Veldrit te Milton Keynes (voorheen: Ipswich)

2014
1.Kevin Pauwels België
2.Klaas Vantornout België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Corne Van Kessel Nederland
5.Tom Meeusen België
6.Sven Nys België
7.Philipp Walsleben Duitsland
8.Francis Mourey Frankrijk
9.Bart Wellens België
10.Rob Peeters België
11.Bart Aernouts België
12.Jim Aernouts België
13.Gianni Vermeersch België
14.Fabien Canal Frankrijk
15.Jeremy Powers U.S.A.
16.Jens Adams België
17.Thijs Van Amerongen Nederland
18.Michael Boros Tsjechië
19.Laurens Sweeck België
20.Niels Wubben Nederland

2013
1 Paul Oldham Hope R.T. GBr
2 Nick Craig Scott U.K. GBr
3 Ian Field Hargroves GBr
4 Steven James Hargroves GBr
5 Jody Crawforth Hargroves GBr
6 Tom Van Den Bosch Hargroves België
7 David Fletcher PearlMedia GBr
8 Oliver Beckingsale Endura GBr
9 Ben Sumner Beeline GBr
10 William Bjergfelt MG-Maxifuel GBr
11 Jack Clarkson Pedalsport GBr
12 Tony Fawcett Scott U.K. GBr
13 Nick Barnes Zepnat.com GBr
14 Adrian Lansley Pedalon GBr
15 Lewis Craven Wheelbase GBr
16 Andrew Hargroves Feit Racing GBr
17 Matthew Hargroves Hargroves GBr
18 Adam King Cardiff GBr
19 Daniel Booth Hope R.T. GBr
20 Paul Cox Pedalpower GBr
2012
1 David Collins Hope R.T. GBr
2 Oliver Beckingsale Endura GBr
3 Adam Martin Cestria GBr
4 Paul Oldham Hope R.T. GBr
5 Steven James Hargroves GBr
6 Lewis Craven Wheelbase GBr
7 Robert Jebb Hope R.T. GBr
8 Ben Sumner Beeline GBr
9 Tom Van Den Bosch Hargroves België
10 Nick Craig Scott U.K. GBr
11 Joeri Hofman K.D.L. België
12 Kevin Eeckhout Coolens België
13 Ian Field Hargroves GBr
14 David Fletcher Orange GBr
15 Jody Crawforth Hargroves GBr
16 William Bjergfelt MG-Maxifuel GBr
17 Bart Hofman K.D.L. België
18 Tony Fawcett Scott U.K. GBr
19 Luke Gray Trek C.C. GBr
20 Jack Clarkson Hope R.T. GBr
2011
1 Paul Oldham S.I.S. GBr
2 Steven James Hargroves GBr
3 Jody Crawforth Hargroves GBr
4 Nick Craig Trek C.C. GBr
5 David Fletcher Cannondale GBr
6 Lewis Craven Wheelbase GBr
7 Ben Sumner Beeline GBr
8 David Collins Hope R.T. GBr
9 Jack Clarkson Hope R.T. GBr
10 Darren Barclay Arctic RT GBr
11 Daniel Booth Hope R.T. GBr
12 Andrew Hargroves Hargroves GBr
13 Jelle Brackman V.D.V. België
14 Floris De Tier Baboco België
15 Kristof Cop A.V.B. België
16 Lee Williams Birmingham GBr
17 Kris Lapere MEZ-team België
18 Daniel Lacroix L’Espoir België
19 Robert Watson Dirtwheels GBr
20 Kenta Gallagher Brentjens GBr
2010
1 Paul Oldham Hope R.T. GBr
2 Jody Crawforth Hargroves GBr
3 Nick Craig Scott U.K. GBr
4 David Collins Hope R.T. GBr
5 Lewis Craven Wheelbase GBr
6 Robert Jebb Wheelbase GBr
7 Liam Killeen Specialized GBr
8 Luke Gray Hargroves GBr
9 Stuart Bowers Hargroves GBr
10 David Fletcher 100% me GBr
11 Stephen Ward M.T.S. GBr
12 Tim Baldwin Bradford GBr
13 Robert Watson Bradford GBr
14 Darren Barclay Arctic RT GBr
15 Crispin Doyle Swindon RC GBr
16 Ian Field Hargroves GBr
17 Tom Last SigmaSport GBr
18 Lee Williams TeamWiggle GBr
19 Adrian Lansley Pedalon GBr
20 Thomas Payton CultRacing GBr
2009
1 Jody Crawforth Arctic RT GBr
2 Paul Oldham Hope R.T. GBr
3 Robert Jebb Wheelbase GBr
4 Ian Field Hargroves GBr
5 Stuart Wearmouth Picarsso GBr
6 Roger Hammond Cervelo GBr
7 Oliver Beckingsale Giant GBr
8 Ian Bibby S.I.S. GBr
9 Nick Craig Scott U.K. GBr
10 Lewis Craven Wheelbase GBr
11 Lee Williams Abergavenny GBr
12 Darren Barclay Arctic RT GBr
13 William Bjergfelt Felt Racing GBr
14 Keith Murray Hope R.T. GBr
15 Darren Atkins Coventry GBr
16 Christopher Ansell Corridori GBr
17 Stuart Jones Phoenix CC GBr
18 Nathan Miller Olympia GBr
19 James Furniss Zepnat.com GBr
20 Robert Parkin Clarion CC GBr
2008
1 Paul Oldham Hope R.T. GBr
2 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
3 Roger Hammond High Road GBr
4 Robert Jebb Wheelbase GBr
5 Nick Craig Scott U.K. GBr
6 Lewis Craven Wheelbase GBr
7 Stuart Wearmouth Picarsso GBr
8 William Bjergfelt Kona U.K. GBr
9 Liam Killeen Specialized GBr
10 Phil Dixon D.F.L. GBr
11 Daniel Booth PedalPower GBr
12 Keith Murray Wheelspin GBr
13 Ian Wilkinson S.I.S. GBr
14 Nathan Miller Multisport GBr
15 David Collins S.I.S. GBr
16 James Bryan Ace R.T. GBr
17 Paul Rowney Montpelier GBr
18 Duncan Jamieson Felt R.T. GBr
19 Stuart Bowers Hargroves GBr
20 Jamie Newall Evans R.T. GBr
2007
1 Lewis Craven Bradford GBr
2 Nick Craig Trek GBr
3 Stuart Wearmouth S.I.S. GBr
4 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
5 Robert Jebb Montpellier GBr
6 Paul Oldham Hope R.T. GBr
7 Stuart Bowers Hargroves GBr
8 Daniel Booth PedalPower GBr
9 David Collins S.I.S. GBr
10.Christian Heule Stevens Zwitserland
11 James Bryan Ace R.T. GBr
12 Keith Murray Wheelspin GBr
13 Ian Bibby Preston Wheelers GBr
14 Daniel Alexander Ace R.T. GBr
15 Lee Williams Birmingham GBr
16 Mark Thwaites Kinesis GBr
17 Steve Knight M.I.Racing GBr
18 James Furniss Ace R.T. GBr
19 Gareth Montgomery Sigma Sport GBr
20 Ian Legg Abergavenny GBr
2006
1.Sven Nijs Rabobank Belgium
2 Vaclav Jezek Teplice Tsjechië
3 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
4 Malte Urban Stevens BRD
5 Daniel Booth PedalPower GBr
6 Phil Dixon S.I.S. GBr
7 Paul Oldham Hope R.T. GBr
8 Lewis Craven Bradford GBr
9 Stephen Adams Nottingham GBr
10 Nick Craig Trek GBr
11 Robert Jebb Montpellier GBr
12 Stuart Bowers Hargroves GBr
13.Camil Van Den Bergh Rabobank Nederland
14.Zdenek Stybar Fidea Tsjechië
15 Stuart Reid Wheelbase GBr
16 James Bryan Ace R.T. GBr
17 Geoff Beetham Bianchi GBr
18 Scott Weekley Nottingham GBr
19 George Richardson Sutton CC GBr
20 Gareth Montgomery SigmaSport GBr
2005
1.Sven Nys Rabobank België
2.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
3 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
4 Ian Field Middleton GBr
5 Nick Craig Trek GBr
6 David Collins Diamond Back GBr
7.John Gadret AG2R Frankrijk
8 Steven Roach Rugby Velo GBr
9 Ian Bibby Preston Wheelers GBr
10 Paul Oldham Giant GBr
11.Wim Jacobs Fidea Belgium
12 Ian Wilkinson S.I.S. GBr
13 Oliver Beckingsale Giant GBr
14.Michael Baumgartner Bürgis Zwitserland
15 Daniel Alexander Ace R.T. GBr
16 Geoff Beetham Bianchi GBr
17 Ronny Poelvoorde Zewieties België
18 Lewis Craven Bradford GBr
19 James Bryan Ace R.T. GBr
20 Simon Richardson Subaru GBr
2004
1.Zdenek Mlynar Tsjechië
2.Sven Vanthourenhout België
3.Tom Vannoppen België
4.Enrico Franzoi Italië
5.Erwin Vervecken België
6.John Gadret Frankrijk
7.Christian Heule Zwitserland
8.Wilant Van Gils Nederland
9.Jiri Pospisil Tsjechië
10.Davy Commeyne België
11.Bart Aernouts België
12.Maarten Nijland Nederland
13.Vaclav Jezek Tsjechië
14.John Gadret Frankrijk
15.Wim Jacobs België
16.Ryan Trebon V.S.A.
17.Kamil Ausbuher Tsjechië
18.Jonathan Page V.S.A.
19.David Derepas Frankrijk
20.Francis Mourey Frankrijk
2003
1.Sven Vanthourenhout België
2.Sven Nys België
3.Erwin Vervecken België
4.Peter Dlask Tsjechië
5.Ben Berden België
6.Mario De Clercq België
7.
Richard Groenendaal Nederland
8.Enrico Franzoi Italië
9.Tom Vannoppen België
10.Kamil Ausbuher Tsjechië
11.Camil Van Den Bergh Nederland
12.Wilant Van Gils Nederland
13.Bart Wellens België
14.Steve Chainel Frankrijk
15.Arnaud Labbe Frankrijk
16.Christian Heule Zwitserland
17.Torsten Struch Duitsland
18.Klaas Vantornout België
19.Martin Bina Tsjechië
20.Michael Baumgartner Zwitserland
2002
1 Nick Craig Diamond Back GBr
2 Barrie Clarke Diamond Back GBr
3 Roger Hammond Palmans GBr
4 Matthew Ellis Ace R.T. GBr
5 Alexander Moos Phonak Zwitserland
6 Chris Young Milton Keynes GBr
7 George Richardson M.I.Racing GBr
8 Wim De Vos SpaarSelect Nederland
9 Stuart Wearmouth PedalPower GBr
10 Robert Jebb Montpelier GBr
11 Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
12 Frode Michaelsen Hasle Loren Noorwegen
13 David Willemsens Frans Vos België
14 Alex Rasmussen Den Blaa Denemarken
15 Stuart Blunt Specialized GBr
16 Henrik Sparr Trek Zweden
17 Niclas Ekstroem Malarenergi Zweden
18 Daniel Booth Parrot GBr
19 Steve Knight M.I.Racing GBr
20 Carl Sturgeon Retrobike GBr
2001
1.Steve Knight M.I.Racing Gr.Brit.
2.Ian Taylor Keighley Gr.Brit.
3.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
4.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.
5.Matthew Ellis Rickett Gr.Brit.
6.Stuart Blunt Ace Racing Team Gr.Brit.
7.Garvin Hardwicke Race Scene Gr.Brit.
8.Carl Sturgeon Raleigh Gr.Brit.
9.James Norfolk Giant Gr.Brit.
10.George Richardson Clements Gr.Brit.
11.Darren Atkins M.I.Racing Gr.Brit.
12.David Bowater Storbridge Gr.Brit.
13.Paul Oldham Giant Gr.Brit.
14.Daniel Booth Ace Racing Team Gr.Brit.
15.Tim Morley Spokesman Gr.Brit.
16.Matthew Buckingham Surrey Gr.Brit.
17.Bjorn Rondelez Koksijde België
18.Alex Forrester Race Scene Gr.Brit.
19.Peter Van Den Abeele K2 België
20.Peter Willemsens Rolupo België
1999
1.Jaap Viergever Nederland
2.Paul Lasenby Groot-Brittannië
3.Pascal Triebel Luxemburg
4.Allesandro Fontana Italië
5.Jörg Arenz Duitsland
6.Zdenek Mlynar Tsjechië
7.Marc Janssens België
8.Arne Daelmans België
9.Erwin Vervecken België
10.Yader Zoli Italië
11.Jake Elliot Groot-Brittannië
12.Roger Hammond Groot-Brittannië
13.Erik Boezewinkel Nederland
14.Petr Hric Slovakije
15.Barrie Clarke Groot-Brittannië
16.Frank Groenendaal Nederland
17.Tim Davies Groot-Brittannië
18.André Schrader Nederland
19.Andreas Hübmann Zwitserland
20.David Baker Groot-Brittannië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s