2014
1.Kevin Pauwels België
2.Klaas Vantornout België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Corne Van Kessel Nederland
5.Tom Meeusen België
6.Sven Nys België
7.Philipp Walsleben Duitsland
8.Francis Mourey Frankrijk
9.Bart Wellens België
10.Rob Peeters België
11.Bart Aernouts België
12.Jim Aernouts België
13.Gianni Vermeersch België
14.Fabien Canal Frankrijk
15.Jeremy Powers U.S.A.
16.Jens Adams België
17.Thijs Van Amerongen Nederland
18.Michael Boros Tsjechië
19.Laurens Sweeck België
20.Niels Wubben Nederland

2013
1 Paul Oldham Hope R.T. GBr
2 Nick Craig Scott U.K. GBr
3 Ian Field Hargroves GBr
4 Steven James Hargroves GBr
5 Jody Crawforth Hargroves GBr
6 Tom Van Den Bosch Hargroves België
7 David Fletcher PearlMedia GBr
8 Oliver Beckingsale Endura GBr
9 Ben Sumner Beeline GBr
10 William Bjergfelt MG-Maxifuel GBr
11 Jack Clarkson Pedalsport GBr
12 Tony Fawcett Scott U.K. GBr
13 Nick Barnes Zepnat.com GBr
14 Adrian Lansley Pedalon GBr
15 Lewis Craven Wheelbase GBr
16 Andrew Hargroves Feit Racing GBr
17 Matthew Hargroves Hargroves GBr
18 Adam King Cardiff GBr
19 Daniel Booth Hope R.T. GBr
20 Paul Cox Pedalpower GBr
2012
1 David Collins Hope R.T. GBr
2 Oliver Beckingsale Endura GBr
3 Adam Martin Cestria GBr
4 Paul Oldham Hope R.T. GBr
5 Steven James Hargroves GBr
6 Lewis Craven Wheelbase GBr
7 Robert Jebb Hope R.T. GBr
8 Ben Sumner Beeline GBr
9 Tom Van Den Bosch Hargroves België
10 Nick Craig Scott U.K. GBr
11 Joeri Hofman K.D.L. België
12 Kevin Eeckhout Coolens België
13 Ian Field Hargroves GBr
14 David Fletcher Orange GBr
15 Jody Crawforth Hargroves GBr
16 William Bjergfelt MG-Maxifuel GBr
17 Bart Hofman K.D.L. België
18 Tony Fawcett Scott U.K. GBr
19 Luke Gray Trek C.C. GBr
20 Jack Clarkson Hope R.T. GBr
2011
1 Paul Oldham S.I.S. GBr
2 Steven James Hargroves GBr
3 Jody Crawforth Hargroves GBr
4 Nick Craig Trek C.C. GBr
5 David Fletcher Cannondale GBr
6 Lewis Craven Wheelbase GBr
7 Ben Sumner Beeline GBr
8 David Collins Hope R.T. GBr
9 Jack Clarkson Hope R.T. GBr
10 Darren Barclay Arctic RT GBr
11 Daniel Booth Hope R.T. GBr
12 Andrew Hargroves Hargroves GBr
13 Jelle Brackman V.D.V. België
14 Floris De Tier Baboco België
15 Kristof Cop A.V.B. België
16 Lee Williams Birmingham GBr
17 Kris Lapere MEZ-team België
18 Daniel Lacroix L’Espoir België
19 Robert Watson Dirtwheels GBr
20 Kenta Gallagher Brentjens GBr
2010
1 Paul Oldham Hope R.T. GBr
2 Jody Crawforth Hargroves GBr
3 Nick Craig Scott U.K. GBr
4 David Collins Hope R.T. GBr
5 Lewis Craven Wheelbase GBr
6 Robert Jebb Wheelbase GBr
7 Liam Killeen Specialized GBr
8 Luke Gray Hargroves GBr
9 Stuart Bowers Hargroves GBr
10 David Fletcher 100% me GBr
11 Stephen Ward M.T.S. GBr
12 Tim Baldwin Bradford GBr
13 Robert Watson Bradford GBr
14 Darren Barclay Arctic RT GBr
15 Crispin Doyle Swindon RC GBr
16 Ian Field Hargroves GBr
17 Tom Last SigmaSport GBr
18 Lee Williams TeamWiggle GBr
19 Adrian Lansley Pedalon GBr
20 Thomas Payton CultRacing GBr
2009
1 Jody Crawforth Arctic RT GBr
2 Paul Oldham Hope R.T. GBr
3 Robert Jebb Wheelbase GBr
4 Ian Field Hargroves GBr
5 Stuart Wearmouth Picarsso GBr
6 Roger Hammond Cervelo GBr
7 Oliver Beckingsale Giant GBr
8 Ian Bibby S.I.S. GBr
9 Nick Craig Scott U.K. GBr
10 Lewis Craven Wheelbase GBr
11 Lee Williams Abergavenny GBr
12 Darren Barclay Arctic RT GBr
13 William Bjergfelt Felt Racing GBr
14 Keith Murray Hope R.T. GBr
15 Darren Atkins Coventry GBr
16 Christopher Ansell Corridori GBr
17 Stuart Jones Phoenix CC GBr
18 Nathan Miller Olympia GBr
19 James Furniss Zepnat.com GBr
20 Robert Parkin Clarion CC GBr
2008
1 Paul Oldham Hope R.T. GBr
2 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
3 Roger Hammond High Road GBr
4 Robert Jebb Wheelbase GBr
5 Nick Craig Scott U.K. GBr
6 Lewis Craven Wheelbase GBr
7 Stuart Wearmouth Picarsso GBr
8 William Bjergfelt Kona U.K. GBr
9 Liam Killeen Specialized GBr
10 Phil Dixon D.F.L. GBr
11 Daniel Booth PedalPower GBr
12 Keith Murray Wheelspin GBr
13 Ian Wilkinson S.I.S. GBr
14 Nathan Miller Multisport GBr
15 David Collins S.I.S. GBr
16 James Bryan Ace R.T. GBr
17 Paul Rowney Montpelier GBr
18 Duncan Jamieson Felt R.T. GBr
19 Stuart Bowers Hargroves GBr
20 Jamie Newall Evans R.T. GBr
2007
1 Lewis Craven Bradford GBr
2 Nick Craig Trek GBr
3 Stuart Wearmouth S.I.S. GBr
4 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
5 Robert Jebb Montpellier GBr
6 Paul Oldham Hope R.T. GBr
7 Stuart Bowers Hargroves GBr
8 Daniel Booth PedalPower GBr
9 David Collins S.I.S. GBr
10.Christian Heule Stevens Zwitserland
11 James Bryan Ace R.T. GBr
12 Keith Murray Wheelspin GBr
13 Ian Bibby Preston Wheelers GBr
14 Daniel Alexander Ace R.T. GBr
15 Lee Williams Birmingham GBr
16 Mark Thwaites Kinesis GBr
17 Steve Knight M.I.Racing GBr
18 James Furniss Ace R.T. GBr
19 Gareth Montgomery Sigma Sport GBr
20 Ian Legg Abergavenny GBr
2006
1.Sven Nijs Rabobank Belgium
2 Vaclav Jezek Teplice Tsjechië
3 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
4 Malte Urban Stevens BRD
5 Daniel Booth PedalPower GBr
6 Phil Dixon S.I.S. GBr
7 Paul Oldham Hope R.T. GBr
8 Lewis Craven Bradford GBr
9 Stephen Adams Nottingham GBr
10 Nick Craig Trek GBr
11 Robert Jebb Montpellier GBr
12 Stuart Bowers Hargroves GBr
13.Camil Van Den Bergh Rabobank Nederland
14.Zdenek Stybar Fidea Tsjechië
15 Stuart Reid Wheelbase GBr
16 James Bryan Ace R.T. GBr
17 Geoff Beetham Bianchi GBr
18 Scott Weekley Nottingham GBr
19 George Richardson Sutton CC GBr
20 Gareth Montgomery SigmaSport GBr
2005
1.Sven Nys Rabobank België
2.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
3 Jody Crawforth Evans R.T. GBr
4 Ian Field Middleton GBr
5 Nick Craig Trek GBr
6 David Collins Diamond Back GBr
7.John Gadret AG2R Frankrijk
8 Steven Roach Rugby Velo GBr
9 Ian Bibby Preston Wheelers GBr
10 Paul Oldham Giant GBr
11.Wim Jacobs Fidea Belgium
12 Ian Wilkinson S.I.S. GBr
13 Oliver Beckingsale Giant GBr
14.Michael Baumgartner Bürgis Zwitserland
15 Daniel Alexander Ace R.T. GBr
16 Geoff Beetham Bianchi GBr
17 Ronny Poelvoorde Zewieties België
18 Lewis Craven Bradford GBr
19 James Bryan Ace R.T. GBr
20 Simon Richardson Subaru GBr
2004
1.Zdenek Mlynar Tsjechië
2.Sven Vanthourenhout België
3.Tom Vannoppen België
4.Enrico Franzoi Italië
5.Erwin Vervecken België
6.John Gadret Frankrijk
7.Christian Heule Zwitserland
8.Wilant Van Gils Nederland
9.Jiri Pospisil Tsjechië
10.Davy Commeyne België
11.Bart Aernouts België
12.Maarten Nijland Nederland
13.Vaclav Jezek Tsjechië
14.John Gadret Frankrijk
15.Wim Jacobs België
16.Ryan Trebon V.S.A.
17.Kamil Ausbuher Tsjechië
18.Jonathan Page V.S.A.
19.David Derepas Frankrijk
20.Francis Mourey Frankrijk
2003
1 Nick Craig Diamond Back GBr
2 Barrie Clarke Diamond Back GBr
3 Roger Hammond Palmans GBr
4 Matthew Ellis Ace R.T. GBr
5 Alexander Moos Phonak Zwitserland
6 Chris Young Milton Keynes GBr
7 George Richardson M.I.Racing GBr
8 Wim De Vos SpaarSelect Nederland
9 Stuart Wearmouth PedalPower GBr
10 Robert Jebb Montpelier GBr
11 Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
12 Frode Michaelsen Hasle Loren Noorwegen
13 David Willemsens Frans Vos België
14 Alex Rasmussen Den Blaa Denemarken
15 Stuart Blunt Specialized GBr
16 Henrik Sparr Trek Zweden
17 Niclas Ekstroem Malarenergi Zweden
18 Daniel Booth Parrot GBr
19 Steve Knight M.I.Racing GBr
20 Carl Sturgeon Retrobike GBr
2002
1.Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
2.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
3.David Willemsens Frans Vos België
4.Chris Young Marie Curie Gr.Brit.
5.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.
6.Stuart Blunt Ace R.T. Gr.Brit.
7.Roger Hammond Collstrop Gr.Brit.
8.Matthew Ellis Rickett Gr.Brit.
9.Daniel Booth Sport Group Gr.Brit.
10.Steve Knight M.I.Racing Gr.Brit.
11.Carl Sturgeon Raleigh Gr.Brit.
12.Paul Herijgers Saxon België
13.James Norfolk Giant Gr.Brit.
14.Tim Morley Spokesman Gr.Brit.
15.Phil Dixon Peugeot Gr.Brit.
16.Shaun Snodden Pedal Power Gr.Brit.
17.Alexander Forrester Bromsgrove Gr.Brit.
18.Pascal Van Riet Carrera België
19.Matthew Buckingham Surrey Gr.Brit.
20.James Perry Maestro Gr.Brit.
2001
1.Steve Knight M.I.Racing Gr.Brit.
2.Ian Taylor Keighley Gr.Brit.
3.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
4.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.
5.Matthew Ellis Rickett Gr.Brit.
6.Stuart Blunt Ace Racing Team Gr.Brit.
7.Garvin Hardwicke Race Scene Gr.Brit.
8.Carl Sturgeon Raleigh Gr.Brit.
9.James Norfolk Giant Gr.Brit.
10.George Richardson Clements Gr.Brit.
11.Darren Atkins M.I.Racing Gr.Brit.
12.David Bowater Storbridge Gr.Brit.
13.Paul Oldham Giant Gr.Brit.
14.Daniel Booth Ace Racing Team Gr.Brit.
15.Tim Morley Spokesman Gr.Brit.
16.Matthew Buckingham Surrey Gr.Brit.
17.Bjorn Rondelez Koksijde België
18.Alex Forrester Race Scene Gr.Brit.
19.Peter Van Den Abeele K2 België
20.Peter Willemsens Rolupo België
2000
1.David Willemsens Frans Vos België
2.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
3.Bjorn Rondelez Koksijde België
4.Peter Van Den Abeele K2 België
5.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.
6.Stuart Blunt Ace R.T. Gr.Brit.
7.Matthew Ellis Atom Cycle Gr.Brit.
8.Steve Knight M.I.Racing Gr.Brit.
9.George Richardson Clements Gr.Brit.
10.Daniel Booth Ace R.T. Gr.Brit.
11.Carl Sturgeon Raleigh Gr.Brit.
12.James Taylor Ace R.T. Gr.Brit.
13.James Norfolk Giant Gr.Brit.
14.Mike Atkins Ironhorse Gr.Brit.
15.Garvin Hardwicke Race Scene Gr.Brit.
16.David Bowater Storbridge Gr.Brit.
17.Paul Oldham Giant Gr.Brit.
18.Tim Morley Spokesman Gr.Brit.
19.Robin Seymour Raleigh Ierland
20.Alistair Martin Raleigh Ierland
1999
1 David Baker G.T. GBr
2 Barrie Clarke Raleigh GBr
3 Daniel Alexander Brook C.C. GBr
4 Richard Allaway Dawes GBr
5 Nick Craig D.B.R. GBr
6 Roger Hammond Western RC GBr
7 Stuart Blunt Ace R.T. GBr
8 Martin Seddon Ace R.T. GBr
9 Richard Thackray Bradford GBr
10 Carl Sturgeon Orange GBr
11 Gary Foord Scott GBr
12 James Taylor Brook C.C. GBr
13 Jonathan Clay Orange GBr
14 Mark James Dawes GBr
15 Joseph McCall D.B.R. Ierland
16 Vince Potter Dawes GBr
17 Jonathan Watson Bradford GBr
18 Simon Jordan Western RC GBr
19 Gary Coltman Raleigh GBr
20 Mark Willett Brook C.C. GBr
1998
1 Roger Hammond Western RC GBr
2 Steve Douce Wembley RC GBr
3 Chris Young Muddy Fox GBr
4 James Norfolk St.Raphael GBr
5 Richard Thackray Bradford GBr
6 Barrie Clarke Raleigh GBr
7 Dean Barnett Ace R.T. GBr
8 Robert Thackray Bradford GBr
9 Adrian Timmis Orange GBr
10 Brian Curtis Wembley RC GBr
11 Ben Paton Octagon GBr
12 Brian Stanley Ace R.T. GBr
13 Jonathan Watson Bradford GBr
14 Dan Cook Orange GBr
15 Carl Thompson Octagon GBr
16 Mike Johnson Ace R.T. GBr
17 Stuart Green Oldham RC GBr
18 Bryan Green Oldham RC GBr
19 John Shaw Ace R.T. GBr
20 Martin Seddon Ace R.T. GBr
1997
1.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.
2.Roger Hammond Invicta R.C. Gr.Brit.
3.Jamie Norfolk St.Raphael Gr.Brit.
4.Chris Young Muddy Fox Gr.Brit.
5.Matthew Guy R.T.Italia Gr.Brit.
6.Jonathan Watson Olympic Bradford Gr.Brit.
7.Steve Douce Raleigh Gr.Brit.
8.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
9.Tim Rutherford Ritchey V.S.A.
10.Tim Gould Schwinn Gr.Brit.
11.Les Lloyd Didcot Gr.Brit.
12.Stuart Blunt Wembley R.C. Gr.Brit.
13.Dave Lloyd Didcot Gr.Brit.
14.Andrew McDonald G.S.Europa Gr.Brit.
15.Steve Knight Halesowen Gr.Brit.
16.Chris Atkins Crabwood Gr.Brit.
17.Julian Winn Sun Tour-Extreme Gr.Brit.
18.Vince Stoke Salisbury Gr.Brit.
19.Steve Hargroves G.S.Europa Gr.Brit.
20.Steve Foster Andover Wheelers Gr.Brit.
1996
1 Daniel Alexander Brook C.C. GBr
2 Jonathan Clay Orange GBr
3 Robert Jebb Helwith GBr
4 Andy Peace Helwith GBr
5 Dean Barnett Ace R.T. GBr
6 Jonathan Watson Bradford GBr
7 Adrian Timmis Orange GBr
8 Robert Thackray Bradford GBr
9 Richard Tranter Storbridge GBr
10 Seth Smith Bradford GBr
11 Jonathan Atkinson Helwith GBr
12 Jeff Middleton Rocky Mountain GBr
13 Kevin Sabiston Orange GBr
14 Paul Dixon Bradford GBr
15 Nick Dinsdale Lancs R.C. GBr
16 Paul Sleaford Norton Wh. GBr
17 Richard Thackray Bradford GBr
18 Martin Eadon Ace R.T. GBr
19 Dan Cook Orange GBr
20 Ian Holmes Helwith GBr
1995
1.Steve Douce Saracen GBr
2.Gary Foord Wembley R.C. GBr
3.David Baker Raleigh-Saab GBr
4.Roger Hammond V.C.Bad GBr
5.Peter Stevenson Middridge GBr
6.Robert Thackray Bradford Olympic GBr
7.Chris Young Team Orange GBr
8.Nick Craig Peugeot-Look GBr
9.Fred Salmon Peugeot-Look GBr
10.Barrie Clarke Raleigh-Saab GBr
11.James Norfolk Saint-Raphael GBr
12.Eddie Adkins V.C.Bad GBr
13.Gary Coltman Raleigh-Saab GBr
14.Richard Thackray Bradford Olympic GBr
15.David Hemming Festival R.C. GBr
16.Dean Barnett Ace Racing Team GBr
17.Mark McKay Raleigh-Saab GBr
18.Julian Gould Ace Racing Team GBr
19.Mark James Bradford Olympic GBr
20.Mike Coyle Festival R.C. GBr
1994
1.Eddie Adkins Manchester Wheelers GBr
2.Steve Douce Saracen-Assos GBr
3.Roger Hammond V.C.Bad GBr
4.Barrie Clarke Raleigh-Saab GBr
5.David Baker Raleigh-Saab GBr
6.Fred Salmon Peugeot-Look GBr
7.Stuart Marshall V.C.Lincolnshire GBr
8.Chris Young Elevated R.T. GBr
9.Stuart Blunt Wembley R.C. GBr
10.Steve Knight Halesowen A.C. GBr
11.Richard Thackray Bradford Olympic GBr
12.Dean Barnett Ace Racing Team GBr
13.James Norfolk Saint-Raphael GBr
14.Martin Eadon Ace Racing Team GBr
15.Peter Rice Army Cycling Union GBr
16.John French Manchester Wheelers GBr
17.Ron Beedham Lincoln Wheelers GBr
18.Jason Shackleton Elevated R.T. GBr
19.Brian Stanley Ace Racing Team GBr
20.Mark James Saracen-Assos GBr
1993
1 Chris Young Muddy Fox GBr
2 Vince Edwards Leics R.C. GBr
3 Chris Anelay Camelbak GBr
4 Alan Peace Muddy Fox GBr
5 Richard Thackray PaceRacing GBr
6 Jonathan Watson PaceRacing GBr
7 Dean Barnett Ace R.T. GBr
8 Norm Dinsdale Lancs R.C. GBr
9 Richard Tranter Wrekinsp. GBr
10 Paul Sleaford Norton Wh. GBr
11 Brian Stanley Ace R.T. GBr
12 Pete James Bristol GBr
13 Jason Roberts Leics R.C. GBr
14 Justin Phillips Bradford GBr
15 Martin Seddon Ace R.T. GBr
16 Dave Beresford Norton Wh. GBr
17 Mike Johnson Ace R.T. GBr
18 Keith Shapland Bristol GBr
19 Adrian Tilley Bristol GBr
20 Daniel Kempe Bristol GBr
1992
1.Chris Young Ever Ready GBr
2.Steve Barnes Ace Racing Team GBr
3.Barrie Clarke Raleigh GBr
4.Paul Hinton Raleigh GBr
5.David Baker Raleigh GBr
6.Steve Douce Raleigh GBr
7.Fred Salmon Peugeot GBr
8.Tim Davies Addiscombe GBr
9.Steve Knight Halesowen GBr
10.Jason Shackleton A.B.Centreville GBr
11.Nick Craig Epic Racing Team GBr
12.Stuart Marshall Velo Club Lincoln GBr
13.Barry Coomber Regent Racing Club GBr
14.Gary Coltman Raleigh GBr
15.Richard Thackray Bradford Olympic GBr
16.Michael Young The Dream Team GBr
17.Jake Elliott Dinnington GBr
18.Tim Gould Peugeot GBr
19.Peter Stevenson Concorde GBr
20.John Shaw Epic Racing Team GBr
1991
1.David Wiens Diamond Back V.S.A.
2.Silvano Janes Diamond Back Italië
3.Fred Salmon Peugeot Gr.Brit.
4.Nick Craig Diamond Back Gr.Brit.
5.Ian Ferguson Helwith Bridge Alers Gr.Brit.
6.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
7.Jonathan Watson Bradford Olympic Gr.Brit.
8.Richard Tranter V.C.Central Gr.Brit.
9.Paul Sleaford Norton Wheelers Gr.Brit.
10.James Taylor Beeston Racing Club Gr.Brit.
11.Vince Potter Bradford Olympic Gr.Brit.
12.Richard Thackray Bradford Olympic Gr.Brit.
13.Bryan Green Oldham Racing Club Gr.Brit.
14.Marc Messenger Sheffield R.C. Gr.Brit.
15.Chris Aneley Bronte Wheelers Gr.Brit.
16.Dean Barnett Ace Racing Team Gr.Brit.
17.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
18.Paul Hart Beeston Racing Club Gr.Brit.
19.Michael Young Bradford Olympic Gr.Brit.
20.John Taylor Huddersfield R.C. Gr.Brit.
1990
1.Steve Douce Raleigh-Banana G.B.
2.Barrie Clarke Wembley R.C. G.B.
3.Tim Davies Abergavenny G.B.
4.Glen Coltman Leicester R.C. G.B.
5.Gary Baker Ever Ready G.B.
6.Steve Knight Halesowen G.B.
7.Graham Douce Wembley R.C. G.B.
8.Mike Palmer Army C.C. G.B.
9.Fred Salmon Ace R.T. G.B.
10.Tim Gould Peugeot G.B.
11.Chris Young Ever Ready G.B.
12.Nick Craig V.C.Oldham G.B.
13.Steve Barnes Ace R.T. G.B.
14.David Baker Peugeot G.B.
15.Pete Middleton V.C.Oldham G.B.
16.Stuart Marshall V.C.Lincoln G.B.
17.Marc Messenger Sheffield Sports G.B.
18.Les Lloyd Didcot Phoenix G.B.
19.Dave Beresford Norton Wheelers G.B.
20.Robin Everson R.A.F. G.B.
1989
1.Ray Eden Bank Couriers G.B.
2.Roger Hammond Wembley R.C. G.B.
3.Simon Layfield Paddington G.B.
4.Dave Brooker Festival R.C. G.B.
5.Richard Thackray Bradford Olympic G.B.
6.Steve Douce Dawes G.B.
7.Brian Johnson Paragon G.B.
8.David Baker Raleigh G.B.
9.Steve Barnes Ace R.T. G.B.
10.Bryan Green Oldham R.C. G.B.
11.Stuart Green Oldham R.C. G.B.
12.Stuart Blunt Wembley R.C. G.B.
13.Steve Knight Halesowen G.B.
14.Steve King Hereford G.B.
15.Steve Noble Brook C.C. G.B.
16.Steve Foster Andover Wheelers G.B.
17.Michael Young Dream Team G.B.
18.Jake Elliott Dinnington G.B.
19.Paul Plunkett Ridley C.C. G.B.
20.Rob Colledge Houghton G.B.
1988
1.Peter Van den Abeele Guerciotti België
2.David Baker Peugeot G.B.
3.Steve Douce Banana G.B.
4.Fred Salmon Peugeot G.B.
5.Dave Brooker James Capel G.B.
6.Ronny De Vos De Lombarden België
7.Tim Gould Peugeot G.B.
8.Barrie Clarke Wembley R.C. G.B.
9.Robert Dane Crown Chafes G.B.
10.Frantisek Kloucek Ben Car C.S.S.R.
11.Slawomir Barul P.Z.Kol Polen
12.Graham Douce Wembley R.C. G.B.
13.Chris Young Ever Ready G.B.
14.Miroslav Kvasnicka Rudy Project C.S.S.R.
15.Nigel Hay Belper B.C. G.B.
16.Robert Blackburn Sheffield Couriers G.B.
17.Pete Middleton V.C.Oldham G.B.
18.Andrzej Bycka Weltour Polen
19.Tim Davies Schmoo’s G.B.
20.Steve Barnes Ace R.T. G.B.
1987
1.Steve Douce Raleigh-Banana Gr.Brit.
2.Adrian Timmis Z-Peugeot Gr.Brit.
3.Barrie Clarke Surrey R.C. Gr.Brit.
4.Chris Young Gazelle-Paragon Gr.Brit.
5.Fred Salmon V.C.Oldham Gr.Brit.
6.Michael Bradbury Polytechnic Gr.Brit.
7.Tim Gould Ace R.T. Gr.Brit.
8.David Baker Ace R.T. Gr.Brit.
9.Steve Barnes Ace R.T. Gr.Brit.
10.Stuart Marshall V.C.Lincoln Gr.Brit.
11.Thomas Frischknecht Cilo-Wetzikon Zwitserl.
12.Robert Dane Gazelle-Paragon Gr.Brit.
13.Martin Booth Coalville Wheelers Gr.Brit.
14.Steve Knight Halesowen Gr.Brit.
15.Dave Rosbotham Festival R.C. Gr.Brit.
16.Matt Rigby Sheffield Central Gr.Brit.
17.Dave Beresford Norton Wheelers Gr.Brit.
18.Pete Middleton V.C.Oldham Gr.Brit.
19.Graham Douce Wembley R.C. Gr.Brit.
20.Les Lloyd Didcot Phoenix Gr.Brit.
1986
1.Steve Barnes Brook C.C. Gr.Brit.
2.Paul Smith Regent R.C. Gr.Brit.
3.Paul Watson ’34 Nomads Gr.Brit.
4.Chris Young Gazelle-Paragon Gr.Brit.
5.Chris Ledger Chesterfield Couriers Gr.Brit.
6.Mick Ives Coventry Gr.Brit.
7.Tim Gould Brook C.C. Gr.Brit.
8.Mike Hammond Advanced Reprographics Gr.Brit.
9.Mark Noble ’34 Nomads Gr.Brit.
10.Chris Dodd Raleigh Gr.Brit.
11.Richard Bates Individueel Gr.Brit.
12.Peter Voshol Individueel Gr.Brit.
13.Steve Douce Leisurewear Gr.Brit.
14.Eric Stone Individueel Gr.Brit.
15.Graham Bufton Individueel Gr.Brit.
16.Freddy De Schacht Isorex Belgium
17.Michael Stenton Chesterfield Couriers Gr.Brit.
18.Martin Booth Charnwood Gr.Brit.
19.Christian Foucquet Isorex Belgium
20.Peter Stevenson Individueel Gr.Brit.
1985
1.Gary Coltman Ridgeback G.B.
2.Michael Young Bradford R.C. G.B.
3.Chris Young Ever Ready G.B.
4.Barrie Clarke Wembley R.C. G.B.
5.Mark Farrow Norwich Rennrad G.B.
6.Dave Brooker Festival R.C. G.B.
7.Steve Knight Halesowen A.C.C. G.B.
8.David Baker Peugeot G.B.
9.Steve Barnes Ace R.T. G.B.
10.Steve Douce Raleigh-Banana G.B.
11.Graham Douce Wembley R.C. G.B.
12.Steve Barron Lincoln Wheelers G.B.
13.Fred Salmon Peugeot G.B.
14.Robert Blackburn Sheffield Couriers G.B.
15.Robert Dane Crown Graphics G.B.
16.Julian Gould Ace R.T. G.B.
17.Tim Davies C.C.Abergavenny G.B.
18.Nick Craig V.C.Oldham G.B.
19.Andy Shore Ace R.T. G.B.
20.Nigel Hay Belper B.C. G.B.
1984
1.Chris Young Ever Ready Gr.Brit.
2.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
3.David Baker Raleigh Gr.Brit.
4.Steve Douce Raleigh Gr.Brit.
5.Stuart Marshall V.C.Lincoln Gr.Brit.
6.Ronny Poelvoorde Vorm-Torhout België
7.Patrick Schoovaerts Tulip België
8.Tim Gould Peugeot Gr.Brit.
9.Peter Stevenson V.S.Geuske Gr.Brit.
10.Ray Chadwick Blackburn Gr.Brit.
11.Gary Baker Ever Ready Gr.Brit.
12.Lee Ferreday Brook C.C. Gr.Brit.
13.Chris Perry Chesterfield CouriersGr.Brit.
14.Patrick Ratcliffe Belper B.C. Gr.Brit.
15.Pete Hinchcliffe Bradford Olympic Gr.Brit.
16.Adrian Ellis Ashfield R.C. Gr.Brit.
17.Michael Denby Bronte Wheelers Gr.Brit.
18.Robert Blackburn Sheffield Central Gr.Brit.
19.Kunibert Bock Wheeler B.R.D.
20.Tony Marsh Cardiff R.C. Gr.Brit.
1983
1.Steve Barnes Brook C.C. Gr.Brit.
2.Paul Smith Regent R.C. Gr.Brit.
3.Paul Watson ’34 Nomads Gr.Brit.
4.Chris Young Gazelle-Paragon Gr.Brit.
5.Chris Ledger Chesterfield Couriers Gr.Brit.
6.Mick Ives Coventry Gr.Brit.
7.Tim Gould Brook C.C. Gr.Brit.
8.Mike Hammond Advanced Reprographics Gr.Brit.
9.Mark Noble ’34 Nomads Gr.Brit.
10.Chris Dodd Raleigh Gr.Brit.
11.Richard Bates Individueel Gr.Brit.
12.Peter Voshol Individueel Gr.Brit.
13.Steve Douce Leisurewear Gr.Brit.
14.Eric Stone Individueel Gr.Brit.
15.Graham Bufton Individueel Gr.Brit.
16.Freddy De Schacht Isorex Belgium
17.Michael Stenton Chesterfield Couriers Gr.Brit.
18.Martin Booth Charnwood Gr.Brit.
19.Christian Foucquet Isorex Belgium
20.Peter Stevenson Individueel Gr.Brit.
1982
1.David Baker Gazelle-Paragon Gr.Brit.
2.Steve Barnes Brook C.C. Gr.Brit.
3.Chris Young Gazelle-Paragon Gr.Brit.
4.Steve Douce Leisurewear Gr.Brit.
5.Robert Dane Brook C.C. Gr.Brit.
6.Alain Daniel C.S.M.Persan Frankrijk
7.Chris Ledger Chesterfield Couriers Gr.Brit.
8.Dave McMullen Wembley R.C. Gr.Brit.
9.Martin Hendriks Amstel Bier Nederland
10.Graham Douce Wembley R.C. Gr.Brit.
11.Vito Di Tano Guerciotti Italia
12.Martin Springer Crabwood C.C. Gr.Brit.
13.Konrad Morf Gerber Zwitserl.
14.Steve Barron Lincoln Wheelers Gr.Brit.
15.Peter Kant Amstel Bier Nederland
16.Thierry Valette C.S.M.Persan Frankrijk
17.Pete Sanders Polar Pools Gr.Brit.
18.Russell Beresford Norton Wheelers Gr.Brit.
19.Steve Lawton Brook C.C. Gr.Brit.
20.Christian Redomski B.R.C.Berlin B.R.D.
1981
1.Norbert Pears Colchester Gr.Brit.
2.David Baker Gazelle-Paragon Gr.Brit.
3.Steve Lawton Beeston R.C. Gr.Brit.
4.David Staff Norfolk Gr.Brit.
5.Steve Barron Lincoln Wheelers Gr.Brit.
6.Chris Ledger Chesterfield Couriers Gr.Brit.
7.John Watchman Zodiac Gr.Brit.
8.Chris Young Gazelle-Paragon Gr.Brit.
9.Steve Douce Wembley R.C. Gr.Brit.
10.Ian Cockram Crabwood Gr.Brit.
11.Andy McDonald G.S.Europa Gr.Brit.
12.Vinny Smith Regent R.C. Gr.Brit.
13.Paul Dixon Mirfield C.C. Gr.Brit.
14.Pete Middleton Matlock C.C. Gr.Brit.
15.Steve Barnes Brook C.C. Gr.Brit.
16.George Starmer Bournemouth Arrow Gr.Brit.
17.Dave Mellor Mid-Shropshire Gr.Brit.
18.Ian McDonald G.S.Europa Gr.Brit.
19.Graham Bufton Individueel Gr.Brit.
20.Dave McMullen Wembley R.C. Gr.Brit.
1980
1.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
2.Roland Liboton België
3.Albert Zweifel Zwitserland
4.Bert Vermeire België
5.Hans-Joachim Hartnick Duitse Democratische Republiek
6.Kees Van Der Wereld Nederland
7.Hennie Stamsnijder Nederland
8.Gregor Jarozewski Polen
9.Rein Groenendaal Nederland
10.Ivan Messelis België
11.Michel Laurent Frankrijk
12.Alex Gerardin Frankrijk
13.Antonio Saronni Italië
14.Andrei Makowski Polen
15.Vito Di Tano Italië
16.Erwin Lienhard Zwitserland
17.Jean-Yves Plaisance Frankrijk
18.Mariano Martinez Frankrijk
19.Christopher Wreghitt G.B.
20.Don Stone G.B.
1979
1.Albert Zweifel Zwitserland
2.Robert Vermeire België
3.Jan Teugels België
4.Hennie Stamsnijder Nederland
5.Ueli Müller Zwitserland
6.Gilles Blaser Zwitserland
7.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
8.Grzegorz Jaroszewski Polen
9.Franco Vagneur Italië
10.Willi Lienhard Zwitserland
11.Richard Steiner Zwitserland
12.Vito Di Tano Italië
13.Cees Van De Wereld Nederland
14.Fritz Saladin Zwitserland
15.Andrzej Makowski Polen
16.Krzysztov Steink Polen
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Janusz Cielecki Polen
19.Jean Chassang Frankrijk
20.Antonio Saronni Italië
1978
1.Ralf Wicke B.R.D.
2.Milos Fisera Tsjechoslovakije
3.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
4.Gilles Blaser Zwitserland
5.Peter Frischknecht Zwitserland
6.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
7.Roland Liboton België
8.Jean-Yves Plaisance Frankrijk
9.Hennie Stamsnijder Nederland
10.Albert Zweifel Zwitserland
11.Andrzej Makowski Polen
12.Karl-Heinz Helbling Zwitserland
13.Willi Lienhard Zwitserland
14.Jacques Desclos Frankrijk
15.Marc De Block België
16.Vito Di Tano Italië
17.Franco Bitossi Italië
18.Alex Gerardin Frankrijk
19.Christopher Wreghitt G.B.
20.Stephen Hawkes G.B.
1977
1.Peter Frischknecht Zwitserland
2.Albert Zweifel Zwitserland
3.Willi Lienhard Zwitserland
4.Marc De Block België
5.Albert Van Damme België
6.Jiri Kvapil Tsjechoslovakije
7.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
8.Vojtech Cervinek C.S.S.R.
9.Eric De Vlaeminck België
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Gert Wildeboer Nederland
12.Milos Fisera Tsjechoslovakije
13.Franco Bitossi Italië
14.Robert Vermeire België
15.José Antonio Martinez Spanje
16.Hermann Gretener Zwitserland
17.Alex Gerardin Frankrijk
18.Eric Desruelle België
19.Dieter Uebing B.R.D.
20.Mariano Martinez Frankrijk
1976
1.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
2.Albert Zweifel Zwitserland
3.Robert Vermeire België
4.Hennie Kuiper Nederland
5.Cyrille Guimard Frankrijk
6.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
7.Marc De Block België
8.André Wilhelm Frankrijk
9.Franco Vagneur Italië
10.Peter Frischknecht Zwitserland
11.Willi Lienhard Zwitserland
12.Eric Desruelles België
13.Milos Fisera Tsjechoslovakije
14.Uwe Freese D.D.R.
15.Ekkehardt Teichreber Duitse Bondsrepubliek
16.Gerrit Scheffer Nederland
17.Hermann Gretener Zwitserland
18.Keith Mernickle G.B.
19.Lucien Zeimes Luxemburg
20.Jeffrey Morris G.B.
1975
1.Roger De Vlaeminck België
2.Mariano Martinez Frankrijk
3.Wladimiro Panizza Italië
4.Franco Bitossi Italië
5.Eric De Vlaeminck België
6.Hennie Kuiper Nederland
7.Rolf Wolfshol B.R.D.
8.Gerrit Scheffer Nederland
9.André Wilhelm Frankrijk
10.Alex Gerardin Frankrijk
11.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
12.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
13.Patrice Blanchardon Frankrijk
14.Ekkehart Teichreber B.R.D.
15.Robert Vermeire België
16.Albert Zweifel Zwitserland
17.Peter Frischknecht Zwitserland
18.Willi Lienhard Zwitserland
19.John Atkins G.B.
20.Jeffrey Morris G.B.
1974
1.Hennie Kuiper Nederland
2.André Wilhelm Frankrijk
3.Joaquin Ortega Tomas Spanje
4.Roger De Vlaeminck België
5.Albert Van Damme België
6.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
7.Robert Vermeire België
8.Peter Frischknecht Zwitserland
9.Franco Vagneur Italië
10.Walter Obersberger Oostenrijk
11.Willi Lienhard Zwitserland
12.Mosch D.D.R.
13.Leif Jörgensen Denemarken
14.John Atkins G.B.
15.Czeslaw Polewiak Polen
16.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
17.Ekkehart Teichreber B.R.D.
18.Jeffrey Morris G.B.
19.Christopher Dodd G.B.
20.Darryl Brassington G.B.
1973
1.André Wilhelm Frankrijk
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Eric De Vlaeminck België
4.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
5.Johnny Michely Luxemburg
6.Robert Vermeire België
7.Michel Baele België
8.Cees Zoontjens Nederland
9.Christopher Dodd G.B.
10.Giovanni de Franceschi Italië
11.Walter Obersberger Oostenrijk
12.Leif Jörgensen Denemarken
13.Hermann Gretener Zwitserland
14.José Maria Basualdo Spanje
15.Jozef Pytowski Polen
16.Albert Van Damme België
17.John Atkins G.B.
18.Darryl Brassington G.B.
19.Jeffrey Morris G.B.
20.Peter Williams G.B.
1972
1.Eric De Vlaeminck België
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Hermann Gretener Zwitserland
4.Karl Sinzinger Oostenrijk
5.Walter Obersberger Oostenrijk
6.Wolfgang Renner B.R.D.
7.Norbert Dedeckere België
8.Milos Fisera Tsjechoslovakije
9.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
10.Lucien Zeimes Luxemburg
11.Witold Wozniak Polen
12.Oliver Nagle G.B.
13.Cees Zoontjens Nederland
14.John Atkins G.B.
15.Renato Longo Italië
16.Jean-Michel Richeux Frankrijk
17.José Maria Basualdo Spanje
18.Bertram D.D.R.
19.Christopher Dodd G.B.
20.Darryl Brassington G.B.
1971
1.Eric De Vlaeminck België
2.Albert Van Damme België
3.Robert Vermeire België
4.Jaak Spetgens Nederland
5.René Declercq België
6.Dieter Uebing B.R.D.
7.John Atkins G.B.
8.Lucien Zeimes Luxemburg
9.Czeslaw Polewiak Polen
10.Wolfgang Renner B.R.D.
11.Michael Kaltofen D.D.R.
12.Renato Longo Italië
13.Jean-Michel Richeux Frankrijk
14.Alfredo Irusta Spanje
15.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
16.Gert Wildeboer Nederland
17.Hermann Gretener Zwitserland
18.Darry Brassington G.B.
19.Barry Moss G.B.
20.Christopher Dodd G.B.
1970
1.Albert Van Damme België
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Eric De Vlaeminck België
4.Robert Vermeire België
5.José Maria Basualdo Spanje
6.Norbert Dedeckere België
7.Wolfgang Renner B.R.D.
8.José Maria Gonzalez Perez Spanje
9.Czeslaw Polewiak Polen
10.Renato Longo Italië
11.Jakob Kuster Zwitserland
12.John Atkins G.B.
13.Pierre Bernet Frankrijk
14.Lucien Zeimes Luxemburg
15.Huub Harings Nederland
16.Pavel Krejci Tsjechoslovakije
17.Jürgen Kraft B.R.D.
18.Hermann Gretener Zwitserland
19.Oliver Nagle G.B.
20.Barry Moss G.B.
1969
1.Giovanni Bettinelli Italië
2.Eric De Vlaeminck België
3.Rolf Wolfshohl B.R.D.
4.Renato Longo Italië
5.Robert Vermeire België
6.Luciano Luciani Italië
7.Freddy Nijs België
8.Ernst Boller Zwitserland
9.René De Clercq België
10.Hermann Gretener Zwitserland
11.Roger De Vlaeminck België
12.Albert Van Damme België
13.Jakob Kuster Zwitserland
14.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
15.Franco Livian Italië
16.Walter Ricci Frankrijk
17.Bernard Binsfeld Luxemburg
18.Mick Ives Gr.Brit.
19.Gilbert Schmartz Luxemburg
20.Peter Frischknecht Zwitserland
1968
1.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
2.Hermann Gretener Zwitserland
3.Eric De Vlaeminck België
4.Michel Pelchat Frankrijk
5.Roger De Vlaeminck België
6.Cock Van der Hulst Nederland
7.Peter Frischknecht Zwitserland
8.Michael Ives G.B.
9.Rolf Wolfshohl B.R.D.
10.Nicolas Morn Luxemburg
11.Bretislav Soucek Tsjechoslovakije
12.Renato Longo Italië
13.Emmanuel Plattner Zwitserland
14.Ryszard Szurkowski Polen
15.Jean-Pierre Ducasse Frankrijk
16.Albert Van Damme België
17.Rudolf Kretz Oostenrijk
18.John Atkins G.B.
19.Keith Mernickle G.B.
20.Michael Stallard G.B.
1967
1.Renato Longo Italië
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Hermann Gretener Zwitserland
4.Michel Pelchat Frankrijk
5.Julien Van de Haesevelde België
6.Peter Frischknecht Zwitserland
7.José Martinez Hernandez Spanje
8.Keith Mernickle G.B.
9.Krzysztof Stec Polen
10.Emmanuel Plattner Zwitserland
11.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
12.Jean-Pierre Ducasse Frankrijk
13.Eric De Vlaeminck België
14.Huub Harings Nederland
15.Nicolas Morn Luxemburg
16.Freddy Nijs België
17.Gilbert Schmartz Luxemburg
18.John Atkins G.B.
19.Michael Stallard G.B.
20.Dave Briggs G.B.
1966
1.Hermann Gretener Zwitserland
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Eric De Vlaeminck België
4.Jean-Pierre Ducasse Frankrijk
5.Renato Longo Italië
6.Czeslaw Polewiak Polen
7.John Atkins G.B.
8.Michel Pelchat Frankrijk
9.Gilbert Schmartz Luxemburg
10.Albert Van Damme België
11.Jan Hanzl Tsjechoslovakije
12.Huub Harings Nederland
13.James Herbain Frankrijk
14.Emmanuel Plattner Zwitserland
15.Jean Schmit Luxemburg
16.Jan van Geest Nederland
17.Pierre Bernet Frankrijk
18.Michael Stallard G.B.
19.Dave Briggs G.B.
20.Barry Spence G.B.
1965
1.Erik De Vlaeminck België
2.Charly Gaul Luxemburg
3.Renato Longo Italië
4.Rolf Wolfshohl B.R.D.
5.Amerigo Severini Italië
6.Jean Schmit Luxemburg
7.Czeslaw Polewiak Polen
8.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
9.Michael Stallard G.B.
10.Emmanuel Plattner Zwitserland
11.Pierre Bernet Frankrijk
12.Cor Rutgers Nederland
13.Albert Van Damme België
14.Michel Pelchat Frankrijk
15.Adam Groszka Polen
15.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
17.Walter Hauser Zwitserland
18.John Atkins G.B.
19.Dave Briggs G.B.
20.Barry Spence G.B.
1964
1.Harry Bond Bradford Racing C.C. G.B.
2.Renato Longo Salvarani Italië
3.Ted Norfolk Bradford Racing C.C. G.B.
4.Roger De Clercq Wiel’s-Groene Leeuw België
5.Michel Pelchat Kamome-Dilecta Frankrijk
6.Joseph Mahé Peugeot-BP Frankrijk
7.Albert Van Damme Goldor-Gerka België
8.Amerigo Severini Salvarani Italië
9.Jean Gerardin Messina Frankrijk
10.René De Rey Libertas-Lamot België
11.Pierre Bernet Bic Frankrijk
12.John Rawnsley Bradford Racing C.C. G.B.
13.Erik De Vlaeminck Goldor-Gerka België
14.Emmanuel Plattner Möbel Märki Zwitserland
15.Aurelio Mendijur Kas Spanje
16.Hermann Gretener Möbel Märki Zwitserland
17.José Luis Talamillo Kas Spanje
18.Michael Stallard Falcon G.B.
19.James Whitmore Bradford Racing C.C. G.B.
20.Jimmy Page Bradford Racing C.C. G.B.
1963
1.Charly Gaul Luxemburg
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Renato Longo Italië
4.André Dufraisse Frankrijk
5.Jos Mattheussen België
6.Otto Furrer Zwitserland
7.Amerigo Severini Italië
8.Michael Stallard G.B.
9.Jängy Schmit Luxemburg
10.Huub Harings Nederland
11.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
12.Albert Van Damme België
13.José Luis Talamillo Spanje
14.John Atkins G.B.
15.Günther Debusmann B.R.D.
16.Antonio Barrutia Spanje
17.Arnold Hungerbühler Zwitserland
18.Dave Briggs G.B.
19.Barry Spence G.B.
20.Jimmy Page G.B.
1962
1.John Atkins Coventry G.B.
2.Keith Mernickle Middlesex G.B.
3.Bill Radford Wolverhampton G.B.
4.Peter Morgan Coventry G.B.
5.Mick Kerr Three Spires G.B.
6.Max Miller Coventry G.B.
7.Dave Briggs Saracen G.B.
8.Dennis Foyle Edgware G.B.
9.Heinz Weiss Torpedo B.R.D.
10.Manus Brinkman Magneet Nederland
11.Walter Martin I.B.A.C. Italië
12.Nicolas Morn Peugeot Luxemburg
13.Günther Debusmann Torpedo B.R.D.
14.Antonio Barrutia Kas Spanje
15.Jängy Schmit Peugeot Luxemburg
16.Hermann Gretener Möbel Märki Zwitserland
17.Heinrich Ruffenach Torpedo B.R.D.
18.Santos Ruiz Kas Spanje
19.Jimmy Binsfeld Peugeot Luxemburg
20.José Martinez Hernandez Kas Spanje
1961
1.Dave Briggs Gr.Brit.
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.André Dufraisse Frankrijk
4.Emmanuel Plattner Zwitserland
5.Günter Hoffmann D.D.R.
6.Roger Declercq België
7.Albert Van Damme België
8.Charly Gaul Luxemburg
9.Renato Longo Italië
10.Amerigo Severini Italië
11.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
12.Maurice Gandolfo Frankrijk
13.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
14.Michel Pelchat Frankrijk
15.Pierre Kumps België
16.Pierre Jodet Frankrijk
17.Firmin Van Kerrebroeck België
18.Stanislaw Gazda Polen
19.Georg Peuker D.D.R.
20.Herman Van Caester België
1960
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.Roger Declercq België
3.Arnold Hungerbühler Zwitserland
4.Bill Radford G.B.
5.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
6.René Aubry Frankrijk
7.Paddy Hoban G.B.
8.Dave Briggs G.B.
9.Georges Meunier Frankrijk
10.Karel Bouska Tsjechoslovakije
11.André Dufraisse Frankrijk
12.Charly Gaul Luxemburg
13.Firmin Van Kerrebroeck België
14.Albert Van Damme België
15.Jängy Schmit Luxemburg
16.Boguslaw Formalczyk Polen
17.Wolfgang Stamm D.D.R.
18.José Luis Talamillo Spanje
19.Pierino Picco Italië
20.Emmanuel Plattner Zwitserland
1959
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.Amerigo Severini Italië
3.Renato Longo Italië
4.Manfred Brüning D.D.R.
5.Otakar Slavik Tsjechoslovakije
6.Barry Spence G.B.
7.André Dufraisse Frankrijk
8.René De Rey België
9.Firmin Van Kerrebroeck België
10.Emmanuel Plattner Zwitserland
11.Marco Thewes Luxemburg
12.Eligiusz Grabowski Polen
13.José Luis Talamillo Spanje
14.Karel Bouska Tsjechoslovakije
15.Hermann Jahn D.D.R.
16.Herman Gyger Zwitserland
17.Arnold Hungerbühler Zwitserland
18.José Martinez Hernandez Spanje
19.Jimmy Binsfeld Luxemburg
20.Karl Künstler D.D.R.
1958
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.André Dufraisse Frankrijk
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.Amerigo Severini Italië
5.Harry Zimmermann D.D.R.
6.Hans Kubicki D.D.R.
7.Don Stone G.B.
8.Roger Declercq België
9.Emmanuel Plattner Zwitserland
10.Jängy Schmit Luxemburg
11.Andrzej Trochanowski Polen
12.José Luis Talamillo Spanje
13.Pablo Aguirreche Spanje
14.Graziano Pertusi Italië
15.Karel Bouska Tsjechoslovakije
16.Rudolf Rendl Tsjechoslovakije
17.Renato Longo Italië
18.Jimmy Binsfeld Luxemburg
19.René Aubry Frankrijk
20.Günter Lörke D.D.R.
1957
1.Georges Meunier Frankrijk
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.René De Rey België
5.Günther Debusmann B.R.D.
6.Albert Meier Zwitserland
7.Jängy Schmit Luxemburg
8.René Aubry Frankrijk
9.Romano Ferri Monaco
10.Pablo Aguirreche Spanje
11.Bernd Beyer D.D.R.
12.André Dufraisse Frankrijk
13.Frantisek Jursa Tsjechoslovakije
14.Marco Thewes Luxemburg
15.José Michelena Spanje
16.Mario Malabrocca Italië
17.Don Stone G.B.
18.Bruno Brütsch Zwitserland
19.Graziano Pertusi Italië
20.Günter Oldenburg D.D.R.
1956
1.Georges Meunier Frankrijk
2.Jängy Schmit Luxemburg
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.Emmanuel Plattner Zwitserland
5.Alan Jackson G.B.
6.André Dufraisse Frankrijk
7.Kyrill Kazianski U.S.S.R.
8.Bruno Brütsch Zwitserland
9.José Michelena Spanje
10.Pablo Aguirreche Spanje
11.Luis Otano Spanje
12.Janusz Paradowski Polen
13.Hans Bieri Zwitserland
14.Ivan Moraru Roemenië
15.Charly Gaul Luxemburg
16.Heinrich Ruffenach Saarland
17.Mario Malabrocca Italië
18.Roland Henning D.D.R.
19.Albert Meier Zwitserland
20.Roger Declercq België
1955
1.Georges Meunier Frankrijk
2.André Dufraisse Frankrijk
3.Mario Rossi Italië
4.Hans Bieri Zwitserland
5.Alan Jackson Gr.Brit.
6.Lothar Friedrich Saarland
7.José Michelena Spanje
8.Albert Meier Zwitserland
9.Pierre Jodet Frankrijk
10.Romano Ferri Monaco
11.Guido Guerciotti Italië
12.René Aubry Frankrijk
13.Hans Dubach Zwitserland
14.Antonio Barrutia Spanje
15.John Lawrence Gr.Brit.
16.Roger Declercq België
17.Firmin Van Kerrebroeck België
18.Amerigo Severini Italië
19.Alan Winters Gr.Brit.
20.Patrick Hoban Gr.Brit.
1954
1.André Dufraisse Frankrijk
2.Jean Robic Frankrijk
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.José Michelena Spanje
5.Luigi Malabrocca Italië
6.Jängy Schmit Luxemburg
7.Mario Rossi Italië
8.Robert Oubron Frankrijk
9.Romano Ferri Monaco
10.Odiel Van De Meerschaut België
11.Lothar Friedrich Saarland
12.Hans Bieri Zwitserland
13.Gilbert Bauvin Frankrijk
14.Gustav Adolf Schur D.D.R.
15.Matthias Clemens Luxemburg
16.Julian Berrendero Spanje
17.Manus Brinkman Nederland
18.Emil Reinecke B.R.D.
19.Graziano Pertusi Italië
20.Günter Oldenburg D.D.R.
1953
1.Ken Jowett Gr.Brit.
2.Roger Rondeaux Frankrijk
3.Jean Robic Frankrijk
4.Pierre Jodet Frankrijk
5.Gilbert Bauvin Frankrijk
6.André Dufraisse Frankrijk
7.Robert Oubron Frankrijk
8.Albert Meier Zwitserland
9.Cosme Barrutia Spanje
10.Luigi Malabrocca Italië
11.Johnny Goedert Luxemburg
12.Jean Kirchen Luxemburg
13.Henryk Hadasik Polen
14.Hans Bieri Zwitserland
15.Georges Furnière België
16.Roger Declercq België
17.Graziano Pertusi Italië
18.Henryk Czyz Polen
19.Gustav-Adolf Schur D.D.R.
20.Ludwig Lüder D.D.R.
1952
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Pierre Jodet Frankrijk
3.Jean Robic Frankrijk
4.Robert Oubron Frankrijk
5.André Dufraisse Frankrijk
6.Albert Meier Zwitserland
7.Charles Vaast Frankrijk
8.Firmin Van Kerrebroeck België
9.Jean-Pierre Bolay Zwitserland
10.Henryk Hadasik Polen
11.Jean Kirchen Luxemburg
12.Julian Aguirrezabal Spanje
13.Graziano Pertusi Italië
14.Frans Feremans België
15.Rafael Mural Spanje
16.Henryk Czyz Polen
17.Pierre Champion Zwitserland
18.Roger Jacobs Luxemburg
19.Luigi Malabrocca Italië
20.Jean Goldschmit Luxemburg
1951
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Pierre Jodet Frankrijk
3.Robert Oubron Frankrijk
4.Jean Robic Frankrijk
5.André Dufraisse Frankrijk
6.Luigi Malabrocca Italië
7.Roger Jacobs Luxemburg
8.Francisco Exposito Spanje
9.Georges Vandermeirsch België
10.Henryk Hadasik Polen
11.Gino Proietti Frankrijk
12.Pierre Champion Zwitserland
13.Fritz Hartmann Zwitserland
14.Miguel Chacon Spanje
15.Henryk Czyz Polen
16.Sergio Toigo Italië
17.Jean Kirchen Luxemburg
18.Firmin Van Kerrebroeck België
19.Martin Metzger Zwitserland
20.Lucjan Pietraszewski Polen
1950
1.Ken Jowett Gr.Brit.
2.Roger Jacobs Luxemburg
3.Roger Rondeaux Frankrijk
4.Pierre Jodet Frankrijk
5.Jean Robic Frankrijk
6.Robert Oubron Frankrijk
7.Ignacio Esnaola Spanje
8.Firmin Van Kerrebroeck België
9.Henryk Hadasik Polen
10.Martin Metzger Zwitserland
11.Sergio Toigo Italië
12.Pierre Champion Zwitserland
13.Georges Vandermeirsch België
14.Miguel Chacon Spanje
15.Henryk Czyz Polen
16.Jean Kirchen Luxemburg
17.Umberto Prina Italië
18.Sotero Lizarazu Spanje
19.Frans De Coster België
20.Fritz Schär Zwitserland
1949
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Jean Robic Frankrijk
3.Georges Vandermeirsch België
4.Frans De Coster België
5.Martin Metzger Zwitserland
6.Roger Jacobs Luxemburg
7.Miguel Chacon Spanje
8.Sergio Toigo Italië
9.Pierre Jodet Frankrijk
10.Robert Oubron Frankrijk
11.Ignacio Esnaola Spanje
12.Firmin Van Kerrebroeck België
13.Henryk Hadasik Polen
14.Pierre Champion Zwitserland
15.Henryk Czyz Polen
16.Jean Kirchen Luxemburg
17.Umberto Prina Italië
18.Lucjan Pietraszewski Polen
19.Sotero Lizarazu Spanje
20.Fritz Schär Zwitserland
1948
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Robert Oubron Frankrijk
3.Frans De Coster België
4.Odiel Van De Meerschaut België
5.Pierre Champion Zwitserland
6.Jean Kirchen Luxemburg
7.Henryk Czyz Polen
8.Umberto Prina Italië
9.Jean Robic Frankrijk
10.Georges Vandermeirsch België
11.Martin Metzger Zwitserland
12.Roger Jacobs Luxemburg
13.Miguel Chacon Spanje
14.Sergio Toigo Italië
15.Pierre Jodet Frankrijk
16.Ignacio Esnaola Spanje
17.Firmin Van Kerrebroeck België
18.Henryk Hadasik Polen
19.Lucjan Pietraszewski Polen
20.Sotero Lizarazu Spanje
1947
1.Jean Robic Frankrijk
2.Roger Rondeaux Frankrijk
3.Georges Vandermeirsch België
4.Louis Michiels België
5.Fritz Schär Zwitserland
6.Jean Goldschmit Luxemburg
7.Lucjan Pietraszewski Polen
8.Sotero Lizarazu Spanje
9.Raffaele Abate Italië
10.Robert Oubron Frankrijk
11.Frans De Coster België
12.Odiel Van De Meerschaut België
13.Pierre Champion Zwitserland
14.Jean Kirchen Luxemburg
15.Henryk Czyz Polen
16.Umberto Prina Italië
17.Martin Metzger Zwitserland
18.Roger Jacobs Luxemburg
19.Miguel Chacon Spanje
20.Sergio Toigo Italië
1946
1.Jean Robic Frankrijk
2.Pierre Jodet Frankrijk
3.Robert Oubron Frankrijk
4.Georges Vandermeirsch België
5.Louis Michiels België
6.Pierre Champion Zwitserland
7.Jean Goldschmit Luxemburg
8.Miguel Lizarazu Spanje
9.Roger Rondeaux Frankrijk
10.Fritz Schär Zwitserland
11.Lucjan Pietraszewski Polen
12.Sotero Lizarazu Spanje
13.Raffaele Abate Italië
14.Frans De Coster België
15.Odiel Van De Meerschaut België
16.Jean Kirchen Luxemburg
17.Henryk Czyz Polen
18.Umberto Prina Italië
19.Martin Metzger Zwitserland
20.Roger Jacobs Luxemburg
1945
1.Jean Robic Frankrijk
2.Georges Vandermeirsch België
3.Louis Michiels België
4.Ferdy Kübler Zwitserland
5.Miguel Lizarazu Spanje
6.Pierre Jodet Frankrijk
7.Robert Oubron Frankrijk
8.Pierre Champion Zwitserland
9.Jean Goldschmit Luxemburg
10.Roger Rondeaux Frankrijk
11.Fritz Schär Zwitserland
12.Lucjan Pietraszewski Polen
13.Sotero Lizarazu Spanje
14.Raffaele Abate Italië
15.Frans De Coster België
16.Odiel Van De Meerschaut België
17.Jean Kirchen Luxemburg
18.Henryk Czyz Polen
19.Umberto Prina Italië
20.Martin Metzger Zwitserland
1944
1.Ernie Clements Gr.Brit.
2.Robert Oubron Frankrijk
3.Frans Van Hellemont België
4.Ernst Kuhn Zwitserland
5.Julian Berrendero Spanje
6.Amedeo Berteotti Italië
7.Jean Robic Frankrijk
8.Georges Vandermeirsch België
9.Louis Michiels België
10.Ferdy Kübler Zwitserland
11.Miguel Lizarazu Spanje
12.Pierre Jodet Frankrijk
13.Pierre Champion Zwitserland
14.Jean Goldschmit Luxemburg
15.Roger Rondeaux Frankrijk
16.Fritz Schär Zwitserland
17.Sotero Lizarazu Spanje
18.Raffaele Abate Italië
19.Frans De Coster België
20.Odiel Van De Meerschaut België
1943
1.Ernie Clements Gr.Brit.
2.Robert Oubron Frankrijk
3.Eugène Jacobs België
4.Miguel Lizarazu Spanje
5.Giovanni Fulcheri Italië
6.Frans Van Hellemont België
7.Ernst Kuhn Zwitserland
8.Julian Berrendero Spanje
9.Amedeo Berteotti Italië
10.Jean Robic Frankrijk
11.Georges Vandermeirsch België
12.Louis Michiels België
13.Ferdy Kübler Zwitserland
14.Pierre Jodet Frankrijk
15.Pierre Champion Zwitserland
16.Jean Goldschmit Luxemburg
17.Roger Rondeaux Frankrijk
18.Fritz Schär Zwitserland
19.Sotero Lizarazu Spanje
20.Raffaele Abate Italië
1942
1 Firmin Van Kerrebroeck Mercier België
2 Albert Hobbs Clyde C.C. GBr
3 Vic Gibbons Brentwood GBr
4 Christophe Didier Garin Luxemburg
5 Joseph Bintener Garin Luxemburg
6 Ron Kitching Yorkshire GBr
7 Jean Goldschmit Garin Luxemburg
8 Mathias Clemens Garin Luxemburg
9 Pierre Clemens Garin Luxemburg
10 Jean Kirchen Garin Luxemburg
11 Percy Stallard Wolverhampton GBr
12 Keith Edwards Warwickshire GBr
13 Ernie Clements Wolverhampton GBr
14 Syd Cozens Raleigh GBr
15 Odiel Van Den Meerschaut Groene Leeuw België
16 George Fleming Belle Vue GBr
17 Bert Hollier Birchfield GBr
18 Harry Johnson Pyramid RC GBr
19 J.R. Jones Dukinfield GBr
20 Alf Martin Monckton GBr
1941
1.Percy Stallard Wolverhampton R.C.C. GBr
2.J.Postlethwaite Sheffield Phoenix GBr
3.E.A.Clements Wolverhampton R.C.C. GBr
4.K.Edwards Warwickshire R.C. GBr
5.A.E.Price Wolverhampton R.C.C. GBr
6.R.D.Moore Sheffield Phoenix GBr
7.Robert Oubron Gitane Frankrijk
8.Gino Proietti Gitane Frankrijk
9.Richard Blendeman Groene Leeuw België
10.Alfred Vock Cilo Zwitserland
11.Santiago Mostajo B.H. Spanje
12.Sergio Lampitelli Pinarello Italië
13.Eugène Jacobs Groene Leeuw België
14.Robert Lang Cilo Zwitserland
15.Julian Berrendero B.H. Spanje
16.Mario Gentili Pinarello Italië
17.Miguel Lizarazu B.H. Spanje
18.Giovanni Fulcheri Pinarello Italië
19.Frans Van Hellemont Groene Leeuw België
20.Ernst Kuhn Cilo Zwitserland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s