2003
1.Stef Clement Van Hemert Groep Nederland
2.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
3.Jure Golcer Volksbank Slovenia
4.Roel Egelmeers Van Hemert Groep Nederland
5.Andreas Matzbacher Bank Austria Oostenrijk
6.Massimo Demarin Perutnina Croatia
7.Timothy Jones Amore & Vita Zimbabwe
8.Johan Van Summeren Quickstep Davitamon Belgium
9.Renzo Mazzoleni Macandina Italia
10.Harald Totschnig Bank Austria Oostenrijk
11.Radoslav Rogina Perutnina Croatia
12.Boris Premuzic Krka Slovenia
13.Jorg Strauss Macandina Zwitserland
14.Matic Strgar Radenska Slovenia
15.Yves Portmann Macandina Zwitserland
16.Tomasz Nose Krka Slovenia
17.Giacomo Battistel Amore & Vita Italia
18.Harald Morscher Elk Haus Oostenrijk
19.Jurgen Pauritsch Bank Austria Oostenrijk
20.Vincent Van Rijn Van Hemert Groep Nederland

2002
1.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
2.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
3.Massimo Donati Tacconi Sport Italia
4.Dario Frigo Tacconi Sport Italia
5.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo Ukraine
6.Eddy Mazzoleni Tacconi Sport Italia
7.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italia
8.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
9.Andrei Hauptman Tacconi Sport Slovenia
10.Rok Jerse Sava Slovenia
11.Diego Ferrari Tacconi Sport Italia
12.Gorazd Stangelj Fassa Bortolo Slovenia
13.Mauro Radaelli Tacconi Sport Italia
14.Stefano Pin Lamonta Italia
15.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
16.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland
17.Dean Podgornik Nova Gorica Slovenia
18.Chris Fisher Saturn V.S.A.
19.Daniele De Paoli Alessio Italia
20.Bostjan Mervar Perutnina Slovenia
2001
1.Darko Mrvar Krka Slovenië
2.Anatoliy Varvaruk Kamen Oekraïne
3.Filippo Baldo Kia Italië
4.Alessandro Pozzi Kia Italië
5.Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
6.Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
7.Christian Weber Kia Zwitserland
8.Simone Mori Kia Italië
9.Michael Rasmussen Arbö Denemarken
10.Gabor Kisko Mapei Hongarije
11.Hrvoje Miholjevic Sava Kroatië
12.Borja Jelic Savaproject Slovenië
13.Massimo Demarin Perutnina Kroatië
14.David Süssemilch Dukla Praha Tsjechië
15.Mirko Brkovic Borackolos Joegoslavië
16.Roberto Gaggioli Lemond Italië
17.Gabor Aranyi Mapei Hongarije
18.Matija Kvasina Radenska Kroatië
19.Hrvoje Bosnjak Savaproject Kroatië
20.Tomasz Nose Krka Slovenië
2000
1.Dario Cioni Mapei Italië
2.Pavel Tonkov Mapei Rusland
3.Boris Premuzic Krka Slovenië
4.Martin Derganc Krka Slovenië
5.Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
6.Vladimir Miholjevic Krka Kroatië
7.Christian Weber Villiger Zwitserland
8.Axel Merckx Mapei België
9.Matej Gnezda Radenska Slovenië
10.Hanskurt Brand Coast Zwitserland
11.Seweryn Kohut Amore & Vita Polen
12.Uros Murn Krka Slovenië
13.Bostjan Mervar Krka Slovenië
14.Alexander Moos Villiger Zwitserland
15.Igor Kranjec Radenska Slovenië
16.Lazslo Bodrogi Mapei Hongarije
17.Petr Herman P.S.K. Tsjechië
18.Matej Marin Perutnina Slovenië
19.Max Van Heeswijk Mapei Nederland
20.Matija Kotnik Radenska Slovenië
1999
1.Dario Pieri Navigare Italië
2.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
3.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
4.Guido Trenti Cantina Tollo V.S.A.
5.Bostjan Mervar Krka Telekom Slovenië
6.Luca Mazzanti Cantina Tollo Italië
7.Alessandro Baronti Cantina Tollo Italië
8.Tim Jones Amore & Vita Zimbabwe
9.Moreno Di Biase Cantina Tollo Italië
10.Stefano Panetta Navigare Italië
11.Tadej Valjavec Sava Slovenië
12.Josef Lontscharitsch Elk Haus Oostenrijk
13.Gabriele Balducci Navigare Italië
14.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
15.Boris Premuzic Radenska Slovenië
16.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
17.Bo Hamburger Cantina Tollo Denemarken
18.Gerrit Glomser Navigare Oostenrijk
19.Chris Walker Linda McCartney Gr.Brit.
20.Julian Winn Linda McCartney Gr.Brit.
1998
1.Dirk Müller Telekom Duitsland
2.Bjarne Riis Telekom Denemarken
3.Thomas Liese Nationaal Duitsland
4.Raimundas Rumsas Mroz Lithouwen
5.Stefan Steinweg Nationaal Duitsland
6.Chann McRae Saturn V.S.A.
7.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
8.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
9.Uwe Ampler Mroz Duitsland
10.Andreas Klöden Telekom Duitsland
11.Christian Lademann Nationaal Duitsland
12.Jens Lehmann Nationaal Duitsland
13.Marco Magnani Cantina Tollo Italië
14.Martin Lika Nationaal Tsjechië
15.Gorazd Stangelj Krka Slovenië
16.Gilberto Simoni Cantina Tollo Italië
17.Pjotr Wadecki Mroz Polen
18.Uros Murn Krka Slovenië
19.Filip Branko Krka Slovenië
20.Robert Pintaric Krka Slovenië
1997
1 Simone Simonetti Caldirola Italië
2 Emanuele Lupi De Rosa Italië
3 Tadej Kriznar Sava Kranj Slovenië
4 Gabriele Della Valle Naldi Smeg Italië
5 Alexander Fedenko Montegrappa Oekraïne
6 Guido Trentin Caldirola Italië
7 Alberto Ongarato Parolin Italië
8 Stefano De Mauri Roslotto Italië
9 Igor Kranjec Ljubljana Slovenië
10 Walter Hubner Mantovani Italië
11 Steffen Wesemann Telekom BRD
12 Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
13 Rishy Grewal Klein VSA
14 Artur Babaitsev Lada Rusland
15 Christian Henn Telekom BRD
16 Marty Jemison US-Postal VSA
17 Jens Voigt ZVVZ-Giant BRD
18 Chann McRae Die Continentale VSA
19 Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
20 Dariusz Baranowski US-Postal Polen
1996
1.Stefano Giraldi Selle Italia Italië
2.Darko Mervar Perutnina Slovenië
3.Sandi Mervar Perutnina Slovenië
4.Roberto Caruso Selle Italia Italië
5.Robert Pintaric Krka Slovenië
6.Boris Premuzic Radenska Slovenië
7.Nelson Rodriguez Selle Italia Colombia
8.Pavel Chumanov Krka Bulgarije
9.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
10.Nicola Miceli Selle Italia Italië
11.Lorenzo Di Silvestro Cantina Tollo Italië
12.Marco Di Renzo Cantina Tollo Italië
13.Michele Bedin Krka Italië
14.Roberto Moretti Selle Italia Italië
15.Moreno Di Biase Cantina Tollo Italië
16.Erwan Menthéour Aki Frankrijk
17.Fabrizio Arzilli Cantina Tollo Italië
18.Roberto Zoccarato Nat.selectie Italië
19.Gino Paolini Nat.selectie Italië
20.Zoran Klemencic Krka Slovenië
1995
1.Fabiano Fontanelli ZG-Mobile Italië
2.Dimitri Konyshev Aki Rusland
3.Chris Peers Collstrop België
4.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
5.Vjatsjeslav Djavanian Sputnik Rusland
6.Martin Hvastija Radenska Slovenië
7.Adriano Spinozzi Cantina Tollo Italië
8.Roberto Menegotto ZG-Mobile Italië
9.Wim Omloop Collstrop België
10.Assiat Saitov Santa Clara Rusland
11.Boris Premuzic Radenska Slovenië
12.Walter Bonca ZG-Mobile Slovenië
13.Andrei Zintsjenko Santa Clara Rusland
14.Marco Di Renzo Cantina Tollo Italië
15.Denis Zanette Aki Italië
16.Luca Pavanello Aki Italië
17.Lorenzo Di Silvestro Cantina Tollo Italië
18.Gorazd Stangelj Krka Slovenië
19.Robert Pintaric Krka Slovenië
20.Oleg Bakhmetiev Sputnik Rusland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s