De Ronde van Slovenië (Sloveens“Dirka po Sloveniji”) is een wielerwedstrijd in Slovenië die twee jaar na de onafhankelijkheid van start ging (winnaar thuisrenner Boris Premuzic op 9 mei 1993). De wedstrijd wordt jaarlijks verreden in mei en/of juni. De meerdaagse wedstrijd telt vijf etappes. Na de invoering in 2005 van de UCI Europe Tour maakt deze wedstrijd daar deel van uit in de categorie 2.1. De Ronde van Slovenië is de voornaamste erfgenaam van de Ronde van Joegoslavië  die door het hele grondgebied van het voormalige Joegoslavië plaatsvond. De eerste winnaar van de Ronde van Joegoslavië op 30 mei 1937 was August Prosenik, die ook de eerste Vredeskoers won.

2003
1.Stef Clement Van Hemert Groep Nederland
2.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
3.Jure Golcer Volksbank Slovenia
4.Roel Egelmeers Van Hemert Groep Nederland
5.Andreas Matzbacher Bank Austria Oostenrijk
6.Massimo Demarin Perutnina Croatia
7.Timothy Jones Amore & Vita Zimbabwe
8.Johan Van Summeren Quickstep Davitamon Belgium
9.Renzo Mazzoleni Macandina Italia
10.Harald Totschnig Bank Austria Oostenrijk
11.Radoslav Rogina Perutnina Croatia
12.Boris Premuzic Krka Slovenia
13.Jorg Strauss Macandina Zwitserland
14.Matic Strgar Radenska Slovenia
15.Yves Portmann Macandina Zwitserland
16.Tomasz Nose Krka Slovenia
17.Giacomo Battistel Amore & Vita Italia
18.Harald Morscher Elk Haus Oostenrijk
19.Jurgen Pauritsch Bank Austria Oostenrijk
20.Vincent Van Rijn Van Hemert Groep Nederland



2002
1.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
2.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
3.Massimo Donati Tacconi Sport Italia
4.Dario Frigo Tacconi Sport Italia
5.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo Ukraine
6.Eddy Mazzoleni Tacconi Sport Italia
7.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italia
8.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
9.Andrei Hauptman Tacconi Sport Slovenia
10.Rok Jerse Sava Slovenia
11.Diego Ferrari Tacconi Sport Italia
12.Gorazd Stangelj Fassa Bortolo Slovenia
13.Mauro Radaelli Tacconi Sport Italia
14.Stefano Pin Lamonta Italia
15.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
16.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland
17.Dean Podgornik Nova Gorica Slovenia
18.Chris Fisher Saturn V.S.A.
19.Daniele De Paoli Alessio Italia
20.Bostjan Mervar Perutnina Slovenia


2001

1.Jure Golcer Perutnina Slovenië
2.Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
3.Walter Bonca Krka Slovenië
4.Boris Premuzic Krka Slovenië
5.Gregor Gazvoda Perutnina Slovenië
6.Gorazd Stangelj Liquigas Slovenië
7.Darko Mrvar Dolenjska Slovenië
8.Andrei Hauptman Tacconi Slovenië
9.Mirat Kelner Perutnina Slovenië
10.Gregor Zagorc Krka Slovenië
11.Tadej Valjavec Fassa Bortolo Slovenië
12.Martin Derganc Krka Slovenië
13.Matej Marin Perutnina Slovenië
14.Mirko Brkovic Borackolos Servië
15.Rok Drasler Dolenjska Slovenië
16.Igor Kranjec De Nardi Slovenië
17.Mikos Rnjankovic Milicionar Servië
18.Bostjan Mervar Krka Slovenië
19.Alexander Nikacevic Grassi Servië
20.Primoz Strancar Stop Team Slovenië


2000
1.Dario Cioni Mapei Italië
2.Pavel Tonkov Mapei Rusland
3.Boris Premuzic Krka Slovenië
4.Martin Derganc Krka Slovenië
5.Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
6.Vladimir Miholjevic Krka Kroatië
7.Christian Weber Villiger Zwitserland
8.Axel Merckx Mapei België
9.Matej Gnezda Radenska Slovenië
10.Hanskurt Brand Coast Zwitserland
11.Seweryn Kohut Amore & Vita Polen
12.Uros Murn Krka Slovenië
13.Bostjan Mervar Krka Slovenië
14.Alexander Moos Villiger Zwitserland
15.Igor Kranjec Radenska Slovenië
16.Lazslo Bodrogi Mapei Hongarije
17.Petr Herman P.S.K. Tsjechië
18.Matej Marin Perutnina Slovenië
19.Max Van Heeswijk Mapei Nederland
20.Matija Kotnik Radenska Slovenië


1999
1.Dario Pieri Navigare Italië
2.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
3.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
4.Guido Trenti Cantina Tollo V.S.A.
5.Bostjan Mervar Krka Telekom Slovenië
6.Luca Mazzanti Cantina Tollo Italië
7.Alessandro Baronti Cantina Tollo Italië
8.Tim Jones Amore & Vita Zimbabwe
9.Moreno Di Biase Cantina Tollo Italië
10.Stefano Panetta Navigare Italië
11.Tadej Valjavec Sava Slovenië
12.Josef Lontscharitsch Elk Haus Oostenrijk
13.Gabriele Balducci Navigare Italië
14.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
15.Boris Premuzic Radenska Slovenië
16.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
17.Bo Hamburger Cantina Tollo Denemarken
18.Gerrit Glomser Navigare Oostenrijk
19.Chris Walker Linda McCartney Gr.Brit.
20.Julian Winn Linda McCartney Gr.Brit.


1998
1 Gorazd Stangelj Krka Slovenië
2 Branko Filip Krka Slovenië
3 Pavel Chumanov Krka Bulgarije
4 Walter Bonca P.P.& R.R. Slovenië
5 Cesary Zamana Mroz Polen
6 Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
7 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
8 Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
9 Saso Sviben Krka Slovenië
10 Lubomir Kejval Z.V.V.Z. Tsjechië
11 Rajko Petek Sava Slovenië
12 Dirk Muller Telekom BRD
13 Bjarne Riis Telekom Denemarken
14 Thomas Liese Cottbus BRD
15 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen
16 Stefan Steinweg Cottbus BRD
17 Chann McRae Saturn VSA
18 Fred Rodriguez Saturn VSA
19 Steffen Wesemann Telekom BRD
20 Simone Borgheresi Mercatone Uno Italië


1997
1 Branko Filip Krka Slovenië
2 Walter Bonca Perutnina Slovenië
3 Wilfried Nelissen Palmans België
4 Rajko Petek Perutnina Slovenië
5 Gorazd Stangelj Krka Slovenië
6 Tadej Kriznar Sava Kranj Slovenië
7 Martin Hvastija Cantina Slovenië
8 Tomas Konecny ZVVZ-Giant Tsjechië
9 Robert Pintaric Perutnina Slovenië
10 Igor Kranjec Ljubljana Slovenië
11 Boris Premuzic Perutnina Slovenië
12 Peter Wrolich Schuh-Ski Oostenrijk
13 Andrea Zatti Krka Italië
14 Simone Simonetti Caldirola Italië
15 Emanuele Lupi De Rosa Italië
16 Jim Van De Laer Cofidis België
17 Gabriele Della Valle Naldi Smeg Italië
18 Alexander Fedenko Montegrappa Oekraïne
19 Guido Trentin Caldirola Italië
20 Alberto Ongarato Parolin Italië


1996
1.Alexandre Botcharov Nat.selectie Rusland
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Dirk Müller E.C.Bayer Duitsland
4.Mikos Rnjakovic Nat.selectie Joegoslavië
5.Aleksander Milenkovic Nat.selectie Joegoslavië
6.Miquel Van Kessel Vredestein Nederland
7.Slavomir Heger Husqvarna Tsjechië
8.Mirko Brkovic Nat.selectie Joegoslavië
9.Igor Tsjoekhlantsjev Tönissteiner Oekraïne
10.Csaba Steig Nat.selectie Hongarije
11.Janos Istlstekker Nat.selectie Hongarije
12.Oleg Timofeev Nat.selectie Rusland
13.Vasyl Zaika Nat.selectie Oekraïne
14.Vitali Kokorine Nat.selectie Rusland
15.Vladimir Douma Nat.selectie Oekraïne
16.Freddy Van der Werff Vredestein Nederland
17.Lazslo Bodrogi Nat.selectie Hongarije
18.Boris Nitchipourenko Nat.selectie Rusland
19.Sebastian Uslar E.C.Bayer Duitsland
20.Andrei Tepliakov Nat.selectie Rusland


1995
1.Stefano Giraldi Selle Italia Italië
2.Darko Mervar Perutnina Slovenië
3.Sandi Mervar Perutnina Slovenië
4.Roberto Caruso Selle Italia Italië
5.Robert Pintaric Krka Slovenië
6.Boris Premuzic Radenska Slovenië
7.Nelson Rodriguez Selle Italia Colombia
8.Pavel Chumanov Krka Bulgarije
9.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
10.Nicola Miceli Selle Italia Italië
11.Lorenzo Di Silvestro Cantina Tollo Italië
12.Marco Di Renzo Cantina Tollo Italië
13.Michele Bedin Krka Italië
14.Roberto Moretti Selle Italia Italië
15.Moreno Di Biase Cantina Tollo Italië
16.Erwan Menthéour Aki Frankrijk
17.Fabrizio Arzilli Cantina Tollo Italië
18.Roberto Zoccarato Nat.selectie Italië
19.Gino Paolini Nat.selectie Italië
20.Zoran Klemencic Krka Slovenië


1994
1.Fabiano Fontanelli ZG-Mobile Italië
2.Dimitri Konyshev Aki Rusland
3.Chris Peers Collstrop België
4.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
5.Vjatsjeslav Djavanian Sputnik Rusland
6.Martin Hvastija Radenska Slovenië
7.Adriano Spinozzi Cantina Tollo Italië
8.Roberto Menegotto ZG-Mobile Italië
9.Wim Omloop Collstrop België
10.Assiat Saitov Santa Clara Rusland
11.Boris Premuzic Radenska Slovenië
12.Walter Bonca ZG-Mobile Slovenië
13.Andrei Zintsjenko Santa Clara Rusland
14.Marco Di Renzo Cantina Tollo Italië
15.Denis Zanette Aki Italië
16.Fabiano Fontanelli Navigare Italië
17.Tobias Steinhauser Oschelbronn BRD
18.Gorazd Stangelj Krka Slovenië
19.Robert Pintaric Krka Slovenië
20.Oleg Bakhmetiev Sputnik Rusland


1993
1.Fabiano Fontanelli Navigare Italië
2.Steffen Wesemann Telekom BRD
3.Dimitri Konyshev Jolly Rusland
4.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
5.John Tomac Raleigh VSA
6.Bert Dietsch Nürnberger BRD
7.David Juarez Klein VSA
8.Chris Peers Collstrop België
9.Tomas Brozyna Mavic Polen
10.Clark Sheehan Saturn V.S.A.
11.Pavel Tsjerkassov Lokosphinx Rusland
12.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
13.Rishy Grewal G.T. VSA
14.Vjatsjeslav Djavanian Lokosphinx Rusland
15.Jaromir Purmensky Tico Tsjechië
16.Ned Overend Specialized VSA
17.Martin Hvastija Radenska Slovenië
18.Dominique Chignoli U.S.Corbeil Frankrijk
19.Adriano Spinozzi Cantina Tollo Italië
20.Andrea Peron Gatorade Italië


1992
1. Steffen WESEMANN (All) en 35h31’07”
2. Bert Dietz (All) à 27″
3. Tomasz Brozyna (Pol) à 1’54”
4. Pavel Tcherkassov (Cei) à 1’57”
5. Jaromir Purmensky (Tch) à 2’39”
6. Dominique Chignoli (Fra) à 3’14”
7. Andrea Peron (Ita) à 3’29”
8. Jean-Piere Bourgeot (Fra) à 4’48”
9. Alexei Nakaznyj (Cei) à 5’48”
10. Robert De Poel (Hol) à 6’17”
11. Erik Zabel (All) à 9’14”
12. Piotr Chmielewski (Pol) à 9’26”
13. Gerd Audehm (All) à 9’58”
14. Alexandr Sheffer (Cei) à 10’45”
15. Martin Slanik (Tch) à 11’28”
16. Bjorn Stenersen (Nor) à 12’07”
17. Radoslav Romanik (Pol) à 12’12”
18. Evgueni Moskalev (Cei) à 13’25”
19. Tomas Sedlacek (Tch) à 13’32”
20. Lutz Lehmann (All) à 13’50”


1991
1. Mikos Rnjakovic (You)
2. Dariusz Baranowski (Pol) à 4″
3. Miroslav Liptak (Tch) à 16″
4. Luis Espinoza (Col) à 45″
5. Jacek Mickiewicz (Pol) à 52″
6. Vassili Davidienko (Urs) à 56″
7. Bert Dietz (All) à 1’26”
8. Viktor Orvisky (Tch) à 1’31”
9. Gerd Audhem (All) à 1’40”
10. Frantisek Trkal (Tch) à 1’48”
11. Tomasz Brozyna (Pol) à 1’49”
12. Jaromir Purmensky (Tch) à 1’50”
13. Wladimir Perelazny (Urs) à 2’20”
14. Raymond Meijs (Hol) à 2’40”
15. Eric Lavaud (Fra) à 2’49”
16. Zbigniew Piatek (Pol) à 3’09”
17. Jaime Mora (Col) à 3’12”
18. Thomas Bay (Dan) à 3’13”
19. Pavel Czopek (Pol) à 3’16”
20. Oscar Ferrero (Ita) à 3’36”


1990
1. Mikos Rnjakovic (You)
2. Bert Dietz (Rda) à 1’01”
3. Pavel Padrnos (Tch) à 1’34”
4. Falk Boden (Rda) à 1’54”
5. Andrzej Mackowski (Pol) à 2’15”
6. Dominique Chignoli (Fra) à 2’24”
7. Michael Rich (Rda) à 2’43”
8. Frantisek Trkal (Tch) à 3’00”
9. Frank Kuhn (Rda) à 3’26”
10. Milan Dvorscik (Tch) à 3’37”
11. Bart Leysen (Bel) à 4’10”
12. Sergej Zmijewski (Urs) à 4’15”
13. Jens Heppner (Rda) à 4’24”
14. Jacek Mickiewicz (Pol) à 4’37”
15. Thierry Gouvenou (Fra) à 4’41”
16. Zbigniew Piatek (Pol) à 4’54”
17. Kiryl Bielajew (Urs) à 5’09”
18. Didier Faivre-Pierret (Fra) à 5’32”
19. Steffen Rein (Rda) à 5’43”
20. Patrick Moster (Rfa) à 6’11”


1989
1. Robert Sebenik (You)
2. Olaf Jenztsch (Rda) à 26″
3. Zenon Jaskula (Pol) à 2’42”
4. Joachim Halupczok (Pol) à 2’50”
5. Miroslav Liptak (Tch) à 4’47”
6. Uwe Raab (Rda) à 4’49”
7. Andrei Teteriouk (Urs) à 5’12”
8. Michael Rich (Rfa) à 5’25”
9. Petar Petrow (Bul) à 5’46”
10. Miroslav Vasicek (Tch) à 6’12”
11. Laurent Pillon (Fra) à 7’05”
12. Mladen Iwanow (Bul) à 7’11”
13. Ernst Christl (Rfa) m.t.
14. Steffen Rein (Rda) à 7’40”
15. Jan Svorada (Tch) à 8’37”
16. Olaf Ludwig (Rda) à 8’42”
17. Wiktor Klimov (Urs) à 8’50”
18. Asiate Saitov (Urs) à 9’26”
19. Dainis Ozols (Urs) à 9’29”
20. Pawel Szumanow (Bul) à 9’50”


1988
1. Rajko Cubric (You)
2. Wladimir Pulnikov (Urs) à 33″
3. Piotr Ugrumov (Urs) à 45″
4. Olaf Jentzsch (Rda) à 54″
5. Serguei Ouslamine (Urs) à 1’31”
6. Joachim Halupczok (Pol) à 1’33”
7. Laurent Bezault (Fra) à 1’34”
8. Olaf Ludwig (Rda) à 1’44”
9. Pavel Tonkov (Urs) à 1’59”
10. Jan Schur (Rda) à 2’00”
11. Dimitri Konyshev (Urs) à 2’18”
12. Pascal Lance (Fra) m.t.
13. Zenon Jaskula (Pol) à 2’26”
14. Djamolidine Abdoujaparov (Urs) à 3’03”
15. Uwe Raab (Rda) à 3’24”
16. Miroslaw Uryga (Pol) à 3’36”
17. Miroslav Liptak (Tch) à 3’55”
18. Roman Kreuziger (Tch) à 4’07”
19. Petar Petrow (Bul) à 4’15”
20. Ludek Styks (Tch) à 5’03”


1987
1. Rajko Cubric (You)
2. Petar Petrow (Bul) à 1’47”
3. Andrzej Mierzejewski (Pol) à 2’44”
4. Djamolidine Abdoujaparov (Urs) à 4’08”
5. Zenon Jaskula (Pol) à 4’43”
6. Morten Saether (Nor) à 4’55”
7. Jens Heppner (Rda) à 5’00”
8. Dimitri Konyshev (Urs) à 5’03”
9. Wladimir Poulnikov (Urs) à 5’48”
10. Mario Kummer (Rda) à 5’57”
11. Uwe Raab (Rda) à 6’24”
12. Nenczo Stajkow (Bul) à 8’37”
13. Silvano Lorenzon (Ita) à 9’03”
14. Johannes Draaijer (Hol) à 9’22”
15. Olaf Lurvik (Nor) à 9’27”
16. Josef Regec (Tch) à 9’35”
17. Piotr Ugrumov (Urs) à 10’19”
18. Tom Cordes (Hol) à 10’23”
19. Asiate Saitov (Urs) à 11’20”
20. Olaf Ludwig (Rda) à 12’16”


1986
1. Janiz Lampic (You)
2. Wladimir Poulnikov (Urs) à 34″
3. Asiate Saitov (Urs) à 1’35”
4. Wiktor Klimow (Urs) à 1’38”
5. Siergiej Uslamine (Urs) à 1’46”
6. Iwan Romanow (Urs) à 1’47”
7. Josef Regec (Tch) à 1’57”
8. Dan Radtke (Rda) à 2’18”
9. Wasilij Zdanow (Urs) à 2’49”
10. Jiri Skoda (Tch) à 3’26”
11. Uwe Raab (Rda) à 3’36”
12. Anton Novosad (Tch) à 4’18”
13. Milan Jurco (Tch) à 5’27”
14. Marek Szerszynski (Pol) à 5’45”
15. Christo Zajkow (Bul) à 6’01”
16. Radovan Fort (Tch) à 6’02”
17. Eric Chanton (Fra) à 7’19”
18. Petar Petrow (Bul) à 9’00”
19. Uwe Ampler (Rda) à 9’16”
20. Bojko Angelow (Bul) à 10’58”


1985
1. Mikos Rnjakovic (You)
2. Joze Smole (You)
3. Rajko Cubric (You)
4. Falk Boden (Rda) à 2’07”
5. Jiri Skoda (Tch) à 2’37”
6. Piotr Ugrumov (Urs) à 2’40”
7. Uwe Raab (Rda) à 2’51”
8. Petar Petrow (Bul) à 2’55”
9. Milan Jurco (Tch) à 3’02”
10. Nenczo Stajkow (Bul) à 3’52”
11. Roman Kreuziger (Tch) à 4’07”
12. Dan Radtke (Rda) à 4’19”
13. Rikho Suun (Urs) à 4’45”
14. Jurij Kaszirin (Urs) à 4’46”
15. Jonas Tegstrom (Sue) à 5’30”
16. Brian-Holm Sorensen (Dan) à 6’04”
17. Wasilij Zdanow (Urs) à 7’00”
18. Michal Klasa (Tch) à 7’07”
19. Torjus Larsen (Nor) à 7’31”
20. Vladimir Vavra (Tch) à 7’52”


1984
1. Gorazd Penko (You)
2. Nenczo Stajkow (Bul) à 15″
3. Olaf Ludwig (Rda) à 22″
4. Piotr Ugrumov (Urs) à 26″
5. Olaf Jentzsch (Rda) à 48″
6. Uwe Raab (Rda) à 1’05”
7. Ludek Styks (Tch) à 1’27”
8. Siergiej Uslamin (Urs) à 2’15”
9. Siergiej Woronin (Urs) à 2’32”
10. Thomas Barth (Rda) à 2’50”
11. Achim Stadler (Rfa) à 3’11”
12. Hans Daams (Hol) à 3’19”
13. Wiktor Demidienko (Urs) à 3’28”
14. Libor Matejka (Tch) à 3’39”
15. Anton Novosad (Tch) à 3’49”
16. Mircea Romascanu (Rou) à 4’02”
17. Maarten Ducrot (Hol) à 5’21”
18. Mieczyslaw Korycki (Pol) à 5’56”
19. Vladimir Vavra (Tch) à 7’37”
20. Mathieu Hermans (Hol) à 7’59”


1983
1. Mladen Lojen (You)
2. Oleg Czuzda (Urs) à 32″
3. Olaf Ludwig (Rda) à 42″
4. Thurlow Rogers (Usa) à 1’09”
5. Tadeusz Krawczyk (Pol) à 1’19”
6. Gerrit Solleveld (Hol) à 1’35”
7. Piotr Ugrumov (Urs) à 2’49”
8. Wenelin Chubenow (Bul) à 4’01”
9. Jiri Skoda (Tch) à 4’19”
10. Ladislav Ferebauer (Tch) à 4’21”
11. Vladimir Kozarek (Tch) à 4’48”
12. Teun Van Vliet (Hol) à 5’07”
13. Adam Zagajewski (Pol) à 5’35”
14. Milan Jurco (Tch) à 6’17”
15. Andrzej Mierzejewski (Pol) à 6’43”
16. Mieczyslaw Korycki (Pol) à 6’58”
17. Andreas Petermann (Rda) à 10’03”
18. Zoltan Halasz (Hon) à 11’41”
19. Eddy De Bie (Bel) à 11’52”
20. Henk Van Weers (Hol) à 11’53”


1982
1. Dragic Borovicanin (You)
2. Szachid Zagretdinow (Urs) à 1’10”
3. Jurij Barinow (Urs) à 1’22”
4. Thomas Barth (Rda) à 1’41”
5. Iwan Miszczenko (Urs) à 1’44”
6. Lutz Lotzsch (Rda) à 1’51”
7. Rikho Suun (Urs) à 2’02”
8. Vladimir Vavra (Tch) à 2’28”
9. Anatolij Jarkin (Urs) à 2’29”
10. Milan Jurco (Tch) à 2’35”
11. Vladimir Kozarek (Tch) à 2’43”
12. Belmiro Silva (Por) à 3’04”
13. Andrzej Serediuk (Pol) à 3’09”
14. Marco Vitali (Ita) à 3’15”
15. Nenczo Stajkow (Bul) à 3’20”
16. Andreas Petermann (Rda) à 3’21”
17. Serguei Soukhoroutchenkov (Urs) à 3’53”
18. Tadeusz Krawczyk (Pol) à 3’54”
19. Michal Klasa (Tch) à 4’11”
20. Mircea Romascanu (Rou) à 4’29”


1981
1. Bojan Ropret (You)
2. Serguei Soukhoroutchenkov (Urs) à 4’43”
3. Iwan Miszczenko (Urs) à 6’13”
4. Olaf Ludwig (Rda) à 11’48”
5. Thomas Barth (Rda) à 15’27”
6. Jan Jankiewicz (Pol) m.t.
7. Jiri Skoda (Tch) à 15’41”
8. Jurij Kaszirin (Urs) à 16’03”
9. Jurij Barinow (Urs) à 16’20”
10. Michal Klasa (Tch) à 17’18”
11. Andreas Petermann (Rda) à 20’45”
12. Lutz Lotzsch (Rda) à 21’31”
13. Oleg Logwin (Urs) à 22’36”
14. Lechoslaw Michalak (Pol) à 24’04”
15. Wenelin Chubenow (Bul) à 26’01”
16. Krzysztof Sujka (Pol) à 26’16”
17.Czeslaw Lang (Pol) à 26’17”
18. Vladimir Dolek (Tch) à 26’56”
19. Constantin Carutasu (Rou) à 27’52”
20. Laszlo Halasz (Hon) à 28’45”


1980
1 Radisa Cubric Metalac Joegoslavië
2 Bojan Ropret Sava Joegoslavië
3 Peter Stojanovic Cukaricki Joegoslavië
4 Andrei Vedernikov Nat.selectie Sovjetunie
5 Nikolai Anisimov Nat.selectie Sovjetunie
6 Nenad Bosanac Beograd Joegoslavië
7 Francis Castaing Nat.selectie Frankrijk
8 Momir Andric Metalac Joegoslavië
9 Dejan Arandelovic Cukaricki Joegoslavië
10 Vlado Pecnik Sava Kranj Joegoslavië
11 Muller Kort Unna Joegoslavië
12 Ljubinko Bukumira Metalac Joegoslavië
13 Hajrudin Tele Cukaricki Joegoslavië
14 Milan Stojic Beograd Joegoslavië
15 Rajko Cubric Metalac Joegoslavië
16 Mirko Rakus Sava Kranj Joegoslavië
17 Ivica Colig MC Zagreb Joegoslavië
18 Mihajlo Jakovljevic Beograd Joegoslavië
19 Zoran Petronijevic Bosnjane Joegoslavië
20 Nenad Babajic Radnicki Joegoslavië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.