2016
1.Etixx-Quick Step (Bob Jungels, Niki Terpstra, Tony Martin, Marcel Kittel)
2.BMC Racing (Daniel Oss, Rohan Dennis, Taylor Phinney, Stefan Kueng)
3.Sky-21st Century Fox (Vasili Kiryienka, Geraint Thomas, Michal Kwiatkowski, Ben Swift)
4.Orica-Bike Exchange (Michael Mattthews, Svein Tuft, Luke Durbridge, Daryl Impey)
5.Lotto.nl-Jumbo (Wilco Kelderman, Primoz Roglic, Timo Roosen, Tom Leezer)
6.Giant-Alpecin (John Degenkolb, Tom Dumoulin, Georg Preidler, Chad Haga)
7.Movistar (Andrey Amador, Alex Dowsett, Jasha Sutterlin, Jonathan Castroviejo)
8.Astana (Andry Grivko, Tanel Kangert, Alexey Lutsenko, Jakob Fuglsang)
9.Katusha (Viatcheslav Kuznetsov, Alexander Kristoff, Michael Morkov, Nils Politt)
10.Ag2r-La Mondiale (Patrick Gretsch, Christophe Riblon, Ben Gastauer, HugoHoule)
11.Verandas Willems (Aidis Kruopis, Elias Van Brussegem, Sander Cordeel, Jan Ghyselinck)
12.CCC-Sprandi (Maciej Paterski, Victor De La Parte, Felix Grosschartner, Nikolay Mihaylov)
13.Cycling Academy (Guillaume Boivin, Mihkel Raim, Daniel Turek, Dan Craven)
14.Kolss-BDC (Vitaly Buts, Mykhaylo Kononenko, Sergiy Lagkuti, Andriy Vasylyuk)
15.SkyDive Dubay-Al Ahli (Andrea Palini, Francisco Mancebo, Soufiane Haddi, Adil Jelloul)
16.Vino 4 Ever-SKO (Zhandos Bizhigitov, Evgeny Gidich, Alexander Shushemoin, Oleg Zemlyakov)
17.Stradalli-Bike Aid (Meron Teshome, Joshka Beck, Daniel Bichlmann, Patrick Lechner)
18.Lotto-Soudal (Lars Ytting Bak, Tiesj Benoot, Tony Gallopin, Greg Henderson)
19.FDJ-Lapierre (Mathieu Ladagnous, Jeremy Roy, Arnaud Demare, Alexandre Geniez)
20.Trek Factory Racing (Markel Irizar, Stijn Devolder, Yaroslav Popovych, Riccardo Zoidl)

2015
1.Etixx-Quick Step (Tom Boonen, Niki Terpstra, Tony Martin, Michal Kwiatkowski)
2.Movistar (Andrey Amador, Alex Dowsett, Adriano Malori, Jonathan Castroviejo)
3.BMC Racing (Daniel Oss, Rohan Dennis, Silvan Dillier, Stefan Kueng)
4.Giant-Alpecin (Nikias Arndt, Tom Dumoulin, Tobias Ludvigsson, Chad Haga)
5.Orica-GreenEdge (Jens Mouris, Svein Tuft, Luke Durbridge, Sam Bewley)
6.Lotto-Soudal (Lars Ytting Bak, Tiesj Benoot, Tony Gallopin, Greg Henderson)
7.Lotto.nl-Jumbo (Wilco Kelderman, Maarten Tjalingii, Robert Gesink, Tom Leezer)
8.Astana (Andry Grivko, Tanel Kangert, Alexey Lutsenko, Lars Boom)
9.Sky-21st Century (Vasili Kiryienka, Danny Pate, Luke Rowe, Ian Stannard)
10.FDJ-Lapierre (Mathieu Ladagnous, Jeremy Roy, Arnaud Demare, Alexandre Geniez)
11.Trek Factory Racing (Markel Irizar, Jesse Sergent, Stijn Devolder, Riccardo Zoidl)
12.Cannondale-Garmin (Kristjan Koren, Ramunas Navardauskas, Alan Marangoni, Moreno Moser)
13.Lampre-Merida (Mattia Cattaneo, Nelson Oliveira, Rui Faria da Costa, Jan Polanc)
14.IAM Cycling (Matthias Brandle, Stef Clement, Jerome Coppel, Reto Hollenstein)
15.Ag2r-La Mondiale (Patrick Gretsch, Christophe Riblon, Damien Gaudin, Hugo Houle)
16.Katusha (Viatcheslav Kuznetsov, Sergey Chernetskiy, Sergey Lagutin, Ilnur Zakarin)
17.Topsport Vlaanderen-Baloise (Pieter Jacobs, Jelle Wallays, Victor Campenaerts, Oliver Naesen)
18.Optum-Kelly Benefit Strategies (Ryan Anderson, Guillaume Boivin, Scott Zwizanski, Tom Zirbel)
19.United Healthcare (Adrian Hegyvary, John Murphy, Kiel Reijnen, Bradley White)
20.Jelly Belly-Maxxis (Alexandr Braico, Gavin Mannion, Lachlan Morton, Fred Rodriguez)
2014
1.BMC Racing (Tejay Van Garderen, Peter Velits, Daniel Oss, Rohan Dennis)
2.Omega Pharma-Quick Step (Tom Boonen, Niki Terpstra, Tony Martin, Michal Kwiatkowski)
3.Sky-21st Century Fox (Dario Cataldo, Vasili Kiryienka, Bradley Wiggins, Geraint Thomas)
4.Orica-GreenEdge (Jens Mouris, Brett Lancaster, Svein Tuft, Luke Durbridge)
5.Tinkoff-Saxo (Michael Rogers, Nicolas Roche, Michael V.Andersen, Daniele Bennati)
6.Trek Factory Racing (Fabian Cancellara, Markel Irizar, Yaroslav Popovych, Jesse Sergent)
7.Movistar (Andrey Amador, Imanol Erviti, Alex Dowsett, Adriano Malori)
8.Cannondale (Peter Sagan, Kristjan Koren, Maciej Bodnar, Michel Koch)
9.Giant-Shimano (Nikias Arndt, Marcel Kittel, Tom Dumoulin, Tobias Ludvigsson)
10.Garmin-Sharp (Andrew Talansky, Tyler Farrar, Jack Bauer, Ramunas Navardauskas)
11.Astana (Daniil Fominykh, Andry Grivko, Tanel Kangert, Alexey Lutsenko)
12.FDJ.fr (Mathieu Ladagnous, Jeremy Roy, William Bonnet, David Boucher)
13.Katusha (Maxim Belkov, Pavel Brutt, Vladimir Gusev, Viatcheslav Kuznetsov)
14.Belkin (Wilco Kelderman, Robert Wagner, Stef Clement, Maarten Tjalingii)
15.Lampre-Merida (Mattia Cattaneo, Rafael Valls, Roberto Ferrari, Nelson Oliveira)
16.Topsport Vlaanderen-Baloise (Pieter Jacobs, Yves Lampaert, Gijs Van Hoecke, Jelle Wallays)
17.Rusvelo (Sergey Lagutin, Artem Ovechkin, Ilnur Zakarin, Ivan Balykin)
18.CCC Polsat (Jaroslaw Marycz, Mateusz Taciak, Marek Rutckiewicz, Nikolay Mihaylov)
19.Lotto-Belisol (Maxime Monfort, Lars Ytting Bak, Adam Hansen, Pim Ligthart)
20.Ag2r-La Mondiale (Maxime Bouet, Patrick Gretsch, Sebastien Turgot, Matteo Montaguti)
2013
1.Omega Pharma-Quick Step (Sylvain Chavanel, Niki Terpstra, Tony Martin, Michal Kwiatkowski)
2.Sky-Rapha (Chris Froome, Edvald Boasson Hagen, Richie Porte, Geraint Thomas)
3.Orica-GreenEdge (Daryl Impey, Brett Lancaster, Svein Tuft, Luke Durbridge)
4.Astana (Jakob Fuglsang, Andry Grivko, Tanel Kangert, Janez Brajkovic)
5.Cannondale (Peter Sagan, Kristjan Koren, Maciej Bodnar, Michel Koch)
6.BMC Racing (Tejay Van Garderen, Taylor Phinney, Daniel Oss, Michael Schaer)
7.Radioshack-Leopard (Fabian Cancellara, Bob Jungels, Yaroslav Popovych, Jesse Sergent)
8.Movistar (Andrey Amador, Jonathan Castroviejo, Rui Faria Da Costa, Ruben Plaza)
9.Saxo Bank-Tinkoff (Nicki Sorensen, Nicolas Roche, Michael Morkov, Matteo Tosatto)
10.Garmin-Sharp (Andrew Talansky, Tyler Farrar, Rohan Dennis, David Millar)
11.Lotto-Belisol (Jurgen Roelandts, Lars Ytting Bak, Bart De Clercq, Andre Greipel)
12.Belkin (Wilco Kelderman, Robert Wagner, Stef Clement, Tom Leezer)
13.Argos-Shimano (Ramon Sinkeldam, Patrick Gretsch, Tom Dumoulin, William Clarke)
14.Katusha (Maxim Belkov, Pavel Brutt, Alexander Porsev, Mikhail Ignatiev)
15.Vacansoleil-DCM (Thomas De Gendt, Juan Antonio Flecha, Sergey Lagutin, Mirko Selvaggi)
16.FDJ.fr (Mathieu Ladagnous, Jeremy Roy, Yoann Offredo, Alexander Geniez)
17.Euskaltel-Euskadi (Gorka Verdugo, Jon Izaguirre, Romain Sicard, Mikel Astarloza)
18.Lampre-Merida (Davide Cimolai, Adriano Malori, Roberto Ferrari, Maximiliano Richeze)
19.Topsport Vlaanderen (Pieter Jacobs, Laurens De Vreese, Gijs Van Hoecke, Jelle Wallays)
20.CCC Polsat (Davide Rebellin, Mateusz Taciak, Marek Rutckiewicz, Nikolay Mihaylov)
2012
1.Omega Pharma-Quick Step (Tom Boonen, Sylvain Chavanel, Niki Terpstra, Tony Martin)
2.BMC Racing (Philippe Gilbert, Alessandro Ballan, Tejay Van Garderen, Taylor Phinney)
3.Liquigas-Cannondale (Peter Sagan, Vincenzo Nibali, Maciej Bodnar, Maciej Paterski)
4.Rabobank (Robert Gesink, Luis Leon Sanchez, Lars Boom, Wilco Kelderman)
5.Radioshack-Nissan (Tony Gallopin, Haimar Zubeldia, Andreas Kloden, Jens Voigt)
6.Sky-IG Markets (Sergio Henao, Edvald Boasson Hagen, Juan Antonio Flecha, Ian Stannard)
7.Vacansoleil-DCM (Marco Marcato, Thomas De Gendt, Gustav Erik Larsson, Tomasz Marczynski)
8.Movistar (Andrey Amador, Vasili Kiryienka, Jonathan Castroviejo, Jose Ivan Gutierrez)
9.Saxo Bank-Tinkoff (Nicki Sorensen, David Tanner, Michael Morkov, Matteo Tosatto)
10.Ag2r (Nicolas Roche, Maxime Bouet, Christophe Riblon, Jean Christophe Peraud)
11.Euskaltel-Euskadi (Gorka Izaguirre, Gorka Verdugo, Jon Izaguirre, Romain Sicard)
12.Garmin-Sharp (Andrew Talansky, Jack Bauer, Johan Van Summeren, Ramunas Navardauskas)
13.FDJ-Big Mat (Sandy Casar, Mathieu Ladagnous, Jeremy Roy, Anthony Roux)
14.Astana (Andry Grivko, Dimitryi Muravyev, Assan Bazayev, Alexander Dyachenko)
15.Katusha (Denis Menchov, Eduard Vorganov, Vladimir Gusev, Maxim Belkov)
16.Lotto-Belisol (Jurgen Roelandts, Lars Ytting Bak, Bart De Clercq, Jens Debusschere)
17.Orica-GreenEdge (Cameron Meyer, Sebastiaan Langeveld, Svein Tuft, Luke Durbridge)
18.Argos-Shimano (Bert De Backer, Ramon Sinkeldam, Patrick Gretsch, Roger Kluge)
19.Topsport Vlaanderen (Pieter Jacobs, Sander Armee, Laurens De Vreese, Stijn Neirynck)
20.Cofidis (Rein Taaramae, Julien Fouchard, Egoitz Garcia, Romain Zingle)
2011
1.Garmin-Cervelo (Ryder Hesjedal, Thor Hushovd, David Millar, Christian Vandevelde)
2.Leopard-Trek (Fabian Cancellara, Jakob Fuglsang, Linus Gerdemann, Maxime Monfort)
3.Team Sky (E.Boasson Hagen, J.Antonio Flecha, Christian Knees, Geraint Thomas)
4.HTC-High Road (Lars Ytting Bak, Tony Martin, Tejay Van Garderen, Peter Velits)
5.BMC Racing (Brent Bookwalter, Cadel Evans, Georg Hincapie, Manuel Quinziato)
6.Saxo Bank-Sungard (Alberto Contador, Richie Porte, Chris Anker Sörensen, Brian Vandborg)
7.Rabobank (Carlos Barredo, Bauke Mollema, Grischa Niermann, Luis L.Sanchez)
8.Omega Pharma-Lotto (Philippe Gilbert, Andre Greipel, Sebastian Lang, Marcel Sieberg)
9.Astana (Dimitri Fofonov, Maxim Iglinskiy, Roman Kreuziger, Tomas Vaitkus)
10.Radioshack (Markel Irizar, Levy Leipheimer, Dimitryi Muravyev, Sergio Paulinho)
11.Europcar (Cyril Gautier, Vincent Jerome, Sebastien Turgot, Thomas Voeckler)
12.Quick Step (Sylvain Chavanel, Dries Devenyns, Jerome Pineau, Niki Terpstra)
13.Ag2r-La Mondiale (Maxime Bouet, Sebastien Minard, Jean Christophe Peraud, Nicolas Roche)
14.Francaise des Jeux (Sandy Casar, Mickael Delage, Arnold Jeanneson, Anthony Roux)
15.Liquigas-Cannondale (Maciej Bodnar, Kristjan Koren, Paolo Longo Borghini, Daniel Oss)
16.Lampre-ISD (Matteo Bono, Danilo Hondo, Denys Kostyuk, Adriano Malori)
17.Katusha (Valdimir Gusev, Mikhail Ignatiev, Vladimir Karpets, Egor Silin)
18.Vacansoleil-DCM (Thomas De Gendt, Marco Marcato, Rob Ruigh, Lieuwe Westra)
19.Movistar (Rui A. Costa Faria, Imanol Erviti, Jose Ivan Gutierrez, Francisco Ventoso)
20.Euskaltel-Euskadi (Gorka Izaguirre, Egoi Martinez, Pablo Urtasun, Gorka Verdugo)
2010
1.Team Sky (Matthew Hayman, Greg Henderson, Chris Sutton, Bradley Wiggins)
2.HTC-Columbia (Michael Albasini, Craig Lewis, Marco Pinotti, Frantisek Rabon)
3.Katusha (Mikhail Ignatiev, Vladimir Karpets, Sergei Klimov, Evgueni Petrov)
4.Astana (Andry Grivko, Roman Kireyev, Gorazd Stangelj, Alexander Vinokourov)
5.Liquigas-Doimo (Valerio Agnoli, Maciej Bodnar, Vincenzo Nibali, Alessandro Vanotti)
6.Cervelo (Inigo Cuesta, Volodmir Gustov, Edward King,Ignas Konovalovas)
7.Garmin-Transitions (Antonio Murillo Fischer, Daniel Martin, Cameron Meyer, Svein Tuft)
8.Omega Pharma-Lotto (Michiel Elijzen, Olivier Kaisen, Sebastian Lang, Matthew Lloyd)
9.Milram (Marcus Fothen, Linus Gerdemann, Luke Roberts, Matthias Russ)
10.Rabobank (Rick Flens, Tom Stamsnijder, Jos Van Emden, Pieter Weening)
11.BMC Racing (Cadel Evans, Michael Schaer, Florian Stalder, Danilo Wyss)
12.Lampre-Farnese Vini (Matteo Bono, Marco Marzano, Daniele Righi, Alessandro Spezialetti)
13.Saxo Bank (Laurent Didier, Gustav Erik Larsson, Anders Lund, Michael Morkov)
14.Colnago-CSF Inox (Alessandro Bisolti, Marco Frapporti, Alan Marangoni, Simone Stortoni)
15.Quick Step (Addy Engels, Mauro Facci, Matteo Tosatto, Marco Velo)
16.Bouygues Telecom (Yukiya Arashiro, Damien Gaudin, Guillaume LeFloch, Yuri Trofimov)
17.Caisse D`Epargne (Andrey Amador, Pablo Lastras, Alberto Losada, Xavier Zandio)
18.Androni (Rubens Bertogliati, Alessandro Bertolini, Michele Scarpoin, Cameron Wurf)
19.Cofidis (Julien Fouchard, Kalle Kriit, Damien Monier, Nico Sijmens)
20.Acqua&Sapone (Dario Andriotto, Massimo Codol, Allesandro Donati, Francesco Failli)
2009
1.Astana (Lance Armstrong, Alberto Contador, Andreas Klöden, Levi Leipheimer)
2.Columbia-HTC (Michael Albasini, Bert Grabsch, Tony Martin, Michael Rogers)
3.Liquigas-Doimo (Roman Kreuziger, Vincenzo Nibali, Manuel Quinziato, Gorazd Stangelj)
4.Saxo Bank (Kurt-Asle Arvesen, Fabian Cancellara, Gustav Larsson, Jens Voigt)
5.Garmin-Slipstream (David Millar, Christian Vandevelde, Bradley Wiggins, David Zabriskie)
6.Cervelo (Volodymyr Gustov, Andreas Klier, Ignatas Konovalovas, Brett Lancaster)
7.Katusha (Laszlo Bodrogi, Mikhail Ignatiev, Vladimir Karpets, Alexei Markov)
8.Quick Step (Tom Boonen, Sylvain Chavanel, Dominique Cornu, Sébastien Rosseler)
9.Rabobank (Lars Boom, Stef Clement, Juan Antonio Flecha, Koos Moerenhout)
10.Ag2r-La Mondiale (Martin Elmiger, Rinaldo Nocentini, Christophe Riblon, Tadej Valjavec)
11.Milram (Markus Fothen, Servais Knaven, Christian Knees, Dominik Roels)
12.Silence-Lotto (Cadel Evans, Philippe Gilbert, Sebastian Lang, Jurgen Van den Broeck)
13.Francaise des Jeux (Sandy Casar, Anthony Geslin, Christophe Le Mevel, Wesley Sulzberger)
14.Caisse D`Epargne (José Garcia Acosta, José Gutierrez, Vasili Kiryenka, Alejandro Valverde)
15.Cofidis (Florent Brard, Bingen Fernandez, Sébastien Minard, Amaël Moinard)
16.Euskaltel-Euskadi (Igor Anton, Inigo Landaluze, Egoi Martinez, Samuel Sanchez)
17.Bouygues Telecom (Pierrick Fedrigo, Damien Gaudin, Laurent Lefèvre, Thomas Voeckler)
18.Lampre-NGC (Alessandro Ballan, Marzio Bruseghin, Pietro Caucchioli, Simon Spilak)
19.Agritubel (Kevin Ista, Geoffroy Lequatre, Christophe Moreau, Nicolas Vogondy)
20.Skil-Shimano (Roy Curvers, Koen De Kort, Floris Goesinnen, Piet Rooijakkers)
2008
1.Team CSC (Kurt-Asle Arvesen, Fabian Cancellara, Karsten Kroon, Gustav Larsson)
2.Slipstream-Chipotle (Tom Danielson, David Millar, Christian Vandevelde, David Zabriskie)
3.Liquigas (Michele Albasini, Roman Kreuziger, Vincenzo Nibali, Manuel Quinziato)
4.Barloworld (Patrick Calcagni, Steven Cummings, Chris Froome, Paolo Longo Borghini)
5.High Road (Bert Grabsch, Thomas Lövkvist, Michael Rogers, Bradley Wiggins)
6.Astana (Janez Brajkovic, Alberto Contador, Andreas Klöden, Levi Leipheimer)
7.Tinkoff (Mikhail Ignatiev, Vasili Kiryenka, Evgeni Petrov, Ivan Rovny)
8.Quickstep (Carlos Barredo, Matteo Carrara, Stijn Devolder, Sébastien Rosseler)
9.Lampre-NGC (Fabio Baldato, Alessandro Ballan, Marzio Bruseghin, Gorazd Stangelj)
10.Team Milram (Christian Knees, Brett Lancaster, Alberto Ongarato, Marco Velo)
11.PVC Diquigiovanni (Alessandro & Denis Bertolini, Daniele Nardello, Gilberto Simoni)
12.Gerolsteiner (Marcus Fothen, Sebastian Lang, Stefan Schumacher, Oliver Zaugg)
13.Caisse D`Epargne (José Garcia Acosta, José Gutierrez, Vladimir Karpets, Alejandro Valverde)
14.Saunier Duval (Raivis Belohvosciks, Rubens Bertogliati, Juan José Cobo, Jesus Del Nero)
15.LPR Brakes (Gabriele Bosisio, Danilo Di Luca, Paolo Savoldelli, Alessandro Spezialetti)
16.Ag2r-La Mondiale (Martin Elmiger, Rinaldo Nocentini, Christophe Riblon, Tadej Valjavec)
17.Cofidis (Sylvain Chavanel, Kevin De Weert, Bingen Fernandez, Rik Verbrugghe)
18.Rabobank (Juan Antonio Flecha, Denis Menchov, Koos Moerenhout, Joost Posthuma)
19.Euskaltel-Euskadi (Igor Anton, Inigo Landaluze, Egoi Martinez, Samuel Sanchez)
20.Silence-Lotto (Dominique Cornu, Leif Hoste, Bert Roesems, Jurgen Van Den Broeck)
2007
1.TEAM CSC (M.Blaudzun, N.Sorensen, C.Vandevelde, D.Zabriskie)
2.DISCOVERY CHANNEL (A.Contador, S.Cummings, G.Hincapie, E.Martinez)
3.QUICKSTEP-INNERGETIC (K.Hulsmans, S.Rosseler, K.Van Impe, C.Vasseur)
4.CAISSE D`EPARGNE (F.Brard, J.I.Gutierrez, N.Portal, A.Valverde)
5.LIQUIGAS (R.Kreuziger, V.Nibali, M.Quinziato, F.Willems)
6.CREDIT AGRICOLE (L.Bodrogi, T.Hushovd, C.Kern, N.Roche)
7.ASTANA (K.De Kort, B.Joachim, G.Mikhailov, A.Mizourov)
8.PREDICTOR-LOTTO (D.Cornu, O.Kaisen, B.Roesems, J.Vansummeren)
9.AG2R-PREVOYANCE (J.L.Arrieta, C.Dessel, S.Goubert, C.Moreau)
10.TINKOFF CREDIT SYSTEM (M.Ignatiev, V.Kiryienka, I.Rovny, A.Serov)
11.RABOBANK (M.Hayman, P.Horillo, G.Niermann, K.Reus)
12.SAUNIER DUVAL-PRODIR (R.Belohvosicks, A.Gomez, D.Millar, R.Wielinga)
13.WIESENHOF-FELT (B.Giling, T.Schmidt, P.Velits, M.Velits)
14.FRANCAISE DES JEUX (M.Delage, P.Gilbert, S.Joly, B.Vaugrenard)
15.LAMPRE-FONDITAL (F.Baldato, P.Bossoni, M.Possoni, T.Valjavec)
16.SKIL-SHIMANO (M.Den Bakker, F.Goesinnen, P.Rooijakkers, A.Vierhouten)
17.EUSKALTEL-EUSKADI (K.Fernandez, M.Irizar, S.Sanchez, J.Zubeldia)
18.COFIDIS (S.Chavanel, M.Elijzen, R.Verbrugghe, B.Wiggins)
19.BOUYGUES TELECOM (S.Clement, A.Flickinger, A.Geslin, J.Pineau)
20.T-MOBILE (B.Grabsch, S.Knaven, M.Pinotti, S.Schreck)
2006
1.DISCOVERY CHANNEL (S.Devolder, V.Ekimov, V.Gussev, G.Hincapie)
2.RABOBANK (E.Dekker, T.Dekker, G.Niermann, J.Posthuma)
3.PHONAK HEARING SYSTEMS (B.Grabsch, F.Guidi, R.Hesjedal, K.Moerenhout)
4.GEROLSTEINER (T.Fothen, S.Lang, S.Schumacher, M.Rich)
5.TEAM CSC (S.O`Grady, B.Vandborg, J.Voigt, D.Zabriskie)
6.AG2R-PREVOYANCE (J.L.Arrieta, M.Astarloza, C.Dessel, C.Moreau)
7.DAVITAMON-LOTTO (O.Kaisen, J.Kuyckx, N.Mattan, J.Vansummeren)
8.CAISSE D`EPARGNE-ILLES BALEARS (F.Brard, J.I.Gutierrez, N.Portal, M.Pradera)
9.CREDIT AGRICOLE (C.Edaleine, D.Fofonov, T.Hushovd, M.Renshaw)
10.BOUYGUES TELECOM (S.Chavanel, A.Flickinger, J.Pineau, D.Rous)
11.FRANCAISE DES JEUX (P.Gilbert, S.Joly, B.Vaugrenard, F.Finot)
12.UNIBET.COM (D.Boucher, B.Cooke, M.Pronk, M.Serpellini)
13.QUICKSTEP-INNERGETIC (W.Cretskens, S.Knaven, S.Rosseler, J.Van De Walle)
14.COFIDIS (S.Auge, S.Chavanel, N.Roche, B.Wiggins)
15.LAMPRE-FONDITAL (M.Bruseghin, M.Carrara, M.Marzano, D.Napolitano)
16.SKIL-SHIMANO (F.Goesinnen, P.Rooijakkers, M.Tjalingii, A.Vierhouten)
17.TEAM WURTH (D.Baranowski, C.Barredo, K.De Kort, I.Nozal)
18.SAUNIER DUVAL-PRODIR (J.Cobo Acebo, A.Gomez, P.Mazur, M.Pinotti)
19.LIQUIGAS-BIANCHI (D.Andriotto, M.Backstedt, V.Nibali, M.Quinziato)
20.TEAM MILRAM (M.Den Bakker, M.Gobbi, M.Jurco, F.Sabatini)
2005
1.TEAM CSC (K.A.Arvesen, I.Basso, C.Sastre, D.Zabriskie)
2.PHONAK HEARING SYSTEMS (B.Grabsch, R.Hunter, F.Landis, O.Pereiro)
3.RABOBANK (E.Dekker, T.Dekker, G.Lowik, J.Posthuma)
4.DISCOVERY CHANNEL (S.Devolder, G.Hincapie, B.Joachim, P.Padrnos)
5.DAVITAMON-LOTTO (B.Leukemans, K.Moerenhout, B.Roesems, J.Vansummeren)
6.CREDIT AGRICOLE (T.Hushovd, A.Kashechkin, C.Moreau, B.Wiggins)
7.COFIDIS (S.Chavanel, C.Edaleine, S.O`Grady, M.White)
8.GEROLSTEINER (M.Fothen, S.Lang, U.Peschel, M.Rich)
9.DOMINA VACANZE-DE NARDI (S.Ghisalberti, A.Grivko, M.Iglinskiy, M.Jurco)
10.QUICKSTEP-INNERGETIC (N.Nuyens, F.Pozzato, B.Tankink, R.Verbrugghe)
11.LIQUIGAS-BIANCHI (M.Backstedt, M.Gerosa, M.Ljunqvist, D.Miorin)
12.Mr.BOOKMAKER-SPORTS TECH (D.Boucher, B.Day, G.Omloop, M.Pronk)
13.LIBERTY SEGUROS (R.Andrle, J.Hruska, S.Paulinho, L.Sanchez)
14.LAMPRE-CAFFITA (G.Bortolami, P.Fornaciari, E.Petrov, A.Spezialetti)
15.ILLES BALEARS-CAISSE D`EPARGNE (D.Becke, S.Escobar, J.I.Gutierrez, T.Tauler)
16.FASSA BORTOLO (M.Facci, J.A.Flecha, M.Giunti, R.Petito)
17.BOUYGUES TELECOM (P.Drancourt, A.Geslin, R.Martias, A.Naulleau)
18.SHIMANO-MEMORY CARD (R.Kemna, S.Schumacher, L.Ten Dam, A.Van Katwijk)
19.SAUNIER DUVAL-PRODIR (D.Canada, J.Cobo Acebo, M.Pinotti, M.Quinziato)
20.ACTION-ATI (L.Bodnar, T.Brozyna, P.Chmielewski, P.Wadecki)
2004
1.US Postal-Berry Floor (L.Armstrong, V.Ekimov, G.Hincapie, F.Landis)
2.T-Mobile (J.Ullrich, R.Aldag, S.Botero, A.Kloden)
3.Team CSC (I.Basso, K.A.Arvesen, N.Sorensen, J.Voigt)
4.Phonak (T.Hamilton, M.Elmiger, S.Gonzalez, B.Grabsch)
5.Quick Step-Davitamon (P.Bettini, T.Boonen, S.Knaven, M.Rogers)
6.Rabobank (L.Leipheimer, M.Boogerd, E.Dekker, K.Kroon)
7.Saeco (G.Simoni, D.Loosli, J.Ludewig, E.Petrov)
8.Ag2r-Prevoyance (L.Brochard, M.Astarloza, S.Goubert, N.Portal)
9.Alessio-Bianchi (F.Baldato, A.Bertolini, P.Caucchioli, M.Hvastija)
10.Fassa Bortolo (M.Bruseghin, F.Cancellara, J.A.Flecha, A.Gonzalez)
11.Lotto-Domo (C.Brandt, A.Merckx, K.Moerenhout, R.Verbrugghe)
12.Gerolsteiner (G.Totschnig, S.Lang, S.Montgomery, U.Peschel)
13.Fdjeux.Com (B.McGee, S.Casar, B.Eisel, J.C.Robin)
14.Illes Balears-Santander (D.Becke, J.Garcia Acosta, I.Gutierrez, D.Menchov)
15.Euskatel-Euskadi (D.Etxebarria, U.Etxebarria, I.Landaluze, E.Martinez)
16.Liberty Seguros (I.Gonzalez De Galdeano, J.Hruska, I.Nozal, C.Vandevelde)
17.Credit Agricole (C.Moreau, P.Fedrigo, P.Halgand, S.Joly)
18.Brioches La Boulangere (S.Chavanel, L.Lefevre, J.Pineau, F.Renier)
19.Cofidis (S.O`Grady, C.Edaleine, D.Fofonov, D.Moncoutie)
20.Domina Vacanze (M.Giunti, M.Scarponi, F.Simeoni, P.Valoti)
2003
1.ONCE-Eroski (René Andrle, Igor Gonzalez de Galdeano, Jan Hruska, Jörg Jaksche)
2.Telekom (Santiago Botero, Cadel Evans, Andreas Klöden, Alexander Vinokourov)
3.QuickStep-Davitamon (Laszlo Bodrogi, Andrei Kasheshkin, Luca Paolini, Michael Rogers)
4.Sidermec (Gianluca Bortolami, Patrick Calcagni, Stefano Garzelli, Eddy Mazzoleni)
5.Ag2r-Prevoyance (Christophe Agnolutto, Laurent Brochard, Inigo Chaurreau, Nicolas Portal)
6.US Postal-BerryFloor (Lance Armstrong, Slava Ekimov, George Hincapie, David Zabriskie)
7.Gerolsteiner (Sebastian Lang, Uwe Peschel, Michael Rich, Torsten Schmidt)
8.Team CSC (Tyler Hamilton, Jimmi Madsen, Michael Sandstöd, Nicky Sörensen)
9.Fassa Bortolo (Marzio Bruseghin, Fabian Cancellara, Gustav Larsson, Marco Velo)
10.Alessio (Fabio Baldato, Alessandro Bertolini, Davide Casarotto, Pietro Caucchioli)
11.Cofidis (Inigo Cuesta, Rob Hayles, Nico Mattan, David Millar)
12.Brioches La Boulangere (Sylvain Chavanel, Anthony Geslin, Jérôme Pineau, Franck Renier)
13.Saeco-Longoni (Leonardo Bertagnolli, Danilo Di Luca, David Loosli, Jorg Ludewig)
14.Rabobank (Erik Dekker, Matthew Hayman, Karsten Kroon, Levi Leipheimer)
15.Euskatel-Euskadi (David & Unai Etxebarria, Inigo Landaluze, Egoi Martinez)
16.Fdjeux.com (Bernhard Eisel, Philippe Gilbert, Brad McGee, Bradley Wiggins)
17.Credit Agricole (Christophe Le Mevel, Christophe Moreau, Stuart O’Grady, Jens Voigt)
18.iBanesto.com (Juan Antonio Flecha, José Garcia Acosta, José Ivan Gutierrez, Denis Menchov)
19.Lotto-Domo (Christophe Brandt, Leif Hoste, Axel Merckx, Koos Moerenhout)
20.Jean Delatour (Frédérique Finot, Patrice Halgand, Sébastien Joly, Laurent Lefèvre)
2002
1.COFIDIS (Inigo Cuesta, Rob Hayles, Nico Mattan, David Millar)
2.FDJEUX.COM (Sandy Casar, Brad McGee, Nicolas Vogondy, Brad Wiggins)
3.CREDIT AGRICOLE (Christophe Moreau, Stuart O’Grady, Jonathan Vaughters, Jens Voigt)
4.JEAN DELATOUR (Laurent Brochard, Cyril Dessel, Frédérique Finot, Laurent Lefèvre)
5.AG2R (Christophe Agnolutto, Inigo Chaurreau, Arturas Kasputis, Nicolas Portal)
6.ONCE-EROSKI (Igor Gonzalez de Galdeano, Jan Hruska, Abraham Olano, Marcos Serrano)
7.IBANESTO.COM (Marzio Bruseghin, Juan Antonio Flecha, José Garcia Acosta, Denis Menchov)
8.EUSKATEL-EUSKADI (David & Unai Etxebarria, Inigo Landaluze, Egoi Martinez)
9.KELME-COSTA BLANCA (Santiago Botero, Toni Tauler, Alejandro Valverde, Angel Vicioso)
10.BONJOUR (Sylvain Chavanel, Anthony Geslin, Sébastien Joly, Franck Renier)
11.RABOBANK (Erik Dekker, Matthew Hayman, Karsten Kroon, Levi Leipheimer)
12.MAPEI-QUICKSTEP (Laszlo Bodrogi, Cadel Evans, Pedro Horillo, Luca Paolini)
13.CSC-TISCALI (Tyler Hamilton, Laurent Jalabert, Michael Sandstöd, Nicky Sörensen)
14.US-POSTAL (Lance Armstrong, Slava Ekimov, George Hincapie, David Zabriskie)
15.TELEKOM (Bert Grabsch, Andreas Klöden, Jan Ullrich, Alexander Vinokourov)
16.LAMPRE (Raivis Belohvoscics, Rubens Bertogliati, Raimundas Rumsas, Pavel Tonkov)
17.FASSA BORTOLO (Sergei Gontsjar, Volodymyr Gustov, Gorazd Stangelj, Tadej Valjavec)
18.DOMO-FARM FRITES (Leif Hoste, Servais Knaven, Axel Merckx, Koos Moerenhout)
19.TACCONI SPORT (Gianluca Bortolami, Patrick Calcagni, Dario Frigo, Sylwester Szmyd)
20.ALESSIO (Alessandro Bertolini, Davide Casarotto, Pietro Caucchioli, Mauro Zanetti)
2001
1.Credit Agricole (Bobby Julich, Stuart O’Grady, Jonathan Vaughters, Jens Voigt)
2.Rabobank (Matthew Hayman, Karsten Kroon, Grischa Niermann, Aart Vierhouten)
3.Telekom (Andreas Klier, Kevin Livingstone, Jan Ullrich, Alexander Vinokourov)
4.Cofidis (Massimiliano Lelli, Nico Mattan, David Millar, David Moncoutié)
5.Mapei-Quickstep (Daniele Nardello, Rinaldo Nocentini, Andrea Noé, Andrea Tafi)
6.US Postal (Lance Armstrong, Slava Ekimov, Tyler Hamilton, David Zabriskie)
7.Domo-Farm Frites (Servais Knaven, Axel Merckx, Koos Moerenhout, Johan Museeuw)
8.CSC-Tiscali (Tristan Hoffman, Laurent Jalabert, Michael Sandstöd, Nicky Sörensen)
9.Fassa Bortolo (Dario Frigo, Sergei Ivanov, Kim Kirchen, Raimundas Rumsas)
10.Once-Eroski (Alvaro & Igor Gonzalez de Galdeano, José Iban Gutierrez, Abraham Olano)
11.Festina (Florent Brard, Pascal Lino, Christophe Moreau, David Plaza)
12.Euskatel-Euskadi (Inigo Chaurreau, David & Unai Etxebarria, Bingen Fernandez)
13.Ag2r-Prevoyance (Christophe Agnolutto, Arturas Kasputis, Nicolas Portal, Benoît Salmon)
14.Lotto-Adecco (Mario Aerts, Serge Baguet, Christophe Brandt, Rik Verbrugghe)
15.La Francaise des Jeux (Sandy Casar, Brad McGee, Sven Montgomery, Nicolas Vogondy)
16.Lampre-Daikin (Raivis Belohvocsics, Max Sciandri, Zbigniew Spruch, Frank Vandenbroucke)
17.Bonjour (Sylvain Chavanel, Jean-Cyril Robin, Didier Rous, Thomas Voeckler)
18.iBanesto.com (Dariusz Baranowski, Marzio Bruseghin, José Garcia Acosta, Denis Menchov)
19.Kelme-Costa Blanca (Santiago Botero, Aitor Gonzalez, Toni Tauler, Angel Vicioso)
20.Jean Delatour (Laurent Brochard, Cyril Dessel, Christophe Edaleine, Patrice Halgand)
2000
1.BELGIE (De Winne, Moreels, Spoormakers, Van Mingeroet)
2.ZWEDEN (Stefan Adamsson, Ljungblad, Esa Rosendahl, Sparr)
3.IERLAND (William Byrne, Paul Healion, Dermot Nally, O’Loughlin)
4.GROOT-BRITTANNIE (Cummings, Downing, House, Matthews)
5.POLEN (Piotr Mazur, Marcin Mytnik, Szmyd, Adam Wadecki)
6.AUSTRALIE (Hilton Clarke, Adam Hansen, McLachlan, McPartland)
7.OOSTENRIJK (Fasching, Pfannberger, Scheiderbauer, Stocher)
8.DUITSLAND (David Kopp, Schumacher, Bjorn Schröder, Siedler)
9.NEDERLAND (Den Braber, Rooijakkers, Van Agtmaal, Wielinga)
10.TSJECHIE (Pavel Buran, Petr Hermann, Kozubek, Lubor Tesar)
11.ZUID-AFRIKA (Duwayne Cass, Robbie Dale, Darren Lill, Welgemoed)
12.ARGENTINIE (Bongiorno, Gabriel & Juan Curuchet, Raul Turano)
13.ITALIE (Bertagnolli, Longo Borghini, Marzano, Andrea Tonti)
14.FRANKRIJK (Cyrille Bos, Inaudi, Amael Moinard, Kilian Patour)
15.ZWITSERLAND (Clerc, Jacques Jolidon, Loosli, Patrick Vetsch)
16.DENEMARKEN (Jesper, Klaus & Lars Brian Nielsen, Lars Thomson)
17.V.S.A. (Tom Danielson, Ferguson, Frischkorn, Scott Zwizanski)
18.LITOUWEN (Ciuplys, Kaupas, Stankevicius, Tomas Vaitkus)
19.RUSLAND (Chalkine, Alexandre & Vladimir Efimkin, Alexei Markov)
20.SPANJE (Juan José Cobo, Del Nero, Escobar, José Gomez Marchante)
1999
1.BELGIE (Brandt, De Winne, Spoormakers, Van Mingeroet)
2.FRANKRIJK (Archambault, Cyrille Bos, Ermenault, Fedrigo)
3.ZWEDEN (Stefan Adamsson, Ljungblad, Esa Rosendahl, Sparr)
4.ZWITSERLAND (Alexander Aeschbach, Clerc, Elmiger, Sidler)
5.NEDERLAND (Rooijakkers, Schmitz, Van Der Vliet, Wielinga)
6.POLEN (Marcin Mytnik, Stafiej, Szmyd, Adam Wadecki)
7.IERLAND (William Byrne, Paul Healion, Dermot Nally, O’Loughlin)
8.GROOT-BRITTANNIE (Cummings, Downing, House, Matthews)
9.DUITSLAND (David Kopp, Schreck, Bjorn Schröder, Siedler)
10.AUSTRALIE (Hilton Clarke, Adam Hansen, McLachlan, McPartland)
11.OOSTENRIJK (Fasching, Pfannberger, Scheiderbauer, Stocher)
12.ZUID-AFRIKA (Duwayne Cass, Robbie Dale, George, Welgemoed)
13.DENEMARKEN (Jörgensen, Jesper & Klaus Nielsen, Petersen)
14.TSJECHIE (Pavel Buran, Petr Hermann, Kozubek, Lubor Tesar)
15.ITALIE (Bertagnolli, Longo Borghini, Marzano, Andrea Tonti)
16.V.S.A. (Danielson, Matt De Canio, Floyd Landis, Zwizanski)
17.LITOUWEN (Ciuplys, Lupeikis, Stankevicius, Trumpauskas)
18.ARGENTINIE (Bongiorno, Gabriel & Juan Curuchet, Raul Turano)
19.RUSLAND (Chalkine, Alexandre & Vladimir Efimkin, Alexei Markov)
20.SPANJE (Juan José Cobo, Escobar, José Gomez Marchante, Torrent)
1998
1.BELGIE (Brandt, De Winne, Spoormakers, Van Mingeroet)
2.FRANKRIJK (Archambault, Cyrille Bos, Ermenault, Fedrigo)
3.NEDERLAND (Kemper, Schmitz, Van Der Vliet, Wielinga)
4.ZWEDEN (Stefan Adamsson, Ljungblad, Esa Rosendahl, Sparr)
5.IERLAND (Paul Healion, Conor Henry, Dermot Nally, O’Loughlin)
6.GROOT-BRITTANNIE (Downing, House, Illingworth, Matthews)
7.ZWITSERLAND (Alexander Aeschbach, Clerc, Elmiger, Sidler)
8.POLEN (Marcin Mytnik, Stafiej, Szmyd, Adam Wadecki)
9.AUSTRALIE (Hilton Clarke, McLachlan, McPartland, O’Neill)
10.OOSTENRIJK (Muhlbacher, Pfannberger, Scheiderbauer, Stocher)
11.ZUID-AFRIKA (Duwayne Cass, George, Hunter, Welgemoed)
12.DUITSLAND (David Kopp, Schreck, Bjorn Schröder, Siedler)
13.LITOUWEN (Strole, Trumpauskas, Vilcinskas, Virbickas)
14.DENEMARKEN (Jörgensen, Jesper & Klaus Nielsen, Petersen)
15.ITALIE (Bertagnolli, Giunti, Marco Marzano, Andrea Tonti)
16.TSJECHIE (Pavel Buran, Petr Hermann, Kozubek, Lubor Tesar)
17.V.S.A. (Danielson, Matt De Canio, Floyd Landis, Zwizanski)
18.RUSLAND (Chalkine, Oleg Grishkine, Alexei Markov, Timofeev)
19.SPANJE (Escobar, José Gomez Marchante, Isidro Nozal, Torrent)
20.LETLAND (Viesturs Berzins, Kiksis, Nauduzs, Maris Tiliskis)
1997
1.DENEMARKEN (Jacobsen, Marcussen, Petersen, Rosborg)
2.BELGIE (Brandt, De Winne, Spoormakers, Van Mingeroet)
3.AUSTRALIE (Aitken, Hilton Clarke, Dennis, McLachlan)
4.ZWEDEN (Stefan Adamsson, Jan Karlsson, Rosendahl, Sparr)
5.IERLAND (Collins, Paul Healion, Conor Henry, O’Loughlin)
6.NEDERLAND (Kemper, Schmitz, Van Der Vliet, Wielinga)
7.ZWITSERLAND (Alexander & Andreas Aeschbach, Elmiger, Sidler)
8.FRANKRIJK (Archambault, Ermenault, Fedrigo, Vogondy)
9.DUITSLAND (Messerschmidt, Rellensmann, Schreck, Siedler)
10.GROOT-BRITTANNIE (Downing, House, Illingworth, Matthews)
11.POLEN (Marcin Mytnik, Stafiej, Szmyd, Adam Wadecki)
12.ITALIE (Giunti, Alberto Ongarato, Palumbo, Andrea Tonti)
13.OOSTENRIJK (Muhlbacher, Pfannberger, Scheiderbauer, Stocher)
14.ZUID-AFRIKA (Duwayne Cass, George, Hunter, Welgemoed)
15.LITOUWEN (Strole, Trumpauskas, Vilcinskas, Virbickas)
16.TSJECHIE (Bocek, Buran, Petr Hermann, Lubor Tesar)
17.V.S.A. (De Canio, Landis, Christian Vandevelde, Zwizanski)
18.RUSLAND (Chalkine, Oleg Grishkine, Alexei Markov, Timofeev)
19.SPANJE (Escobar, Isidro Nozal, Toni Tauler, Carlos Torrent)
20.LETLAND (Viesturs Berzins, Kiksis, Nauduzs, Juris Silovs)
1996
1.ZWITSERLAND (Alex. & Andreas Aeschbach, Meister, Vetsch)
2.DENEMARKEN (Jacobsen, Marcussen, Petersen, Rosborg)
3.DUITSLAND (Messerschmidt, Rellensmann, Rich, Schaffrath)
4.BELGIE (Brandt, De Winne, Spoormaker, Van Mingeroet)
5.AUSTRALIE (Aitken, Hilton Clarke, Dennis, McLachlan)
6.IERLAND (Collins, Conor Henry, Mark Kane, O’Loughlin)
7.NEDERLAND (Kemper, Schmitz, Van Der Steen, Van Der Vliet)
8.FRANKRIJK (Florent Brard, Ermenault, Fedrigo, Vogondy)
9.ZWEDEN (Stefan Adamsson, Jan Karlsson, Rosendahl, Sparr)
10.ITALIE (Contri, Alberto Ongarato, Palumbo, Gianni Patuelli)
11.TSJECHIE (Robert Bocek, Petr Hermann, Padrnos, Tesar)
12.GROOT-BRITTANNIE (Downing, Gritton, Illingworth, Matthews)
13.POLEN (Mackowski, Marcin Mytnik, Szmyd, Adam Wadecki)
14.OOSTENRIJK (Muhlbacher, Muller, Scheiderbauer, Stocher)
15.LITOUWEN (Romanovas, Strole, Trumpauskas, Vilcinskas)
16.ZUID-AFRIKA (Duwayne Cass, George, Hunter, Welgemoed)
17.RUSLAND (Chalkine, Oleg Grishkine, Kokorine, Timofeev)
18.V.S.A. (De Canio, Landis, Christian Vandevelde, Zwizanski)
19.LETLAND (Kalvers, Tadeusz Rizi, Juris Silovs, Vinovskis)
20.SPANJE (Escobar, Isidro Nozal, Toni Tauler, Carlos Torrent)
1995
1.DENEMARKEN (Jacobsen, Marcussen, Petersen, Rosborg)
2.FRANKRIJK (Anti, Florent Brard, Ermenault, Denis Marie)
3.DUITSLAND (Messerschmidt, Peschel, Rich, Schaffrath)
4.AUSTRALIE (Aitken, Hilton Clarke, Dennis, McLachlan)
5.TSJECHIE (Padrnos, Tomas Sedlacek, Tesar, Trkal)
6.ZWITSERLAND (Alex. & Andreas Aeschbach, Jeker, Meister)
7.IERLAND (Collins, Conor Henry, Mark Kane, Paul Slane)
8.NEDERLAND (Kemper, Luppes, Schmitz, Van Der Vliet)
9.ZWEDEN (Backstedt, Jan Karlsson, Rosendahl, Sparr)
10.ITALIE (Contri, Fortunato, Palumbo, Gianni Patuelli)
11.GROOT-BRIT. (Gritton, Illingworth, Matthews, Ollerenshaw)
12.BELGIE (Brandt, In’t Ven, Spoormakers, Van Mingeroet)
13.V.S.A. (Evanshine, Heanney, Landis, Clay Moseley)
14.POLEN (Bocian, Mackowski, Marcin Mytnik, Adam Wadecki)
15.RUSLAND (Chalkine, Djavanian, Oleg Grishkin, Sivakov)
16.LITOUWEN (Romanovas, Strole, Trumpauskas, Vilcinskas)
17.OOSTENRIJK (Muhlbacher, Müller, Scheiderbauer, Stocher)
18.ZUID-AFRIKA (Duwayne Cass, George, Hunter, Welgemoed)
19.LETLAND (Kalvers, Tadeusz Rizi, Juris Silovs, Vinovskis)
20.SPANJE (Escobar, Isidro Nozal, Toni Tauler, Carlos Torrent)
1994
1.ITALIE (Andriotto, Luca Colombo, Contri, Chiurato)
2.GROOT-BRIT. (Boardman, Obree, Illingworth, Wright)
3.DUITSLAND (Peschel, Rich, Schaffrath, Ullrich)
4.FRANKRIJK (Anti, Bozzi, Marie, Christophe Moreau)
5.BELGIE (In’t Ven, Vanden Abeele, Emonds, Mattan)
6.AUSTRALIE (Brett Dennis, Hodge, McLachlan, Vogels)
7.ZWEDEN (Aström, Backstedt, Karlsson, Knutsson)
8.NEDERLAND (Breukink, Knaven, Kemper, Luppes)
9.SPANJE (Mauri, Olano, Eleuterio Mancebo, David Plaza)
10.ZWITSERLAND (Andr.Aeschbach, Zulle, R.Jeker, Meister)
11.DENEMARKEN (Marcussen, Rosborg, Jacobsen, Petersen)
12.IERLAND (Collins, Kane, Conor Henry, Slane)
13.RUSLAND (Djavanian, Berzin, Bobrik, Uboldine)
14.POLEN (Bocian, Andrzej Mackowski, Mickiewicz, Jaskula)
15.TSJECHIE (Padrnos, Tesar, Trkal, Thomas Sedlacek)
16.V.S.A. (Patrick Heanney, Evanshine, Mercier, Moseley)
17.LITOUWEN (Lupeikis, Romanovas, Kasputis, Strole)
18.OOSTENRIJK (Hechenberger, Müller, Totschnig, Pinguera)
19.LETLAND (Ozers, Dainis Ozols, Arvis Piziks, Vinovskis)
20.ZUID-AFRIKA (Cass, George, Sean Van Zijl, Welgemoed)
1993
1.DUITSLAND (Christian Meyer, Uwe Peschel, Michael Rich, Andreas Walzer)
2.FRANKRIJK (Jean-François Bresset, Michel Dubreuil, Philippe Gaumont, Eric Magnin)
3.AUSTRALIE (Brett Dennis, Damian McDonald, Grant Rice, Henk Vogels)
4.ZWITSERLAND (Roman Jeker, Markus Kennel, Roland Meier, Beat Meister)
5.DENEMARKEN (Christian Andersen, Frank Hoj, Finn Larsen, Lars Michaelsen)
6.ZWEDEN (Michael Andersson, Niklas Axelsson, Dan Kullgren, Glenn Magnusson)
7.ITALIE (Rossano Brasi, Gianfranco Contri, Rosario Fina, Cristian Salvato)
8.TSJECHIE (Miloslav Kejval, Pavel Padrnos, Lubor Tesar, Frantisek Trkal)
9.NEDERLAND (Pelle Kil, Niels Van der Steen, Marco Vermey, Jos Wolfkamp)
10.BELGIE (Geert Gevers, Michel Nottebaert, Robbie Van Daele, Sebastien Vandenabeele)
11.WITRUSLAND (Sergei Autko, Alexander Charapov, Igor Patenko, Joeri Soerkov)
12.POLEN (Marek Lesniewski, Jacek Mickiewicz, Grzegorz Rosolinski, Piotr Wadecki)
13.LITOUWEN (Slava Kovaliovas, Ivan Romanovas, Raimondas Rumsas, Arturas Trumpauskas)
14.SPANJE (Angel Luis Casero, Juan Carlos Dominguez, David Garcia Marquina, Javier Palacin)
15.GROOT-BRITTANNIE (Simeon Hempsall, Mark McKay, Matthew Postle, Matthew Stephens)
16.RUSLAND (Alexei Sivakov, Sergei Smetanine, Pavel Tsjerkassov, Andrei Zintsjenko)
17.SLOVENIE (Bogdan Fink, Bostjan Mervar, Robert Pintaric, Boris Premuzic)
18.NOORWEGEN (Lars Kristian Johnsen, Vegard Overaas, Ole Simensen, Roar Skaane)
19.COLOMBIA (José Bernal, Jairo Hernandez, Raul Montana, Libardo Nino)
20.OEKRAINE (Roman Chevtchenko, Sergei Gontsjar, Alexei Nakazny, Oleg Pankov)
1992
1.NIEUW-ZEELAND (Fowler, Leitch, Miller, Nicholson)
2.NOORWEGEN (Andersen, Johnsen, Bjorn & Karsten Stenersen)
3.AUSTRALIE (Kelly, Lawson, McLachlan, O’Grady)
4.DUITSLAND (Dittert, Meyer, Peschel, Rich)
5.ITALIE (Anastasia, Colombo, Contri, Peron)
6.FRANKRIJK (Gaumont, Boussard, Faivre-Pierret, Harel)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Bilek, Liptak, Padrnos, Trkal)
8.SPANJE (Fernandez-Gines, Plaza, Gonzalez de Galdeano, Mancebo)
9.G.O.S. (Dzuba, Galkine, Patenko, Patoukhovitsj)
10.ZWITSERLAND (Boutellier, Meier, Meister, Rinderknecht)
11.POLEN (Baranowski, Sypytkowski, Lesniewski, Piwowarski)
12.NEDERLAND (Den Braber, Kil, Ten Kortenaar, Voskamp)
13.GROOT-BRITTANNIE (Dighton, Farrell, Illingworth, Longbottom)
14.CANADA (Shandro, Spears, Westwood, Wohlberg)
15.IERLAND (Kane, Slane, Kimmage, Power)
16.CHINA (Tang, Cheng Feng Wang, Shu Sen Wang, Zhu)
17.VERENIGDE STATEN (Armstrong, Fortner, Gerlach, McRae)
18.JOEGOSLAVIE (Fink, Papez, Ravbar, Turk)
19.MONGOLIE (Munkhbat, Naran, Purevsuren, Toumour-Ochir)
20.BRAZILIE (Daneliczem, Silvestre, Magalhaes, Mazzarom)
1991
1.DENEMARKEN (Rosborg, Scharling, Christiansen, Andersen)
2.NOORWEGEN (Skaane, Bjorn Stenersen, Kristiansen, Saerther)
3.DUITSLAND (Berndt, Dittert, Peschel, Rich)
4.U.S.S.R. (Bonciukov, Kozlov, Murachko, Teteriuk)
5.BELGIE (Van Peteghem, Evenepoel, Hennebert, Vermaercke)
6.VERENIGDE STATEN (Hincapie, Johnson, Rodriguez, Wherry)
7.NEDERLAND (Jan Boven, Den Braber, Koerts, Ten Kortenaar)
8.SPANJE (Fernandez, Gil, Gonzalez de Galdeano, Zubieta)
9.ITALIE (Anastasia, Colombo, Contri, Peron)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Kejval, Pospisil, Schejbal, Valach)
11.POLEN (Maslak, Sypytkowski, Wadecki, Walecko)
12.ZWEDEN (Karlsson, Andersson, Lafis, Magnusson)
13.GROOT-BRITTANNIE (Colloby, Hardy, Smith, Spencer)
14.FRANKRIJK (Faivre-Pierret, Garel, Seigneur, Henry)
15.ZWITSERLAND (Kunz, Lustenberger, Marsegan, Zimmermann)
16.IERLAND (Paddy Skehan, Paul Slane, Elliott Murphy, Donohue)
17.AUSTRALIE (Bryan, Lawson, O’Brien, Smith)
18.JOEGOSLAVIE (Bonca, Hvastija, Pintaric, Stangelj)
19.CANADA (Davidson, Verhesen, Waddell, Wohlberg)
20.OOSTENRIJK (Eberle, Edelbauer, Eminger, Hofer)
1990
1.NEDERLAND (Van de Vin, Ruud Poels, Nederlof, Erik Dekker)
2.FRANKRIJK (Virenque, Christophe Capelle, Dojwa, Gouvenou)
3.ZWITSERLAND (Jeker, Armin & Roland Meier, Spuhler)
4.NIEUW-ZEELAND (Chapman, Paul Leitch, Reid, Miller)
5.DENEMARKEN (Christiansen, Andersen, Meinert, Moller)
6.AUSTRALIE (Priem, McGlede, Matthew Bazzano, Jonker)
7.POLEN (Adam Wolanski, Barszcz, Jasek Mickiewicz, Mackowski)
8.NOORWEGEN (Nordhagen, Skaane, Bjorn & Karsten Stenersen)
9.U.S.S.R. (Galkine, Zotov, Patenko, Markovnitchenko)
10.B.R.D. (Raimund Lehnert, Hundertmark, Rich, Aldag)
11.VERENIGDE STATEN (Curley, Armstrong, Craig Schommer, Sheafor)
12.CANADA (Czeslaw Lukaszewicz, Koberstein, Rioux, Waddell)
13.ITALIE (Caruso, Bortolami, Mirko Gualdi, Tarocco)
14.D.D.R. (Berndt, Boden, Landsmann, Peschel)
15.ZWEDEN (Möberg, Allan & Michael Andersson, Fagrell)
16.BULGARIJE (Staikov, Stantchev, Petar Petrov, Ivanov)
17.SPANJE (Mancebo, Alperi, Gonzalez, José Gil)
18.BELGIE (Vermeiren, Mario De Clercq, Greg Moens, Farazijn)
19.MONGOLIE (Gonbold, Jargalsaikhan, Orshikh, Toumour-Ochir)
20.GRIEKENLAND (Dalezios, Ginis, Kanellopoulos, Kromidas)
1989
1.V.S.A. (Davis, McNeil, Mulder, Tomac)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Klaus, Prikryl, Sedlacek, Vacek)
3.COLOMBIA (Delgado, Marino, Nino, Vargas)
4.ZWITSERLAND (Huber, Markwalder, Runkel, Zberg)
5.AUSTRALIE (Bazzano, Sunderland, Jonker, Grindal)
6.U.S.S.R. (Oleg Galkine, Klimov, Manouylov, Zagrebelny)
7.FRANKRIJK (Michel Jean, Pichon, Manin, Bourguignon)
8.D.D.R. (Boden, Landsmann, Kummer, Schur)
9.ITALIE (Nicoletti, Peron, Rebellin, Salvato)
10.POLEN (Lesniewski, Sypytowski, Halupczok, Jaskula)
11.B.R.D. (Aldag, Hundertmark, Raimund Lehnert, Rich)
12.DENEMARKEN (Andersen, Hamburger, Meinert, Weltz)
13.BELGIE (Danny Alaerts, Baguet, Eddy Mintjens, Nelissen)
14.CANADA (Gagné, Harvey, Koberstein, Vives)
15.CUBA (Alonso, Betancourt, Soler, Valdes)
16.SPANJE (Clavero, Centeno, Cortes, Fernandez)
17.NEDERLAND (Kil, Kokkelkoren, Nelissen, Harm Jansen)
18.JOEGOSLAVIE (Bonca, Cubric, Kovac, Papez)
19.BULGARIJE (Dobrev, Petar Petrov, Ivanov, Stanchev)
20.GRIEKENLAND (Dalezios, Ginis, Kanellopoulos, Kromidas)
1988
1.AUSTRALIE (Salas, Tim Jamieson, Sunderland, Stevenson)
2.JAPAN (Shinichi Takahara, Yoshitaka, Kohzoh Fujita, Asada)
3.VERENIGDE STATEN (Mionske, Craig Schommer, Kress, McNeil)
4.ZWEDEN (Andersson, Kindberg, Bjorn Johansson, Knutsson)
5.B.R.D. (Udo Bolts, Nieheus, Stumpf, Gröne)
6.POLEN (Halupzcok, Jaskula, Lesniewski, Sypytkowski)
7.BRAZILIE (Acevedo, Silvestre, Daneliczem, Erival de Lima)
8.GROOT-BRITTANNIE (Curran, Gary Baker, John Tonks, Davie)
9.NOORWEGEN (Saebo, Morten Saether, Olaf Lurvik, Skaane)
10.CANADA (Lacouline, Yvan Waddell, Eddy Pol, Brian Walton)
11.ITALIE (Bontempi, Roberto Caruso, Brandini, Gualdi)
12.FRANKRIJK (Vivien, Dojwa, Carlin, Jean-Jacques Henry)
13.SPANJE (Edo, Clavero, Julian Barcina, Eleuterio Mancebo)
14.SOVJETUNIE (Manouylov, Klimov, Zagrebelny, Galkine)
15.D.D.R. (Kummer, Landsmann, Schur, Boden)
16.DENEMARKEN (Andersen, Hee, Christiansen, Rosborg)
17.ZWITSERLAND (Koller, Vonarburg, Werner Jakobs, Diem)
18.BULGARIJE (Dobrev, Petar Petrov, Ivanov, Stanchev)
19.IRAN (Bajoul Reza, Abadi Ali Zangui, Khatoun, Amir)
20.OOSTENRIJK (Hainz, Dietmar Hauer, Peter Lammer, Traxl)
1987
1.SPANJE (Aldanondo, Alemany, Hernandez, Martinez)
2.ITALIE (Eros Poli, Flavio Vanzella, Fortunato, Scirea)
3.NOORWEGEN (Kvalsvoll, Olaf Lurvik, Saether, Larsen)
4.CANADA (Davidson, Rioux, Eddy Pol, Brian Walton)
5.ZWITSERLAND (Giger, Honegger, Neff, Von Niederhausen)
6.SOVJET-UNIE (Zagrebelny, Klimov, Saitov, Sumnikov)
7.D.D.R. (Ampler, Barth, Kummer, Liese)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Jonak, Sykora, Regec, Styks)
9.OOSTENRIJK (Wechselberger, Rassinger, Traxl, Lienhart)
10.BELGIE (Museeuw, Rooms, Frank Van den Abeele, Vekemans)
11.PORTUGAL (Coelho, Alves, Soares, Carvalho)
12.BRAZILIE (Daneliczem, Magalhaes, Mazzarom, Silvestre)
13.IRAN (Amir, Khatoun, Zadeh Siyamak Safar, Zangui)
14.B.R.D. (Hartmut & Udo Bölts, Eickelbeck, Niehaus)
15.FRANKRIJK (Bézault, Claude Carlin, Lance, Vivien)
16.BULGARIJE (Dobrev, Petar Petrov, Staikov, Stanchev)
17.DENEMARKEN (Carlsen, Meinert, Alex Pedersen, Weltz)
18.POLEN (Krawczyk, Mierzejewski, Piatek, Serediuk)
19.COLOMBIA (Bernal, Dario Hernandez, Mejia, Munoz)
20.IERLAND (Brady, P.McCormack, Lawrence Roche, Cassidy)
1986
1.DENEMARKEN (Holm, Niklason, Bjarne Riis, Rolf Sörensen)
2.AUSTRALIE (Kevin Sefton, Crossley, Michael Lynch, Chapman)
3.FRANKRIJK (Vivien, Carlin, Christophe Manin, Harel)
4.D.D.R. (Raab, Radtke, Kummer, Uwe Ampler)
5.ZWITSERLAND (Ehrensperger, Iwan Schmid, Brugmann, Graf)
6.BELGIE (Vekemans, André Vermeiren, Rudy Wouters, Roose)
7.B.R.D. (Udo & Hartmut Bölts, Stumpf, Eickelbeck)
8.NEDERLAND (Cordes, De Vries, Talen, Harmeling)
9.JAPAN (Yoshitaka, Akira Asada, Kohzoh Fujita, Takahara)
10.V.S.A. (Paul Heanney, Kaufman, Schommer, Stubenrauch)
11.TSJECHOSLOVAKIJE (Petr Konecny, Banat, Jonak, Nazarej)
12.U.S.S.R. (Ekimov, Zagrebelny, Mikhail Orlov, Kraznov)
13.COLOMBIA (Navarro, Segundo Chaparro, Bohorquez, Aranjo)
14.BRAZILIE (Silvestre, Erival de Lima, Azevedo, Daneliczem)
15.JOEGOSLAVIE (Frelic, Primoz Cerin, Bulic, Vinko Poloncic)
16.NOORWEGEN (Saether, Janusz Kuum, Namtvedt, Erik Saebo)
17.POLEN (Mieczyslaw Karlowicz, Kowalski, Sujka, Jaskula)
18.ITALIE (Eros Poli, Podenzana, Scirea, Vanzella)
19.ZWEDEN (Christiansson, Wahlqvist, Knutsson, Tegström)
20.GROOT-BRITTANNIE (Curran, Barnes, Davie, Randle)
1985
1.ITALIE (Poli, Claudio Vandelli, Bartalini, Podenzana)
2.U.S.S.R. (Vassili Zhdanov, Klimov, Sumnikov, Zinoviev)
3.DENEMARKEN (Andersen, Holm, Jorgensen, Nielsen)
4.POLEN (Jaskula, Piasecki, Bartkowiak, Mierzejewski)
5.BELGIE (Mannaerts, Adriaenssens, Ceyssens, Vlassaks)
6.D.D.R. (Uwe Ampler, Boden, Kummer, Raab)
7.ZWITSERLAND (Rominger, Hafliger, Joho, Stutz)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Hruza, Jurco, Klasa, Kren)
9.V.S.A. (Andreu, Brinton, Gogulski, Sanders)
10.ZWEDEN (Christiansson, Wahlqvist, Knutsson, Tegström)
11.FRANKRIJK (Michel Jean, Leclerc, Sanders, Vallet)
12.NEDERLAND (Boeve, Cordes, Harmeling, Kleine)
13.GROOT-BRITTANNIE (Longbottom, Mann, Stevens, Williams)
14.CUBA (Alvarez, Arencibia, Cardet, Cordobes)
15.OOSTENRIJK (Lienhart, Muckenhuber, Popp, Wechselberger)
16.B.R.D. (Hartmut & Udo Bölts, Fischer, Schmidtke)
17.AUSTRALIE (Richy Flood, Stephen Hodge, Lynch, Turtur)
18.JOEGOSLAVIE (Bulic, Cerin, Cubric, Pavlic)
19.BULGARIJE (Staikov, Stoiko & Stancho Stanchev, Velichkov)
20.CANADA (Ongaro, Rioux, Vignaduzzi, Way)
1984
1.V.S.A. (Thurlow Rogers, Phinney, Kiefel, Alexi Grewal)
2.ZWITSERLAND (Maurer, Rominger, Trinkler, Jörg Müller)
3.NOORWEGEN (Odegaard, Lauritzen, Saether, Kvalsvoll)
4.DENEMARKEN (Sörensen, Eriksen, Lilholt, Alex Pedersen)
5.FRANKRIJK (Jean-Fr.Bernard, Le Flohic, Thueux, Amardheil)
6.ZWEDEN (Brykt, Kjell Nilsson, Christiansson, Wahlqvist)
7.JOEGOSLAVIE (Cuderman, Jure Pavlic, Cerin, Bojan Ropret)
8.COLOMBIA (Fabio Parra, Reynel Montoya, Chaparro, Mora)
9.DUITSE BONDSREP.(Hartmut & Udo Bölts, Frelenstein, Hilse)
10.MEXICO (Alcala, Esparza, Lopez, Ramos)
11.GROOT-BRITTANNIE (Twelves, Paul Curran, Webster, Bradley)
12.POLEN (Makowski, Mierzejewski, Lech Piasecki, Krawczyck)
13.BELGIE (De Vos, Vanderhaegen, Verschueren, Vermote)
14.DUITSE DEMOKR.REP.(Drogan, Heppner, Kummer, Lötzsch)
15.OOSTENRIJK (Wechselberger, Hubel, Zellhofer, Paul Popp)
16.U.S.S.R.(Ekimov, Jarotsjenko, Kozinsky, Soekoroetsjenkov)
17.CANADA (Bauer, Garneau, Therer, Vignaduzzi)
18.IERLAND (Downey, Thompson, Paul Kimmage, Martin Earley)
19.SPANJE (Antequera, Indurain, Izuzquiza, Antonio Esparza)
20.NEDERLAND (Jan Van Wijk, Cordes, Eric Breukink, Nijboer)
1983
1.D.D.R. (Drogan, Falk Boden, Olaf Ludwig, Uwe Raab)
2.SOVJET-UNIE (J.Kashirin, Novolokin, Tchougeda, A.Zinoviev)
3.POLEN (Lech Piasecki, M.Lesniewski, Swinoga, Zakrzewski)
4.ZWITSERLAND (Heggli, Häfliger, Imboden, Wiss)
5.NOORWEGEN (Tom Pedersen, Gjengaar, Hopen, Odegaard)
6.ITALIE (Eros Poli, Bartalini, Bottoia, Manenti)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Jurco, Klasa, Kostadinov, Skoda)
8.JOEGOSLAVIE (Bruno Bulic, Primoz Cerin, Lampic, Ropret)
9.SPANJE (Del Ramo, Miguel Indurain, Mujika, Navarro)
10.NEDERLAND (Boeve, G.Schipper, Solleveld, Van Poppel)
11.ZWEDEN (M.Andersson, Asplund, Knutsson, H.Larsson)
12.FINLAND (Hannus, Myyrylainen, Patrick & Sixten Wackström)
13.GROOT-BRITTANNIE (Poulter, Reynolds, Sanders, Webster)
14.DENEMARKEN (M.Marcussen, Carlsen, Jensen, Per Pedersen)
15.OOSTENRIJK (Lienhart, Mückenhuber, Spilauer, Wechselberger)
16.B.R.D. (Hartmut Bölts, Burkhardt, Freienstein, Maue)
17.BELGIE (Lurquin, Van Oyen, Van Vooren, Verleyen)
18.NIEUW-ZEELAND (Fowler, Fraine, Johnson, Stockwell)
19.IERLAND (Earley, Gardiner, Kimmage, Thompson)
20.FRANKRIJK (Garnier, Manfrin, Pelizzani, Renaud)
1982
1.NOORWEGEN (Saebo, Odegaard, Jorn Skaane, Morten Saether)
2.U.S.S.R. (Kashirin, Logvine, Voronin, Tchougeda)
3.AUSTRALIE (Kevin Sefton, Alan Peiper, Crossley, Jamieson)
4.TSJECHOSLOVAKIJE (Ferebauer, Matejka, Josef Regec, Sykora)
5.ITALIE (Massimo Ghirotto, Giuliani, Amadori, Gambirasio)
6.BELGIE (Rudy Rogiers, Nico Emonds, Dirk De Wolf, Vermaelen)
7.CUBA (Carlos Cardet, Garcia, Eddy Rodriguez, Raul Vasquez)
8.OOSTENRIJK (Spindler, Jagsch, Wechselberger, Mitteregger)
9.POLEN (Serediuk, Marek Szerzynski, Mierzejewski, Piasecki)
10.DENEMARKEN (Jesper Skibby, Holm, Riis, Jörgen Pedersen)
11.FRANKRIJK (Delaurier, Barteau, Le Flohic, Thierry Marie)
12.ZWITSERLAND (Achermann, Zimmermann, Heggli, Trinkler)
13.HONGARIJE (Csatho, Istvan Gabor, Paolo Sipos, Szlipcsevics)
14.COLOMBIA (Pablo Wilches, Omar Hernandez, Rodriguez, Aranjo)
15.NEDERLAND (Schipper, Ducrot, Van Bindsbergen, Solleveld)
16.D.D.R. (Petermann, Mario Kummer, Olaf Ludwig, Falk Boden)
17.JOEGOSLAVIE (Bulic, Primo Cerin, Jure Pavlic, Bojan Ropret)
18.B.R.D. (Hilse, Rolf Gölz, Andreas Kappes, Werner Stauff)
19.V.S.A. (Grewal, Jeff Bradley, Roy Knickman, Matthew Eaton)
20.SPANJE (Blanco-Vilar, Pedro Delgado, Gorospe, Sanchez)
1981
1.BELGIE (Emonds, Schoonbaert, Eric Vanderaerden, Vermaelen)
2.U.S.S.R. (Kashirin, Logvine, Kadazki, Yarkin)
3.COLOMBIA (Acevedo, Alfonso Florez, Jimenez, Rodriguez)
4.SPANJE (Jesus Blanco-Vilar, Pedro Delgado, Gorospe, Sanchez)
5.GROOT-BRITTANNIE (Elliot, John Herety, Longbottom, Yates)
6.ITALIE (Salvador, Giovanni Zola, Marco Vitali, Cassani)
7.ZWITSERLAND (Glaus, Erich Mächler, Urs Zimmermann, Seiz)
8.CUBA (Arencibia, Carlos Cardet, Eddy Rodriguez, Edel Garcia)
9.B.R.D. (Raimund Dietzen, Rolf Gölz, Hofeditz, Uli Rottler)
10.FRANKRIJK (Fignon, Claude Moreau, Marc Gomez, Pascal Jules)
11.NEDERLAND (Hassink, Koppert, Teun Van Vliet, Veldscholten)
12.POLEN (Krystov Sujka, Szurkowski, Lang, Jan Jankiewicz)
13.DENEMARKEN (Jorgen Pedersen, Holm, Alex Pedersen, Worre)
14.TSJECHOSLOVAKIJE (Klasa, Kostadinov, Jurco, Skoda)
15.PORTUGAL (Cunha, Marco Chagas, Teixeira, Alexandre Ruas)
16.V.S.A. (Jeff Bradley, Chilcott, George Mount, Scibird)
17.OOSTENRIJK (Jagsch, Spilauer, Spindler, Wechselberger)
18.D.D.R. (Ludwig, Bernd Drogan, Falk Boden, Mario Kummer)
19.NOORWEGEN (Lurvik, Odegaard, Dag Erik Pedersen, Saether)
20.JOEGOSLAVIE (Bulic, Primoz Cerin, Frelih, Vinko Poloncic)
1980
1.D.D.R. (Falk Boden, Bernd Drogan, Hans-Joachim Hartnick, Olaf Ludwig)
2.JOEGOSLAVIE (Bruno Bulic, Vinko Poloncic, Bojan Ropret, Bojan Udovic)
3.NEDERLAND (Guus Bierings, Jacques Hanegraaf, Theo Hoogervorst, Adri Van der Poel)
4.DENEMARKEN (Per Kaersgaard, Michael Marcussen, Jorgen Pedersen, Jesper Worre)
5.TSJECHOSLOVAKIJE (Michal Klasa, Vlastibor Konecny, Alipi Kostadinov, Jiri Skoda)
6.SOVJETUNIE (Joeri Kashirin, Oleg Logvine, Sergei Shelpakov, Anatoly Yarkin)
7.POLEN (Stefan Ciekanski, Jan Jankiewicz, Czeslaw Lang, Witold Plutecki)
8.GROOT-BRITTANNIE (Bob Downs, Des Fretwell, Steve Jones, Joe Waugh)
9.ITALIE (Mauro De Pellegrin, Gianni Giacomini, Ivano Maffei, Alberto Minetti)
10.AUSTRALIE (Kevin Bradshaw, Remo Sansonetti, David Scarte, Michael Wilson)
11.BULGARIJE (Borislav Assenov, Venelin Chubenov, Yordan Penchev, Nentscho Staikov)
12.FINLAND (Harry Hannus, Kari Puisto, Patrick & Sixten Wackström)
13.VENEZUELA (Juan Arroyo, Mario Medina, Claudio Perez, Olinto Silva)
14.ZWITSERLAND (Gilbert Glaus, Fritz Joost, Jurg Luchs, Richard Trinkler)
15.ZWEDEN (Anders Adamsson, Bengt Asplund, Mats Gustafsson, Hakan Karlsson)
16.OOSTENRIJK (Johann Lienhart, Peter Muckenhuber, Herbert Spindler, Josef Summer)
17.BELGIE (Patrick Du Chau, Marc Sergeant, Gerrit Van Gestel, Leo Wellens)
18.HONGARIJE (Tamas Casatho, Lazlo & Zoltan Halasz, Andras Takacs)
19.CUBA (Aldo Arencibia, Carlos Cardet, Antonio Madera, Jorge Perez)
20.MONGOLIE (Luvsandagva Jargalsaikhan, Betsukh Khyankharvaa, Damdinsuren Orgodol, Das.Tömörbaatar)
1979
1.D.D.R. (Boden, Bernd Drogan, Hartnick, Andreas Petermann)
2.FRANKRIJK (Amardheil, Dubois, Marc Gomez, Marc Madiot)
3.SOVJET-UNIE (Barinov, Pikkuus, Soekhoroetsjenkov, Zacharov)
4.GROOT-BRITTANNIE (Phil Corley, Fleetwood, Millar, Mitchell)
5.ITALIE (Moreno Argentin, Guido Bontempi, Giacomini, Petito)
6.CUBA (Aldo Arencibia, Cardet, Antonio Madeira, Vasquez)
7.NEDERLAND (Jennen, Jonkers, Jos Lammertink, Ad Wijnands)
8.AUSTRALIE (Anderson, Richy Flood, Allan Peiper, Wilson)
9.POLEN (Jan Jankiewicz, Czeslaw Lang, Ciekanski, Plutecki)
10.BULGARIJE (Igor Bobekov, Choumanov, Petar Petrov, Staikov)
11.BELGIE (Jan Bogaert, Nevens, Danny Schoonbaert, Sergeant)
12.ZWITSERLAND (Brugmann, Kurt Ehrensperger, Glaus, Oberson)
13.NOORWEGEN (Odegaard, Morten Saether, Willman, Digerud)
14.TSJECHOSLOVAKIJE (Dolek, Klasa, Ludek Kubias, Poslusny)
15.DENEMARKEN (Michael Marcussen, Oersted, Pedersen, Worre)
16.OOSTENRIJK (Jagsch, Lienhart, Spindler, Wechselberger)
17.SPANJE (Camarillo, Delgado, Gorospe, Rodriguez-Magro)
18.ZWEDEN (Stefan Brykt, Fagerlund, Filipsson, Alf Segersall)
19.VERENIGDE STATEN (Beckman, Eustice, George Mount, Nitz)
20.B.R.D. (Jürgen Colombo, Günther, Hofeditz, Neumayer)
1978
1.ITALIE (Giacomini, Donadio, Ivano Maffei, Primavera)
2.SOVJETUNIE (Pikkuus, Kaminski, Gusjavitsius, Kuznetsov)
3.POLEN (Bezdzietny, Stefan Ciekanski, Mokijewski, Pajor)
4.B.R.D. (Bolten, Matschke, Rechenberg, Nutz)
5.BELGIE (Luc Colijn, Kurt Dockx, Bernard Huyghe, Jan Nevens)
6.D.D.R. (Drogan, Hartnick, Vierke, Andreas Petermann)
7.FRANKRIJK (Guesdon, Castaing, Yvan Rimbaud, Dalibard)
8.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
9.JOEGOSLAVIE (Bulic, Bozo Subelj, Matjaz Zanoskar, Zrimsek)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Jiri Korous, Zdenek Lipa, Masek, Walter)
11.NEDERLAND (Bierings, Oosterbosch, C.V.Est, Jan V.Houwelingen)
12.V.S.A. (Eric Allen, Todd Morey, Steve Pyle, Dean Smith)
13.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Ole Silseth)
14.ZWITSERLAND (Glaus, Mutter, Trinkler, Ehrensperger)
15.DENEMARKEN (Andersen, John Hansen, James Möller, Worre)
16.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
17.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
18.FINLAND (Hannus, Lehtelä, Nieme, Patrick Wackström)
19.AUSTRALIE (Stephen Ashton, Anderson, Nichols, Phillips)
20.CUBA (Carlos Cardet, Raul Vasquez, Eddy Rodriguez, Jorge Gomez)
1977
1.B.R.D. (Paltian, Trott, von Löffelholz, Weibel)
2.BELGIE (Heirweg, Martens, Naets, Theunis)
3.ITALIE (Bernardi, De Pelligrini, Da Ros, Porrini)
4.SOVJETUNIE (Chaplygin, Pikkuus, Kaminski, Tsjoekanov)
5.FRANKRIJK (Roult, Gruel, Lefebvre, Letourneur)
6.POLEN (Mytnik, Nowicki, Szozda, Lang)
7.NEDERLAND (Van Meer, Ad Wijnands, Bessems, Lammertinck)
8.D.D.R. (Bernd Drogan, Hartnick, Matthias Vierke, Petermann)
9.ZWEDEN (Fagerlund, Filipsson, Goransson, Segersall)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Matousek, Puzrla, Vontracek, Kostadinov)
11.ZWITSERLAND (Glaus, Mutter, Gisiger, Nyffeler)
12.JOEGOSLAVIE (Bulic, Bozo Subelj, Zanoskar, Franci Zrimsek)
13.V.S.A. (Eric Allen, Todd Morey, Steve Pyle, Dean Smith)
14.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Silseth)
15.AUSTRALIE (Ashton, De Longueville, Hildred, Phillips)
16.DENEMARKEN (Blaudzun, Sorensen, Jorgensen, Rydicher)
17.OOSTENRIJK (Gerhard Jonas, Krenauer, Obermann, Schwarzer)
18.MEXICO (Rodolfo Gutierrez, Roberto Silva, Torrijos, Xopa)
19.GROOT-BRITTANNIE (Carbutt, Hayton, Cumming, Lawrence)
20.VENEZUELA (Albarran, Fontes, Galaviz, Ramirez)
1976
1.POLEN (Szurkowski, Mytnik, Mieczyslaw Nowicki, Szosda)
2.SOVJETUNIE (Chaplygin, Pikkuus, Chukanov, Kaminsky)
3.ZWEDEN (Johansson, Tord Filipsson, Nilsson, Prim)
4.BELGIE (De Wolf, Dirk Heirweg, Hoste, Willems)
5.CUBA (Arencibia, Cardet, Gomez, Raul Vasquez)
6.AUSTRALIE (Chandler, Remo & Sal Sansonetti, Sefton)
7.TSJECHOSLOVAKIJE(Matousek, Buchacek, Puzrla, Vondracek)
8.GROOT-BRITTANNIE (Carbutt, Hayton, Nickson, Griffiths)
9.D.D.R. (Drogan, Hartnick, Lauke, Schiffner)
10.B.R.D. (Jakst, Paltian, Von Löffelholz, Weibel)
11.DENEMARKEN (Blaudzun, Frank, Hansen, Lund)
12.OOSTENRIJK (Humenberger, Karner, Mitteregger, Summer)
13.ITALIE (Barone, Da Ros, Lori, Porrini)
14.NOORWEGEN (Brathen, Digerud, Klavnes, Orre)
15.NEDERLAND(Hassink,Frits Pirard,A.V.Houwelingen, V.Katwijk)
16.BULGARIJE (Bobekov, Gheorghi, Popov, Stoyanov)
17.CANADA (Blouin, Chewter, Morris, Proulx)
18.V.S.A. (Howard, Kingsbery, Thomson, Wayne Stetina)
19.MEXICO (Castaneda, Estrada, Huerta, Vitela)
20.FRANKRIJK (Buchon, Gautier, Maho, Richeux)
1975
1.POLEN (Mytnik, Mieczyslaw Nowicki, Szosda, Szurkowski)
2.DENEMARKEN (Blaudzun, Gerd Frank, Hansen, Jorn Lund)
3.ZWEDEN (Prim, Tord Filipsson, Bernt Johansson, Nilsson)
4.GROOT-BRITTANNIE (Nickson, Carbutt, Griffiths, Hayton)
5.SOVJETUNIE (Valery Chaplygin, Kaminsky, Komnatov, Pikkuus)
6.D.D.R. (Diers, Hartnick, Gerhard Lauke, Michael Schiffner)
7.B.R.D. (Weibel, Jakst, Olaf Paltian, Von Löffelholz)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Buchacek, Matousek, Moravec, Vondracek)
9.NOORWEGEN (Brathen, Digerud, Arne Klavenes, Magne Orre)
10.CUBA (Cardet, Arencibia, Jorge Gomez, Raul Vasquez)
11.AUSTRALIE (Chandler, Remo & Sal Sansonetti, Clyde Sefton)
12.NEDERLAND (Hassink, Van Katwijk, Gödde, Van Houwelingen)
13.BELGIE (Fons De Wolf, Heirweg, Hoste, Daniël Willems)
14.ITALIE (Carmelo Barone, Da Ros, Gino Lori, Dino Porrini)
15.BULGARIJE (Bobekov, Gheorghi, Popov, Nedialko Stoyanov)
16.OOSTENRIJK (Humenberger, Karner, Mitteregger, Summer)
17.CANADA (Marc Blouin, Brian Chewter, Tom Morris, Proulx)
18.MEXICO (Castaneda, Estrada, Francisco Huerta, Vitela)
19.FRANKRIJK (Jean-Louis Gauthier, Buchon, Maho, Richeux)
20.V.S.A. (John Howard, Kingsbery, Wayne Stetina, Thomson)
1974
1.ZWITSERLAND (Glaus, Kuhn, Iwan Schmidt, Bruno Wolfer)
2.BELGIE (De Wolf, Patrick Lefevre, Vandenbroucke, Wellens)
3.POLEN (Kowalski, Matusiak, Ryszard Szurkowski, Trybala)
4.ZWEDEN (Filipsson, Johansson, Sven Ake Nilsson, Fagerlund)
5.AUSTRALIE (Clively, Clyde & Kevin Sefton, Michael Wilson)
6.SOVJET-UNIE (Chaplygin, Komnatov, Sjarafulin, Kaminski)
7.GROOT-BRITTANNIE (Edwards, Hayton, Bill Nickson, Waugh)
8.FRANKRIJK (Bernaudeau, Blandon, Inaudi, Michel Lalouette)
9.ITALIE (Vittorio Algeri, Ceruti, Gialdini, Tremolada)
10.D.D.R. (Karl Diers, Hans-Joachim Hartnick, Tischoff, Lauke)
11.NIEUW-ZEELAND (Bell, Hanaray, Eric McKenzie, John Mullan)
12.DENEMARKEN (Blaudzun, Jorgensen, Marcussen, Rasmussen)
13.NEDERLAND (Aad Gevers, Hassink, Henk Langkruis, Jan Schür)
14.TSJECHOSLOVAKIJE (Dvorak, Matousek, Poslusny, Vondracek)
15.NOORWEGEN (Andresen, Kvernerud, Morten Saether, Wilmann)
16.OOSTENRIJK (Humenberger, Mitteregger, Spindler, Steinmayer)
17.FINLAND (Hannus, Jussila, Carl Mansner, Mika Pelkonen)
18.CUBA (Cardet, Juan Rivera, Eddy Rodriguez, Raul Vasquez)
19.COLOMBIA (Corzo, Florez, Pacho Morales, Pacho Rodriguez)
20.B.R.D. (Dietzen, Teichreber, Klaus-Peter Thaler, Trott)
1973
1.B.R.D. (Jürgen Colombo, Günther Haritz, Udo Hempel, Schütz)
2.FRANKRIJK (Bavaye, Fussien, Legrand, Van Overschelde)
3.ITALIE (Luciano Borgognoni, Castelan, Oggioni, Rossignoli)
4.AUSTRALIE (Donald Allan, Bylsma, Danny Clark, Robert Jonker)
5.NEDERLAND (Cees Bal, Fedor den Hertog, Geurts, Roy Schuiten)
6.BELGIE (Dirk Baert, Ferdinand Bracke, Crapez, Wesemael)
7.D.D.R. (Huschke, Heinz & Herbert Richter, Unterwalder)
8.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Ian Hallam, Moore, Porter)
9.SOVJETUNIE (Michailov, Komnatov, Sjuchov, Sinizin)
10.ZWITSERLAND (Baumgartner, Gilbert Bischoff, Fuchs, Kurmann)
11.TSJECHOSLOVAKIJE (Soucek, Hava, Heller, Smolik)
12.DENEMARKEN (Marcussen, Hansen, Blaudzun, Fredborg)
13.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Thomson)
14.LUXEMBURG (Langehergemann, Treis, Back, Michely)
15.POLEN (Lis, Szurkowski, Szozda, Mytnik)
16.JOEGOSLAVIE (Bilic, Vidmar, Cubric, Valencic)
17.IERLAND (Horner, Johnston, Doyle, McQuaid)
18.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Sinzinger, Steinmayer)
19.SPANJE (Basualdo, Caldentey, Garcia, Trenco)
20.ZWEDEN (Hansson, Fagerlund, Filipsson, Nilsson)
1972
1.ITALIE (Bazzan, Luciano Borgognoni, Lorenzo Bosisio, Guerra)
2.GROOT-BRITTANNIE (Hallam, Dave Lloyd, Hugh Porter, Smith)
3.B.R.D. (Clausmeyer, Dieter Kemper, Rurer Kratzer, Hans Lutz)
4.BELGIE (Delcroix, Hermans, Van Cauter, Verreydt)
5.FRANKRIJK (Buchon, Bernard Darmet, Grosskost, Mongeard)
6.SOVJETUNIE (Choukhov, Iardy, Komnatov, Likatchev)
7.ZWITSERLAND (Baumgartner, Gilbert Bischoff, Fuchs, Kurmann)
8.D.D.R. (Huschke, Heinz Richter, Herbert Richter, Schreck)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Soucek, Hava, Heller, Smolik)
10.DENEMARKEN (Marcussen, Hansen, Blaudzun, Fredborg)
11.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Thomson)
12.LUXEMBURG (Langehergemann, Treis, Back, Michely)
13.NEDERLAND (Bongers, Been, Den Hertog, Boom)
14.POLEN (Hanusik, Czechowski, Magiera, Matusiak)
15.JOEGOSLAVIE (Bilic, Vidmar, Cubric, Valencic)
16.IERLAND (Horner, Johnston, Doyle, McQuaid)
17.AUSTRALIE (Bylsma, McVilly, Remo & Sal Sansonetti)
18.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Sinzinger, Steinmayer)
19.SPANJE (Basualdo, Caldentey, Garcia, Trenco)
20.ZWEDEN (Wennlöf, Gronlund, Hansson, Ripfel)
1971
1.NEDERLAND (Fedor den Hertog, Schür, Duijker, Van den Hoek)
2.BELGIE (Staf Hermans, Van Cauter, Van Der Linden, Verreydt)
3.ZWITSERLAND (Fuchs, Bruno Hubschmid, Roland Schaer, Wehrli)
4.POLEN (Edward Barczik, Lucjan Lis, Szozda, Smyrak)
5.ITALIE (Borgognoni, Moretti, Francesco Moser, Tonoli)
6.FRANKRIJK (Duchemin, Raymond Martin, Ovion, Michel Roques)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Jiri Hava, Hrazdira, Prchal, Jan Smolik)
8.SPANJE (Javier Elloriaga, Melero, Tena, José-Luis Viejo)
9.HONGARIJE (Debreceni, Petermann, Sipos, Wakacs)
10.DENEMARKEN (Blaudzun, Jan Jörgensen, Jorgen Lund, Schmidt)
11.SOVJET-UNIE (Kommatov, Lichachev, Sitnikov, Sjoekov)
12.FINLAND (Hannus, Uusivirta, Vuorenhela, Wackström)
13.GROOT-BRITTANNIE (Clewarth, Phil Corley, Edwards, West)
14.D.D.R. (Ivan Gonschorek, Knispel, Rudi Schiffner, Wesemann)
15.B.R.D. (Ebert, Knab, Weibel, Wich)
16.ZWEDEN (Andersson, Tord Filipsson, Hansson, Ripfel)
17.OOSTENRIJK (Bachmaier, Inthaler, Königshofer, Mitteregger)
18.CANADA (Blouin, Grace, Koning, Morris)
19.JOEGOSLAVIE (Bilic, Pavlic, Valencic, Zakotnic)
20.NOORWEGEN (Andresen, Gustavsen, Orre, Yli)
1970
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Mainus, Rezac, Puzrla, Matousek)
2.DENEMARKEN (Marcussen, Hansen, Blaudzun, Fredborg)
3.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Thomson)
4.FRANKRIJK (Hézard, Ovion, Botherel, Duchemin)
5.LUXEMBURG (Langehergemann, Treis, Back, Michely)
6.BELGIE (Van Marcke, De Vleminck, Luyten, Lindekens)
7.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider, Thalmann, Kurmann)
8.SOVJETUNIE (Jardy, Sokolov, Sjuchov, Lichatsjev)
9.NEDERLAND (Den Hertog, Oosterhof, Tabak, Duijker)
10.POLEN (Hanusik, Czechowski, Magiera, Matusiak)
11.B.R.D. (Vonhof, Lutz, Ebert, Hempel)
12.JOEGOSLAVIE (Bilic, Vidmar, Cubric, Valencic)
13.ITALIE (Soldi, Torresani, Morbiato, Moser)
14.IERLAND (Horner, Johnston, Doyle, McQuaid)
15.AUSTRALIE (Bylsma, McVilly, Remo & Sal Sansonetti)
16.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Sinzinger, Steinmayer)
17.D.D.R. (Mosch, Gonschorek, Mickein, Pedd)
18.GROOT-BRITTANNIE (Dailey, Hallam, Roach, Bayton)
19.SPANJE (Basualdo, Caldentey, Garcia, Trenco)
20.ZWEDEN (Wennlöf, Gronlund, Hansson, Ripfel)
1969
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Soucek, Hava, Heller, Smolik)
2.DENEMARKEN (Mortensen, Hansen, Frey, Lund)
3.FRANKRIJK (Hézard, Lebas, Roques, Proust)
4.B.R.D. (Fritz, Ebert, Hempel, Mentzel)
5.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Thomson)
6.NEDERLAND (Bongers, Been, Loevesijn, Boom)
7.SOVJETUNIE (Dimitriev, Sokolov, Bykov, Neliubin)
8.LUXEMBURG (Langehergemann, Treis, Back, Michely)
9.ZWITSERLAND (Burki, Fuchs, Hubschmid, Kurmann)
10.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Cubric, Valencic)
11.ITALIE (Fabbri, Morbiato, Moser, Francioni)
12.POLEN (Hanusik, Czechowski, Magiera, Matusiak)
13.IERLAND (Foster, Johnston, Doyle, McQuaid)
14.BELGIE (Van Marcke, Callewaert, Goens, Lindekens)
15.AUSTRALIE (Bylsma, McVilly, Remo & Sal Sansonetti)
16.GROOT-BRITTANNIE (Horton, Aslin, Bayton, Barras)
17.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Kretz, Steinmayer)
18.D.D.R. (Mosch, Gonschorek, Mickein, Pedd)
19.ZWEDEN (Tomas, Erik, Gösta & Sture Pettersson)
20.SPANJE (Basualdo, Caldentey, Garcia, Trenco)
1968
1.B.R.D. (Ebert, Hempel, Henrichs, Link)
2.NEDERLAND (Krekels, Pijnen, Den Hertog, Zoetemelk)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Hava, Heller, Hrazdira, Smolik)
4.V.S.A. (Schwartz, Vandevelde, Simes, Thomson)
5.FRANKRIJK (Botherel, Boulard, Duchemin, Thevenet)
6.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Marx)
7.SOVJETUNIE (Dimitriev, Tkatsjenko, Bykov, Neliubin)
8.DENEMARKEN (Asmussen, Blaudzun, Lyngemark, Nielsen)
9.ITALIE (Bramucci, Marcelli, Martini, Pigatto)
10.BELGIE (De Schoenmaecker, Van Marcke, Callens, Monseré)
11.LUXEMBURG (Gilson, Back, Geisslem, Michely)
12.ZWEDEN (Tomas, Erik, Gösta & Sture Pettersson)
13.POLEN (Hanusik, Kudra, Zadrozny, Czechowski)
14.COLOMBIA (Pachon, Rodriguez, Sanchez, Suarez)
15.ZWITSERLAND (Thalmann, Burki, Hubschmid, Spahn)
16.GROOT-BRITTANNIE (Cromack, Watson, Smith, Bettinson)
17.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Cubric, Valencic)
18.IERLAND (Foster, Johnston, Doyle, McQuaid)
19.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Kretz, Steinmayer)
20.SPANJE (Gonzalez-Linares, Casas, Nistal, Pau)
1967
1.NEDERLAND (Bongers, Dubois, Boom, Solaro)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
3.DENEMARKEN (Hansen, Blaudzun, Mortensen, Ole Pedersen)
4.B.R.D. (Fritz, Ebert, Henrichs, Link)
5.ITALIE (Bosisio, Pigato, Marcelli, Martini)
6.V.S.A. (Grieco, Simes, Thomson, Wall)
7.BELGIE (Landuyt, Crapez, Merlin, Schoep)
8.FRANKRIJK (Jupillat, Gruchet, Botherel, Duchemin)
9.SOVJETUNIE (Dimitriev, Tkatsjenko, Koluchev, Moskvin)
10.AUSTRALIE (Ryan, Grenda, Hollingworth, Waddell)
11.GROOT-BRITTANNIE (Horton, Lewis, Bonner, Porter)
12.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Liebold)
13.LUXEMBURG (Gilson, Back, Geisslem, Michely)
14.POLEN (Hanusik, Kudra, Zadrozny, Zapala)
15.ZWITSERLAND (Schneider, Thalmann, Köchli, Luthi)
16.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Skerl, Valencic)
17.IERLAND (Foster, Johnston, Doyle, Madigan)
18.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Kretz, Steinmayer)
19.SPANJE (Gonzalez-Linares, Casas, Nistal, Pau)
20.ZWEDEN (Tomas, Erik, Gösta & Sture Pettersson)
1966
1.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bonner, Porter, Chisman)
2.B.R.D. (Adler, Ebert, Henrichs, Link)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
4.NEDERLAND (Groen, Beugels, Steevens, Wagtmans)
5.ITALIE (Benfatto, Dalla Bona, Denti, Guerra)
6.DENEMARKEN (Hansen, Blaudzun, Höjlund, Wisborg)
7.LUXEMBURG (Gilson, Zago, Michely, Schmartz)
8.V.S.A. (Grieco, Simes, Thomson, Thorne)
9.BELGIE (Landuyt, Seye, Van Loo, Meesters)
10.AUSTRALIE (Ryan, Grenda, Hollingworth, Waddell)
11.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Stamm)
12.SOVJETUNIE (Dimitriev, Tkatsjenko, Tsjerkassov, Voukolov)
13.POLEN (Beker, Kudra, Zadrozny, Zapala)
14.FRANKRIJK (Swertvaeger, B.Guyot, Hiltenbrand, Danguillaume)
15.ZWITSERLAND (Gyger, Herger, Köchli, Luthi)
16.IERLAND (Foster, Johnston, Jones, Powell)
17.SPANJE (Erenozaga, Gonzalez-Linares, Lopez-Carril, Lasa)
18.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Skerl, Valencic)
19.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Pruscha, Steinmayer)
20.ZWEDEN (Wennlöf, Erik, Gösta & Sture Pettersson)
1965
1.DENEMARKEN (Frey, Hansen, Isaksson, Fredborg)
2.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bonner, Porter, Chisman)
3.B.R.D. (Adler, Ebert, Henrichs, Link)
4.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
5.NEDERLAND (Koel, Boom, Solaro, Groen)
6.ITALIE (Guerra, Dalla Bona, Denti, Soldi)
7.SOVJETUNIE (Dimitriev, Koluchev, Voukolov, Moskvin)
8.BELGIE (Landuyt, Seye, Van Loo, Walschaerts)
9.LUXEMBURG (Gilson, Zago, Michely, Schmartz)
10.V.S.A. (Grieco, Simes, Thomson, Thorne)
11.AUSTRALIE (Ryan, Grenda, Hollingworth, Waddell)
12.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Stamm)
13.SPANJE (Ventura Diaz, José Manuel Lasa, Lopez-Rodriguez, Perurena)
14.POLEN (Beker, Kudra, Zadrozny, Zapala)
15.FRANKRIJK (Gerard Swertvaeger, Desvages, Heintz, Claude Lechatelier)
16.ZWITSERLAND (Gyger, Herger, Köchli, Luthi)
17.BULGARIJE (Christov, Adrinsi, Farouch, Stoion)
18.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Skerl, Valencic)
19.OOSTENRIJK (Csenar, Manzl, Pruscha, Steinmayer)
20.IERLAND (Foster, Johnston, Jones, Powell)
1964
1.B.R.D. (Claesges, Streng, Henrichs, Link)
2.DENEMARKEN (Frey, Hansen, Isaksson, Fredborg)
3.NEDERLAND (Dolman, Karstens, Pieterse, Zoet)
4.BELGIE (Heuvelmans, De Neve, Vanderijse, Van Vlierberghe)
5.OOSTENRIJK (Buchelle, Garschal, Oberst, Seidenberger)
6.LUXEMBURG (Binsfeld, Grisius, Michely, Schmartz)
7.HONGARIJE (Bicskey, Lang, Lendval, Sore)
8.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bonner, Porter, Chisman)
9.ITALIE (Andreoli, Dalla Bona, Guerra, Manza)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
11.SOVJETUNIE (Dimitriev, Urbanovitsj, Voukolov, Moskvin)
12.JAPAN (Akamatsu, Omiya, Shimunra, Yamafuji)
13.V.S.A. (Grieco, Simes, Staub, Thorne)
14.AUSTRALIE (Ciavola, Grenda, Hollingworth, Waddell)
15.SPANJE (Goyeneche, Saez, Garcia, Santamaria)
16.D.D.R. (Adler, Mosch, Stamm, Wiedemann)
17.FRANKRIJK (Grosskost, Gruchet, Iziers, Lemeteyer)
18.POLEN (Beker, Kudra, Zadrozny, Zielinski)
19.ZWITSERLAND (Gyger, Herger, Köchli, Luthi)
20.BULGARIJE (Christov, Iliev, Kolev, Kotsev)
1963
1.FRANKRIJK (Marcel Bidault, Béchet, Chappe, Dom.Motte)
2.ITALIE (Fabbri, Grassi, Maino, Dino Zandegu)
3.SOVJET-UNIE (Kapitanov, Melikov, Olizarenko, Saidshunin)
4.DENEMARKEN (Hansen, Hojlund, Pedersen, Kjell Rodian)
5.NEDERLAND (Cooremans, Schuuring, Van Ginniken, Bart Zoet)
6.POLEN (Bekée, Chtieg, Slawinski, Zielinski)
7.ZWEDEN (Stig Blom, Erik, Gösta en Sture Petterson)
8.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
9.ZWITSERLAND (Heinemann, Jaisli, Rutschmann, Stadelmann)
10.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
11.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
12.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
13.BELGIE (Haeseldonckx, Timmermans, Vandeperre, Vanderijse)
14.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Munford, Smith, Graham Webb)
15.B.R.D. (Peter Glemser, Johnk, Rhor, Schmitz)
16.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
17.SPANJE (Jesus Aranzabal, Lopez, Ramon Saez, Silloniez)
18.JAPAN (Akamatsu, Omiya, Yoshio Shimunra, Yoshida)
19.TURKIJE (Asim, Cetin, Nufret, Rifat)
20.VERENIGDE STATEN (Allis, Hinnon, Thomsen, Throne)
1962
1.GROOT-BRITTANNIE (Baty, Bennett, Hinds, Holmes)
2.POLEN (Gawliczek, Pokorny, Surminski, Zapala)
3.BELGIE (De Loof, Van Loo, Stevens, Vandenbossche)
4.NEDERLAND (Cornelisse, Den Hartog, Lute, Nijdam)
5.DENEMARKEN (Bangsburg, Kröler, Twilling, Ritter)
6.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Laczo, Rezac)
7.ITALIE (Tagliani, Grassi, Maino, Zandegu)
8.B.R.D. (Rohr, Claesges, May, Rudolph)
9.SPANJE (Erenozaga, Lopez Carril, Gomez del Moral, Uriona)
10.SOVJETUNIE (Kapitanov, Melikov, Olizarenko, Saidshunin)
11.FRANKRIJK (Bidault, Michel Béchet, Chappe, Dom.Motte)
12.ZWEDEN (Stig Blom, Erik, Gösta en Sture Petterson)
13.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
14.ZWITSERLAND (Heinemann, Jaisli, Rutschmann, Stadelmann)
15.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
16.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Timon, Pezzati)
17.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
18.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
19.JAPAN (Akamatsu, Omiya, Yoshio Shimunra, Yoshida)
20.TURKIJE (Asim, Cetin, Nufret, Rifat)
1961
1.FRANKRIJK (Arzé, Belena, Gestraud, Jourden)
2.ITALIE (Adorni, De Rosso, Mugnaini, Tonoli)
3.SPANJE (Lopez Cano, Elorza, Mendiburu, Momene)
4.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
5.D.D.R. (Eckstein, Müller, Schur, Seidel)
6.BELGIE (De Bruycker, Jongen, Lauwers, Melckenbeeck)
7.NEDERLAND (De Jongh, Nijkamp, Paul, Wesseling)
8.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Bradley, Butler, Hill)
9.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Peters, Pingel)
10.B.R.D. (Kunde, Limbach, Lippeck, Mendyka)
11.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
12.ZWITSERLAND (Jaisli, Albisetti, Hintermuller, Zoeffel)
13.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
14.SOVJETUNIE (Kapitanov, Melikov, Olizarenko, Saidshunin)
15.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Laczo, Rezac)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1960
1.Italië (Bailetti-Cogliatti-Fornoni-Trape)
2.D.D.R.(Schur-Adler-Hagen-Lörke)
3.U.R.S.S. (Kapitanov-Kletzov-Melikhov-Petrov)
4.Nederland (Hugens-Lotz-Van Kreuningen-Sluis)
5.Zweden (Adamson-Johansson-Goransson-Hansson)
6.Roemenië (Moiceanu-Selaru-Cosma-Zanoni)
7.Frankrijk (Duez-Hamon-Lacombe-Simon)
8.SPANJE (Lopez Cano, Elorza, Mendiburu, Momene)
9.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
10.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Bradley, Butler, Rochford)
11.DENEMARKEN (Baunsoe, Bangsborg, Jorgensen, Jensen)
12.B.R.D. (Renz, Limbach, Lippeck, Mendyka)
13.ZWITSERLAND (Jaisli, Albisetti, Hintermuller, Zoeffel)
14.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
15.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Laczo, Rezac)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.België (Vanden Berghen Willy-Beheyt Benoni-Covent Yvan-Monty Willy)
19.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1959
1.FRANKRIJK (Cloarec, Poulidor, Tarri, Gestraud)
2.NEDERLAND (Lute, Maliepaard, Rentmeester, Zilverberg)
3.ZWITSERLAND (Lutz, Trepp, Beuchat, Zoeffel)
4.SPANJE (Echevarria, Soler, Elorza, Mendiburu)
5.BELGIE (Bar, Goossens, Hellemans, Vandenberghen)
6.ITALIE (Adorni, Vallotto, Trape, Vigna)
7.D.D.R. (Oldenburg, Höhne, Schur, Hagen)
8.B.R.D. (Renz, Rudi & Willi Altig, Kemper)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Malten, Rendl, Slavik, Wiezner)
10.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
11.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
12.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Bradley, Butler, Tarr)
13.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
14.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
15.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1958
1.FRANKRIJK (Ignolin, Jousset, Thiélin, Foucher)
2.B.R.D. (Fischerkeller, Nadler, Altig, Kemper)
3.BELGIE (De Wolf, Dossogne, Flohimont, Torbeyns)
4.ZWITSERLAND (Lutz, Trepp, Fuchs, Rüegg)
5.GROOT-BRITTANNIE (Laidlaw, Reynolds, Simpson, Bradley)
6.NEDERLAND (Maliepaard, Rentmeester, Rol, Teunisse)
7.SPANJE (Echevarria, Soler, Elorza, Mendiburu)
8.ITALIE (Adorni, Vallotto, Trape, Vigna)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Malten, Rendl, Slavik, Wiezner)
11.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
12.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
13.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
14.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
15.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1957
1.FRANKRIJK (Lebaube, Mastrotto, Roudaud, Vermeulin)
2.B.R.D. (Fischerkeller, Altig, Altweck, Siegler)
3.SPANJE (Echevarria, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
4.BELGIE (Bar, Denoyette, Proost, Roman)
5.NEDERLAND (Gramser, Damen, De Roo, Geldermans)
6.ZWITSERLAND (Schweizer, Von Büren, Plattner, Rüegg)
7.GROOT-BRITTANNIE (Laidlaw, Reynolds, Simpson, Bradley)
8.ITALIE (Coletto, Massignan, Pambianco, Tinazzi)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Malten, Rendl, Slavik, Wiezner)
11.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
12.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
13.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
14.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
15.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
16.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
17.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
18.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
19.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
20.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
1956
1.Nederland (Jo De Roo, Coen Niesten, Peter Post, Arie Van Houwelingen)
2.Frankrijk (Arnaud Geyre, Maurice Moucheraud, Roger Rivière, Michel Vermeulin)
3.Italië (Guido Carlesi, Leandro Faggin, Giovanni Metra, Arnaldo Pambianco)
4.Gr.Brit. (Stan Brittain, William Holmes, Alan Jackson, Tom Simpson)
5.B.R.D. (Rudi Altig, Otto Altweck, Friedhelm Fischerkeller, Edi Ziegler)
6.België (José Denoyette, Fons Hermans, Willy Lauwers, Ivo Molenaers)
7.D.D.R. (Erich Hagen, Roland Henning, Gunter Oldenburg, Gustav Adolf Schur)
8.Zwitserland (Emmanuel Plattner, Freddy Ruegg, Erwin Schweizer, Max Wirth)
9.C.S.S.R. (Karel Bouska, Frantisek Jursa, Rudolf Rendl, Jan Vesely)
10.Bulgarije (Nentscho Christov, Danilo Kolev, Bojan Kosev, Vadim Russev)
11.Denemarken (Hans Andresen, Eluf Dalgaard, Knud Enemark Jensen, Palle Lykke)
12.U.S.S.R. (Viktor Kapitonov, Nikolai Kolumbet, Anatoly Tsjerepovitsj, Viktor Verkhinin)
13.Luxemburg (Gaston Dumont, Louis Grisius, Theo Simon, Dominique Zago)
14.Spanje (José Perez Frances, Javier San Agustin, Isabelo Sanchez, José Urrestarazu)
15.Mexico (Magdaleno Cano, Felipe Linan, Francisco Lozano, Rafael Vaca)
16.Polen (Sandor Bugalski, Henryk Komuniewski, Jan Kudra, Marian Wiechowski)
17.Venezuela (Arsenio Chirinos, Joaquin Ferreira, Antonio Montilla, Domingo Rivas)
18.Australië (Ed Nestor, Jim Nevin, John O’Sullivan, Jack Trickey) 19.Oostenrijk (Walter Bortel, Rudolph Maresch, Kurt Schein, Franz Wimmer)
20.V.S.A. (Joe Becker, Erhard Neumann, David Rhoads, George Van Meter)
1955
1.FRANKRIJK (Beuffeuil, Genin, Saint, Skerl)
2.SPANJE (Segu, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
3.BELGIE (Meuleman, Lauwers, Hermans, Wouters)
4.GROOT-BRITTANNIE (Geddes, Holmes, Jackson, Simpson)
5.NEDERLAND (Post, Van Houwelingen, Kooyman, De Jong)
6.ITALIE (Baldini, Grassi, Ranucci, Faggin)
7.B.R.D. (Potzernheim, Altig, Rinn, Siegler)
8.ZWITSERLAND (Schweizer, Von Büren, Plattner, Rüegg)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
11.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
12.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
13.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
14.DENEMARKEN (Dalgaard, Lykke, Lynge, Ravn)
15.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
16.ARGENTINIE (Senn, Cortoni, Biganzoli, Ferreira)
17.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
18.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
19.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
20.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
1954
1.BELGIE (Borra, Van Cauter, Van Meenen, Van Schil)
2.FRANKRIJK (Ameline, Hoorelbeke, Mercier, Tamburlini)
3.DENEMARKEN (Dalgaard, Andresen, Rasmussen, Ravn)
4.GROOT-BRITTANNIE (Browne, King, Robinson, Sheil)
5.NEDERLAND (Kersten, Mehagnoul, Post, Van Den Borgh)
6.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
7.ITALIE (Baldini, Messina, Zuchetti, Faggin)
8.B.R.D. (Maus, Neuser, Rinn, Siegler)
9.ZWITSERLAND (Schweizer, Vaucher, Strehler, Tiefenthaler)
10.SPANJE (Segu, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
11.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
12.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
13.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
14.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
15.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
16.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
17.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
18.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
19.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
20.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
1953
1.BELGIE (Baele, Guldemont, Van Cauter, Van Looy)
2.ITALIE (Messina, Filippi, Monti, Nencini)
3.NEDERLAND (Stolker, Mahn, De Groot, Van Den Brekel)
4.DENEMARKEN (Dalgaard, Andresen, Rasmussen, Pedersen)
5.FRANKRIJK (Ameline, Hoorelbeke, Mercier, Tamburlini)
6.GROOT-BRITTANNIE (Browne, King, Robinson, Sheil)
7.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
8.B.R.D. (Maus, Neuser, Rinn, Siegler)
9.ZWITSERLAND (Schweizer, Vaucher, Strehler, Tiefenthaler)
10.SPANJE (Segu, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
11.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
12.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
13.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
14.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
15.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
16.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
17.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
18.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
19.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
20.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
1952
1.ITALIE (Campana, De Rossi, Giancola, Monti)
2.BELGIE (Victor, Noyelle, Grondelaers, Van Looy)
3.NEDERLAND (Aanraad, Gelissen, Kooyman, Van Heusden)
4.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
5.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
6.FRANKRIJK (Anquetil, Hoorelbeke, Mercier, Tamburlini)
7.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Stretton)
8.DENEMARKEN (Dalgaard, Andresen, Rasmussen, Pedersen)
9.ZWITSERLAND (Schweizer, Schraner, Strehler, Tiefenthaler)
10.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
11.SPANJE (Segu, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
12.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
13.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
14.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
15.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
16.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
17.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
18.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
19.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
20.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
1951
1.FRANKRIJK (Audemard, Garnier, Laurent, Pierre)
2.BELGIE (Glorieux, Jacobs, Janssens, Pauwels)
3.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Greenfield)
4.ITALIE (De Rossi, Benedetti, Ghidini, Messina)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
8.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
9.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
10.B.R.D.(Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
11.ZWITSERLAND (Schweizer, Schraner, Strehler, Tiefenthaler)
12.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
13.SPANJE (Segu, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
14.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
15.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
16.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
17.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
18.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
19.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
20.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
1950
1.FRANKRIJK (Varnajo, Bisetti, Decaux, Gaudot)
2.BELGIE (Batsle, Gilbert Desmet I, Schils, Van Geneugden)
3.GROOT-BRITTANNIE (Maitland, Thomas, Bowes, Desmond Robinson)
4.ITALIE (Ferrari, Moresco, Piazza, Elio Zanotti)
5.DENEMARKEN (Andersen, Ostergaard, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Roks, Dekkers, Witteveen, Snijders)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
8.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
9.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Ryan, Swift)
10.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
11.ZWITSERLAND (Willy Hutmacher, Bucher, Reiser, Schellenberg)
12.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
13.SPANJE (Segu, Poblet, Timoner, Perez-Frances)
14.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
15.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
16.ARGENTINIE (Cayetano Varisco, Perone, Sevillano, Kobal)
17.ZWEDEN (Martensson, Snell, Ericsson, Lund)
18.VERENIGDE STATEN (Anderson, De Bacco, Schmidt, Shipman)
19.LUXEMBURG (Bintz, Goedert, Jacobs, Kass)
20.POLEN (Czyz, Hadasik, Kapiak, Wojcik)
1949
1.FRANKRIJK (Audemard, Garnier, Laurent, Pierre)
2.BELGIE (Glorieux, Jacobs, Janssens, Pauwels)
3.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Greenfield)
4.ITALIE (De Rossi, Benedetti, Ghidini, Messina)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
8.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
9.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
10.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
11.SPANJE (Timoner, Amettler, Marigil, San Emeterio)
12.ARGENTINIE (Alexandre, Castellani, Giacchi, Limba)
13.ZWEDEN (Ammer, Martensson, Snell, Wänlund)
14.VERENIGDE STATEN (Anderson, De Bacco, Grillo, Shipman)
15.ZWITSERLAND (Bucher, Champion, Chevalley, Schraner)
16.LUXEMBURG (Gillen, Goedert, Jacobs, Kass)
17.POLEN (Czyz, Hadasik, Kapiak, Wojcik)
18.CANADA (Audy, Cyr, Jodoin, Roberts)
19.D.D.R. (Gaede, Meister, Schatz, Sternberg)
20.IERLAND (Cristle, McCarthy, McQuaid, O’Brien)
1948
1.BELGIE (Glorieux, Wouters, Delathouwer, Van Roosbroeck)
2.FRANKRIJK (Adam, Blusson, Coste, Decanali)
3.ITALIE (Benfenati, Bernardi, Citterio, Pucci)
4.GROOT-BRITTANNIE (Ricketts, Maitland, Scott, Thomas)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
8.JOEGOSLAVIE (Krejcu, Strain, Prosinek, Zoric)
9.SPANJE (Timoner, Amettler, Marigil, San Emeterio)
10.ARGENTINIE (Alexandre, Castellani, Giacchi, Limba)
11.TSJECHOSLOVAKIJE (Vesely, Foucek, Rozvoda, Ruzicka)
12.ZWEDEN (Ammer, Martensson, Snell, Wänlund)
13.VERENIGDE STATEN (Anderson, De Bacco, Grillo, Shipman)
14.B.R.D. (Potzernheim, Jacobi, Müller, Ziege)
15.ZWITSERLAND (Bucher, Champion, Chevalley, Schraner)
16.LUXEMBURG (Gillen, Goedert, Jacobs, Kass)
17.POLEN (Czyz, Hadasik, Kapiak, Wojcik)
18.CANADA (Jules Audy, René Cyr, Florent Jodoin, Bill Roberts)
19.D.D.R. (Gaede, Meister, Schatz, Sternberg)
20.IERLAND (Cristle, McCarthy, McQuaid, O’Brien)
1947
1.Frankrijk (Henri Aubry, Jean Baldassari, Camille Cleramboscq, Joseph Morvan)
2.Zwitserland (Willy Hutmacher, Oscar Plattner, Hans Sommer, Ernst Stettler)
3.Italië (Umberto Drei, Alfio Ferrari, Luciano Maggini, Silvio Pedroni)
4.Oostenrijk (Ernst Ciganek, Heinrich Schiebl, Richard Menapace, Rudolph Valenta)
5.Canada (Jules Audy, René Cyr, Florent Jodoin, Bill Roberts)
6.Zweden (Nils Johansson, Leif Loehn, Harry Snell, Ole Wännlund)
7.Nederland (Harry Maas, Kees Pellenaars, Gerard Van Beek, Gerrit Voorting)
8.Joegoslavië (Emanuel Krejcu, August Prosinek, Anton Strain, Aleksander Zoric)
9.B.R.D. (Heinz Jakobi, Heinz Müller, Werner Potzernheim, Herbert Weinrich)
10.Denemarken (Knud Andersen, Hans Andresen, Eluf Dalgaard, Svend Emborg)
11.Argentinië (Antonio Alexandre, Angel Castellani, Ernesto Giacchi, Juan Limba)
12.D.D.R. (Gerhard Gaede, Lothar Meister, Eberhard Schatz, Siegfried Sternberg)
13.België (Frans Gielen, Louis Michiels, Karel Van Dormael, Lode Wouters)
14.Tsjechoslovakije (Ladislav Foucek, Otto Rozvoda, Vlastimil Ruzicka, Jan Vesely)
15.Luxemburg (Lucien Gillen, Johnny Goedert, Edmond Jacobs, Henri Kass)
16.Spanje (Antonio Ferraz, Sotero Lizarazu, René Marigil, Guillermo Timoner)
17.Zuid-Afrika (Eddy Eastman, Robert Fowler, Ray Robinson, Theo Shardelow)
18.Groot-Brittannië (David Addie, Stan Blair, Harold Johnston, Dave Ricketts)
19.Polen (Henryk Czyz, Henryk Hadasik, Jozef Kapiak, Waclaw Wojcik)
20.U.S.S.R. (Boris Bebenin, Nikolai Kolumbet, Boris Romanov, Viktor Vekhinin)
1946
1.Frankrijk (Alphonse Antoine, Roland Chappuis, Roger Le Nizerhy, Raymond Louviot)
2.België (Ernest Allemeersch, Karel Kaers, Marcel Kint, Louis Michiels)
3.Italië (Secondo Boldo, Luciano Maggini, Silvio Pedroni, Luciano Pezzi)
4.Nederland (Harry Maas, Kees Pellenaars, Gerard Van Beek, Gerrit Voorting)
5.Spanje (Miguel Lizarazu, Sotero Lizarazu, Senen Mesa, Guillermo Timoner)
6.Zwitserland (Willy Hutmacher, Oscar Plattner, Hans Sommer, Ernst Stettler)
7.Duitsland (Heinz Jakobi, Heinz Müller, Werner Potzernheim, Georg Voggenreiter)
8.Luxemburg (Marcel Ernzer, Henri Kass, Henri Mander, Marcel Poire)
9.Polen (Kazimierz Banski, Boleslaw Napierala, Marian Rzeznicki, Zygmunt Wisniewski)
10.Verenigde Staten (Michael Abt, Bill Jacoby, Cesare Moretti, Cecil Yates)
11.Costa Rica (Evangelista Chavarria, Fernando Guevara, Rigoberto Salazar, Leonardo Valverde)
12.Mexico (Tomas Carrasco, Leon Linares, Hilario Orozco, Ernesto Perez)
13.Joegoslavië (Emanuel Krejcu, August Prosenik, Anton Strain, Aleksander Zoric)
14.Venezuela (Hector Alvarado, Victor Fernandez, Andoni Ituarte, Luis Rodriguez)
15.Denemarken (Knud Andersen, Hans Andresen, Svend Emborg, Christian Pedersen)
16.Oostenrijk (Ernst Ciganek, Richard Menapace, Heinrich Schiebl, Rudolph Valenta)
17.Zweden (Nils Johansson, Stig Martensson, Harry Snell, Olle Wänlund)
18.Groot-Brittannië (Stan Blair, Shake Earnshaw, Dave Jaggard, Dave Ricketts)
19.Canada (Raymond Bedard, Laurent Gadou, George Graves, Bill Roberts)
20.Tsjechoslovakije (Otokar Rozvoda, Vlastimil Ruzicka, Jan Vesely, Jan Zika)
1945
1.België (Ernest Allemeersch, Karel Kaers, Marcel Kint, Louis Michiels)
2.Frankrijk (Alphonse Antoine, Jean & Roger Le Nizerhy, Jean Marchi)
3.Italië (Secondo Boldo, Luciano Maggini, Silvio Pedroni, Luciano Pezzi)
4.Nederland (Harry Maas, Kees Pellenaars, Gerard Van Beek, Gerrit Voorting)
5.Spanje (Miguel & Sotero Lizarazu, Senen Mesa, Guillermo Timoner)
6.Zwitserland (Willy Hutmacher, Oscar Plattner, Hans Sommer, Ernst Stettler)
7.Luxemburg (Marcel Ernzer, Henri Kass, Henri Mander, Marcel Poire)
8.Polen (Kazimierz Banski, Boleslaw Napierala, Marian Rzeznicki, Zygmunt Wisniewski)
9.Duitsland (Heinz Jakobi, Heinz Müller, Karl Siehl, Georg Voggenreiter)
10.Verenigde Staten (Michael Abt, Bill Jacoby, Cesare Moretti, Cecil Yates)
11.Costa Rica (Evangelista Chavarria, Fernando Guevara, Rigoberto Salazar, Leonardo Valverde)
12.Mexico (Tomas Carrasco, Leon Linares, Hilario Orozco, Ernesto Perez)
13.Joegoslavië (Emanuel Krejcu, August Prosenik, Anton Strain, Aleksander Zoric)
14.Venezuela (Hector Alvarado, Victor Fernandez, Andoni Ituarte, Luis Rodriguez)
15.Denemarken (Knud Andersen, Edgar Christensen, Svend Emborg, Christian Pedersen)
16.Oostenrijk (Ernst Ciganek, Richard Menapace, Heinrich Schiebl, Rudolph Valenta)
17.Zweden (Nils Johansson, Stig Martensson, Harry Snell, Olle Wänlund)
18.Groot-Brittannië (Stan Blair, Shake Earnshaw, Dave Jaggard, Dave Ricketts)
19.Canada (Raymond Bedard, Laurent Gadou, George Graves, Bill Roberts)
20.Tsjechoslovakije (Otokar Rozvoda, Vlastimil Ruzicka, Jan Vesely, Jan Zika) 1944
1.Verenigde Staten (Michael Abt, Bill Jacoby, Cesare Moretti, Cecil Yates)
2.België (Ernest Allemeersch, Karel Kaers, Marcel Kint, Louis Michiels)
3.Canada (Raymond Bedard, Laurent Gadou, George Graves, Bill Roberts)
4.Frankrijk (Alphonse Antoine, Jean & Roger Le Nizerhy, Jean Marchi)
5.Italië (Secondo Boldo, Luciano Maggini, Silvio Pedroni, Luciano Pezzi)
6.Nederland (Harry Maas, Kees Pellenaars, Gerard Van Beek, Gerrit Voorting)
7.Zwitserland (Willy Hutmacher, Oscar Plattner, Hans Sommer, Ernst Stettler)
8.Polen (Kazimierz Banski, Boleslaw Napierala, Marian Rzeznicki, Zygmunt Wisniewski)
9.Duitsland (Heinz Jakobi, Heinz Müller, Karl Siehl, Georg Voggenreiter)
10.Luxemburg (Willy Kemp, Henri Kass, Henri Mander, Marcel Poire)
11.Mexico (Tomas Carrasco, Leon Linares, Hilario Orozco, Ernesto Perez)
12.Spanje (Miguel & Sotero Lizarazu, Manuel Pons, Francisco Roura)
13.Joegoslavië (Emanuel Krejcu, August Prosenik, Anton Strain, Aleksander Zoric)
14.Venezuela (Hector Alvarado, Victor Fernandez, Andoni Ituarte, Luis Rodriguez)
15.Denemarken (Knud Andersen, Edgar Christensen, Svend Emborg, Christian Pedersen)
16.Argentinië (Antonio Alexandre, Roberto Guerrero, Juan Petris, Jorge Sobrevila)
17.Zweden (Nils Johansson, Stig Martensson, Harry Snell, Olle Wänlund)
18.Oostenrijk (Ernst Ciganek, Richard Menapace, Josef Pohnetal, Rudolph Valenta)
19.Groot-Brittannië (Stan Blair, Shake Earnshaw, Dave Jaggard, Dave Ricketts)
20.Australië (Fred, Lindsay & Reginald Arnold, Arthur Windon)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s