De Ronde van Uruguay (Spaans: Vuelta Ciclista del Uruguay) is een meerdaagse wielerwedstrijd in Uruguay. De ronde bestaat sinds 9 april 1939 (overwinning van thuisrenner Leandro Noli) en is sinds 2009 onderdeel van de UCI America Tour met een classificatie van 2.2.

2003
1.Hernan Cline Alas Rojas Argentina
2.Miguel Direna Villa Teresa Uruguay
3.Hector Morales Fenix Uruguay
4.Juan Sosa Penarol Uruguay
5.Luis Alberto Martinez San Antonio Uruguay
6.Walter Perez Nat.selectie Uruguay
7.Carlos Silva Cruz del Sur Uruguay
8.Gregorio Bare Nat.selectie Uruguay
9.Alen Reyes Alas Rojas Uruguay
10.Alejandro Acton Alas Rojas Argentina
11.Matias Medici Fenix Argentina
12.Jorge Libonatti Fenix Uruguay
13.Javier Gomez Nacional Argentina
14.Daniel Fuentes Cruz del Sur Cuba
15.Richard Mascaranas Alas Rojas Uruguay
16.Mario Sasso Cruz del Sur Uruguay
17.Nestor Pia Alas Rojas Uruguay
18.Leonardo Marquez Nat.selectie Uruguay
19.Gustavo Figueredo Penarol Uruguay
20.Richard Cabral Nat.selectie Uruguay



2002
1.Jaroslaw Zarebski Polsat Polen
2.Carlos Ibanez Selle Italia Colombia
3.Gregorio Bare La Paz Uruguay
4.Alejandro Acton Alas Rojas Argentina
5.Gustavo Figueredo Penarol Uruguay
6.Federico Moreira Penarol Uruguay
7.Sergio Tesitore La Paz Uruguay
8.Jorge Bravo Penarol Uruguay
9.Hector Morales Fenix Uruguay
10.Daniel Fuentes Nacional Cuba
11.Tomas Margaleff Alas Rojas Uruguay
12.Walter Perez Penarol Argentina
13.Nestor Pias Juventud Uruguay
14.Krzystof Szafranski Polsat Polen
15.Richard Mascaranas Alas Rojas Uruguay
16.Milton Wynants Nacional Uruguay
17.Luis Alberto Martinez Penarol Mexico
18.Alain Reyes Alas Rojas Uruguay
19.Miguel Direna Nat.selectie Uruguay
20.Geovani Fernandez Union C.T. Uruguay


2001
1.Javier Gomez Alas Rojas Uruguay
2.Libardo Nino Boyaca Loteria Colombia
3.Olmedo Capacho Orbitel Colombia
4.Marlon Perez Orbitel Colombia
5.Herbert Gutierrez Cristal Colombia
6.Oscar Alvarez Indeportes Colombia
7.Antonio Cruz US-Postal V.S.A.
8.Ferney Naranjo Cristal Colombia
9.Javier Diego Indeportes Colombia
10.Javier Zapata Orbitel Colombia
11.Hernan Buenahora Selle Italia Colombia
12.Matthew White US-Postal Australië
13.Hector Castano Antioqueno Colombia
14.Juan Diego Ramirez Orbitel Colombia
15.Santiago Botero Kelme Colombia
16.Israel Ochoa Boyaca Loteria Colombia
17.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
18.Elder Herrera Orbitel Colombia
19.Victor Hugo Pena US-Postal Colombia
20.Duban Ramirez Orbitel Colombia


2000
1.Enrico Franzoi Regazzetti Italië
2.Michele Sbetta Regazzetti Italië
3.Stefano Toffoletti Regazzetti Italië
4.Francesco Cingolani Regazzetti Italië
5.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
6.Javier Gomez Alas Rojas Argentinië
7.Carlos Sebastian Quiroga Fenix Argentinië
8.Jonathan Tabotta Regazzetti Italië
9.Federico Moreira Nacional Uruguay
10.Andrea Masciarelli Regazzetti Italië
11.José Maneiro San Antonio Uruguay
12.Gustavo Figueredo Nacional Uruguay
13.Daniel Fuentes Nacional Uruguay
14.Joel Marino Nat.selectie Cuba
15.Martin Garrido Fuenlabrada Argentinië
16.Tomas Margaleff Fenix Uruguay
17.Yosvany Falcon Nat.selectie Cuba
18.Gregorio Bare Alas Rojas Uruguay
19.Milton Wynants Nacional Uruguay
20.Cesar Berti San Antonio Uruguay

1999
1.Miguel Meza Nat.selectie Mexico
2.Federico Moreira Cruz del Sur Uruguay
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.José Robles Nat.selectie Colombia
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Walter Bonca Mroz Joegoslavië
20.Pedro Placanica Nat.selectie Argentinië

1998
1.Jorge Giacinti Nat.selectie Argentinië
2.Mario Manzoni Mobilvetta Italië
3.Marty Jemison US-Postal Verenigde Staten
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
5.Mark McCormack Saturn Verenigde Staten
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Jan Svorada Mapei Tsjechië
8.Marco Giroletti Mobilvetta Italië
9.Frank McCormack Saturn Verenigde Staten
10.Pavel Tonkov Mapei Rusland
11.Lance Armstrong US-Postal Verenigde Staten
12.Roberto Gaggioli Oilme Italië
13.William Chann McRae Saturn Verenigde Staten
14.Tayeb Braikia Accept Card Denemarken
15.Frankie Andreu US-Postal Verenigde Staten
16.Czeslaw Lukascewicz Mroz Canada
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Mike McCarthy Saturn Verenigde Staten
20.Salvatore Commesso Saeco Italië

1997
1.Salvatore Commesso MG-Boys Italië
2.Massimiliano Lelli Saeco Italië
3.Mario Cipollini Saeco Italië
4.Federico Moreira Fenix Uruguay
5.Jorge Giacinti Diarios Argentinië
6.Wilfried Nelissen Palmans België
7.Mario Manzoni Roslotto Italië
8.Stefano Cattai Roslotto Italië
9.Marcio May Caloi Brazilië
10.Marty Jemison US-Postal Verenigde Staten
11.Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
12.Tomas Konecny Z.V.V.Z.-Giant Tsjechië
13.Cesar Berti La Paz Uruguay
14.Cono Barrios Cruz del Sur Uruguay
15.Mark McCormack Saturn Verenigde Staten
16.Massimiliano Mori Saeco Italië
17.William Mesa Marconi Uruguay
18.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
19.Andres Maiztegui Tabaré Farias Argentinië
20.Marco Giroletti MG-Boys Italië

1996
1.Federico Moreira Caloi Uruguay
2.Armando Borrajo San Luis Argentinië
3.Jamil Suaiden Caloi Brazilië
4.Hernan Cline Cruz del Sur Argentinië
5.Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
6.Salvatore Commesso MG-Boys Italië
7.Milton Wynants Nacional Uruguay
8.Massimiliano Lelli Saeco Italië
9.Mario Cipollini Saeco Italië
10.Jorge Giacinti Diarios Argentinië
11.Wilfried Nelissen Lotto België
12.Pedro Pablo Perez Marquez Nat.selectie Cuba
13.Mario Manzoni Roslotto Italië
14.Pasi Hokkanen Nat.selectie Zweden
15.Stefano Cattai Roslotto Italië
16.Federico Morales Farias Uruguay
17.Marcio May Caloi Brazilië
18.Marty Jemison US-Postal Verenigde Staten
19.Sergei Kovalev Moscow City Rusland
20.Juan Manuel Sosa Villa Teresa Uruguay

1995
1.Jamil Suaiden Caloi Brazilië
2.Federico Moreira Caloi Uruguay
3.Milton Wynants Nacional Uruguay
4.Armando Borrajo San Luis Argentinië
5.Hernan Cline Cruz del Sur Argentinië
6.Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
7.Salvatore Commesso MG-Boys Italië
8.Gustavo Figueredo Bela Horizonte Uruguay
9.Massimiliano Lelli Mercatone Uno Italië
10.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
11.Jorge Giacinti Diarios Argentinië
12.Wilfried Nelissen Lotto België
13.Oleg Ripa Moscow City Rusland
14.Sergio Llamazares Bela Horizonte Argentinië
15.Mario Manzoni BresciaLat Italië
16.José Asconegui Bela Horizonte Uruguay
17.Pasi Hokkanen Nat.selectie Zweden
18.Stefano Cattai Z.G.Mobile Italië
19.Federico Morales Farias Uruguay
20.Jorge Raul Bravo Orona Bela Horizonte Uruguay

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.