2007
1 Gabriel Brizuela Policia Argentinië
2 Jorge Giacinti Lider Argentinië
3 Fernando Antogna San Luis Argentinië
4 Francisco Mancebo Perez Relax Spanje
5 Krassimir Vasilev Tavira Bulgarije
6 Matias Medici Febrero Argentinië
7 Federico Pagani Pampeana Argentinië
8 Diego Simeani Entre Rios Argentinië
9 Riccardo Ricco Saunier Italië
10 Giairo Ermeti Tenax Italië
11 Martin Garrido Tavira Argentinië
12 Juan Llaneras Rossello Madre Patria Spanje
13 Hebert Gutierrez Garcia Tecos Colombia
14 Fausto Munioz Tecos Mexico
15 Juan Esteban Curuchet San Luis Argentinië
16 Jorge Martin Montenegro San Luis Argentinië
17 Daniel Moreno Fernandez Relax Spanje
18 Danail Petrov Tavira Bulgarije
19 Manuele Mori Saunier Italië
20 Jan Hruska Relax Tsjechië

2006
1 Armando Ariel Borrajo
2 César Sigura
3 Gaston Corsaro
4 Juan Esteban Curuchet
5 Daniel Mosler
6 Sergio Montivero
7 Luciano Montivero
8 Gabriel Brizuela
9 Facundo Bassi
10 Matias Medici
11 Jorge Giacinti
12 Fernando Antogna
13 Francisco Mancebo Perez
14 Krassimir Vasilev
15 Federico Pagani
16 Diego Simeani
17 Riccardo Ricco
18 Giairo Ermeti
19 Martin Garrido
20 Juan Llaneras Rossello
2005
1 Gustavo Toledo
2 Aníbal Borrajo
3 César Sigura
4 Diego Simeani
5 Luciano Montivero
6 Oswaldo Frossasco
7 Armando Ariel Borrajo
8 Gaston Corsaro
9 Juan Esteban Curuchet
10 Daniel Mosler
11 Sergio Montivero
12 Gabriel Brizuela
13 Facundo Bassi
14 Matias Medici
15 Jorge Giacinti
16 Fernando Antogna
17 Francisco Mancebo Perez
18 Krassimir Vasilev
19 Federico Pagani
20 Riccardo Ricco
2004
1 Darío Colla (Mar y Sierras)
2 Mario Gimenez (Mendocina)
3 Pedro Prieto (Juninense)
4 Daniel Mosler (A.CO.BA.)
5 César Sigura (Ciclista Mendocina)
6 Javier Páez (Sanjuanina)
7 Osvaldo Frossasco (Sur Cordobés)
8 Martín Garrido (Cordobesa)
9 Luciano Montivero (Sanjuanina)
10 Darío Días (Catamarqueña)
11 Gustavo Toledo (z/c)
12 Aníbal Borrajo (z/c)
13 Diego Simeani (Entre Rios)
14 Armando Ariel Borrajo (z/c)
15 Gaston Corsaro (z/c)
16 Juan Esteban Curuchet (San Luis)
17 Sergio Montivero (Sanjuanina)
18 Gabriel Brizuela (Policia)
19 Facundo Bassi (z/c)
20 Matias Medici (Febrero)
2003
1.Gonzalo Salas Ariel Argentina
2.Marcelo Aguero Ekono Argentina
3.Jorge Giacinti Publiguias Argentina
4.Juan Curuchet Policial Argentina
5.Edgardo Simon Publiguias Argentina
6.Julio Cesar Rangel El Glob Colombia
7.Eliodis Grinan Nat.selectie Cuba
8.Gregorio Ladino Turbo Colombia
9.Marconi Duran El Glob Costa Rica
10.Yeison Delgado Loteria Venezuela
11.Fabian Tapia Romero Argentina
12.Leonardo Mariezcurrena San Antonio Argentina
13.Sebastian Quiroga Alas Rojas Argentina
14.Gabriel Blanco Caua Argentina
15.Angel Colla Curico Argentina
16.Pablo Araya El Glob Costa Rica
17.Maikel Matos Nat.selectie Cuba
18.Franklin Chacon Loteria Venezuela
19.Jose Montero El Glob Costa Rica
20.Tommy Alcedo Loteria Venezuela
2002
1.Segismundo De La Torre Pepolim Spanje
2.Reynaldo Rodriguez Nat.selectie Cuba
3.Yoelvis Martinez Nat.selectie Cuba
4.Nestor Chacon Loteria Venezuela
5.Sebastian Munoz Curico Chili
6.Alejandro Acton Alas Rojas Argentina
7.Gabriel Curuchet Policial Argentina
8.Walter Perez Penarol Argentina
9.Lisandro Cruel Romero Argentina
10.Sebastian Cancio Romero Argentina
11.Roilan Ramirez Nat.selectie Cuba
12.Hussein Monsalve Anzoategui Venezuela
13.Ruben Gonzalez Curico Chili
14.Hector Castano El Glob Colombia
15.Carlos Lopez Turbo Mexico
16.Leandro Messineo Aravena Argentina
17.Matias Medici Fenix Argentina
18.Pedro Prieto Chacabuco Argentina
19.Eduardo Bosc Fenix Argentina
20.Gonzalo Garcia Penarol Argentina
2001
1.Dimitri Muravyev Nat.selectie Kazakstan
2.Simone Zucchi Lukullus Italië
3.David Kenig Bianchi Argentinië
4.Wojciech Pawlak Lukullus Polen
5.Gonzalo Salas Crush Argentinië
6.Lisandro Cruel Bianchi Argentinië
7.Christian Lademann Agro-Adler Duitsland
8.Grzegorz Wajs Mroz Polen
9.Jairo Hernandez Orbitel Colombia
10.Thomas Heidrich Agro-Adler Duitsland
11.Sergei Tretyakov Nat.selectie Kazakstan
12.Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
13.Maxim Gurov Nat.selectie Kazakstan
14.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
15.Milan Erzen Krka Slovenië
16.Ralf Keller Leipzig Duitsland
17.Andrei Kashechkin Nat.selectie Kazakstan
18.Tomasz Lisowicz Lukullus Polen
19.Martin Derganc Krka Slovenië
20.Edgardo Simon Suarez Argentinië
2000
1. David Kenig (Argentina-Bianchi)
2. Grzegorz Wajs (Polonia-Mroz)
3. Jairo Hernández (Colombia-Orbitel)
4. Lisandro Cruel (Argentina-Bianchi)  
5. Wojciech Pawlak (Polonia-Atlas Lukullus) 
6. Arkadiusz Wojtas (Polonia-Mroz)
7. Dmitriy Muravyev (Kazakstan-Seleccionado)  
8. Gonzalo Salas (Argentina-Crush)
9. Andrey Kashechkin (Kazakstan-Seleccionado) 
10. Gerardo Fernández (Argentina-Bianchi)  
11.Rob Lyne Amore & Vita Gr.Brit.
12.Pedro Perez Nat.selectie Cuba
13.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
14.Thomas Brozyna Mroz Polen
15.Martin Rittsel Chicky World Zweden
16.Zbigniew Piatek Mroz Polen
17.Martin Garrido Fuenlabrada Argentinië
18.Cesary Zamana Mroz Polen
19.Fabio Placanica Keops Argentinië
20.Raul Ruarte Amaru Argentinië
1999
1.Miguel Meza Nat.selectie Mexico
2.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.José Robles Nat.selectie Colombia
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Fabio Placanica Nat.selectie Argentinië
20.Elder Herrera Nat.selectie Colombia
1998
1.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
2.Walter Perez Nat.selectie Argentinië
3.Roberto Prezioso S.O.M.U. Argentinië
4.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
5.Juan Curuchet Toledo Argentinië
6.Fabian Ortie Nat.selectie Argentinië
7.Pedro Perez Cuapio Nat.selectie Mexico
8.Andres Palavecino Toledo Argentinië
9.Gaston Corsaro S.O.M.U. Argentinië
10.Jorge Bustamente Toledo Argentinië
11.Luis Moyano S.O.M.U. Argentinië
12.Gustavo Toledo Nat.selectie Argentinië
13.Fabian Graciani Diarios Argentinië
14.Guillermo Brunetta Toledo B Argentinië
15.Alejandro Cortez Diarios Argentinië
16.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
17.Claudio Vandelli Nat.selectie Italië
18.Cristian Moreni Nat.selectie Italië
19.Dario Merlos Toledo B Argentinië
20.Cassio Freitas Nat.selectie Brazilië
1997
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.José Javier Gomez Kelme Spanje
3.Paul Rowney Giant Australië
4.Marcos Serrano Kelme Spanje
5.Declan Lonergan Giant Ierland
6.Luis Sepulveda Nat.selectie Chili
7.Marco Fincato Roslotto Italië
8.Daniele Sgnaolin Roslotto Italië
9.Angel Edo Kelme Spanje
10.José Castelblanco Kelme Colombia
11.Maurizio Fondriest Roslotto Italië
12.Vassili Davidenko Roslotto Georgië
13.Fabian Jeker Festina Zwitserland
14.Lars Michaelsen Festina Denemarken
15.Eric Wohlberg Shaklee Canada
16.Francisco Cabello Kelme Spanje
17.Francisco Benitez Kelme Spanje
18.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
19.Steve Rover Nat.selectie Canada
20.Ariel Jaime Mendoza Argentinië
1996
1.Fabiano Fontanelli Z.G.-Mobili Italië
2.Robert Millar Le Groupement Gr-Brittannië
3.Henry Cardenas Gaseosas Colombia
4.Raul Montana Z.G.-Mobili Italië
5.Alvaro Mejia Motorola Colombia
6.Andrea Peron Motorola Italië
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Francisco Cabello Kelme Spanje
9.Juan Ramirez Aguardientes Colombia
10.Ronan Pensec Le Groupement Frankrijk
11.Luc Leblanc Le Groupement Frankrijk
12.Stefano Colage Z.G.-Mobili Italië
13.José Gonzalez Pico Kelme Colombia
14.Elkin Barrera Gaseosas Colombia
15.Alvaro Sierra Gaseosas Colombia
16.Wiebren Veenstra Motorola Nederland
17.Augusto Triana Manzana Colombia
18.Hector Palacio Aguardientes Colombia
19.Libardo Nino Kelme Colombia
20.Darwin Chulde Nat.selectie Ecuador
1995
1.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
2.Raul Alcala Motorola Mexico
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Angel Becerra Nat.selectie Colombia
5.Alessandro Baronti Nat.selectie Italië
6.Dimitri Konyshev Aki Rusland
7.Denis Zanette Aki Italië
8.Johan Capiot Refin België
9.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
10.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
11.Pasquale Santoro Nat.selectie Italië
12.Mirko Celestino Nat.selectie Italië
13.Julio Cesar Rangel Manzana Colombia
14.Marco Vermey Chazal Nederland
15.Luis Edgar Espinosa Manzana Colombia
16.Miguel Arroyo Chazal Mexico
17.Fausto Dotti Aki Italië
18.Manuel Carbajal Nat.selectie Mexico
19.Efrain Rico Manzana Colombia
20.Pedro Rodriguez Nat.selectie Ecuador
1994
1.Hernan Buenahora Kelme Colombia
2.Ramon Rota Kelme Spanje
3.Antonio Pinto Sicasal Portugal
4.Felice Puttini Z.G. Zwitserland
5.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
6.Gianni Faresin Z.G. Italië
7.Fabio Parra Amaya Colombia
8.Fernando Mota Sicasal Portugal
9.Oscar de Jesus Vargas Amaya Colombia
10.Gerardo Moncada Postobon Colombia
11.Augusto Triana Kelme Colombia
12.Angelo Canzonieri Mercatone Italië
13.Alberto Camargo Postobon Colombia
14.Luis Edgar Espinosa Postobon Colombia
15.Juan Carlos Martin Amaya Spanje
16.Angel Camargo Kelme Colombia
17.Fabio Bernardi Mercatone San Marino
18.Asensio Navarro Amaya Spanje
19.Greg Oravetz Coors V.S.A.
20.Fabio Placanica Saavedra Brazilië
1993
1.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
2.Steve Speaks Histor V.S.A.
3.Walter Brugna Amore & Vita Italië
4.Julio Cesar Ortegon Postobon Colombia
5.Jesper Worre Scott Denemarken
6.Federico Munoz Postobon Colombia
7.Nelson Rodriguez Pony Malta Colombia
8.Jesus Cruz Martin Wigarma Spanje
9.Miguel Arroyo Z-Lemond Mexico
10.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
11.Marcello Alexandre Amore & Vita Argentinië
12.Gerardo Moncada Postobon Colombia
13.Victor Olarte Postobon Colombia
14.Roberto Pelliconi Amore & Vita Italië
15.Fabio Rodriguez Pony Malta Colombia
16.Daniel Castro Amore & Vita Argentinië
17.Alberto Velasco Mendoza Mexico
18.Gabriel Curuchet Reusch Argentinië
19.Julio Cesar Rangel Postobon Colombia
20.Juan Aguero Mendoza Argentinië
1992
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Raul Alcala P.D.M. Mexico
3.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
5.Dirk De Wolf P.D.M. België
6.Vladislav Bobrik Lokosphinx U.S.S.R.
7.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
8.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
9.Jos Van Aert P.D.M. Nederland
10.Miguel Arroyo Z-Peugeot Mexico
11.Dimitri Zhdanov Lokosphinx U.S.S.R.
12.Hector Patarroyo Postobon Colombia
13.Vassili Davidenko Contract U.S.S.R.
14.Sergei Savinitchkin Contract U.S.S.R.
15.Federico Munoz Postobon Colombia
16.Evgeny Berzin Lokosphinx U.S.S.R.
17.Hector Palacio Castalia Colombia
18.Evgeny Zagrebelny Contract U.S.S.R.
19.Viktor Rjaksinski Contract U.S.S.R.
20.Ruben Bergamin Mendoza Argentinië
1991
1.John Lieswyn Spago V.S.A.
2.Ricardo Lorenz Reusch Argentinië
3.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
4.Tommy Matush Spago V.S.A.
5.Hector Palacio Nat.selectie Colombia
6.Walter Brugna Amore & Vita Italië
7.Peter Davis Spago V.S.A.
8.Juan Curuchet Reusch Argentinië
9.Jesper Worre Scott Denemarken
10.Omar Contreras Olmo Argentinië
11.Erminio Suarez Olmo Argentinië
12.Heinz Hechenberger Scott Oostenrijk
13.Marcello Aguero Reusch Argentinië
14.Marcello Alexandre Amore & Vita Argentinië
15.Oscar Rios Olmo Argentinië
16.Rodrigo Alcala Nat.selectie Mexico
17.Gustavo Artacho Reusch Argentinië
18.José Luis Vanegas Nat.selectie Colombia
19.Daniel Castro San Juan Argentinië
20.Alberto Bravo Olmo Argentinië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.