2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
3.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
4.Marco Bui Full Dynamix Italië
5.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
6.Marek Galinski CCC Polsat Polen
7.Marcin Karczynski Lotto-PZU Polen
8.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
9.Jean Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
10.Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
11.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
12.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
13.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
14.Jose Marquez Granados BH-Sierra Nevada Spanje
15.Chrsitoph Soukop Hi Tec Oostenrijk
16.Alejandro Diaz De La Pena Maxxis-Megamo Spanje
17.Bas Peters KNWU Nederland
18.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
19.Roland Green Trek-VW Canada
20.Kashi Leuchs Maxxis-Trek Nieuw-Zeeland

2002
1.Ryder Hesjedal Subaru Canada
2.Christoph Sauser Volvo Zwitserland
3.Filip Meirhaeghe Specialized België
4.Karl Zoetemelk C.C.Nogent Frankrijk
5.Richard Groenendaal Rabobank Nederland
6.Mathias Mende Jeantex Duitsland
7.Peter Presslauer Volksbank Oostenrijk
8.Florian Presslauer Corratec Oostenrijk
9.Ralf Berner Diamond Back Duitsland
10.Harald Starzengruber Bosch Oostenrijk
11.Torsten Struch Stuttgart Duitsland
12.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
13.Gerald Burgsteiner Austria Oostenrijk
14.Jens Reuker Rothaus Duitsland
15.Johannes Sickmuller Jeantex Duitsland
16.Marco Keller Frankfurt Duitsland
17.Stefan Nesensohn Marios Oostenrijk
18.Thomas Wallner Quattro Oostenrijk
19.Wim De Vos SpaarSelect Nederland
20.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
2001
1.Peter Presslauer Volksbank Oostenrijk
2.Daniel Hufnagel Neubauer Oostenrijk
3.Dominique Arnould Giant Frankrijk
4.José Antonio Hermida Bianchi Spanje
5.Ludovic Dubau Orbea Frankrijk
6.Stefan Nesensohn Marios Oostenrijk
7.Jochen Summer Volksbank Oostenrijk
8.Marek Galinski CCC-Polsat Polen
9.Thomas Schneider Volksbank Oostenrijk
10.Erwin Hammerschmid Marios Oostenrijk
11.Radim Korinek Ceska MTB Tsjechië
12.Jérôme Chevallier Orbea Frankrijk
13.Andreas Deinhammer Arbö Oostenrijk
14.Bart Brentjens Giant Nederland
15.Miguel Martinez Mapei Quickstep Frankrijk
16.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
17.Gerald Hauer Biovital Oostenrijk
18.Robert Kircher Union Oostenrijk
19.Peter Deppner Nat.selectie Oostenrijk
20.Oliver Beckingsale Scott Gr.Brit.
2000
1.Andy Flickinger Festina Frankrijk
2.Nicola Scattolin Nat.selectie Italië
3.Christian Hilbe Marios Oostenrijk
4.Franco Pellizotti Nat.selectie Italië
5.Erik Miorini Nat.selectie Italië
6.Valeriano Vandelli Nat.selectie Italië
7.Daniel Hufnagel Arbö Oostenrijk
8.Jonathan Tabotta Nat.selectie Italië
9.Mauro Facci Nat.selectie Italië
10.Harald Starzengruber Bosch Oostenrijk
11.Jaime Hernandez Festina Spanje
12.Luca Bramati Scott Italië
13.Peter Presslauer Corratec Oostenrijk
14.Stefan Nesenson Marios Oostenrijk
15.Hannes Genze Corratec Duitsland
16.Martin Kraler Marios Oostenrijk
17.Erwin Hammerschmid Marios Oostenrijk
18.Stefan Müller Volksbank Oostenrijk
19.Thomas Schneider Volksbank Oostenrijk
20.Mario Aman Marios Oostenrijk
1999
1.Carsten Bresser Wheeler Duitsland
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
4.Paul Lasenby Raleigh Gr.Brit.
5.Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
6.Oliver Beckingsale Raleigh Gr.Brit.
7.Hakon Austad Giant Noorwegen
8.Craig Gordon Norco Australië
9.Matt Wallace Norco Australië
10.Peter Wedge Mapei Kona Canada
11.Jens Schwedler Giant Duitsland
12.Andreas Hestler Volvo Canada
13.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
14.Kashi Leuchs Volvo Nieuw-Zeeland
15.Dominique Arnould Pro Flex Frankrijk
16.José Antonio Hermida Scott Spanje
17.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
18.Dario Cioni Mapei Kona Italië
19.Markus Binkert Ritchey Zwitserland
20.Julien Absalon Scott Frankrijk
1998
1.Bart Brentjens American Eagle Nederland
2.Miguel Martinez Sunn-Chippie Frankrijk
3.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
4.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
5.Christophe Dupouey Sunn-Chippie Frankrijk
6.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7.Yader Zoli Diamond Back Italië
8.John Tomac Tioga V.S.A.
9.Cadel Evans Giant Australië
10.Warren Sallenbach Ritchey Canada
11.Jérome Chiotti Festina Frankrijk
12.Don Myrah Ritchey V.S.A.
13.Gerben De Knegt American Eagle Nederland
14.Roel Paulissen American Eagle België
15.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
16.Cyrille Bonnand Bic Frankrijk
17.Jean-Christ.Savignoni La Pierre Frankrijk
18.Giuliano Badiali Diamond Back Italië
19.John Gregory Giant Australië
20.Andres Brenes Ritchey Costa Rica
1997
1.Erwin Vervecken Espace Card Belgium
2.Lukas Zumsteg Frank Zwitserland
3.Paul Herijgers Saxon Tonissteiner Belgium
4.Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
5.Urs Markwalder Gerber Zwitserland
6.Filip Meirhaeghe Batavus Belgium
7.Roger Honegger Scott Zwitserland
8.Matthias Buxhofer Mineralwol Oostenrijk
9.Roland Schaetti Gerber Zwitserland
10.Thomas Muhlbacher Mineralwol Oostenrijk
11.Martin Obrist Schumacher Zwitserland
12.Pascal Muller Wuthrich Zwitserland
13.Bernhard Gerstbauer Mondia Oostenrijk
14.Thomas Clark Guerciotti V.S.A.
15.Christophe Dupouey Sunn Chippie Frankrijk
16.Edward Piech Pekaes Polen
17.Peter Presslauer Corratec Oostenrijk
18.Sebastien Loigerot C.S.M.Persan Frankrijk
19.Lennie Kristensen Giant Denemarken
20.Beat Wabel B.M.W. Pro Flex Zwitserland
1996
1 Giorgio Furlan Saeco Italië
2 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3 Bart Brentjens American Eagle Nederland
4 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
5 Miguel Martinez Sunn Team Frankrijk
6 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
7 Christophe Dupouey Sunn Team Frankrijk
8 Jean-Christophe Savignoni La Pierre Frankrijk
9 Melchor Mauri O.N.C.E. Spanje
10 Hubert Pallhuber Diamond Italië
11 Cadel Evans Giant Australië
12 Alessandro Fontana Diamond Italië
13 Lennie Kristensen Giant Denemarken
14 John Scholes Coventry GBr
15 Marcel Arntz Giant Nederland
16 Frederic Moncassin Sunn Team Frankrijk
17 Cyrille Bonnand Univega Frankrijk
18 Yader Zoli Diamond Italië
19 Jens Schwedler Giant BRD
20 Roel Paulissen American Eagle België
1995
1 Christophe Dupouey Sunn Team Frankrijk
2 Peter Van Den Abeele EspaceCard België
3 Benjamin Van Itterbeeck EspaceCard België
4 Bart Brentjens Amer.Eagle Nederland
5 Ned Overend Specialized VSA
6 Steve Tilford Specialized VSA
7 Roger Persson Specialized Zweden
8 Bruno Lebras Nike Team Frankrijk
9 Marcel Gerritsen Specialized Nederland
10 Stefan Kupfernagel Optex-Hawk BRD
11 Benny Heylen Specialized België
12 Denis Noel Specialized Frankrijk
13 Barrie Clarke Raleigh GBr
14 Miguel Martinez Sunn Team Frankrijk
15 Rudy De Bie EspaceCard België
16 Dariusz Gil Optex-Hawk Polen
17 Martin Earley Raleigh Ierland
18 Marek Galinski Optex-Hawk Polen
19 Jean-Christophe Savignoni La Pierre Frankrijk
20 Peter Pouly Nike Team Frankrijk
1994
1 Miguel Martinez CSM Persan Frankrijk
2 Stefano Giuliani Pro Flex Italië
3 Albert Iten Wheeler Zwitserland
4 Gert Amenitsch Scott Oostenrijk
5 Benny Heylen Specialized België
6 Hubert Pallhuber Diamond Italië
7 Jean-Christophe Savignoni Scott Frankrijk
8 Markus Reichle Wheeler BRD
9 Ronald Rol Pro Flex Nederland
10 Christophe Lavainne CSM Persan Frankrijk
11 Gary Foord Scott GBr
12 David Wiens Diamond VSA
13 Henk Baars EspaceCard Nederland
14 Marcel Arntz Giant Nederland
15 Johan Malmsten G.T. Zweden
16 Ernst Denifl Scott Oostenrijk
17 Ray Donath Wheeler BRD
18 Ned Overend Specialized VSA
19 Ottavio Paccagnella Diamond Italië
20 Uli Niederhauser Wheeler Zwitserland
1993
1.Zbigniew Krazniak Frankrijk
2.John Tomac Verenigde Staten
3.Dariusz Gzil Polen
4.Michael Kloser Verenigde Staten
5.Jan Wiejak Polen
6.Henrik Djernis Denemarken
7.David Juarez Verenigde Staten
8.Thomas Frischknecht Zwitserland
9.Michel Jean Frankrijk
10.Ned Overend Verenigde Staten
11.Jan Östergaard Denemarken
12.Marcel Arntz Nederland
13.Marcel Gerritsen Nederland
14.Roger Honegger Zwitserland
15.Patrice Thevenard Frankrijk
16.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
17.Uli Rottler Duitsland
18.Paolo Rosola Italië
19.Albert Iten Zwitserland
20.Daryl Price Verenigde Staten
1992
1.Mario Noris Italië
2.John Tomac Verenigde Staten
3.Tim Gould Groot-Brittannië
4.Albert Iten Zwitserland
5.Albert Zweifel Zwitserland
6.David Juarez Verenigde Staten
7.Francisco Sala Spanje
8.Mike Kluge Duitsland
9.Uli Rottler Duitsland
10.Patrice Thevenard Frankrijk
11.Bernt Johansson Zweden
12.Ned Overend Verenigde Staten
13.David Wiens Verenigde Staten
14.Tom Rogers Verenigde Staten
15.Roger Honegger Zwitserland
16.Volker Krukenbaum Duitse Bondsrepubliek
17.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
18.David Baker Groot-Brittannië
19.Thomas Frischknecht Zwitserland
20.Bruno d’Arsié Zwitserland
1991
1 Mike Kloser Alpine VSA
2 John Tomac Motorola VSA
3 Tim Gould Peugeot GBr
4 David Juarez Klein VSA
5 Bernt Johansson Crescent Zweden
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7 Mario Noris Scott Italië
8 Ned Overend Specialized VSA
9 Gerrit Solleveld Buckler Nederland
10 Tommy Post Rudy Project Nederland
11 Mike Kluge Specialized BRD
12 Gerhard Zadrobilek Red Bull Oostenrijk
13 Petr Hric Rudy Project Tsjechië
14 Francisco Sala Salgar Spanje
15 Denis Noël Cilo Frankrijk
16 Emeric Aubry Vendée U Frankrijk
17 Mich Jean Lorraine Frankrijk
18 Patrice Thevenard Fontainebleau Frankrijk
19 Dariusz Kaiser Telekom BRD
20 Daniele Bruschi Marin Italië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s