Ronde van Ierland

Ronde van Ierland

De eerste Ronde van Ierland werd op 20 september 1953 gewonnen door Colm Christie. De hele top tien (en wellicht de hele uitslag) bestond uit Ieren. Dit is dan ook een amateurronde die lange tijd bekend heeft gestaan als de “Milk Ras” (tegenover de Britse “Milk Race”). Op dit moment heet ze de “An Post Ras”. In de loop der jaren zijn er af en toe ook profrondes van Ierland geweest, maar zeer sporadisch.

Lees verder “Ronde van Ierland”

Ronde van Lombardije

Ronde van Lombardije

2018
1.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
2.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
3.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
4.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
5.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
6.Tim Wellens Lotto-Soudal België
7.Alejandro Valverde Movistar Spanje
8.George Bennet Lotto-Jumbo Nieuw-Zeeland
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombia
10.Michael Woods Education First-Drapac Canada
11.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
12.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
15.Primoz Roglic Lotto-Jumbo Slovenië
16.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
17.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
18.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
19.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
20.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië

Lees verder “Ronde van Lombardije”

Kampioenschap van Nederland

Kampioenschap van Nederland

2017
1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo
2.Ramon Sinkeldam Sunweb-Giant
3.Coen Vermeltfoort Roompot-Nederlandse Loterij
4.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac
5.Huub Duyn Verandas Willems-Crelan
6.Wouter Wippert Cannondale-Drapac
7.Tom Jelte Slagter Cannondale-Drapac
8.Jeroen Meijers Roompot-Nederlandse Loterij
9.Moreno Hofland Lotto-Soudal
10.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac
11.Koen De Kort Trek-Segafredo
12.Elmar Reinders Roompot-Nederlandse Loterij
13.Pim Ligthart Roompot-Nederlandse Loterij
14.Jasper De Laat Metec-TKH-Mantel
15.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert
16.Mike Teunissen Sunweb-Giant
17.Michel Kreder Aqua Blue Sport
18.Jasper Asselman Roompot-Nederlandse Loterij
19.Maurits Lammertink Katusha-Alpecin
20.Taco Van Der Hoorn Roompot-Nederlandse Loterij

2016
1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo
2.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox
3.Raymond Kreder Roompot
4.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin
5.Wouter Wippert Cannondale
6.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo
7.Dylan Van Baarle Cannondale
8.Johim Ariesen Metec-TKH
9.Willem Stroetinga Parkhotel Valkenburg
10.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo
11.Jeroen Meijers Rabobank development
12.Maarten Van Trijp Metec-TKH
13.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke
14.Elmar Reinders Jo Piels
15.Taco Van Der Hoorn Join`s-De Rijke
16.Huub Duyn Roompot
17.Michel Kreder Roompot
18.Jetse Bol Join`s-De Rijke
19.Pim Ligthart Lotto-Soudal
20.Sebastiaan Langeveld Cannondale

2015
1.Niki Terpstra Etixx-Quick Step
2.Maurits Lammertink Roompot
3.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumbo
4.Lars Boom Astana
5.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin
6.Danny Van Poppel Trek Factory Racing
7.Andre Van Looij Roompot
8.Pim Ligthart Lotto-Soudal
9.Mike Terpstra Roompot
10.Dylan Groenewegen Roompot
11.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo
12.Johim Ariesen Metec-TKH
13.Floris Gerts BMC development
14.Wouter Wippert Drapac
15.Sjoerd Van Ginneken Roompot
16.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo
17.Wesley Kreder Roompot
18.Marco Minnaard Roompot
19.Sjoerd Kouwenhoven Metec-TKH
20.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke
2014
1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
2.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp
3.Bram Tankink Belkin
4.Theo Bos Belkin
5.Tom Veelers Giant-Shimano
6.Wesley Kreder Wanty-Groupe Gobert
7.Martijn Keizer Belkin
8.Koen De Kort Giant-Shimano
9.Danny Van Poppel Trek Factory Racing
10.Kenny Robert Van Hummel Androni Giocattoli
11.Bert Jan Lindeman Rabobank development
12.Brian Van Goethem Metec-TKH
13.Jesper Asselman Metec-TKH
14.Pim Ligthart Lotto-Belisol
15.Rob Ruigh Vastgoedservice-Golden Palace
16.Johnny Hoogerland Androni Giocattoli
17.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp
18.Lars Boom Belkin
19.Stef Clement Belkin
20.Dylan Van Baarle Garmin-Sharp
2013
1.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge
2.Tom Jelte Slagter Blanco-Giant
3.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
4.Wilco Kelderman Blanco-Giant
5.Tom Dumoulin Argos-Shimano
6.Lars Boom Blanco-Giant
7.Michel Kreder Garmin-Sharp
8.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM
9.Maarten Tjalingii Blanco-Giant
10.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
11.Bram Tankink Blanco-Giant
12.Laurens Ten Dam Blanco-Giant
13.Ramon Sinkeldam Argos-Shimano
14.Boy Van Poppel Vacansoleil-DCM
15.Karsten Kroon Saxo-Tinkoff
16.Raymond Kreder Garmin-Sharp
17.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM
18.Mike Terpstra 3M-Riposte
19.Tom Leezer Blanco-Giant
20.Marc Goos Blanco-Giant
2012
1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
2.Robert Gesink Rabobank
3.Lars Boom Rabobank
4.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge
5.Tom Dumoulin Argos-Shimano
6.Wilco Kelderman Rabobank
7.Koen De Kort Argos-Shimano
8.Maarten Tjallingii Rabobank
9.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
10.Michel Kreder Garmin-Barracuda
11.Bert Jan Lindeman Vacansoleil-DCM
12.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
13.Tom Vermeer Nutrixxion-Abus
14.Roy Curvers Argos-Shimano
15.Bart Van Haaren Koga
16.Ronan Van Zandbeek Argos-Shimano
17.Lars Van Der Haar Rabo-Giant
18.Kenny Van Hummel Vacansoleil-DCM
19.Moreno Hofland Rabobank Continentaal Team
20.Theo Bos Rabobank
2011
1.Bram Tankink Rabobank
2.Bauke Mollema Rabobank
3.Rob Ruigh Vacansoleil-DCM
4.Tom Veelers Skil-Shimano
5.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
6.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM
7.Theo Bos Rabobank
8.Stefan Van Dijk Verandas Willems-Accent
9.Karsten Kroon BMC Racing
10.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM
11.Lars Boom Rabobank
12.Dennis Van Winden Rabobank
13.Michel Kreder Garmin-Cervelo
14.Wouter Poels Vacansoleil-DCM
15.Maarten Tjallingii Rabobank
16.Joost Posthuma Leopard-Trek
17.Sebastiaan Langeveld Rabobank
18.Addy Engels Quick Step
19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
20.Koen De Kort Skil-Shimano
2010
1.Niki Terpstra Milram
2.Tom Veelers Skil-Shimano
3.Pieter Weening Rabobank
4.Martijn Maaskant Garmin-Transitions
5.Koen De Kort Skil-Shimano
6.Lars Boom Rabobank
7.Stefan Van Dijk Verandas Willems
8.Arnoud Van Groen Vacansoleil
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Michiel Elijzen Omega Pharma-Lotto
11.Bauke Mollema Rabobank
12.Karsten Kroon BMC Racing
13.Maarten Tjalingii Rabobank
14.Robert Gesink Rabobank
15.Tom Stamsnijder Rabobank
16.Joost Van Leijen Vacansoleil
17.Theo Bos Cervelo
18.Wouter Poels Vacansoleil
19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
20.Joost Posthuma Rabobank
2009
1.Koos Moerenhout Rabobank
2.Sebastian Langeveld Rabobank
3.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
4.Maarten Tjalingii Rabobank
5.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream
6.Theo Eltink Skil-Shimano
7.Bobbie Traksel Vacansoleil
8.Aart Vierhouten Vacansoleil
9.Reinier Honig Vacansoleil
10.Addy Engels Quick Step
11.Koen De Kort Skil-Shimano
12.Steven De Jongh Quick Step
13.Floris Goesinnen Skil-Shimano
14.Johnny Hoogerland Vacansoleil
15.Robert Gesink Rabobank
16.Karsten Kroon Saxo Bank
17.Niki Terpstra Milram
18.Pieter Weening Rabobank
19.Servais Knaven Milram
20.Stefan Van Dijk Verandas Willems
2008
1.Steven De Jongh Quick Step
2.Karsten Kroon CSC-Saxo Bank
3.Stefan Van Dijk Mitsubishi-Jartazi
4.Sebastiaan Langeveld Rabobank
5.Mathe Pronk Cycle Collstrop
6.Niki Terpstra Milram
7.Mark De Maar Rabobank
8.Koen De Kort Astana
9.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Tom Veelers Skil-Shimano
12.Bastiaan Giling Cycle Collstrop
13.Reinier Honig P3 Transfers-Batavus
14.Robert Gesink Rabobank
15.Bram Tankink Rabobank
16.Maarten Tjalingii Silence-Lotto
17.Lars Boom Rabobank continental
18.Thomas Dekker Rabobank
19.Johnny Hoogerland Van Vliet-EBH
20.Jos Van Emden Rabobank continental
2007
1.Sebastiaan Langeveld Rabobank
2.Michael Boogerd Rabobank
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com
4.Maarten Tjalingii Skil-Shimano
5.Maarten Den Bakker Skil-Shimano
6.Thomas Dekker Rabobank
7.Koos Moerenhout Rabobank
8.Karsten Kroon CSC
9.Koen De Kort Astana
10.Aart Vierhouten Skil-Shimano
11.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic
12.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
13.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
14.Robert Gesink Rabobank
15.Pieter Weening Rabobank
16.Niki Terpstra Milram
17.Roy Curvers Time-Van Hemert
18.Bram De Groot Rabobank
19.Martijn Maaskant Rabobank continental
20.Servais Knaven T-Mobile
2006
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Karsten Kroon CSC
3.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
4.Erik Dekker Rabobank
5.Koos Moerenhout Phonak
6.Aart Vierhouten Skil-Shimano
7.Max Van Heeswijk Discovery Channel
8.Pieter Weening Rabobank
9.Jan Boven Rabobank
10.Piet Rooijakkers Skil-Shimano
11.Thomas Dekker Rabobank
12.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic
13.Maarten Den Bakker Milram
14.Gerben Lowik Rabobank
15.Maarten Tjalingii Skil-Shimano
16.Laurens Ten Dam Unibet.Com
17.Mark De Maar Rabobank
18.Sebastiaan Langeveld Rabobank
19.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
20.Mathe Pronk Unibet.Com
2005
1.Steven De Jongh Rabobank
2.Leon Van Bon Davitamon-Lotto
3.Max Van Heeswijk Discovery Channel
4.Stefan Van Dijk Mr.Bookmaker-SportsTech
5.Aart Vierhouten Davitamon-Lotto
6.Rudi Kemna Shimano-Memory Card
7.Kenny Robert Van Hummel Eurogifts.Com
8.Marvin Van Der Pluijm Eurogifts.Com
9.Hans Dekkers Rabobank continental
10.Arno Wallaard Bert Story-Piels
11.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
12.Jans Koerts Cofidis
13.Jorrit Walgien Fondas Imabo-Doorisol
14.Jos Lucassen Axa
15.Bart Boom amateur
16.Remko Kramer Marco Polo
17.Pieter Weening Rabobank
18.Thorwald Veneberg Rabobank
19.Piet Rooijakkers Axa
20.Maarten Lenferink Bert Story-Piels
2004
1.Erik Dekker Rabobank
2.Gerben Lowik Jacques-Wincor Nixdorf
3.Roy Sentjens Rabobank
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Stefan Van Dijk Lotto-Domo
6.Koos Moerenhout Lotto-Domo
7.Bram De Groot Rabobank
8.Arthur Farenhout Axa Pro Cycling
9.Aart Vierhouten Lotto-Domo
10.Bert Hiemstra Jacques-Wincor Nixdorf
11.Rudi Kemna Bankgiroloterij
12.Tristan Hoffman Team CSC
13.Rik Reinerink Jacques-Wincor Nixdorf
14.Bobbie Traksel Rabobank
15.Hans Dekkers Rabobank
16.Fulco Van Gulik Bert Story-Piels
17.Ronald Schur APAC Cycling
18.Arno Wallaard Axa Pro Cycling
19.Piet Rooyakkers Lowik-Tegeltoko
20.Marvin Van Der Pluijm Van Hemert-Eurogifts
2003
1.Max Van Heeswijk US Postal-Berry Floor
2.Bram De Groot Rabobank
3.Stefan Van Dijk Lotto-Domo
4.Rudi Kemna Bankgiroloterij
5.Roy Sentjens Rabobank
6.Steven De Jongh Rabobank
7.Julien Smink Van Hemert Groep
8.Aart Vierhouten Lotto-Domo
9.Bram Tankink Quick Step-Davitamon
10.Jeroen Blijlevens Bankgiroloterij
11.Paul Van Schalen Axa pro-cycling
12.Jos Lucassen Axa pro-cycling
13.Bjorn Cornelissen Flanders-iTeamNova.com
14.Tristan Hoffman Team CSC
15.Marco Bos Lowik meubelen-Tegeltoko
16.Thijs Zonneveld Lowik meubelen-Tegeltoko
17.Servais Knaven Quick Step-Davitamon
18.Thorwald Veneberg Rabobank
19.Marvin Van Der Pluijm Bert Story-Piels
20.Martin Van Steen Van Hemert Groep
2002
1.Stefan Van Dijk Lotto-Adecco
2.Tristan Hoffman CSC-Tiscali
3.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus
6.Jans Koerts Domo-Farm Frites
7.Bram Schmitz Bankgiroloterij-Batavus
8.Marc Lotz Rabobank
9.Rik Reinerink Bankgiroloterij-Batavus
10.Martin Van Steen Van Hemert Groep
11.Mathe Pronk Rabobank
12.Leon Van Bon Domo-Farm Frites
13.Roy Sentjens Rabobank
14.Aart Vierhouten Lotto-Adecco
15.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites
16.Marcel Luppes Axa-VVZ
17.Michael Boogerd Rabobank
18.Servais Knaven Domo-Farm Frites
19.Remmert Wielinga De Nardi-Pasta Montegrappa
20.Marco Engels RDM-Flanders
2001
1.Jans Koerts Mercury-Viatel
2.Michael Boogerd Rabobank
3.Remco Van Der Ven Bankgiroloterij-Batavus
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Raymond Meijs Team Cologne
6.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus
7.Stefan Van Dijk Bankgiroloterij-Batavus
8.Bert Hiemstra Bankgiroloterij-Batavus
9.Paul Van Schalen Team Cologne
10.Berry Hoedemakers Team Cologne
11.Aart Vierhouten Rabobank
12.Jos Lucassen Team Cologne
13.Louis De Koning amateur
14.Mathe Pronk Rabobank
15.Jeroen Blijlevens Lotto-Adecco
16.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites
17.Servais Knaven Domo-Farm Frites
18.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites
19.Martin Van Steen Bankgiroloterij-Batavus
20.Tom Cordes Bert Story-Piels
2000
1.Leon Van Bon Rabobank
2.Maarten Den Bakker Rabobank
3.Erik Dekker Rabobank
4.Servais Knaven Farm Frites
5.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step
6.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones
7.Steven De Jongh Rabobank
8.Karsten Kroon Rabobank
9.Raymond Meijs Team Cologne
10.Gerben Lowik Farm Frites
11.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij
12.Koos Moerenhout Farm Frites
13.Berry Hoedemakers Spar-Oki
14.Jan Boven Rabobank
15.Mathe Pronk Rabobank
16.Martin Van Steen Farm Frites
17.Marc Lotz Rabobank
18.Jeroen Blijlevens Polti
19.Remco Van Der Ven Farm Frites
20.Bart Brentjens Ville De Charleroi-Newsystems
1999
1.Maarten Den Bakker Rabobank
2.Servais Knaven TVM-Farm Frites
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Marc Lotz Rabobank
5.Koos Moerenhout Rabobank
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Jan Boven Rabobank
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Jans Koerts Team Cologne
10.Patrick Jonker Rabobank
11.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step
12.Remco Van Der Ven TVM-Farm Frites
13.Raymond Meijs Team Cologne
14.Berry Hoedemakers Spar-RDM
15.Harm Jansen Smart Talk
16.Miguel Van Kessel TVM-Farm Frites
17.Bram De Groot Rabobank amateur
18.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij
19.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
20.Christian Van Dartel Nurnberger
1998
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Leon Van Bon Rabobank
3.Max Van Heeswijk Rabobank
4.Servais Knaven TVM-Farm Frites
5.Aart Vierhouten Rabobank
6.Maarten Den Bakker Rabobank
7.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
8.Patrick Jonker Rabobank
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Bart Vokskamp TVM-Farm Frites
11.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
12.Raymond Meijs Gerolsteiner
13.Jans Koerts Rabobank
14.Marc Lotz Rabobank
15.Pieter Vries TVM-Farm Frites
16.Bram De Groot Rabobank amateur
17.Berry Hoedemakers amateur
18.Mathe Pronk Rabobank amateur
19.Adrie Van Der Poel Rabobank
20.Paul Van Schalen P&O-Lowik
1997
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Aart Vierhouten Rabobank
3.Erik Breukink Rabobank
4.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
5.Servais Knaven TVM-Farm Frites
6.Max Van Heeswijk Rabobank
7.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Danny Nelissen Rabobank
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Wim Van De Meulenhof Foreldorado-Golff
12.Michael Van Der Wolf Foreldorado-Golff
13.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
14.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
15.Marc Lotz Rabobank
16.Michel Zanoli Jonge Renner
17.Martin Van Steen Jonge Renner
18.Marcel Gerritsen Dextro
19.Danny Stam Rabobank
20.Richard Groenendaal Rabobank
1996
1.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites
2.Erik Dekker Rabobank
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Niels Van Der Steen TVM-Farm Frites
5.Davy Dubbeldam Foreldorado-Golff
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
8.Michael Boogerd Rabobank
9.Servais Knaven TVM-Farm Frites
10.Casper Van Der Meer Palmans-Boghemans
11.Max Van Heeswijk Motorola
12.Danny Nelissen Rabobank
13.Aart Vierhouten Rabobank
14.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
15.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
16.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
17.Jelle Nijdam TVM-Farm Frites
18.Patrick Tolhoek elite
19.Tom Cordes MX-Onda
20.Richard Groenendaal Rabobank
1995
1.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle
2.Leon Van Bon Novell
3.Servais Knaven TVM-Gazelle
4.Eddy Bouwmans Novell
5.Bart Voskamp TVM-Gazelle
6.Tristan Hoffman TVM-Gazelle
7.Erik Dekker Novell
8.Frans Maassen Novell
9.Max Van Heeswijk Motorola
10.Raymond Meijs Asfra-Orlans
11.Jelle Nijdam TVM-Gazelle
12.Danny Nelissen Dextro
13.Niels Van Der Steen TVM-Gazelle
14.Wim Van De Meulenhof Zetelhallen-Ysco
15.Dick Dekker Peddelaars
16.John Van Den Akker Gouden Leeuw
17.Michael Boogerd Novell
18.Martin Van Steen TVM-Gazelle
19.Louis De Koning Erotic
20.Hans Pijpers Prisma
1994
1.Marco Vermey Chazal
2.Frans Maassen Wordperfect
3.Peter Pieters Big Boss
4.Michel Cornelisse T.V.M.
5.Steven Rooks T.V.M.
6.Gert Jan Theunisse T.V.M.
7.Erwin Nijboer Banesto
8.Patrick Jonker Histor
9.Adri Van der Poel Collstrop
10.Theo Akkermans Trident
11.Erik Breukink O.N.C.E.
12.Maarten den Bakker T.V.M.
13.Marc Van Orsouw Telekom
14.Erik Dekker WordPerfect
15.Rob Mulders WordPerfect
16.Raymond Meys Trident
17.Gerrit De Vries Histor
18.Wiebren Veenstra Collstrop
19.Tom Cordes WordPerfect
20.Wim De Vos V.K.S.
1993
1.Michel Cornelisse La William
2.Steven Rooks Festina
3.Erwin Nijboer Artiach
4.Peter Pieters Jolly Club
5.Danny Nelissen T.V.M.
6.Marc Siemons La William
7.Dick Dekker Van Griensven
8.Raymond Meijs La William
9.Maarten Den Bakker T.V.M.
10.Martien Kokkelkoren Word Perfect
11.Frans Maassen Word Perfect
12.Theo Akkermans Van Griensven
13.Rob Mulders Word Perfect
14.Tristian Hoffman T.V.M.
15.Niels Boogaard Van Griensven
16.Adri Van Der Poel Mercatone Uno
17.Michel Zanoli Van Griensven
18.John Talen T.V.M.
19.Menno Vink Naessens
20.Erik Breukink ONCE
1992
1.Maarten den Bakker P.D.M.
2.Nico Verhoeven P.D.M.
3.Gert Jakobs P.D.M.
4.Eddy Schurer T.V.M.
5.Michel Cornelisse La William
6.Rob Harmeling T.V.M.
7.Erwin Nijboer Artiach
8.Erik Breukink P.D.M.
9.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
10.Louis de Koning Panasonic
11.Menno Vink Panasonic
12.Danny Nelissen P.D.M.
13.Peter Pieters Tulip
14.Jan Koerts P.D.M.
15.Marc van Orsouw Panasonic
16.Martin Kokkelkoren Buckler
17.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
18.Luc Suyckerbuyck Festina
19.John van den Akker P.D.M.
20.Robert van der Vin Panasonic
1991
1.Adri van der Poel Tulip
2.Erik Breukink P.D.M.
3.Piet Burgers Pijnenburg
4.Steven Rooks Buckler
5.Gerard Veldscholten Telekom
6.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
7.Rob Harmeling T.V.M.
8.Frans Maassen Buckler
9.Wiebren Veenstra Buckler
10.Jelle Nijdam Buckler
11.Michel Zanoli Tulip
12.Henri Manders Helvetia
13.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
14.Gert Jacobs P.D.M.
15.Mathieu Hermans Festina
16.Johan Lammerts “Z”
17.Ad Wijnands Telekom
18.Peter Pieters Tulip
19.Peter Stevenhaagen Helvetia
20.Willem-Jan Van Loenhout T.V.M.
1990
1.Marcel Arntz Stuttgart
2.Adri Van der Poel Weinmann
3.John Talen Panasonic
4.Steven Rooks Panasonic
5.Michel Zanoli Coors
6.Jean-Paul Van Poppel Panasonic
7.Erik Breukink P.D.M.
8.Jacques Hanegraaf T.V.M.
9.Jan Siemons T.V.M.
10.Erwin Nijboer Stuttgart
11.Peter Pieters T.V.M.
12.Martin Hendriks Unigarant
13.Johan Lammerts “Z”
14.Jelle Nijdam Buckler
15.Rob Harmeling T.V.M.
16.Johannes Draaijer P.D.M.
17.Ad Wijnands Stuttgart
18.Stefan Räkers Isoglass
19.Eddy Schurer T.V.M.
20.Gerrit Solleveld Buckler
1989
1.Peter Pieters T.V.M.
2.Nico Verhoeven Superconfex
3.Maarten Ducrot Domex
4.Erik Breukink Panasonic
5.Theo De Rooy Panasonic
6.Johan van der Velde T.V.M.
7.Toine Poels Superconfex
8.Luc Suykerbuyck Zahor
9.Johan Lammerts A.D.R.
10.Adri van der Poel Domex
11.Dick Dekker Caja Rural
12.Frans Maassen Superconfex
13.Michel Zanoli Coors
14.Hans Daams P.D.M.
15.Peter Winnen Panasonic
16.Gerrit Solleveld Superconfex
17.John Talen Panasonic
18.Patrick Tolhoek Superconfex
19.Steven Rooks P.D.M.
20.Henri Manders Helvetia
1988
1.Jean-Paul Van Poppel Superconfex
2.Patrick Van Passel Superconfex
3.Henry Dorgelo A.D.R.
4.Bert Oosterbosch T.V.M.
5.Johan van der Velde Gis
6.Gerd Jakobs Superconfex
7.Erik Breukink Panasonic
8.Toine Poels Superconfex
9.Jan Siemoens P.D.M.
10.Hennie Kuiper Sigma
11.John Bogers Roland
12.Theo De Rooy Panasonic
13.Mathieu Hermans Caja Rural
14.Jaak Hanegraaf Superconfex
15.Rob Rasenberg S.E.F.B.
16.Peter Winnen Panasonic
17.Gerrie Kneteman P.D.M.
18.Teun Van Vliet Panasonic
19.Erwin Nijboer Caja Rural
20.Nico Verhoeven Superconfex
1987
1 Adri Van Der Poel P.D.M.
2 Gertjan Theunisse P.D.M.
3 Frans Maassen Superconfex
4 Hennie Kuiper Roland
5 Twan Poels Superconfex
6 Gerrit Solleveld Superconfex
7 Erik Breukink Panasonic
8 John Bogers Roland
9 Gert Jakobs Superconfex
10 Frits Pirard Sigma



Amstel Gold Race

Amstel Gold Race

2019

1.Mathieu Van Der Poel Corendon-Circus Nederland
2.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
3.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
4.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
5.Simon Clarke Education First Australië
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
8.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
9.Alessandro De Marchi CCC-Reno Italië
10.Greg Van Avermaet CCC-Reno België
11.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
12.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
13.Michael Matthews Sunweb-Cervelo Australië
14.Roman Kreuziger Dimension Data Tsjechië
15.Björg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
17.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland
18.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Emirates Portugal
19.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
20.Philippe Gilbert Deceuninck-Quick Step België

Lees verder “Amstel Gold Race”

Luik-Bastenaken-Luik

Luik-Bastenaken-Luik

2019
1.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
2.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
3.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
4.Dylan Teuns Bahrain-Merida België
5.Vincenzo Nibali Bahrain-Merida Italië
6.Michael Woods Education First Canada
7.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
8.Tim Wellens Lotto-Soudal België
9.Wout Poels Sky-21st Century Fox Nederland
10.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
11.Jay McCarthy Bora-Hansgrohe Australië
12.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
13.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
14.Tadej Pogacar UAE-Emirates Slovenië
15.Guillaume Martin Wanty-Gobert Frankrijk
16.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
18.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
19.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
20.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland

Lees verder “Luik-Bastenaken-Luik”