2003
1.Cesar Salazar Loteria de Tachira Venezuela
2.Julio Cesar Rangel Coca Cola Colombia
3.Mauricio Ortega Antioqueno Medellin Colombia
4.Alvaro Sierra Antioqueno Medellin Colombia
5.Gregorio Ladino Canel’s Turbo Colombia
6.Victor Hugo Gonzalez Broncomiel Colombia
7.Aldrin Salamanca Loteria de Tachira Venezuela
8.Arles Castro Antioqueno Medellin Colombia
9.Edgar Rodriguez Broncomiel Guatemala
10.Nery Velasquez Broncomiel Guatemala
11.Raul Gomez Bicimania Colombia
12.Paulo Velez Escobar COGEAS El Salvador
13.Guillermo Torres Coca Cola Guatemala
14.Yeison Delgado Loteria de Tachira Venezuela
15.Warren Calvo Montero Dos Pinos Costa Rica
16.Noel Vasquez Loteria de Tachira Venezuela
17.Carlos Enrique Avalos COGEAS El Salvador
18.Mario Seijas Coca Cola Guatemala
19.Alberto Fermin Mendez Broncomiel Guatemala
20.Carlos Lopez Gonzalez Canel’s Turbo Mexico

2002
1.Miguel Meza Nat.selectie Mexico
2.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.Oscar Pineda Seven Up Guatemala
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Walter Bonca Mroz Joegoslavië
20.Pedro Placanica Nat.selectie Argentinië
2001
1.Ismael Sarmiento Boyaca Colombia
2.Alvaro Lozano Nectar Colombia
3.Gregorio Ladino Nectar Colombia
4.Pablo Vargas Pizza Hut Costa Rica
5.Chris Frederick Jamis V.S.A.
6.José Bonilla Pizza Hut Costa Rica
7.Franklin Chacon Loteria Venezuela
8.Federico Ramirez Pizza Hut Costa Rica
9.Libardo Nino Boyaca Colombia
10.James Hodnett Lombardi V.S.A.
11.Alexis Rojas Nectar Colombia
12.Victor Gonzalez Nectar Colombia
13.Victor Nino Boyaca Colombia
14.Uberlino Mesa Boyaca Colombia
15.Abel Jochola Nat.selectie Guatemala
16.Carlos Hernandez Superior Mexico
17.Steven Mlujeak Jamis V.S.A.
18.Ubaldo Mesa Boyaca Colombia
19.Jairo Perez Boyaca Colombia
20.Guillermo Torres Bancomet Guatemala
2000
1.Clark Sheehan Seven-Up V.S.A.
2.Anton Villatoro Seven-Up V.S.A.
3.Kevin Monahan Seven-Up V.S.A.
4.Renzo Ragnetti Cantanhede Italië
5.Gregorio Ladino Bancomet Costa Rica
6.Alvaro Lozano Cristal Colombia
7.Steve Speaks Seven-Up V.S.A.
8.Carlos Hernandez Nat.selectie Mexico
9.Luis Espinosa Loteria Colombia
10.Alexis Rojas Cantanhede Colombia
11.Fermin Mendez Bancomet Guatemala
12.Rolando Basulto Nat.selectie Cuba
13.Luis Muj Nat.selectie Guatemala
14.Armando Vigueras Nat.selectie Mexico
15.Miguel Arroyo Nat.selectie Mexico
16.Raul Gomez Cristal Colombia
17.Robinson Merchan Loteria Venezuela
18.Graciano Fonseca Loteria Venezuela
19.Fernando Escobar Nat.selectie Guatemala
20.Brad Buccambuso Nat.selectie V.S.A.
1999
1.Fernando Escobar Nat.selectie Guatemala
2.Ziranda Madrigal Nat.selectie Mexico
3.Andres Brenes Gemengde Ploeg Costa Rica
4.Bernhard Eisel Nat.selectie Oostenrijk
5.Mauricio Ardila Nat.selectie Colombia
6.Fermin Mendez Nat.selectie Guatemala
7.Miguel Arroyo Nat.selectie Mexico
8.Guillermo Torres Nat.selectie Guatemala
9.Miguel Perez Nat.selectie Guatemala
10.Carlos Hernandez Nat.selectie Mexico
11.Hector Meza Nat.selectie Colombia
12.Luis Castaneda Nat.selectie Colombia
13.Siegfried Zorn Nat.selectie Oostenrijk
14.Alejandro Cortes Nat.selectie Colombia
15.Chris Baldwin Navigators V.S.A.
16.Amilcar Gramajo Nat.selectie Guatemala
17.Chris Fisher Oilme V.S.A.
18.Armando Perez Nat.selectie Mexico
19.Edgar Villanueva Nat.selectie Guatemala
20.Anton Villatoro Seven-Up V.S.A.
1998
1.Sean Wilson Scott V.S.A.
2.Oscar de Jesus Vargas Postobon Colombia
3.Rolando Ovando Wigarma Guatemala
4.Jesper Worre Scott Denemarken
5.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
6.Walter Brugna Amore & Vita Italië
7.Alvaro Sierra Postobon Colombia
8.Brian Petersen Amore & Vita Denemarken
9.Miguel Arroyo Z-Lemond Mexico
10.Jesus Cruz Martin Wigarma Spanje
11.Oliverio Rincon Kelme Colombia
12.Luis Edgar Espinosa Nat.selectie Colombia
13.José Gonzalez Nat.selectie Colombia
14.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
15.Carlos Jaramillo Postobon Colombia
16.Marcello Alexandre Amore & Vita Argentinië
17.Fabio Rodriguez Pony Malta Colombia
18.Juan Diego Ramirez Nat.selectie Colombia
19.Martin Farfan Kelme Colombia
20.Luis Gonzalez Gallego Pony Malta Colombia

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.