan
20.Ryszard Szostak Warschau Polen
1993
1.Frantisek Trkal Husqvarna Tsjechië
2.Alexander Botcharov Lada Rusland
3.Vladimir Douma Nat.selectie Oekraïne
4.Miquel Van Kessel Vredestein Nederland
5.Cesary Zamana Mroz Polen
6.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
7.Alexander Vinokourov Nat.selectie Kazakstan
8.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
9.Dariusz Wojciechowski Mroz Polen
10.Miloslav Kejval Husqvarna Tsjechië
11.Andrzej Mierzejewski Mroz Polen
12.Igor Tsjoekhlantsjev Nat.selectie Oekraïne
13.Mirko Brkovic Nat.selectie Joegoslavië
14.Sergei Ivanov Lada Rusland
15.Dirk Müller Bayer Duitsland
16.Alexei Nakazny Nat.selectie Oekraïne
17.Mikos Rnjakovic Nat.selectie Joegoslavië
18.Alexander Milenkovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Slavomir Heger Husqvarna Tsjechië
20.Andrei Lopatin Nat.selectie Kazakstan
1992
1 Matthew Jackson Chisholm Australië
2 Sandi Papez Krka Slovenië
3 Bob Jackson Chisholm VSA
4 Veceslav Orel Nat.selectie Moldavië
5 Iztok Melansek Celje Slovenië
6 Srecko Glivar Krka Slovenië
7 Andrei Mizourov St.Etienne Kazakstan
8 Alexandre Botcharov Lada Rusland
9 Vadim Kravtsjenko St.Etienne Kazakstan
10 Joona Laukka Nat.selectie Finland
11 Andrei Kivilev St.Etienne Kazakstan
12 Sergei Gritchenko Lada Rusland
13 Peter Wrolich K.T.M. Oostenrijk
14 Alexander Vinokourov St.Etienne Kazakstan
15 Timo Scholz Nat.selectie BRD
16 Michael Routski Nat.selectie Witrusland
17 Jan Faltynek Joko Tsjechië
18 Andres Brenes Chisholm Costa Rica
19 Vladimir Miholjevic Hrvatska Kroatië
20 Jan Richter Nat.selectie BRD

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.