2004
1 Franklin Chacon Tachira Venezuela
2 Federico Munoz Fernandez Japonesa Colombia
3 Tommy Alcedo Tachira Venezuela
4 Fredy Gonzalez Martinez Selle Italia Colombia
5 Carlos Maya Tachira Venezuela
6 Jose Rujano Selle Italia Venezuela
7 Libardo Nino Corredor Tachira Colombia
8 Victor Nino Corredor Tachira Colombia
9 Manuel Guevara Carabobo Venezuela
10 Jairo Perez Suarez Tachira Colombia
11 Carlos Ochoa Selle Italia Venezuela
12 Arthur Garcia Rincon Tachira Venezuela
13 Andris Jose Hernandez Trujillo Venezuela
14 Cesar Salazar Tachira Colombia
15 Ronald Gonzalez Tachira Venezuela
16 Richard Ochoa Quintero Carabobo Venezuela
17 Ruben Rangel Anzoategui Venezuela
18 Giovanny Baez Alvarez Boyaca Colombia
19 Manuel Medina Zulia Venezuela
20 Rodolfo Camacho Trujillo Colombia

2003
1 Yeison Delgado Tachira Venezuela
2 Franklin Chacon Tachira Venezuela
3 Tommy Alcedo Tachira Venezuela
4 Federico Munoz Fernandez Triple Gordo Colombia
5 Robinson Merchan Tachira Venezuela
6 Carlos Maya Tachira Venezuela
7 Hernan Dario Munoz Giraldo Selle Italia Colombia
8 Ruben Marin Valencia Selle Italia Colombia
9 Cesar Salazar Tachira Colombia
10 Oscar Henao Selle Italia Colombia
11 Jose Luis Vanegas Hernandez Dos Pinos Colombia
12 Ubaldo Mesa Estepa Tecos Colombia
13 Manuel Guevara Tachira Venezuela
14 Fredy Gonzalez Martinez Selle Italia Colombia
15 Rodolfo Camacho Trujillo Colombia
16 Edward Jonny Ruiz Sierra Nicorette Colombia
17 Freddy Vargas Tachira Venezuela
18 Warren Calvo Montero Dos Pinos Costa Rica
19 Tomas Gil Triple Gordo Venezuela
20 Henry Prisco Kino Venezuela
2002
1.Alvaro Lozano Cabimas Colombia
2.Hussein Monsalve Anzoategui Venezuela
3.José Chacon Loteria Venezuela
4.Nestor Chacon Loteria Venezuela
5.Yeison Delgado Loteria Venezuela
6.Franklin Chacon Loteria Venezuela
7.Tommy Alcedo Loteria Venezuela
8.Robinson Merchan Loteria Venezuela
9.Raul Saavedra Cabimas Colombia
10.Julio Cesar Rangel Cabimas Colombia
11.Federico Munoz Japonesa Colombia
12.Hector Castano Cabimas Colombia
13.Tomas Gil Anzoategui Venezuela
14.Manuel Medina Anzoategui Venezuela
15.Carlos Ochoa Trujillo Venezuela
16.David Salomon Nat.selectie Mexico
17.Victor Gonzalez Cabimas Colombia
18.Gil Cordobes Cabimas Cuba
19.Yosvany Falcon Nat.selectie Cuba
20.Honorio Machado Japonesa Venezuela
2001
1.Noël Vasquez Loteria Venezuela
2.Alexander Serov Itera Rusland
3.Pavel Broutt Itera Rusland
4.Alvaro Lozano Cabimas Colombia
5.Henri Werner Peugeot Duitsland
6.Carlos Maya Loteria Venezuela
7.Tommy Alcedo Kino Venezuela
8.José Chacon Kino Venezuela
9.Pedro Perez Nat.selectie Cuba
10.Manuel Guevara Loteria Venezuela
11.Pastor Linares Loteria Venezuela
12.Yeison Delgado Loteria Venezuela
13.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
14.Fredy Gonzalez Selle Italia Colombia
15.Oscar Alarcon Lotto Fortuna Venezuela
16.Federico Munoz Triple Gordo Colombia
17.Gil Cordobes Triple Gordo Cuba
18.Rodolfo Camacho Triple Gordo Venezuela
19.Edgar Ortega Tachira Venezuela
20.Andris Naudusas Selle Italia Letland
2000
1.Cesar Salazar Loteria Venezuela
2.Alvaro Lozano Cabimas Colombia
3.Fortunato Baliani Nectar Italië
4.Robinson Merchan Kino Venezuela
5.José Chacon Kino Venezuela
6.Gil Cordobes Triple Gordo Cuba
7.Manuel Guevara Loteria Venezuela
8.Gianluca Tonetti Nectar Italië
9.Fabiano Ferrari Parolin Italië
10.Carlos Maya Loteria Venezuela
11.Tommy Alcedo Kino Venezuela
12.Fredy Moncada Triple Gordo Venezuela
13.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
14.Alexis Mendez Loteria Venezuela
15.Alvaro Sierra Triple Gordo Colombia
16.Hernan Buenahora Nectar Colombia
17.Franklin Chacon Kino Venezuela
18.Eduardo Guerrero Nectar Colombia
19.Edouard Vargamov Lada Rusland
20.Fabricio Sanguinetti Fenix Uruguay
1999
1.Juan Ramirez Orbitel Colombia
2.Raul Gomez Pizza Hut Colombia
3.Hussein Monsalve Ciclo Caipe Venezuela
4.Branly Nunez Nat.selectie Dom.Republiek
5.Federico Ramirez Pizza Hut Costa Rica
6.Jairo Perez Orbitel Colombia
7.Vladimir Forrero Selle Italia Colombia
8.Noël Vasquez Loteria Venezuela
9.Nelson Gelvez Ciclo Caipe Venezuela
10.Cesar Salazar Loteria Venezuela
11.Gustavo Carrillo Seven Up Guatemala
12.Ramon Caballero Socopo Venezuela
13.Nestor Chacon Kino Venezuela
14.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
15.Julio Cesar Blanco Triple Gordo Venezuela
16.Carlos Maya Loteria Venezuela
17.Alexis Mendez Loteria Venezuela
18.Carlos Ochoa Triple Gordo Venezuela
19.Humberto Contreras Selle Italia Colombia
20.Edwin Hilario Nat.selectie Dom.Republiek
1998
1.Helder Herrera Flavia Colombia
2.Julio Cesar Aguirre Flavia Colombia
3.Jairo Hernandez Flavia Colombia
4.Victor Hugo Pena Flavia Colombia
5.Noël Vasquez Loteria Venezuela
6.Juan Ramirez Flavia Colombia
7.Libardo Nino Gobelin Colombia
8.Julio Cesar Blanco Triple Gordo Venezuela
9.Cesar Salazar Loteria Venezuela
10.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
11.Raul Gomez Gobelin Colombia
12.Carlos Maya Loteria Venezuela
13.Florencio Ramos Guadalajara Mexico
14.Carlos Osorio Flavia Colombia
15.Duban Ramirez Gobelin Colombia
16.Alexis Mendez Loteria Venezuela
17.Alvis Contreras Cordillano Venezuela
18.Angel Camargo Loteria Colombia
19.David Salomon Guadalajara Mexico
20.José Luis Castel Guadalajara Mexico
1997
1.Eddy Gragus US-Postal V.S.A.
2.Ivan Parra Gobelin Colombia
3.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
4.Marco Velo Brescialat Italië
5.Marco Villa Brescialat Italië
6.Helder Herrera Flavia Colombia
7.Carlos Contreras Flavia Colombia
8.Julio Cesar Aguirre Flavia Colombia
9.Noël Vasquez Loteria Venezuela
10.Cesar Salazar Loteria Venezuela
11.Julio Cesar Blanco Triple Gordo Venezuela
12.Raul Gomez Gobelin Colombia
13.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
14.Carlos Maya Loteria Venezuela
15.Alexis Mendez Loteria Venezuela
16.Jairo Hernandez Flavia Colombia
17.Angel Sanabria Manzana Colombia
18.Angel Camargo Loteria Colombia
19.Hector Palacio Flavia Colombia
20.Olmedo Capacho Flavia Colombia
1996
1.Eddy Gragus US-Postal V.S.A.
2.Erik Dekker Rabobank Nederland
3.Ivan Parra Gobelin Colombia
4.Vjatsjeslav Ekimov Rabobank Rusland
5.Federico Profeti Selle Italia Italië
6.Roberto Caruso Selle Italia Italië
7.Marco Villa Pinarello Italië
8.Marco Velo Brescialat Italië
9.Mauro Radaelli Brescialat Italië
10.Noël Vasquez Loteria Venezuela
11.Raul Gomez Gobelin Colombia
12.Cesar Salazar Loteria Venezuela
13.Hector Menenses Nat.selectie Venezuela
14.Carlos Maya Loteria Venezuela
15.Ignacio Garcia Kelme Spanje
16.Alexis Mendez Loteria Venezuela
17.Rafael Ruiz Kelme Spanje
18.Mariano Moreda Kelme Spanje
19.Julio Cesar Blanco Nat.selectie Venezuela
20.Helder Herrera Gobelin Colombia
1995
1.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
2.Marc Wauters Novell België
3.Eddy Bouwmans Novell Nederland
4.Eddy Gragus Montgomery V.S.A.
5.Augusto Triana Manzana Colombia
6.Erik Dekker Novell Nederland
7.Rob Mulders Novell Nederland
8.Carlos Maya Loteria Venezuela
9.Noël Vasquez Loteria Venezuela
10.Raul Gomez Gobelin Colombia
11.Alexis Mendez Loteria Venezuela
12.Cesar Salazar Loteria Venezuela
13.Julio Cesar Blanco Nat.selectie Venezuela
14.Vjatsjeslav Ekimov Rabobank Rusland
15.Angel Camargo Kelme Colombia
16.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
17.Ramon Garcia Artiach Spanje
18.Ivan Parra Gobelin Colombia
19.Massimo Podenzana Brescialat Italië
20.Carlos Jaramillo Aguardientes Colombia
1994
1.Joselin Saavedra Tachira Venezuela
2.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
3.Raul Alcala Motorola Mexico
4.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
5.Angel Becerra Nat.selectie Colombia
6.Dimitri Konyshev Aki Rusland
7.Denis Zanette Aki Italië
8.Johan Capiot Refin België
9.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
10.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
11.Pasquale Santoro Nat.selectie Italië
12.Mirko Celestino Nat.selectie Italië
13.Julio Cesar Rangel Manzana Colombia
14.Marco Vermey Chazal Nederland
15.Luis Edgar Espinosa Manzana Colombia
16.Miguel Arroyo Chazal Mexico
17.Fausto Dotti Aki Italië
18.Manuel Carbajal Nat.selectie Mexico
19.Efrain Rico Manzana Colombia
20.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
1993
1.Omar Pumar Tachira Venezuela
2.Atle Kvalsvoll Subaru Noorwegen
3.Mike Engleman Coors V.S.A.
4.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
5.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
6.Ron Kiefel Coors V.S.A.
7.Raul Alcala W.P. Mexico
8.Jelle Nijdam W.P. Nederland
9.Frans Maassen W.P. Nederland
10.Wiebren Veenstra Subaru Nederland
11.Erik Van Lancker Festina België
12.Erik Dekker W.P. Nederland
13.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
14.Jörg Müller Clas Zwitserland
15.Bob Mionske Saturn V.S.A.
16.Miguel Arroyo Subaru Mexico
17.Davis Phinney Coors V.S.A.
18.Malcolm Elliott Chevrolet G.B.
19.Alexi Grewal Coors V.S.A.
20.Brian Walton Saturn Canada
1992
1.Julio Bernal Trujillo Venezuela
2.Ramon Rota Kelme Spanje
3.Antonio Pinto Sicasal Portugal
4.Felice Puttini Z.G. Zwitserland
5.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
6.Gianni Faresin Z.G. Italië
7.Fabio Parra Amaya Colombia
8.Fernando Mota Sicasal Portugal
9.Oscar de Jesus Vargas Amaya Colombia
10.Gerardo Moncada Postobon Colombia
11.Augusto Triana Kelme Colombia
12.Angelo Canzonieri Mercatone Italië
13.Alberto Camargo Postobon Colombia
14.Luis Edgar Espinosa Postobon Colombia
15.Juan Carlos Martin Amaya Spanje
16.Angel Camargo Kelme Colombia
17.Fabio Bernardi Mercatone San Marino
18.Asensio Navarro Amaya Spanje
19.Greg Oravetz Coors V.S.A.
20.Segundo Gilarte Kelme Spanje
1991
1.Manuel Guevara Selle Italia Venezuela
2.Alexis Mendez Selle Italia Venezuela
3.Michel Lafis Nat.amateurselectie Zweden
4.Brian Walton Motorola Canada
5.Thomas Fleischer Die Continentale Duitsland
6.Michael Rich Leipzig Duitsland
7.Andreas Kappes Histor Duitsland
8.Jens Voigt Öschelbron Duitsland
9.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
10.Roland Günther Union Duitsland
11.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
12.Andreas Beikirch Die Continentale Duitsland
13.Mario Hernig Leipzig Duitsland
14.Michael Carter Motorola V.S.A.
15.Holger Sievers Nat.amateurselectie Duitsland
16.Thomas Brozyna Nat.amateurselectie Polen
17.Andreas Klaus Union Duitsland
18.Udo Bölts Telekom Duitsland
19.Remig Stumpf Histor Duitsland
20.Lubor Tesar Nat.amateurselectie Tsjechoslovakije
1990
1.Enrique Campos Miranda Venezuela
2.Raul Alcala P.D.M. Mexico
3.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
5.Dirk De Wolf P.D.M. België
6.Vladislav Bobrik Lokosphinx U.S.S.R.
7.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
8.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
9.Jos Van Aert P.D.M. Nederland
10.Miguel Arroyo Z-Peugeot Mexico
11.Dimitri Zhdanov Lokosphinx U.S.S.R.
12.Hector Patarroyo Postobon Colombia
13.Vassili Davidenko Contract U.S.S.R.
14.Sergei Savinitchkin Contract U.S.S.R.
15.Federico Munoz Postobon Colombia
16.Evgeny Berzin Lokosphinx U.S.S.R.
17.Hector Palacio Castalia Colombia
18.Evgeny Zagrebelny Contract U.S.S.R.
19.Viktor Rjaksinski Contract U.S.S.R.
20.Marco Bernal Postobon Colombia
1989
1.Enzo Rivas Zulia Venezuela
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
5.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
6.Michel Zanoli Coors Nederland
7.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
8.Rolf Aldag amateur B.R.D.
9.Greg Lemond Coors V.S.A.
10.Kai Hundertmark amateur B.R.D.
11.Guy Nulens Panasonic België
12.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
13.Eddy Bouwmans amateur Nederland
14.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
15.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
16.Rudy Dhaenens P.D.M. België
17.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
18.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
19.Gert Jakobs Superconfex Nederland
20.Twan Poels Superconfex Nederland
1988
1.Richard Parra Tachira Venezuela
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro amateur Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Anastasio Torres Tachira Venezuela
10.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
11.Matthew Eaton Gios V.S.A.
12.Pascal Dubois Super U Frankrijk
13.Richard Scibird Gios V.S.A.
14.Alan McCormack Gios Ierland
15.Jaïr Braga amateur Brazilië
16.Dieter Thurau Panasonic B.R.D.
17.Bert Oosterbosch T.V.M. Nederland
18.Twan Poels Superconfex Nederland
19.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
20.Carlos Alba Tachira Venezuela
1987
1.José Lindarte Tachira Venezuela
2.Steve Bauer Toshiba Canada
3.Tom Schuler American Pro V.S.A.
4.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
5.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
6.Pablo Wilches Postobon Colombia
7.Rigobert Matt A.D.R. B.R.D.
8.Luis Alberto Gonzalez Occidente Colombia
9.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
10.Rogelio Araujo Occidente Colombia
11.Gustavo Wilches Postobon Colombia
12.Reynel Montoya Occidente Colombia
13.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
14.Guy Gallopin A.N.C. Frankrijk
15.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
16.Alberto Camargo Postobon Colombia
17.Alexander Troubine Nat.selectie U.S.S.R.
18.Nestor Mora Occidente Colombia
19.Alvaro Mejia Nat.selectie Colombia
20.Jairzinho Rivas Nat.selectie Colombia
1986
1.Mario Medina Tachira Venezuela
2.Alex Stieda 7-Eleven Canada
3.Raul Alcala Nat.selectie Mexico
4.Steve Tilford Levi’s V.S.A.
5.Martin Esparza Nat.selectie Mexico
6.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
7.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
8.Manolo Lopez Nat.selectie Mexico
9.Pablo Wilches Postobon Colombia
10.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
11.Greg Oravetz Schwinn V.S.A.
12.Greg Saunders Motta V.S.A.
13.Marc Whitehead Schwinn V.S.A.
14.Bernardo Colex Nat.selectie Mexico
15.Rosendo Ramos Nat.selectie Mexico
16.John Cavanaugh Plymouth V.S.A.
17.Leonard Nitz 7-Eleven V.S.A.
18.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
19.Luis Gonzalez Postobon Colombia
20.Jeff Pierce 7-Eleven V.S.A.
1985
1.Elio Villamizar Tachira Venezuela
2.Carlos Alba Tachira Venezuela
3.Luis Herrera Varta Colombia
4.Marcello Alexandre Reusch Argentina
5.Oscar de Jesus Vargas Almacenes Colombia
6.Ismaël Corredor Varta Colombia
7.Manuel Cardenas Almacenes Colombia
8.Manuel Gutierrez Almacenes Colombia
9.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
10.Alirio Chizabas Almacenes Colombia
11.Raul Alcala Denti Mexico
12.Gabriel Sabaio amateur Brazilië
13.Francisco Antequera Zor Spanje
14.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
15.Francisco Rodriguez Zor Colombia
16.Jesus Alonso Ortega Zor Spanje
17.Fabio Parra Varta Colombia
18.Alfonso Florez Varta Colombia
19.Cristobal Perez Occidente Colombia
20.Antonio Agudelo Varta Colombia
1984
1.Elio Villamizar Tachira Venezuela
2.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
3.Gabriel Sabaio amateur Brazilië
4.Francisco Antequera Zor Spanje
5.Luis Herrera Varta Colombia
6.Jesus Alonso Ortega Zor Spanje
7.Ismaël Corredor Nat.am.pl. Colombia
8.Manuel Cardenas Almacenes Colombia
9.Manuel Gutierrez Almacenes Colombia
10.Oscar de Jesus Vargas Almacenes Colombia
11.Alirio Chizabas Almacenes Colombia
12.Carlos Alba Tachira Venezuela
13.Alfonso Florez Varta Colombia
14.Cristobal Perez Almacenes Colombia
15.Martin Esparza amateur Mexico
16.Francisco Rodriguez Zor Colombia
17.Fabio Parra Café de Colombia
18.Pablo Wilches Café de Colombia
19.Antonio Agudelo Varta Colombia
20.Vicente Belda Kelme Spanje
1983
1.Danny Yepez Zulia Venezuela
2.Nelson Gelves Zulia Venezuela
3.Alirio Chizabas Zulia Colombia
4.Gabriel Sabbiao Caloi Brasil
5.Alex Stieda 7-Eleven Canada
6.Ron Hayman 7-Eleven Canada
7.Carlos Alba Lara Venezuela
8.Raul Alcala Denti Mexico
9.Alvaro Lozano Zulia Colombia
10.Israel Corredor Varta Colombia
11.Manolo Lopez Denti Mexico
12.David Dermont Evian Canada
13.Steve Bauer Mengoni Canada
14.Alfonso Florez Varta Colombia
15.Juan Caldentey La Casera Spanje
16.Robinson Merchan Tachira Venezuela
17.Abelardo Rios Varta Colombia
18.Elio Villamizar Tachira Venezuela
19.Pablo Wilches Varta Colombia
20.Jose Roncancio Varta Colombia
1982
1.Enrique Campos Cojedes Venezuela
2.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
5.Pjotr Ugrumov amateur U.S.S.R.
6.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
7.Alan McCormack Levi’s Ierland
8.Alf Segersall Bianchi Zweden
9.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
10.Charly Mottet Système U Frankrijk
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Alexander Zinoviev amateur U.S.S.R.
13.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
14.Marc Madiot Système U Frankrijk
15.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
16.Assiat Saitov amateur U.S.S.R.
17.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
18.Sören Lilholt Système U Denemarken
19.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
20.Ron Hayman Levi’s Canada
1981
1.Olinto Silva Lara Venezuela
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Van Der Aerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Olinto Silva Lara Venezuela
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton individueel Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière individueel Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Eddy Verstraeten Vermeer Thijs België
20.Bernt Johansson Magniflex Zweden
1979
1.Claudio Perez Guarico Venezuela
2.Robert Millar amateur G.B.
3.Stephen Jones amateur G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard amateur Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler amateur Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov amateur U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez amateur Frankrijk
18.Moreno Argentin amateur Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel amateur Nederland
1978
1.Juan Arroyo Guarico Venezuela
2.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Mark Pringle Pescadero V.S.A.
5.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
6.Gery Verlinden Nat.selectie België
7.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
8.Mark Jansen Pescadero V.S.A.
9.Paul Sherwen Nat.selectie Gr.Brit.
10.Glenn Mitchell Nat.selectie Gr.Brit.
11.Jim Huff Miami V.S.A.
12.John Bare Brazos V.S.A.
13.Mike Neel Pescadero V.S.A.
14.Gilbert Anderson Pescadero V.S.A.
15.Lawrence Malone Pescadero V.S.A.
16.Dave Cumming Nat.selectie Gr.Brit.
17.Jim Meyer Alabama V.S.A.
18.Curtis Mills Miami V.S.A.
19.Huey Mast Brazos V.S.A.
20.Keith Vierra Alabama V.S.A.
1977
1.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
2.Marc Pringle Pescadero V.S.A.
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Ian Banbury Nat.selectie Gr.Brit.
5.Raul Vazquez Nat.selectie Cuba
6.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
7.John Howard Florida V.S.A.
8.Mike Neel Nat.selectie V.S.A.
9.Dave Broadbent Nat.selectie Gr.Brit.
10.Richard Meehan Nat.selectie Canada
11.David Boll Pescadero V.S.A.
12.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
13.Bill Robertson Pescadero V.S.A.
14.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
15.Pierre Harvey Nat.selectie Canada
16.Francisco Huerta Nat.selectie Mexico
17.Stephen Ashton Nat.selectie Australië
18.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
19.Nicolas Xopa Nat.selectie Mexico
20.Jorge Torrijos Nat.selectie Mexico
1976
1.Ramon Noriega Venezuela
2.Giuseppe Saronni Italië
3.Lawrence Malone V.S.A.
4.Ken Fuller V.S.A.
5.Giovanni Fedrigo Italië
6.Guido Van Calster België
7.Patrocinio Jimenez Colombia
8.Ivan Insuasti Colombia
9.Bernardo Alfonsel Spanje
10.Franco Preda Italië
11.Santos Siachoque Colombia
12.Herman Loiaza Colombia
13.Cirilo Correa Venezuela
14.Antonio Matesvach Argentinië
15.Steve Jennings V.S.A.
16.Vicente Belda Spanje
17.Roberto Visentini Italië
18.Juan Bretti Chili
19.Aldo Arencibia Cuba
20.Romeo Rondan Uruguay
1975
1.Ramon Ramirez Venezuela
2.Roberto Ceruti Italië
3.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
4.Hervé Inaudi Frankrijk
5.Vittorio Algeri Italië
6.Leif Hansson Zweden
7.Jean-Luc Vandenbroucke België
8.Karl-Dieter Diers D.D.R.
9.Eric Lalouette Frankrijk
10.Basil Basko U.S.S.R.
11.Bruno Wolfer Zwitserland
12.Janusz Kowalski Polen
13.Iwan Schmidt Zwitserland
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Paul Wellens België
16.Petr Matousek Tsjechoslovakije
17.Patrick Lefever België
18.Vlastimil Vondracek Tsjechoslovakije
19.Michel Kuhn Zwitserland
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Luis Vivas Tachira Venezuela
2.Graham Wilson Hodgkiss Australia
3.Tim Mountford Raleigh V.S.A.
4.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
5.Fedor den Hertog Frisol Nederland
6.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
7.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
8.Alvaro Pachon Singer Colombia
9.Norberto Caceres Cundinamarca Colombia
10.Mike Hollingworth Hodgkiss Australia
11.Miguel Samaca Singer Colombia
12.René Savary Möbel Märki Zwitserland
13.Sid Barras Raleigh Gr.Brit.
14.Piet Van Katwijk Frisol Nederland
15.Carlos Siachoque Nat.selectie Colombia
16.Francisco Triana Cundinamarca Colombia
17.Gilbert Bischoff Möbel Märki Zwitserland
18.Louis Pfenniger Möbel Märki Zwitserland
19.Fabio Navarro Cundinamarca Colombia
20.Patrocinio Jimenez Cundinamarca Colombia
1973
1.Victor Rubiano Tachira Venezuela
2.Walter Planckaert Watney Belgium
3.Marc Demeyer Flandria Belgium
4.Renato Marchetti Filotex Italia
5.Danny Pauwels Watney Belgium
6.Mario Anni G.B.C. Italia
7.Maurice Le Guilloux Gitane Frankrijk
8.Michel Pollentier Flandria Belgium
9.Rafael Nino Cundinamarca Colombia
10.Franco Mori Bianchi Italia
11.Pierre Tosi Gitane Frankrijk
12.Francis Coquery Flandria Frankrijk
13.Miguel Samaca Cundinamarca Colombia
14.Francis Ducreux Flandria Frankrijk
15.Giorgio Morbiato G.B.C. Italia
16.Alvaro Pachon Cundinamarca Colombia
17.Tony Gakens Hertekamp Belgium
18.Engelbert Opdebeeck Watney Belgium
19.Juan Morales Cundinamarca Colombia
20.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
1972
1.Cirilo Correa Guarico Venezuela
2.Franco Mori Scic Italia
3.Philippe Bodier Méral Frankrijk
4.Javier Elorriaga Kas Spanje
5.Francis Coquery Gan Frankrijk
6.Daniel Verplancke Flandria Belgium
7.José Manuel Fuente Kas Spanje
8.Eddy Peelman Gan Belgium
9.Albert Van Midden Flandria Nederland
10.Miguel Samaca Singer Colombia
11.Carlos Campana Telecom Colombia
12.Isidoor Weemaes Hertekamp Belgium
13.Rafael Nino Nat.selectie Colombia
14.Primo Mori Salvarani Italia
15.André Peirsman Hertekamp Belgium
16.Gonzalo Marin Telecom Colombia
17.Dirk Baert Flandria Belgium
18.Daniel Duterme Méral Frankrijk
19.Juan Morales Singer Colombia
20.Michel Coroller Méral Frankrijk
1971
1.Nicolas Reidtler Tachira Venezuela
2.Daniel Verplancke Flandria Belgium
3.Francis Coquery Fagor Frankrijk
4.André Peirsman Hertekamp Belgium
5.Tino Tabak Flandria Nederland
6.Hans Jürgen Geschke Nat.selectie D.D.R.
7.Werner Otto Nat.selectie D.D.R.
8.Alain Van Lancker Fagor Frankrijk
9.Alvaro Pachon Singer Colombia
10.Ronny Van Marcke Flandria Belgium
11.Rafael Nino Singer Colombia
12.Miguel Samaca Pierce Colombia
13.Jesus Aranzabal Bic Spanje
14.Pedro Torres La Casera Spanje
15.Ludo Van Stayen Hertekamp Belgium
16.Carlos Montoya Nat.selectie Colombia
17.Carlos Campana Nat.selectie Colombia
18.Oscar Gonzalez Pilsen Colombia
19.Fabio Acevedo Pierce Colombia
20.Marc Sohet Bic Belgium
1970
1.Santos Bermudez Tachira Venezuela
2.Enrico Paolini Scic Italia
3.Ronny Van Marcke Flandria Belgium
4.Fabrizio Fabbri Filotex Italia
5.Hubert Hutsebaut Flandria Belgium
6.Tony Gakens Watney Belgium
7.Peter Kisner Goldor Nederland
8.Jean Sadot Möbel Huser Frankrijk
9.Romano Tumellero Ferretti Italia
10.Engelbert Opdebeeck Watney Belgium
11.Frans Mintjens Faemino Belgium
12.Lijn Loevesijn Flandria Nederland
13.Roger De Vlaeminck Flandria Belgium
14.Daniel Goens Goldor Belgium
15.Gosta Pettersson Ferretti Zweden
16.Albert Vanvlierberghe Ferretti Belgium
17.Rafael Nino Nat.selectie Colombia
18.Giancarlo Polidori Scic Italia
19.Gustavo Rincon Cundinamarca Colombia
20.Willy Monty Faemino Belgium
1969
1.Luis Villarroel Carabobo Venezuela
2.Frans Mintjens Faema Belgium
3.Engelbert Opdebeeck Faema Belgium
4.Romano Tumellero Ferretti Italia
5.Giancarlo Tartoni Griss 2000 Italia
6.Roger De Vlaeminck Flandria Belgium
7.Alfons Scheys Goldor Belgium
8.Jan Van Katwijk Willem II Nederland
9.Albert Van Vlierberghe Ferretti Belgium
10.Giordano Turrini Ferretti Italia
11.Jean-Pierre Monseré Flandria Belgium
12.Robert Van Lancker Goldor Belgium
13.Pablo Hernandez Cundinamarca Colombia
14.Martin Rodriguez Antioquia Colombia
15.Gustavo Rincon Cundinamarca Colombia
16.Bernard Vandekerkhove Faema Belgium
17.Pedro Sanchez Nat.selectie Colombia
18.Norbert Seeuws Willem II Belgium
19.Walter Godefroot Flandria Belgium
20.Paul Crapez Flandria Belgium
1968
1.Fernando Fontes Tachira Venezuela
2.Albert Van Vlierberghe Smiths Belgium
3.Eddy Peelman Mercier Belgium
4.Francis Ducreux Mercier Frankrijk
5.Manuel Martin Pinera Karpy Spanje
6.Shigenori Inoue Nat.selectie Japan
7.Cyrille Guimard Mercier Frankrijk
8.Leo Duyndam Smiths Nederland
9.John Atkins Bantel Gr.Brit.
10.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
11.Wim Dubois Smiths Nederland
12.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
13.Madimoshi Madarame Nat.selectie Japan
14.Miguel Maria Lasa Karpy Spanje
15.Roger Kindt Smiths Belgium
16.Pedro Sanchez Nat.selectie Colombia
17.Giovanni Jimenez Mann Colombia
18.Kunio Yamaguchi Nat.selectie Japan
19.Javier Suarez Nat.selectie Colombia
20.Herman Van Springel Mann Belgium
1967
1.Nicolas Reidtler Aragua Venezuela
2.Pieter Nassen Flandria Belgium
3.Lucillo Lievore Mainetti Italia
4.Attilio Benfatto Salamini Italia
5.Bruno Fantinato Max Meyer Italia
6.Roger Lancien Mercier Frankrijk
7.Jules Van Der Flaas Willem II Belgium
8.Renato Bonso Mainetti Italia
9.Martin Rodriguez Antioquia Colombia
10.Julien Stevens Willem II Belgium
11.Tony Landuyt Flandria Belgium
12.Charles Van Houtte Flandria Belgium
13.Rik Van Looy Willem II Belgium
14.Javier Suarez Antioquia Colombia
15.Ward Sels Flandria Belgium
16.Alvaro Pachon Cundinamarca Colombia
17.Carlos Montoya Nat.selectie Colombia
18.Freddy Van Den Berghe Flandria Belgium
19.Hernando Gomez Cundinamarca Colombia
20.Pedro Sanchez Nat.selectie Colombia
1966
1.Feliz Bermudez Nat.selectie Venezuela
2.Martin Rodriguez Antioquia Colombia
3.Joeri Tkatsjenko Nat.selectie Sovjet-Unie
4.Ian Alsop Nat.selectie Groot-Brittannië
5.Luigi Roncaglia Nat.selectie Italië
6.Jozef Gawliczek Nat.selectie Polen
7.Sergei Shepel Nat.selectie Sovjet-Unie
8.Joeri Pominov Nat.selectie Sovjet-Unie
9.Cees Stam Nat.selectie Nederland
10.Cipriano Chemello Nat.selectie Italië
11.Leslie West Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Erwin Thalmann Nat.selectie Zwitserland
13.Peter Abt Nat.selectie Zwitserland
14.Mike Cowley Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Javier Suarez Antioquia Colombia
16.Hugh Porter Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Carlos Montoya Nat.selectie Colombia
18.Tomas Zadrozny Nat.selectie Polen
19.Dave Paling Nat.selectie Groot-Brittannië
20.Vladimir Tsjerkassov Nat.selectie Sovjet-Unie
1965
1.Armando Blanco Aragua Venezuela
2.Angelo Bugini Legnano Italia
3.Severino Andreoli Vittadello Italia
4.François Le Bihan Mercier Frankrijk
5.Giampiero Macchi Ignis Italia
6.Mario Maino Bianchi Italia
7.Angelino Soler Peugeot Spanje
8.Remo Stefanoni Ignis Italia
9.Norbert Van Cauwenberghe Pelforth Belgium
10.Marcel Seurin Pelforth Frankrijk
11.Jacinto Urrestarazu Olsa Spanje
12.Paul Vermeulen Mercier Frankrijk
13.Willy Planckaert Romeo Belgium
14.Javier Suarez Nat.selectie Colombia
15.Jean Arzé Peugeot Frankrijk
16.Georges Vandenberghe Romeo Belgium
17.José Errandonea Olsa Spanje
18.Noel Van Clooster Romeo Belgium
19.Roger Swerts Mercier Belgium
20.Renzo Fontana Ignis Italia
1964
1.Danilo Lopez Lara Venezuela
2.Mario Maino Cynar Italia
3.Gianni Motta Molteni Italia
4.Rik Wouters Televizier Nederland
5.Cees Haast Televizier Nederland
6.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
7.Jef Planckaert Romeo Belgium
8.Romain Deloof Romeo Belgium
9.Guy Seyve Peugeot Frankrijk
10.Aldo Pifferi Lygie Italia
11.Pierre Beuffeuil Mercier Frankrijk
12.Robert Poulot Mercier Frankrijk
13.Alban Cauvet St.Raphael Frankrijk
14.Manuel Manzano Mercier Frankrijk
15.Cees Van Espen Televizier Nederland
16.Louis Rostollan St.Raphael Frankrijk
17.Prosper Dalis Mercier Frankrijk
18.Hubert Niel Peugeot Frankrijk
19.Robert Jankowski Peugeot Frankrijk
20.Mies Stolker Kas Nederland
1963
1.Gregorio Carrizalez Carabobo Venezuela
2.Renzo Fontona I.B.A.C. Italia
3.Frans Verbeeck Wiel’s-Groene Leeuw Belgium
4.Alcino Rodrigo Sporting Lisboa Portugal
5.Rafaele Marcoli Legnano Italia
6.Adriano Durante Legnano Italia
7.Claude Gabard Peugeot Frankrijk
8.Paul Ehrlich Nat.selectie Frankrijk
9.Ramon Mendiburu Margnat Spanje
10.Giacomo Fornoni Molteni Italia
11.Daniel Delaporte Nat.selectie Frankrijk
12.Michel Drenne Nat.selectie Frankrijk
13.Roland Zoeffel Cynar Zwitserland
14.Daniel Popieul Nat.selectie Frankrijk
15.Jean-Louis Quesne Nat.selectie Frankrijk
16.Félicien Fraccaro Nat.selectie Frankrijk
17.Francisco Valada Sporting Lisboa Portugal
18.Martin Rodriguez Nat.selectie Colombia
19.Jean Le Priol Margnat Frankrijk
20.René Lewicki Peugeot Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s