Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)

Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)

Het eerste WK wielrennen op de weg werd in 1921 gehouden maar dan wel enkel voor amateurs. Pas in 1927 werd voor het eerst een aparte wedstrijd ingericht voor de profs. In het Duitse Nürburg werd de Italiaan Alfredo Binda de eerste wereldkampioen bij de profs. Tot op heden wisten vijf renners het wereldkampioenschap drie keer te winnen: de Italiaan Alfredo Binda, de Belgen Rik Van Steenbergen en Eddy Merckx, de Spanjaard Óscar Freire en de Slovaak Peter Sagan. België wist tot op heden 26 WK’s te winnen, waarmee het koploper is in het eeuwige medailleklassement. (Wikipedia)

Lees verder “Wereldkampioenschap op de weg voor eliterenners (voorheen: beroepsrenners)”

Ronde van Portugal

Ronde van Portugal

2017
1.Raul Alarcon W52-FC Porto Spanje
2.Manuel Antunes Amaro W52-FC Porto Portugal
3.Rinaldo Nocentini Sporting-Tavira Italië
4.Vicente Garcia De Mateos Louletano-Hospital Loule Spanje
5.Alejandro Marque Porto Sporting-Tavira Spanje
6.Joao Benta Radio Popular-Boavista Portugal
7.Krists Neilands Israel Cycling Academy Estland
8.Henrique Casimiro Efapel Portugal
9.Antonio Carvalho W52-FC Porto Portugal
10.Patrick Schelling Vorarlberg Zwitserland
11.Sergio Paulinho Efapel Portugal
12.Mikel Bizkarra Euskadi-Murias Spanje
13.Jesus Del Pino Efapel Spanje
14.Ricardo Mestre W52-FC Porto Portugal
15.Daniel Mestre Efapel Portugal
16.Bjorn Thurau Kuwait-Cartucho.es Duitsland
17.Gustavo Cesar Veloso W52-FC Porto Spanje
18.Rui Miguel Sousa Barbosa Radio Popular-Boavista Portugal
19.Marco Tizza GM Europa-Ovini Italië
20.Davide Rebellin Kuwait-Cartucho.es Italië

2016
1.Gustavo Cesar Veloso W52-FC Porto Spanje
2.Joni Silva Brandao Efapel Portugal
3.Daniel Moreira Silva Radio Popular-Boavista Portugal
4.Raul Alarcon W52-FC Porto Spanje
5.Vicente Garcia De Mateos Louletano-Hospital Loule Spanje
6.Manuel Antunes Amaro LA Aluminios-Antarte Portugal
7.Ricardo Vilela Caja Rural-RGA Portugal
8.Rui Vinhas W52-FC Porto Portugal
9.Antonio Carcalho W52-FC Porto Portugal
10.Henrique Casimiro Efapel Portugal
11.Federico Figueiredo Radio Popular-Boavista Portugal
12.Rui Miguel Sousa Barbosa Radio Popular-Boavista Portugal
13.Franco Pellizotti Androni-Sidermec Italië
14.Rodolfo Torres Agudelo Androni-Sidermec Colombië
15.David Belda Roth Gruppe Spanje
16.Antonio Molina Caja Rural-RGA Spanje
17.Rinaldo Nocentini SCP-Tavira Italië
18.Alejandro Marque Porto LA Aluminios-Antarte Spanje
19.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec Italië
20.Garikoitz Bravo Oiarbide Euskadi-Murias Spanje
2015
1.Gustavo Cesar Veloso W52-Quinta Da Lixa Spanje
2.Delio Fernandez Cruz W52-Quinta Da Lixa Spanje
3.Joni Silva Brandao Efapel Portugal
4.Alejandro Marque Proto Efapel Spanje
5.Rui Miguel Sousa Radio Popular-Boavista Portugal
6.Marcos Garcia Louletano Spanje
7.Antonio Carvalho W52-Quinta Da Lixa Portugal
8.Hernani Broco LA-Antarte Portugal
9.Sergio Sousa Ferreira LA-Antarte Portugal
10.Daniel Moreira Silva Radio Popular-Boavista Portugal
11.Ricardo Vilela Caja Rural-RGA Portugal
12.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
13.Cesar Fonte Radio Popular-Boavista Portugal
14.Gaetan Bille Verandas Willems België
15.Joao Benta Louletano Portugal
16.Federico Figueiredo Radio Popular-Boavista Portugal
17.Evgeny Shalunov Lokosphinx Rusland
18.Manuel Amaro LA-Antarte Portugal
19.Virgillio Dos Santos Radio Popular-Boavista Portugal
20.Raul Alarcon W52-Quinta Da Lixa Spanje
2014
1 Rui Miguel Sousa Barbosa Radio Popular Portugal
2 Gustavo Cesar Veloso O.F.M. Spanje
3 Virgilio Martins Dos Santos Radio Popular Portugal
4 Edgar Lemos Pinto Antarte Portugal
5 Delio Fernandez Cruz O.F.M. Spanje
6 Nuno Ribeiro O.F.M. Portugal
7 Hernani Broco Louletano Portugal
8 Ricardo Augusto Vilela Afonso O.F.M. Portugal
9 Joni Brandao Silva Efapel Portugal
10 Victor De La Parte Efapel Spanje
11 Manuel Amaro Antunes Raposo Carmim Portugal
12 Sandro Filipe Pinto Silva Louletano Portugal
13 Jose Isidro Goncalves Macial La Pomme Portugal
14 Hugo Sabido Antarte Portugal
15 Antonio Carvalho Ferreira Antarte Portugal
16 David Belda Burgos Spanje
17 Higinio Fernandez Suarez Movistar Ecuador Spanje
18 Sergio Ferreira Sousa Efapel Portugal
19 David Miguel Costa Rodrigues Liberty Portugal
20 Daniel Eduardo Moreira Silva Radio Popular Portugal
2013
1 Rui Sousa Barbosa Efapel Portugal
2 Daniel Eduardo Moreira Silva Popular Portugal
3 Virgilio Martins Dos Santos Popular Portugal
4 Nuno Ribeiro Efapel Portugal
5 Hernani Broco Efapel Portugal
6 Alejandro Marque Porto O.F.M. Spanje
7 Gustavo Cesar Veloso O.F.M. Spanje
8 Edgar Lemos Pinto Antarte Portugal
9 Marcel Wyss IAMCycling Zwitserland
10 Celio Sousa Popular Portugal
11 Delio Fernandez Cruz O.F.M. Spanje
12 Vladislav Gorbunov Astana Kazakstan
13 Ricardo Augusto Vilela Afonso Efapel Portugal
14 Hugo Sancho Antarte Portugal
15 Rui Vinhas Louletano Portugal
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
18 Marcio Barbosa Santos Antarte Portugal
19 Vegard Stake Laengen Bretagne Noorwegen
20 Rafael Jose Silva Martins Antarte Brazilië
2012
1 Eros Capecchi Liquigas Italië
2 Janez Brajkovic Astana Slovenië
3 Daniel Navarro Garcia Saxo Bank Spanje
4 Johann Tschopp B.M.C. Zwitserland
5 Rui Sousa Barbosa Efapel Portugal
6 Robert Gesink Rabobank Nederland
7 Luis Leon Sanchez Gil Rabobank Spanje
8 Sergio Miguel Vieira Ribeiro Efapel Portugal
9 Daniel Silva Moreira Onda Portugal
10 Nelson Nuno Vitorino Carmim Portugal
11 Virgilio Martins Dos Santos L.A.Pecol Portugal
12 David Blanco Rodriguez Efapel Spanje
13 Hugo Sabido L.A.Pecol Portugal
14 David Da Silva Livramento Carmim Portugal
15 Patrick Sinkewitz Meridiana BRD
16 David De La Cruz Melgarejo Caja Rural Spanje
17 Brice Feillu Saur Frankrijk
18 Nuno Ribeiro Efapel Portugal
19 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
20 Cesar Fonte Efapel Portugal
2011
1 Ricardo Mestre Tavira Portugal
2 Rui Sousa Barbosa Barbot Portugal
3 Hernani Broco L.A.Pecol Portugal
4 Andre Fern. Cardoso Martins Tavira Portugal
5 Nelson Victorino Tavira Portugal
6 SergioMiguel Vieira Ribeiro Barbot Portugal
7 Virgilio Martins Dos Santos L.A.Pecol Portugal
8 Sergio Ferreira Sousa Barbot Portugal
9 Joao Cabreira Onda Portugal
10 Daniel Ed. Moreira Silva Onda Portugal
11 Delio Fernandez Cruz Onda Spanje
12 Ricardo Aug. Vilela Afonso Onda Portugal
13 Alessandro Bisolti Farnese Italië
14 Sergey Firsanov Itera Rusland
15 Garikoitz Bravo Oiarbide Caja Rural Spanje
16 Bruno Silva L.A.Pecol Portugal
17 Francesco Gavazzi Lampre Italië
18 David Da Silva Livramento Tavira Portugal
19 Rob Squire Chipotle VSA
20 Eduardo Gonzalo Ramirez La Pomme Spanje
2010
1 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
2 David Bernabeu Armengol Barbot Spanje
3 Sergio Pardilla Bellon N.G.C. Spanje
4 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
5 Hernani Broco L.A.Pecol Portugal
6 Rui Sousa Barbosa Barbot Portugal
7 Hugo Sabido L.A.Pecol Portugal
8 Ricardo Mestre Tavira Portugal
9 Andre Cardoso Tavira Portugal
10 Vitor Hugo Rodrigues Caja Rural Portugal
11 Virgilio Santos L.A.Pecol Portugal
12 Daniel Silva Louletano Portugal
13 Santiago Perez Fernandez Louletano Spanje
14 Sergio Ribeiro Barbot Portugal
15 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
16 Joao Benta Boavista Portugal
17 Alfredo Balloni Lampre Italië
18 Ricardo Aug. Vilela Afonso Boavista Portugal
19 Nelson Nuno Vitorino Tavira Portugal
20 Edgar Pinto L.A.Pecol Portugal
2009
1 Nuno Ribeiro Liberty Portugal
2 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
3 David Bernabeu Armengol Barbot Spanje
4 Ruben Plaza Molina Liberty Spanje
5 Joao Cabreira Louletano Portugal
6 Eladio Jimenez Sanchez Louletano Spanje
7 Tiago Machado Boavista Portugal
8 Nelson Nuno Vitorino Tavira Portugal
9 Andre Cardoso Tavira Portugal
10 Patrick Sinkewitz P.S.K. BRD
11 Bruno Pires Barbot Portugal
12 Hugo Sabido Paredes Portugal
13 Paolo Tiralongo Lampre Italië
14 Virgilio Santos Paredes Portugal
15 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
16 Nelson Hugo Rocha Boavista Portugal
17 Carlos Pinho Barbot Portugal
18 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
19 Oleg Chuzhda Contentpolis Oekraïne
20 Vitor Hugo Rodrigues Liberty Portugal
2008
1 Francisco Mancebo Perez Fercase Spanje
2 Daryl Impey Barloworld Zuid-Afrika
3 Helder Jose Oliveira Barbot Portugal
4 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
5 Ruben Plaza Molina Benfica Spanje
6 Candido Barbosa Benfica Portugal
7 Andre Cardoso Fercase Portugal
8 Christophe Rinero Agritubel Frankrijk
9 Rui Sousa Barbosa Liberty Portugal
10 Daniel Martin Garmin Ierland
11 Koldo Gil Perez Liberty Spanje
12 Jose Herrada Lopez Murcia Spanje
13 Francesco Bellotti Barloworld Italië
14 Jose Azevedo Benfica Portugal
15 Tiago Machado Boavista Portugal
16 Jonathan McCarty Garmin VSA
17 Hector Guerra Garcia Liberty Spanje
18 Juan Jose Cobo Acebo Scott Spanje
19 Lucas Euser Garmin VSA
20 Nuno Ribeiro Liberty Portugal
2007
1 Francisco Mancebo Perez Relax Spanje
2 Candido Barbosa Liberty Portugal
3 Oscar Sevilla Ribera Relax Spanje
4 Bruno Miguel Castanheira Gomes Benfica Portugal
5 Ricardo Mestre Tavira Portugal
6 Claus Moller Barbot Denemarken
7 Hernani Broco Liberty Portugal
8 Eladio Jimenez Sanchez Karpin Spanje
9 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
10 Jose Azevedo Benfica Portugal
11 Nuno Ribeiro Liberty Portugal
12 Andre Cardoso Fercase Portugal
13 David Bernabeu Armengol Canarias Spanje
14 Hugo Sabido Barloworld Portugal
15 Hector Guerra Garcia Liberty Spanje
16 Tiago Machado Boavista Portugal
17 Santos Gonzalez Capilla Karpin Spanje
18 Jose Antonio Pecharroman Fabian Benfica Spanje
19 Jose Rodrigues A.S.C. Portugal
20 Helder Jose Oliveira C.C.Loule Portugal
2006
1 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
2 Claus Moller Barbot Denemarken
3 Ricardo Mestre Tavira Portugal
4 David Blanco Rodriguez Valenciana Spanje
5 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
6 Jose Adrian Bonilla Valenciana Costa Rica
7 Juan Gomis Lopez Valenciana Spanje
8 Andre Cardoso Paredes Portugal
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Andre Vital Madeinox Portugal
11 Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
12 Hector Guerra Garcia L.A.Pecol Spanje
13 Tiago Machado Boavista Portugal
14 Andrei Zintsjenko Riberalves Rusland
15 Jose Rodrigues Boavista Portugal
16 Carlos Pinho Barbot Portugal
17 Rui Sousa Barbosa L.A.Pecol Portugal
18 Helder Jose Oliveira Madeinox Portugal
19 Bruno Pires Maia Portugal
20 Joaquim Adrego Andrade Riberalves Portugal
2005
1 Bruno Miguel Castanheira Gomes Maia Portugal
2 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
3 Hernani Broco L.A.Pecol Portugal
4 Jose Rodrigues Paredes Portugal
5 Gerrit Glomser Lampre Oostenrijk
6 Peio Arreitunandia Barloworld Spanje
7 Sylwester Szmyd Lampre Polen
8 Adolfo Garcia Quesada Valenciana Spanje
9 Celio Sousa Boavista Portugal
10 Andrei Zintsjenko Maia Rusland
11 Juan Gomis Lopez Valenciana Spanje
12 Claudio Faria Madeinox Portugal
13 Hugo Sabido Paredes Portugal
14 Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
15 Joaquim Adrego Andrade Riberalves Portugal
16 Helder Oliveira Madeinox Portugal
17 Massimo Codol Fassa Bortolo Italië
18 Rui Lavarinhas Riberalves Portugal
19 Francisco Perez Sanchez Maia Spanje
20 Konstantin Sivtsov Fassa Bortolo Witrusland
2004
1 David Blanco Rodriguez Kelme Spanje
2 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
3 Andrei Zintsjenko Maia Rusland
4 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
5 Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
6 David George Barloworld Zuid-Afrika
7 Fabio Sacchi Fassa Bortolo Italië
8 Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
9 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
10 Sergio Paulinho L.A.Pecol Portugal
11 Victoriano Fernandez A.S.C. Spanje
12 David Bernabeu Armengol Maia Spanje
13 Thomas Danielson Fassa Bortolo VSA
14 David Plaza Romero Antarte Spanje
15 Txema Del Olmo Maia Spanje
16 Rui Sousa Barbosa Maia Portugal
17 Nuno Alves Barbot Portugal
18 Luis Pinheiro L.A.Pecol Portugal
19 Pavel Brutt Lokomotiv Rusland
20 Krassimir Vasilev BomPetisco Bulgarije
2003
1.Sergio Paulinho A.S.C. Portugal
2.Daniele Righi Lampre Italia
3.Claus Moller Maia-Milaneza Denemarken
4.Rubens Bertogliati Lampre Zwitserland
5.Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
6.Christophe Rinero Oktos Frankrijk
7.Alessandro Cortinovis Lampre Italia
8.Trent Wilson Flanders Australia
9.Joaquim Andrade Ravessa Portugal
10.Frederic Gabriel Oktos Frankrijk
11.Pedro Soeiro Boavista Portugal
12.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
13.Segismundo De La Torre Pepolim Spanje
14.Rui Lavarinhas Maia-Milaneza Portugal
15.Nelson Vitorino Ravessa Portugal
16.David Blanco Ravessa Spanje
17.Vitor Gamito Cantanhede Portugal
18.Rui Pinto Barbot Portugal
19.Virgilio Santos Antarte Portugal
20.Bert Scheirlinckx Flanders Belgium
2002
1 Joaquim Gomes Boavista Portugal
2 Alexander Nikacevic Alessio Joegoslavië
3 Jay Sweet Saturn Australië
4 Luke Weir Barbot Australië
5 Filippo Baldo De Nardi Italië
6 Nicolai Bo Larsen Tiscali Denemarken
7 Laurent Brochard Delatour Frankrijk
8 Nuno Ribeiro Barbot Portugal
9 Andrei Tchmil Lotto België
10 David Garcia Dapena Cantanhede Spanje
11 Unai Emilio Yus Cantanhede Spanje
12 Ezequiel Mosquera Miguez Paredes Spanje
13 Joan Horrach Maia Spanje
14 Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
15 Claus Moller Maia Denemarken
16 Peio Arreitunandia Boavista Spanje
17 David Bernabeu Armengol Boavista Spanje
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Adolfo Garcia Quesada Banesto Spanje
20 Bruno Miguel Castanheira Gomes L.A.Pecol Portugal
2001
1.Nuno Ribeiro Barbot Portugal
2.Pedro Martins Tavira Portugal
3.Felix Garcia Casas Festina Spanje
4.Ezequiel Mosquera Paredes Spanje
5.Melchor Mauri Maia Spanje
6.Vidal Fitas Ravessa Portugal
7.Fabian Jeker Maia Zwitserland
8.Dariusz Baranowski Banesto Polen
9.Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
10.Juan Mercado Banesto Spanje
11.Vitor Gamito Ravessa Portugal
12.Joaquim Gomes Boavista Portugal
13.Rui Sousa Ravessa Portugal
14.Virgilio Santos Paredes Portugal
15.Nuno Alves Ravessa Portugal
16.Claus Möller Maia Denemarken
17.Orlando Rodrigues L.A.Pecol Portugal
18.Joeri Soerkov L.A.Pecol Moldavië
19.Carlos Pinho Barbot Portugal
20.David Plaza Festina Spanje
2000
1.Alessandro Spezialetti Liquigas Italië
2.Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
3.Vitor Gamito Ravessa Portugal
4.Candido Barbosa Banesto Portugal
5.Claus Möller Maia Denemarken
6.Juan Mercado Vitalicio Spanje
7.Eladio Jimenez Banesto Spanje
8.Luis Perez Vitalicio Spanje
9.José Azevedo Maia Portugal
10.Joaquim Gomes L.A.Pecol Portugal
11.José Luis Rebollo Vitalicio Spanje
12.Marzio Bruseghin Banesto Italië
13.Gustavo Otero Ravessa Spanje
14.Rui Sousa Ravessa Portugal
15.José Castelblanco Kelme Colombia
16.Felix Cardenas Kelme Colombia
17.Melchor Mauri Benfica Spanje
18.Oscar Pereiro Ravessa Spanje
19.Hugo Lucio Benfica Portugal
20.Bruno Castanheira L.A.Pecol Portugal
1999
1.Arnoldas Saprykinas Riso Scotti Litouwen
2.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
3.David Plaza Benfica Spanje
4.Unai Osa Banesto Spanje
5.Vitor Gamito Milaneza Portugal
6.Melchor Mauri Benfica Spanje
7.Candido Barbosa Banesto Portugal
8.Rui Lavarinhas Maia Portugal
9.Oscar Pozzi Riso Scotti Italië
10.Joaquim Sampaio Milaneza Portugal
11.José Azevedo Maia Portugal
12.Delmino Pereira Boavista Portugal
13.Bruno Castanheira L.A.Pecol Portugal
14.Quintino Rodrigues Benfica Portugal
15.Michele Laddomada L.A.Pecol Italië
16.Gustavo Otero Boavista Spanje
17.Pjotr Wadecki Mroz Polen
18.Vitoriano Fernandez Boavista Spanje
19.Philippe Fernandes Milaneza Frankrijk
20.Valentino Fois Vini Caldirola Italië


1998
1.Quintino Rodrigues Boavista Portugal
2.Romans Vainsteins Kross Letland
3.Vladimir Douma Scrigno Oekraïne
4.Marco Serpellini BresciaLat Italië
5.Michele Laddomada Scrigno Italië
6.Wladimir Belli Festina Italië
7.Gerrit Glomser Scrigno Oostenrijk
8.Paulo Ferreira Maia Portugal
9.Orlando Rodrigues Banesto Portugal
10.Joeri Soerkov Malveira Rusland
11.Joaquim Gomes Malveira Portugal
12.Cristiano Frattini BresciaLat Italië
13.José Luis Rebollo Boavista Spanje
14.Inaki Aiarzaguena Euskadi Spanje
15.Mauro Zanetti Vini Caldirola Italië
16.Massimo Apollonio Vini Caldirola Italië
17.Armin Meier Festina Zwitserland
18.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
19.Joaquin Andrade Maia Portugal
20.Gonçalo José Amorim Maia Portugal


1997
1.Wladimir Belli Brescia Lat Italië
2.Zenon Jaskula Mapei-GB Polen
3.Joaquim Gomes Malveira Portugal
4.Candido Barbosa Maia Portugal
5.Michele Laddomada Amore & Vita Italië
6.Daniel Clavero Deportpublic Spanje
7.Luca Gelfi Brescia Lat Italië
8.Vladislav Bobrik Ideal-Ros Mary Rusland
9.Fabrizio Guidi Scrigno Italië
10.Carlos Teixeira Boavista Portugal
11.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
12.Claus Möller Deportpublic Denemarken
13.Luis Machado Troiamarigo Portugal
14.Quintino Rodrigues Boavista Portugal
15.Roberto Caruso Ideal-Ros Mary Italië
16.Fausto Dotti Ideal-Ros Mary Italië
17.Delmino Pereira Boavista Portugal
18.Daniele Contrini Brescia Lat Italië
19.Marco Della Vedova Brescia Lat Italië
20.Vitor Manuel Gamito Deportpublic Portugal


1996
1.Carlos Neves Janotas Portugal
2.Orlando Gomes Rodrigues Banesto Portugal
3.Joaquim Sampaio Maia Portugal
4.Paulo Ferreira Maia Portugal
5.Quintino Rodrigues Kelme Portugal
6.Joaquim Gomes Aluminios Portugal
7.José Azevedo Maia Portugal
8.Igor Gonzalez de Galdeano Euskadi Spanje
9.José Javier Gomez Gonzalo Kelme Spanje
10.Candido Barbosa Paredes Portugal
11.Francesco Casagrande Saeco Italië
12.Miguel Indurain Banesto Spanje
13.José Luis Rubiera Kelme Spanje
14.Manuel Abreu Maia Portugal
15.Marcos Serrano Kelme Spanje
16.Massimiliano Lelli Saeco Italië
17.Jorge Manuel Silva Maia Portugal
18.Antonio Correia Janotas Portugal
19.José Ramon Uriarte Banesto Spanje
20.Serafim Vieira Aluminios Portugal


1995

1 Eric Vanderaerden BresciaLat België
2 Orlando Gomes Rodrigues Artiach Portugal
3 Paulo Jorge Ferreira Sicasal Portugal
4 Serafim Vieira Sicasal Portugal
5 Manuel Abreu Sicasal Portugal
6 Joaquim Sampaio Maia Portugal
7 Delmino Pereira Boavista Portugal
8 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
9 Peter Van Petegem T.V.M. België
10 Servais Knaven T.V.M. Nederland
11 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
12 Bart Voskamp T.V.M. Nederland
13 Gabriele Missaglia BresciaLat Italië
14 Michel Lafis Amore&Vita Zweden
15 Mario Manzoni BresciaLat Italië
16 Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
17 Remigius Lupeikis US-Postal Litouwen
18 Quintino Rodrigues Sicasal Portugal
19 Cassio Freitas De Paiva Boavista Brazilië
20 Jose Andrade Maia Portugal


1994
1.Jorge Silva Sicasal Portugal
2.Harm Jansen Europolis Nederland
3.Anthony Theus Europolis Nederland
4.Joaquim Gomes Boavista Portugal
5.Franky De Buyst Vlaanderen 2002 Belgium
6.Orlando Rodrigues Artiach Portugal
7.Vitor Gamito Sicasal Portugal
8.Paulo Ferreira Sicasal Portugal
9.Marcel Luppes Europolis Nederland
10.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
11.Manuel Abreu Sicasal Portugal
12.Juan Arenas Artiach Spanje
13.Joaquim Andrade Boavista Portugal
14.Jean-Jacques Henry Festina Frankrijk
15.Danny Dierckx Vlaanderen 2002 Belgium
16.Hans De Meester Palmans Belgium
17.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
18.Joaquim Salgado Maia Portugal
19.Jans Koerts Festina Nederland
20.Steven Van Aken Vlaanderen 2002 Belgium
1993
1 Pedro Delgado Banesto Spanje
2 Manuel Abreu Sicasal Portugal
3 Joaquim Gomes Boavista Portugal
4 Vitor Gamito Sicasal Portugal
5 Luis Edgar Espinosa Sepulveda Artiach Colombia
6 Toni Rominger Clas Zwitserland
7 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
8 Mikel Zarrabeitia Amaya Spanje
9 Luc Leblanc Castorama Frankrijk
10 Alex Zulle O.N.C.E. Zwitserland
11 Oliverio Rincon Amaya Colombia
12 Neil Stephens O.N.C.E. Australië
13 Melchor Mauri Amaya Spanje
14 John Talen T.V.M. Nederland
15 Jon Unzaga Clas Spanje
16 Vicente Aparicio Amaya Spanje
17 Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
18 Angel Yesid Camargo Ochoa Kelme Colombia
19 Fernando Escartin Clas Spanje
20 Pascal Herve Festina Frankrijk
1992
1.Paulo Ferreira Tensai Portugal
2.Joaquim Gomes Boavista Portugal
3.Acacio da Silva Festina Portugal
4.Joaquin Andrade Sicasal Portugal
5.Eduardo Correia Philips Portugal
6.Argemiro Blanco Tensai Spanje
7.Cassio Freitas Boavista Brazilië
8.Quintino Rodrigues Philips Portugal
9.Manuel Abreu Tensai Portugal
10.José Marques Festina Portugal
11.Romes Gainetdinov Festina Rusland
12.José Dias Quintanilha Portugal
13.Jorge Silva Sicasal Portugal
14.Erwin Nijboer Artiach Nederland
15.Carlos Coelho Quintanilha Portugal
16.Manuel Cunha Sicasal Portugal
17.Paolo Ernesto Quintanilha Portugal
18.José Ferreira Quintanilha Portugal
19.Alberto Parente Quintanilha Portugal
20.Antonio Araujo Sicasal Portugal
1991
1.Jorge Silva Sicasal Portugal
2.Orlando Rodrigues Ruquita Portugal
3.Luis Santos Boavista Portugal
4.Vicente Ridaura Artiach Spanje
5.Joaquin Andrade Sicasal Portugal
6.Alvaro Lozano Pony Malta Colombia
7.Paulo Ferreira Tensai Portugal
8.Fernando Baptista Tavira Portugal
9.Sergio Rodrigues Tavira Portugal
10.Pedro Silva Boavista Portugal
11.Joaquim Gomes Lousa Portugal
12.Jacinto Paulinho Orima Portugal
13.Serafim Vieira Sicasal Portugal
14.Manuel Cunha Lousa Portugal
15.Delmino Pereira Boavista Portugal
16.Roque De La Cruz Seur Spanje
17.Antonio Pinto Sicasal Portugal
18.Petar Petrov Tavira Bulgarije
19.Joaquim Sampaio Tensai Portugal
20.Alberto Amaral Boavista Portugal
1990
1 Manuel Cunha Lousa Portugal
2 Antonio Oliveira Pinto Sicasal Portugal
3 Paulo Jorge Ferreira Tensai Portugal
4 Marco Chagas Orima Portugal
5 Manuel Zeferino Boavista Portugal
6 Delmino Pereira Boavista Portugal
7 Jorge Manuel Silva Sicasal Portugal
8 Joaquim Gomes Sicasal Portugal
9 Fernando Carvalho Ruquita Portugal
10 Neil Stephens Artiach Australië
11 Joaquim Adrego Andrade Sicasal Portugal
12 Jose Santiago Boavista Portugal
13 Sergio Rodrigues Tavira Portugal
14 Moreno Argentin Ariostea Italië
15 Orlando Gomes Rodrigues Olhanense Portugal
16 Luis Santos Boavista Portugal
17 Vicente Ridaura Seur Spanje
18 Alvaro Lozano Moncada Pony Malta Colombia
19 Michael Lynch Repco Australië
20 Fernando Baptista Tavira Portugal
1989
1 Americo Da Silva Clas Portugal
2 Manuel Cunha Clas Portugal
3 Pello Ruiz Cabestany Kas Spanje
4 Marco Chagas Louletano Portugal
5 Eduardo Correia Ruquita Portugal
6 Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
7 Manuel Ant. Correia Ruquita Portugal
8 Serafim Vieira Louletano Portugal
9 Gianni Bugno Château d’Ax Italië
10 Marino Lejarreta Paternina Spanje
11 Carlos Marta Lousa Portugal
12 Joaquim Gomes Sicasal Portugal
13 Jose Dias Lousa Portugal
14 Fabio Parra Pinto Kelme Colombia
15 Alexandre Ruas Costa Olhanense Portugal
16 Marco Giovanetti Seur Italië
17 Jose Fernandes Sangalhos Portugal
18 Mariano Sanchez Teka Spanje
19 Paolo Jorge Duque Da Silva Olhanense Portugal
20 Adri Van Der Poel Domex Nederland
1988
1.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
2.Alvaro Pino B.H. Spanje
3.Fernando Carvalho Teka Portugal
4.Fabio Parra Kelme Spanje
5.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
6.Argemiro Bohorquez Café de Colombia Colombia
7.Federico Echave B.H. Spanje
8.Humberto Parra Kelme Colombia
9.Erwin Nijboer Caja Rural Nederland
10.Peter Hilse Teka Duitsland
11.Carlos Santos Louletano Portugal
12.Jon Eguiarte Caja Rural Spanje
13.Cain Theakston Louletano Gr.Brit.
14.Laudelino Cubino B.H. Spanje
15.Jorge Silva Sicasal Portugal
16.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
17.Joaquim Gomes Louletano Portugal
18.Antonio Araujo Sicasal Portugal
19.Juan Zapatero Zahor Spanje
20.Sean Kelly Kas Ierland
1987
1.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
2.Rolando Ovando Teka Guatemala
3.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
4.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
5.Laudelino Cubino B.H. Spanje
6.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
7.Manuel Cunha Lousa Portugal
8.José Oliveira Nat.amateurploeg Portugal
9.Inaki Gaston Kas Spanje
10.Paulo Pinto Nat.amateurploeg Portugal
11.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
12.Jiri Skoda Ecoflam C.S.S.R.
13.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
14.Alvaro Pino B.H. Spanje
15.Marino Alonso Teka Spanje
16.Manuel Neves Nat.amateurploeg Portugal
17.Serafim Vieira Louletano Portugal
18.Antonio Pinto Lousa Portugal
19.Fernando Fernandes Sporting Lisboa Portugal
20.Orlando Neves Nat.amateurploeg Portugal
1986
1.Bruno Cornillet Peugeot Frankrijk
2.Jan Koba Peugeot Tsjechoslovakije
3.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
4.Gilbert Glaus Peugeot Zwitserland
5.Wim Van Eynde Lotto België
6.Manuel Cunha Lousa Portugal
7.Rik Mannaerts Lotto België
8.Fernando Carvalho Lousa Portugal
9.Geert Vandewalle Lotto België
10.Jan Nevens Lotto België
11.Marco Chagas Sporting Lisboa Portugal
12.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
13.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
14.Antonio Alves Boavista Portugal
15.Manuel Correia Sporting Lisboa Portugal
16.Antonio Pinto Lousa Portugal
17.Jérôme Simon Peugeot Frankrijk
18.Eduardo Correia Sporting Lisboa Portugal
19.José Passos Boavista Portugal
20.José Xavier Sporting Lisboa Portugal
1985
1.Eduardo Correia Sporting Lisboa Portugal
2.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
3.Roland Leclerc amateur Frankrijk
4.Venceslau Fernandes Ajacto Portugal
5.Antonio Fernandes Ajacto Portugal
6.Firmino Bernardino Ajacto Portugal
7.Benedito Ferreira Nat.am.pl. Portugal
8.José Xavier Sporting Lisboa Portugal
9.Marco Chagas Sporting Lisboa Portugal
10.Manuel Cunha Lousa Portugal
11.Renato Ferraro Malvor Brazilië
12.Fons De Wolf Fagor België
13.Carlos Santos Sporting Lisboa Portugal
14.Modesto Urrutibeazcoa Teka Spanje
15.Alexandre Ruas Sporting Lisboa Portugal
16.Paolo Ferreira Sporting Lisboa Portugal
17.Petar Petrov amateur Bulgarije
18.Manuel Zeferino Zor Portugal
19.Americo da Silva Ajacto Portugal
20.Eric Dall’Armelina Skil Frankrijk
1984
1.Roger De Vlaeminck Gis België
2.Jef Lieckens Safir België
3.Sean Kelly Skil Ierland
4.Eduardo Correia Lisboa Portugal
5.Luc Colijn Safir België
6.Vincente Belda Kelme Spanje
7.Guy Gallopin Skil Frankrijk
8.Herman Frison Safir België
9.Manuel Zeferino Lisboa Portugal
10.Jan Wijnants Lotto België
11.Marco Chagas Lisboa Portugal
12.Juan Fernandez Zor Spanje
13.Dirk Heirweg Safir België
14.Benny Van Brabant Lotto België
15.Felipe Yanez Orbea Spanje
16.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
17.Claudio Bortolotto Del Tongo Italië
18.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
19.Antonio Coll Teka Spanje
20.José Xavier Lisboa Portugal
1983
1.Carlos Santos Sporting Lisboa Portugal
2.Marco Chagas Mako Jeans Portugal
3.Eugenio Passos Boavista Portugal
4.Steven Rooks Sem Nederland
5.Antonio Araujo Rovodil-Ajacto Portugal
6.Manuel Cunha Sporting Lisboa Portugal
7.Benjamin Carvalho Lousa Portugal
8.Venceslau Fernandes Rovodil-Ajacto Portugal
9.Antonio Fernandes Rovodil-Ajacto Portugal
10.Eduardo Correia Mako Jeans Portugal
11.Jose Xavier Sporting Lisboa Portugal
12.Firmino Bernardino Sporting Lisboa Portugal
13.Antonio Pinto Sporting Lisboa Portugal
14.Manuel Carneiro Boavista Portugal
15.Manuel Neves Boavista Portugal
16.Alexandre Rua Lousa Portugal
17.Avelino Teixeira Hueso Portugal
18.Sean Kelly Sem Ierland
19.Juan Pujol Hueso Spanje
20.Belmiro Silva Sangalhos Portugal
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
3.Vincente Belda Kelme Spanje
4.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
5.Daniel Willems Boule d’Or België
6.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
7.Greg Lemond Renault V.S.A.
8.Juan Fernandez Zor Spanje
9.Angel Arroyo Reynolds Spanje
10.Pedro Delgado Reynolds Spanje
11.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
12.Jan Wijnants Boule d’Or België
13.Faustino Ruperez Zor Spanje
14.Paulinho Martinez Teka Spanje
15.Bernardo Alfonsel Teka Spanje
16.Antonio Coll Teka Spanje
17.Roger De Cnijf Boule d’Or België
18.Rolf Weber Hueso B.R.D.
19.Rudy Pevenage Del Tongo België
20.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
1981
1.Miguel-Maria Lasa Teka Spanje
2.Sean Kelly Splendor Ierland
3.Claude Criqueilion Splendor België
4.Jan Aling HB-Alarmsystemen Nederland
5.Johan Van Der Meer HB-Alarmsystemen Nederland
6.Eddy Planckaert Splendor België
7.Guido Van Calster Splendor België
8.Ronald De Witte Boule D’Or België
9.Heddie Nieuwdorp HB-Alarmsystemen Nederland
10.Sven-Ake Nilsson Splendor Zweden
11.Guido Bontempi Inoxpran Italië
12.Rudy Matthijs Boule D’Or België
13.Raymond Martin Miko Frankrijk
14.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
15.Giovanni Bataglin Inoxpran Italië
16.Régis Clère Miko Frankrijk
17.Martin Havik Boule D’Or Nederland
18.Celestino Prieto Manzaneque Spanje
19.Frédéric Vichot Miko Frankrijk
20.Javier Cedeno Teka Spanje
1980
1.Wim De Ruiter HB-Alarmsystemen Nederland
2.Sean Kelly Splendor Ierland
3.Paul Jesson Splendor Nieuw-Zeeland
4.Pedro Torres Teka Spanje
5.Miguel-Maria Lasa Teka Spanje
6.Bernard Thevenet Teka Frankrijk
7.Guido Van Calster Splendor België
8.Francesco Galdos Flavia Spanje
9.Klaus-Peter Thaler Teka B.R.D.
10.Faustino Ruperez Zor Spanje
11.Johan Van Der Meer HB-Alarmsystemen Nederland
12.Claude Criquielion Splendor België
13.Roberto Visentini San Giacomo Italië
14.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
15.Johan De Muynck Splendor België
16.Javier Elloriaga Flavia Spanje
17.Marino Lejaretta Teka Spanje
18.Giuseppe Martinelli San Giacomo Italië
19.Joseph Borguet Splendor België
20.José Martinez-Heredia Teka Spanje
1979
1.Sean Kelly Splendor Ierland
2.Felipe Yanez Helios Spanje
3.Joop Zoetemelk Miko Nederland
4.Pedro Torres Teka Spanje
5.Faustino Ruperez Moliner Spanje
6.Ismael Lejaretta Teka Spanje
7.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
8.Francesco Galdos Flavia Spanje
9.Marco Chagas Lousa Portugal
10.Michel Pollentier Splendor België
11.Fons De Wolf Boule d’Or België
12.Lucien Van Impe Kas België
13.José Martinez-Heredia Helios Spanje
14.Julian Andiano Flavia Spanje
15.Sebastian Pozo Flavia Spanje
16.José Luis Viejo Teka Spanje
17.Christian Seznec Miko Frankrijk
18.Alain De Saever Splendor België
19.Carlos Melero Teka Spanje
20.José Luis Mayoz Teka Spanje 1978
1.Eric Vanderaerden België
2.Steven Rooks Nederland
3.Rolf Gölz B.R.D.
4.Brian Holm Denemarken
5.Teun Van Vliet Nederland
6.Sean Yates G.B.
7.Acacio Da Silva Portugal
8.Manuel Cunha Portugal
9.Marc Sergeant België
10.Maarten Ducrot Nederland
11.Adelino Teixeira Portugal
12.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
13.Danny Schoonbaert België
14.Alexandr Ruas Portugal
15.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
16.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
17.Andreas Petermann D.D.R.
18.Gerard Veldscholten Nederland
19.Joeri Barinov Sovjet-Unie
20.Rudy Rogiers België
1977
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Marc Demeyer Flandria België
3.Fedor den Hertog Frisol Nederland
4.Michel Pollentier Flandria België
5.Gonzalo Aja Super Ser Spanje
6.Francesco Galdos Kas Spanje
7.Mariano Martinez Flandria Frankrijk
8.Andres Oliva Super Ser Spanje
9.Julian Cuevas Super Ser Spanje
10.Jaime Huelamo Super Ser Spanje
11.Ludo Van der Linden Frisol België
12.Jan Raas Frisol Nederland
13.Luis Ocana Frisol Spanje
14.José Luis Abilleira Super Ser Spanje
15.José Errandonea Teka Spanje
16.Rolf Haller Teka B.R.D.
17.Domingo Perurena Kas Spanje
18.José Martins Teka Portugal
19.Joaquim Agostinho Teka Portugal
20.Herculeano Oliveira Super Ser Portugal
1976
1.Vittorio Algeri amateur Italië
2.Florian Andrzejewski amateur Polen
3.Roberto Ceruti amateur Italië
4.Carmelo Barone amateur Italië
5.Tomas Nistal Kas Spanje
6.Jan Brzezny amateur Polen
7.Firmino Bernardino nat.ploeg Portugal
8.Franco Conti amateur Italië
9.Leonardo Mazzantini amateur Italië
10.Czeslaw Lang amateur Polen
11.Tadeusz Wojtas amateur Polen
12.Giuseppe Martinelli amateur Italië
13.Tadeo Debreceni amateur Hongarije
14.Ryszard Szurkowski amateur Polen
15.Marco Chagas Sporting Lisboa Portugal
16.Jan Jankiewicz amateur Polen
17.Joaquim Sousa-Santos nat.ploeg Portugal
18.Domingo Barbosa nat.ploeg Portugal
19.Venceslau Fernandes Sangalhos Portugal
20.Andreas Takacs amateur Hongarije 1975
1.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
2.Antonio Martos Kas Spanje
3.Domingo Perurena Kas Spanje
4.José Martins Coelima Portugal
5.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
6.Augustin Tamames Super Ser Spanje
7.Luis Ocana Super Ser Spanje
8.Andres Oliva Kas Spanje
9.Hennie Kuiper Frisol Nederland
10.Fernando Mendes Sporting Lisboa Portugal
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Jesus Manzaneque Monteverde Spanje
13.Santiago Lazcano Super Ser Spanje
14.José Pesarrodona Kas Spanje
15.Mario Branchi Magniflex Italië
16.José Madeira Sporting Lisboa Portugal
17.Antonio Martins Sporting Lisboa Portugal
18.Pedro Torres Super Ser Spanje
19.Ottavio Crepaldi Magniflex Italië
20.Nemesio Jimenez Monteverde Spanje
1974
1.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
2.Domingo Perurena Kas Spanje
3.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
4.José Gomez Lucas Werner Spanje
5.Willy Planckaert Goldor België
6.Ventura Diaz Werner Spanje
7.Augustin Tamames Werner Spanje
8.José Manuel Fuente Kas Spanje
9.Juan Zurano Karpy Spanje
10.Luis Ocana Bic Spanje
11.Eric Leman Bic België
12.Julian Cuevas Karpy Spanje
13.Luis Balague Werner Spanje
14.Ant.Gomez del Moral Karpy Spanje
15.Eduardo Castello Karpy Spanje
16.J.-Ant.Gonzales-Lin. Kas Spanje
17.Gonzalo Aja Karpy Spanje
18.Frans Verbeeck Watney België
19.Raf Hooyberghs Watney België
20.José Pessarodona Kas Spanje
1973
1.José Gonzalez-Linares Kas Spanje
2.Javier Elorriaga Kas Spanje
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Pedro Torres La Casera Spanje
5.Luis Ocana Bic Spanje
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.José Pesarrodona Kas Spanje
8.Joaquim Agostinho Bic Portugal
9.Augustin Tamames La Casera Spanje
10.Luis Balague La Casera Spanje
11.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
12.Roger Swerts Molteni België
13.Jesus Manzaneque La Casera Spanje
14.Herman Van Springel Rokado België
15.José Catieau Bic Frankrijk
16.Vic Van Schil Molteni België
17.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
18.José Luis Abilleira La Casera Spanje
19.Luigi Casteletti Bianchi Italië
20.Juan Zurano La Casera Spanje
1972
1.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
2.Domingo Perurena Kas Spanje
3.Augustin Tamames Werner Spanje
4.André Doyen Magniflex België
5.Gonzalo Aja Karpy Spanje
6.José-Ant.Gonz.-Linares Kas Spanje
7.José Manuel Fuente Kas Spanje
8.Jesus Manzaneque Kas Spanje
9.José Pesarrodona Kas Spanje
10.Frans Verbeeck Watney België
11.Pieter Nassen Watney België
12.Leif Mortensen Bic Denemarken
13.Désiré Letort Bic Frankrijk
14.Ger Harings Goudsmit Nederland
15.René Pijnen Bic Nederland
16.Gerard Vianen Goudsmit Nederland
17.Andres Oliva La Casera Spanje
18.Claudio Michelotto G.B.C. Italië
19.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
20.Jos Van Der Vleuten Goudsmit Nederland
1971
1.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
2.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
3.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
4.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
5.Walter Godefroot Peugeot België
6.Rolf Wolfshol Fagor Duitsland
7.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
8.Evert Dolman Flandria Nederland
9.Domingo Perurena Kas Spanje
10.José Manuel Fuente Kas Spanje
11.Ferdinand Bracke Peugeot België
12.Wilfried David Peugeot België
13.Luis Ocana Bic Spanje
14.Miguel Maria Lasa Orbea Spanje
15.Wim Schepers Goudsmit Nederland
16.Augustin Tamames Werner Spanje
17.Antonio Martos Werner Spanje
18.Eddy Schutz Flandria Luxemburg
19.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
20.Ventura Diaz Werner Spanje
1970
1.Carlos Echevarria Kas Spanje
2.Celestino Vercelli Germanvox Italië
3.Miguel Maria Lasa La Casera Spanje
4.Joaquim Galera La Casera Spanje
5.Francisco Galdos Kas Spanje
6.Jesus Manzaneque Werner Spanje
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.Francisco Gabica Kas Spanje
9.Augustin Tamames Werner Spanje
10.Herman Van Springel Mann België
11.Willy In’t Ven Mann België
12.Juan Manuel Santisteban Karpy Spanje
13.Luis Pedro Santamarina Werner Spanje
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Andres Gandarias Kas Spanje
16.José Manuel Fuente Karpy Spanje
17.Anatole Novak Bic Frankrijk
18.Ventura Diaz Werner Spanje
19.Eduardo Castello Karpy Spanje
20.Manuel José Lasa La Casera Spanje 1969
1 Fernando Mendes Benfica Portugal
2 Joaquim Andrade Sangalhos Portugal
3 Mario Silva Pereira F.C.Porto Portugal
4 Joaquim Agostinho Sporting Portugal
5 Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
6 Firmino Bernardino Sporting Portugal
7 Jose Luis Pacheco F.C.Porto Portugal
8 Leonel Miranda Sporting Portugal
9 Jose Acevedo F.C.Porto Portugal
10 Antonio Graca Tavira Portugal
11 Americo Silva Benfica Portugal
12 Herculeano Oliveira Sangalhos Portugal
13 Augusto Fortes Da Silva Benfica Portugal
14 Joao Pinhal Sporting Portugal
15 Vitor Manuel Rocha Gomes Sporting Portugal
16 Hubert Niel F.C.Porto Frankrijk
17 JoaoHenrique Roque Dos Santos Sporting Portugal
18 Jose Santos Tavira Portugal
19 Manuel Da Costa Pereira Benfica Portugal
20 Joaquim Coelho Campos Ambar Portugal
21 Daniel Vitorino Coelho Benfica Portugal 1968
1.José Errandonea Fagor Spanje
2.Jesus Aranzabal Fagor Spanje
3.Eddy Merckx Faema België
4.Roberto Ballini Max Meyer Italië
5.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
6.Ugo Colombo Filotex Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Armando Pelligrini Germanvox Italië
9.Renato Laghi Germanvox Italië
10.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
11.Adriano Passuello Filotex Italië
12.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
13.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
14.Jo De Roo Willem II Nederland
15.Raymond Mastrotto Frimatic Frankrijk
16.Franco Bitossi Filotex Italië
17.Alberto Della Torre Filotex Italië
18.Pietro Campagnari Molteni Italië
19.Joaquim Andrade Ferrys Portugal
20.Fernando Mendes Ferrys Portugal
1967
1.José Errandonea Fagor Spanje
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Ventura Diaz Ferrys Spanje
4.Roger Swerts Mercier België
5.Gilbert Bellone Mercier Frankrijk
6.Rik Wouters Televizier Nederland
7.Silvano Schiavon Vittadello Italië
8.Johan De Roo Televizier Nederland
9.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
10.Jesus Manzaneque Ferrys Spanje
11.Angelino Soler Karpy Spanje
12.Giancarlo Polidori Vittadello Italië
13.Jean-Cl.Theillière Bic Frankrijk
14.Eduardo Castello Ferrys Spanje
15.Ramon Saez Ferrys Spanje
16.José Perez-Frances Kas Spanje
17.Cees Haast Televizier Nederland
18.José Lopez-Rodriguez Fagor Spanje
19.Antonio San Miguel Kas Spanje
20.Julio Jimenez Bic Spanje
1966
1.Bruno Fantinato Salvarani Italië
2.José Cardoso Sousa F.C.Porto Portugal
3.Francisco Valada Benfica Portugal
4.Francisco Gabica Kas Spanje
5.Joao Alves Peixoto Benfica Portugal
6.Carlos Echevarria Kas Spanje
7.Johan De Roo Televizier Nederland
8.Sergio Pascoa Betinho Tavira Portugal
9.José Antonio Momene Kas Spanje
10.Sebastian Elorza Kas Spanje
11.Eusebio Velez Kas Spanje
12.Vittorio Casati Salvarani Italië
13.Joao Roque Dos Santos Sporting Lisboa Portugal
14.Mario Silva Pereira F.C.Porto Portugal
15.Domingo Perurena Fagor Spanje
16.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
17.Luis Otano Fagor Spanje
18.Jorge Corvo Tavira Portugal
19.Valentin Uriona Kas Spanje
20.José Pacheco F.C.Porto Portugal
1965
1.Antonio Barrutia Kas Spanje
2.Antonio Gomez DelMoral Kas Spanje
3.Francisco Gabica Kas Spanje
4.Joao Alves Peixoto Benfica Portugal
5.Hans Junkermann Margnat Duitsland
6.Joao Roque Dos Santos Sporting Lisboa Portugal
7.Carlos Echevarria Kas Spanje
8.Jean-Claude Wuillemin Ford Frankrijk
9.Mario Silva Pereira F.C.Porto Portugal
10.Joaquim Galera Kas Spanje
11.Sebastian Elorza Kas Spanje
12.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
13.Juan Sanchez Camero Montjuich Spanje
14.Jorge Corvo Sporting Lisboa Portugal
15.José Pacheco F.C.Porto Portugal
16.Claude Mattio Montjuich Frankrijk
17.Alberto Carvalho Academico Portugal
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Lucien Aimar Ford Frankrijk
20.Rolf Wolfshol Mercier Duitsland
1964
1.Jan Pieterse Nat.selectie Nederland
2.Pietro Campagnari Nat.selectie Italië
3.Gösta Pettersson Intern.selectie Zweden
4.Adolf Heeb Intern.selectie Liechtenstein
5.Alberto Carvalho Academico Portugal
6.Albert Lacroix Pelforth België
7.Frans Meert Romeo België
8.Mario Da Dalt Nat.selectie Italië
9.Antonio Acurcio Benfica Portugal
10.Hans Luthi Intern.selectie Zwitserland
11.José Costa F.C.Porto Portugal
12.Joao Dos Santos Sporting Lisboa Portugal
13.Laurentino Mendes Benfica Portugal
14.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
15.Willy Bocklant Romeo België
16.Huib Zilverberg Romeo België
17.Jan Lauwers Romeo België
18.Albano Ferrer Sporting Lisboa Portugal
19.Franco Testa Nat.selectie Italië
20.Fernando Mendes Benfica Portugal
1963
1.Antonio Suarez Faema Spanje
2.Antonio Karmany Ferrys Spanje
3.Bas Maliepaard St.Raphael Nederland
4.John Van Tongerloo G.B.C. België
5.Miguel Pacheco Kas Spanje
6.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
7.Antonio Bertran Ferrys Spanje
8.Frans Aerenhouts G.B.C. België
9.Antonio Barrutia Kas Spanje
10.Francesco Gabica Kas Spanje
11.Martin Colmenarejo Faema Spanje
12.Edgard Sorgeloos G.B.C. België
13.Jesus Galdeano Rüberg Spanje
14.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
15.Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
16.Antonio Gomez Moral Faema Spanje
17.Francesco Sune Faema Spanje
18.Eusebio Velez Kas Spanje
19.José Perez-Frances Ferrys Spanje
20.Esteban Martin Ferrys Spanje
1962
1.José Urrestarazu Kas Spanje
2.Manuel Martin Pinera Kas Spanje
3.Salvador Rosa Faema Spanje
4.Miguel Pacheco Kas Spanje
5.Antonio Karmany Kas Spanje
6.Gabriel Company Ferrys Spanje
7.Francisco Gabica Kas Spanje
8.Mario Minieri Ghigi Italië
9.José San Emeterio Ferrys Spanje
10.Bruno Mealli Ghigi Italië
11.Antonio Jimenez-Quilez Licor 43 Spanje
12.Guido Boni Ghigi Italië
13.José Gomez del Moral Faema Spanje
14.Rudi Altig St.Raphael B.R.D.
15.José Perez-Frances Ferrys Spanje
16.Antonio Beltran Ferrys Spanje
17.Seamus Elliot St.Raphael Ierland
18.Arnaldo di Maria Carpano Italië
19.Indalecio Jesus Sporting LisboaPortugal
20.Raul Rey Fomosel Licor 43 Spanje
1961
1.Frans Van Immerseel Libertas België
2.Marino Fontana San Pellegrino Italië
3.Frans Van Looveren Libertas België
4.Luigi Arienti Ignis Italië
5.Giovanni Garau Atala Italië
6.Antonio Jimenez Quilez Licor 43 Spanje
7.José Berrendero Faema Spanje
8.Jan Zagers Libertas België
9.Antonio Franchi San Pellegrino Italië
10.Luigi Tezza Philco Italië
11.Salvador Rosa Faema Portugal
12.José Carvalho F.C.Porto Portugal
13.Vito Favero Atala Italië
14.Mario Pereira Da Silva F.C.Porto Portugal
15.Augusto Marcaletti Ignis Italië
16.Fernando Fernandes Sporting Lisboa Portugal
17.José Pacheco F.C.Porto Portugal
18.Juan Manuel Menendez Licor 43 Spanje
19.Alberto Carvalho Sporting Lisboa Portugal
20.Emiel Daems Philco België
1960
1.Willy Schroeders Faema België
2.Francisco Moreno Faema Spanje
3.Juan Campillo Kas Spanje
4.Rik Van Looy Faema België
5.John Van Tongerloo Faema België
6.José Segu Kas Spanje
7.Joseph Thomin Margnat Frankrijk
8.Rino Benedetti Ghigi Italië
9.Santiago Montilla Licor 43 Spanje
10.Armand Desmet Groene Leeuw België
11.Antonio Barrutia Majestad Spanje
12.Frans Demulder Groene Leeuw België
13.Miguel Pacheco Licor 43 Spanje
14.Manuel Martin Pinera Kas Spanje
15.Emilio Hernan Licor 43 Spanje
16.Antonio Karmany Kas Spanje
17.José Urrestarazu Majestad Spanje
18.Sergio Braga Ghigi Italië
19.Fernando Manzaneque Faema Spanje
20.Salvador Botella Faema Spanje
1959
1.Antonio Suarez Licor 43 Spanje
2.Jos Vloeberghs Faema-België België
3.Roger Rivière St.Raphael Frankrijk
4.Jesus Galdeano Faema-Spanje Spanje
5.José Segu Kas Spanje
6.Rik Van Looy Faema-België België
7.Juan Campillo Faema-Spanje Spanje
8.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
9.Emmanuel Busto Peugeot Frankrijk
10.Idrio Bui Coppi Italië
11.Hilaire Couvreur Faema-België België
12.Luis Otano Peugeot Spanje
13.Marcel Rohrbach Peugeot Frankrijk
14.René Marigil Licor 43 Spanje
15.Frans Van Looveren Faema-België België
16.Hans Junkermann Faema-België B.R.D.
17.José Luis Talamillo Boxing Spanje
18.Guido Boni Ghigi Italië
19.Jesus Lorono Faema-Spanje Spanje
20.Claude Colette Peugeot Frankrijk
1958
1.Anatole Novak Essor Frankrijk
2.Armando Pellegrini Faema Italië
3.Jean Stablinski Essor Frankrijk
4.Pasquale Fornara Ignis Italië
5.Jean Graczyk Essor Frankrijk
6.Fernando Manzaneque Kas Spanje
7.François Mahé Essor Frankrijk
8.Hilaire Couvreur Faema België
9.Federico Bahamontes Kas Spanje
10.Luis Otano Mobilete Spanje
11.Gabriel Mas Mobilete Spanje
12.José San Emeterio Kas Spanje
13.Jesus Lorono Faema Spanje
14.Rik Luyten Faema België
15.Francisco Moreno Faema Spanje
16.Benigno Azpuru Kas Spanje
17.Bruno Costalunga Leo Italië
18.Gilbert Desmet Faema België
19.Juan Campillo Faema Spanje
20.Antonio Ferraz Kas Spanje
1957
1.Ribeiro Da Silva Academico Portugal
2.Alves Barbosa Rochet Portugal
3.Sousa Santos Sporting Lisboa Portugal
4.Agostinho Ferreira Sangalhos Portugal
5.Raphael Geminiani Geminiani Frankrijk
6.Antonio Pedro Sangalhos Portugal
7.Jan Adriaenssens Carpano België
8.Joao Marcelino Academico Portugal
9.Emilio Rodriguez Perez Spanje
10.Manolo Rodriguez Perez Spanje
11.Federico Bahamontes Faema Spanje
12.Salvador Botella Faema Spanje
13.Bernardo Ruiz Faema Spanje
14.Jesus Lorono Gamma Spanje
15.Francisco Moreno Gamma Spanje
16.Antonio Barrutia Gamma Spanje
17.Gerard Saint Geminiani Frankrijk
18.Fausto Coppi Carpano Italië
19.Carmelo Morales Gamma Spanje
20.José Gomez Del Moral Faema Spanje
1956
1 Antonio Barbosa Alves Sangalhos Portugal
2 Jose Ribeiro Da Silva Academico Portugal
3 Joao Marcelino Benfica Portugal
4 Agostinho Ferreira Academico Portugal
5 Joaquim Gomes De Carvalho Academico Portugal
6 Artur Guimaraes Coelho F.C.Porto Portugal
7 Joaquim Sousa Santos F.C.Porto Portugal
8 Fernando Maltes Benfica Portugal
9 Emidio Trindade Pinto F.C.Porto Portugal
10 Manuel Polido Sporting Portugal
11 Jose Calquinhas Sporting Portugal
12 Raphael Geminiani Geminiani Frankrijk
13 Antonio Pedro Junior Sporting Portugal
14 Jan Adriaenssens Mercier België
15 Emilio Rodriguez Barros Cantabria Spanje
16 Manolo Rodriguez Barros Cantabria Spanje
17 Federico Bahamontes Faema Spanje
18 Salvador Botella Faema Spanje
19 Bernardo Ruiz Faema Spanje
20 PedroAntonio Polainas Sporting Portugal

Lees verder “Ronde van Portugal”

Ronde van Oostenrijk

Ronde van Oostenrijk

2016
1.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
2.Delio Fernandez Cruz Delko-Marseille Spanje
3.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
4.Brendan Canty Drapac Pro Cycling Australië
5.Markus Eibegger Felbermayr Simplon Wels Oostenrijk
6.Stephane Rosetto Cofidis Frankrijk
7.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Nederland
8.Patrick Schelling Parkhotel Valkenburg Zwitserland
9.Alexey Rybalkin Gazprom-RusVelo Rusland
10.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
11.David Belda Roth Gruppe Spanje
12.Hermann Pernsteiner Ampltaz-BMC Oostenrijk
13.Lachlan Norris Drapac Pro Cycling Australië
14.Radoslav Rogina Adria Mobil Croatië
15.Francesco Bongiorno Bardiani-CSF Italië
16.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
17.Antwan Tolhoek Roompot Nederland
18.Stefan Rabitsch Felbermayr Simplon Wels Oostenrijk
19.Sylvetser Szmyd CCC-Sprandi Polen
20.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië

2015
1.Ben Hermans BMC Racing België
2.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
3.Natnael Berhane MTN-Qhubeka Eritrea
4.Pawel Poljanski Tinkoff-Saxo Polen
5.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Egor Silin Katusha Rusland
7.Dylan Teuns BMC Racing België
8.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
9.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
10.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
11.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
12.Sylvetser Szmyd CCC-Sprandi Polen
13.Tom Jelte Slagter Cannondale-Garmin Nederland
14.Davide Villella Cannondale-Garmin Italië
15.Lawrence Warbasse IAM Cycling U.S.A.
16.Eduard Vorganov Katusha Rusland
17.Huub Duyn Roompot Nederland
18.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Branislau Samoilau CCC-Sprandi Wit-Rusland
2014
1.Damiano Caruso Cannondale Italië
2.Riccardo Zoidl Trek Factory Oostenrijk
3.Jerome Coppel Cofidis Frankrijk
4.Oliver Zaugg Tinkoff-Saxo Zwitserland
5.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
6.Javier Moreno Movistar Spanje
7.Thomas Degand Wanty-Groupe Gobert België
8.Dayer Quintana Movistar Colombië
9.Christophe Le Mevel Cofidis Frankrijk
10.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
11.Janez Brajkovic Astana Slovenië
12.Eros Capecchi Movistar Italië
13.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
14.Bob Jungels Trek Factory Luxemburg
15.Francis De Greef Wanty-Groupe Gobert België
16.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
17.Lawrence Warbasse BMC Racing U.S.A.
18.Evgeny Petrov Tinkoff-Saxo Rusland
19.Francesco Gavazzi Astana Italië
20.Jesper Hansen Tinkoff-Saxo Denemarken
2013
1 Sergey Chernetski Katusha Rusland
2 Petr Ignatenko Katusha Rusland
3 Alexandr Dyachenko Astana Kazakstan
4 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
5 Matthew Busche RadioShack VSA
6 Jure Golcer Tirol C.T. Slovenië
7 Riccardo Zoidl Simplon Oostenrijk
8 Kevin Seeldraeyers Astana België
9 Dries Devenyns Quickstep België
10 Fabio Aru Astana Italië
11 Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
12 Matija Kvasina Simplon Kroatië
13 Chris Anker Sorensen Tinkoff Denemarken
14 Mathias Frank B.M.C. Zwitserland
15 Ian Boswell Team Sky VSA
16 Patrick Facchini Androni Italië
17 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
18 Gianluca Brambilla Quickstep Italië
19 George Bennett RadioShack NZl
20 Thomas Rohregger RadioShack Oostenrijk
2012
1 Thomas Rohregger RadioShack Oostenrijk
2 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
3 Marcel Wyss TeamNetApp Zwitserland
4 Petr Ignatenko Katusha Rusland
5 Jakob Fuglsang Radioshack Denemarken
6 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
7 Robert Vrecer Vorarlberg Slovenië
8 Danilo Di Luca Aqua&Sapone Italië
9 Alexandr Dyachenko Astana Kazakstan
10 Marco Pinotti B.M.C. Italië
11 Sergio Pardilla Bellon Movistar Spanje
12 Angelo Pagani Colnago Italië
13 Laurent Didier RadioShack Luxemburg
14 Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
15 Peter Latham Subway NZl
16 Jure Golcer Tirol C.T. Slovenië
17 David Arroyo Duran Movistar Spanje
18 Matthew Busche RadioShack VSA
19 Rubens Bertogliati Type 1 Zwitserland
20 Carlos Alberto Betancur Gomez Aqua&Sapone Colombia
2011
1 Fredrik Kessiakoff Astana Zweden
2 Valery Kaikov Lokomotiv Rusland
3 Morris Possoni Team Sky Italië
4 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
5 Tiago Machado RadioShack Portugal
6 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
7 Carlos Sastre Geox Spanje
8 Alexandre Kolobnev Katusha Rusland
9 Thomas Rohregger Leopard Oostenrijk
10 Denis Menchov Geox Rusland
11 Mauro Santambrogio B.M.C. Italië
12 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
13 Geoffroy Lequatre RadioShack Frankrijk
14 Andrei Mizourov Astana Kazakstan
15 Alessandro Bisolti Farnese Italië
16 Petr Ignatenko Katusha Rusland
17 Marcel Wyss Geox Zwitserland
18 Mickael Bourgain Cofidis Frankrijk
19 Johannes Frohlinger Skil B.R.D.
20 Marc Schroder Skil B.R.D.
2010
1 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
2 Damiano Caruso De Rosa Italië
3 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
4 Stefan Denifl Cervelo Oostenrijk
5 Pieter Weening Rabobank Nederland
6 Vladimir Gusev Katusha Rusland
7 Mathias Braendle Footon Oostenrijk
8 Riccardo Ricco Flaminia Italië
9 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
10 Sergio Pardilla Bellon Carmio’oro Spanje
11 Emanuele Sella Carmio’oro Italië
12 Tiago Machado RadioShack Portugal
13 Artem Ovechkin Katusha Rusland
14 Morris Possoni Team Sky Italië
15 Ben Hermans RadioShack België
16 John-Lee Augustyn Team Sky Zuid-Afrika
17 Markus Fothen Milram BRD
18 Matthew Busche RadioShack VSA
19 Stijn De Volder Quickstep België
20 Egor Silin Katusha Rusland
2009
1 Michael Albasini Columbia Zwitserland
2 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
3 Branislau Samoilau Quickstep Witrusland
4 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
5 Francesco Reda Quickstep Italië
6 Pieter Weening Rabobank Nederland
7 Giampaolo Caruso Flaminia Italië
8 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
9 Jelle Van Endert Lotto België
10 Thomas Peterson Garmin VSA
11 Robert Kiserlovski Fuji Kroatië
12 Bram Tankink Rabobank Nederland
13 Dries Devenyns Quickstep België
14 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
15 Timothy Duggan Garmin VSA
16 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
17 Svein Tuft Garmin Canada
18 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
19 Sergei Klimov Katusha Rusland
20 Dario Cataldo Quickstep Italië
2008
1 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2 Paolo Bettini Quickstep Italië
3 Jure Golcer L.P.R. Slovenië
4 Michael Barry Columbia Canada
5 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
6 Gerrit Glomser Volksbank Oostenrijk
7 Vladimir Gusev Astana Rusland
8 Gustav Erik Larsson C.S.C. Zweden
9 Giampaolo Caruso Flaminia Italië
10 Gerhard Trampusch Elk Haus Oostenrijk
11 Janez Brajkovic Astana Slovenië
12 Alexander Gottfried Tinkoff BRD
13 Ruslan Pidgorny L.P.R. Oekraïne
14 Michael Schaer Astana Zwitserland
15 Paolo Bossoni Lampre Italië
16 Robert Gesink Rabobank Nederland
17 Pieter Jacobs Lotto België
18 Wim Van Huffel Lotto België
19 Harald Morscher Volksbank Oostenrijk
20 Tom Boonen Quickstep België
2007
1 Mirko Celestino Milram Italië
2 Jure Golcer Tenax Slovenië
3 Gerrit Glomser Volksbank Oostenrijk
4 Michael Barry T-Mobile Canada
5 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
6 Oscar Sevilla Ribera Relax Spanje
7 Fabio Sacchi Milram Italië
8 Ruslan Pidgorny Tenax Oekraïne
9 Tomas Konecny Elk Haus Tsjechië
10 Steffen Wesemann Wiesenhof Zwitserland
11 Johan Coenen Chocolade Jacques België
12 Jurgen Van Goolen Discovery Channel België
13 Stijn De Volder Discovery Channel België
14 Gustav Erik Larsson Unibet.com Zweden
15 Matthew Lloyd Lotto Australië
16 Gorazd Stangelj Lampre Slovenië
17 Steven Kleynen Landbouwkrediet België
18 Geert Verheyen Quickstep België
19 Jurgen Pauritsch Swiag Oostenrijk
20 Bjorn Leukemans Lotto België
2006
1 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2 Michael Weiss Krone Linz Oostenrijk
3 Marco Serpellini Unibet.com Italië
4 Gerrit Glomser Vorarlberg Oostenrijk
5 Roy Sentjens Rabobank België
6 Steffen Wesemann T-Mobile Zwitserland
7 Giuliano Figueras Lampre Italië
8 Geert Verheyen Quickstep België
9 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
10 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
11 Gerhard Trampusch Wiesenhof Oostenrijk
12 Lazslo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
13 Ruslan Pidgorny Tenax Oekraïne
14 Jurgen Van Goolen Discovery Channel België
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Massimo Codol Tenax Italië
17 Thomas Danielson Discovery Channel VSA
18 Roger Hammond Discovery Channel GBr
19 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
20 Fabio Baldato Tenax Italië
2005
1 Erik Zabel T-Mobile BRD
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Beat Zberg Gerolsteiner Zwitserland
4 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
5 Cadel Evans Lotto Australië
6 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
7 Paolo Bettini Quickstep Italië
8 Francesco Casagrande Naturino Italië
9 Sven Nys Rabobank België
10 Rolf Aldag T-Mobile BRD
11 Marco Serpellini Gerolsteiner Italië
12 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
13 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
14 Stuart O’Grady Cofidis Australië
15 Serge Baguet Lotto België
16 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
17 Daniele Nardello T-Mobile Italië
18 Peter Van Petegem Lotto België
19 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
20 Kurt Van De Wouwer Mr.Bookmaker België
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Cadel Evans T-Mobile Australië
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Christoph Soukup Bank Austria Oostenrijk
5 Francesco Casagrande Lampre Italië
6 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
7 Ryder Hesjedal US-Postal Canada
8 Paolo Bettini Quickstep Italië
9 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
10 Erik Zabel T-Mobile BRD
11 Sven Nys Rabobank België
12 Rolf Aldag T-Mobile BRD
13 Mario Aerts T-Mobile België
14 Bart Brentjens T-Mobile Nederland
15 Marco Bui Marin Italië
16 Jeremy Horgan-Kobelski Polo Sport VSA
17 Mario De Clercq Mr.Bookmaker België
18 Erwin Vervecken SpaarSelect België
19 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
20 Bruno Risi Möbel Märki Zwitserland
2003
1 Leonardo Bertagnolli Saeco Italië
2 Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
3 Jure Golcer Volksbank Slovenië
4 Hans Peter Obwaller Arboe Oostenrijk
5 Walter Bonca Perutnina Slovenië
6 Christophe Moreau Crédit Agricole Frankrijk
7 Steven Kleynen Vlaanderen 2002 België
8 Rinaldo Nocentini Pinzolo Italië
9 Igor Pugaci Saeco Moldavië
10 Matteo Carrara De Nardi Italië
11 Thomas Rohregger Hervis Oostenrijk
12 Adriano Baffi EC Bayer Italië
13 Pieter Weening Rabobank Nederland
14 Rudolf Wentzel Vlaanderen 2002 Zuid-Afrika
15 Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
16 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
17 Francisco Lara Bianchi Spanje
18 Nico Sijmens Vlaanderen 2002 België
19 Bert De Waele Landbouwkrediet België
20 Uros Silar Arboe Slovenië
2002
1.Gianluca Valoti Alexia Italia
2.Fabio Bulgarelli De Nardi Italia
3.Erwin Thijs Collstrop-Palmans Belgium
4.Filip Meirhaeghe Landbouwkrediet Belgium
5.Paolo Bossoni Tacconi Sport Italia
6.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italia
7.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italia
8.Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
9.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
10.Sebastian Denke Quattro Duitsland
11.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
12.Hannes Hempel Bike Drive Oostenrijk
13.Jorgen Bo Petersen Fakta Denemarken
14.Maurizio Vandelli Elk Haus Italia
15.Walter Bonca Perutnina Slovenia
16.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
17.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
18.Harald Morscher Nurnberger Oostenrijk
19.Andrei Mizourov Mercatone Uno Kazakstan
20.Fabian Cancellara Mapei Quickstep Zwitserland
2001
1.Michael Rasmussen Schwinn Denemarken
2.Dario Cioni Mapei Quickstep Italië
3.Siegfried Bauer Bank Austria Oostenrijk
4.Timo Scholz Wiesenhof Leipzig Duitsland
5.Jürgen Pauritsch Bank Austria Oostenrijk
6.Martin Moser Bank Austria Oostenrijk
7.Roland Müller Post Swiss Zwitserland
8.Maurizio Vandelli Stabil Steiermark Italië
9.Werner Riebenbauer Nürnberger Oostenrijk
10.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
11.Hans Peter Obwaller Stabil Steiermark Oostenrijk
12.Paolo Tiralongo Fassa Bortolo Italië
13.Pedro Horrillo Mapei Quickstep Spanje
14.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
15.Andrea Noe Mapei Quickstep Italië
16.Enrico Poitschke Wiesenhof Leipzig Duitsland
17.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Boris Premuzic Krka Slovenië
20.Gerrit Glomser Post Swiss Oostenrijk
2000
1.Antonio Rizzi Mapei Quickstep Italië
2.Dainis Ozols Mat Ceresit Letland
3.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
4.Hannes Hempel Bosch Oostenrijk
5.Fred Rodriguez Mapei Quickstep V.S.A.
6.René Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
7.Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
8.Walter Bonca Bosch Slovenië
9.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
10.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
11.Hans Peter Obwaller Schartner Oostenrijk
12.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
13.Marco Serpellini Lampre Italië
14.Alexander Chefer Alessio Kazakstan
15.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
16.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
17.Alessandro Bertolini Alessio Italië
18.Martin Derganc Krka Slovenië
19.Harald Morscher Nürnberger Oostenrijk
20.Max Van Heeswijk Mapei Quickstep Nederland
1999
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
3.Erik Zabel Telekom Duitsland
4.Maurizio Vandelli Stabil Graz Italië
5.Harald Morscher Saeco Oostenrijk
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Arnold Eisel Elk-Haus Oostenrijk
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Italië
10.Filip Branko Gerolsteiner Slovenië
11.Gerhard Trampusch Stabil Graz Oostenrijk
12.Thomas Mülbacher Gerolsteiner Oostenrijk
13.Holger Sievers Concorde Duitsland
14.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
15.Walter Bonca Mroz Slovenië
16.Matthias Buxhofer Bosch Oostenrijk
17.Hannes Hempel Bosch Oostenrijk
18.Giovanni Lombardi Telekom Italië
19.Josef Lontscharitsch Elk-Haus Oostenrijk
20.Guido Trentin Vini Caldirola Italië
1998
1.Markus Zberg Post-Swiss Zwitserland
2.Massimo Donati Saeco Italië
3.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
4.Franz Hotz Post-Swiss Zwitserland
5.Michele Laddomada Scrigno Italië
6.Paolo Lanfranchi Mapei-Bricobi Italië
7.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
8.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
9.Peter Luttenberger Rabobank Oostenrijk
10.Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
11.Adriano Baffi Ballan Italië
12.Massimo Codol Mapei-Bricobi Italië
13.Wim Van Sevenant Vlaanderen 2002 België
14.Philippe Buschor Saeco Zwitserland
15.Matteo Tosatto Ballan Italië
16.Petr Petek Nat.selectie Slovenië
17.Patrick Vetsch Post-Swiss Zwitserland
18.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
19.Thomas Mülbacher Nat.selectie Oostenrijk
20.Richard Chassot Post-Swiss Zwitserland
1997
1.Roberto Pistore MG-Technogym Italië
2.Ludo Dierckxens Saxon België
3.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
4.Steffen Kjaergaard T.V.M. Noorwegen
5.Marcel Buxhofer Nat.selectie Oostenrijk
6.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
7.Alex Kastenhuber Nürnberger Duitsland
8.Fausto Dotti Ideal Italië
9.Stefano Finesso Ideal Italië
10.Roland Meier Post-Swiss Zwitserland
11.Christian Van De Velde Nat.selectie V.S.A.
12.Gilberto Simoni MG-Technogym Italië
13.Vladimri Pulnikov Kross-Montana Oekraïne
14.Gerd Audehm Nürnberger Duitsland
15.Nicola Loda MG-Technogym Italië
16.Maurizio Frizzo Cantina Tollo Italië
17.Fabrizio Arzilli Cantina Tollo Italië
18.Andreas Klier Nürnberger Duitsland
19.Uwe Peschel Cantina Tollo Duitsland
20.Frank Schinck Nürnberger Duitsland
1996
1.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
2.Erwin Thijs Vlaanderen 2002 België
3.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
4.Angelo Citracca Ideal Italië
5.Danny Nelissen Rabobank Nederland
6.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
7.Peter Van Petegem T.V.M. België
8.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002 België
9.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
10.Casper Van Der Meer Palmans Nederland
11.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
12.José Angel Robles Nat.selectie Colombia
13.Jon Unzaga Mapei-GB Spanje
14.Adriano Baffi Mapei-GB Italië
15.Javier Mauleon Mapei-GB Spanje
16.Leon Van Bon Rabobank Nederland
17.Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
18.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
19.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
20.Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
1995
1.Dario Pieri Grassi Italië
2.Davide Rebellin Polti Italië
3.Benoit Salmon Collstrop Frankrijk
4.Peter Farazijn Lotto België
5.Sébastien Demarbaix Lotto België
6.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
7.Magnus Bäckstedt Collstrop Zweden
8.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
9.Johan Museeuw Mapei-GB België
10.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
11.Oscar Mason Grassi Italië
12.Mirko Gualdi Polti Italië
13.Johan Capiot Collstrop België
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Tom Steels Mapei-GB België
16.Tom De Smet Collstrop België
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Oleg Kozlitine Lotto Kazakstan
19.Nicola Loda MG-Technogym Italië
20.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
1994
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Zbigniew Spruch Lampre Polen
3.Lars Michaelsen Festina Denemarken
4.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
5.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
6.Marco Serpellini Lampre Italië
7.Marc Sergeant Lotto België
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
11.Stephen Hodge Festina Australië
12.Wim Feys Vlaanderen 2002 België
13.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
14.Edwig Van Hooydonck Novell België
15.Vjatsjeslav Ekimov Novell Rusland
16.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
17.Wilfried Nelissen Lotto België
18.Tom Steels Vlaanderen 2002 België
19.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
20.Herman Frison Lotto België
1993
1.Jan Ullrich Cottbus Duitsland
2.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
3.John den Braber Koga Miyata Nederland
4.John Tanner Neilson Gr.Brit.
5.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
6.Paul Konings Koga Miyata Nederland
7.Claude Céard Nat.selectie Frankrijk
8.Dominique Le Bon Nat.selectie Frankrijk
9.Rudy Mosole Bata Moser Italië
10.Georg Totschnig Nat.selectie Oostenrijk
11.Pascal Le Tannou Nat.selectie Frankrijk
12.Roberto Menegotto Bata Moser Italië
13.Jimmy Delbove Nat.selectie Frankrijk
14.Richard Vivien Nat.selectie Frankrijk
15.Dietmar Hauer Nat.selectie Oostenrijk
16.Jeroen Blijlevens Koga Miyata Nederland
17.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
18.Uwe Peschel Öschelbronn Duitsland
19.Gilberto Simoni Bata Moser Italië
20.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
1992
1 Georg Totschnig Tyrolia Oostenrijk
2 Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
3 Daniel Lanz Nat.selectie Zwitserland
4 Peter Luttenberger Desserta Oostenrijk
5 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
6 Pascal Herve Nat.selectie Frankrijk
7 Karel Vacek Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Grzegorz Piwowarski Nat.selectie Polen
9 Erik Dekker Nat.selectie Nederland
10 Boris Premuzic Nat.selectie Slovenië
11 Lars Kristian Johnsen Nat.selectie Noorwegen
12 Vegard Overaas Lied Nat.selectie Noorwegen
13 Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
14 Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
15 Srecko Glivar Nat.selectie Slovenië
16 Andre Wernli Nat.selectie Zwitserland
17 Christian Meyer Nat.selectie B.R.D.
18 Marc Janssens Nat.selectie België
19 Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
20 Thierry Arnould Nat.selectie Frankrijk
1991
1.Michel Lafis Nat.selectie Zweden
2.Steffen Rein Nürnberger Duitsland
3.Jesper Worre Amore & Vita Denemarken
4.Bruno Risi Amore & Vita Zwitserland
5.Harald Wisiak Keli Linz Oostenrijk
6.Kurt Betschart Bleiker Zwitserland
7.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
8.Karl Kälin Bleiker Zwitserland
9.Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
10.Josef Regec Keli Linz Tsjechië
11.Gordon Fraser Evian Canada
12.Klaus Meier Nürnberger Duitsland
13.Roland Königshofer Biovital Oostenrijk
14.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
15.Todd McNutt Evian Canada
16.Georg Totschnig Scott Oostenrijk
17.Richard Schmied Scott Oostenrijk
18.Horst Neumeister Scott Oostenrijk
19.Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
20.Josef Lontscharitsch Biovital Oostenrijk
1990
1.Erik Zabel Nat.selectie Duitsland
2.Alexander Chefer Nat.selectie Sovjetunie
3.Lars Kristian Johnsen Nat.selectie Noorwegen
4.Roland Meier Nat.selectie Zwitserland
5.Maarten den Bakker P.D.M. Nederland
6.John Van den Akker P.D.M. Nederland
7.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
8.Djamolidine Abdoesjaparov Carrera Sovjetunie
9.Vladimir Plotko Nat.selectie Sovjetunie
10.Roman Kreuziger Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Vassili Davidenko Nat.selectie Sovjetunie
12.Bert Dietz Nat.selectie Duitsland
13.Mario Traxl Nat.selectie Oostenrijk
14.Vegard Overaas Lied Nat.selectie Noorwegen
15.Johann Lienhart Varta Oostenrijk
16.Felice Puttini Carrera Zwitserland
17.Achmed Wolke Nat.selectie Duitsland
18.Oleg Kozlitine Nat.selectie Sovjetunie
19.Armin Meier Nat.selectie Zwitserland
20.Michaël Glöckner Nat.selectie Duitsland
1989
1 Ludek Styks Nat.selectie Tsjechoslovakije
2 Walter Bonca Nat.selectie Joegoslavië
3 Peter Lammer Kindberg Oostenrijk
4 Arne Aadnoy Nat.selectie Noorwegen
5 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
6 Yvon Ledanois Nat.selectie Frankrijk
7 Andreas Langl Bosch Oostenrijk
8 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
9 Boris Premuzic Nat.selectie Joegoslavië
10 Marian Goldyn Nat.selectie Polen
11 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
12 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
13 Danny Alaerts Nat.selectie België
14 Johan Van Den Dries Nat.selectie België
15 Birger Gauslaa Nat.selectie Noorwegen
16 Jacques Dufour Nat.selectie Zwitserland
17 Armin Purner Biovital Oostenrijk
18 Johann Lienhart Asko Puch Oostenrijk
19 Bruno Huger Nat.selectie Frankrijk
20 Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
1988
1 Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
2 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
3 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
4 Gerd Audehm Nat.selectie D.D.R.
5 Marek Szerzynski Nat.selectie Polen
6 Stephan Gottschling Nat.selectie D.D.R.
7 Allan Andersson Nat.selectie Zweden
8 Johann Lienhart Asko Puch Oostenrijk
9 Peter Lammer Bosch Oostenrijk
10 Libor Matejka Nat.selectie C.S.S.R.
11 Zdzislaw Krudysz Nat.selectie Polen
12 Atle Pedersen Nat.selectie Noorwegen
13 Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
14 Hans Kindberg Nat.selectie Zweden
15 Krzystov Wiatr Nat.selectie Polen
16 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
17 Maik Landsmann Nat.selectie D.D.R.
18 Andreas Langl Bosch Oostenrijk
19 Manfred Kornelson K.T.M. Oostenrijk
20 Walter Bonca Nat.selectie Joegoslavië


1987
1.Gerhard Zadrobilek Brianzoli Oostenrijk
2.Harald Maier Paini Oostenrijk
3.Roland Königshofer Biovital Oostenrijk
4.Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
5.Franz Spilauer Winterthur Oostenrijk
6.Helmut Wechselberger Paini Oostenrijk
7.Peter Lammer Bosch Oostenrijk
8.Mario Traxl Mineral Oostenrijk
9.Paul Popp Paini Oostenrijk
10.Christian Deinhammer Heavy Tools Oostenrijk
11.Uwe Ampler Nat.selectie D.D.R.
12.Aloïs Pfleger Kindberg Oostenrijk
13.Theo De Rooy Panasonic Nederland
14.Johann Lienhart Askö Puch Oostenrijk
15.Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
16.Johan Museeuw Nat.selectie België
17.Richard Vivien Nat.selectie Frankrijk
18.Robert Hutter Heavy Tools Oostenrijk
19.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
20.Vassili Zhdanov Nat.selectie Sovjetunie


1986
1.Andrei Tchmil Nat.selectie U.S.S.R.
2.Uli Müller Winterthur Zwitserland
3.Francesco Moser Brianzoli Italië
4.Franz Spilauer Winterthur Oostenrijk
5.Gerrit De Vries Nat.selectie Nederland
6.Yves Bonnamour Nat.selectie Frankrijk
7.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
8.Dimitri Konyshev Nat.selectie U.S.S.R.
9.Rudy Van Der Haeghen Nat.selectie België
10.Finn Larsen Nat.selectie Denemarken
11.Edwig Van Hooydonck Nat.selectie België
12.Victor Klimov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
14.Claudio Corti Brianzoli Oostenrijk
15.Sergei Uslamine Nat.selectie U.S.S.R.
16.Giovanni Zola Brianzoli Italië
17.Helmut Wechselberger Bosch Oostenrijk
18.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
19.Johan Bruyneel Nat.selectie België
20.Richard Trinkler Nat.selectie Zwitserland
1985
1.Jacques Decrion Skil Frankrijk
2.Jean-Marie Grezet Skil Zwitserland
3.Martin Durant Fangio België
4.Gody Schmutz Dromedario Zwitserland
5.Leo Schönenberger Dromedario Zwitserland
6.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
7.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
8.Hans Lienhart amateur Oostenrijk
9.Frank Hoste Del Tongo België
10.Heinz Imboden Cilo Zwitserland
11.Jörg Müller Skil Zwitserland
12.Harald Maier Gis Oostenrijk
13.Gerhard Zadrobilek Atala Oostenrijk
14.Marcel Russenberger Cilo Zwitserland
15.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
16.Mario Beccia Malvor Italië
17.Erwin Lienhard Santini Zwitserland
18.Mario Traxl amateur Oostenrijk
19.Rudy Pevenage Del Tongo België
20.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
1984
1.Jesper Worre Sammontana Denemarken
2.Walter Delle Case Murella Italië
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Maurizio Colombo Brianzoli Italië
5.Gregor Braun Ariostea B.R.D.
6.Fiorenzo Aliverti Atala Italië
7.Jens Veggerby Fanini Denemarken
8.Yavé Cahard Peugeot Frankrijk
9.Raniero Gradi Murella Italië
10.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
11.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
12.Vittorio Algeri Vini Ricordi Italië
13.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
14.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
15.Allan Peiper Peugeot Australië
16.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
17.Dante Morandi Atala Italië
18.Jeff Rutter Alfa Romeo V.S.A.
19.Gerhard Zadrobilek Atala Oostenrijk
20.Shane Sutton Falcon Australië
1983
1.Mieczyslaw Karlowicz Nationale ploeg Polen
2.Helmut Wechselberger Bosch Oostenrijk
3.Niki Ruttimann Nationale ploeg Zwitserland
4.Kurt Zellhofer Nationale ploeg Oostenrijk
5.Andrei Vamos Nationale ploeg Hongarije
6.Franz Spilauer Keli Linz Oostenrijk
7.Kilian Blum Nationale ploeg Zwitserland
8.Johann Lienhart Puch Oostenrijk
9.Harald Wisiak Puch Oostenrijk
10.Miklos Somogyi Nationale ploeg Hongarije
11.Roman Kreuziger Nationale ploeg Tsjechoslovakije
12.Primoz Cerin Nationale ploeg Joegoslavie
13.Karl Krenauer Nationale ploeg Oostenrijk
14.Johann Traxler Keli Linz Oostenrijk
15.Ludek Kubias Nationale ploeg Tsjechoslovakije
16.Lubomir Burda Nationale ploeg Tsjechoslovakije
17.Herbert Spindler Keli Linz Oostenrijk
18.Rudolf Lauscha Puch Oostenrijk
19.Norbert Huber Nationale ploeg Oostenrijk
20.Libor Matejka Nationale ploeg Tsjechoslovakije
1982
1.Marcel Tinazzi Individueel Frankrijk
2.Lucien Didier Renault Luxemburg
3.Christian Seznec Système U Frankrijk
4.Roger De Vlaeminck Gis België
5.Siegfried Hekimi Dromedario Zwitserland
6.Alberto Fernandez Zor Spanje
7.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
8.Daniël Willems Murella België
9.Jos Schipper Viditel Nederland
10.Maurice Le Guilloux La Vie Claire Frankrijk
11.Martin Havik Gis Nederland
12.Michel Laurent Coop Frankrijk
13.Gregor Braun Ariostea B.R.D.
14.Mike Gutmann Cilo Zwitserland
15.Claude Moreau Coop Frankrijk
16.Christian Levavaseur La Redoute Frankrijk
17.Rene Martens Teka België
18.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
19.Didier Vanoverschelde La Redoute Frankrijk
20.Wladimiro Panizza Atala Italië
1981
1.Dominique Sanders Sem Frankrijk
2.Etienne Van Der Helst Perlav België
3.Ferdi Van den Haute La Redoute België
4.Marcel Tinazzi Pelussin Frankrijk
5.Pierre-Raym.Villemiane Wolber Frankrijk
6.Mike Gutmann Eorotex Zwitserland
7.Paul Sherwen La Redoute G.B.
8.Bernard Vallet La Redoute Frankrijk
9.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
10.Jean Chassang Wolber Frankrijk
11.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Claude Moreau Coop Frankrijk
14.Alain Dithurbide La Redoute Frankrijk
15.Ismael Lejaretta Alfa Lum Spanje
16.Hennie Kuiper Arnoudt Nederland
17.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
18.Gregor Braun Benotto B.R.D.
19.Pierre Bazzo Coop Frankrijk
20.Kim Andersen Coop Denemarken
1980
1.Herman Van Springel Safir België
2.Yves Hézard Puch Frankrijk
3.Willy De Geest Eurosoap België
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
6.Etienne Van der Helst Safir België
7.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
8.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
9.Gary Sutton Falcon Australië
10.Jean-Marie Michel La Redoute Frankrijk
11.Dominique Celle amateur Frankrijk
12.Erich Jagsch amateur Oostenrijk
13.Miroslav Sykora amateur Tsjechoslovakije
14.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
15.Dave Lloyd Falcon Engeland
16.Hubert Mathis Miko Frankrijk
17.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
18.Patrick Clerc Sem Frankrijk
19.Henri Rinklin Puch B.R.D.
20.Dominique Sanders Sem Frankrijk
1979

1 Herbert Spindler Keli Linz Oostenrijk
2 Rudi Mitteregger Asko Puch Oostenrijk
3 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
4 Leo Karner Jessernich Oostenrijk
5 Leon Deshits Nat.selectie U.S.S.R.
6 Henryk Charucki Nat.selectie Polen
7 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
8 Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
9 Johann Hans Traxler R.C.Kneuer Oostenrijk
10 Vladimir Maschovski Nat.selectie U.S.S.R.
11 Steven Rooks Nat.selectie Nederland
12 Sean Yates Nat.selectie GBr
13 Marc Sergeant Nat.selectie België
14 Maarten Ducrot Nat.selectie Nederland
15 Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
16 Danny Schoonbaert Nat.selectie België
17 Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
18 Dag Erik Pedersen Nat.selectie Noorwegen
19 Andreas Petermann Nat.selectie DDR
20 Gerard Veldscholten Nat.selectie Nederland

1978
1 Erich Jagsch Keli Linz Oostenrijk
2 Jostein Wilman Nat.selectie Noorwegen
3 Hans Summer Heilquelle Oostenrijk
4 Stefan Mutter Nat.selectie Zwitserland
5 Ladislav Ferebauer Nat.selectie Tsjechoslovakije
6 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
7 Dieter Flogel Nat.selectie B.R.D.
8 Stein Langvik Nat.selectie Noorwegen
9 Holger Kickeritz Nat.selectie D.D.R.
10 Walter Eibegger K.T.M. Oostenrijk
11 Henryk Charucki Nat.selectie Polen
12 Uli Rottler Nat.selectie B.R.D.
13 Helmut Wechselberger Bosch Oostenrijk
14 Svatopluk Henke Nat.selectie Tsjechoslovakije
15 Herbert Spindler Salzburg Oostenrijk
16 Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
17 Robert Aasmundsen Nat.selectie Noorwegen
18 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
19 Gerhard Schonbacher Miniflat Oostenrijk
20 Sergei Tsjelpakov Nat.selectie U.S.S.R.
1977
1 Rudi Mitteregger Asko Puch Oostenrijk
2 Jiri Konecny Nat.selectie Tsjechoslovakije
3 Svatopluk Henke Nat.selectie Tsjechoslovakije
4 Leo Karner Jessernich Oostenrijk
5 Andris Jakobson Nat.selectie U.S.S.R.
6 Luca Olivetto Nat.selectie Italië
7 Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Erich Jagsch Keli Linz Oostenrijk
9 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
10 Siegfried Denk Alpi Oostenrijk
11 Evgeny Barienkov Nat.selectie U.S.S.R.
12 Hans Summer Heilquelle Oostenrijk
13 Herbert Flogel Nat.selectie BRD
14 Walter Eibegger K.T.M. Oostenrijk
15 Hans Langerijs Nat.selectie Nederland
16 Roman Humenberger Schartner Oostenrijk
17 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
18 Dieter Waibel Nat.selectie BRD
19 Roland Gloor Nat.selectie Zwitserland
20 Silvano Cervato Nat.selectie Italië
1976
1 Wolfgang Steinmayr Alpi-Union Oostenrijk
2 Roman Humenberger Schartner Oostenrijk
3 Herbert Spindler Salzburg Oostenrijk
4 Erich Jagsch Keli Linz Oostenrijk
5 Leo Karner Jessernich Oostenrijk
6 Siegfried Denk Alpi-Union Oostenrijk
7 Hans Summer Heilquelle Oostenrijk
8 Rudi Mitteregger Asko-Puch Oostenrijk
9 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
10 Luca Olivetto Nat.selectie Italië
11 Anton Schollberger Rapid Wien Oostenrijk
12 Rene Bittinger Nat.selectie Frankrijk
13 Antonin Bartonicek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14 Bernard Rey Nat.selectie Frankrijk
15 Silvano Cervato Nat.selectie Italië
16 Zdenek Janda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17 Jan Trybala Nat.selectie Polen Polen
18 Bernhard Brucic Tyrolia Oostenrijk
19 Gerhard Schonbacher Rapid Wien Oostenrijk
20 Sylvain Blandon Nat.selectie Frankrijk
1975
1 Wolfgang Steinmayr Alpi Union Oostenrijk
2 Rudi Mitteregger Kneissl Oostenrijk
3 Roman Humenberger Schartner Oostenrijk
4 Oswald Kircher Salzburg Oostenrijk
5 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
6 Wil Van Helvoirt Nat.selectie Nederland
7 Petr Hladik Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Wladimir Leskov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Gianantonio Da Re Nat.selectie Italië
10 Leo Lichatsjev Nat.selectie U.S.S.R.
11 Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
12 Luciano Loro Nat.selectie Italië
13 Hans Koot Nat.selectie Nederland
14 Pavel Soekhov Nat.selectie U.S.S.R.
15 Ad Tak Nat.selectie Nederland
16 Rolf Eberl Schartner Oostenrijk
17 Zbigniew Nowak Nat.selectie Polen
18 Walter Eibegger K.T.M. Oostenrijk
19 Fabio Rosanelli Nat.selectie Italië
20 Amuz Goebaidulin Nat.selectie U.S.S.R.

Lees verder “Ronde van Oostenrijk”