Rafal Majka valt in de Tirreno Adriatico

Rafal Majka valt in de Tirreno Adriatico

De Poolse renner Rafal Majka (foto Erik Westerlinck) is in de ploegentijdrit van Tirreno-Adriatico vol gebotst op een man, die plots de weg overstak. De vijf eerste renners van BORA-hansgrohe konden de man ontwijken, maar de Pool en de Italiaan Oscar Gatto konden geen kant meer op. Na het ongeluk konden Majka en Gatto toch opnieuw op de fiets klimmen en de tijdrit uitrijden. Het eerste onderzoek wees uit Majka bloeduitstortingen en schaafwonden aan zijn hoofd overhield aan de val. Nader onderzoek moet uitwijzen of hij daarbij een hersenschudding heeft opgelopen. Ook Gatto liep flink wat blauwe plekken op. De voetganger kwam hard ten val en is overgebracht naar het ziekenhuis, maar zou niet in levensgevaar zijn.
Lees verder “Rafal Majka valt in de Tirreno Adriatico”

Ronde van Polen

Ronde van Polen

2017
1.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Adam Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
4.Vincenzo Nibali Bahrain-Merida Italië
5.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
6.Wilco Kelderman Sunweb-Giant Nederland
7.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Fly Emirates Portugal
8.Bob Jungels Quick Step Floors Luxemburg
9.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
10.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
11.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
12.Jack Haig Orica-Scott Australië
13.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
14.Tomasz Marczynski Lotto-Soudal Polen
15.Odd Christian Eiking FDJ-Lapierre Frankrijk
16.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
17.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
18.Samuel Sanchez BMC-Tag Heuer Spanje
19.Giovanni Visconti Movistar Italië
20.Rafael Valls Lotto-Soudal Spanje

2016
1.Tim Wellens Lotto-Soudal België
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
4.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
5.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
6.Lawrnece Warbasse IAM Cycling U.S.A.
7.Ruben Fernandez Movistar Spanje
8.Bart De Clercq Lotto-Soudal België
9.Andrey Zeits Astana Kazakstan
10.Ben Hermans BMC Racing België
11.Jesper Hansen Tinkoff Denemarken
12.Mirco Maestri Bardiani-CSF Italië
13.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
14.Philippe Gilbert BMC Racing België
15.Simon Yates Orica-Bike Exchange Groot-Brittannië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Simon Clarke Cannondale-Drapac Australië
18.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
19.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
20.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
2015
1.Jon Izaguirre Movistar Spanje
2.Fabio Aru Astana Italië
3.Ben Hermans BMC Racing België
4.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
5.Davide Formolo Cannondale-Garmin Italië
6.Sebastien Reichenbach IAM Cycling Zwitserland
7.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
8.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
9.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
10.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
11.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
12.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
13.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
14.Paolo Tiralongo Astana Italië
15.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
16.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
17.Bart De Clercq Lotto-Soudal België
18.Maciej Paterski CCC-Sprandi Polen
19.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
20.Diego Rosa Astana Italië
2014
1.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen
2.Jon Izaguirre Movistar Spanje
3.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
4.Dominique Nerz BMC Racing Duitsland
5.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
7.Benat Intxausti Movistar Spanje
8.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
9.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
10.Gianluca Brambilla Omega Pharma-Quick Step Italië
11.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
12.Giampaolo Caruso Katusha Rusland
13.Davide Rebellin CCC Polsat Polkowice Italië
14.Maxime Monfort Lotto-Belisol België
15.Georg Preidler Giant-Shimano Oostenrijk
16.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
19.Davide Formolo Cannondale Italië
20.Philipp Deignan Sky-21st Century Fox Ierland
2013
1.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
2.Sergio Luis Henao Sky-Rapha Colombië
3.Rafal Majka Saxo-Tinkoff Polen
4.Tanel Kangert Astana Estland
5.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
6.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
7.Chris Anker Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
8.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
10.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Vladimir Gusev Katusha Rusland
12.Darwin Atapuma Colombia Colombië
13.Eros Capecchi Movistar Italië
14.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
15.Ivan Santaromita BMC Racing Italië
16.Warren Barguil Argos-Shimano Frankrijk
17.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
18.Paul Voss Netapp-Endura Duitsland
19.Jose Rodolfo Serpa Lampre-Merida Colombië
20.Dominique Nerz BMC Racing Duitsland
2012
1.Sergio Luis Henao Sky-IG Markets Colombië
2.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
3.Moreno Moser Liquigas-Cannondale Italië
4.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Tiago Machado Radioshack Portugal
6.Rigoberto Uran Sky-IG Markets Colombië
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
9.Alexander Geniez Argos-Shimano Frankrijk
10.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Fabian Wegmann Radioshack-Nissan Duitsland
13.Sergio Pardilla Movistar Spanje
14.Jan Bakelants Radioshack-Nissan België
15.Eros Capecchi Liquigas-Cannondale Italië
16.Christophe Le Mevel Garmin-Sharp Frankrijk
17.Paul Martens Rabobank Duitsland
18.Michal Golas Omega Pharma-Quick Step Polen
19.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
20.Bruno Pires Saxo Bank-Tinkoff Portugal
2011
1.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakije
3.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
4.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
5.Steven Cummings Team Sky Groot-Brittannië
6.Przemyslaw Niemec Lampre-ISD Polen
7.Daniel Martin Garmin-Cervelo Ierland
8.Sergey Lagutin Vacansoleil-DCM Oezbekistan
9.Giampaolo Caruso Katusha Italië
10.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Tiago Machado Radioshack Portugal
12.Lars Peter Nordhaug Team Sky Noorwegen
13.Kevin Seeldrayers Quick Step België
14.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
15.Francis De Greef Omega Pharma-Lotto België
16.Olivier Zaugg Leopard-Trek Zwitserland
17.Fabian Wegmann Leopard-Trek Duitsland
18.Mark De Maar Quick Step Curaçao
19.Mauro Santambrogio BMC Racing Italië
20.Luca Paolini Katusha Italië
2010
1.Bauke Mollema Rabobank Nederland
2.Daniel Martin Garmin-Transitions Ierland
3.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
4.Michael Albasini HTC-Columbia Zwitserland
5.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
6.Tiago Machado Radioshack Portugal
7.Grega Bole Lampre-Farnese Vini Slovenië
8.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
9.Jean Christophe Peraud Omega Pharma-Lotto Frankrijk
10.Sergey Lagutin Vacansoleil Uzbekistan
11.Paul Voss Milram Duitsland
12.Vladimir Gusev Katusha Rusland
13.Assan Bazayev Astana Kazakstan
14.Peter Velits HTC-Columbia Slovakijë
15.Dimitri Fofonov Astana Kazakstan
16.Ivan Rovny Radioshack Rusland
17.Vasili Kiryienka Caisse D`Epargne Wit-Rusland
18.Lars Peter Nordhaug Team Sky Noorwegen
19.Kjell Carlstrom Team Sky Finland
20.Giampaolo Cheula Footon-Servetto Italië
2009
1.Edvald Boasson Hagen Columbia-HTC Noorwegen
2.Francesco Reda Quick Step Italië
3.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
4.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
5.Marco Marcato Vacansoleil Italië
6.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië
7.Michael Albasini Columbia-HTC Zwitserland
8.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
9.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
11.Sergey Lagutin Vacansoleil Oezbekistan
12.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
13.Vasili Kiryienka Caisse D`Epargne Wit-Rusland
14.Ivan Basso Liquigas-Domo Italië
15.Pieter Weening Rabobank Nederland
16.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
17.Bram Tankink Rabobank Nederland
18.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
19.David Loosli Lampre-NGC Zwitserland
20.Kevin De Weert Quick Step België
2008
1.Franco Pellizotti Liquigas Italië
2.Allan Davis Quick Step Australië
3.Jens Voigt CSC-Saxo Bank Duitsland
4.Mirco Lorenzetto Lampre-NGC Italië
5.Gregory Rast Astana Zwitserland
6.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
7.Kjell Carlstrom Liquigas Finland
8.Lars Ytting Bak CSC-Saxo Bank Denemarken
9.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
10.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
11.Aleksander Kuchynski Liquigas Wit-Rusland
12.Alexander Efimkin Quick Step Rusland
13.David Canada Scott-American Beef Spanje
14.Tanel Kangert Ag2r-La Mondiale Estland
15.Daniel Navarro Astana Spanje
16.Jonathan Hivert Credit Agricole Frankrijk
17.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
18.Sylvester Szmyd Lampre-NGC Polen
19.Robert Forster Gerolsteiner Duitsland
20.Inaki Isasi Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
2.Allesandro Ballan Lampre-Fondital Italië
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Danilo Di Luca Liquigas Italië
5.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
6.Jens Voigt Team CSC Duitsland
7.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
8.Gregory Rast Astana Zwitserland
9.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
10.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
11.Robert Gesink Rabobank Nederland
12.Johan Van Summeren Predictor-Lotto België
13.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
14.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
15.Cedric Vasseur Quickstep-Innergetic Frankrijk
16.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
17.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
18.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
19.Pieter Weening Rabobank Nederland
20.William Walker Rabobank Australië
2006
1.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
2.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
3.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië
4.Cristian Moreni Cofidis Italië
5.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
6.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
7.Jens Voigt Team CSC Duitsland
8.Gregory Rast Phonak Zwitserland
9.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
10.Alexander Kolobnev Rabobank Rusland
11.Vincenzo Nibali Liquigas-Bianchi Italië
12.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
15.Francisco Perez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
16.Vladimir Efimkin Caisse D`Epargne-Balears Rusland
17.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
18.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
19.Joost Posthuma Rabobank Nederland
20.Nicolas Vogondy Credit Agricole Frankrijk
2005
1.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
2.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Thomas Dekker Rabobank Nederland
5.Bobby Julich Team CSC V.S.A.
6.Pieter Weening Rabobank Nederland
7.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
8.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
9.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
10.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
11.Carlos Barredo Liberty Seguros Spanje
12.Didier Rous Bouygues Telecom Frankrijk
13.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
14.Jens Voigt Team CSC Duitsland
15.Bram Tankink Quick Step-Innergetic Nederland
16.Paolo Valoti Domina Vacanze Italia
17.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
18.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
19.Gorazd Stangelj Lampre-Caffita Slovenië
20.Gregory Rast Phonak Zwitserland
2004
1.Franco Pellizotti Alessio‑Bianchi Italia
2.Allan Davis Liberty Seguros Australia
3.Tomasz Brozyna Action‑ATI Polen
4.Ondrej Sosenka Aqua&Sapone‑Mokambo Tsjech.Rep.
5.David Bernabeu Milaneza‑Maia Spanje
6.Florent Brard Jacques‑Wincor Nixdorf Frankrijk
7.Andrei Zintsjenko Milaneza‑Maia Rusland
8.Zbigniew Piatek Jacques‑Wincor Nixdorf Polen
9.Hugo Sabido Milaneza‑Maia Portugal
10.Rafael Nuritdinov De Nardi Oezbekistan
11.Rui Miguel Sousa Milaneza‑Maia Portugal
12.Marek Rutkiewicz Action‑ATI Polen
13.Gerhard Trampusch Aqua&Sapone‑Mokambo Oostenrijk
14.Javier Ramirez Liberty Seguros Spanje
15.Robert Radosz Grupa PSB Polen
16.Piotr Chmielewski Action‑ATI Polen
17.Angel Edo Milaneza‑Maia Spanje
18.Przemyslaw Niemec Miche Polen
19.Pedro Cardoso Milaneza‑Maia Portugal
20.Marcin Sapa Knauf‑Mikomax Polen
2003
1.Andrea Noe Alessio Italia
2.Laurent Brochard Ag2R‑Prevoyance Frankrijk
3.Dave Bruylandts Marlux‑Wincor Belgium
4.Cezary Zamana Action Nvidia Mroz Polen
5.Paolo Valoti Domina Vacanze Italia
6.Marek Rutkiewicz Cofidis Polen
7.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia
8.Jens Voigt Credit Agricole Duitsland
9.Tomasz Brozyna CCC‑Atlas‑Polsat Polen
10.Pietro Caucchioli Alessio Italia
11.Piotr Przydzial CCC‑Atlas‑Polsat Polen
12.Nuno Ribeiro LA‑Pecol Portugal
13.Alexander Botcharov AG2R‑Prevoyance Rusland
14.Sebastien Hinault Credit Agricole Frankrijk
15.Vladimir Miholjevic Alessio Kroatië
16.Radoslaw Romanik CCC‑Atlas‑Polsat Polen
17.Christophe Agnolutto Ag2r‑Prevoyance Frankrijk
18.Luis Felipe Laverde Formaggi Pinzolo Colombia
19.Dawid Krupa Legia Bazylisek Polen
20.Zbigniew Piatek Action Nvidia Mroz Polen
2002
1 Gabriele Missaglia Lampre Italië
2 Roman Bronis Podbrezova Slovakije
3 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
4 Marcin Sapa Ambra Polen
5 Kazimierz Stafiej Mroz Polen
6 Tomasz Lisowicz Mikomax Polen
7 Kazuya Okazaki Team Jura Japan
8 Piotr Chmielewski Mroz Polen
9 Krzysztof Jezowski Mikomax Polen
10 Marcin Gebka Weltour Polen
11 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
12 Dariusz Rudnicki Bazyliszek Polen
13 Lukasz Podolski Nat.selectie Polen
14 Lukasz Goralewski Nat.selectie Polen
15 Wojciech Pawlak Mikomax Polen
16 Miroslav Keliar Podbrezova Slovakije
17 Andri Lebedev Nat.selectie Estland
18 Jaroslaw Zarebski C.C.C. Polen
19 Pawel Bentkowski Nat.selectie Polen
20 Timo Scholz Nat.selectie B.R.D.
2001
1.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
2.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
3.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
4.Leonardo Giordani Fassa Bortolo Italië
5.Thierry Loder AG2R Frankrijk
6.Ondrej Sosenka Mat Ceresit Tsjechië
7.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italië
8.Zbigniew Piatek Mroz Polen
9.Innar Mandoja AG2R Estland
10.Vladimir Karpets Itera Rusland
11.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo Oekraïne
12.Alexander Botcharov AG2R Rusland
13.Krzystof Ciesielski Servisco Polen
14.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
15.Enrico Cassani Domo Farm Frites Italië
16.Pavel Broutt Itera Rusland
17.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
18.Alexei Nakazny Mikomax Oekraïne
19.Dominique Perras Servisco Canada
20.Sergei Klimov Itera Rusland
2000
1.Levi Leipheimer US-Postal V.S.A.
2.David Clinger Festina V.S.A.
3.Andrei Tchmil Lotto België
4.Laurent Madouas Festina Frankrijk
5.Stéphane Heulot La Française Frankrijk
6.George Hincapie US-Postal V.S.A.
7.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
8.Piotr Wadecki Mroz Polen
9.Serge Baguet Lotto België
10.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
11.Aitor Gonzalez Kelme Spanje
12.Kurt Van De Wouwer Lotto België
13.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
14.Radoslaw Romanik Mat Ceresit Polen
15.Daniel Schnider La Française Zwitserland
16.Zbigniew Piatek Mat Ceresit Polen
17.Xavier Jan La Française Frankrijk
18.Jaroslaw Ryszewski Lukullus Polen
19.Andrea Tonti Cantina Tollo Italië
20.Alessandro Baronti Cantina Tollo Italië
1999
1.Slawomir Kohut Nat.selectie Polen
2.Marek Galinski Nat.selectie Polen
3.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
4.Chris Boardman Crédit Agricole Gr.Brit.
5.Gorazd Stangelj Mobilvetta Slovenië
6.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
7.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
8.Mariusz Kowal Nat.selectie Polen
9.Nicola Minali Cantina Tollo Italië
10.Olivier Perraudeau Crédit Agricole Frankrijk
11.Grzegorz Bodnar Nat.selectie Polen
12.Robert Radosz Servisco Polen
13.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
14.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
15.Patrick Köhler Agro-Adler Duitsland
16.Cédric Vasseur Crédit Agricole Frankrijk
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Mariusz Wrona Lukullus Polen
19.Marcin Karczynski Nat.selectie Polen
20.Francesco Secchiari Saeco Italië
1998
1.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland
2.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
3.Nico Mattan Mapei-Bricobi België
4.Roland Meier Cofidis Zwitserland
5.Felice Puttini Ros Mary Zwitserland
6.Tom Steels Mapei-Bricobi België
7.Jean-Cyril Robin US-Postal Frankrijk
8.Grzegorz Gwiazdowski Cofidis Polen
9.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
10.Laurent Desbiens Cofidis Frankrijk
11.Sebastian Wolski Pekaes Polen
12.Jaroslaw Ryszewski Weltour Polen
13.Zbigniew Spruch Mapei-Bricobi Polen
14.Naddeo Niemiec Nat.selectie Polen
15.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
16.Sultan Sosik Weltour Polen
17.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
18.Stani Szaniawski Nat.selectie Polen
19.Pavel Zugaj Nat.selectie Polen
20.Jan Svorada Mapei-Bricobi Tsjechië
1997
1.Andrzej Mierzejewski Mroz Polen
2.Marek Lesniewski Szurkowski Polen
3.Stefano Checchin Mercatone Uno Italië
4.Cesary Zamana Mroz Polen
5.Markus Zberg Mercatone Uno Zwitserland
6.Bart Leysen Mapei-GB België
7.Paolo Savoldelli Roslotto Italië
8.Zbigniew Spruch Mapei-GB Polen
9.Beat Zberg Mercatone Uno Zwitserland
10.Mario Manzoni Roslotto Italië
11.Alexei Sivakov Roslotto Rusland
12.Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
13.Tim Jones Amore & Vita Zimbabwe
14.Dario Andriotto Amore & Vita Italië
15.Rolf Järmann Casino Zwitserland
16.Dario Bottaro Mercatone Uno Italië
17.Andrea Patuelli Amore & Vita Italië
18.Zenon Jaskula Mapei-GB Polen
19.Dainis Ozols Mroz Letland
20.Saso Sviben Nat.selectie Slovenië
1996
1 Tomasz Brozyna US-Postal Polen 2 Jacek Mickiewicz Mroz Polen 3 Andrzej Sypytkowski Mroz Polen 4 Raimondas Rumsas Mroz Litouwen 5 Martin Rittsel Wirsbo Zweden 6 Vjatsjeslav Djavanian Roslotto Armenië 7 Marty Jemison US-Postal VSA 8 Maurizio Fondriest Roslotto Italië 9 Radoslaw Romanik ZiBi Polen 10 Peter Van Petegem T.V.M. België 11 Grzegorz Gwiazdowski Nat.selectie Polen 12 Andrea Noe Mapei-GB Italië 13 Valentino Fois Panaria Italië 14 Joeri Soerkov Roslotto Witrusland 15 Filippo Simeoni Carrera Italië 16 Vassili Davidenko Roslotto Georgië 17 Darren Baker US-Postal VSA 18 Zbigniew Piatek Pekaes Polen 19 Nicola Miceli Glacial Italië 20 Simone Borgheresi Mapei-GB Italië 1995
1 Zbigniew Spruch Lampre Polen
2 Andrzej Sypytkowski Rotan Polen
3 Jacek Mickiewicz Rotan Polen
4 Tim Jamieson Jayco Australië
5 Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
6 Robin Seymour Raleigh Ierland
7 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
8 Zbigniew Piatek Collstrop Polen
9 Grzegorz Rosolinski Krupinski Polen
10 Marek Lesniewski Rotan Polen
11 Roland Meier T.V.M. Zwitserland
12 Jan Poppe Rotan België
13 Steven De Jongh T.V.M. Nederland
14 Dariusz Wojciechowski PetroPlock Polen
15 Cesary Zamana Motorola Polen
16 Marco Serpellini Lampre Italië
17 Alberto Parente Troiamarico Portugal
18 Bart Voskamp T.V.M. Nederland
19 Brendan Clarke Raleigh GBr
20 Tomasz Brozyna ZiBi Polen
1994
1 Maurizio Fondriest Lampre Italië
2 Tomasz Brozyna Kor.Kielce Polen
3 Oleksandr Rotar Nat.selectie Oekraïne
4 Zbigniew Spruch Lampre Polen
5 Martin Rittsel Wirsbo Zweden
6 Arvis Piziks Nat.selectie Letland
7 Marco Lietti Lampre Italië
8 Romans Vainsteins Nat.selectie Letland
9 Piotr Wadecki Damis Polen
10 Dariusz Bigos Jamin Polen
11 Kaspars Ozers Nat.selectie Letland
12 Dariusz Baranowski ZiBi Polen
13 Zbigniew Piatek Collstrop Polen
14 Kazimierz Stafiej P.Z.Kol Polen
15 Quintino Rodrigues Sicasal Portugal
16 Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
17 Eric De Clercq Collstrop België
18 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
19 Radoslaw Romanik ZiBi Polen
20 Paulo Jorge Ferreira Sicasal Portugal
1993
1 Zbigniew Spruch Lampre Polen
2 Dariusz Baranowski Abpol Polen
3 Zbigniew Piatek Pekaes Polen
4 Marek Lesniewski Abpol Polen
5 Ivanas Romanovas Nat.selectie Litouwen
6 Andrzej Sypytkowski Pekaes Polen
7 Remigius Lupeikis Nat.selectie Litouwen
8 Arturas Kasputis Nat.selectie Litouwen
9 Ranjeet Grewal Subaru VSA
10 Cesary Zamana Subaru Polen
11 Jaroslaw Chojnacki Pekaes Polen
12 Alexander Gontsjenkov Lampre Oekraïne
13 Pawel Rychlicki Warta Damis Polen
14 Piotr Zaradny Weltour Polen
15 Bart Bowen Subaru VSA
16 Alexei Nakazny Nat.selectie Oekraïne
17 Piotr Wadecki Warta Damis Polen
18 Dariusz Wojciechowski Warta Damis Polen
19 Wojciech Kalemba Weltour Polen
20 Paolo Lanfranchi Mercatone Uno Italië

Lees verder “Ronde van Polen”

Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)

Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)

2017
1.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
2.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
3.Brent Bookwalter BMC-Tag Heuer U.S.A.
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Vegaerd Stake Laengen UAE-Fly Emirates Noorwegen
6.Tao Geoghegan Hart Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
8.Lachlan Morton Dimension Data Australië
9.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
10.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
12.Maximilian Schachmann Quick Step Floors Duitsland
13.Samuel Sanchez BMC-Tag Heuer Spanje
14.Janier Acevedo United Healthcare Colombië
15.Andrew Talansky Cannondale-Drapac U.S.A.
16.Tiago Machado Katusha-Alpecin Portugal
17.Michael Schaer BMC-Tag Heuer Zwitserland
18.Pawel Poljanski Bora-Hansgrohe Polen
19.Jhonatan Restrepo Katusha-Alpecin Colombië
20.Stephane Rossetto Cofidis Frankrijk

2016
1.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
2.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
3.Lawson Craddock Cannondale U.S.A.
4.Jurgen Van Den Broeck Katusha België
5.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
6.Rohan Dennis BMC Racing Australië
7.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
8.Andrew Talansky Cannondale U.S.A.
9.Neilson Powless Axeon-Hagens Berman U.S.A.
10.Rob Britton Rally Cycling Canada
11.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
12.Laurens Ten Dam Giant-Alpecin Nederland
13.Peter Stetina Trek-Segafredo U.S.A.
14.Janez Brajkovic United Healthcare Slovenië
15.Tao Geoghegan Hart Axeon-Hagens Berman Groot-Brittannië
16.Daniel Jaramillo United Healthcare Colombië
17.Ruben Guerreiro Axeon-Hagens Berman Portugal
18.Robin Carpenter Holowesko-Citadel U.S.A.
19.Greg Van Avermaet BMC Racing België
20.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
2015
1.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
2.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
3.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
5.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
6.Riccardo Zoidl Trek Factory Racing Oostenrijk
7.Ben Hermans BMC Racing België
8.Joseph Dombrowski Cannondale-Garmin U.S.A.
9.Lachlan Norris Drapac Australië
10.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
11.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
12.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
13.Benjamin King Cannondale-Garmin U.S.A.
14.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
15.Tao Geoghegan Hart Axeon Groot-Brittannië
16.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
17.Rob Britton Smartstop Canada
18.Dion Smith Hincapie Sportswear Nieuw-Zeeland
19.Christian Knees Sky-21st Century Fox Duitsland
20.Lawson Craddock Giant-Alpecin U.S.A.
2014
1.Bradley Wiggins Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Tiago Machado Netapp-Endura Portugal
3.Adam Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
4.Laurens Ten Dam Belkin Nederland
5.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
6.Rohan Dennis Garmin-Sharp Australië
7.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
8.David De La Cruz Netapp-Endura Spanje
9.Peter Stetina BMC Racing U.S.A.
10.Daan Olivier Giant-Shimano Nederland
11.Matt Busche Trek Factory Racing U.S.A.
12.Janier Acevedo Garmin-Sharp Colombië
13.Kristjan Koren Cannondale Slovenië
14.Thomas Damuseau Giant-Shimano Frankrijk
15.Tom Danielson Garmin-Sharp U.S.A.
16.George Bennet Cannondale Nieuw-Zeeland
17.Benjamin King Garmin-Sharp U.S.A.
18.Lawson Craddock Giant-Shimano U.S.A.
19.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
20.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
2013
1.Michael Rogers Saxo-Tinkoff Australië
2.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
3.Matt Busche Radioshack-Leopard U.S.A.
4.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
5.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
6.Janier Acevedo Jamis-Hagens Berman Colombië
7.Leopold Konig Netapp-Endura Tsjechië
8.Philipp Deignan United Healthcare Ierland
9.Lawson Craddock Bontrager U.S.A.
10.Francisco Mancebo 5 Hour Energy-Kenda Spanje
11.Marc De Maar United Healthcare Curaçao
12.Brian Vandborg Cannondale Denemarken
13.Haimar Zubeldia Radioshack-Leopard Spanje
14.Lieuwe Westra Vacansoleil-DCM Nederland
15.Bartosz Huzarski Netapp-Endura Polen
16.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
17.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
18.Andy Schleck Radioshack-Leopard Luxemburg
19.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
20.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step België
2012
1.Robert Gesink Rabobank Nederland
2.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
3.Levi Leipheimer Omega Pharma-Quick Step U.S.A.
4.Chris Horner Radioshack-Nissan U.S.A.
5.Tiago Machado Radioshack-Nissan Portugal
6.Wilco Kelderman Rabobank Nederland
7.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
8.Fabio Duarte Colombia-Coldeportes Colombië
9.Tom Danielson Garmin-Barracuda U.S.A.
10.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
11.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
12.David Zabriskie Garmin-Barracuda U.S.A.
13.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
14.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
15.Luke Durbridge Orica-GreenEdge Australië
16.Luis Leon Sanchez Rabobank Spanje
17.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Tom Dumoulin Argos-Shimano Nederland
19.Bram Tankink Rabobank Nederland
20.Sylvain Georges Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2011
1 Levi Leipheimer RadioShack VSA
2 Chris Horner RadioShack VSA
3 Rory Sutherland Healthcare Australië
4 Ryder Hesjedal Garmin Canada
5 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
6 George Hincapie B.M.C. VSA
7 David Zabriskie Garmin VSA
8 Francesco Bellotti Liquigas Italië
9 Peter Sagan Liquigas Slovakije
10 Christopher Jones Healthcare VSA
11 Lucas Euser Spidertech VSA
12 Thomas Danielson Garmin VSA
13 Christian Van De Velde Garmin VSA
14 Tejay Van Garderen High Road VSA
15 Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
16 Andy Schleck Leopard Luxemburg
17 Linus Gerdemann Leopard BRD
18 Phil Zajicek Monster Media VSA
19 Alexandre Efimkin Type 1 Rusland
20 Daniel Martin Garmin Ierland
2010
1 Levi Leipheimer RadioShack VSA
2 Michael Rogers Columbia Australië
3 David Zabriskie Garmin VSA
4 Jens Voigt Saxo Bank BRD
5 Chris Horner RadioShack VSA
6 Ryder Hesjedal Garmin Canada
7 Rory Sutherland Healthcare Australië
8 Peter Sagan Liquigas Slovakije
9 Janez Brajkovic RadioShack Slovenië
10 George Hincapie B.M.C. VSA
11 Phil Zajicek Fly V VSA
12 Peter Stetina Garmin VSA
13 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
14 Marc De Maar Healthcare Nederland
15 Valery Kobzarenko Type 1 Oekraïne
16 Christopher Jones Type 1 VSA
17 Tony Martin Columbia BRD
18 Lucas Euser Spidertech VSA
19 Jeremy Vennell Bissell NZl
20 Francesco Bellotti Liquigas Italië
2009
1 Levi Leipheimer Astana VSA
2 David Zabriskie Garmin VSA
3 Michael Rogers Columbia Australië
4 Jens Voigt Saxo Bank BRD
5 Thomas Lovkvist Columbia Zweden
6 Vincenzo Nibali Liquigas Italië
7 Lance Armstrong Astana VSA
8 Robert Gesink Rabobank Nederland
9 Thomas Danielson Garmin VSA
10 Jose Luis Rubiera Astana Spanje
11 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
12 Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
13 Oscar Sevilla Ribera Rock Racing Spanje
14 Jurgen Van De Walle Quickstep België
15 George Hincapie Columbia VSA
16 Bauke Mollema Rabobank Nederland
17 Grischa Niermann Rabobank BRD
18 Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
19 Inigo Cuesta Cervelo Spanje
20 Jose Enrique Gutierrez Rock Racing Spanje
2008
1 Levi Leipheimer Astana VSA
2 David Millar Garmin GBr
3 Christian Van De Velde Garmin VSA
4 Fabian Cancellara C.S.C. Zwitserland
5 Gustav Erik Larsson C.S.C. Zweden
6 David Zabriskie Garmin VSA
7 Chris Horner Astana VSA
8 Jurgen Van De Walle Quickstep België
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Alexander Moos B.M.C. Zwitserland
11 Thomas Peterson Garmin VSA
12 Victor Hugo Pena Grisales Rock Racing Colombia
13 Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
14 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
15 Iker Camano Ortuzar Saunier Spanje
16 Benjamin Jacques-Mayne Bissell VSA
17 Matteo Tosatto Quickstep Italië
18 George Hincapie High Road VSA
19 Mauricio Ardila Cano Rabobank Colombia
20 Oscar Freire Gomez Rabobank Spanje
2007
1 Chris Horner Lotto VSA
2 Rory Sutherland Health Net Australië
3 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
4 Bobby Julich C.S.C. VSA
5 Benjamin Jacques-Mayne Priority VSA
6 Levi Leipheimer Discovery VSA
7 Jens Voigt C.S.C. BRD
8 Franco Pellizotti Liquigas Italië
9 Jason McCartney Discovery VSA
10 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
11 Danny Pate Slipstream VSA
12 Russell Downing Health Net GBr
13 Michael Rogers T-Mobile Australië
14 Ben Day Navigators Australië
15 Ryder Hesjedal Health Net Canada
16 Dimitri Fofonov Crédit Agricole Kazakstan
17 Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
18 Jakob Piil T-Mobile Denemarken
19 Bram Tankink Quickstep Nederland
20 Christopher Baldwin Toyota VSA
2006
1 David Zabriskie C.S.C. VSA
2 Nathan O’Neill Health Net Australië
3 Saul Raisin Agricole VSA
4 Floyd Landis Phonak VSA
5 Bobby Julich C.S.C. VSA
6 George Hincapie Discovery VSA
7 Levi Leipheimer Gerolstein VSA
8 Cadel Evans Lotto Australië
9 Thomas Danielson Discovery VSA
10 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
11 Jason McCartney Discovery VSA
12 Nicolas Vogondy Agricole Frankrijk
13 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
14 Chris Horner Lotto VSA
15 Josep Jufre Lotto Spanje
16 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
17 Michael Barry Discovery Canade
18 Alexander Moos Phonak Zwitserland
19 Jose Angel Gomez Marchante Saunier Spanje
20 Riccardo Ricco Saunier Italië
2005
1 Marc Collard Webcor VSA
2 Doug Ollerenshaw Health Net VSA
3 Gordon Fraser Health Net Canada
4 Roman Kilun McGuire VSA
5 Ivan Stevic Aerospace VSA
6 Michael Sayers Health Net VSA
7 Marco Rios La Grange VSA
8 Chris Greene Peddler VSA
9 Cameron Hughes Subway Australië
10 Zachary Walker McGuire VSA
11 John Kelly Webcor VSA
12 Chris Wherry Health Net VSA
13 Anthony Colby Roadhouse VSA
14 David Richter Subway VSA
15 Daniel Ramsey Seasilver VSA
16 Jackson Stewart Nevada VSA
17 Carlos Vargas Team Monex VSA
18 Hugh Moran Aerospace VSA
19 Ian Tubbs Broadmark VSA
20 Ted Huang Webcor VSA
2004
1 Chris Frederick Nat.selectie V.S.A.
2 Keith Miller Kissena VSA
3 Ryan Blickem Nat.selectie V.S.A.
4 Christopher Gottwald Giant VSA
5 Luke Rice Nat.selectie V.S.A.
6 Bret Williamson Nat.selectie V.S.A.
7 Lincoln Brown Nat.selectie V.S.A.
8 Andy Applegate Cane Creek VSA
9 Christopher Walker Nat.selectie V.S.A.
10 Keith Skiles Mengoni VSA
11 Ainslie McEachran Colorado VSA
12 Jason Fernschuss Ofoto VSA
13 Thomas Danielson Fassa Bortolo VSA
14 Billy Innes Ofoto VSA
15 Jason Schneider Mengoni VSA
16 Evan Elken Broadmark VSA
17 Tim Larkin Ofoto VSA
18 Paul Bell Cane Creek VSA
19 Jonathan Card Cane Creek VSA
20 Heath Dotson Cane Creek VSA
2003

1 John Lieswyn Seven Up VSA
2 Michael Sayers Health Net VSA
3 Nathan O’Neill Saturn Australië
4 Mariano Friedick JellyBelly VSA
5 Thomas Danielson Saturn VSA
6 Chris Horner Saturn VSA
7 David Zabriskie US-Postal VSA
8 Matt De Canio Alliance VSA
9 Jonathan Vaughters Alliance VSA
10 Steve Larsen Webcor VSA
11 Eric Wohlberg Saturn Canada
12 Glen Mitchell Navigators NZl
13 Phil Zajicek Saturn VSA
14 Doug Ziewacz Seven Up VSA
15 Michael Barry US-Postal Canada
16 Michael Creed Alliance VSA
17 Gordon Fraser Health Net Canada
18 Benjamin Jacques-Mayne Nevada VSA
19 Damon Kluck US-Postal VSA
20 Saul Raisin Lombardi VSA


2002
1 Chris Horner Prime Alliance VSA
2 Chann McRae US-Postal VSA
3 Christopher Baldwin Navigators VSA
4 Christopher Walker Landis VSA
5 Roland Green Trek Canada
6 Soren Petersen Saturn Denemarken
7 Trent Klasna Saturn VSA
8 Scott Moninger Mercury VSA
9 John Lieswyn Seven Up VSA
10 David Zabriskie US-Postal VSA
11 Damon Kluck Saturn VSA
12 Michael Barry US-Postal Canada
13 Steffen Kjaergaard US-Postal Noorwegen
14 Mark Walters Navigators Canada
15 Danny Pate Prime Alliance VSA
16 Plamen Stoyanov Kolev Mercury Bulgarije
17 Jacob Erker Pharmacia Canada
18 Dylan Casey US-Postal VSA
19 Harm Jansen Saturn Nederland
20 Antonio Cruz US-Postal VSA
2001
1 Jeremiah Bishop K2 VSA
2 Eric Wohlberg Saturn Canada
3 John Osguthorpe Nutrafig VSA
4 Gregg Germer Leipzig VSA
5 Ryan Lane Zombies VSA
6 Mark Howland Blackmarket VSA
7 Steve Speaks Litebites VSA
8 Joseph Ackerman Essex VSA
9 Brian Ecker Recycled VSA
10 Steve Larsen Alliance VSA
11 Matthew Nyiri Soulcraft VSA
12 Rich Thurman Outdoor VSA
13 Tom Archer G & G VSA
14 Yuri Hauswald Soulcraft VSA
15 Jason Baer Mengoni VSA
16 Ian Dille Mercy VSA
17 Aron Norman Owens VSA
18 Svein Tuft Broadmark Canada
19 Bryan Smith Smartwool VSA
20 David Zabriskie US-Postal VSA
2000
1 Eddy Gragus JellyBelly VSA
2 Antonio Cruz Cheval VSA
3 Mark McCormack Saturn VSA
4 Kevin Monahan Seven Up VSA
5 George Hincapie US-Postal VSA
6 David McCook Shaklee VSA
7 John Lieswyn Shaklee VSA
8 Trent Klasna Saturn VSA
9 Graeme Miller Shaklee NZl
10 Salvatore Commesso Saeco Italië
11 Glen Mitchell Shaklee NZl
12 Vassili Davidenko Navigators Rusland
13 Oscar Pineda Seven Up Guatemala
14 Chris Horner Mercury VSA
15 Henk Vogels Mercury Australië
16 Nicolai Bo Larsen Jack&Jones Denemarken
17 Alessandro Guerra Saeco Italië
18 Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
19 Gordon Fraser Mercury Canada
20 Julian Dean US-Postal NZl
1999
1.Eddy Gragus Ikon Lexus V.S.A.
2.George Hincapie US-Postal V.S.A.
3.Harm Jansen Composite Nederland
4.Jakob Piil Acceptcard Denemarken
5.Uros Murn Krka Slovenië
6.Bart Bowen Saturn V.S.A.
7.David Clinger Mercury V.S.A.
8.Levi Leipheimer Saturn V.S.A.
9.Fred Rodriguez Mapei Quick V.S.A.
10.Morten Sonne Acceptcard Denemarken
11.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
12.Anton Villatoro Composite V.S.A.
13.Michael Sayers Mercury V.S.A.
14.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
15.Jesus Zarate Estrada Mercury Mexico
16.Thurlow Rogers Mercury V.S.A.
17.Davide Bramati Mapei Quick Italië
18.Chris Wherry Saturn V.S.A.
19.Tayeb Braikia Acceptcard Denemarken
20.Pelle Kil Composite Nederland
1998
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Mario Manzoni Mobilvetta Italië
3.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
5.Mark McCormack Saturn V.S.A.
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Jan Svorada Mapei Tsjechië
8.Marco Giroletti Mobilvetta Italië
9.Frank McCormack Saturn V.S.A.
10.Pavel Tonkov Mapei Rusland
11.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
12.Roberto Gaggioli Oilme Italië
13.William Chann McRae Saturn V.S.A.
14.Tayeb Braikia Accept Card Denemarken
15.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
16.Jacek Lukascewicz Mroz Canada
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Mike McCarthy Saturn V.S.A.
20.Salvatore Commesso Saeco Italië
1997
1.Mike McCarthy Saturn V.S.A.
2.Frank McCormack Saturn V.S.A.
3.Brett Aitken Jayco Australië
4.Graeme Miller Torelli Nieuw-Zeeland
5.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
6.Steve Hegg Saturn V.S.A.
7.Tim Lefevre Pasta V.S.A.
8.Yannick Cojan Laval Canada
9.John Harris Pasta V.S.A.
10.Ryan Oelkers Torelli V.S.A.
11.Jason Snow Breakaway V.S.A.
12.Alex Lavalec Laval Canada
13.Kevin Monahan Breakaway V.S.A.
14.Adam Myerson Breakaway V.S.A.
15.Dave Pro Torelli V.S.A.
16.Jacques Landry Ever Fresh Canada
17.J.D.Durso Avocet V.S.A.
18.John Walrod Pasta V.S.A.
19.Stephen Pate Jayco Australië
20.Sebastian Morrissette Ever Fresh V.S.A.
1996
1.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
2.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
5.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brit.
6.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Peter Verbeken Lotto België
9.Leon Van Bon Rabobank Nederland
10.Scott Sunderland Lotto Australië
11.Pascal Hervé Festina Frankrijk
12.Steve Bauer Saturn Canada
13.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
14.Norman Alvis Saturn V.S.A.
15.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
16.Bart Bowen Saturn V.S.A.
17.Andy Hampsten US-Postal V.S.A.
18.Eddy Gragus US-Postal V.S.A.
19.Frank McCormack Saturn V.S.A.
20.Darren Baker US-Postal V.S.A.
1995
1.Christophe Mengin Chazal Frankrijk
2.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
3.Zenon Jaskula Aki-Gipiemme Polen
4.George Hincapie Motorola V.S.A.
5.Andrea Peron Motorola Italië
6.Jan Kirsipuu Chazal Estland
7.Norman Alvis Saturn V.S.A.
8.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brittannië
9.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
10.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
11.Danielle Nardello Mapei-GB Italië
12.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
13.Frank McCormack Saturn V.S.A.
14.Craig Schommer Montgomery V.S.A.
15.Nate Reiss Montgomery V.S.A.
16.Darren Baker Montgomery V.S.A.
17.Ron Kiefel Saturn V.S.A.
18.Marty Jemison Montgomery V.S.A.
19.Scott Moninger Chevrolet V.S.A.
20.Bart Bowen Saturn V.S.A.
1994
1 Lance Armstrong Motorola VSA
2 Gianni Bugno Polti Italië
3 Johan Capiot T.V.M. België
4 Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
5 Raul Alcala Motorola Mexico
6 Mauro Gianetti Mapei-Clas Zwitserland
7 Andrea Peron Polti Italië
8 Vjatsjeslav Ekimov W.P. Rusland
9 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
10 Johan Bruyneel O.N.C.E. België
11 Gerard Rue Banesto Frankrijk
12 Peter Verbeken Collstrop België
13 Stephen Swart Motorola Nieuw-Zeeland
14 Pascal Herve Festina Frankrijk
15 Luc Roosen Lotto België
16 Wiebren Veenstra Collstrop Nederland
17 Oscar Pellicioli Polti Italië
18 Dainis Ozols Trident Letland
19 Alessandro Tresin G.S.Zalf Italië
20 Steve Hegg Chevrolet VSA
1993
1.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
2.Atle Kvalsvoll Subaru Noorwegen
3.Abraham Olano Clas Spanje
4.Raul Alcala W.P. Mexico
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
7.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
8.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
9.Erik Van Lancker Festina België
10.Ron Kiefel Coors V.S.A.
11.Wiebren Veenstra Subaru Nederland
12.Jelle Nijdam W.P. Nederland
13.Frans Maassen W.P. Nederland
14.Erik Dekker W.P. Nederland
15.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
16.Malcolm Elliott Chevrolet G.B.
17.Jörg Müller Clas Zwitserland
18.Bob Mionske Saturn V.S.A.
19.Miguel Arroyo Subaru Mexico
20.Davis Phinney Coors V.S.A.
1992
1.Herbert Niederberger Spago Zwitserland
2.Scott Moninger Coors V.S.A.
3.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
4.André-Bo Namtvedt Subaru Noorwegen
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
7.Phil Anderson Motorola Australië
8.Nate Reiss Subaru V.S.A.
9.Heinz Imboden Subaru Zwitserland
10.Alexi Grewal Coors V.S.A.
11.Massimo Iannicello Mercatone Italië
12.Stefano Casagrande Mercatone Italië
13.Lance Armstrong Nat.selectie V.S.A.
14.Roy Knickman Coors V.S.A.
15.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
16.Sandro Vitali Bleiker Italië
17.Steve Hegg Chevrolet V.S.A.
18.Bobby Julich Nat.selectie V.S.A.
19.Atle Kvalsvoll Z-Lemond Noorwegen
20.Michael Carter Subaru V.S.A.
1991
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Vladislav Bobrik Nat.selectie U.S.S.R.
3.Steve Bauer Motorola Canada
4.Mike Engleman Coors V.S.A.
5.Bobby Julich Ritchey V.S.A.
6.Fabian Jeker Helvetia Zwitserland
7.Alan McCormack Ritchey Ierland
8.Phil Anderson Motorola Australië
9.Greg Lemond Z-Peugeot V.S.A.
10.Ettore Pastorelli Gis Italië
11.Greg Oravetz Coors V.S.A.
12.Cesary Zamana Subaru Polen
13.Rolf Aldag Helvetia Duitsland
14.Steve Larsen Ritchey V.S.A.
15.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot Noorwegen
16.David Farmer Coors V.S.A.
17.Roy Knickman Coors V.S.A.
18.Danny Fox Poland V.S.A.
19.Angelo Canzonieri Gis Italië
20.Mike McCarthy Subaru V.S.A.
1990
1.Steve Bauer 7-Eleven Canada
2.Brian Miller Pinarello V.S.A.
3.Danny Fox Amore & Vita V.S.A.
4.Greg Oravetz Coors V.S.A.
5.Marek Szerszynski Diana Polen
6.Roy Knickman Coors V.S.A.
7.David Farmer Coors V.S.A.
8.Kurt Stockton Am.Commerce V.S.A.
9.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
10.John Seibert Pinarello V.S.A.
11.Michel Zanoli Coors Nederland
12.Michael Engleman Pinarello V.S.A.
13.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
14.Alex Stieda 7-Eleven Canada
15.Andrei Tchmil Alfa Lum U.S.S.R.
16.Davis Phinney Coors V.S.A.
17.Todd Gogulski Coors V.S.A.
18.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
19.Steve Speaks Campion V.S.A.
20.Clark Sheehan Nat.selectie V.S.A.
1989
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
5.Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Guy Nulens Panasonic België
7.Greg Lemond Coors V.S.A.
8.Eddy Bouwmans Nat.selectie Nederland
9.Alex Stieda 7-Eleven Canada
10.Rolf Aldag Nat.selectie B.R.D.
11.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
12.Henk Lubberding Panasonic Nederland
13.Mike Engleman Schwinn V.S.A.
14.Alan Peiper Panasonic Australië
15.Thomas Craven Schwinn V.S.A.
16.Raymond Meys Nat.selectie Nederland
17.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
18.John Tomac Celestial V.S.A.
19.Michel Zanoli Coors Nederland
20.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
1988
1.Francesco Moser Château d’Ax Italië
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro Nat.selectie Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Matthew Eaton Gios V.S.A.
10.Richard Scibird Gios V.S.A.
11.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
12.Chris Carmichael 7-Eleven V.S.A.
13.Greg Lemond P.D.M. V.S.A.
14.Jeff Pierce 7-Eleven V.S.A.
15.John Hunsinger Pepsi Cola V.S.A.
16.John Seibert Nat.selectie V.S.A.
17.Jeff Slack Nat.selectie V.S.A.
18.Jeff Kress Nat.selectie V.S.A.
19.Dick Cavanaugh Nat.selectie V.S.A.
20.Craig Schommer Nat.selectie V.S.A.
1987
1.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
2.Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
3.Steve Bauer Toshiba Canada
4.Tom Schuler American Pro V.S.A.
5.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
6.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
7.Peer Van Tilborg Nat.selectie Nederland
8.Norman Hughes Nat.selectie G.B.
9.Roberto Gaggioli Nat.selectie Italië
10.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
11.Kent Bostick American Pro V.S.A.
12.Mike Engleman American Pro V.S.A.
13.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
14.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
17.Matthew Eaton A.D.R. V.S.A.
18.Michael Chaves Nat.selectie V.S.A.
19.Steve Tilford American Pro V.S.A.
20.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
1986
1.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
2.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
3.Adri van der Poel K.L.M. Nederland
4.Phil Anderson Levi’s Australia
5.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
6.Janus Kuum Schwinn Noorwegen
7.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
9.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
10.Steve Speaks Schwinn V.S.A.
11.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
12.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
13.Tommi Prim Sammontana Zweden
14.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
15.Moreno Argentin Sammontana Italia
16.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
17.Dimitri Konyshev Nat.selectie U.S.S.R.
18.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
19.Steve Bauer La Vie Claire Canada
20.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
1985
1.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
2.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
3.Robert Forest Peugeot Frankrijk
4.Michael Lynch Nat.selectie Australia
5.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
6.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
7.Doug Shapiro Kwantumhallen V.S.A.
8.Alex Stieda 7-Eleven Canada
9.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
10.John Niklason Nat.selectie Australia
11.Frank Peter Nat.selectie D.D.R.
12.Maik Landsmann Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
14.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
15.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
16.Phil Anderson Panasonic Australia
17.Alan McCormack Killian’s Ierland
18.Valery Sapronov Nat.selectie U.S.S.R.
19.Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
20.Robert Millar Peugeot Gr.Brit.
1984
1.Pello Ruiz Cabestany Seat-Orbea Spanje
2.John Beckman Nat.selectie V.S.A.
3.Alexi Grewal Dia-Compe V.S.A.
4.Doug Shapiro Mengoni V.S.A.
5.Julio Alberto Rubiano El Gran Via Colombia
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Greg Lemond Renault V.S.A.
8.Tom Broznowski Mengoni V.S.A.
9.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
10.Karl Maxon Gianni Motta V.S.A.
11.Alex Stieda 7-Eleven Canada
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
14.Ron Hayman Gianni Motta Canada
15.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
16.Chris Carmichael Mengoni V.S.A.
17.John Cavanaugh Mengoni V.S.A.
18.Michael Shermer La Redoute V.S.A.
19.Herbert Spindler Peugeot Oostenrijk
20.Andy Hampsten Mengoni V.S.A.
1983
1 Steve Bauer Mengoni Canada
2 Phil Anderson Peugeot Australië
3 Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
4 Michel Laurent Coop Frankrijk
5 Dag Erik Pedersen Murella Noorwegen
6 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
7 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
8 Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
9 Silvestro Milani Malvor Italië
10 Pascal Poisson Renault Frankrijk
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Ron Hayman 7-Eleven Canada
13 Daniel Gisiger Hoonved Zwitserland
14 Ad Wijnands Raleigh Nederland
15 Pierangelo Bincoletto Metauro Italië
16 Alessandro Paganessi Bianchi Italië
17 Ralf Hofeditz Wolber BRD
18 Vincent Barteau Renault Frankrijk
19 Emanuele Bombini Malvor Italië
20 Alex Stieda 7-Eleven Canada
1982
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
5.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
7.Alan McCormack Levi’s Ierland
8.Alf Segersall Bianchi Zweden
9.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
10.Charly Mottet Système U Frankrijk
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
14.Marc Madiot Système U Frankrijk
15.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
16.Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
18.Sören Lilholt Système U Denemarken
19.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
20.Ron Hayman Levi’s Canada
1981
1 Greg Lemond V.S.A.
2 Joeri Kashirin U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Steve Pyle V.S.A.
5 Kevin Lutz V.S.A.
6 Ronny Van Holen België
7 Laurent Fignon Frankrijk
8 Keith Lambert GBr
9 Sean Yates GBr
10 Allan Peiper Australië
11 Rudy Rogiers België
12 Herman Van Springel België
13 Bill Nickson GBr
14 Wies Van Dongen Nederland
15 Eric Vanderaerden België
16 Jos Lammertink Nederland
17 Marc Van Geel België
18 Herbert Spindler Oostenrijk
19 Sid Barras GBr
20 Peter Zijerveld Nederland
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
3.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
4.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
5.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
6.Ron Hayman 7-Eleven Canada
7.Alexi Grewal Mengoni V.S.A.
8.Karl Maxon Gianni Motta V.S.A.
9.Chris Carmichael Mengoni V.S.A.
10.Tom Resh Mengoni V.S.A.
11.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
12.John Cavanaugh Levi’s V.S.A.
13.Hugh Walton Levi’s Canada
14.Jon Haldeman Mengoni V.S.A.
15.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
16.Janus Kuum Peugeot Noorwegen
17.Michael Shermer Mengoni V.S.A.
18.Steve Hegg Levi’s V.S.A.
19.Greg Saunders Gianni Motta V.S.A.
20.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
1979
1.Paul McCormack Red Kilian Ierland
2.Pablo Wilches Varta Colombia
3.Viktor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4.Steve Tilford Gios V.S.A.
5.Theo De Rooy Raleigh Nederland
6.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
7.George Mount Gios V.S.A.
8.Jon Haldeman Mengoni V.S.A.
9.Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
10.Alexandre Panfilov Nat.selectie U.S.S.R.
11.Alexei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
12.Dale Stetina Specialized V.S.A.
13.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
14.Patrocinio Jimenez Varta Colombia
15.Greg Lemond Renault V.S.A.
16.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
17.Antonio Londono Varta Colombia
18.Martin Ramirez Varta Colombia
19.Luis Herrera Varta Colombia
20.Doug Shapiro Mengoni V.S.A.
1978
1 Norberto Caceres Colombia
2 Peter Frischknecht Zwitserland
3 Moreno Capponcelli Italië
4 Eric De Bruyne België
5 Raul Vazquez Cuba
6 Drago Frelih Joegoslavië
7 Danny De Bie België
8 Gert Wildeboer Nederland
9 Michel Vaarten België
10 Jan Teugels België
11 Tom Doughty V.S.A.
12 Wayne Stetina V.S.A.
13 Andy Poole V.S.A.
14 Uwe Unterwalder D.D.R.
15 George Mount V.S.A.
16 Gary Doering V.S.A.
17 Greg Lemond V.S.A.
18 Mark Pringle V.S.A.
19 Gordon Singleton Canada
20 Dale Stetina V.S.A.
1977
1.Roland Liboton Nat.selectie België
2.Michel Vaarten Nat.selectie België
3.Ronny Naets Nat.selectie België
4.George Mount Kansas V.S.A.
5.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
6.Mark Pringle N.V.C.V. V.S.A.
7.Ivan Messelis Nat.selectie België
8.Bernard Hinault Renault Frankrijk
9.Jean Chassang Renault Frankrijk
10.Graham Jones Nat.selectie Gr.Brit.
11.André Chalmel Renault Frankrijk
12.Eric De Bruyne Nat.selectie België
13.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
14.Bob Cook Nat.selectie V.S.A.
15.Lewis Hammond Nat.selectie Australië
16.Francisco Huerta Nat.selectie Mexico
17.Stephen Ashton Nat.selectie Australië
18.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
19.Nicolas Xopa Nat.selectie Mexico
20.Jorge Torrijos Nat.selectie Mexico
1976
1.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
2.Marc Pringle N.C.V.C. (National Capital V.C.)
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Ian Banbury Nat.selectie Gr.Brit.
5.Raul Vazquez Nat.selectie Cuba
6.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
7.John Howard Florida V.S.A.
8.Mike Neel Nat.selectie V.S.A.
9.Dave Broadbent Nat.selectie Gr.Brit.
10.Richard Meehan Nat.selectie Canada
11.David Boll N.C.V.C. V.S.A.
12.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
13.Bill Robertson N.C.V.C. V.S.A.
14.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
15.Pierre Harvey Nat.selectie Canada
16.Marc Thomson Houston V.S.A.
17.Dale Stetina Kansas V.S.A.
18.Henning Jörgensen Nat.selectie Denemarken
19.Ivan Jakobsen Nat.selectie Denemarken
20.Ron Hayman Nat.selectie Canada
1975
1.Sven Ake Nilsson Zweden
2.Roberto Ceruti Italië
3.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
4.Hervé Inaudi Frankrijk
5.Vittorio Algeri Italië
6.Leif Hansson Zweden
7.Jean-Luc Vandenbroucke België
8.Karl-Dieter Diers D.D.R.
9.Eric Lalouette Frankrijk
10.Basil Basko U.S.S.R.
11.Bruno Wolfer Zwitserland
12.Janusz Kowalski Polen
13.Iwan Schmidt Zwitserland
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Paul Wellens België
16.Petr Matousek Tsjechoslovakije
17.Patrick Lefever België
18.Vlastimil Vondracek Tsjechoslovakije
19.Michel Kuhn Zwitserland
20.Ryszard Szurkowski Polen
1974
1.Brian Kent Hodgkiss Australia
2.Graham Wilson Hodgkiss Australia
3.Tim Mountford Raleigh V.S.A.
4.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
5.Fedor den Hertog Frisol Nederland
6.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
7.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
8.Alvaro Pachon Nat.selectie Colombia
9.Norberto Caceres Nat.selectie Colombia
10.Mike Hollingworth Hodgkiss Australia
11.Miguel Samaca Nat.selectie Colombia
12.René Savary Möbel Märki Zwitserland
13.Sid Barras Raleigh Gr.Brit.
14.Piet Van Katwijk Frisol Nederland
15.Carlos Siachoque Nat.selectie Colombia
16.Francisco Triana Nat.selectie Colombia
17.Gilbert Bischoff Möbel Märki Zwitserland
18.Louis Pfenniger Möbel Märki Zwitserland
19.Fabio Navarro Nat.selectie Colombia
20.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Omar Pedersen Denemarken
4.Svend Jakobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Janusz Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland
1971
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Jiri Prchal Tsjechoslovakije
3.Staf Van Cauter België
4.Jack Disney V.S.A.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Jan Smolik Tsjechoslovakije
7.Ryszard Szurkowski Polen
8.Ludo Van der Linden België
9.Bruno Hubschmid Zwitserland
10.Cees Priem Nederland
11.Harry Cutting V.S.A.
12.Freddy Maertens België
13.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Fritz Wehrli Zwitserland
16.Popke Oosterhof Nederland
17.Urs Berger Zwitserland
18.Henryk Hanusik Polen
19.Peter Doyle Ierland
20.Henk Poppe Nederland

Lees verder “Ronde van Californië (voorheen DuPont Tour)”