2013
1.Lars Van Der Haar Nederland
2.Phlipp Walsleben Duitsland
3.Klaas Vantornout België
4.Niels Albert België
5.Kevin Pauwels België
6.Bart Aernouts België
7.Thijs Van Amerongen Nederland
8.Enrico Franzoi Italië
9.Corne Van Kessel Nederland
10.Egoitz Murgoitio Spanje
11.Thijs Al Nederland
12.Francis Mourey Frankrijk
13.Niels Wubben Nederland
14.Rob Peeters België
15.Simon Zahner Zwitserland
16.Martin Bina Tsjechië
17.Martin Haring Slovakije
18.Ian Field Groot-Brittannië
19.Sven Nys België
20.Marcel Meisen Duitsland

2012
1.Niels Albert België
2.Kevin Pauwels België
3.Sven Nys België
4.Klaas Vantornout België
5.Jeremy Powers U.S.A.
6.Lars Van Der Haar Nederland
7.Tom Meeusen België
8.Bart Aernouts België
9.Francis Mourey Frankrijk
10.Simon Zahner Zwitserland
11.Twan Van Den Brand Nederland
12.Bart Wellens België
13.Martin Bina Tsjechië
14.Marcel Wildhaber Zwitserland
15.Radomir Simunek Tsjechië
16.Dieter Vanthourenhout België
17.Thijs Van Amerongen Nederland
18.Julien Taramarcaz Zwitserland
19.Jiri Polnicky Tsjechië
20.Tim Johnson U.S.A.
2011
1.Zdenek Stybar Tsjechië
2.Sven Nys België
3.Kevin Pauwels België
4.Bart Wellens België
5.Klaas Vantornout België
6.Francis Mourey Frankrijk
7.Niels Albert België
8.Jeremy Powers U.S.A.
9.Tom Meeusen België
10.Bart Aernouts België
11.Steve Chainel Frankrijk
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Enrico Franzoi Italië
14.Marcel Wildhaber Zwitserland
15.Gerben De Knegt Nederland
16.Christoph Pfingsten Duitsland
17.Tim Johnson U.S.A.
18.Simon Zahner Zwitserland
19.Nicolas Bazin Frankrijk
20.Thijs Van Amerongen Nederland
2010
1.Bart Wellens België
2.Sven Nijs België
3.Erwin Vervecken België
4.Radomir Simunek Tsjechië
5.Klaas Vantornout België
6.Zdenek Stybar Tsjechië
7.Sven Vanthourenhout België
8.Bart Aernouts België
9.Gerben De Knegt Nederland
10.Kamil Ausbuher Tsjechië
11.John Gadret Frankrijk
12.Enrico Franzoi Italië
13.Zdenek Mlynar Tsjechië
14.Petr Dlask Tsjechië
15.Christian Heule Zwitserland
16.Simon Zahner Zwitserland
17.David Commeyne België
18.Maarten Nijland Nederland
19.Marco Bianco Italië
20.Wilant Van Gils Nederland
2009
1.Sven Nijs Belgium
2.Bart Wellens Belgium
3.Sven Vanthourenhout Belgium
4.Erwin Vervecken Belgium
5.Peter Dlask Tsjechië
6.Christian Heule Zwitserland
7.Kamil Ausbuher Tsjechië
8.Wim Jacobs Belgium
9.Bart Aernouts Belgium
10.John Gadret Frankrijk
11.Zdenek Mlynar Tsjechië
12.Tom Vannoppen Belgium
13.David Commeyne Belgium
14.Gerben De Knegt Nederland
15.Michael Baumgartner Zwitserland
16.Jonathan Page Verenigde Staten
17.Richard Groenendaal Nederland
18.Martin Zlamalik Tsjechië
19.Arnaud Labbe Frankrijk
20.Vladimir Kyzivat Tsjechië
2008
1.Sven Nijs België
2.Lars Boom Nederland
3.Bart Wellens België
4.Erwin Vervecken België
5.Wilant Van Gils Nederland
6.Bart Aernouts België
7.Richard Groenendaal Nederland
8.Sven Vanthourenhout België
9.Klaas Vantornout België
10.Thijs Al Nederland
11.Gerben De Knegt Nederland
12.Zdenek Stybar Tsjechië
13.John Gadret Frankrijk
14.Enrico Franzoi Italië
15.Jonathan Page Verenigde Staten
16.Kevin Pauwels België
17.Jan Verstraeten België
18.Christian Heule Zwitserland
19.David Derepas Frankrijk
20.Radomir Simunek Tsjechië
2007
1.Sven Nijs België
2.Bart Wellens België
3.Erwin Vervecken België
4.Francis Mourey Frankrijk
5.John Gadret Frankrijk
6.Simon Zahner Zwitserland
7.Gerben De Knegt Nederland
8.Klaas Vantornout België
9.Christian Heule Zwitserland
10.Steve Chainel Frankrijk
11.Enrico Franzoi Italië
12.Kevin Pauwels België
13.Sven Vanthourenhout België
14.Radomir Simunek Tsjechië
15.Maarten Nijland Nederland
16.David Commeyne België
17.Bart Aernouts België
18.Wilant Van Gils Nederland
19.Petr Dlask Tsjechië
20.Arnaud Labbe Frankrijk
2006
1.Erwin Vervecken België
2.Bart Wellens België
3.Sven Nijs België
4.Klaas Vantornout België
5.Sven Vanthourenhout België
6.Gerben De Knegt Nederland
7.Kamil Ausbuher Tsjechië
8.Bart Aernouts België
9.Radomir Simunek Tsjechië
10.Zdenek Stybar Tsjechië
11.Christian Heule Zwitserland
12.Kevin Pauwels België
13.Zdenek Mlynar Tsjechië
14.Marco Bianco Italië
15.Petr Dlask Tsjechië
16.Enrico Franzoi Italië
17.John Gadret Frankrijk
18.Simon Zahner Zwitserland
19.Thijs Al Nederland
20.Tim Van Nuffel België
2005
1.Sven Nys België
2.Peter Dlask Tsjechië
3.Bart Wellens België
4.Gerben De Knegt Nederland
5.Erwin Vervecken België
6.Sven Vanthourenhout België
7.Zdenek Mlynar Tsjechië
8.Kamil Ausbuher Tsjechië
9.Wim Jacobs België
10.Bart Aernouts België
11.Christian Heule Zwitserland
12.Tom Vannoppen België
13.John Gadret Frankrijk
14.David Commeyne België
15.Zdenek Stybar Tsjechië
16.Michael Baumgartner Zwitserland
17.Martin Zlamalik Tsjechië
18.Richard Groenendaal Nederland
19.Radomir Simunek Tsjechië
20.Arnaud Labbe Frankrijk
2004
1.Sven Vanthourenhout België
2.Kamil Ausbuher Tsjechië
3.Sven Nys België
4.Ben Berden België
5.Tom Vannoppen België
6.Zdenek Mlynar Tsjechië
7.Peter Dlask Tsjechië
8.Enrico Franzoi Italië
9.Maarten Nijland Nederland
10.Michael Baumgartner Zwitserland
11.Erwin Vervecken België
12.John Gadret Frankrijk
13.Vladimir Kyzivat Tsjechië
14.Jonathan Page U.S.A.
15.Richard Groenendaal Nederland
16.Christian Heule Zwitserland
17.Jiri Pospisil Tsjechië
18.Torsten Struch Duitsland
19.Francis Mourey Frankrijk
20.Davy Commeyne België
2003
1 Peter Dlask Author Tsjechië
2 Jiri Pospisil Author Tsjechië
3 Ales Mudroch TatraMleko Tsjechië
4 Pavel Adel TatraMleko Tsjechië
5 Wim De Vos SpaarSelect Nederland
6 Vaclav Jezek Author Tsjechië
7 Radek Tichy TatraMleko Tsjechië
8 Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
9 Christophe Morel Fracasso Frankrijk
10 Martin Bina Author Tsjechië
11 Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
12 Pavel Prosek Johnson Tsjechië
13 Radomir Simunek MEZ Team Tsjechië
14 Ondrej Lukes TatraMleko Tsjechië
15 Dariusz Gil Bonda Polen
16 Jean-Baptist Beraud La Pierre Frankrijk
17 Radoslaw Czapla Ekolog Polen
18 Tomas Trunschka Mercedes Tsjechië
19 Vladimir Kyzivat Johnson Tsjechië
20 Martin Zlamalik Budvar Tsjechië
2002
1 Peter Dlask Author Tsjechië
2 Jiri Pospisil Author Tsjechië
3 Dariusz Gil Bonda Polen
4 Ondrej Lukes TatraMleko Tsjechië
5 Ales Mudroch Hlinsko Tsjechië
6 Vaclav Jezek Author Tsjechië
7 Kamil Ausbuher C.T.Tabor Tsjechië
8 Martin Zlamalik C.T.Tabor Tsjechië
9 Vladimir Kyzivat Johnson Tsjechië
10 Martin Bina Author Tsjechië
11 Marek Cichosz Bonda Polen
12 Radek Tichy TatraMleko Tsjechië
13 Radomir Simunek MEZ Team Tsjechië
14 Radoslaw Czapla Bonda Polen
15 Zdenek Stybar Mercedes Tsjechië
16 Frantisek Kloucek Author Tsjechië
17 David Kasek C.T.Tabor Tsjechië
18 Jean-Pierre Leyten Profil Nederland
19 Krzysztof Kuzniak Trasa Polen
20 Pavel Prosek Johnson Tsjechië
2001
1 Vaclav Jezek Author Tsjechië
2 Pavel Prosek Johnson Tsjechië
3 Emmanuel Magnien La Française des Jeux Frankrijk
4 Jiri Pospisil Author Tsjechië
5 Kamil Ausbuher C.T.Tabor Tsjechië
6 Martin Bina C.T.Tabor Tsjechië
7 Cyrille Bonnand E.S.P. Frankrijk
8 Ondrej Lukes Eta Team Tsjechië
9 Emil Hekele Lostice Tsjechië
10 Ales Mudroch Eta Team Tsjechië
11 Radomir Simunek sr. Author Tsjechië
12 Vaclav Metlicka C.K.Plzen Slovakije
13 Radomir Simunek jr. MEZ Team Tsjechië
14 David Sussemilch Dukla Praha Tsjechië
15 Radek Tichy Eta Team Tsjechië
16 Petr Novy C.K.Plzen Tsjechië
17 Pascal Van Riet Josan België
18 Vladimir Kyzivat Johnson Tsjechië
19 Claude Degano Tetange Luxemburg
20 Martin Zlamalik C.T.Tabor Tsjechië
2000
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Mario De Clercq België
3.Erwin Vervecken België
4.Bart Wellens België
5.Daniele Pontoni Italië
6.Jiri Pospisil Tsjechië
7.Tom Vannoppen België
8.Luca Bramati Italië
9.Gerben De Knegt Nederland
10.Vaclav Jezek Tsjechië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Kamil Ausbuher Tsjechië
13.Dominique Arnould Frankrijk
14.Tadeusz Korzeniewski Polen
15.Bjorn Rondelez België
16.Roland Schaetti Zwitserland
17.Ondrej Lukes Tsjechië
18.Sven Nys België
19.Petr Dlask Tsjechië
20.David Derepas Frankrijk
1999
1.Radim Korinek Author Tsjechië
2.Martin Hebik Author Tsjechië
3.Tadeusz Korzeniewski Ekolog Polen
4.Martin Mares Author Tsjechië
5.Przemyslaw Baranowski P.O.M. Polen
6.Robert Glajza Nat.selectie Slovakije
7.Ivan Patoprsty Nat.selectie Slovakije
8.Dariusz Gzil P.O.M. Polen
9.Vaclav Metlicka Nat.selectie Slovakije
10.Radoslaw Czapla Ekolog Polen
11.Ruslan Gryschenko Nat.selectie Oekraïne
12.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
13.Artur Adamczyk Servisco Polen
14.Marek Kaminski Servisco Polen
15.Marian Hecl Nat.selectie Slovakije
16.Pavol Medved Podbrezova Slovakije
17.Maros Kovac Nat.selectie Slovakije
18.Pawel Szaniawski Servisco Polen
19.Zbigniew Wyrzykowski Servisco Polen
20.Vassili Iakovlev Nat.selectie Oekraïne
1998
1.Sven Nys België
2.Mario De Clercq België
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Erwin Vervecken België
5.Peter Van Santvliet België
6.Adrie Van Der Poel Nederland
7.Wim De Vos Nederland
8.Marc Janssens België
9.Jiri Pospisil Tsjechië
10.Petr Dlask Tsjechië
11.Ben Berden België
12.Gerben De Knegt Nederland
13.Roland Schaetti Zwitserland
14.Kamil Ausbuher Tsjechië
15.Daniele Pontoni Italië
16.Vaclav Metlicka Slovakije
17.Tadeusz Korzeniewski Polen
18.Beat Wabel Zwitserland
19.Gretinus Gommers Nederland
20.Robert Glajza Slovakije
1997
1.Sven Nijs België
2.Ben Berden België
3.Kamil Ausbuher Tsjechië
4.Pavel Elsnic Tsjechië
5.David Willemsens België
6.Beat Blum Zwitserland
7.Gretinus Gommers Nederland
8.Christophe Morel Frankrijk
9.Zdenek Mlynar Tsjechië
10.Maarten Nijland Nederland
11.Yader Zoli Italië
12.Miguel Martinez Frankrijk
13.Radoslaw Czapla Polen
14.James Taylor Gr.Brit.
15.Damian Kaufka Polen
16.Peter Presslauer Oostenrijk
17.Zsolt Vinczeffy Hongarije
18.Jozsef Otto Hongarije
19.Pascal Van Bussel Nederland
20.Gabor Bogar Hongarije
1996
1.Mario De Clercq België
2.Sven Nys België
3.Marc Janssens België
4.Daniele Pontoni Italië
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Erwin Vervecken België
7.Jiri Pospisil Tsjechië
8.Petr Dlask Tsjechië
9.Adrie Van Der Poel Nederland
10.Peter Van Santvliet België
11.Radomir Simunek Tsjechië
12.Pavel Prosek Tsjechië
13.Wim De Vos Nederland
14.Luca Bramati Italië
15.Roland Schaetti Zwitserland
16.Kamil Ausbuher Tsjechië
17.Maarten Nijland Nederland
18.Beat Blum Zwitserland
19.Zdenek Mlynar Tsjechië
20.Dieter Runkel Zwitserland
1995
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Sven Nys België
3.Mario De Clercq België
4.Beat Wabel Zwitserland
5.Adrie Van Der Poel Nederland
6.Marc Janssens België
7.Erwin Vervecken België
8.Daniele Pontoni Italië
9.Jiri Pospisil Tsjechië
10.Peter Van Santvliet België
11.Kamil Ausbuher Tsjechië
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Roland Schaetti Zwitserland
14.Wim De Vos Nederland
15.Petr Dlask Tsjechië
16.Pavel Prosek Tsjechië
17.Luca Bramati Italië
18.David Pagnier Frankrijk
19.Maarten Nijland Nederland
20.Christophe Morel Frankrijk
1994
1 Mario De Clercq Palmans België
2 Sven Nys B.B.S. België
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
5 Erwin Vervecken EspaceCard België
6 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
7 Wim De Vos V.K.S. Nederland
8 Peter Van Santvliet B.B.S. België
9 Ben Berden B.B.S. België
10 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
11 Bart Wellens Rolupo België
12 Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
13 Radko Simunek Olpran Tsjechië
14 Luca Bramati Yeti Italië
15 Robert Glajza Marin Slovakije
16 Claude Michely Rudy Project Luxemburg
17 Peter Dlask Budvar Tsjechië
18 Marc Janssens Palmans België
19 Tom Van Noppen Booischot België
20 Vaclav Jezek V.K.Kolin Tsjechië
1993
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Sven Nijs België
3.Mario De Clercq België
4.Erwin Vervecken België
5.Marc Janssens België
6.Peter Dlask Tsjechië
7.Jiri Pospisil Tsjechië
8.Peter Van Santvliet België
9.David Pagnier Frankrijk
10.Ben Berden België
11.Gerben De Knegt Nederland
12.Daniele Pontoni Italië
13.Adri Van Der Poel Nederland
14.Beat Wabel Zwitserland
15.Thomas Frischknecht Zwitserland
16.Kamil Ausbuher Tsjechië
17.Vaclav Jezek Tsjechië
18.Roland Schätti Zwitserland
19.Tadeusz Korzeniewski Polen
20.Tim Johnson V.S.A.
1992
1.Adri Van Der Poel Nederland
2.Erwin Vervecken Belgium
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Mario De Clercq Belgium
5.Peter Van Santvliet Belgium
6.Jiri Pospisil Tsjech.Repub.
7.Marc Janssens Belgium
8.Ben Berden Belgium
9.Dieter Runkel Zwitserland
10.Radomir Simunek Tsjech.Repub.
11.Daniele Pontoni Italia
12.Wim De Vos Nederland
13.Roland Schätti Zwitserland
14.Kamil Ausbuher Tsjech.Repub.
15.Ondrej Lukesj Tsjech.Repub.
16.Christophe Morel Frankrijk
17.Thomas Frischknecht Zwitserland
18.Pavel Camrda Tsjech.Repub.
19.Patrick Blum Zwitserland
20.Franz-Josef Nieberding Duitsland
1991
1.Franz Jozef Nieberding Duitsland
2.Erik Boezewinkel Nederland
3.Pavel Medved Slovakije
4.Dieter Runkel Zwitserland
5.Adri Van der Poel Nederland
6.Richard Groenendaal Nederland
7.Erwin Vervecken België
8.Mario De Clercq België
9.Peter Van Santvliet België
10.Jiri Pospisil Tsjechië
11.Daniele Pontoni Italië
12.Roland Schätti Zwitserland
13.Wim De Vos Nederland
14.Marc Janssens België
15.Radomir Simunek Tsjechië
16.Christophe Morel Frankrijk
17.Henrik Djernis Denemarken
18.Thomas Frischknecht Zwitserland
19.Kamil Ausbuher Tsjechië
20.Robert Glajza Slovakije
1990
1.Bart Brentjens Nederland
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Peter Van Den Abeele België
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Paul Herijgers België
7.Daniele Pontoni Italië
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Marc Janssens België
10.Radomir Simunek Tsjechië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Erwin Vervecken België
13.Wim De Vos Nederland
14.Dominique Arnould Frankrijk
15.Danny De Bie België
16.Ralf Berner Duitsland
17.Pavel Elsnic Tsjechië
18.David Pagnier Frankrijk
19.Cyrille Bonnand Frankrijk
20.Karel Camrda Tsjechië
1989
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Adri Van Der Poel Nederland
3.Jiri Pospisil Tsjech.Repub.
4.Luca Bramati Italia
5.Daniele Pontoni Italia
6.Radomir Simunek Tsjech.Repub.
7.Marc Janssens Belgium
8.Ales Mudroch Tsjech.Repub.
9.Pavel Prosek Tsjech.Repub.
10.Ondrej Lukesj Tsjech.Repub.
11.Wim De Vos Nederland
12.Peter Van Santvliet Belgium
13.Kamil Ausbuher Tsjech.Repub.
14.Danny De Bie Belgium
15.Vaclav Metlicka Tsjech.Repub.
16.Paul Herijgers Belgium
17.David Tichy Tsjech.Repub.
18.Ondrej Dlask Tsjech.Repub.
19.Dieter Runkel Zwitserland
20.Beat Wabel Zwitserland
1988
1.Jean-Pierre Drucker Luxemburg
2.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
3.Bruno Lebras Frankrijk
4.Edward Kuyper Nederland
5.Thomas Frischknecht Zwitserland
6.Radovan Fort Tsjechoslovakije
7.Adri van der Poel Nederland
8.Frank Van Bakel Nederland
9.Roger Honegger Zwitserland
10.Wim Lambrechts België
11.Marcel Gerritsen Nederland
12.Paul De Brauwer België
13.Henk Baars Nederland
14.Andreas Büsser Zwitserland
15.Henrik Djernis Denemarken
16.David Pagnier Frankrijk
17.Christophe Lavainne Frankrijk
18.Beat Wabel Zwitserland
19.Dieter Runkel Zwitserland
20.Karel Camrda Tsjechoslovakije
1987
1.Pavel Novak Tsjechië
2.Pavel Elsnic Tsjechië
3.Radomir Simunek Tsjechië
4.Roland Krajci Slovakije
5.Daniele Bruschi Italië
6.Robert Glajza Slovakije
7.Milan Barenyi Slovakije
8.Jozef Nazarej Slovakije
9.Pavel Medved Slovakije
10.Dalibor Grebeci Slovakije
11.Jan Spak Slovakije
12.Maros Kovac Slovakije
13.Ondrej Lukes Tsjechië
14.Mirko Bruschi Italië
15.Lubos Bachraty Slovakije
16.Peter Medved Slovakije
17.Rastislav Glajza Slovakije
18.Petr Hric Slovakije
19.Ondrej Slobodnik Slovakije
20.Marek Horinka Slovakije
1986
1.Ralph Berner Duitsland
2.Pavel Medved Slovakije
3.Robert Glajza Slovakije
4.Adri Van der Poel Nederland
5.Dieter Runkel Zwitserland
6.Luca Bramati Italië
7.Mario De Clercq België
8.Marc Janssens België
9.Beat Wabel Zwitserland
10.Richard Groenendaal Nederland
11.Thomas Frischknecht Zwitserland
12.Peter Van Santvliet België
13.Urs Markwalder Zwitserland
14.Pavel Prosek Tsjechië
15.Jiri Pospisil Tsjechië
16.Radomir Simunek Tsjechië
17.Erwin Vervecken België
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Dominique Arnould Frankrijk
20.Christophe Morel Frankrijk
1985
1.Radomir Simunek Saxon Tonissteiner Tsj.Rep.
2.Pavel Elsnic Ceska MTB Tsj.Rep.
3.Beat Wabel B.M.W. Pro Flex Zwitserland
4.Ondrej Lukes Ceska MTB Tsj.Rep.
5.Andreas Busser Diamond Back Zwitserland
6.Pavel Novak Ceska MTB Tsj.Rep.
7.Pavel Camrda Assos Dvorak Tsj.Rep.
8.Tim Gould Schwinn Gr.Brit.
9.Vaclav Metlicka Ceska MTB Tsj.Rep.
10.Jiri Pospisil Ceska MTB Tsj.Rep.
11.Kamil Polak Ceska MTB Tsj.Rep.
12.Ladislav Dvorsky Ceska MTB Tsj.Rep
13.Miloslav Kvasnicka Zlin Tsj.Rep.
14.Jan Kascak Ceska MTB Tsj.Rep.
15.Frantisek Hladik Ceska MTB Tsj.Rep.
16.Frantisek Kloucek Ben Car Tsj.Rep.
17.Jan Faltynek Joko Tsj.Rep.
18.Martin Novak Ceska MTB Tsj.Rep.
19.Martin Elsnic Ceska MTB Tsj.Rep.
20.Pascal Perrin Wasquehal Frankrijk
1984
1.Marc Janssens Espace Card België
2.Peter Van Den Abeele Espace Card België
3.Richard Groenendaal American Eagle Nederland
4.Daniele Pontoni Zalf Italië
5.Radomir Simunek Saxon Tsjechië
6.Paul Herijgers Saxon België
7.Paul De Brauwer Kärcher België
8.Pavel Camrda Assos Dvorak Tsjechië
9.Peter Meinert Espoirs Denemarken
10.Wim De Vos Espace Card Nederland
11.Rastislav Glajza Podbrezova Slovakije
12.Danny De Bie Bankunie België
13.Beat Wabel Titan Zwitserland
14.Jozef Nazarej Podbrezova Slovakije
15.David Pagnier C.S.M.Persan Frankrijk
16.Pavel Elsnic Ceska MTB Tsjechië
17.Roland Krajci Podbrezova Slovakije
18.Marek Horinka Podbrezova Slovakije
19.Robert Glajza Podbrezova Slovakije
20.James Norfolk Giant Gr.Brit.
1983
1.Jérome Chiotti Frankrijk
2.Ondrej Lukesj Tsjech.Repub.
3.Kamil Ausbuher Tsjech.Repub.
4.Pavel Camrda Tsjech.Repub.
5.Marc Janssens Belgium
6.Thomas Frischknecht Zwitserland
7.Radomir Simunek Tsjech.Repub.
8.Beat Wabel Zwitserland
9.Daniele Pontoni Italia
10.Danny De Bie Belgium
11.Wim De Vos Nederland
12.Jaromir Friede Tsjech.Repub.
13.Karl Kälin Zwitserland
14.David Pagnier Franrijk
15.Paul Herijgers Belgium
16.Paul De Brauwer Belgium
17.Henk Baars Nederland
18.Adri Van Der Poel Nederland
19.Pavel Elsnic Tsjech.Repub.
20.Radovan Fort Tsjech.Repub.
1982
1.Wim De Vos Nederland
2.Pavel Elsnic Tsjech.Repub.
3.Radomir Simunek Tsjech.Repub.
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Marc Janssens Belgium
6.Daniele Pontoni Italia
7.Pavel Camrda Tsjech.Repub.
8.Erwin Bollen Belgium
9.Radovan Fort Tsjech.Repub.
10.Danny De Bie Belgium
11.Peter Willemsens Belgium
12.Paul Herijgers Belgium
13.Jaromir Friede Tsjech.Repub.
14.Ben Berden Belgium
15.Thomas Frischknecht Zwitserland
16.David Willemsens Belgium
17.Erwin Vervecken Belgium
18.Beat Wabel Zwitserland
19.Adri Van Der Poel Nederland
20.Ondrej Lukesj Tsjech.Repub.
1981
1 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
2 Wim De Vos Schwalbe Nederland
3 Beat Wabel Mongoose Zwitserland
4 Paul Herijgers Saxon België
5 Marc Janssens EspaceCard België
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7 Pavel Elsnic Diamond Back Tsjechië
8 Jerome Chiotti CSM Persan Frankrijk
9 Peter Van Santvliet B.B.S. België
10 Radovan Fort SelleItalia Tsjechië
11 Jan Kascak Budvar Tsjechië
12 Ondrej Lukes Budvar Tsjechië
13 Pavel Camrda Dvorak Tsjechië
14 Henk Baars H.E.K. Nederland
15 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
16 Frantisek Hladik R.H.Plzen Tsjechië
17 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
18 Richard Groenendaal Willemsen Nederland
19 Frank Van Bakel V.K.S. Nederland
20 Jan Faltynek Joko Tsjechië
1980
1.Daniele Pontoni Italia
2.Henk Baars Nederland
3.David Pagnier Frankrijk
4.Beat Wabel Zwitserland
5.Pavel Camrda Tsjechoslovakije
6.Guy Van Dijck Belgium
7.Martin Hendriks Nederland
8.Danny De Bie Belgium
9.Karl Kälin Zwitserland
10.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
11.Adri Van Der Poel Nederland
12.Pavel Elsnic Tsjechoslovakije
13.Thomas Frischknecht Zwitserland
14.Pascal Van Riet Belgium
15.Christiaan Hautekeete Belgium
16.Christophe Lavainne Frankrijk
17.Karel Camrda Tsjechoslovakije
18.Frank Van Bakel Nederland
19.Laurent Cailleau Frankrijk
20.Ondrej Lukesj Tsjechoslovakije
1979
1.Paul De Brauwer Belgium
2.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
3.Wim Lambrechts Belgium
4.Daniele Pontoni Italia
5.Staf Van Bouwel Belgium
6.Danny De Bie Belgium
7.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
8.Kurt De Roose Belgium
9.Roland Liboton Belgium
10.Christiaan Hautekeete Belgium
11.Thomas Frischknecht Zwitserland
12.Karel Camrda Tsjechoslovakije
13.Henk Baars Nederland
14.Martial Gayant Frankrijk
15.Ondrej Lukesj Tsjechoslovakije
16.Adri van der Poel Nederland
17.Frank Van Bakel Nederland
18.Radovan Fort Tsjechoslovakije
19.Mike Kluge Duitse Bondsrepubliek
20.Ludo De Rey Belgium
1978
1.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
2.Danny De Bie Belgium
3.Rudy Thielemans Belgium
4.Karel Camrda Tsjechoslovakije
5.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
6.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
7.Christiaan Hautekeete Belgium
8.Martial Gayant Frankrijk
9.Staf Van Bouwel Belgium
10.Radovan Fort Tsjechoslovakije
11.Henk Baars Nederland
12.Ludwig Wijnants Belgium
13.Christophe Lavainne Frankrijk
14.Albert Zweifel Zwitserland
15.Freddy De Muynck Belgium
16.Roman Kreuziger Tsjechoslovakije
17.Adri Van der Poel Nederland
18.Beat Breu Zwitserland
19.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
20.Paul De Brauwer Belgium
1977
1.Roland Liboton Belgium
2.Rein Groenendaal Nederland
3.Hennie Stamsnijder Nederland
4.Frank Van Bakel Nederland
5.Paul De Brauwer Belgium
6.Albert Zweifel Zwitserland
7.Ivan Messelis Belgium
8.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
9.Johan Ghyllebert Belgium
10.Rudy Thielemans Belgium
11.Bert Vermeire Belgium
12.Gregor Jaroszewski Polen
13.Henk Baars Nederland
14.Erwin Lienhard Zwitserland
15.Rudy De Bie Belgium
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
18.Huub Kools Nederland
19.Dirk Pauwels Belgium
20.Adri van der Poel Nederland
1976
1.Hennie Stamsnijder Nederland
2.Rein Groenendaal Nederland
3.Danny De Bie Belgium
4.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
5.Roland Liboton Belgium
6.Frank Van Bakel Nederland
7.Antonio Saronni Italia
8.Henk Baars Nederland
9.Bert Vermeire Belgium
10.Mathieu Hermans Nederland
11.Albert Zweifel Zwitserland
12.Herman Snoeyink Nederland
13.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
14.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
15.Peter Kloucek Tsjechoslovakije
16.Milos Fisera Tsjechoslovakije
17.Stani Bambula Tsjechoslovakije
18.René Bleuze Frankrijk
19.Ludek Mraz Tsjechoslovakije
20.Peter Harings Nederland
1975
1.Adri Van Der Poel Nederland
2.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
3.Rein Groenendaal Nederland
4.Claude Michely Luxemburg
5.Roland Liboton België
6.Martial Gayant Frankrijk
7.Ottavio Paccagnella Italië
8.Marcel Russenberger Zwitserland
9.Beat Schumacher Zwitserland
10.Henk Baars Nederland
11.Paul De Brauwer België
12.Mike Kluge Duitse Bondsrepubliek
13.Bert Vermeire België
14.Frank Van Bakel Nederland
15.Patrice Thevenard Frankrijk
16.Bernard Woodtli Zwitserland
17.Bruno d’Arsié Zwitserland
18.Dieter Uebing Duitse Bondsrepubliek
19.Sandro Bono Italië
20.Claudio Fasolo Italië
1974
1.Roland Liboton België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Albert Zweifel Zwitserland
4.Bert Vermeire België
5.Paul de Brauwer België
6.Claude Michely Luxemburg
7.Johan Ghyllebert België
8.Raimund Dietzen B.R.D.
9.Rein Groenendaal Nederland
10.Yvon Madiot Frankrijk
11.Cees Van de Wereld Nederland
12.Gregor Jarozewski Polen
13.Martial Gayant Frankrijk
14.Ottavio Paccagnella Italië
15.Peter Frischknecht Zwitserland
16.Erwin Lienhard Zwitserland
17.Christophe Lavainne Frankrijk
18.Frank Van Bakel Nederland
19.Eric De Bruyne België
20.Antonio Saronni Italië
1973
1.Radomir Fiser
2.Petr Hric
3.Radomir Simunek
4.Miroslav Vymazal
5.Edward Piech
6.Vojtech Breska
7.Petr Kloucek
8.Vratislav Sustr
9.Miroslav Kvasnicka
10.Milos Fisera
11.Ladislav Foldyna
12.Zbynek Ocasek
13.Jaromir Zold
14.Ludek Kubias
15.Stanislav Bambula
16.Milan Jonak
17.Ladislav Sulc
18.Miroslav Rehak
19.Fabian Tybor
20.Vladimir Kozarek

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.