2017
1.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
2.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
3.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
4.Sam Bennett Bora-Hansgrohe Ierland
5.Jean-Pierre Drucker BMC-Tag Heuer Luxemburg
6.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac België
7.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
8.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
9.Jack Bauer Quick Step Floors Nieuw-Zeeland
10.Ben Swift UAE-Fly Emirates Groot-Brittannië
11.Rudy Barbier Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Michel Kreder Aqua Blue Sport Nederland
13.Edward Theuns Trek-Segafredo België
14.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec Italië
15.Hugo Houle Ag2r-La Mondiale Canada
16.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
17.Stefan Kueng BMC-Tag Heuer Zwitserland
18.Ryan Gibbons Dimension Data Zuid-Afrika
19.Yves Lampaert Quick Step Floors België
20.Nicolas Maes Lotto-Soudal België

2016
1.Michael Matthews Orica-Bike Exchange Australië
2.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
3.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
4.Jaroslaw Marycz CCC-Sprandi Polen
5.Paolo Simion Bardiani-CSF Italië
6.Mark Renshaw Dimension Data Australië
7.Michel Kreder Roompot Nederland
8.Wouter Wippert Cannondale-Drapac Nederland
9.Floris Gerfs BMC Racing Nederland
10.Steele Von Hoff ONE Pro Cycling Australië
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
12.Mark McNally Wanty-Groupe Gobert Groot-Brittannië
13.Pawel Cieslik Verva-Active Jet Polen
14.Dylan Page Roth Gruppe Zwitserland
15.Tobyn Horton Madison-Genesis Groot-Brittannië
16.Huub Duyn Roompot Nederland
17.Christopher Lawless JLT-Condor Groot-Brittannië
18.Jonas Rickaert Vlaanderen-Baloise België
19.Christian Knees Sky-21st Century Fox Duitsland
20.Lander Seynaeve Wanty-Groupe Gobert België
2015
1.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
2.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
3.Kristian Sbaragli MTN-Qhubeka Italië
4.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
6.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
7.Loic Vliegen BMC Racing België
8.Thomas De Gendt Lotto-Soudal België
9.Daniele Ratto United Healthcare Italië
10.Leigh Howard Orica-GreenEdge Australië
11.Philippe Gilbert BMC Racing België
12.Thomas Sprengers Vlaanderen-Baloise België
13.Victor Campenaerts Vlaanderen-Baloise België
14.Fabian Wegmann Cult Energy Duitsland
15.Federico Zurlo United Healthcare Italië
16.Pieter Jacobs Vlaanderen-Baloise België
17.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
18.Bartolomej Matysiak CCC-Sprandi Polen
19.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
20.Mike Teunissen Lotto.nl-Jumbo Nederland
2014
1 Adam BLYTHE GBR NPC 25 4:39:53
2 Ben SWIFT GBR SKY 27 +0
3 Julian ALAPHILIPPE FRA OPQ 22 +0
4 Philippe GILBERT BEL BMC 32 +0
5 Kristijan KOREN SLO CAN 28 +3
6 Sam BENNETT IRL TNE 24 +12
7 Loic VLIEGEN BEL BMC 21 +13
8 Stef CLEMENT NED BEL 32 +13
9 Elia VIVIANI ITA CAN 25 +31
10 Russell DOWNING GBR NPC 36 +31
11 Martin KOHLER SUI BMC 29 +31
12 Kristian SBARAGLI ITA MTN 24 +31
13 Nick VAN DER LIJKE NED BEL 23 +31
14 Jérôme BAUGNIES BEL WGG 27 +31
15 Kristian HOUSE GBR RCJ 35 +31
16 Tijmen EISING NED MET 23 +31
17 Jack WILSON IRL SKT 21 +32
18 Dennis BAKKER NED MET 21 +32
19 Steven LAMPIER GBR VGR 30 +32
20 Gregor MUHLBERGER AUT 20 +32
2013
1 101 DEMARE, Arnaud FDJ FDJ.Fr 05:07:43 +00:00
2 221 MODOLO, Sacha BAR Bardiani Valvole CSF INOX +00:00
3 235 MARTINEZ, Yannick LPM La Pomme Marseille +00:00
4 136 SABATINI, Fabio CAN Cannondale Pro Cycling +00:00
5 195 VAN POPPEL, Danny VCD Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team +00:00
6 143 DEMPSTER, Zakkari TNE Team NetApp-Endura +00:00
7 163 KREDER, Raymond GRS Garmin Sharp +00:00
8 222 DELLE STELLE, Christian BAR Bardiani Valvole CSF INOX +00:00
9 4 SUTTON, Christopher SKY Sky ProCycling +00:00
10 1 SWIFT, Ben SKY Sky ProCycling +00:00
11 81 CIOLEK, Gerald MTN- MTN-Qhubeka +00:00
12 43 KEUKELEIRE, Jens OGE Orica Greenedge +00:00
13 94 BARRY, Daniel NGR Node 4 – Giordana Racing +00:00
14 35 DOULL, Owain GBR Great Britain Cycling Team +00:00
15 106 SOUPE, Geoffrey FDJ FDJ.Fr +00:00
16 32 YATES, Adam GBR Great Britain Cycling Team +00:00
16 51 VAN ASBROECK, Tom TSV Topsport Vlaanderen-Baloise +00:00
18 154 OPIE, Chris UKY Team UK Youth +00:00
19 151 BARKER, Yanto UKY Team UK Youth +00:00
20 133 DALL’ANTONIA, Tiziano CAN Cannondale Pro Cycling +00:00
2012
1 Alexandr VINOKUROV KAZ KAZ 39 5:45:57 200 0*
2 Rigoberto URAN URAN COL COL 25 +0 170 0*
3 Alexander KRISTOFF NOR NOR 25 +8 140 0*
4 Taylor PHINNEY USA USA 22 +8 130 0*
5 Sergey LAGUTIN UZB UZB 31 +8 120 0*
6 Stuart O’GRADY AUS AUS 39 +8 110 0*
7 Jurgen ROELANDTS BEL BEL 27 +8 100 0*
8 Grégory RAST SUI SUI 32 +8 90 0*
9 Luca PAOLINI ITA ITA 35 +8 80 0*
10 Jack BAUER NZL NZL 27 +8 70 0*
11 Lars BOOM NED NED 27 +8 60 0*
12 Jakob FUGLSANG DEN DEN 27 +8 50 0*
13 Rui Alberto FARIA DA COSTA POR POR 26 +8 40 0*
14 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP ESP 29 +8 30 0*
15 Roman KREUZIGER CZE CZE 26 +8 20 0*
16 Sergio Luis HENAO MONTOYA COL COL 25 +8 15 0*
17 Andriy GRIVKO UKR UKR 29 +8 10 0*
18 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP ESP 32 +8 8 0*
19 Philippe GILBERT BEL BEL 30 +8 5 0*
20 Sylvain CHAVANEL FRA FRA 33 +8 3 0*
2011
1 Mark Cavendish (Great Britain) 3:18:11
2 Sacha Modolo (Italy)
3 Samuel Dumoulin (France)
4 Stuart O’grady (Australia)
5 Michal Golas (Poland)
6 Borut Bozic (Slovenia)
7 Alexander Kristoff (Norway)
8 Matthew Goss (Australia)
9 Ian Bibby (Great Britain)
10 Andrew Tennant (Great Britain)
11 Bartlomiej Matysiak (Poland)
12 Dan Craven (Namibia)
13 Jeremy Hunt (Great Britain)
14 Michal Kwiatkowski (Poland)
15 Jure Kocjan (Slovenia) 0:00:07
16 Roger Hammond (Great Britain) 0:00:10
17 Ian Stannard (Great Britain) 0:00:15
18 Russell Downing (Great Britain) 0:00:25
19 David Clarke (Great Britain) 0:00:42
20 Marcin Bialoblocki (Poland)
2010
1 Philip Lavery Cycling Ulster 9.04.01
2 H Haynes VC Ecosse @ 18 secs
3 T Last Sigma Sport-Specialized @ 24 sec
4 C McAllister Cycling Ulster @ 26 sec
5 D Windsor Rapha-Condor-Sharp @ 30sec
6 N Devoldere Decock Sportivo @ 33sec
7 D Downing Rapha-Condor-Sharp @1.44
8 A Armstrong Eurpcycles @ 2.05
9 B Greenwood Rapha-Condor-Sharp @ 2.20
10 W Vandermeiren Decock Sportivo @ 2.26
11 Russell Downing
12 Ian Bibby
13 Simon Gaywood
14 Andy Tennant
15 James Millard
16 Rob Partridge
17 Ian Wilkinson
18 Peter Williams
19 Marcin Bialoblocki
20 David Fletcher
2009
1. Russell Downing
2. Ian Bibby
3. Simon Gaywood
4. Andy Tennant
5. James Millard
6. Rob Partridge
7. Ian Wilkinson
8. Peter Williams
9. Marcin Bialoblocki
10. David Fletcher
11. Evan Oliphant
12. Matt Rowe
13. Darren Lapthorne
14. Malcolm Elliott
15. James Stewart
16. Tony Gibb
17. Will Bjergfelt
18. Matt Cronshaw
19. Dean Downing
20. Stephen Adams
2008
1. Dean Downing, Rapha Condor/Recycling.co.uk
2. Evan Oliphant, Plowman Craven/Evans Cycles
3. Dale Appleby, Rapha Condor/Recycling.co.uk
4. Rob Partridge, Rapha Condor/Recycling.co.uk
5. Matthew Higgins, Corley Cycles
6. Matt Stephens, Sigma Sport
7. Ian Wilkinson, Science in Sport/Trek
8. Simon Richardson, Plowman Craven/Evans Cycles
9. Russell Downing, Pinarello
10. Tom Barras, Plowman Craven/Evans Cycles
11. Simon Gaywood, Plowman Craven/Evans Cycles RT
12. Matt Talbot, Rapha Condor RT
13. Andy Roche, Pinarello RT/Rudy Project/Most/Continental
14. Richard Wilkinson, Rapha Condor RT
15. Roy Chamberlain, Team Corley Cycles/Trek
16. Chris Newton, Recycling.co.uk
17. Russell Downing, Team Health Net/Maxxis
18. Malcolm Elliot, Pinarello RT/Rudy Project/Most/Continental
19. Matthew Higgins,Team Corley Cycles/Trek
20. David Clarke, BC Private Member
2007
1 Simon Gaywood (Plowman Craven Evans Cycles RT) 4.46.08 (38.79 km/h)
2 Matt Talbot (Rapha Condor RT)
3 Andy Roche (Pinarello RT/Rudy Project/Most/Continental)
4 Richard Wilkinson (Rapha Condor RT) 0.14
5 Roy Chamberlain (Team Corley Cycles/Trek) 0.55
6 Chris Newton (Recycling.co.uk) 1.31
7 Russell Downing (Team Health Net/Maxxis)
8 Malcolm Elliot (Pinarello RT/Rudy Project/Most/Continental)
9 Matthew Higgins (Team Corley Cycles/Trek) 1.39
10 David Clarke (BC Private Member) 1.40
11 Danny Axford (Arctic Building Services/Shorter Rochford RT) 4.50
12 Richard Cartland (Team Corley Cycles/Trek) 4.54
13 Alex Higham (Bike & Run London.Maximuscle/Look)
14 James Sampson (Kinesis UK) 5.05
15 Ryan Bonser (Recycling.co.uk) 5.15
16 Robin Sharman (KFS Special Vehicles/Sunday Bicycles) 7.00
17 Dean Downing (Rapha Condor RT)
18 James Stewart (KFS Special Vehicles/Sunday Bicycles)
19 Dan Staite (Bike & Run London.Maximuscle/Look)
20 Pete Williams (Kinesis UK)
2006
1 Mariusz Wiesiak (Nippo – KFS Special Vehicles) 4.53.26
2 Malcolm Elliot (Plowmen Craven RT Opera/Leica G)
3 Robin Sharman (Recycling.co.uk) 0.02
4 Stephen Gallagher (Giant Asia RT)
5 Philip Dixon (Science In Sport.com Science In)
6 Ben Greenwood (Recycling.co.uk) 0.07
7 Robert Partridge (Recycling.co.uk) 0.50
8 Dale Appleby (Recycling.co.uk) 0.52
9 Matt Stephens (Sigma Sport Sigma Sport)
10 David Clarke (Nippo – KFS Special Vehicles) 0.54
11 Kristian House (Recycling.co.uk) 3.15
12 Kazuya Okazaki (Nippo – KFS Special Vehicles)
13 Martin Ford (Lloyds TSB Lloyds TSB/P&O Ferri)
14 Greg Roche (Nippo – KFS Special Vehicles)
15 Kazuyuki Manabe (Nippo – KFS Special Vehicles) 3.18
16 James Williamson (Agisko-Dart-Cycling.tv Agisko/D) 3.20
17 Kevin Dawson (Agisko-Dart-Cycling.tv Agisko/D) 4.31
18 Tony Gibb (Plowmen Craven RT Opera/Leica G) 4.39
19 Andy Lyons (Heroncyclesport Pixel Works/Con)
20 Ross Adams (Red Kite Cycles/Torq Bar Specia)
2005
1 John Tanner (GBr) Planet X/Cycling Plus 4.54.27
2 Kevin Dawson (GBr) Planet X/Cycling Plus 1.02
3 Jonathon Dayus (GBr) Arctic Shorter/Rochford
4 Matthew Stephens (GBr) Sigma Sport
5 Gareth Jones (GBr) Fuji Bikes 1.05
6 Tom White (GBr) Great Britain 1.16
7 Mark Lovatt (GBr) Planet X/Cycling Plus 1.17
8 Eugen Moriarty (Irl) Cycleways.com 1.20
9 Jamie Norfolk (GBr) Wales
10 Julian Winn (GBr) Wales
11 Ben Greenwood (GBr) Recycling.co.uk/MG
12 Roy Chamberlain (GBr) Team Milton Keynes
13 Yanto Barko (GBr) DFL 1.21
14 Alex Higham (GBr) Stilton RT 1.22
15 Tony Gibb (GBr) DFL 1.33
16 Phil Dixon (GBr) DFL 1.34
17 Russell Downing (GBr) Recycling.co.uk/MG
18 Malcolm Elliot (GBr) Pinarello RT 1.54
19 Davy Verstraelen (GBr) Hand in Hand / Baal 2.24
20 David McCann (Irl) Giant Asia 3.20
2004
1. Winn, Julian Pinarello-Assos RT 4:40:32
2. Tanner, John Planet X/On-One/Allsports/HED/Y
3. Blackgrove, Heath New Zealand NZL19801205
4. Gerrans, Simon Arctic/Shorter-Rochford RT :39
5. Lovatt, Mark Planet X/On-One/Allsports/HED/Y :40
6. Roach, Steven Wales :47
7. McCann, David Cidona/Carrick Wh (Ireland) 1:08
8. Downing, Russell recycling.co.uk/MG/XPower/Miche 1:14
9. Sandy, Greg Alcan/Bianchi 1:15
10. Dawson, Kevin Planet X/On-One/Allsports/HED/Y
11. Reid, Robin New Zealand
12. Dayus, Jonathon Great Britain 1:19
13. Newton, Chris Great Britain 1:28
14. Elliott, Malcolm Pinarello-Assos RT
15. Mifune, Masahiko Japan 1:34
16. Downing, Dean recycling.co.uk/MG/XPower/Miche 1:36
17. Charlesworth, John Bannatyne CRT 1:42
18. Roshier, Colin BC Central Division/Tm Quest
19. Spence, Chris Caesarean CC (Jersey) 1:45
20. O’Loughlin, David Totalcycling/Litespeed
2003
1 David O’Loughlin (Ire) Ofoto-Lombardi Sports 4.45.20 (24.8 mph)
2 Chris Newton (GBr) Corima RT/Rudy Project/Assos
3 John Tanner (GBr) Life Repair RT
4 Malcom Elliott (GBr) Pinarello Assos RT 0.27
5 Mark Lovatt (GBr) Life Repair 0.28
6 Huw Pritchard (GBr) Wales/AngliaSport 0.48
7 Kevin Dawson (GBr) Life Repair RT
8 George Richardson (GBr) CycleOps Lona RT
9 Matthew Stephens (GBr) Sigma Sport
10 Dan Loyd (GBr) Team Endura.com 0.49
11 Gethin Butler (GBr) Preston Wheelers
12 Roger Morgan (GBr) Parrot Print/TAL 0.51
13 Lee Vertongen (NZl) Team Endura.com 1.26
14 Tom Barras (Aus) Team Down Under 2.18
15 Russell Anderson (GBr) Great Britain 2.19
16 Paul Crook (GBr) AngliaSport/Condor 2.20
17 Gary Dodd (GBr) Sigma Sport
18 Graham Briggs (GBr) Life Repair
19 Colin Roshier (GBr) Team Quest/The Bike Shop 2.21
20 Julian Winn (GBr) Team Fakta 2.24
2002
1 Gordon McCauley (NZl) RDM Flanders 4.43.38
2 Kevin Dawson (GBr) Compensation Group 0.01
3 John Tanner (GBr) Compensation Group 0.51
4 Mark Lovatt (GBr) Compensation Group
5 Russell Downing (GBr) iTeamNova.com
6 Gary Baker (GBr) Angliasport/Condor
7 Tommy Evans (Res) Ireland
8 Tino Haakman (Ned) BRC Kennemerland
9 Colin Roshier (GBr) Team Quest/The Bike Shop
10 Martin Ford (GBr) British Cycling PM
11 Anthony Malarczyk (GBr) Atom Elite RT/Cottrills
12 Gethin Butler (GBr) Preston Wheelers
13 Rory Wyley (GBr) Sdeals.com
14 Ross Muir (GBr) Scotland
15 Huw Pritchard (GBr) Angliasport/Condor 4.14
16 Mathew Stephens (GBr) Sigma Sport 4.17
17 Simon Gaywood (GBr) CC Luton/Bandon
18 Chris Newton (GBr) Gt Britain
19 Gary Dodd (GBr) Sigma Sport
20 Mike Jones (GBr) Robert Grinsell Travel
2001
1 Dariusz Baranowski Banesto Polen
2 Benoit Joachim US-Postal Luxemburg
3 Roger Hammond Collstrop GBr
4 David McCann Mat Ceresit Ierland
5 Huw Pritchard Anglia Sport GBr
6 Marc Wauters Rabobank België
7 Bjornar Vestol Fakta Noorwegen
8 Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
9 Chris Newton Corima GBr
10 Tyler Hamilton US-Postal VSA
11 Gordon McCauley Landbouwkrediet NZl
12 Anthony Malarczyk Team Atom GBr
13 Carlos Da Cruz Festina Frankrijk
14 Tommy Evans Shannon Ierland
15 Stephane Berges AG2R Frankrijk
16 Andrea Tafi Mapei Quickstep Italië
17 Magnus Backstedt Crédit Agricole Zweden
18 Nicki Sorensen Tiscali Denemarken
19 Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
20 Frederic Gabriel Bonjour Frankrijk
2000
1 Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
2 Frederic Gabriel Bonjour Frankrijk
3 Erwin Thys Vlaanderen 2002 België
4 Tristan Hoffman Jack&Jones Nederland
5 Roger Hammond Collstrop GBr
6 Evgeny Berzin Mobilvetta Rusland
7 David McCann Clarke’s Ierland
8 Huw Pritchard Linda McCartney GBr
9 Mikel Zarrabeitia O.N.C.E. Spanje
10 Marc Wauters Rabobank België
11 Benoit Joachim US-Postal Luxemburg
12 Bjornar Vestol Linda McCartney Noorwegen
13 Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
14 Didier Rous Bonjour Frankrijk
15 Chris Boardman Crédit Agricole GBr
16 Ivan Patoprsty Clarke’s Tsjechië
17 Dariusz Baranowski Banesto Polen
18 Tyler Hamilton US-Postal VSA
19 Carlos Da Cruz Big Mat Frankrijk
20 Stephane Berges Big Mat Frankrijk
1999
1 Maximilian Sciandri La Française des Jeux GBr
2 Andrea Tafi Mapei Quickstep Italië
3 Andrea Ferrigato Ballan Italië
4 Andrei Tchmil Lotto België
5 Gianluca Bortolami Vini Caldirola Italië
6 Stephane Heulot La Française des Jeux Frankrijk
7 Marco Serpellini Lampre Italië
8 Roberto Petito Saeco Italië
9 Bo Hamburger Cantina Tollo Denemarken
10 Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
11 Chris Boardman Crédit Agricole GBr
12 Dariusz Baranowski Banesto Polen
13 Tyler Hamilton US-Postal VSA
14 Carlos Da Cruz Big Mat Frankrijk
15 Stephane Berges Big Mat Frankrijk
16 Chris Newton Linda McCartney GBr
17 Magnus Backstedt Crédit Agricole Zweden
18 Nicki Sorensen Chicky WorldDenemarken
19 Alberto Elli Telekom Italië
20 Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
1998
1. Stuart O’Grady (Aus) Gan 27.17:53
2. Chris Boardman (Gbr) Gan +0:46
3. Dariusz Baranowski (Pol) US Postal +0:57
4. Neil Stephens (Aus) Festina +1:14
5. Tyler Hamilton (USA) US Postal +1:32
6. Carlos Dacruz (Fra) Bigmat Auber +1:33
7. Stephane Berges (Fra) Bigmat Auber +1:52
8. Chris Newton (Gbr) +1:52
9. Magnus Backstedt (Swe) +2:15
10. Nicki Sorensen (Den) +2:37
11. Andrea Tafi (Ita)
12. Andrea Ferrigato (Ita)
13. Gianluca Bortolami (Ita)
14. Stephane Heulot (Fra)
15. Andrea Vatteroni (Ita)
16. Maximilian Sciandri (Gbr)
17. Roberto Petito (Ita)
18. Daniele Nardello (Ita)
19. Alexandre Gontchenkov (Rus)
20. Alberto Elli (Ita)
1997
1 Andrea Tafi (ita) Mapei – GB 6h07’42”
2 Andrea Ferrigato (ita) Roslotto – ZG Mobili +43″
3 Gianluca Bortolami (ita) Festina – Lotus
4 Stephane Heulot (fra) Francaise des Jeux
5 Andrea Vatteroni (ita) Scrigno – Gaerne
6 Maximilian Sciandri (gbr) Francaise des Jeux +49″
7 Roberto Petito (ita) Saeco +55″
8 Daniele Nardello (ita) Mapei – GB
9 Alexandre Gontchenkov (rus) Roslotto – ZG Mobili
10 Alberto Elli (ita) Casino
11 Maurizio Fondriest (ita) Cofidis
12 Biagio Conte (ita) Scrigno – Gaerne
13 Rolf Soerensen (den) Rabobank
14 Jo Planckaert (bel) Lotto – Mobistar – Isoglass
15 Bo Hamburger (den) TVM – Farm Frites
16 Giovanni Lombardi (ita) Deutsche Telekom
17 Henk Vogels (aus) GAN
18 Andrej Tchmil (bel) Lotto – Mobistar – Isoglass
19 Marco Serpellini (ita) Brescialat – Verynet
20 George Hincapie (usa) US Postal Service
1996
1 Andrea Vatteroni Scrigno Italië
2 Davide Rebellin Polti Italië
3 Maximilian Sciandri Motorola GBr
4 Andrea Ferrigato Roslotto Italië
5 Johan Museeuw Mapei-GB België
6 Maurizio Fondriest Roslotto Italië
7 Alberto Elli MG-Technogym Italië
8 Andrea Tafi Mapei-GB Italië
9 Stefano Colage Refin Italië
10 Lance Armstrong Motorola VSA
11 Michele Bartoli MG-Technogym Italië
12 Marco Fincato Roslotto Italië
13 Marco Milesi BresciaLat Italië
14 Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
15 Alessandro Baronti Panaria Italië
16 Stefano Faustini Aki Italië
17 Mauro Gianetti Polti Zwitserland
18 Andrea Peron Motorola Italië
19 Cristiano Frattini BresciaLat Italië
20 Bjarne Riis Telekom Denemarken
1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
2.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
5.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
6.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
7.Alberto Elli MG-Technogym Italië
8.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
9.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
10.Jens Heppner Deutsche Telekom Duitsland
11.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië
12.Andrea Ferrigato ZG Mobili-Selle Italia Italië
13.Mauro Bettin Aki-Gipiemme Italië
14.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland
15.Edwig Van Hooydonck Novell België
16.Roberto Caruso ZG Mobili-Selle Italia Italië
17.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
18.Frankie Andreu Motorola U.S.A.
19.Gianluca Gorini Aki-Gipiemme Italië
20.Stefano Colage ZG Mobili-Selle Italia Italië
1994
1 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2 Maximilian Sciandri GB-MG Italië
3 Gianluca Bortolami Mapei-Clas Italië
4 Carlos Maya Z.G.Mobili Venezuela
5 Robin Seymour Raleigh Ierland
6 Johan Museeuw GB-MG België
7 Barry Monaghan Raleigh Ierland
8 Vjatsjeslav Ekimov WordPerfect Rusland
9 Fabio Baldato GB-MG Italië
10 Richard McCauley Raleigh Ierland
11 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
12 Andrea Ferrigato Z.G.Mobili Italië
13 Frankie Andreu Motorola VSA
14 Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
15 Mariano Rojas Gil O.N.C.E. Spanje
16 Lance Armstrong Motorola VSA
17 Arvis Piziks Trident Letland
18 Jens Heppner Telekom BRD
19 Laurent Dufaux O.N.C.E. Zwitserland
20 Rolf Aldag Telekom BRD
1993
1 Johan Museeuw GB-MG België
2 Maximilian Sciandri Motorola Italië
3 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
4 Alberto Volpi Mecair Italië
5 Maurizio Fondriest Lampre Italië
6 Jens Heppner Telekom BRD
7 Lance Armstrong Motorola VSA
8 Frankie Andreu Motorola VSA
9 Gertjan Theunisse T.V.M. Nederland
10 Heinz Imboden Mecair Zwitserland
11 Andreas Kappes Mecair BRD
12 Scott Sunderland T.V.M. Australië
13 Cesary Zamana Subaru Polen
14 Brian Holm Sorensen Telekom Denemarken
15 Phil Anderson Motorola Australië
16 Frans Maassen W.P. Nederland
17 Franco Ballerini GB-MG Italië
18 Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
19 Jim Van De Laer Lotto België
20 Ronan Pensec Histor Frankrijk
1992
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Stephen Roche Carrera Ierland
3.Eric Vanderaerden Buckler België
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
7.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
8.Jelle Nijdam Buckler Nederland
9.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
10.Luc Roosen Tulip België
11.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
12.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
13.Marc Sergeant Panasonic België
14.Dirk De Mol Lotto België
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Janus Kuum Subaru Noorwegen
17.Dave Rayner Buckler Gr.Brit.
18.Sören Lilholt Tulip Denemarken
19.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
20.Jan Schur Motorola Duitsland
1991
1.Hilton McMurdo Townsend Gr.Brit.
2.Jesper Worre Scott Denemarken
3.Chris Walker Banana Gr.Brit.
4.Jan Bogaert Collstrop België
5.José Rodriguez Garcia Seur Spanje
6.Sean Wilson Scott V.S.A.
7.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
8.Ben Luckwell Townsend Gr.Brit.
9.Thomas Jörgensen Scott Denemarken
10.Jonathan Clay Banana Gr.Brit.
11.Rob Holden Banana Gr.Brit.
12.Mark Walsham K.J.C. Gr.Brit.
13.Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
14.Shane Sutton Banana Australië
15.Malcolm Elliot Seur Gr.Brit.
16.Chris Boardman Nat.selectie Gr.Brit.
17.Steve Douce Dawes Gr.Brit.
18.Russell Williams A.M.S. Gr.Brit.
19.Simeon Hempshall Nat.selectie Gr.Brit.
20.Neil Hoban Townsend Gr.Brit.
1990
1.Johan Museeuw Lotto Belgium
2.Steve Bauer 7-Eleven Canada
3.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
4.John Brady 7-Eleven Ierland
5.Frans Maassen Buckler Nederland
6.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
7.Johan Lammerts “Z” Nederland
8.Raul Alcala P.D.M. Mexico
9.Sean Kelly P.D.M. Ierland
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Herman Frison Histor Belgium
12.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
13.Uwe Ampler P.D.M. D.D.R.
14.Etienne De Wilde Histor Belgium
15.Louis De Koning Panasonic Nederland
16.Peter De Clercq Lotto Belgium
17.Shane Sutton Banana Australia
18.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
19.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
20.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
1989
1.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
2.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Raleigh-Banana Gr.Brit.
4.Gary Baker Ever Ready Gr.Brit.
5.Malcolm Elliott Teka Gr.Brit.
6.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
7.Dave Mann Raleigh-Banana Gr.Brit.
8.Paul Curran Percy Bilton Gr.Brit.
9.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
10.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
11.Benjamin Van Itterbeek Lotto België
12.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
13.Tim Harris Raleigh-Banana Gr.Brit.
14.Martin Earley P.D.M. Ierland
15.Mariano Sanchez Teka Spanje
16.Alberto Leanizbarrutia Teka Spanje
17.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
18.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
19.Sean Kelly P.D.M. Ierland
20.Gary Coltman Ever Ready Gr.Brit.
1988
1.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Andy Naylor San Fairy Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Petr Prikryl Nat.selectie Tsjechoslovakije
5.Steve Jones P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
6.Slawomir Krawzyck Nat.selectie Polen
7.Nick Barnes P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
8.Ivan Ivanov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Mike Twelves Tunstall Wheelers Gr.Brit.
10.Jonathan Clay P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
11.Dave Rayner Raleigh-Banana Gr.Brit.
12.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
13.Shane Sutton P.M.S.-Dawes Australië
14.Vladimir Kozarek Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Nate Reiss Nat.selectie V.S.A.
17.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
18.Norman Alvis Nat.selectie V.S.A.
19.Philippe Casado Z-Peugeot Frankrijk
20.Andrei Teteriuk Nat.selectie U.S.S.R.
1987
1.Gethin Butler Nat.selectie Gr.Brit.
2.Malcolm Elliott A.N.C. Gr.Brit.
3.Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4.Graham Jones A.N.C. Gr.Brit.
5.Paul Watson Lycra Gr.Brit.
6.Dave Rayner Bradford Gr.Brit.
7.Neil Martin Percy Bilton Gr.Brit.
8.Martin Kankovsky Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Stephen Swart A.N.C. Nieuw-Zeeland
10.Stuart Coles Coldra R.C. Gr.Brit.
11.John Mullan A.D.R.Nieuw-Zeeland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie Sovjetunie
13.Shane Sutton Lycra Australia
14.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Pavel Camrda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Henri Dorgelo A.D.R. Nederland
18.Ivan Ivanov Nat.selectie Sovjetunie
19.John Herety Percy Bilton Gr.Brit.
20.Valery Sapronov Nat.selectie Sovjetunie
1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.
1985
1.Robert Millar “Z” G.B.
2.Greg Lemond “Z” V.S.A.
3.Joe McLoughlin Ever Ready G.B.
4.Shane Sutton Banana Australië
5.Stéphane Van Leeuwe Westwood België
6.Raul Alcala P.D.M. Mexico
7.Wayne Bennington “Z” G.B.
8.Alan Peiper Panasonic Australië
9.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
10.Niki Rüttiman Helvetia Zwitserland
11.Jerry Cooman S.E.F.B. België
12.Herman Frison Histor België
13.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
14.Mark Siemoens T.V.M. Nederland
15.Glenn Clarke Banana G.B.
16.Marco Zen Del Tongo Italië
17.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
18.Steve Bauer 7-Eleven Canada
19.Paolo Rosola Gis Italië
20.Lawrence Roche Carrera Ierland
1984
1.Frans Maassen Superconfex Nederland
2.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
3.Stephan Joho Ariostea Zwitserland
4.Jean-Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
5.Sean Kelly P.D.M. Ierland
6.Etienne De Wilde Histor België
7.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
8.Herman Frison Histor België
9.Sammie Moreels Lotto België
10.Giuseppe Petito Ariostea Italië
11.Wim Van Eynde Lotto België
12.Brian Holm Histor Denemarken
13.Steve Bauer Helvetia Canada
14.Johan Capiot T.V.M. België
15.Wilfried Peeters Histor België
16.Henri Manders Helvetia Nederland
17.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
18.Johnny Dauwe Domex België
19.Jan Goessens Domex België
20.Frank Van Den Abeele Lotto België
1983
1.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
2.Federico Echave B.H. Spanje
3.Stephen Roche Fagor Ierland
4.Daniël Gisiger Isotonic Zwitserland
5.Felipe Yanez Helios Spanje
6.Patrick Tolhoek Roland Nederland
7.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
8.Gertjan Theunisse P.D.M. Nederland
9.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
10.Nick Barnes Ever Ready G.B.
11.Jesus Cruz Martin Clas Spanje
12.Greg Lemond P.D.M. V.S.A.
13.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
14.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
15.Steven Rooks P.D.M. Nederland
16.Claudio Chiappucci Carrera Italië
17.Koen Vekemans Lotto België
18.Joe McLoughlin “Z” G.B.
19.Fabio Parra Kelme Colombia
20.Francisco Espinosa Kas Spanje
1982
1.Darryl Webster Manchester Wheelers Gr.Brit.
2.Jeff Snodin Nat.selectie Gr.Brit.
3.Jiri Skoda Ecoflam Tsjechosl.
4.Alex Stieda 7-Eleven Canada
5.Gary Dighton Nat.selectie Gr.Brit.
6.Simeon Hempsall Chesterfield Couriers Gr.Brit.
7.Clive Brooks Nat.selectie Gr.Brit.
8.Peter Pieters T.V.M. Nederland
9.Vic Gregory Chesterfield Couriers Gr.Brit.
10.Bob Roll 7-Eleven V.S.A.
11.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
12.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
13.Malcolm Elliott A.N.C. Gr.Brit.
14.Alex Webster Manchester Wheelers Gr.Brit.
15.Graham Jones A.N.C. Gr.Brit.
16.Nigel Perry Nat.selectie Gr.Brit.
17.Ferdi van den Haute A.D.R. België
18.Steve Noble Nat.selectie Gr.Brit.
19.Chris Boardman Manchester Wheelers Gr.Brit.
20.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
1981
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers
2.Steve Farrell G.S.Strada
3.Phil Rayner V.C.Dinnington-Ideal
4.Steve Hulme Tunstall Wheelers
5.Ian Cammish G.S.Strada
6.Geoff Platts Charnwood R.C.
7.Mark Thomas Nationale selectie
8.Wayne Randle Nationale selectie
9.Gary Watts Manchester Wheelers
10.Eddie Adkins G.S.Strada
11.Mark Gornall G.S.Strada
12.Stuart Jackson Nationale selectie
13.Jez Kirchin Nationale selectie
14.Steve Tonge Saracen
15.Peter Shuttleworth Nationale selectie
16.Dave Williams Nationale selectie
17.Pete Sanders Manchester Wheelers
18.Simon Jones Magna Sport-Patrick Schils
19.Chris Lillywhite V.C.Dinnington-Ideal
20.Martin Pyne Breckland C.C.
1980
1.Joe McLoughlin A.N.C. G.B.
2.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
3.Phil Anderson Panasonic Australië
4.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
5.Keith Lambert Falcon G.B.
6.Alan McCormack Red Killian Ierland
7.Guy Gallopin A.N.C. Frankrijk
8.Stephen Roche La Redoute Ierland
9.Kari Myyrylainen Reynolds Finland
10.Toine Poels Kwantum Nederland
11.Jos Op het Eyndt TV-blad België
12.Hendrik Redant Robland België
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Sid Barras Falcon G.B.
15.Leonardo Natale Gis Italië
16.Francesco Moser Gis Italië
17.Cees Priem Kwantum Nederland
18.Jan Raas Kwantum Nederland
19.Doug Shapiro Kwantum V.S.A.
20.Phil Thomas A.N.C. G.B.
1979
1.Sid Barras Viking
2.Barry Hoban Miko
3.Bill Nickson Falcon
4.Paul Carbutt Viking
5.Phil Corley Ever Ready
6.Dave Cumming Viking
7.Phil Bayton Raleigh
8.Dudley Hayton Ever Ready
9.Michael Wright individueel
10.Graham Harrison Viking
11.Frank Lyon Falcon
12.Paul Sherwen Fiat
13.Glenn Mitchell Ever Ready
14.Jack Kershaw individueel
15.Steve Leek Falcon
16.Graham Bufton Falcon
17.Dave Lloyd individueel
18.Keith Lambert Viking
19.Dan Matthews Falcon
20.Alan Williams Falcon
1978
1.Phil Corley Holdsworth
2.Bill Nickson Falcon
3.Reg Smith Raleigh
4.Barry Hoban Miko
5.Kevin Apter Bantel
6.Sid Barras Bantel
7.Chris Dodd Bantel
8.Graham Moore Bantel
9.Hugh Porter Bantel
10.Richard Foster Holdsworth
11.Jock Kerr Holdsworth
12.Keith Lambert Holdsworth
13.Leslie West Holdsworth
14.Geoff Wiles Holdsworth
15.Phil Edwards Sanson
16.Ritchie Gregson Falcon
17.Phil Bayton Raleigh
18.Dave Lloyd Raleigh
19.Jack Kershaw Raleigh
20.Michael Wright individueel
1977
1.Frank Lyon Falcon
2.Alan Matthews Falcon
3.Paul Medhurst Ebo
4.Alan Williams Falcon
5.Kevin Apter Bantel
6.Phil Corley Holdsworth
7.Chris Dodd Bantel
8.Richard Foster Holdsworth
9.Hugh Porter Bantel
10.Jock Kerr Holdsworth
11.Ritchie Gregson Falcon
12.Keith Lambert Holdsworth
13.Leslie West Holdsworth
14.Sid Barras Bantel
15.Graham Bufton Falcon
16.Steve Leek Falcon
17.Barry Hoban Miko
18.Graham Moore Bantel
19.Bill Nickson Raleigh
20.Phil Edwards Sanson
1976
1 Geoff Wiles
2 Sid Barras
3 Phil Corley
4 Phil Bayton
5 Keith Lambert
6 Phil Marrows
7 John McMillan
8 Geoff Dutton
9 Jack Kershaw
10 Paul Baker
11 Les West
12 Danny Horton
13 Hugh Porter
14 Kevin Apter
15 Jock Kerr
16 Graham Moore
17 Doug Dailey
18 Bill Nickson
19 Phil Griffiths
20 Grant Thomas
1975
1.Geoff Wiles Holdsworth
2.Sid Barras Bantel
3.Phil Corley Holdsworth
4.Phil Bayton Dawes
5.Keith Lambert Holdsworth
6.Phil Marrows Donovan
7.John McMillan Colindale
8.Geoff Dutton Bantel
9.Jack Kershaw Colindale
10.Paul Baker Wilkins
11.Leslie West Holdsworth
12.Danny Horton Bantel
13.Hugh Porter Bantel
14.Kevin Apter Bantel
15.Jock Kerr Holdsworth
16.Graham Moore Bantel
17.Barry Hoban Gan
18.Phil Edwards Sanson
19.Michael Wright IJsboerke
20.Trevor Bull Dawes
1974
1.Leslie West Holdsworth
2.Keith Hanson Wilkins
3.Ritchie Gregson Falcon
4.Kevin Apter Bantel
5.Paul Baker Wilkins
6.Sid Barras Bantel
7.Phil Bayton Dawes
8.Trevor Bull Dawes
9.Bob Cary Raleigh
10.Jack Kershaw Colindale
11.Phil Corley Holdsworth
12.Keith Lambert Holdsworth
13.Chris Dodd Bantel
14.John McMillan Colindale
15.Phil Edwards Sanson
16.Phil Marrows Donovan
17.Danny Horton Bantel
18.Chris Davison Falcon
19.Geoff Dutton Bantel
20.Geoff Wiles Holdsworth
1973
1.Keith Lambert Holdsworth
2.Trevor Bull Raleigh
3.Sid Barras Raleigh
4.Barry Hoban Gan
5.Bob Cary Raleigh
6.Bill Chadwick Raleigh
7.Bill Bilsland Raleigh
8.Phil Bayton Raleigh
9.George Crewe Raleigh
10.Mick Holmes Raleigh
11.Brian Jolly Raleigh
12.Dave Lloyd Raleigh
13.Graham Moore Raleigh
14.Leslie West Holdsworth
15.Keith Hanson Wilkins
16.Ritchie Gregson Falcon
17.Paul Baker Wilkins
18.Jack Kershaw Colindale
19.Phil Corley Holdsworth
20.Chris Dodd Bantel
1972
1.Brian Jolly Raleigh
2.Sid Barras Bantel
3.Barry Hoban Gan
4.Hugh Porter Bantel
5.Reg Barnett Falcon
6.Dave Lloyd Raleigh
7.Phil Bayton Raleigh
8.Michael Wright Gitane
9.Colin Lewis Holdsworth
10.Derek Harrison Raleigh
11.Keith Lambert Holdsworth
12.Trevor Bull Raleigh
13.Bob Cary Raleigh
14.Bill Chadwick Raleigh
15.Bill Bilsland Peugeot
16.George Crewe Raleigh
17.Mick Holmes Raleigh
18.Graham Moore Raleigh
19.Leslie West Holdsworth
20.Keith Hanson Wilkins
1971
1.Bill Bilsland Peugeot
2.Brian Jolly Carlton
3.Barry Hoban Sonolor
4.Sid Barras Bantel
5.Michael Wright Bic
6.Colin Lewis Holdsworth
7.John Atkins Carlton
8.Hugh Porter Bantel
9.Leslie West Holdsworth
10.Derek Harrison Carlton
11.Keith Lambert Falcon
12.Danny Horton Falcon
13.Reg Barnett Clive Stuart
14.Nigel Dean Falcon
15.Albert Hitchen Holdsworth
16.Bob Addy Holdsworth
17.Peter Smith Clive Stuart
18.Trevor Bull Carlton
19.Mick Holmes Falcon
20.Graham Bufton Falcon
1970
1.George Crewe
2.Phil Edwards
3.Eddie McGourley
4.Ian Hallam
5.Bernard Ruston
6.Phil Bayton
7.Phil Corley
8.Phil Marrows
9.John Clewarth
10.Tony Gowland
11.Arthur Metcalfe
12.Derek Harrison
13.Bob Addy
14.Barry Hoban
15.Colin Lewis
16.Michael Wright
17.John Clarey
18.Derek Green
19.Hugh Porter
20.Vic Denson
1969
1.Arthur Metcalfe Carlton
2.Vic Denson Bic
3.Dave Bonner Mackeson
4.Michael Wright Pull Novy
5.Colin Lewis Mackeson
6.Keith Mernickle Ryall
7.Tom Simpson Peugeot
8.Hugh Porter Mackeson
9.Peter Chisman Carlton
10.Peter Hill Peugeot
11.Leslie West Willem II
12.Roger Newton Ryall
13.Barry Hoban Mercier
14.Steve Taylor Fred Baker
15.Danny Horton Motram
16.Michael Stallard Falcon
17.Norman Sheil z/c
18.George Halls Trumann
19.William Holmes Falcon
20.Bob Addy Holdsworth
1968
1.Dave Rollinson
2.Leslie West
3.Peter Buckley
4.Mike Cowley
5.Hugh Porter
6.Dave Paling
7.Arthur Metcalfe
8.John Bettinson
9.Nick Baty
10.Dave Hepple
11.Keith Butler
12.Vic Denson
13.Bob Addy
14.Georges Goodman
15.Barry Hoban
16.John Clarey
17.Alan Ramsbottom
18.Michael Wright
19.Albert Hitchen
20.Alan Jacob
1967
1.Tom Simpson Peugeot
2.Keith Butler Carlton
3.Vic Denson Solo
4.Bob Addy Carlton
5.Georges Goodman Carlton
6.Barry Hoban Mercier
7.John Clarey Carlton
8.Alan Ramsbottom Pelforth
9.Michael Wright Wiel’s
10.Albert Hitchen Carlton
11.Alan Jacob Raleigh
12.John Harvey Raleigh
13.Dave Bedwell Hercules
14.Reginald Harris Raleigh
15.George Coles Raleigh
16.Dave Collins Raleigh
17.Ronald Coe Splendor
18.George O’Brien Langsett
19.Stan Brittain Helyett
20.Tony Mills Raleigh
1966
1.Alan Ramsbottom Pelforth
2.Tom Simpson Gitane-Leroux
3.Michael Wright Wiel’s-Groene Leeuw
4.Alan Jacob Raleigh
5.Vic Denson Raleigh
6.John Harvey Raleigh
7.Dave Bedwell Hercules
8.Reginald Harris Raleigh
9.George Coles Raleigh
10.Dave Collins Raleigh
11.Keith Butler Carlton
12.Bob Addy Carlton
13.Georges Goodman Carlton
14.Barry Hoban Mercier
15.John Clarey Carlton
16.Albert Hitchen Carlton
17.Ronald Coe Splendor
18.George O’Brien Langsett
19.Stan Brittain Helyett
20.Tony Mills Raleigh
1965
1.Alan Ramsbottom Pelforth
2.Tom Simpson Gitane-Leroux
3.Michael Wright Wiel’s-Groene Leeuw
4.Alan Jacob Raleigh
5.Vic Denson Raleigh
6.John Harvey Raleigh
7.Dave Bedwell Hercules
8.Reginald Harris Raleigh
9.George Coles Raleigh
10.Dave Collins Raleigh
11.Ronald Coe Splendor
12.George O’Brien Langsett
13.Stan Brittain Helyett
14.Tony Mills Raleigh
15.Peter Ryall Langsett
16.Sean Ryan Hercules
17.Ron Jowers Raleigh
18.Ken Laidlaw Rochet
19.John Grieves Raleigh
20.Bernard Burns Hercules
1964
1.Michael Wright Groene Leeuw
2.Tom Simpson St.Raphael
3.Ronald Coe Splendor
4.George O’Brien Langsett
5.Vic Denson Splendor
6.Stan Brittain Helyett
7.Tony Mills Raleigh
8.Dave Bedwell Hercules
9.Peter Ryall Langsett
10.Sean Ryan Hercules
11.Ron Jowers Raleigh
12.Ken Laidlaw Rochet
13.John Grieves Raleigh
14.Reginald Harris Raleigh
15.Bernard Burns Hercules
16.Alan Ramsbottom Pelforth
17.Alan Jacob Raleigh
18.John Harvey Raleigh
19.George Coles Raleigh
20.Dave Collins Raleigh
1963
1.William Bradley
2.William Holmes
3.Henry McGuire
4.Vic Denson
5.Ken Laidlaw
6.John Hinds
7.Jack Geddes
8.Ben Pusey
9.Oliver Blower
10.James Perks
11.Ronald Coe
12.Dave Collins
13.Stan Brittain
14.Henry Reynolds
15.Dave Bedwell
16.Ian Sandbach
17.Norman Sheil
18.Jim Perks
19.Tim Oldfield
20.Keith Mitchell
1962
1.Keith Mitchell Wearwell
2.Anthony Hewson amateur
3.Ron Bartrop Viking
4.John Christison Viking
5.Brian Haskell Viking
6.John Andrews amateur
7.Ian Steel Viking
8.Ken Russell Wilson
9.Dave Booker Viking
10.Reginald Harris B.S.A.
11.Ted Gerrard B.S.A.
12.Brian Robinson Ellis Briggs
13.Dave Bedwell Hercules
14.Ian Greenfield Wearwell 15.Charly Parker Hercules
16.Dave Talbot Hercules
17.George Thomas B.S.A.
18.Leon Scales Wearwell
19.John Pottier Wearwell
20.Bob Maitland B.S.A.
1961
1.Leon Scales Sun
2.Ken Russell Ellis Briggs
3.Ian Greenfield Sun
4.Ian Steel Viking
5.Bob Maitland B.S.A.
6.George Thomas B.S.A.
7.Reginald Harris B.S.A.
8.Bevis Wood Pennine
9.Paul Proctor B.S.A.
10.Ted Gerrard B.S.A.
11.Dave Robinson Romford
12.Louis Wilson Pennine
13.Albert Ilsley Ellis Briggs
14.William Cook Romford
15.Alan Taylor Gnutti
16.Jonathan Welch Viking
17.Dave Bedwell I.T.P.
18.Ken Jowett I.T.P.
19.Ken Russell Gnutti
20.Keith Mitchell Wearwell

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.