De Ronde van Slovakije (Slovaaks: Okolo Slovenska) werd voor het eerst georganiseerd van 19 tot 26 juni 1954 en gewonnen door de Tsjechoslovaak Karel Nesl, want toen vormden Tsjechië en Slovakije nog één land. Sinds 2005 maakt de Ronde deel uit van de UCI Europe Tour, aanvankelijk met een classificatie van 2.2, sinds 2017 in de categorie 2.1.

2005
1.Martin Riska P.S.K.Whirlpool Slovakije
2.Martin Prazdnovsky Podbrezova Slovakije
3.Eduard Vorganov Omnibike Rusland
4.Andrei Pchelkine Omnibike Rusland
5.Gabriel Rasch Sparebank Vest Noorwegen
6.Jelle Van Groezen Eurogifts Nederland
7.Martin Velits Nat.selectie Slovakije
8.Roman Bronis Nat.selectie Slovakije
9.Aleksejs Saramotins Rietumu Letland
10.Oleksandr Klymenko P.S.B. Oekraïne
11.Grega Bole Sava Kranj Slovenië
12.Bjorn Hoeben Eurogifts Nederland
13.Mikhail Timochine Omnibike Rusland
14.Vladimir Borissov Omnibike Rusland
15.Sergei Firsanov Rietumu Rusland
16.Herberts Pudans Rietumu Letland
17.Peter Velits Nat.selectie Slovakije
18.Bostjan Rezman Sava Kranj Slovenië
19.Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
20.Andrej Omulec Radenska Slovenië

2004
1.Miroslav Keliar Podbrezova Slovakije
2.Piotr Chmielewski Action Polen
3.Dawid Krupa G.S.Legia Polen
4.Martin Prazdnovsky Podbrezova Slovakije
5.Kamil Vrana P.S.K. Tsjechië
6.Martin Mares P.S.K. Tsjechië
7.Slawomir Kohut C.C.C. Polen
8.Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
9.Arkadiusz Wojtas C.C.C. Polen
10.Robert Glovniak Podbrezova Slovakije
11.Uros Silar Sava Kranj Slovenië
12.Ondrej Slobodnik Podbrezova Slovakije
13.Radovan Husar Podbrezova Slovakije
14.Jan Barta Nat.selectie Tsjechië
15.Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
16.Martin Velits Dukla Trencin Slovakije
17.Krzysztof Krzywy Action Polen
18.Robert Glajza Podbrezova Slovakije
19.Krzysztof Miara G.S.Legia Polen
20.Adam Wadecki Action Polen

2003
1 Dariusz Gil Bonda Polen
2 Jiri Pospisil Author Tsjechië
3 Ondrej Lukes Tatra Mleko Tsjechië
4 Ondrej Sosenko C.C.C. Tsjechië
5 Cesary Zamana Mroz Polen
6 Dawid Krupa G.S.Legia Polen
7 Robert Glajza Podbrezova Slovakije
8 Vaclav Metlicka Team Kral Slovakije
9 Sebastian Skiba G.S.Legia Polen
10 Milan Gago Nat.selectie Slovakije
11 Matej Jurco Poprad Slovakije
12 Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
13 Massimo Amichetti Pinzolo Italië
14 Marian Zovcak Nat.selectie Slovakije
15 Slawomir Kohut C.C.C. Polen
16 Pavel Juras Dubnica Slovakije
17 Massimiliano Mori Pinzolo Italië
18 Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
19 Mark Jamieson Nat.selectie Australië
20 John Fuglsang Nat.selectie Denemarken

2002

1 Robert Glajza Podbrezova Slovakije
2 Lubos Kondis Podbrezova Slovakije
3 Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
4 Milan Barenyi Rubena Slovakije
5 Luke Roberts Comnet Australië
6 Leonardo Zanotti Mapei Quickstep Italië
7 Dimitri Muravyev Mapei Quickstep Kazakstan
8 Marek Blazej G.S.Legia Polen
9 Jan Faltynek Joko Tsjechië
10 Tobias Lergard Crescent Zweden
11 Seweryn Kohut De Nardi Polen
12 Michal Precechtel Wüstenrot Tsjechië
13 Pavol Medved Podbrezova Slovakije
14 Jan Valach De Nardi Slovakije
15 Maros Kovac De Nardi Slovakije
16 Werner Faltheiner Arboe Oostenrijk
17 Martin Liska Podbrezova Slovakije
18 Andreas Molandsveen Krone Noorwegen
19 Dariusz Rudnicki G.S.Legia Polen
20 Jozef Zabka Podbrezova Slovakije


2001
1.Jan Bratkowski De Nardi Duitsland
2.José Ivan Gutierrez O.N.C.E. Spanje
3.Jan Valach De Nardi Slovakije
4.Vitali Kokorine De Nardi Rusland
5.Igor Kranjec De Nardi Slovenië
6.Dimitri Sedun De Nardi Rusland
7.Radoslaw Romanik Mat Ceresit Polen
8.Marian Hecl De Nardi Slovakije
9.Sergei Gontsjar Liquigas Oekraïne
10.Pavel Tonkov Mercury Rusland
11.Frantisek Trkal P.S.K. Tsjechië
12.Jaromir Purmensky Joko Tsjechië
13.Andrei Hauptman Tacconi Slovenië
14.Lubor Tesar Wüstenrot Tsjechië
15.Ondrej Sosenka Mat Ceresit Tsjechië
16.René Andrle O.N.C.E. Tsjechië
17.Roman Bronis Podbrezova Slovakije
18.Milan Dvorscik Podbrezova Slovakije
19.Jaromir Friede Wüstenrot Tsjechië
20.Isidro Nozal O.N.C.E. Spanje


2000
1.Gordon Fraser Mercury Canada
2.Floyd Landis Mercury V.S.A.
3.Michael Andersson De Nardi Zweden
4.Derek Bouchard-Hall Mercury V.S.A.
5.Stig Kristiansen Nat.selectie Noorwegen
6.Frank Schleck De Nardi Luxemburg
7.Uwe Ampler Bunte Berte Duitsland
8.Czeslaw Lukascewicz Wüstenrot Canada
9.Henk Vogels Mercury Australië
10.Timo Scholz Bunte Berte Duitsland
11.Gabriel Rasch Nat.selectie Noorwegen
12.Peter Dlask Benzina Tsjechië
13.Roy Sonsterud Nat.selectie Noorwegen
14.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
15.Mads Kaggestad Nat.selectie Noorwegen
16.Enrico Poitschke Bunte Berte Duitsland
17.Jan Bratkowski Mercury Duitsland
18.Ondrej Sosenka P.S.K. Tsjechië
19.Petr Herman P.S.K. Tsjechië
20.René Andrle Wüstenrot Tsjechië


1999
1.Ondrej Slobodnik Nat.selectie Slovakije
2.Robert Glajza Nat.selectie Slovakije
3.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
4.Vaclav Jezek Ceska MTB Tsjechië
5.Jaromir Friede Hyundai Tsjechië
6.Pavel Sticha Ceska MTB Tsjechië
7.Stanislav Hejduk Ceska MTB Tsjechië
8.Pavel Juras Dubnica Slovakije
9.Tomas Dolezal Ceska MTB Tsjechië
10.Andrej Kruzic Dubnica Slovakije
11.Kim Kirchen De Nardi Luxemburg
12.Viliam Liptak Trencin Slovakije
13.Lubos Kondis Ceska MTB Tsjechië
14.Pjotr Wadecki Mroz Polen
15.Radek Tichy Hyundai Tsjechië
16.Petr Klasa Z.V.V.Z. Tsjechië
17.Radim Korinek Ceska MTB Tsjechië
18.Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
19.Jan Valach Trencin Slovakije
20.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië


1998
1.Jaromir Friede Hyundai Tsjechië
2.Mohammed Kholafi Nat.selectie Egypte
3.Khaled Awaad Nat.selectie Egypte
4.Peter Wrolich Nat.selectie Oostenrijk
5.Sultan Sosik Nat.selectie Polen
6.Mattheus Mroz Nat.selectie Polen
7.Oleg Olejnik Nat.selectie Polen
8.Andrej Kruzic Nat.selectie Slovakije
9.Jörg Arenz Nat.selectie Duitsland
10.Dawid Krupa Nat.selectie Polen
11.Marcel Strauss Nat.selectie Zwitserland
12.Boris Premuzic Radenska Slovenië
13.Matthias Kahl Berlin Duitsland
14.Adrian Strüby Nat.selectie Zwitserland
15.Jan Valach De Nardi Slovakije
16.Pascal Triebel Nat.selectie Luxemburg
17.Vasyl Zaika Nat.selectie Oekraïne
18.Jan Sipeky Nat.selectie Slovakije
19.Tom Flammang Nat.selectie Luxemburg
20.Tomas Liska Nat.selectie Slovakije


1997
1.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
2.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
3.Artur Babaitsev Lada Rusland
4.Christian Henn Telekom Duitsland
5.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
6.Jens Voigt ZVVZ-Giant Duitsland
7.Chann McCrae Saturn V.S.A.
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
10.Thomas Liese Leipzig Duitsland
11.Miloslav Kejval ZVVZ-Giant Tsjechië
12.Cezary Zamana Mroz Polen
13.Nikolai Kodriavtchev Lada Rusland
14.Brian Walton Saturn Canada
15.Jacek Mieckiwicz Mroz Polen
16.Tomas Sedlacek ZVVZ-Giant Tsjechië
17.Jan Hruska ZVVZ-Giant Tsjechië
18.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
19.Tomas Konecny ZVVZ-Giant Tsjechië
20.Slavomir Heger ZVVZ-Giant Tsjechië


1996
1 Jan Valach Trencin Slovakije
2 Roman Bronis Podbrezova Slovakije
3 Boris Premuzic Ljubljana Slovenië
4 Pavol Zaduban Dubnica Slovakije
5 Miroslav Liptak Trencin Slovakije
6 Vaclav Metlicka Team Kral Slovakije
7 Martin Liska Podbrezova Slovakije
8 Ondrej Slobodnik Podbrezova Slovakije
9 Pavol Medved Podbrezova Slovakije
10 Maros Kovac Trencin Slovakije
11 Milan Barenyi Rubena Slovakije
12 Milan Dvorscik Arboleja Slovakije
13 Robert Glajza Marin Slovakije
14 Dalibor Grebeci Podbrezova Slovakije
15 Jozef Zabka Podbrezova Slovakije
16 Jan Sipeky Trencin Slovakije
17 Jozef Nazarej Dukla Brno Slovakije
18 Jan Spak Podbrezova Slovakije
19 Martin Riska Trencin Slovakije
20 Roland Krajci Rubena Slovakije

1995
1 Robert Pintaric Ljubljana Slovenië
2 Frantisek Trkal Husqvarna Tsjechië
3 Vladimir Svehlik Husqvarna Tsjechië
4 Pavol Medved Podbrezova Slovakije
5 Jan Valach Trencin Slovakije
6 Roman Bronis Podbrezova Slovakije
7 Boris Premuzic Ljubljana Slovenië
8 Pavol Zaduban Dubnica Slovakije
9 Miroslav Liptak Trencin Slovakije
10 Vaclav Metlicka Team Kral Slovakije
11 Martin Liska Podbrezova Slovakije
12 Ondrej Slobodnik Podbrezova Slovakije
13 Milan Barenyi Rubena Slovakije
14 Milan Dvorscik Arboleja Slovakije
15 Robert Glajza Marin Slovakije
16 Pavel Padrnos Husqvarna Tsjechië
17 Jozef Zabka Podbrezova Slovakije
18 Panagiotis Marinos Nat.selectie Griekenland
19 Martin Riska Trencin Slovakije
20 Jan Sipeky Trencin Slovakije

1994
1 Vladimir Svehlik Tico Tsjechië
2 Pavol Zaduban Dubnica Slovakije
3 Igor Kranjec Ljubljana Slovenië
4 Robert Pintaric Ljubljana Slovenië
5 Heiko Latocha Nat.selectie Duitsland
6 Alexei Nakazny Nat.selectie Oekraïne
7 Boris Premuzic Ljubljana Slovenië
8 Jaromir Purmensky Tico Tsjechië
9 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
10 Vincenzo Galati Amore & Vita Italië
11 Matthias Jandt Nat.selectie Duitsland
12 Stefano Verziagi Amore & Vita Italië
13 Jan Valach Dukla Trencin Slovakije
14 Martin Prazdnovsky Podbrezova Slovakije
15 Bram De Groot Nat.selectie Nederland
16 Andrei Moukhine Lada-Samara Rusland
17 Miroslav Liptak Dukla Trencin Slovakije
18 Vaclav Metlicka Team Kral Slovakije
19 Igor Bonciukov Nat.selectie Moldavië
20 Dmitri Chtchipak Nat.selectie Oekraïne


1993
1 Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
2 Patrick Moster Nat.selectie Duitsland
3 Steffen Blochwitz Nat.selectie Duitsland
4 Jaromir Purmensky Tico Tsjechië
5 Jan Valach Dukla Trencin Slovakije
6 Vladimir Svehlik Tico Tsjechië
7 Pavol Zaduban Dubnica Slovakije
8 Igor Kranjec Ljubljana Slovenië
9 Robert Pintaric Ljubljana Slovenië
10 Heiko Latocha Nat.selectie Duitsland
11 Alexei Nakazny Nat.selectie Oekraïne
12 Boris Premuzic Ljubljana Slovenië
13 Tomas Sedlacek Tico Tsjechië
14 Frantisek Trkal Tico Tsjechië
15 Vincenzo Galati Amore & Vita Italië
16 Matthias Jandt Nat.selectie Duitsland
17 Robert Glajza Podbrezova Slovakije
18 Stefano Verziagi Amore & Vita Italië
19 Miroslav Liptak Dukla Trencin Slovakije
20 Vaclav Metlicka Team Kral Slovakije

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.