Veldrit in Valkenburg (voorheen: Valkenswaard)

2016
1.Wout Van Aert België
2.Toon Aerts België
3.Michael Vanthourenhout België
4.Laurens Sweeck België
5.Kevin Pauwels België
6.Tom Meeusen België
7.Tim Merlier België
8.Mathieu Van Der Poel Nederland
9.Jens Adams België
10.Corne Van Kessel Nederland
11.Philipp Walsleben Duitsland
12.Lars Van Der Haar Nederland
13.Gianni Vermeersch België
14.Steve Chainel Frankrijk
15.Clement Venturini Frankrijk
16.Michael Boros Tsjechië
17.Daan Soete België
18.Simon Zahner Zwitserland
19.Dieter Vanthourenhout België
20.Thijs Van Amerongen Nederland

2015
1.Wout Van Aert België
2.Sven Nys België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Kevin Pauwels België
5.Michael Vanthourenhout België
6.Julien Taramarcaz Zwitserland
7.Laurens Sweeck België
8.Corne Van Kessel Nederland
9.Clement Venturini Frankrijk
10.Diether Sweeck België
11.Francis Mourey Frankrijk
12.Tim Merlier België
13.Jens Adams België
14.Tom Meeusen België
15.Thijs Van Amerongen Nederland
16.Gianni Vermeersch België
17.Vincent Baestaens België
18.Niels Wubben Nederland
19.Marcel Meisen Duitsland
20.Jim Aernouts België
2014
1.Lars Van Der Haar Nederland
2.Klaas Vantornout België
3.Kevin Pauwels België
4.Jeremy Powers U.S.A.
5.Corne Van Kessel Nederland
6.Philipp Walsleben Duitsland
7.Tom Meeusen België
8.Michael Boros Tsjechië
9.Thijs Van Amerongen Nederland
10.Jens Adams België
11.Francis Mourey Frankrijk
12.Tim Merlier België
13.Gianni Vermeersch België
14.Jim Aernouts België
15.Bart Wellens België
16.Arnaud Grand Zwitserland
17.Niels Wubben Nederland
18.Fabien Canal Frankrijk
19.Enrico Franzoi Italië
20.Twan Van Den Brand Nederland
2013
1.Lars Van Der Haar Nederland
2.Simon Zahner Zwitserland
3.Niels Albert België
4.Sven Nys België
5.Kevin Pauwels België
6.Francis Mourey Frankrijk
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Julien Taramarcaz Zwitserland
9.Bart Aernouts België
10.Marcel Meisen Duitsland
11.Thijs Van Amerongen Nederland
12.Martin Bina Tsjechië
13.Enrico Franzoi Italië
14.Marcel Wildhaber Zwitserland
15.Twan Van Den Brand Nederland
16.Niels Wubben Nederland
17.Bart Wellens België
18.Philipp Walsleben Duitsland
19.Thijs Al Nederland
20.Mariusz Gil Polen
2012
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Gerben De Knegt Rabo-Giant Nederland
3 Bart Aernouts Rabo-Giant België
4 Klaas Van Tornout Sunweb België
5 Niels Albert B.K.C.P. België
6 Kevin Pauwels Sunweb België
7 Rob Peeters Fidea België
8 Thijs Van Amerongen A.A.Drink Nederland
9 Tom Meeusen Fidea België
10 Kenneth Van Compernolle D.W.C.S. België
11 Philipp Walsleben B.K.C.P. BRD
12 Jim Aernouts Sunweb België
13 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
14 Joeri Adams Fidea België
15 Bart Wellens Fidea België
16 John Gadret AG2R Frankrijk
17 Mariusz Gil Baboco Polen
18 Dave De Cleyn S.V.Kontich België
19 Thijs Al A.A.Drink Nederland
20 Enrico Franzoi Guerciotti Italië
2011
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Bart Wellens Fidea België
3 Gerben De Knegt Rabo-Giant Nederland
4 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
5 Bart Aernouts Rabo-Giant België
6 Philipp Walsleben B.K.C.P. BRD
7 Niels Albert B.K.C.P. België
8 Christian Heule E.K.Z. Zwitserland
9 Martin Zlamalik Landbouwkrediet Tsjechië
10 Peter Dlask Rubena Tsjechië
11 Rob Peeters Fidea België
12 Thijs Van Amerongen A.A.Drink Nederland
13 Ian Field Hargroves GBr
14 Marco Bianco Carraro Italië
15 Steve Chainel La Française des Jeux Frankrijk
16 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
17 Patrick Van Leeuwen Orange Babies Nederland
18 Ben Berden Stoemper België
19 John Gadret AG2R Frankrijk
20 Eddy Van IJzendoorn Z.Z.P.R. Nederland
2010
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Kevin Pauwels Fidea België
3 Bart Aernouts Rabo-Giant België
4 Radomir Simunek B.K.C.P. Tsjechië
5 Gerben De Knegt Rabo-Giant Nederland
6 Klaas Van Tornout Sunweb België
7 Tom Meeusen Fidea België
8 Dieter Van Thourenhout B.K.C.P. België
9 Eddy Van IJzendoorn A.A.Drinks Nederland
10 Mariusz Gil Baboco Polen
11 Enrico Franzoi B.K.C.P. Italië
12 Thijs Van Amerongen A.A.Drink Nederland
13 Bart Wellens Fidea België
14 Jan De Nuwelaere Style & Concept België
15 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
16 Sascha Weber Dortmund BRD
17 Tom Van Den Bosch A.A.Drink België
18 Sven Van Thourenhout Sunweb België
19 Martin Zlamalik Sunweb Tsjechië
20 Thijs Al A.A.Drink Nederland
2009
1 Sven Nys Landbouwkrediet België
2 Enrico Franzoi Liquigas Italië
3 Sven Van Thourenhout Sunweb België
4 Bart Aernouts Rabobank België
5 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
6 Kevin Pauwels Fidea België
7 Niels Albert B.K.C.P. België
8 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
9 Zdenek Stybar Fidea Tsjechië
10 Erwin Vervecken Baboco België
11 Klaas Van Tornout Sunweb België
12 Philipp Walsleben B.K.C.P. BRD
13 Peter Dlask Fidea Tsjechië
14 Rob Peeters Landbouwkrediet België
15 Bart Wellens Fidea België
16 Mariusz Gil Krajenskie Polen
17 Richard Groenendaal A.A.Drink Nederland
18 Ben Berden Revor België
19 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
20 Jonathan Page Planet Bike VSA
2008
1 Richard Groenendaal A.A.Drink Nederland
2 Sven Nys Landbouwkrediet België
3 Camiel Van Den Bergh Hypo C.T. Nederland
4 Enrico Franzoi Liquigas Italië
5 Ben Berden Revor België
6 Christian Heule Hypo C.T. Zwitserland
7 Wim Jacobs Morgan Blue België
8 Sven Van Thourenhout Sunweb België
9 Martin Bina Budvar Tsjechië
10 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
11 Radomir Simunek Palmans Tsjechië
12 Jan Verstraeten Sunweb België
13 Vladimir Kyzivat Budvar Tsjechië
14 Jonathan Page Sunweb VSA
15 Marco Bianco Carraro Italië
16 Thijs Al De Volharding Nederland
17 Maarten Nijland Ruiter Nederland
18 David Derepas Gobert Frankrijk
19 Nathan Miller Multisport VSA
20 Pascal Aandewiel De Volharding Nederland
2007
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Shaun Snodden Recycling GBr
3 Bart Wellens Fidea België
4 Klaas Van Tornout Fidea België
5 Stuart Wearmouth S.I.S. GBr
6 Timothy Cassidy Sean Kelly Ierland
7 Sven Nys Rabobank België
8 Sven Van Thourenhout Sunweb België
9 Erwin Vervecken Fidea België
10 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
11 Peter Dlask Fidea Tsjechië
12 Enrico Franzoi Lampre Italië
13 Christian Heule Hadimec Zwitserland
14 Wim Jacobs V.D.V. België
15 Steve Gruwier Asfra België
16 Tom Van Noppen Sunweb België
17 John Gadret AG2R Frankrijk
18 Bart Aernouts Rabobank België
19 Davy Commeyne Palmans België
20 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
2006
1 Sven Nys Rabobank België
2 Bart Wellens Fidea België
3 Erwin Vervecken Fidea België
4 Enrico Franzoi Lampre Italië
5 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
6 Davy Commeyne Palmans België
7 Ben Berden Webking België
8 John Gadret AG2R Frankrijk
9 Sven Van Thourenhout Rabobank België
10 Tom Van Noppen Palmans België
11 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
12 Wim Jacobs V.D.V. België
13 Zdenek Mlynar Sparta Praha Tsjechië
14 Peter Dlask Fidea Tsjechië
15 Bart Aernouts Rabobank België
16 Christian Heule Stevens Zwitserland
17 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
18 Vaclav Jezek Teplice Tsjechië
19 Kamil Ausbuher Easypay Tsjechië
20 Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
2005
1 Erwin Vervecken Fidea België
2 Bart Wellens Fidea België
3 Davy Commeyne Palmans België
4 Sven Van Thourenhout Rabobank België
5 Peter Dlask Team Kral Tsjechië
6 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
7 Ben Berden Saey/De Schacht België
8 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
9 Sven Nys Rabobank België
10 Maarten Nijland Van Hemert Nederland
11 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
12 Jiri Pospisil Stevens Tsjechië
13 Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
14 Christian Heule Stevens Zwitserland
15 Enrico Franzoi Lampre Italië
16 Bart Aernouts Rabobank België
17 David Derepas Jartazi Frankrijk
18 Beat Morf Univega Zwitserland
19 David Rusch Wetzikon Zwitserland
20 Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
2004
1.Erwin Vervecken België
2.Tom Vannoppen België
3.Bart Wellens België
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Sven Nys België
6.Sven Vanthourenhout België
7.Francis Mourey Frankrijk
8.John Gadret Frankrijk
9.Ben Berden België
10.Christian Heule Zwitserland
11.Peter Dlask Tsjechië
12.Arnaud Labbe Frankrijk
13.Wilant Van Gils Nederland
14.Enrico Franzoi Italië
15.Vaclav Jezek Tsjechië
16.Martin Zlamalik Tsjechië
17.David Derepas Frankrijk
18.Maarten Nijland Nederland
19.Jonathan Page U.S.A.
20.Wesley Van Der Linden België
2003
1 Mario De Clercq Palmans België
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Sven Nys Rabobank België
4 Ben Berden Saey/De Schacht België
5 Bart Wellens SpaarSelect België
6 Tom Van Noppen Palmans België
7 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
8 Wim De Vos SpaarSelect Nederland
9 Maarten Nijland Diodata Nederland
10 Thomas Frischknecht Scott Zwitserland
11 Beat Wabel Romers Zwitserland
12 Kamil Ausbuher Duratec Tsjechië
13 Dominique Arnould Giant Frankrijk
14 Vaclav Jezek Author Tsjechië
15 John Gadret V.C.Roubaix Frankrijk
16 Arnaud Labbe Buroform Frankrijk
17 Erwin Vervecken SpaarSelect België
18 Christian Heule Gippingen Zwitserland
19 David Derepas La Française des Jeux Frankrijk
20 Arne Daelmans Topsport Vlaanderen België
2002
1.Mario De Clercq België
2.Bart Wellens België
3.Sven Nys België
4.Erwin Vervecken België
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Tom Vannoppen België
7.Gerben De Knegt Nederland
8.Jiri Pospisil Tsjechië
9.Vaclav Jezek Tsjechië
10.Wim De Vos Nederland
11.Maarten Nijland Nederland
12.Beat Wabel Zwitserland
13.Marc Gullikson U.S.A.
14.John Gadret Frankrijk
15.Jan Ramsauer Zwitserland
16.David Derepas Frankrijk
17.Kamil Ausbuher Tsjechië
18.Thomas Frischknecht Zwitserland
19.Tadeusz Korzeniewski Polen
20.Christian Heule Zwitserland
2001
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Sven Nys België
3.Erwin Vervecken België
4.Mario De Clercq België
5.Bart Wellens België
6.Peter Van Santvliet België
7.Jiri Pospisil Tsjechië
8.Gerben De Knegt Nederland
9.Tom Vannoppen België
10.Beat Wabel Zwitserland
11.Petr Dlask Tsjechië
12.Vaclav Jezek Tsjechië
13.Roland Schaetti Zwitserland
14.Kamil Ausbuher Tsjechië
15.Luca Bramati Italië
16.Wim De Vos Nederland
17.Gretinus Gommers Nederland
18.Tadeusz Korzeniewski Polen
19.David Derepas Frankrijk
20.Thomas Frischknecht Zwitserland
2000
1.Sven Nys België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Adrie Van Der Poel Nederland
4.Mario De Clercq België
5.Peter Van Santvliet België
6.Daniele Pontoni Italië
7.Ben Berden België
8.Wim De Vos Nederland
9.Erwin Vervecken België
10.Petr Dlask Tsjechië
11.Gerben De Knegt Nederland
12.Jiri Pospisil Tsjechië
13.Kamil Ausbuher Tsjechië
14.Massimo Sargenti Italië
15.Beat Wabel Zwitserland
16.Roland Schaetti Zwitserland
17.Tadeusz Korzeniewski Polen
18.Marc Janssens België
19.Vaclav Metlicka Slovakije
20.Dominique Arnould Frankrijk
1999
1.Mario De Clercq België
2.Marc Janssens België
3.Adrie Van Der Poel Nederland
4.Wim De Vos Nederland
5.Sven Nys België
6.Radomir Simunek Tsjechië
7.Richard Groenendaal Nederland
8.Erwin Vervecken België
9.Thomas Frischknecht Zwitserland
10.Daniele Pontoni Italië
11.Peter Van Santvliet België
12.Jiri Pospisil Tsjechië
13.Beat Wabel Zwitserland
14.Petr Dlask Tsjechië
15.Maarten Nijland Nederland
16.Roland Schaetti Zwitserland
17.Gerben De Knegt Nederland
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Vaclav Jezek Tsjechië
20.Beat Blum Zwitserland
1998
1 Raymond Lubberman Wheeler Nederland
2 Bram Schmitz Agu Sport Nederland
3 Maarten Nijland Giant Nederland
4 Marcel Gerritsen Dextro Nederland
5 Pascal Van Bussel Meulenreek Nederland
6 Wilant Van Gils Schijndel Nederland
7 Roel Van Houtum Profil Nederland
8 Jean-Pierre Leyten Profil Nederland
9 Edwin Raats Meulenreek Nederland
10 Sven Nys Rabobank België
11 Bart Brentjens Specialized Nederland
12 Vasco De Kinkelder Shimano Nederland
13 Wim Bunnik Meulenreek Nederland
14 Erik Dekker Rabobank Nederland
15 Richard Coehorst Piels Nederland
16 Bram Kessels Kessels Nederland
17 Johan Van De Ven Be One Nederland
18 Dennis Kools Smulders Nederland
19 Bart Wellens Rolupo België
20 Mario De Clercq Palmans België
1997
1.Erwin Vervecken België
2.Daniele Pontoni Italië
3.Wim De Vos Nederland
4.Adri Van der Poel Nederland
5.Christophe Morel Frankrijk
6.Thomas Frischknecht Zwitserland
7.Sven Nijs België
8.Radomir Simunek Tsjechië
9.Luca Bramati Italië
10.Miguel Martinez Frankrijk
11.Richard Groenendaal Nederland
12.Bart Wellens België
13.Christophe Mengin Frankrijk
14.Guillaume Benoîst Frankrijk
15.Dariusz Gzil Polen
16.Gretinus Gommers Nederland
17.Mario De Clercq België
18.Peter Van Santvliet België
19.Gerben De Knegt Nederland
20.Erik Boezewinkel Nederland
1996
1.Adri Van der Poel Nederland
2.Daniele Pontoni Italië
3.Emmanuel Magnien Frankrijk
4.Luca Bramati Italië
5.Dieter Runkel Zwitserland
6.Erwin Vervecken België
7.Richard Groenendaal Nederland
8.Radomir Simunek Tsjechië
9.Henrik Djernis Denemarken
10.Jérôme Chiotti Frankrijk
11.Dominique Arnould Frankrijk
12.Patrice Halgand Frankrijk
13.Beat Wabel Zwitserland
14.Wim De Vos Nederland
15.Patrick Blum Zwitserland
16.Zdenek Mlynar Tsjechië
17.Marc Janssens België
18.Miguel Martinez Frankrijk
19.Peter Van Santvliet België
20.Thomas Frischknecht Zwitserland
1995
1.Barrie Clarke Groot-Brittannië
2.Peter Van Den Abeele België
3.Marc-Timo Weichert Duitsland
4.Gary Foord Groot-Brittannië
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Dieter Runkel Zwitserland
7.Emmanuel Magnien Frankrijk
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Radomir Simunek Tsjechië
10.Beat Wabel Zwitserland
11.Daniele Pontoni Italië
12.Ralf Berner Duitsland
13.Erwin Vervecken België
14.Pavel Camrda Tsjechië
15.Peter Van Santvliet België
16.Andreas Busser Zwitserland
17.Dariusz Gil Polen
18.Marc Janssens België
19.Jan Östergaard Denemarken
20.Beat Blum Zwitserland
1994
1.Bart Brentjens Nederland
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Peter Van Den Abeele België
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Paul Herijgers België
7.Daniele Pontoni Italië
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Marc Janssens België
10.Radomir Simunek Tsjechië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Erwin Vervecken België
13.Wim De Vos Nederland
14.Dominique Arnould Frankrijk
15.Danny De Bie België
16.Ralf Berner Duitsland
17.Pavel Elsnic Tsjechië
18.David Pagnier Frankrijk
19.Cyrille Bonnand Frankrijk
20.Karel Camrda Tsjechië
1993
1 Paul Herijgers Saxon België
2 Marc Janssens EspaceCard België
3 Beat Wabel Mongoose Zwitserland
4 Danny De Bie Bankunie België
5 Richard Groenendaal Willemsen Nederland
6 Luca Bramati Rossin Italië
7 Daniele Pontoni BresciaLat Italië
8 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
9 Paul De Brauwer Kärcher België
10 Peter Van Den Abeele Guerciotti België
11 Pavel Elsnic Diamond Back Tsjechië
12 David Pagnier CSM Persan Frankrijk
13 Wim De Vos Schwalbe Nederland
14 Frank Van Bakel V.K.S. Nederland
15 Radovan Fort SelleItalia Tsjechië
16 Karl Kalin Naessens Zwitserland
17 Edward Kuyper Tioga Nederland
18 Huub Kools Moonen Nederland
19 Staf Van Bouwel V.D.V. België
20 Jerome Chiotti CSM Persan Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s